PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Bastard Executioner :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

yaser63
09-15-2015, 11:15 AM
http://picoup.ir/images/22011125860389841398.jpg (http://picoup.ir/)

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=42632&p=137553&viewfull=1#post137553).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt4218618/?ref_=fn_al_tt_1):RottenTomatoes: (http://www.rottentomatoes.com/tv/the-bastard-executioner/s01/):metacritic: (http://www.metacritic.com/tv/the-bastard-executioner)

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل نخست مجموعه The Bastard Executioner که Kurt Sutter (http://www.imdb.com/name/nm1176676/?ref_=tt_ov_wr) سازنده آن بوده وپخش آن ازپانزدهم سپتامبر 2015 (بیست و پنجم شهریورماه 94) از شبکهFX آغاز می شود بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

http://picoup.ir/images/40805262296658569076.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=45818&p=192304&viewfull=1#post192304)

Red Hood
09-16-2015, 04:50 PM
یه سریال معمولی از ساتر انتظآر بیشتری میرفت

Tha Real Nigga
09-16-2015, 07:30 PM
بزار یه چند قسمت بیاد بعد:Smiley10:

Léon
09-16-2015, 08:38 PM
والله خيلي سريال ها در ابتدا معمولي بودن ، اما بعدا شاهكار شدن!!!! نمونه ي بارز justified يا حتي The Sopranos
باز مورد اول ، چنتا اپيزود ابتداييش يكم معمولي بود بعد اوج گرفت... دومي كه فصل اولش كلا حاشيه ي زندگي توني سوپرانوز بود و از فصل ٢ شروع طوفاني داشت!!!
كرت ساتر ، خدا كه نيست:Smiley36: ، فقط بايد صبر كرد!!! كرت ساتر استاد ارامش قبل طوفان ، كسايي كه SOA رو ديدن ، واقف هستن:Smiley69:

shahrooz79
09-16-2015, 10:36 PM
سریالش چجوریه دان کنیم؟

Matin VT
09-17-2015, 03:27 AM
والله خيلي سريال ها در ابتدا معمولي بودن ، اما بعدا شاهكار شدن!!!! نمونه ي بارز justified يا حتي The Sopranos
باز مورد اول ، چنتا اپيزود ابتداييش يكم معمولي بود بعد اوج گرفت... دومي كه فصل اولش كلا حاشيه ي زندگي توني سوپرانوز بود و از فصل ٢ شروع طوفاني داشت!!!
كرت ساتر ، خدا كه نيست:Smiley36: ، فقط بايد صبر كرد!!! كرت ساتر استاد ارامش قبل طوفان ، كسايي كه SOA رو ديدن ، واقف هستن:Smiley69:
اتفاقا جاستیفاید پایلتش یکی از بهترین پایلتای تلویزیون شمرده میشه...بقیه فصل اولش هم خوب بود
سوپرانوز هم درست مث جاستیفاید...شاید فصل ابتدایی شاهکاری نداشت ولی بازم خوب بود
هنوز سریالو ندیدم ولی میزارم یه فصل بگذره بعد شروع کنم :دی

KEVIN GARVEY
09-17-2015, 12:58 PM
من خودم سانز رو خواستم شروع کنم با دیدن قسمت اولش اصلا خوشم نیومدو رفت تو آرشیوم . ولی با این انجمن که اشنا شدم راغب شدم ببینمش .

این سریالم اینجوری حساب میکنم . اینهمه تبلیغ صورت گرفته .

ساتر با دو سریالی که توشون جزوه دو سه نفر اول بوده ثابت کرده اینکاره است .

