PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درمورد تاپیک بررسی سریال lost

anzalichi
06-27-2015, 02:44 PM
سلام خدمت دوستان عزیز...!!:Smiley17:

همونطور که مستحضر هستید مدتی میشه که تاپیکی تحت عنوان "دنیای گمشده ی من" (http://tvworld.info/showthread.php?t=45422)توسط اینجانب حول برررسی کامل سریال LOST ایجاد شده و ازونجائیکه دراون تاپیک به دلیل یک دست بودن مطالب امکان درج نظراتتون درمورد پروژه نیست ، شما عزیزان میتونید دراین تاپیک هرگونه نظر ،سوال، انتقاد و پیشنهادی رو در مورد تاپیک اصلی بیان کنید .

پ.ن : حس خوشگل کردنِ این پست نبود :d

Chandler Bing
06-30-2015, 02:19 PM
محمد خان خسته نباشی، من یکی رو که مجاب کردی دوباره بشینم سریال رو ببینم. حسابی خسته نباشی، فکر کنم اولین نمونه یک پرونده کامل تو سایت های ایرانی باشه، برای هیچ سریالی تاحالا همچین پرونده ای نوشته نشده. یه دونه باشی

5-6 سال پیش که سریال رو دیدم، به شدت بچه بودم و با هیچ کدوم از این مفاهیم آشنا نبودم، فکر کنم الان سریال رو ببینم لذت بیشتری میبرم از سریال، بعلاوه اینکه الان خودم بین انتخاب جک و جان موندم، نمیدونم کدوم درسته:Smiley39:

anzalichi
06-30-2015, 03:01 PM
محمد خان خسته نباشی،
ممنونم :d

فکر کنم اولین نمونه یک پرونده کامل تو سایت های ایرانی باشه، برای هیچ سریالی تاحالا همچین پرونده ای نوشته نشده. یه دونه باشی

فروم تی وی شو برای اولین بار بررسی های کاملی از سریال انجام داده ...اینی که من مینویسم یک پرونده ی کامله و تقریباً حجمش چندین برابر مطالبیه که سایت های ایرانی بهش پرداختن.

به شدت بچه بودم و با هیچ کدوم از این مفاهیم آشنا نبودم

چندروز پیش یه دوستی پیام داد بهم گفت یکی رو میشناسم 5 بار سریال LOST رو دیده میخواستم بهش بگم 1 ساعت تفکر بهتر از هفتادسال عبادت است :d ولی خسته بودم دیگه جوابشو ندادم :d من خودم هم دوباره شروع کردم به دیدن سریال و تو گوشی شبا تا قبل سحر میشینم دوسه قسمت میبینم..لامصب عجیب مزه میده :d یه چیزایی از لاست خوندم تو این دوسه هفته دارم شاخ درمیارم :) تازه اوایل تاپیکه و داریم نم نم میریم جلو ...بعد که وارد مباحث فلسفی و تاریخی و غیره ش شدیم میگم بهتون سینه زدن رو شروع کنید :d

тнor
06-30-2015, 03:34 PM
اقا این تاپیکی که زدی باعث شد شروع به نگاه کردنش بکنم البته دو سه تا جمله بیشتر نخوندم تا اسپویل نشه برام. شروع کردم از سه روز پیش دارم یه سره میبینمش هیچی دیگه کار و زندگیم شده لاست
عجب جواهری بوده و ما خبر نداشتیم :Smiley19:

smh2011
06-30-2015, 04:00 PM
تا الان خیلی خودمو کنترل کردم که دوباره از اول نبینمش اونم تو این اوضاع امتحانا و....
اتفاقا به نظرم الان که این مفاهیمو میخونم لذت سریال برام دو چندان شده . به نظرم اگه با دونستن این اطلاعات سریالو برای بار اول میدیم اونچور که باید و شاید برام جذابیت نداشت چون دلیل همه چیزو میدونستم!!!!!!
به هر حال تاپیک خیلی خوب و کامل و لازمی بود.
من خودم چنجا دیگه میخاستم این کارو کنم منتها تا این حد اطلاعات نداشتم و فقط به نظرسنجی و همه پرسی از کاربرا بسنده میکردم و به نتیجه خاصی نمیرسیدم.
حسابی خسته نباشی...
ایشالا که روند تکمیل تاپیک با سرعت بیشتری ادامه داشته باشه....:Smiley35:

2012
06-30-2015, 06:31 PM
سلام به شما ممنون از تاپیکی که در مورد سریال Lost قراردادین.
من خودم این سریال رو تا فصل 3 دیدم با این که خیلی جذاب بود اما چون به نظرم زیادی تخیلی اومد دیگه ادامش ندادم اما با اطلاعاتی که شما دادی به نظر میاد زیاد هم تخیلی نیست و حتی میتونه خیلی واقعی باشه و از اونجا که به مباحث متافیزیک خیلی علاقه دارم تصمیم گرفتم دوباره نگاه کنم و ادامشم ببینم.
باز هم ممنون از شما :Smiley17:

hamed224
06-30-2015, 07:26 PM
سلام . تاپیک حرفه ایی و آموزنده خوبی درست کردی .ممنون.

