PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود شانزدهم

yaser63
04-04-2016, 08:38 PM
http://picoup.ir/images/33670835741133908540.jpg (http://picoup.ir/)

Season 6, Episode 16, Last Day on Earth

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt4589574/?ref_=tt_eps_cu_n)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=45959&page=2&p=200243&viewfull=1#post200243)

Yellow King
04-04-2016, 09:01 PM
خب بالاخره جناب نیگان هم اومدن :d
اون 10 دقیقه یه ربع آخر خیلی استرس زا بود مخصوصا با اون موزیکش! در کل اپیزود آخر خوب بود بنظرم...

راجع به اونی هم که مُرد من به دو نفر احتمال میدم یکی گلن و اون یکی هم دریل :Smiley108:

C4NOPUS
04-04-2016, 09:06 PM
حاوی اسپویل *****
خیلیا گفتن افتضاح بود
خیلیا تعریف کردن شدیدا
منم میدونید جزو دسته دومم :Smiley35:
برخلاف همیشه از آخر شروع میکنم
سکانس پایانی این قسمت به خفن ترین حالت ممکن مریض بود ! واقعا من دست و پام داشت میلرزید (چون با تمام وجودم سریال رو دنبال میکنم و این شو آف نیست!)
نیگن از همین حالا مشخص شد یه کاراکتریه ، اصلا نمیتونم تعریفش کنم . بیمار ؟ منطقی ؟ :|
به قطع میتونم بگم Jeffrey Dean Morgan بهترین بازی خودشو انجام داد تو این سکانس ، هرچی تعریف کنم کمه
دوتا نکته جالب هست درباره نیگن ، یکی اون چوب بیسبال عزیزش Lucille و نکته بعدی اون نوع سوت زدنش که قراره دیوونه وار
تو گوش ریک و اعضای گروهش زمزمه بشه
ریک رو دیدیم که به شکلی داشت زجر میکشید و ترسیده بود ! کاملا استرس رو نشون میداد
بقیه اعضای گروه هم لال شده بودن جز ابراهام که سرشو بالاگرفته بود
و لحظه ی 10 20 30 40 کردن نیگن و هنگ کردن من جلوی مانیتور
یه سری تحلیل هست که ضربه نهایی رو به کی زده ولی خب اصلا نمیشه 100% نظر داد من هم از کنارش رد میشم
زحمت سرچ کردنش با خودتون
یوجین رو دیدیم که مردی شده برا خودش ، امیدوارم از دست ندیمش چون شخصیت خیلی خوبی میتونه بشه بعد از دروغ بزرگش درباره
دانشمند بودن و درمان ویروس
میرم سراغ قسمت درگیری گروه ریک با سیویرز
صحنه اول به خودم گفتم GTA ؟ Trevor ؟ =))
جالب بود در نوع خودش ، مشخصه عین ترور شخصیت دیوونه ای داره
دیدیم که همیشه اعضای گروه نیگن نه تنها یه قدم بلکه 100 قدم از ریک جلو بودن و صحنه های بستن تمام جاده ها به شدت رو اعصاب من بود که آقا بسه دیگه الان مگی میمیره ، تازه موهاشو زده خوشگل تر شده =))
زامبی هایی هم که مسیر رو بسته بودن حرکت خوبی بود ، تیر زدن زیر پای ریک و اعضای گروهش رو که دیدم بدون شک قبل از دیالوگ ریک به خودم گفتم دقیقا داری میری تو آغوش نیگن و Lucille
خلاصه هم که این تعقیب و گریز به نیگن و داستانایی که بالا اشاره کردم ختم شد
داستان بین مورگن و کرول هم داره عجیب میشه ، کرول هرچی میخواد فرار کنه یه اتفاقی میوفته که این مورگن بهش برسه و دیدیم چقدر علاقه داره بره و دیالوگ های بینشون خیلی خوب و حساب شده بود
آخر هم نمیدونم اعضای uphill بودن که اومدن یا با گروه جدیدی طرفیم ، البته نیزه فردی که رو اسب بود مال اعضای uphill بود به نظرم
و در ابتدای قسمت هم الکساندریا رو دیدیم که فعلا چیزی ازش مشخص نیست ولی بعید میدونم نیگن نقشه ای داشته باشه براش چون گفت باید برامون کار کنید و نصف اموالتون برای من باشه ! و برای انتقام یکی رو تا سر حد مرگ (مرگ دیگه ، حذف از سریال) بزنه .
این بود نگاه کلی من به این قسمت ، کاملا لذت بردم
منتظر کامنت های (کش دادن دیگه ، سرکاریم و ...) نیستیم :)) دیگه سریال رو نبینید خب
نظر منطقی بدید با هم بحث میکنیم :Smiley35:

Toxic Fighter
04-04-2016, 09:08 PM
مجبور شدم برای اولین بار به یه قسمت امتیاز کمی بدم.6م به حرمت نیگان دادم و بس
همچین بازیگرا گفتن وقتی فیلنامه رو خوندیم زبونمون بند اومد که گفتم حالا قراره چی بشه یه پایان گنگ که دیگه این حرفارو نداره 1 ساعت و 4 دقیقه علاف کردین ملتو
از نیگان بسی خوشمان آمد ینی راحت میتونه جای ریکو بگیره امیدوارم اونیکه کلش ترکید ریک باشه :)

T-REX
04-04-2016, 09:20 PM
هر چه قدر شروع این فصل طوفانی و عالی پر هیجان برام بود، پایانش رو اصلا دوست نداشتم. خواجه حافظ شیرازی هم می دونست که قراره نگان بیاد، این وسط ما فقط می خواستیم ببینیم که کی کشته میشه و این طوری میشه گفت که کلا یه فصل سرکار بودیم. قسمت آخر قشنگ و پر استرس بود. ولی واقعا هیچی برای گفتن نداشت. با این حال به نظرم این فصل یه سر و گردن بالاتر از فصل های 5 و 4 بودش و منو دوباره با سریال آشتی داد.

من رو یوجین یا آبراهام شرط می بندم. بیشتر احتمال می دم که آبراهام نفله شده باشه. چون طرف بعد از ضربه اول بلند شد، کلا میشه دور خانوم ها رو خط کشید، گلن و کارل همه کله گنجشگی هستن و با همون ضربه اول نفله میشن. بدون ریک هم که سریال دیگه معنا پیدا نمی کنه. می مونه دریل ، یوجین و آبراهام. دریل هم که کلا رو به موت و رنگ پریده بود پس میره کنار. می مونه یوجین و آبراهام.

با این حال این سوال مطرح میشه که نگان با بقیشون می خواد چی کار کنه؟ یعنی همین جوری قراره ولشون کنه که برن؟ اگه این طوری باشه که خیلی مسخره میشه. من احتمال میدم با توجه به اینکه نگان، کارل رو قاتل سریالی آینده (یه همچین چیزی گفت) خطاب کرد، اونو گروگان میگیره و با خودش میبره تا بزرگش کنه (دی:) و بعد بقیه رو آزاد میکنه. این طوری ریک هم جرات حمله پیدا نمی کنه.

فصل های قبل طوری پیش رفت که من فکر می کردم ریک و کارل قراره به دو قاتل بلفطره و بی رحم تبدیل بشن و دیگه انسانیتشون رو از دست بدن. ولی خوشبختانه این طور نشد و هنوز هم شخصیت های نایس و خوب داستان هستن. تنها نکته تاریک و مجهول (و البته منفی برای من) این فصل گرگ ها بودن که ییهو اومدن و به همون سرعت هم ناپدید شدن. بدون اینکه به طرز فکر، ایدئولوژی! و فلسفه فکری و مقرشون و سرگذشتشون پرداخته بشه. بیشتر از اینها جای کار داشتن و حذف ناگهانیشون بارزترین نکته منفی این فصل برام بود.

