PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود اول

arso
04-12-2015, 06:42 PM
http://picoup.ir/images/43892352040842489313.jpg (http://picoup.ir/)

Season 5, Episode 1, The Wars to Come

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3658012/?ref_=ttep_ep1)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=44835&goto=newpost) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45182&goto=newpost)

[ویرایش مدیریت]
جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
باتشکرازهمه دوستان گرامی

KEVIN GARVEY
04-12-2015, 06:58 PM
اقا جریان چیه یه دفعه 4 تا قسمت اومد . بنده خداها مدیران شبکه الان چه حالی دارن :Smiley19:

شروع این فصل هم همچون قسمت اول فصل پیش ارومه . نوید خبرهای خوب و خوشی رو میده .
به امید تلاش خستگی ناپذیر از طرف اشکان واسه ترجمه و زیرنویس :Smiley17:

Ever_3313
04-12-2015, 07:20 PM
بنظر میاد روند سریال تندتر از فصل های قبل شده..لحظه اخر که جان اسنو با تیرکمان منس ریدر رو خلاص کرد خیلی خفن بود.

Sherlock
04-12-2015, 07:28 PM
این اپیزود تقریباً چیز خاصی نداشت و فقط به هر کدوم یه گریزی زد.
بهترین بخشش به نظر داستان مربوط به کسل بلک بود که تا آخرین لحظه امید داشتم منس برگرده ولی نشد! واقعاً فکر نمی کردم به همین راحتی و زودی تمومش کنن :|
جای آریا خالی بود! البته با توجه به تایتل قسمت بعد احتمالاً اون جا زیاد بهش پرداخته میشه.
راستی این عکس که توی پست یک گذاشتین مربوط به همین قسمت بود؟:Smiley10: چرا من ندیدم همچین چیزی؟! دقیقه چند؟

AlirezAlirezA
04-12-2015, 07:58 PM
با چیزی شروع شد که برای اولین بار توی سریال نشون دادن و فکر میکنم بعدا هم دوباره ببینیم! فلش بک!
بازیگر نقش بچگی سرسی چقدر شبیه جافری بود! :Smiley14:

فقط منس حیف شد! 90 قبیله رو متحد کرد، آخرش استنیس سوزوندش! :| تا لحظه آخر امیدوار بودم ولی... :Smiley19:

اینکه به هر سرزمین یه گریزی زد هم خوب بود.

از اشکان و آرمینا هم بابت ترجمه تشکر میکنم. یه تشکر ویژه هم میکنم بابت توضیحات! خیلی خوب بود.

8/10
:Smiley17:

ehsanf
04-12-2015, 10:31 PM
دوستان این 4 قسمت چرا با هم امده ؟ مگه قرار نبود فردا قسمت اول بیاد ؟

"Ross Geller"
04-12-2015, 10:45 PM
خوب شروعش نسبت به فصل 4 ضعبف تر بود ولی بازم خوب بود . من که تا اپیزود 4 دیدم نمیتونم دیگه پست بدم بگم اره فک کنم اپیزود بعد اینجور میشه یا .. :Smiley36: سریال از اپیزود 4 اوج گرفتن رو شروع میکنه دوباره . این اپیزود هم کاش منس کوتاه میومد .. ارتش فوق العاده ای میشد کنار استنیس .
پ.ن : با Sub انگلیسی دیدم ولی با Sub انجمن هم یبار دیگه اپیزود رو میبینم حتما :Smiley69: مرسی و خسته نباشید به مترجم .:Smiley17:

.Ven0m.
04-12-2015, 11:02 PM
این اپیزود تقریباً چیز خاصی نداشت و فقط به هر کدوم یه گریزی زد.
بهترین بخشش به نظر داستان مربوط به کسل بلک بود که تا آخرین لحظه امید داشتم منس برگرده ولی نشد! واقعاً فکر نمی کردم به همین راحتی و زودی تمومش کنن :|
جای آریا خالی بود! البته با توجه به تایتل قسمت بعد احتمالاً اون جا زیاد بهش پرداخته میشه.
راستی این عکس که توی پست یک گذاشتین مربوط به همین قسمت بود؟:Smiley10: چرا من ندیدم همچین چیزی؟! دقیقه چند؟