ذلم میخواد دوباره ببینمش ..... ولی وقتش نیست :Smiley95:

VIVA THE ROCK
06-30-2015, 08:01 PM
اولا که باید یه خسته نباشید جانانه بهت بگم بابت تاپیک فوق العادت، بعدش هم یه پیشنهاد داشتم، از وقتی لاست تموم شده بحثهای زیادی تو نت شکل گرفته درمورد سوالهای بی پاسخ لاست، می خواستم تقاضا کنم اگه برات مقدوره تو هم مفصل به این موضوع بپردازی تو آخرای تاپیکت، این که لاست واقعا کدوم سوالهای مهمی که ایجاد کرد رو جواب نداد، ممنون داشی :Smiley69:

Khashayar91
06-30-2015, 09:24 PM
فروم تی وی شو خیلی خفیف فقط در حد بحث درمورد رازهای سریال پرداخته بهش و اونم توی چندین تاپیک جدا از هم و بدون نظم درست و درخور سریال...

خفیف و بدون نظم؟! عزیز دل شما کافیه یه نگاهی به بخش لاست در انجمن تی وی شو بندازی تا ببینی هیچ خفیف و بی نظمی بودنی برای این سریال و بحث و گفتگو و بررسی اون در کار نبوده :

http://up.vbiran.ir/uploads/19290143567962737043_1.jpg

http://up.vbiran.ir/uploads/34386143567963023769_3.jpg

و اگه میخوای تعداد موضوع ها و نوشته های مرتبط با لاست در این انجمن رو بشمارین، بهتره یه راهنمایی بکنم تا حساب کتاب کنین چندتاست :

http://up.vbiran.ir/uploads/500614356796263853_2.jpg

زمانی که سریال پخش میشده و انجمن های سریالی الان وجود خارجی نداشتن (چه برسه به داشتن کاربر و مطلبی در مورد سریال) ، زمانی که تی وی شو اسمش Lost.ir انجمن تخصصی سریال لاست بود، این مطالب نوشته شده و تا سال ها بعدش هم ادامه پیدا کرده چون مرجع اول و آخر دوستداران سریال توی ایران بوده. نمیخوام کاری که میخواین شما بکنین رو زیر سوال ببرم و خسته نباشیدی هم بهتون نگم، ولی زیر سوال بردن، بد جلوه دادن و کوچیک و بی ارزش کردن کار چندین و چند ساله ی یک انجمن برای بالا بردن کار خودتون، رفتار شایسته و پسندیده ای نیست.

موفق باشید ;)

erfani
06-30-2015, 11:38 PM
اقا دستت درد نکنه
لطفا ادامه بدین
من قبلا زیاد نفهمیدم تو سریال چی به چیه
منتظر بقیه تایپیک هستم
باتشکر

anzalichi
07-01-2015, 12:23 AM
خفیف و بدون نظم؟! عزیز دل شما کافیه یه نگاهی به بخش لاست در انجمن تی وی شو بندازی تا ببینی هیچ خفیف و بی نظمی بودنی برای این سریال و بحث و گفتگو و بررسی اون در کار نبوده :

http://up.vbiran.ir/uploads/19290143567962737043_1.jpg

http://up.vbiran.ir/uploads/34386143567963023769_3.jpg

و اگه میخوای تعداد موضوع ها و نوشته های مرتبط با لاست در این انجمن رو بشمارین، بهتره یه راهنمایی بکنم تا حساب کتاب کنین چندتاست :

http://up.vbiran.ir/uploads/500614356796263853_2.jpg

زمانی که سریال پخش میشده و انجمن های سریالی الان وجود خارجی نداشتن (چه برسه به داشتن کاربر و مطلبی در مورد سریال) ، زمانی که تی وی شو اسمش Lost.ir انجمن تخصصی سریال لاست بود، این مطالب نوشته شده و تا سال ها بعدش هم ادامه پیدا کرده چون مرجع اول و آخر دوستداران سریال توی ایران بوده. نمیخوام کاری که میخواین شما بکنین رو زیر سوال ببرم و خسته نباشیدی هم بهتون نگم، ولی زیر سوال بردن، بد جلوه دادن و کوچیک و بی ارزش کردن کار چندین و چند ساله ی یک انجمن برای بالا بردن کار خودتون، رفتار شایسته و پسندیده ای نیست.