یه چندتا اپیزود صبر میکنیم ببینیم چی میشه . ما که گفتیم آره شما هم بگید آره

sir bob paisley
09-17-2015, 04:22 PM
من که پا خوردم شدید
نسخه های وب دی ال رو دانلود کردم ( چون این سریال، یه اثر فاخره و معتقدم باید با کیفیت و بیت ریت خیلی بالا دید)
وب دی ال ها هم تفکیک شده هستن. یعنی قسمت اول تو یه فایل. قسمت دوم تو یه فایل دیگه
حالا می بینم تمام زیرنویس ها برای نسخه دوقسمته ( دو قسمت در یک فایل) هستن:Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15::S miley15:

Zombieland
09-18-2015, 03:17 AM
قبل از این که سریالو ببینم نمره6.9 imdbدیدم گفتم عجب اشتباهی کردم 700مگو پروندم ولی بعد دیدنش تعجب کردم چرا این نمره دادن
واقعا سریال خوبیه مخصوصا داستانش که شبیه شجاع دله ولی بازیگر نقش اصلی خیلی به دلم ننشست شاید جلوتر یه چیزایی تو خودش داشته باشه بعدا رو کنه

arya17
09-20-2015, 12:56 AM
Stand for it
There is sutter

Mr Robot
09-20-2015, 01:36 AM
خوب نبود کارکنان ریتینگ imdb هم 6 از 10 دادن که از منتقدان معروف هم هستن

Léon
09-21-2015, 02:45 PM
فاجعه ی کرت ساتر! :|
این چی بود دیگه! اگر کارگردان رو نمیشناختم و ازش soa رو ندیده بودم صد در صد میگفتم یه بچه ی تازه فارغ التحصیل شده ی سینما
پاشو از گیلیمش دراز تر گذاشته و دس به ساخت یه پروژه ی عظیم زده!! , از پلان اول که سریال شروع میشه همینطور ضعف کارگردانی
که تو ذوق تماشاگر میخوره(مخصوصا فن های ساتر) تا اون انتها , این ضعف ها تا حدی تو ذوق زننده بود که نیمه ی دوم به بعد رو بصورت
کاملا فشرده تو 5 دقیقه دیدم! تدوین بسیار ناشیانه ی تدوینگر که خودش هم نمیدونه کجا باید کات بده کجا نباید! سکانس های کوتاه و بیخودی
که اصن معلوم نیست چرا گرفته شده! بهمراه داستان فوق العاده آبکی که با چاشنی فردین بازی های شخصیت اصلی به قول معروف
بدجور رو مخ آدم میره , عواملی هستن که باعث میشن بگم :
.
.
.
فاجعه ی کرت ساتر!!!

AMIRREZA RV
09-21-2015, 11:30 PM
منم دو قسمت اول رو دیدم چنگی به دل نمیزد بازیگر نقش اولش متوسط بود نه خوب بود نه بد فک نکنم فیلم دنیای بزرگی مثل گیم داشته باشه و داستانشم یه جورایی کلیشه ای بود چیز جدیدی نداشت ولی بازم امیدوارم بهتر بشه نمره:5/10

sir bob paisley
09-22-2015, 09:27 AM
یادم نمیاد امثال سوپرانوز و soa شروع های خیره کننده ای داشته باشن.من هر دو سریال رو تازه از ابتدای فصل دوم مطمئن شدم که میخوام تا ته سریال ها رو ببینم. زیاد سخت نگیرین

AmiR RezA
09-23-2015, 08:11 PM
اگه فرض رو بر پیشرفت سریال در قسمت های پایانی فصل هم بزاریم ارزش وقت گذاشتن تا اون قسمت ها رو نداره , مگه یه فصل چند قسمته که سه قسمتش به این افتضاحی باشه!

اصلا جالب نبود + جذبم نکرد = delete

Léon
09-23-2015, 08:40 PM
یادم نمیاد امثال سوپرانوز و soa شروع های خیره کننده ای داشته باشن.من هر دو سریال رو تازه از ابتدای فصل دوم مطمئن شدم که میخوام تا ته سریال ها رو ببینم. زیاد سخت نگیرین

من يه پرانتز اين وسط وا كنم:Smiley36:
SOA شروع خيره كننده نداشت؟؟؟؟؟؟ (نميگم از اپيزود ١و٢) اما فصل ١ـش كاري كرد كه طي ١هفته ، تا فصل ٦ رو پشت سر هم بزارم برا دانلود!!!
درسته كه سوپرانوز و SOA هر ٢ درام هستن ، اما جنسشون متفاوت ، تو اولي درام رو تو شخصيت پردازي ها و روابط بينشون ميبيني... اما تو دومي تا حدودي تو زندگي و شخصيت توني سوپرانو!
همين ١مورد SOA باعث جذب شما ميشه ، ديگه كاري به بقيه ي اِلِمان ها نداري كه چطوره!! چون كرت ساتر بقدري هنرمندانه اين مورد رو به تصوير كشيده كه جذبش ميشي...:Smiley69:
و اين بشخص براي من يعني شروع خيره كننده!!!!

