PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگوی آزاد درباره سریالها

Batlaghi
09-25-2011, 10:52 PM
http://picoup.ir/images/97281620628843133637.jpg

در این تاپیک دوستان میتونن در مورد سریالهای جدید وقدیم واپیزودهایی که درروز پخش میشه و می بینن ومورد علاقشونه بنویسن و دیگر دوستان رو هم شریک کنن.
که دوستان مخاطب طبق نظر دوستان بتونن سریالی رو پیدا کنن و ازش لذت ببرن.

Batlaghi
09-25-2011, 10:54 PM
به نظر من تو سریالهایی که تا حالا پخش شده New girl خیلی جالب بود .
توصیه می کنم اگر دوستان به سریالهای کمدی علاقه دارن حتما ببیننش

تو سریالهای درام هم دوستان اگر این سریال ها رو ندیدن به نظر من ببینن

dexter-breaking bad

ELHAM
09-25-2011, 11:09 PM
به نظر من تو سریالهایی که تازه شروع شده اینا خوب بودن
new girl and 2broke girl

neda
09-25-2011, 11:14 PM
سریال فرینج فصل چهارم رو که دیدم با قدرت تر از فصل سوم ظاهر شدند خیلی خوبه دوستان حتما دنبال کنن
در ضمن ممنون بابت این تاپیک بعدا که نظر ها زیاد شد میام ببینم و یک سریال انتخاب متن
مرسی از سایتتون

MAJID
09-25-2011, 11:21 PM
امروز فصل دوم سریال نیکیتا رو دیدم خیلی هیجان بالاست
از دست ندید دوستان حتما ببینید

Sky Boy
09-25-2011, 11:33 PM
به نظر من اگه مي خواهي سريال كمدي ببيني بايد The Big Bang Theory يا How I Meet Your Mother رو ببيني .
كه به نظر من سريال The Big Bang Theory خيلي خنده دار تر ( بمب خنده :Smiley14: ) از بقيه سريال ها ست ، مخصوصا كاركتر ( شلدون :Smiley14: )

Se7en
09-26-2011, 02:20 AM
به نظر من اگه مي خواهي سريال كمدي ببيني بايد The Big Bang Theory يا How I Meet Your Mother رو ببيني .
كه به نظر من سريال The Big Bang Theory خيلي خنده دار تر ( بمب خنده :Smiley14: ) از بقيه سريال ها ست ، مخصوصا كاركتر ( شلدون :Smiley14: )

من كلا زياد سريال طنز نگاه نمي كنم ولي مي خوام به كسايي كه علاقه مند به سريال طنز هستن توصيه كنم حتما سريال فرندز رو ببينن مخصوصا با كيفيت فوق العاده اي كه در سايت موجوده

hatamtv
09-26-2011, 03:15 AM
باعرض سلام و احترام خدمت کاربران عزیز tv world
من زیاد سریال ندیدم بیشتر فیلم دیدم چون نمی خواد تو خماری بمونی که قسمت بعدیش پخش بشه ! البته نا گفته نماند که خیلی خفن فیلمهای مستند رو دوست دارم .... سریالهائی رو هم که تونستم وقت کنم ببینم و واقعا من رو دنبال خودشون کشوند یکی فرار از زندان بود ، یکی جزیره لاست بود ، یکی فلش فوروارد بود ، یکی هم همین خاطرات خوناشامه که بد جوری آدم رو معتاد می کنه !:Smiley36: یک سریال کمدی بسیار زیبا به نام سریال Misfits هم با زیر نویس آقا مهدی معروف به dark time در انجمن tv center که الان یکی از دوستای خوب منه دیدم که دیگه شکم روده برام نذاشت اگه بدونین این رفیق ما چه ترجمه تمیزی از این فیلم ارائه داده از خنده غش می کردید البته این رو هم بگم که فیلم برای 18 سال به بالا مناسبه !!!

