PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ► بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های فصل پاییز 2016 ◄

Being Amin
08-31-2016, 10:43 PM
http://picoup.ir/images/86222805852550389479.jpg

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██ (http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)

»» هدف این تاپیک همونطور که مشخصه، بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌های جدید فصل پاییز 2016 است که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2016 (http://tvworld.info/showthread.php?t=47316&p=211572#post211572) به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند. امیدوارم بحث‌های خوبی شکل بگیره و شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل باشیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2016 (http://tvworld.info/showthread.php?t=47316&p=211572#post211572)
معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016
(http://tvworld.info/showthread.php?t=46832)معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016

(http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██ (http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)

S@eeD-Mj
09-04-2016, 01:01 AM
سلام به همه انیمه دوستان ...

خب ...
من یکی که تصمیم گرفتم تو این پاییز زیبا با (رنگ های نارنجی) چند تا انیمه جدید و قشنگی انتخاب کنم و تو بحث ها هم شرکت کنم .

بریم سروقت 3 انیمه معرفی شده ... ( دست تیم انیمیشن واقعاً درد نکنه / فوق العاده اید )

انیمه : Soushin Shoujo Matoi / تیزرش رو دیدم ... گرافیکش خوب بود / استدیو سازنده اش هم که انیمه های بزرگی رو تو کارنامه داره .. (akame ga kill رو دارم میبینم فوق العاده هست)
اینم خیلی به انیمه دخترانه میخوره !!! ولی به احتمال زیادی چندقسمتی ازش دیدم !
خوشم اومد ادامه میدم / این جور که بوش میاد از موسیقی متن عالی برخوردار باشه ... ببینم چطوریا درمیاد !

انیمه : Udon no Kuni no Kiniro Kemari / تیزرش خیلی بانمک بود ... اون دختر کوچولو صدرصد میتونه از خنده منفجرمون کنه !
از استدیو سازنده اش خیلی آشناییی ندارم ... ولی از داستانش خوشم اومد ... مطمئناً با انیمه آروم ولی با تم شیطنت های کوچولو طرفیم .
اینم جز از اون دسته انیمه ها هست که چند قسمت میبینم که میشه ازش لذت برد یا نه !!

انیمه : Nanbaka / اولین انیمه پاییزی هست که بیصبرانه منتظرشم ... گرافیک و طراحی و رنگ بندی هاش فوق العاده ان ...
تیزرش یکی از بهترین ها بود ... احتمال میدم که مثل انیمه های قبلی کارگردان ... بار کمدی قشنگ و خنده داری داشته باشه .
داستانشم از اوناست که میتونه راحت هر انیمه بینی رو طرفش بکشه و دنبال کنه !!! امیدوارم یکی از بهترین های فصل بشه .

-------------------------------------------
باتشکر از (پیمان و مهدی و امین) ... سپاسگزاریم ازتون :Smiley30:

Being Amin
09-04-2016, 05:40 AM
خب منم تا به اینجای کار نظرمُ درباره انیمه‌های معرفی شده بگم http://tvworld.info/images/smilies/ym-generic/ymg%20%284%29.gif

Soushin Shoujo Matoi ، داستانش که زیاد جذبم نکرد، ولی تیزر جالبی داشت http://tvworld.info/images/smilies/ym-generic/ymg%20%2839%29.gif! ولی استودیو سازندش Steins Gate و ReZero رو تو کارنامه‌ش داره!!
اشتاین گیت یکی از بهترین انیمه های عمرمه پس محاله اینو از دست بدم!

Udon no Kuni no Kiniro Kemari ، کسی اینجا Usagi Drop (http://tvworld.info/showthread.php?t=43240) رو دیده؟ این انیمه داستانش یه جورایی و تا حدی شبیه یوساگی دراپه! داستانش خیلی جالبه تیزرش هم خیلی قشنگ بود! ولی عوامل ساختش زیاد قوی نیست که نگرانم میکنه! ولی به هر حال این انیمه رو دنبال میکنم :Smiley35:

Nanbaka، کسی اینجا Danshi Koukousei no Nichijou (https://myanimelist.net/anime/11843/Danshi_Koukousei_no_Nichijou) رو دیده؟ این انیمه یکی از بهترین و خنده دارترین انیمه هاییه که دیدم! 12 قسمت بیشتر نیست اونایی که میخوان یکم بخندن پیشنهاد میکنم همین الان شروع کنن! خب، وقتی کارگردانش انیمه هایی مثل این و گینتاما رو تو کارنامش داره دیگه چی میشه گفت؟ باید سکوت کرد :دی استودیو سازندش هم کارش درسته! خیلی انتظاراتم از این بالاست و خدا کنه چیزه خوبی بشه!! :Smiley19:

S@eeD-Mj
09-06-2016, 05:30 PM
خب ... سلام دوباره به همه انیمه دوستان .

باز دوباره برگشتم تا نظرمو رو درباره 3 انیمه دیگری که تیم فوق العاده انیمیشن زحمتشو کشیدن رو بگم .

چقدر خوبه این پاییز ... انیمه های وحشتناک عالی اومدن ...

-----------------------------------------------------------------

all out : تیزر کوتاهی از این انیمه رو دیدم مطمئناً با یه انیمه ورزشی پر هیجانی طرفیم ... به شخصه که
عاشق انیمه های ورزشی ام / اگه نویسنده انیمه داستان رو به شکل عالی پیش ببره ...
مطمئناً با این تیم کارگردانی پرقدرتی که پشت انیمه هست ! شاهد یکی از بهترین ها خواهیم بود .
من یکی که بی صبرانه منتظرشم .

3gatsu no Lion : از تیزرش که باید گذشت ... چون چیزی معلوم نیست ! (شایدم واسه من تاریک باشه :Smiley35: )
چیز بخصوصی ام از سازنده هاش ندیدم ... منتظر میمونم اگه کسی دیده باشه و مُهرِ خوب بودنشو بزنه ... شاید ببینم .

