PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل پنجم، قسمت نهم

Davinci
06-02-2015, 03:05 PM
http://8pic.ir/images/zs5zz22rzkz87xm168xt.jpg

Game Of Thrones , S05 E09 , The Dance of Dragons
پیشبینی اپیزود نهم از فصل پنجم

»» آنچه در اپیزود قبل گذشت:
در قسمت قبل شاهد پیشرفت اریا , پیوستن تریون به دنریس , نبرد وحشی ها و جان اسنو در برابر وایت واکر ها و... بودیم

»» شما چی پیشبینی میکنید!؟

::.تاپیک توضیح برنامه (http://tvworld.info/showthread.php?42917-%E2%97%84-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%E2%97%8F-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D8%A 7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D 8%B1%D9%84%D8%AF).:: (http://tvworld.info/showthread.php?42917-%E2%97%84-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%E2%97%8F-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D8%A 7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D 8%B1%D9%84%D8%AF)

»»کاربران گرامی توجه داشته باشید که اگر داستان سریال رو از کتاب یا هر جای دیگه ای خوندید برای دوستانتون
اسپویل نکنید! منتظر پیشبینی های خودتون هستیم««

mohammad1992
06-02-2015, 04:44 PM
3 اپیزود براین ندیدیم به نظرم در قسمت نهم خواهیم دید سانسا می خواد فرار کنه براین پیدا میشه که نجاتش بده و کشته میشه واقعا خیلی ناراحت کننده اس استنس مطمن هستم در این جنگ شکست میخوره ولی یه گروه دیگه میان این شکست جبران میکنن و جان اسنو هم چون سم قبلا فرمانده وایت واکراها رو کشته از او کمک میگیره و شکستشون میده و سرسی هم برمیگرده به جایگاه خودش

saman2esm
06-02-2015, 05:42 PM
درود
خوب اول درباره استنیس: فکر می کنم حمله رمزی موفق باشه! و به ارتش استنیس ضربه وارد کنه و برف هم اونقدر باشه که همه از جمله بولتون ها ارتش استنیس رو شکست خورده فرض کنن، اما نمی دونم چطور و به کمک کی!! استنیس همه ما را غافلگیر می کنه!
درباره آریا: آریا احتمالا زهر رو داخل صدف ها می ریزه یا مثل کتاب ( زهر رو به سکه ها می زنه ) و تاجر فمار باز رو می کشه! اینم شاید اسپویلر باشه: چون تو پیش نمایش فصل بعد نوشته با یکی از گذشته به صورت اتفاقی دیدار میکنه، احتمالا مریل ترنت باشه که با میس تایرل رفتن براوس ، محتمل جناب مریل هم بدست آریا کشته شه!
سانسا: احتمالا همزمان با نبود رمزی فرار کنه!
سرسی: فکر نمی کنم به این سادگی ها خلاص بشه!
جان: به دیوار بر میگرده، اما دروازه رو براش باز می کنن؟! محتمل به کندی! به احتمال بسیار زیاد هم بچه ای که با گیلی حرف زد، نقش مهمی تو داستان جان داشته باشه، اما نمیگم چون اونایی که باید بدونن، می دونن!!!

1919
06-02-2015, 06:52 PM
من میگم رمزی به استنیس خسارت قابل توجهی وارد می کنه اما استنیس تو سیزن بعد اونها رو شکست میده
تیون هم سانسا رو فراری میده
برایان تو سیزن بعد یا استنیس رو میکشه یا تو این راه می میره
داستان سرسی و دنریس هم که طبق کتاب پیش میره
مارسلا شاید بمیره اما جیمی می مونه
قسمت اخر هم واریس برمیگرده و ...
طبق لیست بازیگران تو imdb خواهر تیون هم هست
داستان جان هم مثل اخر کتاب 5 میشه
البته 4 تا فلش بک تو این 2 قسمت داریم

тнor
06-02-2015, 10:56 PM
به نظر من اگه قرار باشه استنیس حذف بشه تو نایت واچ هم به جان خیانت میشه جان خودشو یه جوری از نجات میده یا نجات پیدا میکنه بعد ملیساندرا اونو به جای استنیس میاره و اونایم که شمال دیواراومدن الان یه جورایی مدیون جان شدنو جان و به رهبری میپذیرن:Smiley10::Smiley10: اگه اینطوری بشه دنریس هم به وستروس لشگر بکشه:Smiley10::Smiley10::Smiley10: یه طرف جان یه طرف دنریس جالب میشه دو نفر که از اول داستان یه جورایی از خوب بودنشون دم زده شده روبروی هم قرار بگیرن
:Smiley36::Smiley36:ببخشید دیگه پامو فرا تر از قسمت نه گذاشتم:Smiley36::Smiley36:

pedram_ashena
06-02-2015, 11:05 PM
فکر میکنم وقتشه یکی از شخصیتهای مهم بمیرند. معمولا اونی که بیشتر از همه طرفدار داره و نور بالا میزنه. جان اسنو :Smiley10: یا سنسا
معمولا استارکها گزینه های خوبی برای کشته شدن هستند.

