PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود ششم

Dr. HANNIBAL LECTER
05-18-2015, 04:37 PM
http://s3.picofile.com/file/8189051892/MV5BODcxNzI2NTI3Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwNzc1NDE3NTE_V1 _SX1303_SY605_.jpg

Season 5, Episode 6 (http://www.imdb1.ir/title/tt3866842/?ref_=ttep_ep6) Unbowed, Unbent, Unbroken

http://tvworld.info/images/smilies/2015/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=44835&page=2&p=183387#post183387)
http://tvworld.info/images/smilies/2015/sub-topic.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=45182&page=11&p=183399#post183399)

خلاصه داستان : . . .

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
باتشکرازهمه دوستان گرامی

alod
05-18-2015, 04:39 PM
کل قسمت عالی بود این یک دقیقه اخر منو داغون کرد دقیقا قیافم اینطوری بود:Smiley10: هنوزم هست.

sohrab101
05-18-2015, 04:43 PM
------------------------------------------------------------
این قسمت چندتا نکته داشت یه فاجعه!:Smiley19:
بزارید تشکر کنم از بیلیش عزیز که همیشه مارو سوپرایز میکنه ،نمیدونم توی دنیای مارتین، پوکر اختراع شده یا نه ولی اگه اختراع شده باشه این لیتل فینگر بهترین پوکر باز کل دنیا میشد.
یه سر به سرزمین دورن زدیم که خیلی جالب نبود دقت کنید که یه عده همینجوری سرشون میندازن میان توی باغ پرنس، بعد یه عده از اون عده قبلی همینجوری تر، میان با این یه عده قبلی می جنگن.بعد یه عده ازاینا همینجوری تر که معلوم نیست تاحالا کجا بودن میان اینا رو می برن:Smiley15:
داستان تریون هم شده داستان فوتبالیست ها؛ همش لنگ در هوا میمونه واسه قسمت بعد. ولی اونجاش که گفت از کجا باید بفهمند جنس (همون که خودتون میدونید) واسه یه کوتوله است. خداکنه تا مرین تاجرش پیدا نشه والاخیلی بد میشه:Smiley14:
قسمت قشنگ این اپیزود توی پایتخت بود نمردیم و این سرسی یه عرضه ای از خودش نشون داد. دمش گرم! بی رگ تر از این تامن خودشه...
بزارید در انتهای کامنت به بولتن ها تبریک بگم که دارند با یک سروگردن فاصله به منفورترین خاندان وستروس تبدیل میشن.:Smiley40:
به سانسا هم باید تبریک گفت هم ازدواجش رو هم اینکه بالاخره یه آدم مطمئن رو برای از دست دادن باک رگیش پیدا کرد. (راستی کی میدونه سانسا با چندنفر ازداوج یا قرار بوده ازدواج کنه؟)

.Ven0m.
05-18-2015, 04:54 PM
داغون شدم آخر اپیزود
انتظار داشتم تیون بیاد همون لحظه رمزی و بکشه
اما نشد که نشد...

mad_me2009
05-18-2015, 05:08 PM
لرد بیلش خیلی زرنگه اما ادمای زرنگ یه جاهایی بعد سوتی میدن...
مارجری هم باید یادش بمونه که دیگه نباید یه شیر زنو ملکه مامان صدا نکنه...
امیدوارم لنیسترها توی این فصل هم سرکوب نشن..

Dr. HANNIBAL LECTER
05-18-2015, 05:35 PM
عجب قسمتی بود ها اگه دستم به این یارو رمزی برسه احتمالا یک بلایی در اینده سرش میاد فکر کنم

در ضمن نظر سنجی هم اضافه شد دوستان

sepehrmehri141
05-18-2015, 05:43 PM
یکی از تلخ ترین قسمت هایی بود که نگاه کردم~x(.امیدوار بودم ریک یه کاری بکنه ولی......

sir bob paisley
05-18-2015, 05:50 PM
قسمت خیلی تلخ و دردآوری بود.
حرف دیگه ای ندارم فعلا

AmiR RezA
05-18-2015, 05:52 PM
قسمت فوق العاده زیبایی بود 10 تمام

اگه جان همراه استنیس میومد شمال رو میگرفت بدجور بالایی سر رمزی می اورد. اسفالتش میکرد
اون قسمت دادگاهش خیلی عالی بود کف کرده بودم, نگاه هایی که به هم میکردن عالی بود
اخر قسمت هم فاجعه بود ,لعنت به این لبخند های رمزی
هرچی فکر میکنم چه جور بالایی میخواد سر رمزی بیاد در اینده به هیچ نتیجه ای نمیرسم شما به نتیجه رسیدین خبرم کنیم :))))

mohammad1992
05-18-2015, 06:50 PM
امتیازم 10 تیریون تو بدجور مکافاتی افتاده واقعا خنده داره :: اریا رو خیلی نشون دادن ولی فک نکنم بتونه هیچکس باش و براین نشون ندادن که ما رو دلگرم کنه کجاست! از همون اولشم خوشم از این بیلیش نمی اومد صحبتهاش با سرسی عصبانیم کرد همیشه میگفتم اپیزود 9 همیشه دردناک ولی این قسمت منو داغونم کرد

AR!@N
05-18-2015, 07:02 PM
Sand Snake ها با اون همه هایپ قسمت های قبلی به جنگ رفتنشون این بود؟ دوران همچین به ارو هوتاه میگه میتونی بجنگی و اینا گفتم الان چه جنگی بشه!!
پرنس دورن هم با یک صربه به کل ناک اوت شد :))
سانسا رو بر خلاف روند اصلی داستان ورداشتن اوردن دینترقل که هیچی! اینم از این بلایی که به سرش اوردن ، قسمت های بعد بدترش هم در راه فکر کنم.
تنها چیز خوب قسمت این Faith Militia ها و High Sparrow بود.
به خاطر سانسا و سند اسنیک ها نمیتونم به این قسمت بیشتر از 3 بدم. تا فصل های قبل داشتن از داستانی که یکی دیگه نوشته پیروی میکردن و ایراد زیادی نمیگرفتم همیشه هم 10 میدادم به قسمت ها ، الان که دست سازنده ها باز تره اگر تغییری میدن باید داستان رو بهتر کنه. به نظر من که بهتر که نشده هیچ به مراتب بدتر هم شده!

far30film
05-18-2015, 07:35 PM
خیلی اعصابم خورد شد
کسی می دونی چقدر قرار بر اساس کتاب باشه ؟
تو کتاب رمزی عروسش (سانسا نیست ) تحقیر می کنه اما این جوری نه فکر کنم ریکا مجبور می کنه لباساشو دربیاره ....

"Ross Geller"
05-18-2015, 08:05 PM
فک کنم بگم من از رمزی خوشم میاد بن بشم از انجمن :)) قسمت کینگز لندینگ مثل همیشه عالی بود و لرد بیلیش واقعا تو این قسمت نشون داد حتی مخاطبی که داره نقشه های مختلفشو میبینه هم نمیتونه فکرشو بخونه ! من که واقعا فک کردم از سانسا خوشش میاد اما اونم واسه رسیدن به هدفاش بود !
قسمت ازیا خیلی کند داره پیش میره الان اپیزود 6 شد هنوز نه تغییری کرده ( جز لباسش :d ) نه مهارتی به دست اورده , جاکن و خونه ی Black And White هم هنوز رازشون رو نفهمیدیم .
قسمت سانسا ظاهرا توی کتاب نیس ولی منی که کتابو نخوندم ازش لذت میبرم و به نظرم خیلی بهتر از اون بود که توی ویل بمونه .
بهترین قسمتم همون Trial بود . اصلا انگار رسم دارن هر قسمتی که Trial دارن بهترین سکانس اون قسمته :d لوراس هم اخرش چوبه بی احتیاطیاشو خورد , اینجور پیش بره تایرل ها جنگ شروع میکنن احتمالا .
و اخرین قسمت قسمته جیمی شخصیت مورد علاقم :d خیلی از این قسمت ناراضیم چون روی خاندان مارتل خیلی مانوور دادن این سیزن تا الان اصلا چیز خاصی ندیدیم . .به نظرم ایده ی باحالی بوده اومدن جیمی به دورن اما اصلا تا الان به اندازه کافی بهش نپرداختن شخصیتای اون سمت داستان خیلی تو حاشیه ان :Smiley104:
در کل به نظرم توی top 3 سیزن 5 بوده این قسمت فعلا البته .

TOXIN
05-18-2015, 08:16 PM
نمی دونم چرا این فصل برام تا الان هیجان فصل قبل رو نداشته. تا به اینجای داستان، فصل قبل به نظرم خیلی بهتر بود. بعضی اتفاقات زیادی کش دار داره میشه. یکیش همین قضیه تیریون هست که برای رسیدن به دنریس انگار باید حتما جلوش یه سد قرار بگیره. چیزی که برام بیشتر جذابیت داشت این قسمت، سکانس های بیلیش بود. حرفاش هر دفعه آدمو سوپرایز می کنه. انگار می خواد همه رو بندازه به جون هم تا ببینه همکاری با کدوم شخص براش مفید تره.
رمزی هم کماکان منفوره :دی. امیدوارم استنیس قیمه قیمه اش کنه:دی

sidneyv7
05-18-2015, 08:36 PM
تو این قسمت دورن و کینگز لندینگ و آریا در تالار چهره ها برام جالب بود ولی دیدن سانسا .... :Smiley10:باعث میشه لعنت خدایان قدیم و جدید را نثار رمزی کنم و دلم میخاست او گارد پرنس دورن با اون تبر یلندش ترتیبشو بده ولی میدونم بریان نزدیکه

Red Hood
05-18-2015, 08:36 PM
این فصل خدایی کوچکترین هیجانی نداشته! ولی گیم او ترونز خوبیش اینه که تو قسمتای پایانی کم و کاست کل فصل رو برطرف می کنه باید دید چه سورپرایزی برامون دارن!
البته من به هر قسمت امتیاز ده رو میدم چون گیم او ترنزه!:دی

sidneyv7
05-18-2015, 08:46 PM
دیدن جورا هنگام دریافت خبر مرگ پدرش و حرف های اون درباره کالیسی باعث میشه دلم بخاد خدای روشنائی گری اسکیل اونو شفا بده..

KEVIN GARVEY
05-18-2015, 09:47 PM
این قسمت داشت واسه اتفاقهای مهمی که قراره تو این فصل بیوفته مقئمه چینی میکرد . از یه طرف سانسا که ازین بیچاره تر اصلا نداریم . یه چیز تو مایه های جوونهای خودمون میمونه .بیچاره .دلشکسته . تو ارزو ....از یه طرف دیگه اریا رو میبینیم که اعتماد جاکن هاگار رو جلب کرده . معلوم نیست عاقبت این یکی بچه استارکها چی میشه . جیمی و تریون و صد البته در گیریه ملکه مادر با گریجوی ها که از قسمت بعد دیگه سریال واقعا گرو و دلچسب واسه بینندگان خواهد شد . ازین دختره گریجوی و مادر بزرگش خیلی بدم میاد مخصوصا اون فرم لبهاش .

_Nirvana_
05-18-2015, 09:58 PM
این اپیزود از اپیزود قبل که تماما حوصله م رو سر برد خیلی بهتر بود.
آریا هم معلوم نیست داره چیکار میکنه اونجا! خیلی کش دادن اون قسمت رو.
اینطور که پیداست تیریون حالا حالاها قرار نیست دنریس رو ببینه.خوشبختانه این قسمت خبری از دنریس نبود.اعصاب همه رو خورد کرده با اون تصمیمات احمقانه ش!
لرد بیلیش فقط به فکر منافع خودشه و واسه رسیدن به منافعش از همه استفاده میکنه!
واقعا اون صحنه آخر دردناک بود چقد بدشانسه این سانسا.در آینده نزدیک باید انتقامش رو بگیره.
من امیدوارم یکی پیدا شه یه بلایی سر سرسی بیاره.خوشم اومد از اون تیکه ای که اُلنا بهش انداخت..تامن که اصلا نمیدونه چی به چی هست خیلی پرته حداقل یه ذره از ابهت جافری رو نداره!
اگه مارجری و لوراس کشته بشن یا درهرصورت آزاد نشن که خیلی مسخره ست تایرل ها باید یه کاری بکنن.فعلا چشم امیدمون به اُلناست..
این گنجشکا رو هم یکی از سر راه برداره بی زحمت..

Chandler Bing
05-18-2015, 10:27 PM
واقعا اینقدر حرکت رمزی براتون شکه کننده بود؟:Smiley15: چون جلوی ریک اون حرکت رو زد؟ فراموش کردید با همین تیون چیکار کرده بود دیگه؟ فکر نکنم بتونه کاری شنیع تری از اون کنه...
واقعا گند زدن این سازنده های سریال، فصل های اول که هر فصل متعلق به یه کتاب بود عالی بود، اما این فصل که یه تیکه از کتاب قبله و یه تیکه از کتاب بعد + تغییرات مسخره ای که در داستان ایجاد کردن... واقعا گند زدن به سریال، فکر میکنم ضعیف ترین فصل این سریال بوده تا به الان.
ببینیم قسمت 9 چیکار میکنن:Smiley15:

gollum
05-18-2015, 10:37 PM
اصلا دیگه سرنوشت شخصیتایی که تو سریال موندن واسه آدم جذابیت نداره. همه درب و داغونن.یه تیریون مونده که اونم معلوم نیست چند چنده با خودش تو این فصل. این سانسا هم چوب بلاهت و حماقتشو داره می خوره که از همون اولین قسمت سریال دچارش بود. هرچی سرش می آد سزاوارشه پس ناراحتی هم نداره.

caviya
05-18-2015, 10:44 PM
حرکت رمزی قشنگ ترین سکانس کل این 6 قسمت بود!
باید یادمون باشه اگر درد و ظلم وارده از شخصیت های منفور زیاد نباشه، انتقام هم چندان لذت بخش نخواهد بود
اگه جافری گردن ادارد استارک رو نمیزد و سانسا رو عذاب نمیداد، نفله شدنش تو فصل قبل جگر آدم رو حال نمی‌آورد!
گیم آو ترونز همیشه باید پر از آدم های پدر سوخته باشه.

.Ven0m.
05-18-2015, 10:46 PM
حرکت رمزی قشنگ ترین سکانس کل این 6 قسمت بود!
باید یادمون باشه اگر درد و ظلم وارده از شخصیت های منفور زیاد نباشه، انتقام هم چندان لذت بخش نخواهد بود
اگه جافری گردن ادارد استارک رو نمیزد و سانسا رو عذاب نمیداد، نفله شدنش تو فصل قبل جگر آدم رو حال نمی‌آورد!
گیم آو ترونز همیشه باید پر از آدم های پدر سوخته باشه.
عالی بود کامنتت
شدیدا موافقم شدیدا: D

AmiR RezA
05-18-2015, 11:14 PM
این فصل اصلا خبری از برن نیست , یک دفعه میبینیم تو قسمت های اخر با یه سورپرایز ویژه وارد سریال میشه

AR!@N
05-18-2015, 11:28 PM
این فصل اصلا خبری از برن نیست , یک دفعه میبینیم تو قسمت های اخر با یه سورپرایز ویژه وارد سریال میشه
Kristian Nairn بازیگر هودرو توی مصاحبه گفته که برن و هودور اینا اصلا توی فیلم برداری این فصل نبودن . اگرم چیزی باشه از پارسال ممکنه پخش نکرده باشن.

far30film
05-18-2015, 11:31 PM

کاملا مطمعن نیستم اما برن تا اون جایی که دیدیم جلو تر از این قسمت هاس فکر کنم

اضافه شده در : 8 minutes

واقعا اینقدر حرکت رمزی براتون شکه کننده بود؟:Smiley15: چون جلوی ریک اون حرکت رو زد؟ فراموش کردید با همین تیون چیکار کرده بود دیگه؟ فکر نکنم بتونه کاری شنیع تری از اون کنه...
واقعا گند زدن این سازنده های سریال، فصل های اول که هر فصل متعلق به یه کتاب بود عالی بود، اما این فصل که یه تیکه از کتاب قبله و یه تیکه از کتاب بعد + تغییرات مسخره ای که در داستان ایجاد کردن... واقعا گند زدن به سریال، فکر میکنم ضعیف ترین فصل این سریال بوده تا به الان.
ببینیم قسمت 9 چیکار میکنن:Smiley15:

شوکه کننده نبود ناراحت کننده بود
مخوصا اشک های تیون
کسی جواب ما را نداد اما اگه کمی مثل کتاب باشه ی جنگ خوب تو راه

پ/ن: عکس پروفایلت عالیه هر وقت می بینم کلی می خندم هنک عجب آدمی بود :Smiley14:

Heisen-berg
05-18-2015, 11:51 PM
برن چون داستانش تا اخر کتاب 5 تو فصل قبل به پایان رسید اصلا تو این فصل نیست،از چند ماهه قبل هم مشخص شده بود.

سریال کلا از دست رفته... تنها امیدم به استنیس ـه.

Overlord93
05-19-2015, 04:16 AM
زیاد راجع به این اپیزود چیزی نمیگم. فقط اینو میتونم بگم که این فصل نسبت به فصل 4 تا الان هچ جذابیتی نداشته.
فصل قبل تا قسمت ششمش 3 اتفاق مهم افتاد اما فعلا این فصل فقط مقدمه چینیه. باید دید قسمت های دیگه چی پیش میاد.
درباره کتاب و وضعیت این فصل باید بگم که خود سازندگان هم در بدترین شرایط قرار دارن و باید دو کتاب آینده رو در فصل 6 تموم کنن.
البته از لحاظ اینکه فصل 6 فوق العاده ترین فصل این سریاله باید خوشحال بود اما از لحاظی هم در حال حاضر جذابیت سریال رو اورده پایین.
ما تا قسمت 8 این فصل کتاب حال حاضر رو هم تموم میکنیم. در قسمت 9 تازه کتاب Dance with Dragons آغاز میشه که باید گفت کتاب تازه از اواسطش جالب میشه. موندم بدونم چجوری میخوان طبق سنت های جذابیت قسمت 9 این قسمت رو هم جالب نشون بدن. احتمالا در پایان این فصل با توجه به کتاب شاهد سکانسی کوتاه از برن استارک و حرامزاده استنیس باراتئون همراه با ارتش وایت واکر ها باشیم. هر چند در این کتاب زیاد بهشون توجهی نشده. در کل باید گفت فصل 5 ممکنه قربانی جلو بردن سازندگان نسبت به کتاب هاش بشه.

alibrbad
05-19-2015, 04:40 AM
زیاد راجع به این اپیزود چیزی نمیگم. فقط اینو میتونم بگم که این فصل نسبت به فصل 4 تا الان هچ جذابیتی نداشته.
فصل قبل تا قسمت ششمش 3 اتفاق مهم افتاد اما فعلا این فصل فقط مقدمه چینیه. باید دید قسمت های دیگه چی پیش میاد.
درباره کتاب و وضعیت این فصل باید بگم که خود سازندگان هم در بدترین شرایط قرار دارن و باید دو کتاب آینده رو در فصل 6 تموم کنن.
البته از لحاظ اینکه فصل 6 فوق العاده ترین فصل این سریاله باید خوشحال بود اما از لحاظی هم در حال حاضر جذابیت سریال رو اورده پایین.
ما تا قسمت 8 این فصل کتاب حال حاضر رو هم تموم میکنیم. در قسمت 9 تازه کتاب Dance with Dragons آغاز میشه که باید گفت کتاب تازه از اواسطش جالب میشه. موندم بدونم چجوری میخوان طبق سنت های جذابیت قسمت 9 این قسمت رو هم جالب نشون بدن. احتمالا در پایان این فصل با توجه به کتاب شاهد سکانسی کوتاه از برن استارک و حرامزاده استنیس باراتئون همراه با ارتش وایت واکر ها باشیم. هر چند در این کتاب زیاد بهشون توجهی نشده. در کل باید گفت فصل 5 ممکنه قربانی جلو بردن سازندگان نسبت به کتاب هاش بشه.

ممنون باببت اطلاعات خوبي كه دادين
اولا مي خواستم بدونم چرا بايد دو كتاب رو تو فصل ٦تموم كنن؟يعني چرا دو فصلش نميكنن؟
دوم اينكه ايا درسته هر ٤ فصل قبل هر كدوم مال يه كتاب جداگانه بودن؟؟
و اين فصل مال كدام كتاباست چرا مثل روال گذشته كل اين فصل رو به يه كتاب (يعني كتاب پنجم)اختصاص ندادن؟
باتشكر

AR!@N
05-19-2015, 11:09 AM
اطلاعات غلط نده ، دنریس ، جان و تیریون و آزیا همه داستان ای که چه با تغییر چه بدون تغییر ازشون پخش شده این فصل از A Dance With Dragons ـه .
تو تا کتاب A Feast For Crows و A Dance With Dragons داستانشون کاملا موازی همه سانسا ، مارتل ها ، گری جوی ها و اتفاقات کینگز لندیتگ و جیمی و برین توی Feast اند ، بقیه توی A Dance With Dragons . اواخر ADWD شخصیت هایی که توی feast بودن هم دوباره به کتاب اصافه میشن چون حجمش بیشتر از Feast ـه.

mehrzadds
05-19-2015, 01:10 PM
با درود
تا اینجا بهترین قسمت از فصل پنجم بود.
خیلی دوست دارم بدونم سرنوشت رمزی بولتون دی.............چی میشه؟ امیدوارم بلای بدتر جفری لنیستر گور به گور شده سرش بیاد.

sidneyv7
05-19-2015, 01:13 PM
سکانس آخر ( که نمیدونم آیا لازم بود بدین شکل باشه) شاید باعث شد لحضه های قشنگی مثل ورود آریا به تالار چهره ها (Hall Of Faces) که همراه با آهنگ خیلی زیبا بود و جورا با تریون کمتر به چشم بیاد. هرچند نبرد جیمی و بران با Sand Snake میتونست خیلی بهتر باشه

armina90
05-19-2015, 01:20 PM
این قسمت چندتا نکته داشت یه فاجعه!:Smiley19:
بزارید تشکر کنم از بیلیش عزیز که همیشه مارو سوپرایز میکنه ،نمیدونم توی دنیای مارتین، پوکر اختراع شده یا نه ولی اگه اختراع شده باشه این لیتل فینگر بهترین پوکر باز کل دنیا میشد.
یه سر به سرزمین دورن زدیم که خیلی جالب نبود دقت کنید که یه عده همینجوری سرشون میندازن میان توی باغ پرنس، بعد یه عده از اون عده قبلی همینجوری تر، میان با این یه عده قبلی می جنگن.بعد یه عده ازاینا همینجوری تر که معلوم نیست تاحالا کجا بودن میان اینا رو می برن:Smiley15:
داستان تریون هم شده داستان فوتبالیست ها؛ همش لنگ در هوا میمونه واسه قسمت بعد. ولی اونجاش که گفت از کجا باید بفهمند جنس (همون که خودتون میدونید) واسه یه کوتوله است. خداکنه تا مرین تاجرش پیدا نشه والاخیلی بد میشه:Smiley14:
قسمت قشنگ این اپیزود توی پایتخت بود نمردیم و این سرسی یه عرضه ای از خودش نشون داد. دمش گرم! بی رگ تر از این تامن خودشه...
بزارید در انتهای کامنت به بولتن ها تبریک بگم که دارند با یک سروگردن فاصله به منفورترین خاندان وستروس تبدیل میشن.:Smiley40:
به سانسا هم باید تبریک گفت هم ازدواجش رو هم اینکه بالاخره یه آدم مطمئن رو برای از دست دادن باک رگیش پیدا کرد. (راستی کی میدونه سانسا با چندنفر ازداوج یا قرار بوده ازدواج کنه؟)

بران و جیمی که لباس مبدل نگهبانای دورنی و داشتن و کسی بهشون گیر نداد. اون یه عده که دخترای ابرین، پرنس دورن بودن، طبیعیه تو باغ رفت و آمد داشته باشن، اون عده ی آخرم گارد نگهبان پرنس دوران بودن که خود پرنس دوران تو سکانس قبل بهش دستور داد مواظب تریستان و میرسلا باشن چون حدس میزد معشوقه ی ابرین داره یه کارایی زیرزیرکی میکنه! این کجاش عجیب بود؟
تامن نمیشه ازش انتظار داشت. این بچه تو کتاب شیش سالشه!!!:Smiley39:
والا سانسا ازدواجاش تا قبل رمسی درست بود. این ازدواج رمسی و سانسا مسخره ترین تحریفی بود که میتونستن تو کتاب ایجاد کنن. رمسی تو کتاب با دوست سانسا، جین پول ازدواج میکنه که بولتونا اونو جای آریا استارک جا زدن.

Overlord93
05-19-2015, 02:19 PM
اطلاعات غلط نده ، دنریس ، جان و تیریون و آزیا همه داستان ای که چه با تغییر چه بدون تغییر ازشون پخش شده این فصل از A Dance With Dragons ـه .
تو تا کتاب A Feast For Crows و A Dance With Dragons داستانشون کاملا موازی همه سانسا ، مارتل ها ، گری جوی ها و اتفاقات کینگز لندیتگ و جیمی و برین توی Feast اند ، بقیه توی A Dance With Dragons . اواخر ADWD شخصیت هایی که توی feast بودن هم دوباره به کتاب اصافه میشن چون حجمش بیشتر از Feast ـه.

شما داری اطلاعات اشتباه میگی.
اتفاقات آریا در خانه سیاه و سفید توی جلد کتاب ضیافتی برای کلاغ هاست. چرا ندونسته حرف میزنی آخه؟ اگه اصلا کتاب ها رو نمیخونی کلا نظر نده.
اتفاقات شهر دورن که الان هم شاهدش بودیم همگی در کتاب ضیافتی برای کلاغ هاست. البته یه مقداریش میمونه برای رقصی با اژدهایان.
تازه اتفاقات آهن زادگان و خاندان لنیستر هم هنوز شروع نشده. چطور داری میگی این فصل مال رقصی با اژدهایانه.
کلی اسپویلر توی کتاب رقصی برای اژدهایان است. کلا سازندگان تمام و کمال این فصل رو نسبت به کتاب ضیافتی برای کلاغ ها با تفکیک و ویرایش ساختن. چیزی که تا به حال از این سریال دیده نشده بود.

برای اطلاعات بیشتر و یک sneak peak از قسمت 9 لطفا اسپولر رو بخونین. هر چند ممکنه این قسمت جذابیت داشته باشه ولی به جذابیت قسمت های 9 فصل 1 و 3 نیست.
مشاهده بفرمایید.
رقص اژدهایان نامی است که به یکی از جنگ های داخلی در وستروس داده می شود و به نظر میرسید در این کتاب بالاخره دنریس تارگرین و ارتشش پس از انتظار طولانی به وستروس حمله خواهند کرد. اما مارتین در کامیک کان 2006 اعلام کرد که لزوما همچین اتفاقی در کتاب نخواهد افتاد.

در ضمن اینم مختص آرین عزیز گذاشتم. این متن از اولین نوشته های کتاب ضیافتی برای کلاغ ها نوشته شده. کتابی که نسبت به همه کتاب ها از جذابیت کمتری برخوردار بوده.

ضیافتی برای کلاغ‌ها داستان را از جایی ادامه می‌دهد که در یورش شمشیرها به پایان رسیده بود و به طور همزمان با اتفاقات کتاب بعدی، رقصی با اژدهایان همراه می‌شود. به نظر می‌رسد جنگ پنج پادشاه به پایان رسیده است. راب استارک، جافری براتیون، رنلی براتیون و بالون گریجوی مرده‌اند

AR!@N
05-19-2015, 02:49 PM
شما داری اطلاعات اشتباه میگی.
اتفاقات آریا در خانه سیاه و سفید توی جلد کتاب ضیافتی برای کلاغ هاست. چرا ندونسته حرف میزنی آخه؟ اگه اصلا کتاب ها رو نمیخونی کلا نظر نده.
اتفاقات شهر دورن که الان هم شاهدش بودیم همگی در کتاب ضیافتی برای کلاغ هاست. البته یه مقداریش میمونه برای رقصی با اژدهایان.
تازه اتفاقات آهن زادگان و خاندان لنیستر هم هنوز شروع نشده. چطور داری میگی این فصل مال رقصی با اژدهایانه.
کلی اسپویلر توی کتاب رقصی برای اژدهایان است. کلا سازندگان تمام و کمال این فصل رو نسبت به کتاب ضیافتی برای کلاغ ها با تفکیک و ویرایش ساختن. چیزی که تا به حال از این سریال دیده نشده بود.

برای اطلاعات بیشتر و یک sneak peak از قسمت 9 لطفا اسپولر رو بخونین. هر چند ممکنه این قسمت جذابیت داشته باشه ولی به جذابیت قسمت های 9 فصل 1 و 3 نیست.
مشاهده بفرمایید.
رقص اژدهایان نامی است که به یکی از جنگ های داخلی در وستروس داده می شود و به نظر میرسید در این کتاب بالاخره دنریس تارگرین و ارتشش پس از انتظار طولانی به وستروس حمله خواهند کرد. اما مارتین در کامیک کان 2006 اعلام کرد که لزوما همچین اتفاقی در کتاب نخواهد افتاد.

در ضمن اینم مختص آرین عزیز گذاشتم. این متن از اولین نوشته های کتاب ضیافتی برای کلاغ ها نوشته شده. کتابی که نسبت به همه کتاب ها از جذابیت کمتری برخوردار بوده.

ضیافتی برای کلاغ‌ها داستان را از جایی ادامه می‌دهد که در یورش شمشیرها به پایان رسیده بود و به طور همزمان با اتفاقات کتاب بعدی، رقصی با اژدهایان همراه می‌شود. به نظر می‌رسد جنگ پنج پادشاه به پایان رسیده است. راب استارک، جافری براتیون، رنلی براتیون و بالون گریجوی مرده‌اند
من دارم میگم این فصل به طور موازی از هر 2 کتاب ـه.
خوندن بلدی اصلا؟ " سانسا ، مارتل ها ، گری جوی ها و اتفاقات کینگز لندیتگ و جیمی و برین توی Feast اند" . Feast = ضیافت کلاغ ها. اینم سر فصل ها. آریا هم توی فیست ـه . اینو فقط استباه کردم.
http://picoup.ir/images/29137191380662786986_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=29137191380662786986.jpg)

تمام اتفاقات وینترفل ، دیوار و پلات سانز اف هرپی توی میریین مال Danceـه. تو داری میگی هنوز داستان Dance که به نظر تو از Feast بهتره هنوز شروع نشده . من میگم شده. استنیس تو A Storm Of Sword میرسه به دیوار توی فیست اصلا یک فصل هم از دیوار نیست این فصل هرچی از دیوار نشون دادن از Dance ـه. فصل اول دنریس هم توی Dance شروع پلات ـه sons of harpy ـه که همین فصل داره دنبال میکنتش.
اومدی واسه من اسپویلر از Daznak Pit میزاری مثلا داستان لو بره؟ همون دزناک پیت ات فصل یکی مونده به آخره دنریس توی Dance ـه.
کل داستان برندون توی فصل قبل از Dance بوده.
تیریون هم توی Dance تازه میرسه خونه مجیستر ایلریو که بعدش رو کامل اینا تغییر دادن.

ر قسمت 9 تازه کتاب Dance with Dragons آغاز میشه
مشکل من با این حرفته که کاملا غلطه.

mohammad1992
05-19-2015, 03:48 PM
لطفا تاپیک پیش بینی اپیزود بعدی رو قرار بدین

_Maryam_
05-19-2015, 05:38 PM
منتظرم ببینم این رمزی با این همه جنایاتش چجوری به درک میرسه. واقعا دوست دارم اون صحنه رو ببینم :Smiley35:

شجره تاریخی سریال

http://uupload.ir/files/d4v_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D8%AA%D8%A7%D8%AC_%D 9%88_%D8%AA%D8%AE%D8%AA.jpg

justUnited
05-19-2015, 05:48 PM
یکی از ناراحتی های من در مورد این سریال اینه که خیلی سر و صدا کرده و تقریبا همه ملت سریال بین درگیرش شدند
یعنی اینکه سریال توی ایران مخاطبینی بسیار با سن وسالی پایین داره و و متاسفانه ذهن خیلیهاشون تا مدت ها درگیر تصاویر جنسی و خشونت جنسی ماجرا میشود.
من که روانشناس نیستم ولی بر حسب تجربه میگم میتونه بعدها روی زندگیشون اثر بد بزاره! خب این از بُعد روانشناسی و اجتماعی ماجرا :Smiley36:
اما درباره این قسمت و اون صحنه جنجالی باید بگم از نظر شرعی و قانونی عمل رمزی هیچ ایرادی نداشت چون رسما ازدواج کردند و سانسا باید تمکین میکرد :Smiley36:
اون آه و ناله ای هم که شنیدید دوتای اولش از درد بود و بقیه اش ... به خودشون مربوطه ! اشکهای تیئون هم نه از روی خشم و ناتوانی بود بلکه تازه یادش افتاد چه چیز ارزشمندی رو ازش گرفتن :Smiley19:
تنها راه نجات سانسا هم اینه که روشی رو پیش بگیره که دنریس در مورد کال دروگو انتخاب کرد و افسارش رو بدست گرفت.
مسر رسیدن تیرون به دنریس شده همون مسیر فرودو بگینز در ارباب حلقه ها! پر از ماجرا!
به شخصه از سخنان و فن بیان لرد بیلیش لذت فراوانی میبرم میتونه خود خدا رو هم راضی به انجام هر کاری کنه.
مبارزات سریال رو اصلا نمی پسندم به نظرم باید روی فیلمبرداری صحنه های نبرد بهتر کار کنن
در مورد مرده شور خونه اریا و دوستان هم هیچ نظری ندارم.:Smiley17:

.Ven0m.
05-19-2015, 05:53 PM
یکی از ناراحتی های من در مورد این سریال اینه که خیلی سر و صدا کرده و تقریبا همه ملت سریال بین درگیرش شدند
یعنی اینکه سریال توی ایران مخاطبینی بسیار با سن وسالی پایین داره و و متاسفانه ذهن خیلیهاشون تا مدت ها درگیر تصاویر جنسی و خشونت جنسی ماجرا میشود.
من که روانشناس نیستم ولی بر حسب تجربه میگم میتونه بعدها روی زندگیشون اثر بد بزاره! خب این از بُعد روانشناسی و اجتماعی ماجرا :Smiley36:
اما درباره این قسمت و اون صحنه جنجالی باید بگم از نظر شرعی و قانونی عمل رمزی هیچ ایرادی نداشت چون رسما ازدواج کردند و سانسا باید تمکین میکرد :Smiley36:
اون آه و ناله ای هم که شنیدید دوتای اولش از درد بود و بقیه اش ... به خودشون مربوطه ! اشکهای تیئون هم نه از روی خشم و ناتوانی بود بلکه تازه یادش افتاد چه چیز ارزشمندی رو ازش گرفتن :Smiley19:
تنها راه نجات سانسا هم اینه که روشی رو پیش بگیره که دنریس در مورد کال دروگو انتخاب کرد و افسارش رو بدست گرفت.
مسر رسیدن تیرون به دنریس شده همون مسیر فرودو بگینز در ارباب حلقه ها! پر از ماجرا!
به شخصه از سخنان و فن بیان لرد بیلیش لذت فراوانی میبرم میتونه خود خدا رو هم راضی به انجام هر کاری کنه.
مبارزات سریال رو اصلا نمی پسندم به نظرم باید روی فیلمبرداری صحنه های نبرد بهتر کار کنن
شما گفتی این سریال تو ایران میانگین سنی پایینی داره و مسائل توش مناسبشون نیست(که البته اینم من و شما نمیتونیم بگیم ، و به کسی ربطی نداره کی چی نگاه میکنه)
بعد خودت میای میگی چون سانسا زنشه ، باید و حتما شوهرشو راضی کنه ، خب این حرف تو اثرش صد برابر بدتره کل وقایع جنسی سریاله:Smiley14:
کاری که رمزی با سانسا کرد تجاوز بود ، کل دنیا هم الان میدونن ، این کارو آدم حق نداره با زنش بکنه : D حالا چه شب اول باشه چه شب هفتم چه شب هفتادم
چیزایم که در مورد تیون و احساس سانسا گفی اصلا موافق نیتسم ، و مطمئنم خیلیای دیگه هم موافق نیستن : D

justUnited
05-19-2015, 06:16 PM
شما گفتی این سریال تو ایران میانگین سنی پایینی داره و...
البته نگفتم میانگین سنی پایینی داره گفتم مخاطبین کم سن وسال زیادی دارد.
بالاخره منم با مردم در ارتباط هستم و بیشتر از همه خود این انجمن باعث شد به این نتیجه برسم جون از بعضی نظرات میشه فهمید طرف هنوز خیلی چیزا رو باید ببینه.تا از هر چیزی ناراحت یا شگفت زده نشه.
در ضمن اصلا بحثی در مورد این نبود که چه( کسی) باید چی رو ببینه یا نبینه! مسئله چه (سنی) بود.

بعد خودت میای میگی چون سانسا زنشه ، باید و حتما شوهرشو راضی کنه ، خب...

امیدوارم حرف های شما هم مثل حرف های من از سر شوخ طبعی بوده باشه چون واقعا شکلک مناسبی رو پیدا نمیکنم که به دیگران بفهمونم اون حرفم جدی نبود.:Smiley36:

far30film
05-19-2015, 06:47 PM

جالب بود ایول
قضیه سانسا : ی بار جستی ملخک دو بار جستی بار سوم ..... :Smiley36::Smiley36:
کال با این فرق داره کال .... رمسی با سابقس فقط همون دختره که سگ بازی می کنه به دردش می خوره

.Ven0m.
05-19-2015, 07:51 PM
البته نگفتم میانگین سنی پایینی داره گفتم مخاطبین کم سن وسال زیادی دارد.
بالاخره منم با مردم در ارتباط هستم و بیشتر از همه خود این انجمن باعث شد به این نتیجه برسم جون از بعضی نظرات میشه فهمید طرف هنوز خیلی چیزا رو باید ببینه.تا از هر چیزی ناراحت یا شگفت زده نشه.
در ضمن اصلا بحثی در مورد این نبود که چه( کسی) باید چی رو ببینه یا نبینه! مسئله چه (سنی) بود.

امیدوارم حرف های شما هم مثل حرف های من از سر شوخ طبعی بوده باشه چون واقعا شکلک مناسبی رو پیدا نمیکنم که به دیگران بفهمونم اون حرفم جدی نبود.:Smiley36:
شکلک های فان ـت خیلی کم بود:Smiley14:
---
به نظرم دنیای سریال و مارتین بین فانتزی های دیگه از همه بیشتر شبیه به دنیای خودمونه ، هر اتفاقی که ممکنه بیافته ، میافته : D

"Ross Geller"
05-19-2015, 10:16 PM
شکهای تیئون هم نه از روی خشم و ناتوانی بود بلکه تازه یادش افتاد چه چیز ارزشمندی رو ازش گرفتن
نه بابا دیگه اینقدرم پست و بدبخت نیست که تو اون موقعیت به فکر عشق و حالی که خودش میکرده باشه ! حسی که تیون داشت حسیه که فرد با ارزشی که مثل خواهرش بود جلوی چشمش داشت عذاب میکشید .. من که از تیون خوشم نمیاد ولی همون موقع که رمزی خودش فراریش داد و برشگردوند اعتراف کرد که از کاری که با استارک ها کرده پشیمونه واسه همینم دیدن سانسا تو اون وضع واسش سخت بود ! نمیدونم چرا اینقد ترسو شده فقط البته دلیلشو میدونیم :Smiley14: در هر صورت امیدوارم یه حرکتی بزنه .

AlirezAlirezA
05-20-2015, 03:07 AM
خب...، افتضاح کلمه‌ی مناسبیه!
داستانها رو خیلی دارن "کش" میدن، مثلا داستان آریا یا رسیدن تیریون به دنریس، که این مشکل، هم بخاطر کمبود خط داستانیه و هم بخاطر اینکه هر قسمت، یکی دو داستان رو کلا جلو نمیبرن. مثلا این قسمت نصفش در مورد آریا بود ولی هیچی در مورد دیوار و استنیس و دنریس نداشت. گرچه داستان اونا هم جذابیت خاصی نداره و داره در جا میزنه. (البته بجز جنگِ پیش روی استنیس) ولی باز هم میتونه از کسل کننده بودن قسمتها کم کنه.
اون تیکه‌ی آخر هم همش منتظر بودم تیون (که تازه به اصل خویش بازگشته بود + (http://picoup.ir/images/41173555140711485424.jpg) :))) بعد از بستن در، یه حرکتی بزنه و رمزی رو بکشه یا حداقل سانسا یه کاری کنه ولی فکر کنم رمزی رو گذاشتن برای جان اسنو!

در کل خوب نبود.
:Smiley15:4/10

پ.ن: گشت ارشاد رو خیلی خوب شبیه سازی کردن :))

R_HURRICANE
05-20-2015, 03:55 AM
Game Of Thrones هميشه Game Of Thrones هست و ديدنش لذت بخش ، حالا هر قسمتي به نوعي و شكلي...

پست ندادم كه درباره سريال حرف زنم چون سريال خوبيه اما...

يعني از وقتي قرار شد رمزي با سانسا ازدواج كنه كاملا منتظر بودم جناب رمزي به شديد ترين شكل ممكن سانسا رو مورد لطفش خودش قرار بده كه تمام همسران سابق و كساني كه ميخواستن با سانسا ازداواج كنن رو جلوي چشم سانسا بياره و تمام وظايف همسري اونها رو + خودش رو يكجا بر روي سانسا پياده كنه... :Smiley19: :Smiley36:

m3hrdad
05-20-2015, 06:29 AM

دوست عزیز دلواپسی شما دقیقن بر اساس کدوم آماره؟ یکم لطفن بیشتر ما رو ملتفت کن...این قضیه دست من و شما نیست که کی چی رو باید در چه سنی بیبینه ومطمئن باش که سازندگان این سریال هم اون رو واسه مردم و فرهنگ ما تولید نکردن! این سریال برای مردمی تولید شده که در جامعه و یا جوامعی زندگی میکنن که چه پسر و چه دخترش از سن ده دوازده سالگی کاملن توسط خانواده و مدرسه از مسائل جنسی آگاه میشن و همین حس نفرتی که در من و شما از کار رمسی بوجود اومده در یه بیننده دوازده ساله ای که در اون جامعه زندگی میکنه هم بوجود میاد نه مثله بعضی از جوامع که هیچ توجهی نسبت به آموزش و آگاهی این مسائل به نوجوانانشون ندارن و اونا رو رها میکنن تا صرفن بوسیله محیط یا ابزار آلات دیگه (مثله همین سریال) با خوب و بد این قضایا آشنا بشن... بعدشم من به سختی یاد دارم که (خشونت) جنسی دیگه ای در این سریال به تصویر کشیده شده باشه! لطفن اگه اشتباه میکنم منو راهنمایی کنید...

پس نکته اول: این سریال مثل هزاران ترا بایت فیلم و سریال و کلیپ دیگه که به راحتی از طریق اینترنت در دسترس همه افراد با هر رده سنی در هر جای دنیا هست در اختیار برادر و خواهر کوچکتر ما هم هست و نگرانی شما چیزی جز کامنتی تکراری و نکته ای بی مورد به نظر نیمرسه!

از این قضیه که بگذریم، لطف و مرحمتی که بعضی سریالهای ترکی و لاتینی که بعضن سیصد چهارصد قسمت کش دارن و قریب به اکثرشون هیچ مضمون و محتوایی جز به تصویر کشیدن فساد و انحطاط اخلاقی مردم کشور خودشون رو ندارن(!!!) و از طریق یک سری کانالهای چیپ ماهواره ای پخش میشن و به بهانه پر کردن وقت آزاد مردم، فرهنگ و جامعه ما رو هدف قرار دادن، حتی یک درصدش رو هم این سریال نداشته و نداره. لطمه ای که این کانالها به فرهنگ ما زدن بسیار بسیار بیشتر از سریالهای آمریکایی بوده! در ضمن این رو بگم البته بعضی سریالهای ترکی هستند که آدم بسیار بیشتر ازشون لذت میبره تا بعضی سریالهای آمریکایی! اگر شما صحنه و یا خشونتی هم میبینی در وهله اول زیرکی نویسنده کتاب و سازنده فیلم بوده تا طیف وسیعی از مردم رو مخاطب قرار بده و در وهله دوم برانگیختن احساس و عواطف خواننده یا بیننده هست تا اتفاقاتی رو که در داستان رخ میده کاملن حس و کاراکترها رو کاملن همراهی کنه نمونش هم همین مرگ جافری یا زندگی نکبت بار سانساست که دوستمون کاملن بجا بهش اشاره کرد و وجود این صحنه ها رو لازم دونست!

در مورد کار رمسی هم قریب به اتفاق همه میدونن که کارش تجاوز بیرحمانه ای بیش نبود. به نظرم این کاراکتر به شدت عقده ای و سایکو هست که باید با عنایت به خدایان هفت اقلیم، چه این زمان چه اون زمان:Smiley14:، هر چه سریعتر به درک واصل بشه!

اشک های تیون هم کاملن از روی تنفر از کار رمسی با خواهر ناتنی ش بود. به نظرم تیون تازه داره به عمق فاجعه ای که در فصول پیش انجام داده پی میبره و اینو رمسی خیلی خوب داره بهش نشون میده و مرتب در همه سکانس ها اون رو یادآوری میکنه! از لحظه ای که سانسا با تحریف سازندگان سریال به وینترفل اومده رمسی مدام سعی داره اونا رو در مقابل هم و چشم تو چشم هم قرار بده و یه جورایی حس تنفر رو همزمان تو یه جلسه در جفتشون بوجود بیاره که خیلی هم قشنگ این کار رو پیاده کرده تا حالاش!

از صحبتا و ایده های شما به نظر میرسه که این سریال بیشتر از همه اول رو خود شما تاثیر مخرب داشته چون واقعن حرفای جالبی بیان کردید!!!

در نهایت هم عنوان تاپیک بحث اپیزودیک(!) سریال هست نه تحلیل و بحث روانشناسیِ اون! پس لطفن از دادن کامنت های بیجا پرهیز کنید... اون نوجوانی که کنجکاو هست سریال رو دنبال کنه دنبال میکنه به هر قیمتی که شده... اگه حس دلسوزی بخاد صورت بگیره باید دید که این نوجوان با چه انگیزه ای داره سریال رو دنبال میکنه و اگه داره بخاطر یک سری اهداف خاص دنبال میکنه چی شده که این سریال رو انتخاب کرده! نه اینکه بشینیم بگیم چرا این سریال داره پخش میشه و یا چرا در همه رده سنی مخاطب داره! از بِیس با حرف شما مخالفم! واسلام!!!

yalabia2
05-20-2015, 09:28 AM
این قسمت داشت واسه اتفاقهای مهمی که قراره تو این فصل بیوفته مقئمه چینی میکرد . از یه طرف سانسا که ازین بیچاره تر اصلا نداریم . یه چیز تو مایه های جوونهای خودمون میمونه .بیچاره .دلشکسته . تو ارزو ....از یه طرف دیگه اریا رو میبینیم که اعتماد جاکن هاگار رو جلب کرده . معلوم نیست عاقبت این یکی بچه استارکها چی میشه . جیمی و تریون و صد البته در گیریه ملکه مادر با گریجوی ها که از قسمت بعد دیگه سریال واقعا گرو و دلچسب واسه بینندگان خواهد شد . ازین دختره گریجوی و مادر بزرگش خیلی بدم میاد مخصوصا اون فرم لبهاش .

احتمالآ منظورت از گریجوی اولی تایرلها و گریجوی دومی مارجری تایرل باشه :Smiley39:

Barney
05-20-2015, 01:18 PM
یعنی یکسال وقت صرف کردن که این 10 قسمت رو بسازن؟(فقط اگه جنگ بشه یکم 4 قسمت بعد پربارتر میشن)
کجاست اون "طراوت" فصل یک؟ اون سیاست بازی های دربار؟
قبل از این که این فصل شروع بشه با خودم میگفتم فقط 10 قسمت؟این همه مطلب رو فقط تو 10 قسمت میخوان جا بدن؟
والله کار ما سخت تر از اون دختره است
اون لاقل جسد میشوره
ما باید دیدن جسد رو نگاه کنیم
××××××××××××××××××××××××× ×××
این بران همیشه راضیم میکنه خدا کنه جون سالم به در ببره
یه تنه همه رو حریف بود:)

http://picoup.ir/images/20495451541693322497.jpg

axe
05-20-2015, 01:44 PM
در ابتدا باید بگم :
نمیدونم این چه مرضیه که روند داستان از کتاب رقص با اژدهایان فاصله بگیره و واقعا نویسنده و عوامل سریال با چه منطق و بینشی فکر کردن میتونن اثری بهتر از وقایع تاریخی کتاب خلق کنن؟:Smiley123:
آدم یاد اون بیت زیبای ((ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست )) میفته :Smiley35:

اما در مورد این قسمت :
1 . اول اینکه در هیچ فصلی مثل فصل 5 ، اینقدر ماجرا رو مثل قضیه آریا کش ندادن که برا این سریال شروع یک کار غیر حرفه ایه:Smiley104:
2 . یه نکته مبهم اینه که این جزامی که مورمنت گرفته چرا رشدی نکرد ؟ نکنه اینا خواب و خیاله ؟؟؟:Smiley14:
3 . در مورد صحبت های لرد بیلیش نمیدونم چرا بعضی از دوستان زود قضاوت میکنن؟؟؟چون بیلیش به سرسی پیشنهاد حمله هم داد. معلوم نیست که سانسا براش اصلا مهم نباشه:Smiley39:
4 . در مورد دستگیری تایرل ها ، اولا با توجه به خاندان قوی که تایرل ها دارند این اتفاق عجیب و غیرمعقول بود و اگه سرسی باهوشه چرا باید همچین ریسکی کنه ؟ اونم وقتی همه میخوان به کینگز لندینگ حمله کنن؟؟؟:Smiley10:
5 . و در آخر : فک نکنید سانسا بیکار میشینه . معنی حرفهای بیلیش رو اتفاقا خوب فهمید که حاضر شد تن به این ازدواج بده . به سکانس سانسا و میرندا دقت کنید...:Smiley40:

justUnited
05-20-2015, 04:40 PM
واقعا کله سحر نوشتن همچین پستی حال و حوصله ای میخواست که فقط از شما اون هم در اولین ارسالت در انجمن بر میومد خدا قوت :Smiley17:
راستش الان که دارم اینو مینویسم دچار سردر بد موقعی هستم اما شما یکسری مطالبی رو عنوان کردی که لازمه شفاف سازی کنم

دوست عزیز دلواپسی شما دقیقن بر اساس کدوم آماره؟ یکم لطفن بیشتر ما رو ملتفت کن...
تنها اظهار نظر من این بود که تعداد زیادی از افراد کم سن و سال درگیر سریال هستند همین!! و نظرم مربوط به کشور خودمون بود !
و همانطور هم که قبلا گفتم بر اساس مشاهدات شخصی بود که نتیجه گیری کردم حالا امارگیری باشه با مسئولان مربوطه! اما وقتی خودت داری تایید میکنی دیگه آمار میخوای چیکار :

پس نکته اول: این سریال مثل هزاران ترا بایت فیلم و سریال و کلیپ دیگه که به راحتی از طریق اینترنت در دسترس همه افراد با هر رده سنی در هر جای دنیا هست در اختیار برادر و خواهر کوچکتر ما هم هست

ز این قضیه که بگذریم، لطف و مرحمتی که بعضی سریالهای ترکی و لاتینی که بعضن سیصد چهارصد قسمت کش دارن و قریب به اکثرشون هیچ مضمون و محتوایی جز به تصویر کشیدن فساد و انحطاط اخلاقی مردم کشور خودشون رو ندارن(!!!) و از طریق یک سری کانالهای چیپ ماهواره ای پخش میشن و به بهانه پر کردن وقت آزاد مردم، فرهنگ و جامعه ما رو هدف قرار دادن، حتی یک درصدش رو هم این سریال نداشته و نداره. لطمه ای که این کانالها به فرهنگ ما زدن بسیار بسیار بیشتر از سریالهای آمریکایی بوده! در ضمن این رو بگم البته بعضی سریالهای ترکی هستند که آدم بسیار بیشتر ازشون لذت میبره تا بعضی سریالهای آمریکایی! اگر شما صحنه و یا خشونتی هم میبینی در وهله اول زیرکی نویسنده کتاب و سازنده فیلم بوده تا طیف وسیعی از مردم رو مخاطب قرار بده و در وهله دوم برانگیختن احساس و عواطف خواننده یا بیننده هست تا اتفاقاتی رو که در داستان رخ میده کاملن حس و کاراکترها رو کاملن همراهی کنه نمونش هم همین مرگ جافری یا زندگی نکبت بار سانساست که دوستمون کاملن بجا بهش اشاره کرد و وجود این صحنه ها رو لازم دونست!

دقیقا متوجه نشدم منظورت چی بود ولی این چیزی که نشون میده شما دارید از سریالهای امریکایی بخصوص گیم او ترونز در برابر سریالهای کشورهای دیگه دفاع میکنید!
مگه خودت نگفتی به دیگران چه ربطی داره چی نگاه کنند حالا خودت همون حرفهای من رو تکرار میکنی با این تفاوت که سریالهای ترکیه ای رو مضرتر میدونی !؟؟؟؟:Smiley36:

مطمئن باش که سازندگان این سریال هم اون رو واسه مردم و فرهنگ ما تولید نکردن!
دقیقا!! و این خیلی مهمه!! داری منو تایید میکنی!؟

این سریال برای مردمی تولید شده که در جامعه و یا جوامعی زندگی میکنن که چه پسر و چه دخترش از سن ده دوازده سالگی کاملن توسط خانواده و مدرسه از مسائل جنسی آگاه میشن و...
احسنت! یک تایید دیگه برای حرف من! در مملکتی که اغلب حرف زدن از رابطه جنسی بین فرزندان و والدین مثل تابو می مونه چرا نباید نگران بود!

از صحبتا و ایده های شما به نظر میرسه که این سریال بیشتر از همه اول رو خود شما تاثیر مخرب داشته چون واقعن حرفای جالبی بیان کردید!!!
من زخم خورده این روزگارم بخدا! من خرابم بخدا! خراب!!:Smiley14:

در نهایت هم عنوان تاپیک بحث اپیزودیک(!) سریال هست نه تحلیل و بحث روانشناسیِ اون! پس لطفن از دادن کامنت های بیجا پرهیز کنید...
من از شما معذرت میخوام که تا این حد شما را در کله سحر رنجوندم! بنده هیچ صلاحیتی در بحث های روانشناسی ندارم و همچین کاری رو هم مرتکب نشدم و هر چه بود دیدگاه شخصی بنده بود! شما ببخشا ای یزرگوار!

لطف و مرحمتی که بعضی سریالهای ترکی و لاتینی که بعضن سیصد چهارصد قسمت کش دارن و قریب به اکثرشون هیچ مضمون و محتوایی جز به تصویر کشیدن فساد و انحطاط اخلاقی مردم کشور خودشون رو ندارن

اگه حس دلسوزی بخاد صورت بگیره باید دید که این نوجوان با چه انگیزه ای داره سریال رو دنبال میکنه و اگه داره بخاطر یک سری اهداف خاص دنبال میکنه چی شده که این سریال رو انتخاب کرده!

نه اینکه بشینیم بگیم چرا این سریال داره پخش میشه و یا چرا در همه رده سنی مخاطب داره!

این حرفهات دقیقا در برار این حرفت قرار میگیره :

دوست عزیز دلواپسی شما دقیقن بر اساس کدوم آماره؟

میبینی حتی شما هم دلواپسی اما با کمی تفاوت و استثنا نسبت به فرهنگهای مختلف!

اما بیایم یک نگاهی مختصر بندازیم به مطالب مطرح شده در سریال بعد ببینیم واقعا یک نوجوان ایرانی با فرهنگ موجود در کشورمون چطور این مسایل براش توجیه میشه!
و تفکر و نگرشش به مسایل توسط سریالی تولید شده در کشوری دیگر با فرهنگی کاملا متفاوت تاثیر می گیره.
تنها در قسمت اول سریال این موارد دیده شده :
-گردن زدن
- نمایش زنان فاحشه
- رابطه جنسی بین برادر و خواهر
- اقدام به قتل کودکان
- ازدواج تحمیلی :Smiley36:
- رابطه تجاوز گونه کال دروگو با دنریس
بماند بقیه سریال که پر بود از مسایل مربوط به همجنسگرایی- روابط سیاسی پیچیده با دروغهای فراوان -خیانت دوستان و شخصیتهای کاملا خاکستری که هر بار به طریقی متفاوت رفتار میکنند.!
من نمیگم اینها نباشه ولی این موضوعات کاملا جدی برای نوجوان اموزش ندیده ایرانی ممکنه برداشتهای اشتباهی را درپی داشته باشه.
شما وقتی سیب سرخ و شیرینی رو از درخت می چینید قبل از خوردن اون رو میشورید حالا اگر نگاه ما نسبت به دیگر فرهنگها اینطور باشه مگه بده!
یعنی قبل از درسته قورت دادنش اونها رو حلاجی کنیم! ولی این کار توسط کی باید صورت بگیره
چه تعداد از نوجوانان این سریالها را با خانواده تماشا میکنند تا در صورت نیاز بعضی از موارد براشون توضیح داده بشه
یا حاکمیت چقدر اجازه تشریح شدن اینها رو در تلویزیون میده ! خیلی عقبیم تو این مسایل خیلی!

ahmady45
05-20-2015, 06:26 PM
همه ی نظرات و تحلیل های دوستان رو تک به تک خوندم و برام جالب بودن که این یعنی هنوز این سریال بهترین سریال شخص بنده است وگرنه نمیام وقت خودم رو فقط واسه خوندن نظرات این سریال اختصاص بدم !به احتمال زیاد واسه بقیه هم همین اتفاق افتاده و کاملا پیگیر این سریال هستید که نشونه علاقه ی زیاد شما به سریاله!!
دوستانی که الان دارن از سریال انتقاد میکنن (درست مثل خودم!منم تا الان از سریال انتظارم بیشتر بوده ..)ولی به همه قول میدم تا آخر فصل کارگردان یه جوری سریال رو جلو میبره که بعد پخش قسمت آخر همه میریم تو خماری تا یه سال دیگه ...
در ضمن به نظر من تا حالا سریال فصل ضعیف نداشته و این فصلم ضعیف از آب در نمیاد ...
یه در مورد م هست که رو مخم راه میره اینم این ریکه !!یا بگیره رمزی رو بکشه یا خودشو بکشه...هر عقل سلیمی این کار به ذهنش میرسه !
که به نظرم تو سریال هم یکی از این دو حالت بیفته ...:Smiley35:
نمره ی واقعیم به این قسمت 7 ه ولی 10 دادم

Chandler Bing
05-20-2015, 08:33 PM
ولی به همه قول میدم تا آخر فصل کارگردان یه جوری سریال رو جلو میبره که بعد پخش قسمت آخر همه میریم تو خماری تا یه سال دیگه ...

منم جز اون دسته هستم که از این فصل راضی نیستم، در جواب این حرف هم بگم که تعریفی که شما کردید تعریف یه سریال خوب نیست
سازنده ها اینجوری سر بیننده دارن کلاه میذارن! 7-8 تا قسمت عادی نشون میدن، یه قسمت میزنن دو نفر رو میکشن، بعد همه میان به به و چه چه که گیم او ترونز بهترین سریاله... دقیقا همین فرمول در واکینگ دد به بهترین شکل ممکن داره اجرا میشه! 9 قسمت بد، قسمت آخر صد جور اتفاق میافته و همه میرن تو خماری (دلیل ندیدن واکینگ دد هم برای خیلی ها همینه)

یه جاهایی رو واقعا بیش از حد دارن کش میدن، دلیلش هم فکر کنم به خاطر این باشه که همچین داستان عظیمی رو دست خودشون گرفتن از نبوغ مارتین استفاده نمیکنن + داستان های دو کتاب... هرچی جلو تر میریم سریال باید بدتر بشه، چون هرچی جلو تر میرن تو این چاله ای که برای خودشون کندن بیشتر و بیشتر فرو میرن و داستان بیشتر و بیشتر از کتاب دور میشه...
کاری که پیتر جکسون با هابیت کرد یه چیزه (شاخ و برگ دادن به کتاب برای زیاد کردن مدت فیلم) کاری که این دوتا میکنن یه چیز دیگه، داستان بیش از حد شلوغ بوده، برای این کار خیلی راحت میتونستن بعضی شخصیت ها رو داستان شون رو کوتاه تر کنن، یا سکانس های مثل ول گشتن آریا رو کمتر کنن....

ahmady45
05-20-2015, 09:55 PM
منم جز اون دسته هستم که از این فصل راضی نیستم، در جواب این حرف هم بگم که تعریفی که شما کردید تعریف یه سریال خوب نیست
سازنده ها اینجوری سر بیننده دارن کلاه میذارن! 7-8 تا قسمت عادی نشون میدن، یه قسمت میزنن دو نفر رو میکشن، بعد همه میان به به و چه چه که گیم او ترونز بهترین سریاله... دقیقا همین فرمول در واکینگ دد به بهترین شکل ممکن داره اجرا میشه! 9 قسمت بد، قسمت آخر صد جور اتفاق میافته و همه میرن تو خماری (دلیل ندیدن واکینگ دد هم برای خیلی ها همینه)

یه جاهایی رو واقعا بیش از حد دارن کش میدن، دلیلش هم فکر کنم به خاطر این باشه که همچین داستان عظیمی رو دست خودشون گرفتن از نبوغ مارتین استفاده نمیکنن + داستان های دو کتاب... هرچی جلو تر میریم سریال باید بدتر بشه، چون هرچی جلو تر میرن تو این چاله ای که برای خودشون کندن بیشتر و بیشتر فرو میرن و داستان بیشتر و بیشتر از کتاب دور میشه...
کاری که پیتر جکسون با هابیت کرد یه چیزه (شاخ و برگ دادن به کتاب برای زیاد کردن مدت فیلم) کاری که این دوتا میکنن یه چیز دیگه، داستان بیش از حد شلوغ بوده، برای این کار خیلی راحت میتونستن بعضی شخصیت ها رو داستان شون رو کوتاه تر کنن، یا سکانس های مثل ول گشتن آریا رو کمتر کنن....
درست میگی
اینکه زیادی کش میدن ... بیشتر یک فصل قسمتا بدن تا خوب و بیشتر هیجان داستان رو واسه آخر فصل میذارن ...
خب شاید به نظر من و شما این سیاست کارگردانای سریال های این دسته مث گیم و وایکینگ دد و بد باشه ... ولی این سبک واسشون خوب گرفته طرفدارای این سریال ها هم کاملا بیشتر از خیلی از سریالای دیگه س،آمارم اینو نشون میده ...
اشکان خان حرفاتو قبول دارم ....:Smiley17:

mehrzadds
05-21-2015, 02:55 AM
با درود
به نظر من تنها برنده واقعی تو کل این سریال لرد بیلش کسی که با همدستی زن جان آرن دست شاه(رابرت براتیون) را مسموم کرد کشت همه از جمله ند استارک خدا بیاموز به لنسترها شک کردن بعد که کتلین استارک به باراندازشاه اومد با توجه به آشنایش با هم توجه ند را هم به خودش جلب بعد هم شاه جفری سرشو زدند بعد از کشته شدن شاه رابرت براتیون تو شکار تو جنگ برای جانشینی بعنوان سفیر درباربه دیدار رنلی براتیون امد و اما بعد از کشته شدن رنلی توسط سایه سیاه زمینه ازدواج مارجری با جفری را فراهم کرد بعد با زن بیوه جان آرن نامزد شد آگه اشتباه نکنم حاکم ریورلند شد تو عروسی جفری هم دهن شو سرویس کرد ما را شاد بعد بیوه جان آرن را به فنا داد و سرپرستی پسرش گرفت سپس سانسا را راضی کرد با رمزی ازدواج کنه حالا هم سرسی را راضی کرده که شمال را از بولتون بگیره و حاکمش بشه.
این نظر من بود امیدوار اگه جای اشتباه کردم دوستان اصلاح کند.
با سپاس فراوان

Izavel
05-21-2015, 03:14 AM
بعد از کشته شدن جافری مونده بودم دلمو به کی خوش کنم تو سریال که رمزی ظهور کرد :d
هرچی جافری نماد یه آدم احمق خودشیفته بود و آدم لذت میبرد از بازیش رمزی هم یه آدم روانی و باهوش و ظالمه :دی
بشدت خوشم میاد ازش و بنظرم برخوردش با سانسا خیلی دور از انتظار و عجیب نبود ، رمزی کارای بدتر از اینم کرده
فک کردم داستان از دید من کند میره ، گویا واسه همه همینه :/
اون قسمت خاندان مارتل خیلی مسخره بود :/ جیمی به سادگی میاد تو باغ ، شاهزاده رو ناک اوت میکنه ، اون دخترا هم همون موقع باید برسن و با 3 نفر بخوان اینارو بگیرن :/ یعنی استراتژی دوطرف انقد مسخره بود مخصوصا جیمی ، این همه راهو با این فلاکت و مثلا مخفی بودن اومده بعد نقشه ش واسه نجات میرسلا این باشه
این میرسلا هم که یذره به سرسی نرفته،بد هم بازی میکنه
چقد دلمون تنگ شده واسه سیزن قبل ، باز خوبه این قسمت دنریس رو نشون ندادن ، اون هم یجور واسه خودش رو مخه :دی
خوشحال شدم مادربزرگ مارجری برگشت ، اونم خیلی باهوشه ، تقابلش با سرسی باید جالب باشه

ShInOdA
05-21-2015, 03:45 AM
اقا جاکان هم اعصاب نداره ها :Smiley7:
تریون دیالوگش عالی بود :Smiley14: جون خودش و مورمنت رو نجات داد !
اتفاقات جیمی هم بشدت چرت و فضایی بود !!!
گره رو گره ! نمیشه یه گره باز شه هاااااا ! همش باید بیننده سردرگم بشه :Smiley39:
رمزی که معلوم بود تو صراط مستقیم نیست ولی دیگه اینقدر ضالـیـــــن بودن رو ندیده بودم ! باز اون جافری یه کمی لا اقل اولاش با سانسا خوب بود
این اومده فقط واسه زجرکش کردن ... .. . چقدرم وحشی بود ! حیف پول اون لباس :Smiley36:
واقعا بیننده رو چی فرض کردن ؟ تیون (ریک) با یه چوبی ، اهنی ، اجری ... میزد تو پس سره رمزی و تموم ! اینم انگار جوری ترسیده که بخاری ازش بلند نمیشه !
# از سرسی منفور تر نیست ! رمزی باس لنگ بندازه جلوش ! :Smiley69:

armina90
05-21-2015, 01:26 PM
همه ی نظرات و تحلیل های دوستان رو تک به تک خوندم و برام جالب بودن که این یعنی هنوز این سریال بهترین سریال شخص بنده است وگرنه نمیام وقت خودم رو فقط واسه خوندن نظرات این سریال اختصاص بدم !به احتمال زیاد واسه بقیه هم همین اتفاق افتاده و کاملا پیگیر این سریال هستید که نشونه علاقه ی زیاد شما به سریاله!!
دوستانی که الان دارن از سریال انتقاد میکنن (درست مثل خودم!منم تا الان از سریال انتظارم بیشتر بوده ..)ولی به همه قول میدم تا آخر فصل کارگردان یه جوری سریال رو جلو میبره که بعد پخش قسمت آخر همه میریم تو خماری تا یه سال دیگه ...
در ضمن به نظر من تا حالا سریال فصل ضعیف نداشته و این فصلم ضعیف از آب در نمیاد ...
یه در مورد م هست که رو مخم راه میره اینم این ریکه !!یا بگیره رمزی رو بکشه یا خودشو بکشه...هر عقل سلیمی این کار به ذهنش میرسه !
که به نظرم تو سریال هم یکی از این دو حالت بیفته ...:Smiley35:
نمره ی واقعیم به این قسمت 7 ه ولی 10 دادم

من نمی دونم کتاب رو خوندین یا نه، ولی رمسی انقدر بلا سر تیان میاره که تیان رسما اصل وجودی خودش رو فراموش کرده. تو فصل هایی هم که از زبان تیانه، تیان خود درگیری داره که ریکه یا تیان و حتی از تصور اینکه تیان باشه میترسه. رمسی پوستش رو می کند و تا چند روز اینو تو عذاب میذاشت تا زمانی که تیان التماسش کنه که غضروفای دستش رو دربیاره. نمیذاشت حمام کنه. یادت میاد تو همین قسمت که رمسی میگه دستت رو بده این چقد میترسه! به نظرم سریال اون وحشتی که رمسی در تیان ایجاد میکنه رو به خوبی نشون نداده، طوری که همه میگن خب بزن اینو بکش دیگه در حالی که رمسی اونقد از کار خودش مطمئن بود که تیغ و میده دست رمسی میگه بیا ریش من و بزن تا نشون بده که انقد مطیعه که کار دیگه ای نمیکنه.

Irag
05-21-2015, 02:20 PM
http://picoup.ir/images/78589923594063063038.jpg

I Told You To Watch

حالا كه همه معمولي شدن و سريال هم "سفيدك" زده از بس كه "سياه" نيست! فقط همين 3تا موندن يا شايد بهتره بگم فقط "رمزي" مونده ... دلم به همين خوشه.

Dream Theater
05-22-2015, 12:24 AM
استنیس رو فاکتور بگیریم این فصل چیز جذاب دیگه ایی ارائه نداشته ،من کلا از همون اول هم با قسمت های اریا حال نمیکردم و برام کسل کننده بود دیگه چه برسه به این فصل که گندش رو دراوردن
داستان جیمی لنیستر و درون هم بدتر از داستان اریا نباشه بهتر نیست ، کلا این دوتا خط داستانی سطح این فصل رو اوردن پایین ،حالا باز نکته مثبت این قسمت این بود که کالیسی نداشت
فکر نمیکنم این فصل تا اخرش به جز جنگ استنیس و بولتون ها چیز خاص دیگه ایی داشته باشه تازه اگر همون رو هم به فصل بعد موکول نکنن،قسمت سانسا هم خوب بود خوشم اومد این رمزی حال سانسای احمق رو گرفت:Smiley36:

om3ga
05-22-2015, 02:27 PM
اغا چقد دارن کش میدن داستانو :| 6قسمت از سریال اومده هنوز هیچی به هیچی :| خب هر قسمت داستان یه شخصیت رو میگفتن که بهتر بود!!!
الان هر قسمت از هر داستان یه تیکه میگن بعد میره قسمت بعد...قسمت 9 میان کلا جنک استنیس و بولتون رو نشون میدن یکم ملت کف کنن..قسمت 10 باز 4تا اژدها نشون میدن که فلان شدن و اینا بعد تا 1سال هیچی :|

Artin_PM
05-22-2015, 09:22 PM
والا از وقتی فصل 5 این سریال رو شروع کردم هر بار که هر قسمتی ازش میبینیم یاد سریال یوسف پیامبر خودمون میفتم! واقعا بنظرم افتضاح ترین فصل سریال همین فصل بوده یه سکانس رو 1 ساعت کش میدن فک نکنم سر جمع 20 دقیقه اتفاقات مهم بیفته...یکم هیجان هم خوب چیزیه بخدا...هر چند این قسمت از قسمت قبل بهتر بود و زمینه سازی برای اتفاقای دیگه بود ولی واقعا سریال افت کرده! من خیلی خوشم از شخصیت لرد بیلیش میادتو این قسمت هم همه نقشه های هوشمندانش رو فهمیدیم.
نمره من به این قسمت 7/10

Heisen-berg
05-22-2015, 10:23 PM
به نظر من که Got افت کرده هم "با فاصله" بهترین سریال این در حال پخش ـه.

alibrbad
05-22-2015, 11:43 PM
حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....
بعد ميان به گيم گير ميدن يا سريالاي اپيزوديك رو ٢٠قسمت مي بينن هر قسمت يه داستان صداشون هم در نمياد واقعا كلمه افتضاح برآزنده ي اين سريال نيست و اگر اين قسمت ها و اين فصل سريال افتضاحه پس بقيه سريالا كه فاتحشون خوندست،من بهترين سريالم گيم نيست و تعصبي نيستم ولي خدايي انصاف داشته باشي،البته مقصر سرياله كه توقعاتو برده بالا، در اخر بعضي ها انگار كمين كرده بودن واسه اين سريال و فقط منتظر بودن يه خورده افت كنه تا هرچي دوست داشتن بار اين سريال كنن
من قبول دارم يه خورده افت كرده ولي نه در اين حد كه پچه ميگن كه هيچي نداشته اين ٦قسمت،بهتون بر نخوره ولي اگر اين افتضاحه سريالاي cw ديگه هيچي...
من اگر سريالي از نظرم افتضاح باشه مطمئنا نگاش نميكنم و نصيحتم به شما دوستان همينه
من فقط مشكلم با اين الفاظ وگرنه ميشه بدون اينكه سريال رو تحقير كنيم راجبه افتش و كش دادانش صحبت كنيم
معمولا من نظر نميدن زياد تا از حرفم مطمئن نباشم، خدايي ديگه حقش نيست اينقدر كوبيده شه،
فكر كنيد يكي كه سريال رو نديده مياد تو اين فروم و نظرارو ميخونه بنده خدا بيخيال سريال ميشه مثل خودم كه تو فروم راحب واكينگ دد اين همه انتقاد ميشنيدم كه ٧،٨ماه سمتش نرفتم بعد مه ديدمش ديدم واقعا ارزش داشت و قشنگ بود با اينكه افت هم داشت،

Raylan Givens
05-23-2015, 12:02 AM
حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....
بعد ميان به گيم گير ميدن يا سريالاي اپيزوديك رو ٢٠قسمت مي بينن هر قسمت يه داستان صداشون هم در نمياد واقعا كلمه افتضاح برآزنده ي اين سريال نيست و اگر اين قسمت ها و اين فصل سريال افتضاحه پس بقيه سريالا كه فاتحشون خوندست،من بهترين سريالم گيم نيست و تعصبي نيستم ولي خدايي انصاف داشته باشي،البته مقصر سرياله كه توقعاتو برده بالا، در اخر بعضي ها انگار كمين كرده بودن واسه اين سريال و فقط منتظر بودن يه خورده افت كنه تا هرچي دوست داشتن بار اين سريال كنن
من قبول دارم يه خورده افت كرده ولي نه در اين حد كه پچه ميگن كه هيچي نداشته اين ٦قسمت،بهتون بر نخوره ولي اگر اين افتضاحه سريالاي cw آشغاله خالصه
من اگر سريالي از نظرم افتضاح باشه مطمئنا نگاش نميكنم و نصيحتم به شما دوستان همينه

اضافه شده در : 5 minutes

[QUOTE=alibrbad;184181]حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....
من قبول دارم يه خورده افت كرده ولي نه در اين حد كه پچه ميگن كه هيچي نداشته اين ٦قسمت،بهتون بر نخوره ولي اگر اين افتضاحه سريالاي cw آشغاله خالصه
من فقط مشكلم با اين الفاظ وگرنه ميشه بدون اينكه سريال رو تحقير كنيم راجبه افتش و كش دادانش صحبت كنيم

الان شما GOT رو با سوپرنچرال مقایسه کردی ؟ سوپرنچرال سریالیه که 10 فصل ازش گذشته و فقط یک فصلِ ضعیف داشته ! هر وقت GOT تونست به همچین موقعیتی برسه اونوقت شما بیا با هم بحث میکنیم .

GOT دقیقا چی داره ؟ 9 قسمت دورِ هم میچرخند بعد تو قسمتِ دهم میزنن دو نفر رو میکشن و طرفدار ها هم میان به به و چه چه میکنن که وای چه شاهکاری ــه این سریال ! دقیقا مثلِ واکینگ دد ! [ این حرف ها رو هم چون از سریال خوشم نمیاد نزدم ، حقیقت رو گفتم ! ]

alibrbad
05-23-2015, 12:07 AM
[QUOTE=alibrbad;184181]حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....

الان شما GOT رو با سوپرنچرال مقایسه کردی ؟ سوپرنچرال سریالیه که 10 فصل ازش گذشته و فقط یک فصلِ ضعیف داشته ! هر وقت GOT تونست به همچین موقعیتی برسه اونوقت شما بیا با هم بحث میکنیم .

GOT دقیقا چی داره ؟ 9 قسمت دورِ هم میچرخند بعد تو قسمتِ دهم میزنن دو نفر رو میکشن و طرفدار ها هم میان به به و چه چه میکنن که وای چه شاهکاری ــه این سریال ! دقیقا مثلِ واکینگ دد ! [ این حرف ها رو هم چون از سریال خوشم نمیاد نزدم ، حقیقت رو گفتم ! ]

ها ها دوست عزيز جدي ميگم من با كسي كه بركينگ بد و گيم بگه هيچي نداره هيچ بحثي ندارم بعدم سوپرنچرال تو قالب سريالش يه جوريه كه مي تونن ١٠٠فصلم كشش بدن چون اپيزوديكه ، ولي اگر داستان خطي بود همه ي قسمتهاش همون بعد ٤ فصل ديگه تمام ميشد و اين موضوع هيچ ربطي به قدرت سريال نداره

Raylan Givens
05-23-2015, 12:12 AM
[QUOTE=Boyd Crowder;184185]

ها ها دوست عزيز جدي ميگم من با كسي كه بركينگ بد و گيم بگه هيچي نداره هيچ بحثي ندارم بعدم سوپرنچرال تو قالب سريالش يه جوريه كه مي تونن ١٠٠فصلم كشش بدن چون اپيزوديكه ، ولي اگر داستان خطي بود همه ي قسمتهاش همون بعد ٤ فصل ديگه تمام ميشد و اين موضوع هيچ ربطي به قدرت سريال نداره

شما مطمئنی اشتباه نگرفتی ؟ چون BB یکی از بهترین سریال هایی ــه که دیدم . کی گفته سوپرنچرال جوريه که میتونن 100 فصل ازش بسازن ؟ اتفاقا اگرم بتونن ، نبوغِ عواملشه که این کار رو ممکن میکنه ! یک سریالِ Orginal ساختنش سخت تر از سریالیه که از رویِ کتاب ساخته میشه . . .

alibrbad
05-23-2015, 12:15 AM
[QUOTE=alibrbad;184186]

شما مطمئنی اشتباه نگرفتی ؟ چون BB یکی از بهترین سریال هایی ــه که دیدم . کی گفته سوپرنچرال جوريه که میتونن 100 فصل ازش بسازن ؟ اتفاقا اگرم بتونن ، نبوغِ عواملشه که این کار رو ممکن میکنه ! یک سریالِ Orginal ساختنش سخت تر از سریالیه که از رویِ کتاب ساخته میشه . . .

دوست عزيز من خودم٣فصل سوپرنچرال رو ديدم بوسيدم گذاشتمش كنار و تا اخر عمر سراغش نميرم چون فقط وقتمو تلف كرد و هيچي فلسفه اي پشتش نديدم،شما چرا سريال رو ول نمي كني كه اينقدر هم از تعريف هاي طرفداراش جوش نخوري؟

بعدم اين كوته فكري بعضي طرفدارانه كه همه چي اين سريال رو تو كشته شدن شخصيت اصلي خلاصه ميكنن،
دادگاه تيرون لنيستر بدون اينكه كسي كشته بشه يكي از قشنگترين صحنه هاي سرياله

Artin_PM
05-23-2015, 12:34 AM
من فقط مشكلم با اين الفاظ (يا الفاظي مثل ريدن و ...) وگرنه ميشه بدون اينكه سريال رو تحقير كنيم راجبه افتش و كش دادانش صحبت كنيم
معمولا من نظر نميدن زياد تا از حرفم مطمئن نباشم، خدايي ديگه حقش نيست اينقدر كوبيده شه،
فكر كنيد يكي كه سريال رو نديده مياد تو اين فروم و نظرارو ميخونه بنده خدا بيخيال سريال ميشه مثل خودم كه تو فروم راحب واكينگ دد اين همه انتقاد ميشنيدم كه ٧،٨ماه سمتش نرفتم بعد مه ديدمش ديدم واقعا ارزش داشت و قشنگ بود با اينكه افت هم داشت،

دوست عزیز شما هم همچین لحنتون عالی نیست
کی میگه سریال های cw آشغاله؟ سریال های cw از نظر شما آشعاله از نظر من بهترین سریال های دنیارو همین شبکه میسازه من همه سریال هاش رو دیدم تا الان یه سریال بد ازش ندیدم
اصلا شما سوپرنچرال رو دیدی؟ تو سوپرنچرال هر قسمتش خودش یه فیلم سینمایی هست چنان هیجان داره که کیف میکنی نه مثل این که 10 دقیقه فقط زمین سابیدن آریا رو نشون میده! واقعا من با دیدن این سریال خوابم میبره!
نمیگم got سریال بدیه ولی واقعا تو فصل 5 افت کرده...نه تنها got امسال افت کرده بود واکینگ دد هم افتضاح شده بود.

alibrbad
05-23-2015, 12:38 AM
ذوست عزیز شما هم همچین لحنتون عالی نیست
کی میگه سریال های cw آشغاله؟ سریال های cw از نظر شما آشعاله از نظر من بهترین سریال های دنیارو همین شبکه میسازه من همه سریال هاش رو دیدم تا الان یه سریال بد ازش ندیدم
اصلا شما سوپرنچرال رو دیدی؟ تو سوپرنچرال هر قسمتش خودش یه فیلم سینمایی هست چنان هیجان داره که کیف میکنی نه مثل این که 10 دقیقه فقط زمین سابیدن آریا رو نشون میده! واقعا من با دیدن این سریال خوابم میبره!
نمیگ got سریال بدیه ولی واقعا تو فصل 5 افت کرده...نه تنها got امسال افت کرده بود واکینگ دد هم افتضاح شده بود.

من چون شما از اين لحنا استفاده كرديد اينجوري گفتم وگرنه شما يه جا پيدا نميكني همچين لحني به كار بردم ، يا حتي هيچ جا نديدي من بد بگم از سوپرنچرال ،
اينجا مي تونم از ضعف هاي سريال بگيم ولي ميگم افتضاح خدايي شايسته اين سريال نيست و من مطئنم شما شاهكاراي مثل بوردواك و سوپرانو و سيكس فوت هم ببيني خوابت مي بره
كلا سليقه ايه شما يه معيارايي داري واسه سريال من يه معيار پس مي تونم از لحن هاي بهتري استفاده كنيم

"Ross Geller"
05-23-2015, 12:42 AM
واقعا نمیدونم چرا ما ایرانیا اینجوریم :d یه 2 قسمت افت کرده سریال همه دارن انتقاد میکنن حالا 10 سیزن تاپ پخش شه کسی نمیاد یکم تعریف کنه :d کلا واسه ایراد گرفتن اماده ایم همیشه ..
حرفه اخر : Got با فاصله ی خیلیییییییی زیاد از همه ی سریال های در حال پخش جلوتره 2 3 قسمت افتم اینو عوض نمیکنه . :Smiley69:

Chandler Bing
05-23-2015, 12:51 AM
من چون شما از اين لحنا استفاده كرديد اينجوري گفتم وگرنه شما يه جا پيدا نميكني همچين لحني به كار بردم

یعنی ما با کله شیرجه بزنیم تو چاه شما هم پشت سر ما میاید؟ این استدلال شماست؟
اولا درست صحبت کنید، شما از انتقاد بی منطق دوستان (که بی منطق هم نیست خیلی) ایراد میگیرد، بعد خودتون چپ و راست به سریال های دیگه توهین میکنید و الفاظ بدتر به کار میبرید.
کوته فکری و اشغال و مضحک و... اینا توهینه، درست صحبت کنید تا مجبور نشیم برخورد کنیم.
درباره بحث کردن هم یاد بگیرید درست بحث کنید، به جای اینکه به انتقاد بقیه دوستان انتقاد کنید، میومدید از نکات مثبت این شش قسمت تعریف میکردید تا دهن منتقدین بسته بشه! با حرف هایی مثل سوپرنچرال آشغاله و... نمیتونید من متقاعد کنید که گیم او ترونز عالیه یا به قول دوستمون بهترین سریال در حال پخش و تاریخ و دنیاست:دی

alibrbad
05-23-2015, 01:00 AM
اولا كه برخورد كن واسم مهم نيست كوته فكري توهينه من كي گفتم مضحك بعدم با هركي بايد مثل خودش صحبت كرد،
من فقط بحثم اينه افتضاح خيلي بي انصافيه راجب اين سريال تمام شد و رفت بعدم تعجبم از دوستان بود كه اواتارشون سوپرنچرال كه ١٧قسمت سركاريه بعد به اين سريال اينقدر شديد انتقاد ميكنن
من مشكلم با الفاظ بود همين وگرنه حاضرم بشينيم درست بحث كنيم،
بعدم تعجب ميكنم اونا ميگن افتضاح و .... بعد شما دخالت نميكنه چون سليقه شما هم هم جهتشونه
بعد من گفتم اشغاله سريع وارد شدي؟؟؟

lastshepherd
05-23-2015, 01:08 AM
اولا كه برخورد كن واسم مهم نيست كوته فكري توهينه من كي گفتم مضحك بعدم با هركي بايد مثل خودش صحبت كرد،
من فقط بحثم اينه افتضاح خيلي بي انصافيه راجب اين سريال تمام شد و رفت بعدم تعجبم از دوستان بود كه اواتارشون سوپرنچرال كه ١٧قسمت سركاريه بعد به اين سريال اينقدر شديد انتقاد ميكنن
من مشكلم با الفاظ بود همين وگرنه حاضرم بشينيم درست بحث كنيم،
بعدم تعجب ميكنم اونا ميگن افتضاح و ... بعد شما دخالت نميكنه چون سليقه شما هم هم جهتشونه
بعد من گفتم اشغاله سريع وارد شدي؟؟؟
برادر، بی انصافی جیب خالی من سربازه. چیل اوت. اینجا داریم سریالو بررسی می کنیم نه دعوا. در ضمن، اینجا خانواده میاد ، از کلمات مناسب تر استفاده کنید. :Smiley69: :Smiley17:

Chandler Bing
05-23-2015, 01:13 AM
چقدر شجاع:دی
حالا مضحک رو نگفتی، کوته فکر رو که گفتی، خودت هم قبول داری توهینه. بقیه هم به سریال تیکه انداختن، نه به کسی که داره سریال رو میبینه، فرقش اینجاست... سر همین هم برخورد نشده
افتضاح که هیچی، اگه کسی گفته اون کلمه دومی رو به کار برده که شما خیلی زیاد به کار میبری بگو پستش رو پاک کنم.
منم معتقدم که این فصل ضعیفه، پست هم داده بودم، میتونی بخونی.
گفتم، شما هم به جای اینکه بیای اینجا به بقیه گیر بدی که اصلا کار قشنگی نیست، بیا از از نکات مثبت سریال بگو تا ما هم متقاعد بشیم که این فصل واقعا خوب بوده.
یه دوستی خوب مثالی زد، از اول فصل استنیس میخواد بیاد وینترفل رو بگیره، قسمت نهم بالاخره میرسه و وینتفرل رو با خاک یکسان میکنه و رمزی رو میکشه و دل همه خنک میشه میریم تا سال دیگه تو کف... تو چند فصل قبل داستان به سرعت پیش میرفت و ضرب آهنگ خوبی داشت، این فصل نه داستان ها جذابیتی داره، نه ریتم خوبی...
گیم او ترونز خوبیش این بود که غیر قابل پیشبینی بود، این فصل این المنت سورپرایز رو به نظرم از دست داده

--------------------
اما درباره سوپرنچرال:
قبول دارم سریال ضعیفیه، خیلی هم ضعف داره، اما سریال طرفدارهای دو آتیشه خودش رو داره که منم با افتخار میگم که یکی از طرفدارهاشم. یکی از بزرگترین فن بیس ها رو داره، نه به خاطر اینکه سریال خوبیه، فقط به عشق دین و سم، به عشق بابی و کستیل و چندین شخصیت معرکه ای که داره، به عشق رفاقتی که این دو برادر دارن و برای نجات همدیگه تا جهنم هم میرن...
سوپرنچرال فقط یه سریال نیست، خیلی بیتشر از یه سریاله

alibrbad
05-23-2015, 01:28 AM
شما دقيق برو حرفام رو قشنگ بخون بعد بيا پست بده
من به هيچكسي توهين نكردم و شما ناراحتي كه اسم سوپرنچرال اومده فقط
معني حرفم اين بود اون تعداد طرفداراني كه قشنگي اين سريال رو فقط تو كشته شدن شخصيت هاي اصلي مي بينن كوته فكريه
بعدم گفتم اگر اين افتضاحه پس شبكه cw .... كه بابت اين جمله عذر خواهي مي كنم تازه من توهين هم كرده باشم به شبكست
سوپرنچرالم فقط مثال بود و الان همه ي سريالا يه جاهايي ميبينيم الكي كش ميدن ومن سريالي نديدم كه غير از اين باشه،
در اخر شما الان با تمسخر و استفاده از چه شجاع داري توهين مي كني

Chandler Bing
05-23-2015, 01:33 AM
شما دقيق برو حرفام رو قشنگ بخون بعد بيا پست بده
من به هيچكسي توهين نكردم و شما ناراحتي كه اسم سوپرنچرال اومده فقط
معني حرفم اين بود اون تعداد طرفداراني كه قشنگي اين سريال رو فقط تو كشته شدن شخصيت هاي اصلي مي بينن كوته فكريه
بعدم گفتم اگر اين افتضاحه پس شبكه cw .... كه بابت اين جمله عذر خواهي مي كنم تازه من توهين هم كرده باشم به شبكست
سوپرنچرالم فقط مثال بود و الان همه ي سريالا يه جاهايي ميبينيم الكي كش ميدن ومن سريالي نديدم كه غير از اين باشه،
در اخر شما الان با تمسخر و استفاده از چه شجاع داري توهين مي كني

دوست عزیز بیخیال دیگه، شما نظرت رو دادی، بقیه هم نظرشون رو دادن. هرکسی حق داره هر نظری میخواد داشته باشه. ما هم میتونیم خیلی ساده نادیده بگیریم.
اگه این اصل رو قبول کنیم زندگی خیلی ساده تر میشه :)
موفق باشی

خواهشا بحث هم به حاشیه نبرید

alibrbad
05-23-2015, 01:39 AM
دوست عزیز بیخیال دیگه، شما نظرت رو دادی، بقیه هم نظرشون رو دادن. هرکسی حق داره هر نظری میخواد داشته باشه. ما هم میتونیم خیلی ساده نادیده بگیریم.
اگه این اصل رو قبول کنیم زندگی خیلی ساده تر میشه :)
موفق باشی

خواهشا بحث هم به حاشیه نبرید

حرفت كاملا قبول منم نظرمو گفتم دوست عزيز و هيچوقت به خودم اجازه نميدم به كسي توهين كنم ، باز اگر كسي ناراحت شد من عذر خواهي ميكنم ،اينجا كه حكومت ديكتاتوري نيست كه نتونيم ازادانه نظر بديم
موفق باشي و ممنونم كه درك كرديد

AR!@N
05-23-2015, 02:24 PM
اولین سالیه که میبینم بحث اپیزودیک این سریال اینجوری شده و من رو یاد یحث های واکینگ دد فصل سوم میاندازه ، اگه سریال خراب نشده بود این مثل سال های قبل نمره بالا میگرفت :Smiley35:
پ.ن: منی که فن بوی 2 آتیشه این سریال بودم این حرف رو بزنم دیگه ببین چه وضعیه!!

S I S
05-23-2015, 03:17 PM
چقدر غر زدید :دی

اول بذارید یه چیزی رو روشن کنم اونایی که دارن سریال با کتاب مقایسه میکنن هی اشک میریزن یک مشت احمق بیشتر نیستن، بله درست خوندید احمقی بیشتر نیستن، کتاب در بهترین حالتش هم اگر قرار بود ساخته بشه نیاز به بسیج شدن میلیاردها دلار پول داشت تا بشه کتاب رو شاید تا وسط هاش پیش آورد، ولی hbo با نصف همین هزینه تونست کتاب رو تا حدی جلو بیار که تو چهار فصل قبل همگی تحسینش میکردن.حالا لازم نیست مثال از ارباب حلقه ها و عزمتش بزنم چون اگر اون کسی که شور کتاب میزنه باید حداقل یک درک عظیم از دنیا فانتزی داشته باشه که نمیشه همه چیز رو ساخت.پس یه نتیجه گیری ساده میشه از این موضوع کرد یا باید کلا سریال نبینید شما دوستان یا اگر دید فارغ از دنیا کتاب و یک فریک بودن نظر بدید در خصوص سریال بدید :)

فکر هم نکنم لازم باشه این براتون بگم که جماعتی که این روزها ادعا میکنن با دنیا نغمه ها آشنا هستن، همون های هستن که با دیدن این سریال شروع کردن به خوندن این کتاب :) و تازه فهمیدن اوه این سریال بر چه اساسی هست.

ولی جدا از این حرفها سریال نسبت به سریال بودنش افت کرده، خب این هم قابل قبول برای شخص من چهار فصل خیلی خوب رو پشت سر گذاشته این سریال، حالا داره خودش رو رسونده به فصلی که داره با ارامش کارش پیش میمبره همگی منتظر این هستن که حداقل سر یکی زده بشه یا اینکه یه اتفاق خارق العاده بیفته ولی به این توجه نمیکنن بهترین سریال ها هم در بهترین شرایط خودشون فصل های عادی زیادی داشتن دلیل بر بد بودن اون سریال نمیشه.

مورد جالب این قضیه که یکی از دوستان در موردش گفت همون قضیه فرصت طلبان هست، من شخصا خیلی از این فرصت طلب ها رو دیدم که در کمین سریال بودن و منتظر بودن یک اتفاق بیفته و سریال ضعیف بشه تا کلا سریال رو شروع کنن به کوبیدن که خوب نمونه هاش خیلی زیاد هست.

پ.ن : تو این انجمن فکر نکنم کسی اندازه من با این کتاب و این سریال ارتباط داشته باشه و ریز بم کار دستش نباشه.

پ.ن 2: من از فصل اول تا الان نسبت به تغییرات کتاب و سریال ناراحت هستم ولی دلیل نمیشه نه سریال ببینم یا اینکه بیام بگم شوران ها دارن خودشون میفرستن ته چاه !! واقعیت قبول کردیم که دنیا سریال رو فارغ از دنیا کتاب دنبال کنم هم لذتش برام بیشتر هم درک بهتری از کار دستم میاد ولی گویا دوستان ایران تعصب رو بیشتر از واقع بینی دوست دارن.

ImoKYL
05-23-2015, 04:39 PM
به نظر من بی انصافی هست که بگیم سریال ضعیف شده و علت این نظرات دوستان هم کم بودن صحنه های هیجانی و اکشن تو این شش فسمت نسبت به فصل های قبل هست
با توجه به انفاقاتی که تو قسمت شش افتاد به نظرم مقدمه ای بود بر چهار اپیزود خوب و هیجانی
بهتره زود قضاوت نکنیم و من مطمئنم این دوستانی که گله دارن از روند سریال به زودی از نظرشون بر می گردن :Smiley36:

D O R D I
05-23-2015, 07:33 PM
به قول خودت منم تمام غرها و تعریف ها رو خوندم من به عنوان کسی که اصلا کتابش رو نخوندم و کلا دنبالش نرفتم و تازه توی این فصل به لطف خود پوریا تونستم یک چند تا نکته از کتاب بفهمم دارم کاملا بر اساس روندی که خود سریال داره طی میکنه میگم که این فصل انصافا ضعیف و حوصله سر بر حالا اینکه چهار نفر بمیرن هیجانی بشه به کنار یک سکانس خوب مثل دادگاه تریون هم نداشتیم توی این 6 قسمت کلا من از روند این فصل راضی نیستم .
پون:نظر کاملا شخصیه منه و ممکنه غلط هم باشه :Smiley35:

S I S
05-23-2015, 07:43 PM
به قول خودت منم تمام غرها و تعریف ها رو خوندم من به عنوان کسی که اصلا کتابش رو نخوندم و کلا دنبالش نرفتم و تازه توی این فصل به لطف خود پوریا تونستم یک چند تا نکته از کتاب بفهمم دارم کاملا بر اساس روندی که خود سریال داره طی میکنه میگم که این فصل انصافا ضعیف و حوصله سر بر حالا اینکه چهار نفر بمیرن هیجانی بشه به کنار یک سکانس خوب مثل دادگاه تریون هم نداشتیم توی این 6 قسمت کلا من از روند این فصل راضی نیستم .
پون:نظر کاملا شخصیه منه و ممکنه غلط هم باشه :Smiley35:
من هیچ جا نگفتم سریال عالی تر از قبل یا مثل قبل, خیلی ساده بدون پیچوندن گفتم سریال واقعا نسبت به سریال بودنش افت کرده که اینم طبیعی هست همه چیز تا ابد تو اوج نیست, هر چند باز با این نسبت افت بهترین سریال در حال پخش. ولی واقعا داریم ما غر میزنیم دلیلش شاید برگرده به استاندارهای بالایی که این سریال برای خودش درست کرده یا توقع بالایی وگرنه مشکلات گفتن تا اینکه هر دقیقه بخوای یه چیز بکوبی فرق میکنه.

shavn
05-23-2015, 09:22 PM
من همه قسمتارو امروز ديدم و انقد ذوق داشتم كه قراره با season 5 BB رقابت كنه و خيلي خوب الان ميبينم روحم شاد ميشه ولي در حد انتظارات نبود

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pooria_H
06-09-2015, 11:31 PM
کسل کننده بود:Smiley19:
چرا فصل 5 انقدر کسل کننده است؟ در جواب ظاهرا دو کتاب آخر مارتین کیفیت قبل رو نداره. {1** (http://www.quora.com/Why-has-Game-of-Thrones-become-so-boring-in-season-5)

جنگ مارهای دورنیش جالب نبود٬ هرچی در توانشون بود انجام دادن تا توی 1 دقیقه جمع بشه(مدل فیلم برداری) :Smiley36: جذابیت سریال تا اینجا به همین چندتا شخصیت بود که کوتاهش کردن.

دادگاه گنجشک اعظم هم که آخر امّل بازی بود. خودتون دیگه میدونید مثل دادگاه‌های کجاست!

:Smiley14: