PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود سوم

arso
10-26-2015, 12:55 PM
http://8pic.ir/images/s7bkspxhhqic4grcob6u.jpg

Season 6 Episode 3 " Thank you (http://www.imdb.com/title/tt4719614/?ref_=tt_eps_cu_n)

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45959&p=194404#post194404)

UntouChable
10-26-2015, 01:47 PM
اصلا قبل از دیدن اپیزود باز نکنید که اسپویل خطر ناک داره :d

گِلین, فک کنم یه0001 درصدی احتمال داره زنده بمونه :| چون رسما ندیدیم که دل و روده خودشو بخورن ... شاید اون یارو ترسوئه باشه که افتاده رو گلین و مشغول خوردن اون بوده باشن, و الانم بوی گَند مرده ها رو بگیره و نخورنش :/
اصلا شدنی نیست ولی ای کاش بشه ... همین الانشم این کاراکتر های جدید سریال رو غیر قابل مشاهده کردن ... الانم یکی از اصلی ها بره که ... :|

KEVIN GARVEY
10-26-2015, 02:13 PM
باور کنید ... نه میرم تو اسپویل میگم . :Smiley68:
خدایش گلن یه چیزی تو مایه های شخصیت راب استارک بود .خیلی ناراحت شدم که حذف شد . البته دوستان قبلا چیزهایی میگفن در باره مرگش .
ولی خیلی شخصیت خوبی بود . اون کسایی که به ریک حمله کردن کیا بودن . ولی

ولی این فصل خیلی خوب داره جلو میره و هیجانش از فصل قبل که فقط یکی دو اپیزود خوب داشت خیلی بیشتره وبا این اتفاقهایی که افتاده انتظار میره تا نیم فصل قبل از تعطیلات همچنان رو اوج باشه .

خیلی اپیزود خوبی بوده . من نمره کامل میدم /

AmiR RezA
10-26-2015, 03:50 PM
وای خدا چی بود .... یه قسمت واکینگ ددی اصل

موسیقی به شدت زیبا بود بسی لذت بردم
هیجان چسبیده بود به سقف
فیلم برداری بسیار زیبا بود + صدای موتور دریل :Smiley19:
گلن :Smiley19:
اخر قسمت بازی ریک توی ون, خارق العاده بود

Dr. HANNIBAL LECTER
10-26-2015, 05:02 PM
عجب قسمت بود ها این والکینگ دید هم یک قسمت در میون قشنگه قسمت هایی که ریک و دریل هستند هیجانی و زیباتر هست

Red Bull
10-26-2015, 07:04 PM
خوب بود

Green Way
10-26-2015, 07:13 PM
بای بای شخصیت باهوش و دوست داشتی، از اولین اپیزود فصل اول تا اینجا بهش عادت کرده بودیم. یکی از محبوب ترین شخصیتای سریال از بین رفت و یکی دیگه در استانه ی از بین رفتن. RIP Gellen# :Smiley116:
کجان اونایی که میگفتن واکینگ دد دیگه اشتیاقی واسه دیدنش نذاشته! تحت هر شرایطی نمیشه از این سریال دست کشید.

"Ross Geller"
10-26-2015, 07:38 PM
کجان اونایی که میگفتن واکینگ دد دیگه اشتیاقی واسه دیدنش نذاشته! تحت هر شرایطی نمیشه از این سریال دست کشید.
دوست عزیز من خودم یکی از اونام هنوزم پای حرفم هستم نه واسه این که اپیزود های واکینگ دد ( البته بعضیاشون ) قشنگ نیست واسه سیر داستانیش که دیگه خیلی داره تکراری میشه !
اما راجبه این قسمت :
واقعا بعد از این همه مرگ الکی واکینگ دد نشون داد هنوزم میشه با مرگ شخصیتاش ناراحت شد :Smiley19: خیلی دوس داشتنی بود گلن . زوج دوس داشتنی سریال هم یکیشون مرد
ریک هم که احتمال 99% زنده میمونه . برسه الکسندریا و بفهمه همه این مرگا کار W بوده فک کنم با تمام وجود حمله کنه بهشون یه جنگ اساسی دیگه ببینیم :Smiley19:

نمره هم 9 . لیاقتشو داشت این قسمت :Smiley35:

.Ven0m.
10-26-2015, 09:01 PM
خب بالاخره یه مرگ از شخصیت های اصلی
واقعا نیاز بود
این قسمت شاید از افتتاحیه هم بهتر بود
کنجکاوم بدونم این ریک قسمت بعد چی کار میکنه
10/10
این دفعه نمره رو بدون منت دادم ، لیاقتشو داشت

Cnα3ZαR
10-26-2015, 11:05 PM
اصلا قبل از دیدن اپیزود باز نکنید که اسپویل خطر ناک داره :d