مال قسمت های بعدیه ، ببینی متوجه میشی : D
---
خیلی با حرکت آخر جان حال کردم ، اصن ایرادی ب سریال نمیتونم بگیرم ، یه داستان فوق العاده قوی و دارن جلو میبرن خیلی شیک و مجلسی:Smiley17:
10/10

Heisen-berg
04-13-2015, 12:56 AM
به پیر به پیغمبر استنیس اینی نیست که اینا نشون میدن!

استنیس نمیره بانک اهنین گدایی! اونا خودشون اسنتیس رو قبول دارن!
استنیس اصلا منیس رو بخاطر زانو نزدن نمیکشه!

این چه استنیسیه اینا نشون میدن،ادم کفرش در میاد ادمی رو که پادشاهی حقشه رو اینجوری نشون میدن :|

far30film
04-13-2015, 12:57 AM
قسمت اول خوب بود و شروع نرمال خوب
اینکه یکی از رفقا گفته چیزی نداشت منظورشو نفمیدم وقتی بعد ی سال سریال شروع می شه بهترین کار همینه ی گذر روی همه و داستاناشون تقریبا جای ضعیف نداشت
از اولین فلش بک . در طرح اولیه قرار بود هیچ وقت استفاده نکنند البته احمتالش هست فلش بک این جوری ببینیم اما فلش بک هایی که اتفاق های فصل قبلا نشون خیلی سعی دارن نباشه
بعد کوتوله بزدل مست ( خیلی دوسش دارم ) خوب بود
و مادر اژدها هم صحنه ش با پسر آفتاب خوب بود هم حصنه ترسیدن از اژدها ...کمی داره به خودش می یاد .... فقط ی سوال این ارتش ش تو فرهنگ لغت ما بهشون می گن خواجه درسته ؟ ناپاک دقیقا منظورش همین بود یا چیز دیگه ؟
سر دانتوس و سانسا احتمالا جالب بشه یادمه ی بار بازیگر سانسا مصاحبه کرده بود و گفته : سانسا دیگه بزرگ شده و عوض این خودش نشون می ده احتمالا داستان جالب می شه
سرسی هم که بد جور آتیش می گیره از این زن سابق جفری (اسمش یادم نی ) و اونم خوب مخ پسر سرسی زده :)
و آخر شمال هم جان خوب بود مخصوصا آخرش و این یارو استنیس که کلا به همه چی می یاد الا شاه
باید دید آینده چی می شه
منتظر زیرنویس قسمت دوم : در ضمن خیلی ممنون بابت زیرنویس و توضیحات دقیق خیلی نیاز بود دست جفتتون درد نکنه

بازم مرگ این بار اول داستان تا آخر چی بشه

Artin_PM
04-13-2015, 10:43 AM
من که ترجیح میدم پخش رسمی سریال رو ببینم ولی خواهشا دوستانی که 4 قسمت رو دیدن دیگه برامون اسپویل نکنن!

mehrzadds
04-13-2015, 12:54 PM
من که ترجیح میدم پخش رسمی سریال رو ببینم ولی خواهشا دوستانی که 4 قسمت رو دیدن دیگه برامون اسپویل نکنن!

