PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل ششم ، قسمت نهم

mr67
06-13-2016, 07:55 PM
http://picoup.ir/images/85536959974428127438.jpg
Game Of Thrones , S06 E09 , Battle of the Bastards

پیش بینی قسمت نهم از فصل ششم

»» آنچه در اپیزود قبل گذشت:(این مطلب حاوی اسپویلر از قسمت هشتم فصل ششم است)
در مقر پادشاهی تامن حکم می‌کند که از این پس دادگاه با مبارزه وجود ندارد و سرسی و لوراس تایرل باید در دادگاه مقابل هفت سپتون قرار بگیرند. برین به ریورران می‌رسد و تلاش می‌کند تا بلک‌فیش را راضی به تسلیم کند اما موفق نمی‌شود. بعد از اینکه جیمی ادمور تالی را تهدید به کشتن پسرش میکند، ادمور به نیروهای تالی دستور می‌دهد که تسلیم شوند اما بلک‌فیش در نبرد با لنیسترها کشته می‌شود و برین فرار می‌کند. واریس مرین را به قصد ماموریتی ناشناخته ترک می‌کند. مرین مورد حمله نیروهای دریایی شهرهای برده‌دار قرار می‌گیرد و دنریس بازمی‌گردد. سندور کلگان یاغی‌هایی که دهکده‌اش را غارت کردند می‌کشد و با بریک دنداریون و توروس از میر برخورد می‌کند. در براووس لیدی کرین، آریا را پیش خود می‌برد و زخم‌هایش را مداوا می‌کند. اما ویف آریا را پیدا می‌کند و لیدی کرین را می‌کشد و آریا را تعقیب می‌کند، آریا، ویف را به دخمه می‌کشاند و او را می‌کشد، سپس صورتش را به خانه سیاه و سفید می‌برد و به جاکن اعلام می‌کند که آریا استارک است.

»» خلاصه داستان قسمت نهم:
شرایط تسلیم رد می‌شود و پذیرفته می‌شود.

پروموی قسمت نهم:

720p (http://www.rodfile.com/x9cprc3gknl2)
480p (http://www.rodfile.com/58gbqtmjvssv)
Watch (https://www.youtube.com/watch?v=eOzsR8Pk3TE)

»» شما چی پیش بینی می کنید !؟

::.تاپیک توضیح برنامه.:: (http://tvworld.info/showthread.php?t=42917)

KING STANNIS
06-13-2016, 08:01 PM
فقط منتظر له کردن سربازای رمزی توسط غول عزیز هستم و به امید دیدار مجدد با استنیس ک احتمالا سروکلش پیدا میشه وشاید در کینگز لندینگ فرجی بشه و اون روی سگ سرسی و مانتین ببینیم.دلم برا برن هم تنگ شده.ضمن اینکه اگه فرجی بشه ادامه برج شادی...

raymond
06-13-2016, 10:30 PM
پیش بینی من از اپیزود بعدی این هستش که همونطور که از اسمش پیداست بیشترش به جنگ شمال و نبرد حرامزاده ها اختصاص داره و همینطور که در پرومو دیدیم فکر نمیکنم جان شانسی در مقابل بولتون ها داشته باشه احتمال زیاد ارتش ویل به کمکش میاد که به نظر من نمیشه بهش کمک گفت پیتر بیلیش به دنبال تصاحب شمال هستش و شاید جان این جا یک مشکل هم براش باشه واقعا امیدوارم قصدشون حذف کردن جان نباشه (البته تا حدودی مطمئنم که جان الکی زنده نکردن که بیان بعد چند اپیزود بکشنش دوباره و به نظرم وجود جان در نبرد اصلی بین ادرها و خاندان ها لازمه ).دیگه هر جوری باشه احتمال زیاد قسمت بعدی یا قسمت اخر بقیه ماجراهای برج شادی رو ببینیم . در اخر به امید سلاخی شدن رمزی.

Katy Perry
06-13-2016, 11:06 PM
http://picoup.ir/images/51369104252270982765.jpg

به شدت امیدوارم در قسمت بعدی رمزی با جان اسنو همون کاری رو کنه که با تیون کرد و جان اسنو از دوباره زنده شدنش پشیمون بشه ... سانسا هم دوباره بره زیر دست رمزی و تمام وحشی ها هم کشته بشن ... #تیم_رمزی ... همچنین امیدوارم اگه استنیس برگرده که احتمالش واقعا طرفای صفره ولی اگه برگرده مثلا یه زن روستایی نجاتش داده باشه بعد استنیس با اون زنه ازدواج می کنه و میره تو مزرعه کار می کنه و به خوبی و خوشی زندگیشو ادامه بده و از این نبرد پوچ برای تاج و تخت چشم ببنده ...
و همین طور دوست دارم رمزی اگه برد جان اسنو رو در فصل های بعد مثلا بیاد همون کارارو با دنریس بکنه و نمی دونم به جای خود دنریس اژدها هاشو اخ/ته کنه و این حرفا ... که حالا اینا فعلا جاش تو این تاپیک نیست ولی در کل خدا کنه رمزی برنده ی نبرد حرومزاده ها باشه ..

Team Ramsay

alimori
06-13-2016, 11:41 PM
:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: اخته کردن اژدهاها :Smiley10::Smiley10::Smiley10: خدا رحم کرد شما نویسنده سریال نشدی:Smiley14:

اضافه شده در : 26 minutes

به نظرم جان اسنو با نفرات کمی که داره حریف رمزی نمیشه مگه اینکه لیتل فینگر به احتمال زیاد بیاد کمکش. یه چیز دیگه اینکه رمزی بالاخره زهرشو میریزه و یکی از استارکا هفته بعد میمیره که به نظرم سانسا گزینه اوله بعد ریکون ولی جانو بعید میدونم. به نظرم تورمند هم جونشو فدای جان میکنه ( که امیدوارم این جور نشه چون خیلی باحاله ).

ShInOdA
06-14-2016, 12:38 AM
به گفته خود سازندگان بزرگترین نبردی که سریال ها بخودشون دیدن این قسمته ...
نبرد جان و رمزی ...

3 احتمال وجود داره بنظرم :
1) بولتون ها پیروز بشن و تمام وحشی ها و ارتش جان سلاخی بشن اما جان و عده ای قلیل فرار کنن
2) جان با امداد های غیبی ( بیلیش / استنیس / سمول / بنجن و برن ) بتونه شکست بده و شمال رو بگیره ...
3) اتفاقی که کسی انتظارشو نداره رخ بده که باعث توقف جنگ بشه مثل هجوم واکرها و ادامه ماجرا ...