گِلین, فک کنم یه0001 درصدی احتمال داره زنده بمونه :| چون رسما ندیدیم که دل و روده خودشو بخورن ... شاید اون یارو ترسوئه باشه که افتاده رو گلین و مشغول خوردن اون بوده باشن, و الانم بوی گَند مرده ها رو بگیره و نخورنش :/
اصلا شدنی نیست ولی ای کاش بشه ... همین الانشم این کاراکتر های جدید سریال رو غیر قابل مشاهده کردن ... الانم یکی از اصلی ها بره که ... :|

نــه دیگه امیدوار نبــاش کسی که رفته دیگــه بر نمیگرده :d
اگه یه بار دیگه ببینی متوجه میشی لبــاس گلن رو پاره کردن و خون پاشــید
اینم یه اسکرین شات ازش
http://uupload.ir/files/5ry2_untitled.jpg
مـنو امیدوار کرد این قسمت ، 10

Overlord93
10-26-2015, 11:21 PM
آقا گلن زندست. یه سری عکس دارم که فهمیدم.

عکس اول:تو این عکس مشخصه که سر گلن زیر یه بدن دیگست.
http://uupload.ir/files/czqg_11111a.png

عکس دوم:تو این عکس هم به وضوح محور بالایی و پایینی ایجاد شده.گلن هم داره روبرو شو نگاه میکنه.
http://uupload.ir/files/czqg_11111a.png

عکس سوم:تو این عکس هم کاملا باید گفت:از کدوم قفسه سینه ای دل و روده میزنه بیرون؟
http://uupload.ir/files/in9m_111113.png

اون سکانسی هم که نیکولاس و گلن با هم افتادن دقت کنین که گلن نیکولاس رو به سمت خودش گرفت و افتاد.یه جای کار صد در صد تو این سکانس میلنگید.
گلن صد در صد زندست ولی من نگران یه چیز دیگه ام. اونم مرگ داریله. اگه دقت کرده باشین تو تریلر کامیک کان فصل 5 آخر تریلر بث رو نشون میده. که آخر نیم فصل میمیره. تو تریلر فصل 6 یه بک پارت آخر تریلر دیدیم که مثل فصل 5 بود. با این تفاوت که بجای بث ,داریل گروگان گرفته شده. به این چیزا باید در تریلر خوب دقت کنید. کلا عکس ها-علائم عکس ها رو خوب دقت کنین.همیشه دلیلی دارن. تو همین قسمت 3 فصل 6 هم دقت کنین که داریل یه نگاه عجیب و غم ناکی به الکساندریا کرد. این یعنی ممکنه دیگه الکساندریا و گروهشو نبینه.قسمت بعدی هم که بنظر آرامش بعد طوفانه. طبق پروموی قسمت 4 میشه حدس زد که فلش بک کامل زندگی مورگان بعد از جدا شدن از ریک رو به نمایش میگذاره. طبق همون بی سیمی که توی پرومو از مورگان دیدیم و ریک به اون داده بوده.

saman2esm
10-26-2015, 11:35 PM
درود بر همه دوستان

برعکس بیشتر دوستان من فکر نمی کنم گلن مرده باشه!! و فکر میکنم این دل و روده های دوست گلن بود که میدیدم!در ضمن قسمت بعد هم گلن رو نخواهیم دید(فلش بک و....) اما در قسمت های بعدی خواهیم دید!

MrP
10-27-2015, 12:03 AM
قسمت سوم
این قسمت همه رو به خاطر گلن شوکه کرد.جدا از اینکه سرنوشت گلن با کمیک زمین به هوا فرق داشت ولی باید قبول کنیم که گلن مرده,اگه شبکه ای مثل Cw سریالو پخش می کرد و یا سریال Hannibal بود صد در صد می گفتم گلن زنده هست.ولی دیگه معلومه گلن تو دریای زامبی ها نمی تونه زنده بمونه و حتی اگه پایین هم نمی افتاد بازم مرگش تو اون شرایط قطعی بود,
ولی بی اغراق یکی از بهترین اپیزودهای سریال بود,صدای موتور دریل و استرس ریک تو ون هیجان سریال رو چند برابر کرده بود, جهت اطلاع بگم که بازیگر نقش ریک چند کیلومتر رو دویده بود تا به شرایط نقشش نزدیک تر بشه و از عهده اون سکانس ها بربیاد

saeed_iri
10-27-2015, 05:37 AM
بهترین اپیزود سریال ، برای اولین بار زامبی ها واقعا ترسناک بودن ، فکر نمیکنم تو هیچ قسمتی انقدر آدرنالینم بالا رفته باشه، به نظر من با هیجان انگیز ترین، ترسناک ترین و پخته ترین (از لحاظ بازی ) اپیزود رو به رو هستیم ، با اینکه گلن هیچ وقت شخصیت محبوب من نبود اما سرنوشت غم انگیز . ناراحت کننده ای داشت... یک چیز تکراری که اکثرا گفتم (البته خیلی من رو تحت تاثیر قرار نداد!) صدای موتور دریل !!!:Smiley69:

