PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Leftovers | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

M.Amir
10-06-2015, 12:17 PM
http://picoup.ir/images/89027380199812090165.jpg

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل دوم مجموعه The Leftovers (http://www.imdb.com/title/tt2699128) بحث و تبادل نظر نمایید. حتماً عدد قسمت مورد بحث رو هم در پست‌تون ذکر کنید تا باقی دوستان متوجه منظورتان بشوند. لطفاً به تگ اسپویلر هم عنایت داشته باشید.

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45927).:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=42051)

justUnited
10-06-2015, 04:40 PM
دقیقا وقتی انتظار داشتم تو این فصل جواب سوالاتم در فصل قبل رو بگیرم اینا از همون اولین سکانس باز شروع کردن به پیچوندن داستان و سوالات بیشتر درست کردن.
کلا اون سکانس اول کلی جای بحث داره که اصن چی بود. اون زن بومی و زلزله و مار و عقاب و بچه و اون یکی زن که بچه رو برداشت همه میتونستند نماد باشند
ولی چیزی که بیشتر بر اون تاکید شده بود کلمه معجزه بودکه توی سکانس بیرون اوردن پرنده زنده از زیر خاک بخوبی نشون دادن.
از این پدر جدیده خیلی خوشم میاد خیلی خوب بازی میکنه مادره هم همینطور
فقط اون صحنه دویدن دخترها توی بیشه با اون وضع خیلی عجیب بود بیشتر منظورم از زمان نشون دادنش بود چون نه با قبلش ارتباط داشت نه با سکانس بعدش
خلاصه خیلی زور زدن که بیننده رو همچنان سردرگم نگهدارند ولی این تیکه های پازلی که دارن کم کم رو میکنند میتونه بیشتر از جذاب کردن سریال باعث دلزدگی بشه.

AmiR RezA
10-06-2015, 04:58 PM
تیتراژ رو که دیدم با خودم گفتم امیر سریال رو اشتباه دانلود کردی این یه سریال دیگست , تیتراژ 180 درچه تغییر کرده موسیقیش هم کلا تغییر کرده

نکته ریز زیاد داشت که شما حتما تو نگاه اول متوجشون شدین, من فقط یه کم با تاخیر متوجه شدم:Smiley36: مثل اونجا که کوین به مبله خیره شده بود و اون مرده سیاه پوسته بهش میگه به چی نگاه میکنی ... کوین با تاخیر میگه یکی مثل اون مبل رو قبلا داشتم ولی حقیقتش این نبود اون لحظه کوین داشت مثل پدرش که دیوونه شده رویا میدید!!

اخر فیلم یه لحظه فکر کردم میخوان داستان زندگی یه خانواده ی دیگه هنگام ناپدیدی مردم نشون بده ولی بعد زلزله فهمیدم که داره یه بلای دیگه سرشون میاد , اخر قسمت هم مثل این که بعد زلزله زمین شکاف خورده بوده و اب رودخونه داخله زمین رفته. اگه اشتباه نکنم!

Chandler Bing
10-06-2015, 10:22 PM
من همچنان عاشق این سریالم. شروع این فصل خیلی لاستی بود، کلی نماد و معمای جدید مطرح کردن که همه شون واقعا برای من جذاب بودن. خانواده جدیدی که به سریال اضافه شده خیلی خوب بود، مخصوصا دختر و پدر خانواده که عالی بازی کردن. نکته ای که امیررضا هم گفت خیلی خوب بود، من خودم حواسم بهش نبود.

در کل شروع خیلی خیلی خوبی داشت، میشه درباره هر سکانسش چندین دقیقه صحبت کرد، پر از نکته ریز و درشت بود.
9

Alireza-cRm
10-13-2015, 08:05 PM
دو قسمت اول رودیدم
خیلی قوی شروع کرده این فصل
بازی بازیگرای جدیدم خوبه خصوصا پدر خانواده جدید
به نظرم این فصل هم عالیه عالی تر از فصل یک
فقط حیف که این امتیاز نسبتا پایینش باعث شده کسی نره دنبالش

.Ven0m.
10-13-2015, 09:29 PM
قسمت دوم رو هم دیدم
خیلی قوی بود
نه تنها نسبت به اوپنینگ هفته پیش افتی نداشت میشه گفت پیشرفت هم داشت!
خلاصه خیلی خوشحالم سریال مورد علاقم رومو زمین نزاشته : )

.Ven0m.
10-19-2015, 11:42 PM
چقدر یه سریال میتونه زیبا باشه؟
The Leftovers از اون سریالایی که مطمئنم با اتمام این فصل به یکی از سریال های ناب تلویزیون تبدیل میشه از اونایی که همه منتظر فصل بعدشن
اپیزود سوم داستانش موازی با داستان دو قسمت قبل اما با محوریت همسر سابق گاروی و پسرش بود
و اول وقتی اپیزود شروع شد فکر کردم قراره نسبت به قسمت های قبلی افت کنه و البته حدسم اتشباه بود و کاملا منو سوپرایز کرد
اصن دیدن این سریال یه لذت وصف نشدنی داره ، با وان موسیقی متن زیبا و رشد کردن شخصیت هاش و تکاملشون و ...
خلاصه این که به شدت راضی بودم
10/10

Alireza-cRm
10-20-2015, 12:48 AM
سه قسمت قوی بدون هیچ افتی برخلاف سیزن قبل که یه درجایی میشه گفت زد ولی این فصل به نظر همه چی تمومه . کاش همه قسمت ها مثل شبکه نتفلیکس یک جا میومد نمیتونم صبر کنـــــــــــــــــــــم
ینی من هر قسمت بیشتر عاشق موسیقی متن این سریال میشم وقتی که پخش میشه دیگه حواسم به هیچی نیست تمام کمال غرق سریال میشم

Alireza-cRm
10-28-2015, 01:06 PM
قسمت چهارم
به به یک قسمت قوی دیگه واقعا سریال با روح و روان ادم بازی میکنه.صحنه های اول سریال و ترس نورا برای از دست دادن دوباره عزیزانش واقعا تاثیرگزار بود.صحبت های پتی با کوین خیلی خوبه لامصب
پتی:باهاش کنار بیا کوین آدم هایی هستن که برای توجه خودکشی میکنن و بعد آدم هایی هستن که واقعن میخوان بمیرن , مثل من و تو. تماشا کردم وقتی که این کارو کردی و تو مردد نبودی , دوست من افتادی تو آب دقیقا تو جای عمیقش و اگر خدا دخالت نمیکرد تو مرده بودی. متاسفم کوین ولی این کار آدمی نیست که واقعا خانوادش رو دوست داره. کوین : من نمیخواستم خودمو بکشم. پتی : خب قطعا حق داری نظرت رو بگی

Chandler Bing
10-28-2015, 10:15 PM
:Smiley19: دوشنبه ها سریال خوب زیاد میاد، اما اولین سریالی که هر هفته میبینم لفت اورز ـه... یه تجربه فراموش نشدنیه برای من... واقعا لذت میبرم از تک تک ثانیه های سریال
فقط خواستم عرض کنم که بنده از طرفدارهای این سریالم

پ.ن تدوین و روایت جدید فصل دوم بسیار حرکت پسندیده ایه:Smiley17:

ali_n540
10-29-2015, 12:29 PM
چرا نمره این سریال پایینه به نظرم لیاقت بالای 9 داره و دوستانی که پارسال این سریالو رها کردند اشتباه بزرگی کردند تم سریال کمی شبیه لاسته و به نطرم نباید به سوال ناپدید شدن افراد پاسخ بدند و همینطور روی درام قویش مانور بدند سریال موفق تر خواهد بود چیزی که خالق سریال هم عنوان کرده. اگه یادتون باشه اصرار بر جواب دادن به سوالات بود که باعث شد سریال لاست اون موفقیت اولیه فصل های اولش کمرنگ بشه و در انتها دقیقا مثل لاست موسیقی سریال ادمو جادو می کنه حتی آهنگسازیش بهتر از لاسته

Alireza-cRm
10-29-2015, 01:32 PM
یکی از داغون کننده ترین در عین حال زیبا ترین لحظات این قسمت

http://picoup.ir/images/68334404666898495780.jpg

واقعا این سریال یه چیزه دیگه ایه و حس و حال دیگه ای داره که تو هر سریالی نمیشه پیدا کرد

.Ven0m.
11-03-2015, 12:57 AM
قسمت پنجم

فوق العاده : | فارگو با این که خیلی خوب شروع شده هنوز به این نرسیده :Smiley35:
بهترین سریال پاییز بنده تا به این جا
آهنگ پایانی سریال فوق العاده بود
خدایا این سریال رو از ما نگیر

Alireza-cRm
11-03-2015, 09:17 AM
قسمت پنجم دیدیم خیلی خوب لعنتی
دیگه اخراش یکم کلید اسراری شد :Smiley36:
منم همینطور قطعا بهترین سریالیه که این پاییز میینم با وجود سریال های عالیه فارگو - واکینگ دد - نیک و ...

UntouChable
11-03-2015, 10:01 AM
قسمت پنجمو الان دیدم ... دیگه خیلی خوب بود
آهنگ پایانی چقد خوب انتخاب شده بود
این رورنت مت خداییش خیلی ناشیه ... بیچاره زنش
ایرانیه تو کمپ دیوانه های خارج شهر چه آبرویی ازمون برد ها ... 5 دقیقه میزاشتی زنش رو صندلی بشینه چی میشد :|

Alireza-cRm
11-10-2015, 02:40 PM
جواب خیلی از سوال هام رو تو این قسمت گرفتم بیشترش هم مربوط به خانواده ی مورفی ها بود مثلا در مورد اون پرنده زیر خاک و سر بریدن بز و کیکی که دم درشون میاوردن و دلیل زندان رفتن جان مورفی ، شناختن اون پیرمرد که پدر اریکا مورفی بود . واقعا این قسمت برای شفاف سازی بود :Smiley35:
علاوه براین دلم نمیاد از صحنه فوق العاده صحبت های اریکا و نورا نگم واقعا خیره کننده بود . صحنه های احساسی این سریال روانی میکنه آدمو
حیفه سال بعد حداقل یدونه امی برنده نشن اینا
یه حسی بم میگه قسمت بعد شاهد اتفاقات بزرگی هستیم ، نوبتی هم که باشه نوبت اینه که کوین از دوباره یه کار دیوانه وار بکنه با کمک رفیقش پتی :Smiley35:

.Ven0m.
11-10-2015, 04:05 PM
قسمت 6

داستان داره به زیبا ترین و دهشتناک ترین شکل ممکن جلو میره
واقعا لذت میبرم
با پخش هر قسمت کاری جز تعریف و تمجید نمیزاره واسه آدم
10/10

ali_n540
11-10-2015, 09:59 PM
چقدر فصل دوم دیوانه کننده هست هر اپیزود بهتر از قبلی
و در تعجبم چرا کسی اینو نمی بینه نمی گم مثلا سریال واکینگ دد بده بر عکس تو ژانر زامبی نه تنها هیچ فیلم و سرلالی نزدیکش نیست بلکه فکر نکنم رقیبی هم تو »آینده داشته باشه ولی در مقابل این سریال وافعا هیچه.این سریال با موسیقیش با بازی قوی بازیگراش با روح و روان آدم بازی می کنه انگار یه لول بالاتر از لاستو می بینی تنها نکته منفی این اپیزود تماس آن دکتر زن و ربط دادن قضایای عزیمت اون دخترا به نورا بود که بخودی خود ایراد نداشت ولی اونجا که یه دانشمند قضیه عزیمت را به شیطان و عزرائیلو دخالت کلیسا به عنوان مشاور در کارهایی که ای دو دکتر انجام می دهند جالب نبود درسته سریال تم مذهبی فوی داره و این لازمه یه سریال آخرالزمانیه تو این سبکه ولی قاطی کردن علم و ماوراالطبیعه به نظز من ضعفی برای آینده سریال خواهد بود

AmiR RezA
11-11-2015, 08:41 AM
دو تا سکانس اخر به شدت زیبا بود همراه موسیقی و صحنه های تاثیر گذار به شدت زیبا

linkinpark20
11-11-2015, 03:56 PM
واقعا هر چی از قشنگی های سریال بگیم کم گفتیم واقعا نمره ای کمتر از 10 نمیشه داد به هر قسمت با اون موسیقی متن بسیار زیباش که خیلی خوب و به موقع اجرا میشه بازیگرها هم که بسیار طبیعی و خوب هستند ببینی تو امی سال بعد چند تا جایزه رو درو میکنه

Heisen-berg
11-16-2015, 01:27 PM
این سریال برای جذب مخاطب عمومی زیادی هوشمندانه ـست.

Hidrax_
11-16-2015, 09:58 PM
نمیدونم... این سریال چرا انقدر فصل جدیدش بد بود..
چرا همه ی شخصیتا انقدر عوض شدن؟؟
مثلا فکر کن یه عده شخصیت هستن و تو ازشون خوشت میاد، بعد سازنده بیاد بگه خیلی خوب ... طرفداری سریال برن **** . از حالا همه چی برعکس
بعد یه بچه ی سیاه زشت هم اضافه میشه.
دیگه من رفتم.. بای
اگه اون بچه سیاهه مرد یکی به من پیام بده ادامه بدم سریالو.. ممنون

.Ven0m.
11-17-2015, 12:28 AM
قسمت هفتم

واوو ، دهنم وا مونده
نمیدونم چی بگم
واقعا سریال کوبنده و دهشتناکه ، چی شد ؟!
عجب پایانی ، مغزم داره سرخ میشه الان : |
بهترین سریال در حال پخش بدون شک
اصن نمیشه این سریال رو توصیف کرد ، این فصل واقعا بهتر از فصل قبل ـه ، تازه هنوز 3 قسمت دیگه داریم
خلاصه مایند بلاون : | :Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

---

نمره ign رو داشته باشین : )

http://www.axgig.com/images/88449943787133596631.jpg

یکی از تئوری ها جالبی که کاربران گذاشته بودن در مورد پایان اپیزود :

Virgil killed himself so he can now guide Kevin to where he needs to go in the afterlife. This is why the epinephrine is never used because Virgil knows if he told Him what he really had to do, fight his own demons; that he would not agree to take the poison without a definitive way back. The reason for this lies in the book of the divine comedy. Virgil is Dante's guide through the 7 levels of hell. He guides him through these to reach heaven, but Virgil is also a torchered soul, who can't not enter the gates but only guide him to where he needs be. In killing himself he atoned for his sins but ultimately sacrifices himself to help Kevin find his path. Truly brilliant.

Alireza-cRm
11-17-2015, 06:06 AM
شاهکـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــاره این سریال
چند لحظه بعد تموم شدن این قسمت فقط عین دیوانه ها به مانیتور زل زده بودم ،به قول دوستمون واقعا مایند بلاون بود :Smiley35:
این قسمت و فک نکنم اصن پلک زده باشم
چه پایانی ، واقعا چه پایانی این فصل به معنای واقعی ترکونده

من بعد دیدن این قسمت
http://picoup.ir/images/79495132457059224372.png

KEVIN GARVEY
11-18-2015, 01:10 PM
یکی از بچه های انجمنهای همسایه که در مورد این سریال نظرات و دید خیلی خوبی داره یه صفحه مطلب خیلی خوب در مورد این فصل و فصل پیش نوشته . کپی کردم شما هم بخونید .
من هنوز قسمت 7 فصل دو رو ندیدم.