BUNGOU STRAY DOGS 2 : فصل دوم این انیمه هست ... فصل اولشو ندیدم ... ولی ژانرش از همونی هاست که دوست دارم .
استدیو سازنده اش هم فوق العاده عمل کرده ! مطمئناً اگه وقت کردم تا پخش فلص دوم ... فصل اولشو تموم کنم ... میبینمش .

---------------------------------------

از تیم محشر انیمیشن ... ** مریم خانوم و مهدی (نیکولاس براون) و مهدی (رازور) ** هم بینهایت سپاسگزارم .

دست هر سه تون درد نکنه / فوق العاده اید :Smiley30:

Tha Real Nigga
09-09-2016, 06:59 PM
تیزر دوم انیمه 3gatsu no Lion اضافه شد.+ (http://tvworld.info/showthread.php?t=47316&p=211759&viewfull=1#post211759)
تیزر دوم انیمه Udon no Kuni no Kiniro Kemari اضافه شد.+ (http://tvworld.info/showthread.php?t=47316&p=211686&viewfull=1#post211686)

برای اینکه پست به تنهایی جنبه اطلاع رسانی نداشته باشه نطرمو درمورد انیمه هایی که تا اینجا معرفی شده میگم

Soushin Shoujo Matoi به نظر انیمه خوبی میاد و استدیو سازنده هم اثار خوبی داره پوستر رنگارنگی داره ولی نباید گول ظاهر رو خورد تریلر هم خیلی چیز زیادی رو نشون نمیده باید منتظر تریلر های بیشتری بود.:Smiley69:

Udon no Kuni no Kiniro Kemari و 3gatsu no Lion رو حتما میبینم عاشق اینجور محیط هام :Smiley36:

!! WWW .Working رو هم میخوام اول سری Working رو ببینم بعد اینو شروع میکنم :Smiley35:

پ.ن: Nabanaka و All Out رو یادم رفت اینارو هم حتما میبینم

peyman_eun
09-09-2016, 10:49 PM
ممنون از سعید عزیز (hamyar-te) که همیشه به تیم انیمیشن لطف داره و امیدوارم یک روزی به تیممون ملحق بشه چون خیلی سواد و لیاقتش بیشتر از بنده هست :Smiley17:

نظرم رو در مورد انیمه‌هایی که تا به حال معرفی شدن میگم (هنوز چند تا انیمه‌ی خیلی خوب معرفی نشدن):

http://s6.picofile.com/file/8266819468/Capture11.PNG

Soushin Shoujo Matoi: توجه کنید که ژانر انیمه‌اش شوجو نیست! اگر انیمه‌ای کاملأ دخترانه باشه یکی از ژانرهاش شوجو میشه ولی برای این انیمه تنها دو ژانر جادویی و ماورایی عنوان شده. گرچه تیزرهاش نشون میدن که فضای دخترانه‌ای داره، از چهار کاراکتر اصلیش یکی‌شون پسره که توی تیزرها اصلأ نمایش داده نشده‌! به نظر من فعلأ نباید از روی تیزرهاش قضاوت کرد و حتمأ باید چند قسمتی از انیمه رو ببینیم. به استدیوش ایمان دارم که انیمه‌ی ضعیف نمیسازه، اونم استدیویی که هنوز عرق ساخت انیمه‌ی فصل بهارش خشک نشده. به نظر میاد فضاش خیلی ساده‌تر از انیمه‌های Re: Zero و Akame ga kill باشه ولی از گرافیکش خوشم اومد. جالب اینجاست که انیمه‌ی Akame ga kill از همون اوایلش طوفانی شروع شد و علت اینکه امتیاز پایین‌تری نسبت به لیاقتش گرفته اصلأ برام قابل درک نیست!!! این روزها دارم دو انیمه‌ی Akame ga kill و Steins;Gate رو هم میبینم و احتمالأ هفته‌ی بعد همه‌ی قسمتاشون رو تموم کنم. تیزرهای انیمه‌ی Soushin Shoujo Matoi نشون میدن که امکان اینکه انیمه در فضای تاریک‌تری وارد بشه هم هست، کشتن ارواح شیطانی فضای تاریکی میطلبه حالا ببینیم تا چه حد این انتظار رو برآورده میکنه!

Udon no Kuni no Kiniro Kemari: سوت‌های تیزرش رو شنیدید؟ من رو یاد یک موسیقی از بازی نورهود انداخت، تا نود درصد شباهت:دی، تیزر خیلی خوب و بامزه‌ای داشت. امیدوارم حالا که فضای ساده‌ای داره، یک انیمه‌ی لذت‌بخش از آب در بیاد که با اون کوچولوی وروجکی که من دیدم حتمیه! راستش من معمولأ از انیمه‌هایی که فضای ساده‌ای دارند خوشم نمیاد، آخرین انیمه‌ای هم که چنین فضایی داشت و نا امیدم کرد Orange بود، البته فصل بهار یک انیمه‌ای بود به نام Flying Witch که فضاش تقریبأ ساده بود و خیلی هم ازش خوشم اومد، انیمه‌ی Udon no Kuni no Kiniro Kemari خیلی قوی‌تر از هر دوی اینها به نظر میرسه و حتمأ چند قسمت اولش رو خواهم دید، اگه از شروعش لذت ببرم ادامه‌اش میدم.

Nanbaka: و اما میرسیم به مورد انتظارترین انیمه‌ی پاییز. این رو نبینیم پس چی ببینیم؟! هم کارگردان فوق العاده‌ای داره (کارگردان گینتاما) هم داستانی که پتانسیل بسیار بالایی داره. تیزرش هم که عالی بود. دیگه در دیدنش شکی باقی نمیمونه. فکر میکنم خیلی باحال باشه و جالب اینجاست که چنین داستانی خیلی میتونه شاخ و برگ داشته باشه ضمن اینکه کاراکترهای اصلیش هم کم نیستن و این نوید یک انیمه‌ی عالی رو میده.