K.Gatsby
09-23-2015, 08:46 PM
تا اینجا به نظرم سریال روندی رو که باید طی کرد
به ایندش امیدوارم...حداقل به نظرم پتانسیل بالایی داره
به احترام ساتر هم که شده حداقل یک فصل نگاه میکنم تا ببینم چی برای ارائه داره

ehsanf
09-23-2015, 10:00 PM
با سلام . دوستان soa مخفف اسم کدوم سریاله . ممنون

Raylan Givens
09-23-2015, 10:03 PM
با سلام . دوستان soa مخفف اسم کدوم سریاله . ممنون

Sons of Anarchy :Smiley41:

Amin03
09-24-2015, 11:11 AM
یعنی سریال این‌قدر افتضاح‌ـه که اسم ساتر هست و اشکان هنوز نظری نداده؟ :d

حجم و وقت محدودـه، به‌نظرتون بدرد دانلود می‌خوره یا خیلی ضعیف‌ـه.

پ.ن: درباره شروع سوپرانوس و فصل اول‌ـش بد صحبت نکنین که کلاه‌ـمون می‌ره تو هم. فصل اولش با اختلاف بهترین فصل سریال‌ـه. بار اول امکان داره درک‌ـش نکنین، به جای غیب کردن فصل اولش رو یه‌دور دیگه ببین، تا بفهمی با اختلاف بهترین‌ـه.

AdibTE
09-24-2015, 11:36 AM

پ.ن: درباره شروع سوپرانوس و فصل اول‌ـش بد صحبت نکنین که کلاه‌ـمون می‌ره تو هم. فصل اولش با اختلاف بهترین فصل سریال‌ـه. بار اول امکان داره درک‌ـش نکنین، به جای غیب کردن فصل اولش رو یه‌دور دیگه ببین، تا بفهمی با اختلاف بهترین‌ـه.

داستان رو نمیدونم ولی اصلا کیفیت کار نداره، از ساتر بعیده. من که به نظرم خیلی ضعیف اومد. مثل فیلمای دهه 90 خشونتش رو ساختن ینی خونش کاملا مصنوعیه :|
10 مین دیدم تحمل نکردم سریع --> shift +delete
شایدم به خاطر انتظارمون از ساتر و مقایسش با سریال هم سبکش گات و شاهکاری که اون داره نتونستیم زیاد جذب بشیم.
ولی یه جوراییم معتقدم یه روزی اوج میگیره.:Smiley35:

Chandler Bing
09-24-2015, 11:44 AM
یعنی سریال این‌قدر افتضاح‌ـه که اسم ساتر هست و اشکان هنوز نظری نداده؟

اینقدر کامنت های بعضی ها ...ـه که میترسم چیزی بگم باعث شه خودم رو اخراج کنم.
بشینید نگاه کنید و اینقدر هم تفسیرهای تخیلی ندید، تازه سه قسمت پخش شده.

استفن مویر عشقه:Smiley19:

Léon
09-24-2015, 12:51 PM

يكي از دلايلي كه كلا باعث ميشه تماشاگر از ديدن يه اثر سينمايي يا حتي يه اپيزود سريالي زده بشه(هرچند اون اپيزود يا اثر خفن باشن)
عدم هماهنگي روايت داستان با زمان ـشه!!! اينكه داستان رو كش بدي ، لازمش يه پتانسيل بالاست ، و الي آب بستن به داستان و كش دادن رو حتي فرج الله سلحشور هم بلده!!!! اين مورد تو اپيزود ١و٢ اين سريال بدجور تو ذوق زننده بود!!! تا حدي كه گفتم نيمه ي دوم به بعد رو بصورت فشرده تو پنج دقيقه ديدم ، وجالب بود كه از نماها كاملا متوجه ميشدم چي به چيه!!! (از ري اكشن بازيگرها و تغييرات دراماتيك face ـشون...)