ولی تقریبا 2 بار ظرف چند هفته ی گذشته، فصل 1 سریال رو مرور کردم(سال گذشته هم سریالو دیده بودم ولی از اونجایی که فصل دو خیلی وابسته به یک هست، دوباره فصل یکو دیدم)
چیزایی دستگیرم شد ک میخام اینجا بهتون میگم

====
قسمت 1 فصل 1
اول سریال وقتی جمعیت عزیمت شدگان از کشورهای مختلف رو اعلام میکنن، اولین جایی که بهش اشاره میشه، ایرانه که 1.47 میلیون نفر غیب شدن، در قسمت 5 از فصل دو وقتی مت به همراه زنش از تونل فاضلاب خارج میشن، به چادری میرسن تا ازش کمک بگیرن، طرفی که تو چادره به فارسی بهش میگه( از اینجا برو)...نشون میده که حتی ایرانیها هم پشت دروازه شهر میراکل هستن

وقتی کوین تو بار نشسته بود و تلویزیون اشخاص مهمی که غیب شدن رو اسم می برد، مثل جنیفر لوپز یا خود پاپ واتیکان
صاحب بار گفت حالا پاپ غیب شد اونکه معلومه واسه چی ولی چرا این باید غیب بشه(اسم از شخصیت کمدین میبره)
کوین در جوابش میگه،کار ما دلیل اووردن نیست!
======
قسمت 2 از فصل یک
پدر کوین به کوین میگه، یکی رو فرستادن کمکت کنه(منظور تیراندازیه که تو کشتن سگا به کوین کمک میکرد)،نباید ازش به کسی بگی
======
قسمت 7 از فصل یک
_نورا همراه با کوین توی ماشین نشستن، نورا به کوین میگه 4 قرار کافیه دیگه، میخام دعوتت کنم خونه
کوین به دخترش جیل، اس میده، اشکال نداره امشب خونه نیام؟
از اونور جیل با دوستاش شرط گذاشته بوده که میتونه رکورد بیشترین زمان موندن در یخچالو بشکونه
جیل در همون حالیکه در یخچال و در حال نفس نفس زدنه، به پدرش اس میده که نه(اشکال نداره، میتونی نیای)، رکورد رو که میزنه، از یخچال که میخاد بزنه بیرون،دستگیره در یخچال شکسته میشه، یهو پدربزرگش از راه میرسه و نجاتش میده
(این شکستن در یخچال و پیدا شدن پدربزرگش به هیچ عنوان اتفاقی نبود، میخام بهتون بگم که از فصل اول(اسمشو میذارم نیرو) نیرویی بوده که نمیخاسته کوین با نورا قرار بذاره، وقتی جیل به باباش میگه نه اشکال نداره میتونی شب نیای، اون نیرو عصبانی میشه و دستگیره رو میشکونه(چون مانع رفتن کوین به خونه نورا نمیشه)، سر بزنگاه پدربزرگ میرسه و ماجرای نجات جیل...پدربزرگ از جریان نیرو مطلع بوده
از اونورم وقتی نورا بهمراه کوین دمه در خونه نورا میرسن، پتی دو نفر(سفیدپوشا، مگی و یکی دیگه) رو میفرسته دمه در خونه ی نورا، نورا به کوین میگه از ابتدای غیب شدن خونوادم بعد از مدتها میبینیم که دمه در خونم اومدن
یعنی حتی پتی هم از نزدیک شدن نورا به کوین، هراسان میشه، روزای بعد مگی(تو فصل دو شده سرگروه سفیدپوشا)، حتی ساعتای ورود خروج نورا به خونش و یه چیزای دیگه رو هم یادداشت میکنه!

(جریان کوین گاروی بهمراه اون تفنگچیه که سگا رو میکشت)
_کوین مثل همیشه تو تختخوابش به خواب میره یهو خودشو دمه در خونش میبینه، تفنگچیه هم صداش میکنه، کوین بیا یکیشونو گیر انداختم، توی صندوق(پستی مانند) یه سگ اسیر شده بوده، خیلیم پارس میکرد، کوین بهمراه تفنگچیه سگ شکار میکردن ولی از اونور یهو کارگردان پشت وانت رو نشون میده که پتی و لوری با کیسه ای پلاستیکی بر سر در اون هستن اونم با سر خونی! اینا سگ شکار میکردن، چرا پتی و لوری پشت وانت هستن!
سگه دسته کوینو گاز میگیره، دست کوین زخمی میشه، یهو تامی دمه در خونه میاد و سرش رو به نشونه نارضایتی تکون میده و داخل خونه میره
داستان میرسه به تامی که جای دختر پسری که دقیقا مثل خودش و اون دختر آسیایی هستنو پیدا میکنه، از وین مقدس حرف میزنن که سرمون کلاه گذاشته و... یه مرتبه دختر آسیاییه اسلحه برمیداره و شروع میکنه به شلیک کردن، دست تامی زخمی میشه
زخمی که دست تامی برمیداره دقیقا مثل زخم دست کوینه(همون دست)، کارگردان درست بعد از زخمی شدن دست تامی، زخم دست کوین رو نشون داد که در رستوران در حال چایی خوردنه

_باز هم ی شب وقتی کوین میخوابه، ایمی دوست جیل، کوین رو سمت جنگل میکشونه، تفنگچیه هم در حال نشونه گیریه ولی عوض اینکه در حال شکار سگ باشن، ی تصویر مبهم از ی چیزی نشون داده میشه که در حال فراره، اون تصویر مبهمو اگه چند بار عقب جلو کنید میبینید یکی از اعضای سفید پوشاست!

_تو رستورات کوین و پدرش نشستن، پدره از ماموریت کوین میگه و اینکه اونا به خدماتت احتیاج دارن، کتاب نشنال جئوگرافیک رو بهش میده، بعدشم یه دعوایی بینشون میشه
دمه در رستوران، کشیش یا همون مت به کوین میگه، پدر به پسر چنین گفت: الهامت را برای برادرانت بازگومکن، زیرا ممکن است علیهت توطئه بچینند!!!
(این سخنان برمیگردن به جریان فصل دو و جریان دیدن پتی توسط کوین و تعریف اون برای نورا)
========
قسمت 8 فصل یک

_وقتی کوین و تفنگچیه، پتی رو توی کلبه گیر میندازنو اونو میبندن
کوین که خیلی ترسیده بوده زنگه میزنه خونه نورا تا جریانو تعریف کنه، نورا خونه نبود، وقتی صدا رو پیغام گیر میره، صدای کوین کلا قطع میشه و پیغام گیز ضبطش نمیکنه
باز هم همون نیرو(ممانعت از ارتباط کوین با نورا و گفتن جریاناتی که برای کوین در حال رخ دادن هستن)، همون نیرویی که دستگیره در یخچال رو شکست
پتی که توی کلبه روی صندلی بسته شده بود، از تفنگچیه میپرسه تو اصلا کی هستی، ما اطلاعات هر کسی که بخوایم رو میتونیم دربیاریم ولی تو نه گواهینامه داری نه خلافی کردی، تفنگچیه در جواب میگه، فکر کن فرشته ی نگهبانم(اون تفنگچیه واقعا فرشته ی نگهبان بود، در بالا هم گفتم پدر کوین به کوین میگه یکیو برای کمک فرستادن، اون نفر همون تفنگچیست)
=======
قسمت 9 فصل یک

_قبل از حادثه 14 اکتوبر، پتی، مریض لوری بود(لوری هم روانشناس)
13 اکتوبر یه سکانسی رو نشون میده که پتی در مطب دکتر لوری نشسته و با هم در حال صحبت هستن
پتی به لوری میگه، میدونم که تو میتونی حسش کنی...
لوری رو در فصل 2 دیدیم که کلا گروه سفیدپوشا رو ترک کرده بود همچنین سیگارو، بعد تو قسمت 6 فصل دو دیدیم که دوباره سیگار به دست شده بود
(بنظرم بزودی سرنوشت لوری مثل پتی میشه، چون در بالا همونجور ک گفتم لوری در کنار پتی با سر خونین پشت وانت بود)
======

قسمت 10 فصل یک

_ بعد از اینکه تفنگچیه، پلاستیک رو سر پتی میذاره تا خفش کنه، کوین ممانعت میکنه، تفنگچیه در حالیکه در حال خارج شدن از کلبست به پتی میگه، اینقد ناله نکن هر کاری تونستم کردم، به کوینم میگه من قصدم فقط کمک کردن بود
(تنها راهی که پتی می تونست یار کوین بشه این بود که بمیره، آخرسرم خودشو کشت)

_کوین به کشیش مت برای درخواست کمک زنگ میزنه، وقتی پتی رو خواستندفن کنن، کشیش مت، کوین رو وادار میکنه که از انجیل نوشته های، های لایت شده رو بخونه(مت از تمام جریانا باخبره، برای همین خیلی معمولی با مسئله خودکشی پتی برخورد کرد) در همون لحظه که کوین سخنان رو میخوند، اشعه های نورآفتاب شروع به تابش کردن، همون سخنان باعث شدن تا پتی به کوین ملحق شه، کلا این اشعه های آفتاب دو جای دیگه هم هستن، یجا بود که تو صفحات قبل راجعبش گفتم، اینکه یه ماشین که چند خانم درش هستن سمت کوینی میان که یه جایی دور از همه خلوت کرده و در حال سیگار کشیدنه، خانمی که در ماشینه به کوین میگه، آماده ای؟ قبل اومدن خانما، کوین نور رو میبینه
جای دیگه هم اشعه ها نشون داده میشن همونجا که سگه دست کوین رو گاز میگیره، کوین صبح که از خواب پا میشه، اشعه ها از پنجره ی خونش شروع به تابش میکنن

_اون سگی هم که دست کوین رو گاز گرفته بود و کوین اونرو در حیاط خونه بسته بود و مدام پارس میکرد(کوین از کتاب ناشنال جئوگرافیکی که پدرش اصرار داشت اونو داشته باشه دوری میکرد، کوین کتاب رو تو خونه ی خودش میبینه(جیل اونو خریده بوده)، سگه یک آن به سمت پنجره هجوم اوورد)، بعد از چند روز جیل اونو آزادش میکنه
وقتی پتی دفن میشه و کوین اون سخنان رو بالای قبرش میخونه، سکانس آخر قسمت ده فصل یک، همون سگ رو نشون میده که خیلی آرومه و به سمت کوین میاد، کوین هم بند سگ رو میگیره

از همه جالب تر اینه که هیچ وقت ایمی(دوست جون جونی جیل که یه مدتم ساکن خونه کوین بود) به جیل از جریاناتی که همراه با کوین در شب سپری کرد چیزی نگفت
بعدم بی سروصدا از خونه رفت
=====
ترجمه ی david ی چیز دیگست
واقعا دست درد نکنه و خسته نباشید

Alireza-cRm
11-18-2015, 02:47 PM
یکی از بچه های انجمنهای همسایه که در مورد این سریال نظرات و دید خیلی خوبی داره یه صفحه مطلب خیلی خوب در مورد این فصل و فصل پیش نوشته . کپی کردم شما هم بخونید .
من هنوز قسمت 7 فصل دو رو ندیدم.

ولی تقریبا 2 بار ظرف چند هفته ی گذشته، فصل 1 سریال رو مرور کردم(سال گذشته هم سریالو دیده بودم ولی از اونجایی که فصل دو خیلی وابسته به یک هست، دوباره فصل یکو دیدم)
چیزایی دستگیرم شد ک میخام اینجا بهتون میگم

====
قسمت 1 فصل 1
اول سریال وقتی جمعیت عزیمت شدگان از کشورهای مختلف رو اعلام میکنن، اولین جایی که بهش اشاره میشه، ایرانه که 1.47 میلیون نفر غیب شدن، در قسمت 5 از فصل دو وقتی مت به همراه زنش از تونل فاضلاب خارج میشن، به چادری میرسن تا ازش کمک بگیرن، طرفی که تو چادره به فارسی بهش میگه( از اینجا برو)...نشون میده که حتی ایرانیها هم پشت دروازه شهر میراکل هستن

وقتی کوین تو بار نشسته بود و تلویزیون اشخاص مهمی که غیب شدن رو اسم می برد، مثل جنیفر لوپز یا خود پاپ واتیکان
صاحب بار گفت حالا پاپ غیب شد اونکه معلومه واسه چی ولی چرا این باید غیب بشه(اسم از شخصیت کمدین میبره)
کوین در جوابش میگه،کار ما دلیل اووردن نیست!
======
قسمت 2 از فصل یک
پدر کوین به کوین میگه، یکی رو فرستادن کمکت کنه(منظور تیراندازیه که تو کشتن سگا به کوین کمک میکرد)،نباید ازش به کسی بگی
======
قسمت 7 از فصل یک
_نورا همراه با کوین توی ماشین نشستن، نورا به کوین میگه 4 قرار کافیه دیگه، میخام دعوتت کنم خونه
کوین به دخترش جیل، اس میده، اشکال نداره امشب خونه نیام؟
از اونور جیل با دوستاش شرط گذاشته بوده که میتونه رکورد بیشترین زمان موندن در یخچالو بشکونه
جیل در همون حالیکه در یخچال و در حال نفس نفس زدنه، به پدرش اس میده که نه(اشکال نداره، میتونی نیای)، رکورد رو که میزنه، از یخچال که میخاد بزنه بیرون،دستگیره در یخچال شکسته میشه، یهو پدربزرگش از راه میرسه و نجاتش میده
(این شکستن در یخچال و پیدا شدن پدربزرگش به هیچ عنوان اتفاقی نبود، میخام بهتون بگم که از فصل اول(اسمشو میذارم نیرو) نیرویی بوده که نمیخاسته کوین با نورا قرار بذاره، وقتی جیل به باباش میگه نه اشکال نداره میتونی شب نیای، اون نیرو عصبانی میشه و دستگیره رو میشکونه(چون مانع رفتن کوین به خونه نورا نمیشه)، سر بزنگاه پدربزرگ میرسه و ماجرای نجات جیل...پدربزرگ از جریان نیرو مطلع بوده
از اونورم وقتی نورا بهمراه کوین دمه در خونه نورا میرسن، پتی دو نفر(سفیدپوشا، مگی و یکی دیگه) رو میفرسته دمه در خونه ی نورا، نورا به کوین میگه از ابتدای غیب شدن خونوادم بعد از مدتها میبینیم که دمه در خونم اومدن
یعنی حتی پتی هم از نزدیک شدن نورا به کوین، هراسان میشه، روزای بعد مگی(تو فصل دو شده سرگروه سفیدپوشا)، حتی ساعتای ورود خروج نورا به خونش و یه چیزای دیگه رو هم یادداشت میکنه!

(جریان کوین گاروی بهمراه اون تفنگچیه که سگا رو میکشت)
_کوین مثل همیشه تو تختخوابش به خواب میره یهو خودشو دمه در خونش میبینه، تفنگچیه هم صداش میکنه، کوین بیا یکیشونو گیر انداختم، توی صندوق(پستی مانند) یه سگ اسیر شده بوده، خیلیم پارس میکرد، کوین بهمراه تفنگچیه سگ شکار میکردن ولی از اونور یهو کارگردان پشت وانت رو نشون میده که پتی و لوری با کیسه ای پلاستیکی بر سر در اون هستن اونم با سر خونی! اینا سگ شکار میکردن، چرا پتی و لوری پشت وانت هستن!
سگه دسته کوینو گاز میگیره، دست کوین زخمی میشه، یهو تامی دمه در خونه میاد و سرش رو به نشونه نارضایتی تکون میده و داخل خونه میره
داستان میرسه به تامی که جای دختر پسری که دقیقا مثل خودش و اون دختر آسیایی هستنو پیدا میکنه، از وین مقدس حرف میزنن که سرمون کلاه گذاشته و... یه مرتبه دختر آسیاییه اسلحه برمیداره و شروع میکنه به شلیک کردن، دست تامی زخمی میشه
زخمی که دست تامی برمیداره دقیقا مثل زخم دست کوینه(همون دست)، کارگردان درست بعد از زخمی شدن دست تامی، زخم دست کوین رو نشون داد که در رستوران در حال چایی خوردنه

_باز هم ی شب وقتی کوین میخوابه، ایمی دوست جیل، کوین رو سمت جنگل میکشونه، تفنگچیه هم در حال نشونه گیریه ولی عوض اینکه در حال شکار سگ باشن، ی تصویر مبهم از ی چیزی نشون داده میشه که در حال فراره، اون تصویر مبهمو اگه چند بار عقب جلو کنید میبینید یکی از اعضای سفید پوشاست!

_تو رستورات کوین و پدرش نشستن، پدره از ماموریت کوین میگه و اینکه اونا به خدماتت احتیاج دارن، کتاب نشنال جئوگرافیک رو بهش میده، بعدشم یه دعوایی بینشون میشه
دمه در رستوران، کشیش یا همون مت به کوین میگه، پدر به پسر چنین گفت: الهامت را برای برادرانت بازگومکن، زیرا ممکن است علیهت توطئه بچینند!!!
(این سخنان برمیگردن به جریان فصل دو و جریان دیدن پتی توسط کوین و تعریف اون برای نورا)
========
قسمت 8 فصل یک

_وقتی کوین و تفنگچیه، پتی رو توی کلبه گیر میندازنو اونو میبندن
کوین که خیلی ترسیده بوده زنگه میزنه خونه نورا تا جریانو تعریف کنه، نورا خونه نبود، وقتی صدا رو پیغام گیر میره، صدای کوین کلا قطع میشه و پیغام گیز ضبطش نمیکنه
باز هم همون نیرو(ممانعت از ارتباط کوین با نورا و گفتن جریاناتی که برای کوین در حال رخ دادن هستن)، همون نیرویی که دستگیره در یخچال رو شکست
پتی که توی کلبه روی صندلی بسته شده بود، از تفنگچیه میپرسه تو اصلا کی هستی، ما اطلاعات هر کسی که بخوایم رو میتونیم دربیاریم ولی تو نه گواهینامه داری نه خلافی کردی، تفنگچیه در جواب میگه، فکر کن فرشته ی نگهبانم(اون تفنگچیه واقعا فرشته ی نگهبان بود، در بالا هم گفتم پدر کوین به کوین میگه یکیو برای کمک فرستادن، اون نفر همون تفنگچیست)
=======
قسمت 9 فصل یک

_قبل از حادثه 14 اکتوبر، پتی، مریض لوری بود(لوری هم روانشناس)
13 اکتوبر یه سکانسی رو نشون میده که پتی در مطب دکتر لوری نشسته و با هم در حال صحبت هستن
پتی به لوری میگه، میدونم که تو میتونی حسش کنی...
لوری رو در فصل 2 دیدیم که کلا گروه سفیدپوشا رو ترک کرده بود همچنین سیگارو، بعد تو قسمت 6 فصل دو دیدیم که دوباره سیگار به دست شده بود
(بنظرم بزودی سرنوشت لوری مثل پتی میشه، چون در بالا همونجور ک گفتم لوری در کنار پتی با سر خونین پشت وانت بود)
======

قسمت 10 فصل یک

_ بعد از اینکه تفنگچیه، پلاستیک رو سر پتی میذاره تا خفش کنه، کوین ممانعت میکنه، تفنگچیه در حالیکه در حال خارج شدن از کلبست به پتی میگه، اینقد ناله نکن هر کاری تونستم کردم، به کوینم میگه من قصدم فقط کمک کردن بود
(تنها راهی که پتی می تونست یار کوین بشه این بود که بمیره، آخرسرم خودشو کشت)

_کوین به کشیش مت برای درخواست کمک زنگ میزنه، وقتی پتی رو خواستندفن کنن، کشیش مت، کوین رو وادار میکنه که از انجیل نوشته های، های لایت شده رو بخونه(مت از تمام جریانا باخبره، برای همین خیلی معمولی با مسئله خودکشی پتی برخورد کرد) در همون لحظه که کوین سخنان رو میخوند، اشعه های نورآفتاب شروع به تابش کردن، همون سخنان باعث شدن تا پتی به کوین ملحق شه، کلا این اشعه های آفتاب دو جای دیگه هم هستن، یجا بود که تو صفحات قبل راجعبش گفتم، اینکه یه ماشین که چند خانم درش هستن سمت کوینی میان که یه جایی دور از همه خلوت کرده و در حال سیگار کشیدنه، خانمی که در ماشینه به کوین میگه، آماده ای؟ قبل اومدن خانما، کوین نور رو میبینه
جای دیگه هم اشعه ها نشون داده میشن همونجا که سگه دست کوین رو گاز میگیره، کوین صبح که از خواب پا میشه، اشعه ها از پنجره ی خونش شروع به تابش میکنن

_اون سگی هم که دست کوین رو گاز گرفته بود و کوین اونرو در حیاط خونه بسته بود و مدام پارس میکرد(کوین از کتاب ناشنال جئوگرافیکی که پدرش اصرار داشت اونو داشته باشه دوری میکرد، کوین کتاب رو تو خونه ی خودش میبینه(جیل اونو خریده بوده)، سگه یک آن به سمت پنجره هجوم اوورد)، بعد از چند روز جیل اونو آزادش میکنه
وقتی پتی دفن میشه و کوین اون سخنان رو بالای قبرش میخونه، سکانس آخر قسمت ده فصل یک، همون سگ رو نشون میده که خیلی آرومه و به سمت کوین میاد، کوین هم بند سگ رو میگیره

از همه جالب تر اینه که هیچ وقت ایمی(دوست جون جونی جیل که یه مدتم ساکن خونه کوین بود) به جیل از جریاناتی که همراه با کوین در شب سپری کرد چیزی نگفت
بعدم بی سروصدا از خونه رفت
=====
ترجمه ی david ی چیز دیگست
واقعا دست درد نکنه و خسته نباشید

نکات خیلی ریز و خوبی بود ، ممنون بخاطر لطفت
بیشترش رو فهمیده بودم ولی بعضیاش رو با این مطلب گرفتم
این سریال دلیل زیاد به چشم نیومدنش و طرفدار کم داشتنش همین مفهموم گرا بودنش هست که به شخصه خودم همین روند رو دوست دارم که داره پیش میره بهتر از اینه که بخاطر جذب طرفدار از مفهموم گراییش دور بشه

یه نکته تو فصل دو اینکه : تو قسمت اول اون شخصی که تو وسط شهر رو یه چیز برج مانند نشسته به مایکل مورفی یه نامه میده که به یه نفر تو استرالیا باید فرستاده بشه به نام دیوید برتون ، بعد تو قسمت دوم پدر کوین رو میبینیم که از تیمارستان مرخص شده و به نظر حالش خوب میاد میگه که میخواد برای یه مدت محدود به استرالیا بره (حتما بهش گفته شده به استرالیا بره) ، حتما یه قضیعه ای بینشون هست شایدم نه.

یه سوالم برا آدم ایجاد میشه اینه که چرا کلن اینا با ارتباط بین کوین و نورا مشکل دارن ، تو این قسمت هفت دیگه معلوم شد مشکل اصلیشون بخاطر ارتباط این دوتاست
آخر هم به نظرم همین نورا باید کوین رو نجات بده مثل عکس پوستر فصل دو یا میخواد تا نجاتش بده

در کل این سریال چقد خوش ساخته که در طول قسمت ها ، چه فصل یک چه فصل دو ، معما هایی ایجاد میکنه که فقط خود مخاطب جوابش رو میتونه بده

mr67
11-20-2015, 03:30 AM
Justin Theroux بازیگر نقش کوین به تازگی بعد از پخش اپیزود هفتم مصاحبه کوتاهی با TVLINE (http://tvline.com/2015/11/19/justin-theroux-the-leftovers-kevin-dead-season-2/) در مورد اتفاق مهم این اپیزود و همینطور فصل سوم احتمالی داشته. (قسمت‌هایی که می‌تواند اسپویلر محسوب شود -که البته بخش جذاب مصاحبه نیز محسوب می‌شود- با رنگ سفید نوشته شده است. با مسئولیت خودتان بخوانید)

Justin Theroux درباره چرخش ناگهانی Leftovers: فیلمنامه نوشته بود "کوین واقعا مرد"

http://picoup.ir/images/24841324274368321579.jpg

در لحظات پایانی اپیزود هفتم به نظر می‌آمد که The Leftovers کوین را کشته است. اما آیا واقعا مرده است؟ ما به Justin Theroux زنگ زدیم و از او خواستیم به ما کمک کند راز چرخش پایان اپیزود را حل کنیم، سکانس مرگش را واکاوی کنیم و اگر اطلاعی از فصل سوم احتمالی دارد برای ما بازگو کند.

TVLINE: خب... عجب اپیزودی بود.
Justin Theroux: آره، چیز خاصی بود.

TVLINE: خودت اپیزود رو دیدی؟
Justin Theroux: آره همون یکشنبه شب دیدم.

TVLINE: تماشای صحنه مرگ خودت چجوریه؟ مهمتر از اون نامزدت (همسرت) Jennifer چه احساسی داشت؟
Justin Theroux: نمی‌دونم چه احساسی داشت. ناراحت که شد البته [می‌خنده].

TVLINE: چند وقت قبل از فیلمبرداری خبردار شدی که چه اتفاقی قراره برات بیافته؟
Justin Theroux: وقتی متن رو خوندم فهمیدم.

TVLINE: واقعا؟ یعنی Damon Lindelof (خالق سریال) قبلش بهت اخطاری نداد؟ مثلا نگفت: "در ضمن صفحه 58 میمیری."
Justin Theroux: نه. البته عمدا اینجوریه. ما به تفاهم رسیدیم که من ‌نمی‌خوام هیچی رو زودتر بدونم. ترجیح میدم که متن رو بخونم و مثل بقیه که سریالو میبینن من هم سوپرایز بشم.

TVLINE: عکس‌العملت بعد از خوندن چی بود؟
Justin Theroux: از درون خالی شدم. و بعد با خودم گفتم: "این واقعا افسرده کننده ست."

TVLINE: آیا بلافاصله با Damon تماس گرفتی که توضیح بخوای؟
Justin Theroux: بدیهی‌ـه که Damon نمی‌خواست چیزی رو برای من اسپویل کنه. ولی گفت "امکان داره که کوین به شکلی برگرده." ولی یادمه توی فیلمنامه نوشته بود: "کوین مرده. او واقعاِ واقعا مرده."

TVLINE: هیچ بخشی از وجودت بود که بعد از خوندن این جمله بگه: "اوه! خدا رو شکر"
Justin Theroux: [می‌خنده] کوین بالاخره از بدبختیش خلاص شد! بخشی از وجودم میگه که اون به وظیفه‌ش عمل کرد و حداقل لوری رو به خونه پیش جیل برگردوند و حداقل تونست یجورایی از نورا قول بگیره که اگه از دست پتی خلاص شد، نورا برگرده. به یک روش کاملا عجولانه که آدمایی که قصد خودکشی دارن معمولا اینجورین، کوین سعی‌شو کرد که چیزایی که می‌تونست رو قبل از اینکه به این ماجراجویی بره درست کنه.

TVLINE: چطور یه بازیگر خودشو برای اینچنین صحنه مرگی آماده می‌کنه؟
Justin Theroux: موقع فیلمبرداری خیلی طولانی‌تر به نظر میومد، نه اینکه بخوام بیخود طولانیش کنم [می‌خنده]. توی یوتیوب دنبال ویدئوهای غش کردن گشتم. ما مجبور شدیم که یجورایی یه سم جدید اختراع کنیم (از نظر تئوری). می‌دونستیم که این سم قراره سیستم تنفسی رو از کار بندازه. من به افرادی که مار نیششون زده بود نگاه کردم. ولی بیشتر از هر چیز، کاری که کردم افتادن چندباره روی زمین بود [می‌خنده].

TVLINE: چی توی دهنت گذاشتی که به نظر بیاد دهنت کف کرده؟
Justin Theroux: صفرای انسان. [می‌خنده] نه، مخلوطی از Alka-Seltzer و Gaviscon (هر دو داروی ضد اسید معده). [می‌خنده] معده‌م خیلی خوشحال بود.

TVLINE: چه اسپویلر مبهمی در مورد اپیزود بعدی میتونی بگی؟ به عنوان طرفدار سریال یجورایی هیجان انگیزه که هیچ سرنخی نداریم که حتی فریم اول اپیزود بعدی چیه و اینکه کی قراره تو اون فریم باشه.
Justin Theroux: عاشق اینم که اصلا نمیدونی قراره چی بشه. سرگرمی اصلی اینجاست. سریال قراره یک چرخش دیوانه‌کننده دیگه داشته باشه. قراره شخصیت‌های جدیدی بیان.

TVLINE: تو هم هستی؟
Justin Theroux: "امکان داره. من به یک شکل یا تجسم دیگه." این تنها چیزیه که میتونم بگم.

TVLINE: تو هم شگفت‌زده شدی از اینکه نورا بعد از شنیدن اعترافِ مایه دلشکستگی کوین که اساسا می‌گفت که داره از یجور بیماری روانی رنج می‌بره ترکش کرد؟ درسته که کوین اینو ازش مخفی کرده بود، ولی به نظر نمیومد که این دلیل ناراحتی نورا باشه.
Justin Theroux: آره! من هنوز از اینکه چرا اینکارو کرد گیجم. همدیگه رو میشناسن و در عین حال همدیگه رو نمی‌شناسن. برای من هنوز مثل پازله. ولی تنها درخواست نورا ثباته. خانواده‌های از هم گسیخته اغلب بدنبال ساختن یه خانواده جدیدن که اون خانواده قبلی رو فراموش کنن. پس شاید اون طبیعتا تمایل داره که اینکارو بکنه. حقیقتا یکی از بدترین عزیمت‌ها برای نورا اتفاق افتاد، اون همه خانوادش رو از دست داد. و اگه راستشو بخوای اون خودش هم مشکلات روحی خودش رو داره. [می‌خنده] من تنها آدم دیوونه این داستان نیستم. من اونی نیستم که سنگ به پنجره خونه بقیه پرتاب می‌کنه یا پرونده‌های دیگران رو می‌دزده.

TVLINE: فکر می‌کنی کوین عاشق نورا ست؟ یا عاشق اینه که اون نماینده عادی بودنه؟
Justin Theroux: فکر کنم نورا نماینده فرمی از عادی بودنه. و کوین دنبال صمیمیت و نزدیک شدنه. ولی یه دیواری جلوی کوینـه که نمی‌ذاره با نورا ارتباط برقرار کنه. انگشت‌هاشون همیشه به اندازه 2 اینچ از هم فاصله داره، هم در ظاهر و هم در باطن. حتی اینکه موقع خواب هم یک دستبند نصف بدنش رو یک طرف تخت نگه داشته همینو نشون میده.

