PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود نهم

M.Amir
06-08-2015, 11:42 AM
http://picoup.ir/images/30303597935006467754.jpg

Season 5, Episode 9, The Dance of Dragons

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3866826)
9.4/10

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=44835&page=2&p=184317#post184317) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45182&page=12&p=183857#post183857)

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
باتشکرازهمه دوستان گرامی

"Ross Geller"
06-08-2015, 12:25 PM
اینم یه اپیزود بدون کشتن Main Character و بازم فوق العاده !!! :Smiley69: با این که از دنریس خوشم نمیاد مطمئنم کسی نیست که اون لحظه ای که با اژدها پرواز کرد حال نکرده باشه !
قسمت اریا واقعا داره کند پیش میره ولی من فک میکنم مجبورن چون خوده ما اگه یه اپیزوده اریا قاتل حرفه ای میشد ایراد میگرفتیم , ببینیم اپیزود بعدی سر مرین ترانت از لیستش خط میخوره یا نه .
قسمت دورن واقعا بد ترین بخش این فصل بود با این که جیمی کاراکتر مورد علاقمه اما سرو تهه داستان دورنو تو 2 اپیزود میشد تموم کرد , کاراکتری مثل پرنس دوران که اینقدر صلح جو باشه تو کل سریال ندیدیم فک کنم :d
و در اخرم که F*ck That Witch واسه این که استنیس رو مجبور کرد شیرین رو بسوزونه :Smiley104::Smiley19: خیلی شخصیت خوبی بود دوسش داشتم
نمره هم : 9

Chandler Bing
06-08-2015, 12:37 PM
فکر کنم امسال جای اپیزود 8 و 9 عوض شده بود:دی اون چیزی نبود که از اپیزود 9 انتظار داشتم، 8 به شدت هیجان انگیز تر بود اما...
1. استنیس هنوز شخصیت مورد علاقمه! خیلی خوبه این مرد، صحبت هاش با دخترش عالی بود
2. دروگون الان بچه است اینقدر ضعیفه یا کلا ضعیفه؟ گفتم میاد الان همه رو میخوره! فرار کرد :|
3. فقط آقا سر جورا:Smiley19: یعنی این وفاداریش تو حلقم... با اون صداش
4. جلوه های ویژه اخرش خیلی بد بود... اونجا که پرواز میکنه :|

اپیزود خوبی بود، اما اون چیزی نبود که از 9 انتظار داشتم، به خاطر همین یه ذره نامید شدم. 8 فکر کنم مناسب باشه

armina90
06-08-2015, 12:41 PM
عاااااالی بود این قسمت. چقد خوب بود. ضرب آهنگ اتفاقا خیلی خوب بود. چیزای اضافه ی به درد نخور نداشتو خیلی خوب بود.
چقد استنیس بی شعورهههههههههه.:Smiley104::Smiley101 : باز مادره حس مادریش رو از دست نداد. این چرا اینجوریه. ازش متنفرم مرتیکه ی آشغال.:Smiley24:
صحنه گودال مبارزه رو خییییییلی عالی درآورده بودن. چقد خوب بود. اینکه یه دفه پسرای هارپی وسط جمعیت دراومدن عالی بود. یه دفه همه جا رو پر کردن. اژدها اومدنش خدا بود. خیلی خوب درآوردنش.
خب گویا به جای نایمریا تریستان کرسی شورای کوچک رو میگیره. همش فک میکردم تو سریال معشوقه ابرین اون کرسی رو میگیره. ولی مثه اینکه نقش پرنسس آریانه رو این میخواد اجرا کنه.
در کل راضیم از این قسمت. 10 میدم:Smiley69::Smiley35:

اضافه شده در : 5 minutes

فکر کنم امسال جای اپیزود 8 و 9 عوض شده بود:دی اون چیزی نبود که از اپیزود 9 انتظار داشتم، 8 به شدت هیجان انگیز تر بود اما...
1. استنیس هنوز شخصیت مورد علاقمه! خیلی خوبه این مرد، صحبت هاش با دخترش عالی بود
2. دروگون الان بچه است اینقدر ضعیفه یا کلا ضعیفه؟ گفتم میاد الان همه رو میخوره! فرار کرد :|
3. فقط آقا سر جورا:Smiley19: یعنی این وفاداریش تو حلقم... با اون صداش
4. جلوه های ویژه اخرش خیلی بد بود... اونجا که پرواز میکنه :|

اپیزود خوبی بود، اما اون چیزی نبود که از 9 انتظار داشتم، به خاطر همین یه ذره نامید شدم. 8 فکر کنم مناسب باشه

کلا نظراتمون در تضاده ها!!! یعنی هرچی گفتی من نظرم در نقطه ی مقابلش بود. جورا رو موافقم ولی حسم میگه یه جا جورا بدجور از پشت به دنی خنجر میزنه.
اتفاقا من از اون جلوه ی ویژه موقع پرواز خیلی خوشم اومد. دروگون الان دیگه بزرگ شده. اوایل جوونیشه. البته اژدها هیچوقت رشدش متوقف نمیشه. بچه م تو سن رشده با این قد و هیکلش:Smiley36::Smiley14:
چطور میتونی بازم استنیس و دوست داشته باشی؟!!!!!:Smiley104:

اینم یه اپیزود بدون کشتن Main Character و بازم فوق العاده !!! :Smiley69: با این که از دنریس خوشم نمیاد مطمئنم کسی نیست که اون لحظه ای که با اژدها پرواز کرد حال نکرده باشه !
قسمت اریا واقعا داره کند پیش میره ولی من فک میکنم مجبورن چون خوده ما اگه یه اپیزوده اریا قاتل حرفه ای میشد ایراد میگرفتیم , ببینیم اپیزود بعدی سر مرین ترانت از لیستش خط میخوره یا نه .
قسمت دورن واقعا بد ترین بخش این فصل بود با این که جیمی کاراکتر مورد علاقمه اما سرو تهه داستان دورنو تو 2 اپیزود میشد تموم کرد , کاراکتری مثل پرنس دوران که اینقدر صلح جو باشه تو کل سریال ندیدیم فک کنم :d
و در اخرم که F*ck That Witch واسه این که استنیس رو مجبور کرد شیرین رو بسوزونه :Smiley104::Smiley19: خیلی شخصیت خوبی بود دوسش داشتم
نمره هم : 9
دوران سیاس ترین آدمیه که میتونی تصور کنی! فک نمیکنی زیادی soft و ملوئه؟!!!!

Chandler Bing
06-08-2015, 12:52 PM
کلا نظراتمون در تضاده ها!!! یعنی هرچی گفتی من نظرم در نقطه ی مقابلش بود. جورا رو موافقم ولی حسم میگه یه جا جورا بدجور از پشت به دنی خنجر میزنه.
اتفاقا من از اون جلوه ی ویژه موقع پرواز خیلی خوشم اومد. دروگون الان دیگه بزرگ شده. اوایل جوونیشه. البته اژدها هیچوقت رشدش متوقف نمیشه. بچه م تو سن رشده با این قد و هیکلش:Smiley36::Smiley14:
چطور میتونی بازم استنیس و دوست داشته باشی؟!!!!!:Smiley104:

بابا جورا خودش رو سرویس کرد که برگرده پیش دنی، حالا میخواد خنجر بزنه؟ عمرا... مگه اینکه تو کتاب یه چیزی خونده باشی:Smiley36::Smiley104:

نمیدونم چرا، اما استنیس خیلی مرده، بدجور با شخصیتش حال میکنم... یکی از قویترین و محکم ترین شخصیت های داستانه... امیدوارم پر پر نکنتش مارتین

"Ross Geller"
06-08-2015, 12:56 PM
دوران سیاس ترین آدمیه که میتونی تصور کنی! فک نمیکنی زیادی soft و ملوئه؟!
من که نگفتم شم سیاسی نداره و از روی بی فکری کاری رو انجام میده اما تا اینجا که از سریال دیدیم اهل جنگ یا انتقام نبوده یا حتی به فکر ضعیف کردن لنیستر ها ! دیگه از کتاب خبر ندارم چون اونجا انگار بیشتر شخصیتش رو نشون دادن نسبت به سریال :Smiley39:

armina90
06-08-2015, 12:57 PM
بابا جورا خودش رو سرویس کرد که برگرده پیش دنی، حالا میخواد خنجر بزنه؟ عمرا... مگه اینکه تو کتاب یه چیزی خونده باشی:Smiley36::Smiley104:

نمیدونم چرا، اما استنیس خیلی مرده، بدجور با شخصیتش حال میکنم... یکی از قویترین و محکم ترین شخصیت های داستانه... امیدوارم پر پر نکنتش مارتین

چیز خاصی تو کتاب نیومده ولی یه سری prophecyها هست که این شک رو تقویت میکنه. البته مثه همه ی پیشگویی ها خیلی خیلی مبهم و دوپهلوئه. آخه جورا عاشق دنیه. شاید اگه حس کنه دنی عاشقش نیست یه کار دیوانه وار انجام بده، نمی دونم.
این مرتیکه زد دخملش و کشت:Smiley104:. البته تا به اینجا که تو کتاب همچین چیزی نگفته، یعنی واقعا استنیس این کارو میکنه. دیگه واقعا آدرها باید بخورنش.

naafas
06-08-2015, 01:41 PM
وای عجب قسمت باحالی بود، نمره من مثه همیشه 10
منم با دوستمون موافقم که اتفاقات دورن رو می تونستن توی دو اپیزود تمومش کنن ولی تا قسمت 9 کشش دادن
صحنه های مربوط به دنریس خیلی زیبا بود مخصوصا اونجا که محاصره شون کردن
فقط این اژدها همونی بود که گم شده بود؟ آخه دو تا اژدهای دیگه م داره که بسته بودشون
همش فکر میکردم جوراه می میره ولی خدارو شکر که نمرد، عوضش اون مرده که می خواست باهاش ازدواج کنه مرد که بازم خدا رو شکر.
صحنه های آریا م خوب بود، دوس دارم قسمت آخر سر مرین رو بکشه.
قسمتای دیوار که چیز خاصی نداشت.
و استنیس.... صحبتاش با دخترش خیلی قشنگ بود واقعا ناراحت شدم که شیرین رو سوزوندن، شخصیت دوس داشتنی داشت
فکر کنم به خاطر همین دستیارش رو فرستاد دیوار چون اون شیرین رو خیلی دوس داشت و مطمئنا نمیذاشت این کار انجام بشه.
فقط یه قسمت دیگه مونده، فکر میکنم تقریبا داستان دنریس، استنیس، جیمی و جان اسنو تو این فصل تموم شده و قسمت بعدی
به داستان سانسا و رمزی، آریا، سرسی و مارجری پرداخته میشه و میره تا فصل بعد.

sam09ft
06-08-2015, 01:51 PM
یعنی میشه این کشتن ها بدون همانگی نویسنده باشه ؟؟
اخه داستان که تموم نشده یدفعه اومدیم شیرین شخصیت مهمی بود اون وقت چی ؟؟

AR!@N
06-08-2015, 01:56 PM
چطور میتونی بازم استنیس و دوست داشته باشی؟!!!!!
به عنوان پادشاه و فرمانده اون لشگر برای رسیدن به پیروزی حاضر شد دخترش رو قربانی کنه.اگر این کار رو نمیکرد نه به وینترفل میرسیدن بدون غذا نه کسل بلک. دیگه چی از جونش میخواین؟ :|

chanter
06-08-2015, 02:04 PM
مثل قسمت های 9 فصل های گذشته نبود کاش قسمت 8جانو مینداختن به 9 مال دنیریس رو به 8....

نمره این قسمت 9.

چهره تیرون اخر جالب بود فکر کنم حرفشو پس بگیره با هم حمله کنن وستروس.

رمزی کار خودشو کرد

تعجب بود سرسی و سانسا نبودن این قسمت.

یعنی این فصل اریا نبود بجاش برندون بود خیلی باحال تر میشد.
یعنی چی میشه قسمت 10؟کی میمیره؟ جنگ میشه؟!!! سانسا فرار میکنه؟ رمزی و استنیس میمرن؟:Smiley39::Smiley39:

alod
06-08-2015, 02:11 PM
فک کنم دیگه الان قسمت 8 تو گات مد شده باشه ولی در کل قسمت خوبی بود ولی نه به حد قسمت 9 فصل های قبل
درباره استنیس هم کلا نظرم 180 درجه عوض شده یعنی اگه رمزی بکشتش عین خیالمم نیست
یه جایی خوندم که کالیسی نمیتونه اژدها رو زیاد کنترل کنه و فکر نکنم به میرین برگرده
امیدوارم عاقبت جان به خیر بشه و امیدوارم اونم با این ارتشش به وینترفل حمله کنه

maasoudn
06-08-2015, 02:14 PM
الان افراد استنیس چجور میتونن ازش پیروی کنن کسی که دخترشو برای رسیدن به هدفش آتیش میزنه خیلی آدم خطرناکیه:Smiley19:
قسمت دنی ام فک نمیکردم عین کتاب سوار اژدها بشه خیلی دیگ افسانه ای وار میشه

armina90
06-08-2015, 02:24 PM
به عنوان پادشاه و فرمانده اون لشگر برای رسیدن به پیروزی حاضر شد دخترش رو قربانی کنه.اگر این کار رو نمیکرد نه به وینترفل میرسیدن بدون غذا نه کسل بلک. دیگه چی از جونش میخواین؟ :|

واقعا این خذعبلات این زنیکه رو باور میکنی؟!!!!:-q [-( استنیس شاید بتونه پادشاه خوبی بشه، آزور آهایی که ملیساندر میگه نیست!:|

@naafas: آره این اژدهائه همونیه که گم شده بود، نتونسته بودن اسیرش کنن.

logan
06-08-2015, 02:55 PM
من از دنریس خوشم نمیاد اصلا ولی با دیدن دروگون خوشحال شدم
با این اتفاقات احتمالا سازندگان سریال می خوان تلقین کنن پادشاه بر حقه وستروس دنریسه:-&
دورن با اینکه می تونست داستانش خیلی جالب باشه ولی اینجا با عوض کردن بی مورد خط داستانی و حذف بعضی کارکتر ها به خسته کننده ترین نقطه ی سریال تبدیل شده (حتی بد تر از براووس).فقط یه نکته داشت اونم این بود که دوران احتمال منظورش از شانس سوم به لنیستر ها بود(اولی کشتن الیا دومی کشتن اوبرین و سومی هم احتمالا داستان جاسوسی وارد شدن جیمی که اونم از ذهن مقتوش نویسنده های عزیز سریال می یاد)

واقعا این خذعبلات این زنیکه رو باور میکنی؟!!!! استنیس شاید بتونه پادشاه خوبی بشه، آزور آهایی که ملیساندر میگه نیست!
فعلا که هرچی گفته درست در اومده از پیشنمایش قسمت بعد هم مشخصه. در ضمن کلا اگه اینکارو نمی کرد به هرحال تو طوفان می مرد.
در ضمن فراموش نکنیم که این استنیس ، استنیس واقعی نیست.تو سریال کمر به تخریب شخصیتش بستن ولی تو کتاب یه آدم عادل و پادشاهه بر حقه و حتی تو فکر اینه که دخترشو بعد از مردنش به پادشاهی برسونه ولی اینجا دیگه ...:-&:-&
ما که هنوز تیم استنیس می مانیم(البته تو کتاب بیشتر)

