PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Mr. Robot | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود ششم

Katy Perry
08-11-2016, 09:46 AM
http://picoup.ir/images/09224008191634284993.jpg

Season 2, Episode 6
eps2.4_m4ster-s1ave.aes

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt5345894/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت : آقای روبات تلاش می کند تا به الیوت ثابت کند می تواند مفید واقع شود . نقشه ی دارلین و آنجلا مطابق چیزی که پیش بینی می شد پیش نمی رود .

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47000&p=210623&viewfull=1#post210623)

.Ven0m.
08-11-2016, 03:52 PM
، من خودم از اونام كه كلا با هر اپيزودش حال كردم ، اما اين واقعا لذت بردن از ثانيه ها بود.
خود سم اسماعيل هم گفت كه اين قسمت بهترين كارمون بوده(نسبت به قبلى ها)
كلا سريال هاى عالى با بعضى قسمت ها ثابت ميكنن چيزى بيشتر از عالين اينم از همونا بود.

yaldakh
08-11-2016, 07:49 PM
اپیزود عالی
اولش یاد سوپرنچرال افتادم:Smiley14:
قضیه تایرل هنوز نامشخصه!انجلا هم که گیر کرده
الویتم که دیگه فکر کنم نیمه ی دیگه خودشو پذیرفته

Dr. HANNIBAL LECTER
08-11-2016, 11:50 PM
امتیاز من به این قسمت 10 از10 عالی بود. و همچنین دیالوگ زیبا Mr. Robot که گفت" حقیقت و صداقت زیاد به کشتنت میده...."

Alireza-cRm
08-12-2016, 11:39 AM
http://picoup.ir/images/79051016406087221230.jpg

واااااای کل فصل یه طرف یه ربع اول این قسمت هم یه طرف، سم اسماعیل گل کاشتی مرد

خیلی قشنگ کل سریال رو تو این سیتکام جا دادن عالی بود بعضی جاهاش واقعا خنده دار بود:Smiley36:

پ.ن: فلش بک این قسمت هم خیلی خوب بود

K1_Fa
08-12-2016, 01:58 PM
http://s1.picofile.com/file/8263466018/Capture.JPG

این قسمت به نظرم واقعا ضعیف بود ، اصن اون سیتکام اول بی معنی بود و مسخره ، این همه راه برای نشون دادن بچگی و خاطراتشون وجود داشت ولی این راه اصلا جالب نبود
تنها قسمت خوب سریال زمانی بود که آنجلا و دارلین داشتن سعی میکردن FbI رو هک کنن ، از اون خانم دام هم که واقعا بعید بود، تو هر قسمت یه چیزی کشف می کرد اما این قسمت کلا بی فایده بود و فقط تونستیم احمد رو ببینیم به لطفش !

پ.ن : به خاطر همین چهره باید به رامی ملک امی بهترین بازیگر رو بدن ! :Smiley35:

pro_translator
08-12-2016, 03:13 PM

این قسمت به نظرم واقعا ضعیف بود ، اصن اون سیتکام اول بی معنی بود و مسخره ، این همه راه برای نشون دادن بچگی و خاطراتشون وجود داشت ولی این راه اصلا جالب نبود
تنها قسمت خوب سریال زمانی بود که آنجلا و دارلین داشتن سعی میکردن FbI رو هک کنن ، از اون خانم دام هم که واقعا بعید بود، تو هر قسمت یه چیزی کشف می کرد اما این قسمت کلا بی فایده بود و فقط تونستیم احمد رو ببینیم به لطفش !

سم اسماعیل توی توییتر خودش گفت این بهترین اپیزودیه که تا حالا ساخته‌ایم... :Smiley35:

اصلا هدف نمایش بچگی الیوت نبود... این رویا توی ذهن الیوت بود (در حالت اغما) و واقعی هم نبود اصلا... :Smiley10:

ایجنت دام هم زیاد فرصت عرض اندام پیدا نکرد که چیزی کشف کنه ولی مطمئنم این بار آنجلا گیر می‌افته...