All Out: مطمئنأ با این همه عوامل سازنده‌ی فوق العاده‌ای که داره میتونه به یکی از بهترین انیمه‌های ورزشی تبدیل بشه. تنها انیمه‌ای که استدیو Madhouse در فصل پاییز در دست ساخت داره این انیمه هست. استدیویی که دیس نوت و مانستر رو ساخته کارش درسته هرچند این استدیو فصل تابستان یکم نا امیدکننده ظاهر شد ولی این یکی به نظرم واقعأ فرق میکنه! دو تا استدیو معروف توی ساخت این انیمه مشارکت دارند و علاوه بر این کارگردان خیلی خوبی هم داره. نه میتونم بگم که از انیمه‌های ورزشی بدم میاد نه میتونم بگم خوشم میاد. یعنی کاملأ بستگی داره به کیفیت ساختش. در حد فوتبالیستا هم باشه من راضیم:دی، امیدوارم به سرنوشت انیمه Days دچار نشه، قطعأ یک سر و گردن بالاتر از اون خواهد بود.

فصل دوم Bungou Stray Dogs: دقیقأ سبکی که من دوست دارم. گرافیک و طراحی‌های فوق العاده‌ای داره، هنوز متأسفانه فصل اولش رو ندیدم ولی سعی میکنم سریعتر ببینم تا فصل دوم یکی از بهترین و مورد انتظارترین انیمه‌های پاییز رو از دست ندم.

3gatsu no Lion: این رو منتظر میمونم که بقیه ببینند و نظرشون رو بگن، اگه خیلی راضی بودن میبینمش.

Watashi ga Motete Dousunda و !! WWW .Working: احتمال زیاد نمیبینمشون!

Natsume Yuujinchou Go چون فصل‌های قبلیش رو ندیدم پس نمیبینمش ولی یقینأ با توجه به سابقه‌ی فصل‌های قبلیش ارزش دیدن داره.

AMIRREZA RV
09-10-2016, 11:20 PM
BUNGOU STRAY DOGS 2 : فصل اولش رو دیدم و خیلی خوب بود یکی از بهترین شخصیت های سازی رو بین انیمه هایی که دیدم داشته بخصوص شخصیت دازای سان بعضی مواقع هم روی مخ بود ولی حتما میبینمش

All Out : تیزرش خیلی خوب بنظر میومد استودیوش هم که دارالمجانین چی بهتر از این ؟ البته انیمه ورزش تابستون Days خیلی تو ذوقم زد امیدوارم این انیمه بتونه راضیم کنه

Nanbaka : بیین تمامی تیزرهایی که از انیمه های امسال دیدم بهترین تیزر رو داشته و یجورایی میشه گفت خودشو اثبات کرده حتما میبینمش

Soushin Shoujo Matoi : طراحی گرافیکیشو خیل دوست داشتم استدیو سازندش هم که
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu رو ساخته که خیلی دوسش دارم امیدوارم اینم همیچین فضایی داشته و خوش ساختتر هم باشه

Shuumatsu no Izetta : تیزرش رو همین الان دیدم گرافیش خوب بنظر میومد داستانش هم بنظر جال میاد نمیتونم نظر قطعی بدم ولی حتما چند قسمتی رو ازش میبینم

بقیه کاراهم نظرمو خیلی جلب نکردند

از عزیزان گروه انیمیشن هم بخاطر این تاپیک عالی تشکر میکنم :Smiley17:

Being Amin
09-19-2016, 05:33 PM
این Occultic;Nine عجب تریلری داشت:Smiley10: انتظاراتم رو در حد یه "اشتاین گیت" دیگه بالا برد! مانگاکا که همون مانگاکاس و قطعا از لحاظ داستان پردازی خیالم راحته و کارگردانش هم حرف نداره، استودیو هم عالی؛ به احتمال خیلی زیاد با یه شاهکار طرفیم!

S@eeD-Mj
09-23-2016, 01:07 PM
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همراهان همیشگی تی وی ورلد .

انیمه های معرفی شده در سری های بعدی خیلی انیمه های خوبی نبودن / یا اکثراً فصل های بعدشون بود . که خیلی جذبم نکردن .

خب دو تا انیمه خیلی نظرمو جذب کردن ... مطمئناً دنبالشون میکنم .

انیمه : TRICKSTER: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori : یکی از انیمه های که کمی مورد انتظارم هست ...
چون با اون تیزری که دیدم ... یه لحظه جا خوردم طراحی شخصیت ها تو ذوقم میزد .
البته نمیدونم از چه تکنیکی استفاده کردن ...به نظرم خوب از آب درنیومده .
ولی به احتمال زیاد داستانش بتونه مارو دنبال خودش بکشه .حتماً یکی دو میبینم.
و
انیمه Occultic;Nine فوق العاده بود ... چقدر تریلر بی نظیری داشت ...
این رفت تو صدر انیمه های که واسه پاییز میاد و قطعاً لحظه شماری میکنم ... مطمئناً به قول امین عزیز با یه شاهکار طرفیم .

---------------------------

دست دوستان گل و دوست داشتنی ( تیم انیمیشن ) درد نکنه ... خیلی کارشون درسته . دمتون گرم .
براتون آرزوی شادی و سلامتی تو زندگیتون دارم .... موفق و سربلند باشید :Smiley30:

vA hid
10-02-2016, 09:08 PM
اعضای زحمتکش تیم انیمه واقعاً خسته نباشید. توضیحات خیلی جامع و خوب بود. :Smiley17: :Smiley41:

از بین انیمه های معرفی شده اینا جالبتر بود و بیشتر نظر منو جلب کرد:

Udon no Kuni no Kiniro Kemari : دوتا انیمه ی Barakamon و Usagi Drop هم تو همین سبک بودن که دیدنشون واقعاً لذت بخش بود.
این یکی هم اگر خوشساخت باشه با اینکه موضوعش تکراریه حتماً میبینم.

Nanbaka : هم از تصاویر مشخصه که خود انیمه خاص و جذابه و هم کارگردان کار سابقه خیلی خوبی داره. پس مطمعناً انیمه ارزش دیدن داره.