.Ven0m.
06-08-2015, 03:56 PM
خدای من
بعد 5 سال انتظار به آرزوم رسیدم
دنریس و اژدها سواری
محشر بود
این مرگ ها متعدد سریال باعث شده آدم هر نبرد و حتی هر سکانس معمولی رو به شدت با دقت نگاه کنه و کاملا استرس تمام وجودشو فرا بگیره ، تیریون دیگه چشم دیدن هیچ نبردی و نداشت بیچاره از قیافش معلوم بود حال ـش:Smiley14:
جا داره به استنیس هم یه اشاره ای کنم ، که دخترشو زنده سوزی کرد ... ری*ه ایشون ، دیگه حرفی ندارم مِن بابش بزنم
آریا هم داستانش خوب بود از قسمت قبل بهتر بود ، منتظر یه انتقام آبدار ـم
جیمی هم که ، من همش قلبم تو دهنم بود این زن ـه نیاد جیمی ـو با یه خنجر مخفی ـی چیزی نفله کنه ، خوبه هیچیش نشد
جان اسنو هم با اون قسمت طوفانی قبل ، اصن نباید نشونش میدادن ، همین که نشون دادن خدا رو شکر کنیم : D عظمت ازش میباره اصن
برگردیم به میرین ، نبرد ها عالی بودن ، خود اژدها عالی بود و مشخصه که هنوز بالغ نشده کامل ، آخر اپیزود هم که دنریس summon کرد دروگون ـشو(؟) و ما همه در کف : D
تیریون بیشتر همه : D
تنها چیزی که ناراحتم کرد این بود که این اپیزود لیاقت داشتن جلوه های ویژه بهتری بود ، زشته قسمت نهم اونم بعد از یه قسمت فوق العاده خفن و سینمایی همچنی جلوه های ویژه ای داشته باشه ، تناسب نداشت این دو اپیزود از این نظر
ولی بازم من راضیم ، چه کنیم دیگه همینم تو تی وی از سرمون زیاده
امیدوارم قسمت آخر این فصل هم مثل قسمت آخر فصل قبلش پر از شوک و اتفاقات محشر باشه ، قسمت 10 فصل قبل واقعا عالی بود...
خب میرسیم به بخش نمره ، ککه دنریس و دروگون ـش به تنهایی 10 رو از آن خودشون کردن: d
10/10

Julie
06-08-2015, 04:12 PM
http://8pic.ir/images/tu2lu3euxcgk1q56gzd7.jpg (http://8pic.ir/) http://8pic.ir/images/ozdxw8xtq0778r180e3m.jpg (http://8pic.ir/)
>> دیگه داره حالم از استنیس و دار و دستش بهم میخوره ، بدترین جنایت های سریالم در برابر این دوتا صحنه کم میارن.

sohrab101
06-08-2015, 04:15 PM
نمیدونم چی بگم
سریال داره از مقدمه چینی دست برمیداره و تعارف رو کنار میزاره .
داستان دنریس خیلی جلو رفت. فکر کنم دیگه حرکت کنه به سمت وستروس.
هنر نویسندگان این سریال اینه که اونجایی که فکر میکنیم شخصیتی به مشکل بر میخوره، اتفاقی نمیوفته مثل داستان جان توی اول اپیزود و اونجایی که فکر میکنیم همه چیز دیگه حل شده یه دفعه همه چیز برعکس میشه مثل قصه دنریس.
ولی از همه اینا بگذریم امیدوارم بولتن ها بدن پوست کنده استنیس و معشوقه اش رو از ورودی شهر آویزون کنند.
هیچ وقت این لحظه رو یادم نمیره
http://myup.ir/images/51389102815973491085_thumb.png (http://myup.ir/viewer.php?file=51389102815973491085.jpg)

klax0n
06-08-2015, 04:24 PM
خب این قسمت اون قسمت 9 که انتظارش رو داشتیم نبود
قسمت 8 یه سرو گردن از این بالاتر بود:Smiley15:
استنیس واقعا گور خودش رو کند با این کارش
واقعا افتظاح بود :Smiley19:
فکر نکنم سربازاش با دیدن این صحنه دیگه بهش وفادار باشن
احساسات سربازارو جریهه دار کرد :Smiley104:
به نظرم با این قربانی کردنش باعث کشته شدن روس بولتن و به قدرت رسیدن رمزی بشه :Smiley15:

اون پسره احمق، اولی هم خیلی رو اعصابمه

قسمت آریا این دفعه یکم جالب بود
روی شرارت سرمرین خیلی زوم کردن
به نظرم قسمت بعد آریا به عنوان یه باکره بره پیشش
و یکیشون یا هردوشون بمیرن
شاید هم آریا باکرگیش رو از دست بده، که احتمالش کمه

پرنس دوران هم که دیگه :-&
خداکنه نقشه خوبی کشیده باشه ...

قسمت دنریس خوب بود
اونجا که 4نفری به اون یارو توپیدن که کوچیکه میبره، سرش که زده شد چهرشون خیلی باحال شد:Smiley36:
هر لحظه میگفتم جورا کشته شد
ولی آخرش مثل فیلم هندی شد، هم جورا و هم اژدها :Smiley15:

Chandler Bing
06-08-2015, 04:33 PM
فقط یه نکته داشت اونم این بود که دوران احتمال منظورش از شانس سوم به لنیستر ها بود(اولی کشتن الیا دومی کشتن اوبرین و سومی هم احتمالا داستان جاسوسی وارد شدن جیمی که اونم از ذهن مقتوش نویسنده های عزیز سریال می یاد)

ربطی نداره، منظورش بود این بود که من به همه شانس دوم میدم، یعنی اجازه دارن یک بار دست از پا خطا کنند، اما برای بار بعدی نمیبخشم و برخورد میکنم.

فعلا که هرچی گفته درست در اومده از پیشنمایش قسمت بعد هم مشخصه. در ضمن کلا اگه اینکارو نمی کرد به هرحال تو طوفان می مرد.
در ضمن فراموش نکنیم که این استنیس ، استنیس واقعی نیست.تو سریال کمر به تخریب شخصیتش بستن ولی تو کتاب یه آدم عادل و پادشاهه بر حقه و حتی تو فکر اینه که دخترشو بعد از مردنش به پادشاهی برسونه ولی اینجا دیگه ...:-&:-&
ما که هنوز تیم استنیس می مانیم(البته تو کتاب بیشتر)

با اینکه کتاب رو نخوندم، اما با استنیس فیلم هم بدجور حال میکنم... واقعا تنها شخصیت مطمئنه سریاله
سازنده یه کار باهاش کردن که از رمزی هم منفور تر شده :| اما بازیگرش اینقدر خوب نقشش رو دراورده که واقعا از تماشاش لذت میبرم

mohammad1992
06-08-2015, 04:39 PM
اون چه تشویقی بود که بعد از سوزاندن اون دختر زده شد حالمو بد کرد گفتم چه خبر شد!!هنوزم موندم چرا براین نشون نمیدن1چرا در اپیزودهای قبلی 5 ثانیه بهش اشاره شد!ولی به هر حال خوب بود امتیازم10

mad_me2009
06-08-2015, 04:49 PM
از اسم این اپیزود می شد فهمید مهمترین صحنه های این فیلم مربوط به اژدها و دنریسه که همینطور هم بود... قسمت بعدی هم احتمالا سرسی هایلایته..:Smiley36:

6 یا 7 گروه مختلف از ادما توی فیلم هست ( جیمی.. ادرها...پایتخت...شمال... بلتون ها...) که بنظرم بهتر بود اینارو توی این چند اپیزود پایانی با هیجان زیاد به یه جایی میرسوندن نه اینکه بزارن همرو توی 10 تمومش کنن...:Smiley104:
کار نویسنده ها سخته باید یه جورایی مردمو واسه یکسال دیگه منتظر نگهدارن پس مجبورن قسمت های پایانی و خصوصا قسمت 10 رو خفن بسازن:Smiley35:

در کل با توجه به قسمت 8 انتظارم بیشتر بود اما بازم خوب بود....

S I S
06-08-2015, 05:19 PM
...

TOXIN
06-08-2015, 05:35 PM
قسمت قبلی انتظارات رو برده بود بالا و این قسمت آنچنان نچسبید. قسمت اریا کماکان کسل کنندست. دورن هم قبل از شروع فصل کلی روش مانور داده شد انگار قرار نیست این فصل اتفاق خاصی توش بیفته. صحنه دنریس هم جزو صحنه هایی بود که استرس نداشتم. با توجه به اسم قسمت مطمئن بودم اژدها میاد نجاتش میده. فقط قسمت استینس اعصابم رو خورد کرد. من ازش خوشم میاد ولی اصلا بهش نمی خورد دختر خودشو بسوزونه. خیلی کارش عجیب و رو اعصاب بود. هنوزم از استینس بعد این کارش خوشم میاد ولی نتونستم با تصمیمش کنار بیام. صحنه جان اسنو هم چیز خاصی نداشت غیر از نگاه اون پسره که پدر و مادرشو وحشی ها کشته بودن. با توجه به دیالوگ های قسمت قبلش هم به نظر می رسه نقش مهمی تو داستان داره. به خصوص بعد نگاهش به جان اسنو فکر کنم قصد داشته باشه یه بلایی سرش بیاره.

Dr. HANNIBAL LECTER
06-08-2015, 06:04 PM
با اینکه این سریال رو دوست دارم باید اعتراف کنم این فصل ضعیف ترین فصلش بود{به جز قسمت 8** اگر میخوان اینجوری پیش برند بهترین کار این هست فصل ششم رو به عنوان فصل اخر معرفی کنند نمیخوام ببینم به این سریال هم گند بزنند

chanter
06-08-2015, 06:06 PM
خدایی نباید از موسیقی فیلم گذشت...

همه جاش عالی ، چه زمانی که قسمت قبل سکوت حکم فرما شد چه موزیک این قسمت:Smiley17::Smiley17::Smiley17:

mo30_joker
06-08-2015, 06:55 PM
امتیازم که 9 هستش..اونم چون هنوز یه ذره از زیباییه قسمت قبل تو ذهنم هست...ولی یه سئوال...؟به نظرتون برن ربطی به برگشتن این اژدها داشت یا نه؟:Smiley39:

Artin_PM
06-08-2015, 06:57 PM
خب بر خلاف تصوراتم که فکر میکرم اپیزود 9 خارق العاده باشه ولی نبود نمیگم قسمت بدی بود ولی من از این قسمت خیلی بیشتر انتظار داشتم...قسمت آریا که واقعا داره اعصاب خرد کن میشه...استنیس هم واقعا خیلی پست بود دخترشو کشت البته هنوز هم استنیس رو دوست دارم و بیشتر این کاراش تقصیر ملیساندرا هستش که داره شستشو مغزیش میده...بهترین جای این قسمت پایانش بود که نبردشون با پسران هارپی خیلی هیجان انگیز بود ولی فک میکردم اگه دروگون بیاد همه رو خاکستر میکنه ولی خیلی ضعیف بود شاید بخاطر اینه که سنش پایینه
فک کنم نمره 8 مناسب این قسمت باشه 10 ندادم چون واقعا از این قسمت انتظاراتم بیشتر بود و نا امیدم کرد دیگه اون got سابق نیست که تو دو قسمت آخر همه کف بر میشدن حالا ببینم قسمت آخر چی میشه
بابت زیرنویس هم ممنون خسته نباشید

2471
06-08-2015, 07:00 PM
فکر کنم سازندگان سریال از رویه همیشگیشون که یک قسمت نه شوک آور بود دست کشیدن و این ویژگی رو دادن به قسمت هشت هر فصل! حداقل این دو فصل اخیر که اینطوری بوده .
البته اپیزود زیبایی بود . مطمئنا سر داووس کاری که با شیرین بیچاره کردند رو فراموش نخواهد کرد . امیدوارم شخصا یه بلایی سر این جادوگر لعنتی بیاره

chanter
06-08-2015, 08:12 PM
امتیازم که 9 هستش..اونم چون هنوز یه ذره از زیباییه قسمت قبل تو ذهنم هست...ولی یه سئوال...؟به نظرتون برن ربطی به برگشتن این اژدها داشت یا نه؟:Smiley39:

حس شخصی بهم میگه داره....

چون هم داشت به سمت شمال میرفت و هم اون یارو تو فصل قبل به برن گفت تو پرواز میکنی.

S I S
06-08-2015, 08:28 PM
...

Julie
06-08-2015, 08:49 PM
مرگ شیرین اگر قرار باشه تو لیست مرگ های سریال بذارم، بی شک میذارم تو رتبه اول،
منم دقیقا با نظر شما موافقم ، واقعا اپیزود وحشتناکی بود ، این همه جنایت و ... انجام شد تو این سریال ، انقدر دلم کباب نشده بود ، علاوه بر اون این همه صحنه ج . ن . س . ی تو سریال دیدیم ، هیچ صحنه ای خشونتش به اندازه اون قسمتی که آریا دید وحشتناک نبود ، بر خلاف خیلی از دوستان که میگن این اپیزود اون چیزی که میخواستن نبود ، برای من این اپیزود همه چی داشت ، دیدن دروگون و اون حرکت پسران هارپی و ابهت جان اسنو ، مرگ شیرین و ... واقعا از یه اپیزود دیگه چه انتظاری میشه داشت ؟

به نظرم اپیزود بعدی واک آف شیم سرسی خیلی خوب دربیاد ،فک کنم از سکانس هایی خواهد بود که تو تاریخ سریالا یادش میکنند

klax0n
06-08-2015, 09:41 PM
دوستان به نظرتون آقای غول رو چطوری آوردن؟ با کشتی؟!:Smiley26::Smiley36:

Night King
06-08-2015, 10:12 PM
یه سوال
این جوراه مورمونت انگار جزام گرفته(وقتی از والریا رد میشد با اون مردان سنگی درگیر شد)
بعد تو آخرای این اپیزود دستش خورد به کالیسی
به نظرتون کالیسی هم جزام میگیره؟:Smiley39:
شخصا دلم میخواد جزام بگیره بره والریا پیش اجدادش والا!
:Smiley36::Smiley36::Smiley36::Smiley36:

MoFa
06-08-2015, 10:27 PM
دوستان به نظرتون آقای غول رو چطوری آوردن؟ با کشتی؟!:Smiley26::Smiley36:

با توجه به اخر قسمت 8 به نظر پیاده اومده :Smiley14:

x7music
06-08-2015, 11:27 PM
واقعا به تسم سازنده این سریال متاسفم اینها خیلی ادمهای کوته فکر و ابله هستند که انقدر سریال را با اپیزود کمتری میسازن لامصبا 20 تا اپیزود که به جای بر نمیخوره :Smiley19:
این قسمت زیبا و عالی بود 2 جا خیلی جا خوردم اونجا که استنیس دخترشو سوزوند که خیلی دلم سوخت براش کاش میشد یکی اون زنه جادوگره را بسوزونه دلم خنک بشه :Smiley13:
لحظه ای که جورا اون نیزه را پرت کرد شوکه شدم بعد که این قضیه توطئه را دیدم واقعا افسوس بشدت خوردم فکر میکردم این قسمت بانو دنیریس کبیر دستور میداد کل شهرو بسوزونن اما امیدوارم این قسمت جدید اتفاق بیافتد تا باشد مرهمی بر زخمانمان :Smiley17:

theboy
06-08-2015, 11:52 PM
این قسمت خوب بود ولی سنت شکنی کرد، عادت کرده بودیم قسمت 9 یا یه کاراکتر اصلی بمیره یا کلا راجب جنگ باشه، ولی هیچکدوم نبود.
اینطوری باشه از ابهت قسمت 9 کاسته میشه :|
قسمت 10 هم به نظرم فقط فصل قبل خوب بود فصل های قبل تر یه جورایی پاورقیه قسمت 9 بود.

