PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی: Game of thrones-سوارکاران اژدها چه کسانی هستند؟

KING STANNIS
05-28-2016, 02:38 AM
http://picoup.ir/images/14658393917970093491.jpg

دنریس تارگرین معروف ب مادر اژدهایان 3 اژدها ب نامهای

DROGON Rhaegal Viserion

داره اما شایعات زیادی هست ک میگه قرار نیس همشون ب دنی سواری بدن و سوارکاران دیگه ای خواهند داشت بر این شدیم تا با یک نظرسنجی بفهمیم این اژدها سواران کیا هستن در صورت انتخاب گزینه اخر لطفا توضیح تکمیلی بدین...

http://picoup.ir/images/74968316038257197343.jpg
اولین اژدها سفید خامه ای با نشانه طلایی بر روی فلسش برای یادبود Viserys Targaryen نامش را ویزریون نامید.

http://picoup.ir/images/71930390451169584141.jpg
دومین اژدها سبز رنگ با نشانه های برنزی روی فلسش ب یادبود برادرش Rhaegar Targaryen نامش را ریگال نامید.

http://picoup.ir/images/46341275748292099896.jpg
سومین اژدها سیاه رنگ با نشانه های قرمز روی فلسش بعد از مرگ کال دروگو نامش را ب یاد او گذاشت .دروگون برای دنی ب مانند کوهی از امنیت است.

Skadi
05-28-2016, 03:16 AM
به نطرم دروگو رو خود دنریس می رونه

ولی یکی از اون دوتا رو برن می رونه
دلیلش هم اینه که اون مرد توی غار بهش گفت تو نمی تونی راه بری پرواز می کنی و یه دلیل ضعیف دیگه توی فصل اول یه زینی برای اسب سواری ساختن. از اون جا که تجربه نشون داده چیزی که توی فصل اول نشون می ده توی فصل های بعدی ازش استفاده می شه(مثلا همین هودور) پس نمایشش بی دلیل نبوده

اژدهای سوم هم تایوین لنستره. این یه حدثه و هیچ دلیلی براش ندارم:Smiley39:

farzinawsome12
05-28-2016, 03:20 AM
ممنون بابت تاپیک:Smiley69:
دروگون که صددرصد به کسی جز دنی پا نمیده...
2تای دیگه یکیشو صددرصد مطمئنم تیریونه...
ولی راجب سومی هم برن میتونه باشه و هم جان اسنو:Smiley39:
البته شاید برن با قدرتش بتونه 3تاشم کنترل کنه

KEVIN GARVEY
05-28-2016, 09:57 AM
حالا سوای اینکه کی اژدها ها رو سوار میشن حساب کنید داستان آنقدر جلو بره که ما شاهد اون قسمتهاش باشیم
به نظر منم تریون و جان اژدها سوار میشن. البته اینم در نظر بگیرید که خصوصیاتی شبیه به برادران دنریس ندارن اینا. شاید کسان دیگه ای اضافه بشن که شبیه به برادران دنریس باشند تا اژدها سوار بشن :Smiley69:

lady snow
05-28-2016, 12:55 PM
آخه چقدر تایپیک خفن میزنین شماها. منم که عشق GOT هستم باید همه جا نظر بدم حتما:Smiley14:
به نظر من جان اسنو هیچوقت سوار اژدها نمیشه. اون ارتش روی زمین رو بر ضد آدرها رهبری میکنه.:Smiley69:
اژدها بزرگه مال دنریس هست. اون اژدهایی که خودش سرش رو جلو آورد تا تیریون زنجیرش رو وا کنه مال تیریون میشه. و اژدهای سوم مال برندون استارک.

The Vaiper
05-28-2016, 01:01 PM
من به جان اسنو و برن استارک و تیریون لنیستر رای دادم

سبزه چون دنی اسمشو گذاشته ریگار تارگرین ؛ چون احتمالا ریگار پدر جان هست ؛ فکر کنم راحت به جان سواری بده

اژدها سبز هم یا تیریون یا برن احتمالا سوارش میشن

Ned Stark
05-28-2016, 04:15 PM
نمیتونم بگم کی سوار میشه..
ولی خو رای به جان و برن دادم..

پیتر بیلیش چی میگه اون وسط... :Smiley10:ولمون کن جان هرکی دوس داری:Smiley14:

yaldakh
05-28-2016, 04:44 PM
تو کتاب اگان ششم پسر ریگار زندس نمیدونم تو سریال نشونش میدن یا نه ولی اگه نشون بدن و جانم پسر ریگار باشه میشن دوتا برادر و تایگرینم هستن و اژدها سوار
ولی اگه نظریه بالا نباشه احتمال اینکه تیریون و برن هم باشن میدم

shifter
05-28-2016, 05:31 PM
به نظر منم دروگون فقط مال دنریس هست و ایشالا مثل اگان اول که با بالریون وستروس رو گرفت دنریس هم سوار دروگون سرنوشتش مثل اون باشه :)
فقط امیدوارم این اژدهاها زاد و ولد کنن و دوباره نسلشون منقرض نشه.

Sherlock
05-28-2016, 06:23 PM
پیتر بیلیش چی میگه اون وسط... :Smiley10:ولمون کن جان هرکی دوس داری:Smiley14:

حالا اون که خوبه باز! نایت کینگ چی میگه؟ :Smiley10:

New_Sense
05-28-2016, 08:41 PM
بعید میدونم این 3 اژدها به کسی غیر از دنریس سواری بدن ؛ وحشی تر از این حرفان

abbas stannis
05-28-2016, 09:04 PM
قوانین اژدها سواری اینه که
هر شخص فقط میتونه سوار یه اژدها بشه . بنابراین دنریس غیر از دروگون نمیتونه سوار اون دو تای دیگه بشه. برعکسش هم اینجوریه که هر اژدها میتونه چند تا سوار داشته باشه . بعنی اگه دنریس از بین رفت! دروگون میتونه برای خودش سوار دیگه ای پیدا کنه :Smiley69:
تو گذشته علاوه بر تارگرین ها اژدها به افراد دیگه ای هم سواری میدادن . بنابراین تو زمان حاضر هم احتمالا لنیسترها یا استارک ها میتونن سوار اژدهای تارگرین ها بشن.
( این قوانین احتمالا تو سریال هم رعایت میشن)

در نتیجه به نظر من
دنریس سوار دروگون میشه
تیریون از بچگی خیلی اژدها دوست داشت و کلی راجع بهشون مطالعه کرده . همچنین تو اپیزود دوم همین فصل اژدهایان خیلی خوب باهاش برخورد کردن و با تیریون یه جورایی رفیق شدن . بنابراین تیریون هم یکی از اونا رو سوار میشه.
تئوری تارگرین بودن جان هم بیش از حد قویه . و تارگرین ها هم همیشه به اژدها سوار بودن مشهورن. در نتیجه یکی از اژدهایان دیگه هم برای جان.
این وسط برن استارک هم با قدرتی که داره خیلی گزینه مناسبیه . اما میترسم این بچه مثل دایرولفش به کشتنشون بده :Smiley104:

یه احتمال دیگه هست که اصن اون دو تا سوار نخوان یا زودتر بمیرن که خیلی بعیده

Tha Real Nigga
05-28-2016, 10:49 PM
بعید میدونم این 3 اژدها به کسی غیر از دنریس سواری بدن ؛ وحشی تر از این حرفان

در جنگ داخلی تارگرین ها(رقص با اژدهایان (http://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%B1%D9%82%D8%B5_%D8%A7%DA%98%D8 %AF%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86)) افراد غیر تارگرین هم سوار اژدها میشدن :Smiley35:

alisoltani87
05-28-2016, 11:18 PM
تو کتاب اگان ششم پسر ریگار زندس نمیدونم تو سریال نشونش میدن یا نه ولی اگه نشون بدن و جانم پسر ریگار باشه میشن دوتا برادر و تایگرینم هستن و اژدها سوار
ولی اگه نظریه بالا نباشه احتمال اینکه تیریون و برن هم باشن میدم

ایگان پسر ریگار نیس، برادر مد کینگ و میستر ایمون میشه، ینی عموی ریگار میشه، و طبق صحبتای میستر ایمون وجود داره و کسی از هم از مرگش حرفی نزده، پس گزینه می تونه باشه؛
من احتمال می دم بچه های ریگار و الیا مارتل که یه دختر و یه پسر بودن هم زنده باشن، حدس می زدم که شی، فاحشه تیریون یکی از اونا بوده باشه، که اگر درست باشه برادر شی همچنان زنده س و اون هم می تونه یه گزینه باشه،
به نظر من برن سوار اژدهایی نمیشه، بلکه می تونه در صورت نیاز از طریق وارگ شدن اون ها رو هدایت کنه با این وجود انتخابش کردم.
جان هم ممکنه یکی از گزینه ها باشه، ولی حدس می زنم تو جنگ دو تا اژدها سوار داشته باشیم مث جان و دنریس، که یکی شون توی جنگ بمیره و بعد ایگان یا پسر ریگار پیداشون بشه.

yaldakh
05-28-2016, 11:58 PM
ایگان پسر ریگار نیس، برادر مد کینگ و میستر ایمون میشه، ینی عموی ریگار میشه، و طبق صحبتای میستر ایمون وجود داره و کسی از هم از مرگش حرفی نزده، پس گزینه می تونه باشه؛
من احتمال می دم بچه های ریگار و الیا مارتل که یه دختر و یه پسر بودن هم زنده باشن، حدس می زدم که شی، فاحشه تیریون یکی از اونا بوده باشه، که اگر درست باشه برادر شی همچنان زنده س و اون هم می تونه یه گزینه باشه،
به نظر من برن سوار اژدهایی نمیشه، بلکه می تونه در صورت نیاز از طریق وارگ شدن اون ها رو هدایت کنه با این وجود انتخابش کردم.
جان هم ممکنه یکی از گزینه ها باشه، ولی حدس می زنم تو جنگ دو تا اژدها سوار داشته باشیم مث جان و دنریس، که یکی شون توی جنگ بمیره و بعد ایگان یا پسر ریگار پیداشون بشه.
ریگار و الیا دوتا بچه داشتند رینیس و اگان که اگان زندس تو کتاب
حتی براتیون هایی که تو سریال چیزی ازشون نمونده خون تایگرین دارن جد مادریشون تایگرین بود
ویرایش:چیز دیگه هم که مستر ایمون برادر پدربزرگ مدکینگ بوده
http://westeros.ir/wiki/images/8/8e/0-House_Targaryen_Family_tree.jpg

kntu
05-29-2016, 01:36 AM
حتی براتیون هایی که تو سریال چیزی ازشون نمونده خون تایگرین دارن جد مادریشون تایگرین بود

چرا همه اشتباه میگین؟
استاد ایمون عموی مد کینگ بوده
یعنی عموی پدر دنریس

yaldakh
05-29-2016, 01:56 AM
چرا همه اشتباه میگین؟
یعنی عموی پدر دنریس
عموی پدر مدکینگ بوده یعنی همون برادر پدربزرگ مدکینگ که گفتم و میشه برادر جد دنریس تو عکس مشخصه

abbas stannis
05-29-2016, 02:07 AM
چرا همه اشتباه میگین؟
یعنی عموی پدر دنریس

دوستمون yaldakh کاملا درست میگن
مدکینگ ( ایریس دوم ) پدرش جیهیریس دوم هست.
جیهیریس دوم پدرش اگان پنجم هست
و استاد ایمون برادر همین اگان پنجم هست
که در نتیجه میشه همین صحبت yaldakh