موفق باشید ;)

من بابت جسارتم ازهمین تریبون از شما و انجمن شریفتون معذرت خواهی میکنم:Smiley17:

тнor
07-01-2015, 01:01 AM
من پست این دوست مون رو دیدم رفتم یه سرک تو فرومشون کشیدم
تو قسمت لاست یه قسمت دیگه بود به اسم همه چیز درباره لاست(با ترس و لرز بازش کردم مباد کلی توش اسپویلر باشه :Smiley36:)
دیدم فصل بندی فصل یک و انتخاب کردم چون کاملا دیدمش دوتا تاپیک که کاربرا ساختن توش بود اونم جای سوال بود براشون درست کردن بقیه هم جواب شونو دادن حالا بماند
سر حرفم به اینه که اون دوست عزیز که میگه ما رو زیر سوال بردی اصلا به تاپیک شما توجه نکرده که چقد جامع کامل دارین بخش بخش سریال رو توضیح میدین همه اطلاعات یه جا هست
مثل فروم اون دوست عزیز بحث اپیزودیک نیست موشکافیه سریاله به نظر من که هنوز هیچی از سریال نمیدونم تاپیک شما سر تر از یه بخش کامله که فروم ایشون اختصاص داده به سریال
در واقع چیزی که شما ارائه دادین دایرت المعارفه سریال هست

.Ven0m.
07-01-2015, 04:48 AM
من سریال رو دوبار دیدم با فاصله چند سال
بار دوم که میدیدم ، وقتی یه چیزایی داشت یادم میومد و نمیخواستم توسط خودم اسپویل شه با خودم کلنجار میرفتم ، سرمو تکون میدادم بپره این چیزایی که داره یادم میاد
تا این حد عاشق سریالم!!
این شاهکار کلا حسابش با همه سریال های این جهان هستی جداست
هنوز که هنوزه تو کف موسیقی متنشم

uncertainty
07-01-2015, 05:55 PM
تاریخچه ی این غار اما به چه زمانی برمیگردد؟در فصلهای نهایی معلوم میشود که مادر دو شخصیت بالای هرم یعنی جیکوب و مردسیاه پوش درون این غار آنهارا بزرگ میکند.این مکان همچنین محلی است که مرد سیاه پوش مادر خود را به قتل میرساند و جیکوب که ازین عمل برادر خویش عصبانی میشود اورا به قتل میرساند و جسدش را درکنار جسد مادرخود قرار میدهد. بعد ازین ماجرا ، مرد سیاه پوش تبدیل به هیولای دودی میشود.هویت این اجساد در اپیزود 111 سریال فاش میشود.
نخست اینکه اون شخص مادر جیکوب و برادرش نیست.
و اینکه جیکوب برادرش رو نمیکشه، توانایی این کار رو نداره!

anzalichi
07-01-2015, 09:15 PM
نخست اینکه اون شخص مادر جیکوب و برادرش نیست.
و اینکه جیکوب برادرش رو نمیکشه، توانایی این کار رو نداره!

مورد اول رو منابع adoptive Mother ذکر کردند که من برای سهولت ترجمه به صرف "مادر" بسنده کردم. بعله مادر اصلیشون توسط این Adoptive Mother کشته شده و ایشون حکم ندیمه ی این دو رو ایفا میکنه. درمورد مسئله ی دوم هم حق باشماست..اصلاحش میکنم..مرسی بابت یادآوری:Smiley17:

دوستان بازم اشتباهی دیدن بگن..پروژه خیلی سنگین و زیاده و حتماً توش مشکلاتی هست..!!:Smiley17:

MILANO
07-02-2015, 03:03 AM
بالاخره کامل (تا این لحظه و ثانیه) خوندمش!
آقا خیلی ی ی ی کامله! یعنی دیگه داری تهشو در میاری! نکن این کارارو، به جوونیت رحم کنه، به چشمات رحم کن ، به ما رحم کن.... :Smiley35:

من دو تا سه بار دیدم سریالو تا به حال! و دارم لذت میبرم از مطالبت! الان میدونم همه صداشون درمیاد و اعتراض میکنن ولی واقعیتی که وجود داره اینه که سریال تازه از فصل چهارم دلرباییش چند 100 برابر میشه :Smiley35::Smiley35::Smiley35:

یه نکته اینکه اون جاییش که گفتی بقیه رو ننوشتم چون اسپویل میشه خیلی ضد حال بود! بگو آقا بگو آقا... واسه همین چیزاش میاییم میخونیم دیگه! کسی که ندیده و میخواد ببینه و با این دقت نشسته داره میخونه از یه کف سطح هوشی پایینتره که اگه اسپویل رو هم بخونه نمیفهمه :)