Watashi ga Motete Dousunda : انیمه محصول یک استدوی کاردرسته و داستان خوبی هم داره که جایزه هم برده

Occultic;Nine : استدیوی بزرگ و باسابقه، کارگردان درجه یک و نویسنده عالی. بدون شک بهترین انیمه فصل میشه

peyman_eun
10-03-2016, 04:39 PM
http://s9.picofile.com/file/8269507718/Capture.PNG

Shuumatsu no Izetta/ایزتا آخرین جادوگر

قسمت 1:

انیمه‌ای بسیار منتقدپسند، کم‌نقص و قوی. کارگردانی عالی صورت گرفته. فضاسازی‌های بسیار لذت‌بخش، گرافیک بالا، ریتم خوب، داستان متوسط (تنها عیب انیمه که خیلی من رو یاد انیمه افسانه‌ی زیستیریا ایکس میاندازه که اون هم تنها مشکلش داستان بود)، روایت مناسب و موسیقی بسیار عالی، صداپیشه‌ی کاراکتر "ایزِتا" محشره. اگر بخواهم مقایسه‌ای داشته باشم، این انیمه خیلی بهتر و پخته‌تر از انیمه‌ی تابستانی 91Days هست. انیمه هم تاریخی محسوب میشه و هم جادویی هست. کاراکترهای اصلی این انیمه یعنی پرنسس فینه ساما و جادوگر ایزتا خیلی خوب پرداخته شده بودند. ترانه‌ی پایانی قسمت 1 فوق العاده گوش‌نواز هست.
به نظر رسیده بود روی قسمت 1 خیلی کار کرده بودند، باید دید که این کارگردانی عالی در قسمت‌های بعدی هم میتونه ادامه داشته باشه یا همه‌ی توانشون رو صرف ساخت قسمت 1 کردند؟

امتیاز من به قسمت 1: 8 (نیم نمره کمترش کردم چون حدس میزنم انیمه‌های بهتر زیادی در راه هستند :Smiley36:)

peyman_eun
10-04-2016, 08:31 PM
نمرات 4 منتقد اصلی سایت animenewsnetwork به انیمه‌هایی که تا به حال پخش شده‌اند:

14 انیمه تا به حال پخش شدن که این 9 مورد شاخص‌تر بودن.
همگی امتیازات از 5 نمره هست.

انیمه Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori:
منتقد Rebecca Silverman امتیاز: 2
منتقد Paul Jensen امتیاز: 2.5
منتقد Theron Martin امتیاز: 3.5
منتقد Nick Creamer امتیاز: 2
(به این انیمه امید داشتیم ولی مثل اینکه همون قسمت اول به فنا رفت)

انیمه Shuumatsu no Izetta:
منتقد Rebecca Silverman امتیاز: 4.5
منتقد Paul Jensen امتیاز: 4
منتقد Theron Martin امتیاز: 5
منتقد Nick Creamer امتیاز: 4.5
(خیلی خوب بود و ارزش دیدن داره)

انیمه Bloodivores:
منتقد Rebecca Silverman امتیاز: 3
منتقد Theron Martin امتیاز: 3
منتقد Nick Creamer امتیاز: 3
(اصلأ معرفیش نکردیم)

انیمه Show By Rock!!:
منتقد Amy McNulty امتیاز: 3.5
(این هنوز توسط منتقدین اصلی ارزیابی نشده ولی از تریلرش هم مشخص بود انیمه‌ی بدی نیست)

انیمه Dream Festival!:
منتقد Rebecca Silverman امتیاز: 2
منتقد Theron Martin امتیاز: 1.5
منتقد Nick Creamer امتیاز: 3
(خوشبختانه اصلأ معرفیش نکردیم)

انیمه Tiger Mask W:
منتقد Rebecca Silverman امتیاز: 2.5

انیمه Magic-kyun Renaissance:
منتقد Nick Creamer امتیاز: 2.5
(فکر کنم معرفیش نکردیم)

انیمه Touken Ranbu: Hanamaru:
منتقد Rebecca Silverman امتیاز: 1.5
منتقد Nick Creamer امتیاز: 4
(معرفیش کردیم:دی)

انیمه Monster Hunter Stories RIDE ON:
منتقد Paul Jensen امتیاز: 2

peyman_eun
10-05-2016, 07:56 PM
http://s9.picofile.com/file/8269777926/Capture.PNG

Nanbaka

قسمت 1:
بد نبود، بعضی از شوخی‌هاش خوب بودن و از این لحاظ لذت‌بخش بود، در حد انتظار هم نبود، ایده‌ی اولیه داستان جذابه ولی روایت داستان خوب نیست. دو تا عیب شاخص داشت، اول ضعف داستانی که متأسفانه شیوه‌ی روایتش هم مشکل داشت، دوم پس‌زمینه‌های انیمه خیلی سطحی و ساده طراحی شده بودن، هدف انیمه مشخص نیست انگار کارگردان میخواد داستان رو زیر جنبه‌های طنزش قایم کنه. انیمه زیاد خنده دار نیست و شوخی‌هاش خیلی تکراریه ولی بد هم نیست و تونسته بیننده رو جذب کنه، انتهای قسمت 1 انیمه یکم جون میگیره و یک هدف خیلی کوچکی هم پیدا میکنه ولی فکر میکنم برای ادامه‌ی داستان کافی نیست و باید به دنبال سوژه‌ی بهتری بگردن. احتمالأ انیمه در قسمت‌های بعدی جذاب‌تر بشه.

اگر پای طنز بون انیمه وسط نبود میشه گفت همین قسمت اولش پر از حفره‌ی داستانی بود! تصور کنید این 4 نفر از زندان فرار کردن، از در اصلی هم کاملأ خارج میشن! بعد فقط یک رئیس پلیس بیرون زندان هست، اینا به جای اینکه فرار کنن میرن به استقبال رئیس پلیس و باهاش میجنگن و شکست میخورن و دوباره برمیگردن زندان! کلأ فقط باید به دید طنز به داستان نگاه کنید وگرنه نا امیدتون میکنه.

امتیاز من به قسمت 1: 6.5

Being Amin
10-07-2016, 07:57 AM
http://picoup.ir/images/18345530256384906019.jpg

Nanbaka E01

شروع متوسطی داشت و اون انتظار بالایی که ازش داشتم رو بر آورده نکرد متاسفانه و یه جورایی ناامید شدم! طنز انیمه هم چندان خوب نبود و زیاد آدمُ نمی‌خندوند! نیمه‌ی اولش سطحی بود ولی نیمه دوم رفته رفته بهتر شد و در آخر هم داستان اصلی انیمه شکل گرفت و امیدوارکننده بود تا حدی! بر خلاف نظر پیمان، تنها چیزی که برام جالب بود داستانش بود و اگه بخوام به دید طنز به انیمه نگاه کنم باید همین الان دراپش کنم چون از این لحاظ اصلا گیرا نبود(البته تا الان)!
یک احتمال کوچیکی هست که قسمت‌های بعدی بهتر بشه، پس به دیدنش ادامه میدم.

قسمت اول: 6.5/10

Being Amin
10-07-2016, 03:59 PM
http://picoup.ir/images/55403196477619030153.jpg

Yuri!!! on Ice E01

چه شروع فوق‌العاده‌ای داشت این انیمه! اصلا انتظارش رو نداشتم. از هر جهت عالی بود؛ گرافیک انیمه حرف نداشت، طنز خیلی خوبی داشت، موسیقی‌ها و آهنگ‌های تیتراژ عالی بودن! داستان پردازی خیلی خوبی داشت و از همه مهم‌تر؛ مهم‌ترین عنصر انیمه‌های شونن-ورزشی از نظر من شخصیت پردازی‌ـشه که این انیمه سنگ تموم گذاشت؛ یک دلیلی که این حرفُ میزنم هم اینه که شخصیت اول پایه و اساس و پیشینه محکمی داشت و خالق اثر این شخصیت رو بر مبنایِ هیچ، خلق نکرده بود!
در کل به عنوان قسمت اول خیلی خوب بود و کیف کردم بعد از مدت‌ها! امیدوارم همینطور باقی بمونه.

قسمت اول: 9.5/10

peyman_eun
10-07-2016, 07:56 PM
http://s8.picofile.com/file/8270010868/Capture6.PNG

Yuri!!! on Ice

قسمت 1:
این انیمه به نظرم خیلی Overrated شده، داستان انیمه‌اش یکی از تکراری‌ترین داستان‌های ورزشی هست و پایانش هم از همین الآن کاملأ مشخصه. درام انیمه خیلی خوب شکل گرفته، به عبارتی یک تفاوت فاحش با بقیه‌ی انیمه‌های فصل پاییز داشته و اونم اینکه انیمه‌های دیگر همون داستان سطحی و ساده‌شون رو هم افتضاح روایت میکردن و احساس و درامشون به خوبی شکل نگرفته بود ولی این انیمه همین داستان تکراری و غیرجذابش رو خیلی قشنگ روایت میکنه و احساسات کاراکترها رو به خوبی بیان میکنه. ولی به نظرم چند قسمت که بگذره این حجم از تحسین‌ها میخوابه و به احتمال زیاد پایانی مثل انیمه Orange تحویل بیننده بده، به نظرم تبدیل به یک انیمه کاملأ متوسط بشه، داستانش اصلأ برام جذاب نیست ولی شروع خوبی داشته. آهنگ اپنینگ انیمه فوق العاده‌ست :Smiley19:

امتیاز من به قسمت اول: 7.5

S@eeD-Mj
10-07-2016, 10:38 PM
Nanbaka
ایپزود 1

انیمه پاییزی زندانی ها : قشنگ شروع شد اون انتظاری رو که داشتم رو یه ذره برآورده کرد .
احتمال نمیدادم که انیمه طنز خوبی داشته باشه ولی تو خیلی از جاها قشنگ خندم گرفت . پس از این لحاظ خوب بود .
با تیتراژی که ازش پخش شد میشه حدس هایی زد که با اومدن شخصیت های جدید داستان انیمه بهترم بشه .
به نظر منم باید تو قسمت های بعدی داستان رو گسترش بدن و کاملترش کنن وگرنه اگه روی طنز فقط کار بشه
نمیتونه اون همه موفقیتی رو به دست بیاره ... ولی داستان میتونه چند فصلی ادامه پیدا کنه .

امتیاز ایپزود 1 : 7 / 10
( دلیل نیم نمره بیشتر دادنم از انیمه بازان حرفه ای (پیمان و امین) طنزخوبش بود )

از پیمان عزیز بخاطر معرفی لینک دانلود ها خیلی ممنونم .
و از مترجم عزیز (زری خانوم) بخاطر ترجمه فوق العادشون سپاسگزارم .

-----------------------------------

To Be Hero
ایپزود 1

واو واو واو.... چقدر عالی بود . یک انیمه کاملاً متفاوت و کاملاً دوست داشتنی و بانمک . چقدر خوب بود :Smiley14:
با اینکه 10 دقیقه بود ولی خیلی کیف کردم و الانم خیلی خوشحالم که دیدمش .
این از اون انیمه های بود که در وقت اضافی معرفی شد و حس خوبی بهش نداشتم ولی خیلی قشنگ بود .
نمیدونم چرا یه جورایی منو یاد انیمیشن Rick and Morty مینداخت ... :Smiley39:

امتیاز ایپزود 1 : 9 / 10

به همه انیمه دوستان صدرصد به توان 2 پیشنهاد میکنم که حتماً ببیننش :Smiley35:

از تیم مترجمی (انیمه ورلد) (devilHanter) هم بخاطر ترجمه خوبشون ممنونم .

-----------------------------------

Shuumatsu no Izetta
ایپزود 1 (شاهزاده فینه و ایزتا ) :Smiley69:

شروع خیلی قشنگی داشت ... موسیقی متن و گرافیک و فضای بسیار دلنشینش خیلی عالی درست شده بودن . واقعاً لذت بردم .
داستانم خوب کار شده میتونه یکی از خوب ها باشه .
اون لحظه ای که موسیقی اوپرا رو با بمباران جنگ هماهنگ کرده بودن چقدر قشنگ در اومده بود .

امتیاز ایپزود 1 : 8.5 / 10

از تیم مترجمی (انیمه ورلد) هم بخاطر زیرنویس های خوبشون ممنونم .

------------------------------------

سکانس انتخابی از سه انیمه بالا .
http://8pic.ir/images/dacq5pvds35zqbl5itvk.jpg

اولین فصلی هست که دارم انیمه و سریال هارو پخش هفتگی میبینم و واقعاً لذت بردم تا اینجا . (انیمه های بالا رو صدرصد دنبال میکنم)

امیدوارم همگی فصل پاییز دلنشینی رو تجربه کنیم :Smiley17:

peyman_eun
10-07-2016, 11:58 PM
To Be Hero
ایپزود 1

واو واو واو.... چقدر عالی بود . یک انیمه کاملاً متفاوت و کاملاً دوست داشتنی و بانمک . چقدر خوب بود :Smiley14:
با اینکه 10 دقیقه بود ولی خیلی کیف کردم و الانم خیلی خوشحالم که دیدمش .
این از اون انیمه های بود که در وقت اضافی معرفی شد و حس خوبی بهش نداشتم ولی خیلی قشنگ بود .
نمیدونم چرا یه جورایی منو یاد انیمیشن Rick and Morty مینداخت ... :Smiley39:

یادم نمیاد با دیدن یک انیمه تا این حد دلدرد گرفته باشم :d نانباکا باید بیاد جلوش تعظیم کنه:دی، هرچند خیلی انیمه‌اش منحرف!!! بود ولی شدیدأ خنده داره. به نظرم نسخه‌ی خنده‌دارتری از OPM و Mob Psycho 100 بود. انیمه به مهمترین هدفش یعنی خنده‌دار بودن کاملأ رسیده، در مجموع انیمه‌ قوی نیست (خیلی تخیلیه! اوج عرفانه:دی) ولی به دلیل باحال بودنش برای تفریح صد در صد پیشنهاد میشه.

این سکانس رو که دیدم پکیدم (قبلش یک چیزی گفت که بهتره نگم خودتون ببینید!):

http://s9.picofile.com/file/8270037750/Capture7.PNG

------------------------------------------------------
اپنینگ انیمه Yuri!!! on Ice (http://s8.picofile.com/file/8270040434/Dean_Fujioka_History_Maker_Yuri_on_Ice_OP_.mp3.htm l) خیلی خوبه :Smiley19:

Being Amin
10-08-2016, 10:05 AM
http://picoup.ir/images/98879740665844778514.jpg

Keijo!!!!!!!! E01

اوه اوه، عجب انیمه‌ی گرمی!! از همون لحظه‌ی اول جذبش شدم؛ داستان انیمه خیلی خوبه، مخصوصا ایده مسابقه‌ کِیجو و نحوه مبارزه دخترا با هم دیگه خیلی باحاله :دی !! هیجان انگیز هم بود و طنز انیمه هم خیلی خوب بود! در کل انیمه‌ی سرگرم کننده ایه و دیدنشُ به دوست داران سبک ایـچـی پیشنهاد میدم :دی
تو معرفیش گفته بودم، "یک انیمه ورزشی با ترکیبی از ایچی" ولی حالا تصحیحش می‌کنم به "یک انیمه ایچی با ترکیبی از ورزش" !

قسمت اول: 8/10

http://picoup.ir/images/86265564731782354384.jpg

To Be Hero E01

چقدر خنده دار بود این انیمه!! یعنی این ایده احمقانه‌ـش تو حلقم؛ یه بابایی که به داخل توالت مکیده میشه و تبدیل به یک ابرقهرمان میشه :دی!! شخصیت دختره هم خیلی باحاله!! حتما ادامه‌ـش میدم این انیمه رو!!

قسمت اول: 8/10

داستان انیمه‌اش یکی از تکراری‌ترین داستان‌های ورزشی هست و پایانش هم از همین الآن کاملأ مشخصه

خب، قضیه اینه که 90 درصد انیمه‌های شونن و ورزشی داستانشون بر همین اصل خلق میشه؛ پسر یا دختری که می‌خواد در یک چیزی بهترین بشه (وان پیس، ناروتو، هانتر، هاجیمه نو ایپو، کوروکو نو بسکت، هایکیو و "خیلی‌های دیگه") و در آخر هم بعد از کلی ماجرا به هدفش میرسه ! بی استثنا همه‌شون همینطوری شروع میشن! پس این تکرار نیست و درواقع یک سنّتِ که از قدیم در مانگا و انیمه‌های ژاپنی وجود داشته! چیزی که اینجا مهمه اینه که انیمه مورد نظر چطور داستانش رو پیش ببره و چه ماجراهایی این وسط پیش بیاد که این انیمه رو با بقیه‌ی انیمه‌ها متمایز بسازه! همچنین شخصیت پردازی انیمه باید خیلی با دقت روش کار بشه! پس چیزی که سعی دارم بگم اینه که امثال این انیمه‌ها همه ایده اولیه و شروع‌ـشون مثل همه و این پیش روی داستانه که مهمه!

اولین فصلی هست که دارم انیمه و سریال هارو پخش هفتگی میبینم و واقعاً لذت بردم تا اینجا . (انیمه های بالا رو صدرصد دنبال میکنم)

سعید جان کار خیلی خوبی میکنی! این Yuri!!! on ice رو هم یه قسمتش رو ببین فکر کنم خوشت بیاد.

