PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل ششم ، قسمت هشتم

mr67
06-06-2016, 10:30 PM
http://picoup.ir/images/99870645203028243985.jpg
Game Of Thrones , S06 E08 , No One

پیش بینی قسمت هشتم از فصل ششم

»» آنچه در اپیزود قبل گذشت:(این مطلب حاوی اسپویلر از قسمت هفتم فصل ششم است)
سندور کلگان (The Hound) زنده است و توسط یک سپتون و پیروانش نجات پیدا کرده است. در مقر پادشاهی، پس از رویارویی تایرل‌ها با اسپرو اعظم، اولنا تایرل مجبور است به های‌گاردن بازگردد اما مارجری به او نوشته‌ای می‌دهد که نشان از این دارد که او همچنان به خاندان تایرل وفادار است. با وجود اینکه جان، سانسا و سر داووس وحشی‌ها و خاندان مورمونت را به سپاه خود اضافه می‌کنند اما هنوز سپاه استواری ایجاد نکرده‌اند. سانسا که نامید شده نامه‌ای برای درخواست کمک می‌نویسد. جیمی همراه با بران به ریورران می‌رسد و با بلک‌فیش مذاکره می‌کند، مذاکره‌ای که ناموفق است. در براووس، آریا بدنبال سفر به وستروس است که ویف به او حمله می‌کند. آریا درحالیکه بشدت زخمی شده با پریدن درون کانال آب فرار می‌کند. برادران بدون پرچم به سپتون و پیروانش حمله می‌کنند و همه گروه را می‌کشند و حالا سندور کلگان بدنبال انتقام است.

»» خلاصه داستان قسمت هشتم:
درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.

پروموی قسمت هشتم:

720p (http://www.rodfile.com/7x16mzhbqfy8)
480p (http://www.rodfile.com/xp4amczpcjje)
Watch (https://www.youtube.com/watch?v=fIOiAfEIk_g)

»» شما چی پیش بینی می کنید !؟

::.تاپیک توضیح برنامه.:: (http://tvworld.info/showthread.php?t=42917)

chanter
06-07-2016, 01:55 AM
فکر کنم مشکل جدی تو پایتخت به وجود میاد و سرسی گرفتار میشه و جیمی محاصره رو ول میکنه میره سمت پایتخت.

اما با توجه به اسم اپیزود معلومه در مورد آریاس فکر کنم آریا نتونه جون سالم به در ببره

farzinawsome12
06-07-2016, 02:19 AM
قسمت بعدی مانتین حال چندتا از افراد های اسپارورو میگیره،تو پرومو دیده شدسرسی همراه مانتین وارد بارانداز پادشاه شد و جمعیت زیادی توش پراکنده بود شاید محاکمه برگزار شه...
بران،پادریک رو گروگان میگیره و شاید برین از تارث رو مجبور به کاری کنه،فکر میکنم بلک فیش قسمت بعدی حذف میشه توسط جیمی
آریا تعقیب و گریزشو دیدیم ولی واقعا سخته پیش بینی اینکه چی میشه،no one هم میتونه به این اشاره داشته باشه که آریا میمیره و هیچکس میشه و هم اینکه دختره رو میکشه و با گرفتن چهرش تبدیل به no one میشه...
به هرحال بعید میدونم که از براووس خارج شه یا میمیره و یا چهره دخترو میگیره و تبدیل به no one میشه

mkarimifard77
06-07-2016, 03:13 PM
اون جوری که توی پرومو دیده شد ، بنظرم اتفاق خیلی بدی برای بلک فیش و سربازاش می افته چون برین با یه حالت بهت زدگی و ناراحتی و البته باعجله سوار قایق بود و داشت فرار می کرد. من احتمال میدم که بلک فیش برای کمک به سانسا از قلعه خارج می شه و قلعه را تسلیم جیمی می کنه ولی فری ها برخلاف تعهدی که جیمی داده ؛ بیرون قلعه به بلک فیش حمله می کنن و همشونو قتل عام می کنن.
درمورد آریا هم بنظرم اینجور که بر می اومد میره سراغ اون دختره و ظاهرا در حال تعقیب و گریز بودن. اون صحنه ای که نشون میده یه نفر از روی بلندی می پره بنظرم آریا باشهو درنهایت کلک دختر عقده ای را توی قسمت بعدی می کنه.
سانسا هم بنظرم برای بیلیش نامه نوشته ؛ بیلیش احتمالا وقتی به جنگ میرسه که نبرد مغلوبه شده و فکر کنم بزنه هر دو دسته را تار و مار کنه تا بتونه صاحب وینترفل بشه و یا زمانیکه رمزی برای جنگ خارج شده ، بیلیش بیاد و بدون خونریزی وینترفل را صاحب بشه . به هر حال یقین دارم که بیلیش توی جنگ شمال یک نقش مهم را ایفا میکنه.