TVLINE: در مورد فصل سوم چی شنیدی؟ بعد از این اپیزود سخته که فکر نکنیم داریم به خط پایان نزدیک میشیم.
Justin Theroux: هر اتفاقی ممکنه. عاشق سریالمونم. امیدوارم که فصل سوم هم داشته باشیم. فکر می‌کنم هنوز جاهای دیگه‌ای هست که می‌تونیم بریم، ولی نمی‌تونم آینده رو پیش‌بینی کنم. شنود هم تو HBO کار نذاشتم.

http://picoup.ir/images/71953150425817032196.png

Tha Real Nigga
11-20-2015, 10:16 AM
این فصل هم مثل فصل قبلی خیلی خوبه من تازه فصل اول رو تموم کردم و رفتم برای فصل دوم و قسمت اول که خیلی خوب بود کسانی که فصل اول رو کنسل کردن پشیمون میشن هر چه زودتر ادامه اش رو ببینن

Tha Real Nigga
11-21-2015, 03:43 PM
http://8pic.ir/images/7bfni2cz4xuhbcn6e0sq.png
قسمت دوم رو دیشب دیدم خیلی خیلی خوب بود اوپنینگ که خیلی عالیه این که توی این دو قسمت از دو زاویه به داستان نگاه شده بود خیلی خوب بود و الانم میخوام برم قسمت سوم رو بگیرم تا امشب ببینم

MaMaLoM
11-22-2015, 12:01 AM
پارسال انقدر تحت تاثیر ترو دیتکتیو بودم که از این غافل شدم ... غافل که نشدم هفتگی دنبالش میکردم اما بقول بچه‌ها عمق فاجعه رو درک نکردم!
غیرقابل پیش‌بینی ترین و عجیب‌ترین اتفاقاتی ممکنه تویِ زندگی روزمره یه خانواده رخ بده، اینجا رخ میده ... سریال با لاتی‌ترین و چاله میدونی ترین لحن ممکن
به هر سوالی که دلش بخواد جواب میده، هر کدوم هم حال نکنه بیخیالش میشه ... ماجرایی عجیب و غریب که خلاقترین قسمت مغز هم نمیتونه تخیلش کنه، با یه
کارگردانیِ دیوونه و حساب‌شده ترکیب شده، تا بیننده از این فرمولِ تکراریِ سریال سازی که همه دارن یه جورایی تجزیه‌اش میکنند،
کیلومترها دور بشه و چیزی به اسمِ : "یه تجربه جدید" رو تجربه کنه!!

linkinpark20
11-22-2015, 09:19 AM
واقعا این قسمت کل معادلات رو به ریخت و یک جوری همه رو تو کما برد روند داستان سرعت زیادی گرفته و واقعا داره خاص بودن موضوعش رو به رخ بقیه سریالا میکشه بی صبرانه منتظر قسمت بعدیم خدا میدونه چه آشی برامون پختن تو قسمت بعدی:Smiley15:

.Ven0m.
11-22-2015, 03:31 PM
http://www.axgig.com/images/71376843887564699121.jpg
S02E02

داشتم کل سریال رو دوباره میدیدم ، رسیدم به قسمت دوم اونجایی که کوین میره پای رو بیاره برای تولد
پتی که همیشه دیالوگ ها پرمغذی میگه این سکانس هم کم نزاشت ، فک کنم دیالوگ هایی که این جا به کوین میگه بی مربوط به سکانس پایانی قسمت هفتم نیست ، به نوعی توجیه میشه:Smiley39: : (((

Tha Real Nigga
11-23-2015, 11:51 AM
http://blog.sling.com/assets/leftovers_offramp.PNG

.Ven0m.
11-23-2015, 07:14 PM
قسمت هشتم (هیچ اسپویلی نداره با خیال راحت بخونید)

یکی از بهترین اتفاق هایی که میتونست توی دنیای تلویزیون رخ بده این اپیزود بود .
یکی از کامل ترین اپیزود هایی که تا به حال دیدم ، میتونه به راحتی در کنار شاهکار هایی مثل (Ozymandias (Breaking Bad و (The Constant (Lost و خیلی اپیزود های شاخ دیگه ای که خودتون میدونین قرار بگیره.
واقعا زبان از بیان قاصره ، نمیدونین چقدر این یه هفته ای که من واسه این قسمت صبر کردم سخت و البته لذت بخش گذشت D : و الان واقعا این حسو دارم که دیمن لیندولف و بقیه رفقا واقعا رو سفیدم کردن!
همون طور که میدونین هر وقت نامی از این سریال جایی برده بشه غیر ممکن به موسیقی متن شاهکارش (اثر مکس ریچر ) اشاره ای نشه ، ایشون تو این قسمت دیگه واقعا سنگ تموم گذاشت و به نوعی نوعی مارو به ارگاسم موسقیایی رسوند :Smiley10: خیلی باشکوه و متفاوت بود .
من چیزی اصلا اسپویل نکردم برین خودتون هر چی زودتر ببینین. بنده باید برم یه چند بار دیگه این لعنتی رو ببینم .

جالبه وقتی با پدرش داشت از تلویزیون حرف میزد ، پدرش میگفت توی یه اتاقیم ، و به یکی از هم اتاقیاش گفت آتیش رو روشن بزار ، وقتی آتیش خاموش شد ارتباط هم قطع شد ، جالبه توی زندگی
پس از مرگ کوین آلارم میزد وقتی آتیش بود D : ارتباط دو دنیا؟ WTF:Smiley10: یه جای دیگه هم خوندم که توی کتاب کمدی الهی هم آب خوردن باعث میشه توی جهنم بمونی ، این جا هم همینطور بود .
نکات زیادی داره این قسمت ، باید بار ها ببینیم و ریویو ها رو بخونی تا متوجه بشی
کلا این دیمون لیندولف از تجربه هاش با لاست درس گرفته و الان با این سریال دیگه داره شخم میکنه تلویزیونو D :

http://www.axgig.com/images/28204043489494988413.jpg

دو اپیزود پشت سر هم 10 :Smiley48:

---

موسیقی متن شاهکار این قسمت که فهمیدم از یه اپرایی به نام Nubacco برداشته شده اگه اشتباه نکنم اسمش هم chorus of the hebrew slaves هست .
دانلود کنید : http://uplod.ir/9u5m8q10fynn/chorus_of_the_hebrew_slaves.mp3.htm

Heisen-berg
11-23-2015, 08:25 PM
@.Ven0m.

من همیشه حس میکردم این سریال یه تِم لاستی داره اما نمیدوستم خالق این سریال، از خالق های لاست بوده..
حتی همین نکته که داستان هر قسمت حول یک کارکتر میچرخه،ادم رو یاد لاست میندازه.

e8:ماشینی که کوین باهاش به مریکل برگشت،همون ماشین دخترای گمشده نبود؟!

.Ven0m.
11-23-2015, 08:31 PM
@.ven0m.

من همیشه حس میکردم این سریال یه تِم لاستی داره اما نمیدوستم خالق این سریال، از خالق های لاست بوده..
حتی همین نکته که داستان هر قسمت حول یک کارکتر میچرخه،ادم رو یاد لاست میندازه.

E8:ماشینی که کوین باهاش به مریکل برگشت،همون ماشین دخترای گمشده نبود؟!

بله همون مرسدس بود
مری رو هم که دیدین؟ گل ها مال ایشون بود .
حالا نمیدونم مری تو دنیای زمینی مرده یا شایدم روحش گم شده و نمتیونه برگرده واسه همین همچین وضعیتیو داره...
خلاصه دو هفته دیگه مونده ، اون دوقسمت چی میشه خدا میدونه d :

Samya
11-24-2015, 03:43 AM
برادران، خوهران؛ خطر لوث شدن:

فقط میتونم بگم Holy Shit! همانگونه که دوست سیاه چرده مون (نژادپرست خودتونین :دی) در پایان قسمت هشتم به زیبایی این کلام رو ادا کرد. من این سریال رو از اولین قسمتی که اومد شروع کردم به دیدن و به جرأت میتونم بگم که با لحظه لحظه ش به معنای واقعی کلمه زندگی کردم. تنها چیزی که از همون اول روی اعصابم بود، امتیاز پایین این سریال در IMDb بود؛ با خودم می گفتم چطور یه چنین سریال قدرتمندی میتونه انقدر مورد کم لطفی مخاطبانش قرار بگیره؟ نکنه عامه پسند نیست؟ ولی خب از اواخر فصل اول بود که دیگه اصلاً توجهی به امتیاز مسخره ای که داشت نداشتم.

و حالا فصل دوم... هر قسمتش آدرنالین خالصه لامصب! من نمیدونم کی بود میگفت این سریال هیجان نداره!؟ فقط موسیقی متن این سریال، اشکت رو در میاره :دی "در وصف این سریال چه بگویم که دینش ادا شود..."

اصلاً انتظار چنین چیزی رو از قسمت هشتم نداشتم! بعد از دقایق پایانی قسمت هفتم که با رحلت نقش اول سریال مواجه شدیم، همه ش با خودم میگفتن یعنی میخوان چطوری این سریال رو ادامه بدن؟ به خودم میگفتم اگه به هر شکلی بخوان کوین رو برگردونن، یه چیز کلیشه ای و مسخره میشه. ولی قسمت هشتم... کاری که قسمت هشتم با روح و روان من کرد، هیچ کدوم از این سریال هایی که دیدم نتونستن بکنن. نه Breaking Bad، نه Game of Thrones و نه هیچ سریال دیگه ای. دقت کنید، من این سریال ها رو با هم مقایسه نکردم. فقط تأثیر این "یک قسمت خاص" رو با تأثیر کل مجموعه سریال هایی که دیدم مقایسه کردم :دی

ببخشید اگه زیادی حرف زدم و چرند و پرند گفتم. از عواقب دیدن این قسمت بود که بر خود واجب دانستم نوشته ای را بنویسم. روح و روانم ریخته به هم آقا... Holy shit :دی

Alireza-cRm
11-24-2015, 09:07 AM
یه قسمت شاهکار دیگه ، تو کمتر سریالی اینطور قسمتای قدرتمند پشت هم میبینیم
من فقط دلم به حال کسایی میسوزه که موندن این فصل تموم شه تا همرو باهم ببینن ، قطعا دیدن تمام قسمتا بدون فاصله عواقب داره اونم شدید :Smiley35:
ینی فکر اینکه تو این دو قسمت بعد چی میخواد بشه داره منو روانی میکنه

fasol
11-24-2015, 03:17 PM
:Smiley21:
!!!!OMG!!!!

فصل سه هم داریم؟ :-S

.Ven0m.
11-24-2015, 04:47 PM
داشتم با خودم فکر میکردم ، اینا تراوشات ذهن منه ، لطفا همراهم باشید ، میدونم طولانیه اما ارزششو داره :Smiley69:
از اون جایی که سریال از خیلی باور ها و داستان های انجیلی و مسیحی وام گرفته اگه قرار باشه فصل های دیگه ای هم باشه ممکنه بار مذهبی سریال بیشتر شه؟
خب تا اینجایی که دیدیم 140 میلیون انسان غیب شدن یا عروج پیدا کردن ، کاری به این که خیلیاشون گناه کار بودن ندارم.
خب بیاین فرض کنیم باور فرقه guilty remnant مبنی بر این که دنیا پایان یافته درست باشه ، اگر بخواد سریال این بار مذهبی رو بیشتر کنه ، میشه گفت شاید شاهد حضور ضد مسیح باشیم؟
همون طور که دیدیم توی اون دنیایی که کوین توش بود (حالا لیمبو یا purgatory یا برزخ یا هر چی خودتون اسمشو میزارین ) پتی نامزد ریاست جمهوری شده بود ! میشه گفت ایشون همون آنتی کرایست یا ضد مسیح ـه
و البته میدونم ایشون توی دنیای واقعی یا همون زمینی فوت شده اما همونطور که دیدین تو این فصل مگی الان جزو افراد مهمی توی فرقه شده و فک کنم بتونه جایگزین ایشون باشه !
ضدمسیح یه مسیح دروغینه که اول ظهور پیدا میکنه و مردم رو گول میزنه و ... (یاد false shepherd بازی Bioshock Infinite افتادم )
همونطور که میدونین توی جهان کنونی دیگه پادشاه و اینا نداریم پس اگر بخوای فرد قدرتمندی بشی باید رییس جمهور بشی دیگه درسته؟ اونم رییس جمهور کجا؟ قدرتمند ترین کشور حال حاضر یعنی امریکا
این از ضد مسیح حالا میرسیم به خود مسیح ، با توجه به اطلاعاتی که از ویکی پدیا بدست اوردم مسیح توی بازگشت دومش میاد تا ضد مسیح رو شکست بده !
اگه یادتون باشه از همون فصل اول کوین گاروی به ما شخصیتی با هدفی والا معرفی شده بود که حتی یه فرشته مقرب هم داشت . (اشاره به سگ کش فصل اول ) حتی پدر کوین هم اشاره میکنه به پسرش که هدفی داره . با دادن مجله و و و
جالبه کوین تا اینجای سریال کاملا نامیرا بوده ، چه توی دریاچه که اصن آبش خشک شد چه همین اپیزود دیشب ، آدم هر طور نگاه کنه نمیتونه بگه یه دلیل علمی داشت ! از زیر خاک عملا resurrect شد!
با این که قبولش سخته اما میتونیم بگیم کوین همون ورژن مدرنیزه شده ی عیسی مسیح هستش!! این میتونه توجیهی بر این باشه که یه مرد سیاه پوست به یه سفید پوستی که هیچ شناختی ازش نداره کمک میکنه و حتی جونش رو فدای اون میکنه! چون میدونست واسه ی هدف والاتری قربانی میشه ...
دیمن لیندولف مطمئنم الکی این سریال رو نساخته که فقط یه پیامد های واقعه بپردازه ، خیلی سریال داره Epic میشه...
اگه بگیم فصل اول آشنایی ما و کوین با این دنیای بعد از Sudden Departure بود ، فصل دوم هم کشمکش های درونی کوین یا همون مسیح( D : ) با خودش بوده و این که بالاخره با هدف والاش ( که احتمالا با راهنمایی های پدرش در آینده همراه خواهد بود) آشنا بشه . اگر قرار باشه که این سریال بلند پروازانه و خاص لیندولف ادامه پیدا کنه احتمالا در فصل های بعدی شاهد اتفاقات فک برانداز زیادی باشیم ، چه بسا یکیشون مسیح بودن کوین باشه و البته نبردش با ضد مسیح و خیلی اتفاقای دیگه که من نمیدونم.
شاید بعضیاتون فک کنین اینایی که نوشتم واقعا باورش سخت باشه اما بعد از این اپیزود خالقان سریال ثابت کردن هر چیزی واقعا امکان داره اتفاق بیفته توی یونیورس سریال.
خلاصه مرسی که همرام بودید:Smiley17:

Alireza-cRm
11-24-2015, 07:21 PM
داشتم با خودم فکر میکردم ، اینا تراوشات ذهن منه ، لطفا همراهم باشید ، میدونم طولانیه اما ارزششو داره :Smiley69:
از اون جایی که سریال از خیلی باور ها و داستان های انجیلی و مسیحی وام گرفته اگه قرار باشه فصل های دیگه ای هم باشه ممکنه بار مذهبی سریال بیشتر شه؟
خب تا اینجایی که دیدیم 140 میلیون انسان غیب شدن یا عروج پیدا کردن ، کاری به این که خیلیاشون گناه کار بودن ندارم.
خب بیاین فرض کنیم باور فرقه guilty remnant مبنی بر این که دنیا پایان یافته درست باشه ، اگر بخواد سریال این بار مذهبی رو بیشتر کنه ، میشه گفت شاید شاهد حضور ضد مسیح باشیم؟
همون طور که دیدیم توی اون دنیایی که کوین توش بود (حالا لیمبو یا purgatory یا برزخ یا هر چی خودتون اسمشو میزارین ) پتی نامزد ریاست جمهوری شده بود ! میشه گفت ایشون همون آنتی کرایست یا ضد مسیح ـه
و البته میدونم ایشون توی دنیای واقعی یا همون زمینی فوت شده اما همونطور که دیدین تو این فصل مگی الان جزو افراد مهمی توی فرقه شده و فک کنم بتونه جایگزین ایشون باشه !
ضدمسیح یه مسیح دروغینه که اول ظهور پیدا میکنه و مردم رو گول میزنه و ... (یاد false shepherd بازی Bioshock Infinite افتادم )
همونطور که میدونین توی جهان کنونی دیگه پادشاه و اینا نداریم پس اگر بخوای فرد قدرتمندی بشی باید رییس جمهور بشی دیگه درسته؟ اونم رییس جمهور کجا؟ قدرتمند ترین کشور حال حاضر یعنی امریکا
این از ضد مسیح حالا میرسیم به خود مسیح ، با توجه به اطلاعاتی که از ویکی پدیا بدست اوردم مسیح توی بازگشت دومش میاد تا ضد مسیح رو شکست بده !
اگه یادتون باشه از همون فصل اول کوین گاروی به ما شخصیتی با هدفی والا معرفی شده بود که حتی یه فرشته مقرب هم داشت . (اشاره به سگ کش فصل اول ) حتی پدر کوین هم اشاره میکنه به پسرش که هدفی داره . با دادن مجله و و و
جالبه کوین تا اینجای سریال کاملا نامیرا بوده ، چه توی دریاچه که اصن آبش خشک شد چه همین اپیزود دیشب ، آدم هر طور نگاه کنه نمیتونه بگه یه دلیل علمی داشت ! از زیر خاک عملا resurrect شد!
با این که قبولش سخته اما میتونیم بگیم کوین همون ورژن مدرنیزه شده ی عیسی مسیح هستش!! این میتونه توجیهی بر این باشه که یه مرد سیاه پوست به یه سفید پوستی که هیچ شناختی ازش نداره کمک میکنه و حتی جونش رو فدای اون میکنه! چون میدونست واسه ی هدف والاتری قربانی میشه ...
دیمن لیندولف مطمئنم الکی این سریال رو نساخته که فقط یه پیامد های واقعه بپردازه ، خیلی سریال داره Epic میشه...
اگه بگیم فصل اول آشنایی ما و کوین با این دنیای بعد از Sudden Departure بود ، فصل دوم هم کشمکش های درونی کوین یا همون مسیح( D : ) با خودش بوده و این که بالاخره با هدف والاش ( که احتمالا با راهنمایی های پدرش در آینده همراه خواهد بود) آشنا بشه . اگر قرار باشه که این سریال بلند پروازانه و خاص لیندولف ادامه پیدا کنه احتمالا در فصل های بعدی شاهد اتفاقات فک برانداز زیادی باشیم ، چه بسا یکیشون مسیح بودن کوین باشه و البته نبردش با ضد مسیح و خیلی اتفاقای دیگه که من نمیدونم.
شاید بعضیاتون فک کنین اینایی که نوشتم واقعا باورش سخت باشه اما بعد از این اپیزود خالقان سریال ثابت کردن هر چیزی واقعا امکان داره اتفاق بیفته توی یونیورس سریال.
این نظریم که دادی با عقل جور در میاد ، ولی من فک نکنم دیگه تا این حد مذهب رو توش بکار بگیرند
یه چیزی هم که فراموش کردی اینکه پس نقش نورا این وسط چی میشه
سریال هم یجوریه که خودتونم میدونید هیچ جور قابل پیش بینی نیست مخصوصا تو این فصل ، من بخودم جرعت نمیدم پیش بینی کنم. والا
این سریال شکنجه میده لامصب مغز ادمو با همین پیش بینی ها

.Ven0m.
11-24-2015, 08:16 PM
این نظریم که دادی با عقل جور در میاد ، ولی من فک نکنم دیگه تا این حد مذهب رو توش بکار بگیرند
یه چیزی هم که فراموش کردی اینکه پس نقش نورا این وسط چی میشه
سریال هم یجوریه که خودتونم میدونید هیچ جور قابل پیش بینی نیست مخصوصا تو این فصل ، من بخودم جرعت نمیدم پیش بینی کنم. والا
این سریال شکنجه میده لامصب مغز ادمو با همین پیش بینی ها

نورا میتونه مریم مجدلیه باشه؟ d :
جدای از شوخی ، سریال همین الان هم خیلی تم مذهبی داره ، از ساندترک ها بگیر تا پلات. اما خیلی زیرپوستی این عمل رو انجام میده که خیلی جالبش کرده.
اما روی مورد پیامبر بودن کوین خیلی تاکید دارم ، هر کسی که فرشته مقرب نداره d :
سریال به طور زیرکانه ای داره مذهب رو قاطی داستان میکنه .
مثلا خیلیا میگن کوین مشکل روانی داره و این(اتفاقات قسمت 8) فقط یه نوع سفر ذهنی بوده واسش که واسه ترسیم اون دنیا از ضمیر ناخودآگاهش کمک گرفته d : (که البته من مخالفم)

Samya
11-24-2015, 09:35 PM

تئوری جالبی هست. اتفاقاً همین تئوری یه لحظه باعث شد یاد سکانسی از قسمت هشتم بیفتم که وقتی کوین میخواد به دیدن پتی بره، اول بادی گارد پتی به کوین میگه "Make like jesus" یا همون "فکر کن مسیح هستی"؛ کوین متوجه منظور بادی گارد نمیشه. بادی گارد دستاش رو به شکل صلیب مانند باز می کنه و به کوین نشون میده که میخواد در واقع اون رو بگرده که ببینه اسلحه ای همراه داره یا خیر.

بعضی از تئوری های مشابه رو اینجا هم میتونیم بخونیم:
http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2015/11/leftovers-208-international-assassin-roundtable-review/417072/

البته این شاهکار نشون داده که واقعاً بعضی جاها امکان پیش بینی کردنش وجود نداره. گرچه قسمت هشتم رو قسمت کمدی الهی ویرجیل و کوین هم می خوانند :Smiley35: میشه گفت بعضی از مواردی که در قسمت هشت دیدیم بر مبنای کتاب کمدی الهی بوده. ولی واقعاً این موارد به زیبایی و با ظرافتی خاص در این قسمت گنجونده شده بودند.

farshadsam101
11-25-2015, 12:01 AM
بعد از دیدن قسمت هفت و رفتن تو شوک تا یک هفته و به اوج لذت سریالی رسیدن با قسمت هشتم.یه چند تا مورد از قسمت هشتم مینویسم که دوستان ببینند درسته یا نه؟
1-لخت بیدار شدن کوین تو اونجا معنی منتقل شدن به برزخ رو میده(انسان پس از مرگ با خود هیچ لباس و ... نمیبرد به ان دنیا)
2-در کمد رو که باز میکنه توش 4 تا لباس داره (لباس کلانتری و مهمونی و قاتل بین المللی به قول سریال و ..) که البته در وسطای سریال که دومین نویز رو از تلوزیون میشنویم وقتی کوین میره در کمد رو باز کنه میبینه یه لباس فقط هست و وقتی بعد از بازجویی دروغ سنج دارن میبرننش یکی رو میبینیم که تو لباس کلانتری(همون لباسی که تو کمد بود) با یه کیسه که کشیدن سرش دارن میبرن.اصلا متوجه نشدم اون کیه اگر کسی فهمید بگه
3-الارم اتش سوزی به خاطر ارتباط برقرار کردن دنیای پدر کوین با کوین به وسیله اتش بود
4-اگه یادتون باشه تو فصل اول میگفتیم چرا اون سفید پوش ها سیگار میکشن و اونا جواب دادن به خاطر این که بدونیم دنیا تموم شه دیگه و وقتی تو این فصل از کوین بازجویی میکردن که چرا سیگار میکشی همین جواب رو داد که این ایده منه که شاید بعدا کوین بشه رهبر همین ها
5-اون قضیه 50 هزار دلاری که پتی گفت به من دادی رو نفهمیدم به چه دلیل بود؟؟؟؟

.Ven0m.
11-25-2015, 09:06 AM
دوستان دقت کردین موسیقی اپرایی سریال 7 بار تکرار میشه ؟
این بی دلیل بوده آیا؟
یا میتونه اشاره ای به seven floors of hell باشه؟

linkinpark20
11-25-2015, 02:07 PM
عجب قسمتی بود واقعا معرکه بود دوستان تمام گفتنی ها رو گفتند و واقعا موسیقی متن سریال به طرز عجیبی و خارق العاده ای روح انسان رو غلغلک میده:Smiley35:

این قسمت همه جور ژانر رو میشد تجربه کرد درام,وحشت و.....

اونجایی که شیشیه بنز شکست چون با هندزفری میبینم اونم هندزفری با کیفیت قلبم وایستاد یک لحظه صدای ناگهانی یا قسمتی که دختره از کوین میپرسید هلم بدی بهتره یا پرتم کنی و اشک های کوین عجیب آدم رو همراهش میکرد همچنین در اپیزود آخر و گوش دادن به حرف های پتی هم خیلی جالب بود لامصب هنرپیشه ها زندگی میکنن با نقشهاشون بسیار تا بسیار نقشها واقعی هستند در پایان به دوستان به شدت توصیه میکنم این سریال رو حداقل با هندزفری با کیفیت تماشا کنند که لذت فیلم دیدن با همچین صدایی دو چندان میشه:Smiley17::Smiley17:

mr67
11-25-2015, 06:16 PM
Damon Lindelof اپیزود عجیب و غریب The Leftovers را تشریح می‌کند

http://picoup.ir/images/72073395198333450682.jpg

هنوز 15 دقیقه از اپیزود هشتم Leftovers نگذشته است که ویرجیل به کوین نصیحت می‌کند: " باید دست از سرراست فکر کردن برداری. چون مطمئنا پتی اینجوری فکر نمی‌کنه. اون مارپیچ، حلزونی، زیگزاگ و دایروی فکر می‌کنه." شاید پیرمرد خردمند اشاره‌اش به این اپیزود نفس‌گیر، بی‌پروا و خلاقانه نیز باشد.
Damon Lindelof یکی از سازنده‌های سریال که در بیشتر این فصل سکوت اختیار کرده بود، برای اپیزود International Assassin سکوتش را شکسته و بیانیه زیر را در اختیار TVLine (http://tvline.com/2015/11/22/the-leftovers-kevin-purgatory-season-2-damon-lindelof/) گذاشته است:

"اساس سریال Leftovers بر اتفاقات ماوراء طبیعه بنا نهاده شده و هرچند ما می‌خواهیم که داستانگویی تا حد ممکن احساس زمینی بودن داشته باشد ولی حضور پتی پس از مرگش جهت داستان را به سوی ماوراء طبیعه می‌برد. وقتی این فصل را طراحی می‌کردیم می‌دانستیم که فشار اصلی کوین باید بر خلاص شدن از دست پتی باشد و این اپیزود اوج این خط داستانی است. بعضی‌ها وقتیکه سریال "خیلی عجیب" می‌شود آن را دوست ندارند و آنها احتمالا فرض می‌کنند که همه این اپیزود در سر کوین می‌گذرد -رویای تب‌داری که با آنچه ویرجیل به او خوراند تسریع شده است- و بازنمود بیشتر بیماری روانی‌ای که لوری تشخیص داد، است.
و کسانی هستند که یک تفسیر ماوراء طبیعه از این اپیزود دارند. "خدا لنعتش کنه، دوباره این Lindelof با این مزخرفات برزخی... گرفتیم بابا اس‌هول!"
جای ما نیست که خودمان را توضیح دهیم یا مناظره بین این دو نظر را شفاف کنیم. سریال خودش باید سخنگوی خودش در این مورد باشد. من بخاطر این قضیه عذرخواهی‌ای ندارم چرا که من و تام* و دیگر نویسنده‌ها از ابتدا گفته‌ایم که نحوه داستانگویی این سریال عمدا مبهم و دوپهلو است. Leftovers درباره پاسخ گرفتن نیست، درباره ناامیدی از عدم پاسخ گرفتن و اینکه این پاسخ نگرفتن شخصیت‌ها را از لحاظ احساسی به چه سویی هل می‌دهد، است. مثلا به سوی اینکه به پنجره کسیکه باهاش احساس همدردی می‌کنیم سنگ پرتاب کنیم یا سم بخوریم.
با این وجود هدف ما ساده بود. سعی کنیم یک چیز متفاوت و غیر منتظره و بالاتر از همه، احساسی بسازیم.
صرفنظر از اینکه بیننده‌ها درباره متن و شیوه داستانگویی چه فکری می‌کنند، امیدوارم قدر بازی‌های شگفت‌انگیز جاستین و ان** که کاملا و بی‌باکانه در خدمت کار بودند را بدانند. باعث افتخارم بود که توانستم از استعداد بیکران آنها استفاده کنم.
اوه، و هنوز دو اپیزود دیگه مونده."

* Tom Perrotta دیگر سازنده سریال
** Justin Theroux بازیگر نقش کوین و Ann Dowd بازیگر نقش پتی

پ.ن: در ضمن این اپیزود خیلی شبیه یکی از اپیزودهای Sopranos بود.

.Ven0m.
11-27-2015, 01:44 PM
واقعا یه بار دیدن سریال فایده نداره D :

http://www.axgig.com/images/50524027513946563604.jpg
داشتم قسمت هفتم رو میدیدم
چشم افتاد به نقل قولی از انجیل توی کلیسا ، جایی که جیل میره مایکل رو ببینه (زمان 6:15)
. Both went down into the water (آیه 8:38)
خب اینجا اشاره به وقایع قسمت بعد داره ، به نوعی دقایق پایانی قسمت ، جایی که کوین به پتی توی چاه ملحق میشه ، چون پتی کمکشو میخواست .
کوین دو بار قبلش پتی رو کشته بود ، اما با توجه به حرفای پدرش باید حتما به چاه مینداختش .
توی چاه بود که ما با پتی اصلی آشنا شدیم با دیالوگ های زیبایی که توسط Ann Dowd گفته شد (مخصوصا دیالوگ پایانی Im Scared Kevin ) کوین هم بوسه ای به پیشونی پتی میزنه و با آب اونجا( که گفته میشه مقدسه ) غرقش میکنه.
آیه کامل نوشته بالا اینه : And he gave orders to stop the chariot. Then both Philip and the eunuch went down into the water and Philip baptized him
پس به نوعی کوین ، پتی رو به رستگاری رسوند .(غسل تعمید) و بالاخره روحشو آزاد کرد ...

Heisen-berg
11-27-2015, 05:18 PM
این نشانه شناسی ها رو ادامه بدید،استقبال میکنیم

یه نکته هم بگم احتمال میدونید،اهنگی که تو چند قسمت تو ضبط ماشین کوین پخش میشد اسمش "where is my mind" ـه که اشاره به خود کوین داره.

