PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Banshee | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود هشتم(پایان )

yaser63
05-22-2016, 01:53 PM
http://picoup.ir/images/48394354258740674929.jpg (http://picoup.ir/)

Season 4, Episode 8, Requiem

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt4448236/?ref_=ttep_ep8)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46403&goto=newpost) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46176&page=7&p=204425#post204425)

KEVIN GARVEY
05-22-2016, 03:56 PM
بعلاخره یکی از بهترین سریالهای تمام دوران تموم شد و به خاطره ها پیوست .
اول تشکر حسابی از امین عزیز که کار ترجمه سریال تو 4 فصل به بهترین شکل انجام دا و امیر و میلاد عزیز هم کار رو به پایان رسوندن .

شخصیت هود ازون شخصیتهایی بود که فقط با کشته شدن به ارامش میرسید ولی کارگردان به بهترین شکل اونو به ارامش رسوند و سریال رو بدون مرگ یکی از کااکتر های خوب سریال به پایان رسون . تو خلق شخصیت ها این سریال یکی از بهترینها بود . از چیتون بگیر تا برتون و جوب و بانکرها و براک و برتون . ...

براک یکی از محبوبترین شخصیتهای من بود . شوگر با اون صدای گرمش و جوب یا اون لباسهای مسخره اش و برتون ... عجب شخصیت کاریزماتیک و پر از عقده ای بود .

تو قضیه کشتن ربکا اوایل اعتقاد منم رو قاتل بودن برتون بود ولی کارگردان این فکر رو از روی برتون به خوبی دور کرد و به خوبی هم روی اون تموم کرد .

توی سزیال دوستی ها و اعتماد داشتنها خیلی خوب موج میزنه و حلقه دوستی بین شخصیتها خیلی خوبه .

اپیزود اخر یکی از بهترین پایان بندی های سریالی بود و اکثر طرفداران رو راضی کرد و به تموم قضایای سریال پرداخت . این اپیزود رفت بین چندین اپیزود برتری که من تاحالا دیدم . از لحاظ احساسی همه چیز داشت این سریال. درگیری بین هود و برتون و لحظه لامت رضایت هود از پراکتور . لحظه کشته شدن کالوین بدست کرت و مرگ در اغوش برادر و راحت شدن از بدبختی ای که گریبانگیر خودش کرده بوده کالوین . لحظه خداحافطیه جوب و شوگر و هود و صدالبته خداحافظیه کری وهود . براک و هود . همه و همه دست بدست هم داد تا یکی از بهترین اپیزود ها رو ببینیم . :Smiley35::Smiley35::Smiley35:

و در اخر شخصیت هود که یه کاراکتر عالی رو نشون داد و خودشو جاودانه کرد با بازیای عالی که کرد و واقعا بی نقص بود.

خداحافظ بنشی

hadi2006mi
05-22-2016, 05:00 PM
1.اول یک تشکر ویژه از محمد و میلاد عزیز بخاطر ترجمه این سریال دارم
2.سریال یک فصل اول خوب داشت با شخصیت پردازی و داستان پر کشش در کنار همه المانهای یک سریال جذاب که بخوبی جلو رفت ولی داستان از جایی شروع به لطمه خوردن کرد (فصل دوم )که به المانهای جذابش اینقدر وابسته شد (خشونت و*** و...)که حفرهای داخل فیلمنامه و منطق یک داستان ریال و واقعی فراموش کردند و به همین دلیل سریال هرچقدر جلوتر رفت افت کرد و به ورطه تکرار افتاد وهمین باعث شد که شبکه فصل اخر سریال با هشت قسمت و با رستگاری همه شخصیتهای نیکخواه شهر به پایان برسوند و یک ایده جذاب رو با یک سریال متوسط به انتها برسوند.
3.شخصیتها و بازیگرهای تنها دلیل من برای دیدن ادامه سریال بودند چون کاریزماتیک خیلی خوبی داشتند و تماشاچی رو راضی میکردند با همه کمبودهای که در فیلمنامه وجود داشت

areff
05-22-2016, 06:03 PM
Job : Banshee S*ck My Tit

اصلا ذهنم طرف برتون نمیرفت برای قتل....

مرگ پراکتور هم نشون ندادن یکم عجیب بود واسم، احتمال داره بخوان برای این شخصیت سریال بسازند که این کارو کردند ؟

chanter
05-22-2016, 06:24 PM
یکی از بهترین سریال ها تموم شد .

واقعا کارگردانی خوب بود .همش فکر میکردم مسخره تموم میشه اما عالی تر از این نمیشد.

با خودم میگفتم این قسمت دیگه اسم واقعی هود مشخص میشه حتی تا بعد تیتراژ هم امید داشتم بگن که اسمشو نگفتن:Smiley36:

M.Amir
05-22-2016, 06:26 PM
Job : Banshee S*ck My Ti*t

اصلا ذهنم طرف برتون نمیرفت برای قتل....

مرگ پراکتور هم نشون ندادن یکم عجیب بود واسم، احتمال داره بخوان برای این شخصیت سریال بسازند که این کارو کردند ؟

پتانسیل اسپین آف دار شدن رو که به خوبی داره. مخصوصا برای این دو سالی که جوب نبوده. حول کاراکتر جوب. اما از شبکه اش بعیده.
موردی هم که هست دیگه چیزی ازش نمیموند که بخوان نشونش بدن.
اما روند اتفاقات در قسمت آخر خیلی سریع بود. همه باید تکلیف شون مشخص میشد. به خاطر همونبه نظر من از یه سری جزئیات چشم پوشی کردن.

Chandler Bing
05-22-2016, 07:25 PM
به به، بسی لذت بردم از این پایان... خیلی تر و تمیز همه چیز جمع شد
فقط یه ذره مرگ پراکتر مسخره بود، اینجوری رفت همه رو به رگبار بست... خب میشستی تو خونه از پشت پنجره اون 5 نفر رو میکشتی :|

اما اخرش هی میترسیدم هود بره زیر تریلی:Smiley14::Smiley14:

سریال خوبی بود، و خوب شد که کشش ندادن... اما داستان فصل اخر زیاد جالب نبود

afshin2014
05-23-2016, 12:37 AM
خب این هم از پایان بنشی ، در حدود یک ساعت سریال رو جمع کردن ، بهترین قسمت این فصل بود این قسمت اخر و خیلی لذت بردم ، بی شک یکی از بهترین سریال های اکشن تلویزیون بود حیف که زود تموم شد ، ممنون از دوستانی که زیرنویس سریال رو تهیه کردن :Smiley17:

یه سوال هم دارم این شبکه بازهم از این سریال های قشنگ داره یا این اولین سریالش بود ؟؟

Mahdi Razor
05-23-2016, 05:11 AM
http://www.axgig.com/images/00861557393941954613.png

چقدر خوب تموم شد ، راستشو بگم انتظارشو نداشتم ولی عالی بود ، لامصب بورتون حتی صحنه مرگشم نگاهش وحشتناک بود :Smiley19: ، سکانس بانکر و برادرش کلوین هم فوق العاده بود ، صحنه مرگ پراکتور عالی بود مخصوصا اینکه با تامی گان ( تامپسون 1927 ) اسلحه مورد علاقه من اومد همه رو بست به تیربار لامصب :Smiley19:

شوگر هم که درو بست و رفت ... یه جورایی میشه گفت با بستن در بار ، در سریال رو هم بست . دلمون واسه جوب و هود و شوگر تنگ میشه شدید

جا داره تشکر کنم از محمد امیر و امین جنرال عزیز که با ترجمه فوق العادشون از تک تک ثانیه ها لذت بردیم :Smiley17:

http://www.axgig.com/images/34207921529079296391.png

Forever Fanshee

VIVA THE ROCK
05-26-2016, 03:16 AM
بنشی شبیه سریالهایی که شاید شبکه کرمش بگیره چند سال دیگه بره سراغش دوباره ، تقریبا همه هم که زنده موندن،جسد پراکتور رو هم که ندیدیم :Smiley69:
اون صجنه پراکتور منو یاد صورت زخمی انداخت Say hello to my little friend
شخصیت کرت بانکر خودش پتانسیل ۵ فصل اسپین آف داره :Smiley35:

K.Gatsby
05-27-2016, 03:13 PM
بعد از چهار سال خاطره عالی تموم شد....متاسفانه فصل اخر اصلا به اندازه سه فصل قبل خوب نبود..میتونست خیلی بهتر باشه
اما قسمت اخر از مابقی قسمت ها بهتر بود...لوکاس هود هم به خاطرات پیوست
قسمت اخر:8
فصل اخر:6
کل سریال:7.5
==========
بنشی واقعا از لحاظ هیجان و اکشن، برای من یکی از بهترین سریال ها بود:Smiley17:
ممنون از تیم ترجمه...خیلی عالی بودند و زحمت کشیدند:Smiley30:

look87
05-27-2016, 08:33 PM
خب یکی از بهترین سریال هایی که دیدم تموم شد.
این سریال از فصل یک تا سه دایم رشد کرد.ولی فصل 4 به نظرم افت داشت.
با این حال قشنگ بود.
چر از شخصیت با ابهت.
هود اون سرخ پوست
پراکتر
برتون
پلیس نازی
ربیت
کلانتر اخر

The Vaiper
05-28-2016, 12:38 PM
پایان سریال واقعا عالی بود

من توقع پایانی طوفانی و خشن رو داشتم ؛ گفتم حداقل یکی از دوستای هوود یا خودش حتما می میره

که خوشبختانه هیچکدوم نمردن !

به نظرم فصل اخر یکم ضعیف شد به خاطر داستان قاتل سریالی ؛ به نظر اضافه بود همچین داستانی!

سریال درام بود نباید جنایی می کردن سریال همون قتل ربکا کافی بود. و به جای قاتل سریالی می تونستن دالتون و کارتل رو وارد داستان فصل 4 بکنن

متاسفانه دالتون فقط چند دقیقه حضور داشت و کارتل مواد هم زیاد نشون ندادن!

من سریال رو هفته پیش تموم کردم ولی یه خوابی دیدم دیشب ؛ الان دوباره یاد سریال افتادم

دیشب اون سکانس پراکتور رو دیدم تو خواب ؛ و چون زیاد فکر کردم الان زنده می مونه یا نه ؟ یا کسی کمک اش میاد؟
دیشب ادامه رو دیدم 8-** دیدم پراکتور زنده مونده بعد 45 دقیقه براک و بانکر میرن کمک اش ؛ بعد بهشون میگه چرا اینقدر دیر اومدین:))

Islander
07-30-2016, 01:09 AM
http://8pic.ir/images/scnudga1qulz4b1eni9s.jpg

شوگر : ماها همه مون یه جور زندانی هستیم به طوری که باور کردیم تنها با زندانی شدن میتونیم تقاص گناهامون رو پس بدیم
اما شاید راه ِ رسیدن به رستگاری مخفی شدن و زندانی شدن نیست
شاید انتخاب یک راه دیگه ، همین جا در کنار باقی ماهاست
گذشته به اندازه کافی آدم رو زندانی خودش میکنه
امروز فقط باید یک سوال رو از خودت بپرسی : از این به بعد قراره چیکار کنی ؟!

خیلی خوب تموم شد بنشی. سکانس ِ مبارزه کلوین و بانکر هم با اون ساند ترک ِ لعنتی عالی بود .

Broken Twin - Roam (https://www.youtube.com/watch?v=s_dyaHISpHo)

وقتی قسمت اول بنشی رو دانلود کرده بودم روحمم خبر نداشت قراره یکی از بهترین سریال های عمرم رو ببینم
دمتون گرم بابت ِ ترجمه ی بی نقص ـِتون . امضای تی وی وُرلد روی هر سریالی باشه اون سریال ارزشش دوچندان میشه
امیدوارم اسپین آفی چیزی داشته باشه بنشی :(

Tumlouk
11-18-2016, 02:27 PM
من تازه از هفته پیش این سریال رو شروع کردم به دیدن اما اونقدر این سریال به دلم نشست که واقعا دور از انصاف بود نخوام درموردش نظر ندم !

ذاتا ادم خیلی احساسی نیستم ولی از دیدن اپیزود اخر این سریال واقعا ناراحت شدم که چرا داره تموم میشه : (

فوق العاده زیبا بود

البته یه سری نقص های جزئی هم داشت اما خب این جور نقایص جز لاینفک هر سریالی هستن

فحش دادنها و لباس پوشیدنای عجیب غریب جوب ، عشق چند ده ساله کلانتر بی نام و نشونمون ، دور هم جمع شدنهای داخل بار شوگر ، شخصیت چندگانه پراکتور ، شخصیت غیرقابل پیش بینی برتون و البته ربکا که به هیشکی نه نمیگفت D :

یکی از بهترین و احتمالا تکرارنشدنی ترین سریالهای عمرم رو دیدم

Strike Back رو هم خیلی دوس داشتم ولی حقیقتش اونقدری که از تموم شدن بنشی ناراحت شدم از تموم شدن استرایک بک نشدم

امیدوارم یه اسپین آفی چیزی ازش ساخته بشه

و درانتها از تیم محترم ترجمه هم ممنونم :Smiley17:

eminemkamy
02-16-2018, 01:44 PM
واقعا قسمت آخر قشنگ و زیبا بود و به زیبایی هر چه تمامتر سروسامون شد.دلمون تنگ میشه برای کلانتر هود.در کل سریال زیادقوی نبود ولی فسمت های زیباییم داشت.

masoud 99
09-21-2020, 06:15 PM
با اینکه همین امروز سریال تموم کردم ولی خیلی دلم تنگ شد کاش تموم نمیشد در سبک خودش سریال بی نظیری بود. راحت میشه یه اسپین اف خفن از این سریال ساخت در مورد کارهایی که جوب ک در گذشته کرده و یا حتی اون 20 ماهی که زندانی بود در مورد شخصیت برتون که چطور به این هیولا تبدیل شده.