Davinci
06-09-2015, 12:15 AM
قسمت قبل خیلی انتظار هارو بالا برد به خاطر همین شاید زیبایی این قسمت زیاد به چشم نیاد اما این قسمت هم اتفاق های خودشو داشت قرار نیست که همش صحنه های جنگ رو ببینیم سریال خوب باید به بقیه ی بعد ها هم برسه که انصافا گات اینطوره
اون صحنه های اریا هم که رفت داخل خیلی چیزا حکایت کرد و اصلا کسل کننده نبود
استنیس حکومتی رو که بخواد تنهایی به سر کنه بخوره تو سرش ادم دخترش رو قربانی میکنه تا به مقام برسه؟
رمزی هم دمش گرم حرکت قشنگی زد اما با این جریان قربانی کردن استنیس فکر کنم این ملکه ی قرمز مو یه کارایی بکنه که برنده بشه
این سِر جوراه عجب کله خریه :)) واقعا دنریس چطور خدمت اونو رد میکرد
لحظه ای که دنریس توی میدون مبارزه محاصره شد یاد اسم اپیزد افتادم گفتم پس رقص اژدها چی شد وقتشه که بیاد اومد , واقعا هم قشنگ بود

این جوراه مورمونت انگار جزام گرفته(وقتی از والریا رد میشد با اون مردان سنگی درگیر شد)
بعد تو آخرای این اپیزود دستش خورد به کالیسی
به نظرتون کالیسی هم جزام میگیره؟
این بیماری که داره الان منتقل نمیشه باید بیماری کل بدنش رو بگیره یا این که بدن یه فرد دیگه با اون قسمتی بیماری که اصطلاحا بهش میگن سنگی بخوره تا مثل اونا میشه

دوستان به نظرتون آقای غول رو چطوری آوردن؟ با کشتی؟!
این غول ها یه نکته ی دیگه هم دارن توی فصل قبل نشون داد که غول ها تعدادشون خیلی بیشتر بود همشون هم نمردن اما این جا فقط یکیشون رو نشون داد

S I S
06-09-2015, 12:35 AM
...

Night King
06-09-2015, 12:43 AM
نمیدونم این جا جاش هست یا نه
ولی انصافا کسی بنجن استارک رو یادشه؟
کسی میدونه چه بلایی سرش اومده؟
زنده س یا مرده؟!
کلدهندز همین بنجن استارکه؟
خیلی از بنجن استارک خوشم میاد
یادمه یه جایی میخوندم
هیچکس بهتر از بنجن استارک جنگل ارواح رو نمیشناسه
خیلی مرموزه ناکردار:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smile y10::Smiley10:
:Smiley103::Smiley103::Smiley103::Smiley103::Smile y103::Smiley103:

ninjamm
06-09-2015, 12:55 AM
دنریس گفت fly یاد این دیالوگ افتادم
you will never walk again ! but you will fly
چرا خبری از این دوتا استارک های کوچولو نیست تو این سیزن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Smiley15::Smiley1 5:

Red Hood
06-09-2015, 01:20 AM
زنده س یا مرده؟!
یادمه یه جایی میخوندم
اتفاقاً الان اتفاقی یه سرچی زدم تو کاراکترش اسمش تو قسمت آخر فصل پنج درج شده یعنی شاهد بازگشتش هستیم؟!
http://www.imdb.com/character/ch0153996/

aria76
06-09-2015, 01:29 AM
چقدر آسون تو یک اپیزود از محبوب ترین به منفور ترین برام تبدیل شد
انقدر جاه طلب باشی که دختر ... تنها دخترتو قربانی کنی؟
اون جیغ هاش گریه هاش ...

آخرش خیییییییییلی عالی تموم شد واقعا حال کردم ولی راست میگین جلوه های ویژه اش میتونست بهتر باشه
البته فعلا عادت کردیم توی هابیت هم همچین چیزی بود ... صحنه پله ها :Smiley14:

نه از ده فکر کنم مناسب باشه!

sohrab101
06-09-2015, 02:11 AM
به عکس تایپیک نگاه میکنم دلم میخواد مانیتور رو خرد کنم:Smiley7:

KING STANNIS
06-09-2015, 02:38 AM
الان ی چیزی یعنی هفته بعد قسمت اخره؟؟؟یعنی باز باید یه سال صبر کنیم؟؟؟بابا ر.............دم تو این مسخره بازی؟:Smiley35::Smiley36:
عالی بود.من 9 دادم.بخش جان اسنو فوق العاده بود.
استنس بنده خدا از حرکتش خوشم نیومد اما چون قبلا پیشگوئی این زنه درست از اب دراومده ناچارا قبول کرد.انشالاه هفته بعد بولتون ها رو سرویس میکنه... دلم روشنه...:Smiley36:
احتمالا هفته بعد جان اسنو با ارتش وحشیا میاد کمکه استنس باراتیون:Smiley125:
بخش جیمی لنستر درپیت بود...قسمت اریا داره خوب پیش میره...
بابا اژدها گل کاشت حسابی مواظب مامان جونش(دنریس تارگرین) بود:Smiley34:

saman2esm
06-09-2015, 02:42 AM
درود
صبح ساعت 8 این قسمت دیدم از اون موقع تا الان به طریقی بی حالم! قسمت خوبی بود اما برای قربانی کردن شیرین زود بود! حدس می زدم شیرین قربانی شه اما نه تو این فصل! فکر می کنم اگر به جای قربانی کردن شیرین چند تا تاکتیک جنگی و سوپرایز از بهترین فرمانده وستروس می دیدیم، خیلی بهتر بود... از این ماجراها بگذریم که این عمل استنیس در تضاد کامل با کتابه...... استنیس شیرین رو تو کسل بلک جا می زاره و حتی وصیت می کنه اگر مرد، از 20000 سرباز مزدور برای رسیدن شیرین به پادشاهی استفاده بشه...
فکر می کنم مرگ استنیس همزمان با مرگ ملیساندرا به دست استنیس باشه....
قسمت دنی و جورا خوب بود اما به نظرم اگر اژدهای دنی را یک کمی وحشی تر نشون می دادن بهتر بود! نه اینکه آدم های بیشتری را با شعله های اتیش بسوزنه! نه! دراگون می تونست شروع کننده حمله باشه! دراگون می تونست به مبارزین حمله کنه، چنتا از مردم عادی یا مبارزین را بسوزونه! و طبیعت وحشی اژدها و تارگرین رو نشون بده!....
تو کتاب دراگون به گرازی که وسط میدانه حمله میکنه و رام کنندگان به دراگون حمله می کنن...
جالب بود! جورا یکی از بهترین شوالیه های وستروس، از شمشیر باز براوسی( به نظر من براوسی اومد!) بی نام شکست خورد!
در مورد قسمت دورن، با دوستان موافقم باید تو اپیزود های کمتری تموم می کردن یا حداقل ما مبارزه جناب سیاه پوست نیزه بزرگ(آریو هوتاه) رو می دیدم! شاید هم ببینیم!!
در مورد جناب مریل ترنت: you ll have fresh one for me tomorrow، هر چند چهره دختر و سن خیلی ناراحت کننده بود، اما به نظر شما (فرش وانه) فردا آریاست؟!
9/10!

WALKING DE4D
06-09-2015, 02:44 AM
بعد از اون قسمت 8 بازم یه قسمت نسبتا ساده دیگه اگه دقایق پایانی بزاریم کنار

6/10

بعد از اون قسمت 8 بازم یه قسمت نسبتا ساده دیگه اگه دقایق پایانی بزاریم کنار

6/10

Kassah
06-09-2015, 03:30 AM
مطمئنید بیماری جورا به دنریس منتقل نمیشه؟
یه جوری نشون داد موقع لمس دستش نگران شدم
:Smiley39::-SS:-SS:-SS

amirt2
06-09-2015, 04:59 AM
دقیقااا حس و حالم موقع دیدن قسمت 9 فصل پیش یادمه ساعت 3 صبح زدم بیرون از خونه، بی نهایت اعصابم خورد شد و ....
این فصل واقعااااا ضعیفه(در مقایسه با فصل های قبل)، انتظارم از سریال اومد پایین
با این روند داستان باید ارزوی طول عمر بکنیم تا بلکن با نوه هامون بتونیم قسمت های اخر ببینیم...
واقعااااا اخر هرفصل ادم دیونه میشه از اینکه 1 سال باید صبر مرد تا فصل بعد:Smiley21:
...............
زن ابرین به جیمی گفت میدونم دخترت توی مرگ عشقم دخالت نداشته و شاید تو هم بیگناه باشی... این یه تهدیده!! حتما یه فکرایی تو سرشه، زن به این کله شقی که یهو نمیگه غلط کردم دیگه تکرار نمیشه!

sir bob paisley
06-09-2015, 09:24 AM
اینایی که سه و شیش دادن فازشون چیه؟
یک سریال ( تاحالا 49 قسمتی) بیست قسمتش هم خوب باشه، خیلی خوبه. سوپرانوز به سوپرانوز بودنش، یه تعداد اپیزود داره که آدم رسما جلوی تلویزیون یا مانیتور میخوابه. دیگه این سریال که در مقایسه با سوپرانوز ادعایی نداره
قبول دارم که این فصل در مقایسه با فصل های یک و چهار کم کشش بوده ولی دلیل نمیشه دق دلی مون از این بابت رو سر این اپیزود خالی کنیم. فصل چهار چرا اونقدر جنجالی بود؟ بخاطر بذری که تو فصل سه ( که مثل همین فصل اخیر بودش از لحاظ داستان ) پاشیده شد. بالاخره هر داستانی، قبلش یه مقدمه ای میخواد دیگه

Night King
06-09-2015, 09:47 AM
اتفاقاً الان اتفاقی یه سرچی زدم تو کاراکترش اسمش تو قسمت آخر فصل پنج درج شده یعنی شاهد بازگشتش هستیم؟!

صد در صد هستش که اسمش درج شده:Smiley35:
ولی چرا تو این قسمت هست؟
تو توضیحات قسمت ده نوشته
Jon Is Challenged
ربطی به این قضیه داره؟
خیلی تو کف این قضیه موندم!:Smiley39:

WALKING DE4D
06-09-2015, 10:26 AM
قبول دارم که این فصل در مقایسه با فصل های یک و چهار کم کشش بوده ولی دلیل نمیشه دق دلی مون از این بابت رو سر این اپیزود خالی کنیم. فصل چهار چرا اونقدر جنجالی بود؟ بخاطر بذری که تو فصل سه ( که مثل همین فصل اخیر بودش از لحاظ داستان ) پاشیده شد. بالاخره هر داستانی، قبلش یه مقدمه ای میخواد دیگه

خوب دیگه فصل داره تموم میشه یعنی این زمینه سازی برای قسمت بعد تموم نشدهه؟؟؟ اها فصل پنج زمینه سازی فصل شیش؟؟
یک سال دوباره باید منتظر سریال باشی بعد قسمت اول میگین زمینه سازی داره میکنه ولی در واقع اب بستن اینا بیان هر فصل پنج قسمتم بکنن با این روند داستان اضافه میارن

armina90
06-09-2015, 11:33 AM
مطمئنید بیماری جورا به دنریس منتقل نمیشه؟
یه جوری نشون داد موقع لمس دستش نگران شدم
:Smiley39::-SS:-SS:-SS

نه منتقل نمیشه. حتی اگه دنی اون قسمت سنگی دست جورا رو لمس کرده باشه هم بیماری رو نمیگیره، چون تارگرین ها نژاد خاص و خیلی خوبی دارن، هیچوقت بچه های عقب مونده و معلول به دنیا نمیارن. تنها مشکلی که ممکنه براشون پیش بیاد همون رگ دیوانگی معروف تارگرین هاست که مثلا بابای دنی، ایریس دوم، دچارش بود. الان باید بیشتر نگران دیوانگی دنریس باشی تا گری اسکیل.

زنده س یا مرده؟!
یادمه یه جایی میخوندم

معلوم نیست چه بلایی سر بنجن اومده ولی تایید شده که کلدهندز بنجن نیست!

Sherlock
06-09-2015, 11:43 AM

عجیبه که توی صفحه‌ی Fullcast قسمت دهم اسمش نیست ولی این جا زدن. قبلا دیده بودم می‌گفتن توی اون صفحه هم بوده ولی الان که نیست. پس احتمالا اشتباه بوده و بعد از اون جا پاک شده از این جا رو یادشون رفته :Smiley36:
http://www.imdb.com/title/tt3866862/fullcredits

KEVIN GARVEY
06-09-2015, 12:25 PM
تو معرفیه این فصل یه جوری از این بچه های (اسمش یادم نیست داداش شاه دورن ) تعریف شده بود که یکیش با شلاق میزنه و یکی با نیزه . خداییش میگفتم اینا عجب شخصیتهایی میخوان بشن . یا همین داستان مربوط به دورن . انقد روش ماننور داده شد و هزینه شد که گفتم این فصل بروبچه ای دورن حتما کاری میخوان بکنن که اینهمه خرج اپیزودهای دورن شده . از اون کاخها و خونه و لباسها و اینهمه هزینه .خداییش بغیر چهار پنج تا سکانس بیخود چیزی دیدید شما . فکر کنم صحنه های مربوط به دورن همینجا تو سریال بارفتن جیمی از اونجا تموم بشه . انقد گفتن اینا وحشین کسی نتونسته اینا بخوابونه .....

ولی یه جورایی بی انصافی به بیننده های این سریاله . داستان مربوط به وایت واکر ها باید یه سروتهی بگیره و هی چند دقیقه نشون داده میشه و میره واسه فصل بعد .
ولی تو اپیزود بعد باید چندتا مسئله تو سریال حل بشه و حل نشه بینندگان رو خداییش عصبانی میکنه .
مثلا وقایع کینگزلندینگ . جنگ استنیس با شمال و صدالبته داستان وایت واکرها .

mehrzadds
06-09-2015, 01:02 PM
با درود
بعد از اعدام ند استارک وعروسی خونین آتش زدن شیرین سومین مرگی بود که واقعا اعصابمون داغون کرد.راستش من از استنیس نه تنها بدم نمیومد بلکه وقتی جریان تولد وبیماری شیرین را از زبونش که داشت برای شیرین میگفت خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم وبا خودم میگفتم این مرد یه جنگجو جدیه که عاشق دخترشه امابعد از این....چی بگم صحنه مرگ شیرین چنان اعصاب داغون کرد که چندان حواسم به مبارزه نبود.ورود ونقشه پسران هارپی عالی بود یه لحظه فکر کردم فاتحه دنریس خوندس اما ورود دروگون عالی بود. نقشه رمزی هم به نتجه گویا رسید.

Red Hood
06-09-2015, 01:48 PM
عجیبه که توی صفحه‌ی Fullcast قسمت دهم اسمش نیست ولی این جا زدن. قبلا دیده بودم می‌گفتن توی اون صفحه هم بوده ولی الان که نیست. پس احتمالا اشتباه بوده و بعد از اون جا پاک شده از این جا رو یادشون رفته :Smiley36:
http://www.imdb.com/title/tt3866862/fullcredits
آره احتمالاً یا شایدم به دستور سازنده های سریال بوده چون می خواستن سورپرایز کنن بیننده ها رو در هر حال باید دید چی میشه در این قسمت ده پر از حادثه!

S I S
06-09-2015, 02:49 PM
...

R_HURRICANE
06-09-2015, 02:51 PM
وقتي قسمت 4 و 5 هستيم ، ميگيم ، اي بابا اين چه سرياليه ، آب بستن فقط! ، آخرش تو 2 قسمت آخر ( 9 و 10 ) يه كاري ميكنن و تمام! فقط قسمت 9 و 10 قشنگه و ...

بعد كه قسمت 9 پخش ميشه و متفاوت هست و صد البته زيبا ، كم نمياريم كه ، ميگيم : اصلا شبيه به 9 هاي فصل قبل نبود... نه ، چه 9 آرومي بود!!! و ...

كلا همونطور كه قبلا گفتم منتظر گردن زدن يكي هستيم تا جذاب بشه برامون!!!!...به ژانر هاي ديگه سريال توجه نميكنيم...

هنوز يادمون هست فصل گذشته هم كه ديوار رو نشون ميداد همه ميگفتن ، اه اه ، چه وضعشه ( آب بستن به سريال! ) ، همش اينا رو نشون ميدن كه چي؟ و ... و خب قسمت 8 اين فصل رو ديديم و به به و چه چه شروع شد و هيچكس براش مهم نبود كه اين اتفاقات قسمت 8 بدون ضمينه چيني فصول قبل اينطور لذت بخش نميشد...