# ترجیح خودم مسلما 2 یا 3 هست ، ولی تا وقتی مارتین و d&d هستن همه چی خلافِ خواسته های ماست !

Winter
06-14-2016, 01:19 AM
یه چیزی مشخصه و اونم اینکه بعد از این نبرد تقریبا کل سپاه شمال از بین میره...:Smiley96:
همینجوریش سر جنگ 5 پادشاه کلی کشته دادن، حالا هم که بازمانده ها قراره همدیگرو لت و پار کنن.:Smiley15:
یعنی هر کی بخواد شمالو بگیره کار 10 دقیقه س!! اژدها و ارتش مرده ها و اینا هم لازم نداره!!:d

lady snow
06-14-2016, 03:10 PM
منم حس میکنم متاسفانه کل وحشیها قتل عام میشن. از جمله آخرین غولمون.
ولی جنگ هر جور که پیش بره امیدوارم رمزی کشته نشه و تا آخرین فصل سریال زنده بمونه. بدون رمزی دیگه هیچ نقش منفی خوب نداریم. حیفه واقعا این بشر راحت حذف بشه

Winter
06-14-2016, 03:30 PM
منم حس میکنم متاسفانه کل وحشیها قتل عام میشن. از جمله آخرین غولمون.
ولی جنگ هر جور که پیش بره امیدوارم رمزی کشته نشه و تا آخرین فصل سریال زنده بمونه. بدون رمزی دیگه هیچ نقش منفی خوب نداریم. حیفه واقعا این بشر راحت حذف بشه

اگه استارک ها پیروز بشن، زنده نگه داشتن رمزی چه فایده ای داره؟
مثلا تو زندان بمونه چیکار میخواد بکنه؟ دیگه نه قدرتی داره نه ابهتی.
حتی فرارم کنه بازم دستش جایی بند نیست.

رمزی عزیز بهتره تو اوج خداحافظی کنه.:d

من بعید میدونم به روانی ای رمزی کسی ظهور کنه.
ولی اگه دقت کرده باشی جافری یه مدت villain اصلی بود.
در دوران اوجش(:d) رمزی معرفی شد و پس از مرگش جاشو گرفت.
حالا تو دوران اوج رمزی یورون گریجوی معرفی شده و احتمالا پس از مرگ رمزی جاشو قراره بگیره.

باید منتطر موند و دید.
ولی احتمالا villain بعدی اون خواهد بود.

البته سرسی رو هم میشه جزو گزینه ها آورد... با این مسیری که داره میره میتونه جانشین خلفی برای Mad King فقید باشه.:d

gla021
06-14-2016, 05:37 PM
سلام دوستان....
استارک ها پیروز می شن
جان اسنو واسه کنترل بقیه بولتونها و متحداشون صلاح نیست که رمزی رو بکشه به احتمال زیاد اسیرش میکنه میندازتش تو سیاهچال(دوست دارم رمزی در آینده بیفته دسته تیون)
ریکون کشته میشه چون اگر استارک ها پیروز بشن ، 99 درصد رمزی از ریکون هم استفاده کرده و سادیسمش رو به اونم ریخته و به شکل فجیعی کشتتش.
استینسی در کار نیست متاسفانه

تو پایتختم منتظر مرگه تامن هستم غریب به یقین یا مارجری میکشتش یا گنجشک اعظم شایدم خودش عذاب وجدان بگیره با این بلایی که سر مادرش آورده و خود کشی کنه....

The Vaiper
06-15-2016, 12:11 AM
به نظر من هیچکدوم از این ایده ها اتفاق نمی افته!

یا ارتش ویل همراه بیلش میاد

یا جنگ متوقف میشه

یا برن که با بنجامین هست کاری می کنه با قدرتش جنگ متوقف بشه

یا در اخر جنگ خاندان های شمال که قبول نکردن به سانسا کمک کنن به کمک اش بیان!

raymond
06-15-2016, 01:26 AM
نمیدونم چرا اومدن پیتر بیلیش با سپاه ویل برای کمک به جان و سانسا یکم غیر عادیه برای این سریال چون کاملا پیش بینی شده میشه در حالی که همه ما میدونیم خیلی از اتفاقات سریال واقعا ناگهانی و غیر قابل پیش بینی بودن البته اومدن پیتر بیلیش هم شاید کلا با اون چیزی که ما تصور میکنیم فرق بکنه و اتفاقات جالب دیگه ای بیفته که باعث غافلگیری تمام بینندگان بشه واقعا باید دید چی میشه. من تئوری The Vaiper که خاندان های شمال به کمکشون بیان خیلی خوشم اومد :Smiley17:

naafas
06-15-2016, 02:02 AM
با اینکه طرفدار شدید استارک ها هستم ولی به نظر من ارتش جان شکست میخوره، وحشی ها نابود میشن، داووس و جان و ملیساندرا و تورمند فرار میکنن، ریکان کشته میشه، سانسا دوباره میره زیر دست رمزی و برین هم وقتی میرسه که جنگ تموم شده

HMNN
06-15-2016, 08:45 AM
حدس زدنِ نتیجه کلیِ نبرد بسیار آسونِ متاسفانه. امیدوارم سازنده ها حداقل روی شخصیت های کم اهمیت تر خوب مانور بدن که تا حدی جبران شه.

قسمت بعدی فقط به شمال و جنگ حرام زاده ها می پردازه. با توجه به این که در قسمت هشتم از شمال خبری نبود. و تیزر قسمت بعد فقط به شمال پرداخت.

