PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود پنجم

arso
05-11-2015, 12:28 PM
http://picoup.ir/images/49650635956375106925.jpg

Season 5 Episode 5 " Kill the Boy (http://www.imdb.com/title/tt3866840/?ref_=ttep_ep5)

.:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45182&page=11&p=183399#post183399).:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=44835&page=2&p=183387#post183387)

(http://tvworld.info/showthread.php?t=45182&page=11&p=183399#post183399)

(http://tvworld.info/showthread.php?t=44835&page=2&p=183387#post183387)

خلاصه داستان : . . .

[ویرایش مدیریت]
جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
باتشکرازهمه دوستان گرامی

Ever_3313
05-11-2015, 02:32 PM
هیجان فصل های قبل رو نداشت این قسمت..درکل فکرکنم 5 قسمت بعدی طوفانیه احتمالا.

ashkanai
05-11-2015, 02:47 PM
الان جورا مورمونت مبتلا شد به جزام.اگه قرار باشه با لمس کردن,دیگران هم مبتلا بشن پس یعنی الان تیریون هم مبتلا میشه؟

AR!@N
05-11-2015, 04:09 PM
مستر ایمون میگفت Kill the boy من میشنیدم grow a pair :Smiley36:

sam09ft
05-11-2015, 04:13 PM
دیگه طاقت نداشتم تا شب صبر کنم همین الان کیفیت خوب رو گرفتم
قسمت خوبی بود و اتفاقات مهمی افتاد که زمینه ساز قسمت های جذاب میشه
هم قسمت سانسا و هم لشکرکشی جالبه
ولی انتظار داشتم تمرینات اریا و عملیات سری جیمی رو ببینیم که داشت به نقطه ی حساسش میرسید ولی خوب همه اش جمع شد برای قسمت های بعد

در ضمن زمانی که میخوایید از قسمت های بعدی توی این تاپیک صحبت کنید از تک اسپویلر استفاده کنید وگرنه کسی که میاد اینجا باید این قسمت رو دیده باشه
اینطوری نظرتون هم دیده میشه

setare12
05-11-2015, 05:00 PM
جزام نبود یه جور سنگ شدن بود
انگار اژدها هم کار بهشون نداشت
فقط من برام یه سوال پیش اومده دختر استنیس هم اینجوری بوده که میگفت تو رو گفتن ول کنم تا عمرشو اینجوری بگذرونه؟:Smiley39:

Chandler Bing
05-11-2015, 06:28 PM
الان جورا مورمونت مبتلا شد به جزام

جذام نیست، سنگی شدن هم نیست. یه بیماری ساختگیه به اسم گری اسکیل. در قسمت قبل هم توضیحش رو داده بودیم

حتی اگر شیرین براتیون برای اولین بار در فصل سوم معرفی شد، ولی این اولین بار است که او در خصوص اینکه چرا چهره اش به این شکل در آمده است در مجموعه تلویزیونی توضیح میدهد : او زمانی که نوزاده بوده است این بیماری مخوف را میگیرد ولی او نسبت به دیگراین شانس را دارا میباشد که زنده بماند و این بیماری در آن زمان درمان می‌شود و او جان سالم به در میبرد، هرچند این بیماری نیمی از صورت او را به شکل سنگ در میاید و چهره او را تغییر میدهد.همچنین این اولین باری است که در این مجموعه تلویزیونی نامی از بیماری گری اسکل برده می‌شود.این بیماری مانند جذام در هر دو قاره وستروس و ایسوس یافت می‌شود.

خیلی معمولی بود، اصلا انتظاراتم رو برآورده نکرد. فقط با استنیس خیلی حال میکنم! یه مرد پا به سن گذاشته که با زیر و بم وستروس آشناست و مثل دنریس با خودش درگیر نیست. ایشالا که بزنه بولتون ها رو با خاک یکسان کنه:Smiley36:

فقط من برام یه سوال پیش اومده دختر استنیس هم اینجوری بوده که میگفت تو رو گفتن ول کنم تا عمرشو اینجوری بگذرونه؟:Smiley39:

مشاورهای استنیس میگفتند که دخترش، شیرین رو مثل بقیه بیماران گری اسکیل به والریا بفرسته. همه مردمان سنگی رو به اونجا میفرستند، چون در مراحل بالاتر بیماری دچار جنون میشن. اما خب استنیس با منابعی که داشت تونست دخترش رو درمان کنه و کار به اونجا نکشید

Reza-G
05-11-2015, 06:34 PM
خیلی اپیزود خسته کننده ای بود. تقریبا هیچ هیجانی نداشت. نمیدونم چرا وقتی انتظار داریم بزنه یکی رو بکشه، هیچکس کشته نمیشه :p

"Ross Geller"
05-11-2015, 07:30 PM
اپیزود معمولی بود ولی گات معمولیشم خوبه :d خلاصه اپیزود بعدم عالی بود به شدت منتظرم ..
در وصف این اپیزود فقط میگم سلامتی رمزی اسنو ( بولتون ) :d به شدت حال میکنم با شخصیتش و به نظرم در حده لرد بیلیش استراتژی های عالی ای تو سرش داره .

KEVIN GARVEY
05-11-2015, 07:36 PM
عنصر غافلگیری نمونه بارز تو اوج نگه داشتنه این سریاله .
یه جورایی فکر میکنم استنیس تو جنگ با بولتنها میمیره . البته مطمئنم لرد بولتن رو هم رمزی میکشه بخاطر حسادت .یا زنشو میکشه .
این فصل تا الان فقط میخواسته یه جورایی مقدمه چینی بکنه واسه اتفاقای چیش رو .از قسمت بعد یا 7 مطمئنن شاهد فصل جذاب تری خواهیم بود .
تریون هم که با این نا بسامانیه دنریس مطمئنن پیشش خواهد رفت و داستان جوری ادامه پیدا میکنه که تریون دنریس رو ازین اغتشاشاتی که واسه تصمیم گیری داره نجات بده .
در هر حال تا قسمت تایین کننده 8 و 9 چیزی دیگه نمونده . من که فکر میکنم استنیس و جیمی مرگ های شوکه کننده این فصل خواهند بود .

al7
05-11-2015, 08:17 PM
اپیزود معمولی بود ولی گات معمولیشم خوبه :d خلاصه اپیزود بعدم عالی بود به شدت منتظرم ..
در وصف این اپیزود فقط میگم سلامتی رمزی اسنو ( بولتون ) :d به شدت حال میکنم با شخصیتش و به نظرم در حده لرد بیلیش استراتژی های عالی ای تو سرش داره .

:d :d شوخی میکنی دیگه؟
این بدبخت که خیلی تعطیله :d

yasharhi
05-11-2015, 09:10 PM
هیجان فصلای قبل رو نداشت ، بعضی جاهاش حوصلم سر رفت . قسمت باحالش حمله آدمای سنگی به قایق بود . آخرش کوتوله مشاوره دنریس تارگارین میشه. حالا ببین من کی گفتم

naafas
05-12-2015, 12:32 AM
رمزی دیونه است ، بدبخت سانسا میخواد زن این بشه،
سانسا م که کلا هر جا میره فقط رنج و عذاب می کشه، اونجایی که تیون بهش گفت برادراتو کشتم چقد دلم سوخت
ولی شاید بعدن بهش بگه که اونایی که کشتم برادرات نبودن، یه حسی ام بهم میگه آخره اون زن قد بلنده (اسمشو یادم نیست) نجاتش میده.
جان اسنو واقعا می خواد با وحشی ها بره ظاهرا که همه مخالف بودن.
کاش جوراه حذف نشه شخصیت شو دوس دارم. تیریون که عشقه ولی تو این فصل تا اینجا نقشش کمتر از فصل قبله...
شاید خیلی ها خوششون نیاد ولی من از سرسی خوشم میاد که اینبار نشونش ندادن. همینطور آریا

sohrab101
05-12-2015, 01:09 AM
دیگه سریال داره میره تو مخ:Smiley104:
قسمت پنجم از فصل پنجم:
1. جان اسنو برای نجات و البته یارکشی میره اون طرف دیوار (البته این یه خط از داستان حداقل توی 5 نوبت و در حدود 20 دقیقه از زمان سریال رو گرفت)
2. دنریس در سلسله رفتار احمقانه اش (چرا این تریون نمیرسه به مرین اینو نجات بده؟) تصمیم به ازدواج با یکی از اشراف زاده ها گرفت ( این بخش هم البته 10دقیقه وقت گرفت)
3. بخش بدون پیشرفتی از داستان بولتن ها و سانسا رو داشتیم (فقط همین نکته کفایت میکنه که بولتن ها بالاخره فهمیدن استنیس کجای نقشه است) این بخش هم یه 15 دقیقه ای رو شامل میشه.
4. داستان تریون که بهترین بخش فیلم بود هم 5 دقیقه طول کشید
5. یه چندتا چرت و پرت هم دیدیم که خیلی مهم نیست

فکر کنم انقدر اب ببندن تا این ج ار ار مارتین کتاب شیشم رو بده بیرون
داریم ضعیف ترین گات ها رو می بینیم
خدا کمکمون کنه !

alibrbad
05-12-2015, 02:51 AM
قسمت خوبي بود و اصلا برام خسته كننده نبود چون اين سريال قرار نيست هيجاني باشه هميشه، فصل هاي اول و دومو سوم هم ديديم كه خيلي جاها دقيقا مثل الان داستان پيش ميرفت به جز فصل ٤كه كولاك كرد پس روند سريال كاملا طبيعيه مثل هميشه فقط هنوز كسي كشته نشده همين
اين سريال از همون اول هم راجب قدرت و سياست وتصميم گيري بوده(همونطور كه از اسم سريال هم مشخصه) الانم هست ،قرار نيست كه هر وقت فقط يك شخصيت كشته بشه يا شوك وارد كنن بيايم به به و چه چه كنيم
اينقدر انتظاراتو بالا برده كه قسمت خوبشم ديگه واسه دوستان بد به نظر ميرسه، من تاحالا هيچ سريالي نديدم كه هميشه نفس گير باشه
من فقط قسمت هاي زنه مو زرده گنده بكه واسم خسته كنندست چون ازش بدم مياد خيلي
اگر به غير كشته شدنه و جنگ به درام و ديالوگ ها و بازيگري هم دقت كنيم مطمئنن خسته كننده نخواهد بود

_Maryam_
05-12-2015, 08:42 AM
بهترین و قویترین حرکتی که تو این سریال کردن این بود که کاری کردن که تخیلی بودن سریالو میشه درک کرد...اگه بشینی سریالو قشنگ باز کنی ..چیزهای فرا تخیلی میبینی ولی قشنگ اینو برای بیننده قابل درک کردن..تو خیلی از سریال ها وفیلما که تخیلین .. دیده میشه که تا یه جا گیر میکنن تو داستان یه چیز تخیلی میارن و هیچ منطقیم پشتتش نیست .ولی بنظرم نقطه ی عطف این سریال همینه

9/10

نقشه توپوگرافی وستروس

http://westeros.ir/wiki/images/e/e7/Map_of_westeros.jpg

"Ross Geller"
05-12-2015, 09:39 AM
شوخی میکنی دیگه؟
این بدبخت که خیلی تعطیله
شوخی واسه چی ؟ رمزی تا حالا توی سریال توی 2تا جنگ شرکت کرده که فقط با استفاده از فکرش تونسته جنگو به نفع خودش تموم کنه و کار به درگیری نرسیده , کاری با تیون کرده که تونست به عنوان جاسوس خودش درش بیاره , نمیگم استراتژی سیاسی داره در حده لرد بیلیش که فکر همه جارو بکنه ولی در حده خودش تا حالا عالی کار کرده . تازه من گفتم از شخصیتشم خوشم میاد نگفتم فقط از هوشش . شخصیت جالبی داره کلا :d

MILANO
05-12-2015, 12:57 PM
داره از استنیس خوشم میاد کم کم! و این یعنی احتمالاً قراره بمیره :))) همینجوری که نمیزنن شخصیت مهمی رو بکشن، اول قشنگ بیننده رو جذبش میکنن تا بعد از مردنش داغون بشه داغون!
ماروباش فکر میکردیم جان اسنو بالاخره میره با استنیس انتقام بگیره، حالا راهی شمال شده! سخته سالم برگرده!
جورا مورمونت نمیتونه دستشو قطع کنه؟ از بالای جایی که تماس پیدا کرده و داره سنگ میشه؟! به جای این همه دعوا مرافه اگه مینشست واکینگ دد میدید یه کم، سریع قطع میکرد :) تازه اینجوری دنریس هم دلش میسوخت آشتی میکردن...

arya17
05-12-2015, 01:54 PM
به نظرم یکی از ضعیفترین قسمت های سریال بود بجز سکانس تیریون
لامصب همیشه بوی خطر میده:Smiley69:

S I S
05-12-2015, 02:42 PM
اگر سریال بخش دنریس نداشت خیلی خوب بود !! داستان دنریس یعنی اوج کوته فکری کارگردان های سریال رو نشون میده، یه طوری شده که تمام فن های کتاب صداشون سر این بشر در اومده.دیگه ادم اینقدر احمق نیست اینقدر اول ادم بکشه بعد بره ببخشه !! این جنون واقعا جنون

sh2012
05-12-2015, 02:54 PM
هر صحنه ای که این که شخصیت تیریون حضور داره عالیه ...... بدجور عاشق این بشرم...

mamali vd
05-12-2015, 03:20 PM
اقا یه سوال فنی
تو انچه گذشت یه جا اون استاده به جان اسنو میگه که خودش تارگرینه
این تیکه کجا بود؟ من ندیدم اصلا!!!!!!!

Artin_PM
05-12-2015, 04:48 PM
خب تا الان اگه بخوام این 5 قسمت رو با 5 قسمت اول فصل قبلی مقایسه کنیم بنظرم فصل قبلی بهتر بود...کلا تا الان بنظرم ضعیف ترین قسمت فصل 5 همین قسمت 5 بود البته به جز سکانس آخر و حمله مرد های سنگی به تیریون و مورمانت البته حیف شد مورمانت مریضی رو گرفت!
دنریس هم که معلوم نیست با خودش چند چنده...دلم برای سانسا میسوزه که بین این بولتون های عوضی گیر افتاده خیلی ناراحت شد وقتی تئون رو تو اون وضعیت دید...جان اسنو هم که کلا زده به سرش میخواد وحشی هارو بیاره جنوب دیوار!
به این قسمت نمره 8 میدم

S I S
05-12-2015, 06:55 PM
چطوری میگید این فصل کند پیش میره ؟ اصولا تمام کسایی که دارن کتاب میخونن میدونن روند سریال چقدر سریع هست یعنی یه چیزهای داره تو سریال رخ میده که اصلا تو کتاب ندیدم ما مثلا حرکت استنیس به سوی شمال اونم با این سرعت !! یا از همه بدتر داستان دنریس، داستان کند پیش نمیره بیشتر از هر فصلی داره سریعتر حرکت میکنه اینکه شما فکر میکنید داستان ساده شده یه بحث دیگه است.بعد برای یکی مثل من که سریال میخوره فاصله بین فصل چهارم و پنجم اونقدر زیاد نیست که هی میگید فاصله است فاصله است.

WALKING DE4D
05-12-2015, 07:10 PM
سلام تصمیم بر این بود که دیگه تو تایپیک got چیزی نگم قسمت 5 سریال گذشت هم چنان چیز خاصی ندیدیم از این سریال دیگه ریتم سریال تکراری شده تا قسمت هفت همه چی ارومه
قسمت 7 تا 10 میان چهار نفر میکشن 6 شخصیت جدید اضافه میکنن اخرش برا فصل بعد این شخصیت جدید دیده نمیشن
بخصوص اون قسمت اخر فصل قبل داستان برن استارک کلاغ و پرواز و ماجرا حول شخصیت برن که بنظرم جالب بود ولی اصلا تو این فصل چیزی ازش نشون نداده
اصلا نمیتوونن رو شخصیت ها کار کننن یادمه تو فصل قبل یا دو فصل قبل یه نمایشی از واکر ها داشتن که اصلا دیگه خیلی سطحی ازش گذشتن البته نظر ها متفاوته این که من خوشم نمیاد از ریتم سریال
دلیل نمیشه بقیه خوششون نیاد نمره بخاطر زیر نویس خوب سایت 6/10

sohrab101
05-12-2015, 09:03 PM
چطوری میگید این فصل کند پیش میره ؟ اصولا تمام کسایی که دارن کتاب میخونن میدونن روند سریال چقدر سریع هست یعنی یه چیزهای داره تو سریال رخ میده که اصلا تو کتاب ندیدم ما مثلا حرکت استنیس به سوی شمال اونم با این سرعت !! یا از همه بدتر داستان دنریس، داستان کند پیش نمیره بیشتر از هر فصلی داره سریعتر حرکت میکنه اینکه شما فکر میکنید داستان ساده شده یه بحث دیگه است.بعد برای یکی مثل من که سریال میخوره فاصله بین فصل چهارم و پنجم اونقدر زیاد نیست که هی میگید فاصله است فاصله است.
من نظرم با شما متفاوته.
البته منم قبول دارم داره اتفاقاتی توی سریال میوفته که توی کتاب نیست چون کلاً سازنده های سریال دیگه به کتاب وفادار نیستند تا اینجا که دارند بجز یه سری کلیات بر خلاف کتاب عمل می کنند.
و البته مشکل هم اینجاست که سریال بیش از حد معمول سریع بود (منظورم فصل های قبله) کل داستان کتاب های قبل رو توی 4 فصل قبل تموم کردند الان خیلی از شخصیت ها توی انتهای داستان خودشون توی کتاب هستند.
این درحالی که کتاب های قبلی به مراتب داستان پر بار تری از کتاب اخر دارند. حداقل با گسترش سریال دیگه نیازی به آب بستن توی این فصل نبود. که البته شاید هم این یکی از استراتژی های جدید تیم سازنده باشه تا نیمه دوم سریال جذاب تر بشه!

r-stark
05-12-2015, 11:32 PM
اگه قرار بشه که مارتین اعلام کنه جان پسر ریگار و لیانا هست یکی باید باشه که توی وستروس این قضیه رو تایید کنه که احتمالا استاد ایمون باشه که خودش یه تارگرین هست .

احتمال زیاد جان بتونه اعتماد مردم اون طرف دیوار رو جلب کنه و زمان حمله وایت واکر ها رهبریشون کنه این طوری همه میفهمن کُت تنه کیه و تخت آهنیم متعلق به کی هست :Smiley105:

modern_gesprach
05-13-2015, 12:03 AM
اگر سریال بخش دنریس نداشت خیلی خوب بود !! داستان دنریس یعنی اوج کوته فکری کارگردان های سریال رو نشون میده، یه طوری شده که تمام فن های کتاب صداشون سر این بشر در اومده.دیگه ادم اینقدر احمق نیست اینقدر اول ادم بکشه بعد بره ببخشه !! این جنون واقعا جنون

حقيقت كمتر ديدم كسي از دنريس تعريف كنه همه يا متنفرن يا بد ميگن يا براشون مهم نيست اهل كتابم نيستم كه نظر بدم فقط صوتي تصويري مي‌‌بينيم
ولي شخص من همون سال اول فصل 1 كه تموم شد گفتم بذار برم ببينم ملت خودشون رو كشتن بازي تاج و تخت ببينم چيه
سريال رو تا قسمت آخر ديدم چيز خاصي توش برام نداشت كه بگم واو عجب چيزي ولي سكانس آخر كه مادر اژدها خودش رو نشون داد همون لحظه
گرفتار سريال شدم در حقيقت اگر دنريس و در كل خاندان تارگرين و سرزمين مرموز والريا نبود اصلاً من اين سريال رو به شخصه نگاه نمي‌كردم
يه چيز سليقه‌ايه و هر كس از يه چيز خوشش مياد كاراكتر دنريس رفتار و تصميم گيري‌هاش از نظر من احساسي ولي هوشمندانه‌س دست كم نگيرين
مادر اژدها زاده طوفان آزاد كننده برده‌ها كاليسي دنريس تارگرين رو

.Ven0m.
05-13-2015, 12:20 AM
من از تک تک لحظاتم با این سریال لذت میبرم
پیشنهاد میکنم شما هم انقدر سخت نگیرین :D
مث این سریال نبوده و نیست و تخواهد آمد
دیدن این سریال به این خوبی با این داستان قوی و تاریخ قوی که پشت سرزمین وستروس و ایسوس ـه این همه جزییات و پیاده کردن اینا تو این تعداد قسمت کم به نظرم واقعا شاهکاره: D
----------
قسمت دنریس داره کم کم جون میگیره ، همچنین فک میکنم با مخلوط شدن پیوند خوردن خط داستانی تیریون و دنریس(اگه یکیشون یا دوتاشون نمیرن: |) یه خط داستانی فوق العاده جذاب رو به وجود میاره : D
به این قسمت همون اول 10 دادم :Smiley36:

MrNice
05-13-2015, 12:32 AM
این قسمت هم خیلی قشنگ بود. مشتاغم جنگ بین استنیس و بولتون ها رو ببینم!
مرسی از مترجمای عزیز برای ترجمه ی خوبشون...

mamali vd
05-13-2015, 02:43 AM
عاقاااااااااا جواب بدید دیگه حالا هی بیاید بنویسید این قسمت اینجوری بود اونجوری بود~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

naafas
05-13-2015, 09:31 AM
یکی از دوستان گفته بود که «من توی آنچه گذشت دیدم...»، چرا برای من آنچه گذشت نداره؟

тнor
05-13-2015, 12:55 PM
یکی از دوستان گفته بود که «من توی آنچه گذشت دیدم...»، چرا برای من آنچه گذشت نداره؟

فک کنم برای کم تر شدن حجمش حذفش میکنن

عاقاااااااااا جواب بدید دیگه حالا هی بیاید بنویسید این قسمت اینجوری بود اونجوری بود~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

دقیق یادم نیست به سمول یا جان تو فصل گذشته گفت که تارگریانه:Smiley36:از فصل اول شروع کنی پیداش میکنی

sir bob paisley
05-13-2015, 05:13 PM
تو فصل اول یا دوم ( قبل از اینکه جان بره به سمت وحشی ها). استاد ایمون یه جایی به جان اسنو میگه که من برادر شاه دیوانه ام (‌یا عموش . دقیقا خاطرم نیست) اتفاقا همین دوسه روز پیش که داشتم تو فصهای اولیه یه دوری میزدم، این سکانس به چشمم خورد. منتهی یادم نیست قسمت چندم بود

justUnited
05-13-2015, 06:04 PM
تا حالا دقت نکرده بودم که این دیوار 8000 سال! داره ازش محافظت میشه و تو این همه مدت هیچ پیشرفت محسوسی در تکنولوژی و بخصوص از نوع نظامی اتفاق نیقتاده
یعنی هنوز دارند با شمشیر مبارزه میکنند! بعد اینهمه حداقل باید یک سفینه فضایی، بمب اتمی چیزی اختراع میکردند که جلوی این وایت واکرها رو میگرفتند.
رمزی با این روحیات سادیسمیش بهترین بازیگر این قسمت بود ولی مشخصه مرگ دردناکی هم داره ! همیشه همینجور بوده !
جان اسنو هم بعد از نمایش توانایی های جنگ اوریش داره نشون میده میتونه سیاستمدار خوبی هم باشه

sidneyv7
05-13-2015, 11:14 PM
فصل اول قسمت نهم، راب برای آزادی پدرش به جنوب لشکرکشی کرده جان میخواست بره ،ایمون هم بهش گفت: وقتی اونا (لانیسترها) پسر برادرم (اریس دوم - پادشاه دیوانه) و پسرش (ریگار توسط رابرت کشته شد) و حتی بچه هاش (بچه های ریگار و الیا مارتل) کشتن......

sidneyv7
05-13-2015, 11:25 PM
از اونجایی که گفتن فصل پنج و شش تقریبا با هم پخش میشه و تو یه مصاحبه جان اسنو گفت : بزرگترین جنگ در این فصل اتفاق میوفته ، پس گمانه که این قسمت فقط یه گام کوچک بود

far30film
05-14-2015, 12:21 PM
این قسمت آتش زیر خاکستر بود

دیروز تولد : بازیگر رمسی بود کار خیلی خوبه قشنگ جوری بازی کرده که اکثرا ازش بدشون بیاد مثل جافری

tr64
05-15-2015, 01:30 PM
آغا فقط استنیس.
هیچ کس به قویترین فرد و بهترین فرمانده جنگی حال حاضر توی وستروس توجه زیادی نداره.
مردی که هم قدرت نظامی، هم ماورائی و هم اراده ی انجام کارهای سخت رو داره.
به لحاظ شاهی هم خیلی از دنریس و تامن و حتی الانِ جان اسنو بهتره.
پادشاه به حق وستروس چه به لحاظ موروثی بگیریم چه عرضه.

mohammad1992
05-16-2015, 09:25 PM
از فصل قبل خیلی جالب تر شده ولی فک نکنم استنیس بتونه موفق بشه امتیازم 8

Barney
05-16-2015, 09:39 PM
استنیس چقدر با ریش خوب شده:)

از روس بولتن هم خیلی خوشم میاد نمیدونم تو این جنگ طرف کیو بگیرم:)

ShInOdA
05-18-2015, 03:25 AM
از نظر من کل ایپزود یک طرف سکانس پایانی هم یک طرف !
اللخصوص اون جایی که جان با ناراحتی نگاه میکنه به طرف شهر بعد سرشو برمیگردونه یه کوتوله تنها مظلوم میبینه:Smiley35: فک کنم دلش با تریون صاف شده جان مورمنت ...
بقول یکی از دوستان هم که گفت : این فصل استنیس داره محبوبیت بدست میاره نزد تماشاگرا پس باید منتظر یه مرگ دراماتیک واسش باشیم !:Smiley104: خدا کنه مرگ نصیب ملیساندرا بشه اگه میشه!