.Ven0m.
11-30-2015, 03:39 PM
قسمت نهم

بعد از اون سفر عجیب کوین ، این قسمت خیلی حال و هوای متفاوتی داشت .
این که این قسمت رو به مگ و تام اختصاص دادن عالی بود ، GR با مگ واقعا تکامل پیدا کرده ، خیلی خطرناک تر شدن ، خیلی شیک مگ گفت STONE Him . هولناک بود.
خیلی خیلی خیلی تو کف گذاشت مارو واسه سیزن فینال :Smiley10:
پایان اپیزود هم که نابود کرد منو ، من موندم چطور یه هفته صبر کنم.
10/10

پ.ن:لیو تایلر خیلی عالی بازی کرد این اپیزود ، خدا نصیب کنه D :

http://www.axgig.com/images/24005695118008060768.jpg

Alireza-cRm
12-01-2015, 03:22 PM
واو عجب قسمت هولناکی بود مثه خود مگ ، لامصب چرا انقد سگ شده :Smiley36:
اهنگ زنگ گوشی مگ هم بی ربط نبود به نظرم ، یادتونه تو قسمت یک جان دنبال جیرجیرک بود به نظرم مگ همونیه ک دنبالشه
تو صحنه صحبت های مت با مگ ، مت عجب تیکه ای بهش زد اصن حال کردما دسخوش مرد ، خدایی نیاز داشت این مگ خیلی شاخ شده بود هههه
پایان این قسمتم فوق العاده شوکه کننده بود دهنم باز موند ، تو حین دیدن این قسمت حدس زدم مگ میخواد یه کار بزرگ برا 14 اکتبر بکنه ولی فکر اینارو نمیکردم . اقا به نظرم این دخترا میخوان خودشونو دار بزنن رو پل تو قسمت قبل هم دیدیم مرده داشت طناب های دار رو میبست.
این سریال قطعا باید برا فصل سه تمدید بشه وگرنه از hbo خیلی نا امید میشم

http://picoup.ir/images/71964251229801862007.jpg

ali_n540
12-01-2015, 09:04 PM
یه سریال چقدر می تونه غافلگیر کننده باشه الان 3 اپیزود پشت سر همه که مغز ادمو داغون می کنه هیچ فیلم یا سریالی ندیدم که این چنین غیر قابل پیشبینی باشه اصلا نمیشه اپیزود 10 را حدس زد. اگه این سریال کنسل بشه بطور حتم بدترین کنسلی تاریخ تلوزیون خواهد بود مطمعنا به همراه six feet under و breaking bad 3 سریال برتری که دیدم و عملا رو دست لاست زده و سوپر سریاله و حیف که کم دیده می شه
یاد سریال کارنوال می افتم و از سرنوشت این سریال می ترسم. کسی از آمار بییندگان و امید به تمدیدی این سریال خبری داره

d@vid
12-01-2015, 09:41 PM
یه سریال چقدر می تونه غافلگیر کننده باشه الان 3 اپیزود پشت سر همه که مغز ادمو داغون می کنه هیچ فیلم یا سریالی ندیدم که این چنین غیر قابل پیشبینی باشه اصلا نمیشه اپیزود 10 را حدس زد. اگه این سریال کنسل بشه بطور حتم بدترین کنسلی تاریخ تلوزیون خواهد بود مطمعنا به همراه six feet under و breaking bad 3 سریال برتری که دیدم و عملا رو دست لاست زده و سوپر سریاله و حیف که کم دیده می شه
یاد سریال کارنوال می افتم و از سرنوشت این سریال می ترسم. کسی از آمار بییندگان و امید به تمدیدی این سریال خبری داره

امار فاجعه هست :D در حد یک سریال درام hbo نیست
متوسط بیننده این فصل 0.64 میلیون نفر، تا قسمت 8! و بیینده 18-49 سال 0.32 :|
امار فصل پیش به ترتیب 1.60 میلیون نفر و 0.77، البته فصل پیش تابستون پخش شد و رقابت کمتری داشت
دست به دعا بردارید

.Ven0m.
12-01-2015, 09:52 PM
کنسلی سریال کار مسخره ایه
الان همین 500 600 هزار نفر خیلی فن بیس قوی تریَن تا فن بیس چند میلیونی واکینگ دد ، HBO هم شبکه ی پریمیوم ـه و فک نکنم تنها وابسته به بیننده باشه ، واکنش منقدان و مردم نسبت به این فصل فوق العاده بهتر از فصل قبل بوده .
و این که به طور مثال شبکه Cinemax که زیرشاخه HBO ـه هم سریال هاش چندان بیننده ندارن ، همین سریال نیک که در نوع خودش واقعا خاص و تکه امسال متوسط بیننده هاش 200 300 هزار نفر بوده...
کلا اینارو گفتم که اگر HBO بخواد ، هرکاری میتونه بکنه خداروشکر یا متاسفانه :Smiley36:

Alireza-cRm
12-01-2015, 10:02 PM
مطمعنا به همراه six feet under و breaking bad 3 سریال برتری که دیدم
ینی حال کردم با سلیقت منم مثه تو این سه تا سریال سه سریال برترم هستن بعدشونم دکستر:Smiley35:
منم بعید میدونم hbo کنسلش کنه چون از نظر کیفی که خیلی بهتر شده با توجه به اینکه فصل یکم برا خودش فوق العاده بود ، انتظار خودم قبل شروع فصل دو این بود که همون سطح فصل یکو حفظ کنه حداقل ولی این فصل دیگه شاهکار بود و فک نکنم hbo همچین شبکه ای باشه ک کیفیت رو فدای تعداد بیننده کنه حالا بجز کارنوال

kia13
12-01-2015, 10:19 PM
تو رو خدا کنسل نکن hbo

این قسمت خیلی خیلی غیرقابل پیش بینی بود

واااااای قسمت بعد خیلی خیلی تر !!! غیرقابل پیش بینیه !!!

ali_n540
12-01-2015, 11:54 PM
ینی حال کردم با سلیقت منم مثه تو این سه تا سریال سه سریال برترم هستن بعدشونم دکستر:Smiley35:
منم بعید میدونم hbo کنسلش کنه چون از نظر کیفی که خیلی بهتر شده با توجه به اینکه فصل یکم برا خودش فوق العاده بود ، انتظار خودم قبل شروع فصل دو این بود که همون سطح فصل یکو حفظ کنه حداقل ولی این فصل دیگه شاهکار بود و فک نکنم hbo همچین شبکه ای باشه ک کیفیت رو فدای تعداد بیننده کنه حالا بجز کارنوال
hbo سریالهای قوی و شاهکار زیادی داره مثلا oz یا wire که واقعا قوی هستند ولی من با این سریالها نمی تونم کنار بیام چون عملا چیزی به آدم نمی دند فقط بصورت مستند خشونت را نشان می دند و داستان ساده با درام قوی دارند ولی سریالی مثل six feet under برعکس سریال های نام برده علاوه بر داشتن ویژگی درام قدرتمند با سرلوحه قرار دادن مهمترین اتفاق زندگی هر شخص یعنی مرگ با روح و روان ادم بازی می کنند یه داستان بشدت تلخ وتاریک که به ادم تلنگر سرنوشتش و تاثیر آن بر اطرافیانش را می زند که با وجود فضای سنگین سریال بخصوص در 2 فصل اول من به همه دیدن این سریال را توصیه می کنم. داستا the leftover از جهاتی هر چند اندک شبیه six feet هست در six feet under ما مستند وار تاثیر مرگ را بر بازماندگان در مقیاس کوچیک می بینیم در این سریال تاثیر عزیمت را به صورت جهانی و همه گیر بر بازماندگان. هر چند در مابقی داستان تقاوتها زیاده.
من گاهی فیلم یا سریالها را برای سرگرمی می بینیم نظیر 24 که دیدنش هیحانی و بشدت سرگرم کننده هست ولی این نوع سریالها هیجان و دوست داشتنشون فقط موقع دیدنشونه ولی leftover سریالی ماندگار و تاثیر گذاره. بهر حال امیدوارم تمدید بشه چون اگه داستان ناقض بمونه از hbo ناامید می شم و فکر نکنم برعکس کارنوال که ادامه ندادنش خیلی بهش صدمه نزد به این سریال آسیب بزرگی وارد می کنه و با قسمت 10 نمی شه داستان را بجایی رسوند.

sami1428
12-02-2015, 02:06 AM
بعد مدتها یه چند خط مینویسم اونم به عشقه سریال شاهکار leftovers.به قول یکی از بچه ها یاد روزای قدیم انجمن بخیر.
فوق العاده.غیرقابل پیش بینی.فصلی فراتر از انتظار.هر چی سریال ریز و درشت که این چندوقت اومد فرستاد یه گوشه رینگ له کرد. از جو mr robotاز فصل دوم کاراگاه حقیقی بگیر(فصل یکشم جز بازی بازیگراش چیزی نداشت چه برسه فصل دومش که تریپ خسته مثلا برداشته بود) تا فارگو که خیلی دوسش دارم.ولی leftovers یه چیز دیگست.فصل یکش عالی تموم شد.فصل دو عالی شروع شد و نمیدونم تا کجا میخواد پیش بره و داغونمون کنه.خلاصه هر کی ندیده ببینه که تو این چندوقت که سریالای پوشالی اومدن و هیچی بارشون نبود.leftovers هر قسمتش کلی میشه راجع بهش بحث کرد.چه شود قسمت آخر این فصل:Smiley17:

Samya
12-02-2015, 03:37 AM
این نشانه شناسی ها رو ادامه بدید،استقبال میکنیم

یه نکته هم بگم احتمال میدونید،اهنگی که تو چند قسمت تو ضبط ماشین کوین پخش میشد اسمش "where is my mind" ـه که اشاره به خود کوین داره.

این آهنگ رو من یادمه اولین بار داخل Fight Club شنیدم. البته درسته که این آهنگ به خودی خود، آهنگ زیبایی هست، ولی داخل Leftovers اصلاً این آهنگ رنگ و روی دیگه ای برام داره :دی انگار کلاً این آهنگ برای همین سریال ساخته شده. گرچه کاور پیانویی این آهنگ رو قطعاً در سکانس های مختلف فصل اول شنیدید. کارم شده هر روز همین آهنگ رو گوش میدم :دی

من بعید میدونم که این شاهکار تمدید نشه. به احتمال خیلی زیاد اگه بخواد اتفاقی بیفته، برای بعد از فصل سوم می افته. ولی مطمئنم که حداقل تا فصل سوم رو میره. فصل اول این سریال به اندازۀ این فصل محبوبیت نداشت؛ اما الان به جرأت میتونم بگم محبوبیتی دوچندان پیدا کرده.

اصولاً اینطور سریال ها خیلی باب میل آمریکایی ها نیست. اگه همین سریال داخل بریتانیا (مجموعۀ کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ایرلند و ...) ساخته و نمایش داده میشد، بهتون می گفتم چه محبوبیتی پیدا می کرد :دی این سریال خوراک ایرلندی هاست. چون معمولاً ایرلندی ها سریال های این شکلی می سازن. اصن عاشق یه چنین سریال هایی هستن. امیدوارم که یه چنین شاهکارهایی رو از دست ندیم، و همچنان شاهد ادامه شون باشیم.

در مورد قسمت نهم هم تنها همین رو میگم که ما رو بیش از پیش مشتاق تماشای یه سیزن فینال اساسی می کنه :) هیچ ایده ای ندارم که چه اتفاقی قراره بیفته. فقط ثانیه شماری می کنم تا ببینم این شاهکار قراره ما رو به کجا ببره و چی بهمون نشون بده.

KEVIN GARVEY
12-02-2015, 03:50 AM
امار فاجعه هست :D در حد یک سریال درام hbo نیست
متوسط بیننده این فصل 0.64 میلیون نفر، تا قسمت 8! و بیینده 18-49 سال 0.32 :|
امار فصل پیش به ترتیب 1.60 میلیون نفر و 0.77، البته فصل پیش تابستون پخش شد و رقابت کمتری داشت
دست به دعا بردارید

حاج داوود اینطرفم به تشکر کنم بابت زیرنویس خیلی خوبت و صدالبته دقیق و روونت.
داداش نترسون مارو توروخدا. کنسل شه خیلی بدتر از دوران کنسلیه هانیبال میشه. صدالبته قول میدهم شبکه از ترس اینکه نتفلیکس سراغش نره تمدید میکنش

Samya
12-02-2015, 04:01 AM
برای اون دسته از دوستانی که احتمالاً این آهنگ رو نشنیدن، یا شنیدن ولی دوس دارن هی باز همه ش بشنون پشت سر هم، اینجا آپلودش نمودم:
http://uplod.ir/ydgfwfhfyn58/c7ac2d8b0af5c3_7a7ba32440f760f9.mp3.htm
لازمه بدونید این آهنگ، ریمیکس ها و کاورهای زیادی داشته؛ من آهنگی رو گذاشتم که در واقع کوین داخل این سریال همه ش بهش گوش میده. اصالتاً مربوط میشه به فیلم Fight Club و کیفیت خوبی هم داره. ما هی پشت سر هم گوش کردیم، خل و چل شدیم. گاهی اوقات همینطوری داریم راه میریم با خودمون میگیم Where is my mind :|

farshadsam101
12-02-2015, 11:11 AM
دوستانی که این سریال براشون مهمه مثل خوده من .یه لطفی بکنن برن سایت imdb.comو ثبت نام کنند و بهش رای بدن.10 بدین :Smiley35::Smiley35::Smiley69:

sami1428
12-02-2015, 12:59 PM
حتما رای بدید بهش.حقش امتیازش بالاتر از اینا باشه.
(یه نکته هم شاید اینطور باشه.نمیدونم درست یا نه.اصن نمیشه پیش بینی کرد.اون بهم ریختگی و خرابیا سر پل وقتی کوین داشت میرفت سمت چاه شاید مال بعد درگیری که ممکن مگ به وجود بیاره توی مریکل باشه)
نمیدونم.خداییش کلی نکته داشت این سه قسمت آخر.پیش بینی هم نمیشه کرد.
چه حالی میده اینطور فضای پیچیده و مرموز به آدم.روح و روانت تکون میده.یاد بعضی قسمتهای لاست بخیر.

farshadsam101
12-02-2015, 01:25 PM
حتما رای بدید بهش.حقش امتیازش بالاتر از اینا باشه.
(یه نکته هم شاید اینطور باشه.نمیدونم درست یا نه.اصن نمیشه پیش بینی کرد.اون بهم ریختگی و خرابیا سر پل وقتی کوین داشت میرفت سمت چاه شاید مال بعد درگیری که ممکن مگ به وجود بیاره توی مریکل باشه)
نمیدونم.خداییش کلی نکته داشت این سه قسمت آخر.پیش بینی هم نمیشه کرد.
چه حالی میده اینطور فضای پیچیده و مرموز به آدم.روح و روانت تکون میده.یاد بعضی قسمتهای لاست بخیر.

منم دقیقا همین فکرو میکنم چون هم پل به هم ریخته بود هم طناب دار ها که داشت از پل اویزون میکرد:Smiley35:

.Ven0m.
12-02-2015, 01:53 PM
http://www.axgig.com/images/56869569248862092181.jpg

دوستان دقت کردین لیو تایلر چقدر زیبا بازی کرد این اپیزود؟
اون صحنه قهقه ـاش وقتی پیش تامی بود...
خیلی هم ها*ته ، نمیشه نگاش کرد و تحسینش نکرد :Smiley35: :Smiley36:
نسخه مونث جوکر آیا؟
موسیقی متن این قسمت درسته خیلی خیلی متفاوت بود با قسمت های قبلی اما دلیل داشت، موسیقی کاملا با ذهن روان پریش مگ همخونی داشت ، واقعا لذت بردم .
البته به نظرم این یه حقیقته که این قسمت در حد قسمت قبل نبود ، و البته ایرادی هم وارد نیست ! قسمت قبل فراشاهکار بود.
اما این قسمت کلی از سوال هارو جواب داد و مارو واسه یه فاینال غیر قابل پیشبینی و فاکد آپ آماده کرد.

Alireza-cRm
12-02-2015, 02:42 PM
منم دقیقا همین فکرو میکنم چون هم پل به هم ریخته بود هم طناب دار ها که داشت از پل اویزون میکرد:Smiley35:
به نظر منم اون اشفته بازار روی پل تو قسمت هشت مربوط به مگ هستش ، اگه پرومو قسمت اخر رو هم دیده باشین نشون میده اتفاقات این قسمت حول این پل میچرخه ، تو همین قسمت هم یه لحظه میون صحبت های مگ با سران گروه GR یه صحنه ای رو نشون داد که اون کابینی که سه تا دختره توش بودن روی پل هستش و مردم دارن بهش نگا میکنن . ولی همونطور که خودتون میدونین پیشبینی کردن این سریال تا حد زیادی غیر ممکنه
اینم پرومو ی قسمت اخر اگه ندیدین https://www.youtube.com/watch?v=JBDG0mrPBFM
به امید تمدید شدن این اثر بیاد ماندنی
ایشالا همون روز پخش قسمت اخر اعلام کنن ک تمدید شده ینی بهترین خبر رو میشنوم

sami1428
12-02-2015, 02:47 PM
تو قسمت نهم مگ با ایوی داره صحبت میکنه بهش برمیگرده میگه:تق تق.ایوی میگه:کیه. مگ:مدادشکسته.
همین جمله تو قسمت یک وقتی ایوی با پدرش بازی داره میکنه میگه.
این دوتا یجورایی با هم رابطه داشتن و نقشه تو کلشون بوده
قسمت اول کلی معما توش که هنوز بی جواب.از اون شروعش بگیر که هنوز پاسخی نداده سریال اون آدمای غارنشین کی بودن.تا قسمت هفت و هشت و نه بگیر که داغون کرد ذهن ما رو.
فوق العاده حساب شده ساخته شده leftovers

Heisen-berg
12-02-2015, 10:20 PM
شما رو نمیدونم اما من بعد قسمت اخر میشینم از اول یه دور دیگه این فصل رو میبینم تا بفهمم چی به چی شد :Smiley108:

KEVIN GARVEY
12-03-2015, 12:10 AM
شما رو نمیدونم اما من بعد قسمت اخر میشینم از اول یه دور دیگه این فصل رو میبینم تا بفهمم چی به چی شد :Smiley108:

ایول

.Ven0m.
12-07-2015, 03:09 PM
قسمت دهم

http://www.axgig.com/images/44703937762330870635.jpg

مغزم جر خورد ، خیلی خوب بود لعنتییی ، واقعا عالی بستن فصل رو
نمیدونم چی کار کنم بدون این سریال : ((
یعنی اگر تمدید نشه سر به بیابون میزارم
این سریال با اتمام این فصل حزو 5 تا سریال برتر عمرم قرار گرفت بدون بزرگ نمایی ، به همین کوین قسم d :

پ.ن : یکی از تئوری هام برای پایان فصل تا قبلاز دقایق آخر این بود که کوین بعد از این که مبارزه میکنه و برمیگرده و از شلیک جون سلام به در میبره، وقتی وضع شهر رو میبینه خودکشی میکنه و برمیگدره به همون هتل که خوشبختانه نشد اونطوری

پ.ن: وقتی کوین واسه بار دوم رفت به اون هتل ، خودشو تو آینه نگاه کرد گفت THAT MOTHER FU@#$ER! عالی بود : )))))
دیالوگ کوین و جان توی بیمارستان با اون ترک Where is my mind هم معرکه بود .
John : i dont understand whats happening
Kevin : Me Neither

کامنت یکی از کابرا تو IGN ، عالیه : ))

http://www.axgig.com/images/27552805073532625791.jpg

Heisen-berg
12-07-2015, 05:11 PM
قسمت 10 :
اوووو مــــــــــای گــــــــــــــــــــــــ ـــاد !

تک تک سکانس های این قسمت شاهکار بود...

مرگ کوین..
دویدن اریکا به سمت ایوی و صحبت کردن به زبان اشاره باهاش..
برخورد دوباره جان به کوین تو اون حالت..
جمع شدن همه تو خونه..

+مت منو خیلی یاد جان لاک میندازه..

سریال که کنسل نمیشه اصلا شکی نیست،
با این فصل انتظارات رو خیلی بالا بردن،سریال 10 قسمت بود اما به اندازه 20 قسمت داستان و اتفاق داشت.

به این قسمت 10 میدم،به این فصل 9.8

پ.ن:دیشب جاستین تروکس (کوین) تو یه برنامه گفت امسال تو ماه عسلـش با جنیفر انیستون تو بورا بورا خیلی خیلی به مرگ نزدیک بوده!

AmiR RezA
12-07-2015, 10:55 PM
http://www.axgig.com/images/88605778475380986542.jpg

همیشه اعتقاد داشتم HBO به سریال هاش یه معجون خاصی اضافه میکنه که موقع پخش سریال ادم متوجه میشه این سریال از HBO هست , موقع اضافه کردن این معجون به این سریال احتمالا دستشون در رفته چون The Leftovers خیلی HBO ایه! :Smiley19:

کوین در طول فصل یا خیس عرق بود , یا خیس آب یا خیس خون :Smiley36:

http://www.axgig.com/images/46416167074237454406.jpg

sami1428
12-08-2015, 02:34 AM
یعنی عاشق اون کامنت هوادار سریالم که گذاشته تو ign .
(venom تو پست 71 )
داغون کرد این فصل.لامصب چه قدر خوبه(به قول عادل:چقدر خوبیم ما)
هنوزم بعضی سکانسها بی جواب موندن.
چه شود فصل بعد.
جز 5 تا سریال محبوبم.حیف همچین سریالی از دست بده آدم.هنوزم نمره imdb رو مخمه.

Alireza-cRm
12-08-2015, 02:33 PM
به خدا دارم دیوانه میشم باور میکنید؟
چقد اشکم در اومد تو این یک ساعت و خورده ای ، حسی که این سریال به ادم منتقل میکنه تو هیچ جایی تجربش رو نکردم از فیلم بگیر تا سریال نزدیک ترین حسی که میتونم بگم مثل این داشتم پونزده دیقه اخر six feet under بود
به جان خودم اگه تمدید نشه من سر به بیابون میزارم:Smiley19::Smiley19:
.................................................. ......................
جان: من نمیفهمم داره چه اتفاقی میفته
کوین : منم همینطور
لامصب منم نمیدونم ولی یه چیزو میدونم اینه که عاشق این سریالم تا موقعی که عمر دارم ، واقعا ما هم نباید سعی کنیم بفهمیم فقط لذتش رو ببریم از حسی که بهمون میده
ینی حالم از سلیقه این امریکایی ها بهم میخوره
بعید میدونم بتونم سریال دیگه ای رو به طور جدی دنبال کنم از این به بعد همه دیگه چندین لول برام پایین تر از این قرار دارن

http://picoup.ir/images/79320549739373634589.jpg

farshadsam101
12-08-2015, 05:21 PM
چه فصلی بود.نمرش 10 عه.اهنگ تهش هم دیگه منو به گریه انداخت .مکس ریچر فوق العادس .پیانو عالیه موسیقی متن عالیه.اگر کنسل بشه سر به بیابون میذارم.همه برین رای بدین خواهشا:Smiley13::Smiley41:

mr67
12-08-2015, 05:50 PM
کامنت یکی از کابرا تو IGN ، عالیه : ))

چند نفر قبل از اینکه HBO سریالو کنسل یا تمدید کنه این ایده رو عملی کردن

http://picoup.ir/images/82477000500551009024_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=82477000500551009024.jpg)
http://picoup.ir/images/31677241204104789827_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=31677241204104789827.jpg)
http://picoup.ir/images/73766101831168654124_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=73766101831168654124.jpg)

The Guilty Remnant came to NYC to renew @TheLeftoversHBO lol amazing #TheLeftovers
Renew the best show on tv @HBO or Patty will haunt you. #renewtheleftovers
Noon in NYC @TheLeftoversHBO @HBO #renewtheleftovers

mr67
12-08-2015, 06:01 PM
هنوزم نمره imdb رو مخمه.

ولی چقدر نمره اپیزودهای فصل دوم خوبه زیر 8.9 نداره

http://picoup.ir/images/50636131658396607177.jpg

ali_n540
12-08-2015, 11:18 PM
این سریال مثل یک غزل نابه که سروده می شه و اوج این غزل سکانس روی پل و دویدن اریکا به سمت ایوی و حرف زدن های بی صدا همراه با موسیقی دیوانه کننده ماکس ریچر بود هر چی بگم نمی توانم حق مطلب این سکانس باشکوه را ادا کنم و چه باشکوه بازی کرد ایوی

De PALMA
12-08-2015, 11:53 PM
باید HBO رو آتیش زد اگه این شاهکار کنسل بشه!
اصلاً موقع دیدن این سریال نمیشه متوجه گذر زمان شد!
این نوشته هم که عالی!

Admini3trator
12-09-2015, 12:22 AM
قسما آخر عالی بود ، کلی آدرنالینو بالا برد !!
بنظرم اگه سریال کنسل شد ، هوادارا باید دسته جمعی خودشونو غیب کنن :Smiley36:

کسی از اون موزیک متنی که با پیانو نواخته میشه لینکی سراغ داره ؟

d@vid
12-09-2015, 12:39 AM
قسما آخر عالی بود ، کلی آدرنالینو بالا برد !!
بنظرم اگه سریال کنسل شد ، هوادارا باید دسته جمعی خودشونو غیب کنن :Smiley36:

کسی از اون موزیک متنی که با پیانو نواخته میشه لینکی سراغ داره ؟
http://mp3tube.co/download/c291bmRjbG91ZC0xNjY3ODMxOTY/hbo-s-the-leftovers-piano-theme-max-richter/
اگر دانلود نشد این عبارت رو جست و جو کنید
max richter the departure

Alireza-cRm
12-09-2015, 01:09 AM
http://mp3tube.co/download/c291bmRjbG91ZC0xNjY3ODMxOTY/hbo-s-the-leftovers-piano-theme-max-richter/
اگر دانلود نشد این عبارت رو جست و جو کنید
max richter the departure
داوود جان دسخوش ینی حال میکنم با زیرنویسات ، خسته نباشی
ایشالا با تمدید شدن سریال این خستگی هم از تنت رفع بشه
ممنون بخاطر زحماتت

KEVIN GARVEY
12-09-2015, 01:18 AM
منم بدجور دنبال اون آهنگی ام که اون موقع که جان کوین رو با تفنگ زد پخش شد . دوبار تو این فصل پخش شده.
ویولون زنیه اونم با ریتم تند . شاهکاریه خداییش آهنگه

.Ven0m.
12-09-2015, 11:05 AM
هر موسیقی از هر سریال و فیلمی رو خواستین tunefind.com برید و همه رو قسمت به قسمت میاره .

kia13
12-11-2015, 06:22 PM
تمدید شد . برای فصل سوم و پایانی hbo اونو تمدید کرد .................. مرسی hbo

مرسی کوین ....!!!!

Heisen-berg
12-11-2015, 09:01 PM
شما خوشحال ـین که سریال تمدید شده، من ناراحت ـم که 10 قسمت دیگه بیشتر از این سریال نمونده..

Samya
12-12-2015, 07:01 AM
خیلی ناراحت شدم وقتی متوجه شدم که فقط 10 قسمت دیگه از این درام شاهکار قراره عرضه بشه و بعدش هم برای همیشه تموم بشه :(

یه چیز دیگه :دی چند روزیه شنیدم این برادرمون، استاد رائفی پور با مریدانش (در دانشگاه آزاد تهران جنوب) دسته جمعی نشستن روی این سریال دارن به شدت تأمل و تفکر می کنن :)) به یه جاهایی هم رسیدن مثلاً :))))) روی این عدد 9261 تأملاتی داشتن که عن قریب باعث شد خود منم توی فکر فرو برم :) اینکه 9+2+6+1 میشه 18 که عدد 18 هم حاصل جمع سه عدد 6+6+6 هست که در نتیجه عدد 666 پدید میاد که در نتیجه این سریال شیطانی و از این حرفاست :| یکی نیست به این جوگیر بگه آخه واسه چی حالا حاصل جمع 3 عدد بشه که صاف بریم از 3 تا عدد 6 استفاده کنیم :| ؟ 18 میتونه حاصل جمع سه عدد 10 و 7 و 1 باشه :)) هیچ ربطی هم به هم ندارن. خداییش خسته شدیم از بس مورد لطف تئوری توطئه این ملت قرار گرفتیم :دی

اما تأملاتی که باعث شد من داشته باشم نسبت به این عدد متفاوت هست. من اومدم خیلی شیک و مجلسی 9 رو منهای 2 کردم و بعد منهای 6 کردم و بعد منهای 1 کردم شد 0 :)) که میشه تعداد Departures.

http://8pic.ir/images/2evbrj9jt3pw819ic1wa.jpg

مسأله ای که واقعاً من رو درگیر کرده اینه که چطوری بعد از 4 سال اینا کلاً همینطوری 9261 نفر موندن؟ نرخ مرگ و میر و زاد و ولد کشکه؟ مردشور این دیمون لیندلوف رو ببرن با این رازآلود کردن هاش :دی عاشقشم یعنی :دی

ali_n540
12-29-2015, 01:00 AM
امروز نقدی از قسمت پایانی در سایت زومجی خوندم حیفم اومد اینجا نزارم
تنها نکته‌ی آزاردهنده‌ی «بازماندگان» که ربطی به خود سریال و سازندگانش ندارد، این است که این سریال همزمان دو لقب متضاد را یدک می‌کشد؛ «بازماندگان» در آن واحد، یکی از بهترین برنامه‌هایی است که تاریخ تلویزیون به خودش دیده و یکی از دیده‌نشده‌ترین سریال‌های تمام دوران‌ها هم است. این موضوع وقتی دردناک‌تر می‌شود که منتقدان و طرفداران چپ و راست آن را با «لاست» مقایسه می‌کنند. درحالی که اگر «لاست» با تمام مشکلات، افت‌ها‌، پستی و بلندی‌ها و ضدحال‌هایش توسط میلیون‌ها و میلیون‌ها نفر تماشا شد، «بازماندگان» فرمول «لاست» را برداشته، تمام لبه‌های تیزش را صیقل داده، روی یک داستان اسرارآمیز متمرکز شده، یک سری کاراکترهای شدیدا احساسات‌برانگیز و عمیق به آن اضافه کرده و تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که هر قسمتش یک بمب مدهوش‌کننده از هیجان، لذت، شوک و مطالعه‌ی شخصیتی است، اما در کمال ناباوری این سریال یک چهارم «لاست» هم بیننده ندارد (آه!). از همین رو، چراغ سبز گرفتن فصل دوم سریال خودش یک شگفتی بود و باید این را از صدقه سری سیاست‌های اچ‌بی‌اُ بدانیم که معمولا به ساخته‌های کم‌بیننده‌اش هم فرصت دوباره می‌دهد. اما غم و اندوه این روزهای من بیشتر از وضعیت شخصیت‌های داخل سریال، از سر این بود که آیا اچ‌بی‌اُ با این وضعیت بی‌خیال فصل سوم می‌شود یا نه، که خوشبختانه خیلی زود معلوم شد فصل سومی (و آخری) هم در کار خواهد بود و این شاید برای طرفداران آخرالزمان تام پروتا و دیوید لیندولف بهترین خبری است که این روزها می‌شنوند. اما به جای این حرف‌ها بگذارید برویم سراغ اپیزود نهایی فصل دوم «بازماندگان» که شاید کامل نبود، اما طبق معمول لحظه به لحظه‌اش، از فلش‌بک به شب ناپدید شدن ایوی گرفته تا رویارویی جان و کوین، هرج‌و‌مرجِ «بازماندگان گناهکار» بر روی پُل و نهایتا خوانندگی کوین در آخرت، شگفت‌انگیز، تکان‌دهنده و درخشان بودند. راستش، برخلاف ۹ اپیزود قبل که یکی از یکی فوق‌العاده‌تر بودند، «بازماندگان» بعد از فصل اول انتظارت‌مان را از اپیزودهای نهایی‌هایش به‌طرز عجیبی بالا برده است. این درحالی است که همه‌ی ما می‌دانیم که درآوردن اپیزودهای نهایی خیلی حساس و دشوار است. واقعا با وجود این همه کاراکترهای پخته، مخ آدم از اینکه نویسندگان باید در عرض یک ساعت داستان همگی را به نقطه‌ی پایانی معناداری برسانند، سوت می‌کشد. ولی با این حال، تنها گله‌ی من درباره‌ی این اپیزود به داستان نورا مربوط می‌شود که اگرچه در آغاز فصل عالی شروع شد و برخوردش با شرایط مادر ایوی، آن را به مرحله‌ی گر گرفتن رساند، اما در این اپیزود احساس نشد که قوس شخصیتی او در این فصل به نقطه‌ی اولش بازگشت و کامل شد. این درباره‌ی تامی هم صدق می‌کند. او نیز به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی که در طول این فصل تحت‌تاثیر مِگ و بازماندگان گناهکار قرار گرفت، در این اپیزود کاری برای انجام دادن نداشت، تا اینکه نورا و لیلی را در شلوغی پل دید و تصمیم به کمک کردن به آنها گرفت. فکر می‌کنم، برخورد دوباره‌ی او با لیلی و خاطره‌های گذشته همان محرکی بود که او را تکان داد. و باز هم می‌گویم این لغزش آنقدر سطحی است که در طول سریال چندان احساس نمی‌شود، اما با این حال اگر زمان بیشتری صرف این دو می‌شد، دیگر هیچ گله‌ای باقی‌ نمی‌ماند.