و مثال ها ديگر...

همچنان كه الآن براي آريا اين حرفا رو ميزنيم و خواهيم زد... در حالي كه...

بگذريم...

قسمت بسيار خوب ، زيبا و ناراحت كننده اي بود... :Smiley35:

linkinpark20
06-09-2015, 03:34 PM

اصلا نا امید شدم از صحبتت:Smiley104:
این زنیکه احمق آتیشی با این خدای احمق تر از خودش همه رو به باد فنا میده امیدوارم یکروز بگه خود باراتییون باید بسوزه تا مشکل حل شه.قسمت اژدها رو بسیار در جلوه های ویژه ضعیف کار کرده بودن شما اژده های نازگل رو در ارباب حلقه ها با این مقایسه کن خیلی عیف بود ولی داستان دورن جالب توجه بود جیمی داره نامه مینویسه که برسه دست خواهرش بنده خدا خبر نداره اونجا رو ملت مذهبی گرفتن:Smiley69:
آریا هم که مثل همیشه شاد و سرحاله رفیقشم که اومد تو شهر حالا وقت انتقامه pay back time

و جان اسنو هم هیجان انگیزترین صحنه بود که پشت دروازه ها با وحشی ها منتظر باز شدن دروازه بودن غول وحشی ها ابهتی داره ای ول.

بعد از مدت ها 10 دادم اونم به خاطر اینکه روند داستان شتاب گرفت بدون اینکه مسخرش کنن

ahmady45
06-09-2015, 03:43 PM
قسمت جالب و درامی بود ،خیلی خوب بود!ولی واقعا از استنیس انتظار نداشتم!!!:Smiley15:نمیخوام زیاد حرف بزنم ..
فقط در مورد آریا که میگیم کسل کننده س !مطمئنا توی فصلای آینده به یه قاتل حرفه ای تبدیل میشه و پیشرفت چشم گیری میکنه واسه همینه که نشون میدن داره مسیر طبیعیش رو داره طی میکنه وگرنه اگه کلا یه دفه بیان آریا رو بکنن استاد تغییر چهره همه مون میایم میگیم چی شد این دفه اومد همه کاره شد و ..
و یه پیشنهاد به بعضی از دوستان خوبم دارم!خود شخص من اگه یه سریالی رو ببینم و سریال برام کسل کننده باشه یا زیادی بیان آب ببندن:|در کمال احترام اون سریال رو میذارم کنار !به دوستانی که از این سریال خوششون نمیاد پیشنهاد میکنم دیگه نگاش نکنن خعععلی راحت تا حوصله شونم سر نره:Smiley17:

marlborroo
06-09-2015, 04:07 PM
دیگه گردن زدن شخصیت اصلیو پخ پخ کردن شخصیت اصلی ها تو عروسی و تج*وز و همه جور وحشی گری و خشونتی رو تو این سریال تحمل کردم
ولی دیگه واقعا حالم بهم خورد از این سریال با این اپیزود
استنیس خم به ابرو هم نیاورد
امیدوارم رمزی قلع قمعش کنه(هرچند به احتمال زیاد رمزی روس بولتون رو میکشه و فرار میکنه)
صحنه های دنریس تازه جون گرفته و از آبکی بودن در اومده با اومدن اژدها هاو تیریون صحنه ی همه ی هارپی ها عالی بود
سر جورا بنده خدا هم که هنوز معلوم نیست چه جوری میتونه جون سالم به در ببره از سنگی شدن
راستی یه سوال لرد وریس چی شد؟از اون قسمت که تیریون رو گم کرد دیگه خبری ازش نیست امیدوار بودم نشونش بدن
جیمی هم بهتره زودتر برگرده و سرسی رو نجات بده

"Ross Geller"
06-09-2015, 04:38 PM
Haters Gonna Hate :Smiley69: , کسایی که انتقاد میکنن دلم میخواد یه سریال رو مثال بزنن که این همه ژانر داشته باشه و به همه اینقدر خوب بپردازه ! این همه شخصیت داشته باشه و مرگ هر شخصیت تاثیر بذاره روی بیننده , این همه داستان گسترده باشه اما همشون عالی پیش برن ( چشم پوشی میکنیم از افت های مقطعی که تو هر سریالی هست ) , کامنت هارو میخونی خندت میگیره خدایی , دلیل این که بعضیا از اپیزود 9 این فصل خوششون نیومده چیه ؟ چون فصل های قبل مرگ یه شخصیت مهم تو اپیزود 9 اتفاق میفتاد الان نشده :)) به فضا سازی , بازی بازیگرا , داستان خوبی که هر بخش داره , Cliffhanger هایی که داره و ... توجه نمیکنن !
پ.ن : به این دوستانمون که هر قسمت میان یه 1 میدن میرن دلیلیم ندارن واسه کارشون از همینجا سلام میکنم :Smiley41:

saeed_iri
06-09-2015, 07:03 PM
عجب اپیزودی، نیمه دوم این فصل نشون داد واقعا یک سر و گردن از تمام سریال های حال حاضر بالاتر هست ، واقعا چه زود گذشت حیف که فقط یک اپیزود مونده و یکسال انتظار....، این یکسال رو با چه سریالی میشه گذروند؟

arya17
06-09-2015, 08:17 PM
وقتي قسمت 4 و 5 هستيم ، ميگيم ، اي بابا اين چه سرياليه ، آب بستن فقط! ، آخرش تو 2 قسمت آخر ( 9 و 10 ) يه كاري ميكنن و تمام! فقط قسمت 9 و 10 قشنگه و ...

بعد كه قسمت 9 پخش ميشه و متفاوت هست و صد البته زيبا ، كم نمياريم كه ، ميگيم : اصلا شبيه به 9 هاي فصل قبل نبود... نه ، چه 9 آرومي بود!!! و ...

كلا همونطور كه قبلا گفتم منتظر گردن زدن يكي هستيم تا جذاب بشه برامون!!!!...به ژانر هاي ديگه سريال توجه نميكنيم...

هنوز يادمون هست فصل گذشته هم كه ديوار رو نشون ميداد همه ميگفتن ، اه اه ، چه وضعشه ( آب بستن به سريال! ) ، همش اينا رو نشون ميدن كه چي؟ و ... و خب قسمت 8 اين فصل رو ديديم و به به و چه چه شروع شد و هيچكس براش مهم نبود كه اين اتفاقات قسمت 8 بدون ضمينه چيني فصول قبل اينطور لذت بخش نميشد...

و مثال ها ديگر...

همچنان كه الآن براي آريا اين حرفا رو ميزنيم و خواهيم زد... در حالي كه...

بگذريم...

قسمت بسيار خوب ، زيبا و ناراحت كننده اي بود... :Smiley35:
دقیقا باهات موافقم.
بچه های این سایت خودشونم نمیدونن چی از گات می خوان
تا حالا 49 قسمت از این سریالو دیدم و از هر 49 تاش لذت بردم.
تک تکشون برای من خاصه .نقطه ضعف بزرگ نداره.

اضافه شده در : 4 minutes

دوستانی که اینقد میزنن تو سر گات
یه قسمت از سیزن سه تو سریاله بریکینگ بد بود والتر همش دنبال کشتن یه مگس بود که اومده بود تو آزمایشگاه(بخدا اون قسمت سه روز طول کشید تا تمومش کردم) یه نمونه مثل این قسمت تو گات برام پیدا کنین.
کل واکینگ دد هم همینجوریه:Smiley14:

اضافه شده در : 1

عجب اپیزودی، نیمه دوم این فصل نشون داد واقعا یک سر و گردن از تمام سریال های حال حاضر بالاتر هست ، واقعا چه زود گذشت حیف که فقط یک اپیزود مونده و یکسال انتظار....، این یکسال رو با چه سریالی میشه گذروند؟

Boardwalk empire
البته در حدی نیستم بخوام سریال به شما معرفی کنم ولی عالیه

тнor
06-09-2015, 09:29 PM
تو لحظه فدا کردین شیرین گفتم الان که یه اتفاقی بیفته معجزه ای چیزی اتیش نکشدش ولی اخر ملیساندرا به هدفش رسید قربانی شو گرفت حالا ببینم در قبال شیرین چی ارائه میده
راجب جیمی و برن حرفی نمونده بزنم
قسمت جان هم خوب بود
نمیدونم چرا همه از دست قسمت اریا خسته شدن همینجوری که نمیشه یه قسمته ادمکش حرفه ای بشه :Smiley36: هر چند میتونستن بهتر بهش بپردازن.
تریون هم که مث همیشه گل سر سبد فیلمه دنریس هم که بچش به موقع رسید ( یکی از فانتزیام اینه که بره اون دوتا دیگه رو هم بیاره همه مرین و به اتش بکشه):Smiley36::Smiley36:
نمیدونم چرا این روزا کیم اف ترون من و یاد یه حکایت از کلیله و دمنه میندازه که یه بازرگان نمک یه شتر داشته که تنبل تشریف داشته تو یه سفر با یه روباه درد و دل میکنه روباه م پیشنهاد میده وقتی با بار نمک از رودخونه میگذری وسط رودخونه بشین بارت سبک تر میشه شتر هم به حرفش گوش میده چند بار موقع سفر تو اب میشنه هر بارم نکای بازرگان و اب میبره بازرگان هم برای دفعه بعد پنبه رو شتر بار می بنده و شترم باز همون کلک و میزنه ولی این دفعه دیگه به جای سبک شدن بارش سنگین تر میشه
میترسم همین بلا رو سر سریال بیارن با تغییراتی که میدن تو اصل داستان اخر سر نتون جمعش کنن:Smiley15:

arya17
06-09-2015, 10:07 PM
الان دنریس سه تا دراگ Lv.1 یه اتک بزنه تاون هالشو قوی کنه:Smiley14::Smiley14:

sohrab101
06-09-2015, 10:20 PM
Haters Gonna Hate :Smiley69: , کسایی که انتقاد میکنن دلم میخواد یه سریال رو مثال بزنن که این همه ژانر داشته باشه و به همه اینقدر خوب بپردازه ! این همه شخصیت داشته باشه و مرگ هر شخصیت تاثیر بذاره روی بیننده , این همه داستان گسترده باشه اما همشون عالی پیش برن ( چشم پوشی میکنیم از افت های مقطعی که تو هر سریالی هست ) , کامنت هارو میخونی خندت میگیره خدایی , دلیل این که بعضیا از اپیزود 9 این فصل خوششون نیومده چیه ؟ چون فصل های قبل مرگ یه شخصیت مهم تو اپیزود 9 اتفاق میفتاد الان نشده :)) به فضا سازی , بازی بازیگرا , داستان خوبی که هر بخش داره , Cliffhanger هایی که داره و ... توجه نمیکنن !
پ.ن : به این دوستانمون که هر قسمت میان یه 1 میدن میرن دلیلیم ندارن واسه کارشون از همینجا سلام میکنم :Smiley41:

تمام معیارها برای سنجش گات خود گاته!
اگه از سریال انتقاد میشه به خاطر افت سریال نسبت به فصل یا قسمت ها قبله
و اگه تعریف میشه به خاطر جذابیت ذاتی سریال.
وگرنه همه دوستان منتقد از هفته دیگه شروع میکنند به روز شماری تا فصل بعد شروع بشه

.Ven0m.
06-09-2015, 11:30 PM
دقیقا باهات موافقم.

یه قسمت از سیزن سه تو سریاله بریکینگ بد بود والتر همش دنبال کشتن یه مگس بود که اومده بود تو آزمایشگاه(بخدا اون قسمت سه روز طول کشید تا تمومش کردم) یه نمونه مثل این قسمت تو گات برام پیدا کنین.

Boardwalk empire

اتفاقا اون قسمت یکی از خاص ترین قسمت های سریال ـه یه سر به ویکیش بزن
http://breakingbad.wikia.com/wiki/Fly

om3ga
06-09-2015, 11:43 PM
دقیقا باهات موافقم.

Boardwalk empire

شما هم کلا معلوم نیست چند چندی :|
اون قسمت بریکینگ بد یکی از خاصترین قسمتا برای معرفی والتر وایته که اگه "واقعا" سریال رو نگا کرده باشی...اون چیزی که توی این قسمت برای شخصیت والتر "کاشتن" فصلای بعد "برداشت" میکنن!!!
دیگه حالا متوجه نشدین بستگی به برداشت هر شخص داره!!!
به نظرم نباید سریالارو با هم مقایسه کرد...هر کدوم جای خودش رو داره!!!

--------
قسمت خوبی بود ولی اینکه چندتا داستان رو موازی پیش ببرن و نقطه اوج هر کدوم رو بزارن برا 1 قسمت به نظرم زیاد خوب نیست!!!
مثلا فصل 1 رو در نظر بگیرین...داستان ند استارک یه جورایی داستان اصلی بود و بقیه داستانا حول اون شکل گرفتن...اینجوری سریال جذابتر میشه و به قولی اب بندی نمیشه!!!
کل داستان دورن رو فک کنم توی 2قسمت میشد گفت!!!
با این حال شدیدا منتظر قسمت 10 هستم که این نقطه اوجای داستانا اخر برسن...اونجوری که عوامل گفتن قراره یه چیزی خفن تر از رد ودینگ ببینیم و بازم ملت کف و خون قاطی کنن!!!

x7music
06-10-2015, 12:12 AM
تنها امیدی که دارم از اونجایکه شیرین بخاطر اون بیماری که داره پوستش مثل چروک روی بدن اژدها هست خون تارگاریانی داشته باشه و امیدوارم قسمت بعدی زند هاز اتیش بیرون بیاد

New_Sense
06-10-2015, 12:38 AM
همه کامنت های دوستان رو خوندم و خوشحالم که 90 ٪ به سریال علاقمندن و میدونن که واقعا سریال گات بزرگترین و بهترین سریال جهان میتونه باشه . هرچند میدونم سریال های شاهکارهای دیگه ای هم هست و نمیشه بی انصاف بود ولی باید بگم چیزی که این سریال رو واقعا جذاب کرده و همه دوسش دارن همین کشمکش های داستان و مرگ و جنگ و عشق و ... هست .

در واقع این سریال تقابل بین انسانها رو عالی نشون میده . بیشتر از این فعلا نظری نمیدم .

در مورد این قسمت و قسمت های قبل باید بگم واقعا شگفتی اینه که با روح و روان ادم بازی میکنن زمانی که شیرین براتیون رو میخواستن آتیش بزنن اینقدر این صحنه زجر آور و تلخ بود که مو به تنم سیخ شد .

یه چیزی که خیلی واسم جالب بود این که استنیس که اینقدر در قسمتهای قبلی از دخترش حمایت میکرد چطور تونست آتیشش بزنه ؟ مطمنا برای هدفی چون پادشاهی وستروس . ولی در واقعا این سوال پیش میاد تخت آهنین ارزش جیغ های دخترش رو داره ؟ همیشه نویسندگان سوالاتی رو برای بینندگان مطرح میکنن که این به نظرم یه نمونه هست . شیرین در واقع به نظر شخصی من میتونست با تفکر و سواد بالایی که از کتابایی که میخوند به دست آورده بود در آینده مشاور خوبی تو زمینه هایی برای استنیس باشه .

همگی قسمت 8 رو بیشتر از این قسمت دوست داشتین ولی باید بگم به نظر من این قسمت به شاهکاری قسمت قبل بود چون محوریت داستان رو تکمیل کرد . و این که اپیزودی بود که سنت شکنی قسمت های 9 فصل های قبل رو شکست همیشه نباید توی یه قسمت منتظر حذف شخصیتی باشیم .

