PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود اول

yaser63
10-12-2015, 11:16 AM
http://picoup.ir/images/98596863340149706239.jpg (http://picoup.ir/)

Season 6, Episode 1, First Time Again

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt4211958/?ref_=ttep_ep1)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45959&p=193839&viewfull=1#post193839)

vahid-fcb
10-12-2015, 12:38 PM
تو اسکرین شات ها نگاه میکردم ، تصاویر سیاه و سفید بود ! آیا این قسمت سیاه و سفید فیلمبرداری و پخش شده و یا ایراد از ریلیز ها هست ؟

threeFX
10-12-2015, 05:43 PM
تو اسکرین شات ها نگاه میکردم ، تصاویر سیاه و سفید بود ! آیا این قسمت سیاه و سفید فیلمبرداری و پخش شده و یا ایراد از ریلیز ها هست ؟

چون زیرنویس نیومده ندیدم هنوز این قسمت رو اما چیزی که دانلود کردم رو یه کم جلو عقب کردم 50% این قسمت سیاه سفیده ! :Smiley69: زیرنویس نمیاد چرا ؟!

vahid-fcb
10-12-2015, 05:56 PM
چون زیرنویس نیومده ندیدم هنوز این قسمت رو اما چیزی که دانلود کردم رو یه کم جلو عقب کردم 50% این قسمت سیاه سفیده ! :Smiley69: زیرنویس نمیاد چرا ؟!

درسته ، من هم آخرش دانلود کردم و دیدم که آره اینجوریه . همین مشکل باعث شد حدود 6 ساعت این قسمت رو با تاخیر ببینم .

.Ven0m.
10-12-2015, 09:05 PM
محشر
مایند بلووینگ به قول فرنگیا D :
واقعا از تک تک لحظه ها لذت بردم
10/10
بدجور تو خماری گذاشت واسه قسمت دوم اما خب خبر خوب اینه واکینگ دد با قدرت تمام برگشته تا راه خوبی که تو فصل 5 شروع کرده بود ادامه بده:Smiley35:

khafan11
10-13-2015, 01:27 AM
صحنه های سیاه و سفید از حوادثی که قبلا اتفاق افتاده ، صحنه های رنگی هم زمان حال :Smiley10:

Overlord93
10-13-2015, 01:43 AM
پروموی قسمت دوم.
https://www.youtube.com/watch?v=fx6CSRexfDs

Artin_PM
10-13-2015, 02:28 AM
این قسمت وافعا فوق العاده بود...شروع قوی رو داشت سریال
خیلی از این قسمت لذت بردم
تو این قسمت بیشتر فهمیدم که ریک خیلی چیزا میدونه و با تجربیاتی که داشته این همه سال بهترین رهبر میتونه باشه
اون کارتر هم آدم عوضی بود از همون اول ریک باید میکشتش که خودش به درک واصل شد
بنظرم همه باید به ریک گوش بدن...تنها راه نجاتشون همینه...همونجا که ریک به مورگان گفت که آدمایی مثل کارتر میمیرن و دقیقا هم همین اتفاق افتاد
نقشه ریک هم برای نجات الکساندریا تقریبا جواب داد و کل اون گله های زامبی هم تقریبا از راه الکساندریا منحرف شده بودن که اون بوق همه چی رو به فنا داد بیچاره این همه ریک زحمت کشید
گلن هم که واقعا خوب دلی داره که به این نیکلاس کمک میکنه من جاش بودم یه گلوله تو سرش حروم میکردم
در کل هیچ ایرادی نمیتونم به این قسمت بگیرم...از دیالوگ ها صحنه ها و... همه چیز لذت بردم مخصوصا اینکه اتفاقات زمان گذشته رو سیاه سفید نشون میداد
10/10

threeFX
10-13-2015, 03:30 AM
قسمت اول رو خیلی پرهزینه ساختن فک کنم ... شروع خیلی قوی ای داشت ... یه کم هم داره دارک ساید ریک رو تعدیل میکنه و مربوط میکنه به شرایط بد زمونه :Smiley69:

hadi2006mi
10-13-2015, 01:52 PM
قسمت خوبی بود فقط امیدوارم ادامه داشته باشه چون واکینگ دد در فصلهای اخیر فقط قسمتهای یک و هشت و نه و شونزده تقریبن قابل قبول داره و بقیه قسمتها خیلی به حاشیه میره و انگار هدف نویسندها تمدید کردن سریال هست در کنارش یکسری بازیگر جدید وارد میکنند بعد از سریال حذف میشند کولن داره متوسط جلو میره

тнor
10-13-2015, 02:04 PM
هر چی فکر میکنم میبینم نظر خاصی نمیتونم راجب این قسمت بدم
یه جورای برام عجیب غریب بود
امید وارم از این عجیب غریب های خوب باشه
اما به نظرم اهنگ تیتراژ پایانیش دیگه باید عوض بشه به این فصل اصلا نمیخوره اهنگ های تیتراژش

Alireza-cRm
10-13-2015, 02:12 PM
خیلی خیلی قوی شروع کرد اگه بتونه تا حدودی همینطور ادامه بده عالی میشه.صحنه های گذشته خیلی خوب بود
امتیاز 9.6 از 10 داره تا الان از imdb برا قسمت یک :Smiley35:

Dr. HANNIBAL LECTER
10-14-2015, 01:07 AM
شروع خوبی بود ل اگر در ادامه خرابش نکنند دو فصل اول خیلی خوب بود ولی کم کم سریال داشت افت میکرد و داستان نداشتند امیدوارم شاهد بازگشت خوب و فصلی قوی باشیم

Green Way
10-14-2015, 02:20 AM
مثل همیشه شروع میخکوب کننده ای داشت. شخصیت پردازی ها فوق العاده بود به همراه فلش بکها.از آتلانتا به این سمت این تعداد واکر ندیده بودیم. اون صدای مهیب آخر اپیزود میتونه یه جورایی با گرگا w در ارتباط باشه. این فصل تقابل اونا با گروه ریک جالبه

sh2012
10-14-2015, 08:39 AM
اسم اپبزود خیلی جالبه.......

First Time Again

باید ببینیم خود سریال هم میتونه شروعش به نحوی باشه که دو فصل قبل رو فراموش کنیم ؟؟؟؟

Cnα3ZαR
10-14-2015, 12:31 PM
خب مثل همیشه اول فصل شروع خوبی داشت ، اما باید این شرایط رو حفظ کنــن تا مثل فصل های قبل نشه
در کل جالب بود

saeed_iri
10-14-2015, 04:17 PM
خوب بود. به نظرم زمان این اپیزود نسبت به روند اتفاقاتی که افتاد، زیاد بود . نمره من 8

SaeeD-Mj90
10-14-2015, 05:27 PM
شیر شیران آمد / والکینگ دد به میدان آمد ...:Smiley9:

یعنی عاشق گریم های عالی زامبی ها ام ... خیلی طبیعی تر و ترسناک تر هستن .
خیلیا از هیجان و فوق العاده بودن قسمت اول گفتن ... ولی واسه من در حدی نبود که بگم فوق العاده بود ...
همین که سریال مورد علاقه ام و ریک و دریل و گلن برگشتن خوشحالم ...
ایپزود اول میتونم بگم در حد متوسط رو به بالا بود ... فقط زامبی فوق زیادی داشت ...
البته ( آخراش خیلی خیلی هیجانی شد دوست نداشتم تموم بشه) :Smiley10:
درضمن فصل قبل اینقدر درام سریال بالا بود و زامبی هم کم داشتیم این فصل بدجوری داره تلافیش میکنه
یه چیزی ام واسم خنده دار بود درباره این همه زامبی ( فکر کنم کل زامبی های فصل های قبلی رو جمع کردن آوردن فصل ششم .):Smiley36:
فلش بک هایی که به گذشته زده میشد برای طرح ریزی حرکت زامبی ها ... به چه دلیلی سیاه و سفید بود !!! یعنی میخواستن تاریک بودن گذشته رو نشون بدن ...
بازیگرای جدید هم مبارکمون باشه ...:Smiley35:

درکل میانگین حساب کنم خیلی خوب بود ... دمشون گرم .

ممنون از یاسر عزیز واسه تاپیک :Smiley17:و ممنون از تیم ریلیز اختصاصی ...:Smiley17:
دست مترجم عزیز (کیانوش جهانگیری) هم درد نکنه .:Smiley17:

KING STANNIS
10-14-2015, 11:03 PM
واقعا طوفانی شروع شد و نوید ی فصل زیبا رو داد...نقششون داشت خوب پیش میرفت ک بوقه خراب کرد همه چیرو و البته قرار هم نیس همه چی ب خوبی و خوشی تموم شه...البته همچنان نگران دریل هستم اگه بلایی سرش بیاد سریالو تحریم میکنم....:Smiley64:
تقریبا همشون رو هم نشون داد...
خداکنه باز نزنن چندنفر رو بکشن بریم تو شوک.....ای خدا....

reza_seazar
10-15-2015, 07:43 PM
جالب بود
امیدوارم این آرامش قبل از طوفانش باشه!
خدا کنه این فصل یه خونه تکونی اساسی تو گروه بازیگری بشه :Smiley35: چندتا تلفات داشته باشن!:Smiley69:
ولی اگه دریل رو از سریال حذف کنن دیگه به دیدش ادامه نمیدم!:Smiley41:

superstar
10-15-2015, 11:41 PM
شروع عالی داشت...

یه چیزی تو این 5 فصل شما چند تا زامبی با لباس ارتشی دیدین؟ معلومه که ارتش هنوزم پابرجاست:Smiley10:

دلم یجورایی واسه کارتر سوخت یواش یواش داشت ادم می شد

با اومدن مورگان هم این فصل خیلی عالی میشه

اون بوق هم بنظرم یا کار اون کشیشه باشه یا هم پسر این یارویی که ریک زد تو مخش یا هم ولف!:Smiley19:

اما نقششون هم فوق العاده بود که اون همه زامبی رو ببرن به دور از الکساندریا!

نمره 10 از 10

mohammadgamer
10-31-2015, 02:13 PM
خخخخ عحب قسمتی بود خخخ . بازسازی فاحعه منا بود لامصب . اول یه کامیون از بالا سقوط کرد ( جرثقیل کعبه ) بعد زامبی از رمی جمراتشون که تو فیلمم بین 2 کوه بودن حرکت کردن و به هم رسیدن و از رو هم رد شدن و مردن خخخخ ...
پست الان پاک میشه خخخخ

جالب اینجاس این قسمت حداقل 3-4 ماه قبل این حاذثه ساخته شده بوده ولی انقدر با جزییات خخخ

http://uupload.ir/files/6k6o_untitled.jpg

shovaliye2
11-04-2015, 01:40 PM
سلام دوستان. برای قسمت اول کسی زیرنویس هماهنگ با نسخه 720p nitro رو داره؟