شرایط رو برای جان خیلی سخت نشون می دن که جذاب تر باشه سریال. جان در حال نابودی به نظر میاد که ناگهان بیلیش و ارتشش میان کمک و ارتش رمزی رو نابود می کنن.
(این سناریو زیادی شبیه به قسمتِ نه فصل دومِ. ولی بسیار محتملِ. مخصوصاً که ارتش بیلیش همون نزدیکیاست و دوست داره مخ استارک ها رو بزنه و با استفاده ازشون به شمال حکومت کنه )

رمزی قطعاً می میره ولی کِی؟ چطوری؟توسطِ چه کسی؟! مطمئن هستم طوری که ما خیلی حال کنیم کشته نمی شه! (جان تو نبرد شمشیر تو قلبش فرو کنه مثلاً ) .
همیشه اینطوری بوده سریال. مثلاً جافری مرد ولی طوری که ما دوست داشتیم نمرد! و اون کسی که ما می خواستیم بکشتش نکشتش! و روس بولتون مرد، اما طوری که ما می خواستیم نبود و کسی که ما می خواستیم نکشتش! تایوین لنستر هم هست!
احتمالاً سعی می کنن لذت کشتنش رو کم کنن. نمی زارن جان یا سانسا انتقام بگیرن.
این یکی از ویژگی های اصلیِ داستانِ.
مطمئن هستم رمزی می میره اما مرگش به دست جان یا سانسا نخواهد بود.
(امیدوارم اشتباه کنم. امیدوارم رمزی تسلیم شه بعد از پایان نبرد. سانسا روش تف کنه و بعد یه چاقو فرو کنه تو گردنش و جیگرش خنک شه. )

جان که قطعاً زنده می مونه. هیچ شکی نیست متاسفانه. اما بقیه چی؟ به غیر از جان، تقریباً همه شخصیت ها می تونن کشته بشن. با احتمالات متفاوت.
سانسا خیلی بعیدِ.
داووس شاید! سریال یه مرگ خوب بهش بدهکارِ. شاید الان موقعیت مناسبی باشه. شاید هم نه.
ریکان استارک! احتمالش بسیار زیاده! اما کِی؟ ممکنه قبل از شروع جنگ جلوی جان بمیره (توسط رمزی) تا روحیه جان ضعیف شه. ممکنه همدر نزدیکی های پایان جنگ و بعد از این که شکست خورد یا شکستش حتمی شد ریکان رو بکشه که حالِ جان ( و ما) رو بگیره.
سرباز های جان قتل عام می شن کامل. :( کمی امید به زنده بودن تورمند دارم. امیدوارم نزدیک جان بمونه جان حواسش بهش باشه :دی

با توجه به تیزر سر داووس احتمالاً می فهمه ماجرای شیرین رو.
ملیساندرا هم تازگیا بهش علاقه مند شدیم! شاید هم کارایی که باید می کرده رو کرده (زنده کردن جان) و وقت مردنش فرا رسیده. اما اصلاً معلوم نیست قابل مردن باشه! و بعیدِ نزدیک نبرد باشه! احتمال مرگ کسایی که قرار نیست بجنگن و گروگان نیستن (مثل سانسا و ملیساندرا) نزدیک به صفرِ.

در آخر قسمت دغدغه جدیدی برای استارک ها به وجود میاد:
کنار زدن دوست و متحد جدیدشون بیلیش!. شاید این فصل، احتمالاً فصل بعد.

پست هفته :

http://picoup.ir/images/51369104252270982765.jpg

به شدت امیدوارم در قسمت بعدی رمزی با جان اسنو همون کاری رو کنه که با تیون کرد و جان اسنو از دوباره زنده شدنش پشیمون بشه ... سانسا هم دوباره بره زیر دست رمزی و تمام وحشی ها هم کشته بشن ... #تیم_رمزی ... همچنین امیدوارم اگه استنیس برگرده که احتمالش واقعا طرفای صفره ولی اگه برگرده مثلا یه زن روستایی نجاتش داده باشه بعد استنیس با اون زنه ازدواج می کنه و میره تو مزرعه کار می کنه و به خوبی و خوشی زندگیشو ادامه بده و از این نبرد پوچ برای تاج و تخت چشم ببنده ...
و همین طور دوست دارم رمزی اگه برد جان اسنو رو در فصل های بعد مثلا بیاد همون کارارو با دنریس بکنه و نمی دونم به جای خود دنریس اژدها هاشو اخ/ته کنه و این حرفا ... که حالا اینا فعلا جاش تو این تاپیک نیست ولی در کل خدا کنه رمزی برنده ی نبرد حرومزاده ها باشه ..

Team Ramsay

:Smiley14:

raymond
06-15-2016, 10:20 AM
سلام والا من خودم فکر میکنم جریان شمال باید تکلیفش معلوم بشه و شکست خوردن و فرار کردن جان یکم عجیبه با اینکه احمالش بالاست . چون ادرها با این سرعت که دارن میان تا اخرین قسمت صدرصد به دیوار رسیدن و بولتون ها میخوان جلوشونو بگیرن؟؟ یکم به نظر غیر منطقیه گرچه منطق بر این سریال حکمفرما نیست همینطور که همه ما میدونیم. اگر جان میخواد فرار کنه به کجا میره اینطوری میشه یک شخصیت و مهره سوخته داستان یعنی از مرگ برگشته که بره شکست بخوره و فرار کنه ؟؟ البته شاید هم باز با چیزایی که تو ذهنم دارم جریانات فرق بکنه که اینجا جای مطرح کردنش نیست چون یکم از موضوع اصلی تاپیک فاصله می گیریم.

nemsis
06-15-2016, 02:08 PM
سلام
با چیزهایی که در تریلر اول فصل دیدیم به نظر من نبرد شمال اصلا برنده نداره.
احتمال اینکه رمزی وسط جنگ کشته بشه هست و قطعا اطمینان حاصل میکند که یک استارک را هم با خودش به اون دنیا ببرد که دم دست ترینش ریکانه.
پلی به نظرم درست وقتی ارتش رمزی داره پیروز میشه قوای بیلیش وارد عمل میشه ولی ثبات ارتش جان خیلی بی دوامه. و قطعا یا شاید با توجه به روند تند داستان ادرها هم بیان وسط جنگ.
با توجه به چیزی که از دیوار دیدیم عملا نیروی کارامدی نمونده. خط بعدی دفاع دهکده های تزدیک دیوارن که وحشی ها اونجا بودن که اوناهم اومدن کمک جان.
بنابراین وقتی هر دو طرف ضعیف بشن اومدن ادرها خیلی میتونه داستان را جالب کند.

wlh
06-15-2016, 02:50 PM
http://uupload.ir/files/rwyd_12.png (http://uupload.ir/)با توجه به عکس لیتل فینگر تو تیزر اولیه فصل Hall of Faces (بین درخت هایی که برف همه جا رو پوشونده که احتمالن همونایی که پشت سر ارتش جان و وحشیان)محتمل ترین گزینه اومدن اونه ولی چه موقع بیاد مطمئنن زمانی میاد که به نفعش باشه