Batlaghi
09-26-2011, 01:36 PM
سریال هایی که ادامه پیدا می کنن

30 Rock (NBC)
90210 (CW)
The Amazing Race (CBS)
American Dad (Fox)
American Idol (Fox)
America's Next Top Model (CW)
The Bachelor (ABC)
The Big Bang Theory (CBS)
The Biggest Loser (NBC)
Blue Bloods (CBS)
Bob's Burgers (Fox)
Body of Proof (ABC)
Bones (Fox)
Castle (ABC)
Celebrity Apprentice (NBC)
Chuck (NBC)
The Cleveland Show (Fox)
Community (NBC)
Cougar Town (ABC)
Criminal Minds (CBS)
CSI (CBS)
CSI: Miami (CBS)
CSI: NY (CBS)Dancing With the Stars (ABC)
Desperate Housewives (ABC)
Family Guy (Fox)
Fringe (Fox)
Glee (Fox)The Good Wife (CBS)
Gossip Girl (CW)
Grey's Anatomy (ABC)
Happy Endings (ABC)
Harry's Law (NBC)
Hawaii Five-0 (CBS)
House (Fox)How I Met Your Mother (CBS)Law & Order: SVU (NBC)
The Mentalist (CBS)
The Middle (ABC)
Mike & Molly (CBS)
Modern Family (ABC)
NCIS (CBS)
NCIS: Los Angeles (CBS)
Nikita (CW)
The Office (NBC)
One Tree Hill (CW)
Parenthood (NBC)
Parks and Recreation (NBC)
Private Practice (ABC)
Raising Hope (Fox)
Rules of Engagement (CBS)The Simpsons (Fox)
Supernatural (CW)
Survivor (CBS)
Two and a Half Men (CBS)
Undercover Boss (CBS)
The Vampire Diaries (CW)

سریال هایی که کنسل شده / تمام شده است

Better With You (ABC)
Breaking In (Fox)
Brothers & Sisters (ABC)
The Cape (NBC)
Chaos (CBS)
Chase (NBC)
The Chicago Code (Fox)
Criminal Minds: Suspect Behavior (CBS)
The Defenders (CBS)
Detroit 1-8-7 (ABC)
The Event (NBC)
Friday Night Lights (NBC)
The Good Guys (Fox)
Hellcats (CW)
Human Target (Fox)
Law & Order: Los Angeles (NBC)
Lie to Me (Fox)Life Unexpected (CW)
Live to Dance (CBS)
Mad Love (CBS)
Medium (CBS)
Mr. Sunshine (ABC)
No Ordinary Family (ABC)
Off the Map (ABC)
Outsourced (NBC)
Perfect Couples (NBC)
Running Wilde (Fox)
$#*! My Dad Says (CBS)
Smallville (CW)
Traffic Light (Fox)
V (ABC)

سریال های جدید که اضافه می شوند

The 2-2 (CBS)
Alcatraz (Fox)*
Allen Gregory (Fox)
Are You There Vodka? It's Me, Chelsea (NBC)*
Apartment 23 (ABC)*
Awake (NBC)*
Bent (NBC)*
BFF(NBC)*
Charlie's Angels (ABC)
The Finder (Fox)*
The Firm (NBC)*
Free Agents (NBC)*
A Gifted Man (CBS)
Good Christian Belles (ABC)*
Grimm (NBC)
Hart of Dixie (CW)
How to Be a Gentleman (CBS)
I Hate My Teenage Daughter (Fox)
Last Man Standing (ABC)
Man Up (ABC)
Missing (ABC)*
Napoleon Dynamite (Fox)*
New Girl (Fox)
Once Upon a Time (ABC)
Pan Am (ABC)
The Playboy Club (NBC)
Person of Interest (CBS)
Prime Suspect (NBC)
Revenge (ABC)
Ringer (CW)
The River (ABC)*
Secret Circle (CW)
Scandal (ABC)*
Smash (NBC)*
Suburgatory (ABC)
Terra Nova (Fox)
Two Broke Girls (CBS)
Unforgettable (CBS)
Up All Night (NBC)
Whitney (NBC)
Work It (ABC

Batlaghi
09-26-2011, 07:50 PM
وای خدا این سریال breaking bad دیگه داره منو میکشه هر قسمت از قسمت قبلی قشنگ تر هفته پیش فکر میکردم قسمت ده قشنگ ترین قسمته ولی الان که این قسمت رو دیدم میگم قسمت یازده دیگه اخرش بود همچین هیجانی رو مدتی بود تجربه نکرده بودم دمشون گرم واقعا تو این سریالهایی که داره پخش میشه بهترینه البته به نظر من
هر کی این سریالو دنبال میکنه ببینه این قسمت و نظرشو بهم بگه ممنون

NOjAN
09-26-2011, 08:44 PM
وای خدا این سریال breaking bad دیگه داره منو میکشه هر قسمت از قسمت قبلی قشنگ تر هفته پیش فکر میکردم قسمت ده قشنگ ترین قسمته ولی الان که این قسمت رو دیدم میگم قسمت یازده دیگه اخرش بود همچین هیجانی رو مدتی بود تجربه نکرده بودم دمشون گرم واقعا تو این سریالهایی که داره پخش میشه بهترینه البته به نظر من
هر کی این سریالو دنبال میکنه ببینه این قسمت و نظرشو بهم بگه ممنون
من اولای فصل سوم هستم . سریال فوق العاده گیراییه ! قبول دارم واقعا قشنگه.

Batlaghi
09-26-2011, 09:14 PM
اره حرف نداره شماره یکه زود تمام کن برس فصل چهارم که اوج کارشونه من تو این همه سریال فقط این بهم خیلی خیلی خیلی میچسبه

YellowJimbo
09-26-2011, 11:08 PM
خب پاییزه و فصل سریال ها، مخصوصا سریال های طنز...