در مورد دیوار و جان اسنو باید بگم که به شدت شخصیت جان اسنو عالی کار شده . چیزی که بیشتر مواقع منو یاد پدرش ند استارک میندازه . شخصیتی که شرف و قسمش رو زیر پا نمیزاره و در واقع میتونیم بگیم تا الان به شدت اشتباهات کمی داشته با اینکه تجربه بالایی مثل باقی شوالیه ها یا پادشاهان اقلیم نداره . متحد کردن این عده وحشی بعد از منس ریدر واقعا هدف والایی میخواست که جان اسنو به خوبی از پسش بر اومد و اینکه با نیتی که داشت تا الان تونسته جزو بهترین شخصیت های سریال باشه و به شدت امیدوار کننده هست .

دوستی گفتن بنجن استارک چی شد ؟ و من خیلی لذت بردم که هنوز دوستان یادشونه که بنجن استارک عمو جان اسنو در اوایل فصل اول به جنگل زد و فقط اسبش برگشت . هنوز واسه خودمم سوال هست که آیا برگشتن تنها اسبش دلیل بر مرگ بنجن هست ؟ یا نه هنوز میتونیم به زنده بودنش امیدوار باشیم و امکان برگشتنش هست ؟

خب با اجازه اساتید عزیزی که همیشه سریال رو دنبال میکنن من ادامه میدم امیدوارم تا الان نوشته ها و نظرات من اذیت کننده نبوده باشه . تمام سعیم اینه که توی یه کامنت نظراتم رو بگم .

داستان دورن با تغییر 180 درجه نسبت به داستان های دنریس و استنیس و دیوار هست . یعنی در واقع میتونم بگم آرامش عجیبی رو داره و خب به نظر بنده که میتونه داستان جالبی رو در پیش بگیره شاید منتظر یک جنگ و جدل خونین بودیم توی دورن ولی اینو باید در نظر بگیریم که وقتی حاکم یه شهر صلح جو باشه نباید منتظر چیز عظیمی باشیم و برعکس باید منتظر سیاست هایی که خاندان مارتل در پیش میگیره باشیم چرا که امکانش هست مارتل ها با ترفند هایی انتقام لنیستر ها رو بگیرن .
دوستی نظری داد که به نظرم نکته ای داشت گفت که پادشاه دورن (اسمش رو نمیدونم) که من برای بار سوم نمیبخشم یا شانس نمیدوم و داشت در مورد خواهرش که توسط لنیستر ها و برادرش (اوبرین) توسط باز لنیستر ها کشته شده میخواد بار سوم یه جورایی انتقام بگیره اینجا نکته همینه که باید منتظر این تفکر باشیم که سیاستی برای ضربه زدن به لنیستر ها رو داره .

میرسیم به داستان آریا که در واقع مرموز ترین داستان این فصل میتونه باشه چون هنوز سوال ها و شک شبه هایی رو واسه بیننده میزاره که 1. چرا جاکان هاکار میتونس قیافشو تغییر بده ؟ 2. آدمهایی بی چهره چه خصوصیات متمایزی دارن که باقی ندارن ؟ 3.کشتن با زهر که آریا میخواست انجام بده از رسومات مارتل ها هست که در واقع انگار در براووس هم مده ؟ 4. اون تالار چهره ها چه چیزی رو واسه آریا داره یعنی آریا میتونه از اون همه چهره استفاده کنه برای بی چهره شدن یا نه ؟ یا اگرم میتونه چطور و چگونه ؟ کلا داستان یه مقدار نیازمند مقدمه چینی داره پس به نظر من میتونیم روی داستان آریا روی فصل بعد حساب کنیم و امیدوار باشیم که داستان جذابی رو داشته باشه . و این امکان هم هست که آریا با این وضعیت خیلی از آدمای توی لیستش رو بکشه .

خب داستان بعد در مورد دنریس و اژدهاش هست . صحنه های چاله ها و مبارزات به شدت جالب و لذت بخش بود قرار گیری دنریس و تیریون در کنار هم میتونه نقطه عطفی باشه واسه این سریال چون شباهتی که دنریس با تیریون داره اینه که هر دوشون قلب رعوفی دارن به نظر من تیریون واقعا میتونه انسان بزرگی باشه در عین حال که کوتوله هست و من هنوز که هنوز تیریون بهترین و دوست داشتنی ترین شخصیت داستانه واسم . برگشت سر جوراه به چاله مبارزه جالب بود و اینکه نتونست اولش با یکی از مبارزه کننده به جنگه در واقع طبیعی بودن سریال رو نشون میده و صحنه جنگ با هارپی با اون موسیقی شاهکارش بسیار شاهکار و عالی بود میتونم بگم به اندازه جنگ جان اسنو با ادرها لذت بخش بود . صورتک هارپی ها خیلی خیلی منو یاد آخرین فیلم استنلی کوبریک میندازه (چشمان کاملا بسته) و اینکه میرین باید دچار از گسیختگی و اتیش سوزی بشه فکر کنم چون بازهم مخالفان هارپی دست از سر دنریس بر نمیدارن و شاید باید منتظر تخریب این شهر و تغییر مکانی دنریس باشیم .

در این قسمت خبری از سرسی و مذهب 7 و تامن نبود

خبری از سانسا و بولتون ها نبود .

خبری از لیتل فینگر نبود

خبری از تایرل ها همون بانو اولنا نبود

و در واقع هنوز از خبری از واریس نیست (سوال هست که واریس کجاست ؟ شخصیتی که واقعا با لیتل فینگر در سیاست برابری میکنه )

در این فصل خبری از بران استارک اگر درست گفته باشم. و همچنین داداش کوچیکترش

خبری از گریجوی ها نبود

خبری از برج دوقلو (ولدر فری) نبود .

همه این داستان ها که خبری ازشون نیست مقدمه ای و فصل تازه ای رو در پیش داره .

TrUe.MadnesS
06-10-2015, 01:04 AM
عجب قسمتی بود واقعا .. بازم طبق معمول هر فصل با یکی از ایپزود 9 های زیبای سریال طرف بودیم .. :Smiley19:

دو سکانسش به شخصه برای من خیلی فوق العاده بود .. یکی سکانس به آتیش کشیده شدن "شیرین" و یکی هم سکانس اومدن دروگون و سوار شدن دنیس تارگرین روش و بعدش پرواز.

ولی اونایی که کتابش رو هم دنبال میکنن و خوندن میدونن که سکانس به اتیش کشیده شدن "شیرین" هنوز توی کتاب های حال حاضر جرج.آر.آر مارتین وجود نداره ولی تو کتاب های آیندش ممکنه وجود داشته باش و. که این خودش باز یه شوک بود.

اپیزود 10 احتمالا بازم قسمت خونین خواهد بود ..

این مقاله هم رو هم دوسداشتین بخونین " البته اگه مشکل زبان ندارید " . چون طولانیه ترجمه نکردم.
http://io9.com/so-did-game-of-thrones-just-reveal-a-huge-book-spoiler-1710011764

mohammad1992
06-10-2015, 01:10 AM
خبری از براین و اون دوستش هم نبود:Smiley17:

alidm4
06-10-2015, 03:28 AM
اینی که رفت تو ف**شه خونه و آریا دنبالش رفت کی بود؟
هر چی فک میکنم یادم نمیاد:/

тнor
06-10-2015, 03:37 AM
اینی که رفت تو ف**شه خونه و آریا دنبالش رفت کی بود؟
هر چی فک میکنم یادم نمیاد:/
فک کنم اسمش سر مرین ترنت هست و استاد رقص شمشیر اریا رو تو فصل اول کشت
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه حرفی تو دلم مونده اونم اینه که دوستان میان این سریال و با برکینگ بد یا ولکینگ دد مقایسه میکنن یه بقیه سریالها
این حرف شون مث اینه که شباهت جنس نر و ماده رو بخوان بگن
ولکینگ دد به نظرم قابل مقایسه با زی نیشن هست (البته شاید سریالهای باشه که من ندیدم) نه گیم اف ترون سریال ها رو وقتی مقایسه میکنین بهتره تو یه سبک باشن مس دردویل با اروو یا بقیه سریال ها

TWD
06-10-2015, 05:15 AM
دوستان خواهشا اسپویلر نرید:Smiley15: :Smiley15::Smiley15:
یه سری مثل من اصلا علاقه ای به دونستن داستان از طریق کتاب رو نداریم و فقط میخوایم سریال رو ببینیم ، وقتی میاید داستان رو لو میدید یا میگید توی کتاب فلان چیز اتفاق افتاده جذابیت سریال واسه بیننده کم میشه
احیانا اگرم میخواید مطلبی از کتاب گید خواهشا توی اون تگ مخصوص اسپویلر بزارید خیلی ممنون:Smiley17::Smiley17:

صحنه ای که اژدها میاد واقعا عالی بود هرچند اون لحظه ای که دنریس داشت سوار اژدها میشد خوب کار نشده بود ، جورا هنوز به دنریس میگه کلیسی :Smiley36:
در کل این فصل خیلی عالی بوده ،واقعا همه فصل ها خیلی خوب بودن تا الان ، سریال روند نزولی نداره برعکس اکثر سریال ها

AlirezAlirezA
06-10-2015, 10:57 AM
http://picoup.ir/images/97890826705995333395.jpg (http://picoup.ir/)

کبابی دنریس و پسران

از اولین جایی که ملیساندر رو نشون دادن (قسمت 4 فصل اول بود فکر کنم)، ازش متنفر شدم. خیلی آدم بوووووقیه... خیلی:Smiley19:
استنیس هم که دیگه... :| خوشم میومد ازش، ولی آخه اینقدر (الان دارم با دستم به مقدار کمی اشاره میکنم :دی) حس پدرانه نداره؟ حالا باز خوبه زنش یه حرکتی زد، ولی استنیس:Smiley19:
دورن هم خیلی خوبه. از سازنده‌ها درخواست میکنم زمانش رو بیشتر کنن :d حیفه اینا تو حاشیه باشن.
دیگه چی بود؟:Smiley26:
آها! جان اسنو. خب برگشت دیگه. همین :دی

تیکه‌ی میرین هم که فوق العاده بود! هم دیالوگا، هم پسران هارپی، هم اژدها! ولی جلوه های ویژه...!

قسمت 10 ایز کامینگ، هر چی این قسمت کشت و کشتار نداشت، پیشبینی میکنم قسمت بعد داشته باشه. سازنده‌ها احتمالا جبران میکنن. :دی

9/10

WALKING DE4D
06-10-2015, 01:09 PM
میشه دوست عزیز در خصوص این بزرگترین سد آبی تاریخ نظر ندین ؟

شمایی که به اشغال ترین اپیزودهای twd ده میدی میایی اینجا برای ما در خصوص بد و خوب بودن سریال نظر هم میدی ؟ حد و حدود سلیقه شما و مشخص.معنی آب بندی رو میخوای لطف کن برو بشین twd رو از اول تا اخر ببین، بازهای خسته کننده، داستان بی کشش، تایمنیگ بیخودی، دیالوگ های کلیشه ای و ... حالا بعد بیا با یه اپیزود اشغال got مقایسه کن، شرافت گات سر تا بیشتر ازtwd هست.

اولا اینجا جای بحث سریال دیگه نیست :Smiley35: دوما زانر دو تا سریال کاملا متفاوته :Smiley39: سه فصل خیلی خوب و جذابی داشته twd با این حال که افت داشته سریال دو فصل اخر ولی بازم راضی کننده:Smiley30:

fear walking dead بزودی میاد دلیلشم استقبال خوب از سریالهه اصلا حرف شما درست twd کسل کننده بد:Smiley39::Smiley39:

اگه قرار باشه هر فیلم سریالی ساختع میشه همه موافق سریال باشن که هیچ سریالی جز تاپ لیستت نباید باشه دلیل نمیشه چون دارم از سریال نقد بجایی میکنم از اون سریال خوشم نیاد

اگه سریال دنبال نمیکردم مطمن باش نقدش نمیکردم سیاست کاری سازندگان این سریال کم کردن هزینه هاس و اب بستن تو سریال برای درامد خودشون:Smiley15:

چرا که اصلا شاهد جلوه ویزه خوب قابل تاملی نیستیم همش شده گذر سریع از صحنه جذاب و پرداختن به شخصیت هایی که نقشی تو سریال ندارن و فقط جهت پر کردن تایمینگه:Smiley85:

از نه قسمت پخش شده راحت پنج قسمت اون شاهد بازی های خسته کننده، داستان بی کشش، تایمنیگ بیخودی، دیالوگ های کلیشه ای و ...بوده

بحث بعدی حق انتخابه که شما این سریال دوست داری به انتخابتون احترام میزارم شاید با شخصیت های سریال ارتباط برقرار کردی که البته غیر ممکنه تا با یه شخصیت ارتباط بر قرار میشه

سریع از سریال حذفش میکنن پس اون ارتباطه تو سریال نیست :Smiley16:

همه جای دنیا موافق و مخالف وجوود داره با این حال با هیچ کدوم از منتقدین با این لحن بدی که شما صحبت میکنی برخورد نمیشه دلیل نمیشه چون شما موافق سریالی هستین

همه صد در صد موافق باشن اگه خدایی نکرده مخالف بود کسی این طوری رفتار کنین :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

anzalichi
06-10-2015, 01:42 PM
http://s6.picofile.com/file/8192951900/Game_of_Thrones_S05E09_720p_HDTV_nItRo_12_15_23_.J PG
Holy Mother Of GOD.:Smiley10:... اینطوری نمیشه..من باید یه اژدها بخرم بزارم تو اتاقم :d ولی هنوز مثل Smaug جا نیوفتاده:Smiley35:

- استنیس باراثئون ، اولش میای میگی همه ی کسایی که میگفتن دخترتو بکش برن به درک بعدش میزاری جلوی روت زنده زنده آتیشش بزنن؟؟ هنوزم دوستت دارم مرد ولی تاج و تخت با چه خفتی؟؟ جادوگر دخترتو آتیش بزنه تو وایستی نگاش کنی؟؟پادشاهی که نتونه روش بهتری پیدا کنه لیاقتش همینه بین کسل بلک تا وینترفل بمیره از سرما...!! (نظره شخصیه به کسی ربطی نداره..جبهه نگیرید) ولی حضوره استنیس بار و کلاس سریال رو یه تنه برده بالا..بازیگرش فوق العاده س..اون تیکه که گفت "منو ببخش:Smiley19:" اون چند نفری که ریختن اول اپیزود و اردوگاهو آتیش زدن کی بودن ؟؟ :| ":d فهمیدم کاره رمزی و دارو دستشه ولی چقدر زود رسیدن به لشکر استنیس :| "این دختره آریا هم داره شورشو درمیاره..امیدوارم یه مقدمه چینی واسه داستان فوق العاده تر باشه وگرنه حضورش تو این فصل سوهانه روح من شده..