Tha Real Nigga
10-08-2016, 08:00 PM
http://picoup.ir/images/06024033751483935919.png

Yuri!!! on Ice E01

هیچ انتظاری از این انیمه نداشتم و اصلا قصد دیدنش هم نداشتم ولی با تعریفات امین و همچنین نقد ها و امتیازات مثبتی که داشت امروز یه قسمت دیدم و خیلی عالی بود همه چیز در سطح بالایی بود شخصیت پردازی،موسیقی،داستان همه چیز عالی بود انیمه اورجینال خیلی کم دیدم و اونایی رو هم که دیدم همیشه یه فرقی توی طراحی شخصیت ها با انیمه هایی که از روی مانگا اقتباس میشدن داشت ولی با دیدن این انیمه احساس نکردم که با یک کار اورجینال طرف هستم هم طراحی شخصیت ها و هم نویسنده این انیمه فوقالعاده کار کردن اپنینگ انیمه هم عالی بود دیدن این انیمه رو شدیدا پیشنهاد میکنم.

9/10

S@eeD-Mj
10-09-2016, 12:27 AM
امسال یه پاییز خیلی خوشگلی داره برام رقم میخوره ...
انیمه ها فوق العاده بودن تا اینجا .

http://8pic.ir/images/97wvx5154ynta5rcwrl4.jpg

yuri on ice
ایپزود 1

یه خیلی میگم شما یه خیلی میخونید ولی این انیمه خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــلی قشنگ بود
فوق العاده قوی و خوش ساخت که اصلاً هیچکس فکرشو نمیکرد اینقدر عالی باشه .
میتونم بگم که یکی از بهترین شخصیت پردازی هارو در بین پاییز یها داره .چقدر باحال و دوست داشتنی بودن .
طنز خیلی بانمک و خنده داری ام داشت .
و همینطور از لحاظ گرافیک و موسیقی خیلی فوق العاده کار شده بود .
به قول پیمان عزیز / موسیقی اوپنینگش خیلی خوبه .
پیشنهاد صدرصدی دارم واسه تماشای این انیمه زیبا .

امین جان خیلی ازت ممنونم بخاطر معرفی این انیمه فوق العاده زیبا .

از مترجمین عزیز هم (Konan_S , Amin.F) صمیمانه تشکر میکنم .

------------------------------------

All Out
ایپزود 1

شروع متوسطی داشت ،به من که اصلاً نچسبید ،خیلی انتظار بالایی داشتم .
کلاً نتونستم با شخصیت هاش ارتباط برقرار کنم .
یه داستان معمولی ام داشت که اونم فقط بخاطر طنزش تونستم تا آخر ببینمش .
از فضاسازی و اجرای بعضی تکنیک هاش راضی بودم .
امیدوارم قسمت بعدی بهتر بشه :Smiley15:

امتیاز 6.5 / 10

(اگه از دوستان انیمه ای نظر مثبتی نسبت به انیمه داشت
خوشحال میشم منم آگاه کنه /شاید من اشتباه کنم/ چون بعد پایانش دو دل بودم)

از دو مترجم عزیز هم (HodaArian , Sarrow ) بخاطر زیرنویس خوبشون ممنونم .

Hossein_124
10-09-2016, 10:45 AM
من فقط اومدم ارادت خودم نسبت به Haikyuu!!a رو اعلام کنم ..

این انیمه جدا از داستان و روند فوق العاده هیجانیش، شخصیت های محشری داره و کلا آدم نمیتونه خوشش نیاد از این انیمه .

این فصل هم که همش درمورد یک بازیه و این بازی هم واقعا به نظرم شاهکار از آب در میاد :Smiley36:

Being Amin
10-10-2016, 02:16 AM
http://picoup.ir/images/04769991869364252862.jpg

Shuumatsu no Izetta E01

قصد نداشتم این انیمه رو ببینم و زیاد انتظار بالایی ازش نداشتم ولی وقتی دیدم پیمان خوشش اومده گفتم منم ببینم و اتفاقا خوشم اومد ازش. گرافیک خوبی داشت، کارگردانیش خیلی خوب بود و شخصیت‌ها هم خوب روشون کار شده بود. به عنوان قسمت اول شروع خوب و قابل قبولی داشت هرچند امیدوارم قسمت‌های بعدی افت نکنه و روند خودش رو نگه داره و شاهد قسمت‌های بهتری هم باشیم.

قسمت اول: 7.5/10

http://picoup.ir/images/85467905752908080343.jpg

All Out E01

یکی از انیمه‌های پرانتظاره این فصل که همگی مشتاقانه منتظرش بودیم ولی اینم مثل Nanbaka خوب ظاهر نشد. نه که بد بود ولی با توجه به عوامل و استودیویی که داشت انتظار خیلی بیشتری ازش می‌رفت.
قسمت اولِ متوسطی داشت؛ اُپنینگ انیمه رو که دیدم خیلی کیف کردم و گفتم با یه انیمه شونن-ورزشیِ خفن طرفیم (احتمالا هم باشیم چون قسمت اولش مقدمه بود و به نظرم قسمت‌های خوبش تو راهن!) ولی جلوتـر که رفت یه کم ناامید شدم. گرافیکش عالی بود. داستان خوبی داست ولی داستان پردازیش زیاد جالب نبود. شخصیت‌هاش هم زیاد جذاب نبودن! با اینحال هنوزم انتظارم بالاست و حدس میزنم تو قسمت‌های بعدی بهتر بشه!

قسمت اول: 7.5/10

S@eeD-Mj
10-10-2016, 06:05 PM
Shuumatso no izetta
ایپزود 2

اول از همه موسیقی اوپنینگش چقدر مهیج و زیبا بود ...
سه بار گوش دادم .عالی بود .و همینطور موسیقی اندینگش اونم به زیبایی کار شده ...
قسمت دومش خوب و معمولی بود از نظر خوب بودن 10 دقیقه اولش هیجانی و زیبا بود و
از نظر معمولی بودن سیر داستانیش بود که با نشون دادن گذشته فینه و ایزتا
یه آشنایی و مقدمه ای برای ما بود احتمال داره که قسمت های بعدی بهترم بشه ...

امتیاز ایپزود 2 : 8 / 10

Drifters
ایپزود 1

انیمه سامورائی خوب و پراز خشونتی بود ... بگی نگی خوشم اومد .
ولی گرافیکش خیلی تو ذوق میزد انگاری عکس های مانگا به حرکت در اومده بودن .
داستانشم با یه جنگ پراز خون و خونریزی شروع شد ... قشنگ دراومده بود .
ولی کم کم افت کرد . . . به نظرم نیمه دوم انیمه رو میخواستن
با طنزها نظر بیننده رو جلب کنن ولی خیلی بد شده بود اصلاً راضی کننده نبود .