با درود
منظور از نسخه اصلی چیه؟
من قسمت اول را دیدم کامل بود کیفیت تصویر هم خوب بودخواهش میکنم یکی توضیح بده؟؟
منتظر زیرنویس بقیه ام.
با سپاس فراوان

Artin_PM
04-13-2015, 01:29 PM
با درود
منظور از نسخه اصلی چیه؟
من قسمت اول را دیدم کامل بود کیفیت تصویر هم خوب بودخواهش میکنم یکی توضیح بده؟؟
منتظر زیرنویس بقیه ام.
با سپاس فراوان
دوست عزیز این 4 قسمتی که اومده بصورت غیر رسمی لو رفته و توسط شبکه hbo پخش نشده بخاطر همین کیفیت زیادی نداره و اینکه مثلا الان اگه من 4 قسمتشو الان ببینم برای قسمت 5 باید پنج هفته منتظر بمونم که توسط خود شبکه پخش بشه!پس ترجیح میدم یکی یکی و با خود شبکه پیش برم چون دیروز از یه سایتی هم خونده بودم که این با نسخه اصلی یه تفاوت های کوچیکی داره!

mehrzadds
04-13-2015, 01:58 PM
دوست عزیز این 4 قسمتی که اومده بصورت غیر رسمی لو رفته و توسط شبکه hbo پخش نشده بخاطر همین کیفیت زیادی نداره و اینکه مثلا الان اگه من 4 قسمتشو الان ببینم برای قسمت 5 باید پنج هفته منتظر بمونم که توسط خود شبکه پخش بشه!پس ترجیح میدم یکی یکی و با خود شبکه پیش برم چون دیروز از یه سایتی هم خونده بودم که این با نسخه اصلی یه تفاوت های کوچیکی داره!

با درود
فکر میکنم چیزی لو نرفته این نسخه مربط به تلوزیونهای اینترنتی (ip.tv) است.
با سپاس فراوان

Mikado
04-13-2015, 03:58 PM
با درود
فکر میکنم چیزی لو نرفته این نسخه مربط به تلوزیونهای اینترنتی (ip.tv) است.
با سپاس فراوان

لو رفته است گرامی.

According to Mashable (http://mashable.com/2015/04/12/game-of-thrones-leak/), the leaked versions, which have since been made available via several Torrenting sites, appear to have been copied from DVDs given to members of the press in advance of their broadcast on HBO

این چهار قسمت توسط تهیه کننده (گویا برای نقد) با گذاشتن واترمارک در اختیار رسانه های سینمایی قرار گرفته بود که این اتفاق درست در روز قبل از پخش افتاده.

تابناک (http://www.tabnak.ir/fa/news/490781) هم این طور ترجمه کرده :

"اما ماجرای اصلی از این قرار است که نسخه‌ای از این چهار قسمت که با واترمارک و در وضوح ۴۸۰ پیکسل در اختیار برخی نشریات سینمایی برای نگارش در خصوص فصل پنجم گذاشته شده بود از سوی یکی از این نشریات در وب‌سایت‌های تورنت انتشار یافت.
‌«گرک اسپنس» تهیه کننده این سریال و همچنین عوامل HBO اعلام کرده‌اند، ‌قطعا این چهار قسمت از طریق یکی از گروه‌هایی که برای دریافت این چهار نسخه تعیین شده بودند، ‌روی اینترنت منتشر شده است و همچنین اذعان کرده‌اند ‌به دنبال بررسی این موضوع به شکلی جزئی هستند."

Behr00z
04-13-2015, 11:12 PM
به نظرم شروع بدی نبود ، از اونجا که داستان باید کلی زمینه ی مختلف رو پوشش بده باید قبول کنیم که توی یک قسمت نمیشه همه چیز رو جا داد.
به نظرم جالب ترین لحظه های این قسمت لحظه هایی بود که منس توش حضور داشت ، من توی فصل قبلی طرفدار منس نبودم و حتی الان هم علاقه ی خاصی بهش ندارم ، اما چیز جالب ، ترسی بود که با منس بود ، اون یه مرد شجاع بود که یه کار غیر ممکن رو انجام داده بود ، با این حال وقتی پای مرگ به وسط اومد دست و پاش لرزید ، جالب بود که دچار خوف شد ، دیالوگ های قشنگی هم گفتن که خب تکرارش بی فایده ست ، چون همتون دیدین.
دنریس رو از همون اول هم دوست نداشتم و حالا باید دید تریون قراره چه داستانی باهاش داشته باشه ، به نظر من دنریس یکی از فلت ترین شخصیت های گیم آو ترونزه ، امیدوارم تریون یه بعد تازه بهش بده.

theboy
04-13-2015, 11:19 PM
دوستان تو قسمت اول تفاوتی بین نسخه لو رفته و اصلی بود؟

far30film
04-13-2015, 11:58 PM

نه
فقط ی آنچه گذشت داشته

mehrzadds
04-14-2015, 02:07 AM
نه
فقط ی آنچه گذشت داشته

با درود
تنها تفاوت این چهار قسمت با نسخه اصلی فقط ی آنچه گذشت هست.
با سپاس فراوان

alibrbad
04-14-2015, 04:32 AM

كيفيتشم اصلا جالب نيست

_BEHZAD_
04-14-2015, 09:46 AM
قسمت اول :

به نظر من اين قسمت بيشتر بر روي يادآوري داستان متمركز بود .فلش بكي هم كه درباره سرسي بود جالب بود .
به نظر من نبايد يك زن بر روي تخت آهنين بشينه اون عقيده اي كه سر باريستن (خودش بود فكركنم:d)داشت به كوتوله مي گفت : چيزه عجيبي بود .
همون موقعش يه مرد هم كه روي تخت آهنين بود ازش حرف شنوي نداشتند چه برسه يه زن بشينه ... همين الانش هم گند زده به ميرين با اين نوع حكومتش
استينس هم كه پيشنههاد خوبي به جان اسنو داد و به نظر من بد كاري كرد كه منس ريدر رو اعدام كرد اونم با آتيش ...
سرسي هم كه مثل هميشه متنفر از داداشش(كوتوله )...
در آخر هم مي خواستم بگم كه من خودم هم به شخصه مي خوام با پخش هفتگي ببينم .
اينجوري اون احساس كه بين پخش هفتگي دارم حفظ مي شه .
ياعلي
موفق باشيد / :Smiley17:

naafas
04-14-2015, 10:46 AM
من هم مثل خیلی از دوستان سریال رو با پخش هفتگی دنبال می کنم
قسمت خوبی بود، تقریبا همه ی شخصیت ها رو نشون داد به غیر از آریا و همچنین خاندان مارتل.
دوس دارم بدونم لرد بیلیش سانسا رو کجا میخواد ببره که گفت حتی دست سرسی هم بهت نمیرسه؟
دنریس خیلی ضعیفه چطوری میخواد روی تخت آهنین بشینه؟
جان اسنو هم هیچ علاقه ای به گرفتن انتقام خانوادش نداره ولی از حرکت آخرش خوشم اومد.

S@eeƉ
04-14-2015, 01:23 PM
خیلی خوب بود قسمت حس میکردم ریتمش تندتر شده , کلا قسمت خیلی ارومی بود داره مقدمه چینی میکنه برای جنگ های پیش رو , استنیس چرا اینجوری شده ؟؟ نمیاس اینجوری باشه ک , اونایی کتابو

خوندن و میدونن چ خبره بگن ببینم استنیس رو همینجوری نشون داده تو کتاب هم ؟؟

دلم می خواد روس بولتون رو بکشن مرتیکه دیو..:Smiley104::Smiley104::Smiley104:

اون ور تو مرین اوضاع خیلی قاراش میشه , دنریس خیلی داره اشتباه میکنه و اینا ب ضررش تموم میشه ب حرف هیچکس هم گوش نمیده , امیدوارم تریون بتونه خودشو برسونه ب دنیریس و کمکش کنه

وگرنه دنریس بی دنیریس .