اما راجع به ارتش جان و سانسا باید دقت کرد که تو پرومو با توجه به پرچم ها حداقل خاندان هورن هوود(پرچم نارنجی با گوزن) به اونا می پیوندن اگه به نامه ای که واسه مندرلی ها هم فرستادن جواب مثبت داده بشه اونوقت دیگه اوضاع کلن فرق میکنه
با توجه به تعداد ارتش رمزی تنها گزینه هایی که واسه مقاومت کردن بیشتر جان و ارتشش می مونه بد کشته شدن ریکون استارکه (احتمالا همونیه که روی کراس دارن اتیشش میزنن) چون انگار بد جور برانگیخته شده ارتش جان و اینکه #تیم رمزی نباید فراموش کنه که #تیم استارک بانوی سرخ ملیساندر رو داره اون یک بار از جادوی سیاه با استنیس استفاده کرده و تو پرومو هم جان میگه فقط یکی از بین ما باید بمیره نه بقیه
فقط امیدوارم این جادوی سیاه رمزی رو ناقص کنه نکشدش تا اون خندش رو یه بار دیگه ببینیم
یه نکته ناراحت کننده هم اینه که احتمال خیلی زیاد Wun Wun بمیره http://uupload.ir/files/35n1_21.png (http://uupload.ir/)

Winter
06-15-2016, 04:37 PM
در مورد ریکان...
در نبود برن، ریکان لرد وینترفله و امکان نداره رمزی بذاره همچین تهدید بزرگی زنده بمونه...
در مورد چگونگی مرگش باید منتظر موند و دید.

در مورد صحبت جان تو پرومو...
هزاران نفر لازم نیست بمیرن... فقط یکی از ما:
فکر میکنم جان داره رمزی رو به مبارزه ی تن به تن دعوت می کنه...
البته احتمال اینکه رمزی قبول کنه با توجه به اینکه ارتشش دوبرابر جانه تقریبا صفره.

در مورد ملیساندر...
ملیساندر در صورتی میتونه کمک کنه که یا یه نفرو با خون شاهی قربانی کنه یا یه سایه به دنیا بیاره...
مورد اولی که امکان نداره...
مورد دومی هم که جان باید راضی بشه با ملیساندر اختلاط کنه(:d)که اونم بعیده...
پس از ملیساندر کمک دیگه ای بر نمیاد.

mkarimifard77
06-15-2016, 06:52 PM
من که از الان استرس گرفتم . امیدوارم هر اتفاقی که بیفته ، این رمزی حرامزاده توی این قسمت کلکش کنده بشه که دیگه قیافه نحسش را نبینم . من احتمال می دم که جان ارتش رمزی راشکست بده ؛ یعنی یک عده ا اهالی شمال وقتی که رمزی برای جنگ از وینترفل خارج شده از پشت بهش حمله کنند. فراموش نکنید که سرداووس هم خودش یه جوراییی تیوریسین جنگیه و می تونه خیلی کمک کنه.
درمورد کمک بیلیش هم بعید می دونم که برای کمک بیاد . اون زمانی می رسه که جان ، رمزی راشکست داده و عملا نیومدنش بهتر از اومدنشه.
توی کینگزلندینگ هم بزودی اتفاق مهمی پیش میاد. اگه دقت کرده باشید ؛ گنجشک اعظم یکی از نمک به حرام ترین شخصیتهاست که هرکس را بهش خوبی بکنه بعدا به ف ا ک می ده. سرسی بهش ارتش داد و قدرتمندش کرد و خودش تبدیل شد به بزرگترین قربانی گنجشک. گنجشک اعظم اگه خاطرتون باشه سرسی را برای رابطه نامشروع با پسرعموش به پیاده روی شرم محکوم کرد و حالا این محاکمه برای اتهام دوم اون یعنی رابطه نامشروع با برادرش و تولد فرزندان نامشروع است . بنابراین تامن احمق در واقع داره گور خودش را می کنه. اگه اون هفت تا عابد حکم به محکومیت سرسی بدن درواقع ثابت می شه که تامن هم نامشروعه و حق سلطنت نداره ؛ پس احتمالا سرسی هم یواش یواش باید جور خریت تامن را بکشه و با وایلد فایر بره گنجشکها و معبدشون را پودر کنه . البته فکرکنم که تامن هم توی این قایله توسط مردم کارش ساخته بشه و تختآهنین بی صاحاب بمونه.

Star of GT
06-15-2016, 07:12 PM
چرا هیچ کس به آمبرها امیدوار نیست توی این جنگ ؟
یادش بخیر همون اپیزودی که لرد آمبر ریکان رو تحویل داد اکثر کاربرا متفق القول بودن که یک کاسه ای زیر نیم کاسه است!!
حالا از کجا معلوم در شروع جنگ ارتش جان از بیرون و ارتش آمبرها از داخل دخل رمزی رو نیارن ؟!
لرد آمبر که همچین دل خوشی از رمزی و خاندانش نداشت و تعظیم هم نکرد بهش
و باز هم ارجاعتون میدم به عدم نشون دادن سانسا و برین از وینترفل تا دیوار !! هیچ مکالمه ای بینشون ندیدیم - و حتی اصلا ندیدیم که از کجاها گذشتن تا به دیوار برسن
از کجا معلوم اینا همه نقشه ی خود سانسا نباشه ؟ یعنی بین راهشون آشا و ریکان رو دیده و بردتشون پیش آمبرها و با آمبرها (که اون رو بعنوان بانوی وینترفل و یه استارک قبولش دارن) نقشه ی این جنگ بزرگ رو کشیده باشن و حتی اصلا اون نامه ای که سانسا نوشته بود (و همه میگن واسه بیلیش بوده )برای لرد آمبر بوده باشه ! :)

خوشبختانه تئوری ها واسه این سریال پایانی نداره و هرکس میتونه یه تئوری توی ذهن خودش ایجاد کنه به قدری که داستان بزرگ و وسیعی داره

Winter
06-15-2016, 07:54 PM
لرد آمبر اگه واقعا به استارکها وفادار بود و نقشه ای علیه بولتون ها داشت، نمیومد وارث فعلی وینترفلو به رمزی بولتون تحویل بده.
میتونست ریکان رو یه جای امن نگه داره و یه پسربچه ی دیگه رو به عنوان ریکان به رمزی بده... هیچکدوم از افراد حاضر ریکان رو ندیده بودن و نقشش لو نمی رفت.

