PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سریال MR.Sunshine

aQa GorGe
02-04-2012, 05:23 PM
http://s2.picofile.com/file/7281320428/mr_sunshine_logo.jpg

مستر سانشاین سیتکام ِ شبکه ABC بود که متاسفانه ادامه پیدا نکرد و هدف ِ من از معرفی این سریال صرفا علاقه شخصی به متیو پری ( چندلر ِ سریال فرندز ) بوده !
داستان سریال در مورد ِ بنجامین ( میتو پری ) که مدیر یک موسسه تفریحی سانشاین است و ماجراهایی که با رییس ِ خل و چلش , بهترین دوستش , منشی جدید و پسر ِ رییس دارد .
از بازیگران آشنای این سریال هم Andrea Anders ( الکس ِ سریال جویی ) است .
پایلوت سریال شروع خوبی داشته و 10 میلیون بیننده برای ای بی سی به همراه داشته ولی رفته رفته سیر نزولی بینندگان سریال باعث شد ادامه سریال برای سیزن دوم تمدید نشود .
سیزن اول هم تا اپیزود 9 ادمه داشت و بعدا معلق مانده است .
ولی هیچ وقت به حرف ِ منتقدان و مخصوصا مدیران و تهیه کنندگان شبکه های تلویزیونی اعتنا نکنید !
من که از طنز و بازی ِ فوق العاده متیو پری در همین 9 اپیزود ناقص هم لذت بردم .

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1583638/)

m a h d i
02-04-2012, 05:29 PM
ای جانم
حتما باید با به خاطر متیو پری قشنگ باشه:Smiley69:

NOjAN
02-04-2012, 05:32 PM
من یکی دو قسمتش رو زیرنویس کردم . سریال باحالی بود . ولی خب خیلی خنده دار نبود .

aQa GorGe
02-04-2012, 05:46 PM
من یکی دو قسمتش رو زیرنویس کردم . سریال باحالی بود . ولی خب خیلی خنده دار نبود .

میدونی من عاشق متیو پری هسسم
تو کل سریال هایی که دیدم کاراکتر چندلر بیشترین شباهت رو با من ِ واقعیم داشت .
آقامون چندلر هر چی بازی کنه فوق العادست
تو این سریال هم کاراکترش فوق العاده جذابه .
تو فرندز مونیکا حرص منو در میاورد بس که بد برخورد میکرد با آقام ولی اینجا شخصیت کاریزماتیک ( ینی چی ؟!!) متیو رو دوس دارم

idin
02-07-2012, 08:46 PM
این سریال به نظرم خیلی خوب بود .
نمیدونم چرا کنسلش کردن ؟!
امیدوارم یه شبکه ی دیگه این سریال رو بگیره برای پخش
حیفه ...

aQa GorGe
02-07-2012, 09:55 PM
این سریال بهتر میشد اگر سیتکام ساخته میشد
میتونست یه کمدی مثل آشنایی مادر یا بیگ بنگ بشه ولی نشد دیگه

idin
02-07-2012, 09:57 PM
بی چاره متیو چه ضد حالی خورد
امیدوارم بازم سریال بازی کنه ...

aQa GorGe
02-07-2012, 10:01 PM
بازی متیو پری عالیه تو این سریال هم
اصن همین که صبت میکنه و حرکت میکنه بار طنز داره

slimshady
02-07-2012, 11:10 PM
سریال متوسط رو به بد بود
متیو توش خوب بود ولی بقیه بد بودن.
اون داستانهایی که میشد از توی یه استادیوم در بیارن در نیاوردن همش شده بود مثل داستانهای اداری یا خونگی
خدا رحمتش کنه

NOjAN
02-07-2012, 11:26 PM
فقط چیزی که اذیت می کرد این بود که متیو پری تو این سریال هم چندلر بود !! شاید هم حق داشته باشه , خب 10 سال چندلر بوده . ولی اگر سیتکام بود ادامه پیدا می کرد , چون علت اصلی کنسل شدنش پرخرج بودن نسبت به تعداد بیننده ها بود .

aQa GorGe
02-07-2012, 11:39 PM
فقط چیزی که اذیت می کرد این بود که متیو پری تو این سریال هم چندلر بود !! شاید هم حق داشته باشه , خب 10 سال چندلر بوده . ولی اگر سیتکام بود ادامه پیدا می کرد , چون علت اصلی کنسل شدنش پرخرج بودن نسبت به تعداد بیننده ها بود .

lمشکل همین بود که سیتکام نبود
سوژه خوب بود
بقول سعید میشد از تو اون مجموعه تفریحی ورزشی داستان های خوبی درآورد ولی متصفانه نشد دیگه
شخصیت ها هم تعریف نشده بودن به خوبی
اون منشی اصن ملوم نبود چیکارس
رییس ..مغز بود ولی چون این شاخصه اش رو در مسیر درست قرار نداده بودن یه چیز اصاب خورد کنی شده بود
باز پسر ِ رییس بهتر بود
آندرا آندرس رو هم من از سریال جویی خیلی دوسش داشتم ولی اینجا خوب نبود