فارق از نکات بالا، کماکان با اپیزود بی‌نقصی طرف هستیم که دوباره طبق سنت همیشگی «بازماندگان» با روح و روان تماشاگر بازی می‌کند. با این تفاوت که اکنون داستان فقط روی درد و رنج خانواده‌ی گاروی زوم نکرده، بلکه خانواده‌ی مورفی نیز در مرکز انفجار بمب روانی مگ قرار داشتند. اگر یادتان باشد در نقد اپیزود افتتاحیه گفتم که شاید کسی به‌طرز معجزه‌آسایی از جاردن ناپدید نشده باشد و همه در ظاهر خیلی شاد و خوشحال و مغرور به نظر می‌رسند و ادعا می‌کنند که ترس و هراس و آلودگی بیرون از مرزهایشان متوقف شده و آنها را لمس نکرده است، اما ما با سر زدن به خلو‌ت کاراکترها متوجه شدیم که وضعیت درون این آدم‌ها فرق می‌کند. که اینجا هم عذاب از ندانستن حقیقت و ضربه‌خوردن از «عزیمت ناگهانی» وجود دارد. از همین رو، وقتی در پایان‌بندی اپیزود نهم متوجه شدم که دست ایوی با مگ توی یک کاسته است، متعجب نشدم.
اگر جاردن قبل از این تنها جزیره‌ی باقی‌مانده‌ی این اقیانوس سیاه بود، حالا تمام دنیا غرق شده است

همان‌طور که کسی به اندوه مگ به خاطر اینکه مادرش یک روز قبل از چهاردم اکتبر مُرده بود، اهمیت نمی‌داد. ایوی نیز دختر نگهبانِ مخفی شهر بود؛ نگهبانی که مطمئن می‌شد کسی از مشکلات حرف نزند و فرصتی برای جستجو در روح شکسته‌اش نداشته باشد تا از این طریق شهر چهره‌ی زیبایش را حفظ کند. و مهم‌تر از اینها، در اپیزود قبل نویسندگان به‌طرز خیلی طبیعی و نامحسوسی در گفتگوی ایوی و مگ فاش کردند که این دخترک از دیدن آدم‌های ضربه‌خورده‌ای که به امید یافتن رستگاری و جواب به جاردن می‌آیند و دست از پا درازتر برمی‌گردند، دگرگون شده است. اینکه شاید حق با بازماندگان گناهکار باشد. وقتی در معجزه‌گاهی مثل جاردن خبری از «جواب» و «آرامش» نیست. پس، ببین در بقیه‌ی دنیا چه خبر است. و به این ترتیب، تمام این سوال‌ها در درون ایوی جمع شد و جمع شد تا او نیز به یکی دیگر از بی‌احساس‌های بازماندگان گناهگار تبدیل شود. وقتی که ایوی و دوستانش ناپدید می‌شوند، شهروندان جاردن نیز با همان معماها و بحران‌های وجودی‌ای روبه‌رو می‌شوند که بقیه‌ی دنیا دارند با آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. به این ترتیب، تمام اینها به عملی شدن نقشه‌ی مگ در نابودی جاردن از «درون» ختم شد.

بازماندگان گناهکار از ابتدا وسیله‌ای برای بازی با تارهای عصبی قربانیانشان بوده‌اند. از همین سو، خیلی خوش‌ام آمد که ماجرای «بمب» فقط وسیله‌ای برای برهم ریختن نظم شهر و نگهبانان بود و در واقع، اینکه هدف اصلی مگ وارد کردن سربازان سفیدپوش‌اش به درون بهشت جاردن بود، بیشتر با خصوصیات این گروه جور در می‌آید. اگرچه در نگاه نخست خالی بودن کاروان، جلوی آشوبی آتشین را گرفت‌‌ و این ممکن است عده‌ای را ناراحت کرده باشد، اما همان‌طور که گفتم این همان چیزی است که از مگ انتظار داریم. درست مثل همان نارنجکی که داخل اتوبوس بچه‌ها انداخت. هدف ترکاندن نیست، بلکه یادآوری این نکته است که زندگی می‌تواند هر لحظه مثل یک بمب ساعتی منفجر شود و شما را مورد شلیک رگبارِ ظلم و پوچی و ستمش قرار دهد و وقتی پرسیدید «آخه چرا؟»، کسی جوابی به‌تان ندهد.

«بازماندگان» درباره‌ی به زیر آب رفتن تمام دنیا بعد از یک واقعه‌ی غیرقابل‌توضیح است. اگر جاردن قبل از این تنها جزیره‌ی باقی‌مانده‌ی این اقیانوس سیاه بود، حالا تمام دنیا غرق شده است و این به معنی نابودی تنها امید کسانی است که شاید ته دل‌شان فکر می‌کردند، جایی در آنسوی دنیا، معجزه‌ی زیبایی هم رخ داده. اما مگ با این کارش رسما درهای جاردن را به روی کثافت بیرون باز کرد و همه‌چیز را به لجن کشید. صحنه‌های نهایی اپیزود جلوه‌ی چنین دنیایی در واقعی‌ترین شکل ممکنش است. یا بهتر است بگویم جلوه‌ای از آینده‌ای که دنیا به سمت آن حرکت می‌کند: آخرالزمانی که دنیایش نه توسط زامبی‌ها یا بمب اتمی به زمین‌های هرز تبدیل شده، بلکه توسط تصادف ذهن انسان‌هایش با بن‌بست هستی به انتهای بی‌انتهایش رسیده است.

لبته همه‌چیز به این سیاهی هم نبود. علاوه‌بر تغییر دیدگاه جان نسبت به کوین که به یک صحنه‌ی غم‌انگیز بین این دو ختم شد، مری بالاخره بعد از عصبانیتِ خنده‌دار نورا از ناتوانی عیسی مسیح و زلزله به زندگی برگشت. مایکل در کلیسا درباره‌ی اینکه چگونه خانواده‌اش و مردم شهر، ناآرامی‌هایشان را نادیده می‌گیرند، حرف زد و شاید در زیر و روکننده‌ترین سکانس اپیزود، کوین باری دیگر به آن دنیا سفر کرد. بله، مگر می‌شود در اپیزود نهایی باشیم و خبری از یک مرگ شوکه‌کننده نباشد. اما تفاوت «بازماندگان» در این پیچشِ هوشمندانه این است که کوین دوباره توسط جان مورد ضرب گلوله قرار می‌گیرد و می‌میرد. از همین سو، باز دوباره به آن هتل معروف برمی‌گردیم و کوین را داریم که به‌طرز خنده‌داری آینه را به فحش می‌کشد، اما خیلی زود همه‌چیز وارد حال‌هوای شدیدا خفه‌کننده‌ای از لحاظ فوران احساس کوین در به ستوه آمدن از این همه بازی‌های دیوانه‌وار روانی می‌شود و به نقطه‌ای از خستگی می‌رسد که دوست دارد فقط به خانه برگردد.

از اینجا به بعد امکان ندارد یاد اپیزود نهایی فصل اول نیافتیم. در آنجا نیز داستان، کوین را از شهر دور کرد و در همین مدت، او به یک دریافت فلسفی و دگرگونی درونی رسید و شخصیتش را رشد داد. و بعد در راه بازگشت به خانه متوجه شد که همه‌چیز نابود و به آتش کشیده شده و نمی‌تواند به راحتی از آرامشی که به سختی به آن دست پیدا کرده، استفاده کند. آنجا کوین سر قبر با خواندن جملاتی از انجیل به گریه افتاد و اینجا او در جریان خواندن ترانه‌ای برای روح‌هایی که ظاهرا از عزیمت‌شدگان هستند، به گریه می‌افتد. اگرچه این لحظات خیلی به هم نزدیک هستند، اما کماکان به‌طرز معرکه‌ای متفاوت نیز هستند.

در کنار هنرنمایی بی‌نظیر جاستین ثرو و این حقیقت که این صحنه رسما ایده‌پردازی‌های بکر سازندگان را به اوج می‌رساند، نکته‌ی تنش‌آفرین این سکانس این است که ما نمی‌دانیم آیا او موفق می‌شود، باری دیگر از اینجا قسر در برود. آیا واقعا او دوباره می‌تواند سر مرگ را گول بمالد؟ به خاطر همین، اگرچه خوانندگی برای زنده شدن مسخره به نظر می‌رسد و می‌بینیم که کوین هم آن را با بی‌میلی قبول می‌کند، اما کم‌کم ایمان می‌آورد که اگر این عملی نشود، کار تمام است و به همین دلیل، تمام قلب و انرژی‌اش را پشت میکروفون می‌گذارد. و بله، او برمی‌گردد. یا جاردن واقعا مکان معجزه‌خیزی است یا کوین همانند پدرش یکی از انسان‌های مهم دنیای جدید است که نباید به این راحتی‌ها بمیرد. به هرحال، او چشمانش را که باز می‌کند، خودش را در همان دنیای گندیده‌ای می‌بیند که خود و خانواده‌اش سعی در فرار از آن داشتند. جایی که جنون و ذهن‌های درهم‌شکسته حکومت می‌کنند. و جان در برخورد با مردی که دوبار از دنیای مردگان بازگشته، کاری جز قبول معجزه و دنیای به‌هم‌ریخته‌ی جدید ندارد.

در پایان، وقتی زلزله‌‌ی غیرمنتظره‌ی دیگری کوین را قبل وارد شدن به خانه زمین زد، یک‌جورهایی ترس برم داشت که نکند سقف خانه فرو بریزد و سریال اوج بی‌رحمی‌اش را با کشتن اعضای خانواده‌‌ی کوین نشان دهد، اما خدا را شکر، او با گردهمایی تمام کسانی که دوست‌شان دارد، روبه‌رو می‌شود. چهره‌های خندانی که یکی پس از دیگری به او خوش‌‌آمد می‌گویند. این وسط، شاید آنها به هم رسیده باشند، اما دنیا در درب‌و‌داغان‌ترین وضعیتش به سر می‌برد و یک‌عالمه سوال‌های بی‌جواب که دست به دامن فصل جدیدی هستند که به قول لیندولف قرار است «به‌طرز دیوانه‌واری بلندپروازانه و فرا-احساسی» باشد. واقعا تمام سازندگان و بازیگران «بازماندگان»، امی و گولدن گلوب که سهل است، لیاقت اسکار دارند!]

saeed_iri
01-02-2016, 03:23 AM
بهترین سریال 2015 (با احترام به fargo عزیز) .
در Leftovers شما با یک غذای لذیذ رو به رو هستین ، البته این غدا هیچ شباهتی به پیتزایی که در 10 دقیقه آماده میشه نداره این غذا ، فست فود نیست ! یک قورمه سبزی اصیل هست که از صبح اون رو برای شام ، بار گذاشتن و در دقیق ترین زمان، به اون ادویه های جادویی رو اضافه کردن. (فکر میکنم تکلیف این سریال رو با بقیه سریال ها روشن کردم!:Smiley69:)
هر چقدر از خوبی این سریال بگم کم گفتم . نظر همه دوستان رو دیدم و نظریه های جالبی هم خوندم.
اما من یک نظریه در مورد اپیزود شاهکار 8 دارم که کسی اشاره ای نکرده،
""" به نظر من اون هتل، نظریه جهان های موازی رو بیان میکنه و با ارتباط برقرار کردن کوین با پدرش از طریق تلوزیون "وقتی گفت من هم دقیقا تو همون اتاق هستم " فکر میکنم تکلیف ما با اینکه اونجا کجا هست روشن شد( البته این نظر بنده هست) """
خیلی دوست دارم یک مقاله مدون چندین صفحه از ریزترین جزییات و نکات این سریال بخونم تا یک به یک تمام ابهاماتم برطرف بشه (ترجیحا فارسی! و اسم نویسنده اون عباسی ، رائفی پور و... هم نباشه :Smiley69:) اما حیف که این سریال اندازه شایستگی که داره دیده نشده.

Raylan Givens
09-11-2016, 12:47 AM
http://picoup.ir/images/45727274170771289010.jpgفصل اول عالی بود، ولی این فصل فوق‌العاده رو هم رد کرده. 3 قسمت و یکی از یکی بهتر. موسیقی هم همچنان غوغا می‌کنه. فقط ناراحتم که چرا سریال رو با پخش هفتگی دنبال نکردم. از طرفی هم خوشحالم که بالاخره تونستم یه درام در حد رکتیفای پیدا کنم؛ البته هیچ ربطی به هم ندارنا، منظورم اون درام آروم و پخته‌شونه که باعث میشه از تک‌تکِ لحظاتـشون، لذت ببرم. باقی فصل رو هم در آروم‌ترین حالـت ممکن می‌بینم، چون نمی‌خوام به این زودی‌ها تموم بشه. ایرادی نمی‌تونم بهش بگیرم.

KEVIN GARVEY
09-11-2016, 02:11 AM
تو این تایم کم سریالی وقتی پیدا کردم و دوباره این سریال خیلی خیلی زیبا رو دیدم.
فصل دوم خیلی بهتر از فصل اول و در انتظار یه فصل سوم خیلی باحال تر.

باور کن، سرپرست عزیز، هومن، این سریال چکار که نمیکنه با آدم. تو میگی از تک تک لحظات لذت میبری، من باهاش زندگی میکنم وقتی میبینم، ولی واسه درک بیشتر بعداز فصل دو که دیدی دوباره برگرد از دوباره یه بار دیگه ببین تا خیلی بیشتر تو عمق سریال جا بشی.
اصلا بازیگرا انگار همشون آخر بازیگرن. هم اصلی ها هم فرعی ها.
نمیدونم چی بگم، اخرشه این سریال اخرش

KING STANNIS
02-24-2017, 01:20 AM
پایان فصل دوم

نسبت ب سیزن قبل بنظرم افت داشت هرچند اخرکار تقریبا خوب جمعش کردن و همین ک دقیقه نود همه دور هم جمع شدن و اون سکانس چرخش دوربین و فضای خانوادگی با جمله دل انگیز نورا (Your home) و گریه گاروی کاری کرد اشتیاقم برا فصل سوم بیشتر بشه.ولی این جماعت سفیدپوش چ فاز درپیتی دارن لیو تایلر هم ک زیبا هست و زیبا بازی میکنه فقط از اون سکانس تو کامیونش با برادر جیل بدم اومد نمره من ب این فصل 8.7 امیدوارم فصل بعد بهتر بشه.