اضافه شده در : 9 minutes

اون دوستی که 3 داده ازش خواهش میکنم بیاد با دلیل بگه چرا 3 داده!!!!!!:Smiley10: البته برای من جوابش مشخصه یا درکی از فیلم و سریال ندارن یا خواسته عجیب و غریب باشن!
من رو یاده پیش بینی نتایج فینال جام جهانی می اندازه که نتیجه آرژانتین و آلمان رو یک عده 7-6، 0-9 پیش بینی میکردن!

m3hrdad
10-27-2015, 07:50 AM
سلام بر دوستای واکینگ ددیه شکاک
من معمولا پست میخونم تا اینکه پست رو بذارم ولی یه نکته ی ریز رو هستش بهش اشاره کنم از این بعد نگرانیاتونُ کمتر میکنه :Smiley36:

هر وقت بحث کشتنِ یه شخصیت اصلی تو یکی از سریالها مطرح میشه و دوستان تا یک هفته (شایدم بیشتر :Smiley36:) تو سر کله هم میزنن که طرف مرده یا زندست من یه کار میکنم که معمولا هم جواب میده 90% مواقع و اونم اینه...(البته شاید از این بعد از من متنفر بشید چون سورپرایز سریال دیگه ممکنه براتون از بین بره و لوث بشه هیجانش :Smiley69:)
اگه برید تو سایت imdb و پروفایل اون سریال رو بیارید تو قسمت cast که لیست بازیگران و تعداد اپیزودهایی که بازی کردن رو نگاه کنید با یه مقایسه ساده با بازیگرهای اصلیِ دیگه متوجه میشید که کی چی کاره ست! مثلا در مورد همین اپیزود اگه یه سر بزنید به این لینک (http://www.imdb.com/title/tt1520211/) و کاری رو که گفتم بکنید میبینید که گلن، ریک و کارل پسرش هر کدوم 83 اپیزود بازی کردن و در نتیجه (:Smiley36:) گلن قطع به یقین زنده میمونه چون هم اندازه با ریک اپیزود بازی کرده و هر دو از همون اول سریال حضور داشتن! حالا از بین کارول، دریل و مگی (شخصیت اصلی ها) حتما یکی با این سریال تا mid-season خداحافظی میکنه که یحتمل هم همون دریل هست (حیفِ دریل:Smiley104:)... دیگه شرمنده که اینجوری شد دست خودم نبود :Smiley14:

AmiR RezA
10-27-2015, 09:45 AM
یه چیز دیگه هم الان به ذهنم رسید اگه دل و روده های طرف بریزه روی گلن ممکنه واکر ها فکر کنن یکی مثل خودشونه و نخورنش !

نمونش هم توی قسمت های قبل فصل های قبل چندین بار توسط افراد گروه ریک انجام شده :Smiley69:

UntouChable
10-27-2015, 10:40 AM
نــه دیگه امیدوار نبــاش کسی که رفته دیگــه بر نمیگرده :d
اگه یه بار دیگه ببینی متوجه میشی لبــاس گلن رو پاره کردن و خون پاشــید
اینم یه اسکرین شات ازش
http://uupload.ir/files/5ry2_untitled.jpg
مـنو امیدوار کرد این قسمت ، 10

نه بابا بزار کمی امیدوار باشیم ... آخه تو یه صحنه فک کنم نامردا قلبشو کشیدن بیرون, نمیشه که همزمان قلبش کشیده بشه بیرون و جیغ هم بکشه ... :d
فک کنم باید عمل خون رسانی به حلق و حنجره اینا انجام بشه که صدا بیاد بیرون :d

siavashbehzad1
10-27-2015, 10:56 AM
آخی گلن مرد:Smiley19: !!! (.......) اون نقطه چینا چند تا حرف زشتن به عوامل و کارگردان واکینگ دد ، محض احتیاط اگه تو قسمت بعد زنده بود ... با عواطفمون بازی نکنن الکی

Mr Robot
10-27-2015, 11:25 AM
اقایون و خانوم ها خیالتون راحت باشه زنده ست
گلن در ادامه ی فصل و طبق تصاویر فیلمبرداری با مسیح شخصیت جدید سریال دیده شده

Governor
10-27-2015, 01:52 PM
این صحنه کاملا می تواند هم مرگ گلن و هم عدم کشته شدن او را به باور ما برساند در واقع نکاتی وجود دارد که می تواند ما را به این باور برساند که سازندگان ما را در مورد این مرگ فریب داده اند. گلن یکی از شخصیت های اصلی،مهم،تاثیرگزار و از نظر محبوبیت می توان گفت سومین شخصیت سریال است. او کسی است که ریک را از درون تانک نجات داد و اگر او نبود ریک را هم نداشتیم. مرگ شخصیت هایی که کمتر از او در سریال حضور داشته و موثر بوده اند دارای بار معنایی والاتری بوده و همچنین تایم طولانی تری را به خود اختصاص داده بود. برای مثال با نگاهی به فصل ۵ و ۳ و بررسی مرگ شخصیت های لوری،آندریا، باب و تایریس به صحت این موضوع پی می بریم. مرگ هر کدام از این شخصیت ها با مفهوم و یا درام عمیقی همراه بود. در واقع مرگی در شان این شخصیت ها. علاوه بر این مرگ توسط زامبی ها برای شخصیت های اصلی کوچک است و این نوع مرگ مناسب شخصیتی چون گلن نیست.

اما گلن او یکبار تارا را بخشید و او را تبدیل به یکی از افراد خودشان کرد و در مرتبه ی بعد اینکار را در حق نیکلاس انجام داد هر چند که میزان خطای نیکلاس با تارا قابل مقایسه نیست اما اگر گلن واقعا در این صحنه مرده باشد، در واقع بخاطر بخشش نیکلاس مرده و معنایش این است که فردی چون نیکلاس را نباید می بخشیده است و بخاطر اشتباهی که در این گذشت انجام داده می میرد! با این دلیل مرگ گلن کاملا بیهوده است. برعکس اگر نیکلاس خلاف خطاهای گذشته اش با مرگش راهی را برای گلن باز می کرد آن وقت این رابطه و تشکر او از گلن معنا پیدا می کند. در واقع این نوع مرگ برای گلن جز غافلگیری مخاطب هیچ چیز دیگری همراه ندارد.

در صحنه ی مربوط به نیکلاس و گلن روی سطل زباله بعد از سقوط این دو، نیکلاس کاملا در بغل گلن قرار می گیرد، شاید هم این اتفاق بخاطر این باشد که گلن سعی داشت جلوی نیکلاس را بگیرد در هر صورت امکان اینکه نیکلاس بر روی گلن قرار گرفته باشد زیاد است. تصور اینکه فردی که دل و روده اش بیرون کشیده شده و نصفه اعضای بدنش خورده شده هنوز در حال تماشای بدن تکه ی پاره ی خود است دور از عقل به نظر می رسد چون هر انسانی بر اثر فشار درد از حال می رود.

به نظر می رسد در این صحنه مهمات نیکلاس و گلن هر دو تمام می شود چون بعد از اینکه گلن آخرین تیرش را رها می کند و چاقویش را بیرون می کشد، نیکلاس هم همان عمل را انجام می دهد اما وقتی می خواهد خودش را بکشد اسلحه اش هنوز مهمات دارد. نمی شود تصور کرد که در چنین موقعیتی نیکلاس به ذخیره ی مهمات برای هر نوع عملی فکر کرده باشد.

نکته ی دیگر در این صحنه این است که چرا زامبی ها با سر گلن کاری ندارند در حالی که از همه طرف او را محاصره کرده اند!

این صحنه می تواند یک رویا یا تصور باشد!

وقتی میشون با هیث در مورد حقیقت جهانی که در آن هستند سخن می گوید: این جمله ها را به زبان می آورد:”تا حالا اونقدر غرق خون شدی که ندونی خون خودته یا خون واکرا یا خون دوستات؟” این دیالوگ ها می تواند به صحنه ی گلن و نیکلاس مرتبط باشد.

مدت کوتاهی بعد از فصل ۵ استیون یون(بازیگر نقش گلن) در مورد مرگ این شخصیت گفته بود “اگر قرار باشد گلن بمیرد یک قسمت از وقایع حماسی را به او اختصاص می دهند”. به نظر نمی رسد این قسمت حماسه ای باشد که برای گلن انتظار می رفت!

در جای دیگری رابرت کرکمن به شوخی گفته بود “ما شخصیت های محبوب را نمی کشیم”. اما مخاطبان خوب می دانند که عوامل سازنده ی سریال هر شخصیتی را هر زمان که بخواهند می کشند.

علاوه بر همه ی اینها دلیل دیگری که مخاطبان را بر این باور رسانده که گلن نمی تواند مرده باشد این است که او سر فیلمبرداری قسمت های جدید با گریم و لباس گلن دیده شده است. عده ای این فرض مطرح کرده اند که حضور او بخاطر صحنه های فلش بک است اما در عکس های منتشر شده از این موضوع او در کنار شخصیت هایی که هنوز در سریال معرفی نشده اند که فلش بکی با گلن داشته باشند دیده می شود که تصاویر آن را در ادامه می بینید. البته بعضی مطرح می کنند که شخصیت های اصلی کشته شده را برای فریب دادن طرفداران سر صحنه ی فیلمبرداری حاضر می کنند!

دریل،گلن و کسی که به نظر بازیگر شخصیت عیسی می رسد.

http://www.twdenthusiasts.com/wp-content/uploads/2015/09/jesus-paul-monroe-the-walking-dead.jpg

http://www.twdenthusiasts.com/wp-content/uploads/2015/10/glenn-still-alive-the-walking-dead.jpg

اما برعکس همه ی اینها یعنی اینکه این مرگ واقعا رخ داده باشد هم می توان تصور کرد یعنی سازندگان خواسته باشند جای امید برای مخاطب باقی گذارند ولی در حقیقت با نشان دادن واقعی بودن این اتفاق، مخاطب امیدوار را یکبار دیگر شوکه کنند. در حقیقت سازندگان با نمایش فوق العاده ای که از این صحنه تصویر کرده اند حالتی ۱۰۰ درصدی از مرگ یا عدم مرگ گلن را به مخاطب القا می کنند!

در نهایت باید گفت ما هم به سان خیلی از مخاطبان دیگر امیدواریم که این یک صحنه ی مرگ جعلی برای گلن بوده باشد و هفته ی بعد با زنده دیدنش غافلگیر شویم چرا که او از جمله ی شخصیت هایی است که از فصل اول با ماست و هیچ کس هر چقدر هم خوب باشد نمی تواند جای یک شخصیت با قدمت مثل او را پر کند.

saeedgreat
10-27-2015, 03:11 PM
یه چیز دیگه هم الان به ذهنم رسید اگه دل و روده های طرف بریزه روی گلن ممکنه واکر ها فکر کنن یکی مثل خودشونه و نخورنش !

نمونش هم توی قسمت های قبل فصل های قبل چندین بار توسط افراد گروه ریک انجام شده :Smiley69:
فکر نکنم چون قسمتای قبل دل و روده ی خود واکرهارو میریختن سرشون نه ادمارو

WALKING DE4D
10-27-2015, 06:41 PM
۲۰/۱۰ فصل ۶ تا به اینجاش عالی بوده
بخصوص این قسمت اتفاق زیادی افتاد و هیچ عیبی نمیشه گرفت درباره گلن که دیگه هیچ راهیی برا زنده موندنش نیست باید قبول کنیم مرده من بعد ۲ ساعت از تماشا این قسمت هنوز این مدلیم:Smiley10::Smiley10:
متن هارو که میخوندم یه عده ای که تعدادشونم از ۱ ۲ نفر نمی گذره نظرشون اینه ریتم سریال تکراری شده خب دوست عزیز شما برو همون got ببین که سراسر تکراره و تکراره

saeed_iri
10-27-2015, 06:58 PM
راستی نکته ای که هیچ کس به اون اشاره ای نکرد، "دست دریل چی شد ؟ نکنه خدا نکرده:Smiley10: زامبی گازش گرفت ، :Smiley10:

A_TWD
10-27-2015, 08:51 PM
خوب گلن که مرد ، ریک هم نزدیک به مرگه اگر دریل هم بمیره .... یحتمل به فصل اخر نزدیکیم :))
کلا خوب بود ولی کسایی مثل من که میگن ریتمش تکراری شده فکر نمیکنن با مرگ یک نفر یا حتی همه گروه تغییری حاصل شه ... من که راضی به مرگش نبودم حتی برای تنوع ... کلا جو سریال همش رفته تو فاز ناامیدی خوب یه تکونی به خودشون بدن .... یه اتفاق بزرگ لازمه ... این فصلم باز با یه گروه نخاله طرف بودیم و هستیم که نقشه ها و خونه ی خوشگل ریک و خراب میکنن .... قبول کنید دارن کشش میدن
10/10

mohammad1992
10-27-2015, 08:52 PM
من هر 3 قسمت باهم دیدم اهنگ زمانی که گلن افتاد روی زمین رو خیلی حال کردم ولی نمیدونم چرا کارگردان برای مرگ گلن این مدلی به مرگش خاتمه داده خودمون میدونستیم ادم فداکاریه اون مو بلنده که به اب نگاه میکرد بفهمه چه فرمیه خیلی جالب بود بی صبرانه منتظر قسمت چهارم امتیازم10

reza_seazar
10-27-2015, 09:06 PM
راستی نکته ای که هیچ کس به اون اشاره ای نکرد، "دست دریل چی شد ؟ نکنه خدا نکرده:Smiley10: زامبی گازش گرفت ، :Smiley10:

چاقوش شکست دستش برید.

Tha Real Nigga
10-27-2015, 09:56 PM
نمره من به این قسمت 10 هست

در مورد گلن هم من که میگم امکان زنده موندش هست ولی کاش مثل کمیک میشد

نگان بزنه کلشو با چوب بیسبال بترکونه!