فازه اون چهار نفری که تو هراپیزود میان 1 میدن خدائیش معلوم نیست..واسه خودم متاسفم دارم سریالی رو میبینم که یه عده چشم دیدنش رو ندارن..!! خداکنه از دوستان من نباشن کسایی که رای دادن.. علت این انتخاباتتون رو بگید مثل مرد.. تا تاپیک بحث اپیزودیک زده میشه سریع میان 1 میدن..!! شما همونایی هستید که بهتره بشینید ستایش فصل 3 رو ببینید :| اعصاب نمیزارن واسه آدم.. :| اشکان اخراجشون کن :d

من 9 دادم به اپیزود..!! برخلاف دوستانی که میگن چیزی نداشت..همون آتیش زدنه دختره استنیس = کشتن استنیس بود.. اون بغضی که گلوی استنیس رو داشت پاره میکرد ارزش جون یه لشکرو داشت..

siavashbehzad1
06-10-2015, 02:07 PM
سلام .. سریال قشنگیه ولی خیلی کند پیش میره ... تو اکثر فیلمایی که دیدم دراگونش با نیزه آسیب نمیدید ... با این دراگونو اون سربازایی که اینقد ازشون تعریف کردن ... گفتم حالا همشون یه پا اسپارتاکوسن :Smiley35: ولی خوبه از قدرت دادنایه الکیو افسانه ای خوشم نمیاد .. مثه فیلم سیصد :Smiley36: بنده خداها تو خواب فقط اینجوری ایرانیارو آشو لاش کنن:Smiley10: تشکر بابت نظرات قشنگتون :Smiley17:

anzalichi
06-10-2015, 02:29 PM
اولا اینجا جای بحث سریال دیگه نیست :Smiley35: دوما زانر دو تا سریال کاملا متفاوته :Smiley39: سه فصل خیلی خوب و جذابی داشته twd با این حال که افت داشته سریال دو فصل اخر ولی بازم راضی کننده:Smiley30:

fear walking dead بزودی میاد دلیلشم استقبال خوب از سریالهه اصلا حرف شما درست twd کسل کننده بد:Smiley39::Smiley39:

اگه قرار باشه هر فیلم سریالی ساختع میشه همه موافق سریال باشن که هیچ سریالی جز تاپ لیستت نباید باشه دلیل نمیشه چون دارم از سریال نقد بجایی میکنم از اون سریال خوشم نیاد

اگه سریال دنبال نمیکردم مطمن باش نقدش نمیکردم سیاست کاری سازندگان این سریال کم کردن هزینه هاس و اب بستن تو سریال برای درامد خودشون:Smiley15:

چرا که اصلا شاهد جلوه ویزه خوب قابل تاملی نیستیم همش شده گذر سریع از صحنه جذاب و پرداختن به شخصیت هایی که نقشی تو سریال ندارن و فقط جهت پر کردن تایمینگه:Smiley85:

از نه قسمت پخش شده راحت پنج قسمت اون شاهد بازی های خسته کننده، داستان بی کشش، تایمنیگ بیخودی، دیالوگ های کلیشه ای و ...بوده

بحث بعدی حق انتخابه که شما این سریال دوست داری به انتخابتون احترام میزارم شاید با شخصیت های سریال ارتباط برقرار کردی که البته غیر ممکنه تا با یه شخصیت ارتباط بر قرار میشه

سریع از سریال حذفش میکنن پس اون ارتباطه تو سریال نیست :Smiley16:

همه جای دنیا موافق و مخالف وجوود داره با این حال با هیچ کدوم از منتقدین با این لحن بدی که شما صحبت میکنی برخورد نمیشه دلیل نمیشه چون شما موافق سریالی هستین

همه صد در صد موافق باشن اگه خدایی نکرده مخالف بود کسی این طوری رفتار کنین :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

شما یه تعریف از بازیهای خسته کننده ، داستان بی کشش ، تایمینگ بیخودی و دیالوگهای کلیشه ای ارائه کن تا ما بدونیم چند چندیم..اون سه نقطه ای که بعد اون کلمات گذاشتی ینی فیلمبرداری،کارگردانی،و... سریال هم همگی بیخود تشریف دارن.. نقد خوبه ولی با کوبیدن فرق داره.نقد خوب اونیه که حقیقت اثر رو بازتاب بده ... در ضمن اینکه اسپین آف سریال واکینگ دد داره ساخته میشه ابداً نشون دهنده ی محبوبیت سریال اصلی نیست..دوماً اسپین آف ساختن برای تک تک کارکتر های این سریال کاره فوق العاده آسونیه چون یه عالم داستان تعریف نشده دارن واسه همگی... یه جمله ای رو تو چت باکس گفتم اینجا هم میگم : ایرانی جماعت عادت کرده حتی بهترین اثر رو هم بزاریم جلوش به زور دنباله یه ایراد بگرده توش....

درمورده بخش آبی رنگ هم حتماً شوخی میکنید :) مخصوصاً بخش "قابل تاملش" :)

S I S
06-10-2015, 02:35 PM
...

WALKING DE4D
06-10-2015, 05:25 PM
من حرفی نمیزنم دوست عزیز، اینکه شما خودتون رو جز دسته منتقدین قرار میدید و اینطوری میگید من رضایت ندارم و از این حرفها نشان از ناآگاهی و خود بینی خودتون هست ربطی به دیدن و دنبال نکردن سریال نداره.

خصوصا اینکه من لازم نیست در خصوص بدی های TWD سخنرانی بکنم، به قول یکی از دوستان همون اپیزود HardHome شلینگ گرفت به کل واکرهای TWD و کل مجموعه اش.

و من به شما یه پیشنهاد میکنم کل نظر خودتون رو به همون نمره یک دادن بسنده بکنید.خصوصا اینکه مایی که کتاب خوندیم یک نمیدم سر این تغییرات ولی شماها ... لول !!

اولا نمره ای که دادم تو بحث قبلی گفتم :Smiley15: حالا هر کسی که یک داده پیدا کنین بپرسین دلیل کارش چی بوده دوماا کسی که مطلق از سریالی تعریف تمجید میکنه مطمنم هیچی بارش نیست و نمی فهمه چی داره میبنه :Smiley35: فکر کنم دلیلش گروه سنی باشه که چهارتا دراگون و دو تا حرکت تو قسمت اخر راضیش بکنه :Smiley69: در قسمت واکر های HardHome که این جور شما تعریف میکنی کاملا اشتباه اصلا واکر هایی که تو والکینگ دد دیده میشه کجا و این کجا یک درصد از اون استرسی که تو twd دیده میششه اینججا دیده نمیشه :Smiley15: دیگه بعد گذشت هشت قسمت اب بستن تو سریال توقع داشتین همین یه صحنه رو هم تو سریال نمبینین:Smiley39:یا اینکه سریال میبینی صرفا بخاطر مسایلی که حد اندازه توش نیست؟؟؟؟:Smiley39:

فکر کنم سطح توقع از سریال براتون خیلی پایینه هنوز فصل گذشته یادمه که دنریس می خواست حمله کنه و تیر های کمان دقیقا جلو پاشون می خورد زمین :Smiley14:

تایپیک بحث درباره گات هست شما دلیلی نداره بخواین بحث سریال دیگه ای رو بیازین وسط و اینکه بیاین تو تایپیک گات از ضعف های سریال دیگه پرده برداری کنین اینکه وقتی شما داری از سریال تعریف میکنی یعنی داری نقد مثبتی میکنی پس لازمه این تعریف بهتون گوش زد کنم و میزان درک و اگاهیتون رو افزایش بدم

اضافه شده در : 7 minutes

.

درمورده بخش آبی رنگ هم حتماً شوخی میکنید :) مخصوصاً بخش "قابل تاملش" :) بحث درباره کل سریال بجز قسمتی که شمالی ها به دیوار حمله کردن و اینکه قسمت هشت این فصل

چه جلوه ویزه ای شما دیدین به ما بگین همین قسمت نه وقتی دراگون اومد میتونستن خیلی بهتر درش بیارین بحث بعدی وقتی اونا قصد کشتن دنریس دارن میتونستن با همون روش پرتاب نیزه که دراگونو میزدن وارد عمل بشن یا اینکه وسط یه شورش احساس مادرانه دنریس نسبت به دراکون و اینکه اون مدلی از میدون خارج شدن و..... برای من جالب نبود :Smiley17::Smiley17:

Hideo K
06-10-2015, 05:38 PM
اولا نمره ای که دادم تو بحث قبلی گفتم :smiley15: حالا هر کسی که یک داده پیدا کنین بپرسین دلیل کارش چی بوده دوماا کسی که مطلق از سریالی تعریف تمجید میکنه مطمنم هیچی بارش نیست و نمی فهمه چی داره میبنه :smiley35: فکر کنم دلیلش گروه سنی باشه که چهارتا دراگون و دو تا حرکت تو قسمت اخر راضیش بکنه :smiley69: در قسمت واکر های hardhome که این جور شما تعریف میکنی کاملا اشتباه اصلا واکر هایی که تو والکینگ دد دیده میشه کجا و این کجا یک درصد از اون استرسی که تو twd دیده میششه اینججا دیده نمیشه :smiley15: دیگه بعد گذشت هشت قسمت اب بستن تو سریال توقع داشتین همین یه صحنه رو هم تو سریال نمبینین:smiley39:یا اینکه سریال میبینی صرفا بخاطر مسایلی که حد اندازه توش نیست؟؟؟؟:smiley39:

فکر کنم سطح توقع از سریال براتون خیلی پایینه هنوز فصل گذشته یادمه که دنریس می خواست حمله کنه و تیر های کمان دقیقا جلو پاشون می خورد زمین :smiley14:

تایپیک بحث درباره گات هست شما دلیلی نداره بخواین بحث سریال دیگه ای رو بیازین وسط و اینکه بیاین تو تایپیک گات از ضعف های سریال دیگه پرده برداری کنین اینکه وقتی شما داری از سریال تعریف میکنی یعنی داری نقد مثبتی میکنی پس لازمه این تعریف بهتون گوش زد کنم و میزان درک و اگاهیتون رو افزایش بدم

والا گات اگه 8 قسمت آببندی بوده,واکینگ دد که از وسط سیزن 3 به این ور آب بندی بوده :دی
من خودم اون کساییم که تا قسمت 7 ازین فصل انتقاد میکردم...دلیل انتقادمم عدم وجود صحنه های آنچنانی و هیجان زیاد نبود...بلکه پیشرفت نکردن داستان و به هدر دادن وقت بود!(هر چند که این هدر دادن وقتش هم نسبت به نصف بیشتر سریالای دیگه کمتره).خودم به قسمت 7 نمره 9 دادم با اینکه توش صحنه ی آنچنان خارق العاده ای نبود بلکه پیشرفت قابل قبول داستان بود
فک کنم پوریا هم خودش میدونه که این فصل افت داشته و حتی یکمم آببندی!ولی مشکل ماها اینه که شما یکم زیادی گیر میدی و بیش از حد گندش میکنی!درحالیکه twd از گات که بدتره!90%از90%قسمتا داره با دیالوگای مثلا سنگین(!)وتامل انگیز تکراری و کلیشه ای میگذره بعدش یه دفعه میریزن 100نفر این اینو میکشه اینم اونو میکشه بعد همه میگن عجب قسمت شاهکاری بود!حرف نداشت!روانیم کرد!(قسمت 8 این فصل رو یادتون بیاد که چقدر معمولی بود ولی...)

"Ross Geller"
06-10-2015, 05:39 PM
در قسمت واکر های HardHome که این جور شما تعریف میکنی کاملا اشتباه اصلا واکر هایی که تو والکینگ دد دیده میشه کجا و این کجا یک درصد از اون استرسی که تو twd دیده میششه اینججا دیده نمیشه
من با دوستمون موافقم تو این قسمت , مگه نمیبینین تو TWD چقدر از واکرا میترسن ؟ :| در حدی که یه میله رو یه بچه 10 ساله بر میداره واکر میکشه ! that scares the hell outta me :Smiley10::Smiley10: :)))) داداشم والا من یکی که تو TWD قسمت واکرا رو میزنم جلو اینقدر حوصله سر بره :d ( اخه میخوام سریع برسم به دیالوگ های پر مفهومی که داره :Smiley35: اینقدر مفهومین لا مصبا 3 سیزنه دارن تکرار میشن مخاطب درکشون کنه :Smiley10: )

Hideo K
06-10-2015, 05:42 PM
در قسمت واکر های HardHome که این جور شما تعریف میکنی کاملا اشتباه اصلا واکر هایی که تو والکینگ دد دیده میشه کجا و این کجا یک درصد از اون استرسی که تو twd دیده میششه اینججا دیده نمیشه
دود!یو گاتا بی کیدین می
خدایی!والا ما مخاطبا الان از ریک بیشتر میترسیم تا واکرای TWD:Smiley14:الان واکرا مث خونوادمون شدن!باهاشون انس گرفتیم:Smiley36:از چی بترسیم؟!:Smiley15:

WALKING DE4D
06-10-2015, 05:47 PM
والا گات اگه 8 قسمت آببندی بوده,واکینگ دد که از وسط سیزن 3 به این ور آب بندی بوده :دی

فک کنم پوریا هم خودش میدونه که این فصل افت داشته و حتی یکمم آببندی!ولی مشکل ماها اینه که شما یکم زیادی گیر میدی و بیش از حد گندش میکنی!درحالیکه twd از گات که بدتره!90%از90%قسمتا داره با دیالوگای مثلا سنگین(!)وتامل انگیز تکراری و کلیشه ای میگذره بعدش یه دفعه میریزن 100نفر این اینو میکشه اینم اونو میکشه بعد همه میگنرد(قسمت 8 این فصل رو یادتون بیاد که چقدر معمولی بود ولی...)

نمیدونم چرا بحث twd اوردین اینجا اون دوستمون خواستن به یه چیزی گیر بدن بگن هیچی نمیفهمی twd اورد تو این تایپیک در صورتی که ....

خونده باشی گفتم دو فصل پایانی twd افت داشته و انچنان مثل سه فصل اول نیست پس خواهشا از twd پیراهن عثمان درست نکنین بپوشین تنمون

بحثی که کردم در باره این سریال بود و این قسمت شما بجا پرداختن به سریال های دیگه درباره همین قسمت صحبت کنین نه اینکه چه سریالی خوبه چه سریالی بد ......:Smiley17:

Hideo K
06-10-2015, 05:56 PM
خونده باشی گفتم دو فصل پایانی twd افت داشته و انچنان مثل سه فصل اول نیست پس خواهشا از twd پیراهن عثمان درست نکنین بپوشین تنمون
آنچنان؟!
والا کلا 5-6 فرسنگ فاصله داره از 2 فصل ابتدایی شاهکار:Smiley19:
البته که کار درستی نیست بحث TWDرو ادامه بدیم ولی وقتی میگین که واکرای TWDکجا و واکرای گات کجا!سخته آدم چیزی نگه...

S I S
06-10-2015, 05:59 PM
...

Julie
06-10-2015, 06:02 PM
کسی که مطلق از سریالی تعریف تمجید میکنه مطمنم هیچی بارش نیست و نمی فهمه چی داره میبنه
آقا من از اون دسته های مطلق تعریف و تمجیدیم ، تو دنیایی که امثال شما بارشونه ، بزار ما هیچی بارمون نباشه ، شما که میفهمی چی داری میبینی برو واکینگ ددتو ببین ، من از گیم آف ترونز چیزیرو که انتظار دارم رو دریافت میکنم ، حالا اینکه شما هی هر اپیزود بیای بگی آب آب آب ، هیچ تاثیری در روند سریال دیدن من نداره ، یکبارهم به خاطر این مسائل و بد دهنیتون اخراج شدید ، سعی کنید حداقل احترام خودتونو و نگه دارین تا اون اتفاق دوباره نیافته ،

فکر کنم دلیلش گروه سنی باشه که چهارتا دراگون و دو تا حرکت تو قسمت اخر راضیش بکنه
تا اونجایی که من دور و بره خودم میبینم ، هر کی که سریال دیدنو تازه شروع کرده و چیز خاصی از سریال و این جور چیزا نمیدونه واکینگ دد میبینه (حول سن 16 سال)

یا اینکه سریال میبینی صرفا بخاطر مسایلی که حد اندازه توش نیست؟؟؟؟
این جملتم معنی کن برام

اینکه وقتی شما داری از سریال تعریف میکنی یعنی داری نقد مثبتی میکنی
آقا اصن شما معنی کلمه نقد رو نمیدونین چی هست ، انقدر راحت به چهار تا حرف خودتون برچسب نقد نزنین به جای این کارا بشینین چار تا کتاب در مورد نقد بخونین بعد بیاین اینطوری هی نقد نقد کنین ، به عنوان شروع هم پیشنهاد میکنم کتاب نقد ادبی عبدالحسین زرین کوب رو بخونین ، بعد برید کتاب نقد در مورد سینما و سریال بخونین ،

پس لازمه این تعریف بهتون گوش زد کنم و میزان درک و اگاهیتون رو افزایش بدم
آقا کی گفته التزامی برای آگاهی دادن به دیگران وجود داره ، شاید اصن یکی میخواد در جهل کامل بمیره ، این دیگه به شما مربوط نیست که دیگران چقدر نیاز به آگاهی و درک دارن . بعد واقعا اعتماد به نفستون قابل ستایشه که با این دانشتون به جای اینکه به فکر افزایش آگاهی خودتون باشید نشستید میخواد به بقیه یاد بدید .

