PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hannibal | از کی می‌توانیم امید به بازگشت سریال داشته باشیم؟ | برایان فولر پاسخ میدهد

mr67
06-24-2016, 02:18 AM
http://picoup.ir/images/33816661368703863111.jpg

Collider (http://collider.com/hannibal-season-4-bryan-fuller/) در مصاحبه‌ای با برایان فولر خالق سریال هانیبال در مورد اینکه آیا طرفداران سریال (Fannibal ها) هنوز می‌تونن امیدی به بازگشت سریال داشته باشن سوال کرد. و فولر در جواب میگه:

بازیگرها حاضرن و من هم حاضرم که ادامشو بسازیم، مسئله فقط اینه که زمان مناسبی پیدا بشه که برنامه‌هامون با هم هماهنگ بشه. من بسیار دوست دارم که با Hugh Dancy و Mads Mikkelsen به گفتن این داستان ادامه بدم. این دو نفر همکارهای فوق‌العاده‌ای هستند و یکی از رضایت‌بخش ترین رابطه‌های بازیگر/شورانری رو باهاشون داشتم. پس مطمئنا دوست دارم این داستان رو ادامه بدم.

ژانویه امسال Hugh Dancy درباره ادامه سریال گفته بود: (اسپویلر خفیف در صورت ساخته شدن سریال)

برایان (فولر) ایده فصل چهارم رو به من گفته، اونجوری که اون توصیف کرده اگه کسی علاقه‌مند به ساختش باشه، واقعا خارق العاده است. یه شروع دوباره کامل بود، بشکل غیرقابل انتظاری ما رو به فصل اول برمی‌گردوند و اون کلیف‌هنگر پایانی کاملا معقول بود.

اما یکی دیگر از مشکلاتی که سر راه بازگشت هانیبال وجود داره مالکیت سریال‌ـه. وقتی NBC سریال رو کنسل کرد، آمازون حق پخش اینترنتی سریال رو داشت و در نتیجه مانع از این شد که نتفلیکس بتونه ادامه سریال رو بسازه (آمازون خودش می‌تونست سریال رو ادامه بده اما اینکارو نکرد). فولر در این مورد و تاثیرش بر آینده سریال هم میگه:

2 سال پس از پخش سریال ما می‌تونیم درباره انتخابهامون تحقیق کنیم. یعنی آگوست 2017 (تقریبا 1 سال و 1 ماه دیگه) زمانیـست که می‌تونیم شروع به صحبت درباره سریال بکنیم. اون زمان باید ببینیم حقوق سریال ازجمله کاراکترها و داستان به کی تعلق داره و چه شبکه یا پلتفرمی علاقه به ادامه سریال داره. من داستان رو دارم، بازیگرها هم برای داستان هیجانزده‌ان، پس آماده‌ایم که بریم اگه کسی باهامون همراه بشه.

http://picoup.ir/images/90883775923328854994.jpeg

هر چند برایان فولر در حال حاضر مشغول ساخت سریال‌های American Gods برای Starz و Star Trek برای CBS است اما طرفدارای سریال امیدتون رو از دست ندین، سریال‌های دیگه‌ای هم بودن که بعد از چند سال برگشتن، Curb Your Enthusiasm بعد از 5 سال داره به HBO برمی‌گرده، Prison Break بعد از پایانش در سال 2009 داره برمی‌گرده و نمونه‌های دیگه‌ای هم هست.

Miss Harley
06-24-2016, 03:12 AM
ممنون بابت تاپیک عالی! :Smiley30:
با این که از جایی که تموم شد خیلی راضیم ولی کیه که نخواد هانیبال برگرده :Smiley13::Smiley35::Smiley19:
دوست دارم فولر اول تمرکزش روی اون دو سریال مخصوصا امرکین گادز باشه، بعداً دوباره درست و حسابی به هانیبال برسه، آی مین ورث ده ویتینگ! :Smiley36: :Smiley22:

mr67
06-24-2016, 03:23 AM
ممنون بابت تاپیک عالی! :Smiley30:
با این که از جایی که تموم شد خیلی راضیم ولی کیه که نخواد هانیبال برگرده :Smiley13::Smiley35::Smiley19:
دوست دارم فولر اول تمرکزش روی اون دو سریال مخصوصا امرکین گادز باشه، بعداً دوباره درست و حسابی به هانیبال برسه، آی مین ورث ده ویتینگ! :Smiley36: :Smiley22:

مرسی از نظر لطفتون :Smiley17:
من خودمم بشدت منتظر سریال امرکین گادزم. با اون کست عالی و داستان و شخصیتهای جذاب واقعا خیلی پرامیسینگـه به قولی.

Miss Harley
06-24-2016, 03:34 AM
من خودمم بشدت منتظر سریال امرکین گادزم. با اون کست عالی و داستان و شخصیتهای جذاب واقعا خیلی پرامیسینگـه به قولی.

فوق العاده پرامسینگه! من که پوستر و عکسارو می بینم واقعا هایپ میشم، امیدوارم واقعا سریال موفقی باشه، بنظرم ارزشش رو داره. :Smiley19::Smiley20:

Katy Perry
06-24-2016, 03:44 AM

واقعا .... ینی به شدت منتظر این آمریکن گادزم و واقعا با چشم امید بهش نگاه می کنم ....

و مرسی بابت این تاپیک

3bastian
06-24-2016, 04:02 PM
ینی جفتشون زنده موندن وقتی پریدن ؟ :Smiley10:
من عاشقه Mads Mikkelsen ام و خیلی خوشحالم زودتر بیاد ...
خیلی خوبه هم Prison Break میاد هم هنیبال و چی از این بهتر :Smiley17:

Longmire
06-25-2016, 01:34 AM
واقعا روزی نیست که من به شبکه nbc فحش ندم بابت کنسل کردن این سریال. واقعا نمیدونم چی پیش خودشون فکر کردن
جدا سریالش یه اثر عالی از شخصیت هانیباله. بازی فوق العاده ای که میکلسن و دنسی تو نقشاشون ایفا کردن طوری بود که نقش انگار برای خودشون ساخته شده
پایان فصل 3 خیلی خوب کار شده بود ولی اینکه سریال ادامه پیدا کنه چیزیه که همه طرفداراش میخوان و منتظرشن

Raylan Givens
05-25-2017, 01:23 PM
http://picoup.ir/images/90903213930571793177.jpg

برایان فولر صحبت‌هایی از فصل چهارم هنیبال، با EW انجام داده:

من صحبت‌هایی با سازنده‌ی اجرایی سریال Martha De Laurentiis انجام دادم. صحبت‌هایی هم با مدز و هیو انجام دادم. همه‌مون در مورد دورنمای بازگشت داستان هنیبال، هیجان‌زده‌ایم. موانعی برای رد کردن وجود داره ... ولی یه ایده‌ی فوق‌العاده برای فصل چهارم، به ذهنم رسید. یه بخش جالب دیگه از رابطه‌ی بین ویل گراهام و هنیبال لکتر وجود داره که گفتنش می‌تونه مسحورکننده باشه. من ایده‌ی موردنظر رو با مدز و هیو درمیون گذاشتم، اونا هم خیلی مشتاقن.

EYE
05-25-2017, 06:06 PM
بابا واقعا دوس دارین برگرده؟!:|
من خودم عاشق این سریالم
ولی با اون پایان...
حیفه.حیفه اون پایانو خراب کنن بخدا :|
در ضمنسریال آخر فصل 2 یه سیزن فینالی فوق العاده و صد البته خونین رو نشون داد.ولی تو فصل 3 اومد اون پایانو خراب کرد(عملا همه زنده موندن بجز ابیگل).حالا آخر سیزن 3 ما باز یه پایان محشر و دیوونه کننده دیدیم.باز بیان اول فصل 4 اون پایان محشرو هم خراب کنن؟!!!(یعنی هم ویل زنده بمونه هم هانیبال.یعنی باز عملا همه زنده موندن.بجز رد دراگون البته!)خب بنظر من یکم لوس میشه.حیفه. باید همینجوری بمونه

Raylan Givens
05-25-2017, 06:12 PM
من خودم همیشه جزو افرادی بودم که می‌گفتم سریال نباید ادامه پیدا کنه، فصل سوم یکی از بهترین فصل‌های سریال بود [ با اینکه الکی اسم کنسلی خورده بود بهش ]، و یکی از بهترین پایان‌ها رو هم داشت؛ هرچند شاید پایانش در حد فصل دوم نباشه.هنوزم نظرم همینه. ولی دیگه ادامه پیدا کردن و ادامه پیدا نکردنش دست ما نیست :d

KING STANNIS
05-25-2017, 08:10 PM
Holy Hannibal

بشدت منتظرم...

mr67
05-26-2017, 06:43 PM
بابا واقعا دوس دارین برگرده؟!
من خودم عاشق این سریالم
ولی با اون پایان...
حیفه.حیفه اون پایانو خراب کنن بخدا

من خودم همیشه جزو افرادی بودم که می‌گفتم سریال نباید ادامه پیدا کنه، فصل سوم یکی از بهترین فصل‌های سریال بود [ با اینکه الکی اسم کنسلی خورده بود بهش ]، و یکی از بهترین پایان‌ها رو هم داشت؛ هرچند شاید پایانش در حد فصل دوم نباشه.هنوزم نظرم همینه. ولی دیگه ادامه پیدا کردن و ادامه پیدا نکردنش دست ما نیست :d

منم معمولا با اینجور ادامه دادنها موافقم نیستم ولی در این مورد به دلایلی موافقم. تو موارد مشابه معمولا سازنده‌ها بخاطر درخواست شبکه یا عدم موفقیتشون تو پروژه‌های دیگه برمیگردن سراغ پروژه‌ای که قبلا جواب پس داده یا خیلی اوقات می‌بینی نفر اصلی بخاطر اینکه درگیر پروژه‌های دیگه است تو اون ادامه نقش اصلی رو نداره و خب سریال به فنا میره. ولی اینجا بنظرم با یه مدل خوب از این نوع روبروییم، سریال فقط بخاطر تصمیم شبکه کنسل شده و برایان فولر ایده و قصد ساختن ادامه‌شو داشته و با این وجود اون پایان رو برای فصل سوم در نظر گرفته. بازیگرها هم که همه مثل ما اون پایان رو دیدن از ایده‌ای که برایان فولر داره استقبال کردن. الان هم تازه باید بگرده دنبال یه شبکه‌ای که بخواد سریال رو ادامه بده و همینجوری از روی شکم‌سیری نگفته خب حالا همه چی آماده ست وای نات؟

EYE
05-26-2017, 08:21 PM
منم معمولا با اینجور ادامه دادنها موافقم نیستم ولی در این مورد به دلایلی موافقم. تو موارد مشابه معمولا سازنده‌ها بخاطر درخواست شبکه یا عدم موفقیتشون تو پروژه‌های دیگه برمیگردن سراغ پروژه‌ای که قبلا جواب پس داده یا خیلی اوقات می‌بینی نفر اصلی بخاطر اینکه درگیر پروژه‌های دیگه است تو اون ادامه نقش اصلی رو نداره و خب سریال به فنا میره. ولی اینجا بنظرم با یه مدل خوب از این نوع روبروییم، سریال فقط بخاطر تصمیم شبکه کنسل شده و برایان فولر ایده و قصد ساختن ادامه‌شو داشته و با این وجود اون پایان رو برای فصل سوم در نظر گرفته. بازیگرها هم که همه مثل ما اون پایان رو دیدن از ایده‌ای که برایان فولر داره استقبال کردن. الان هم تازه باید بگرده دنبال یه شبکه‌ای که بخواد سریال رو ادامه بده و همینجوری از روی شکم‌سیری نگفته خب حالا همه چی آماده ست وای نات؟

اینو قبول دارم که اون پایان نوشته شد برای اینکه NBCسریالو کنسل کرد
ولی خب دیگ چیکارش میشه کرد؟نوشته شد دیگ:Smiley36:
الان برای ادامه باید شخصیتارو زنده کنن , که واقعا لوس میشه.چون اینکارو قبلا کردن.اگه دفعه اول بود میشد قبول کرد.ولی 2بار!اونم همچنین مرگ هایی رو؟!البته میشه فقط هانیبال زنده مونده باشه.ولی دیگه اینکه هردوشون زنده بمونن رو مخه.بهرجهت اگه هم برگرده باید بدن دست یه شبکه درست و حسابی و البته بی محدودیت!هانیبال از اون سریالاس که توش نباید دست سازنده ها رو بست.هر چی بخوان رو باید بزارن نشون بدن...

mootala
09-22-2019, 03:20 PM
دوستانی که این سریال و سری فیلم هارو دیدن:

چرا سریال کمی متفاوت از فیلماشه؟
مثلا اون قسمت هایی که در ایتالیاس در سریال ویل گراهام به دنبال هانیبال
اما در فیلم هانیبال 2001 مامور استارلینگ به دنبال هانیبال میگرده در حالی که استارلینگ در داستان سکوت بره ها و بعد از اژدهای سرخ میاد!
کدومش به کتاب نزدیکه؟

smh2011
09-23-2019, 11:02 AM
دوستانی که این سریال و سری فیلم هارو دیدن:

چرا سریال کمی متفاوت از فیلماشه؟
مثلا اون قسمت هایی که در ایتالیاس در سریال ویل گراهام به دنبال هانیبال
اما در فیلم هانیبال 2001 مامور استارلینگ به دنبال هانیبال میگرده در حالی که استارلینگ در داستان سکوت بره ها و بعد از اژدهای سرخ میاد!
کدومش به کتاب نزدیکه؟

سریال بیشتر به کتاب ها نردیکه... رمان های هانیبال 4تا کتاب هست.
اولین کتاب اژدهای سرخ هست که تقابل هانیبال با ویل گراهام هست.
دومین کتاب سکوت بره ها که کاراکتر استرلینگ وارد میشه. بعدش هم دو کتاب هانیبال و Hannibal Rising هست.
سریال به ترتیب کتاب ها داشت جلو میرفت و احنمالن فصل چهارم داستان ویل گراهام به نتیجه میرسید و خود برایان فولر هم گفته بود که توی فصل چهارم وارد کتاب سکوت بره ها میشه.
مجموعه فیلم ها از کتاب سکوت بره ها داستان رو شروع میکنه. بعد سراغ رمان هانیبال میره و فیلم بعدی یه فلش بک به اژدهای سرخ هست.
فک کنم چند سال بعد از آخرین کتاب هم یه فیلم ساخته شد که زیاد مورد توجه قرار نگرفته.
درکل با کمال احترام به آنتونی هاپکینز و نقش آفرینی خیره کنندش توی سکوت بره ها نسخه هانیبال برایان فولر رو بیشتر پسندیدم. فضای سریال به شدت به فضای کتاب نزدیک تره. انگار تک تک تمثیل های کتاب رو بریان فولر تصویرسازی کرده.
دوستانی که سریال رو دوست داشتن حتمن کتابش رو بخونن. ترجمه مناسبی هم ازش توی بازار موجوده ( یا حداقل تا 3 سال پیش موجود بود... الان رو مطمئن نیستم)