PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hannibal | بحث اپیزودیک | فصل سوم, اپیزود دوم

Dr. HANNIBAL LECTER
06-12-2015, 01:05 PM
http://s6.picofile.com/file/8193266000/MV5BMTY5MDA2NzYzOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTk3NzI4NTE_V1 _SX1303_SY605_.jpg

Season 3, Episode 2 :Primavera

http://tvworld.info/images/smilies/2015/source/IMDb6.png (http://www.imdb.com/title/tt3984450/?ref_=ttep_ep2)

http://tvworld.info/images/smilies/2015/sub-topic.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=45382&page=2&p=184658#post184658)
http://tvworld.info/images/smilies/2015/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=45405&p=185155#post185155)

خلاصه این قسمت: ویل گراهام خود را بیدار از کما می بیند و شروع به چیدن کنار هم قطعه ها و اتفاقاتی که در خانه هانیبال {حمام خون**رخ داد میکند...

Red Hood
06-12-2015, 08:44 PM
یه قسمت استادانه ی دیگه. اوج اپیزود دقیقه ی 28 بود:دی که یکی که اسمش رو نمی گیرم کلیف هنگریش رو برای ما اسپویل کرد:Smiley104: :دی اطلاعات بیشتری از جوانی هانیبال پیدا کردیم و این یه آلبانیایی بوده. حالا باید یه هفته دیگه صبر کنیم تا قسمت بعد بیاد :Smiley19::Smiley13::Smiley13::Smiley13::Smiley104 ::Smiley104::Smiley104::Smiley104:

Dr. HANNIBAL LECTER
06-12-2015, 09:20 PM
درباره این قسمت چیزی نمیگم چون چیزی برای گفتن نزاشت ، این قسمت 10/10 میدم بسیار استادانه کار شده بود این سریال شاهکاره کاش هرقسمت یک ساعت بود به جای چهل دقیقه.....

HAMID13
06-12-2015, 10:49 PM
این دهن سرویس ایتالی رو هم خراب کرده بود!!!مانستر آو فلورانس.هاهاهاها خیلی خوبه این هانیبال باید ببینیم باز چه شاهکارایی تو ایتالی ردیف میکنه
ی لحظه فک کردم ابیگل زنده اس خورد تو ذوقم بعد که نشون داد توهمه حال کردم ولی ایکاش جک کرافورد نمیمرد خیلی خوب بود بازیش از پلیس ایتالیاییه خیلی خوشم اومد خوب بازی میکنه منو یاد جک انداخت
درهرحال
کلاس کاریه سریالش خیلی بالاس

8/10

dawnmist
06-13-2015, 02:56 AM
اين قسمت عالى بود بخصوص ديالوگاش. ايجنت پازى رو مخه کار دست خودش ميده . فولر گفته بود ويل مثل فرانکشتاين برميگرده راست ميگفته واقعا اونجايى که پازى بهش ميگه you'r already dead aren't you جان کلام اينکه محشر بود

amingeneral
06-13-2015, 10:43 AM
این سریال، سریال نیست، یه شعره! حرف‌هایی که زده میشه، تصویرایی که دیده میشه، با هر فیلم و سریالی که دیدم فرق داره. حتی روایت داستان هم عجیبه و بعضی موقع‌ها آدم گم می‌کنه این تصویر واقعیه یا خیالی، زمان گذشته‌ست یا حاله، یا حتی آینده‌ست!
هیولای فلورانس، اسم جدید هانیبال! حضور هانیبال در حاشیه‌ی این قسمت خیلی جالب بود، اون موقع که از بالای کلیسا ویل رو می‌پایید، یا توی اون هزارتو، و دیالوگ‌های عالی ویل و پازی، و آخرش هم دیالوگ "من می‌بخشمت" خطاب به هانیبال.
باز شدن اون جسد و به شکل گوزن شدنش واقعاً زیبا بود! انصافاً خلاقیت برایان فولر هر روز داره بیشتر بهم ثابت میشه.
و ابیگیل خیالی، خیلی ایده خوبی بود، مخصوصاً وقتی مشخص شد که در خیال ویل بوده، اونجایی که به حمام خون برگشت و نشون داد رو سرش ملافه کشیدن و می‌برنش سردخونه، بهترین نحوه داستان‌گویی همین بود.
هانیبال یه سریال هنریه. با هر چی که دیدیم فرق داره.

rmKasra
06-13-2015, 12:41 PM
جمله ی «من می بخشمت»، دیالوگ آخر این اپیزود که درواقع سوال هانیبال از ویل (آیا من رو می بخشی؟) بود تو اپیزود آخر فصل قبل، زمانی که ویل داشت می مرد. اونجا ویل گفت که «نمی بخشمت»

سوالم این هست که اگر ابیگل خیالی هست، پس یعنی اونجا که دکتر میگه یکی هست که خیلی مشتاق به دیدنته، کس دیگه ای اومد و فعلاً ما نمی دونیم کی بود، یا واقعاً کسی نیومد و تصور ویل بود؟ قضیه میتونه خیلی جالب بشه اگه یهو، مثلاً جک تو یه صحنه ظاهر بشه.