"Ross Geller"
10-27-2015, 10:52 PM
متن هارو که میخوندم یه عده ای که تعدادشونم از ۱ ۲ نفر نمی گذره نظرشون اینه ریتم سریال تکراری شده خب دوست عزیز شما برو همون got ببین که سراسر تکراره و تکراره
من Got میبینم دوس دارم Walking dead هم ببینم , دوستم دارم بیام بگم ریتمش تکراری شده , وقتی هم مثل الان قسمت خوب بیاد تعریف کنم , دوستم دارم بیام اینجا نظرمو بنویسم . شما هم همین مدلی :Smiley10: بمون اگه هم نمیتونی انتقاد تحمل کنی نیا انجمن . :Smiley41:

amoosia
10-27-2015, 11:39 PM
ای لعنت به نویسنده که اینطوری با احساساته آدم بازی میکنه:Smiley104:

Zombieland
10-28-2015, 12:01 AM
این میشون دستش چنگ منگ خورد اینم بره مجبور میشم خودم شمشیر دست بگیرم به خون خواهیش قیام کنم
نمره این قسمت11

тнor
10-28-2015, 12:56 AM
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
حالا من این وسط ساز مخالف میزنم
اقا خوب نبود:Smiley104::Smiley104::Smiley14::Smiley14: :Smiley14:
این چه افتضاحی بود:Smiley104::Smiley104::Smiley14:
به قول یه سری اب بستن توش:Smiley14::Smiley14: البته نمیدونم اب و چطوری میبندن تو کاغذ های فیلم نامه :Smiley15:
-----------------------------------------------
سریال دیگه یکی و میارن یکی و میبرن چه میشه کرد هرچی اعتراض هم بکنیم دیگه برنمیگرده اونی که رفته
اخر سر هم اعتماد به اون مردک کار دستش داد
10/10

Hilary1370
10-28-2015, 01:59 PM
یکی از فوق العاده ترین قسمتهای سریال رو دیدم واقعا عالی بود...هنوز تو خماری گلن هستم بدجور 2 به شکم که زنده س یا مرده..!!:Smiley69:
شاید احتمالش باشه زنده بمونه چون اون یارو افتاد رو گلن...ولی میدونم که امید الکی دارم میدم به خودم!!!:Smiley39: حقش نبود این جوری از داستان بره بیرون...اولین سکانس بعد مرگ گلن وحشتناک عالی بود...آهنگش روانیم کرد بدجور...اون جایی که دوربین درختا رو میگیره بعد میشون و اون دوتا مردا رو نشون میده ، آهنگش مرگ نداره خیلی تاثیر گذار بود...!!:Smiley69:
اون صحنه ای که دریل غیرتی میشه موتور و گاز میده که به سمت ریک بره...یا اونجایی که از بالا فیلمبرداری کرده بود عالی بود عالی بود!!:Smiley69:
ریک هم که تو بد دردسری افتاد..اونم چه جور!!! خلاصه اینکه اینقدر داستان همه ی افراد تو این قسمت پیچ خورده بود واقعا چند لحظه گیج گیج شدم..!!:Smiley69:
خوشحالم قسمتهای قشنگ سریال شروع شده...:Smiley69:

WALKING DE4D
10-28-2015, 07:45 PM
من Got میبینم دوس دارم Walking dead هم ببینم , دوستم دارم بیام بگم ریتمش تکراری شده , وقتی هم مثل الان قسمت خوب بیاد تعریف کنم , دوستم دارم بیام اینجا نظرمو بنویسم . شما هم همین مدلی :Smiley10: بمون اگه هم نمیتونی انتقاد تحمل کنی نیا انجمن . :Smiley41:

انجمن که برا شمانیست که میگی نیا هر وقت دوست داشته باشم میام منم انتقاد کردم ریتم got تکراری ۲ قسمت اخر میان ۴ تا شخصیت محبوب میکشن بعد میگین این طوری شدیم:Smiley10:
از بحث بیخود خارج شیم :Smiley41:
مشخص ریک قرار نیست بمیره ولی تو بد دردسری افتاده منتظر فسمت ۴ هستم فصل ۶ میتونه از ۲ فصل ابتدایی به مراتب بهتر باشه اگه همین ریتم تا اخر ادامه بدن
گلن هیج امیدی برای زنده موندنش نیست :Smiley17:

sky-boy
10-28-2015, 11:16 PM
همون طور که یکی از دوستان اشاره کرده بود تو سایت imdb قسمت cast می تونید تعداد اپیزودهایی که هر بازیگر بازی کرده و یا قراره بازی کنه رو ببینین که البته واقعا به نظر خودم خیلی بده و یه جور اسپویل به حساب میاد!
گلن زندس! خیالتون تخت!:Smiley69:

hamed224
10-29-2015, 03:19 AM
خیلی حال داد مخصوصا صحنه آخر ... اون نگاه ریک که سرشار از نگرانی و نا اومیدی و احساس شکست بود ،بازی با میمیک صورتش

خیلی عالی بود ... استرس سریال رفت بالا ... امیدوارم همینطوری پر هیجان تا اخر ادامه داشته باشه ....

WALKING DE4D
10-29-2015, 12:54 PM
همون طور که یکی از دوستان اشاره کرده بود تو سایت imdb قسمت cast می تونید تعداد اپیزودهایی که هر بازیگر بازی کرده و یا قراره بازی کنه رو ببینین که البته واقعا به نظر خودم خیلی بده و یه جور اسپویل به حساب میاد!
گلن زندس! خیالتون تخت!:Smiley69:

شاید توی فلش بک ها مررور گذشته باشه اون شرایط اون زامبی هایی که ما دیدیم گلن زنده بمونه دیگه سریال وارد زانر کمدیم میشه

MrP
10-29-2015, 05:47 PM
اینم چند تا عکس از یکی از فیلمبرداران که نقش زامبی رو تو این قسمت هم بازی کرد

http://picoup.ir/images/44333648592875667432_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=44333648592875667432.jpg)

http://picoup.ir/images/13237417301807268725_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=13237417301807268725.jpg)

http://picoup.ir/images/13880172266226045548_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=13880172266226045548.jpg)

http://picoup.ir/images/03810845236829804040_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=03810845236829804040.jpg)

mr67
10-29-2015, 06:09 PM
ممنون بابت عکسها (پست بالا) جالب بود فقط یک نکته رو بگم که ایشون Greg Nicotero یکی از تهیه‌کننده های اجرایی سریاله و کارگردان چند قسمت از جمله قسمت اول این فصل هم بوده البته کار اصلیش گریم واکرها و اسپشال افکت بخش گریم میباشه
پ.ن: حالا که سر مردن یا نمردن گلن بحثه جالب میشه اگه یه تاپیک نظرسنجی در این مورد ایجاد بشه

saeedgreat
10-29-2015, 07:20 PM
بچه ها شاید تو قسمتای قبل گلن نقش زامبی داشته باشه:Smiley14::Smiley14:مثلا اون دختره jss ببینتش:Smiley36::Smiley69:

amin47
10-30-2015, 03:35 PM
اگر یادتون باشه فصل 1 هم وقتی ریک تو تانک گیر افتاد گلن از پشت بیسیم باهاش حرف زد.
این بار هم پشت بیسیم همون دیالوگ رو گفت که دقیقش یادم نیست ولی حدودا گفت مراقب باشه کله خر
بعدم تو اون قسمت هم گلن هم ریک نجات پیدا کردن.
فکر کنم اندفعه هم هر دو نجات پیدا کنن.
این قسمت هم 10/10 رو داشت.

پ.ن: قسمت قبلی من از این wolf ها بیشتر از زامبی ها ترسیدم ، خیلی وحشی بودن.

Zombieland
10-30-2015, 06:38 PM
خیلی مزخرفه هرجوری حساب میکنم اون صحنه رو میبنم باید بمیره ولی به طور مزخرفی نجات پیدا میکنه
از گلن اون اوایل خوشم میومد اون موقع که دیوانه تر بود از وقتی که با مگی پیوند زن شویی بسته دیگه باهاش حال نمیکنم شخصیتش عوض شده

mohammad1992
10-31-2015, 08:43 PM
اپیزد اول فصل ششم نشون داد که زنده اس چون زمانی که اون تریلی افتاد روی زامبی ها گلن با گروه بود چرا داستان لو دادن

MrP
10-31-2015, 08:53 PM
اپیزد اول فصل ششم نشون داد که زنده اس چون زمانی که اون تریلی افتاد روی زامبی ها گلن با گروه بود چرا داستان لو دادن
خب چه ربطی داره به تریلی!!؟؟
گلن تو قسمت سوم می میره نه اول!!!!

mohammad1992
11-01-2015, 03:36 PM
خب چه ربطی داره به تریلی!!؟؟
گلن تو قسمت سوم می میره نه اول!!!!
اپیزود اول اینده رو نشون داد دیدی اونجا ریک تحلیل کرد که تریلی می افته روی زامبی ها قسمتی ازش نشون دادن و داستان اومد به زمان حال و جالب اینجاست که گلن هم با اونا بود چه کارگردان شیطونی تو فصول قبلی هم زمانی که بث مرد داشتن قبر می کردن فک کردیم قبر بث ولی اینجور نبود قبر تایریس

MrP
11-01-2015, 03:47 PM
اونجا که تریلی افتاد آینده نبود که,تریلی افتاد اون همه زامبی ریختن بیرون و بعد اینا رفتن نقشه ریک رو عملی کنن

mohammad1992
11-01-2015, 03:53 PM
اونجا که تریلی افتاد آینده نبود که,تریلی افتاد اون همه زامبی ریختن بیرون و بعد اینا رفتن نقشه ریک رو عملی کنن
نقشه همینه که در قسمت اول اشاره شد

тнor
11-01-2015, 08:17 PM
دوست عزیز قسمت اول در واقع یه چیزی بین مرگ شوهر اون زنه و افتادن تریلی رو روایت کرد اینده اش خیلی دور نبود شاید یه جورای میشه گفت گذشته رو نشون میداد
که بعدش ریک نقشه رو طرح کرد و وارد عمل که شدن ولف ها بهشون عمل کردن و توی راه رسیدن به الکساندریا گلن 99 درصد دل و روده شو ریختن بیرون دور بر ریک و هم که زامبی ها دادن پر میکنن قسمت فردا هم به احتمال زیاد فقط در مورد مورگان باشه
درواقع تو این چند قسمت فقط چهل پنج دقیقه بعد از افتادن کامیون رو روایت کردن هر سری هم فقط چند شخصیت رو پیش بردن