mahan birabt
06-07-2016, 03:55 PM
من پرومو رو ندیدم ولی حدسم اینه بلک فیش با دیدن فرستاده سانسا متوجه لشگرکشی جان و سانسا میشه و به اونها میپیونده...احتمالا گریجوریهاهم به مرین برسن (شاید قسمت بعد) بقیشم عمرا نشه پیش بینی کرد!!!!اما دوست دارم ببینم آریا چی میشه....امیدوارم نمیره فقط

Sir Nikk
06-08-2016, 12:39 PM
پیش بینی برای گات بین ها خیلی سخت شده و فقط و فقط از روی پرومو یک چیزهایی دست آدم میاد اما بازم این سازندهان که یک قدم جلوترن
اول از همه از mr67 عزیز تشکر می کنم که هر هفته با داغ شدن فصل 6 این تاپیک رو زودتر در اختیار ما می گذارن
و بعد از اون هم از دوستان خواهش می کنم اگر پیش بینی دارن تو این تاپیک اگر اسپویلی دارن تو تاپیک خودش بیان کنن، تمام بحث و گفتگوها تو تاپیک بحث اپیزودیک هست که اونجا هم اسپویل انجام میشه هم پیش بینی و ...

در مورد اپیزود No One پیش بینی خیلی سخته اما خوب گات بین ها با پیش بینی های دیوانه وارشون مشهور هستن
یه اتفاق خیلی خوب توی این اپیزود رخ میده و اون هم برگشتن تیریون عزیز هست
به نظر من کشتن تایوین و اجبار برای ترک کینگز لندینگ اشتباه فاحشی بود از مارتین ولی امیدوارم در این اپیزود و اپیزودهای بعدی تیریون نازنین رو ببینیم
با توجه به اینکه عوامل سریال بعد از اسپویل وحشتناکی که صورت گرفت از نام اپیزود های دیگه و همچنین خلاصه داستانشون خودداری می کنن معلوم نیست چجوری میشه داستان
اما طبق نام داستان، پرومو و همچنین خلاصه من انتظار یک خیانت و چند قتل رو دارم.
به ترتیب توضیح میدم
طبق خلاصه: <<درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.>>
1-درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد:

جیمی توسط برین که به بلک فیش گفته سانسا کجاست چند پیشنهاد میده و بلک فیش هم تحویل دادن ریوران رو به در حصر بودن تا 2 سال ترجیه میده اما خاندان غاصب فری مثل عروسی خونی خون بپا میکنن

2-سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد:

تکلیف سرسی هم مشخص میشه که چه حکمی در انتظارش هست، و چندتا از این سپت کوچولوها توسط کوه له میشن

3-نقشه تیریون به بار می‌نشیند:

تیریون با بانوی سرخ کیناوارا دوباره دیدار میکنه و اون نقشه هایی که در سر داشته برای آرامش میرین به بار میشینه اما من منتظر تقابل دوباره واریس با کیناوارا هستم
البته نقشه تیریون در رابطه با اژدها ها که آزاد کرده فکر میکنم منظور HBO بوده

4-آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود:

در مورد آریا هم فکر می کنم نبردش رو با وایف پیروز بشه و بتونه یه تکونی به خودش بده.

---

به غیر از اینها جان و سانسا هم به وینترفیل نزدیک میشن و خط و نشان کوچکی برای رمزی میکشن
و همچنین هاند هم یه چند نفری رو میکشه و شاید بمب این اپیزود و شاید کل فصل یعنی بانوی سنگدل توی این اپیزود بترکه

lady snow
06-08-2016, 03:56 PM
به نظر منم بلک فیش بعد از اینکه ریوران رو تسلیم میکنه توسط فری های بی شرف کشته میشه. بعدش برین از جیمی میخواد به سوگندش عمل کنه و سانسا کمک کنه. جیمی هم همراه برن به طرف شمال میره
هر چند معمولا پیشبینی ها اشتباه از آب درمیاد. ولی باز هم همه لذت GOT به پیش بینی ها و تیوری سازیهاش هست:Smiley36:

mahan birabt
06-08-2016, 06:05 PM
بانوی سنگدل خود مارتین گفته از سریال حذف شده...یعنی رکب زده؟؟

AdibTE
06-08-2016, 06:40 PM
ینی بازم میخواد پیچیده شه ینی؟ کلا اولای سریال هیجان فوق العاده بیشتری رو نسبت به دو قسمت قبل داشتن که فکر کنم آرامش قبل از طوفان باشه و با توجه با حرف جرج مارتین که گفت این فصل همش دردناکه فکر کنم این اپیزود یه حذف کاراکتر داشته باشیم..

KING STANNIS
06-09-2016, 12:15 AM
یعنی فقط منتظرم مانتین بریزه تو دارودسته های اسپارو دهنشونو سرویس کنه.
احتمالا بلک فیش قلعه تسلیم کنه و ب سانسا بپیونده.
و شاید فرجی بشه ادامه برج شادی ببینیم.

KEVIN GARVEY
06-09-2016, 02:30 AM
یه مقدار احساس حذف شدن سرسی رو دارم. چرا.؟
های اسپارو جیمی رو پیچوند که حال سرسی رو بگیره. اونور جیمی با بران روبرو شدنش خوب میشه و کلا به نفع جان تموم میشه. و داستان جوری جلو میره که تقابل دو برادر گلکان رو حتما شاهد خواهیم بود. البته این وسط اریا هم مطمئنن اگه نمیره به پست گریجوی ها میخوره و نقشی که داره تو ادامه داستان رو جدی تر دنبال میکنه. کلا آخر این فصل صددرصد رژیم ملعون غاصب وایت واکر تا کسل بلک و اونور دیوار نفوذ خواهد کرد و فصل با پیروزی اونها تموم میشه و یکسال خماری تا فصل بعدی.
ولی ازین به بعد از خانواده استارک کسی حذف نمیشه اینو مطمئنم.

kntu
06-09-2016, 02:41 AM
من نمیتونم حدس بزنم اما طبق سنت سریال منتظر یه قسمت 8 نفس گیر
و یه قسمت 9 زلزله هستم

تنها چیزی که میتونم پیش بینی کنم اینه که سریال مدتیه خیلی گل و بلبل شده و از اخرین باری که یه شخصیت دوست داشتنی و اصلی کتلت شد خیلی میگذره، من منتظر یه حرکت اصیل مارتین وار هستم، فقط امیدوارم که سانسا با گیج بازی هاش کار دست جان نده

naafas
06-09-2016, 10:10 AM
با وجود دیدن پرومو اپیزود 8 و اسمش که هیچکس هست مطمینا تکلیف آریا بعد دو فصل کاملا مشخص میشه، محاکمه سرسی رو داریم من به شخصه سرسی رو به مارجری ترجیح میدم، بلک فیش هم احتمالا به سانسا کمک میکنه، تقابل جیمی و برین هم داریم با وجود دیدن این تیکه ها بازم این سریال رو نمیشه پیش بینی کرد.
من فکر میکنم چند تا شخصیت تو این سه قسمت حذف میشن که یکیش مطمینا از خانواده استارکه شاید ریکان، سانسا و به احتمال خیلی کمتر جان، تو کینزلندینگ هم یک نفر از بین سرسی، تامن و مارجری. شاید هم رمزی تو جنگ به دست جان کشته بشه. به مرگ ملیساندرا هم فکر میکنم با وجود اینکه یه بانوی سرخ دیگه اومده.

lady snow
06-09-2016, 01:38 PM
یعنی فقط منتظرم مانتین بریزه تو دارودسته های اسپارو دهنشونو سرویس کنه.
احتمالا بلک فیش قلعه تسلیم کنه و ب سانسا بپیونده.
و شاید فرجی بشه ادامه برج شادی ببینیم.

من حس میکنم سکانس پایانی قسمت ده ادامه برج شادی رو میبینیم. این فصل با اتفاقات برج شادی تموم میشه:Smiley35:

klax0n
06-12-2016, 03:48 PM
چندتا مسئله مهم رو توی قسمت بعد دوست دارم ببینم:

۱- سرسی: با توجه به پرومو که کوه و مذهبی‌ها درگیر میشن به نظرم بعدش دوباره شاهد تصمیمات تامن باشیم!
که قطعا سرسی رو توی دردسر میندازه
شاید بازداشت، تبعید به کستلی راک یا حتی مرگش رو شاهد باشیم
ولی از طرف دیگه چون مارجری نقشه کشیده بوده و احتمالا تامن هم در جریان نقشه باشه با این درگیری مجبور بشن مرحله آخر نقشه رو پیاده کنن ...
در کل اگه تامن و مارجری با هم نقشه کشیده باشن، برای مذهبی‌ها دردسر درست میشه ولی اگه مارجری تامن رو هم پیچونده باشه سرسی تو دردسر میافته
با توجه به صحبت‌های بین مارجری و تامن به نظرم تامن رو پیچونده و نابودی سرسی رو هم برنامه ریزی کرده

۲- آریا: مهم‌ترین بخش این قسمت آریاست و انصافا پیش بینی این که چه اتفاقی میافته خیلی سخته به طوری که حتی نظریه‌ای هم وجود نداره!
توی خلاصه داریم که آریا آزمایش میشه و اسم اپیزود هم که هیچکس هست
اگه هیچ‌کس منظور آریا باشه پس احتمالا این‌ها یه آزمایش بوده و آریا با شکست یا با بخشش! وایف (دختر عقده‌ای) هیچ کس میشه
ولی احتمال داره هیچ‌کس یه نفر دیگه باشه که به کمک آریا بیاد ...
به هر حال خیلی منتظر هستم ببینم چه اتفاقی برای آریا میافته

۳- جیمی: اینکه جنگ بلکفیش چی میشه زیاد برام اهمیتی نداره
با توجه به اینکه بلک فیش خیلی پیر بود و هیچ شانسی نداره یا فرار میکنه یا میمیره
اگه کشته بشه که مسخره میشه، این همه اسمش رو آوردن و بعد یه قسمت هم کشته شد!
ولی شاید هدف اصلی بلک فیش نبوده و بلکه میخواستن سپاه جیمی رو با فری‌ها روبرو کنن
مخصوصا که توی قسمت قبل دیدیم برخورد فری‌ها و جیمی کاملا چالشی بود و احتمال داره با هم درگیر شن

ولی چیزی که اینجا فکرم رو مشغول کرده برخورد جیمی و بریین هست
بریین اطلاعات مهمی از شمال داره و میخوام بدونم چقدر از این اطلاعات به جیمی میرسه
اگه جیمی بفهمه بیلیش سانسا رو فراری داده و به وینترفل برده قطعا چالش بزرگی بینشون پیش میاد
و امکان این که جیمی به سمت وینترفل یا حتی ویل! بره هست یا خیر
و این وسط تکلیف بریین چی میشه؟

و خداروشکر فکر کنم دوباره برن رو دیگه نبینیم و بره برای قسمت آخر! بعد میگید قرار نیست تو هر قسمت کشت و کشتار داشته باشیم! آقا برای من کشت و کشتار مهم نیست، مهم اینه که افراد اصلی رو تو هر قسمت داشته باشیم نه اینکه به جای پرداختن به برن، آریا، تریون و ... نصف یه اپیزود رو با سم یا گروه بی‌خانمان‌هایی که معلوم نیست دارن کشتی نوح میسازن چکار میکنن بعد هم کشته میشن پر کنن ...

prongz
06-12-2016, 10:52 PM
من فکر میکنم ارتباط بین دیوانگی مد کینگ با برن تو این قسمت مشخص شه.اون سکانسی که برن داشت مد کینگو میدید بدجوری درگیرم کرده.burn them all . مشخصا منظورش وایت واکر هاست

kntu
06-13-2016, 02:56 AM
من فکر میکنم ارتباط بین دیوانگی مد کینگ با برن تو این قسمت مشخص شه.اون سکانسی که برن داشت مد کینگو میدید بدجوری درگیرم کرده.burn them all . مشخصا منظورش وایت واکر هاست

البته یه تئوری هم هست که دلیل نشون دادن مد کینگ به سرسی مربوط میشه