از اونجا هم به Trenton می‌رسن که ایجنت دام با مهارت زبان فارسی خودش می‌ره خودش و خانواده‌اش رو بازجویی می‌کنه احتمالا :Smiley35: :Smiley14:

جایزه‌ی بهترین بازیگر رو که به خاطر چهره نمی‌دن به بازی طرف داده می‌شه هرچند باز هم Rami Malek حقشه... :Smiley35:

:Smiley17:

Alireza-cRm
08-12-2016, 03:15 PM
این همه راه برای نشون دادن بچگی و خاطراتشون وجود داشت ولی این راه اصلا جالب نبود

فک نکنم خواسته باشن بچگیشو نشون بدن اصلا، به نظر همه چیز رویایی تو ذهن الیوت بود

EYE
08-12-2016, 03:17 PM

بنظر منکه بهترین قسمت سریال تا اینجا بوده...کلا این فصل محشر بوده برخلاف فصل قبلی(فصل قبل خوب بود نه بیشتر!!).این فصل واقعا هرقسمت بهتر شده.یعنی قسمت 4میگفتیم بهترین قسمت سریال بوده بعد برای 5 همینو گفتیم بعدشم برای این اپیزود داریم همینو میگیم:Smiley36::Smiley14:

K1_Fa
08-12-2016, 03:35 PM
من فقط یه نظر منفی نسبت این یه قسمت دادم ! در کل سریال بهترین سریالی که دیدم تو این چند سال ...

سم اسماعیل توی توییتر خودش گفت این بهترین اپیزودیه که تا حالا ساخته‌ایم...

برای من مهم نیست سم اسمعیل تو تویترش چی میگه ولی این اپیسود نسبت به ایسود قبلی واقعا عقبگرد محسوب میشد ، انگار حجم عظیمی از اتفاقات تو سریال تو یه قسمت بوجود اومده باشه ولی قسمت بعدی کلا هیچی !! سیتکام خانواده الیوت !

اصلا هدف نمایش بچگی الیوت نبود... این رویا توی ذهن الیوت بود (در حالت اغما) و واقعی هم نبود اصلا...

خب اینکه واقعی نبود معلومه دوست عزیز بحث سر اینه که چه هدفی پشتش بود جز اینکه روابط بینشون تا یه حدی اشکار بشه ؟؟ شما خودت رو بذار جای سازنده ، بگو من 15 مین اول این قسمت رو می خوام سیتکام بسازم که ملت بخندن بی هیچ هدفی ؟؟ اگه قرار بود چیزی تو این قسمت در رابطه با ذهن الیوت تاثیر گذار بوده باشه لحظه بغل کردن پدرش بود که گفت TNQ
همین یه کلمه ساده خودش گویای کلی حرف بود

جایزه‌ی بهترین بازیگر رو که به خاطر چهره نمی‌دن به بازی طرف داده می‌شه هرچند باز هم Rami Malek حقشه...

مرسی که روشن کردید که جایزه رو بخاطر چی میدن :Smiley69::Smiley17:

فک نکنم خواسته باشن بچگیشو نشون بدن اصلا، به نظر همه چیز رویایی تو ذهن الیوت بود

خب این که عذر بدتر از گناهه ، من مشکلم اینه که هدف از این سکانس کلا چی بود ، اگه بچگیش نبود پس نشون دادن ذهن الیوت اونم به این شکل چه فایده ای داشت ... قطعا باید دلیلی داشته باشه

Raylan Givens
08-12-2016, 03:45 PM
با اینکه یکی از سریال‌های مورد علاقه‌مه و واقعاً از دیدنـش لذت می‌برم، ولی فقط من اینطور فکر می‌کنم که فصل دوم، طراوتـشو از دست داده؟ http://tvworld.info/images/smilies/ym-generic/ymg%20%2839%29.gif با اینحال هنوز روی فرمه و ضعیف نیست، ولی به قدرت فصل اول هم نیست ...

pro_translator
08-12-2016, 04:27 PM
مرسی که روشن کردید که جایزه رو بخاطر چی میدن :Smiley69::Smiley17:

این که شوخی عرض شد داداش :Smiley35:

ایده‌ی اصلی پشت این سیتکام این بود که: اگه Mr. Robot بخواد الیوت رو از درد ضرب و شتم دنیای واقعی نجات بده، چی کار می‌کنه؟

الیوت می‌تونست توی اون لحظه‌ی ضرب و شتم انقدر درد بکشه تا بیهوش بشه و یا می‌تونست توی Happy place خودش باشه...

جایی که آدم زمان سختی‌ها برای تسکین درد خودش رو اونجا تصور می‌کنه...

Mr. Robot یه دنیای رویایی به سبک سیتکام‌های دهه‌ی ۸۰ توی ذهن الیوت در قالب یه سفر خانوادگی که برای خیلی‌ها یادآور زمان خوشه خلق کرد و الیوت رو فورا به اون دنیا برد...

توی Game Boy دارلین اون لحظه‌ای که Elliot داشت کتک می‌خورد نشون داد... بابای الیوت هم توی رویاش بهم گفت بعدا ازم تشکر می‌کنی...

برای همین بود که وقتی در برابر همدیگه قرار گرفته الیوت Mr. Robot رو بغل و ازش تشکر کرد...

حرفی که Mr. Robot به الیوت زد: قبل از این که از کوره در بری، بدون که هدف من فقط مشت خوردن جای تو بود...

به دیالوگ‌های آخر سیتکام هم توجه کنین:

می‌خوام یه رازی رو بهت بگم. همه‌ی این‌ها موقتیه. ما از همون اول [شروع سفر ماشین که الیوت فکر کرد این رویا تمومی نداره و Mr. Robot می‌خواد بدنش رو برای همیشه تصاحب کنه] مقصد داشتیم. بعد از ضرب و شتمی که شدی، لااقل بردنت پیش یه دکتر. حسابی کتک خورده بودی. اگه من زنده بودم اصلا نمی‌خواستم اون زجر رو بکشم. هیچکس برنده‌ی چیزی نشد الیوت، به خصوص من. من فقط خواستم کمکت کنم تا جای ممکن بدون درد از کنار این‌ها بگذری. بیا بغلم پسر جون... حالا که جای سختش ازت گذشت، وقتشه برت گردونیم.

"Ross Geller"
08-12-2016, 04:31 PM
با اینکه یکی از سریال‌های مورد علاقه‌مه و واقعاً از دیدنـش لذت می‌برم، ولی فقط من اینطور فکر می‌کنم که فصل دوم، طراوتـشو از دست داده؟
نه کاملا درست میگی . این فصل سوال روی سوال انباشته کرده و هر قسمت پیچیده تر میشه بدون هیچ جوابی . به هر حال Twist هم حدی داره و یه جایی نویسنده باید داستان رو مشخص کنه . الان ربط ری به داستان اصلی چیه ؟! چون 6 قسمت از این فصل و الیوت به ری ربط داده شده و اگه یه داستان فرعی باشه به شدت باعث ضعف داستان میشه .
این سیتکام اول این قسمت هم کاری به خوب و بد بودنش ندارم , واقعا وقت تلفی بود !! یعنی این قسمت هیچی جلو نرفت . وقتشه الیوت به داستان اصلی برگرده و وضعیت تایرل هم مشخص شه چون دیگه یکم داره خسته کننده میشه . البته همونطور که شما هم گفتی این ضعف ها نسبت به فصل 1 به وجود اومده وگرنه سریال هنوز کیفیتش بالاست

K1_Fa
08-12-2016, 05:46 PM
با اینکه یکی از سریال‌های مورد علاقه‌مه و واقعاً از دیدنـش لذت می‌برم، ولی فقط من اینطور فکر می‌کنم که فصل دوم، طراوتـشو از دست داده؟ با اینحال هنوز روی فرمه و ضعیف نیست، ولی به قدرت فصل اول هم نیست ...

واقعا خیلی خوب گفتی هومن ، سریال یه وقتی خیلی خوب میشه و به اوج بر میگرده ولی یهو ول میشه و ضعیف میشه ، نمونه خیلی واضحش اختلاف بین همین دو قسمت قبل بود

حرفی که Mr. Robot به الیوت زد: قبل از این که از کوره در بری، بدون که هدف من فقط مشت خوردن جای تو بود...

خب این توضیح کلا هیچ تغییری در اصل قضیه ایجاد نمی کنه همنجوری که دوست بالاییمون گفت کلا این قضیه سیتکام فقط وقت تلفی بود !! من می خواستم جای تو مشت بخورم پس بریم یه سیتکام ببینیم ؟؟ خب دردی از داستان سریال دوا نمی کنه ! واسه همین چیزاست که من به این قسمت 6 دادم و به قسمت قبلی 10 ! هرچند همونجور که همه بچه ها میگن سریال هنوز خیلی خوبه در مجموع و باید بهش امیدوار بود و این ضعف ها بخاطر مقایسه با فصل قبل به چشم میاد .

پ.ن : حالا که مستر روبات جای الیوت مشت خورد که درد نکشه انقد باهاش میموند تا درد بعد مشت خوردن رو هم احساس نکنه :Smiley36: :Smiley17:

pro_translator
08-12-2016, 06:13 PM
خب این توضیح کلا هیچ تغییری در اصل قضیه ایجاد نمی کنه همنجوری که دوست بالاییمون گفت کلا این قضیه سیتکام فقط وقت تلفی بود !! من می خواستم جای تو مشت بخورم پس بریم یه سیتکام ببینیم ؟؟ خب دردی از داستان سریال دوا نمی کنه ! واسه همین چیزاست که من به این قسمت 6 دادم و به قسمت قبلی 10 ! هرچند همونجور که همه بچه ها میگن سریال هنوز خیلی خوبه در مجموع و باید بهش امیدوار بود و این ضعف ها بخاطر مقایسه با فصل قبل به چشم میاد .

پ.ن : حالا که مستر روبات جای الیوت مشت خورد که درد نکشه انقد باهاش میموند تا درد بعد مشت خوردن رو هم احساس نکنه :Smiley36: :Smiley17:

بخشی از همزادپنداری با شخصیت‌ها برای متقاعد شدن از شکل‌گیری داستان اینه که شما هم در کنار شخصیت باشین و هر جایی که اون می‌ره باهاش برین...

ایده نه تنها جالب بود، خیلی هم خلاقانه بود...

قضیه این نبود که من می‌خواستم جای تو مشت بخورم پس بریم سیتکام ببینیم...

قضیه این بود که: من می‌خواستم تو درد نکشی، برای همین بردمت جایی که نه تنها بدون درد این قضیه رو پشت سر بذاری، بلکه بهت خوش بگذره...

سیتکام هم واسه‌ی خنده‌ی شما نبود که حرفه‌ای‌ترین نویسنده‌های Hollywood توی یکی از برترین سریال‌های این چند سال بخوان با این همه دردسر کشیدن به تصویر بکشنش...

ما باید می‌دیدیم که الیوت چطوری این کتک خوردن رو پشت سر می‌ذاره...

و حالا از این راه Mr. Robot می‌تونه اعتماد الیوت رو به خودش جلب کنه...

واقعا نمی‌دونم دیگه چطوری شما رو متقاعد کنم...

* پ.ن.: Mr. Robot می‌خواد Elliot ببینه که نتیجه‌ی گوش نکردن به حرف‌هاش چیه و این که نمی‌خواد الیوت رو به زور مجبور به انجام کاری بکنه، بلکه دنبال همکاریشه...

Joey
08-12-2016, 06:14 PM
ایده سیتکام که فوق العاده بود، منو یاد اون اینترو آهنگ مکزیکی هایزنبرگ توی فصل سه بریکینگ بد انداخت، کلا این اوت آو باکس نگریستن سم اسماعیل رو می ستایم، هرچند به پختگی و ظرافت وینس گیلیگان نباشه :Smiley36:

K1_Fa
08-12-2016, 06:48 PM
ایده نه تنها جالب بود، خیلی هم خلاقانه بود...

من اصلا اینجوری فکر نمی کنم ، بیشتر شبیه فرار از یه سری چیزا بود ... به عنوان مثال شما یه شعر میگی و یه بیتی رو مینویسی که بی معنیه و از دستت در میره و هرگز قصدش رو نداشتی در همین احوال چند نفر شعرت رو میخونن و میگن واو ! عجب استعاره و ... بکار بردی واقعا جالب بود و تشویق و تحسینت میکنن و شروع میکنن به تفسیر بیت مذکور!! دقیقا چیزی که پشت این سیتکام بود به نظر من همین بود ! تعریف و تمجید بی خودی واسه چیزی اصلا لازم نبود :Smiley19:

سیتکام هم واسه‌ی خنده‌ی شما نبود که حرفه‌ای‌ترین نویسنده‌های Hollywood توی یکی از برترین سریال‌های این چند سال بخوان با این همه دردسر کشیدن به تصویر بکشنش...

من حتی یه لحظه هم سر این قسمت سیتکام نخدیدم! واقعا باورم نمی شد سم اسمعیل همچین کاری رو با سریال خودش بکنه ! تنها چیز لذت بخشی که اون وسط بود عکس العمل های الیوت بود که داشت سعی می کرد بفهمه واقعیت چیه و داره چه بلایی سرش میاد و این دقیقا همین حالیه که من داشتم که این چیه واقعا ! :Smiley35:

واقعا نمی‌دونم دیگه چطوری شما رو متقاعد کنم...

نمی دونم چه اصراری تو متقاعد کردن دارید !! من هفته پیش با یه دوستی خارج از انجمن صحبت می کردم در مورد اپیسود قبل که وحشتناک خوب بود اما اون یه نظر دیگه ای داشت که من جا خوردم ، می گفت سریال داره از مسیر اصلیش خارج میشه و سم اسمعیل واسه نوشتن یه داستان منسجم نیاز به وقت بیشتری داره که متاسفانه به نظر میاد نداشت ... هرچند من به پایان این فصل خوشبینم و امیدوارم اتفاقی که برای ترو دتکتیو افتاد اینجا تکرار نشه ...

om3ga
08-12-2016, 06:52 PM
بریکینگ بد یه چیزی به من یاد اونم این بود که وقتی یه سریال شاهکاره هیچ چیزیش سر سری و بدون برنامه و فکر نیست...
همه جا این مثال رو میزنم من : قسمت "مگس" بریکینگ بد وقتی اومد همه گفتن ای بابا عجب مسخرس ، این چی بود دیگه :| ، سازنده ها خودشون رو مسخره کردن :|
ولی هرچه قدر به آخر سریال نزدیکتر میشدیم ارزش اون قسمت رو میشد...اینکه چجوری شخصیت والتر رو با همون 1 قسمت به همه نشون دادن که حتی خودشونم نفهمیدن!
این قسمت سیتکام هم مث همون...
برای خنده نزاشتنش...چقدر دیوار چهارم رو شکوندن...یعنی با پتک افتاده بودن به جون این دیوار...شنیدن صدای خنده ها...زوم شدن رو دوربین و التماس توی چشای الیوت که اغا لااقل شما بگین بهم چه خبره!!! با همین حرکت مارو پرت کردن اعماق مغز الیوت و "خودِ" شخصیت مستر روبات رو به ما نشون دادن که واقعا هدفش چیه و مغز الیوت چه جای مرموزیه!!!
مطمئنا کلی فکر شده بود رو این قسمت...چقدر ایده باحال داشت...چقدر به هجو کشیدن سیتکامارو ، واقعا شاهکار بود :Smiley35:

ati88
08-12-2016, 08:06 PM
مطمئنا کلی فکر شده بود رو این قسمت...چقدر ایده باحال داشت...چقدر به هجو کشیدن سیتکامارو ، واقعا شاهکار بود
به نظر من هم شاهکار بود. به طور کلی میگن این ایده ی سیتکام اول سریال صفر و صد بوده، یا عاشقش شدن یا ازش متنفر شدن.
قسمت جالب اش تایرل بود و حسی که الیوت تو اعماق وجودش داره و چقدر نگران بابت اینکه کجاست!!

به عنوان مثال شما یه شعر میگی و یه بیتی رو مینویسی که بی معنیه و از دستت در میره و هرگز قصدش رو نداشتی در همین احوال چند نفر شعرت رو میخونن و میگن واو ! عجب استعاره و ... بکار بردی واقعا جالب بود و تشویق و تحسینت میکنن و شروع میکنن به تفسیر بیت مذکور!! دقیقا چیزی که پشت این سیتکام بود به نظر من همین بود ! تعریف و تمجید بی خودی واسه چیزی اصلا لازم نبود
به نظرم اینطوری فک نکنید مطمئن باشید پشتش کلی فکر بوده و کلی وقت گذاشتن روش. دقیقا مثل قسمت چهارم فصل اول ، ریتینگش تو فصل اول از همه قسمتا کمتره ولی بعدا معلوم شد چه قسمت مهمی بوده.

Dexter_171
08-12-2016, 08:31 PM
به نظرم یه ربع اول سریال یکی از مهم ترین سکانس های کل سریال بود چون باعث شد اولیت تقریبا نیمه ی دیگه ی خودشو بپذیره

اینکه اولیت هنگام کتک خوردن خودشو در یه دنیای دیگه تصور کرد (به لطف مستر روبات) و باعث شد درد نکشه و در آخر تشکر اولیت از اون میتونه دلیل بر این موضوع باشه ...

همین یه ربع ارزش 10 دادن به این قسمت رو داشت ... با اینکه باقی سکانس های این قسمت هم عالی بودن ...

MaMaLoM
08-12-2016, 08:31 PM
یه چیز بگم:
سوزنی که چینی‌ها داخل انگشتِ اون پسره فرو کردن یکی وحشتناک ترین شکنجه‌های دنیاست! یه دردی غیر قابل وصف که در انگشتِ وسطی [فـ ـاک!] از همه بیشتره ... جریانش هم تا اونجا که میدونم اینه که یه سِری عصبِ خاص نوک انگشت‌ها هستند که جمعیتشون هم زیاده و با فرو رفتنِ "حتی نوکِ سوزن" داخل انگشتِ وسط، دردی منتقل میشه که میتونه مغز رو از کار بندازه ...

پ.ن: من خودم یه بار سعی کردم نوک سوزنو فشار بدم ببینم چطوریه! حتی پوستم سوراخ نشده بود اشکم دراومد:d

pro_translator
08-12-2016, 09:31 PM
یه چیز بگم:
سوزنی که چینی‌ها داخل انگشتِ اون پسره فرو کردن یکی وحشتناک ترین شکنجه‌های دنیاست! یه دردی غیر قابل وصف که در انگشتِ وسطی [فـ ـاک!] از همه بیشتره ... جریانش هم تا اونجا که میدونم اینه که یه سِری عصبِ خاص نوک انگشت‌ها هستند که جمعیتشون هم زیاده و با فرو رفتنِ "حتی نوکِ سوزن" داخل انگشتِ وسط، دردی منتقل میشه که میتونه مغز رو از کار بندازه ...

پ.ن: من خودم یه بار سعی کردم نوک سوزنو فشار بدم ببینم چطوریه! حتی پوستم سوراخ نشده بود اشکم دراومد:d

مشابهش رو من توی فرار از زندان دیده بودم...

ولی خوب باز هم، سم عاشق اینه که با گنده‌ها مقایسه بشه :Smiley35:

Red Hood
08-12-2016, 10:02 PM
فسمت ششم
زیبا بود! به زیبایی سریال های شاهکاری که ملت براشون سر و دست میشکونن!
پانزده دقیقه اول بهترین تجربه ی من در کل سال بود حالت چهره ی الیوت و در اخر این که اینجا خانه ی امنیه که اقای ربات برای الیوت درست کرده تا از دردهای مشت های مجنونین ری در امان باشه. دوستانی که می گن برنامه ای پشت این سکانس ها نیست باید بهتون بگم ثانیه به ثانیه این سریال برنامه ریزی شده تمام موضوعات در اخر به شکلی شکوهمند به هم پیوند خواهند خورد

Raylan Givens
08-12-2016, 10:06 PM
دوستان لطفاً رعایت کنید. اینجا تاپیک بحثه و هرکسی می‌تونه آزادانه نظر بده. اینم در نظر بگیرید که ما طرفدار سریال هستیم و اگه خوبی‌شو می‌گیم، بدی رو هم باید بگیم. حالا چون یکی نظرش مخالف جمع‌ـه نباید بقیه بیان نظرشونو تحمیل کنن بهش. اینجور رفتارها باعث میشه طرف زده بشه و دیگه فعالیت نکنه. ما هم هدفمون اینه که در کنار هم از سریال موردعلاقه‌مون لذت ببریم.

در مورد خود سریال بحث کنید تا جو تاپیک خراب نشه، پست بی‌موردی در ادامه داده بشه، متأسفانه پاک میشه. ممنون :Smiley17:

Daniel Desario
08-12-2016, 10:42 PM
یکی از بهترین اپیزود های کل سریال و تا اینجا بهترین اپیزود این فصل
20 دقیقه ابتدایی بسیار خلاقانه بود...
همون طور که منو میخندوند در اعماق وجودم غم و اندوهی منو قلقلک میداد
خیلی حرف اینکه غم و شادی با هم توامان بشن
20دقیقه ابتدایی اپیزود با اواخر این اپیزود کاملا در ارتباط بود
از در اغوش گرفتن الیوت توسط پدرش در ابتدا این اپیزود میرسیم به این که الیوت پدرش بغل میکنه و ازش تشکر میکنه
اون تصاویریم که تو سیتکام ابتدایی میبینیم خیلی خوب بود به طور نمونه:

سرفه خونی مستر روبات و سرطانش
تو تیتراز ابتدایی الیوت میبینم که از پنجره خودشو انداخته پایین
مراجعه پدرشه به درمانگاه برای برسی وضعیت سرطانش
گریه ی انجلا سر تابوت مادرش
تایرل ولکی که تو صندوق عقب و وضعیت مبهمی داره
انجلا که تو e مارک کار میکنه و این دیالوگ میگه:
((اولش به صورت نیمه وقت کار میکردم بعد منو به دستار مدیر ارتقا دادن یه مدت دیگه ام قرار مدیر شم تقریبا کشتن مادرم جبران میکنه))
کشته شدن گیدئون
و...
چکیده ای از اتفاقات تلخی که برای الیوت افتاده به صورت سیتکام میبینیم و این صدای خنده تماما روی جاهای که دردناک بوده و خاطره بدی برای الیوت به جا گذاشته
تو دنیای سیتکام اتفاقات تلخ این چنینی چه قدر راحت موضوعی برای خنده میشه...

امیدوارم تونسته باشم بخشی از برداشت هایی که داشتم به صورت پاره پاره و نه چندان حرفه ای منتقل کنم

HMNN
08-13-2016, 11:28 PM
http://picoup.ir/images/11049427225811380114.jpg

Mr.Robot سومین سریال مورد علاقمه. "حداقل" بین درام های در حال پخش. فاصله بین پخش GoT و HoC رو برام به خوبی پر می کنه.

این قسمت هم مثل قسمت های قبل بسیار عالی بود. 15 دقیقه اول هم فوق العاده بود. کاملاً از این حرکتشون راضی بودم.
تعجب می کنم بعضی از دوستان از "پیش نرفتن زیاد داستان" ناراحت هستن. جذابیت سریال برای من بیشتر به خاطر "فضای مریضشِ" . البته کیِ که از داستان خوب بدش بیاد؟!
موقع دیدن این قسمت اصلاً گذر زمان رو حس نکردم. خیلی زود گذشت. حتی زود تر از قسمت های قبل.
فکر می کنم "دام" نفهمید آنجلا داره چی کار می کنه. فقط مشکوک شد. حالا قسمت بعد می بینم چطور پیش می ره.
" تایرل " چی شد؟! بعد از اتمام فصل اول فکر می کردم مرده! اما انگار هنوز امیدی هست! یا نیست؟ :Smiley36:

با اینکه یکی از سریال‌های مورد علاقه‌مه و واقعاً از دیدنـش لذت می‌برم، ولی فقط من اینطور فکر می‌کنم که فصل دوم، طراوتـشو از دست داده؟ با اینحال هنوز روی فرمه و ضعیف نیست، ولی به قدرت فصل اول هم نیست ...

جالبه که نظرات چقدر متفاوتِ. چون تو همین تاپیک یکی از دوستان این فصل رو بسیار قوی تر از فصل قبل می دونست.
ولی برای من هم این فصل مثل فصل قبل نیست! هنوز هم سریال رو عالی می دونم، هنوز هم بسیار هیجان انگیزِ و حسابی با ضربان قلبم بازی می کنه! اما احساسی که پارسال می داد رو امسال نمی ده. نمی دونم چرا. شاید به خاطر این که پارسال شخصیت ها و دنیای سریال "جدید" تر و "تازه" تر بودن. مستر روبات مثل مواد مخدر می موند پارسال. شاید مقاومت بدنم بهش بالا رفته و برای این که حس قبل رو تجربه کنم باید قوی تر از قبل باشه!