یه جاش هم نوشتی که ابداع کننده "فلش بک" سریال لاسته، مگه قبل از قبل لاست، فلش بک نداشتیم تو عرصه تلویزیون و سینما؟ مگه میشه ؟ مگه داریم؟ :Smiley69:

anzalichi
07-02-2015, 03:15 AM
بالاخره کامل (تا این لحظه و ثانیه) خوندمش!
آقا خیلی ی ی ی کامله! یعنی دیگه داری تهشو در میاری! نکن این کارارو، به جوونیت رحم کنه، به چشمات رحم کن ، به ما رحم کن.... :Smiley35:

من دو تا سه بار دیدم سریالو تا به حال! و دارم لذت میبرم از مطالبت! الان میدونم همه صداشون درمیاد و اعتراض میکنن ولی واقعیتی که وجود داره اینه که سریال تازه از فصل چهارم دلرباییش چند 100 برابر میشه :Smiley35::Smiley35::Smiley35:

یه نکته اینکه اون جاییش که گفتی بقیه رو ننوشتم چون اسپویل میشه خیلی ضد حال بود! بگو آقا بگو آقا... واسه همین چیزاش میاییم میخونیم دیگه! کسی که ندیده و میخواد ببینه و با این دقت نشسته داره میخونه از یه کف سطح هوشی پایینتره که اگه اسپویل رو هم بخونه نمیفهمه :)

یه جاش هم نوشتی که ابداع کننده "فلش بک" سریال لاسته، مگه قبل از قبل لاست، فلش بک نداشتیم تو عرصه تلویزیون و سینما؟ مگه میشه ؟ مگه داریم؟ :Smiley69:

بااین وسعتی که تو لاست استفاده شده نه نداشتیم :d واسه همین هرجا سخن از فلش بک میشه همه یاده لاست میوفتن..دیگه کمبوده کلمات و ماهه رمضون و خستگی و مغز درد و :d

درمورد اون سه نقطه ای که گذاشتم :d چون هنوز وارد فصل چهار نشدم..نترسید برمیگیردم دوباره سراغه همینایی که نوشتم..فعلن یه ذره بمونید تو کف :d ...مرسی بابت روحیه ت حمید..!!:Smiley17:

saeed_iri
07-03-2015, 07:24 PM
واقعا بحث کلی و کاملی بود باید اعتراف کنم یکسری چیز ها رو که فکر میکردم میدونستم ، " به لطف شما علمی یاد گرفتم.
تا اینجا یک بحث علمی با مستندات رو شاهد بودیم ، امیدوارم ، خواهش میکنم ، در نهایت این لذت رو با بحث های "تئوری توطئه " مثل نمادگرایی ،فراماسون آنتی چی و چی به سمت سقوط نبرید . لاست یک بخشی از تجربیات ما شده ، بدون این تفکرات(شیطان پرستی!) ما از اون لذت بردیم و ما رو به هیچ پرتگاهی سوق نداد. مرسی خسته نباشید ادامه بدین با شما هستیم:Smiley17:

KEVIN GARVEY
07-05-2015, 12:11 PM
با عرض خسته نباشید خدمت ممد انزل عزیز .
بابت زحمتی که میکشی و از اینور و اونور تو نت دنبال مطلب میگردی و انالیزشون میکنی و ترجمه شون میکنی از کمال تشکر رو دارم . :Smiley17:
همیشه گفتم که خیلی بچه با استعدادی هستی و تاپیک هایی که میزنی همه رنگ و بوی جدیدی داره . :Smiley41:
ولی ممد جان . ای عزیز دلم . ای بچه خطه سرسبز شمال که تو این وقت از سال دارید جیباتونو پر پول میکنید و کاسبیه همه خرابه تو کل کشور الا شما :Smiley76:
احساس نمیکنی یه مقدار تو تاپیک سریال لاست داری با کلمات بازی میکنی و کشدار مطلب مینویسی . :Smiley67:
و بعد ه بازم ازت تشکر میکنم که تو این وقت سال کاسبی رو ول کردی و داری مطلب مینویسی . :Smiley105:
خلاصه کلام . تاپیک خوبیه و خیلی زیبا . ولی مطالب اضافه زیادی داره . :Smiley119:
:Smiley29::Smiley124:

anzalichi
07-05-2015, 01:26 PM
ا عرض خسته نباشید خدمت ممد انزل عزیز .
بابت زحمتی که میکشی و از اینور و اونور تو نت دنبال مطلب میگردی و انالیزشون میکنی و ترجمه شون میکنی از کمال تشکر رو دارم .

ممنونم از شما..!!لطف دارید.:Smiley17:

ولی ممد جان . ای عزیز دلم . ای بچه خطه سرسبز شمال که تو این وقت از سال دارید جیباتونو پر پول میکنید و کاسبیه همه خرابه تو کل کشور الا شما

اولاً شما از کجا میدونی من جیبم داره پر میشه؟؟من اگه پول داشتم به جایه یه لپ تاپ فکستنی 2 میلیونی قسطی !!! میرفتم یه چیز شیکه 4 میلیونی میگرفتم.
دوماً شما جیبت خالیه من نباید پرش کنم برات چرا یه جور طلبکارانه منو خطاب قرار میدی؟؟
سوماً کاسبیه همه خرابه؟؟ پاشید به جای چس ناله برید یقه ی مدیر مسئولین کشور رو بگیرید :)

و بعد ه بازم ازت تشکر میکنم که تو این وقت سال کاسبی رو ول کردی و داری مطلب مینویسی .

اولاً من هرگز به معلمی به چشم "کاسبی" نگاه نکردم و این فکره شما که فکر میکنی معلم جماعت کاسبه خیلی اشتباهه..معلمی مهم ترین شغل جامعه و معلم مهم ترین و تاثیرگذار ترین فرده جامعه س.. معلم خوب باشه جامعه اصلاح میشه..حالا این وسط یه عده اشتباه گرفتن هدف شغلو شما نباید جمع ببندین که همه کاسب تشریف داریم..

درضمن هنوز تست سلامت بدن و روان رو واسمون ننوشتن که بریم انجامش بدیم واسمون حکم حقوقی بزنن پس درنتیجه فعلاً تو این اداره آموزش پرورش "P a S h M" هم محسوب نمیشم چه برسه معلم. :|

سوماً تاپیک لاست رو از سره علاقه ی شخصی که به هیچ احدی ارتباط نداره دارم مینویسمش...اگر کاربرا بیان بگن ننویس منم دیگه نمینویسم..خودم میرم دنباله اطلاعات و رمز و رازهاش و این وسط یه عده ای رو باخودم همراه میکنم..حالا شما میخای نیا با ما..میخای بیا با ما.. مطلب اضافه ای هم ننوشتیم..هر چی بوده درجهت تکمیل پرونده ی سریال بوده ...

پ.ن : اگر لحن تندی داشتم ببخشید.شما بزرگه مایی احترامت واجبه ولی حرفات بی انصافی به یه قشر دانشجوی بدبخت بود و نمیشد سکوت کرد.:Smiley69: موفق باشید.

KEVIN GARVEY
07-05-2015, 07:56 PM
روی سخن به محمد عزیز .
عزیز دلم بحث کاسبی رو شوخی کردم . والا بچه محل هات پولی هم درمیارن زحمتشو میکشن و بس .
من فقط تنها نکته ای که گفتم این بود که احساس کردم یه مقدار مطالبت کشداره همین .
از همین تریبون اعلام میکنم که مخلص همه بچه محل هات هستم . و اینهمه به شمال کشور رفتم و هیچ بدی ندیدم .

erfani
07-06-2015, 02:02 AM
سلام خسته نباشی
خداوکیلی جون هرکی دوس داری ادامه بده و ریز به ریزش توضیح بده لطفا
چون من خیلی دلم میخواد کل سریالو بفهمم
مطالب اضافی هم بزار
هرکی دید اضافیه مطالب نخونه دیگه والا
من که هرچی میخونم لذت ناب میبرم.
دمت گرم دادا

erfani
07-10-2015, 01:21 AM
من که هروز چک میکنم ببینم مطلب جدیدی نزاشتی
چندتا چندتا بزار
دستت دردنکنه ادامه بده . عالیست دوست عزیز
ممنون

тнor
07-10-2015, 02:23 AM
اقا با عجله ننویس
-یکی از شخصیت های رمان ژول ورن سگی به اسم Top دارد. شخصیت وینسنت نیز سگ دارد

راستی من تا جای که یادمه تمامی کتابای ژول ورن رو خوندم البته اونایی که ترجمه شدن
اما حصار الکتریکی و هلیگوپتر جزیره اسرار امیز یادم نمیاد (بالون داشتن)
راستی راجب اون مجسمه هم مطلب میزاری
این جیکوب برادرش و میشه گفت هابیل و قابیل نوین یه جورایی البته با کم تفاوت

anzalichi
07-10-2015, 02:52 AM
من که هروز چک میکنم ببینم مطلب جدیدی نزاشتی
چندتا چندتا بزار
دستت دردنکنه ادامه بده . عالیست دوست عزیز
ممنون

ممنونم از همراهی شما...راستش سرعت ازین بیشتر واقعاً برای بنده مقدور نیست.ازونجائیکه دو تگ سینما و تحریریه هم داریم مجبوریم برنامه هارو طوری تنظیم کنیم که هم به اون دوتا تیم یه حالی بدیم هم به تاپیک مورد علاقمون و ازونجائیکه بنده هم آدمم :) امیدوارم همین رویه رو از ما پذیرا باشید.

اقا با عجله ننویس
-یکی از شخصیت های رمان ژول ورن سگی به اسم Top دارد. شخصیت وینسنت نیز سگ دارد

راستی من تا جای که یادمه تمامی کتابای ژول ورن رو خوندم البته اونایی که ترجمه شدن
اما حصار الکتریکی و هلیگوپتر جزیره اسرار امیز یادم نمیاد (بالون داشتن)
راستی راجب اون مجسمه هم مطلب میزاری
این جیکوب برادرش و میشه گفت هابیل و قابیل نوین یه جورایی البته با کم تفاوت

بنده رمان جزیره اسرار آمیز ژول ورن رو نخوندم و به چیزی که تو منبع نوشته شده مراجعه کردم..اگر شما اتفاق درست رو درمورد اون محافظ الکتریکی در ذهن دارید بگید جایگزینش کنم ..تو بخش تشابهات جزیره در 2 داستان اومده که یک شوک دهنده ی الکتریکی که ما حصار ترجمه ش کردیم تو هردو جزیره وجود داره تا از ورود افراد ناخواسته به جزیره جلوگیری کنه..
http://picoup.ir/images/24132142072287479773.jpg
درمورده سگ هم میخواست تشابه بازماندگان پرواز 815 رو با بازماندگان بالون نشون بده که تو هردو گروه یکی از اعضای گروه سگ داشت ...

http://picoup.ir/images/03713243232997369705.jpg

درمورد مجسمه و بقیه چیزها هم حتماً ...تو برنامه م هست..

=====================

دوستان اگر درمورد چیزی خواستید اطلاعات کسب کنید همینجا تقاضا بدید..من شاید یادم بره بعضی چیزا..اینطوری یه کمکی هم بهم کردید.. ممنون از همکاریتون :)

behzad_daniel
07-10-2015, 02:31 PM
دوستان اگر درمورد چیزی خواستید اطلاعات کسب کنید همینجا تقاضا بدید

تقاضا دارم راه حلی به من بدید که بعد از 3 بار اول تا پایان سریال رو دیدن سعی کنم هنگام تماشای سریال برای بار چهارم از سرازیر شدن اشکهام در اکثر قسمتها جلوگیری کنم.
امکانش هست؟
پیوست : بسختی اشکهای من سرایز میشن : در تاریخ سریالهای بیشماری که دیدم که فقط یک بار و در تاریخ فیلمهای هم 2 بار فقط اتفاق افتاده: اما بغض تا دلت بخواد کردم... چرا توان مقابله با این سریال رو ندارم..؟ تقاضا دارم این موضوع رو حل کنید ! به هرحال مشکل به لاست مربوط میشه...مشکل به جان لاک برمیرگرده..به جک برمیگرده..به کیت برمیگرده و به همه اعضای لعنتی اون جزیره لعنتی...
حلش کن زود ممد.

anzalichi
07-10-2015, 02:36 PM
تقاضا دارم راه حلی به من بدید که بعد از 3 بار اول تا پایان سریال رو دیدن سعی کنم هنگام تماشای سریال برای بار چهارم از سرازیر شدن اشکهام در اکثر قسمتها جلوگیری کنم.
امکانش هست؟
پیوست : بسختی اشکهای من سرایز میشن : در تاریخ سریالهای بیشماری که دیدم که فقط یک بار و در تاریخ فیلمهای هم 2 بار فقط اتفاق افتاده: اما بغض تا دلت بخواد کردم... چرا توان مقابله با این سریال رو ندارم..؟ تقاضا دارم این موضوع رو حل کنید ! به هرحال مشکل به لاست مربوط میشه...مشکل به جان لاک برمیرگرده..به جک برمیگرده..به کیت برمیگرده و به همه اعضای لعنتی اون جزیره لعنتی...
حلش کن زود ممد.

رطب خورده کی کند منع رطب؟؟ منم عینه تو ام بهزاد... تو کل سریال بغض لعنتی ولم نمیکنه... یه چیز باید گرو بزاری پیشه سریال تا بتونی باهاش هم قدم شی...عین دیالوگ جان لاک که میگه : جزیره یه چیز بهت میده و تو هم باید یه چیز بهش بدی... لاست یه چیز بهت میده یه چیز ازت میگیره... !! راه حلی نیست بهزادکم...:Smiley19:

тнor
07-10-2015, 06:55 PM
ممنونم از همراهی شما...راستش سرعت ازین بیشتر واقعاً برای بنده مقدور نیست.ازونجائیکه دو تگ سینما و تحریریه هم داریم مجبوریم برنامه هارو طوری تنظیم کنیم که هم به اون دوتا تیم یه حالی بدیم هم به تاپیک مورد علاقمون و ازونجائیکه بنده هم آدمم :) امیدوارم همین رویه رو از ما پذیرا باشید.

بنده رمان جزیره اسرار آمیز ژول ورن رو نخوندم و به چیزی که تو منبع نوشته شده مراجعه کردم..اگر شما اتفاق درست رو درمورد اون محافظ الکتریکی در ذهن دارید بگید جایگزینش کنم ..تو بخش تشابهات جزیره در 2 داستان اومده که یک شوک دهنده ی الکتریکی که ما حصار ترجمه ش کردیم تو هردو جزیره وجود داره تا از ورود افراد ناخواسته به جزیره جلوگیری کنه..
http://picoup.ir/images/24132142072287479773.jpg
درمورده سگ هم میخواست تشابه بازماندگان پرواز 815 رو با بازماندگان بالون نشون بده که تو هردو گروه یکی از اعضای گروه سگ داشت ...

http://picoup.ir/images/03713243232997369705.jpg

درمورد مجسمه و بقیه چیزها هم حتماً ...تو برنامه م هست..

=====================

دوستان اگر درمورد چیزی خواستید اطلاعات کسب کنید همینجا تقاضا بدید..من شاید یادم بره بعضی چیزا..اینطوری یه کمکی هم بهم کردید.. ممنون از همکاریتون :)
والا دقیق یادم نیست چی به چی شد اونجا اما میدونم حصار نبود یه جور شوکر بود که از ورود به اون قسمت (فک کنم بالایه یه کوه بود)از جزیره که فک کنم زیر دریایی کاپیتان نیمو توش بود جلو گیری میکرد
اونجا که به سگه گیردادم منظورم اسم سگه بود >والت اسم سگش وینسنت بود نه وینسنت یه سگ داشت:Smiley17::Smiley17::Smiley17:

тнor
07-12-2015, 10:21 PM
درآینده ،‌زمانی که 6 بازمانده ی اوشنیک815 به جهان واقعی برمیگردند الهاماتی از کسانی که مرده اند را میبینند. هرلی تصویر چارلی را میبیند ، جک شفرد پدر خود را میبیند ، سعید مدام تصاویری از نادیا را مشاهده میکند ، سان الهاماتی از جین یا Jae Lee‌را میبیند (سان مطمئن نیست که همسرش ؛ جین مرده است یا خیر.) ؛ کیت الهاماتی از Wayne آن مامور فدرالی که اورا دستگیر کرده بود را میبیند ، آرون (هارون) نیز تصاویر مادرخود و چارلی را میبیند.
استاد اینجا اسم از ارون بردی منظورت همون بچه کوچیکه است
چون تو فیلم یادم قسمت های چهار سالگی ارون وقتی نشونش میداد جک یا کیت پیشش بودن و یادم نمیاد ارون چیزی دیده باشه :Smiley39:
این پستم مثل پستای قبلی شاهکار بود خسته نباشی:Smiley17:

anzalichi
07-12-2015, 10:31 PM
استاد اینجا اسم از ارون بردی منظورت همون بچه کوچیکه است
چون تو فیلم یادم قسمت های چهار سالگی ارون وقتی نشونش میداد جک یا کیت پیشش بودن و یادم نمیاد ارون چیزی دیده باشه :Smiley39:
این پستم مثل پستای قبلی شاهکار بود خسته نباشی:Smiley17:

متن پاراگراف عیناً از منبع ترجمه شده عزیز..!! ایرادی بهش وارد نیست..شاید یادت نیست..:Smiley17:
http://picoup.ir/images/49125063902379183835.jpg

خدایش یه هفته نیست تمومش کردم
برا همین گفتم وگرنه من کجا ایراد وارد کردن کجا

خودمم دارم سریالو از اول میبینم دوباره..فصل دومم..برسم بهش حتماً برمیگردم ویرایش میکنم متن رو :)

тнor
07-12-2015, 10:51 PM
متن پاراگراف عیناً از منبع ترجمه شده عزیز..!! ایرادی بهش وارد نیست..شاید یادت نیست..:Smiley17:
http://picoup.ir/images/49125063902379183835.jpg

خدایش یه هفته نیست تمومش کردم
برا همین گفتم وگرنه من کجا ایراد وارد کردن کجا

uncertainty
07-21-2015, 04:40 PM
• ساویر و کیت هردو باهم یک تصویر از اسب سپید را میبینند.
اسب سیاه
یکی از دوستان هم درباره ی آرون گفت، من هم فکر نمی کنم آرون چیزی دیده باشه.

erfani
08-03-2015, 10:57 PM
دوست عزیز کجایید ما منتظر ادامه پست هاتونیم.
منتظران رو درانتظار نزارید سخته
باتشکر

anzalichi
08-04-2015, 11:15 AM
دوست عزیز کجایید ما منتظر ادامه پست هاتونیم.
منتظران رو درانتظار نزارید سخته
باتشکر

حق باشماست..!! یه هفته ای میشه درگیر یه سری مشکلات بودم و فعالیت کم شده بود..امروز فصل 2 رو به امیدخدا شروع میکنیم..!! :Smiley17:

aramis2800
08-04-2015, 01:36 PM
حق باشماست..!! یه هفته ای میشه درگیر یه سری مشکلات بودم و فعالیت کم شده بود..امروز فصل 2 رو به امیدخدا شروع میکنیم..!! :Smiley17:

خسته نباشی محمد جان، خدا قوت. با عشقی که به این سریال داری و با تمام وجود کار رو پیش میبری. من که به شخصه خیلی استفاده بردم. سپاس فراوان بابت زحماتت :Smiley30:

erfani
08-25-2015, 12:24 AM
ما تشنه لبان منتظریم .....:Smiley69:

KEVIN GARVEY
09-01-2015, 07:27 PM
با خوندن تاپیکی که محمد جونواسه موشکافیه سریال لاست برقرار کرده من بعداز پنج سال هوس کردم واسه بار دوم بشینم این سریال رو ببینم .

خداییش چقدر از جزئیاتش از یادم رفته بود و بابت این که دوباره سریال رو شروع کردم جون ممد انزل رو دعا کردم .

واقعا ارزش وشکافی رو داره ای سریال و بابت زحمتهایی که میکشه محمد ازش تشکر میکنم .

یادم میاد که لاست تا فصل 5 اومده بود و من نمیدونم 40 تا تقریبا دی وی دی بود که خریده بودمش . تقریبا تو 10 یا 11 روز همشو دیدم و موندم تو خماریه فصل آخر . اونموقع زیاد تو خط اینتر نت اینا نبودم . و از جایی فهمیدم فصل 6 سال 2010 میخواد بیاد . فکر کنم بین فصول 5 و 6 دوسال فاصله هست یا اشتباه میکنم .

اقا سال 2010 که شد خداییش انقدر تو کف این سریال بودم هر چند روز یه بار از سی دی فروش محلمون امار میگرفتم و اونم خالی بندی میگفت اومده و میارمو ازین حرفا.

خلاصه فکر میکنم بعداز عید بود که یه پسر رو میشناختم واسم تو فلش 5.6 قسمت آورد اونم بی زیرنویس . پسر همه شو تو یه پارت دیدم و اونم بی زیرنویس . تو فصل 6 شخصیتهای جدیدی هم به سریال اضافه میشه و این به خماریه من چندین برابر اضافه شد . بعدش قسمت های تا10 .11 اش اومدو اونم به همین صورت . بعداز پند وقتی زیرنویسش هم با تلاش بروبچه های گل انجمن از دست رفته فری اف لاین زیرنویس شدو ما از خماری دراومدیم . گنگ ترین جاهاش اون اون یارو دوکن (چینیه تو معبد )بود و قضیه جیکوب و داداشش . پسر خماری کشیدم ها سر این لاست .

ولی الان که دوباره دیدم لذت همون اولین بارو واسم داشت .

جاداره اینجا از دوستانیکه زیرنویس میکنن یه تشکر جانانه بکنم . من که خداییش قدر این مترجمها رو میدونم و سختیه اونموقعی که مترجمی و ساب زنی نبود که بیاد زیرنویس کنه رو کشیدم .

sh2012
09-03-2015, 08:44 PM
حیفم اومد بعد از دنبال کردن این تایپیک فوق العاده و موشکافانه و حرفه ای به دوست عزیزمون نه خسته نگم......

عالی بود ......ما که رفتیم یه بار دیگه اول تا آخر این اثر فوق العاده رو ببینیم....

:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

dam0n
09-03-2015, 11:51 PM
فقط خواستم تشکر کنم از دوست عزیزمون بابت این تاپیک ! بعد از چندین سال دیدن لاست دوست دارم دوباره برم ببینم سریالو با تفسیرای جالب ایشون