M.Amir
06-10-2015, 06:10 PM
بعنوان استارتر تاپیک :

به عنوان تاپیک عنایت داشته باشید.

لطفاً در مورد اتفاقات این قسمت بحث کنید و بحث در مورد سریال های دیگه رو در تاپیک‌های دیگه پیگیری کنید.

UntouChable
06-10-2015, 06:18 PM
من میگم مارتین تو مکتب خونه های همین 11 بقلمون آموزش دیده, دختر بیچاره رو زنده زنده آتیش زد ... این شاه برحق رو هم اسمشو عوض کنن mad king ورژن 2 خیلی خوب میشه !!!
از شخصیت بد خوشمون میاد ولی نه اینقد
این همه هوادار داره این دراگو و نمیزارن اون روی ماهشو 5 ثانیه ببینیم
سرسی بیچاره رو هم نشونش ندادن ... :(

WALKING DE4D
06-10-2015, 06:18 PM
قسمت اخر چطوری به این همه مسله خاتمه بدن مشخص نیس

سرسی سانسا اریا جان استینس مارجری جیمی

احتما دنریس یا این اتفاق هایی که گفته بیخیال کشور داری د راونجا بشه

naafas
06-10-2015, 07:02 PM
دوستان سر مرین ترنت همونی نیست که گردن ند استارک رو زد؟

saman2esm
06-10-2015, 07:11 PM
دوستان سر مرین ترنت همونی نیست که گردن ند استارک رو زد؟

نه! سر ند رو جلاد زد! ایشون استاد رقص آریا رو کشت! the first sword of bravos

AR!@N
06-10-2015, 08:12 PM
نه! سر ند رو جلاد زد! ایشون استاد رقص آریا رو کشت! the first sword of bravos
فکر می کنم سر ند رو Ilyn Payne زد.
معلوم ام نیست کشته باشه ، هیچ جا مدرکی نیست که بگه سیریو رو کشتن.

тнor
06-10-2015, 08:19 PM
سر ند استارک و اون بیس زبون زد فک کنم سر الیین پین بود فک کنم بازیگرش به علت بیماری از سریال حذف شد
---------------------------------------------------------------------------------
راجب بحث اب بندی و اینا
خودم شخصا اعتراضی که به سریال دارم این که یه هو خیلی فاصله گرفت از کتاب و بعدشم به جای اینکه تایم اختصاصی بعضی کارکتار ها رو زیاد کنن میاوردن این لیدی استون هارت و جا میدادن یعنی با یکم فشرده سازی یکم از شخصیت های که بهش ن پرداختن میاوردن (البته خودم شخصا کتاب ها رو نخوندم)
ولی با این حال نمیگم سریال و خراب کردن
------------------------------------------------------------
راستی یه حسی بهم میگه اون که قرار بود شوهر دنریس بشه دستش با پسران هارپی تو یه کاسه بود یعنی بعد اون دیالوگی که گفت میخواستم ببینم کارا دارن درست پیش میرن
این حس بهم دست داد
-------------------------------------
راجب جم کردن سریال تو این فصلم به نظرم کار زیادی نمونده برای جم کردن جان از پشت دیوار برگشته ملیساندرا یه راهی جلوی استنیس قرار میده دنریس کنترل اژدها شو بدست گرفته
حتی نشونش ندنم به نظرم شاید قابل قبول باشه برا بینده میمونه کشتن مرین ترنت که اگه بخوان تو ده دقیقه کل قظیه رو هم میارن پنجاه دقیقه باقی مانده رو هم فک کنم کینگز لند رو جواب بده :Smiley36: و سانسا

S I S
06-10-2015, 08:34 PM
...

AR!@N
06-10-2015, 08:48 PM
بازیگرش مرده وگرنه خود کارکتر هنوز هست تو چندجا فکر کنم بهش ماموریت هم میدن انجام میده به صورت لفظی
Syrio Forell رو میگم معلوم نیست مرده یا نه ، نه ایلین پین :دی

saman2esm
06-10-2015, 09:09 PM
درود
من هم دوست دارم سریو نمرده باشه و آموزش آریا رو کامل کنه!اما با شمشیر چوبی شکسته ...

logan
06-10-2015, 11:58 PM
یه چیز جالب رو دیدم حیفم اومد نزارم اونم برگرفته از سریال south park اپیزود canada on strike هست :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

http://picoup.ir/images/82635593902554948840.jpg (http://picoup.ir/)

Julie
06-11-2015, 05:26 AM
همش حس میکردم تاپیک یه چی کم داره

http://8pic.ir/images/s16guvrwdgowtvw6x31g.jpg

_root
06-11-2015, 11:25 AM
نمره من 9 از 10

اول از همه بگم که ناراحتم چون تموم میشه این هفته و خیلی مسائل حل نشده، 100% هم جنگ میره واسه فصل 6 یا اگر 7 وجود داشته باشه اونجا مشخص میشه :Smiley15:

دوم بگم آرزو مرگ این یارو استنیس رو دارم
مردک ابله، البته تو طول تاریخ هرجا پای یک زن در میون بوده اون پادشاه به چیز رفته :Smiley14:

یه چیزیم ذهنم رو درگیر کرده که همیشه تو داستان ها اژدها معمولاً با نیزه معمولی زخمی هم نمیشدن حالا یا بواسطه پوست کلفت یا مسائل جادوئی و ...
چطوریه که این با نیزه زخمی شد خوب اینطوری باشه جثه کوچکی دارن با 10-15 تا نیزه از پا در میان !

Grandpa
06-11-2015, 01:50 PM
از کجا معلوم تو قسمت بعدی اتفاقی نیوفته! نا امید نباشید!

ShInOdA
06-12-2015, 03:35 AM
این شیرین زجه میزد اون بادمجون منقبض میشد فقط :Smiley104:
من که ارزو داشتم اتنیس رمزی رو بکشه الان 180 درجه برعکس شدم و دوست دارم پوست استنیس و اون شنل قرمزی رو همچین قلفتی:Smiley35: بکنه ...

# واقعا قسمت قبل در حد یه شاهکار بود اونم پایانش ...
اصلا قدرتی که واکرها نشون دادن و ... چیز عجیبی بود
البته این تیکه که یهو هارپی ها رو نشون داد که تو جمعیت شروع کردن به سلاخی قشنگ بود رعب آورانه بود ....

داستان آریا هم مثکه به یجایی داره میرسه بالاخره ! فک کنم یکی از اسامی لیستش کم شه !
# دراگون هم همچین هیبتی نداشت البته خو هنوز بچس ولی دوست دارم یچی مث اسماوگ ازش دراد :Smiley35:

دیگه فک کنم این قسمت قسمت پایتخت باشه ... چون قسمت جان و دیوار و واکر ها / این قسمت دنریس و دراگون و هارپی ها / این قسمت سرسی و مسائل پایتخت
امیدوارم قسمت 10 یه شوک جالبی داشته باشه ...

orojlo
06-12-2015, 06:46 AM
من نميخواستم توي بحث ها تا اخر فصل شركت كنم اما ديدم همين طوري دارن ميگن استنيس اينطوريه و اون طوريه براي كاري كه استنيس انجام داد فقط يه جمله ميشه به كار برد ! " براي بَقا بايد بَها داد " دوستان شايد بهتر باشه سريال و خصوصا ديالوگ هاي بين شيرين و پدرش رو مرور كُنن ، اين بحث خيلي جاي ادامه دادن داره من منتظر قسمت دهم هستم تا حرفم رو كامل كنم.

majidzendaniyan
06-12-2015, 05:56 PM
عجیب دارن رو مخاطب کار میکنن !:Smiley10::Smiley10::Smiley10:

البته من شیش دادم ...هر چی فکر میکنم شیش به این قسمت خیلی نزدیکه

fanoudi
06-12-2015, 07:30 PM
حقا که من ده دادم شکوه مامان اژد ها و خودش ؛ البته اژدهاش همچین قدرتمند هم نبود ؛ سه باز صحنه آخر رو تماشا کردم، هر لحظه احتمال میدادم شخصیت محبوب من استنیس براتیون با یک خنجر کشته شود!
طفلک شیرین اسیر فکر مضخرف اون جادوگر مو قرمر شد :Smiley15: رفتم تو کف قسمت 10

areff
06-13-2015, 05:06 AM
عشقم چه خوشکل شده بود این اپیوزد :Smiley30:

http://picoup.ir/images/49744267191373368408.jpg

_Maryam_
06-13-2015, 10:22 AM
اولین کاری که دیروز بعد کنکور انجام دادم دیدن قسمت 9 بود :Smiley36:

حمله ی فرزندان هارپی بیشتر به نفع کالیسی بود تا به ضررش!
1.از دست اون موز پشمی ( هیزداهر زو لوراک ) راحت شد!
2.کفتر سواری یاد گرفت!
3.هارپی ها هم حساب کارخودشونو کردن!
عااااااشق اونجایی ام که دراگون میاد یکیو نصف میکنه:Smiley36:

استنیس تو روحت!!!:Smiley104:

این نیم وجبی آخرر یه بلایی سره جان اسنو میاره

10/10

mehrzadds
06-13-2015, 01:09 PM
من نميخواستم توي بحث ها تا اخر فصل شركت كنم اما ديدم همين طوري دارن ميگن استنيس اينطوريه و اون طوريه براي كاري كه استنيس انجام داد فقط يه جمله ميشه به كار برد ! " براي بَقا بايد بَها داد " دوستان شايد بهتر باشه سريال و خصوصا ديالوگ هاي بين شيرين و پدرش رو مرور كُنن ، اين بحث خيلي جاي ادامه دادن داره من منتظر قسمت دهم هستم تا حرفم رو كامل كنم.

با درود
دوست گرامی با نظر شما در مورد " براي بَقا بايد بَها داد " موافقم اما نه هر بهایی.

Hideo K
06-13-2015, 05:30 PM
با درود
دوست گرامی با نظر شما در مورد " براي بَقا بايد بَها داد " موافقم اما نه هر بهایی.
آقا بنده خدا با ارتشش گیرافتاده بود خوب!از یه طرف رمزی اومد گند زد بهشون و حالا نمیتونن به وینترفل حمله کنن...ازون طرف هم بدلیل کمبود آذوغه نمیتونن برگردن
واقعا یه نگاه شما بکنید این تنها راهش بود.چون تاحالا هرچی ملیساندرا گفته درست از آب درومده!استنیس هم راه دیگه ای نداشت باید برای نجات ارتشش عزیزترین کسشو قربانی میکرد

alod
06-13-2015, 06:05 PM
اقا یارو میاد تنها دختر یا پسرش رو نجات بده میزنه ارتش خودش و ارتش دشمنو نابود میکنه حالا این دختر خودشو برای ارتشش قربانی کرده
به شخصه هیچ حرفی برای گفتن ندارم:Smiley15:

mehrzadds
06-13-2015, 10:43 PM
آقا بنده خدا با ارتشش گیرافتاده بود خوب!از یه طرف رمزی اومد گند زد بهشون و حالا نمیتونن به وینترفل حمله کنن...ازون طرف هم بدلیل کمبود آذوغه نمیتونن برگردن
واقعا یه نگاه شما بکنید این تنها راهش بود.چون تاحالا هرچی ملیساندرا گفته درست از آب درومده!استنیس هم راه دیگه ای نداشت باید برای نجات ارتشش عزیزترین کسشو قربانی میکرد

با درود
برای ارتشش قربانی کرد یا برای قدرت؟؟؟
اگه می خواست ارتشش را نجات بده چرا حرف مشاورش را گوش نکرد وبه کسل بلک عقب نشینی نکرد؟حتما دوستان یادشون هست که جناب استنیس زمانی که در استرم اند قبل از حمله به بارانداز شاه -عمو وبرخی از بزرگانش برای خدای نور وبه خواست میلساندر قربانی کرد حتی میخواست برادرزاده نامشروعش را قربانی کنه..
راستش من عاشق استنیس بودم زمانی که داشت با دخترش درباره تولد وبیماریش میگفت.الانم دوستش دارم اما غم فریاد شیرین راچکار کنم؟؟

Sheibani
06-13-2015, 11:14 PM
با درود
اگه می خواست ارتشش را نجات بده چرا حرف مشاورش را گوش نکرد وبه کسل بلک عقب نشینی نکرد؟حتما دوستان یادشون هست که جناب استنیس زمانی که در استرم اند قبل از حمله به بارانداز شاه -عمو وبرخی از بزرگانش برای خدای نور وبه خواست میلساندر قربانی کرد حتی میخواست برادرزاده نامشروعش را قربانی کنه..
راستش من عاشق استنیس بودم زمانی که داشت با دخترش درباره تولد وبیماریش میگفت.الانم دوستش دارم اما غم فریاد شیرین راچکار کنم؟؟
منم بودم قربانی می کردم، مسئله زندگی هزاران آدم در میون هست...
راه برگشت به کسل بلک نبود، تنها راه حل از بین رفتن طوفان بود که خب با قربانی کردن بدست اومد...