How i met و Modern Family و The big bang هر دو هرچی فصل میره جلوتر بیشتر میترکونن و خیلی قشنگن مخصوصا How i met که کلی سورپرایز داره توی این فصل...

فریج فصل چهار رو فعلا شروع نکردم، Vampire Diaries هم خیلی عالی شروع شد...
من سریال Castle هم دنبال می کنم خیلی سریال گیراییه، یه رمزآلود اکشنه که کمدی های باحالی هم داره، پیشنهاد می کنم ببینید، فصل چهارشم که تازه شروع شده و قراره بهترین فصلش بشه.

اینجوری که دوستان گفتن و خودم دیدم، Two broke girls باید قشنگ باشه، میره توی لیست برای دانلود...

MAJID
09-27-2011, 07:39 PM
سریال the fades رو که دیدم خیلی بهم چسبید برو بچ نگاش کنن حتما چیز جالبیه
ترانوا رو هم دیدم اونطور که انتظار میرفت نبود

Amin
09-28-2011, 04:08 AM
امیدوارم همه برای پخش جدید سریال Walking Dead آماده باشند.سریال هفته آینده روز دوشنبه پخش خودش رو آغاز میکنه و برای 6 قسمت ادامه داره و بعد یک وقفه احتمالا طولانی خواهد داشت و بعد 6 قسمت دیگر خود را پخش خواهد کرد.
هر چند که فرانک دارابونت خالق سریال برای این 6 قسمت کنار گروه بوده اما باید دید حالا که دارابونت را از پروژه کنار گذاشتند ،پروژه چه سرانجامی خواهد داشت.
من خودم به شخصه از این اقدام AMC به شدت تعجب کردم چون کار با فردی چون دارابونت آرزوی هر شبکه ایست.
دوستانی که دارابونت را نمیشناسند بگم که ایشون خالق فیلم بزرگ The Shawshank Redemptionهستند که در سایت IMDB رتبه اول را دارا میباشد./

ELHAM
10-02-2011, 02:18 AM
2brokr girl هم من امروز دیدم خیلی خوشم اومد بچه ها حتما ببینینش ولی حیف که زیرنویس قسمت دومش نیست

Se7en
10-08-2011, 01:08 AM
بين سريالهايي كه تازه پخشش شروع شده سريال Revenge خيلي من رو مجذوب خودش كرده داستان جالب ريتم خوب داستان و بازي خوب بازيگران باعث شده شاهد سريال زيبايي باشيم

e4lyas
10-13-2011, 01:38 AM
سریال the walking dead کی پخش میشه فصل دوم ؟

Amin
10-13-2011, 01:48 AM
فکر کنم همین یکشنبه که بیاد باید پخش شه.

Batlaghi
10-14-2011, 03:51 AM
این برنامه the x factor رو هر کی ندیده حتما دانلود کنه ببینه واقعا چیز خوبی از اب در آوردن این برنامه سرشار از هیحان و احساس و ذوق و شوق است من فکر نکنم تا حالا چیزی مثل این برنامه تو عمرم دیده باشم که اینطور منو جذب خودش کنه و اینطور احساساتی بشم من اصلا خودمو ادم احساساتی نمیدیدم ولی با دیدن این برنامه و اون هیجانی که داشت و اون ذوق و خوشحالی ها ناراحتی ها و اشک ریختن ها از خوشحالی و ناراحتی و عکسالعمل قاضی ها و خوانندگان و حتی خانواده هاشون واقعا فخمیدم که خیلی هم احساساتی هستم و با خوشحال اونا خوشحال میشم و با ناراتی اونا ناراحت حتی تو چند جا شاید اشک هم ریختم راستشو بگم که چیز نادریه از من این کار سرزده و این نشون از قوی بودن این برنامه و کار گردانی عالی داره
حتما حتما حتما ببینین و من از امین که مسوول این برنامه هست میخوام که یک تاپیک برا بحث و بررسی این سریال بزنه که بیایم و اونجا درباره شرکت کنندگان و اینکه در نظرمون کدوم بهتره و کدوم حقش نبود حذف بشه و این جور چیزاش نظر بدیم
ایدوارم ببینین و خوشتون بیاد
با تشکر

Amin
10-14-2011, 03:57 AM
این برنامه the x factor رو هر کی ندیده حتما دانلود کنه ببینه واقعا چیز خوبی از اب در آوردن این برنامه سرشار از هیحان و احساس و ذوق و شوق است من فکر نکنم تا حالا چیزی مثل این برنامه تو عمرم دیده باشم که اینطور منو جذب خودش کنه و اینطور احساساتی بشم من اصلا خودمو ادم احساساتی نمیدیدم ولی با دیدن این برنامه و اون هیجانی که داشت و اون ذوق و خوشحالی ها ناراحتی ها و اشک ریختن ها از خوشحالی و ناراحتی و عکسالعمل قاضی ها و خوانندگان و حتی خانواده هاشون واقعا فخمیدم که خیلی هم احساساتی هستم و با خوشحال اونا خوشحال میشم و با ناراتی اونا ناراحت حتی تو چند جا شاید اشک هم ریختم راستشو بگم که چیز نادریه از من این کار سرزده و این نشون از قوی بودن این برنامه و کار گردانی عالی داره
حتما حتما حتما ببینین و من از امین که مسوول این برنامه هست میخوام که یک تاپیک برا بحث و بررسی این سریال بزنه که بیایم و اونجا درباره شرکت کنندگان و اینکه در نظرمون کدوم بهتره و کدوم حقش نبود حذف بشه و این جور چیزاش نظر بدیم
ایدوارم ببینین و خوشتون بیاد
با تشکر

حتما یه تاپیک میزنم

Se7en
10-14-2011, 02:16 PM
واو قسمت دوم سريال Homeland رو ديدم شوكه شدم مخصوصا صحنه اي كه آفيسر برودي شروع به نماز خوندن ميكنه واقعا صحنه اي عجيبي بود اينكه يه آمريكايي تغيير مي كنه و مسلمان ميشه الان ديگه اين سريال خوراك برنامه سازان ايراني ميشه كه مي تونن بيان و بگن غرب داره اسلام ستيزي مي كنه و مسلمانان رو تروريست نشون ميده و از اين حرفاي هميشگي

meysam
10-18-2011, 01:19 AM
سلام پیشنهاد می کنم اگز دنبال سریال های ماورایی هستید فرینج کار خوب قوی می باشد

hossein 2
10-18-2011, 08:06 AM
من وقتی اوایل سریالhomelandرو دیدم...گفتم بابا اینم کلیشه ایه...مثله نیکیتا و بقیه....ولی وقتی بیشتر دیدم واقعا جذبش شدم....مخصوصا جایی که برودی از طریق دوربین جهانی با دستش تایپ میکرد....خیلی فوق العاده بود.
دکستر این فصل هم واقعا زیباست...مطمئنا یکی از بهترینهای این فصل خواهد بود.
بیگ بنگ که جای تعریف نداره.

NOjAN
11-06-2011, 02:33 AM
این دوشنبه عجب روزیه ها !!! دکستر .. واکینگ دد ... میسفیتس .. بورد واک و ... فکر کنم برای آمریکا می افته به یکشنبه شب (با احتساب نیم روز اختلاف زمانی) . که روز ِ تعطیل هست و عشق و صفا. ولی واسه ما واقعا موقع خوبی نیست :Smiley19: وسط هفته و هزار جور دردسر.

Amin
11-06-2011, 03:46 AM
آخ نوژان حرف دل من رو زدی.دقیق تو همین روز که دوشنبه ما میشه من بدتر از همیشه سرم شلوغه درس و دانشگاه ست.با این همه سریال خوب واقعا ظلمه به معنای واقعی!

light_house
01-11-2012, 04:38 PM
به امید روزی که Himym کنسل بشه بره پی کارش...:Smiley85:

m a h d i
01-11-2012, 05:32 PM
به امید روزی که Himym کنسل بشه بره پی کارش...:Smiley85:

چی از جون این himym میخواین دیگه :Smiley104:
آمارش که بد نیست سریاله بدی هم نیست و توی این بی طنزی خیلی هم عالیه
و اصلی ترین نکته اینه که موضوش جذابه

light_house
01-11-2012, 06:30 PM
چی از جون این himym میخواین دیگه :Smiley104:
آمارش که بد نیست سریاله بدی هم نیست و توی این بی طنزی خیلی هم عالیه
و اصلی ترین نکته اینه که موضوش جذابه
آدم برای بار سه هزار میلیاردم بشینه فرندز ببینه حتی بدون زیرنویس هماهنگ حتی با کیفیت قدیمی... بهتر از اینه که himym ببینه... :D والا....

YellowJimbo
01-12-2012, 01:33 AM
آدم برای بار سه هزار میلیاردم بشینه فرندز ببینه حتی بدون زیرنویس هماهنگ حتی با کیفیت قدیمی... بهتر از اینه که himym ببینه... :D والا....

عزیزه من شما دوست نداری معنیش این نیست که سریال بدیه.... :Smiley84:

light_house
01-12-2012, 12:57 PM
عزیزه من شما دوست نداری معنیش این نیست که سریال بدیه.... :Smiley84:
ok
دلخور نشید بابا... شما درست میگی اصلا خوبه؟ :)

V!p3R
01-12-2012, 01:03 PM

هركسى خب يه سليقه داره , ولى كلا" تو سريالاى طنز Modern Family ـو من توصيه ميكنم , نامزد Best comedy series توى Golden Glob هم شده , كلا بدك نيست , بازم ميگم هركسى نظر خودش و سليقه ى خودشو داره....

پ.ن: اسپم محسوب ميشه اين پستا توى اين تاپيك:دى

idin
01-12-2012, 08:43 PM

واقعا متاسفم براتون که اینطوری غیر حرفه ای و الکی نظر میدید
متاسفم ...

خواهشا این طور نظرات رو برای خودتون نگه دارید تا اعصاب چندتا طرفدار هم خورد نکنید
اگه بیاید با دلیل بگید که چرا اینطوریه آدم ناراحت نمیشه ولی وقتی الکی یه چیزی میپرونید آدم اعصابش خورد میشه

nima18
03-10-2012, 10:24 PM
ba salam
in nikita dobare keymiad ba in serial asabemon khord shod:Smiley10:

pooya
03-10-2012, 11:46 PM
ba salam
in nikita dobare keymiad ba in serial asabemon khord shod:Smiley10:

حدودا یک هفته دیگه پخش میشه

پ.ن:لطفا فارسی بنویسین.:Smiley17:

King Aria
05-04-2012, 12:53 PM
درود
دوستان من چند تا سؤال دارم جایی رو بهتر از این تاپیک پبدا نکردم
1- سریال اسپاراتاکوس کلاً چند قسمته ؟ تموم شده یا کنسل یا ادامه داره ؟
2 - توی نت یکی از کیفیت هایی که برای دانلود هست Hd 720p هست که حدوداً حجمش 300 مگه و کیفیت عالی هم داره
یکی از دوستام چند تا سریال روی هارد بهم داد که اونم Hd 720p هست ولی با حجم 1/45 گیگ و کیفیتش یه کم بهتر از اون 300 مگی هست
می خوام بدونم دلیل این تفاوت زیاد حجم چی هست؟
3- از بین سریال های زیر کدام ارزش دیدن داره کدام نداره ؟
The Killing - Being Human- Deadwood-Justified -The Killing-The Sopranos
با سپاس

NOjAN
05-04-2012, 12:59 PM
درود
دوستان من چند تا سؤال دارم جایی رو بهتر از این تاپیک پبدا نکردم
بهترین جا مطرح کردین سوالتون رو :Smiley35:

1- سریال اسپاراتاکوس کلاً چند قسمته ؟ تموم شده یا کنسل یا ادامه داره ؟
سریال اسپارتاکوس سه فصل پخش شده . 13 قسمت + 6 قمست + 10 قسمت و قراره فصل بعدی هم در کار باشه . ولی فصل دومش ( 6 قسمتیه) رو همچین فصل به حساب نمی یارن . در نتیجه اهل فن می گن 2 فصل در کل پخش شده و فصل سومی در راهه.

2 - توی نت یکی از کیفیت هایی که برای دانلود هست Hd 720p هست که حدوداً حجمش 300 مگه و کیفیت عالی هم داره. یکی از دوستام چند تا سریال روی هارد بهم داد که اونم Hd 720p هست ولی با حجم 1/45 گیگ و کیفیتش یه کم بهتر از اون 300 مگی هست. می خوام بدونم دلیل این تفاوت زیاد حجم چی هست؟
ببینین روی مانیتور CRT شاید خیــلی این تفاوت رو حس نکنین ... ولی اگر مانیتورتون Wide باشه یا اگر روی LCD خونگی تماشا کنین سریال رو تفاوت از زمین تا آسمونه . علتش هم Bitrate هستش که باعث می شه کیفیت نسخه ی 1.5 گیگی خیلی بالاتر باشه. وگرنه رزولوشن این دو نسخه مثل همه.

3- از بین سریال های زیر کدام ارزش دیدن داره کدام نداره ؟
The Killing - Being Human- Deadwood-Justified -The Killing-The Sopranos
با سپاس
همشون سریالای خوبی هستن . فقط تعریف Being Human رو نشنیدم . باز دوستانی که دیدن می تونن در این مورد راهنماییتون کنن.

snowgirl
05-04-2012, 01:16 PM
bing human (البته us) فصل یکش خیلی قشنگه ولی من از فصل 2 خوشم نیومد.بازم اگه فیلمای خون آشامی و این جور چیزا دوس دارین یه سر بهش بزنین

King Aria
05-04-2012, 02:01 PM
درود
پست اسپم نمی خوام بدم
ممنون از راهنمایی جامع و کاملی که داشتین

پونه
05-18-2012, 02:17 PM
نميتونم اختلاف ساعت رو پيدا كنم. ظاهرا فاكس اصلي تو لوس انجلسه. ولي اينكه منظور از ٩ شب مربوط به كدوم ايالته و واسه ما چه ساعتي ميشه؟
مرسي 

dr_strangelife
05-18-2012, 02:25 PM
11 ساعت و نیم ببر عقب ساعتو

پونه
05-19-2012, 12:24 PM
چه جوري ميشه؟! يعني اول اونجا جمعه ميشه ،بعد اينجا؟ كه ببرم عقب؟
كره زمين كه به شرق ميچرخه! ما بايد ٩ شبو رد كنيم منتظر شيم تا اونجا ٩ بشه.
ولي زمان انتظارش ؟!

dr_strangelife
05-19-2012, 01:40 PM
نه اول ایران جمعه میشه ما از کالیفرنیا 11 ساعت و نیم جلوییم

prongz
05-19-2012, 02:52 PM
اقا من هنوز تو کف قسمت اخر این person of intrest موندم.قشنگ یه استپ بالاتر بود از کل سریال .یکی بیاد ریستم کنه:Smiley19:

Night Vampire
05-20-2012, 10:29 AM
bing human (البته us) فصل یکش خیلی قشنگه ولی من از فصل 2 خوشم نیومد.بازم اگه فیلمای خون آشامی و این جور چیزا دوس دارین یه سر بهش بزنین
به نظر من بی خود ترین سریال خون اشامیه با اون کارکتر مسخره یه روحی که توش گذاشتن
به شخصه تیکه هایی که مربوط به اون میشد رو جلو میزدم چون بدرد نمی خورد و بی معنی و لوس بود کامل.
در مورد اون دوستمون هم که درباره آشنایی با مادر انتقاد کرده بود بگم که منم باهاش موافقم البته نه به کل
ولی این 2 فصل اخرش واقعا لوس و بی مزه شد و کاملا نشون میده که دارن فقط کشش میدن بدترین اپیزودش هم از نظر من تئوری پری دریایی بود.
تو سریال های طنز علاوه بر مدرن فامیلی که محشره اپارتمان 23 و veep خوبن

FarboƉ
03-31-2013, 10:47 PM
پ.ن :این شبکه نتفلیکس بزرگ ترین خیانت رو به بهترین سریال امسال کرد با این نوع پخشش.

مجتبی نتفلیکس خیلی بزرگه، یکی از بهترین شبکه های اینترنتیه، یکی از بیشتری درآمد ها رو هم داره. کار به جایی رسیده که پیشبینی میکنند همچین شبکه هایی شبکه های متداول الان رو به تدریج از صحنه حذف میکنند.

این روش پخش هم به نظر من خوبه، خیلی هم خوبه. طرف پولش رو میده کل سریال رو میخره یا اجاره میکنه، بعد سر فرصت و بدون آگهی با بهترین کیفیت میبینه. واسه ماهم بد نیست، چون سریال یه دفعه میاد و دیگه نیازی نیست که چندین ماه منتظر بمونیم.

prongz
03-31-2013, 11:21 PM
سریال یه دفعه میاد و دیگه نیازی نیست که چندین ماه منتظر بمونیم.
در نتیجه لذت انتظار رو ازمون می گیره.همین الان یه نگاه به حال روز انجمن بنداز خودت متوجه می شی تاثیر انتظار رو روی امار بازدید.البته که موفقه.اینطوری خیلی بیشتر پول در میاره.

FarboƉ
03-31-2013, 11:27 PM
در نتیجه لذت انتظار رو ازمون می گیره

اینم یه جور برداشته. حرفت رو قبول دارم، ولی همه مثل ماها نیستند. خیلی ها دوست دارند سریال ها رو فصل به فصل ببینند ( توی فروم خودمون هم کم نیستند. ) و از انتظار های اینجوری خوششون نمیاد.

البته سریال رو ندیدم، پس نمیتونم راجع به این مورد نظر مخصوص به این سریال رو بدم.

ولی برام خیلی جالب بود که نتفیلیکس همچین کاری رو کرد و سریال اختصاصی ساخت، چون معمولا همچین شبکه هایی سریال ها رو فقط پخش اینترنتی میکردند، حالا یا حق پخش اینترنتیش رو میخریدند، یا درصدی سود میگرفتند.

همینم یکی از نشانه های پیشرفته این شبکه هاست.

سوشیانت
04-12-2013, 11:01 PM
اگه به سریال های ماورایی علاقه دارید سوپر نچرال و ایکس فایل که البته این دومی یکم قدیمیه سریال فرینج هم خیلی قشنگه هروس هم یکم تخیلیه.

brad
06-26-2013, 09:21 PM
نمیدونم کسی به این توجه کرده بود یا جایی اشاره شده بود

http://picoup.ir/images/69010316493816504399.jpg

Kaley
08-07-2013, 09:50 PM
من ی سوالی دارم ک خیلی داره اذیتم میکنه .. خیلی خوشحال میشم جواب بدید ..:Smiley17:
ب نظر شما دوستانِ عزیز .. سریال Community قوی ترِ یا Big Bang Theory...؟ شما کدوم یکی رو میپسندین ؟..
(ب این دلیل پرسیدم ک در راستای تحقیقاتی ک داشتم (!:Smiley123:!) فهمیدم خیلیا Community رو ترجیح میدن .. ک خیلی واسم عجیب بود:Smiley2:)
حتی در جایی اشاره شد ب اینک شخصیت عابد از دکتر کوپر قوی تر:Smiley10:ــــــــ :Smiley5:_____ این ک اصن دکتر کوپرُ با کسی مقایسه کنند گناهِ کبیرس !چ برسه ب اینک .. :Smiley18:)

پ.ن. : I WORSHIP SHELDON

om3ga
08-08-2013, 12:24 AM
حتی در جایی اشاره شد ب اینک شخصیت عابد از دکتر کوپر قوی ترــــــــ _____ این ک اصن دکتر کوپرُ با کسی مقایسه کنند گناهِ کبیرس !چ برسه ب اینک .. )

"جیم پارسونز" شخصیتی خلق کرده که به این زودیا فک نکنم روش بیاد!!! بازیاش کلی ریزه کاری داره ، انگار خودِ شلدون کوپرِ !!! فکر نکنم مقایسه هیچ دکتری با "دکتر شلدون کوپر" که مامانشم بچگیش بردتش واسه تست و دیوونه نیست ، درست باشه!!!!!! :Smiley35:

MaMaLoM
08-08-2013, 04:35 PM
من ی سوالی دارم ک خیلی داره اذیتم میکنه .. خیلی خوشحال میشم جواب بدید ..
ب نظر شما دوستانِ عزیز .. سریال Community قوی ترِ یا Big Bang Theory...؟ شما کدوم یکی رو میپسندین ؟..

Community چرته بیگ بنگ قشنگ تره از نظر من.

کومونیتی رو 2 قسمت دیدم حال نداد ولی بیگ بنگ بهتر بود نسبتا

Achillies
08-08-2013, 05:12 PM
حتی در جایی اشاره شد ب اینک شخصیت عابد از دکتر کوپر قوی ترــــــــ _____ این ک اصن دکتر کوپرُ با کسی مقایسه کنند گناهِ کبیرس !چ برسه ب اینک .. )
خودم یکی از طرفدارهای شلدون هستم ولی میتونم بگم که این شخصیت بعد از مدتی تکراری شد، یعنی چیز جدیدی به رفتارها اضافه نشد، همون کارهای تکراری رو انجام میده. هنوز هم بعد از شش فصل وقتی اون طوری در میزنه ملت میخندن، یعنی بعد از شش فصل باز هم اینقدر خنده داره؟:Smiley10:
ولی شخصیت عابد تو کمیونیتی اصلا اینطور نیست، هر قسمت یه کار جدید یه ویژگی جدید داره. فقط عابد نیست، تمام بازیگر های این سریال اینطور هستن.

Kaley
08-08-2013, 10:27 PM
خودم یکی از طرفدارهای شلدون هستم ولی میتونم بگم که این شخصیت بعد از مدتی تکراری شد، یعنی چیز جدیدی به رفتارها اضافه نشد، همون کارهای تکراری رو انجام میده. هنوز هم بعد از شش فصل وقتی اون طوری در میزنه ملت میخندن، یعنی بعد از شش فصل باز هم اینقدر خنده داره؟:Smiley10:
ولی شخصیت عابد تو کمیونیتی اصلا اینطور نیست، هر قسمت یه کار جدید یه ویژگی جدید داره. فقط عابد نیست، تمام بازیگر های این سریال اینطور هستن.

من ینی واقعا .. حقیقتا ، میگم ک هنوز بعد شش فصل با این بشر عجیــــــــــب حال میکنم!... ینی 20 تا فصل هم بیاد (!!) ب خاطر دکتر کوپر میبینم Big Bang رو! .. و اما عابد اونقدر جذب نمیکنه آدمُ .. خیلی fakeـــِ...
توی Community از pierce خوشم میاد!
با سپاس از جواباتون :Smiley17:

Poria
08-13-2013, 09:03 PM
سلام لطفا یک سریال میخکوب کننده به من معرفی کن مثل the walking dead

DARK BOY
09-05-2013, 03:23 AM
1 ماه حداکثر 2 ماه مونده تا بعضی از سریال ها فصل جدیدشونو شروع کنن :Smiley35: بدیش اینه که اکثرسریال موردعلاقم تو ی ماه پخش میشه ادم نمیدونه بشینه کدومشونو نگاه کنه walking dead فصل4. خاطرات خون اشام فصل 5. arrow فصل 2.teen wolf فصل 4.supernatural فصل 9.:Smiley104:درحال حاضرهم درحال دیدن سریال hemlock grove. cult دکستر, breaking bad هم تازه شروع به دنبال کردنش کردم وتازه فصل 1روتموم کردم و تاوقتی به این انجمن نیومده بودم اصلا تماشاش نمیکردم که دیدم تو این انجمن خیلی ازش تعریف شده منم شروع به دنبال کردنش کردم انصافا هم سریال قشنگیه. یه سریال دیگه هم که خیلی تو این انجمن ازش تعریف شده سریال friends که من اصلا ازش خوشم نیومد دو قسمتشو دانلود کردم بعدش هم گفتم حیف وقتی که هدررفت.حالا اگه احیانا کسی سریال های مثل اون سریالی ها که دوس داشتم دیده به منم بگه دنبال کنم:Smiley36:

MIPERB
09-05-2013, 02:19 PM
1 ماه حداکثر 2 ماه مونده تا بعضی از سریال ها فصل جدیدشونو شروع کنن :smiley35: بدیش اینه که اکثرسریال موردعلاقم تو ی ماه پخش میشه ادم نمیدونه بشینه کدومشونو نگاه کنه walking dead فصل4. خاطرات خون اشام فصل 5. Arrow فصل 2.teen wolf فصل 4.supernatural فصل 9.:smiley104:درحال حاضرهم درحال دیدن سریال hemlock grove. Cult دکستر, breaking bad هم تازه شروع به دنبال کردنش کردم وتازه فصل 1روتموم کردم و تاوقتی به این انجمن نیومده بودم اصلا تماشاش نمیکردم که دیدم تو این انجمن خیلی ازش تعریف شده منم شروع به دنبال کردنش کردم انصافا هم سریال قشنگیه. یه سریال دیگه هم که خیلی تو این انجمن ازش تعریف شده سریال friends که من اصلا ازش خوشم نیومد دو قسمتشو دانلود کردم بعدش هم گفتم حیف وقتی که هدررفت.حالا اگه احیانا کسی سریال های مثل اون سریالی ها که دوس داشتم دیده به منم بگه دنبال کنم:smiley36:

سریال game of thrones رو دیدی؟
lost و فرار از زندان چی؟
big bang theory هم طنزش جالبه خواستی ببین اینا رو محشرن

DARK BOY
09-05-2013, 03:06 PM
game of thrones روندیدم اما لاست وفراراززندان رو دیدم سریال friends رو که دیدم دیگه اصلا با سریال طنز حال نمیکنم.بهرحال ممنون از اسم ها سریال game of thrones هم دنبال میکنم ازالان.

mas5oud281
09-05-2013, 06:42 PM
من هنوزم به همون کارای دکتر کوپر که قبلا میکرد الانم میکنه مثه قبل لذت میبرم

DARK BOY
09-10-2013, 05:30 AM
من سریال supernatural خیلی دوست داشتم ولی از وقتی در چند فصل اخیر درباره خدا فرشته ها جن ......چرت میگن یا اطلاعات غلط میدن بنظرم یکم اعصاب خورد کنو بی نمک شده با این حال دوست دارم ببینم اخرش چطور تموم میشه تا اونجایکه میدونم احتمالا تا 10 فصل ادامه پیدا میکنه.

hosseinare
09-13-2013, 11:11 PM
فکر کنم تو این سریالها hostages از همه بهتر باشه

اضافه شده در : 4 minutes

تو‍‍ست اولم ravenswood و the originals احتمالا باید از بقیه بهتر باشن

اضافه شده در : 33 minutes

ژانر : درام تعلیقی-جنایی میشه درباره سبک تعلیقی یک کم توضیح بدبد

yaser63
09-14-2013, 08:50 PM
فکر کنم تو این سریالها hostages از همه بهتر باشه
اضافه شده در : 33 minutes

ژانر : درام تعلیقی-جنایی میشه درباره سبک تعلیقی یک کم توضیح بدبد

خود suspense یا تعلیق به معنای قرارگرفتن در وضعیت شک , بلاتکلیفی و هیجان همراه با دلهره است فیلم و سریالهای این ژانر هم همین بلا را سر مخاطب میاورند و در طول داستان به شما اطلاعاتی میدهند که نشان دهنده رخ دادن اتفاقاتی در ادامه میباشد که در شما ایجاد حس دلهره و هیجان میکند اما نه دقیقا میدانید که چه چیزی رخ خواهد داد و نه میتوانید جلوی ان را بگیرید و این منشا ایجاد حس اضطراب توام با بلاتکلیفی و شک در مخاطب میشود.
Alfred Hitchcock که او را سلطان ژانر تعلیقی میدانند این تعریف را از این سبک کرده است:سبکی که در آن مخاطب با توجه به سلسله مراتب اطلاعاتی که در اختیارش گذاشته شده انتظار یا باور دارد که اتفاق بدی رخ خواهد داد اما قادر به جلوگیری از آن نیست