فلش بک اولش هم ک محشر بود :Smiley10:

mohammad1992
04-14-2015, 01:57 PM
اپیزود بسیار فوق العاده بود اول اون دو تا دختر فک نمیکردم یکیشون سرسی باشه ولی به نظرم به این باور رسیده که سرنوشتش داره به سرش میاد خیلی گیر داده به تیریون بانو دنریس تو این فصل خیلی احساسیه اژدها باهش کنار نمیان شکست سختی در انتظارشه ولی خب اخه اون وحشی چطور میتونه جلوی بقیه زانو بزنه کار بسیار خوبی کرد مردن شرافتمندانه حرکت اخر جان اسنو خیلی جالب بود حالا بگو پیتر بیلیش تو از کجا میدونی عده ای توی راه بهتون حمله نکنه آسیبی به سانسا نرسه کاش سانسا دست وحشی ها بود نه این بیلیش خوشم ازش نمیاد کاش بمیره باتوجه به حدس خودم میگم با جرات براین توی این فصل میمیره همه هم سوپرایز میشیم حیف بخدا خیلی دوس دارم در فصلهای بعدی هم شاهد حضورش باشم خیلی منتظر بودم که آریا رو ببینم نمیدونم کی نشونش میدن.3 قسمت بعدی رو ندیدم چون میخوام پخش هفتگی رو ببینم اینجوری بهتر حال میده

MILANO
04-14-2015, 05:36 PM
8/10
هیچوقت فکر نمیکردم دلم به حال یه وحشی بسوزه اما بعد از دیالوگی که با جان اسنو داشت لحظاتی که داشت تو آتیش میسوخت برام عذاب آور بود:Smiley19:، خوشبختانه جان راحتش کرد. حدس میزنم باقی وحشی ها مرید جان اسنو بشن....
وای خدا چقدر این زن جادوگره نفرت انگیزه! اونقدر صحبت از آتیش و نور و گرما میکنه آرزو میکنم هرچه زودتر توسط اژدهای دنریس به خاکستر تبدیل بشه....:Smiley14: دنریس هم که کماکان معلوم نیست با خودش چند چنده...:Smiley104:حالا تیریون بره سر وقتش ببینیم چی از آب در میاد... :Smiley35:

(راستی من با اینکه نسخه رسمی رو دان کردم، آنچه گذشت نداشت :Smiley10: نسخه ای هم که گرفتم x265 RmTeam 720p 160mb بود که کیفیت محشری هم داشت انصافاً. جزو آن دسته از دوستانی ام که صبر میکنن با پخش رسمی ببینن! خب یهو همه اش رو با کیفیت پایین ببینیم که چی؟ :Smiley36:)
زیرنویس هم همونطور که پیش بینی میشد عالی ی ی ... بود. :Smiley30:

leo_206407
04-14-2015, 06:43 PM
از اون پستر که تیریون تو کشتی و به سمت پایتخت داره میره و اژدها بالا سرش معلومه که میتونه به دنرسی کمک کنه

shifter
04-14-2015, 07:41 PM
منم الان دیدم با کیفیت 1080 wbdl با حجم 2 گیگ:Smiley36:
خب هممون مطمئنا طرفدار یکی از مدعیان پادشاهی هستیم منم از اول به دنریس علاقه داشتم با اژدهاهاش...
اما خب مگه این مادرشون نیست؟ چرا دیگه به حرفش گوش نمیدن؟:( خیلی خورد تو ذوقم :Smiley36:

mehrzadds
04-15-2015, 03:47 AM
با درود
من یک سوال داشتم چرا نسخه 720قسمت اول از فصل پنجم نسخه nItRoحجمش در حالت فشردهWinRAR 386mbاما وقتی که از این حالت خارج میشه!!!حجمش کمتر شده374mbمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.
با سپاس فراوان

alireza-hbh
04-15-2015, 08:04 AM
با درود
من یک سوال داشتم چرا نسخه 720قسمت اول از فصل پنجم نسخه nItRoحجمش در حالت فشردهWinRAR 386mbاما وقتی که از این حالت خارج میشه!!!حجمش کمتر شده374mbمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.
با سپاس فراوان