سریال فوق العاده هست، حرف هایی که میزنن... به قول دوستان، سریال مثل یک شعر می مونه.

Artin_PM
06-13-2015, 02:57 PM
wow این قسمت فوق العاده بود..اولش با دیدن ابیگل خیلی شکه شدم ولی بعدش که فهیمدم تو توهمات ویل هست خیلی خوشم اومد چون اینطوری بیشتر با منطق سازگارتره...هانیبال با اون قتلی که انجام داد دوباره خواست مثل همیشه برای ویل پاپوش درست کنه که تقریبا هم موفق شد اون پلیس هم مطمئنم کشته میشه...بهترین سکانسش هم آخرش بود که ویل گفت من میبخشمت...بنظرم شروعش از فصل 1و2 هم بهتر بوده و اگه همینطوری پیش بره بهترین فصل سریال خواهد بود...فقط بدجور منتظرم که ببینم جک زنده مونده یا نه؟
9/10

vahid-fcb
06-13-2015, 03:35 PM
دوستان جک مطمئنا زنده هست ، تو تیتراژ ابتدایی اسمش به عنوان بازیگر اصلی میاد .

KING STANNIS
06-13-2015, 03:40 PM
چیزخاصی نداشت این قسمت فقط گذشته هانیبال رو به مخاطب نشون داد و توهمات گراهام داشت پازل ها رو جور میکرد فقط احساس کردم ابیگل زندس اول تعجب کردم که چطور هنوز زندس و دوست داره بره پیش هانیبال اما بعد که فهمیدم مرده جا خوردم...چند دقیقه اولشم که تکراری بود...
اقا راستی الانا بلوم و جک کرافورد مردن؟مطمئن؟

dawnmist
06-13-2015, 10:09 PM
هم جک هم آلانا زنده ان. جک اپيزود بعدى مياد ايتاليا. آلانا ام تريپش عوض شده از تاثيرات هانيبال

KEVIN GARVEY
06-13-2015, 10:22 PM
با اینکه دو تا اپیزودی که پخش شده هیچی نداشته و میشد این دوتا رو تو یه اپیزود خلاصه کرد بازم انقدر پیچیدگی و ظرافت تو تک تک سکانساش هست که بیننده نمیتونه یه ثانیه رو از دست بده و بزنه جلو . خداییش این سریال که تو زانر جنایی پلیسی و هیجانی قرار میگیره باید زانر فلسفی رو هم به زانراش اضافه کرد .
خیلی خوبه این سریال و عالیه

eglantine9
06-14-2015, 10:26 AM
خیلی خوشحال شدم که ویل زود وارد اتفاقات این فصل شد .. این زوج کنار هم عالین

به شدت توهمات ویل رو دوس دارم، بیننده رو قشنگ دچار سردرگمی میکنه و مرز واقعیت و خیال رو از بین میببره .. و همینطور خلاقیت و هنرمندی که تو خشونت این سریال هست بی نظیره .. بی نظیر

Chandler Bing
06-14-2015, 02:56 PM
در جواب دوستانی که میگن چیزی خاصی نداشت: یعنی چی آخه؟ همه قسمت ها باید مثل قسمت اخر فصل گذشته "چیز" داشته باشه تا راضی بشید؟ همه چیز عالی بود.
همه ظاهرا از بازگشت ویل خوشحال شدن، اما من اینطور نیستم، دوست داشتم هم ویل، جک و ابیگل و آلانا دیگه تو داستان نباشن و فقط هانیبال و دکترش باشن... همین کافی بود برای خلق یه شاهکار، اما این ... ناله های ویل واقعا رو مخه، اصلا با شخصیتش حال نمیکنم. یه نکته دیگه هم بگم. به قول امین شاعرانه است، قبول دارم، اما یه خورده بیش از حد نیست؟؟ احساس میکنم میشد تبدیلش کرد به شاهکار، اما هانیبال در حد یه سریال خوب/عالی باقی میمونه.
و باز هم Mads Mikkelsen:Smiley19: چقدر خوبه... هرچقدر تعریف کنیم کمه