عموی پدر مدکینگ بوده یعنی همون برادر پدربزرگ مدکینگ

ali_k
05-29-2016, 01:56 PM
ممنون...
گزینه نایت کینگ خیلی خوب بود... تصورش فوق العاده بود...
دروگون قطعا برای دنریسه...
برن هم که مشکل جسمی داره... بنده خدا نمی تونه راه بره...
و امیدوارم برای از بین بردن علامت نایت کینگ، لازم نباشه دستش رو قطع کنه... وگرنه دیگه چیزی از این طفلک نمیمونه :Smiley19:
ولی رو حساب رویایی که فصل 4 دید، حدس میزنم درون یکی از اون دوتا وارگ کنه
هرچی فکر میکنم میبینم به استایل جان نمی خوره که بخواد سوار اژدها بشه... اون جنگجوئه و شمشیر به دست
به نظرم این سه تا اژدها (حداقل تو سریال) سهم کسایی هستن که توانایی جنگیدن بالایی ندارن
برا همین سومی به تیریون می رسه :Smiley35:

alisoltani87
05-29-2016, 10:36 PM

مرسی بابت اطلاعات، به اشتباه فک می کردم ایگونی که میستر ایمون ازش حرف میزنه، مربوط به گذشته نزدیکه، ولی شجره نامه ای که گذاشتی انگیزه ای شد داستان زندگی میستر ایمون رو بخونم و مشخص شد، وقتی ازش می خوان پادشاه بشه، میگه ایگون، برادر کوچکم رو شاه کنید و خودش به دیوار میره، که مربوط به شصت هفتاد سال پیش میشه.
پس با این تفاسیر، فرزند پسری ریگار و الیا مارتل هم اسمش ایگونه، که این مسئله دو تا دراگونی که من اسم بردم رو یکی می کنه.

KING STANNIS
06-26-2016, 12:18 AM
جهت خنده بنده فک میکنم یورون همشونو صاحاب میشه....

:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

alpay_fm
08-17-2017, 05:47 PM
حاوی اسپویلر احتمالی تا انتهای قسمت ششم از فصل هفتم
تا الان دوتاش که مشخص شدن
سومی هم که جان اسنو میشه و قال قضیه کنده میشه
نه اینکه مقتقدم جان اسنو شاه و میکشه خب اون پرواز کنه اینم باید پرواز کنه دیگه

kambiz18
08-18-2017, 01:38 AM
جان اسنو و دنی و نایت کینگ

KING STANNIS
08-18-2017, 08:52 PM
حاوی اسپویلر تا انتهای قسمت ششم از فصل هفتم
دوستان صرف اینکه دو نفر اژدها لمس کردند دلیل نمیشه ک سوارکار باشن.با این حساب ۴ سوار داریم و ۳ اژدها.منظورم نایت کینگه.
خب چیزی ک مشخصه دروگون برای دنی هستش.یکی هم برای نایت کینگ حالا میمونه یک اژدها و ب قول دوستان دو سوارکار یعنی تیریون و جان ک با منطق جور در نمیاد شریکی سوار بشن.:Smiley14:
شما خودتون فک کنید تیریون واجب تره سوار بشه یا جان؟:Smiley39:

vampire_sh17
08-18-2017, 10:19 PM
نایت کینگ سوار ویسریون میشه اینو همه میدونیم
دروگون که مال دنریسه شکی توش نیست
ریگال هم خوب دوستان میگن تیریون و جان مسلما دو نفری نمیان سوارشن و هر جور حساب میکنم تیریون حقی بر نشستن روی اژدها نداره و جان از خون اژدها است ذکر شده که اژدها ها بسیار باهوش هستند حتما این زبون بسته ها فهمیدن جان از خون اژدها است نمیدونن چجوری به دنریس بفهمونن:Smiley14:
برن در حالت وارگ احتمالا خود اژدها میشه و سوارش نمیشه ._.

nasim777
08-18-2017, 11:56 PM
اصلا چه لزومی داره سه تا سوارکار داشته باشیم؟ تا اینجای کار که دو اژدهای دنریس نیازی به سوار نداشتن و گوش به فرمان خودش بودن
شاید از این به بعد هم نیاز نشه

ولی با توجه به روند داستان تا به اینجای کار احتمال میدم جان اسنو و شاه شب باشن