بخاطر اینکه حدود 5% حجم اصلی رو ریکاوری در نظر گرفته که اگر بد دانلود شد بشه کاریش کرد:Smiley69:

khasti
04-15-2015, 10:21 AM
شروع خوب مثل همیشه

Mahdi Razor
04-15-2015, 11:54 AM
اپیزود اول این فصل خیلی خوب بود . دنیریس که همچنان با خودش درگیری داره. لیتل فینگر هم خیلی پدرسوختس و معلوم نیس سانسا رو کجا داره میبره! و پاتریک و برین هم هنوز در جستجوی سانسا:|. با نبود تایوین تو این فصل که یکی از قدرتمند ترین و مهم ترین مردان تاریخ وستروس بود این فصل خیلی جذاب میشه و لنیسترا الان تقریبا بی دفاعن!!. حضور مارتلا تو این فصل هم خیلی بحث برانگیزه که بالاخره چیکار میخوان بکنن!.

ولی به نظرم جذاب ترین بخش این فصل مربوط به دیوار باشه جایی که استنیس و جان اسنو هستند . من تو این فکرم که ایا تورموند و بقیه وحشیا مثل منس عقاید خودشونو حفظ میکنن و زانو نمیزنن یا اینکه به استنیس کمک میکنن !. خیلی این فصل خوبه منتظر اپیزودای بعدیم

New_Sense
04-15-2015, 04:00 PM
و باز هم فصل جدید سریال بازی تاج و تخت عالی مثل همیشه

هرچند دوست داشتم اون 4 فسمت اول یک دفعه نیاد ولی خب مهمم نیست با هفته پیش میریم هر قسمت میبینم و لذت میبریم .

قسمت اول هر فصل همیشه کمی ضعیف شروع می شه و فلش بک زدن برای اولین بار به نظرم عالی بود چون همیشه دوست داشتم بدونم مثلا پادشاه دیوانه و تارگرین هایی که نابود شدن شخصیتشون چطوریه امیدوارم فلش بک هایی هم در این مورد داشته باشیم در ادامه

سانسا مثل همیشه با لرد بیلیش جایی دارن میرن خدا میدونه کجا و بیلیش میخواد چیکار کنه

سرسی هم که کلا منهدم شده جفری که مرد و تایوین هم که به درک واصل شد و خب فقط جیمی داره و پسرش تامن

تایرل ها هم که معلومه هدفی بالاتر دارن برای تاج و تخت شاید کارهایی کنن

دانریس یا کالیسی هم که توی میرین هنوز مستقر هست و روی میز قضاوت و با اژدهاش مشکل داره

تیریون دوست داشتنی با ریشش خیلی جالب بود :Smiley36: شخصیت تیریون و لرد واریس خوشم میاد واقعا عالین مطمنن با کالیسی درگیر میشن تا ببینیم چطور پیش میره و خیلی هیجان انگیز میشه برخورد این 2 نفر

در مورد جان اسنو خیلی خیلی به فرمانده شدن نزدیک شده و خوب پیش داره میره و در ضمن صحنه آخر که به منیس ریدر تیر زد واقعا زیبا بود .

استنیس باراتیون هم در زمان خوبی منس ریدر و وحشی هارو داغون کرد ولی باز اینقدر ها عادل نیست و از هر ترفندی میخواد پایتخت رو بگیره