پ.ن:بخاطر اسم ساتر هم كه شده منتظرم يه روز خوب بياد كه ببينم كه اين سريال خيز ورداشته واسه شاهكار شدن...

Mr Robot
09-24-2015, 02:10 PM
شاید انتظارات از ساتر بالا باشه وگرنه اگه خالق سریال کس دیگه ای بود بدون شک امتیازاتش بهتر می شد

Raylan Givens
09-24-2015, 02:24 PM
اگه به امتیازات و نظر منتقدین و اینجور مسائل اهمیت میدین [ از افرادی هستین که چون امتیاز imdb ـش پایین شده یا منتقدها ازش تعریف نکردن و بر همین اساس میگین خوب نیست ] بنظر من نبینید بهتره . من که خودم به این مسائل اعتقادی ندارم ، خیلی سریال ـها هستند که الکی تحویل گرفته میشه [ همین از نظر منتقدا و امتیازات ] و همینطور برعکسش ، سریال ـهایی هم هستن که اصلاً تحویل گرفته نمیشن . توی این 3 قسمت که خوب بوده بنظر من و هیچ سریالی رو نمیشه از روی 2 3 قسمت گفت شاهکار ـه یا ضعیف ، حداقل باید 1 فصل بگذره . . .

S.O.Amir
09-26-2015, 01:09 PM
من که خیلی خوشم اومد و میدونم یکی از بهترینا میشه. به ساتر باید معتقد بود!!

vahid-fcb
09-26-2015, 01:36 PM
قسمت یک و دو رو دیدم و به نظرم سریال کاملا با روند طبیعی داره جلو میره و تا حالا هم خوب بوده . فقط بنظرم یکم جغرافیای سریال محدود هست و با رفتن به قصر محدود تر هم شد . این کار تعداد شخصیت ها رو هم محدود میکنه .

قسمت 3 رو هم تا شب میبینم ببینم جریان چیه .

Irag
10-10-2015, 11:59 PM
http://picoup.ir/images/33600771859024687576.jpg

»» تا قسمت پنجم : فکر کنم تنها نیم درصد! سریال های آمریکایی کارگردان (مولف) داشته باشن و بقیه هم الگوها رو برمیدارن دور دوزی (http://baelm.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B7%D9%8A-%D8%B7%D8%B1%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D9%86%D9%87/) می کنن نهایتن میشه "این همانی". این همانی جدیدی که FX تولید کرده این سریاله که دو قسمت اولش اینقدر مولف نداره پر شده از سکانس های شلخته انگار یکی به جای تدوین دستش رو گذاشته روی Forward# و Fast Forward# میزنه جلو یعنی خودش هیجان زده تر از مخاطبه یا شاید هم بی حوصله تر. حالا از این مرحله - که به نظرم غول آخر همه ی سریال ها در پایلوته نه در قسمت های بعدی - بگذریم می رسیم به غلطها - بازیگرای بعضن آمریکایی و دو رگه ای که با لهجه غلیظ تگزاسی سعی میکنن خیلی بریتیش باشند - و فضاسازی در حد کلیپ گروه های متال اروپایی. بعضی سریال های آمریکایی نماد غلط سازی ند. به همین خاطر اگه در آینده یه یارو مکزیکی هم به جمع Bastardها اضافه شد تعجب نمی کنم ...

afshin vatan
10-11-2015, 02:39 PM
عجیب هنوز کنسل نشده:Smiley39: اگر nbc بود با تموم شدن قسمت اول کنسلش می کرد

Barney
10-12-2015, 08:27 PM
ببخشید اسم سریال رو چی ترجمه میکنید؟

مُعدِم حرامیّون؟
به شخصه شمر بن ذی الجوشن رو ترجیح میدم:Smiley35:

AMIRREZA RV
10-12-2015, 08:50 PM
ببخشید اسم سریال رو چی ترجمه میکنید؟

مُعدِم حرامیّون؟