Artin_PM
11-01-2015, 11:36 PM
این قسمت فوق العاده و البته ناراحت کننده بود!
واقعا باورم نمیشه...یه مرگ نارحت کننده دیگه
همش تقصیر نیکلاوس بود ولی البته نیکلاوس خودشو راحت کرد یه مرگ بدون درد داشت اما...
مرگش خیلی ناراحت کننده بود...
واقعا این فصل فوق العاده داره پیش میره...از هر لحاظ از فصل قبل بهتره یعنی در حد فصل سوم شده این فصل
فقط الان من نگران ریکم...ریک نمیره صلوات!!
10/10

Marlon Brando
11-05-2015, 08:05 PM
میخواستم نظرم رو در مورد صحنه ایی که برای گلن پیش اومده بود بگم و چرا اینکه هنوز گلن از نظرم زنده است؟
کاری ندارم به اسم بازیگرها در سایت imdb و افتادن جسد نیکلاس رو گلن و اینکه در واقع این بدن نیکلاس بوده که توسط زامبی ها خورده میشده!
مفهوم کلی سریال The Walking Dead امید به زندگی در لحظه ی آخره و واضحه که گلن این امید رو تا پایان زندگیش داره و این نیکلاس که دست به خودکشی میزنه پس هیچ موقع سریال نمیاد,تم اصلیش رو زیر پا بزاره و شخصیتی رو که تن به اینکار نداده به اینگونه نابود کنه پس مطمئن هستم که گلن زنده است.اما اگر بخواد همچین اتفاقی رخ بده و گلن به این نحو زنده بمونه واقعا مسخره است باید گلن بمیره تا بیننده بفهمه که تر و خشک بعضی مواقع در بعضی مکان ها با هم از بین میرند.اما از اونجایی که سریال خیلی وقت که به بازیگرهاش اهمیت میده و همینطور موردی که در ابتدا به اون اشاره کردم مطمئنا عوامل سریال این شخصیت محبوب شون رو لا اقل در این سکانس نمی کشند.
یادم میاد زمانیکه شین تو سیزن دوم (فکر کنم این سیزن بود) به اون صورت غریبانه(!) کشته شده و یا بث,خیلی از طرفدارها ناراحت شده بوده اند اما من خیر.چون سریال هایی مثل واکینگ دد به این شکله که جذاب میشند,نباید برای کلیه شخصیت ها حاشیه ی امنیتی باقی بمونه مثل سیزن های ابتدایی.این احساس امنیت بیننده برای کاراکترها نه تنها ترس از زامبی ها رو کاهش میده بلکه حس درام سریال رو هم کاهش میده.
>> در پایان ویدیوی جالبی رو میزارم از ری اکشن بیننده های سریال واکینگ دد در زمانیکه برای گلن اون واقعه پیش اومده بود,جالبه.

" Download " (http://hw14.asset.aparat.com/aparat-video/6e50b3efebd822b1e5aeaab8786de8483296033-360p__92129.mp4)

anzalichi
01-19-2016, 01:59 PM
فصل ششم فراتر از انتظاراتم داره پیش میره....!! سه اپیزود اولیه خورده شد...واقعاً خوشمزه بود.. آفرین amc... این اپیزود واقعاً عالی بود.یک هو بعد از دوسه سال یه چیز خیلی تمیز ازین سریال دیدم.

тнor
02-16-2016, 03:54 AM
نابرده رنج گنج میسر نمیشود

:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:
ماشلا قسمت نهم قسمت درو محصول بود
مخصوصا بعد اون انفجار من و یاد برداشت محصول به سبک سنتی انداختی یه یارو مثل داس داشتن که دسته اش بلند بود با هر بار حرکت دادنش قشنگ یه صدتا دویستا علف یا ساقه گندم رو از بیخ میزد
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
حالا این قسمت درو کرد ببینیم قسمت بعد بلافاصه شخم میزنن
اینطوری پیش بره تا قسمت شونزدهم ابیاری هم میتونن بکنن واسه فصل بعدیش:Smiley14::Smiley14:

من موندم چطوری تو یه چشم به هم زدن اون خانواده معصوم و با یکی ازچشم های کارل از سریال حذف کردن:Smiley104::Smiley104:
واقعا داشتم به گسترش خانواده گرمز فکر میکردم
که زدن ترکوندنش:Smiley104::Smiley104: خب یه اینچ این ور تر میزدن خیالمون راحت میشد دیگه :Smiley104: تا لحظه ای که کارل رو نشون داد فکر کردم یکی شون داره توهم میزنه

mohammadgamer
02-16-2016, 07:07 AM
بله احتمالا گلن زندس .

فقط چون پستم رو اشتباه نوشتم خواستم اسپم نشه اینارو نوشتم خخ

نمره 5