dawnmist
06-14-2015, 07:17 PM
ويل که نميشد نباشه سريال از رمان red dragon اقتباس شده مثلا کل کتاب راجب ويل و فرانسيس دالرهايد بود هانيبال 3 جا بيشتر حضور نداشت از کل پنجاه و خورده اى فصل ولى ناکس کار خودشو کرد. فيلم manhunter مايکل مان رو که اولين اقتباس از اين داستان بود ببينيد کاراکتر ويل مايکل مان نزديکتر بود به رمان.در مورد آلانا موافقم که کاش ميمرد ابيگيلم که به فنا رفت خدا رو شکر. جک خوبه حيفه بميره

eglantine9
06-15-2015, 10:04 AM
در جواب دوستانی که میگن چیزی خاصی نداشت: یعنی چی آخه؟ همه قسمت ها باید مثل قسمت اخر فصل گذشته "چیز" داشته باشه تا راضی بشید؟ همه چیز عالی بود.
همه ظاهرا از بازگشت ویل خوشحال شدن، اما من اینطور نیستم، دوست داشتم هم ویل، جک و ابیگل و آلانا دیگه تو داستان نباشن و فقط هانیبال و دکترش باشن... همین کافی بود برای خلق یه شاهکار، اما این ... ناله های ویل واقعا رو مخه، اصلا با شخصیتش حال نمیکنم. یه نکته دیگه هم بگم. به قول امین شاعرانه است، قبول دارم، اما یه خورده بیش از حد نیست؟؟ احساس میکنم میشد تبدیلش کرد به شاهکار، اما هانیبال در حد یه سریال خوب/عالی باقی میمونه.
و باز هم Mads Mikkelsen:Smiley19: چقدر خوبه... هرچقدر تعریف کنیم کمه

اتفاقا یکی از دلایلی که من ویل رو دوس دارم همین روانی بازیهاش و توهماتشه :Smiley35: .. بازیگرش هم انصافا تواناس اما کلا همه زیر سایه ی میکلسن هستن :4:

من این سریال رو به خیلیا معرفی کردم و شاید سرجمع فقط سه چهار نفرشون خوششون اومده باشه .. و دلیل اصلیش همین سنگین بودن و به قول بچه های اینجا زیادی شاعرانه بودنه ! اما شخصا از این استایل سریال خوشم میاد و ترجیح میدم تو همین مسیر باقی بمونه

ماهان734
06-23-2015, 05:26 AM
جز اینکه واقعا عالی بود، چی میشه گفت؟
اینکه ابیگل توهم ویل بود، خیلی هم سورپرایز نبود یه جورایی مشخص بود. امیدوارم جک و آنالا (اسمش همین بود ؟) زنده نباشن و همینطوری توی ذهن ویل و فلاش بک ها حضور پیدا کنن.
خوشم میاد ببینم ویل همه رو از دست داده، زنی که دوستش داشت و دوستی که یه زمانی اهرم تعادلش بود.
از همه فوق العاده تر بازسازی هانیبال از اون تابلوی نقاشی بود، ای کاش بیشتر از این کاراش رو ببینیم :Smiley35:
8/10

Irag
06-27-2015, 05:14 PM
http://picoup.ir/images/21805506406670184211.jpg

» موهبت خيال‌پردازي (از ديالوگ‌هاي اين قسمت كه ميشه يه عنوان ثابت بشه براي تمامي قسمت‌ها)

» براي يك قسمت (قسمت اول) از اين حالت استاد و شاگردي خارج شد و چقدر سخت گذشت ولي دوباره "ويل" برگشت. ويل برگشت و دوباره سريال شد مثل گذشته يه سريال در وصف "فانتزي" (به قول فرنگي‌ها فن تسي) خشونت نه "درباره"ي خشونت. فرقي هم نداره چه هانيبال چه ويل چه ديگران. سريال هرچقدر از "هانيبال" فاصله بگيره جذاب‌تره مگه اينكه شيفته‌ي "بازيگر" باشيد تا شخصيت. چون هانيبال همون موهبت خيال‌پردازي ويل‌ه و كلن يه "درك‌ناشدني"ه (انسان نيست) نزديك شدن به و پرداختن دائم به هانيبال به گمانم "برعكس" جواب بده.

» فقط يه چيزي به نظرم اومده كه نمي‌دونم جزو توهمات منه يا واقعيت داره اونم اينكه سريال فصل به فصل تركيب رنگ اولي خودش رو از دست داد فصل اول به نظرم رنگ‌هاي تندتر و رنگ‌آميزي گرم‌تر و نمايشي‌تري داشت مثل يه تئاتر الان يه همچين حسي نسبت به فضاي سريال ندارم.