PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دوم

Katy Perry
05-02-2016, 11:39 AM
http://picoup.ir/images/75365517281774489518.jpg

Season 6, Episode 2, Home
فصل ششم, قسمت دوم, خانه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt4077554/?ref_=ttep_ep2)

خلاصه داستان اين قسمت : بران با کلاغ سه چشم تمرین میکند. جیمی، تامن را نصیحت می‌کند. تیریون مطالبه خبر خوب می‌کند، اما مجبور است خودش این خبر خوب را ایجاد کند. در قلعه سیاه، نگهبانان شب پشت تورن می‌ایستند. رمزی بولتون نقشه‌ای پیشنهاد می‌دهد. بیلون گریجوی پیشنهادهای دیگری را در نظر می‌گیرد.

[ویرایش مدیریت]
لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
برای دانلود زیرنویس هم از قسمت زیر به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
باتشکر از همه دوستان گرامی

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46523) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46543)

klax0n
05-02-2016, 11:42 AM
جان، جان ...
برگشتی ...
خوش برگشتی
و چه مسخره برگشتی!!
واقعی بود؟

Mikado
05-02-2016, 11:44 AM
و این گونه بود که گات به قلوب مومنین برگشت!
درود بر تو ای مارتین که امیدمان را ناامید نکردی :Smiley35:

چند نکته (برگرفته از کامنت های ردیت)

1- چشمان جان سیاه بود و نه آبی
2- اژدهایان عزیز چطور از اون سوراخ کوچیک قراره بیرون بیان؟
3- داستان تیریون در مورد اژدها خیلی بامزه بود
4- نامه تشکر استارک ها دریافت شد!

و در آخر: :Smiley69:

<roose_bolton has left the game>

<balon_grejoy has left the game>

<jon_snow is offline>
<jon_snow is online>

Ever_3313
05-02-2016, 12:20 PM
یعنی دمشون گرم که اینقد زود جان رو برگردوندن ..چه کولاکی بشه ادامه این فصل..این یه هفته رو چطور بگذرونم خداعالمه..بابت زیرنویس هم خیلی ممنون که واقعا هروقت سریال رسیده اونم آماده اس.

abbas stannis
05-02-2016, 12:22 PM
از شدت هیجان به زور دارم مینویسم!
با این که همه میدونستیم بالاخره این اتفاق میفته و جان برمی گرده اما تو این چند دقیقه آخر که ملیساندر دور جنازه جان می چرخید و ورد میخوند، قلبم اومد تو دهنم.
راجع به ملیساندر هم اطلاعات جدید گیرمون نیومد متاسفانه

داستان برن هم خیلی جالب شد پس این فصل حسابی با گذشته وستروس آشنا میشیم چون برن به خاطر آموزش ها حسابی ها حرفه ای شده. اینجوری خیلی از داستان های گذشته رو میبینم و می فهمیم.

رمزی هم که دیگه این کاراش عادی شده ولی کشتن پدر؟ خنجر رو درست همون جایی فرو کرد که روس بولتون به راب استارک زده بود. روس که پسرش رو میشناخت نباید انقدر بهش اعتماد میکرد.

فعلا تیریون همون لنیستر باقی مونده و تئوری هایی که اون رو تارگرین میدنستن فعلا درست از آب درنیومدن. ولی انصافا چقدر ترسیده بود تیریون :Smiley14: رفیق فابریک اژدهایان هم که شده در آینده میبنیم که بهش سواری میدن یا نه :Smiley35:
همچنین فهمیدیم هر کاری که دنریس کرده بر باد رفته و آستاپور و یونکای دوباره تبدیل به حکومت برده داری شدن.

یورون گریجوی هم که نیومده قلب ها رو تسخیر کرد .
یورون: من خود طوفان هستم

و راجع به اسم این اپیزود که "Home" بود، همه نظرات مختلفی میدادیم که معنیش چی میتونه باشه که آخر فهمیدیم از کجا نشات گرفته. زمانی که تیون نگون بخت غریبانه این کلمه رو به زبون اورد "خونه"

http://s6.picofile.com/file/8249657976/45.PNG

modern_gesprach
05-02-2016, 12:25 PM
حتي كل وستروس به آتيش كشيده بشه همه قتل عام بشن اصلاًً برام مهم نيست.
فقط همين برام مهمه كه استورم بورن از وسط آتيش سالم بيرون مياد

тнor
05-02-2016, 12:43 PM
این اپیزود کلا واووو داشت
همه چی عالیه عالی بود
اول همه هم که برن و هودور سخن گو ببخشید منظورم ویلیس بود :Smiley14:
بعدم همه کله ترکوندن اول مانتین بعدشم که غول مهربون داستان
اون لحظه ای که تیر رو خورد بهش گفتم الانه که همه رو غلع و قم کنه
تقابل جیمی با های اسپارو خیلی دلم میخواد قسمت بعدی لشگر شو بکشه اونجا :Smiley36:
سانسا هم که در راه کسل بلک تیون در جستوجویه خانه
شخصا از گریجوری ها بدم میاد ولی این خواهر تیون رئیس شون بشه شاید یه نمه خوشم بیاد
اصلا این قسمت بکش بکش بود تا جای که دیدم تو هر منطقه ای که نشون داد یکی رو کشتن
جان هم که برگشت:Smiley14: منم شخصا اندازه تورموند نا امید شدم اما وقتی دیدم گوست رو دوسه بار پشت سر هم نشون دادن فهمیدم جان برمیگرده حتی لحظه قبل از بیدار شدنش
فکر کردم همون قضیه وارگ شدن جان توی گوست یا یهم چین چیزی اتفاق بی افته
رمزی هم که واقعا اخر قسی القلب بودنش رو نشون داد امیدوارم هرچه زودتر جاستیس رو جان اسنو براش به اجرا بزاره
دنریس کجایی که اژدها هات رو تیریون مال خودش کرد :Smiley14:
:Smiley15:الان این یه هفته رو چطور میخوایم بگذرونیم:Smiley15:

massam
05-02-2016, 12:50 PM
این جوری که این فصل شروع شده کلا میخوان دل هوادارا رو بدست بیارن ولی یکم فیلم هندیش زیاد شده!!!!!تو جنگ ها هم صدای ایش ایش بزارن دیگه رسما میشه فیلم هندی!!!!!! البته منظورم فقط اون قسمت زنده شدن جان!!!خداییش یکم مسخره بود!!!!

KingYeeZUs
05-02-2016, 01:04 PM
جان خوش برگشتی :Smiley17::Smiley17::Smiley17:
به به واقعا خوشحال شدم :Smiley17:
و رمزی بولتون :Smiley10: دی*ص ترین شخصیت سریال :Smiley10:
زبونم بند اومده بیشتر از این نمی تونم بگم :Smiley10:
خدا نمیتونم یه هفته صبر کنم :Smiley24:

cincinnatus
05-02-2016, 01:14 PM
همان طور که همه‌مون منتظر بودیم جان زنده شد و مهم‌ترین گره فصل پیش باز شد. با وجود اینکه تقریبا می‌دونستیم ته دلمون که این اتفاق رخ میده ولی لحظات جادوی ملیساندرا خیلی پر التهاب بودن، به خصوص با نا امیدی و یاسی که بانوی سرخ داشت. حالا دیگه جان از قسمش آزاد شده و باید برگرده به وینترفل و یه چیزایی رو تغییر بده. وستروس به مردان استارک نیاز داره!

Ever_3313
05-02-2016, 01:21 PM
واقعا یسالی که صبر کردم ارزششو داشت..برا من مهم نبود جان چطوری زنده میشه همین که زنده شد مهمه..بقیه پارتهای این قسمت کلا از ذهنم خارج شد و یادم رفت با اون تیکه آخر!

amrtat71
05-02-2016, 01:28 PM
آقا انصافا عجب قسمتی بود..کف بر شدم:Smiley35::Smiley10:
چقدر سرعت داستان عااااالی شده همش اتفاقای هیجان انگیز خدایش همین قسمت خودش ده تا قسمت 10 و 9 بود عالی بود سریال بی نظیر شده فقط میتونم بگم وااوو....
دوتا فامیل دارم هرچی میکنم با پخش نمیبینن منم هی واسشون اسپویل مکینم سرویسشون کردم :Smiley36::Smiley85:

KING STANNIS
05-02-2016, 01:31 PM
http://picoup.ir/images/38167272751604054265.jpg

فقط میتونم بگم
holy shit...

Star of GT
05-02-2016, 01:36 PM
سکانس آخر این قسمت لایق نمره بالاتر از 10

خود این اپیزود هم کلا نمره کامل رو میگیره

Welcome Back John :Smiley41:

armina90
05-02-2016, 01:38 PM
هورااااااا
خیلی خوب بود. داشتم فکر می کردم الانه که تیریون بمیره. کاملا خودمو برای مرگش آماده کرده بودم که دیدیدم... :Smiley19: مطمئن شدم مارتین هیچوقت اینو نمیکشه چون شخصیت مورد علاقه شه.
راستی بازیگر نقش یورون گریجوی یکی از نقش های اصلی سریال Boergen و بازی میکنه. یعنی از وقتی فهمیدم فقط میخواستم به یکی بگم. الان دیگه راحت شدم.
وضعیت جزایر آهن بعد از فصل کسل کننده ی قبل دوباره داره جالب میشه. آشا:Smiley1:
به نظرم رمزی داره تو سراشیبی سقوط قرار میگیره. به زوذی شاهد خیانت اهالی شمال خواهیم بود.
آخرشم که ....:Smiley22::Smiley121:
به سلامتی:Smiley38:

Yellow King
05-02-2016, 01:46 PM
WOOOOOOOW! :Smiley10: یعنی فوق العاده بود یعنی!!!! عالی!!!! :Smiley38::Smiley22:

جان برگشت ای جانم.... چه دهنی سرویس کنه ازشون وایسا....:Smiley32::Smiley30:
این رمزی چه بی پدریه! اصن شوکه شدم پدر خودش رو هم کشت... تقابلش با جان چقدر دیدنیه... حالا من زیاد تو جریانات نبودم شاید گفتن دوستان ولی ملیساندرا اون پیروزی بزرگی که میگفت احتمال میدم پیروزی جان بر رمزی باشه

Ho3!En
05-02-2016, 01:53 PM
:Smiley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19: :Smiley19::Smiley19::Smiley19:
:Smiley10: :Smiley10: :Smiley10: :Smiley10: :Smiley10: :Smiley10: :Smiley10: :Smiley10:

آقا من باورم نمیشه مطمئن باشید قسمت بعدی نشون میدن که جان فقط یه لحظه زنده شده

Aali99
05-02-2016, 02:00 PM
و بالاخره ...
رمزی ...باباشو به راحتی با یه ضربه ناک اوت کرد ... صحنه خوبی بود
http://picoup.ir/images/41785567453694242107.jpg
داد برادرش رو سگا زنده زنده بخورن این دیگه کیه ...
این صحنه عالی بود .
"I Am Lord Bolton "
http://picoup.ir/images/65131999674366800635.jpg

صحنه ای که ون ون سربازه رو به دیوار کوبید عالی عالی بود . بقیه ری*دن به خودشون :Smiley35:

ملیساندرا وارد میشود:Smiley69:
http://picoup.ir/images/47934449086382574337.jpg

ناامیدی او ... و نا امیدی همه ی ما ...
http://picoup.ir/images/58930433922282104018.jpg

و دادادادان ... مو خوشگله برگشت ...:Smiley35: جان دلبند برگشت ... تبریک به من ... :Smiley17:تبریک به تو ... :Smiley17:

http://picoup.ir/images/84927943589086130219.jpg

همه مون میدونیم وقتی که در این دنیا یکی از مرگ بر میگرده خود کاملش نیست . مثلا در کتاب کیتلین استارک برگشت و تنها کاری که کرد تمرکز برروی انتقام بود ...
به نظر من این اتفاق برای جان هم میفته .
فکر کنم تو تریلر بود که یکی به نظور تورموند میگفت :
"I thought he was the man leading us in the dark night " "فکر میکردم اونه که ما رو تو شب تاریک هدایت میکنه "
چرا باید اینو میگه ؟؟؟ چون احتمالاً جان زده به سرش ... همه ی اونایی که بهش خیانت کردند رو میکشه به خصوص اون پسر بچه "اولیور"
و اینجاست که همه از جان نا امید میشن ... و حالا به چه کاری دست بزنه و باز کی رو بکشه هنوز معلوم نیست ولی مشخصه که واسه شب طولانی اهمیتی نمیده ...

tasha
05-02-2016, 02:04 PM
این قسکت فوق العاده بود. من همش قلبم تند تند میزد اخرای اپیزود!
ولی مطمئن نیستم ان برگشته باشه. نکنه تو قسمت بعد نشون بدن که یک لحظه برگشته؟ وای خدای من خیلییییییی قشنگ بود این قسمت...
:Smiley35:
رمزی واقعا دیوانه و روانیه.. حالا زد پدره را کشت نوش جونش ولی مادر ناتنی و اون بچه کوچولو را داد سگ ها خوردن:Smiley10::Smiley10:
جزایر اهن هم قشنگ شده خط داستانش. منتظرم تیون برگرده و با اشا با هم مواجه بشن..
چشم مون به جمال لیانا هم روشن شد این همه گفتن زیبا بوده زیبا بوده:Smiley69:
تیریون عشق منه و دیگر هیچ!:Smiley41:

حالا مگه این هفته میگذره؟؟؟؟؟

tasha
05-02-2016, 02:05 PM
این قسکت فوق العاده بود. من همش قلبم تند تند میزد اخرای اپیزود!
ولی مطمئن نیستم ان برگشته باشه. نکنه تو قسمت بعد نشون بدن که یک لحظه برگشته؟ وای خدای من خیلییییییی قشنگ بود این قسمت...
رمزی واقعا دیوانه و روانیه.. حالا زد پدره را کشت نوش جونش ولی مادر ناتنی و اون بچه کوچولو را داد سگ ها خوردن:Smiley10::Smiley10:
جزایر اهن هم قشنگ شده خط داستانش. منتظرم تیون برگرده و با اشا با هم مواجه بشن..
چشم مون به جمال لیانا هم روشن شد این همه گفتن زیبا بوده زیبا بوده:Smiley69:
تیریون عشق منه و دیگر هیچ!:Smiley41:

حالا مگه این هفته میگذره؟؟؟؟؟

theboy
05-02-2016, 02:40 PM
ایول که جان برگشت
اینجور صحنه ها خیلی کلیشه ای و مسخره میشه و سازنده ها هم معلوم بود همه ی سعیشون رو کردن که صحنه ی خوبی از آب در بیاد، فکر کنید اگه همه اتاقو ترک نمی کردن و جان یهو زنده میشد و با همه سلام علیک می کرد چه صحنه ی ضایعی بود:Smiley36:

MOHAMAD_TBAG
05-02-2016, 02:40 PM
یا خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا :Smiley10::Smiley10:
جاااااااااااااااااااااان :Smiley10::Smiley10:
واااااااااااااااااای من اصلا مات و مبهوت موندم :Smiley10::Smiley10: من که نابووووووووووووووود شدم :O:O:O
یعنی جان دوباره برگشت :((:((:((:((
نکنه فقط همون یه لحظه بوده :-S:-S
این رمزی چقد مادر چاییه :d:d

iceman
05-02-2016, 03:00 PM
سلام دوستان
خوشبختانه جان هم برگشت گرچه خیلی قابل پیش بینی بود ولی بنظرم روند داستان توی این دو قسمت نگران کننده هست کلی...
یکم سرعت وقوع اتفاقات زیاد شده و این باعث میشه مسه فصل های پیش روی طرفدارا تاثیر نذاره ... مثلا صحنه کشته شدن جان را بذارین کنار صحنه زنده شدنش... میبینین که کشته شدنش خیلی تاثیر گذارتر بود.. واسه همین میگم با توجه به اینکه کتاب جدیدی از ادامه داستان وجود نداره و من واقعا نمیتونم ادامه داستان چجوری نوشته میشه و اینکه تفاوت نوشتن برای سریال و نوشتن برای رمان که میدونیم خیلی زیاده باید گفت این روند نگران کنندس
میشد اتفاقات کمی با تاخیر بیشتر بیفته تا تعلیق کافی ایجاد بشه و اینقدر ساده و سریع پیش نره همه چی...

farzinawsome12
05-02-2016, 03:01 PM
ملیساندرا:Smiley17::Smiley17::Smiley17::S miley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:
He is Back
با توجه به زوم شدن روی گوست،اگر دیدید قسمت بعدی جان توانایی وارگ شدنم بدست آورده باشه تعجب نکنید:Smiley36:
انصافا یکسال منتظر همچین چیزی بودیما:Smiley36:
راب،ند،تایوین،کال دروگو،استنیس و ....،این همه زجرمون دادن ولی ارزششو داشت
این قسمت چرا دنریس نبود؟؟؟
خب وقتی تئون برگرده فکر کنم با خواهرش جزایر آهنینو بگیرن و شاید رقابت با عمو یورن:Smiley104:
این جیمی فکر نکنم بتونه با این های اسپارو کاری بکنه،نامردا خیلی قدرت گرفتن،اینجا جافری رو میخواست رحم نمیکرد:Smiley104:
جونم وان وان:Smiley17:

raymond
05-02-2016, 03:05 PM
سلام دوستان. من چندین وقت هست با این سایت بی نظیر همراه هستم ولی دیگه نتونستم پست نزارم .
به نظرم این قسمت بی نظیر بود مخصوصا چند ثانیه اخر. مطمئن بودم جان برمیگرده گرچه فکر نمیکردم اینجوری شاید بهتر از اینا هم میشد برگرده ولی مهم اینه که برگشت :Smiley35:
من که موندن تا هفته دیگه چجوری تحمل کنم. :Smiley108::Smiley108:

"Ross Geller"
05-02-2016, 03:06 PM
از لحظه ای که دوربین هی Ghost گرگ جان رو نشون میداد مطمئن بودم الاناس که جان زنده شه و اول هم Ghost چشماشو باز میکنه :Smiley36: عالی بود این قسمت .
واقعا فک کنم هیچکس انتظار نداشت رمزی پدرش رو هم بکشه . دیگه واقعا بعید بود نشون داد لقب Mad Dog که روس بولتون بهش گفت برازندشه .
و بالاخره ورود یورون گریجوی به داستان ... امیدوارم ویکتاریون هم حذف نشده باشه و اضافه بشه .
10/10

Admini3trator
05-02-2016, 03:12 PM
آیا هنوز به خدای آتش ایمان نیاورده اید ؟ باشد که رستگار شوید :Smiley36:

حالا قسمت بعد فکر کنن جان زامبی شده بزنن دوباره بکشنش باحال میشه !!! :Smiley14:

cincinnatus
05-02-2016, 03:17 PM
سریال در نشون دادن بی‌رحمی و قساوت رمزی واقعا بی‌پرواست. انتظارش رو نداشتم که پدرش رو بکشه.

lady snow
05-02-2016, 03:24 PM
8/10:Smiley49:

1- فکم افتاد وقتی رمیزی روس رو کشت. اصن انتظار نداشتم اول فصل بمیره:Smiley10:
2- خاک بر سر بچه کاراستارک. خاک
3- اژداهاها هم تیریون رو دوس دارن:Smiley35:
4- سکانس آخر
وووووی مث دقیقه نود دربی که تیمت یه گل عقب باشه. از استرس حتی نفسم نمیکشیدم. و اون برگشت:Smiley94:
من حس میکردم آخرای فصل نزدیک جنگ برگرده. خیلی زود برگشت.
الان یه کم ناراحتم. نکنه اون جانی که انتظار داشتیم نباشه.:Smiley95: من براساس تریلر که تورموند گفته بود" فک میکردم اون مارو رهبری کنه" گفتم آخرای فصل زنده میشه میره جنگو رهبری میکنه. ولی حالا که زنده شده چرا تورموند اون حرفو زد؟؟؟:Smiley108:
امیدوارم فقط به خاطر این باشه که جان اونا رو ول میکنه برمیگرده وینترفل. نه به خاطر چیز دیگه

قسمت بعدی جان همومجوری بی لباس پا میشه میره رو ایوون. بعدش برادرا میبیننش:Smiley10::Smiley10: فرار میکنن. داد میزنن لرد کماندو آدر شده لرد کماندو آدر شده:Smiley20::Smiley20:

jessi
05-02-2016, 03:27 PM
Spoiler Alert

عالیییییییییییییییییییییی یییییییییییی بود . هولللی شتتتت . بهترین اپیزودی ک دیدممممممم . وقتی جان زنده شد . تو خونه داشتم دااااد میزدم ... موهای تنم سیخخخ... عالیییی . مرسیییییی واقعااا

siamak5561
05-02-2016, 03:34 PM
مطمئن بودم رمزی پدرش رو میکشه ولی نه اینقدر سریع!!! احتمال دادم چند قسمت دیگه !!
اما جان... چه لحظات پر اضطرابی بود.. اونجایی که که ملیساندره داشت وِرد میخوند من فقط داشتم گردنبندشو نگاه میکردم که روشن میشه یا نه ولی ... دیگه داشتم ناامید میشدم که دیدم گوست تکون خورد، دیگه همون وقت فهمیدم بله قراره چند ثانیه دیگه جان زنده بشه...
واقعا خوبه که توی همین قسمت زندش کردن، نزاشتن برا قسمتهای آخر.
هر قدر فصلهای گذشته قسمتهای اول با آرامش شروع شده، این فصل از اول ترکونده ، انگار داریم قسمتهای آخر رو تماشا میکنیم ..

MOHAMAD_TBAG
05-02-2016, 03:41 PM
8/10:Smiley49:

1- فکم افتاد وقتی رمیزی روس رو کشت. اصن انتظار نداشتم اول فصل بمیره:Smiley10:
2- خاک بر سر بچه کاراستارک. خاک
3- اژداهاها هم تیریون رو دوس دارن:Smiley35:
4- سکانس آخر
وووووی مث دقیقه نود دربی که تیمت یه گل عقب باشه. از استرس حتی نفسم نمیکشیدم. و اون برگشت:Smiley94:
من حس میکردم آخرای فصل نزدیک جنگ برگرده. خیلی زود برگشت.
الان یه کم ناراحتم. نکنه اون جانی که انتظار داشتیم نباشه.:Smiley95: من براساس تریلر که تورموند گفته بود" فک میکردم اون مارو رهبری کنه" گفتم آخرای فصل زنده میشه میره جنگو رهبری میکنه. ولی حالا که زنده شده چرا تورموند اون حرفو زد؟؟؟:Smiley108:
امیدوارم فقط به خاطر این باشه که جان اونا رو ول میکنه برمیگرده وینترفل. نه به خاطر چیز دیگه

قسمت بعدی جان همومجوری بی لباس پا میشه میره رو ایوون. بعدش برادرا میبیننش:Smiley10::Smiley10: فرار میکنن. داد میزنن لرد کماندو آدر شده لرد کماندو آدر شده:Smiley20::Smiley20:

آره واقعا
چرا تورموند اون حرف رو زد :Smiley39:
شاید منظورش اصلا با جان نبوده .... شاید منظورش منس ریدر بوده
نمیدونم :Smiley108::Smiley108: منو بدجور درگیر این قضیه کردی .... نکنه جان در ادامه کشته بشه X_XX_X
حالا اینارو بیخیال ............. اون یه نفری که به این قسمت 4 داده فازش چی بوده :d:d:))

farzinawsome12
05-02-2016, 03:44 PM
من براساس تریلر که تورموند گفته بود" فک میکردم اون مارو رهبری کنه" گفتم آخرای فصل زنده میشه میره جنگو رهبری میکنه. ولی حالا که زنده شده چرا تورموند اون حرفو زد؟؟؟
خب از بابت جان خیالتون راحت،میتونید برید پروموی قسمت سومو ببینید
راجب این جمله تورمند،یا همینی که شما گفتیه یعنی جان به جای مقابله با شب طولانی و شاه شب میره برای جنگ با رمزی و باز پس گیری وینترفل ویا شایدم این جملش مربوط به منس باشه،باید صبر کرد و دید:Smiley69:
راستی نمره قسمت دوم ترکوندش شاهکار،ولی خدایی اگر این اتفاق آخرشم نمیفتاد بازم اینقدر نمره میدادین؟؟؟
http://8pic.ir/images/xr3e9c79mbkdoompldi1.jpg (http://8pic.ir/)
به قول مهران مدیری،یه سریام هستن هر 2 شنبه میان به گات یه نمره 4 میدن با؟؟؟
نوشابه:Smiley36:
آقا راجب برن حرف نزدیم،اونم خوش برگشته!!!من که از دیدن گذشته شخصیتا لذت بردم،یه کوچولو یاد فصل اول سریال افتادم قسمت اول...
خیلی کار خوبی کردن که یه دفعه برج شادی رو نشون ندادن،اینطوری تاثیر گذارتر میشه:Smiley35:

King Jon snow
05-02-2016, 03:51 PM
یعنی مرسی مارتین:Smiley41:

جان اسنو عزیزم برگشت . گذری بندازیم به نظر شخصی من که در تاپیک قسمت اول اینو اشاره کردم

من که بعید میدونم جان زنده نشه.یعنی سرتاسر قسمت اول فصل ششم همش به ما چشمک میزدن که جان زنده میشه.از نگاه سر داووس به خون همچنان گرم جان اسنو (طبیعتا خونش باید یخ میزد بعد از اون مدت زمان ) یا جمله ملیساندرا مبنی بر دیدن جان در آتش که در وینترفل جنگ میکنه و همچنین سکانس آخر قسمت اول و پیر شدن ملیساندرا که بازم میتونه ما رو به سمت زنده شدن جان امیدوار کنه

جان زنده شد و من اینجا میخوام به این موضوع اشاره کنم که زنده شدن جان اسنو روند داستان رو عالی میکنه این فصل.حالا باید دید این زنده شدن آیا پیامد منفی برای ملیساندرا داره یا نه؟!

WALKING DE4D
05-02-2016, 03:57 PM
8/10
قسمت خوبی بود نمره 8 بخاطر برگشتن جان اسنو هر چند تقریبا میشد حدس زد که این اتفاق میوفته
ولی یه نکته جان اسنو بعد از این میخواد چه هدفیو دنبال کنه هنوزم به فکر وایت واکر ها؟!! باید منتظر قسمت بعدی باشیم
برن که همچنان جدابیت خاص خودشو داره

Toxic Fighter
05-02-2016, 04:05 PM
رمزی با اختلاف فاحش نسبت به جافری بی ناموس ترین شخصیت سریاله :Smiley10: البته لرد بولتون حقش بود بمیره دقیقا همونطور که راب رحمت الله علیه رو کشت به درک واصل شد

جان هم که برگشت.آریا هم که بختش باز شد.کلا بعد 5 فصل ظاهرا قراره این فصل بر وفق مراد استارکا باشه :Smiley35:

نکته مثبت دیگه نشون ندادن دنیریس بود :Smiley13:

روزمون که دم کنکور ارشد ساخته شد :Smiley36:

myhdr
05-02-2016, 04:30 PM
من متاسفانه خیلی با این اپیزود حال نکردم فقط از دو قسمتش خوشم اومد یکی قسمت مربوط به برن بود(من کلا از فلشبک هایی که حقایق پوشیده گذشته رو نشون میده خوشم میاد) ودیگری جایی که رمزی پدرشو کشت خیلی غیر منتظره و خوب بود در مورد بازگشت اسنو هم به نظرم خیلی آبکی بود من انتظار داشتم نویسنده اول امید رو در دل بیننده بکشه بعد اسنو رو برگردونه اون قسمت هم که مانتین کله اون یارو رو پکوند خیلی مسخره بود کلش عین طالبی پوکید انگار نه انگار جمجمه داره(برای شکستن جمجمه انسان ۵۰۰ کیلو نیرو لازمه واگر مانتین از وزن ۱۹۰ کیلوییش هم برای اعمال نیرو استفاده کرده باشه بعیده بتونه ۵۰۰ کیلو فشار بیاره) بقیه داستان هم معمولی بود به نظر من

Hound
05-02-2016, 04:44 PM
یه مقدار انتقام عروسی سرخ بازم گرفته شد. بخش اول انتقام رو تیریون با کشتن تایوین لنیستر رقم زد. بخش دوم رو هم رمزی با کشتن پدر بی شرفش دقیقا به همون شکلی که راب رو زد.
والدرفری این مثلث رو کامل می کنه.
هر چند من بازم حس می کنم این رمزی ( رمزی با اختلاف فاحش نسبت به جافری بی ناموس ترین شخصیت سریاله (2) ) , قبل از ساقط شدنش بازم استارک ها رو عزادار می کنه :Smiley104:

.Ven0m.
05-02-2016, 05:11 PM
این پاداشیه ما بعد از کشته شدن ند ، اوبرین ، راب ، و ده ها شخصیت دوست داشتنی میگیریم .
یکی از سَتیسفای ترین اپیزود های گات واقعا لذت بردم . اما نکته اینه که اپیزود قبل از 10 مین اخر هم بسیار عالی بود ، داستان خیلی جلو رفت . کلی تغییرات مختلف .
و اما تیریون ، Dont eat the help :Smiley14: عالی بود ، یعنی قلبم تو دهنم بود تیریون یهو زنده زنده سوزونده نشه .
10/10

HAMID13
05-02-2016, 05:17 PM
قسمت های مربوط به برن رو دوست داشتم واقعا چسبید
قسمت برخورد بین جیمی و گنجشک اعظم هم خوب بود و اینکه درگیری آینده خیلی جالب خواهد شد
مرگ روس بولتون رو دوست داشتم یطور دیگه نشون بدن که بیشتر بهم بچسبه همینطور زنده شدن جان فقط اون لحظه اب که گرگش برمیگرده سمتش رو دوست داشتم
بیلون گریجوی هم مرد تا دوران جدیدی شروع بشه
9

caviya
05-02-2016, 05:29 PM
لحظه زنده شدن لرد اسنو دقیقا متضاد کلمه Epic بود
یک لحظه آدم فکر می کرد داره Vampire Diaries می بینه نه GOT
به شخصه انتظار داشتم قشنگ تر اتفاق بیافته.... مثلا قربانی نیاز داشته باشه...یا Red Woman پیر بشه
خیلی Vanilla بود و اصلا Dark و خوف نبود
بقیه ی اپیزود واقعا خوب بود

shahin9191
05-02-2016, 05:41 PM
راجبه زنده شدن جان اصلا نظری نمیدم تا قسمت های اینده که ببینیم دقیقا ماجرا چی هست...قسمت برن عالی بود. بچگی ند و بنجامین منو یاد قسمت اول سریال انداخت که خود برن داشت تیر میزد و به سیبل نمیخورد و یهو اریا اومد...معلوم شد اریا به عمش رفته. از اینجا به بعد شاهد دو خط داستانی هستیم که یکی قدیم در رویاهای برن هست و یکی زمان حال.حتی شاید اینده رو هم بتونه ببینه برن.احساس میکنم با اینکه این سریال هیچ وقت نقش اصلی نداشته و همه افراد مورد علاقه ( ند-راب-اوبرایان-استنیس) کشته شدن شااااااید برن استارک یا برادر کوچیکش بتونن تا اخر نقش مهمی ایفا کنن. کااااش جفری زنده بود یجوری با رمزی کلاهشون میرفت تو هم ببینیم چیکار میکردن ....هیچ پیش بینی نمیکنم چون در توانم نیست اما امیدوارم جان با ارتشی از وحشی ها به وینترفل حمله کنه...البته واقعا راجبه جان فعلا چیزی نمیشه گفت

Skadi
05-02-2016, 05:48 PM
این دو اپیزود خوب بودند ولی نه به اندازه اپیزودهای فصل 4 و 5

به نظرم احتمال این اینکه تیان گریجوی پاشاه آیرون ها بشه خیلی زیاده
به نظر می رسه یه جور مقدمه چینی کردند

chanter
05-02-2016, 06:48 PM
یک هفته چطور صبر کنیم:Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smiley10 4:

خیلی خوب بود خیلی خوب بود:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

جان چقدر خوب بود سکاانسش:Smiley41::Smiley41::Smiley41:

از اینکه لیانا ر دیدیکم خیلی خوشحالم

دلم میخواد زود دوشنبه بیاد:Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39:

HAMID13
05-02-2016, 06:49 PM
راجبه زنده شدن جان اصلا نظری نمیدم تا قسمت های اینده که ببینیم دقیقا ماجرا چی هست...هیچ پیش بینی نمیکنم چون در توانم نیست اما امیدوارم جان با ارتشی از وحشی ها به وینترفل حمله کنه...البته واقعا راجبه جان فعلا چیزی نمیشه گفت

ی چیزی که مارتین همیشه تو مصاحبه هاش گفته و حتی خود بریک دنداریون بعد از هردفعه زنده شدن اعتراف کرده اینه که همیشه ی تیکه از وجودشون از بین میره و ی چیزی ازشون کم میشه
منم دوست دارم ببینم اجع به جان این موضوع چطوریه

yaldakh
05-02-2016, 07:05 PM
جان ایز بک :Smiley38: :Smiley49: ولی خیلی راحت بود بازگشتش یعنی نه ملیساندره مرد نه زلزله ای نه چیزی خیلی راحت
حتی انتظار داشتم حداقل رو فرضیه ها که ممکنه تایگرین باشه یا حالا یه چیز دیگه باشه زنده بشه
اون لحظه که داشتن مراسم ربانی زنده کردن جان رو انجام میدادن من دلم با گوست بود چقد نازو ملوس آدم میخواد نازش کنه:Smiley30:
احتمالا جان یه چیزی مثل لیدی استون هارت بشه شایدم نشه
وای رمزی:Smiley10::Smiley10:کشتن پدر به کنار کشتن نوزاد خیلی خیلی خیلی:Smiley19: جالبه من نمیتونم رمزی رو تو سریال ازش بدم بیاد چون تو سریال دیگه دوستش دارم اونجا خیلی فانه اینجا :Smiley104:
اژدها هم که با تیریون خوبن تیریون گفت منو نخورین :Smiley36:اژدهاهم که تا زنجیرشون باز شد رفتن تو بغل هم:Smiley30:

iran9win
05-02-2016, 07:21 PM
مرد قسمت بعدی رو الان میخواهد.

مرد نمیتواند یک هفته دیگر صبر کند

:Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39: :Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39:

farshadsam101
05-02-2016, 07:45 PM
بریم سراغ بحث
فک کنم چون اژدها ها گذاشتن تیریون بهشون دست بزنه نظریه تیریون که تارگاریانه ثابت شد
سوتی های سریال از نظر فرشاد:Smiley69::Smiley69:منتقد شدیم رفت:1)اژدها ها رو کی میتونه اسیر کنه و بهشون زنجیر بزنه اخه؟؟:Smiley10::Smiley10:2)از اون سوراخ کوچیک چه طوری میان بیرون اژدها ها3)کی وحشیا رو خبر کرد بیان دیوار؟؟:Smiley39::Smiley39::Smiley39:
هدف از نشون دادن گذشته تو ذهن برندون تنها نشون دادن لیانا استارک که به احتمال زیاد مادر جان هستش و با ریگار بچه دار شده اثبات قضیه تارگاریان بودن جان اسنو هستش

MATIAS7
05-02-2016, 07:50 PM
قسمت خوبی بود در کل
اما ای کاش زنده کردن جان اسنو یکم هیجان انگیز تر بود...آخه دو تا مو سوزوندن و یه ورد؟؟؟ یکم آهنگ حماسی تر... میتونست آخرش هم نا امیدانه صفحه تاریک بشه یهو با بازشدن چشمای جان روشن بشه

KEVIN GARVEY
05-02-2016, 08:27 PM
یکی از احتمالاتی که تو یه تاپیک دیگه مطرح شده بود جریان هودر بود که تو این قسمت شبهاتی رو دامن زد.
اینکه واقعا هودر از نسل غول هاس و اینکه چرا فقط میگه هودور هودور. مطمئناً یکی از گره های کور داستان به هودور ربط داره. :Smiley39:

far30film
05-02-2016, 08:44 PM
کی گفته جان الان زنده شد و خیلی راحت بر می گرده و لرد فرمانده می شه ؟
جان فقط چند ثانیه. زنده شد اما مطمعنن داست داره دوتا تار مو ......
حدسم اینه جان وارد یک حالت کما بشه ?!!!! اما ۱۰۰ درصد جان جان سابق نخواهد بود و این دقیقا همون چیزی هست که بانو سرخ :) را شدیدا نگران کرده بود تا حالا کی این بانو انقدر استرس داشته تو سریال ؟
رمزی که عالی بود اما چرا تنفری که از جافری همه داشتن نسبت به رمزی کمتره ؟
دنریس و اژدها و. تریون پتانسیل ی داستان خیلی قوی را دارند اما چرا انقدر ضعیفه نمی دونم حتی تریون اون تریون قبل نیست
کوه هم جالب بود :) از کبوتر اعظم هم بدم می یاد :/ سانسا:/ اریا منتظر داستان جذاب تر / برن خوش برگشت سوال » برن تا اخر عمر فلجه ؟
انقدر سابقه سرسی کثیفه طرف هر کی می ره .......+۱۸....ٔ....
چقدر نوشتم ؛)

abbas stannis
05-02-2016, 08:49 PM
1)اژدها ها رو کی میتونه اسیر کنه و بهشون زنجیر بزنه اخه؟؟
مادرشون. خود دنریس به زنجیر زد ویسریون و ریگال رو . چون دروگون( بزرگترین اژدها) بازیگوشی کرده بود و بزغاله و دختر بیگناه رو سوزونده بود. برای جلوگیری از اتفاقات بد بعدی دو تا اژدهای باقیمونده رو به زنجیر کشید.

از اون سوراخ کوچیک چه طوری میان بیرون اژدها ها
خیلی هم کوچیک نبودن . حالا یه طوری رد میشن دیگه :Smiley69: تخریب اطراف درب ورودی هم یه راه حل دیگس :Smiley35:

کی وحشیا رو خبر کرد بیان دیوار؟؟
یکی از دوستان صمیمی جان که اسمش " اد " هست. تو قسمت قبل به وضوح نشون دادن که اد رفته دنبال مردمان آزاد

T-REX
05-02-2016, 08:49 PM
این قسمت غیر از زنده کردن جان اسنو به معنی واقعی کلمه هیچ چیز دیگه ای نداشت:Smiley15:. بدون شک منم از برگشتن جان خیلی خوشحال شدم:Smiley30:، ولی از یک سال قبل کلل اجمعین بیشترین احتمال رو این می دونستن که قراره ملیساندر جان اسنو رو زنده کنه. حداقل نکردن تو این یه سال رو یه ایده نو برای برگردوندن جان اسنو کار کنن. در حالی که ما این سریال رو به غافل گیری هاش می شناسیم، باید بگم که این بار این بیننده ها بودن که سریال رو غافل گیر کردن. کلی هم دروغ تحویل ملت دادن. چه کاریه ای؟ حالا بیان ند و راب و کاتلین رو هم زنده کنن؟ جافری و استنیس هم بد نیست دوباره بیان!:Smiley14:

اون برادر بیلون گریجوی می تونست خیلی با شکوه تر معرفی بشه و یا حتی خیلی با شکوه تر برادرش رو بکشه. نمی دونم چرا حالا که جان اسنو زنده شده دیگه کسی از هندی بازی و مرگ گلن حرف نمی زنه؟ :Smiley104:

کیت هرینگتون:
“It’s a massive season for Jon,” Harington says to EW. “It’s his biggest season for him so far. say sorry for lying to everyone”

حالا یعنی واقعا خودشه؟

http://uupload.ir/files/h9pz_gotkit_(1).jpg

چرا سر داووس برای جنازه کسی که به گفته خودش خیلی نمی شناستش، میاد و جونش رو به خطر می اندازه؟ سریال باید یه دلیل منطقی به ما می داد که نداد. حتی منطقی هم نیست که وحشی ها بخوان به خاطر یه جنازه و یا حتی انتقام گرفتن بر گردن (با این فرض که اونا مطمئنا نمی دونستن قرار یکی جنازه جان رو دوباره زنده کنه)

farzinawsome12
05-02-2016, 09:07 PM
آقا جان برگشته ام انقدر انرژی منفی میدید؟؟؟الان برشم نمیگردوندندم کلی انتقاد میکردید!!!انتظار داشتید مگه چطور زنده بشه؟؟؟عادتونه یه شخصیتو بکشن تا بگید سریال قشنگیه؟؟؟
بزارید داستان داره خوب جلو میره،از نظر من یه سنت شکنیم شد...
الان باید بعد یکسال،7 قسمت صبر میکردیم،بعد تو 3 قسمت آخر 4-5 تا شخصیت مهمو میکشتند بعد تا یه سال میرفتید تو کما بعد میگفتید چه سریاله قشنگیه:Smiley104:
البته کلا یه سری از دوستان عادتشونه خلاف جهت آب شنا کنند...
آقا انصافا سریالای دیگرو ببینید،یک فصل کامل هیچ اتفاقی نمیفته ولی این سریال هر قسمتش یه فیلم سینمایی 60 دقیقه ایه:Smiley15:

chanter
05-02-2016, 09:14 PM
دوستانی که میگن جان فقط یه لحظه زنده شده اگه برن تاپیک اخبار و تریلر فصل 6 و تریلر قسمت 3 رو ببینن متوجه میشن واقعا زنده شده

RoYa1995
05-02-2016, 09:15 PM
فقط میتونم بگم فوق العاده بود ازهمش بهتر برگشتن جان اسنوی عزیز:Smiley17:

Mohammad Tz
05-02-2016, 09:33 PM
جان اسنووووو: لحظه ای که چشمشو باز کرد قلبم اومد تو دهنم:Smiley10: بازگشت شکوهمندانه ای بود من که شخصا به بانو ملیساندر دوباره ایمان آوردم:Smiley36:

صحنه تیریون فوق العاده بود فکر کنم از این به بعد باید بهش بگیم پدر دراگون ها:Smiley36:. صحبتهاش با دراگون ها مخصوصا باز کردن زنجیرها که انصافا عالی کار شده بود

داستان آریا هم که همونجوری موند بازم:Smiley104:

لقب Mad Dog رمزی هم مثل اینکه برازندشه:.

من که بی صبرانه منتظر وایت واکر ها و ادامه وقایع دیوار هستم:Smiley39:

New_Sense
05-02-2016, 09:41 PM
این قسمت غیر از زنده کردن جان اسنو به معنی واقعی کلمه هیچ چیز دیگه ای نداشت.

به معنای واقعی کلمه ؟ یعنی این همه اتفاق و روند داستانی که پیش رفت هیچ چیزی نبود ؟ داستان گریجوی ها پیش اومد و پادشاهشون به قتل رسید ؛ روس بولتون و زنش و پسر نوزادش به طور فجیعی کشته شدن این هیچی نبود ؟ تهدید جیمی به سپت اعظم و شاخ و شونه کشیدن سپت اینم چیزی نبود ؟ گرفتن کسل بلک توسط وحشی ها هیچی نبود ؟ ازاد کردن اژدها های دنریس چیزی نبود ؟ بالاخره انتخاب شدن اریا به عنوان یک بی چهره این چی ؟ چیزی نبود ؟

من فکر میکنم شما سریال رو سر و ته نیگاه کردید و خب بی دلیل و بی منطق حرف زدن بدون یک خط نقد هیچ فایده ای نداره .

حداقل نکردن تو این یه سال رو یه ایده نو برای برگردوندن جان اسنو کار کنن.

ایده چه بهتر از قسمت قبل مارو توی تعلیق قرار دادن و این قسمت تا لحظه های اخر دچار تعلیق بودیم که چی میشه ؛ و باز هم مارو توی تعلیق قرار دادن که مطمن نباشیم از همه چیز . بهترین ایده نویسنده ها واقعا همینه

کلی هم دروغ تحویل ملت دادن. چه کاریه ای؟ حالا بیان ند و راب و کاتلین رو هم زنده کنن؟ جافری و استنیس هم بد نیست دوباره بیان!

این دیگه ازون حرفا بود ؛ همیشه باید بیننده جماعت اطلاعاتی نداشته باشه و مطمن نباشه از داستان سریال ؛ خوب که خودتون میگید غافلگیری پس هر دروغی هم بگن باید بیننده عاقل باشه .

اون برادر بیلون گریجوی می تونست خیلی با شکوه تر معرفی بشه و یا حتی خیلی با شکوه تر برادرش رو بکشه.

با شکوه تر یعنی چطوری ؟ یعنی مثل استنیس تبدیل به سایه بشه و برادرش رو بکشه ؟ از این ایرادایی گرفتین که به نظرم ایراد نیست گیر دادنه .

چرا سر داووس برای جنازه کسی که به گفته خودش خیلی نمی شناستش، میاد و جونش رو به خطر می اندازه؟

سر داووس نه راه پس داشت نه راه پیش ؛ وقتی توی قلعه موند به خاطر اینکه استنیس به جان اسنو قول فرماندهی وینترفل داده بود خود به خود به سمت جان گرایش پیدا میکنه ؛ چون استنیس ؛ جان اسنو حمایت کرد و خب سر داووس به تبعیت استنیس باید جان رو حمایت کنه ؛ در ضمن این یادمون نره جان اسنو ؛ لرد کاماندو کسل بلک بود خب طبیعیه سر داووس جون خودش رو به خطر بندازه .

حتی منطقی هم نیست که وحشی ها بخوان به خاطر یه جنازه و یا حتی انتقام گرفتن بر گردن (با این فرض که اونا مطمئنا نمی دونستن قرار یکی جنازه جان رو دوباره زنده کنه)

برعکس به نظر من منطقی هست ؛ کافیه یه کنکاش به فصل های قبل بزنید ؛ زمانی که فرمانده وحشیا رو گرفتن این جان اسنو بود تیر خلاص رو به فرماندشون زد که زجر نکشه و این جان اسنو بود که همشون رو متحد کرد و کاری کرد که برگردن بیان این ور قلعه که از حجوم ادرها محفوظ بمونن و بچه هاشون کشته نشن ؛ همین دلایل فکر کنم کافی باشه که وحشی ها بخوان برگردن برای انتقام از برادرای نایت واچ که بی رحمانه جان رو کشتن .

Sherlock
05-02-2016, 09:42 PM
Omfg!!!!!!!!!!! با این که به زنده شدن جان یقین داشتم ولی سر صحنه‌ای که چشماش رو باز کرد دو متر از جام پریدم @-) تا حالا واسه یه سکانس سینمایی یا تلویزیونی این قدر استرس نداشتم که واسه این صحنه‌ی طاقت فرسا و طولانی داشتم.
امیدوارم جان در اولین اقدام سرِ سِر آلیسر و اولی رو بزنه :d

رمزی هم اصلاً انتظار نداشتم پدر خودش رو بکشه، ولی با این کار رذالت را به حد اعلا رسوند. دیگه از این‌جا به بعد بعید می‌دونم که بشه چیزی رو از داستان این بشر پیش بینی کرد.

آریا بالاخره داستانش داره جلو میره و انتظار دارم که قسمت بعد یه تکون اساسی بخوره.

دیدن برن بعد از ۱ فصل خوب ولی کم بود. ای کاش اون صحنه‌ی آدم کشی فرانکنشتاین رو حذف می‌کردن یه خورده بیشتر از برن نشون می‌دادن.

آهن‌زاده‌ها که تازه کارشون استارت خورد و باید شاهد یه قطب جدید تو داستان باشیم. استقبالشون از تئون هم باید جالب باشه.

این قسمت همون طوری که انتظارش می‌رفت به مراتب قسمت بهتری بود و با ارفاق میشه بهش نمره‌ی کامل داد. بالاخره بعد از یه سال صبر به مرادمونم رسیدیم. بعضی از دوستان میگن صحنه‌ی زنده شدن جان کافی نبود، ولی اتفاقاً به نظرم خیلی منطقی و عاقلانه بود. اگه یه کار محیر العقول می‌کردن زیادی بچگانه و تخیلی می‌شد. نمره‌ی بالای اپیزود هم نشان از رضایت حداکثر مردم داره.

.Ven0m.
05-02-2016, 09:43 PM
این قسمت غیر از زنده کردن جان اسنو به معنی واقعی کلمه هیچ چیز دیگه ای نداشت:Smiley15:.

هیچی نداشت؟
تو کل تاریخ پخش سریال این دومین باری بود که فلش بک زدن (بار اول پیشبینی زن جادوگر در مورد فرزندان سرسی) ، بعد از یه مدت طولانی آهن زاده ها رو داشتیم و داستانشون از همیشه جذاب تر بود ، دو تا شخصیت مهم مردن
برن رو که احتمالا بعد از اسنو مهم ترین شخصیت سریال ـه رو داشتیم (شایدم مهم ترینه ) انصافا سریال داره عالی پیش میره دیگه ایراد الکی نگیرین D :

---

در مورد زنده شدن جان و این که بعضیا میگن ضایع بود و اینا ، به نظرم خیلی هم عالی بود ، این رستاخیزش منو یاد کوین گاروی توی The Leftovers انداخت .
نبرد حرومزاده ها قراره خیلی اپیک باشه ، از یه طرف رمزی رو داریم از اون طرف جان که حتی قبل مرگش کلی فدایی داشت ، بعد مرگش هم که فدایی هاش وفادار تر شدن بهش ، بعد از زنده شدنش هم احتمالا دیگه به عنوان یه موجود خداگونه اونو نگاه میکنن .

vahid-fcb
05-02-2016, 09:54 PM
تا فصل قبل نظر مخالفان سریال این بود که تا قسمت 8 سریال به آرامی پیش میره و چیز خاصی نداره و دو سه قسمت آخر میزنه یک یا چند شخصیت رو میکشه و همه میگن چه سریال عالی هست !

با شروع فصل جدید و شروع کشتار و سیر داستان با سرعت خوب ( به نظر بنده سریال کلا سرعت داستانی متعادل و خوبی داشته ) ، بعضی دوستان باز هم میان و گلایه میکنند که چرا سریال کشتن شخصیت هارو از همون قسمت اول شروع کرده ، یا چرا شخصیت ها رو با هیجان بالا نمیکشه ! به عرض برسونم که سریال هر کاری بکنه دوستان مخالف باز هم ساز مخالف شون رو خواهند زد و بحث در این مورد هم با دوستان عزیزمون نتیجه خاصی نخواهد داشت !

تا قبل از شروع فصل هم همه میدونستند که جان برمیگرده ، چون از قسمت هاردهوم دقیقا معلوم بود برمیگرده .

ضمنا دوستانی که میگن سازنده ها باید عذرخواهی کنن یا الکی هایپ کردن ، این نکته رو در نظر داشته باشید که سازنده ها گفته بودند که جان مطمئنا مرده و همونطور هم که دیدیم جان مرده بود .

ولی نگفته بودن جان برمیگرده ، و به خاطر اینکه دوستان این نکته ظریف رو در نظر نمیگیرند فکر میکنند که سازندگان سریال و شبکه و بازیگرها الکی جو داده بودند .

در مورد نحوه زنده شدن جان ، دوستان باز هم میگن که جان یک جور کلیشه ای زنده شده ! این در حالی هست که ملیساندر هیچ آشنایی با نجوه زنده شدن مرده نداره و انداختن موی جان اسنو هم در آتیش در واقع دادن قربانی و دادن تکه ای از مرده برای پیشکشی به خدای روشنایی هست تا با این شیوه جان رو برگردونه . ( همین قدر بلد هست ، و همونطور که تمام مردم دنیا با خدای خودشون به زبان خودشون و روش های بسیاری صحبت میکنند ، در این سریال هم میبینید که نحوه صحبت و درخواست دو کشیش از یک آئین کاملا متفاوت هست و انتقاد خاصی هم نمیشه گرفت ) .

بعضی از دوستان هم میگن که سریال باید دلیل قانع کننده ای برای نگه داشتن جسد جان بیاره ، خوب این کاملا معلوم هست و همونطور که تورموند هم بعد اومدنش گفت هدف نگهبانان شب فقط سوزوندن جسد جان برای احترام بهش بوده و اگه تورن بود احتمالا جسد جان رو تکه تکه کرده و به بیرون دیوار مینداخت ، در مورد اومدن وحشی ها به دیوار هم دو دلیل میشه آورد ، احساس انجام وظیفه و همچنین کمک به برادران دیگر ، چون اونها هم برای آوردن وحشی ها رفته بودند . حالا چون داووس قبلا چیزهایی از ملیساندر دیده بود یک دلیل بیشتر برای نگه داشتن جسد داشت .

-----------------------------------------------------

در مورد قسمت دوم سریال :

داستان برن تازه شروع شده و خیلی منطقی داره میره جلو ، با توجه به صحبت های اون بچه هم احتمالا برن در انتهای فصل رهسپار سرنوشتش که به احتمال زیاد وینترفل هست میشه .

شیمی دو کاراکتر واریس و تیریون بسیار عالی هست و دیالوگ های هر دو واقعا در هر قسمت بسیار بی نظیره ، جوک ها و تیکه هایی که به هم میندازن کاملا دراومده . خوب همونطور که معلوم شد تیریون به گفته خودش به واریس که دفعه بعدی بهم مشت بزن ، هم شجاع هست و هم احمق ( از نوع باهوشش ) ، احتمالا سوار بر اژدها ایشون رو خواهیم دید به احتمال زیاد به طرف دنریس و به احتمال کمتر آستاپور و یونکای ( جهت به زانو درآوردن دوباره اون شهرها )

به نظرم جیمی و گنجشک اعظم جنگی نخواهند داشت و احتمالا متحد هم خواهند شد ( عجیب ولی شدنی ) ، آریای هیچ کس هم از قسمت بعد داستانش سرعت بیشتری خواهد گرفت .

در مورد رمزی با صحبت های روس کاملا معلوم بود که بر ضد پدرش میشه و حتما ایشون رو خواهد کشت که همینم شد ، و یک جنگ بزرگ هم پیش رو خواهد داشت با وحشی ها به نیابت از استارک ها و رهبری سیاسی سانسا و فرماندهی اسنو و تورموند .

ولی هر قدر هم جنایت فجیعی انجام بده از شخصیتش خیلی بدمون نخواهد اومد ، چون تئونی رو اذیت و شکنجه کرد که وینترفل رو نابود کرده بود ، سانسایی رو اذیت کرد که همه متفق القول به ساده بودنش ایمان داریم ، روس بولتونی رو کشت که چاقویی به بدن گرگ جوان وارد کرده بود و احتمالا در قسمت های بعدی شاهد مرگش خواهیم بود چون مثل استنیس دیگه کاملا از خود بیخود شده و حتی به بچه هم رحم نمیکنه ، دنیای got هر چقدر هم بیرحم باشه از قاتل بچه نمیگذره و جنایت کار در همین دنیا به سزای عملش که خیلی هم زود هست میرسه .

با احتمال بازگشت تئون به جزایر آهن و اومدن یورن و همچنین خواهر تئون ، کشمکش هایی درباره لرد جدید پیش خواهد اومد .

1919
05-02-2016, 09:55 PM
کلا سرعت سریال این فصل خیلی بالا رفته و مثل فصل 4 هر قسمتش سوپرایز داره با این فرق که الان هر قسمت به جای یکی 3 . 4 تا سوپرایز داره
برن خیلی خوب بود بعد 2 سال شاتها رو هم خوب گرفته بودن
قضیه هودور هم جالبه بفهمیم چی شده که این جوری شده ( اینجا ند اسمشو می دونست ولی تو سیزن 1 هودور صداش میکرد که دلیلی داره حتما)
وحشی ها رو هم خوب ساخته بودن به خصوص ون ون
یه کم زیادی دارن به مانتین بها میدن پس احتمال از بین رفتن دراماتیکش تو همین سیزن بالاست
گنجشک اعظم خیلی مدبرانه جیمی رو له کرد گر چه کسی احتمالا دوست نداشت این طوری شه
سرسی وقتی فهمید کفن مارسلا طلایی بوده بیشتر به پیشگویی مطمئن شد و حالا سعی میکنه دل به تامن نبنده که مرگش براش سخت نشه
دیالوگهای تیریون مثل همیشه جذاب
اژدها ها رو خیلی از فصل 5 بهتر ساختن
داستان آریا کوتاه و فعلا زمینه ساز و کند
رمزی هم صحبتی نذاشت بمونه . ولی سوپرایزهای بزرگتری رو قطعا داره برامون
یورون رو خوب ساختن ولی بهتر هم میشد روی جزایر آهن کار کرد
زنده شدن جان هم هر طور دیگه ای هم رخ می داد انتقاد ازش میشد و نمیشه گفت بد بود .بهر حال چیزی بود که تا حالا رخ نداده بود و طبعا هر کی دوست داشت طبق سلیقش باشه...
پانویس:
خیلی از ماها با سیستم نمره دهی به سریال آشنا نیستیم و احساسی نمره میدیم
این قسمت همه سکانهاش خوب بود ولی اگه جان زنده نمیشد خیلی از نمرات 10 و 9 میشدن 7 و 6
خدایی این طوری نمره ندین
قسمتهای خیلی خوبی هست که کسی نمیمیره همه میگن هیچ اتفاقی نیفتاد در حالی که داستان جلو رفته و قسمت خوش ساخته اما 7 میدن
ولی یه قسمت ضعیف که آخرش یکی بمیره همه 10
البته این قسمت فوقالعاده بود و کلی میگم

persp000000lis
05-02-2016, 09:56 PM
بالاخره جان با سانسا ازدواج میکنه

Longmire
05-02-2016, 10:18 PM
داستان برن منطقی شروع شد و خوب پیش رفت. اومدن تورموند و دار و دستش درست به موقع بود. باز وفاداری تورموند به جان بیشتر بود تا آلیسر و همراهاش
تیکه انداختنای تیریون و واریس بهم جالب بودن. همینطور وقتی که تیریون تو غار رفت تا هر دو اژدها رو آزاد کنه. البته تو تریلر دیدیم که یکیشون بهش حمله کرد که این موضوع تو این قسمت منتفی شد
آریا هم که برگشت. در مورد جیمی و سپتون موافقم به نظرم جنگی بینشون رخ نمیده. یه حسی بهم میگه که سپتون به این زودیا کنار نمیره و هست. کشته شدن روس بدست رمزی از دید خودم که غیر قابل پیشبینی بود
بدتر از اون بیرحمی رمزی که حتی به یه نوزاد هم رحم نکرد. سکانس سانسا زیاد نبود ولی مشخص شد هم سانسا هم تئون کجا میرن
و سکانس آخر که تا اون ثانیه های آخرش گفتم همچین اتفاقی نمیفته ولی افتاد
به این قسمت 10 میدم. واقعا فوق العاده بود

"Ross Geller"
05-02-2016, 10:20 PM
داداش مطمئنی سریال رو نگاه میکنی شما :| ؟ خواهر برادرن این 2تا که گفتیا .

ali_74
05-02-2016, 10:35 PM
10 خوش اومدی جانِ عزیز :Smiley17:

fasol
05-02-2016, 10:36 PM
من واسه جیغی که آخر این اپیزود زدم نزدیک بود از خانواده کتک بخورم

hamidreza272
05-02-2016, 11:10 PM
من اولین پستم هست اینجا امیدوارم خوب باشه.
این پرومو فصل 3 خیلی مبهم بود. الان اون هدیه که قرار به رمزی بدهند چی میتونه باشه!!! با توجه به شخصیتا باید ی استارک باشه و چه کسی بهتر از راکون استارک بدبخت که خیلی هم بچه هست.

واقعا حکومت مرکزی بعد از از بین رفتن پدر خاندان( پدر سرسی و...) خیلی به بد اوضاعی دچار شده. کسی سیاستمدار نداره و این گنجشک بزرگه خیلی قدرت گرفته اگه همون جافری هم بود این میکشت.اما الان کسی سیاستمدار نمونده بتونه با این مقابله کنه.
ولی مشخصه جان اسنو همون جان اسنو قبل نیست. و بنظرم خیلی خشن باشه و همه رو تیکه تیکه کنه.

georgia
05-02-2016, 11:36 PM
ملیسندرا فکر کنم نامیراییشو داد جان :|

خودشو فدا کرد تا جان برگرده :|

یه تئوری دیگه هم مطرح کردن که این ملیسندرا نبوده که برش گردونده گرگه بوده :Smiley39:

یه مصاحبه هم از مارتین گذاشته بودن که اگه درست متوجه شده باشم گفته بود تو کتاب من کسایی که از مرگ بر می گردن دیگه مثل سابق نیستن شاید بدنشون همون باشه اما رفتارشون عوض شده :Smiley10: دیگه مثل سابق نخواهند بود

http://uupload.ir/files/aqsx_thoros_thumb.gif (http://uupload.ir/viewer.php?file=aqsx_thoros.gif)

lady snow
05-02-2016, 11:39 PM
آره واقعا
چرا تورموند اون حرف رو زد :Smiley39:
شاید منظورش اصلا با جان نبوده .... شاید منظورش منس ریدر بوده
نمیدونم :Smiley108::Smiley108: منو بدجور درگیر این قضیه کردی .... نکنه جان در ادامه کشته بشه X_XX_X :d:d:))

وای منس رو یادم نبود. خداکنه منظورش منس باشه. یعنی ممکنه!!:Smiley36:

میخوام یه اعترافی کنم. من بعد از ماجرای دنریس پیشگویی کرده بودم یه روزی جان هم مث دنریس از تو آتیش درمیاد و زنده میمونه. و از سوگندش خلاص میشه. حیف بعد از 5 سال به آرزوم نرسیدم.:Smiley89:

یکی دیگه از آرزوهای بزرگم دیدن سر آرتور دین بزرگ و ریگار خوشتیپ تو سریال هست. باشد که به این آرزویم در این فصل برسم و رستگار شوم:Smiley46: برن جان دستم به دامنت

armina90
05-02-2016, 11:45 PM
بلا به دور. این فرزندان جنگل (آدمای توی غار کلاغ سه چشم) چقد وحشتناکن. فصل 4 قیافه ی بهتری داشتن.:Smiley19:

T-REX
05-02-2016, 11:47 PM
اره دیگه جرج ارار مارتین هیچی حالیش نیست که اینطوری فیلم نامه نویسی میکنه وهمین طور الکی یه داستانی رو سرهم میکنه

حرف خودت رو به من نسبت نده. بعد هم بدون که بین نوشتن کتاب و فیلم نامه تفاوت هایی وجود داره

بیخودی هم نمیخواد از این ایراد های مسخره و من دراوردی از سریال بگیری

به کسی ربطی نداره که من چه طوری ایراد می گیرم. می تونی تو هم ایراد بگیر. نمی تونی پس ...

خدایی چه حوصله ای داری میشینی فکر میکنی که خوب حالا از قسمت دوم چه ایرادایی بگیرم ؟؟!!

فکر کردن خیلی بهتر از بدون فکر حرف زدنه

اَلی
05-02-2016, 11:54 PM
برگــــــشــــــت!!!!! یعنی برگشت؟! خدا کنه برگشته باشه! چرا من نمی تونم باور کنم؟!:Smiley36::Smiley36::Smiley35::Smiley35:
یعنی بی شرف تر از رمزی خودشه! هم پدرش هم زن باباش هم برادرش!:Smiley15:
عموی تیون هم که اومد و احتمالاً درگیری هایی با یارا خواهد داشت!:Smiley69:
چقد تیریون بامزه بود تو این قسمت! بخصوص خاطرش...
برن هم بالاخره برگشت و همچنین هودور و میرا و کلاغ خان! کوچیکیای هودورو دیدین؟:Smiley36:باحال بود!
لیانا و بنجن و ند هم که کنار هم بودن و منو به شدت به یاد قسمت اول گات انداختن... وقتی که تموم استارک های خدابیامرزی کنار هم بودن... هیییییی چه فاز سنگینی!:Smiley15:

alod
05-03-2016, 12:18 AM
دوستان این جمله در طول این قسمت خیلی تکرار شد فک کنم به جان مربوط شه What is dead may never die
شاید دیگه جان نمیره :Smiley39:
فقط دوست دارم دست جان به تورن و اون پسره که خدمتکارش بود برسه پسره بیشرف دوباره میخواست حمله کنه پف...وز

iran9win
05-03-2016, 12:33 AM
دوستانی که سکانس برگشت جان رو مسخره میدونن یک لطف کنند

بک سناربو اینجا بنویسن که اونطوری درست بوذ برگشت جان !!!
ما مغزمون نمیکشه شما خفنها بگید واسمون

در ضمن سکانس زنده شدن جان ادامه داره قسمت بعد ادامشه تو تریلر هست وایسید کامل شه شاید حال کردید

mkarimifard77
05-03-2016, 12:41 AM
سلام دوستان
خوشبختانه جان هم برگشت گرچه خیلی قابل پیش بینی بود ولی بنظرم روند داستان توی این دو قسمت نگران کننده هست کلی...
یکم سرعت وقوع اتفاقات زیاد شده و این باعث میشه مسه فصل های پیش روی طرفدارا تاثیر نذاره ... مثلا صحنه کشته شدن جان را بذارین کنار صحنه زنده شدنش... میبینین که کشته شدنش خیلی تاثیر گذارتر بود.. واسه همین میگم با توجه به اینکه کتاب جدیدی از ادامه داستان وجود نداره و من واقعا نمیتونم ادامه داستان چجوری نوشته میشه و اینکه تفاوت نوشتن برای سریال و نوشتن برای رمان که میدونیم خیلی زیاده باید گفت این روند نگران کنندس
میشد اتفاقات کمی با تاخیر بیشتر بیفته تا تعلیق کافی ایجاد بشه و اینقدر ساده و سریع پیش نره همه چی...

ای بابا ما طرفدارهای GOT هم عادت کردیم به بهانه گیری ، یکسال تمام گمانه زنی کردیم و خدا خدا می کردیم که جان اسنو یجوری زنده بشه و برگرده به داستان و هرچی فحش بود نثار مارتین و سازندگان سریال کردیم بخاطر کشتن جان و استنیس، ولی حالا که بالاخره جان اسنو زنده شد و خواسته خیلی ها برآورده شده بعضی دوستان که حالا خیالشون راحت شده این دفعه یه جور دیگه ایراد می گیرن که سریال شده مثل فیلم هندی یا اینکه جان چرا اینقدر مصنوعی و مسخره زنده شد یا اینکه چرا اتفاقات اینقدر تند تند رخ می دن و چرا جان اینقدر زود زنده شد. آقا کلا توی فاز ایراد گیری هستیم دیگه :Smiley69::Smiley69: بابا جان با سریال حال کنید و از داستان لذت ببرید ، ظاهرا اینقدر شخصیتهای خوب سریال توی فصلهای قبلی کشته شدن یا مردن و برای آدمهای باحال اتفاقای بد افتاده که دیگه شرطی شدیم و اگه یه قسمت سریال امیدوار کننده و خوش تموم بشه بهمون بر می خوره. البته قصد توهین به دوستان نداشتم اگه ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید.:Smiley35::Smiley35:

far30film
05-03-2016, 12:48 AM
ف
دوستانی که میگن جان فقط یه لحظه زنده شده اگه برن تاپیک اخبار و تریلر فصل 6 و تریلر قسمت 3 رو ببینن متوجه میشن واقعا زنده شده

عزیزم من نگفتم جان فقط چند لحظه زنده شد و ا دوباره می میره
شما خودت ببین بانو سرخ ( این اسمش را بیشتر دوست دارم ) با چه ترس پ استرسی بالا سر جان ورد می خوند
بعد چند دقیقه قبل داشت از زنده کردن جان فرار می کرد
پس بلاشک جان جان سابق نخواهد بود و تغییر کرده
و این زنده شدن شروع ی داستان
منظورم من از جمله پست قبل این بود که احتمالا بازگشت کامل جان همین چند ثانیه نبود

mkarimifard77
05-03-2016, 12:54 AM
اینجوری که از تریلر اپیزود سوم بر می آد ، هفته آینده با یکی از مهمترین قسمتهای سریال روبروئیم. از یه طرف براندون استارک و کلاغ سه چشم وقایع قتل ریگار تارگرین را می بینن و شاید اونجا بالاخره صحت یا عدم صحت تئوری r+l=j مشخص بشه ، از طرف دیگه جان اسنو که زنده شده می آد داخل جمع افرادش و حالا بالاخره یکی دیگه از گمانه زنیهای یکساله اخیر افرادی که به زنده شدن جان ایمان داشتن نتیجه اش معلوم میشه که آیا جان اسنو همون آدم نجیب و با اخلاق قبلی هست و یا در اثر زنده شدن دوباره شخصیتش عوض میشه ،رمزی اسنو هم ظاهرا به قلعه سیاه حمله می کنه.
من فکر می کنم که بایه اپیزود فوق العاده طرف خواهیم بود و شاید پاسخ بعضی معماها را هم بگیریم.

dimen
05-03-2016, 02:32 AM
قسمت خیلی زیبایی بود و کلی لذت بردم فقط یه چیزی واسم عجیب بود و اینکه سر داووس به بانوی سرخ(ملیساندرا) اعتقادی کلا نداشت و یه موجود اهریمنی میدونست اونو بعد یهو رفت خواهش تمنا که بیا جانو زنده کن :Smiley39: همچین یکم واسم سنگین بود این قضیه

erfan1st
05-03-2016, 03:16 AM
رمزی بولتن یکی از مورد علاقه ترین شخصیت های منفی منه..شخصیت رمزی واقعا منفیه (ادا در نمیاره)و چندش اور و بی رحم و اصلا هم با کسی شوخی نداره.خیلی من این مورد رو توی سریال دوس دارم که بر خلاف بعضی سریالا سعی نکرده نقشای منفی رو دوس داشتنی نشون بده و به چندش اورترین شکل ممکن اون هارو نشون داده چون در واقعیت هم این چنین افراد خیلی نفرت انگیز هستند.
های اسپارو هم خیلی تلمیحه قوی ای داره به تسلط دین بر افکار و شستشوی مغزی ادما برای منافع شخصی(یا هر چیز دیگری) در طول هزاران سال.و بنظر هم می رسه که یه سری جزییات هم یجورایی الهام گرفته از تاریخ هستن که با دنیای فانتزی گره خوردن..البته تنها یک مغز خیلی قوی به بهترین شکل می تونه اینارو با هم تلفیق کنه و داستانی به این جذابی رو درست کنه

Dr strangelove
05-03-2016, 03:55 AM
شما به من بگویید مردن و زنده شدن جان اسنو چه تاثیر شگرفی بر داستان گذاشت ؟
فقط باعث شد جمعی از خائنین نگهیانان شب به زندان بیافتند . البته باید دید در ادامه آیا این بازگشت تاثیری بر داستان میگذارد یا صرفا یک حرکت بود برای ایجاد بحث در بین طرفداران این سریال

mahan birabt
05-03-2016, 06:22 AM
قسمت دو به نظرم محشر بود...هم سری به استارک جوان زد (چلاغه) هم میشه گفت جان اسنو عزیز برگشت..البته آریا هم گویا به زودی چشاشو به دست میاره..ملکه مادر عجب غولی پرورش داده!!! کوتوله هم (عشق من ) رفت آزدهارو آژاد کرد...خیلی حال کردم کلا با این قسمت...قسمت غوله هم باحال بود..کلی خندیدم...رمزی هم نشون داد با اختلاف کثیف ترین شخصیت قصه است.......این آهن زاده هم داره نقششون پرنگ تر میشه..یه شخصیت مهم گویا دیدیم..بالاخره خواهر ند و معشوقه رابرت کینگم دیدیم جوونی هاشو...کلا این سریال رو بارها هم ببینیم باز برامون جذابه...من دوبار پشت سرهم دیدم این قسمتو بازم دوست دارم ببینم..!!!

AR!@N
05-03-2016, 09:03 AM
منتظر آتش گرفتن تیریون و نسوختنش بودم . حیف!
همه چی عالی بود راحت بین 5 قسمت برتر سریال بود.
شاید قسمت بعد فکر کنن جان وایت واکر شده آتیشش بزنن ولی نسوزه :Smiley89:

KEVIN GARVEY
05-03-2016, 11:28 AM
کسی نظری در باره هودور نداره فکر کنم.

تو پیش نمایش قسمت بعد اونجایی که درگیری هست و اونی که میشینه با شمشیر چند نفر رو میزنه فکر کنم اونجا فلاش بک برج شادی ه. و اونیکه میشینه آرتور دین یا هالند ریده.

King Jon snow
05-03-2016, 12:07 PM

لطفا پیش نمایش قسمت سوم رو بذارید ما هم ببینیم:Smiley17:

New_Sense
05-03-2016, 12:22 PM

نگهبانان شب در هر صورت قصد جونش رو کرده بودن چه فصل قبل چه الان به هر حال خنجر میخورد جان اسنو ؛ که قسمت اخر فصل قبل خنجر خورد و تاثیرش اینجا بود که جان اسنو برادران نایت واچ و خائنین رو شناخت ؛ مطمنا تا قبل از اینکه خنجر بهش بزنن مطمن نبود ؛ همون پسر کوچیکه اولی ؛ جان خیلی دوسش داشت ولی ماهیتش معلوم شد و مشخص شد که به لرد کاماندوهش وفادار نیست و دوم اینکه دوباره به بیننده ها نشون داد که وحشی ها جان رو قبول دارن و واسش حاضرن بیان کسل بلک رو بگیرن و تاثیر دیگش اینه که ملیساندرا هم وضعیتش مشخص شد که به اون همه خدای اتش اعتقاد قلبی واقعی نداشت و مطمن نبود به کاراش ؛ تاثیر دیگه زنده شدن جان اسنو این هست که از زیر قسم برادران نایت واچ اومده بیرون و الان میتونه لشکرکشی کنه به سمت وینترفل ؛ همه اینا تاثیر کوچک و بزرگ مردن و زنده شدن جان اسنو هست ؛ در ضمن هنوز قسمت بعد هم هست که بیشتر تاثیرات رو نشون میده مطمنا .

soheyl64
05-03-2016, 12:26 PM
یه نکته در مورد آریا و این که بعضی گفتن مشکل نابیناییش حل میشه ، تو فصله سوم وقتی ملیساندرا اولین بار آریا رو میبینه (تو داستان پیدا کردنه هم خونه رابرت براتیان که قصد قربانی کردنش رو داشت) توچشای آریا دقت میکنه و میگه یه روز برا همیشه میبندیشون و ما دوباره هم دیگرو ملاقات میکنیم. نکته بعدی در مورده سرداووس که به خدای نور و بقیه اونا هیچ اعتقادی نداشت ولی با کارایی که از بانوی سرخ یا ملیساندرا دید به توانایی انجام امور جادویی با خوندنه ورد توسط اون امید بسته بود همون طور که توفصل سوم هم که اون یارو سردسته برادران که تو مخفیگاهشون به دست داگ کشته میشه فقط با خوندنه اوراد زنده میشه و اون که ورد رو میخونه بعدأ میگه من زیاد اعتقادی نداشتم و فقط کلمات رو ادا کردم.

persp000000lis
05-03-2016, 12:28 PM

داداش مطمئنی سریال رو نگاه میکنی شما :| ؟ خواهر برادرن این 2تا که گفتیا .

سانسا که دختر ند استارک هست
اما جان فرزند ند استارک نیست رفیق ببین کی گفتم اینا باهم ازدواج میکنن

BehiRad
05-03-2016, 01:11 PM

:Smiley10::Smiley10::Smiley10:

داداش از فصل اول دوباره شروع کن فیلم رو :دی

Sherlock
05-03-2016, 01:24 PM
یه نکته در مورد آریا و این که بعضی گفتن مشکل نابیناییش حل میشه ، تو فصله سوم وقتی ملیساندرا اولین بار آریا رو میبینه (تو داستان پیدا کردنه هم خونه براتیان که قربانیش میکنه) توچشای آریا دقت میکنه و میگه یه روز برا همیشه میبندیشون و ما دوباره هم دیگرو ملاقات میکنیم.

این رو نمیگه.
تو چشم‌های آریا نگاه می‌کنه و میگه: «I see a darkness in you. And in that darkness, eyes staring back at me. Brown eyes, blue eyes, green eyes... eyes you'll shut forever. We will meet again.»
مشخصاً این‌جا منظور ملیساندر چشم‌های دشمنان آریاست، نه چشم‌های خود آریا. چشم‌هایی که با کشتن اون افراد برای همیشه بسته می‌شن.

HAMID13
05-03-2016, 01:32 PM

بودن یا نبودن جان تو داستان
جان اسنو تئوری های زیادی دربارش وجود داره که فرزند کیه و کی نیست و آیا اون کسیه که آزور آهایی هست و نیست و...ازینا که بگذریم
اما تاثیرش :اولین چیز شخصیت جان و خصوصیات اخلاقیش هستش بعدش تنها کسی که جنگ با آدر ها و وایت واکرها رو مهم تر از هرچیز دیگه ای میدونه -تنها کسی که حاضر شد برای دفاع از دیوار در مقابل آدر ها ،وحشی هایی که از مدت ها پیش با نگهبانان شب مشکل داشتند رو سمت خودشون بیاره و فقط ازشون قول جنگ در برابر آدر ها رو خواست(تنها کسیه که همه دشمنی ها رو کنار گذاشته بخاطر یک هدف)-تنها کسی که هم وحشی ها به حرفش گوش میدن هم نگهبانان شب(فرماندهی که همه به حرفش گوش میدن و دستوراتش اطاعت میشه از هردوطرف)-تنها فرمانده ی واقعی و شخصیت تاثیر گذار دیوار که میدونه چطوری باید جلوی مردگان مقاومت کرد و الان دیوار فقط یک نفر رو به عنوان فرمانده میشناسه تمام بدون هیچ خائنی
حالا این که از نسل استارک هاست و همین خودش ی اعتبار دیگه ای داره واسش و...بماند
خوب حالا شما بیا و این شخصیت رو حذف کن و تمام این تاثیرهایی که یک نفر داره رو از بین ببر(شاید خیلی چیزهای دیگه باشه که دوستان بتونن اشاره کنن)
شخصیتی رو میخوای حذف کنی که هم اطلاعات کافی از وحشی ها داره هم نگهبانان شب هم مردگان هم کسی که ملازم لرد فرمانده ی قبلی بوده هم به عنوان فرزند لرد وینترفل بزرگ شده و با کلی شخصیت مهم دیدار داشته و....
نتیجه ی حذف این شخص:هرج و مرج در دیوار و درگیری بین وحشی ها و نگهبانان شب و همچنین خود براداران و خالی شدن دیوار در برابر هجوم مردگان و کسایی که اطلاعات کافی برای جنگ با مردگان رو ندارن که بخوان با کسی درمیون بزارن تا بتونن جلب حمایت و کمکی کنن
پس همچین شخصیت بی تاثیری هم نبود بنده خدا

اضافه شده در : 4 minutes

:Smiley10::Smiley10::Smiley10:

داداش از فصل اول دوباره شروع کن فیلم رو :دی

منظور اینه که اگه تئوری اینکه جان فرزند لیانا و ریگاره درست باشه پس این دوتا میتونن با هم ازدواج کنن

chanter
05-03-2016, 02:38 PM
لطفا پیش نمایش قسمت سوم رو بذارید ما هم ببینیم:Smiley17:

http://s7.picofile.com/file/8249667342/p_3.mov.html

تریلر قسمت 3

srshtvworld
05-03-2016, 02:43 PM

Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against the cold, the light that brings the dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come

snr
05-03-2016, 02:53 PM
به نظر من بعد این همه جنایتی که بانوی قرمز کرده بود به ویژه کشتن شیرین دختر باراتیون و به مرگ فرستادن باراتیون، سر داووس باید او را به درک میفرستاد نه اینکه تازه همکاری هم از او بخواهد در چند قسمت قبل دیدیم اژدها ها از خود دنریس هم بسیار خشمگین بودند و این رفتار انها با تیریون اصلا قابل باور نبود چه میشود کرد که خرج جلوه های ویژه سنگین بوده است در مورد جادوهای ملیساندرا هم قبلا دیده بودیم که اکثرا شامل درست کردن اتش و قربانی کردن انسان بوده اما سختترین جادو یعنی زنده کردن با چند تار مو رخ داد حرف بسیار است و ایرادهای بقیه هم کاملا وارد- این نویسندگان در حد خود مارتین نیستند و بدون کتاب قادر به حفظ کیفیت کار نیستند حالا خواهید دید

naafas
05-03-2016, 02:59 PM
بهتر از این نمیشد جان عزیز برگشت :Smiley22
ولی با این حرفایی که دوستان زدن نگرانم جان دیگه مثه سابق نباشه فقط باید منتظر قسمتای بعدی باشیم
عاشق سکانسهای مربوط به برن شدم یاد فصل اول افتادم با توجه به حرفای اون (نمیدونم چیه اسمش) به میرا فکر کنم برن مهمترین شخصیت داستانه. قضیه هودور هم شده معما
خیلی دوست دارم از برادر کوچیکه استارکها هم خبری بشه ببینیم زنده س یا نه.
جیمی رو خیلی دوست دارم صحبتاش با گنجشک اعظم خوب بود امیدوارم باهاش صلح نکنه بزنه نفلش کنه.سرسی خیلی غمگین و ناامیده منتظره تامن هم بمیره
سانسا فهمید آریا مثل برن و ریکان زنده س ولی من فکر میکنم به جان اسنو نمیرسه یا کشته میشه یا رمزی پیداش میکنه و یا گیر لرد بیلیش میفته
لرد بیلیش رو هنوز نشون ندادن:Smiley39:
اسم اپیزود هم مربوط به تیون بود که داره برمیگرده خونه از جزایر آهن خوشم اومد خط داستانی جالبیه بر خلاف دورن
دیالوگهای بین تیریون (عشق من) و واریس هم خیلی باحاله:Smiley36:
آریا یکی دیگه از شخصیتای مورد علاقه من هست ببینیم داستانش به کجا میرسه فقط امیدوارم سریع تر
و هر چند از اینکه روس بولتون به همون شیوه ای که راب رو کشته بود کشته شد خوشحال شدم ولی فکر نمیکردم رمزی پدرشو بکشه بدتر کشتن نامادری و برادرش بود.:Smiley10:

arhi
05-03-2016, 03:31 PM
فکر نمیکنم زنده شدن جان به همین سادگی و بدون عوارض باشه . بعیده از مارتین یک شخصیت اصلی رو با اون حالت تراژیک بکشه بعد به این صورت بچه گانه با اتیش زدن چهارتا مو و گفتن چند تا وررد برگردونه.بنظرم باید منتظر یه سورپرایز تو قسمت بعدی باشیم. مگه اینکه این اتفاق شاهکار نویسندگان دیگه سریال بجز مارتین باشه.
ملیساندرا هم اگه یه کلینیک زنده کردن مرده گان در سه سوت بزنه خوب کاسبی میکنه ها:Smiley35: اینجوری دیگه مابقی شخصیتهای داستان هم از اینکه مسموم یا تو جنگ کشته بشن اصلا لازم نیست بترسن :Smiley14:بااتیش زدن چند تا مو و خوندن چند تا وررد حله.:Smiley36:

ShInOdA
05-03-2016, 03:31 PM
ای جــــــــــــــــــــان :Smiley35:
از اون ایپزود های خوب این چند فصل بود ...

برن و فلش بک ...
گنجشک اعظم و جیمی ! خوب قدرتشو به رخ کشید اسپارو ...
رمـــــــــــزی ، یعنی این بشر خیلی تو شرارت خوبه !! اصلا انتظار نداشتم بزنه باباشو بکشه ... ولی انتظار یه صحنه دردناک زجر اور تو سگ دونیش داشتم که چیزی نشون ندادن
فکر میکردم خط داستانی جزایر اهن رو هم مثل دورن ماسمال کنن ولی اونجا که گفت : کی گفته تو باید پادشاه بشی ؟! مسلما اونجا هم به جنب و جوش سریال خواهد افرود

تریون و اژدهایان ...
خیلی نفس گیر و جذاب بود ! تعریف اون داستان و باز کردن غل ها و ... گفتم دیگه اینا تریون رو ول نمیکنن ولی یهو رفتن عقب این بیچاره هم گرخید رفت ! پس فعلا تئوری تارگرین بودن تریون و یکی از سر های اژدها در هاله ای از ابهامِ !!! " من مینوشم و فکر میکنم "
و در نهایت کسل بلک
اون صحنه شکستن در و گرفتن کسل بلک توسط وحشی ها خیلی خوب بود ... کل افراد تیون شمشیراشونو انداختن اون بچه نچسب منفور میخواست حمله کنه !!! باید یه مرگ اساسی براش رقم بزنن تا دلمون خنک شه !

اورین به شوالیه پیاز :Smiley36: میگن پیاز هزارتا خاصیت داره ها همینه ! این قضیه ناامیدی و پیر شدن ملیساندر فکر کنم درست از اب درومد
و در نهایت " جـــــــــــان الویز بـــــک "
یه لحظه گفتم خدایا این D&D میخوان اون یه ذره امید بینندگان رو هم به باد بدن فکر کردم تلاشش به سرانجام نمیرسه ولی رسید ... .. . امیدوارم جز این چند تار مو وریش چیزی ازش کم نشده باشه !

abbas stannis
05-03-2016, 04:57 PM
#طنز

عکس العمل هواداران پس از برگشتن جان :Smiley35::Smiley35:

دانلود (http://s7.picofile.com/file/8249829426/132014.mpg.html)

farzinawsome12
05-03-2016, 05:01 PM
دوستان،تو پروموی قسمت سوم یکی به رمزی میگه برات هدیه ای آوردم،نکته مهم لبخند جالب رمزی احتمالا از دیدن هدیست
احتمال میره ریکان استارک باشه
http://8pic.ir/images/f7kk5s79zjrl2nql8siy.gif (http://8pic.ir/)

Admini3trator
05-03-2016, 05:02 PM
این که کسی رو که مرده زنده کنن تغیری توش ایجاد میشه ، ولی نه با یکبار زنده شدن ، اگه چند بار بمیره وزندش کنن به مرور تغیر میکنه !
خدمت دوستانی که میگن زنده کرده جان آبکی بود باید بگم سریال از چند فصل پیش برای همچین اتفاقی آماده سازی کرده بوده !

برای اطلاع بیشتر میتونین قسمت 5 از فصل 3 (دقیقه 28) رو ببینین کامل توصیح میده !

lady snow
05-03-2016, 05:59 PM
دوستان،تو پروموی قسمت سوم یکی به رمزی میگه برات هدیه ای آوردم،نکته مهم لبخند جالب رمزی احتمالا از دیدن هدیست
احتمال میره ریکان استارک باشه
http://8pic.ir/images/f7kk5s79zjrl2nql8siy.gif (http://8pic.ir/)

وای آره. منم همین حدسو میزنم. چون قرار بوده پیش آمبرها باشه. از اون طرف این یارو که گفت گیفت مدل موهاش شبیه آمبرهاست. از اون طرفم تو قسمت دوم گفت که آمبر و کاراستارک با بولتونا هستن. احتمالا حدس شما درسته:Smiley19:

من درمورد هودور خیلی فکر کردم. به این نتیجه رسیدم که هوردور عاشق لیانا بوده.:Smiley35: و بعد از حادثه برج شادی اینجوری شده:Smiley36:
و یه چیز دیگه که بعد از قسمت دوم به جونم افتاده اینه که جان آزورآهای نیست. :Smiley96:

این کلیپ عکس العمل برگشت جان هم خیلی خندیدم باش. دمتون گرم:Smiley14:

afshin2014
05-03-2016, 06:06 PM
قسمت دوم خیلی خوب بود ، خدا لعنت کنه رمزی رو که به پدر و مادر خودش هم رحم نکرد ( خیلی دوست دارم سر قطع شده اش رو ببینم ) ، اریا بالاخره می تونه بیناییش رو به دست بیاره

ملیساندر غم زده و شکست خورده هم که بالاخره کار خودش رو کرد و جان رو زنده کرد طبق پیش بینی هایی که شده بود (ولی زیاد جالب نبود برگشتش ) و رویارویی کوتوله با اژدها هم خوب بود

و جذابترین بخشش برای من فلش بک عالی بود که به بچگی ند استارک فقید داشت ( خیلی جالب بود که هودور هم حرف میزده تو بچگیش !!) و بخشی هم که ناراحتم کرد زمانی بود که تیون گفت می خوام برگردم خونه ( اصلا من برد توی فضای دیگه یاد فصل اول افتادم که به خوبی و خوشی کنار ند استارک بودن و ...)

، در کل این قسمت ریتم تندی داشت ولی جذاب بود

محمدسعید خزایی
05-03-2016, 06:27 PM
خب این قسمت دوس داشتم:Smiley35::Smiley69:

نه به خاطر جان! بلکه به خاطر خوب بودن کلیش! :Smiley17:

آریا وضعیتش مشخص شد / رهبر بولتون ها تغییر کرد / تیون برگشت به خانه / و بازگشت جان / و خشم جیمی و جنشک اعظم:Smiley30:

قسمت آینده هم امید خدا «برج لذت» ببینیم:Smiley69::Smiley36:

hamidreza272
05-03-2016, 07:41 PM
بنظرم هودور ی چیزی دیده که نباید میدیده حالا یا شوکه شده یا خدایگان قدیم و جدید و غرق شده او را طلسم کرده اند.

prongz
05-03-2016, 07:42 PM
یعنی فکر میکنم برای بار اول بود که مارتین چیزیو که هوادارا میخواستن بهشون داد.من تا ثانیه اخرم نظرم این بود سرکاریه مراسم

Arsalan.H
05-03-2016, 08:32 PM
He's Back
:Smiley69::Smiley22::Smiley22::Smiley22::Smiley22: :Smiley22:

Katy Perry
05-03-2016, 09:31 PM
بالاخره بعد از عمری اپیزود 2 رو دیدم . باید بگم قضیه ی جان اسنو باعث شد اتفاقای دیگه ی این قسمت بره زیر سایش و من حال نکردم با برگشت جان اسنو . اگه می مرد بهتر بود . (به کسی بر نخوره ) ایشاا... تو فصل سه چار بار دیگه بمیره بعد فکر کنه نامیرا ست کلا بعدش یه دفعه با شوخی سر نامیراییش خودشو بکشه و بعد ملیساندرا بگه دیگه زندت نمی کنم که ازین کارا نکنی و عبرتی بشه برای سایرین . این فانتزیمه .
سکانس تیریون بی نظیر بود و من همچنان تیریون رو به امثال جان اسنو ترجیح می دم .
#جان اسنو را دوباره بکشید
(به کسی برنخوره!)

тнor
05-03-2016, 10:08 PM
راستی چرا همه از مارتین تشکر میکنن ورژن مارتین از داستان جان اسنو که هنوز به بازار نیومده
شاید مارتین زنده اش نکرد:Smiley14:
از نویسنده سریال تشکر کنید:Smiley36:

AMIRREZA RV
05-03-2016, 10:09 PM
اول از دوستان بابت نظراتشون تشکر میکنم لذت بردیم

http://up.vbiran.ir/uploads/288514622931687787_GameofThronesS06E02PROPER720pHD TVx264-BATVmkv_snapshot_0724_[20160503_193058].jpgبعد از قسمت اول که متوسط بود شاهد قسمت زیبای دو بودیم که خیلی اتفاقات افتادhttp://iranfilm8.org/forum/images/smilies/persian/smiley-new/02/507013_1zg4yo9.gif
سریال اول با برن شروع کرد که بشخصه خیلی منتظرش بودم و با همین چند دقیقه معلوم بود که قراره در اینده کولاک بکنه http://iranfilm8.org/forum/images/smilies/persian/14.gif
از نبودن دنریس توی این قسمت شکر هفت خدا خدای مغروق و خدای نور رو بجا میاورمhttp://iranfilm8.org/forum/images/smilies/tongue.png
در مورد اریا بنظرم داره تکلیف مشخص میشه و بالاخره میفهمم که قراره چه بلایی سرش بیاد توی این دو قسمت فعلا فقط زدنشhttp://iranfilm8.org/forum/images/smilies/yahoo/22.gif
و رمزی از شخصیتهای مورد علاقه من توی این قسمت ترکوند و با کشتن پدر و مادر و برادرش خوی اصلیشو دوباره نشون دادhttp://iranfilm8.org/forum/images/smilies/yahoo/15.gif
خوب میرسیم به مهمترین موضوع این قسمت بازگشت جان اسنو بازگشت با هیجان همراه بود به خصوص وقتی چشماشو بازگشت http://iranfilm8.org/forum/images/smilies/wink.png
در کل بنظرم این قسمتها ارامش پیش از توفان هستن و حتما در قسمت های اینده شاهد اتفاقات مهمی هستیمhttp://iranfilm8.org/forum/images/smilies/rolleyes.png
پس این لرد بیایش کجاستhttp://iranfilm8.org/forum/images/smilies/yahoo/23.gif

abbas stannis
05-03-2016, 10:24 PM
توییت ملیساندر بعد از اپیزود "HOME"

http://picoup.ir/images/50437108982552873552.jpg

saeed_iri
05-03-2016, 10:42 PM
چه ریتم تندی داره این فصل ، عاالی هست امیدوارم این ریتم افت نکنه .
امیدوارم جان دوست داشتنی ، تبدیل به جانی نباشه که معجونی از مختار و رمزی بشه! و با بی رحمی از ریز و درشت انتقام بگیره!
همیشه با خودم فکر میکنم سخت بشه رمزی از این منفور تر بشه ، اما سازندگان سریال باز هم ما رو سورپرایز میکنن!!
لرد بیلون گریجوی کشته میشه ، سرزمین آهن بی وارث میشه و تیان به سرش میزنه به سرزمین مادری اش برگرده ، جوک و تراژدی !!!
10

Admini3trator
05-03-2016, 10:56 PM
توییت ملیساندر بعد از اپیزود "HOME"

http://picoup.ir/images/50437108982552873552.jpg

دهنش سرویس :Smiley14::Smiley14:

Mohammad Tz
05-04-2016, 12:20 AM
وردهای ملیساندر :Smiley36:

Zȳhys ōñoso jehikagon Āeksiot epi, se gīs hen sȳndrorro jemagon.

“We ask the Lord to shine his light, and lead a soul out of darkness.”

Zȳhys perzys stepagon Āeksio Ōño jorepi, se morghūltas lȳs qēlītsos sikagon.

“We beg the Lord to share his fire, and light a candle that has gone out.”

Hen sȳndrorro, ōños. Hen ñuqīr, perzys. Hen morghot, glaeson.

“From darkness, light. From ashes, fire. From death, life.”

klax0n
05-04-2016, 12:51 AM
از این فصل کاملا مشهوده که حتی نویسنده‌ها هم از دست مارتین عقده کرده بودن
ما بیننده‌ها تنها نبودیم، نویسنده‌ها و کارگردان هم از روند سادیسمی داستان خسته شده بودن
تو این فصل و به دور از چشم مارتین دارن عقده دلشون رو باز میکنن
چیزی که از اول فصل تا الان شاهدش بودیم: یکم استرس ایجاد میکنن که هیجان بدن ولی سریع ورق برمیگرده و دقیقا همون چیزی که به مزاق بیننده خوش میاد اتفاق میافته
قطعا اگه خود مارتین نویسنده بود سعی در آزار بی‌پایان بیننده‌ها داشت و انقدر داستان جلو نمیرفت

afshin vatan
05-04-2016, 02:06 AM
jon snow is back baby

siamak5561
05-04-2016, 02:18 AM
یکی از خوبی های دیگه این قسمت نبود داستان مسخره دنریس بود، دلم برای لیتل فینگر هم تنگ شده.

srshtvworld
05-04-2016, 03:06 AM
در رابطه با مقایسه ی جافری و رمزی به نظرم رمزی بی رحم تر از جافری هست ولی منفورتر نیست.چون جافری با کاراکترهای محبوب سرشاخ شده بود ولی رمزی تا الان پدرشو و زن پدرش و برادر ناتنیش رو کشته(که پدرش به راب خیانت کرده بود و اون دو تا هم بالاخره یه جوری منتسب به خاندان فری هستن).همچنین اون بلا رو سر تیون آورد(که همه بالاخره بابت خیانتش به راب دل خوشی ازش نداشتن)

sApari
05-04-2016, 03:21 AM
What do we say to the God of Death?
http://picoup.ir/images/20775385315514905241.jpg

meraj88
05-04-2016, 10:26 AM
سلام دوستان لطفا توجه کنید
این فصل سریال تا اینجا بدترین فصل سرباله بدون شک :
هر چند این قسمت ها دور خیزی هست برای یک یا دو قسمت طوفانی در اینده و من هم می دونم که اون قسمت ها بی نظیر میشن ولی ولی ولی روند داستان بسیار بد طی میشه زنده شدن جان اسنو یه حرکت بسیار بسیار بچه گانه بود و شکوه جان اسنو را در هم شکست هر چند که من هم از مردنش توی شک بودم ولی وقتی دقت کنید می فهمید به خاطر احساسات عوام یا اینجور بچه بازی ها این کار رو کردند...
نکته ی بعدی اینکه با اینکه همه می دونیم اریا رو خوابوندن تو اب نمک تا این با یک حرکت کلیدی تو داستان برگرده ولی این قسمت رو خوب ننوشتن متاسفانه ئبیشتر جنبه وقت پر کردن داره...
عیب کلی این فصل اینه که اون تعلیقی که باید رخ بده تا این قسمت ها ی قبل از طوفان جذاب بشوند زیاد جذاب نیست...دقت کنید در قیاس با خود گات عرض می کنم نه با سریال های دیگر...
خداکنه خود مارتین یکباره روند داستان رو بگیره به دست و مثلا سانسا رو قیمه قیمه کنه کمی لذت گات دیدن رو بهمون برگردونه!!!
البته اینکه بعضی اتفاقات ابکی در میان این شکوه توی ذوق می زنه از فصل اول بوده تا کنون ولی در کنار محاسن سریال چیزی نیست ....

roham120
05-04-2016, 10:30 AM
میخوام بدونم یعنی خود مارتینم کلیت داستانشو تا اخرش نمیدونه؟ که دوستان میگن بخاطر احساسات مردم جان و برگردنو و اینا؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

"Ross Geller"
05-04-2016, 12:00 PM
هر چند این قسمت ها دور خیزی هست برای یک یا دو قسمت طوفانی در اینده و من هم می دونم که اون قسمت ها بی نظیر میشن ولی ولی ولی روند داستان بسیار بد طی میشه زنده شدن جان اسنو یه حرکت بسیار بسیار بچه گانه بود و شکوه جان اسنو را در هم شکست هر چند که من هم از مردنش توی شک بودم ولی وقتی دقت کنید می فهمید به خاطر احساسات عوام یا اینجور بچه بازی ها این کار رو کردند...
نکته ی بعدی اینکه با اینکه همه می دونیم اریا رو خوابوندن تو اب نمک تا این با یک حرکت کلیدی تو داستان برگرده ولی این قسمت رو خوب ننوشتن متاسفانه ئبیشتر جنبه وقت پر کردن داره...
عیب کلی این فصل اینه که اون تعلیقی که باید رخ بده تا این قسمت ها ی قبل از طوفان جذاب بشوند زیاد جذاب نیست...دقت کنید در قیاس با خود گات عرض می کنم نه با سریال های دیگر...
خداکنه خود مارتین یکباره روند داستان رو بگیره به دست و مثلا سانسا رو قیمه قیمه کنه کمی لذت گات دیدن رو بهمون برگردونه!!!
البته اینکه بعضی اتفاقات ابکی در میان این شکوه توی ذوق می زنه از فصل اول بوده تا کنون ولی در کنار محاسن سریال چیزی نیست ....
اقا من خدا وکیلی یه سوال دارم ! نه بحث میکنم نه چیزی نظر همه هم محترم .
دوستانی که میگن بد پیش میره , بعضی شخصیت ها وقت تلفین توی سریال , کاری انجام نمیشه , سریال بچه گانست و ... خوب یکم تخصصی تر نقد کنین ما هم بفهمیم مشکل داستان کجاس ؟!! نه با این لغت هایی که مفهومی ندارن . مرسی :Smiley39:

King Jon snow
05-04-2016, 12:48 PM
از این فصل کاملا مشهوده که حتی نویسنده‌ها هم از دست مارتین عقده کرده بودن
ما بیننده‌ها تنها نبودیم، نویسنده‌ها و کارگردان هم از روند سادیسمی داستان خسته شده بودن
تو این فصل و به دور از چشم مارتین دارن عقده دلشون رو باز میکنن
چیزی که از اول فصل تا الان شاهدش بودیم: یکم استرس ایجاد میکنن که هیجان بدن ولی سریع ورق برمیگرده و دقیقا همون چیزی که به مزاق بیننده خوش میاد اتفاق میافته
قطعا اگه خود مارتین نویسنده بود سعی در آزار بی‌پایان بیننده‌ها داشت و انقدر داستان جلو نمیرفت

مارتین خودش نویسنده اصلی سریال هم هست و قطعا سریال در این فصل هم زیر نظر مارتین میره جلو شک نکنید.

King Jon snow
05-04-2016, 12:55 PM

من واقعا نمیفهمم! چرا زنده شدن جان یک حرکت بچگانه بوده؟!! جان کرکتر اصلی سریاله و تازه قراره تئوری تارگرین بودنش رو بشه و موضوع آزور آهای بودنش و ...
حالا بماند که حضور جان اسنو باعث اتحاد وحشی ها و نایت واچ ها و سایر قبایل میشه که باید همه برای مقابله با وایت واکرها آماده بشن.سریال کاملا ریتمش عالیه و فصل ششم هم فوق العاده بوده تا حالا.طوری می فرمایید سانسا رو قیمه قیمه کنن تا سریال حال بده انگار فقط کشت و کشتار باعث جذابیت سریال میشه!!! خیر همین روایت داستان بی نظیر سریال هست که مارو عاشقش کرده نه کشت و کشتار شخصیت های اصلی

saeedgreat
05-04-2016, 01:55 PM
واسه من تقریبا یجورایی زنده شدن جان اسپویل شده بود خیلی هیجان زده نشدم ولی یه لحظه وقتی همه سر جسد جان ناامید بودن شک کردم به زنده شدنش. حرکتای رمزی واسم کاملا پیش بینی شده بود.کلا قسمت خیلی هیجان انگیزی نبود واسم.بخصوص اگه اخرش واست اسپویل شده باشه.

lady snow
05-04-2016, 02:37 PM
جان رو کشتن تا از زیر سوگند کسل بلک بیرونش بیارن. ابتدا با پیشنهادات وسوسه انگیز استنیس شرافتش رو نشون دادن که هیچ جوری حاضر نیست قسمش رو بشکنه. بعدش اینکارو کردن که آزاد بشه بتونه رهبری ادامه سریال رو به عهده بگیره. چون اگه دقت کنید همه آدمای مهم ویستروس کشته شدن. حتی با وجودی که اون جان قبلی نباشه و چیزهایی رو از دست داده باشه

دوستانی که از برگشت جان ناراضی هستن لطفا پاسخ بدن اگه جان زنده نمیشد چه کس دیگه ای رو جایگزینش میکنید؟؟

یه چیزی یه جایی خوندم خودم یادم نبود. بیلون گریجوری که مرد سومین زالو ملیساندر هم عمل کرد. یادتون باشه اون قسمتی که سه تا زالو رو انداخت تو آتیش. راب جافری بیلون

meraj88
05-04-2016, 02:48 PM
دوستان عزیز با تشکر از نظراتتون و در جوابتون عرض کنم: من هم طرفدار درجه یک جان اسنو هستم و قبلا تو ی همین تاپیک ها گفته ام بدون شک این سریال جزو 3 سریال برتر دنیاست و باز هم گفتم در مقایسه با خود گات...
حقیقت چون قطعا نظر همه محترمه من هم پافشاری نمی کنم روی دیدگاهم چون به من هم مثل شما از این سریال لذت می برم ولی به هر حال به من لذت فصل های دیگه اش رو ن داده و خوشحالم که حد اقل شما تا اینجا باهاش حال کردین...

.Ven0m.
05-04-2016, 02:50 PM

از فونت بزرگی که استفاده میکنی کاملا معلومه فقط میخوای جلب توجه کنی ، یه جمله از پستتو خوندم بقیشو بیخیال شدم.
انشالله که به راه راست هدایت میشی d :

New_Sense
05-04-2016, 05:04 PM
http://www.uplooder.net/img/image/100/ba5a036b0d299c3bd5777e4bfd702903/jon-snow-resurrected2.jpg

وقتی جان اسنو زنده میشود !

حالا که بحث داغه هنوز و تایپیک همینطور پیش میره ؛ گفتم من هم یه نقد و کنکاشی بر جان اسنو به صورت مختصر داشته باشم ؛ و خب جان اسنو روایتی که هر کسی به نوعی تشبیهش کرد ؛ دوستی گفت روایت هندی ؛ یکی گفت روایت دل خوش کردن بیننده ؛ یکی گفت روایت جی ار ار مارتین این نبود ؛ یکی گفت اصلا مردن و زنده شدن جان اسنو چه معنایی داره ؛ یکی گفت هیچی نداشت جز زنده شدن جان اسنو و دیگری گفت سرعت داستان گویی بالاتر رفته و خوب شده و ... به هر صورت هرکسی چیزی گفت .

جان اسنو به نظر من شخصیتی هست که فکر میکنم همگی ما در زندگی خودمون چه در بچگی چه در جوانی و حتی در آینده که پا به سن میزاریم مشتاقانه دلمون میخواد همینطور باشیم و یا حداقل گرایشی به سمت چنین شخصیتی پیدا میکنیم ؛ شخصیتی که حس جنگجویی و جوانمردی در خودش داره ؛ به دنبال نامردی و به هر بهانه ای قدرت پیدا کردن نیست ؛ حسی که ادارد استارک در فصل اول نسبت به جان داشت من فکر میکنم حتی این حس رو نسبت به راب نداشت ؛ معنایی از دوست داشتن جان اسنو در ادارد استارک وجود داشت ؛ ادارد استارک به نظر من تشابه شخصیتی به شدت نزدیک تری به جان اسنو داره تا راب استارک .

جان اسنو روایت فرزندی هست ناخواسته از فرماندهی ( ادارد استارک ) که وجدان و شرف رو در اساس همه چیز قرار میداد ؛ و جان شخصیتی که لذت ها و خوشی های جنسی خودش رو سرکوب میکنه و به سمت کسل بلک رهسپار میشه ؛ واقعا جای تعمل هست به خواسته خود رفتن به سمت جهنم سرد ؛ و نگهبانی تا اخر عمر برای عده ای که خوشی و طعم قدرت رو هر لحظه بیشتر بیشتر زیر زبانشون مزه کرده ؛ امسال جافری باراتیون (بخونید جافری لنیستر) ؛ یا سرسی لنیستر و یا تایوین لنیستر و ...

بی شک این جان اسنو هست که هم چهره اساطیری جنگ رو داره و هم برای شرف و ایمانش در کسل بلک ایستادگی میکنه ؛ جان اسنویی که در کسل بلک با همه نترس بودنش به خدمت و نوکری لرد کاماندو کسل بلک در میاد که در مرحله اول اون غرور کاذب جنگجوییش از بین بره و در مرحله دوم یاد بگیره یک فرمانده یک لرد کاماندو چه عظمتی میتونه داشته باشه .

جان اسنو برای به قدرت رسیدن تلاش نکرد بلکه دیگران برای جان اسنو تلاش کردن ؛ دوستای وفادار و استاد پیر قلعه تلاشی برای فرمانده شدن او کردند .

جان اسنو شخصیتی هست که تفاوت او در جایی مشخص میشه که قوانین و رسوم هزار ساله قلعه رو زیر پا میزاره و از عقلانیت به جای سنت استفاده میکنه ؛ (چه بسا این روزها همگی ما دچار سنت گرایی مدرنی هستیم که به جای تغییر یک رسم دیرینه در همین روزمرگی ادامه میدهیم) او به این نتیجه میرسه که زمستان سخت در راه هست و زمانی رسیده که دیگر جنگ بین برادران نایت واچ با وحشی ها و در راس آنها منس رایدر ؛ یک جنگ بی معنی و بیهوده ای هست ؛ زیرا دشمن اصلی اونها جانداران دیگری هستند به نام آدرها و واکرها ؛ مردگان متحرکی که از سرما و یخ برمیخزند و برای گرفتن سرزمین های جنوبی می آیند .

شخصیت جان اسنو باز هم به شدت قدرتمند و با نفوذ و با اراده نشان داده میشه ؛ شخصیتی که به واسطه اتفاقاتی که در کوهستان واسش پیش اومد و توسط وحشی ها گروگان گرفته شد به منس رایدر نزدیک میشه و باز هم یادگیری عقلانی برای درک بهتر وحشی ها ؛ و اینکه به این وضعیت میرسه که وحشی ها در اصل ؛ انسان هایی هستن که مانند دیگر قبایل دچار بی رحمی شده اند . جان اسنو با این دیدگاه اتحاد قبایل وحشی رو حفظ میکنه ؛ و عده ای از اونها رو از دست آدرها و واکرها نجات میده .

به مرور شخصیت جان اسنو به فرماندهی پر عظمت و بی ادعا تبدیل میشه ؛ چیزی که همه ما دوست داریم در واقع جان اسنو به مثابه یک فرمانده پر عظمت هست ؛ و این باوری هست که حتی استنیس باراتیون هم بهش ایمان پیدا کرده بود و میدونست که جان اسنو میتونه واقعا جان استارک باشه و میتونه فرمانده شمال باشه ؛ حتی اگر بخوایم استنیس باراتیون رو فاکتور بگیریم ؛ بانوی سرخ ملیساندرا هم به جان اسنو ایمان داشت ؛ این ایمانی که نشات گرفته از لرد کاماندو کسل بلک و دوستش سم تایرلی و استنیس باراتیون و ملیساندرا و حتی در مرحله آخر سر داووس همگی باهم جان اسنو رو یک فرمانده بزرگ و پر عظمت میسازه .

کشته شدن جان اسنو ؛ تقابل میان خیر و شر بین برادران قسم خورده نایت واچ بود ؛ که به واسطه همین حتی « اولی» سرباز کوچک که جان اسنو مثل برادر کوچیکش دوسش داشت هم در درون این تقابل قرار گرفت .

و در واقع بازگشت جان اسنو ( البته تا اپیزود سوم که هنوز نامشخص هست) مسیری جدیدی برای جنگ علیه بولتون ها و به عبارت بهتر تقابل میان حرامزاده ها هست رمزی بولتون و جان اسنو ؛ با این تفاوت که جان اسنو برای گرفتن وینترفل سرزمین پدری خودش میجنگه و رمزی برای حفظ قدرت .

r-stark
05-04-2016, 11:27 PM
#جان اسنو را دوباره بکشید
(به کسی برنخوره!)

:|
اگه نظرت اینه پاش واستا ، چون خودت میدونی طرفدارهاش خیلی بیشتر از امثال تیریون هست دو بار میگی به کسی بر نخوره ( مثل اینه که بزنی تو گوش طرف بعد بگی ببخشید شوخی کردم ) .

اگه می مرد بهتر بود .

جدا :Smiley39: بعد تیریون جون شما شمشیر دست میگرفت میرفت با آدر ها بجنگه ؟ یا اینکه وحشی ها رو نجات بده ؟

اینکه مارتین گفته کسایی که از مرگ برمیگردن دیگه مثل سابق نیستن یکی بگه چند نفر این مسئله بازگشت از مرگ واسشون پیش اومده تو طول این 6 فصل ؟ (به جز اون شخصی که جلوی چشم اریا از وسط تقریبا نصف شده بود )

اگه هم قرار بر این باشه که مثل سابق نباشن به نظرم ممکنه یه درد دائمی واسه جان به وجود بیار که هر از گاهی اذیتش کنه یا یه ویژگی خاص و مثبت واسش به همراه داشته باشه اینکه کاملا تغییر کنه و از هدف و خود واقعیش دور بشه به نظرم امکان نداشته باشه .

چه بسا همون شخصی هم که با وِرد جلوی اریا برگشت هیچ تغییری نکرده بود :Smiley35:

yaldakh
05-04-2016, 11:45 PM
ممکنه جان اسنو از مرگ برگرده مثل قبل باشه ممکنه نباشه یا فقط یه قسمتش دارک شده باشه
چون وقتی لیدی استون هارت از مرگ برمیگرده خیلی شخصیت دارکی بود و به فکر انتقام
ولی خوب بعضی افرادم برگشتن تغییری نکردند

reza_seazar
05-05-2016, 12:02 AM
اینطوری که اینا جان اسنو رو بزرگ کردن حتما آخر داستان یا قبل از پایان داستان شهیدش میکنن!

iran9win
05-05-2016, 06:34 AM

عزیز شما خیلی پرتی بی تعارف!!!

نمیکشه گمونم داستان به این سنگینی من تن تن رو پیشنهاد میدم

مشتی شما اصلا راجع به ازور اهوی چیزی میدونی؟!؟!؟میدونی همه داستان مربوط به ناجی هست؟!؟؟

بعد خود مارتین هنوز داستان رو تموم نکرده شما از کجا اینده داستان رو خوندی که راجع به تعلیق و....
ول کن
برادر این سریال رو نمیشه اینطور دید باید خارج از سریال خیلی مطالعه کرد واسه شروع این کمک خوبیه

http://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%A2%D8%B2%D9%88%D8%B1_%D8%A2%D9 %87%D8%A7%DB%8C

meraj88
05-05-2016, 10:02 AM
عزیز شما خیلی پرتی بی تعارف!!!
نمیکشه گمونم داستان به این سنگینی من تن تن رو پیشنهاد میدم
مشتی شما اصلا راجع به ازور اهوی چیزی میدونی؟!؟!؟میدونی همه داستان مربوط به ناجی هست؟!؟؟
بعد خود مارتین هنوز داستان رو تموم نکرده شما از کجا اینده داستان رو خوندی که راجع به تعلیق و....
ول کن
برادر این سریال رو نمیشه اینطور دید باید خارج از سریال خیلی مطالعه کرد واسه شروع این کمک خوبیه
http://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%A2%D8%B2%D9%88%D8%B1_%D8%A2%D9 %87%D8%A7%DB%8C

از فونت بزرگی که استفاده میکنی کاملا معلومه فقط میخوای جلب توجه کنی ، یه جمله از پستتو خوندم بقیشو بیخیال شدم.
انشالله که به راه راست هدایت میشی d :

دوستان عزیز با تشکر از نظراتتون و در جوابتون عرض کنم: من هم طرفدار درجه یک جان اسنو هستم و قبلا تو ی همین تاپیک ها گفته ام بدون شک این سریال جزو 3 سریال برتر دنیاست و باز هم گفتم در مقایسه با خود گات...
حقیقت چون قطعا نظر همه محترمه من هم پافشاری نمی کنم روی دیدگاهم چون به من هم مثل شما از این سریال لذت می برم ولی به هر حال به من لذت فصل های دیگه اش رو ن داده و خوشحالم که حد اقل شما تا اینجا باهاش حال کردین...

سلام بر دوست عزیزم چند نکته در مورد نظر شما وسایر دوستان
برادر عزیزم شما اصلا تعلیق را با چیز دیگری اشتباه گرفته اید تعلیق مربوط به وضع فعلی داستان و کشش ان در بستر تعلیق داستان است کمی در زمینه ارکان داستان مطالعه بفرمایید و فارغ از خوب یا بد بودن اینده ی داستان است و بنده هم عرض کردم پیشاپیش می دونم اینده ی خوبی دارد...
نکته ی دیگر اینکه متاسفانه این فروم دوستان کمتر مطالعات ادبی و سینمایی دارند البته بنده هم سوادی ندارم ولی خوبه دوستان از مفاهیم پایه و کلاسک ادبی وسینمایی شروع کتتد تا خیلی از این مشکلات براشون پیش نیاد...
البته از کامت های دوستان ذبل نظر بنده تشکر کردم و گفتم که نمی خواهم نظر خودم رو تحمیل کنم نظر هر کس مهمه حالا یکی اومده می گه فونتت بزرگه یکی میگه...
به هر حال عزیزان مهم اینه که همه از سزیال لذت ببرند...
نکتهی مهم دیگر اینکه یک فیلم سریال باید در درجه ی اول اتکا به دنیای خود فیلم داشته باشه و دنیای ورای فیلم در اصل و تعاریف کلاسیک معنایی نداره اما به هر حال اینکه از پسزمینه ی ذهن ما کمک بگیره نیز خیلی جاها کمک میکنه و حتی در اثار اگزوتیکی هم از این دست نیز به این شدت که ظرفداران دو اتیشه ی بعضی سریال ها تاکید می کنند نباید به خارج از داستان رجوع کرد.. اینجا ما داریم سریال گات رو میبینیم خیلی ها می گویند باید کتاب هاش بخونی تا بفهمی داستان چیه و این متاسفانه ار عدم اگاهی این دوستانه چون ما در دنیای فیلم رندگی می کنیم و گر نه فیلم تبدیل به قصه گویی میشه یعنی می شه یک داستان رخ بده و ارجاع داده بشه به کتاب...
نکته ی دیگر اینکه ریتم تند با ایجاد نکردن روابط علت و معلولی و به اصطلاح نا پخته بودن یا ابکی بودن اتفاقات فرق می کنه که مجالی برای توضیح نیست...
باز هم دوستان ما که دعوا نداریم من گفتم خودم هم طرفدار گات هم اسنو هستم و این سریال مال بابام نیست منافعی هم نداره که بخواهم الکی دفاع کنم یا از اون طرف مال دشمنم هم نیست که بخوام الکی ردش کنم ....دوستان باید سعی کنند شنیدن کلام مخالف خودشون رو تحمل کنند ...
موفق باشید در پناه حق

shahin9191
05-05-2016, 01:54 PM
خیلی جالبه بعضی از دوستان که نهایت اوج سریالی که دیدن واکینگ دد و سریایلای ومپایر و تینیجری بوده میان میگن این قسمتش واسه من اسپویل شده بود و جذابین نداشت.انگار مقصر اسپویل شدن فلان ماجرا کارگردان بوده.خب برادر من خودت میری دنبال اسپویل میگردی و میخوره تو ذوقت موقع سریال دیدن.من 6 فصله دارم همزمان با پخش نگاه میکنم و تاحالا کوچکترین چیزی واسم اسپویل نشده چون خودم نخاستم.در ضمن من تو نیویورک تایمز خوندم که به دلیل بیماری جورج مارتین کلیت ماجرا رو برای دیوید بنیوف شرح داده تا اگه یوقت چیزیش شد داستان از خط خودش خارج نشه و در واقع خط پیشروی سریال زیر نظر مارتینه.الان هم سریال از کتاب جلوس تا ما از شر اسپویل های دوستان کتاب خون در امان باشیم.اونی هم که یک میده با کمال احترام بره سریال ترکیه ای نگاه کنه

KEVIN GARVEY
05-06-2016, 12:56 AM
بعضی تاپیک های بحث و تبادل نظر که به بیراهه کشیده میشه دیگه کسی رغبت نمیکنه تاپیک رو بالا بیاره .
آقا ...............
نظر هرکی واسه خودش مهمه دیگه . یکی جان رو دوس داره یکی حالش بهم میخوره . به نظر من این جملات پینگ پنگی که دوستان در جواب یکدیگر نثار هم میکنن بصورت پیام خصوصی کار کنن بهتره . ..

ممنون

.Ven0m.
05-06-2016, 01:47 AM
سلام بر دوست عزیزم چند نکته در مورد نظر شما وسایر دوستان
برادر عزیزم شما اصلا تعلیق را با چیز دیگری اشتباه گرفته اید تعلیق مربوط به وضع فعلی داستان و کشش ان در بستر تعلیق داستان است کمی در زمینه ارکان داستان مطالعه بفرمایید و فارغ از خوب یا بد بودن اینده ی داستان است و بنده هم عرض کردم پیشاپیش می دونم اینده ی خوبی دارد...
نکته ی دیگر اینکه متاسفانه این فروم دوستان کمتر مطالعات ادبی و سینمایی دارند البته بنده هم سوادی ندارم ولی خوبه دوستان از مفاهیم پایه و کلاسک ادبی وسینمایی شروع کتتد تا خیلی از این مشکلات براشون پیش نیاد...
البته از کامت های دوستان ذبل نظر بنده تشکر کردم و گفتم که نمی خواهم نظر خودم رو تحمیل کنم نظر هر کس مهمه حالا یکی اومده می گه فونتت بزرگه یکی میگه...
به هر حال عزیزان مهم اینه که همه از سزیال لذت ببرند...
نکتهی مهم دیگر اینکه یک فیلم سریال باید در درجه ی اول اتکا به دنیای خود فیلم داشته باشه و دنیای ورای فیلم در اصل و تعاریف کلاسیک معنایی نداره اما به هر حال اینکه از پسزمینه ی ذهن ما کمک بگیره نیز خیلی جاها کمک میکنه و حتی در اثار اگزوتیکی هم از این دست نیز به این شدت که ظرفداران دو اتیشه ی بعضی سریال ها تاکید می کنند نباید به خارج از داستان رجوع کرد.. اینجا ما داریم سریال گات رو میبینیم خیلی ها می گویند باید کتاب هاش بخونی تا بفهمی داستان چیه و این متاسفانه ار عدم اگاهی این دوستانه چون ما در دنیای فیلم رندگی می کنیم و گر نه فیلم تبدیل به قصه گویی میشه یعنی می شه یک داستان رخ بده و ارجاع داده بشه به کتاب...
نکته ی دیگر اینکه ریتم تند با ایجاد نکردن روابط علت و معلولی و به اصطلاح نا پخته بودن یا ابکی بودن اتفاقات فرق می کنه که مجالی برای توضیح نیست...
باز هم دوستان ما که دعوا نداریم من گفتم خودم هم طرفدار گات هم اسنو هستم و این سریال مال بابام نیست منافعی هم نداره که بخواهم الکی دفاع کنم یا از اون طرف مال دشمنم هم نیست که بخوام الکی ردش کنم ....دوستان باید سعی کنند شنیدن کلام مخالف خودشون رو تحمل کنند ...
موفق باشید در پناه حق

آقا من دو سه بار این پستتو خوندم بازم نفهمیدم چی به چی شد ، در مورد تحمل نظر های دیگران ، خب وقتی میتونم نقل قول کنم و از سریال مورد علاقم دفاع بکنم ، چرا تحمل کنم؟:Smiley35:

Sheibani
05-06-2016, 01:50 AM
اونایی که سریال بازی تاج و تخت رو میشناسن خب میشناسن، اونایی که نمیشناسن خب نمیشناسن.
در جواب دوستانی که فقط دارن تاپیک رو به حاشیه میکشن

hashem_stark
05-06-2016, 12:38 PM
سلام دوستان من تازه عضو شدم دیدم جمع همه جمعه گفتم بیام اینجا یه نظری هم من بدم همه گفتنی هارو دوستان گفتن فقط میخواستم بگم دوست دارم ببینم رمزی به کسل بلاک حمله کنه بیچاره بدبخت خبر نداره اونجا چه خبره فکر کرده یه مشت نگهبان نایت واچ اونجان خبر نداره کیا الان اونجا هستن دوست دارم قیافشو وقتی غوله میاد تیکه تیکه اش کنه ببینم ای بخندم :Smiley14:

lady snow
05-07-2016, 11:56 AM
1- مشکل اینجاست که کسی که 5 فصل سریالو پارسال پشت سر هم نشسته دیده اون ارتباط لازم رو نمیتونه با شخصیتهای سریال برقرار کنه. این دسته از بینندگان یه ایرادای عجیب غریبی میگیرن که آدم شاخ درمیاره. یعنی نظرشونو که میخونی قشنگ معلومه تو یه فضای دیگن.

2- ولی من و آدمای مثل من که از قسمت اول سریال دارم دنبال میکنم. 5 سال زندگی کردم با این شخصیتا. تصویرسازی کردم. پیشبینی کردم. حاشیه ها رو دنبال کردم تو این چند سال. تیوری ساختم. تیوری خوندم. مطمنا نگاه من به این سریال با نگاه اونا خیلی خیلی فرق میکنه. و نوع انتقاد ماها هم خیلی فرق میکنه.

3- یه دسته دیگه هستن که من بهشون میگم توهم جرج بودن. اینا یه دسته کوچیکی از کتابخونا هستن که توهم ورشون داشته اونا کتاب نغمه آتشو یخو نوشتن. تو هر پیج و سایتی که میری این آدما رو میبینی همچین یه چماق گرفتن میکوبن سر کارگردان و نویسنده سریال که باید بهشون بگی عزیزم شما خودت این کتاب رو نوشتی که پیرهن عثمان دستت گرفتی های هوی میکنی؟؟؟. همیشه دلم میخواست به این دسته بگم نویسنده راضی کارگردان راضی بیننده راضی گوربابای ناراضی:Smiley36:. البته به همه خواننده ها توهین نمیکنما. خودمم کتابو خوندم.

بخصوص اگه این فن پیجای ایرانی GOT رو تو اینستا دنبال کنین. آخرش مث من مجبور میشین آنفالو کنین. از بس میان اون زیر مزخرف مینویسن.:Smiley10:
ضمن احترام به همه کسانی که نقادانه، منصفانه و عاقلانه نقد میکنند:Smiley17:

nemsis
05-07-2016, 02:13 PM
سلام

من این قسمت را دقیقا وسط زمین و هوا دیدم اخرش وقتی جان زنده شد چنان جیفی زدم که مهماندار هواپیما میخواست پرتم کند پایین. مردم واقعا جنبه ندارن خخخخخ

ولی خارج از شوخی خیلی دلم میخواهد جیمی بزند سر .گنجشک اعظم را قطع کند
لامصب حرف میزند یاد معلم پرورشی می افتم. اههههه فقط موعظه میکند.
جزایر اهن هم فکر کنم تیون برگرده تازه اول مصیبتشه. مگر شانس بیاره خواهرش هواش را داشته باشد.

گذشته و بچگی های ند را خیلی دوست داشتم. بعد یک فصل برن را دیدم حال داد.
و اسکار دیالوگ این قسمت مال تریونه. کمک را نخور خیلی با حال بود انصافا.
همین. منتظر جنگ حرامزااده ها هستم.

alisoltani87
05-07-2016, 03:32 PM
گفته میشه تیریون ممکنه یک تارگرین باشه ولی طبق مطلبی توی سایت زیر، گفته میشه مد کینگ به جووانا همسر تایوین توی شب عروسی تجاوز کرده، و این مسئله احتمال این که جیمی و سرسی بچه های ایریس، مد کینگ، باشن رو بیشتر می کنه؛ به اضافه این دو نکته که جایی سرسی به ند استارک می گه ازدواج خواهر برادری توی فامیل تارگرین ها برای حفظ خون رایج بوده، و این که جفری به مد کینگ شبیه دونسته میشه در جاهایی از فیلم.

دلیل دوم که تیریون یه دراگن نیس، توی فصل یکه وقتی تیریون و شی برای شب اول با هم آشنا میشن و شمع رو دستشون می ذارن تاببینن کی تحمل بیشتری داره، تیریون میسوزه، ولی شی نمی سوزه که احتمال این که شی از بچه های ریگار و النا مارتل باشه که از دست کوه فراری داده میشه رو زیاد می کنه که یه دلیل محکم واسش وقتیه که تو همون شب درمورد خانواده ها بازی می کنن اولش شی به شدت مخالفت می کنه و وقتی تیریون میگه مادرت فاحشه بوده و پدرت خانواده رو ترک کرده، شی ناراحت میشه و می گه دیگه درمورد پدر و مادرم اینطور حرف نزن.
آدرس سایت:
http://www.latintimes.com/game-thron...poilers-261917

lady snow
05-07-2016, 11:25 PM
بچه ها بیان بیان یه چیز خیلی خیلی جالب خوندم. اینو یه جا خوندم به نظرم فوق العاده اومد گفتم واسه شما کپیش کنم.:Smiley36:
با تشکر از کسی که اینو نوشته و نمیدونم کیه.و البته نودو درصد تیوریها اشتباه هستن خخ

در مورد هودور یه تئور ی فوق العاده هسته که میگه که ممکنه “هودور” هم یه وارگ باشه .
منتها اون مرزهای مدت زمان وارگ کردن رو گذرونده بطوریکه تاثیرات روانی روش گذاشته !
همونطور که “جوجن” داشت به “برن” اخطار میداد که مدت زمان زیادی رو صرف وارگ کردن نکنه وگرنه همونجا گیر میوفته و انسان بودنشو فراموش میکنه .
حتی میگن که ممکنه به علت علاقش به “لیانا” ، وارد اسبش شده باشه تا مدت زمان بیشتری رو باهاش سپری کنه .
و بخاطر اینکه زیاد از حد پیشروی کرده و مدت زمان زیادی رو اونجا گذرونده ، همین باعث شده خصوصیات اون رو بگیره و به مغزش آسیب رسونده باشه .
با این حساب ، اینکه “هودور” با گذاشتن “برن” با زین روی دوشش مشکلی نداره و اینقدر از رعد و برق هراس داره ( همونطور که اسبا دارن ) منطقی بنظر میرسه .
و همچنین میتونه توضیحی باشه واسه اینکه “برن” میتونه به ذهن “هودور” وارگ کنه .
چون وارگ ها میتونن به ذهن حیوانات وارد شن که با توجه به این تئوری ، “هودور” هم ذهن حیوان داره .
و گفته میشه شاید “هودور” اسم اسب “لیانا” باشه که یه توضیح واسه تکرار کردن این اسم میتونه باشه!

King Jon snow
05-08-2016, 11:47 AM
بازم یکشنبه رسید و انتظار خیلی سخت لحظه های امشب و بامداد دوشنبه برای قسمت جدید گیم آف ترونز

باید ببینیم برخورد جان با قاتلینش چطور در میاد! آیا جان بعد از زنده شدنش چیزی از درونش رو از دست داده و یا همون جان دلرحم قبلیه؟ من میگم اگه جان همون شخصیت قبلیش رو حفظ کرده باشه و بدون تغییر خاصی زنده شده قطعا همه خائنین و قاتلینش رو میبخشه و اونا هم بعد از دیدن این محبت جان همشون به جان متحد میشن و بیشتر بهش وفادار میمونن.نظر شما چیه؟آیا جان اونا رو میبخشه یا انتقام میگیره؟

پ.ن: فاز اون یه نفری که به این قسمت 1 داده چی بوده؟!!

shahramz
05-08-2016, 02:25 PM
دوستان مث اینکه قسمت اخر فصل شش قراره 69 دقیقه باشه؟؟؟؟؟؟؟کسی میدونه درسته یا نه؟؟؟؟؟:Smiley41::Smiley41:

King Jon snow
05-08-2016, 05:18 PM
دوستان مث اینکه قسمت اخر فصل شش قراره 69 دقیقه باشه؟؟؟؟؟؟؟کسی میدونه درسته یا نه؟؟؟؟؟

بله درسته. تا قبل از این قسمت 10 فصل 4 با 64 دقیقه ظولانی ترین قسمت بود که در این فصل شکسته میشود

hashem_stark
05-10-2016, 02:36 AM
ّبه به جان اسنو برگشت و چقدر شوخ طبع شده بودش :Smiley14: اخرم از کسل بلاک رفت راحت شدیم باید ببینیم میره دوریش بشه یا میخواد انتقام بگیره کدوم یکی
آریا استارکم قبول شد خیلی دوسش دارم

نامسب این پیریه که به درخت چسبیده جای خوب داستان دستشویش میگیره میگه بریم :Smiley104: اینجوری اصلا به گذشته برنگرده بهتره یعنی چی اخه