KING STANNIS
06-03-2015, 12:08 PM
خداوکیلی اگه یکی دیگه از استارک ها بمیره سریال رو تحریم میکنم بابا بسه دیگه...بزنن بولتون ها رو بکشن.
بعید میدونم استنس شکست بخوره احتمالا رمزی شکست بخوره(انشالاه).
فرزندان هارپی هم شورش میکنن و دنریس مجبور به جنگ بزرگی میشه احتمالا فرمانده ارتشش که داریو ناهاریس باشه بمیره.
سانسا احتمالا فرارکنه اما گیرش بیارن...
اریا هم موفق میشه سم رو استفاده کنه.
و اما عشقم جان اسنو احتمالا برمیگرده به دیوار ولی راهش نمیدن اما یدفعه وایت واکرا حمله کنن و درو براش باز کنن.

Sheibani
06-03-2015, 01:20 PM
اینجور که تو عکس ها دیدم، پسران هارپی دنریس رو محاصره می کنند و جوراه و داریو هم همراه با اون هستند، ولی احتمال میدم اژدها سر برسه و به کمک دنریس بیاد.

mehrzadds
06-03-2015, 01:40 PM
با درود
چون اسم این قسمت The Dance of Dragonsاست فکر کنم اژدهایان نقش مهمی داشته باشند.

yasharhi
06-03-2015, 03:53 PM
من فکر میکنم آخرش mother of dragon شاه میشه و سریال تموم میشه و برای همیشه همه به خوبی و خوشی زندگی می کنن .:Smiley30:

theboy
06-03-2015, 05:43 PM
سلام.
فکر کنم مورمنت کشته بشه، خیلی بین اونو دنریس جو هندی شده!
بعدشم که فکر نکنم جان اسنو تو برگشت به دیوار مشکلی داشته باشه، تو تیزر جو الکی دادن به نظرم، استنیس هم یا هیچیش نمیشه یا یه بلایی سرش میاد اون زن مو قرمزه نجاتش میده کلا فکر نکنم استنیس به این زودیا حذف بشه. به هر حال لیتل فینگر فکر می کنه استنیس برندست.
رمزی هم یا کشته میشه یا اسیر، چون اینقدر که از استنیس تعریف می کنند اگه 20 نفر به اردوگاهش تجاوز کنند و صحیح و سالم برگردن بیرون اصلا منطقی نیست.
( الان میبینیم هرچی پیش بینی کردیم بر عکس میشه :| )

ShInOdA
06-04-2015, 04:11 AM
با توجه به اسم قسمت پیش رو ایضا با توجه به پوستر سریال که تریون رو رو ب روی اژدها نشون میده و با گریز به قسمتای قبلی که تریون آزدها رو دید و کف بر شد و ...
فکر کنم حول تریون باشه تا دنریس .... یهو دیدی اژدها ها بابا هم پیدا کردن :Smiley35::Smiley69::Smiley39::Smiley10:
با فوکوسی که روی نایت کینگ و جان شد یعنی اینکه رفت تا سیزن بعدی ... (واکر ها رو میگم) ... // خود نایت کینگ کف بر شد جلو دوربین 3 نکرد ! :Smiley35:
سرسی هم فکر کنم کارش بکشه با قسمت دهم ! احتمال کشته شدنش از نظر من و پیش بینی من پائینِ ... ( بیلیش ) کسی که جماعت واکر هم از سیاست هاش در امان نیستن ! :Smiley69:

# Loading ... .. .

1919
06-04-2015, 01:21 PM
کارگردانان اعلام کردن صحنه ی پایانی قسمت ۱۰ اینترنتو می ترکونه
گفتن از عروسی سرخ هم بیشتر صدا می کنه
۴ تا نظر هم تو سایت رسمیش برای اخر سیزن اومده :
۱٫ اون عمل واریس تو اخر کتاب
۲٫ بازگشت دنی به …
۳٫ فصل اخر جان تو کتاب ۵
۴٫ lsh
البته احتمالا ۳فقط تای اول تو قسمت اخر رخ بده و با سومی تموم شه
سعی کردم اسپویل نکنم

saman2esm
06-04-2015, 01:51 PM
به نظر شماتو سریال چه کسانی ممکنه به کمک استنیس بیان؟!!
1-آشا گریجوی (خواهر تیون) به نظر من احتمالش بالاست! چون شخصیت جدیدی به سریال اضافه نمیشه، انگیزه لازمه رو داره، اهل شماله!
2-قبایل شمالی مثل کاستارک ها، به نظر من احتمالش کمه! چون نیاز به اضافه کردن شخصیت های جدیدی هست و بدون زمینه سازی نمیشه...( در کتاب همانطور که می دونیم کاستارک ها به استنیس می پیوندن اما به استنیس خیانت می کنند و البته استنیس از قبل می دونه و بچه های اونا رو گروگان می گیره و در ضمن خاندان مندرلی ها تقریبا با استنیس به توافق رسیدن و حتی وایمن مندرلی که در قلعه وینترفل حضور داره (در کنار بولتون ها) در داخل قلعه با بولتون ها درگیر می شه و....
3- جان اسنو، انگیزه لازمه رو داره (نجات خواهرش و انتقام راب) اما شرایط رو نداره چطور قلعه رو ترک کنه؟! ( تو کتاب هم که می دونیم چی میشه!!)
4-تورمند، جان می تونه اونه بفرسته و کمک خوبی خواهد بود اما آیا فاصله کستل بلک تا وینترفل اجازه خواهد داد که تورمند به موقع برسه؟!( تو کتاب می دونیم که جان منس رو می فرسته ( البته برای نجات جین)!!)

shahrooz79
06-04-2015, 03:29 PM
کارگردانان اعلام کردن صحنه ی پایانی قسمت ۱۰ اینترنتو می ترکونه
گفتن از عروسی سرخ هم بیشتر صدا می کنه
۴ تا نظر هم تو سایت رسمیش برای اخر سیزن اومده :
۱٫ اون عمل واریس تو اخر کتاب
۲٫ بازگشت دنی به …
۳٫ فصل اخر جان تو کتاب ۵
۴٫ lsh
البته احتمالا ۳فقط تای اول تو قسمت اخر رخ بده و با سومی تموم شه
سعی کردم اسپویل نکنم

من کتابو نخوندم اگه میشه این 4 تایی که گفتید رو داخل اسپویلر توضیح بدید

1919
06-04-2015, 06:36 PM
حاوی اسپویل مراقب باشید
.
.
1.بازگشت واریس به پایتخت و کشتن پایسل و *** لنیستر و اعلام زنده بودن اگان تارگرین پسر پادشاه دیوانه
2.فرار دنی از میرین با اژدها و رفتن نزد دوتراکیها
3.مرگ جان
4.زنده شدن کتلین تالی توسط انجمن برادری که احتمالا کلا از سریال حذفه

اضافه شده در : 14 minutes

اقا اشتباه نکنید
وایت واکرها موجودات با شعوری هستند که با دراگون گلس و فولاد والیریایی و احتمالا اتش اژدها می میرند.
هرجا هم که میرن سرما رو با خودشون میبرن.
برای تولیدمثل هم به نوزادان زنده نیاز دارن.
لزوما چون تو قسمت 4 فصل 4 13 تا رو نشون داده دلیل نمیشه 13 تا باشن!!!! حداقل فقط 20-30 تا نوزاد رو کرستر بهشون داده!!!
ممکنه هزاران نفر هم باشن...
اما وایت ها همون مرده ها هستن که شعور ندارن و تحت کنترل وایت واکرها هستن.
اینها فرق دارن.اگه بسوزند می میرند.

Hideo K
06-04-2015, 11:47 PM
ممکنه که تو این قسمت محاکمه مارجری یا لوراس یا سرسی رخ بده و یکیشون سرشو از دست بده:Smiley69:فک کنم هممون میدونیم که همیشه تو قسمت نهم یه خونی ریخته میشیه...

mkarimifard77
06-06-2015, 04:02 PM
بنظر من ، دنريس هيچ جنگي را براي پس گرفتن تاج و تختش انجام نميده (البته جمله تيريان به دنريس هم كه ميگه <شايد جاي شما همينجاست> به اين موضوع صحه مي گذاره) چرا كه اوضاع باوجود متعصبين مذهبي و وايت واكرها و همچنين فرارسيدن زمستان طولاني اونقدر در وستروس به هم ريخته ميشه كه حمله دنريس عملا بي نتيجه و ناممكن خواهد بود ولي نابودي وستروس در اثر اتفاقاتي كه پيش مي آد باعث ميشه تا باقيمانده مردم هفت اقليم كه از چنگال مرگ و تباهي گريختن به ملكه دنريس تارگرين پناهنده بشن.
احتمال زياد ميدم كه استنيس هم توسط رمزي كشته نشه ولي عملا بدليل سرماي هوا امكان حمله به وينترفل را پيدا نمي كنه البته با توجه به پيش بيني بانوي سرخپوش ، احتمالا طي فصلهاي بعدي پاي استنيس به وينترفل باز ميشه و در مقابل حمله وايت واكرها از كشور دفاع ميكنه.
رفتن رمزي فرصت كافي براي فرار را به سانسا ميده و اون با كمك تيون و البته برين از وينترفل فرار ميكنه و به احتمال زياد تيون جانش را براي نجات سانسا فدا كنه. سانسا اين دفعه يا خودش را به دنريس مي رسونه و يا به استنيس باراتيون.
اوضاع در پايتخت هم همچنان متشنجه ولي احتمال ميدم كه جيمي يا واريس اسباب فرار سرسي را فراهم كنند. بعيد بنظر ميرسه كه سرسي همين جا كارش به پايان برسه . البته باتوجه به اون اپيزود اول فصل پنجم كه يه ساحره پيش بيني كرد كه همه بچه هاي سرسي كشته مي شن ، من فكر مي كنم كه توي همين فصل و دو قسمت باقيمانده تامن توسط آدمهاي افراطي مذهبي كشته بشه و كشور بدون پادشاه رسمي رها بشه.
درنهايت يقين دارم كه دو قسمت فوق العاده و يك فصل ششم فوق العاده تر را در پيش داشته باشيم.