saman2esm
06-14-2015, 12:58 AM
خیلی از ما سوزنده شدن شیرین ناراحت شدیم و استنیس رو سرزنش کردیم، بعضی ها هم از استنیس متنفر شدند ... چند نکته رو من می خوام درباره استنیس یاد اور بشم:
نکته اول اینه که استنیس در وستروس زندگی میکنه! سرزمینی که اگر شرافت ند استارک رو داشته باشی حتما کشته خواهی شد! و خانواده ای هم برایت باقی نخواهد ماند...
نکته دوم مسئله وظیفه برای استنیس مهم تر از خواستنه! به این جمله از استنیس دقت کنید: "من هرگز این رو نخواستم، همین طور که هرگز نمی خواستم شاه بشم. با این وجود آیا می تونم بهش بی اعتنا باشم؟ ما سرنوشت خودمون رو انتخاب نمی کنیم. با این وجود ما باید...باید وظیفه مون رو انجام بدیم، نه؟ بزرگ و کوچک، ما باید وظیفه مون رو انجام بدیم" یعنی هدف استنیس این نیست با بدست آوردن پادشاهی به یه معشوقه برسه(مثل رابرت) یا انتقام کسی رو بگیره (مثل راب) یا هدفش قدرت نیست (مثل لنیستر ها) بلکه اینو یک وظیفه می دونه! وظیفه ای برای صلح و عدالت، وظیفه ای که باید کل مردم رو از دست پادشاهان دروغین نجات بده، یعنی اگر قراره که مردم پادشاهی داشته باشن اون پادشاه باید پادشاه به حق باشه! و ما همه میدونم بعد از رابرت، این حقه استنیسه که پادشاه بشه نه برادرش رنلی نه راب، این ها همه غاضب بودن و این وظیفه استنیس بوده که برای این حق بجنگه.
نکته سوم : بیشتر ما ادارد رو خیلی دوست داشتیم چون انسانی با شرافت بود اما بیاید عدالت استنیس رو با ند استارک مقایسه کنیم: تو فصل اول اگر به یاد داشته باشیم ادارد با یک وحشی روبرو می شه که از دیوار گذشته و کاری که ادارد می کنه اینه که سر اونو خیلی مهربانانه می زنه! اما استنیس در مقابل برای وحشی ها چیکار کرد؟! جواب این سوال در این جمله از استنیسه که به جان می گه: "برادرانت خوششون نخواهد اومد، همون طور که لرد های پدرت خوششون نخواهد اومد، اما من می خوام به وحشی ها اجازه بدم که از دیوار بگذرند... اون هاییشون که به من سوگند وفاداری بخورند، تضمین بدند که صلح و عدالت پادشاه رو حفظ می کنند، و لرد روشنایی رو به عنوان خدا بپذیرند. حتی غول ها (Giants) اگه زانو های غول پیکرشون بتونه خم بشه. زمانی که من (The Gift)، رو از چنگ لرد فرمانده ی جدیدتون در آوردم، اونها رو توش سکنا میدم. زمانی که باد های سرد بوزند، ما با هم زنده خواهیم موند یا با هم می میریم. وقتشه که در برابر دشمن مشترکمون متحد بشیم" ، از این جنبه هم استنیس لایق تر از بقیه اس!
نکته چهارم: به نظر شما اگر استنیس دخترش رو قربانی نمی کرد چه اتفاقی می افتاد؟! رمزی بولتون دختر و زنش را می گرفت و حداقل کاری که می کرد این بود که زنده زنده پوست اونها را می کند، اگر استنیس دخترش، کسی که تمام استاد های وستروس را برای نجاتش احضار کرده بود،قربانی نمی کرد تمام سرباز های استنیس یا در برف می مردن یا زنده پوستشون کنده می شد، جان یک نفر یا جان هزاران سریازش؟! استنیس نسبت به تمام سربازانش وظیفه داشت!، وظیفه داشت که جان آنها را حفظ کنه، و در این راه بالاترین تاوان را داد...استنیس نسبت به تمام مردم شمال وظیفه داره، وظیفه داره اونها را از دست بولتون ها نجات بده، و این وظیفه رو با جان خودش و سربازانش به جا خواهد آورد.
یک جمله دیگه از استنیس: "من هرگز این تاج رو نخواستم. طلا سرده و روی سر سنگینه، اما تا زمانی که من شاهم، وظایفی دارم... اگه من باید یک کودک رو قربانی آتش کنم تا یک میلیون کودک رو از تاریکی نجات بدم... قربانی... هرگز آسان نیست داووس، در غیر این صورت یک قربانی واقعی نیست"
عده ای شاید بگن استنیس مجبور نبود رو به جلو حرکت کنه می تونست به کسل بلک عقب نشینی کنه... اما باید دقت کنیم که استنیس نمیدونه دنریس تارگرین و هزاران سربازش برای جنگ با وایت واکرها در نظر گرفته شده اند، استنیس چاره ای نداشت باید رو به جلو حرکت کنه تا بتونه کل وستروس در برابر وایت واکر ها متحد کنه.... استنیس دو انتخاب نداشت بد، بدتر و بد رو انتخاب کرد.
داستان استنیس، داستان خیر و شر نیست، داستان قهرمان های قصه و افسانه ها نیست، داستان کسانی نیست که از اول قراره برنده بشن! داستانی نیست که همیشه راهی باشه که کار بد را انحام نداد، داستان استنیس داستان واقعیت هاست! واقعیتی که به ما میگه انتخاب ها همیشه بین خوب و بد نیست....

(هر آدم سوزی، هر جائی به هر دلیلی محکومه! و کسی که این کار رو می کنه، تاوان پس میده، استنیس تاوان پس خواهد داد اما این باعث نمیشه که ما استنیس متنفر باشیم! )

S3P3HR
06-14-2015, 01:41 AM
حرف حق جواب نداره!
استنیس پادشاه لایق و بر حق!

areff
06-14-2015, 01:52 AM
خیلی از ما سوزنده شدن شیرین ناراحت شدیم و استنیس رو سرزنش کردیم، بعضی ها هم از استنیس متنفر شدند ... چند نکته رو من می خوام درباره استنیس یاد اور بشم:
نکته اول اینه که استنیس در وستروس زندگی میکنه! سرزمینی که اگر شرافت ند استارک رو داشته باشی حتما کشته خواهی شد! و خانواده ای هم برایت باقی نخواهد ماند...
نکته دوم مسئله وظیفه برای استنیس مهم تر از خواستنه! به این جمله از استنیس دقت کنید: "من هرگز این رو نخواستم، همین طور که هرگز نمی خواستم شاه بشم. با این وجود آیا می تونم بهش بی اعتنا باشم؟ ما سرنوشت خودمون رو انتخاب نمی کنیم. با این وجود ما باید...باید وظیفه مون رو انجام بدیم، نه؟ بزرگ و کوچک، ما باید وظیفه مون رو انجام بدیم" یعنی هدف استنیس این نیست با بدست آوردن پادشاهی به یه معشوقه برسه(مثل رابرت) یا انتقام کسی رو بگیره (مثل راب) یا هدفش قدرت نیست (مثل لنیستر ها) بلکه اینو یک وظیفه می دونه! وظیفه ای برای صلح و عدالت، وظیفه ای که باید کل مردم رو از دست پادشاهان دروغین نجات بده، یعنی اگر قراره که مردم پادشاهی داشته باشن اون پادشاه باید پادشاه به حق باشه! و ما همه میدونم بعد از رابرت، این حقه استنیسه که پادشاه بشه نه برادرش رنلی نه راب، این ها همه غاضب بودن و این وظیفه استنیس بوده که برای این حق بجنگه.
نکته سوم : بیشتر ما ادارد رو خیلی دوست داشتیم چون انسانی با شرافت بود اما بیاید عدالت استنیس رو با ند استارک مقایسه کنیم: تو فصل اول اگر به یاد داشته باشیم ادارد با یک وحشی روبرو می شه که از دیوار گذشته و کاری که ادارد می کنه اینه که سر اونو خیلی مهربانانه می زنه! اما استنیس در مقابل برای وحشی ها چیکار کرد؟! جواب این سوال در این جمله از استنیسه که به جان می گه: "برادرانت خوششون نخواهد اومد، همون طور که لرد های پدرت خوششون نخواهد اومد، اما من می خوام به وحشی ها اجازه بدم که از دیوار بگذرند... اون هاییشون که به من سوگند وفاداری بخورند، تضمین بدند که صلح و عدالت پادشاه رو حفظ می کنند، و لرد روشنایی رو به عنوان خدا بپذیرند. حتی غول ها (Giants) اگه زانو های غول پیکرشون بتونه خم بشه. زمانی که من (The Gift)، رو از چنگ لرد فرمانده ی جدیدتون در آوردم، اونها رو توش سکنا میدم. زمانی که باد های سرد بوزند، ما با هم زنده خواهیم موند یا با هم می میریم. وقتشه که در برابر دشمن مشترکمون متحد بشیم" ، از این جنبه هم استنیس لایق تر از بقیه اس!
نکته چهارم: به نظر شما اگر استنیس دخترش رو قربانی نمی کرد چه اتفاقی می افتاد؟! رمزی بولتون دختر و زنش را می گرفت و حداقل کاری که می کرد این بود که زنده زنده پوست اونها را می کند، اگر استنیس دخترش، کسی که تمام استاد های وستروس را برای نجاتش احضار کرده بود،قربانی نمی کرد تمام سرباز های استنیس یا در برف می مردن یا زنده پوستشون کنده می شد، جان یک نفر یا جان هزاران سریازش؟! استنیس نسبت به تمام سربازانش وظیفه داشت!، وظیفه داشت که جان آنها را حفظ کنه، و در این راه بالاترین تاوان را داد...استنیس نسبت به تمام مردم شمال وظیفه داره، وظیفه داره اونها را از دست بولتون ها نجات بده، و این وظیفه رو با جان خودش و سربازانش به جا خواهد آورد.
یک جمله دیگه از استنیس: "من هرگز این تاج رو نخواستم. طلا سرده و روی سر سنگینه، اما تا زمانی که من شاهم، وظایفی دارم... اگه من باید یک کودک رو قربانی آتش کنم تا یک میلیون کودک رو از تاریکی نجات بدم... قربانی... هرگز آسان نیست داووس، در غیر این صورت یک قربانی واقعی نیست"
عده ای شاید بگن استنیس مجبور نبود رو به جلو حرکت کنه می تونست به کسل بلک عقب نشینی کنه... اما باید دقت کنیم که استنیس نمیدونه دنریس تارگرین و هزاران سربازش برای جنگ با وایت واکرها در نظر گرفته شده اند، استنیس چاره ای نداشت باید رو به جلو حرکت کنه تا بتونه کل وستروس در برابر وایت واکر ها متحد کنه.... استنیس دو انتخاب نداشت بد، بدتر و بد رو انتخاب کرد.
داستان استنیس، داستان خیر و شر نیست، داستان قهرمان های قصه و افسانه ها نیست، داستان کسانی نیست که از اول قراره برنده بشن! داستانی نیست که همیشه راهی باشه که کار بد را انحام نداد، داستان استنیس داستان واقعیت هاست! واقعیتی که به ما میگه انتخاب ها همیشه بین خوب و بد نیست....

(هر آدم سوزی، هر جائی به هر دلیلی محکومه! و کسی که این کار رو می کنه، تاوان پس میده، استنیس تاوان پس خواهد داد اما این باعث نمیشه که ما استنیس متنفر باشیم! )

خلاصه ـش چی میشه ؟ :Smiley14:

Ever_3313
06-14-2015, 01:54 AM
هرکسی سلیقه ای داره..شخصا خودم با لردبیلیش حال میکنم چون این بنده خدا از هیچی رسیده به اینجا..برخلاف بقیه نه اسم و رسمی داشته نه پول آنچنانی..از صفر شروع کرده!!!..هرکی پادشاه بشه بیلیشو بذاره وزیرش لطفا!:Smiley46:

Hideo K
06-14-2015, 01:58 AM
با درود

اونجاش رو خودم قبول دارم ولی قربانی کردن شیرین حتی اگه برای قدرت خودش بوده باشه به ارتشش و آدماشم کمک کرده
خوب یادم نیست ولی فک کنم بخاطر کمبود غذا و آذوقه نمیتونستن به کسل بلک برگردن ازونطرف هم که نمیتونستن حمله کنن

S3P3HR
06-14-2015, 02:54 AM
در جواب دوستانی که گفتن استنیس برای پادشاه شدن اون کارو کرد بگم که وقتی استنیس به قلعه ی سیاه رسید میتونست مثل خیلی از خاندان ها بیخیال شمال دیوار و حوادثش بشه و رو ارتشش ریسک نکنه ولی این کارو کرد و به وحشی ها حمله کرد تا از مردم شمال دفاع کنه

2471
06-14-2015, 11:16 AM
در جواب دوستانی که گفتن استنیس برای پادشاه شدن اون کارو کرد بگم که وقتی استنیس به قلعه ی سیاه رسید میتونست مثل خیلی از خاندان ها بیخیال شمال دیوار و حوادثش بشه و رو ارتشش ریسک نکنه ولی این کارو کرد و به وحشی ها حمله کرد تا از مردم شمال دفاع کنه

یعنی شما میگی برای نجات مردم شمال دخترشو سوزوند؟!! در لایق بودن استنیس برای پادشاهی هیچ شکی نیست ولی اینکه کمک استنیس به نگهبانان دیوار رو به سوزوندن دخترش ربط بدیم و هر دو رو برای یک هدف یعنی نجات مردم شمال بدونیم به نظرم درست نیست!!

sir bob paisley
06-14-2015, 12:11 PM
یکی از افسانه های محلی تو این سریال ( تاکید میکنم تو سریال. شاید تو کتاب جور دیگه ای باشه) اینه که ملت اصرار دارن که استانیس شاه و سردار لایقیقه
دقیقا بخاطر درخشش در جنگ بلک واتر فرمانده لایقیه؟ یا پیروزی جادوگرانه بر رنلی؟ یا حسن تدبیرش در جنگ با بولتن ها؟ یا بخاطر دلاوریش در جریان محاصره استورمزاند ( در جریان شورش رابرت)؟
تا حالا که به زور جادوگری پیش اومده. تو میدان جنگ همچین درخششی نداشته. اعتباری که میشه براش قائل شد، مقاومتش در زمان محاصره استورمزانده که ند استارک به دادشون رسید و محاصره رو شکوند

"Ross Geller"
06-14-2015, 12:56 PM
یکی از افسانه های محلی تو این سریال ( تاکید میکنم تو سریال. شاید تو کتاب جور دیگه ای باشه) اینه که ملت اصرار دارن که استانیس شاه و سردار لایقیقه
دقیقا بخاطر درخشش در جنگ بلک واتر فرمانده لایقیه؟ یا پیروزی جادوگرانه بر رنلی؟ یا حسن تدبیرش در جنگ با بولتن ها؟ یا بخاطر دلاوریش در جریان محاصره استورمزاند ( در جریان شورش رابرت)؟
تا حالا که به زور جادوگری پیش اومده. تو میدان جنگ همچین درخششی نداشته. اعتباری که میشه براش قائل شد، مقاومتش در زمان محاصره استورمزانده که ند استارک به دادشون رسید و محاصره رو شکوند
من کتاب رو نخوندم اما یجا تو سیزن 1 ند استارک میگه استنیس دو بار توی جنگ هایی که رهبری کرده پیروز شده و اون بوده ک شورش گری جوی هارو سرکوب کرده . بعدم شما یجوری بی ارزش میکنی این مقاومت تو محاصره رو که انگار کار اسونیه ! بدون اذوقه و مهمات و توی محاصره مقاومت کردن و سرباز هارو امیدوار نگه داشتن کار هر کسی نیست ! :Smiley69:
پ.ن : حالا که اسمش اومد کسی میدونه گریجوی هارو چرا کلا این فصل نشون ندادن ؟ :| یه قسمتی از شمال هم دسته اونا بود دیگه اما الان بولتون ها فقط اسم استنیس رو میارن واسه جنگ .

saman2esm
06-14-2015, 02:00 PM
پ.ن : حالا که اسمش اومد کسی میدونه گریجوی هارو چرا کلا این فصل نشون ندادن ؟ :| یه قسمتی از شمال هم دسته اونا بود دیگه اما الان بولتون ها فقط اسم استنیس رو میارن واسه جنگ .
گریجوی ها نقش خیلی مهمی در شمال و حتی در کل وستروس دارن، احتمالا فقط بخاطر اینکه شخصیت های زیادی به داستان اضافه می شه، این فصل دورن و مارتل ها رو اضافه کردند و احتمالا فصل بعد گریجوی ها رو، البته این اخرین قسمت شاید اثری ازشون ببینیم! امیدوارم ويکتاريون گريجوی ببینیم!

مقاومت استنیس در استورمزاند بی نظیر بود و اگر استنیس شکست می خورد، رابرت پادشاه نمی شد( میس تایرل با ند وارد جنگ نشد چون پایتخت سقوط کرده بود.....)
استنیس ناوگان آهنین گریجوی ها که قوی تری ناوگان دریایی بود در هم شکست.
در نبرد بلک واتر اگر آتش وحشی نبود، احتمال پیروزی اون خیلی بالا بود.
استنیس ارتش چندین هزار نفری منس رو در هم شکست.
در نبردبا رنلی، استنیس نمی تونست با پرچمدارهای خاندان براتیون وارد جنگ بشه چون فقط خاندان براتیون در این بین ضرر میکرد و اگر جادو نبود باید یک نفر رو اجیر می کرد که رنلی رو بکشه!!...

marlborroo
06-14-2015, 02:41 PM

حرف شما کاملا درسته
پست شمارو خودندم کاملا قانع شدم
الان توجیح شد برام این حرکت استنیس درست میگین استنیس فکر میکنه وظیفشه که شاه بشه درواقع
ممنون از پست خوبتون

KOOROSH
06-14-2015, 08:43 PM
چرا من حس میکنم هیچی این فصل نداشت :-?
اصلا داستان به جلو حرکت نمیکنه

Pooria_H
07-02-2015, 02:34 AM
اصلا حالم گرفته شد

http://s6.picofile.com/file/8197171692/Game_of_thrones_Shireen.jpg

اینا غیر از این بودن؟

استنیس
****ing cold talibani