PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Preacher | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

mr67
05-24-2016, 07:42 AM
http://picoup.ir/images/80362363864443757305.jpg

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46125).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt5016504/):RottenTomatoes: (http://www.rottentomatoes.com/tv/preacher/s01/):metacritic: (http://www.metacritic.com/tv/preacher).:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46740)

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل اول سریال Preacher که پخش آن از بیست و سوم می 2016(سوم خرداد نودوپنچ) از شبکه AMC آغاز شده، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید در ابتدا عنوان اپیزود مورد نظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند جلوگیری شود. همچنین از فونت‌های بزرگ نیز استفاده نکنید تا بصورت اتفاقی باعث اسپویل شدن سریال برای دیگران نشوید و در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

saeedgreat
05-24-2016, 07:27 PM
واسه اولین قسمت بد نبود.اکشن خیلی خوبی داره.کمدی هم لابلاش هست.ولی روایتش یخورده پرته انگار که فکر کنم تو قسمتای بعدی درست شه.

areff
05-24-2016, 11:48 PM
قسمت اول به نظر من عالی بود، همین قسمت جذبم کرد که بخوام نمره بده 10 میدم به این قسمت تا ببینیم در آینده چی میشود... شخصیت خون آشامه عالیه :Smiley30:

shahab815
06-04-2016, 05:44 AM
واقعا قسمت اول قشنگ بود ، بعد فیلم در به در دنبال قسمت 2 این سریال گشتم غافل از پخشش... خیلی حالم گرفته شد .
سریالش چجوری پخش میشه؟ هفتگی؟

KEVIN GARVEY
06-04-2016, 07:26 AM
تو همین انجمن تو یه تاپیکی نوشته بود کمیک بوکش یکی از بهترین هاس.
پس دیدنش هم توصیه میشه.

اونایی که دیدن خواهشا بیان تو تاپیک

Alireza-cRm
06-04-2016, 09:25 AM
واقعا قسمت اول قشنگ بود ، بعد فیلم در به در دنبال قسمت 2 این سریال گشتم غافل از پخشش... خیلی حالم گرفته شد .
سریالش چجوری پخش میشه؟ هفتگی؟

قسمت دومش فردا پخش میشه و پس فردا میتونیم دانلود کنیم.

IMDb link (http://www.imdb.com/title/tt5016504/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1)

afshin vatan
06-07-2016, 09:09 PM
نمیدونم چرا هنوز بچه های انجمن به این سریال رو خوش نشو ندادند خیلی خیلی خوبه به همه پیشنهاد دیدنش میدم پشیمون نمیشید

Maa vampire
06-07-2016, 09:10 PM
سبکش چیه این سریال؟ امتیازش چنده یه توضیح مختصر میدین آخه یه قسمت دان کردم میخوام بفهمم ارزش داره؟

afshin vatan
06-07-2016, 11:53 PM
سبکش چیه این سریال؟ امتیازش چنده یه توضیح مختصر میدین آخه یه قسمت دان کردم میخوام بفهمم ارزش داره؟

سریال از یک کمیک خیلی محبوب هم اسم سریال اقتباس شده به این تاپیک برین http://tvworld.info/showthread.php?t=46125 یاسر جان توضیحات خوبی نوشته جدا از این با رای 6537 در سایت imdb ریت 8.8 گرفته که به نظر من باید بالای 9 باشه و جذابیت سریال بینهایت نو بودنش هست من خیلی کم به سمت اینجور سریال ها میرم ولی این یه چیز دیگست تا الان دو قسمت ازش اومده

Maa vampire
06-08-2016, 12:09 AM
سریال از یک کمیک خیلی محبوب هم اسم سریال اقتباس شده به این تاپیک برین http://tvworld.info/showthread.php?t=46125 یاسر جان توضیحات خوبی نوشته جدا از این با رای 6537 در سایت imdb ریت 8.8 گرفته که به نظر من باید بالای 9 باشه و جذابیت سریال بینهایت نو بودنش هست من خیلی کم به سمت اینجور سریال ها میرم ولی این یه چیز دیگست تا الان دو قسمت ازش اومده

تشکر رفت توی لیستم:Smiley69:

gla021
06-10-2016, 05:00 PM
سلام
سریال خوبیه
پیشنهاد میکنم ببنید
امروز قسمت دومش رو دیدم، دیالوگ های جالبی داره و حس پیگیری سریال رو تحریک میکنه
به علاقه مندان سیک های supernatural پیشنهاد میکنم ببینند
امیدوارم روند خوبشو ادامه بده و به سمت سریال های تینیجری نره....:Smiley69:

Joseph Gilgun هم نقش ومپایر رو عالی بازی کرده با یه طنز شیرین.....

Katy Perry
06-11-2016, 10:18 PM
#قسمت اول ...

حال ندارم و شاتی ازش نمیذارم ولی باید بگم دقیقا چیزی بود که تصورشو داشتم ... و واقعا خوشحالم که همچین چیزی بود ... جای که به اون مرده گفت که قلبتو برای مادرت باز کن با شناختی که از روگن داشتم مطمئن بودم همچین اتفاقی می افته ... وگرنه فایده ی ست روگن تو این سریال کجایه ؟ واقعا لذت بخش بود ...برای چیزی که این بالا هم نوشتم تگ اسپویلر لازم نیست :دی ...

خب برم قسمت بعدی رو ببینم ...

Katy Perry
06-13-2016, 12:51 PM
#قسمت سوم
این کسیدی خیلی خوبه ... ینی به عنوان یه ومپایر خیلی خوب درومده ... به نظرم تو ومپایرایی که تا حالا تو تلویزیون بودن جزو بهتریناس ... مثل رفتنش زیر نور ... که فقط نمی تونه زیر نور مستقیم بره نه مثل تروبلاد که نور خورشید کلا می ترکوند نه مثل ومپایر دایاریز که نور خورشید اصن بچه بازی بود و انگشتری می خاست فقط ...
سریال اکشن های جالبی هم داره که خب نمیشه گفت تکرارین ولی خیلی اکشناش سورئاله به نظرم ... با این که سریال از این لحاظ خب فانتزیه کلا ولی اکشنش اینم رد کرده به نظرم ... هر چند این نوع از اکشنا بیشتر تو همون قسمت اول بود .
از این دختره تولیپ هم خوشم نمیاد ... در همین حد :دی
خب از گذشته ی تولیپ و جسی بیشتر فهمیدیم ... قضیه ی دختره هم که فقط چشماش باز شد باحال بود ... این دو تا مردا موندم چرا اینقدر نمیرن و هی که می میرن باز اینطوری بر می گردن که اونم فک کنم وقتی گفقت از بهشت هستن قال قضیه رو کند ... به هر حال احتمالا تو قسمتای بعد بیشتر ازشون می فهمیم ... کلی جیزئیات داره که هی یکی یکی همه رو پرت می کنه تو صورت عادم ... فکر می کردم این کسیدی با پریچر باشه که گویا روشو برگردوند یا شاید می خاست اون دو تا نامیرا ها رو دور کنه ...
در کل که اپیزود خوبی بود ...

afshin vatan
06-14-2016, 02:35 PM
این کسیدی چقدر باحاله و بهترین خون اشامی که دیدم اگه به کمیک سریال توجه کنید حالا حالا ها شخصیت های جالب تو سریال میبینیم این اولش هست حالا شاید عجیب باشه ولی من بیشتر از got منتظر این سریالم:Smiley69:

sh2012
06-14-2016, 03:28 PM
سریال جالب و جذابیه ولی مثله بیشتر سریالایه AMC ضرباهنگ آرومی داره . ولی شخصیت های اصلیش عالین . کسیدی بی شک بهترین و جذاب ترین شخصیتشه . البته نه اینکه شخصیت جسی و تولیپ هم عالی نباشن . دیالوگ های جذاب صحنه های نو و کمدی جالب. من کلا اهل کامیک خوندن نیستم ولی این سه قسمت از سریال واقعا برم جذاب بود و کلا خیلی باهاش حال کردم . امیدوارم اون داستانی که تو خلاصه سریال اومده یعنی سفر این سه نفر زودتر شروع بشه ولی با توجه به کارهای AMC احتمالا کل این فصل تو این شهر باشه . حالا دوز کسیدی رو هر چی بیشتر کنن سریالش بهتر هم میشه ...:Smiley36::Smiley36::Smiley36: کلا سریال خیلی خوبیه که انتظار میره عالی بشه ...

Tha Real Nigga
06-14-2016, 03:43 PM
این سریال خیلی خوبه کسانی که هنوز نیددن حتما ببینین.:Smiley35:

Open Your A*s*s and H*o*l*e*s to Jesus

MaMaLoM
06-15-2016, 08:36 PM
با اینکه به ژانر تخیل و کامیک بوکی علاقه‌ای ندارم و تا بتونم ازش دوری میکنم ولی نمیدونم چرا وقتی این سریال پخش شد بخاطر شبکه‌اش، قسمت اولش رو دیدم که خوب بود گفتم حالا که داره بازارش داغ میشه منم یه پست واسه‌اش بزارم ثواب داره بین تاپیکای گات یه تنفسی بزنیم:دی
چون سه قسمت دیدم و کلا به دلم نشسته پس فعلا ایراد نمیگیرم و نقاط قوتش رو میگم تا شاید واسه بقیه بدرد بخور باشه:
ـ طراحی صحنه و لوکیشنی که واسه سریال انتخاب کردند عالیه! با این که در زمان حال‌ـه اما با قرار دادنِ کلیسا وسط بیایون و چندتا خانواده نزدیک به هم که حالت روستایی پیدا کرده و همچنین دوری از تکنولوژی به طور کلی یه فضایِ وسترنی به سریال داده که من خوشم میاد.
ـ طنزِ رقیق اما هوشمندانه که واقعا به سریال جون داده
ـ سه شخصیت اصلی سریال که بدون هیچ برو برگردی تا اینجا پرفکت بودند! نه خیلی حالت کامیک بوکی و هیرویی خودشونو حفظ کردند و نه خیلی به "زمینی"ها شباهت دارند ... هر سه عالی‌ـند مخصوصا اون ومپایره:دی

kebrity
06-16-2016, 07:32 AM
از خلاصه ی داستان این سریال احساس می کنم شباهت هایی با سریال carnival اچ بی او داره؟ آیا بواقع اینطوریه؟

afshin vatan
06-16-2016, 10:55 AM
از خلاصه ی داستان این سریال احساس می کنم شباهت هایی با سریال carnival اچ بی او داره؟ آیا بواقع اینطوریه؟
نه شباهتی ندارند کارنوال عنصر طنز نداشت ولی این داره و داستان کارنوال با پریچر کاملا با هم فرق میکنه موضوع کارنوال جنگ بین خوب و بد بود ولی موضوع پریچر در مورد ابر انسان که سعی داره از قدرتش به سود مردم استفاده کنه البته تا اینجای کار

kebrity
06-16-2016, 07:06 PM
ممنون از پاسخ شما.
البته من کارناوال را تازگی ها دیدم و دیالوگ هاش تو ذهنمه و بنظرم طنز داشت. اونم از بهترین و ظریف ترین طنزهایی که دیدم.

areff
07-05-2016, 04:39 AM
بهترین سریال هفتگی درحال پخش هست، هر قسمت آدم رو میزارن تو خماری برای قسمت بعد :Smiley19:

saeedporreza9
07-13-2016, 12:52 PM
دوستان بگین سریال چجوریه از نظر فانتزی بودن خوبه چون هنوز دان نکردم ولی تعریفشو زیاد شنیدم

Zombieland
07-13-2016, 03:26 PM
دوستان بگین سریال چجوریه از نظر فانتزی بودن خوبه چون هنوز دان نکردم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
جواب شما نظر بالایی هست که داده شده واقعا فوق العادست ریت خوبی هم داره دلیلی برای ندیدنش وجود نداره
از لحاظ فانتزی بودن هم خوبه خیلی زیاده روی نشده همه چیزش به اندازست
من که فکر کنم حداقل تا 4 یا 5 فصل ادامه پیدا کنه

K1_Fa
07-16-2016, 08:27 PM
http://s7.picofile.com/file/8259973568/preacher_pre_premiere_800x600.jpg

به نظرم سریال خوبیه بجز یکی دو قسمت اخیر که یکم افت کرده ...

لهجه هاشون رو خیلی دوست دارم بخصوص دومنیک کوپر ... این کسیدی هم که رو اعصابه و اصن معلوم نیست چی میگه

نقطه تاریک سریال به نظرم سث روگن باشه :Smiley14::Smiley36:

afshin2014
08-01-2016, 12:47 PM
قسمت 9 رو امروز دیدم خیلی خوب بود ، بالاخره معلوم شد اون صحنه های بی ربط اولش کجا بود ! (نخواستم اسپویل کنم ، توضیح بیشتر ندادم ) در قسمت 10 هم که قراره خدا رو به زمین بیاره ( که بعیده ) . یه صحنه خیلی خاطره انگیز داشت که یاداور سریال بریکینگ بد بود ( جایی که فرشته ها داشتن سوار ماشین میشدن تا برن ...) ، درگیری پریچر در کلیسا هم خیلی قشنگ بود

امروز هم که قسمت اخر اومد بی صبرانه منتظرم ببینمش
امتیاز به این قسمت 9

Mohammad Tz
08-02-2016, 06:22 PM
کسی این سریالو میبینه اصلا؟!:Smiley36:
خب بالاخره فصل اول سریال تموم شد بد نبود میشه گفت مقدمه چینی برای شروع اتفاقات اصلی سریال بود و اینکه با سه شخصیت اصلی داستان یعنی تولیپ کسیدی و جسی آشنا بشیم اما یه چیزی که واسه من مبهم موند قضیه اون پیرمردس که تو گذشته بود اصلا من نفهمیدم داستانش چیه ؟ یکم مبهم بود اصلا چی شد که یهویی از زمان گذشته اومد تو زمان حال دنبال جسی:Smiley39:

Samya
08-02-2016, 06:35 PM
خب بالاخره فصل اول سریال تموم شد بد نبود میشه گفت مقدمه چینی برای شروع اتفاقات اصلی سریال بود و اینکه با سه شخصیت اصلی داستان یعنی تولیپ کسیدی و جسی آشنا بشیم اما یه چیزی که واسه من مبهم موند قضیه اون پیرمردس که تو گذشته بود اصلا من نفهمیدم داستانش چیه ؟ یکم مبهم بود اصلا چی شد که یهویی از زمان گذشته اومد تو زمان حال دنبال جسی:Smiley39:

توی قسمت نُهُم مشخص شد دیگه. اون پیرمرده در واقع توی جهنم بوده، و اون داستان مُدام براش تکرار می‌شده. تصور فیلم و سازندگان فیلم از جهنم، یه چیز عذاب آور و تکراری بوده. که در انتها اون دو فرشته میان پیشش و بهش میگن میخوای از این جهنم و از این Loop (حلقه‌ای) که داخلش گیر افتادی راحت بشی؟ در آخر اون رو میارن به دنیای واقعی و زمان حال، تا جسی رو بکشه.

K1_Fa
08-02-2016, 10:34 PM
http://picoup.ir/images/69586015629479417533.jpg

اختلاف شروع فصل با پایانش یه مقدار زیاد بود ، اونجوری که شروع شد فکر می کردم سریال خیلی خوبی بشه ، خوب بود ولی نه خیلی :Smiley8:

مخصوصا وقتی اپیسود آخر این مسائل پییش اومد که دیگه کلا تصمیم گرفتم سیزن بعدی رو نبینم :Smiley19:

دلم واسه جسی کاستر و سایر رد نک های سریال تنگ میشه ! :Smiley21:

afshin vatan
08-02-2016, 11:04 PM
http://picoup.ir/images/69586015629479417533.jpg

اختلاف شروع فصل با پایانش یه مقدار زیاد بود ، اونجوری که شروع شد فکر می کردم سریال خیلی خوبی بشه ، خوب بود ولی نه خیلی :Smiley8:

مخصوصا وقتی اپیسود آخر این مسائل پییش اومد که دیگه کلا تصمیم گرفتم سیزن بعدی رو نبینم :Smiley19:

چرا از قسمت اخر بدتون اومد !

K1_Fa
08-02-2016, 11:26 PM
چرا از قسمت اخر بدتون اومد !

چون هنوز یه کوچولو اعتقادات برام مونده :Smiley69:

واسه همین تصمیم گرفتم دوستان یهودی سازنده سریال رو با خود سریال تنها بذارم !! :Smiley14:

البته بی احترامی به سایر دوستان نشه ، همه اینا نظر شخصیه

afshin vatan
08-02-2016, 11:40 PM
چون هنوز یه کوچولو اعتقادات برام مونده :Smiley69:

واسه همین تصمیم گرفتم دوستان یهودی سازنده سریال رو با خود سریال تنها بذارم !! :Smiley14:

البته بی احترامی به سایر دوستان نشه ، همه اینا نظر شخصیه

دوست عزیز سریال یه جور کمدی سیاه و نقد مذهب هست شاید این موضوع برای خیلی ها تابو باشه ولی سعی کنید با دیدن این نمونه از کارها افکار بقیه رو بفهمید برای من اون صحنه که مثلا با خدا حرف میزدند و وقتی که مردم شروع کردند سوال پرسیدن برام جالب بود و وقتی که فهمیدن این خدا نیست و تفاوت روز با امید به خدا و نداشتن امید به خدا خیلی برام جالب بود در هر صورت ما نمی دونیم سریال تو فصل بعد چجوری میخواد پیش بره ولی من حتما ادامه میدم:Smiley69:

"Ross Geller"
08-03-2016, 03:19 AM
من کاری به بحث اعتقاد و این حرفا ندارم . واقعا این قسمت اخر مسخره بود :| !! اولا اون قسمت فرشته ها که یارو رو از جهنم میکشن بیرون ,بعدش فرشته های توی تلفن چجور خبر نداشتن جسی این قدرت رو بدست اورده وقتی روی زمین دنبالش میگردن !! بعدم صحبتای مسخره جسی راجبه این که اره بریم بخوریم و ب*نیم و بگردیم ببینیم خدا کجا پیدا میشه بعدش کمکش کنیم اگه هم کمکمون رو نخواست Kick his ass :| تا وسطای فصل دوس داشتم سریال رو ولی خراب کردن .

Admini3trator
08-03-2016, 03:46 AM
بعدش فرشته های توی تلفن چجور خبر نداشتن جسی این قدرت رو بدست اورده وقتی روی زمین دنبالش میگردن !!

بغیر از اون دو فرشته ، هیچکس از فرار جنسیس خبرنداره !

"Ross Geller"
08-03-2016, 10:36 PM
بغیر از اون دو فرشته ، هیچکس از فرار جنسیس خبرنداره !
اون فرشته زنه روی زمین چی بود پس ؟؟ اونم داشت دنبال اون فرشته ها میگشت چون فهمیده بود .

afshin vatan
08-03-2016, 10:44 PM
اون فرشته زنه روی زمین چی بود پس ؟؟ اونم داشت دنبال اون فرشته ها میگشت چون فهمیده بود .

ما هنوز تمام داستان نمی دونیم ولی یادمه یه جاش بود دوتایی نا امید شده بودند و می خواستند به بهشت زنگ بزنن و اعتراف کنند که جنسیس فرار کرده ولی اینکار نکردند احتمالا به دلیل اینکه سر پستشون نیستند واومدن زمین تحت تعقیب هستند و فرشته ها فکر می کنند اونا جنسیس برای خودشون برداشتند

Zombieland
08-04-2016, 12:15 AM
وقتی خدا رو نشون داد و صحنه های احساسی مذهبی که اصلا به این سریال نمیومد کم کم داشت منو نا امید میکرد که سریال از مسیرش خارج شده ولی خدارو شکر دوباره با طنزش برگردوند منو:Smiley14:

بهترین سریال فصل تابستان(یا بهار نمیدونم کدوم حساب میشه چون 2 قسمتش بهار پخش شد:Smiley39:) بود بدون شک

از ومپایرش گرفته تا فرشته های مدل پت و متیش .....همه حتی جناب قصاب(خدای گوشت چرا قبلا به فکر کسی نرسیده بود:Smiley79:) همه عالی بودن

با تموم شدن بیشتر سریالایی که من هرسال منتظرشون میموندم حالا یه جایگزین برای دیدن سریالای سالیانم اضافه شد:Smiley35:

saeedporreza9
08-12-2016, 03:15 AM
پیرمرده از گذشته نیومده بود از جهنم اومده بود

اضافه شده در : 7 minutes

فصل 1 رو امشب تموم کردم . چی بگم والا!خوب شروع شد و بد تموم شد...من فقط قضیه اون پیرمرده که همش میرفت جای اون درجه سنج رو نفهمیدم.

MaMaLoM
08-13-2016, 12:33 AM
http://8pic.ir/images/3b517iu5dhcfmp6aabbr.png

از اپیزود اولِ سریال منتظر این سکانس بودم که اپیزود اخر تحویلش گرفتم! چیزی که قرار بود اتفاق بیوفته و این سفر ماجراجویانه رو شروع کنه خیلی طول کشید و به جرات میشه گفت سریال 5 تا 6 قسمتِ هجو داشت و دائما در حالِ اضافه کاری بود! سه قسمتِ ابتدایی که به عنوانی اینترویِ قضیه بود خیلی با نمک بود ولی بعدش تا دو قسمت پایانی ضعیف عمل کرد اما از دو قسمت پایانی و اوترویِ کار راضی بودم:) بخصوص قسمت اخر ... اون سکانسِ تماس با خدا و دیالوگ‌هاش دقیقا ماهیتِ این سریال بود که بنظر من باید دائما حفظ بشه! و البته اون طنزِ بامزه و هوشمندانه‌ـش که خیلی میچسبه ...
سریالی نیست که بخوای بعد از تموم شدنش بشینی ببینی اما اگر با پخش دنبال بشه میتونه سرگرم کننده باشه ... برای من که بوده:)

RSDG
08-13-2016, 11:07 AM
دوستان یکی لطف بکنه بگه قضیه اون پیرمرده که اون پایین بود آخرش زد همرو ترکوند چی بود ؟ اونجا کجا بود اصلا ؟ اینهمه دریچه رو زمین بوده هیچکس نپرسیده برا چیه این ؟

ESR
09-18-2016, 03:47 AM
با احترام به نظر سایر کاربران..
اول از همه که بنظرم بهترین بازی رو از کاراکتر کسدی شاهد بودیم و در مجموع بازی بازیگران قابل قبول بود.
در مورد بقیه چیزها نظر خاص و دقیقی ندارم و ترجیح میدم چیزی هم نگم.
اما چیزی ک ازش مطمئنم اینه که سریال از نظر محتوا مزخرف بود به معنای واقعی کلمه ( اونایی که ذره ایی با ادبیات سر و کله داشته باشن معنی کلمه مزخرف رو هم در زبان فارسی میدونن)..
خب بهتره معنیشو بگم؛ مزخرف چیزیه که ظاهر زیبا و قشنگ و تودل برویی داره ولی در واقع پوچه و خالی!
و محتوای که در سریال گنجونده شده به نظرم از لحاظ کلامیون اونقدر قوی نیس که حتیبشه در موردش بحث کرد
عزت زیاد

shabmard
12-17-2016, 02:34 PM
دوستان یکی لطف بکنه بگه قضیه اون پیرمرده که اون پایین بود آخرش زد همرو ترکوند چی بود ؟ اونجا کجا بود اصلا ؟ اینهمه دریچه رو زمین بوده هیچکس نپرسیده برا چیه این ؟
اون یه نیروگاه بیو گاز بودش که زیر شهر قرار گرفته بود(نیروگایه که فضولات حیوانیو برای سوخت یا تولید برق تبدیل بگاز میکنه)
اون پیر مرده هم مسعول کنترل فشار نیروگاه بود

من خیلی با این سریال حال کردم واسه این که چند موضوعو به خوبی به تصویر کشیده بود
1-اول این که اعتقاد به خدا واجبه و اگر اینو از دنیا حذف کنیم چه اتفاقاتی خطرناکی امکان داره بیفته (قسمت های اخر فصل)
2-به خوبی ماتریالیست رو توضیح داد و تو سریال ازش به عنوان خدای میت اسم میبره و سودجو بودن این افراد
3-سریال با نظریه خدای ساعت ساز دکارت داره پیش میره (دکارت میگه خدا مثل یه ساعت ساز جهان رو درست کرد و بعدش دیگه نمیتونه تغیری توش بده و دستی بهش بزنه) بعضی از دیالوگ ها هم جمله معروف نیچه رو تداعی میکنه (خدا مرده است) البته به صورت سوالی در کلا اگر بهش عمیق بشید متوجه میشید که خیلی فلسفه پشت سریال قایم شده
4-فکر کنم نبرد خیر و شر از ابتدای بشریت وجود داشته ولی جالب اینه که اینجا خدا یه مرتبه بالاتر قرار داده شده جوری که میشه گفت از بالا داره نگاه میکنه درحالی که تو بیشتر قصه ها و فیلم ها خدا تو جبهه خیر قرار میگیره
5-شخصیت اصلی داستان بر عکس تمامیه داستان ها یک شخصیت خاکستریه (نه خیر مطلق نه شرمطلقه خاکستری یعنی از هر دو جنبه رو تو خودش داره و با بیرنگ و خنثی اشتباه نشه)
6-موضوع اصلیه داستان قدرت هستش قدرتی که باهاش بشه بقیه رو کنترل کرد شاید قصه منظورش اینه که قدرت بی قید و شرط چقدر میتونه خطرناک باشه

KING STANNIS
03-22-2017, 04:24 AM
پایان فصل اول

تو دریای سریالایی ک میبینم بالاخره وقت کردم و کامل دیدمش همه چی عالی تیتراژ تا بازیگرا تا داستان نمره من 9.
با کرکتر کسیدی خیلی حال کردم با اون لحجش وقتی میگفت Shit همیشه خندم میگرفت.این احضار خدا هم جالب بودش و نکته جالب در مورد جنسیس اینکه تو اکثر سریالا وقتی با ی همچنین چیزی روبرو میشیم رو شخص تاثیر میذاره و کنترلشو بدست میگیره اما جالب بود ک کشیش کنترلشو داشت.بیصبرانه منتظر فصل بعدی هستم.