Matin VT
04-15-2015, 11:17 PM
هر سال هزارتا سریال میاد...ولی فقط یه سریاله که با پخش هر قسمتش نت که هیچی کل دنیا ساکت میشه!
عالی بود...دلم برا شخصیتا خیلی تنگ شده بود.جدیدا از سانسا خوشم اومده.دیگه مث قبل رو مخ نیست...این بیلیش هم دهنش سرویس رابینو فرستاده که فنون منون یاد بگیره برای ما صحنه های شادی رو خلق کرده:Smiley14:حالم از این پسر بهم میخوره.خدا رو شکر این قسمت برن نداشت...نمیدونم چرا از وجه داستانیه برن خوشم نمیاد.یکم زیادی نوجوانانه میزنه:Smiley104:
استنیس هم مثل اینکه با اونچه ازش تو کتابا ترسیم شده خیلی فرق میکنه!تو سریال با اینکه ذات بدی نداره ولی هرکی جلودارش باشه رو به اف میده:Smiley10:دلم برای منس خیلی سوخت.شخصیت دوست داشتنی ای بود!دست جان درد نکنه اجازه نداد درد بکشه:Smiley19::Smiley41:لعنتی خیلی BadA$Sتشریف داره
برای قسمت اول خیلی خوب بود.گات همیشه رفته رفته طوفانی میشه فصلاش تا یه سیزن فینالی شاهکار تحویلمون بدن:Smiley35:
با کمی ارفاق 8 میدم(دلم برای اریا تنگ شده:Smiley15:)

اضافه شده در : 3 minutes

در ضمن این عکسی که ارسو عزیز تو اولین پست گذاشته برای این قسمته؟!چرا من همچین چیزی ندیدم؟!برا من نسخه 52:09 دقیقه ای بود:Smiley39:

alan
04-16-2015, 03:18 PM
در ضمن این عکسی که ارسو عزیز تو اولین پست گذاشته برای این قسمته؟!چرا من همچین چیزی ندیدم؟!برا من نسخه 52:09 دقیقه ای بود
نه، عکس برای این قسمت نیست. توی قسمت های آینده هست

MATIAS7
04-16-2015, 05:20 PM
به پیر به پیغمبر استنیس اینی نیست که اینا نشون میدن!

استنیس نمیره بانک اهنین گدایی! اونا خودشون اسنتیس رو قبول دارن!
استنیس اصلا منیس رو بخاطر زانو نزدن نمیکشه!

این چه استنیسیه اینا نشون میدن،ادم کفرش در میاد ادمی رو که پادشاهی حقشه رو اینجوری نشون میدن :|

یعنی استنیس اینقدر ذلیل نیست؟؟؟ ذلیل اون جادوگره هم نیست؟؟؟ برای چی منس رو میکشه پس؟؟؟

alan
04-16-2015, 05:59 PM
یعنی استنیس اینقدر ذلیل نیست؟؟؟ ذلیل اون جادوگره هم نیست؟؟؟ برای چی منس رو میکشه پس؟؟؟
من کتاب ها رو نخوندم ولی توی یه تاپیک دوستان نوشته بودن که در کتاب این طور هست:
منس قبلا از اعضای نایت واچ بوده که ترک خدمت کرده و طبق قانون مجازاتش مرگ هست.

sam09ft
04-19-2015, 05:34 PM
کلا هر چی فکر میکنی توی دو قسمت به باد میره
با اتفاقات فصل های قبل فکر میکردم لنسیتر ها خیلی قوی شدن و هیچکس دیگه نمیتونه حالا حالا ها جلوشون وایسه ولی الان هیچ مغزی توی پایتخت نمونده فرار مغز ها شده :Smiley36:
همه رفتن و یه مشت احمق موندن که به راحتی میتونن شکست بخورن
ترکیب تیریون و اژها چه شود
البته من بیشتر از همه به لیتل فینگر امید دارم برای اینده ولی خوب یه جورایی عاشق شده و عاشقی توی سریال یعنی مرگ

Dr. HANNIBAL LECTER
04-22-2015, 03:45 PM
قسمت خوبی بود فقط خبری از اریا نبود دم جان اسنو گرم که تیکه اخر تیر رو زد نزاشت بیشتر زجر بکشه این وایت واکر ها کجان اصلا جذبه دارن ها:Smiley36: زیرنویس بچه ها هم عالی:Smiley17: