PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود هشتم

M.Amir
06-01-2015, 09:24 AM
http://picoup.ir/images/60145601286703145098.jpg

Season 5, Episode 8, Hardhome

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3866850)
9.9/10

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=44835&page=2&p=184317#post184317) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45182&page=12&p=183857#post183857)

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
باتشکرازهمه دوستان گرامی

klax0n
06-01-2015, 10:57 AM
اولش خیلی سریع همه جا رو نشون دادن:Smiley35:
اولین باره که بدون لفت دادن رفتن سر اصل مطلب و مکالمه تیریون و دنریس رو داشتیم:Smiley36:
جمله سرسی که گفت، خودم بزرگش کردم حالا برا ما جون گرفته رو حال کردم:Smiley14:
سانسا هم به نظر میاد به فکر نقشه کشیدن افتاده:Smiley69:
لحظه آب خوردن سرسی هم ... :Smiley10::Smiley14:
آریا رو هم قبلن خیلی دوست داشتم ولی دیگه برام جالب نیست:Smiley15:
به نظرم رمزی ضربه بدی به استنیس بزنه:Smiley15:

خب بعد این ماجراها رفتیم سراغ دیوار:Smiley69: و شمال دیوار:Smiley69:
ریتم آروم ولی با جاذبه و استرس زایی داشت:Smiley35:

با زیرنویس انگلیسی نگاه کردم، منتظر زیرنویس سایت هستم که یه بار دیگه ببینم:Smiley35:

"Ross Geller"
06-01-2015, 11:51 AM
واقعا دیگه وقتش بود وایت واکرا رو نشون بدن :Smiley36: بیست دقیقه ی اول یکم حوصله رو سر برد هر چند زمینه سازی کرد واسه قسمت بعد ( قسمت رمزی و قسمت جورا و تیریون ) اما 40 دقیقه ی بعد عالی بود .. رمزی استراتژیی ریخت که ممکنه واقعا به ضررش تموم بشه مطمئنن استنیس واسه حمله ی بولتون ها امادس فرمانده ی تازه کاری نیست که بخواد اینجوری ضربه بخوره ..
قسمت اریا هم واقعا کند داره پیش میره هم اصلا انگار دیگه ربطی به Game of Thrones نداره :| یه داستان جدایی شده واسه خودش .
قسمت جان هم که حرفی واسه گفتن نمیذاره خیلی قشنگ بود ( اونایی که میگن سریال ضعیف شده خدایی همچین سکانس جنگی تو کدوم سریال دیدن !! ) .. 2 قسمت بعدیم که دیگه 9 10 معروفه :d
پ.ن : کل اپیزود یه طرف اون لحظه ای که فرمانده وایت واکرا دستاشو برد بالا همه رو زنده کرد یه طرف :Smiley10: :d
پ.ن 2 : شرمنده 9 دادم به اپیزود ظاهرا مد شده به سریال های تاپ 1 میدن :Smiley17: :d

AR!@N
06-01-2015, 12:46 PM
تنها ایرادی که میتونم بگیرم این بود که اون زن ـه وایلدلینگ ـه خیلی خوب بود برای این که توی 1 قسمت کارش تموم بشه.
عالی بود این قسمت ارزش داشت قسمت های قبلی رو تحمل کنی براش.
با این که پات Hardhome رو خودشون به سریال اضافه کردن و توی کتاب نیست به نظرم خیلی خوب در آوردنش. بهترین قسمت سریال بود تا الان به نظرم.

axe
06-01-2015, 01:08 PM
من به این قسمت 8 دادم .
10 ندادم به دو دلیل :
اول اینکه سکانس مربوط به آریا اصلا برام قابل هضم نبود...:Smiley39:
دوم اینکه دیالوگ های ملکه - تیریون و جان اسنو با وحشی ها زیادی دموکراتیک بود .:Smiley35: اونم با کینه هایی دیرینه ای که از هم داران:Smiley104:
چقدر سریع شد مشاور ملکه و همه چیز خوش و خرم شد:Smiley14::Smiley35::Smiley35:

اما نقاط قوت این قسمت :
واقعا ایستادگی سرسی منو سوپرایز کرد .:Smiley36: فکر میکردم نتونه تو این شرایط دووم بیاره و به غلط کردن بیفته:Smiley14:
جنگ وایت واکر ها و وحشی ها هم خوب طرح شده بود.
طفلی این غول بدبخت زد به دریا برا خودش.واقعا اعصاب نداره:Smiley35:
لیدر وایت واکرها هم که اصلا وارد جنگ نشد و خیلی شیک از بالا مدیریت میکرد .:Smiley14:البته در آخر هم اون حرکت خفن رو زد ...:Smiley10:

باز هم مثل قسمت قبل اتفاقات کسل بلک فقط نقش زنگ تفریح سریال رو داشت .:Smiley104:
انتظار داشتم روند انتقامجویی سانسا سریع تر پیش بره.:Smiley15:

در مجموع فعلا از قسمت 7 به بعد داره یه سر و شکلی به این فصل میده.:Smiley35:

chanter
06-01-2015, 01:32 PM
شمشیر جان:Smiley10::Smiley10:

وایت وایکر:Smiley10::Smiley10:

من :Smiley10::Smiley10:

سریال :Smiley10::Smiley10:

استرس:Smiley10::Smiley10:

سانسا:Smiley15::Smiley15:

سرسی:Smiley13::Smiley13:

من و صحنه جان بازم:Smiley10::Smiley10:

armina90
06-01-2015, 04:04 PM
خییییییلی خوب بود. عالی بود. تا حالا صحنه جنگی به این خوبی ندیده بودم. چقد خوب درآوردن این قسمت و. داشتم میمردم از استرس. جان چه قشنگ مبارزه میکنه. اون آدر رو خیلی توپ کشت.:Smiley19:
اون حرف تورمند خیلی قشنگ بود گفت این از دخترای من خوشگلتره ولی میدونه چطور بجنگه:Smiley14:
صحنه زنده کردن مرده ها که عالی بود.
من یکم راجه به داستان آریا ناامید شدم. انتظار داشتم یه صورت جدید از صورتایی که زیر تالار اصلی خانه سیاه و سفید دارن، براش بذارن. البته این مربوط به بعد از این قسمته ولی خب... داستان قمارباز رو قشنگ درآوردن. این گیلی و سم هم دارن حال منو بهم میزنن:Smiley15:. دنریس چه با جورا چپ شده. بدبخت.....:Smiley13:

mad_me2009
06-01-2015, 04:12 PM
خب اینم هی بگین سه قسمت اخر.. این یکیش بود...
می خوان بلا سر سرسی بیارن خب بیارن دیگه چرا کش می دن....
کو جیمی چرا اینقد کم این فصل نشونش میدن هی گفتن این فصل میخان توی دورن حسابی بترکونن اما ... اخرشم حتما میخوان یکیو توی دورن بکشن دیگه
چرا اینقد این سمو و گیلیو نشون میدهن نکنه اینا میخوان پادشاه بشن... این همه شخصیت چرا باید اینا توی این قسمتها هم باشن ؟؟؟؟
اریا ... اریا.... چی بگم اتفاقی هم اونجا نیوفتاد که بشه ازش حرف زد
خب این اقای مگ ( غول) که قبلا کشته شد؟؟؟؟ واسه جنگ با ادر ها هم یه غول چاشنیش کردن دیگه !!!! این یارو رئیس ادرها توی فصل 4 خوشگلتر بود اما الان ...
دیگه نظری ندارم
راستی ان غول رفت توی اب ... کجا رفت ؟؟؟؟

.Ven0m.
06-01-2015, 04:13 PM
So That's What Winter Looks Like

اگه قرار باشه تا الان سه تا اپیزود برتر کل سریال رو انتخاب کنم ، غیر ممکن ـه Hardhome نباشه تو این سه قسمت.
جنگ واقعی شروع شد بعد از 5 سال . ولی هنوز جنوبی ها تو جاهلیت ـن ،هنوزم درگیر شاه و شاهکشی ـن...
بهترین قسمت این فصل بود ، و شاید مهم ترین قسمت کل سریال
صحنه ی نبرد جان اسنو با یکی از آدر ها (ارشد؟) فوق العاده بود ، و وقتی با شمشیر والریایی فهمید میشه وایت واکر رو کشت ، هم خودش کف کرد هم اون هم رفیقش بالای کوه
خیلی عظیم بود اپیزود ، خیلی قوثی بود ، جدای از بخش اصلی و انتهایی اپیزود و نبرد انسان ها با وایت داکر ها و زامبی ها : D ، وقایع میرین هم خیلی خوب بود ، صحبت های دنریس و تیریون عالی بود ، تیریون خیلی سریع نظر دنریس و به خودش جلب کرد ، همچنین دنریس خیلی سریع همین کار رو با تیریون کرد با اون دیالوگ آخرش ، که خیلی دوس داشتن ری اکشن تیریون رو بعد از حرفش ببینم : D
اصن من هنوز تو کف اون برف و بوران دقایق پایانیم ، و کلوز آپ ها از صورت جان اسنو ، و طراحی صحنه و گریم و لباس و جلوه های ویژه و حرکت آخر اون آدر ـه خیلی شیک یه بیلاخ به جان اسنو داد:Smiley14:
دو قسمت دیگه مونده . خیلی هایپ شدم : D خیلی خوب بود ، 10 کمشه
13/10

armina90
06-01-2015, 04:22 PM
اگه قرار باشه تا الان سه تا اپیزود برتر کل سریال رو انتخاب کنم ، غیر ممکن ـه Hardhome نباشه تو این سه قسمت.
جنگ واقعی شروع شد بعد از 5 سال . ولی هنوز جنوبی ها تو جاهلیت ـن ،هنوزم درگیر شاه و شاهکشی ـن...
بهترین قسمت این فصل بود ، و شاید مهم ترین قسمت کل سریال
صحنه ی نبرد جان اسنو با یکی وایت واکر های (ارشد؟) فوق العاده بود ، و وقتی با شمشیر والریایی فهمید میشه وایت واکر رو کشت ، هم خودش کف کرد هم اون هم رفیقش بالای کوه
خیلی عظیم بود اپیزود ، خیلی قوثی بود ، جدای از بخش اصلی و انتهایی اپیزود و نبرد انسان ها با وایت داکر ها و زامبی ها : D ، وقایع میرین هم خیلی خوب بود ، صحبت های دنریس و تیریون عالی بود ، تیریون خیلی سریع نظر دنریس و به خودش جلب کرد ، همچنین دنریس خیلی سریع همین کار رو با تیریون کرد با اون دیالوگ آخرش ، که خیلی دوس داشتن ری اکشن تیریون رو بعد از حرفش ببینم : D
اصن من هنوز تو کف اون برف و بوران دقایق پایانیم ، و کلوز آپ ها از صورت جان اسنو ، و طراحی صحنه و گریم و لباس و جلوه های ویژه و حرکت آخر اون وایت واکر ـه خیلی شیک یه بیلاخ به جان اسنو داد:Smiley14:
دو قسمت دیگه مونده . خیلی هایپ شدم : D خیلی خوب بود ، 10 کمشه
13/10

بچه ها اونا وایت واکر ارشد و لیدر و ... نیستن. اونا آدرن و فقط با فولاد والریا یا شیشه اژدها کشته میشن و قدرت این رو دارن که مرده ها رو زنده کنن. مرده هایی که آدرها زنده می کنن بهشون میگن وایت واکر یا وایت ها یا واکرها.:Smiley69:

.Ven0m.
06-01-2015, 04:27 PM
بچه ها اونا وایت واکر ارشد و لیدر و ... نیستن. اونا آدرن و فقط با فولاد والریا یا شیشه اژدها کشته میشن و قدرت این رو دارن که مرده ها رو زنده کنن. مرده هایی که آدرها زنده می کنن بهشون میگن وایت واکر یا وایت ها یا واکرها.:smiley69:
میدونم
خودم قبل پستَت ویرایشش کردم : D
تو کف اپیزود بودم هنگ بودم

WALKING DE4D
06-01-2015, 04:30 PM
هر چند زمینه سازی کرد واسه قسمت بعدن :

8/10 اینم از نمره این قسمت

در کل بنظرم این قسمت بهترین قسمت کل سریال بوده تو بیشتر زمینه ها و اینکه امید وارم استنیس شکست نخوره و سنت شکنی توو این زمینه بشه و کاراکتر خوبو از سریال حذف نکنن

سرسی هر بلایی سرش بیاد حقشه ولی امیدوارم حذف نشه از سریال چون ممکنه قسمت اخر اتفاقا عجیبی بیوفته:Smiley104:
تو این فصل بنظرم اریا یه حرکتایی بزنه پشت این ارامش یه خبرایی هست :Smiley36:
و اما جان اسنو بهترین صحنه سریال رقم زده تا به اینجا و دیگه درباره واکرا چیزی نمیگم خیلی جالب بود :Smiley17:
ولی حیف هفت قسمت عادی و بی کیفیت دیدیم تو این فصل میتونستن بیشتر رو واکر ها کار کنن دو قسمت اخر امید وارم نقشی تو سریال داشته باشن

زمینه سازی خوبه ولی نه هفت قسمت از یه سریال ده قسمتی زمینه سازی کنن و تو یه قسمت کلی ماجرا نشون بدن

klax0n
06-01-2015, 04:43 PM
جان دوتا شمشیر داشت
اولش با یکیش مبارزه کرد که وایت واکر کش نبود
درسته؟:Smiley15:
ولی نفهمیدم اون دومیه چطوری افتاده بود اونجا! :Smiley10:
دسته شمشیرشم مثل جمجمه وایت واکر بود!:Smiley14:

armina90
06-01-2015, 05:32 PM
جان دوتا شمشیر داشت
اولش با یکیش مبارزه کرد که وایت واکر کش نبود
درسته؟:Smiley15:
ولی نفهمیدم اون دومیه چطوری افتاده بود اونجا! :Smiley10:
دسته شمشیرشم مثل جمجمه وایت واکر بود!:Smiley14:

وایت واکرها که با آتیشم میمیرن. این آدرها ن که هیچ جوره نمیشه کشتشون مگه با فولاد والریایی یا شیشه اژدها. شمشیر جان هم والریایی بود، مال خاندان مورمونت بود که تو فصل اول جور مورمونت، فرمانده قبلی نگهبانا، برای اینکه جان اونو از دست وایت واکرها نجات داد، داد به جان. داد یه دسته هم به شکل سر گرگ برای شمشیره درست کنن چون نشان خانوادگی استارکا گرگه.

"Ross Geller"
06-01-2015, 06:15 PM
ولی حیف هفت قسمت عادی و بی کیفیت دیدیم تو این فصل میتونستن بیشتر رو واکر ها کار کنن دو قسمت اخر امید وارم نقشی تو سریال داشته باشن

زمینه سازی خوبه ولی نه هفت قسمت از یه سریال ده قسمتی زمینه سازی کنن و تو یه قسمت کلی ماجرا نشون بدن
اولا که از نظر من از اپیزود 6 تا الان همه قسمت ها عالی بودن اون 5 قسمت ابتداییم خوب برادر من شما 4 سیزن 10 اپیزودی دیدی که حداقل تو 30 اپیزودشون اتفاقای مهم و هیجان انگیز افتاد ! یه 5 قسمت سریال کند میشه روندش یا داستانا ضعیف میشه عادیه توی هر سریالیم هست کاریشم نمیشه کرد :Smiley69: شما اگه اهل مقایسه ای بیا اپیزود های تاپ Got رو با اپیزود های تاپ سریال های دیگه مقایسه کن میفهمی چقدر سطح این سریال بالاتره .

Sherlock
06-01-2015, 07:02 PM
بچه ها اونا وایت واکر ارشد و لیدر و ... نیستن. اونا آدرن و فقط با فولاد والریا یا شیشه اژدها کشته میشن و قدرت این رو دارن که مرده ها رو زنده کنن. مرده هایی که آدرها زنده می کنن بهشون میگن وایت واکر یا وایت ها یا واکرها.:Smiley69:

اشتباه می‌کنید.
اون مرده‌هایی که زنده میشن و در واقع عقل ندارن وایت (Wight) هستن.
اونایی که این مرده‌ها رو زنده می‌کنن و عقل و فهم دارن (:D) وایت واکر (White Walker) یا آدر (Others) هستن.
تو سریال برای این که شبه و ابهام ایجاد نشه کلاً از کلمه‌ی آدر استفاده نکردن ولی ظاهراً بیننده‌ها بیشتر گیج شدن.
برای اطلاعات بیشتر:
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Others

chanter
06-01-2015, 07:49 PM
الان به غیر از جان چند نفر شمشیر دارن؟

یدونه ند داشت که پدر سرسی اینا (اسمشو یادم رفت:Smiley36:) کرد دو تا یکیش داد جافری یکیشم داد جیمی (فکر کنم جیمیم دادش اون زنه:Smiley36:) درست میگم؟

KEVIN GARVEY
06-01-2015, 08:12 PM
این قسمت بدون شک بهترین قسمت این فصل بود . من در حین دیدن این اپیزود یاد جنگ بین وحشی ها و نگهبانان شب بودم که یدفعه جنگی تو اون عظمت شکل گرفت .
صحنه درگیریه جان با آدر ه خیلی بهم چسبید و پنج بار دیدمش .
یه سئوال . جورج مارتین تا کتاب ششم رو نگارش کرده فکر کنم . یه سئوال از s i s عزیز . جورج مارتین نوشتن کتابهارو تموم کرده یا به آخر نرسیده هنوز.
(اگه به آخر نرسونده باشه و سریال تا پایان کتاب پنجم رو نشون داده باشه و سال بعد کتاب ششم رو نشون بده چجوری میشه . یعنی میونه تا سال بعدش تمومش کنه. با نه . )

Chandler Bing
06-01-2015, 09:21 PM
اولا که از نظر من از اپیزود 6 تا الان همه قسمت ها عالی بودن اون 5 قسمت ابتداییم خوب برادر من شما 4 سیزن 10 اپیزودی دیدی که حداقل تو 30 اپیزودشون اتفاقای مهم و هیجان انگیز افتاد ! یه 5 قسمت سریال کند میشه روندش یا داستانا ضعیف میشه عادیه توی هر سریالیم هست کاریشم نمیشه کرد شما اگه اهل مقایسه ای بیا اپیزود های تاپ Got رو با اپیزود های تاپ سریال های دیگه مقایسه کن میفهمی چقدر سطح این سریال بالاتره .

شما حرف ما منقدین این فصل رو اشتباه برداشت میکنید... حرف ما این نیست که چرا سریال توش اتفاق های مهم نمیافته یا چرا هیجان نداره، حرف ما (یا حداقل من) اینکه سریال صحنه اضافی زیاد داره! 8 قسمت گذشته هنوز داستان آریا سر و ته نداره، 8 قسمت گذشته هنوز تکلیف جیمی و بران مشخص نشده، 8 قسمت گذشته تازه تو دنریس و تریون بهم رسیدن... 8 قسمت گذشته هنوز استنیس تو برفه، 8 قسمت گذشته هنوز سانسا یه لنگ در هواست
سریال درجا داره میزنه، مشکل کمبود هیجان نیست، مشکل این درجا زدنه داستانه، اونم برای سریالی که از همچین کتاب قطوری اقتباس شده و به هیچ وجه داستان کم نداره، اونم در حالی که تو این مدته تنها چیزی که شنیدیم اینکه چطور سازنده کمبود وقت دارن و از گوشه کنار داستان دارن میزنن

نمیدونم واقعا چه کسی به این اپیزود داره یک میده (از هفته بعد خواهشا تیک نمایش رای دهنده هم بزنید که مشخص بشه بچه ها باید به کی فحش بدن:دی) اما بهتون قول میدم اگه این جریان وایت واکرها تو این دو قسمت بعدی مشخص نشه من خودم شخصا به سریال 1 میدم... 5 فصله بهترین و جذاب ترین قسمت سریال رو مخفی نگه داشتن، وقتشه یکم توضیح داده بشه

amir2123
06-01-2015, 10:01 PM
واقعا دیگه بهتر از این چی میتونه باشه؟ انصافا طراح نبرد قسمت های کسل بلک و وحشی ها فوق العاده عمل کرده. اون از مبارزات داخل دورن که به اون بی روحی بود اینم از مبارزات این قسمت یا قسمت 9 فصل 4 که خداوکیلی محشر بودن.

شما حرف ما منقدین این فصل رو اشتباه برداشت میکنید... حرف ما این نیست که چرا سریال توش اتفاق های مهم نمیافته یا چرا هیجان نداره، حرف ما (یا حداقل من) اینکه سریال صحنه اضافی زیاد داره! 8 قسمت گذشته هنوز داستان آریا سر و ته نداره، 8 قسمت گذشته هنوز تکلیف جیمی و بران مشخص نشده، 8 قسمت گذشته تازه تو دنریس و تریون بهم رسیدن... 8 قسمت گذشته هنوز استنیس تو برفه، 8 قسمت گذشته هنوز سانسا یه لنگ در هواست
سریال درجا داره میزنه، مشکل کمبود هیجان نیست، مشکل این درجا زدنه داستانه، اونم برای سریالی که از همچین کتاب قطوری اقتباس شده و به هیچ وجه داستان کم نداره، اونم در حالی که تو این مدته تنها چیزی که شنیدیم اینکه چطور سازنده کمبود وقت دارن و از گوشه کنار داستان دارن میزنن

خب عزیز دل بیشتر این اتفاقات از داخل کتاب برداشت شده و نمیتونن این صحنه ها رو ماستمالی کنن بره. تو قسمت های قبل همه درمورد اتفاقات کسل بلک(قسمت های سم رو کاری ندارم. منظورم تیکه های جان اسنوِ) ناراضی بودن و هی مینالیدن که چرا از جان چیز درست درمونی نشون نمیدن. نمیشد که مستقیم اومد همینجای داستان. باید یه زمینه سازی هایی میشد. توی این قسمت این حرفم برا جان صادق بود تو قسمت های بعدی برا بقیه ی شخصیت ها. بدون این به قول شما درجا زدن ها got هم تبدیل میشه به خیلی از سریال های دیگه با یه سری شخصیت های سطحی.

Chandler Bing
06-01-2015, 10:28 PM
واقعا دیگه بهتر از این چی میتونه باشه؟ انصافا طراح نبرد قسمت های کسل بلک و وحشی ها فوق العاده عمل کرده. اون از مبارزات داخل دورن که به اون بی روحی بود اینم از مبارزات این قسمت یا قسمت 9 فصل 4 که خداوکیلی محشر بودن.

خب عزیز دل بیشتر این اتفاقات از داخل کتاب برداشت شده و نمیتونن این صحنه ها رو ماستمالی کنن بره. تو قسمت های قبل همه درمورد اتفاقات کسل بلک(قسمت های سم رو کاری ندارم. منظورم تیکه های جان اسنوِ) ناراضی بودن و هی مینالیدن که چرا از جان چیز درست درمونی نشون نمیدن. نمیشد که مستقیم اومد همینجای داستان. باید یه زمینه سازی هایی میشد. توی این قسمت این حرفم برا جان صادق بود تو قسمت های بعدی برا بقیه ی شخصیت ها. بدون این به قول شما درجا زدن ها got هم تبدیل میشه به خیلی از سریال های دیگه با یه سری شخصیت های سطحی.

اتفاقا داستان جان از بهترین قسمت های این فصل بوده... در مورد بقیه شخصیت ها هم که خیلی هاشون با کتاب ارتباطی ندارن، جیمی که اضافه است، تریون رو که میگن به دنریس هنوز نرسیده، آریا هم که 6 قسمته درجا میزنه...

و درباره اینکه میگید بدترین گات از بهترین بقیه سریال ها بهتره، نمیدونم شما چه سریال هایی میبینید اما تو چیزهایی که ما دیدیم گات اونقدر هم شاخ نیست
به عشق خودت هومن

armina90
06-01-2015, 10:32 PM
الان به غیر از جان چند نفر شمشیر دارن؟

یدونه ند داشت که پدر سرسی اینا (اسمشو یادم رفت:Smiley36:) کرد دو تا یکیش داد جافری یکیشم داد جیمی (فکر کنم جیمیم دادش اون زنه:Smiley36:) درست میگم؟

بله. اصولا هر خاندانی تو وستروس بخصوص خاندان های بزرگ و قدیمی یه شمشیر والریایی دارن که نسل به نسل میچرخه. مثلا همین لنیسترها برایت رور رو داشتن که معلوم نیست چی شده و گم شده. حتی ییکی از برادرای تایوین یعنی یکی از عموهای سرسی، برای پیدا کردنش به خرابه های والریا میره و هیچوقت برنمیگرده. برای اطلاعات بیشتر:
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Valyrian_steel

@Sherlock: بله. من خودمم قاطی کزدم:Smiley36:

MahyarS
06-01-2015, 11:21 PM
درباره اینکه میگید بدترین گات از بهترین بقیه سریال ها بهتره، نمیدونم شما چه سریال هایی میبینید اما تو چیزهایی که ما دیدیم گات اونقدر هم شاخ نیست

اشکان جان لیست این سریال های شاخ رو بده ببینیم چی از زیر دست ما در رفته :)

.Ven0m.
06-01-2015, 11:48 PM
اندرحوالات:Smiley14:
http://www.axgig.com/images/08923256127430780424.jpg

alibrbad
06-02-2015, 12:38 AM
واي عجب قسمت خفني بود، شاهكار نبود فراتر از شاهكار بود، قطعا جز بهترين اپيزودايي كه تو عمرم ديدم از لحاظ هيجان و ابهت، يعني ابهتي كه اين قسمت داشت تو كمتر سريالي ديدم يا شايد نديدم،
واقعا حالا فهميدم چرا اينهمه مي گفتند winter is coming, و اينهمه ترس و واهمه داشتن ازش، بقول دوستمون اين جنگ واقعي بود ، من اين اپيزود رو تو ٢ساعت ديدم از بس زدم عقب و هي نگاه كردم اونم با كيفيت ١٠٨٠ رو تلويزيون ٤٦ اينچي لذتي خاص داشت واقعا،
واقعا خوشا بحال كساني كه تمام و كمال از اين سريال لذت مي برن، و بد به حال كساني كه نمي تونن لذت ببرن ،
خوشحالم كه سليقم كامل با اين شاهكار سازگاره همين و بس
الكي نيست پرطرفدارترين سريال دنياست و منتقدين و مردم اين همه نمره بالا دادن بهش

"Ross Geller"
06-02-2015, 12:49 AM
اتفاقا داستان جان از بهترین قسمت های این فصل بوده... در مورد بقیه شخصیت ها هم که خیلی هاشون با کتاب ارتباطی ندارن، جیمی که اضافه است، تریون رو که میگن به دنریس هنوز نرسیده، آریا هم که 6 قسمته درجا میزنه...

و درباره اینکه میگید بدترین گات از بهترین بقیه سریال ها بهتره، نمیدونم شما چه سریال هایی میبینید اما تو چیزهایی که ما دیدیم گات اونقدر هم شاخ نیست

بحث سلیقه اس دیگه بعضی سریال ها هستن ریت پایینی دارن اما یه عده ادم رو به شدت جذب میکنن بعضی هم هستن ریت بالا دارن و واسه یه عده ای قابل قبول نیستن اما گات با ریتینگی که داره و این همه طرفدار چه بدت بیاد چه خوشت بیاد نمیشه از Top 5 سریال تاریخ حذفش کرد ! حالا شما هر چقدم شاخ و داف و پاف دیده باشی :d
راجبه کند پیش رفتنم تا حدودی موافقم تا حدودی مخالف .. قسمت جیمی واقعا بد داره پیش میره در حالی که واقعا جا برای مانوور دادن دارن توی اون قسمت دلیلشم نمیدونم , قسمت اریا هم همینطور میشد سریعتر جمعش کرد جای این که هی گیلی و سم رو نشون بدن یا چمیدونم میساندی و گری ورم :| اما بعضی جاها هم مخالفم داستان تیریون کند پیش نرفت باید نشون داده میشد چجوری واریس نظرشو عوض میکنه , چجور جورا رو میبینن , دزدیدنش و .. یا داستان سانسا من اصلا در جا زدنی نمیبینم تو اون قسمت بعضیا انتظار دارن سانسا شمشیر ور داره رمزی رو بکشه خلاص که بگن اره روند تند شده :d
در کل من خودمم کامل تعریف نمیکنم از این فصل اما هنوز هم با وجود این ضعف های مقطعی Got رو توی ژانر خودش بهترین و توی کل سریال ها جز Top 5 میدونم .

Chandler Bing
06-02-2015, 01:04 AM
راجبه کند پیش رفتنم تا حدودی موافقم تا حدودی مخالف .. قسمت جیمی واقعا بد داره پیش میره در حالی که واقعا جا برای مانوور دادن دارن توی اون قسمت دلیلشم نمیدونم , قسمت اریا هم همینطور میشد سریعتر جمعش کرد جای این که هی گیلی و سم رو نشون بدن یا چمیدونم میساندی و گری ورم اما بعضی جاها هم مخالفم داستان تیریون کند پیش نرفت باید نشون داده میشد چجوری واریس نظرشو عوض میکنه , چجور جورا رو میبینن , دزدیدنش و .. یا داستان سانسا من اصلا در جا زدنی نمیبینم تو اون قسمت بعضیا انتظار دارن سانسا شمشیر ور داره رمزی رو بکشه خلاص که بگن اره روند تند شده

خب من راضی ام:دی تنها چیزی که میخواستم همین بود... همین که قبول داری این فصل ضعف هایی داره برای من یکی کافیه :)
با تحلیلت هم تو این پاراگراف کلا موافقم

far30film
06-02-2015, 01:11 AM
بدترین جای این قسمت وقتی بود که آخرش اسم مترجم ها (یا سایت) اومد تازه گرم شده بودیم :Smiley69:
قسمت خفنی بود و احتمالا خفن تر هم می شه عادته دیگه 5 اپیزود پایین +2 متوسط +3 عالی .... و همه ی سال تو شوک اما همین عالیه:Smiley35:
به نظرم دنریس کم کم درست شه و حتی خدا را چه دیدی ی هو دیدی تو فصل بعد کولاک کرد :Smiley39::Smiley36:
جیمی اصلا کلا امسال چی کار کرد ؟ احتمالش هس حذفش کنن / صحنه آب خوردن سری منا یاد ی داستان تو ادبیات انداخت(کنکور دیگه :Smiley14:) =یقوب لیث :Smiley36:
آریا:Smiley19: به نظر آریا ی حرکتی بزنه تو قسمت 10 !!!! سانسا همین که فهمید کاکاش نمرده خوبه خودش ی پیشرفته:Smiley36::Smiley15:
این دو تا می بینم باد خودم می گم از اون ننه بابا اینا ؟ نه ؟نه ؟ اینا آخه !!! بازم به جان !!و البته راب خدا بیامورز
وقتی این پسر هویج سرسی می بینم دلم جافری می خواد کاش می کشتنش کلا تمام هدف اینه که رکورد بزنه :Smiley30:
به نظرتون حمله به دیوار تو همین فصله یا بعدی ؟
و ی سوال تابستان شندیدم ده سالس زمستون چی ؟

"Ross Geller"
06-02-2015, 01:18 AM
خب من راضی ام:دی تنها چیزی که میخواستم همین بود... همین که قبول داری این فصل ضعف هایی داره برای من یکی کافیه
با تحلیلت هم تو این پاراگراف کلا موافقم
اینو که گفته بودم :d اما منم مشکلم اینه که بعضیا میگن اره Got همیشه همینطوره همه قسمتاش ضعیفه یا معمولیه بعد 3 اپیزود اخر عالی میشه فقط :Smiley10: این غیر قابل قبوله واسم .

WALKING DE4D
06-02-2015, 01:21 AM
اولا که از نظر من از اپیزود 6 تا الان همه قسمت ها عالی بودن اون 5 قسمت ابتداییم خوب برادر من شما 4 سیزن 10 اپیزودی دیدی که حداقل تو 30 اپیزودشون اتفاقای مهم و هیجان انگیز افتاد ! یه 5 قسمت سریال کند میشه روندش یا داستانا ضعیف میشه عادیه توی هر سریالیم هست کاریشم نمیشه کرد :Smiley69: شما اگه اهل مقایسه ای بیا اپیزود های تاپ Got رو با اپیزود های تاپ سریال های دیگه مقایسه کن میفهمی چقدر سطح این سریال بالاتره .

خب نظر شخصی شما اینه 30 قسمت فوق العاده بوده شاید برای من فوق العاده که نه جالب و اینکه ارزش یبار دیدن داشته باشه دوقسمت پایانی هر فصل
یعنی یه الگو داره مدام تکرار میشه دو قسمت پایانی باید منتظر حذف شدن یک چهره محبوب و یک چهره نسبتا منفور باشیم یعنی عملا مشخص می خوان کیارو حذف کنن

بحث بعدی اینه تو سریال مدام شخصیت های جدید اضافه میشه و نمیتونن تو ده قسمت به همه رسیدگی کنن مجبورن هفت قسمت از هر فصل اب بندی کنن یا بقول شما زمینه سازی کنن

برای سه قسمت پایانی یا دو قسمت پایانی اخرش با کلی علامت سوال ابهام در زمینه اینده شخصیت ها و کاراکتر ها جدا با این چیزی که تو قسمت هشت دیدیم جای تعجب چرا بیشتر تو زمینه واکر

کار نکردن بنظرم کم لطفی شده تو این زمینه یا اینکه ترجیح میدن سریال هفت هشت قسمت معمولی داشته باشه و دو سه قسمت اخر بیان یه حرکتی بزنن دو نفر حذف کنن

این طوری همه بیان بگن دیدی سازنده سریال ریسک کرده و شخصیت محبوب فصل حذف کرده بیشتر به فکر جنبه اقتصادی هستن تا ساختن یه شاهکار نمی خوام ادامه بدم بحث ولی تا ساخت

یه شاهکار خیلی فاصله دارن من ترجیح میدم سریالی که میبنم حداقل اگه ده قسمت باشه پنج قسمت خوب داشته باشه تا اینکه دو قسمت خوب

دقیقا گات و twd یک الگو دارن جلو میرن که کم کم داره کسل کننده میشه :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

Julie
06-02-2015, 01:50 AM
یعنی عملا مشخص می خوان کیارو حذف کنن
برای شما که عملا مشخصه کیارو میخوان بکشن همینجا اسامیشونو اعلام کن ، مام طی هفته های آینده ببینیم این مشخص تا چه حد درسته ،

این فصل فصله ضعیفه گات هست ، اون پختگی و صلابت داستانای فصلهای قبل رو نداره ، هر چقدر که فصول قبل همه چی تر تمیز و به موقع بود این فصل برعکسش اتفاق افتاد ، اما اینطور نیست که نیگاه کردن سریال تحمل کردنی باشه ، فقط یکم نسبت به گذشته خودش افت پیدا کرده ، با توجه به این که کینگز لندینک اونجوری آشوب شده ، از اون ور کالیسی نمیتونه حکومت رو جمع کن ، شمال هم که در آشفتگی کامل بسر میبره و ... و کم کم سریال در حال سر و سامون دادن به اوناست حتما اپیزودای خفن تری رو در پیش خواهیم داشت .
این اپیزود هم که واقعا ترکوند.

ali_n540
06-02-2015, 02:12 AM
به نظر می آد بزرگترین اپیزود ساخته شده تو تلوزیون باشه ولی مطمئنن بهترین نیست اپیزودهایی از سریالهایی نظیر برکینگ بد یا six feet under و... یا حتی خود این سریال وجود دارند که بهتر باشند.ولی باز به نظرم ارزش نمره 10 را داره.
یه سوال دارن چون به نظر می رسه با توجه به فاصله ای که از اتفاقهای انتهایی فصل 3 گرفتیم آیا بنظرتون شخصیت بانوی سنگدل از سریال حذف شده چون جایی خوندم سرنوشت چند نفر از جمله رئیس گروه برادری و زن شوالیه توی کتاب را وجود این شخصیت تعیین می کنه.

sidneyv7
06-02-2015, 02:28 AM
شمشیر والریایی موجود در وستروس شامل :

1.Longclaw : این والریایی متعلق به خانوندان Mormont که به جان اسنو رسید
2. Oathkeeper : یکی از دو شمشیر مشتق گرفته از ice (شمشیر ند استارک) که از جیمی به بریان هدیه شد.
3. Widow's Wail : دیگر شمشیر مشتق گرفته از ice (شمشیر ند استارک) که پس از مرگ جافری احتمالا به تامی رسیده باشد.
4.Heartsbane : شمشیر خاندان Tarly اکنون در اختیار Lord Randyll Tarly پدر ساموئل تالی
5. Lady Forlorn : شمشیر Ser Lyn Corbray از خاندان Corbray در Vale ( هنگام محاکمه با نبرد تریون در Vale ابتدا او خود را مبارز Lysa Arryn معرفی کرد که لیسا رد کرد.
6. Nightfall : شمشیر Ser Harras Harlaw از خاندان Harlaw از جزیره آهن

alibrbad
06-02-2015, 04:30 AM
واقعا لحظات پاياني اين قسمت فضاي سرد و تاريك،نمايش قدرت وايت واكرها، سكوت مرگبار و مات و مبهتوت ماندن جان اسنو بي نظير بود
٢٥ دقيقه سراسر هيجان بود

اضافه شده در : 41 minutes

نويسندگان ،تهييه كنندگان و كارگردانان سريال اعلام كردند كه كند بودن سريال در قسمت هاي ابتدايي عمدي بوده،وبه هدف پرداخت بهتر شخصيت ها از شيوه ي روايي داستان هاي موازي استفاده شده كه باعث ميشود تمامي داستان ها با هم به نقطه ي اوج برسن و چند داستان نيز باهم ادغام شوند، يكي از مزيت هاي اين روش رسيدن به بخش قابل قبولي از كتاب است كه باعث ميشود در فصل آينده بسياري از اتفاقات پيش رو غير قابل پيش بيني باشد

واقعا هم همينه ديديم كه همه ي داستان ها از يه جايي شروع شده و كم كم و باهم اومدن جلو تا الان كه اكثرا به نقطه ي اوج و حساسي رسيدن

r-stark
06-02-2015, 05:53 AM
وقتی اپیزود قبل گفتم کاش یکم از وایت واکر ها نشون بده سریال از یکنواختی دربیاد (تا اپیزود 7 بیشترش دیالوگ بود که بد هم نبود ولی ...) یکی از کاربرا اینجوری واکنش نشون داد :Smiley39: قضاوت با شما بد بود ایده م ؟

کم بود از آدرنالین زیاد بچسبم به سقف :Smiley36: ، جان یدونه ای واسه نمونه ای :Smiley41:

جالبه حالا همون شخص این قسمت رو بهترین میدونه فاز ملت چیه خدایی :Smiley15:

حالا خوبه خود مارتین توسط نمایندش روی فیلمنامه اشراف داره وگرنه دوستان سازندهای سریال رو ... . درسته کتابش قطوره ولی دلیل نمیشه که سریال هم ... . شما در نظر بگیر نویسنده بخواد مثلا سکانسی که آریا میره توی مکانی که سر مرده ها قرار گرفته رو شرح بده (خانه سیاه و سفید ) ممکنه 2 صفحه یا بیشتر فقط بنویسه تا خواننده اون موقعیت رو تخیل کنه ولی موقع فیلمبرداری نیازه بیشتره 1 دیقه نشون داده بشه عایا ؟ مسلما نه اون موقع میشه آبندی .