C4NOPUS
04-04-2016, 09:22 PM
داشتم نقدهای imdb رو میخوندم ، مردم چرا همه چیو جوری که دوست دارن ببینن میخوان ؟
خب بله همه میدونستیم نیگن آخر این قسمت میاد یکی رو هم ناکار میکنه
ولی خب اگه این اتفاقای فرعی رو نشون نمیدادن
اگه همون اول نیگن میومد میزد یکیو میترکوند
اگه هیچی از کرول و مورگن نمیگفت
بازم همه میگفتن چرا اینجوری کردن ، یکم باز کنن داستانو انقدر راحت تمومش کردن
شما به دیالوگ ها دقت کنید ، به رفتار شخصیت ها دقت کنید ، همونطور که سازنده ها گفتن شدیدا به جزئیات دقت کنید
میبینید که چقدر قوی کار شده این سریال و به خصوص این قسمت
ممنون :Smiley17:

.Ven0m.
04-04-2016, 10:28 PM
جفری دین مورگان ، ناجی سریال واکینگ دد :Smiley10:
خیلی قسمت خوبی بود ، واقعا خیلی وقت بود تو واکینگ انقدر استرس منو فرا نگرفته بود ، یعنی 10 دقیقه آخر ارضا شدم از لحاظ هیجان:Smiley14: واقعا نیگان عالیه ، اما اگه نشون میدادن کی میمیره و با خشونت زیاد هم بود تاثیر خیلی بیشتری هم میزاشت ، نیازی نبود کلیف هنگر اینجوری بزارن بنظرم :Smiley39:

KEVIN GARVEY
04-04-2016, 11:42 PM
به لطف دوستان این قسمت و اتفاق آخرش واسه خیلیها اسپویله .

فکر میکردم نیگن بزنه کارول رو بکشه با توجه به رفتنش از الکساندریا . ولی نشد . خدا کنه اون یارو چیه اسمش موهاشو از پشت جدیدا بسته اونو بزنه بکشه .

ولی در کل فصل بدی نبود . هنوزم واسه دیدن اپیزوای بعدی حرص و طمع دارم

.:SiSiBK:.
04-05-2016, 02:39 AM
اپیزود بسیار خوبی بود. در کل این فصل عالی بود. فقط امیدوارم داستان طبق کامیک پیش نره که من دق میکنم. خودم به شخصه دوست داشتم یوجین رو میزد ولی فکر میکنم اونی که میمیره آبراهامه. خیلی این فصل احساساتی شده بود و دیگه بچه هم میخواست. فکر کنم ناکام بمونه. ولی خب اگه گلن رو زده باشه من سکته میکنم [emoji24] [emoji24]

در مورد کارل هم که گفت قاتل سریالی منظورش از بعد روانشناسی بود فکر کنم. چون یه بچه که این همه از بچگی آدم و زامبی کشته باشه به نظرتون در آینده سالم میمونه؟

در کل عاشق این سریالم. با همه ی فراز و فرودهاش و بالا و پایین شدنش بازم دوسش دارم
پ.ن : جفری دین مورگان بینظیره. من چطوری ازش بدم بیاد آخه [emoji22]

ASUS ZenPad 8

Green Way
04-05-2016, 03:46 AM
خب نیگان که نیومده جاشو توو دل همه پر کرد لعنتی. این کجا گاورنر کجا! هرچند گاورنرم شروع بدی نداشت ولی نیگان طوفانی وارد شد. نکته ی مبهمی که این اپیزود داشت رسیدن اون سوارکارا به مورگان بود که یقینا نقش پررنگی تووی تقابل با نیگان دارن. یه جور ناجی به نظر میومدن با گاردای عجیب غریب با اون نیزه هایی که توو اپیزود قبل بحثش بود بین ریک و مورگان. تا قبل 10 دقیقه اخر 8 میدادم ولی بعد اون دیدم جز 10 بی انصافیه!

r-stark
04-05-2016, 05:32 AM
8 قسمت نیم فصل دوم واسه شخص من اصلا قابل قبول نبود یه اپیزودش کامل درمورد دنیس و پیدا کردن 4 تا قوطی دارو بود بقیش رو هم که دیگه دیدیم چی بود ، مسیح هم که یهو از سریال کنار رفت (تا اپیزود اخر) اونایی هم که با مورگان روبرو شدن کامل مشخصه که فصل بعد ریک و گروهش باهاشون متحد میشن واسه مقابله با نیگن بعد نیگن رو هم با کل گروهش نابود میکنن و یه نفر رو هم از دست نمیدن :Smiley14: ببخشید چرا از دست میدن اما امثال دنیس ها :Smiley15:

اگه واکر ها رو از سریال حذف کنن چیزی از ارزش های معنوی سریال کم نمیشه تازه بهتر هم هست چرا واکر ببینیم وقتی این همه دیالوگ پر مغز و مفهومی توی سریال موج میزنه :Smiley14: بعد بیایم این چندش ها رو ببینیم آخه چه کاریه .

خدا وکیلی نیگن چی داشت یعنی هیشکی فیلم نگاه نمیکنه یا نمونه این بد مَن رو توی هیچ فیلم و سریالی ندیدیم که این همه ازش تمجید میشه :Smiley10: مگه 10 دیقه آخر چی داشت ؟! با اون لبخند مزحکی که به خودش گرفته بود ! همه اتفاقایی که واسه افرادش افتاده بود توی اپیزود های قبل رو داشت تکرار میکرد چیزایی رو که ببینده خودش میدونست تنها نقطه عطف حضور نیگن همون 30 ثانیه ای بود که شروع به شمارش کرد .

بازی که کاراکتر نیگن انجام داد چیزی جز تقلیدی کورکورانه از شخصیت جوکر توی فیلم بتمن :شوالیه تاریکی نبود ( چه لبخندی که به خودش گرفته بود و چه بازی روانی که با گروه ریک داشت انجام میداد و شمارشی که در اخرین لحظات به راه انداخت واسه فان بودن ، همش مشابه شخصیت جوکر بود )

کاش ریک رو حذف کنن منم سریال رو دیگه ادامه ندم ( والا با این نوناشون) .

04-05-2016, 08:53 AM
کاش ریک رو حذف کنن منم سریال رو دیگه ادامه ندم ( والا با این نوناشون) .

امیدوارم اونیکه کلش ترکید ریک باشه

ریک که مطمئنن نیست چون نیگن گفت اون یکی چشم پسره رو هم دربیارین بدین باباش بخوره پس اون پدر و پسر قطعن نیستن. زن هم نبود چون گویا نیگن زنها رو نمیکشه. دریل هم نیست چون با اون زخمی که برداشته نمیتونه بعد از اون ضربه دوباره بلند شه و مقاومت کنه. از بین باقی مونده ها من حدسم آبراهامه که قویه و با اولین ضربه نیفتاد

من رو یوجین یا آبراهام شرط می بندم. بیشتر احتمال می دم که آبراهام نفله شده باشه. چون طرف بعد از ضربه اول بلند شد، کلا میشه دور خانوم ها رو خط کشید، گلن و کارل همه کله گنجشگی هستن و با همون ضربه اول نفله میشن. بدون ریک هم که سریال دیگه معنا پیدا نمی کنه. می مونه دریل ، یوجین و آبراهام. دریل هم که کلا رو به موت و رنگ پریده بود پس میره کنار. می مونه یوجین و آبراهام.

کاملن موافقم :Smiley35:

Dr strangelove
04-05-2016, 02:44 PM
من کل فصل صبر کردم ببینم کی کشته میشه ولی اخر معلوم نشد رفت تا 6 ماه دیگه
این فصل روند رو به جلویی نداشت ولی حداقل از فصل قبل بهتر بود در کل ، وگرنه فصل قبل یکی دو تا اپیزود خیلی عالی داشت
متاسفانه من فکر میکردم قراره این سریال مربوط به زامبی ها باشه اما خیلی دیگه از اونا فاصله گرفته ... حالا ریک بیاد نیگان رو نابود کنه چه پیشرفتی تو این قضیه حاصل میشه که دنیا پر از زامبی شده ؟
یعنی بالاخره باید اخر سریال معلوم بشه زامبی ها نابود میشند یا انسان ها :Smiley39: اصلا هیچ پیشرفتی تو این قضیه بعد از فصل 2 نداشتیم ( اونجا که معلوم شد بعد از مرگ همه زامبی میشند ) ...

fasol
04-05-2016, 02:55 PM
استررررررررررس :Smiley10:
نیگان در همین لحظات کم موفق شد به لیست شخصیتای مورد علاقه ی من راه پیدا کنه
فقط خدا کنه دریل رو ناکار نکرده باشه :Smiley10:

راستش منم دلم میخواد ریک دیگه نباشه تو سریال :Smiley36:

New_Sense
04-05-2016, 03:25 PM
http://www.uplooder.net/img/image/33/830c1fe9dacf84f4039ddd8442498f4f/Jeffrey-Dean-Morgan-in-The-Walking-Dead-Season-6-Episode-16.jpg

وقتی ریک جلو نیگان زانو میزند !

با این تیتر این نقد رو شروع میکنم ؛ با اینکه منم مثل بقیه از شخصیت ریک خوشم میاد ولی در 10 دقیقه اخر این اپیزود این عجز و ناتوانی ریک
در روبرو نیگان به شدت احساس خوبی بهم داد ؛ چرا که ریک در اپیزود های قبل اینقدر سرکش و خودخواه شده بود که در این اپیزود با یک سیل
عظیمی از ناجی های روبرو شد که نمیتونست کاری انجام بده و شخصیت نیگانی که در جلوش زانو زد و این ناتوانی و حرص خوردن و نابود شدن
از درون در چهره ریک نمایان بود .

خب برمیگردیم به سکانس اول و مورگان همانطور که در اپیزود قبل گفتم و این اپیزود هم تاکید دارم که مورگان تبدیل به شخصیت قهرمان شده و
یک جورایی شاید ناجی گروه ریک ؛ چیزی که در صحنه اول ما میبینیم شعار « تو زنده هستی» و بعد دیدن یک اسب سفید که به نظر من این
اسب سفید نماد امید هست همانطور که مورگان بهش میگه تو زنده هستی و دقیقا یاد آور فصل اول و اسب ریک هست . من فکر میکنم استفاده
از حیوانات در سریال واکینگ دد یک حرکت نمادین و امیدوار کننده هست اگر دقت کرده باشید ما کمتر با حیوانات زنده در سریال مواجه بودیم اسب
ریک در فصل اول و گوزنی در جنگل در فصل دوم یا سوم و اسب در جنگل در فصل قبل که دریل دنبالش بود ولی توسط واکرها دریده شد و این اسب
که مورگان پیداش میکنه و یکجور قهرمان سوار براسب رو تداعی میکنه .

و بعد زمانی که ریک و گروه اماده میشدن برای بردن مگی به کمپ هیلتاپ و مداوا کردنش و دیالوگ هایی که برقرار شد و شروع این سفر جاده ای
پر از بن بست . دقت کنید باز هم به روش اولین اپیزود این نیم فصل (اپیزود 9) داستان رو با کات از یه محور به محور دیگه ادامه میدن برای اینکه هم
داستان رو کامل پوشش بدن و هم با استفاده از موزیک متن فضا رو پر التهاب کنن (حرکتی که در گیم آف ترونز همیشه انجام میشه) .

بن بست هایی که در جلو ون ریک و گروهش قرار میدادن در واقع هم تغییر دادن مسیر ریک به سمت دلخواهشون بود و هم قدرت نمایی نیگان برای
ریک .

در صحنه ای که کارول با اون شخص درگیر میشه و مورگان نجاتش میده و بعد اون 2 نفر که میان یکیشون سوار اسب هست ببینید در اینجا باز هم
اسب میبینیم و همین وجود اسب این احساس رو میده که این اشخاص میتونن ادمای خوبی باشن هرچند نمیشه مطمن بود . و چیزی که باید دقت
کنید نحوه برخورد کردن مورگان با این 2 نفر هست ولی اگر ریک بود شاید این 2 نفر رو بدون یک دقیقه مذاکره میکشت به خاطر وجود همون نیزه و
شکاکیت ریک به همه ادمایی که این نیزه ها رو دارن .

و در بن بست اخر قرارگیری الوارها روی هم و اتیش زدن الوارها و دار زدن یک نفر نهایت قدرت نمایی نیگان هست ؛ صحنه هایی که خیلی زیبا بود .
مخصوصا قاب بندی دوربین یک لانگ شات بسیار عالی ( ون در سمت چپ ستون های پل در سمت راست شخص دار زده شده ؛ ریک و گروهش و
درختان و اون الوارهای روی هم قرار گرفته و اتیش گرفتنشون یک صحنه اخر زمانی رو نشون میده )

و میرسیم به سکانس جدا شدن یوجین از گروه اون قسمتی که یوجین با ابراهام دیالوگ داره رو خیلی دوست دارم و موزیک متنش و صحنه بغل کردن
ابراهام (شاید این صحنه اشاره ای به مرگ ابراهام و یا یوجین داره)

و در سکانسی که ریک و بقیه دارن مگی رو میارن بیرون از ون به شدت صحنه انسانی و دوست داشتنی هست چقدر احساس عجیبی میده ؛ صحنه ای
که نشون میده برای زنده موندن بعضی وقتا باید از همه چیز گذشت و باید همگی باهم جانشون رو فدا کنن تا یک عزیز دیگه ای زنده بمونه چیزی که بعید
میدونم در دنیای واقعی و خارج از قاب سینما و تلویزیون کسی بهش اهمیت بده .

بهترین سکانس این اپیزود و حتی این فصل به نظر من صحنه ای هست که ریک و گروهش دارن توی جنگل میدون و مگی رو حمل کردن و یهو میرسن به یک
فضای باز و چراغا و پرژکتورااا روشن میشه و صدای جیغ همراه با سوت میاد و دوربین همزمان به عقب کشیده میشه و میره بالا و از دید پرنده همه صحنه در
بر میگیره عالی ترین صحنه این فصل هست .

و اما نیگان ...

شخصیتی که خدارو شکری شخصیت کاریزماتیک با لبخند دیوانه واری داره و ثبات و قدرتش در همون لبخند قایم کرده و اون چوب بیسبال که با سیم خاردار
در دورش حلقه شده که دقیقا مشابه کارکتر کمیک هست . در دیالوگ هایی که نیگان با ریک داره به چهره عرق کرده ریک نیگاه کنید پر از استرس و ترس
و اشتباهاتی که خودش متوجه شده و پر از شوک که نمیتونه باور کنه نیگان اینقدر پر عظمت هست و اینقدر ادم داره . برمیگردیم به تمامی اشتباهات ریک
زمانی که مطمن بود که نیگان و گروهش رو نابود کرده و فکر میکرد با یک حمله ضربتی تموم میشه و دراینجا به این نتیجه میرسه که با یک انسان معمولی
با یک هوش بالا (فرماندار) طرف نیست بلکه با یک شخصیت کاریزماتیک و یک رهبر دیوانه و شاید وحشی طرفه .

دیالوگ هایی که نیگان میگه در واقع همون حس برخورد او با هیلتاپ رو میده یعنی نیگان بهشون میگه که نصف وسایلتون میخوایم و فرمانروایی اینجاها همش دست
منه و خود به خود اتمام حجتی به ریک میکنه که الکساندریا مال منه و فقط شماها توش زندگی میکنید و هر موقع من بخوام و در بزنم و وارد شم اون در مال
منه . یک جورایی همه چیز رو مال خودش میدونه همه ادما رو مال خودش میدونه .

و اون بازی روانی با ریک و گروهش و بعد زدن چوب دستی بر سر یه نفر . واقعا سخته که بگیم تو سر کی خورد .
ولی خدایش بیامرزد .

* نکته : آقا من هرکاری کردم نتونستم با این تنظیمات ویرایشگرتون یه تایپیک منظم درست کنما کلا انجمنای ویبولتین خیلی ویرایشگراش اذیت میکنه ادمو .

mohammad1992
04-05-2016, 04:57 PM
همه نظرات دیدم ولی کسی به این همجنسگرا اشاره نکرد که خیلی دوس دارم حذف شه ولی احتمال خیلی زیاد کله همجنسگرا ترکیده واقعا نمیتونم باور کنم یوجین و آبراهام باشند وای ریک این چه روزگاری بود که به سر شما اومد بهترین صحنه سریال اونجا بود که آبراهام داوطلب شد واسه مرگ واقعا لذت بردم از این غیرت اوج ترس وحشت این چند دقیقه صحنه نیگان بود.چند وقت پیش کارگردان اعلام کرد درقسمت 16 دود از کله بیننده ها درمیارم که واقعا هم اینجوری شد و بحث مورگان باید یه لشکر مثل بولتون ها داشته باشه که بتونه ریک از این مخمصه خارج کنه به همین راحتی ها هم نیست یا از هوش کارول استفاده کنه

threeFX
04-05-2016, 06:41 PM
تو صحنه پایانی نیگان از ریک رد شد ... سایه اش نشون داد به سمت چپ ریک رفت که نهایت اونجا یا ساشا هست یا همجسنگرای عزیز :Smiley36: ... سر این دو تا شرط میبندم !
کلا سمت چپ ریک فقط پسرش مهم هست که قطعا اونو نمیزنه چون در کمیک ها نیگان مثل اینکه رابطه عمیقی با پسر ریک برقرار میکنه پس خیلی مهم نیست کی رو زده اون سمت :Smiley69:

C4NOPUS
04-06-2016, 03:33 AM
دوستان تو این چند روز طبق بررسی هایی که کردم کسانی از این اپیزود خرده گرفتن که با جریان کامیک آشنا هستن یا که بالاخره شخصیت نیگن و کار که میخواد بکنه با اعضای ریک براشون اسپویل شده
ولی کسی که هیچی از نیگن نمیدونست این قسمت براش دیوانه وار بوده و فوق العاده نفس گیر
دقیقا مثل اینکه کسی اول کتاب گیم آو ترونز رو خونده باشه بعد بیاد سریالو ببینه ، خب معلومه همه چیز براش آشنا و تکراری و گاهی بی معنی میشه
کاری با شاهکار بودن و خوش ساخت بودن got ندارم
:Smiley69:

http://www.uplooder.net/img/image/33/830c1fe9dacf84f4039ddd8442498f4f/Jeffrey-Dean-Morgan-in-The-Walking-Dead-Season-6-Episode-16.jpg

وقتی ریک جلو نیگان زانو میزند !

با این تیتر این نقد رو شروع میکنم ؛ با اینکه منم مثل بقیه از شخصیت ریک خوشم میاد ولی در 10 دقیقه اخر این اپیزود این عجز و ناتوانی ریک
در روبرو نیگان به شدت احساس خوبی بهم داد ؛ چرا که ریک در اپیزود های قبل اینقدر سرکش و خودخواه شده بود که در این اپیزود با یک سیل
عظیمی از ناجی های روبرو شد که نمیتونست کاری انجام بده و شخصیت نیگانی که در جلوش زانو زد و این ناتوانی و حرص خوردن و نابود شدن
از درون در چهره ریک نمایان بود .

خب برمیگردیم به سکانس اول و مورگان همانطور که در اپیزود قبل گفتم و این اپیزود هم تاکید دارم که مورگان تبدیل به شخصیت قهرمان شده و
یک جورایی شاید ناجی گروه ریک ؛ چیزی که در صحنه اول ما میبینیم شعار « تو زنده هستی» و بعد دیدن یک اسب سفید که به نظر من این
اسب سفید نماد امید هست همانطور که مورگان بهش میگه تو زنده هستی و دقیقا یاد آور فصل اول و اسب ریک هست . من فکر میکنم استفاده
از حیوانات در سریال واکینگ دد یک حرکت نمادین و امیدوار کننده هست اگر دقت کرده باشید ما کمتر با حیوانات زنده در سریال مواجه بودیم اسب
ریک در فصل اول و گوزنی در جنگل در فصل دوم یا سوم و اسب در جنگل در فصل قبل که دریل دنبالش بود ولی توسط واکرها دریده شد و این اسب
که مورگان پیداش میکنه و یکجور قهرمان سوار براسب رو تداعی میکنه .

و بعد زمانی که ریک و گروه اماده میشدن برای بردن مگی به کمپ هیلتاپ و مداوا کردنش و دیالوگ هایی که برقرار شد و شروع این سفر جاده ای
پر از بن بست . دقت کنید باز هم به روش اولین اپیزود این نیم فصل (اپیزود 9) داستان رو با کات از یه محور به محور دیگه ادامه میدن برای اینکه هم
داستان رو کامل پوشش بدن و هم با استفاده از موزیک متن فضا رو پر التهاب کنن (حرکتی که در گیم آف ترونز همیشه انجام میشه) .

بن بست هایی که در جلو ون ریک و گروهش قرار میدادن در واقع هم تغییر دادن مسیر ریک به سمت دلخواهشون بود و هم قدرت نمایی نیگان برای
ریک .

در صحنه ای که کارول با اون شخص درگیر میشه و مورگان نجاتش میده و بعد اون 2 نفر که میان یکیشون سوار اسب هست ببینید در اینجا باز هم
اسب میبینیم و همین وجود اسب این احساس رو میده که این اشخاص میتونن ادمای خوبی باشن هرچند نمیشه مطمن بود . و چیزی که باید دقت
کنید نحوه برخورد کردن مورگان با این 2 نفر هست ولی اگر ریک بود شاید این 2 نفر رو بدون یک دقیقه مذاکره میکشت به خاطر وجود همون نیزه و
شکاکیت ریک به همه ادمایی که این نیزه ها رو دارن .

و در بن بست اخر قرارگیری الوارها روی هم و اتیش زدن الوارها و دار زدن یک نفر نهایت قدرت نمایی نیگان هست ؛ صحنه هایی که خیلی زیبا بود .
مخصوصا قاب بندی دوربین یک لانگ شات بسیار عالی ( ون در سمت چپ ستون های پل در سمت راست شخص دار زده شده ؛ ریک و گروهش و
درختان و اون الوارهای روی هم قرار گرفته و اتیش گرفتنشون یک صحنه اخر زمانی رو نشون میده )

و میرسیم به سکانس جدا شدن یوجین از گروه اون قسمتی که یوجین با ابراهام دیالوگ داره رو خیلی دوست دارم و موزیک متنش و صحنه بغل کردن
ابراهام (شاید این صحنه اشاره ای به مرگ ابراهام و یا یوجین داره)

و در سکانسی که ریک و بقیه دارن مگی رو میارن بیرون از ون به شدت صحنه انسانی و دوست داشتنی هست چقدر احساس عجیبی میده ؛ صحنه ای
که نشون میده برای زنده موندن بعضی وقتا باید از همه چیز گذشت و باید همگی باهم جانشون رو فدا کنن تا یک عزیز دیگه ای زنده بمونه چیزی که بعید
میدونم در دنیای واقعی و خارج از قاب سینما و تلویزیون کسی بهش اهمیت بده .

بهترین سکانس این اپیزود و حتی این فصل به نظر من صحنه ای هست که ریک و گروهش دارن توی جنگل میدون و مگی رو حمل کردن و یهو میرسن به یک
فضای باز و چراغا و پرژکتورااا روشن میشه و صدای جیغ همراه با سوت میاد و دوربین همزمان به عقب کشیده میشه و میره بالا و از دید پرنده همه صحنه در
بر میگیره عالی ترین صحنه این فصل هست .

و اما نیگان ...

شخصیتی که خدارو شکری شخصیت کاریزماتیک با لبخند دیوانه واری داره و ثبات و قدرتش در همون لبخند قایم کرده و اون چوب بیسبال که با سیم خاردار
در دورش حلقه شده که دقیقا مشابه کارکتر کمیک هست . در دیالوگ هایی که نیگان با ریک داره به چهره عرق کرده ریک نیگاه کنید پر از استرس و ترس
و اشتباهاتی که خودش متوجه شده و پر از شوک که نمیتونه باور کنه نیگان اینقدر پر عظمت هست و اینقدر ادم داره . برمیگردیم به تمامی اشتباهات ریک
زمانی که مطمن بود که نیگان و گروهش رو نابود کرده و فکر میکرد با یک حمله ضربتی تموم میشه و دراینجا به این نتیجه میرسه که با یک انسان معمولی
با یک هوش بالا (فرماندار) طرف نیست بلکه با یک شخصیت کاریزماتیک و یک رهبر دیوانه و شاید وحشی طرفه .

دیالوگ هایی که نیگان میگه در واقع همون حس برخورد او با هیلتاپ رو میده یعنی نیگان بهشون میگه که نصف وسایلتون میخوایم و فرمانروایی اینجاها همش دست
منه و خود به خود اتمام حجتی به ریک میکنه که الکساندریا مال منه و فقط شماها توش زندگی میکنید و هر موقع من بخوام و در بزنم و وارد شم اون در مال
منه . یک جورایی همه چیز رو مال خودش میدونه همه ادما رو مال خودش میدونه .

و اون بازی روانی با ریک و گروهش و بعد زدن چوب دستی بر سر یه نفر . واقعا سخته که بگیم تو سر کی خورد .
ولی خدایش بیامرزد .

* نکته : آقا من هرکاری کردم نتونستم با این تنظیمات ویرایشگرتون یه تایپیک منظم درست کنما کلا انجمنای ویبولتین خیلی ویرایشگراش اذیت میکنه ادمو .

کاملا نقد درست و به جایی بود
خوشحالم کسایی مثل شما هستن که اینجوری سریال رو دنبال میکن
قضیه حیووانات رو که گفتید جا داره به اون سگ های تو جاده در فصلای قبل اشاره کنم که تبدیل به غذا شدن و خودش نشونه خاصی میتونه داشته باشه

AdibTE
04-06-2016, 04:43 AM
http://picoup.ir/images/31809492506272218406.jpg

واقعا ندادن نظر واسه این اپیزود رو کم لطفی نسبت به سریال میدونم. واقعا اپیزود قشنگ و نفس گیری بود. شاید بهترین سیزن فاینال واکینگ دد بود. اونجوری که صحنه سازی کرده بودن واسه ورود نیگان و اون لانگ شات های قشنگ و اصلا "کیفیت" کار نسبت به فصول قبلی یه سر و گردن بالاتر بود. سطح سریال خیلی بی نظیر شده، کاری به داستانش ندارم ولی خب واقعا ساخت این فصل عالی بود. برای نیگان اصلا تصور همچین شخصیت مرموز و دوست داشتنیی رو با این همه افراد نداشتم. سوتهای اعصاب خورد کنشون، رابطه دوستی آبراهام و یوجین، اشتباهات گذشته ی ریک و اون حرفی که قبلا مورگان درباره ی اینکه به ریک میگفت:"تو تازه شروعش کردی"، ناجی بودن مورگان و اختلالات احساسی و رفتاریه کارول، از جمله نکات ریز داستانیه قشنگ این قسمت بود. نمیخوام زیاد وارد بحث های تخصصی تر شم، ولی این اپیزود، آب و تابِ دیگه‌ای داشت. واقعا اون سری از دوستانی که این قسمت رو ضعیف میدونن باید بگم که دید تلویزیونی خیلی ضعیفی دارید، شما میتونین با ریپیت کردن فصل یک، قسمت یک، روزی 2-3 بار، خودتون رو سرگرم کنید. نو افنس http://tvworld.info/images/smilies/ym-generic/ymg%20%2821%29.gif در آخر هم امتیازی جز 10 نمیتونم براش در نظر بگیرم واقعا. مشتاقانه منتظرم بعد از کنکورم با خیال راحت فصل 7ـم رو شروع کنم.

Katy Perry
04-06-2016, 08:08 AM
در حد مرگ باهات موافقم . پرچم کنکوری ها هم که بالاست (منم کنکوری ام)
من وقتی آخراش نشون نداد کی رو زد اون یارو دو تا مشت نا خودآگاه به کیبوردم کوبوندم که خدارو شکر اتفاقی نیفتاد .
هیچ وقت تا حالا بعد سیزن ففاینال واکینگ دد منتظر سیزن بعدش نبودم . به نظرم واقعا قسمت آخر خیلی خوب بود

Alireza-cRm
04-06-2016, 04:34 PM
چقد خوب میشد نیگان همرو میکشت بقیه سریال رو با خودش ادامه میدادیم :Smiley59::Smiley95:

ینی تا حالا اینقدر ریک رو بیچاره ندیده بودم در مقابل یکی، قطعا نیگان یک سر و گردن از کل ادم بد های سریال تا الان بهتر میشه
قسمت اخر هم خوب تموم شد، در کل از نیم فصل به این ور سریال پیشرفت خوبی داشت بجز یکی دو قسمت ک نا امید کننده بودن
نکته قابل توجه امتیاز عجیب 5.8 به این قسمت تو IMDb هست، اخرش هم من فاز فن های این سریال رو نگرفتم :Smiley10:
منی که خودم دیگه به سختی دنبال میکردم این سریال رو از این قسمت خوشم اومد

"Ross Geller"
04-06-2016, 10:21 PM
چقد خوب میشد نیگان همرو میکشت بقیه سریال رو با خودش ادامه میدادیم
:Smiley14: عالی بود

نکته قابل توجه امتیاز عجیب 5.8 به این قسمت تو IMDb هست، اخرش هم من فاز فن های این سریال رو نگرفتم
منی که خودم دیگه به سختی دنبال میکردم این سریال رو از این قسمت خوشم اومد
جواب این سوال راحته . منم از این قسمت لذت بردم اما به نظرم اگه امتیاز پایینه دلیلش اینه که دور نمای سریال رو ببینی ! این که سریال داره در جا میزنه . شما همین فصل نه قضیه W مشخص شد . نه قضیه Hilltop رو درست توضیح دادن و برای نیگن هم اینقدر پیچوندن که فقط 10 دیقه نشونش دادن ! سریال پتانسیل بهتر شدن رو داره نمیدونم چرا دارن کیفیت رو فدای کمیت میکنن . یه سریال 10 اپیزودی قوی خیلی بهتر از یه سریال 16 اپیزودی متوسط هست .
این قسمتم خیلی خوب بود . جمله ی نیگن که گفت it sucks , doesn't it ? when you realize you don't know shit خیلی خوب بود . ریک کاملا فهمید چه اشتباهی کرده :d شخصیت قوی ای داره نیگن میتونه ناجی سریال باشه اگه گارگردان ها بخوان !

Dr strangelove
04-06-2016, 11:46 PM
یه نکته ای در مورد فردی که توسط نیگان کشته شد بگم ... سازنده های سریال گفتند این سکانس قراره فوق العاده باشه و یکی از بهترین های سریال و از این حرفا ! اما این سکانس وقتی می تونه فوق العاده باشه که اون فردی که کشته شده جزو کارکتر های محبوب سریال باشه ! مثلا کشته اون همجنسگرا که احتمالش کم نیست واقعا می تونه مسخره باشه !

اگه مثل قضیه گلن بشه خیلی مسخره است ...

04-06-2016, 11:55 PM
منم از این قسمت لذت بردم اما به نظرم اگه امتیاز پایینه دلیلش اینه که دور نمای سریال رو ببینی ! این که سریال داره در جا میزنه

نه دلیل امتیاز پایینش عصبانی بودن کاربرا از اینه که نفهمیدن نیگان چه کسیو کشته. تو شبکه های اجتماعی که بشدت همه کاربرا عصبانین :)))) صد رحمت به ایرانیا :Smiley69:

kuchulu93
04-07-2016, 11:41 AM
من الان قسمت آخر رو دیدم، واقعا ده دقیقه ی آخرش اعصاب و روانم بهم ریخته بودهااا :Smiley10:
به نظرم نیمه ی دوم این فصل خیلی خوب و منسجم بود. خیلی چیزا عوض شد، یا بهتره بگم خیلی اتفاقات زیادی افتاد که فضای سریال و حال و هوای کاراکترا و چیزایی که تو سرشون میگذره رو عوض کنه.
واقعا خیلی باورنکردنیه مسیر طولانی ای که ریک طی کرده ... این فصل فضای سنگین تری داشت و یکی از جذابیتهاش واسه ی من همین تحولات عقیده ای و ذهنی ریک بود که به طرز چشمگیری توی این فصل عوض میشه و از اونجایی که توی دنیای پر هرج و مرج واکینگ دد هیچوقت هیچ نوع استراتژی ای واسه مدت طولانی جواب نمیده من تا حدود زیادی ریک رو میفهمم و بهش حق میدم که تریپ "بکش تا کشته نشی " برای خودش برداره! ولی از همون لحظه ای که به آدمای نیگن حمله کردنو اونا رو کشتند معلوم بود که دیر یا زود به یه درگیری بزرگتری دامن زده میشه، منتها فکرشم نمیکردند که نیگن خیلی کله گنده تر از این حرفا باشه...

در کل قسمت آخر هیجان زیادی داشت و جفری دین مورگان با اینکه تازه انتهای این قسمت حضور پیدا میکنه اما همون چند دقیقه به عنوان نیگن عالی بود.

یه چیز دیگه هم بگم، من واسه ی فصل قبل و نیمه ی اول این فصل بعضی موقع ها بحثای اپیزودیک رو میخوندم اما اونقد بعضی نظرات منفی بود که از خوندنشون خسته میشدم. احساس هم میکنم یکی از دلایلی که باعث میشه خرده های زیادی بگیرن بعضی دوستداران این سریال اینه که خیلی چیزا براشون جلوتر اسپویل شده و در جریان روند داستان و حتی یه سری جزئیاتش قرار میگیرن واسه همین جذابیتش نخ نما میشه موقع دیدن. البته شاید هم سطح توقشون متفاوته ، به هرحال این نظر شخصی من بود :Smiley69:
امیدوارم فصل بعد هم یه فصل خوب و هیجان انگیز باشه~~

threeFX
04-08-2016, 03:23 AM
حس میکنم خارجی هستم یه جورایی ... خیلی نظراتمون به هم نزدیکه :Smiley14:

http://uupload.ir/files/ibq1_12963705_1721428441432110_1535374527759909494 _n.jpg

rolan
04-09-2016, 01:06 AM
9 میدم فقط برا سکانس اخر ... فکر کنم کارل رو کشت ! :Smiley15: فصل بعد هم جالب میشه ... مثل اینکه واک هم داره یه تکونی به خودش میده ! این جفری دین چقد شبیه خاویر باردمه ! من اول فکر کردم خودشه ! جالبه ترور هم اضاف شده به سریال جی تی آ بازا میدونن ! :Smiley36:

DARK BOY
04-09-2016, 03:28 AM
متاسفانه بدلیل اینکه مودمم سوخت یه چند وقت از سریال و انجمن عقب موندم و تازه این قسمت رو تموم کردم و گفتم در جا بیام تو بحث این قسمت شرکت کنم

مطمئنا اوایل سریال چیزی واسه گفتن نداشت و کمتر کسی در اینجا بحثشو کشید و اکثرا به یه ربع اخر پرداختن منم میرم سر همون یه ربع اخر
بلاخره نیگان هم اومد لعنتی عجب شخصیتی داشت استیل هیولا شخصیت شاخ لباس اسلحه همه به شخصیتش میخورد حرف زدن شمرده و دیالوگ های ماندگار که نشان یه شخصیت روانی نابغه دوست داشتنی طوری که ریک پرچم سفید رو کرد
هرچند ریک کم اورد و لنگ انداخت با این حال جزو شخصیت های دوست داشتنیه و کسی نمیتونه جاشو بگیره تموم شد رفت با منم بحث نکنید:Smiley36:
ولی بعضی از دوستان خواستار مرگش بودش که قابل درکه بخاطر اینکه هیچوقت ندیده بودیم ریک اینقد خودشو ببازه همیشه وقتی گروگان میگرفتن با تهدید های ترسناکش و چهره عصبیش جذابیتش رو نشون میداد مثل قسمت اخر فصل چهار موقعی که تو کانکس گیرشون انداخته بودن چهره ریکو میدیدیم با دیالوگ ماندگارش که گفت که با ادمهای بدی در افتادن و سکانس دیگری در قسمت دیگری فصل 5 قسمت 1 که دستاش از پشت بسته بود و کنارش داشتن سر میبریدن در حالی همه وحشت کرده بودن ریکو میدیدم باهمون چهره با همون جذابیت که گرت بهش میگفت دیدم با یه کیف داشتی میرفتی تو کیفه چی بود و ریک با همون چهره مکث کردو گفت 44مگنوم -ak47- اسلحه خودکار دوربین دید در شب تیر کمان کامپند و قداره دست قرمز که قراراه با همون تورو بکشم.
و خیلی از سکانس های دیگر که نشون بی رحم روانی بودن ریک نشون میده ولی چون الان دیدیم نیگان رو دستش بلند شد مارو ناامید کرد و باعث شد بعضی ها از ریک دلسرد بشن و طرفدارها نیگان بشن هرچند چهره وحشت زده ریک در این قسمت چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه شایدم نویسنده و یا کارگردان این سناریو رو در این قسمت برای ریک پیاده کرده که اگر ریک بمیره زیاد از مرگش ناراحت نشیم ..یکی از شخصیت های در دقایق پایانی سریال باهاش حال کردن ابراهام بود در حالی که همه ترسیدن اون خیلی جرئت نشون داد و حتی نیگان هم تحت تاثیر قرار گرفت . .. هر کسی بجز ریک دریل و ابراهام بمیره از مرگش ناراحت نمیشم و مهم نیست برام ...
در مجموعه قسمت پایانی عالی بود ولی چون وقت کشی زیاد داشت ترجیحا نه میدم .

04-09-2016, 09:03 AM
فکر کنم کارل رو کشت

شایدم نویسنده و یا کارگردان این سناریو رو در این قسمت برای ریک پیاده کرده که اگر ریک بمیره زیاد از مرگش ناراحت نشیم

هر کسی هست بجز کارل و ریک. دیالوگ نیگن کاملن اینو مشخص میکنه :Smiley35:

yaldakh
04-09-2016, 02:01 PM
شاید کارلم باشه آخه نیگن گفت چشم پسرو در بیارین به خورد باباش بدین بعد از اول شروع میکنیم (یعنی اینجوری ریک بیشتر زجر کش میشه اول چشم پسرش در بیارن بعدم کلشو بترکونن ولی با توجه به کمیک آینده کارل و نیگن و اینکه نیگن بچه ها رو هم نمیکشه فکر نمیکنم)

New_Sense
04-09-2016, 02:03 PM
http://www.aparat.com/v/i7VUP

اینم یه تیزر جالب از شخصیت ریک در فصل 6

امیدوارم لذت ببرید . :Smiley69:

Tha Real Nigga
04-09-2016, 05:10 PM
شاید کارلم باشه آخه نیگن گفت چشم پسرو در بیارین به خورد باباش بدین بعد از اول شروع میکنیم (یعنی اینجوری ریک بیشتر زجر کش میشه اول چشم پسرش در بیارن بعدم کلشو بترکونن ولی با توجه به کمیک آینده کارل و نیگن و اینکه نیگن بچه ها رو هم نمیکشه فکر نمیکنم)

خلی کاری به اینکه توی کمیک نیگان بچه ها رو میکشه یا نه ندارم چون سریال به طور کامل طبق کمیک نیست اگه کمیک ها رو خونده باشین میدونین کی کلش داغون میشه:Smiley69:

و کارل هم الان حدودا 15 یا 16 سالش میشه افراد نیگان هم یه نفر رو توی هیلتاپ کشتن اگه نیگان مخالف بچه کشی بود یه بلایی سر اون افراد میاورد ولی خودش اونارو فرستاده بود که زهره چشم بگیرن.

من که میگم کارل نیست احتمالا ابراهامه چون بعد از ضربه اول که افتاد بلند شد حالا باید صبر کنیم تا 5 ماه دیگه

yaldakh
04-09-2016, 07:37 PM
خلی کاری به اینکه توی کمیک نیگان بچه ها رو میکشه یا نه ندارم چون سریال به طور کامل طبق کمیک نیست اگه کمیک ها رو خونده باشین میدونین کی کلش داغون میشه:Smiley69:

و کارل هم الان حدودا 15 یا 16 سالش میشه افراد نیگان هم یه نفر رو توی هیلتاپ کشتن اگه نیگان مخالف بچه کشی بود یه بلایی سر اون افراد میاورد ولی خودش اونارو فرستاده بود که زهره چشم بگیرن.

من که میگم کارل نیست احتمالا ابراهامه چون بعد از ضربه اول که افتاد بلند شد حالا باید صبر کنیم تا 5 ماه دیگه

میدونم سریال 100 درصد طبق کمیک نیست برا همین گفتم حتی ممکنه کارل باشه حتی ممکنه یک زن باشه چون نیگانی که تو کمیک زن ها رو نمیکشه اینجا ممکنه بکشه چون وقتی تو کمیک گفتش he taking it like champ ولی تو سریال لفظ he رو بکار نبرد
هر کسی میتونه باشه و صد در صد نمیشه گفت کی افرادی که انتخابشون آسونه ارون و یوجین و آبراهامه و اگه برعکس کمیک زن ها رو بکشه انتخاب آسون رزیتا و ساشاهه
اگه طبق کمیک گلن باشه نمیشه ایرادی گرفت چون یه سری افراد وقتی تو اون قسمت فکر میکردند کشته شده میگفتن نه مردنش اینجا اشتباهه و باید به دست نیگن کشته بشه
مردن دریل یا میشون میتونه تاثیر خیلی خاصی رو ریک بذاره از وقتی جیسس اومد تو سریال و تشابهاتش با دریل تو کمیک امکان به حذف دریل خیلی بالا رفته و اینکه این مرگ کوچیکی هم واسش نمیتونه باشه پهلو تموم دوستاش به وسیله یه ویلین خطرناک و اینکه نورمن ریداس یه پروژه دیگه هم تو amc داره:Smiley39:
یکی از دلایلی که میتونه این شخص گلن یا میشون یا دریل باشه اینه سریال با دید شخص سوم شروع شد و با دید شخص سومم تموم شد این ممکنه همون شخص باشه
وقتی با دید شخص سوم شروع شد انگار فردی بود که تو ون چشمشو باز کرده که فقط این سه نفر اسیر بودند
ولی همچنان میگم معلوم نیست این شخص کیه هر کسی میتونه باشه

Maa vampire
04-10-2016, 12:21 AM
والا الان دیدم قسمت رو خیلی قشنگ بود من که به شخصه حال کردم. مخصوصا عاشق قیافه ریکم وقتی که تحت فشار میره و بیچاره میشه این نفر آخریم معلوم نیست کی هستش ولی خیلی کنجکاوم بدونم کیه که باید 5 ماه دیگه صبر کنم. خلاصه خوب بود من نمره 10/10 میدم.

3bastian
04-10-2016, 01:29 AM
من یه دلیل جالب دارم برای اینکه اون شخص اصلا دریل نمیتونه باشه ؛ اگه واقعا دوربین جای چشم های دریل بود ، نمایی از مو هاش هم معلوم بود ! ولی دوربین جوری بود که انگار هیچ مویی جلوی چشم های فرد مقتول نبود ! :Smiley35:
تو عکس زیر اگه نگاه کنین یه خروار مو جلوی صورت دریل هست ولی وقتی از نمای چشم های خودش(فرضا") میبینیم انگار نه انگار !

http://uupload.ir/files/me54_0dr_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=me54_0dr.jpg)

http://uupload.ir/files/9yqp_09900_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=9yqp_09900.jpg)

yaldakh
04-10-2016, 03:27 AM
من یه دلیل جالب دارم برای اینکه اون شخص اصلا دریل نمیتونه باشه ؛ اگه واقعا دوربین جای چشم های دریل بود ، نمایی از مو هاش هم معلوم بود ! ولی دوربین جوری بود که انگار هیچ مویی جلوی چشم های فرد مقتول نبود ! :smiley35:
تو عکس زیر اگه نگاه کنین یه خروار مو جلوی صورت دریل هست ولی وقتی از نمای چشم های خودش(فرضا") میبینیم انگار نه انگار !

http://uupload.ir/files/me54_0dr_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=me54_0dr.jpg)

http://uupload.ir/files/9yqp_09900_thumb.jpg (http://uupload.ir/viewer.php?file=9yqp_09900.jpg)

خودم از همه بیشتر دریلو دوست دارم و دوست ندارم یک درصدم باشه ولی این ایده درست نیست
چون دوربین رو که تو چشم طرف کار نذاشتن واگه از بین کسایی که لوسیل به سرشون خورده کسی باشه که موها جلو چشمش بوده فقط گاف سریال به حساب میاد
شما با در نظر بگیرید واقعا دارین سریالو از چشم طرف نمیبینید:d دارین نمای دوربینی که از نیگن گرفته شده میبینید

threeFX
04-11-2016, 01:35 AM
نظر شما چیه ؟! :Smiley39:
همجنسباز گرامی خدا نگهدار ... باشد که درس عبرتی برای سایر همجنسگرا ها شود ... :Smiley14:

http://uupload.ir/files/em9_12990904_1722558174652470_3285542818010971962_ n.jpg

KOOROSH
04-12-2016, 11:13 PM
کسی متوجه حضور استیون آگ یا "ترور" معروف بازی GTA V تو این اپیزود شد یا نه ؟ :d

Steven Ogg

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/78/Steven_Ogg.png/250px-Steven_Ogg.png (https://en.wikipedia.org/wiki/File:Steven_Ogg.png)

Maa vampire
04-12-2016, 11:17 PM
کسی متوجه حضور استیون آگ یا "ترور" معروف بازی GTA V تو این اپیزود شد یا نه ؟ :d

Steven Ogg

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/78/Steven_Ogg.png/250px-Steven_Ogg.png (https://en.wikipedia.org/wiki/File:Steven_Ogg.png)

اصن دقت نکرده بودم. عجب نکته ظریفی

Artin_PM
04-13-2016, 10:36 PM
بی نظیر بود قسمت پایانی
فقط همین

mohammad1992
07-09-2016, 06:41 AM
واقعا حیف شد یوجین رو در فصل هفتم نمیبینیم چرا ارون که هیچ کس باهاش حال نمیکنه رو حذف نکردن

alizr2
08-31-2016, 05:38 PM
واقعا حیف شد یوجین رو در فصل هفتم نمیبینیم چرا ارون که هیچ کس باهاش حال نمیکنه رو حذف نکردن

چرا انقدر مطمئن از حذف یوجین هستی ؟
لطفا اگر خبری شده ، مارو هم در جریان بزارید.

Mia_3D
08-31-2016, 06:36 PM
چرا انقدر مطمئن از حذف یوجین هستی ؟
لطفا اگر خبری شده ، مارو هم در جریان بزارید.
اسپویل از اسپویلینگ دِد فنز راجع ب اینکه : کدوم بازیگرا تو چه فیلمبرداری چه قسمتایی حضور داشتن (کسایی ک نمیخوان بدونن کیا زنده هستن متن اسپویلر رو نخونین)
یوجین : اگه فقط یوجین برات مهمه بدون ک اون نمرده چرا ک تو فیلمبرداری قسمتای 1 و 4 و 6 حضور داشته
ریک و کارل و میشون و آرون : قسمتای 1 و 4 و 5 ، یعنی زنده هستن
دریل : قسمتای 1 و 2 و 4 ، پس اونم زنده ـست
مگی و ساشا : قسمتای 1 و 5 ، زنده هستن
رزیتا : قسمتای 1 و 4 و 6 ، یعنی اونم زنده ـست
از اون 11 نفر فقط 2 نفر میمونن ک احتمال مرده بودنشون خیلی بالاست ، گلن و آبراهام ، ک فقط تو فیلمبرداری قسمت 1 دیده شدن
بقیه شخصیت ها (ب جز 11 نفر گروگان نگان) :
کارول : 3
مورگان : 3
ازکیل : 3
نگان : 1 و 2 و 4
دوایت : 1 و 2 و 4
گابریل : 4
اسپنسر : 4
اولیویا : 4
اریک : 4
ایند : 4 و 5
عیسی : 5
گرگوری : 5
تارا : 6
هیث : 6
ظاهرا در قسمت اول گروه الکساندریا ، در قسمت دوم ناجی ها ، در قسمت سوم کینگدام ، در قسمت چهارم ورود نگان به الکساندریا ، در قسمت پنجم هیلتاپ و در قسمت ششم تارا و هیث را خواهیم دید
منبع (http://twdfans.in)

amingb
09-11-2016, 04:30 PM
نوع پایان فصل ششم نه تنها برای مخاطب ها بلکه برای بازیگرهای سریال هم شگفت آور بود.جفری دین مورگان نه تنها نمیدونست کی قراره کشته بشه بلکه از نوع پایان بندی فصل ششم هم خبر نداشت.
اما کسایی که کامیک رو دنبال کرده باشن میدونن که نوع مرگ آبراهام در کامیک برای دنیس در سریال اتفاق افتاد یعنی آبراهام فعلا در سریال حضور داره
اما چیزی که به شخصه ازش مطمئنم اینه که اون تعهد به کامیک باعث میشه که گلن بمیره

Daisy
10-13-2016, 12:59 PM
اسپویل از اسپویلینگ دِد فنز راجع ب اینکه : کدوم بازیگرا تو چه فیلمبرداری چه قسمتایی حضور داشتن (کسایی ک نمیخوان بدونن کیا زنده هستن متن اسپویلر رو نخونین)
یوجین : اگه فقط یوجین برات مهمه بدون ک اون نمرده چرا ک تو فیلمبرداری قسمتای 1 و 4 و 6 حضور داشته
ریک و کارل و میشون و آرون : قسمتای 1 و 4 و 5 ، یعنی زنده هستن
دریل : قسمتای 1 و 2 و 4 ، پس اونم زنده ـست
مگی و ساشا : قسمتای 1 و 5 ، زنده هستن
رزیتا : قسمتای 1 و 4 و 6 ، یعنی اونم زنده ـست
از اون 11 نفر فقط 2 نفر میمونن ک احتمال مرده بودنشون خیلی بالاست ، گلن و آبراهام ، ک فقط تو فیلمبرداری قسمت 1 دیده شدن
بقیه شخصیت ها (ب جز 11 نفر گروگان نگان) :
کارول : 3
مورگان : 3
ازکیل : 3
نگان : 1 و 2 و 4
دوایت : 1 و 2 و 4
گابریل : 4
اسپنسر : 4
اولیویا : 4
اریک : 4
ایند : 4 و 5
عیسی : 5
گرگوری : 5
تارا : 6
هیث : 6
ظاهرا در قسمت اول گروه الکساندریا ، در قسمت دوم ناجی ها ، در قسمت سوم کینگدام ، در قسمت چهارم ورود نگان به الکساندریا ، در قسمت پنجم هیلتاپ و در قسمت ششم تارا و هیث را خواهیم دید
منبع (http://twdfans.in)

این جوری که هیچ کسی نمرده ؟؟؟؟

Mia_3D
10-13-2016, 02:36 PM
این جوری که هیچ کسی نمرده ؟؟؟؟
همه تو قسمت 1 هستن ک
ولی گفتم ک اون 2 نفر "فقط" تو فیلمبرداری قسمت 1 بودن یعنی احتمال مرگشون از همه بیشتره

Sajadm98
10-19-2016, 04:38 PM
به نظر من خود ریک و زد اما نمیکشش فقط کتکش میزنه

saeedporreza9
10-19-2016, 04:58 PM
به نظر من خود ریک و زد اما نمیکشش فقط کتکش میزنه

خدایی سریالو دیدی؟؟؟ حداقل تریلرو ببین جان ما

Sajadm98
10-19-2016, 05:35 PM
خدایی سریالو دیدی؟؟؟ حداقل تریلرو ببین جان ما

نه تریلر فصل 7 و ندیدم نمیخوام داستان برام اسپویل بشه
پس ریک نیس
ممنون برای اسپویلت:Smiley104:

10-19-2016, 06:54 PM
ممنون برای اسپویلت

خدایی این الان اسپویل بود ؟ واقعن اپیزود آخر رو دیدی ؟ با دیدن اون اپیزود فکر میکردی ریک رو میزنه یا میکشه ؟؟؟:Smiley19:

Sajadm98
10-19-2016, 07:49 PM
خدایی این الان اسپویل بود ؟ واقعن اپیزود آخر رو دیدی ؟ با دیدن اون اپیزود فکر میکردی ریک رو میزنه یا میکشه ؟؟؟:Smiley19:

نمیدونم کجاش تعجب اوره مگه شانسی نمیخواست یکی و بزنه؟؟؟خب من فکر میکردم به ریک بیافته

Daisy
10-19-2016, 07:57 PM
نه تریلر فصل 7 و ندیدم نمیخوام داستان برام اسپویل بشه
پس ریک نیس
ممنون برای اسپویلت:Smiley104:

قسمت اخر فصل 6 رو اگه دیده باشی
میدونی که ریک نیست ....

Sajadm98
10-19-2016, 08:54 PM
قسمت اخر فصل 6 رو اگه دیده باشی
میدونی که ریک نیست ....

یکی یه جواب درست حسابی بده
این اخرین صحنه اخرین قسمت فصل6
نشون نمیده که کیه
خب از کجا معلومه که ریک نیست؟؟
http://s1.upzone.ir/75073/Snap1.png

Mia_3D
10-19-2016, 09:18 PM
Anybody moves, anybody says anything, cut the boy's other eye out and feed it to his father and then we'll start

10-19-2016, 10:20 PM

وقتی میخواست اون شخص رو بزنه گفت: هر کسی چیزی گفت یا تکون خورد اون یکی چشم پسره رو دربیارین بدین به باباش بخوره (یعنی به ریک) پس مشخص شد ریک و پسرش نیستن

دوستمونم که نوشتن :دی

Sajadm98
10-19-2016, 10:38 PM
قانع شدم
اصلا حواسم به این دیالوگ نبود

saeedporreza9
10-20-2016, 11:25 PM
قانع شدم
اصلا حواسم به این دیالوگ نبود

خدا رو شکر. یه بار دیگه فصل 6 قسمت اخرو ببین