HamedMilan
06-15-2016, 09:22 PM
لرد آمبر اگه واقعا به استارکها وفادار بود و نقشه ای علیه بولتون ها داشت، نمیومد وارث فعلی وینترفلو به رمزی بولتون تحویل بده.
میتونست ریکان رو یه جای امن نگه داره و یه پسربچه ی دیگه رو به عنوان ریکان به رمزی بده... هیچکدوم از افراد حاضر ریکان رو ندیده بودن و نقشش لو نمی رفت.

کلا مخالف این فرضیه هستم که آمبر با استارک هاست اما الان از کجا میدونین اون کودک که داده واقعا ریکانه؟

تنها اثباتش سر شگی داگ بود

Winter
06-16-2016, 12:25 AM
کلا مخالف این فرضیه هستم که آمبر با استارک هاست اما الان از کجا میدونین اون کودک که داده واقعا ریکانه؟

تنها اثباتش سر شگی داگ بود

برای اینکه بازیگرش همون بازیگر ریکان بچه بود... فقط بزرگ شده.

iran9win
06-16-2016, 06:05 AM
درکتون نمیکنم راستش داستان که اسپویل شده و همه میدونن تو همین پستم یکی دو نفر اومدن دقیقا عین اسپویل رو از زبان خودشون نوشتن...

جدی اینطوری و با این بحثها به خودتون جو میدید؟؟؟

mahan birabt
06-16-2016, 01:20 PM
با توجه با عکس های قسمت 9 : دلم واسه این وحشی ها میسوزه..بنده خداها همش در حال جنگ بودن..از صد هزار نفر رسیدن به اندکی!!! از لحاظ فرهنگی از خیلی این وستروسی ها یا جنوبی ها بالاتر هستند..البته حالا به جز اون ادم خوراشون..نه مردمو آتش میزنند ..نه برا یه اسکلی به نام شاه زانو میزنند و نه این قوانین مسخره ارباب و رعیتی رو دارن..نه مذهبی هستند به اون صورت (این از همه تو بافرهنگ بودنشون بیشتر نقش داره) ولی بیچاره ها همش در حال جنگن و فرار... تو دوسقمت پیش طرف گفت ما شمالی ها مثل شما جنوبی ها سیاسیت نداریم وقتی قول میدیم رو قولمون هستیم این خودش کلی حرف داشت..خلاصه بعد از تریون من بیشتر عاشق این وحشی ها دارم میشم...

در مورد پیش بینی هم دیگه مشخصه نبرد جرام زاده ها اخرش اون چیزی که ما میخوایم احتمالا نشه..شاید رمزی حذف بشه ولی این لیتل فینگر قصدش تعاصب شماله و اختمالا سر بزنگاه برسه و همرو غاقل گیر کنه..بعیده واکرها به این زودی برسن....ذیوار سر راهشونه...ولی قسمت اخر بعید نیست برسن حداقل تا دیوار.....امیدوارم برن هم تو این دو قسمت ببینیم چی شد..این برن د آل هم که یه دو ثانیه دیدم و با اون برج شادی احتمالا میرن قسمت ده..

Winter
06-16-2016, 02:04 PM
با توجه با عکس های قسمت 9 : دلم واسه این وحشی ها میسوزه..بنده خداها همش در حال جنگ بودن..از صد هزار نفر رسیدن به اندکی!!! از لحاظ فرهنگی از خیلی این وستروسی ها یا جنوبی ها بالاتر هستند..البته حالا به جز اون ادم خوراشون..نه مردمو آتش میزنند ..نه برا یه اسکلی به نام شاه زانو میزنند و نه این قوانین مسخره ارباب و رعیتی رو دارن..نه مذهبی هستند به اون صورت (این از همه تو بافرهنگ بودنشون بیشتر نقش داره) ولی بیچاره ها همش در حال جنگن و فرار... تو دوسقمت پیش طرف گفت ما شمالی ها مثل شما جنوبی ها سیاسیت نداریم وقتی قول میدیم رو قولمون هستیم این خودش کلی حرف داشت..خلاصه بعد از تریون من بیشتر عاشق این وحشی ها دارم میشم...

کاملا درسته...
به نظرم مارتین هم میخواسته یه همچین چیزیو نشون بده...
اینکه مردم آزاد اسمشون وحشیه ولی نه دسیسه سرشون میشه نه توطئه نه دروغ.
این طبع خشنشون هم به خاطر شرایط سخت زندگیشونه.
تِن ها هم که تو سریال آدم خوارن تو کتاب از بقیه ی وحشی ها با فرهنگ ترن و به این قضیه خیلی هم مفتخرن.:d

از اون طرف وستروسی ها اسمش اینه که متمدن هستن...
ولی از اول داستان فقط در حال دسیسه و کشت و کشتارن.

میترسم برن دوباره مثل ماجرای غار گند بزنه و این دفعه باعث سقوط دیوار بشه.:d

MOHAMAD_TBAG
06-16-2016, 11:34 PM
پیش بینی های دوستان واقعا جالبه... با خوندنشون واقعا لذت بردم

از این رو که اعلام شده کلا 13 قسمت دیگه سریال تمومه , که امیدوارم اینطور نباشه
شک نکنید که رمزی تو این یکی دو قسمت اخر کشته میشه...
چون دیگه داستانش قابل ادامه دادن نیست و به اخر رسیده

ولی من دوست دارم اگه قراره کسی به کمک جان بیاد اون شخص کسی نباشه جز
استنیس کبیییییر

در کل من هایپه هایپم تا دوشنبه

Sir Nikk
06-17-2016, 01:09 AM
همیشه بعد از اینکه که یک اپیزود پخش می شد و پرومو قسمت بعد رو مشاهده می کردم خیلی برام سخت بود که بخوام یک هفته صبر کنم
اما این هفته فرق می کنه
دلم نمی خواد این اپیزود پخش بشه چون یه نسل کشی به تمام معنا می تونه اتفاق بیوفته
امکان اینکه غول دوست داشتنی ما <<ون ون>> از بین بره خیلی زیاده که من اصلا دلم نمی خواد
تورموند عزیز که نشون داد چقدر به آنسوی دیوار، جان و ... وفاداره
سر داووس دانا که همیشه به صلاح پادشاهش عمل کرده و بسیار وفاداره
بانوی سرخ محبوب ما که با زنده کردن جان خیلی تو دل ما ها جا باز کرد و نابودی استنیس رو ما تا حدودی از یاد بردیم
لیدی مورمانت که با یک اپیزود خیلی محبوب شد
رمزی و تمام وحشی بازیاش
جان اسنو عزیز که شاید اسیر سیاست های غلت خواهرش بشه و ...
و در آخر ریکان استارک
یاد اپیزودی افتادم که ریکان و آشا می خواستن از براندون خداحافظی کنن و پیش آمبرها بیان و گریه های ریکان
دلم این اپیزود رو نمی خواد
دلم دوباره پخش شدن موسیقی زیبای رامین جوادی رو نمی خواد

پ.ن:دوستان می دونن کدوم رو میگم، تسنیم شمال، موسیقی که خاندان استارک هر بار پخش شد یکی ازش کم شد

Winter
06-17-2016, 02:56 AM
دلم نمی خواد این اپیزود پخش بشه چون یه نسل کشی به تمام معنا می تونه اتفاق بیوفته
امکان اینکه غول دوست داشتنی ما <<ون ون>> از بین بره خیلی زیاده که من اصلا دلم نمی خواد
تورموند عزیز که نشون داد چقدر به آنسوی دیوار، جان و ... وفاداره

جان اسنو عزیز که شاید اسیر سیاست های غلت خواهرش بشه و ...

متأسفانه عاقبت وحشی ها در هر صورت همین میشد.
اینکه تعداد زیادیشون تو جنگ بمیرن... حالا چه برای استارک ها بجنگن چه نه.
امکان نداره لرد های شمالی مخصوصا آمبرها حضور وحشی هارو تو زمین هاشون تحمل کنن.
همونطور که جان هم بهشون هشدار داد بعد از استارک ها نوبت وحشی ها میشد که رمزی بره سراغشون.
در مورد وون وون عزیز موافقم... آخه آخرین غولمون هم هست.:Smiley96:

نگران جان نباشین...
بعد از اونهمه انتظار از مرگ برش نگردوندن که 7 اپیزود بعد دوباره بکشنش یا بلایی سرش بیارن... دیگه اینجوری خونشون حلال میشه!!:d
اپیزود بعد هم بالاخره مشخص میشه که کارهای سانسا به ضرر استارک ها و جان بوده یا به نفعشون.

از اونجاییکه هیچی برای استارکها آسون بدست نمیاد و همیشه کنار یه خوشیشون یه غم بزرگتر هست...
تقریبا مطمئنم که قراره دوباره اون موسیقیه غم انگیزو بشنویم.:Smiley96:

mamalma
06-17-2016, 02:40 PM
سلام دوستان

من مدتی طولانی هست که پستهای سایت رو میخونم و این اولین پستم هست

یک سوالی در مورد استنیس برام پیش اومده ,دوستان همگی در مورد برگشتن یا برنگشتن استنیس بحثهای جالبی داشتند.

من امروز داشتم اپیزود هارد هوم رو یکبار دیگه امروز میدیدم.یه چیزی که در مورد استنیس چیزی در موردش در سریال نمایش داده نشد اون ناوگان دریایی استنیس هست که جان از اون برای انتقال وحشی ها استفاده کرد ولی دیگه هیچ چیزی در مورد اون ناوگان نشون داده نشد

آیا استنیس میتونه با بکارگیری اون ناوگان یا فروش اون ناوگان برای خودش یه گروه مزدور خریده باشه؟

lady snow
06-17-2016, 07:37 PM
منم مطمن هستم این اپیزود قراره دوباره اشکم دربیاد:Smiley96:

KING STANNIS
06-18-2016, 12:58 AM
اگه استنیس برگرده کل انجمن شام میدم:Smiley36::Smiley36::Smiley36::Smiley14::S miley14::Smiley14:
وای اگر استنیس حکم جهادم دهد
ادرسو از همین الان یادشت کنین
تهران در اول کوچه دوم پ:Smiley14:لاکم نداره
:Smiley35::Smiley35::Smiley35:

ali_n540
06-18-2016, 02:43 AM
چقدر دوستان طرفدار شخصیت های منفی این سریال هستند شخصیت جیمی لنیستر یه شخصیت منفوره کسی که با خواهرش i.n.c.e.s.t می کنه و تو این قسمت هم ذات خرابشو نشان می ده و اعمال این شخصیت از کثیفترین کارهایی که تو هر جامعه ای ممکنه رخ بده حتی یادمه چند سال پیش یه نظر سنجی برای فاسد ترین شخصیت های این سریال بود که جیمی و سرسی جزو رای آورترین ها بودند به همراه کسی که اونطرف دیوار یا دخترای خودش اینکارو می کردتنها شخصت مثبت لنیسترها تریونه که اونم مشکوک به لنیستر بودنه.
در مورد استنیس هم اگر از قتل ناجوانمردانه برادرش بگذریم کاری که با دخترش کرد روی تمام villanهای تمام سریال ها و فیلمها و شخصیت های دنیای واقعی و ... را سفید کرد. واقعا نمی دونم چه طور می شه طرفدار استنیسی بود که به شدت نفرت انگیزه و حقش تیکه تیکه شدنش به دستهای رمزیه نه کشته شدن به دست برین.
یا سرسی نمی دونم آدم برای چی باید طرفدار سرسی لنیستری باشه که در باره کارهاش بیشتر توضیح نمی دم
باز مثلا دوست داشتن پیتر بیلش یا حتی واریس با اون دیالوگهای فوق العاده در مورد نردبان و chaos بسیار منطقی تره

KING STANNIS
06-18-2016, 02:57 AM
در مورد استنیس هم اگر از قتل ناجوانمردانه برادرش بگذریم کاری که با دخترش کرد روی تمام villanهای تمام سریال ها و فیلمها و شخصیت های دنیای واقعی و ... را سفید کرد. واقعا نمی دونم چه طور می شه طرفدار استنیسی بود که به شدت نفرت انگیزه و حقش تیکه تیکه شدنش به دستهای رمزیه نه کشته شدن به دست برین.

دوست عزیز نظرت محترم اما هرکی به یه شخصیت علاقه داره بنده هم به امید دیدنش دارم میبینم وگرنه سریال برام تموم شدس.
حالا یجوری میگی انگار باقیشون خوبن.پادشاه برحق و تنها کسیه که بنظزم حرف برا گفتن داره.

ali_n540
06-18-2016, 02:39 PM
دوست عزیز نظرت محترم اما هرکی به یه شخصیت علاقه داره بنده هم به امید دیدنش دارم میبینم وگرنه سریال برام تموم شدس.
حالا یجوری میگی انگار باقیشون خوبن.پادشاه برحق و تنها کسیه که بنظزم حرف برا گفتن داره.
عجب این حقو از کجا آورده اگر کاری که این بشر با برادرش کردو لرد استارک می دونست هیچوقت رای به جانشینیش نمی داد چه برسه به سوزاندن دخترش یا اگه این حقو داشت مجبور نبود مزدور بخره که اونجوری تنهاش نزارند. اگه از دیدگاه شما نگاه کنیم حتی براذرش رابرتم حقی نداشت و این حق طبق منطق شما فقط برای تارگاریان هاست.
بله تو این سریال حتی لرد استارکم شخصیتش خاکستریه ولی مطمعنا حتی رمزیم اگه دختری داشت اینکارو باهاش نمی کرد که این بشر به خاطر طمع قدرت انجام داد

KING STANNIS
06-18-2016, 03:00 PM
عجب این حقو از کجا آورده
بشین سریال از اول ببین تا بفهمی از کجا اورده

اگر کاری که این بشر با برادرش کردو لرد استارک می دونست هیچوقت رای به جانشینیش نمی داد چه برسه به سوزاندن دخترش
دیگه قرار نیس همه چی به سادگی به دست بیاد.بعدشم این حرف یعنی کس دیگه ای برحقه بگو کی تا بگم میتونه از استنیس خطرناکتر و بی رحم تر باشه.

اگه این حقو داشت مجبور نبود مزدور بخره که اونجوری تنهاش نزارند.
الان چه ربطی داشت این حرفت؟؟؟:Smiley39::Smiley39::Smiley39:
خب به خاطر اینکه احتمال نمیداد اینهمه داستان درست بشه و اشتباهاتش سرباز کم داشت ضمن اینکه مزدور اسمش با خودشه ببینن اوضاع خرابه میپیچن به بازی
همچنان که دیدیم تو اپیزود ده سیزن پنجم.

این حق طبق منطق شما فقط برای تارگاریان هاست.
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:بنده مخالف سخت به حکومت رسیدن تارگرین ها هستم فک کنم کل انجمن هم بدونن.

مطمعنا حتی رمزیم اگه دختری داشت اینکارو باهاش نمی کرد که این بشر به خاطر طمع قدرت انجام داد
رمزی به زنش(سانسا)که وارث شمال بود رحم نکرد مگه ندیدی چطور باهاش رفتار میکرد حالا شما میگی به بچش رحم کنه عجب از این نظرتون.

پیشنهاد میکنم با دید بازتری به سریال نگاه کنین و تجویز بنده مجدد نگاه کردن کل سریال برای شماست.
ومن الله توفیق:Smiley17::Smiley17::Smiley17:

ali_n540
06-18-2016, 03:20 PM
بشین سریال از اول ببین تا بفهمی از کجا اوردهرمزی به زنش(سانسا)که وارث شمال بود رحم نکرد مگه ندیدی چطور باهاش رفتار میکرد حالا شما میگی به بچش رحم کنه عجب از این نظرتون.

پیشنهاد میکنم با دید بازتری به سریال نگاه کنین و تجویز بنده مجدد نگاه کردن کل سریال برای شماست.
ومن الله توفیق:Smiley17::Smiley17::Smiley17:
عزیز همه می دونم قضیه فرزند اونم فرزند دختر با سن پایین با همسر خیلی خیلی فرق می کنه دیگه واضحه که رمزی به خاطر چی با سانسا ازدواج کرد.حتی پدرکشیم به وحشتناکیه فرزند کشی اونم با سن کم و بیگناه نیست چه برسه به مثال شما
فکر کنم شما از اون سکانس اپیزود 9 فصل قبل بسیار لذت بردی که حس خوبی نسبت به استنیس داری برادرشم که به رابرت غاصب معروفه همون دنریس بسیار شرف داره به استنیس که عاشقشی.
گفتم اگه حقی باشه برای تارگاریان هاست مخصوصا که احتمال تارگاریان بودن جان اسنو بالاست.هر چیم باشه300 سال جکومت کردند.
استنیس قبل از کاری که با دخترش کرد خیلی بی گناهای دیگه ای را به خاطر طمعکاریش آتش زد که مشخصه شما سریال را ندید تا اینها را ببینید.

KING STANNIS
06-18-2016, 03:33 PM
فکر کنم شما از اون سکانس اپیزود 9 فصل قبل بسیار لذت بردی که حس خوبی نسبت به استنیس داری
لذت نبردیم اگر دقت کنی گفتم اشتباهاتی هم داشته منکر نشدم که اینو گفتی

برادرشم که به رابرت غاصب
رابرت بخاطر دزدین لینا خواهر ند توسط ریگار شورش کرد اگرشورش برای ناموس و کسی که دوستش داری لقب غاصب بودن به رابرت و ند میده همون بهتر که غاصب باشن که بعید میدونم حق با شما باشه.

همون دنریس بسیار شرف داره به استنیس که عاشقشی.
دنریس اژدهاهاش کم به مردم خسارت زدن.خودش کم خسارت زده برادراش کم خسارت زدن پدرش چی؟؟؟؟؟:Smiley39::Smiley39::Smiley39:

گفتم اگه حقی باشه برای تارگاریان هاست مخصوصا که احتمال تارگاریان بودن جان اسنو بالاست.هر چیم باشه300 سال جکومت کردند.
اهان چون سیصد سال حکومت کردن برحقن...:Smiley10:نظریه جالبیه در مورد جان فعلا مشخص نیس چیزی تازه با فرض تارگرین بودنش بیشتر عمرشو مگه با استارکها نبود؟

استنیس قبل از کاری که با دخترش کرد خیلی بی گناهای دیگه ای را به خاطر طمعکاریش آتش زد که مشخصه شما سریال را ندید تا اینها را ببینید.
میدونم اما مگه تارگرین ها نکردن دوست عزیز...

AminA
06-18-2016, 03:33 PM
در مورد دعوای سلطنت بین این دوستای عزیزمون و اینکه کی برحقه!
بنظر من اگه قراره به سلطنت این قاره حق کسی باشه و اگه تئوری تارگرین-استارک بودن جان اسنو هم درست باشه پس قطعا تخت آهن مال پسر "ریگار" هست که بازم اگه جان باشه پس تخت آهن مال "جان" هست و بس! نه دنریس ونه حتی ایگان!

ali_n540
06-18-2016, 04:43 PM
لذت نبردیم اگر دقت کنی گفتم اشتباهاتی هم داشته منکر نشدم که اینو گفتی

رابرت بخاطر دزدین لینا خواهر ند توسط ریگار شورش کرد اگرشورش برای ناموس و کسی که دوستش داری لقب غاصب بودن به رابرت و ند میده همون بهتر که غاصب باشن که بعید میدونم حق با شما باشه.

دنریس اژدهاهاش کم به مردم خسارت زدن.خودش کم خسارت زده برادراش کم خسارت زدن پدرش چی؟؟؟؟؟:Smiley39::Smiley39::Smiley39:

اهان چون سیصد سال حکومت کردن برحقن...:Smiley10:نظریه جالبیه در مورد جان فعلا مشخص نیس چیزی تازه با فرض تارگرین بودنش بیشتر عمرشو مگه با استارکها نبود؟

میدونم اما مگه تارگرین ها نکردن دوست عزیز...
1 عزیز بین اشتباه و کار وحشتناک عامدانه بسیار تفاوت هست مثلا کشتن یه آدم قتله اشتباه نیست اونم کسی که می دونی بیگناهه ولی اگر دادگاه کسی را محکوم کنه و بعدا مشخص بشه بیگناهه این اشتباهه.حالا شما هی مغاطه کن قضاوت با خواننده این مطلب
2-شما در انتها اشاره می کنید چون تارگاریان ها 300 سال حکومت کردند دلیلی بر حق بودنشان نیست ولی رابرت به خاطر این که ریگار لیانا را دزیده زده حکومت سرنگون کرده بر حقه عجب مغلطه ای می کنید شما. در توضیح باید بگم به احتمال بسیار بالا ریگار لیانا را ندزدیده بلکه این 2 عاشق هم بود و به احتمال بسیار بالا ثمره این عشق جان اسنو هست حتی اگر اینم درست نباشه مجوزی برای شورش و غصب تاج و تخت نیست در ضمن لیانا زن رابرت نبوده که ناموسش باشه رابرت عاشق لیانا بوده و اینطور که مشخصه عشقی از طرف لیانا نسبت به رابرت وجود نداشته.
3 اژدهاهای دنریس کلا یه نفر را کشتند که دنریس به زنجیرشان کشید نه مثل استنیس دخترش سوزند. دنریس حتما یه شایستگی داره که صاحب 3 اژدهاست و دیگران نیستند کل ظلم دنریس این بوده در حالی که استنیس علاوه بر دخترش چندین نفر بیگناهو سوزونده برادرشو کشته.
4-اینکه چرا شاه دیوانه اینکارو کرده اولا معلوم نیست شاید در ادامه مشخص بشه ولی همه اینها بعد شورش رابرت غاصب اتفاق افتاده دوما اینکار شاه دیوانه مجوزی برای دفاع از کارهای استنیس نمی ده.
در آخر اگه سوزاندن فرزند کم سن و سال اشتباه باشه نه هر اسم وحشتناکی که می شه روش گذاشت بهتره به احترام قضاوت شما سکوت کنیم و همگی عاشق استنیس دیوانه بشویم:Smiley10:

Winter
06-18-2016, 04:45 PM
در مورد دعوای سلطنت بین این دوستای عزیزمون و اینکه کی برحقه!
بنظر من اگه قراره به سلطنت این قاره حق کسی باشه و اگه تئوری تارگرین-استارک بودن جان اسنو هم درست باشه پس قطعا تخت آهن مال پسر "ریگار" هست که بازم اگه جان باشه پس تخت آهن مال "جان" هست و بس! نه دنریس ونه حتی ایگان!

اگه ریگارو و لینا ازدواج نکرده باشن باز هم جان حرامزاده ای میشه که حقی نسبت به تخت آهنین نداره ...پس دنریس وارث تارگرین هاس.

در هر حال به نظر من فرقی نمیکنه پسر کی بوده... جان ند استارکو پدرش میدونه و یه شمالی باراومده.
و فکر نمیکنم حتی اگه بفهمه پسر ریگاره یهو هوس سلطنت وستروس به سرش بزنه و بخواد شاه بشه.
این جان اسنویی که تو این چند سیزن شناختیم احتمالا تنها خواسته اش اینه که تو وینترفل کنار خواهرها و برادراش باشه.

لینا نامزد رابرت بود.
چه ریگار لیانارو دزدیده بود و چه عاشق هم بودن و فرار کردن در هر صورت کارشون خودخواهی و حماقت بود که باعث مرگ هزاران آدم شد.

شاه دیوانه هم کلا به سوزوندن علاقه داشته... این قضیه فقط مختص بعد از قیام رابرت نبود.
بعد ازینکه مشخص میشه لیانا ناپدید شده برندون استارک برادر بزرگتر ند با چند تا از همراهاش میره دربار و خواهان مجازات ریگار میشه.
شاه دیوانه اسیرشون میکنه و پدراشون به دربار احضار میشن.
ریکارد استارک میاد و برای آزادی پسرش تقاضای trial با مبارزه میکنه. شاه دیوانه قبول میکنه.
دستور میده ریکارد استارک رو بالای شعله های آتیش آویزون کنن و میگه مبارز من آتیشه.
همونجا هم به گردن برندون طناب میبندن و جلوش یه شمشیر میذارن.
در حالیکه ریکارد مقابل برندون در حال کباب شدن تو زرهش بوده برندون تلاش میکنه دستشو به شمشیر برسونه و اینجوری به تدریج خفه میشه.
هیچکدوم از افراد همراهشون هم زنده نمیمونن.
بعد ازین قضیه شاه به جان ارن دستور میده سر رابرت و ند رو که تحت حفاظتش بودن براش بفرسته.
جان ارن قبول نمیکنه و پرچمداراشو برای جنگ فرامیخونه و ند و رابرت هم همینکارو می کنن و اینطوری قیام رابرت شروع میشه.

یه ضرب المثلی تو وستروس هست که میگه وقتی قراره یه تارگرین بدنیا بیاد خدایان سکه میندازن... اون بچه یا دانا میشه یا دیوانه.

در مورد شیرین...
برای خود من یکی از غم انگیزترین صحنه های سریال سوزونده شدن شیرین به دستور پدرش بود.
کاری که استنیس کرد یه اشتباه نبود... تیر خلاص بود برای نابودی خودش.