سکانسهای دیگه رو هم در نظر بگیرید که کلی جزیات توشونه ولی نمیشه الکلی موند تو سکانس تا مدت زمان کتاب و سریال یکی بشن !

حالا خوبه شبکه واسه این کتاب تا الان هر قسمت رو یک ساعت در نظر بگیریم 48 ساعت فیلم ساختن ولی واسه ارباب حلقه ها چند ساعت بود ؟

بهتره از دیدنش لذت ببریم تا اینکه ایراد بنی اسرائیلی بگیریم اگه مجموعه سه قسمتی سینمایی بود همین لذت رو میبردیم باز :Smiley39: اون موقع یهویی همه متحد ، علیه آدرها ، مثل ارباب حلقه ها (این مثاله ، ارباب حلقه ها که شاهکاره رو دستش نیومده ).

mo30_joker
06-02-2015, 05:54 AM
در کنار فوق العاده بودن این قسمت یه چیزی ذهنمو درگیر کرده...
این قضیه ی شمشیرایی با فولاد والریایه...من فکر میکنم تو جنگ های اولیه ای که با وایت واکرا صورت گرفت(8000 سال پیش فک کنم) با همین شمشیرای والریای تونستن شکستشون بدن...واسه همین بعدش هر خاندان یکی ازشون داره...تو این قسمتم وقتی کینگه وایت واکرا , جان اسنو رو دید که یکی از others هارو با شمشیر کشت یه عالمه از این white ها(زامبیا ) ریخت اونجا تا جانو بکشن.تو سکانس آخرم قدرت و ارتششو به رخ جان کشید..ظاهرا با دیدن شمشیر والریایی دشمن قدیمیشو دیده بود...

osture
06-02-2015, 06:19 AM
منم وارد بحث بشم
فصل قبل شدیدا به سریال گیر میدادم،در بحث اپیزودیک سریال ،به شیوه روایت داستان
به اینکه این تعداد اپیزود گذشت و طرف هنوز تو راه (آریا)
این مثال رو هم زدم اگه ارباب حلقه ها سریال میشد سم و فرودو 7 اپیزود تو راه پله های موردور بودن تا اپیزود هشتم برسن به دروازه ...
بیاد بیارید فصل قبل چند کرکتر توی راه بود که الان این فصل به هدف رسیدن
یکی هم که کلا نیستش (برن استارک)
بنظر من افت نکرده بیننده فوت و فن سریال یاد گرفته ،بیننده بعد چند سال متوجه شده چطور قراره مدیریت بشه اپیزودها
و اینکه من تاحالا فکر میکردم در اخر همه کرکتر ها یا میمیرن یکی شاه میشه
یا همه متحد میشن یجا جمع میشن
ولی با این فصل و این اپیزود به این نتیجه رسیدم که
اخر سر یکی شاه میشه ولی باقی کرکتر ها هم الان مشخص شده قراره چی بشن
آریا به معبد پیوسته (که به کجا برسه نمیدونم)ولی اخر سریال راهش از بقیه جداست
یا جان اسنو شاید شاه بشه یا شاید شاه یکی دیگه باشه باتوجه به اخلاق جان که طرفدار قدرت و مقام و پول نیست راضی به حداقل و با این مردمی که متحد کرده بمونه
برن که میتونه ادم و حیوانات کنترل کنه شاید بتونه دراگون کنترل کنه شاید برن که کلا تو داستان نیست تعیین کننده داستان باشه
یا سانسا
کلا بنظرم منتظر یه پایان مثل ارباب حلقه ها نباشید(شاه شدن اراگورن و صلح در میدل ارث)
با این چیزی که تیریون گفت چرا میخوای برتخت اهنی بشینی همینجا بمون و حکومت کن
تهش یکی شاه میشه که همه قبولش دارن یعنی کنار میان باهم هرکی یه منطقه(خانواده استارک تاج و تخت آهنین نمیخوان انتقام میخوان) و باقی کرکتر ها به سرنوشتی که الان دارن ادامه میدن
آریا در معبده مطمئنن همیشه همین میمونه ،قراره کارهایی بکنه ،ولی دوباره جاش همینجاست که الان هست
اکثر کرکتر ها به جایی رسیدن که بهش فکر کنیم بهشون میاد همیم بمونن

amrtat71
06-02-2015, 07:01 AM
خوب سریال عزیزم داره جذاب تر میشه
من قبلا عاشق قسمت های دنریس بودم فقط بخاطر اژدهاهاش و اهنگ محشرش
واااااااااااای چقدر ترکیبش با تیریون عااااااااااالی شده یعنی دلم میخواد کل سریال فقط خلیج برده ها رو نشون بده خیلی حاااال میده....

Chandler Bing
06-02-2015, 10:22 AM
فکر نکنم کسی به این موضوع اشاره کرده باشه، همه تو کف 20 دقیقه اخرن
رمزی به باباش گفت که به استنیس حمله کنیم و ضیافتی برای کلاغ ها باقی بذاریم، اسم کتاب. به نظر استنیس دخلش تو این دو قسمت اخر میاد و با این اوصاف چیزی ازش باقی نمیمونه. چون اسم کتاب هم اشاره به شکست استنیس داره. از طرفی زمستون هم شده و احتمالش کمه که استنیس پیروز بشه :((

ظاهرا این جنگ تو کتاب اصلا نبوده و کلا وایت واکرها هم تو کتاب هیچی ازشون توضیح داده نشده و حتی سریال بهشون بیشتر پرداخته
http://www.ew.com/article/2015/06/01/game-thrones-hardhome-tv-vs-book

به شخصه ترغیب شدم برم کتاب هاش رو بخونم تا از زیر و بم ماجرا سردربیارم، وایت واکرها واقعا نقطه عطف داستان ان

far30film
06-02-2015, 11:36 AM
فکر نکنم کسی به این موضوع اشاره کرده باشه، همه تو کف 20 دقیقه اخرن
رمزی به باباش گفت که به استنیس حمله کنیم و ضیافتی برای کلاغ ها باقی بذاریم، اسم کتاب. به نظر استنیس دخلش تو این دو قسمت اخر میاد و با این اوصاف چیزی ازش باقی نمیمونه. چون اسم کتاب هم اشاره به شکست استنیس داره. از طرفی زمستون هم شده و احتمالش کمه که استنیس پیروز بشه :((

ظاهرا این جنگ تو کتاب اصلا نبوده و کلا وایت واکرها هم تو کتاب هیچی ازشون توضیح داده نشده و حتی سریال بهشون بیشتر پرداخته
http://www.ew.com/article/2015/06/01/game-thrones-hardhome-tv-vs-book

به شخصه ترغیب شدم برم کتاب هاش رو بخونم تا از زیر و بم ماجرا سردربیارم، وایت واکرها واقعا نقطه عطف داستان ان

پس لطف کن " ی نسخه کم سانسور یا سانسور نشده معرفی کن (فارسی)

S I S
06-02-2015, 12:21 PM
...

тнor
06-02-2015, 12:25 PM
منم مث بقیه تو کف بیست دقیقه اخرم
از این جناب غولم راضیم
از صحنه های عشقولانه فیلمم راضیم سم و گیلی و میساندی و گری ورم البته منظورم جاهای خاک بر سریش نیست همش که نباید تو فیلم سیاست و جنگ وشاه کشی و غیره باشه یه جاهایم باید دو نفر عاشق بشن
تریون و دنریس متحد شدن:Smiley14: یه عشقی چیزی بین شون بیفته جالب میشه:Smiley36:
اما وقعا بدون اژدها نمیشه از پس ارتش مردگان بر اومد
منتظرم ضیافت کلاغای رمزی رو ببینم به نظرم قراره پر از سورپرایز باشه

پ ن: خودمم هدف از این پست یو که گذاشتمو نفهمیدم:

naafas
06-02-2015, 12:29 PM
اپیزود خیلی خوبی بود، من کلا از همه ی اپیزودهاش لذت میبرم، این که دیگه محشر بود
هنوز نفهمیدم آریا میخواد چیکار کنه؟
سانسام که بالاخره فهمید برادراش زنده ن، این میتونه بهش امید بده تا یه حرکتی بزنه.
رمزی با 20 نفر میخاد چیکار کنه دقیقا؟
از سرسی خوشم میاد چون قشنگ بازی میکنه،خیلی خوب داره مقاومت میکنه ، آخره هم یه
بلایی سر اون زنه درمباره، اونجایی که مرده (اسمشو نمیدونم) بهش گفت "کار ادامه داره" معلومه که یه نقشه ای دارن.
بخش های دنریس و تیریون خیلی عالی بود،تیریون همیشه خوب حرف میزنه و فکرش کار میکنه، ولی من نمیفهمم چرا دنریس با اینکه
میدونه که جوراه دیگه بهش خیانت نمیکنه و همیشه در کنارش می مونه، نمیبخشدش؟
دوس دارم بیشتر جیمی رو نشون بدن ولی حیف
جان اسنو م که عاشقشم، قسمتای جنگ فوق العاده بود، جای هیچ حرف باقی نذاشت کفم بریده بود....:Smiley10:

KING STANNIS
06-02-2015, 12:42 PM
عالی بود داستان به اوج رسیده و سکانسای هیجانی داشت این قسمت...
جان اسنو فوق العاده بود اوج ذلت سرسی لنستر رو دیدیم منتظر حمله اتشین استنس باراتیون بودم که بازم نشد...استنس کجائی بزن دهن بولتون ها رو سرویس کن...
اریا هم درحال پیشرفته البته داستان از سمت اریا خیلی کند پیشش میره لعنت بر این تیون گری جوی خیلی ریده بابا...
سکانس صحبت های دنریس تارگرین و تیریون لنستر هم زیبا بود...

mehrzadds
06-02-2015, 12:45 PM
با درود
گویا دعاها مستجاب شد 25دقیقه اول هم دیالگها بسیار پخته تر وشیوا بود.واقعا 25دقیقه آخر طوفانی بود.
بازی جان اسنو وصحنه های مبارزه عالی بود. دیدن اشک ریش قرمزدر صحنه پایانی بسیار تاثیرگذار بود و ناراحتم کرد.
با سپاس فراوان

ahmady45
06-02-2015, 02:03 PM
بلاخره داستان اون چیزی که 5 قسمت اولیه سریال بهش نیاز داشت رو بدست آورد سریع رد شدن از یک سری جاهایی که نباید زیادی روشون مانور بدن تا حوصله مخاطب سر نره!(هر چند که خودم از همه ی قسمتای این فصل لذت بردم)
واقعا که کاملا یک قسمت شاهکار رو دیدیم دیالوگ ها کاملا حرفه ای و جالب و بقیه شم خیلی هیجانی بود،نمره 9/9:Smiley10: امیدوارم دو قسمت بعدی هم 2 تا 9/9 بیاره که به نظرم همین اتفاق بیفته !بوی خون به مشامم میرسه:Smiley24:
واقعا که از گوش دادن به حرفای تیریون لذت میبرم ،میگم یه موقع مخ کالیسی رو نزنه ؟؟؟؟:Smiley39:
قسمت جان اسنو هم فوق العاده بود وقتی کوه داشت میلرزید و جان به کوه نگاه میکرد یاد "نفخ صور" افتادم:Smiley19: کلا این جان اسنو چقد خوبه جبهه مقاومتیه واسه خودش :Smiley36: به نظر من بهترین شخصیت داستانه و هیچ کدوم از سکانسای مربوط بهش کسل کننده نبود و نقطه عطف داستانه:Smiley41:
از این تایپک بحث اپیزودیک هم خوشم میاد از دوستانی که این تایپک ها رو ایجاد میکنن تشکر میکنم:Smiley69:

logan
06-02-2015, 02:44 PM
اینکه رمزی بیاد فقط با 20 نفر استنیس رو بکشه با عقل جور در نمیاد اصلا.استنیس در طی محاصره استورمزاند توسط تایرل ها تونست مدت خیلی زیادی با خوردن سگ و گربه و موش شهر رو نگه داره و تسلیم نشه تا اینکه داووس با پیاز هاش بهش کمک کرد و در قیام گریجوی ها کسی بود نقش اساسی تو سرنگونی بالون گریجوی داشت و کلا بهترین فرماندهی جنگی حال و حاضر (البته زنده:d) تو وستروسه.پس اینکه سرما بتونه ضعیفش کنه یا کسی مثل رمزی بیاد با 20 نفر بکشتش زیاد با عقل جور در نمیاد.در ضمن الآن استنیس تنها کسی هست که به تهدید واقعی یعنی آدر ها اهمیت می ده نه دنریس و نه لردهای جنوبی وستروس و نه حتی محافظ شمال روس بولتون هم اهمیتی نمیده.

در مورد تیریون و دنریس هم که دیگه بعد از صحبتشون واقعا فهمیدیم دنریس چیزی بارش نیست و تا الآن کلا رو اعصاب بوده و با اومدن تیریون مطمئنا اونم داستانش گیرا تر می شه

آریا هم که امیدوارم داستانش تو این فصل به یه جایی برسه مثل ترفیع گرفتن و نزدیک شدن به faceless assasin شدن.یه چیزی تو داستان آریا هست (یه خصوصیت منحصر به فردی که آریا داره) که امیدوارم تو سریال حذف نشه

توی history & lore فصل 4 که جورا مورمونت در مورد فلز های والریایی و شمشیر های با اون فلزات در دست لردهای وستروس به خصوص لانگ کلو (شمشیر خاندان مورمونت که الآن دست جانه)توضیح داده بود میدنستم که قراره یه چیزی در این مورد اتفاق بیفته ولی این که با آدر ها بشه جنگید باهش رو فکر نمی کردم.امیدوارم استنیس زنده بمونه بتونه بره از دراگون استون برای نگهبانان شب شیشه اژدها بیاره.نایت کینگ هم پس دیگه تایید شد زندس هنوز لامصب:d

Davinci
06-02-2015, 02:52 PM
فقط میشه گفت که این قسمت بی نظیر بود
بالاخره این فصل برای اولین بار لذت اصلی گات دیدن رو چشیدیم
استنیس دیگه مثل قبل یهش تو سریال پرداخته نمیشه الان هم که دیگه سرگردون شده احتمال زیاد شکست بخوره
این تریون عجب ادم سیاست مداریه حرف زدنش ادم رو دیونه میکنه دقیقا چیزیه که کالیسی بهش نیاز داره یه ترکیب خوب رو درست کردن که در اینده کارای مهمی میکنن
و در نهایت هم نبرد وایت واکر ها که دیگه زیبایی خالص بود :Smiley19: الان که این اتفاق افتاد وحشی ها جان اسنو رو فرشته ی نجات خودشون میبینن و در اینده هرکاری بگه انجام میدن
اگه همنطور که اون دوستمون گفت دراگون های کالیسی هم وارد جنگ با واکر ها بشن دیگه غوغا میشه

Grandpa
06-02-2015, 03:47 PM
درگیریه اخر بیشتر یه جورایی شبیه به فیلم world war z بود! صحنه ای که از بالای صخره میریزن به پایین محشر بود.
مو به تنه ادم سیخ میشد همش فک میکردم من جان اسنوام! :Smiley36:

al7
06-02-2015, 03:48 PM
http://up2www.com/uploads/9f35oio.jpg

http://up2www.com/uploads/9f35big-clean2.jpg

http://up2www.com/uploads/23b8jiuo.jpg

sir bob paisley
06-02-2015, 03:57 PM
امتیاز قسمت هشت در سایت imdb تا الان، امتیاز باورنکردنی 9.9 هستش
بالاترین امتیاز یک قسمت از سریال در کل پنج فصل

امتیاز اپیزود باران های کستمیر، 9.7 بود که رکوردش شکسته شد

http://8pic.ir/images/q7g2nlrzt85uhrqglc6d.jpg

VIVA THE ROCK
06-02-2015, 04:54 PM
یه چیز میگم طرفدارهای walking dead ناراحت نشن، رعب و وحشت و هیجانی که وایت ها و وایت واکرها با 20 دقیقه ایجاد کردن، زامبی های walking dead با 70 قسمت نتونستن ایجاد کنن :Smiley35:
اون سکوت لحظه های پایانی هم بی نظیر بود ... :Smiley10:

Abool7
06-02-2015, 05:05 PM
هنوز رو این قسمت قفلم

_princ3_
06-02-2015, 06:45 PM
منم وارد بحث بشم
فصل قبل شدیدا به سریال گیر میدادم،در بحث اپیزودیک سریال ،به شیوه روایت داستان
به اینکه این تعداد اپیزود گذشت و طرف هنوز تو راه (آریا)
این مثال رو هم زدم اگه ارباب حلقه ها سریال میشد سم و فرودو 7 اپیزود تو راه پله های موردور بودن تا اپیزود هشتم برسن به دروازه ...
بیاد بیارید فصل قبل چند کرکتر توی راه بود که الان این فصل به هدف رسیدن
یکی هم که کلا نیستش (برن استارک)
بنظر من افت نکرده بیننده فوت و فن سریال یاد گرفته ،بیننده بعد چند سال متوجه شده چطور قراره مدیریت بشه اپیزودها
و اینکه من تاحالا فکر میکردم در اخر همه کرکتر ها یا میمیرن یکی شاه میشه
یا همه متحد میشن یجا جمع میشن
ولی با این فصل و این اپیزود به این نتیجه رسیدم که
اخر سر یکی شاه میشه ولی باقی کرکتر ها هم الان مشخص شده قراره چی بشن
آریا به معبد پیوسته (که به کجا برسه نمیدونم)ولی اخر سریال راهش از بقیه جداست
یا جان اسنو شاید شاه بشه یا شاید شاه یکی دیگه باشه باتوجه به اخلاق جان که طرفدار قدرت و مقام و پول نیست راضی به حداقل و با این مردمی که متحد کرده بمونه
برن که میتونه ادم و حیوانات کنترل کنه شاید بتونه دراگون کنترل کنه شاید برن که کلا تو داستان نیست تعیین کننده داستان باشه
یا سانسا
کلا بنظرم منتظر یه پایان مثل ارباب حلقه ها نباشید(شاه شدن اراگورن و صلح در میدل ارث)
با این چیزی که تیریون گفت چرا میخوای برتخت اهنی بشینی همینجا بمون و حکومت کن
تهش یکی شاه میشه که همه قبولش دارن یعنی کنار میان باهم هرکی یه منطقه(خانواده استارک تاج و تخت آهنین نمیخوان انتقام میخوان) و باقی کرکتر ها به سرنوشتی که الان دارن ادامه میدن
آریا در معبده مطمئنن همیشه همین میمونه ،قراره کارهایی بکنه ،ولی دوباره جاش همینجاست که الان هست
اکثر کرکتر ها به جایی رسیدن که بهش فکر کنیم بهشون میاد همیم بمونن
بنظرم سریال تو فصل یک،قسمت 9،ثابت کرد که نمیشه اینده و نقش هر کس رو پیش بینی کرد... :)))) ;)

YY11
06-02-2015, 08:21 PM
http://uupload.ir/files/hqmk_hardhome.0.0.jpg

جان اسنو به خودش گفت : کلی جون کندم, فحش خوردم, دهنم سرویس شد, به زور ترس از جونشون 30-40 نفر به من ملحق شدن! یارو اومد با یه حرکت دست هرچی بود و نبود به لشکرش اضافه کرد!!

خیلی خوشمون اومد! محشر بود!

amir2123
06-02-2015, 09:11 PM
http://picoup.ir/images/14269425697632705031.jpg
واقعا با متانت و آرامش این بابا خیلی حال کردم. اصلا به ...ش نیست که کلی وایت واکر ریختن پشتش. نه گردنوشو برمیگردونه پشت, نه پارو میزنه, نه ترس و لرزی, هیچی. :d

sidneyv7
06-02-2015, 09:20 PM
همانند قسمت ۶ سکانس اخر طوری تکان دهنده و شکفت انگیز بود برخی نکات رو ادم کاملا میزاشت کنار :
آخرین جمله کایبورن به سرسی : کار همچنان ادامه دارد ...که حدث میزنم اشاره به وضعیت مانتن بود که شاید اون به کمک سرسی یا غیره بیاد
و بین صحبت ریک و سانسا یه لحظه ریک به عنوان تیون صحبت کرد که نشون میداد امکان بازگشت تیون امکان پذیره

Matin VT
06-02-2015, 10:22 PM
عجب قسمتی بود!:Smiley19:دیوونه کننده بود...تا به حال اینقدر نترسیده بودم:Smiley14:باور کنین از فیلمای ترسناک ترسناکتر بود برام:دی.وقتی یدفعه ای وایلدینگایی که پشت دربودن ساک شدن قلبم یه لحظه وایستاد
30 دقیقه هیجان و جنگ و خونریزی:Smiley10:اولین قسمت فصل که واقعا حرف نداشت و تونست ضعفای قسمتای قبلیه فصل رو جبران کنه!قسمت قبل هم خوب بود ولی این قسمت رسما غوغا کرد...بالاخره بعد از 5سال شنیدن جمله ی Winter Is Coming
زمستان واقعا اومد:Smiley13:رسما قلبم تو دهنمه:/
10/10 بدون شک
:Smiley17:

тнor
06-02-2015, 10:45 PM
اقا اون دوتایی که یک دادن خودشونو به شمشیر ند استارک سریعا معرفی کننن:|
اون دوستمون که گفتن تایید شده نایت کینگ زنده است.کجا تایید شد کی تایید شد چه وقت چطور؟
راجب این بیست نفر رمزی هم بارها مشاهده شده کاری که یه لشگر نتونسته انجام بده چند نفر تونستن انجام بدن این رمزی میتونه از بهم ریختگی اردوگاه استنیس که در اثر سرما به وجود اومده استفاده کنه تا خودشو به چادر فرماندهی برسونه خیلی راحت میتونه کارشو تموم کنه برگرده واسه پرت کردن هواس ملتم میتونه چندتا از چادرا رو اتیش بزنه اینا تا به خودشون بیان اونا تو وینتر فالن(البته منظورم این نیست که استنیس رفتنیه یا رمزی میتونه ) فقط از لحاظ استراتژی گفتم امکان پذیره

tlove
06-02-2015, 10:55 PM
قسمت فوق العاده ای بود لحظه لحظه اش عالی بود
اپیزود با لحظه ای جادویی شروع شد دیالوگ فوق العاده تیریون و دنریس .دنریس از بالای بلندی با تریوین و سر جورا صحبت می کنه تریون با قدرت سخنرانی می کنه و میتونه جایگاهی رو پیش ملکه به دست بیاره اما نمی تونه از سر جوراه دفاع کنه در آخر صحنه می بینیم تریون از پلکان بالا میره و سر جوراه رانده میشه
بعد می ریم داستان سرسی سرسی تو زندانه تنها و بی کس بدون هیچ کمکی توسط کسانی به زندان افتاده که خودش اونا رو از هیچی به همه چیز رسونده این حداکثر فلاکت یک نفره هیچ کمکی نداره تنها کسی که به یاریش میاد همون جراحی است که سرسی وارد شورا کرد اون گفت کار ادامه داره چه کاری چیکار می خواد بکنه یعنی می خواد با مخلوقش کاری بکنه داره جالب میشه
سانسا و تئون تو این بهبوهه یک خبر خوب به سانسا رسید برن و ریکون زنده اند تئون هم دیگه داره به هم میریزه معلومه ار داخل دچار تشویش شده مونده ریکه یا تئون داره بازم تبدیل میشه به تئون
و اما آریا یکی از لحظات خوب آریا تو این سریال اون داره تبدیل میشه به چیزی که می خواد بی صبرانه منتظر هستم ببینم ماموریت آریا چی میشه
رمزی می خواد با 20 نفر ارتش استنیس رو از بین ببره ؟ اونم استنیس که میگن بهترین فرمانده تو وستروسه ؟
و بهترین صحنه های این فصل جنگ هارلدهام
این سومین جنگه این سریال هست و نسبت به دو جنگ دیگه کوتاه تره اما بسیار کوبنده تر
این صحنه با دو تصویر لانگ سات شروع و تموم شد لانگ شات اول نشون میداد جان اسنو به هاردهام نزدیک میشه تعداد زیادی از شمالی شکست خورده از استنیس توی ساحل ایستادند و منتظرند ببینند رئیس نگهبانان شب با اونا چیکار داره و دومی همان نما با همان جمعیت شاهد هستند چطور جان اسنو چطور از هاردهام فرار می کنه اما اینبار جمعیت زیادی از وایت واکر ها به بدرقه جان اومدن
بلاخره چیزی که تموم دنیای وستروس ازش می ترسه خودشو نشون داد سپاه عظیم وایت واکر ها که به طرز وحشتناکی شکست ناپذیره و همینطور بزرگ تر میشه تنها چیزی که تونست جلویش رو بگیره فولاد والرینیی که لرد مورمونت بهش بخشیده بود
واقعا قسمت خوبی بود لذت بخش بود تنها دو قسمت دیگه از این فصل مونده واقعا زود تموم شد
تو این دو قسمت شاهد چه چیزهایی هستیم
انتقام سانسا؟
قدرتنمایی آریا؟
شکست لنستر ها تو بارنداز پادشاهی؟
واقعا نمی شه منتظر موند

pedram_ashena
06-02-2015, 10:57 PM
پارو زن آخر قسمت خیلی مشکوک بود. کدوم ادم عاقلی تو اون هیرو بیری میشینه تو قایق تا شاید چند نفر بیان سوار بشوند.تایتانیک را تصور کنید و بلاهایی که سر سرنشین های اخرین قایقها اومد. احتمالا تو قسمت بعدی متوجه بشیم یارو فرد مهمیه :Smiley36:

.Ven0m.
06-02-2015, 11:33 PM
اقا اون دوتایی که یک دادن خودشونو به شمشیر ند استارک سریعا معرفی کننن:|
اون دوستمون که گفتن تایید شده نایت کینگ زنده است.کجا تایید شد کی تایید شد چه وقت چطور؟
راجب این بیست نفر رمزی هم بارها مشاهده شده کاری که یه لشگر نتونسته انجام بده چند نفر تونستن انجام بدن این رمزی میتونه از بهم ریختگی اردوگاه استنیس که در اثر سرما به وجود اومده استفاده کنه تا خودشو به چادر فرماندهی برسونه خیلی راحت میتونه کارشو تموم کنه برگرده واسه پرت کردن هواس ملتم میتونه چندتا از چادرا رو اتیش بزنه اینا تا به خودشون بیان اونا تو وینتر فالن(البته منظورم این نیست که استنیس رفتنیه یا رمزی میتونه ) فقط از لحاظ استراتژی گفتم امکان پذیره

این جا

http://www.axgig.com/images/06783770932288392415.jpg

alod
06-02-2015, 11:37 PM
متاسفانه گات توی مبارزات و نمایش جنگ ضعیف عمل میکنه یعنی این مبارزات در حد گات نیست و سریال هایی هستن که عملکرد خیلی بهتری دارند مثل وایکینگز ولی این اپیزود امیدوار کننده بود و امیدوارم که توی جنگ استنیس و بولتون ها نمایش خیره کننده ایی داشته باشند که رکورد این قسمت هم شکسته بشه و بشه 10 مطلق
انصافا من خودم طرفدار واکینگ دد هستم ولی باید بگم با این قسمت دیگه واکینگ دد ریده یعنی برن دیگه کازه و کوزشونو جمع کنن:Smiley36::Smiley36:

mohammad1992
06-02-2015, 11:58 PM
به نظرم وحشی ها هم باحالن مخصوصا اون ادم گندهه واقعا عجب اپیزود خفنی بود اونجا که فرمانده وایت واکر دستاشو برد بالا حال کردم جان اون لحظه خیلی تو فکر فرو رفت بی نظیر بود اون صحنه و سرسی حاضره بمیره تا اعتراف کنه و آریا بیشتر دوس دارم از اون خانه سیاه بیاد بیرون این چه کاریه اخه و این قسمت براین نشون ندادن و برام تعجب شد شاید قسمت بعدی بیشتر نشونش بدن

тнor
06-03-2015, 12:13 AM
این جا

اینجا که اشاره ای به اسمش نشد که تا اونجایم که میدونم طرف انسان بوده عاشق یه ادر شده این که ادر بود:Smiley39:

David C
06-03-2015, 12:14 AM
این قسمت رسما کف برمون کرد:Smiley19:دیوونه کننده بود لعنتی:Smiley10:
10/10

Kassah
06-03-2015, 02:55 AM
این قسمت کاری باهام کرد که برم imdb بهش ده بدم
من فقط موندم کی به این قسمت یک داده؟
:Smiley39:

amirt2
06-03-2015, 06:09 AM
این قسمت خوب بود ولی این همه تعریف !!! فکر کنم به خاطر 7 قسمت قبل بود!
فصل 5 خیلی از فصل های قبل ضعیف تر بود انصافا
این 8 قسمتو راحت میشد تو 4 قسمت جمعش کرد واقعاااا الکی کشش دادن
بعد 1سال انتظار خیلی تو ذوق میزنه مخصوصاااا که این سریالو بهترین سریال تاریخ بدونی :Smiley116: ...
به هر حال توقع از سریال بااااااااید بالا باشه:Smiley35:

freeboy1936
06-03-2015, 08:04 AM
ادر ها همون فرمانده لشکر مردگان یا وایت واکر هستن که با شیشه اژدها و جدیدا فولاد والریا کشته میشن...وایت واکر هم همین زامبی ها هستن که قبلا ادم بودن و ادرها اونا رو تبدیل به وایت واکر میکنن...ادر هم همون other انگلیسیه

amir2123
06-03-2015, 11:36 AM
این جا

Night's King که اوشون نبودن, ایشون بودند.

http://picoup.ir/images/19064227863364149684.jpg

دوستانی هم که چیزی درمورد نایتز کینگ نمیدونن مطلبی رو تو اسپویلر آوردم که هر چند چیزه خاصی رو اسپویل نمیکنه و فقط درباره گذشتشه.

"ما مردم آزاد هم داستان های خودمون رو داریم. داستانی درمورد این که چطور یکی از فرمانده های دیوار شما چیزه سردی رو با چشمان‌ آبی روشن در جنگل پیدا میکنه و اونو به دیوار میاره و خودش رو شاه شب (NIGHT'S KING) اعلام میکنه. اون به مدت 13 سال به همراه ملکه ی خودش به برادرانش حمکرانی میکنه و قربانی هایی رو به سیاهی رداهاشون انجام میده. خوش به حاله شما, ما شمالی ها ,مثل همیشه, از پادشاهِ پشت دیوار حمایت کردیم و به سمت قلعه ی باستانی که برا خودش تصاحب کرده بود(nightfort) لشکرکشی کردیم. و با کمک استارک ها شیطان رو کشتیمو و اونجا رو پاکسازی کردیم.بعدش اونا از ما تشکر کردن و ما رو به پشت دیوار پرت کردن. همونطوری که شما همیشه اینکارو میکنید."
ایگریت

این نکته رو هم بگم که ایشون سیزدهمین فرمانده نایتز واچ بودن و توسط نیرو های متحد شده Brandon the Breaker, پادشاه شمال, و Joramun, پادشاه پشت دیوار, شکست میخوره و بعدش میفهمن که داشته قربانی هایی رو تقدیم وایت واکرا میکرده.( به احتمال زیاد به شیوه ی مشابه کرستر)

منبع (http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Night's_King)

arya17
06-03-2015, 12:19 PM
میدونین مشکل این سریال چیه?
توقعات رو از خودش خیلی برده بالا.
بخدا مسخره ترین اپیزودش سگش شرف داره به سریالای الان.
هرچه دنبال سریالی میگردم که جذاب باشه پیدا نمیکنم.کاش got رو نگا نمی کردم تا میتونستم سریال های معمولی رو نگا کنم.

theboy
06-03-2015, 02:14 PM
واقعا با متانت و آرامش این بابا خیلی حال کردم. اصلا به ...ش نیست که کلی وایت واکر ریختن پشتش. نه گردنوشو برمیگردونه پشت, نه پارو میزنه, نه ترس و لرزی, هیچی. :d

دقیقا! منم این قضیه رو فهمیدم برام جالب بود که هیشکی اشاره ای نکرد، یارو همونطوری نشسته انگار نه انگار :Smiley14:

.Ven0m.
06-03-2015, 02:16 PM
night's king که اوشون نبودن, ایشون بودند.

http://picoup.ir/images/19064227863364149684.jpg

دوستانی هم که چیزی درمورد نایتز کینگ نمیدونن مطلبی رو تو اسپویلر آوردم که هر چند چیزه خاصی رو اسپویل نمیکنه و فقط درباره گذشتشه.

"ما مردم آزاد هم داستان های خودمون رو داریم. داستانی درمورد این که چطور یکی از فرمانده های دیوار شما چیزه سردی رو با چشمان‌ آبی روشن در جنگل پیدا میکنه و اونو به دیوار میاره و خودش رو شاه شب (night's king) اعلام میکنه. اون به مدت 13 سال به همراه ملکه ی خودش به برادرانش حمکرانی میکنه و قربانی هایی رو به سیاهی رداهاشون انجام میده. خوش به حاله شما, ما شمالی ها ,مثل همیشه, از پادشاهِ پشت دیوار حمایت کردیم و به سمت قلعه ی باستانی که برا خودش تصاحب کرده بود(nightfort) لشکرکشی کردیم. و با کمک استارک ها شیطان رو کشتیمو و اونجا رو پاکسازی کردیم.بعدش اونا از ما تشکر کردن و ما رو به پشت دیوار پرت کردن. همونطوری که شما همیشه اینکارو میکنید."
ایگریت

این نکته رو هم بگم که ایشون سیزدهمین فرمانده نایتز واچ بودن و توسط نیرو های متحد شده brandon the breaker, پادشاه شمال, و joramun, پادشاه پشت دیوار, شکست میخوره و بعدش میفهمن که داشته قربانی هایی رو تقدیم وایت واکرا میکرده.( به احتمال زیاد به شیوه ی مشابه کرستر)

منبع (http://gameofthrones.wikia.com/wiki/night's_king)

میدونم : D اشتباه شد
ولی کلا ایشون (برادر ریشو) پودر بود ، زنده شد دیگه...

Hmv-
06-03-2015, 02:18 PM
هرچه دنبال سریالی میگردم که جذاب باشه پیدا نمیکنم.کاش got رو نگا نمی کردم تا میتونستم سریال های معمولی رو نگا کنم.

تا حدودی درسته ولی به نظرم نمیشه با این دید به قضیه نگاه نکرد چون شما یه جورایی داری سطح سریال رو میاری پایین تا با سریال های دیگه حال کنی ... اشتباهه

هر سریالی جذابیت های خودشو تو یه ژانر خاصه خودش داره ...

"Ross Geller"
06-03-2015, 02:57 PM
میدونم : D اشتباه شد
ولی کلا ایشون (برادر ریشو) پودر بود ، زنده شد دیگه...
فک نمیکنم این اونی باشه که جان کشتش ! کلا این فرمانده ها چندتا بودن که تقریبا یک شکل دارن این احتمالا یکی دیگه باشه :d چون اگه همون باشه که هیچ جوره نمیمیرن

anzalichi
06-03-2015, 03:53 PM
http://picoup.ir/images/42158394287609193550.jpg

این همون Game Of Thrones ـــی بود که من 1 سال منتظرش بودم..نمیخام با توضیحات اضافی لذتش رو از بین ببرم.. >> 10 از 10

شما الان اینو ایراده سریال میدونی یا تابحال پاروی 2 طرفه تو دستت نگرفتی..اون انرژی که واسه بلند کردن و پارو زدن این مدل قایقا میگیرن یه ذره گردنت رو برگردونی یه هفته گردنت درد میگیره.. یه گله وایت واکر پشتت باشن میخای وایستی باهاشون سلفی بندازی؟؟ :|

Red Hood
06-03-2015, 04:01 PM

شما برو قسمت اول سریال جدید Mr. Robot رو ببین

Artin_PM
06-03-2015, 04:59 PM
خب این قسمت عالی بود بر خلاف 6 قسمت اول...بالاخره بعد از 7 قسمت سریال هیجان داشت واقعا زیبا بود این قسمت مخصوص نبرد آخر با وایت واکر ها...تیریون هم خیلی باهوشه و خیلی هم خوب حرف میزنه و مطمئنن بهترین مشاور دنریس میشه...ولی باز هم میگم وارث حقیقی تخت آهنین استنیس هست که امیدوارم به حقش برسه...سرسی هم که خیلی حال میکنم اینطوری گرفتار باشه امیدوارم از شرش خلاص بشیم تو این فصل خیلی بدم ازش میاد
بهترین نمره هم به اپیزود های این فصل رو به همین قسمت میدم واقعا سریال از قسمت 7 به بعد داره عالی پیش میره
9/10

AlirezAlirezA
06-03-2015, 05:33 PM
http://picoup.ir/images/59643067135869576393.jpg (http://picoup.ir/)

خواهر و برادر یه "اوه شت" خفنی از چشماشون میباره!

عجب قسمتی بود! عجب قسمتی...!
اگه نگم بهترین، ولی توی 3تا قسمت تاپ سریال بود!
جنگ که مثل همیشه عالی بود. وایت واکرها هم که خیلی باحال بودن همینطور اون آدرها و مخصوصا این پایینی! جان اسنو هم که مثل همیشه عالی!
آریا هم داستانش بد نبود، بنظرم بهتر میشه. هنوز بهش امید دارم
:Smiley15:

ولی از اینا که بگذریم، میرسیم به رمزی! خب، آدم خطرناکیه، در موردش چیزی نگم بهتره :دی
تیریون هم که عالی! باز هم با زبون بازی، خودشو نجات داد.
انی وی، بزرگترین اندوهم، اینه که نمیتونم قسمت بعد رو با پخش ببینم

و میره بعد از کنکور، قطعا خوب نیست! ولی انتظار کشیدن براش خوبه :دی

10/10

http://8pic.ir/images/pgxi69ie89si4uq6vrib.gif (http://8pic.ir/)
http://picoup.ir/images/91607825878731218376.jpg (http://picoup.ir/)

chanter
06-03-2015, 07:27 PM
http://picoup.ir/images/59643067135869576393.jpg (http://picoup.ir/)

خواهر و برادر یه "اوه شت" خفنی از چشماشون میباره!

عجب قسمتی بود! عجب قسمتی...!
اگه نگم بهترین، ولی توی 3تا قسمت تاپ سریال بود!
جنگ که مثل همیشه عالی بود. وایت واکرها هم که خیلی باحال بودن همینطور اون آدرها و مخصوصا این پایینی! جان اسنو هم که مثل همیشه عالی!
آریا هم داستانش بد نبود، بنظرم بهتر میشه. هنوز بهش امید دارم
:Smiley15:

ولی از اینا که بگذریم، میرسیم به رمزی! خب، آدم خطرناکیه، در موردش چیزی نگم بهتره :دی
تیریون هم که عالی! باز هم با زبون بازی، خودشو نجات داد.
انی وی، بزرگترین اندوهم، اینه که نمیتونم قسمت بعد رو با پخش ببینم

و میره بعد از کنکور، قطعا خوب نیست! ولی انتظار کشیدن براش خوبه :دی

10/10

http://8pic.ir/images/pgxi69ie89si4uq6vrib.gif (http://8pic.ir/)
http://picoup.ir/images/91607825878731218376.jpg (http://picoup.ir/)

باید تا بعداز ظهر جمعه صبر کنیم تا ببینیمش :Smiley104:
نمیشه کنکورو بندازن دوشنبه بعد از ازمون بیام ببینیمش:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

sidneyv7
06-03-2015, 10:47 PM
https://s.yimg.com/lo/api/res/1.2/s0HuR9ojrskC3vSdZHlMtQ--/YXBwaWQ9bWFnYXppbmVzO3c9ODAw/https://s.yimg.com/os/en-us/homerun/Hitfix/f556346bef64944def6d425f09565266

mr67
06-04-2015, 02:44 AM
http://picoup.ir/images/01391200285981215500.jpg

AR!@N
06-04-2015, 03:30 AM
http://picoup.ir/images/47191508371892730324.jpg

ShInOdA
06-04-2015, 04:01 AM
:Smiley10: واقعا فاز اون دو نفری که به سریال 1 دادن درک چی بوده ؟!؟!؟!
واقعا کلاس بازیگری پیتر دینکلیج (تریون) از بقیه بازیگرا فیلم بالاتره ...
خیلی لذت بردم از مکالمش با مامان اژدها:Smiley36: یجوری حرف میزد انگار جا مسی این به نویر چیپ گل زده :Smiley14:
اون زنه نگهبان سرسی اصلا عالیِ ... صورتش میبینی باید کفاره بدی ! :Smiley10:

بخش جان که اوج سریال بود ...
ریش قرمزم ادم باحالیه خدا کنه لا اقل تا ته این فصل زنده بمونه ! :Smiley19:
واقعا حمله واکرها مث ورلد واز زد " بود که از رو دیوار ریختن ...
تیکه شمشیرم که کپی ارباب حلقه ها ( ارباب داستان ها ) بود فقط دیالوگش کم بود ... خوب شد لا اقل کور سو امیدی باقی موند واسه جان که فکر کنم شیشه ها رو نتونست ببره ...
جورا هم کلش بو قرمه سبزی میده ... باو برو دیگه لامصب چقدر عشق دیگه :Smiley19::Smiley104:

# 10 +

fanoudi
06-04-2015, 08:25 AM
قسمت برتر فصل 5 بود ؛ 10 دادم ، آریا استارک و خدای بی چهره یکم برام سخت هست که دارن اونجا چه کار میکنن پیچیده شده ؟! کسی دلیلی داشت توضیح بده :Smiley39:
جورا مورمنت هم که داره به مرد سنگی تبدیل میشه فکر کنم
نقاط ضعف واکر ها هم که شمشیر اژدها و گذر از آب بود به نظرم ، اما قوتی که دارند همون کشته ها رو دوباره زنده وبر علیه خودشون استفاده میکنند و تا حالا دو تا از فرمانده ها کشته شدند یکی به دست تارلی که آسون بود یکی هم به دست جان اسنو !

klax0n
06-04-2015, 11:15 AM
دوستان کسی میدونه وایت واکرها چطوری به وجود میان؟ تولید مثل میکنن؟ الان چندتا ازشون وجود داره؟

maasoudn
06-04-2015, 12:40 PM
دوستان میشه یه توضیحی بدید که بر چه اساس میگید اون آدره نایت کینگه؟

saman2esm
06-04-2015, 12:51 PM
دوست عزیز فکر نمی کنم تو کتاب اشاره ای شده باشه که آدر ها یا وایت واکرها چطور به وجود میان؛ اما همانطور که می دونیم کرستر بچه هاش رو به آدرها تقدیم می کرد، اما تو سریال، فصل 4 قسمت 4، یکی از وایت واکر هابچه رو به قربانگاه می بره و بچه با اشاره انگشت تبدیل به ادر می شه! پس احتمالا اینطور تبدیل می شن! اما تو اون قسمت اگر دقت کرده باشین تعداد وایت واکرها 13 تا بود حالا یکی هم کم شده پس 12 تا!

2471
06-04-2015, 01:36 PM
بالاخره زمستان رسما از راه رسید . فکر کنم از این پس باید شعار خاندان معظم استارک تغییر کنه به : The winter came :Smiley10:

AR!@N
06-04-2015, 01:50 PM
دوستان میشه یه توضیحی بدید که بر چه اساس میگید اون آدره نایت کینگه؟
توی Cast فصل قبلی توی IMDB اون قسمت که این رو نشون دادن Night's King بوده بین Cast ها.

KING STANNIS
06-04-2015, 03:23 PM
یه چیز میگم طرفدارهای walking dead ناراحت نشن، رعب و وحشت و هیجانی که وایت ها و وایت واکرها با 20 دقیقه ایجاد کردن، زامبی های walking dead با 70 قسمت نتونستن ایجاد کنن :Smiley35:
اون سکوت لحظه های پایانی هم بی نظیر بود ... :Smiley10:

من از هوادارای واکینگ ددم ولی راست میگی قبول دارم
حرف حق ججججججججججججججججججججججججج جججججججججججججججججج نداره...:Smiley35:

1919
06-04-2015, 06:45 PM
اقا اشتباه نکنید
وایت واکرها موجودات با شعوری هستند که با دراگون گلس و فولاد والیریایی و احتمالا اتش اژدها می میرند.
هرجا هم که میرن سرما رو با خودشون میبرن.
برای تولیدمثل هم به نوزادان زنده نیاز دارن.
لزوما چون تو قسمت 4 فصل 4 13 تا رو نشون داده دلیل نمیشه 13 تا باشن!!!! حداقل فقط 20-30 تا نوزاد رو کرستر بهشون داده!!!
ممکنه هزاران نفر هم باشن...
اما وایت ها همون مرده ها هستن که شعور ندارن و تحت کنترل وایت واکرها هستن.
اینها فرق دارن.اگه بسوزند می میرند.

hamed224
06-04-2015, 07:28 PM
بهترین سکانس کل فصل همون قسمت دیالوگ تایرون لنیستر با مادر اژدها بود ،واقعا دیالگ های محشری بودن

به جای جلوه ویژه روی این دیالوگ های بیشتر کار کنن خیلی سریال جذابتری میشه.

saman2esm
06-04-2015, 07:49 PM
دوست عزیز با شما موافقم که شعور وایت واکرها بیشتر از وایت هاست! اما در مورد تعداد بچه اگر بخوام دقیق تر توضیح بدم:
تو کتاب که هیچ اشاره ای به تعداد آدرها نشده اما این تعدادی که نشون دادن تنها مدرک ما برای اطلاع از تعداد واقعی اونهاست!(تعدادی که وجود داره) اما نکته ای که وجود داره اینه که کرستر 19 تا زن داشت! فکر کنم کرستر تو یکی از قسمت ها بلوف می زنه که 99 تا بچه پسر داشته! که همه را تقدیم آدر ها کرده و صدمی بچه گیلی بوده! پس اگر بخوایم به شواهد اکتفا کنیم یا باید بگیم 99 یا بگیم 13، که به نظر من منطقی تره که بگیم 13، اخه کیه که باور کنه یه نفر می تونه 19 +100 بچه داشته باشه! تازه باید منتظر شه که هرکدوم از این دختر ها بزرگ بشن و قابلیت بچه آوردن داشته باشن!... و حتی اگر تعداد پسر ها بین 13 تا 99 باشه معلوم نیست چندتا از اونا به آدر تبدیل شدن؟! اما در حال حاضر میشه گفت مطمئنا 13 تا تبدیل شدن!!البته نمی دونم شما از چه منبعی عدد 20 یا 30 رو اوردین؟! اگر قسمتی از کتاب یا سریال هست لطفا بیان کنید

_root
06-04-2015, 08:58 PM
10/10
در عرض 15 دقیقه آفتابه رو گرفتن به واکینگ دد :))
اما باور کنید در 15 دقیقه آخر نفسم بند اومده بود
کل سریال یک طرف این 15 دقیقه یه طرف
ســــــــــــــــکـــــــ ـــــــوت مطلق، وای چه لحظه نابی :Smiley10:
چه بیلاخی آخر زد به همه:Smiley14: ، از اون بالا که نشون داد فکر کنم چندصد هزار نفر بودن
وقت نشده اما دوباره میخوام ببینم
نسخه 1.5 گیگ دانلود کردم، واسه قسمت 9 و 10 حتماً 4 گیگی میگیرم خیلی حال میده

far30film
06-05-2015, 12:11 AM
یکی نگفت زمستان چند ساله ها ؟
قسمت بعدا گزاشتم 21 قبل از کنکور ببینم فردا صبحش شارژ برم سر جلسه

HMNN
06-05-2015, 12:28 AM
یکی نگفت زمستان چند ساله ها ؟
قسمت بعدا گزاشتم 21 قبل از کنکور ببینم فردا صبحش شارژ برم سر جلسه

دوست عزیز زمستان و تابستان در مدت زمان مشخصی ندارند.
آگه بدشانسی بیارن سال ها طول می کشه.

_Maryam_
06-05-2015, 12:44 AM
چهار فصل و نیم گــفتن : Winter is Coming
حالا وقـــتشه که اون پادشاه واکر ها بگـه: Winter is Here, baby
.
.

عالی بود حرفی برای گفتن نزاشت
بی صبرانه مشتاق دیدن قسمت بعدی بعداز کنکور هستیم

caviya
06-05-2015, 12:59 AM
به نظر من اون 13 تا وایت واکری که تو فصل 4 دیدیم شاید یه جوری جزء حکم فرمایان باشن....برای همین بود که تو مراسم قربانی شرکت میکردن
اما اونهایی که تبدیل میشن یک جوری حکم فرماندهان لشکر رو دارن....و لشکر هم که وایت ها هستن

اگه دقت کنین یه عده از وایت واکر ها روی اسب بودن و داشتن صحنه ی نبرد رو تماشا میکردن... در حالی که یه عده از اون ها (همون ریشوها) توی میدان نبرد هم حضور داشتن

اگه کلا 13 تا وایت واکر داشته باشیم خیلی مسخره است
تازه یکیش رو هم سمول تارلی با دراگون گلس نفله کرد...

chanter
06-05-2015, 11:59 AM
به نظر من اون 13 تا وایت واکری که تو فصل 4 دیدیم شاید یه جوری جزء حکم فرمایان باشن....برای همین بود که تو مراسم قربانی شرکت میکردن
اما اونهایی که تبدیل میشن یک جوری حکم فرماندهان لشکر رو دارن....و لشکر هم که وایت ها هستن

اگه دقت کنین یه عده از وایت واکر ها روی اسب بودن و داشتن صحنه ی نبرد رو تماشا میکردن... در حالی که یه عده از اون ها (همون ریشوها) توی میدان نبرد هم حضور داشتن

اگه کلا 13 تا وایت واکر داشته باشیم خیلی مسخره است
تازه یکیش رو هم سمول تارلی با دراگون گلس نفله کرد...

البته اونی که جان کشت باید دقت داشت اومده بود شیشه اژدها رو ببره چون فکر میکردن فقط توسط اونا کشته میشن....

tlove
06-05-2015, 12:52 PM
قسمت فوق العاده ای بود لحظه لحظه اش عالی بود
اپیزود با لحظه ای جادویی شروع شد دیالوگ فوق العاده تیریون و دنریس .دنریس از بالای بلندی با تریوین و سر جورا صحبت می کنه تریون با قدرت سخنرانی می کنه و میتونه جایگاهی رو پیش ملکه به دست بیاره اما نمی تونه از سر جوراه دفاع کنه در آخر صحنه می بینیم تریون از پلکان بالا میره و سر جوراه رانده میشه
بعد می ریم داستان سرسی سرسی تو زندانه تنها و بی کس بدون هیچ کمکی توسط کسانی به زندان افتاده که خودش اونا رو از هیچی به همه چیز رسونده این حداکثر فلاکت یک نفره هیچ کمکی نداره تنها کسی که به یاریش میاد همون جراحی است که سرسی وارد شورا کرد اون گفت کار ادامه داره چه کاری چیکار می خواد بکنه یعنی می خواد با مخلوقش کاری بکنه داره جالب میشه
سانسا و تئون تو این بهبوهه یک خبر خوب به سانسا رسید برن و ریکون زنده اند تئون هم دیگه داره به هم میریزه معلومه ار داخل دچار تشویش شده مونده ریکه یا تئون داره بازم تبدیل میشه به تئون
و اما آریا یکی از لحظات خوب آریا تو این سریال اون داره تبدیل میشه به چیزی که می خواد بی صبرانه منتظر هستم ببینم ماموریت آریا چی میشه
رمزی می خواد با 20 نفر ارتش استنیس رو از بین ببره ؟ اونم استنیس که میگن بهترین فرمانده تو وستروسه ؟
و بهترین صحنه های این فصل جنگ هارلدهام
این سومین جنگه این سریال هست و نسبت به دو جنگ دیگه کوتاه تره اما بسیار کوبنده تر
این صحنه با دو تصویر لانگ سات شروع و تموم شد لانگ شات اول نشون میداد جان اسنو به هاردهام نزدیک میشه تعداد زیادی از شمالی شکست خورده از استنیس توی ساحل ایستادند و منتظرند ببینند رئیس نگهبانان شب با اونا چیکار داره و دومی همان نما با همان جمعیت شاهد هستند چطور جان اسنو چطور از هاردهام فرار می کنه اما اینبار جمعیت زیادی از وایت واکر ها به بدرقه جان اومدن
بلاخره چیزی که تموم دنیای وستروس ازش می ترسه خودشو نشون داد سپاه عظیم وایت واکر ها که به طرز وحشتناکی شکست ناپذیره و همینطور بزرگ تر میشه تنها چیزی که تونست جلویش رو بگیره فولاد والرینیی که لرد مورمونت بهش بخشیده بود
واقعا قسمت خوبی بود لذت بخش بود تنها دو قسمت دیگه از این فصل مونده واقعا زود تموم شد
تو این دو قسمت شاهد چه چیزهایی هستیم
انتقام سانسا؟
قدرتنمایی آریا؟
شکست لنستر ها تو بارنداز پادشاهی؟
واقعا نمی شه منتظر موند

klax0n
06-05-2015, 01:02 PM
البته اونی که جان کشت باید دقت داشت اومده بود شیشه اژدها رو ببره چون فکر میکردن فقط توسط اونا کشته میشن....

چرا این حرف میزنی؟ اونا از کجا میدونستن که جان شیشه اژدها آورده؟
شاید جاسوس داشتن:Smiley69:

1919
06-05-2015, 01:48 PM
اعلام شده تو فصل 6 2 تا لوکیشن جدید تو اسپانیا داریم:
برای کسترلی راک و اولد تاون

chanter
06-05-2015, 02:14 PM

دوست عزیز کاملا مشخصه اومده شیشه رو برداره...من اینطور تصور کردم حالا اگه اشتباه میکنم شما دلیل منطقی بیارید...

far30film
06-05-2015, 02:40 PM
دوست عزیز زمستان و تابستان در مدت زمان مشخصی ندارند.
آگه بدشانسی بیارن سال ها طول می کشه.

تو سریال ؟ اخه جایی خوندم تابستان 10 ساله س

shahrooz79
06-05-2015, 03:09 PM

معلوم نیست!هردفعه یه مدتی طول میکشه ممکنه زمستون 1 سال باشه ممکنه 20 ساله باشه

S I S
06-05-2015, 03:45 PM
...

HMNN
06-05-2015, 05:16 PM
تابستان کنونی حدود 10 سال طول کشیده. همه تابستان ها مدت زمان یکسان ندارند.

mkarimifard77
06-06-2015, 12:05 PM
واقعا اپيزود فوق العاده اي بود اين قسمت و فوق العاده تر از همه چيز ، پايان بندي تكان دهنده اين قسمت . نگاههاي هراسان و بهت زده جان اسنو و همراهانش به ارتش مردگان و قلع و قمع شدن باقيمانده مردم آزاد و سكوت لحطات پاياني كه پر از معنا بود. پخش نشدن موسيقي تيتراژ آخر هم حقيقتا به تاثيرگذاري اين پايان بندي فوق العاده كمك شايان توجهي كرده بود . اين پايان بندي ، تشابه عجيبي با پايان اپيزودي داشت كه راب استارك و يارانش سلاخي شدن ، سكوت پاياني هر دو قسمت باعث مي شد تماشاگر تا لحظاتي چند ، بهت زده به قاب تلويزيون خيره بشه . مطمئنم كه اين پايان بندي فوق العاده تماشاگر را تا مدتها به فكر فرو مي بره و تاثيرش براي دقايق و ساعات طولاني ماندگار هست. اولين فكري كه بعد از پايان اين اپيزود به ذهنم متبادر شد اين بود كه آينده مردم وستروس با اين ارتش بزرگ و فناناپذير ، آينده اي بسيار تاريك و نااميد كننده است.
اما پيش بيني من براي ادامه داستان :
همانطور كه قبلا هم پيش بيني كردم بنظر من ، دنريس هيچ جنگي را براي پس گرفتن تاج و تختش انجام نميده (البته جمله تيريان به دنريس هم كه ميگه <شايد جاي شما همينجاست> به اين موضوع صحه مي گذاره) چرا كه اوضاع باوجود متعصبين مذهبي و وايت واكرها و همچنين فرارسيدن زمستان طولاني اونقدر در وستروس به هم ريخته ميشه كه حمله دنريس عملا بي نتيجه و ناممكن خواهد بود ولي نابودي وستروس در اثر اتفاقاتي كه پيش مي آد باعث ميشه تا باقيمانده مردم هفت اقليم كه از چنگال مرگ و تباهي گريختن به ملكه دنريس تارگرين پناهنده بشن.
احتمال زياد ميدم كه استنيس هم توسط رمزي كشته نشه ولي عملا بدليل سرماي هوا امكان حمله به وينترفل را پيدا نمي كنه البته با توجه به پيش بيني بانوي سرخپوش ، احتمالا طي فصلهاي بعدي پاي استنيس به وينترفل باز ميشه و در مقابل حمله وايت واكرها از كشور دفاع ميكنه.
رفتن رمزي فرصت كافي براي فرار را به سانسا ميده و اون با كمك تيون و البته برين از وينترفل فرار ميكنه و به احتمال زياد تيون جانش را براي نجات سانسا فدا كنه. سانسا اين دفعه يا خودش را به دنريس مي رسونه و يا به استنيس باراتيون.
اوضاع در پايتخت هم همچنان متشنجه ولي احتمال ميدم كه جيمي يا واريس اسباب فرار سرسي را فراهم كنند. بعيد بنظر ميرسه كه سرسي همين جا كارش به پايان برسه . البته باتوجه به اون اپيزود اول فصل پنجم كه يه ساحره پيش بيني كرد كه همه بچه هاي سرسي كشته مي شن ، من فكر مي كنم كه توي همين فصل و دو قسمت باقيمانده تامن توسط آدمهاي افراطي مذهبي كشته بشه و كشور بدون پادشاه رسمي رها بشه.
درنهايت يقين دارم كه دو قسمت فوق العاده و يك فصل ششم فوق العاده تر را در پيش داشته باشيم.

KEVIN GARVEY
06-07-2015, 12:57 PM
اینو داشته باشید و خیلی هم حال کنید
[17-46-45].jpg]http://uupload.ir/files/r2ui_game.of.thrones.s05e08%5Bfilmkhoreh%5D%5B17-46-45%5D_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=r2ui_game.of.thrones.s05e08[filmkhoreh)

ارباب وایت واکرها در این اپیزود در واقع پادشاه شب است.براساس افسانه ها، پادشاه شب در زمان عصر قهرمانان، مدتی نه چندان طولانی بعد از کامل شدن دیوار زندگی میکرداو یک جنگجوی بی باک بود، که به عنوان سیزدهمین فرمانده نگهبانان شب، برگزیده شدبعدها، او در دام عشق زنی " با پوست سفید همانند ماه، و چشمانی شبیه ستاره آبی" افتاد. او را تعقیب کرد و با آنکه پوست او یخ و سرد بود، به عشق بازی با او پرداخت، و روح خود را نیز تسلیم آن زن کرد. (مشخصات آن زن همانند آدرها توصیف شده است).او آن زن را با خود با قلعه ی نایت فورت (nightfort) برگرداند، و بعد از پیوند نامقدسشان، خود را شاه، و آن زن را ملکه خود کرد، و سیزده سال در نایت فورت حکومت کرددر طول سالهای تاریک حکومت خود، جنایتهای وحشتناکی را مرتکب شد، که این داستانها، هنوز هم در شمال گفته می شود
پادشاه زمستان، برندون شکننده به همراهی جورامون (joramun)، پادشاه پشت دیوار، او را از سلطنت به پایین کشیدن و نگهبانان شب را آزاد کردند
بعد از سقوط او کشف شد که قربانیانی به آدرها (احتمالا مشابه کرستر – craster) تقدیم میکرد
همه اسناد مربوط به او را نابود کردند، و ذکر نام او نیز قدغن شد. این کار احتمالا به این دلیل بود، که تضمین شود اربابان شمال، از سوی جنوب برای نگه داشتن دیوار، در نظر گرفته شوند.

همچنین بر اساس شایعاتی گفته می‌شود که پادشاه شب یک استارک بوده است.

اضافه شده در : 1

اینو داشته باشید و خیلی هم حال کنید

http://uupload.ir/files/r2ui_game.of.thrones.s05e08%5Bfilmkhoreh%5D%5B17-46-45%5D.jpg
ارباب وایت واکرها در این اپیزود در واقع پادشاه شب است.براساس افسانه ها، پادشاه شب در زمان عصر قهرمانان، مدتی نه چندان طولانی بعد از کامل شدن دیوار زندگی میکرداو یک جنگجوی بی باک بود، که به عنوان سیزدهمین فرمانده نگهبانان شب، برگزیده شدبعدها، او در دام عشق زنی " با پوست سفید همانند ماه، و چشمانی شبیه ستاره آبی" افتاد. او را تعقیب کرد و با آنکه پوست او یخ و سرد بود، به عشق بازی با او پرداخت، و روح خود را نیز تسلیم آن زن کرد. (مشخصات آن زن همانند آدرها توصیف شده است).او آن زن را با خود با قلعه ی نایت فورت (nightfort) برگرداند، و بعد از پیوند نامقدسشان، خود را شاه، و آن زن را ملکه خود کرد، و سیزده سال در نایت فورت حکومت کرددر طول سالهای تاریک حکومت خود، جنایتهای وحشتناکی را مرتکب شد، که این داستانها، هنوز هم در شمال گفته می شود
پادشاه زمستان، برندون شکننده به همراهی جورامون (joramun)، پادشاه پشت دیوار، او را از سلطنت به پایین کشیدن و نگهبانان شب را آزاد کردند
بعد از سقوط او کشف شد که قربانیانی به آدرها (احتمالا مشابه کرستر – craster) تقدیم میکرد
همه اسناد مربوط به او را نابود کردند، و ذکر نام او نیز قدغن شد. این کار احتمالا به این دلیل بود، که تضمین شود اربابان شمال، از سوی جنوب برای نگه داشتن دیوار، در نظر گرفته شوند.

همچنین بر اساس شایعاتی گفته می‌شود که پادشاه شب یک استارک بوده است.

r-stark
06-08-2015, 08:13 AM

کلا اومدن وایت واکر ها ظاهرا بخاطر شیشه های دراگون بوده ، اگه دقت کرده باشی جان وقتی چند ثانیه به واکر های سواره خیره میشه بعد دوزاریش میافته که بخاطر چی اومدن خود جان به زبون میاره .

M20N-5HiN3
06-08-2015, 10:50 AM
من یه سوال دارم چرا برن و ریکون نمیان توی داستان؟! تا کی قراره نبینیم این ها رو؟ :Smiley39: شاید قراره اینم قدرتمند شه یعد بیاد :Smiley39: آخ آخ فکر کنید همه استارک همه جا قدرت بگیرن!!! :Smiley36: بعد همه جا رو بگیرن! چه پایان خوب و هندیی!
برن و ریکون این فصل نمیان اصلا؟

ali-sheldoni
06-08-2015, 11:06 AM
من یه سوال دارم چرا برن و ریکون نمیان توی داستان؟! تا کی قراره نبینیم این ها رو؟ :Smiley39: شاید قراره اینم قدرتمند شه یعد بیاد :Smiley39: آخ آخ فکر کنید همه استارک همه جا قدرت بگیرن!!! :Smiley36: بعد همه جا رو بگیرن! چه پایان خوب و هندیی!

مثل اینکه چون سریال تو خط داستانی برن به کتاب رسیده قرار نیست برن رو تو این فصل ببینیم

F.U.S.E
06-08-2015, 11:19 AM

تو این فصل حضور ندارن

majidzendaniyan
06-12-2015, 02:18 PM
آغا یه سوال ! وقتی غولا تو آب میرن بعدش کجا میرن ؟!!:Smiley35::Smiley14:
(با ریتم بخون دست دست)

ولی فر خوردم با اون وایت والکری که دستاشو آورد بالا و همه رو چشم آبی کرد ! :Smiley10:

و اون صحنه ای که همه یهو از بالا کوه خودشونو پرت کردن پایین و زنده شدن !! آدم یاد مردگان متحرک می افته !!:Smiley17:

کاش یکم اون سریال از این سریال یاد میگرفت !! هیجانش عالی بود :Smiley36:

اصلا وایت والکر ها اساس این سریال هستن . همونجور که قسمت اول از فصل اول این سریال تو یخ و با وایت والکر ها شروع شد
در نتیجه اساس داستان همینا هستن
باقیش قرطی بازیه !!:Smiley104::Smiley13:

به خاطر ریتم کند سریال از قسمت اول تا همین نیم ساعت اول این قسمت علاقه ای نداشتم بیام نظر بدم
ولی انگاری این بیست دقیقه آخر این قسمت وادار کرد که بیام بگم ده دادم !!:Smiley30::Smiley30: