PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مـانــگــــا One Piece | بـحـــث و گـفـتــــگـو

Being Amin
07-24-2016, 02:40 AM
http://picoup.ir/images/49426133010714713723.jpg

»» خب، از اسم تاپیک معلومه دیگه؛ اینجا درمورد چپترهای هفتگی مانگای وان پیس به بحث و جدال خواهیم پرداخت! چپترهای جدید هر هفته روز جمعه روی نت قرار میگیرن و آخرین چپتر منتشر شده هم چپتر 865 بود. برای اطلاعات بیشتر میتونید به این تاپیک+ (http://tvworld.info/showthread.php?t=45389) سر بزنید!

Being Amin
07-24-2016, 12:14 PM
چپتر 833:

http://picoup.ir/images/09474131171503436620.jpg

هولی شت! عجب جنگی شد بین پسر و پدر! شانس آوردم این دوتا چپتر رو باهم خوندم. بلاخره داره یه چیزایی از گذشته سانجی دستمون میاد. خونوادش عجب ظالمایی هستن! آخه چطور دلشون اومد با یه بچه اینکارا رو بکنن؟! اون خواهر عوضیش (هرچند خیلی خون دماغه :دی ولی بازم) هم اون چیزارو زد به دستش حالا چجوری در بره؟
در عجبم لوفی با بیگ مام درگیر میشه یا با گِرماها ( گِرماست یا جِرما؟)! البته فعلا باید خودشو از اون جنگل بکشونه بیرون!
موندم این عروسی به کجا ختم میشه؟

DUCHESS
07-24-2016, 02:38 PM
833 :

داستان به طرز خفنی جون گرفت و یه مبارزه خیلی خوبی داشتیم ، چه خانواده ای هستن اینا ، چه دیواری هم داشتن لامصبا :d
فقط من یه چیزی رو نفهمیدم ، چون این چپتر رو سریع و سیر خوندم ، سانجی قبل از این که با جاجی بجنگه ، با یونجی جنگیده بود دیگه ، نه؟! که سرویسش کرده بود انگار
خوبه جاجی فهمید قوی ترین فرزندش کیه و چقدر این بشر تغییر کرده!
در مورد اون دستبند هایی هم که خورد به دست سانجی دقیق یادم نیست نشون داده شده باشه ولی یجا خوندم با هاکی میشه بدون دردسری جداشون کرد ، حالا دقیق یادم نیست با کدوم هاکی بود ، پادشاهی یا... :-?

Being Amin
07-24-2016, 03:33 PM
833 :

داستان به طرز خفنی جون گرفت و یه مبارزه خیلی خوبی داشتیم ، چه خانواده ای هستن اینا ، چه دیواری هم داشتن لامصبا :d
فقط من یه چیزی رو نفهمیدم ، چون این چپتر رو سریع و سیر خوندم ، سانجی قبل از این که با جاجی بجنگه ، با یونجی جنگیده بود دیگه ، نه؟! که سرویسش کرده بود انگار
خوبه جاجی فهمید قوی ترین فرزندش کیه و چقدر این بشر تغییر کرده!
در مورد اون دستبند هایی هم که خورد به دست سانجی دقیق یادم نیست نشون داده شده باشه ولی یجا خوندم با هاکی میشه بدون دردسری جداشون کرد ، حالا دقیق یادم نیست با کدوم هاکی بود ، پادشاهی یا... :-?

آره، زده بود کله‌ی یونجی رو از حالت عادیش خارج کرده بود بعد با دستگاه پرس درستش کردن :Smiley14:
قوی‌ترین که آره! تازه سانجی اصلا جدی مبارزه نمیکرد و از هیچکدوم از حرکات جدیدش استفاده نکرد وگرنه میشه گفت پدرش هم به گردش نمیرسه چه برسه به خواهر برادراش! تازه خانواده گرما همه از تکنولوژی و اینجور چیزا اسفاده میکنن و میشه گفت بدون این تکنولوژی ها هیچی نیستن!
جالب اینجا بود که معلوم شد سانجی تو شمشیرزنی هم مهارت داره ظاهرا ولی بخاطر محافظت از دستهاش ازش استفاده نمیکنه!!
اون فلش بکی هم که سانجی پشت میله‌ها بود (صفحه 14)، تو بعضی از فروم ها به این (https://en.wikipedia.org/wiki/Man_in_the_Iron_Mask) ربطش دادن!

DUCHESS
07-24-2016, 04:46 PM
آره، زده بود کله‌ی یونجی رو از حالت عادیش خارج کرده بود بعد با دستگاه پرس درستش کردن :Smiley14:
قوی‌ترین که آره! تازه سانجی اصلا جدی مبارزه نمیکرد و از هیچکدوم از حرکات جدیدش استفاده نکرد وگرنه میشه گفت پدرش هم به گردش نمیرسه چه برسه به خواهر برادراش! تازه خانواده گرما همه از تکنولوژی و اینجور چیزا اسفاده میکنن و میشه گفت بدون این تکنولوژی ها هیچی نیستن!
جالب اینجا بود که معلوم شد سانجی تو شمشیرزنی هم مهارت داره ظاهرا ولی بخاطر محافظت از دستهاش ازش استفاده نمیکنه!!
اون فلش بکی هم که سانجی پشت میله‌ها بود (صفحه 14)، تو بعضی از فروم ها به این (https://en.wikipedia.org/wiki/Man_in_the_Iron_Mask) ربطش دادن!

با توجه به این تئوری که ممکنه طرف یکی از اعضای سلطنتی بوده میشه به قضیه این خانواده ربطش داد و ... :-? کلا با این چپتر خیلی مشتاق تر شدم که فلش بک های این وینسموک هارو بیشتر ببینم!
یه بار یادمه سانجی با شمشیر(البته بیشتر شبیه کارد بود :d ) جنگید و اولین بار اونجا فکر کنم غیر مستقیم به مهارت شمشیر زنیش اشاره شده بود ، طوری بود که فکر کنیم بخاطر مهارت آشپزیش و کار با وسایل آشپزی هست.(فکر کنم آرک واترسون/انیس لابی بود)

Being Amin
07-24-2016, 04:58 PM
با توجه به این تئوری که ممکنه طرف یکی از اعضای سلطنتی بوده میشه به قضیه این خانواده ربطش داد و ... :-? کلا با این چپتر خیلی مشتاق تر شدم که فلش بک های این وینسموک هارو بیشتر ببینم!
یه بار یادمه سانجی با شمشیر(البته بیشتر شبیه کارد بود :d ) جنگید و اولین بار اونجا فکر کنم غیر مستقیم به مهارت شمشیر زنیش اشاره شده بود ، طوری که فکر کنیم بخاطر مهارت آشپزیش هست.(فکر کنم آرک واترسون/انیس لابی بود)

یه ربط دیگه ای هم که داره اینه که اودا گفته بود که سانجی نژادش فرانسویه و آیرون مَسک هم فرانسویه! البته فقط در حد نظریه است ولی اودا همیشه شخصیت هاش رو براساس یکی از شخصیت های تاریخی خلق میکنه پس یه احتمالاتی هست :-?

Zombieland
07-25-2016, 12:03 AM
من مانگا نمیخونم این تایپک زدین وسوسه میشه ادم هی میخوام با این دست بزنم رو اسپویلر با اون دست جلوشو میگیرم ولی:Smiley7:
اودا دو سال پیش گفته بود 60 درصد مانگا اومده الان دوباره تو یه مصاحبه گفته 65 درصد :Smiley10: دو سال 5 درصد:Smiley15:ولی من خوشحالم چون اصلا نمیخوام تموم شه:Smiley69:
سوال : هر قسمت این انیمه یک چپتر میگیره؟

Being Amin
07-25-2016, 12:12 AM
من مانگا نمیخونم این تایپک زدین وسوسه میشه ادم هی میخوام با این دست بزنم رو اسپویلر با اون دست جلوشو میگیرم ولی:Smiley7:
اودا دو سال پیش گفته بود 60 درصد مانگا اومده الان دوباره تو یه مصاحبه گفته 65 درصد :Smiley10: دو سال 5 درصد:Smiley15:ولی من خوشحالم چون اصلا نمیخوام تموم شه:Smiley69:
سوال : هر قسمت این انیمه یک چپتر میگیره؟

بخون بابا بخون رستگار شی :Smiley36:
با این اوصاف تا ده سال دیگه در خدمت استادیم!

تا اونجایی که میدونم بعضی وقتا یک قسمت شاید اومد دو چپتر رو انیمه کرد و بعضی وقتا انیمه تو دو قسمت هم یک چپتر رو تموم نمیکنه ولی بطور کلی میشه گفت هر قسمت انیمه یک چپتر میگیره!!

Being Amin
07-31-2016, 02:11 AM
چپتر 834:

صفحه آخر :Smiley10:! قضیه چی بود؟ چرا از هرکدوم چندتا بود؟ سانجی چرا اونجا بود؟ :Smiley10: خدا رحم کنه! لوفیِ بدبخت نمیدونست چیکار کنه :))
بروک خیلی باحال بود این چپتر :Smiley14:

DUCHESS
07-31-2016, 02:39 AM
چپتر 834:

صفحه آخر :Smiley10:! قضیه چی بود؟ چرا از هرکدوم چندتا بود؟ سانجی چرا اونجا بود؟ :Smiley10: خدا رحم کنه! لوفیِ بدبخت نمیدونست چیکار کنه :))
بروک خیلی باحال بود این چپتر :Smiley14:

لوفی همینطوریش شیرین میزنه ، خدا بخیر کنه تو این وضعیت میخواد چه کنه معلوم نیست :))
یه چیز دیگه ، بچه کاپون و لولا هم بس جالب بود :Smiley14:
امیدوارم استاد تو این 3 4 چپتر آینده یه سری به زورو و لاو اینا بزنه و مثل سانجی و نامی تو آرک درس روسا غیبتشون خیلی طولانی نشه :Smiley19:

Being Amin
07-31-2016, 03:23 AM
لوفی همینطوریش شیرین میزنه ، خدا بخیر کنه تو این وضعیت میخواد چه کنه معلوم نیست :))
یه چیز دیگه ، بچه کاپون و لولا هم بس جالب بود :Smiley14:
امیدوارم استاد تو این 3 4 چپتر آینده یه سری به زورو و لاو اینا بزنه و مثل سانجی و نامی تو آرک درس روسا غیبتشون خیلی طولانی نشه :Smiley19:

دقیقا :))
میگم اون لولا بود حالا؟ همون که تو تریلر بارک بود؟ خواهری چیزیش نیست؟
خدا کنه مثل قضیه سانجی نشه! اگه یه سال زورو رو نشون نده مطمئن باش طرفدارا اعتصاب میکنن :Smiley36:

DUCHESS
07-31-2016, 11:28 AM
دقیقا :))
میگم اون لولا بود حالا؟ همون که تو تریلر بارک بود؟ خواهری چیزیش نیست؟
خدا کنه مثل قضیه سانجی نشه! اگه یه سال زورو رو نشون نده مطمئن باش طرفدارا اعتصاب میکنن :Smiley36:

آره همون که تو تریلر بارک بود ، من البته یه چک کوچیک کردم ویکی وان پیس رو ، کاراکتراشون از هم جدا بود(همسر کاپون و لولا) و 2 تا صفحه جدا داشتن ولی خب فکر کنم خودش باشه به احتمال زیاد ، خیلی شبیهش بود ، البته شاید دوقلوی چیزی باشه معلوم نیست بازم :d

Being Amin
07-31-2016, 12:38 PM
آره همون که تو تریلر بارک بود ، من البته یه چک کوچیک کردم ویکی وان پیس رو ، کاراکتراشون از هم جدا بود(همسر کاپون و لولا) و 2 تا صفحه جدا داشتن ولی خب فکر کنم خودش باشه به احتمال زیاد ، خیلی شبیهش بود ، البته شاید دوقلوی چیزی باشه معلوم نیست بازم :d

بنظر منم دو قلویی چیزیی بود آخه اگه واقعا لولا بود وقتی خبر دار میشد که کلاه حصیری ها اومدن میرفت سراغشون ولی این یکی هیچ واکنشی نشون نداد. من امید داشتم لولا کسی باشه که لوفی رو از دست ماما نجات بده یا کلا یه واسطه ای باشه بینشون ولی وقتی دیدم ماما با پسر خودش چیکار کرد، کلا بیخیال این ایده شدم :|

DUCHESS
07-31-2016, 04:48 PM
وقتی دیدم ماما با پسر خودش چیکار کرد، کلا بیخیال این ایده شدم :|

دقیقا ، نکته خوبی بود :\ من موندم لامصب جیمبه رو چه تهدیدی کرده که بیخیال اون تصمیم و درخواستش شده :-? از این زن روانی هرچی بر میاد!

Being Amin
08-11-2016, 07:02 AM
عجب چپتری بود این 835! خیلی کیف کردم :Smiley36:
بلاخره قدرت ماما معلوم شد و میوه‌ـش هم رو شد. اون مردِ دفن شده هم که فقط سرش بیرون بود هم مثل اینکه همسر ماما بوده بیچاره طلاقش داده :Smiley14:
قضیه ی لولا هم مشخص شد! گفتن فرار کرده؛ احتمالا نتونسته حکومت استبدادی ماما رو تحمل کنه و پا به فرار گذاشته یا هم به دلایل دیگر :-?

Being Amin
08-28-2016, 07:25 AM
این دوتا چپتر آخری خیلی خوب بودن!

چپتر 837 :

فکر کن یکی از فرمانده‌های ماما جایزه‌ـش 800 میلیون بریه، اونوقت خود ماما چی!؟! اگه به جایزه سر کراکر اعتماد کنیم میشه گفت در رابطه با قدرت تقریبا در حد و اندازه دوفلامینگو ـه پس احتمال یک جنگ جدی بین کراکر و لوفی پایینه! موندم چوپر و کروت چجوری از توی آون آینه درمیان :-?! هنوز نامعلومه واسم که نامی میخواد با اون ویور کاردا چیکار کنه! یعنی چه استفاده ای میخواد ازش بکنه؟ خدا رحم کنه :دی
دنده چهار هم بعد چندوقت خیلی حال داد >:)

DUCHESS
09-02-2016, 04:43 PM
838

عجب هیولایی بود این کراکر :| اینا تازه فرمانده های یونکو ـن ، خود یونکو چی باشه :Smiley19: حالا لوفی چطور از پسش بر اومده معلوم نیس :|
نمیدونم چرا حس میکنم چوپر و کروت از طریق همون آینه ها دقیقا وسط مهمونی سر و کلشون پیدا میشه :d
به شدت منتظرم سانجی با این 2 تا داداشاش ملاقات کنه و یه مبارزه ای هم بکنن که شدیدا میپسندیم :d چه وضعیت بدی هم داشت سانجی ـمون ، بدجور گیر کرده :(

Being Amin
09-03-2016, 12:28 AM
838

عجب هیولایی بود این کراکر :| اینا تازه فرمانده های یونکو ـن ، خود یونکو چی باشه :Smiley19: حالا لوفی چطور از پسش بر اومده معلوم نیس :|
نمیدونم چرا حس میکنم چوپر و کروت از طریق همون آینه ها دقیقا وسط مهمونی سر و کلشون پیدا میشه :d
به شدت منتظرم سانجی با این 2 تا داداشاش ملاقات کنه و یه مبارزه ای هم بکنن که شدیدا میپسندیم :d چه وضعیت بدی هم داشت سانجی ـمون ، بدجور گیر کرده :(

اول اینکه اعصابم بشدت از دست اودا خورده چون گمونم میخواد همون کاری رو که با سانجی کرد با زورو هم بکنه :Smiley104:

اصلا غیر ممکنه تو دو سه تا چپتر کراکر رو شکست بده، احتمال اینکه این جنگ به سر انجام نرسه زیاده!
اینم فکر جالبیه، بروک و اون پلنگه که اسمش یادم نمیاد هم قراره یه کارایی بکنن احتمال داره سر از جشن دربیارن.
سانجی هم که چی بگم خدایی دلم خونه :Smiley19:

هفته بعد مانگا نداریم، لـــعــنـتــی!

Being Amin
09-17-2016, 07:51 PM
وروجک‌های لوس و ننری که ارزش یه وعده غذای گرمُ نمی‌دونن...، مرد‌هایی که بدون شرم دست‌ـشونُ روی زن‌ها بلند می‌کنن...، اشراف زاده‌هایی که برای زندگی زیر دستاشون هیچ ارزشی قائل نیستن...، همه‌ی کارهایی که شما انجام می‌دید، تمام چیزهایی که برای شما ارزش محسوب میشن...تمام وجود من ازشون متنفره!!
-سانجی

محمدجواد کجایی؟:d! آقا من بلاخره فهمیدم این Germa 66 چجوری تلفظ میشه؛ جِرما! میدونی چرا؟ با این چپتر مشخص شد که اودا این خانواده رو از نازی‌های آلمانی الهام گرفته با نمادی که تو صفحه 2 نشون داد:

http://picoup.ir/images/07124697517866770773.jpg

پس این Germa هم میشه گفت مخفف German ـه!
جالبه!

DUCHESS
09-17-2016, 08:57 PM
محمدجواد کجایی؟:d
این چپتر رو دیروز خوندم ، یادم رفت بیا حرف بزنم در موردش :d ولی خب خیلی چسبید و میزان نچسبی این وین اسموک ها برام بیشتر شد! حس میکنم این وسط ریجو بهتر باشه نسبت به بقیشون باز...
آخ آخ دیدن چهره سانجی بعد از این که پدرش تهدید کرد استادش رو میکـُشه چقدر دردناک بود ، اصن داغون شدم :Smiley19: امیدوارم هرچه سریعتر یه مبارزه بین سانجی وداداشاش رخ بده !

و اون پیج آخر!! هولی شت! چهره سانجی دیدنی بود ، با خودش میگفت این خانواده ما دیگه چه هیولاهایی هستن!

پ.ن:استاد انگار فعلا بیخیال زورو و لاو شده :\ دل نبندیم بهتره -__-

Being Amin
09-17-2016, 09:24 PM
این چپتر رو دیروز خوندم ، یادم رفت بیا حرف بزنم در موردش :d ولی خب خیلی چسبید و میزان نچسبی این وین اسموک ها برام بیشتر شد! حس میکنم این وسط ریجو بهتر باشه نسبت به بقیشون باز...
آخ آخ دیدن چهره سانجی بعد از این که پدرش تهدید کرد استادش رو میکـُشه چقدر دردناک بود ، اصن داغون شدم :Smiley19: امیدوارم هرچه سریعتر یه مبارزه بین سانجی وداداشاش رخ بده !

و اون پیج آخر!! هولی شت! چهره سانجی دیدنی بود ، با خودش میگفت این خانواده ما دیگه چه هیولاهایی هستن!

پ.ن:استاد انگار فعلا بیخیال زورو و لاو شده :\ دل نبندیم بهتره -__-

آره ریجو هم از بحث خودن دماغ(:دی) بودنش که بگذریم، میشه گفت یه کم از بقیه بهتره؛ البته هنوز شخصیت واقعیش رو نشده مثلا دلیل اینکه لوفی رو نجات داد چی بود؟ خیلی مشکوکه! بعضیا میگن از اعضای انقلابیونه :Smiley10:

اون دستبند لعنتی رو بستن دستش همه چی رو خراب کرده وگرنه تا حالا چند بار کله‌ی نیجی رو صاف کرده بود مخصوصا با این کار آخریش اون بلایی که سر اون دختره کوزت اورد!

پیج آخری هم مثل اینکه جرما داره سرباز تولید میکنه! خدا میدونه میخواد چیکار کنه!

پ.ن:زورو و لاو :Smiley15:

DUCHESS
09-18-2016, 12:16 AM
خیلی مشکوکه! بعضیا میگن از اعضای انقلابیونه
از این ایده به شدت حمایت میکنم :)) خیلی مشکوکه ، استاد غیرقابل پیشی بینیه تو اینجور موارد ، از کجا معلوم شاید این ریجو از همشون "هیولا" تر بود! حتی بدتر از پدره!

پیج آخری هم مثل اینکه جرما داره سرباز تولید میکنه! خدا میدونه میخواد چیکار کنه!

نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه اینا ممکنه به بیگ مام رکب بزنن یجورایی و از این ارتشش برای اینکار استفاده کنه! البته فقط در حد حدسه :d

Being Amin
09-18-2016, 01:31 AM
از این ایده به شدت حمایت میکنم :)) خیلی مشکوکه ، استاد غیرقابل پیشی بینیه تو اینجور موارد ، از کجا معلوم شاید این ریجو از همشون "هیولا" تر بود! حتی بدتر از پدره!

نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه اینا ممکنه به بیگ مام رکب بزنن یجورایی و از این ارتشش برای اینکار استفاده کنه! البته فقط در حد حدسه :d

راس میگی! ممکنه مثل هیسوکا توی هانتر سایکوپث باشه و لوفی رو به این خاطر نجات داد که بعدا که قوی تر شد حسابشُ برسه! بعید نیست :))

منم حدس میزنم این نقشه‌های بزرگشون همش توسط لوفی و برو بکس خراب بشه! همین الانش هم نقشه‌ی بیگ مام که میخواست اون بچه‌ها رو غول کنه رو خراب کردن!

کلا همه چی به لوفی بستگی داره! فقط الان باید خودشُ از اون جنگله نجات بده!

DUCHESS
09-22-2016, 12:19 AM
840

I'm... I'm So Sorry!! I'm So Sorry For Being Born Weakling

:(( لعنت به این خانواده ! چقدر بی رحم آخه! چه کردن با این سانجی بدبخت!
همونطور گفتم انگار این ریجو از همشون یه نمه آدم تره ! :d

DUCHESS
10-08-2016, 03:39 PM
این 841 و 842 چقدر خوب بودن ، عالی بودن! مخصوصا 841 که یکی از بهترین چپترهای وان پیس بود برام از وقتی که دارم مانگا رو دنبال میکنم.

به نظرم تا الان سانجی تلخ ترین فلش بک کلاه حصیری هارو داشته ، واقعا بد بود! اعصابم داغون شد. اونجا که برای مادرش غذا پخته بود و برده بود اصن عجیب احساساتی شدم.
ریجو هم که.. :Smiley41:

و چی بگم در وصف این لوفی لعنتی ! چه کرد با کراکر :Smiley14:

Being Amin
10-10-2016, 04:08 AM
چپتر 841 و 842

سانجیمون چه گذشته تراژدیکی داشته؛ فکر کنم وقتی که توی انیمه این صحنه‌ها رو ببینم گریه‌ـم بگیره!

بلاخره لوفی رو هم نشون داد؛ مثل همیشه کله خر:Smiley14: دهن کراکر رو سرویس کرده بود، هی بیسکوییاتشُ میخورد :Smiley14:

هفته بعد مانگا نداریم:|

DUCHESS
10-27-2016, 08:13 PM
844

Wait!! Do you really think you can get rid of me only by this!? You kicked me many times, but it is you whose feeling hurts!

Don't make me wait long sanji , Without you i won't ... i can't become the pirate king

:((

Being Amin
10-28-2016, 07:20 AM
چپتر 844

یکی از بهترین چپترهای وان پیس رقم خورد بی شک! چپتری به شدت تاثیرگذار! واقعا نمیتونم احساسم رو در قالب کلمات بگنجونم؛ زبونم بند اومده! هرچقدر بگم کم گفتم :Smiley19:

DUCHESS
11-02-2016, 10:45 PM
845

حیف و صد حیف که تو یکی از حساس ترین وضعیت ها-رسیدن ارتش بیگ مام به لوفی- مانگا بریک خورد :|
بین سانجی و پودینگ هم عجب لاو استوری بوجود اومد :d

DUCHESS
12-22-2016, 07:34 PM
850

استاد گفته بود امسال سال سانجی ـه ، فکر کنم منظورش این بود امسال سال نابود کردن سانجی ـه! انواع و اقسام بدبختی و بدشانسی براش رخ داده تو این آرک و این چپتر آخری هم دیگه به طور کامل داغونش کرد! پودینگ لعنتی! چقدر مظلوم بود این چپتر سانجی :( داغونش شدم (صفحه آخر :Smiley19: ) برای اولین بار این حس رو دارم که ممکنه یکی از اعضا کلاه حصیری ها ممکنه جون سالم به در نبره و کشته بشه ، این بدبخت خودکشی نکنه خیلی کار کرده!

چقدر بازیگر خوبی ـه این پودینگ و چقدر نقشه خوبی کشیده بوده این بیگ مام برای گرفتن ارتش وین اسموک ها!

این آرک فوق العاده بوده و به طرز وحشتناکی غیرقابل پیش بینی -___-

2 هفته مانگا نداریم انگار :| هعی...

Being Amin
12-23-2016, 01:53 PM
سانجی!!! صفحه آخری داغون شدم! چقدر بدشانسه آخه این سانجی:Smiley19:
مانگا داره فوق العاده پیش میره!!

DUCHESS
05-11-2017, 04:32 PM
865

بعد از یه مدت آرامش مهمونی شروع شد و وسط جنگ فلش بک... البته کلا از فلش بک های وان پیس استقبال میشه و به جز موارد خیلی خیلی محدودی همه فلش بک ها خوب و عالی بودن... و قطعا فلش بک یه یونکو لذت بخش خواهد بود تازه کجا؟ الباف... :Smiley19:

http://picoup.ir/images/78670127966622981346.jpg

هفته بعد بریک :\

Being Amin
05-12-2017, 03:38 AM
865

بعد از یه مدت آرامش مهمونی شروع شد و وسط جنگ فلش بک... البته کلا از فلش بک های وان پیس استقبال میشه و به جز موارد خیلی خیلی محدودی همه فلش بک ها خوب و عالی بودن... و قطعا فلش بک یه یونکو لذت بخش خواهد بود تازه کجا؟ الباف... :Smiley19:

http://picoup.ir/images/78670127966622981346.jpg

هفته بعد بریک :\

فلک بک های وان پیسُ خیلی دوس دارم از اون جهت که نظر آدمُ در مورد یک شخصیت کاملا عوض میکنه یکی از نمونه های اخیر مثل سنیور پینک که اولش به هیچ ازش خوشم نمیومد ولی بعد از فلش بک رسما عاشقش شدم:Smiley36: موندم بیگ مام چی شده که اینجوری از آب در اومده!

DUCHESS
06-17-2017, 05:27 AM
869

اول بگم فلش بکای بیگ مام چقدر خلاصه بود ولی خب این که وسط جنگ باز خیلی مارو معطل نکرد اودا و سریع اومد سراغ اصل قضیه راضی کننده اس :d

چه میکنه این کاتاکوری ، لعنتی از یک کنار شخم زد :| و باز هم ثابت شد یونکو تو یه سطح دیگه اس...

این صندوقچه و گنجینه جزیره فیشمن ها اینقدر روش حساب باز شده بود افتاد پایین که ، خوب ترولمون کرد اودا :Smiley14: حالا وضعیت پیچیده ای شده معلوم نیس چطور قراره اینا جون سالم به در ببرن...

kntu
07-22-2023, 06:51 PM
مانگای انگلیسی رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
ایا همش سیاه سفیده یا رنگیش هم در دسترسه؟

VIVA THE ROCK
07-23-2023, 02:14 AM
مانگای انگلیسی رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
ایا همش سیاه سفیده یا رنگیش هم در دسترسه؟

از سایت Viz
هر چپتر جدید که میاد کامل سیاه و سفیده

Mahdi Razor
07-28-2023, 07:49 AM
من زیاد مانگا خون نیستم، بهتره بگم اصلا نیستم ولی به شدت منتظرم egghead رو تو انیمه ببینم، پنل هاشو دیدم خیلی آرک خفنی به نظر میرسه، البته با این روند تویی انیمیشن فکر کنم تا اواسط 2024 شروع نشه تو انیمه -_-