امتیاز ایپزود 1 : 7 / 10

http://8pic.ir/images/g9qgr2r25lmw2k6crhpm.jpg

!!!!!!!Keijo :Smiley10:
ایپزود 1

چقدر انیمه قشنگ و پرفکتی بود خیلی کیف کردم یه انیمه که خیلی حال آدمو خوب میکنه :Smiley36:
تا الان سبک ایچی نگاه نکرده بودم ولی این خیلی باحال بود .
موسیقی متن و هیجان بخصوصی که داره خیلی فوق العاده بودن
شخصیت پردازی و گرافیک خیلی خوبی ام داشت .
موسیقی اندینگ خیلی قشنگی ام داشت .لذت بردم .
بیصبرانه منتظر قسمت بعدی ام .

-لقب پری دریایی :Smiley19:
-اینکه خوک آبیه :Smiley14:

امین جان دمت گرم ! پسر عجب انیمه ای رو معرفی کردی . فوق العاده زیبا بود .

occultic;nine
ایپزود 1

این چی بود !!! اصلاً نفهمیدم چی چی شد ، کی کجا رفت !!!
البته داستانش مربوط به روح و شیطان و نفرین کردن و
اینجور چیزاست قسمت های بعدی شاید تاریک ترم بشه .
ولی خیلی درهم برهم و مبهم بود ...
خیلی ام تندتند حرف میزدن هی باید ایست میکردم میخوندم .

نمیدونم چرا از انیمه های که انتظارمون بالاست اینقدر ضعیف و متوسط از آب درمیان .

امتیاز ایپزود 1 : 6 / 10

------------------------------------------------

از مترجمین تیم پرقدرت (انیمه ورلد) هم بخاطر ترجمه های فوق العادشون ممنون و سپاسگزارم :Smiley30:

Mahdi Razor
10-11-2016, 08:04 AM
فقط تو انیمه های پاییز فصل جدید ناتسومه :Smiley30: ، این انیمه بی نظیره ، از انیمه های جدید دریفترز مطمئنم کولاک میکنه و occultic;nine هم پتانسیلش خیلی بالاس ، کلا پاییز خوبی داریم ، حیف شد وقت نکردم تو معرفی ها کمک کنم :Smiley19:

Tha Real Nigga
10-11-2016, 11:35 AM
http://picoup.ir/images/18561550860171841949.jpg

Classicaloid E01

از این انیمه انتظار زیادی نداشتم ولی انیمه انچنان بدی نبود،طراحی کاراکتر ها خیلی خوب بود و به دلم نشست،با یک قسمت هم نمیشه گفت که نمیتونه انیمه موفقی باشه به خاطر عوامل خوبی که داره امیدوارم در قسمت های بعدی بتونه بهتر کار کنه،اپنینگشم خیلی دوست داشتم.

6.5/10

S@eeD-Mj
10-13-2016, 04:24 AM
http://8pic.ir/images/1p7vfjrjvpp6lntpv1vo.jpg

Nanbaka
ایپزود 2

چیز به خصوصی نداشت ! به نسبت قسمت اول اصلاً پیشرفتی نداشت !
یه قسمت معمولی که خالی از بار کمدی و اکشن و درام بود .
فقط یه معرفی از 4 زندانی (11 , 15 , 69 , 25 ) !

(به قول امین جان اصلاً نباید به این انیمه با دید طنز نگاه کرد
و به قول پیمان جان روایت داستان اصلاً خوب نیست .
به نظر خودمم فقط از بابت گرافیک میتونه حرفی داشته باشه )

احتمال میدم که یه ذره قسمت های بعدی بهتر بشه :Smiley15:

امتیاز ایپزود 2 : 6 / 10

از مترجم عزیز (زری خانوم) بخاطر ترجمه فوق العادشون سپاسگزارم :Smiley17:

Trickster
ایپزود 1

با اینکه خیلی امید داشتم به این انیمه ولی با نقدهایی که پیمان جان زحمتشو کشیده بود
به فنا رفته ... ولی با این حال دو قسمتشو خواستم یه امتحانی بکنم (شاید منتقدها بلد نیستن نقد کنن ) :Smiley36:

شروع متوسطی روبه پایینی داشت یه جورایی نیمه دومش خوب شد .
رو شخصیت ها هم متوسط کار شده ،فضاسازی و داستان پردازیش هم ای به نسبت خوب بودن .

برای قسمت اول یه ذره راضی کننده بود
فقط موسیقی متن خیلی دلنشینی داشت .

امتیاز ایپزود 1 : 6 / 10

ایپزود 2

نمیدونم چرا این انیمه نیمه اولش اصلاً به درد بخور نیست .
ولی نیمه دومش خوب میشه . آدمو امیدوار میکنه .
اندینگ قسمت دومش هم خیلی باحال بود .

از استدیو سازنده اش خیلی انتظار بالای داشتم ولی
بخاطر اینکه این انیمه اولین کار ، کارگردان حساب میشه میتونم بگم کارش متوسط بوده .

با این قسمت 2 ام نشون داد منتقدها کلاً راضی نیستن و خودمم قانع شدم .
که اون چیزی نیست که واسه قسمت بعدیش لحظه شماری کنم .

امتیاز ایپزود 2 : 5 / 10

از مترجمین انیمه ورلد هم نهایت تشکر رو دارم :Smiley17:

http://8pic.ir/images/apgfj170tifaz5m7k6hl.jpg

Udon no Kuni no Kiniro Kemari
ایپزود 1

چقدر دوست داشتنی و قشنگ بود از دیدنش لذت بردم .
فضاسازی و گرافیک و موسیقی و روایت داستان خیلی عالی بودن .
یه انیمه ی آرام با شخصیت پردازی خیلی خوب .
بیصبرانه منتظر قسمت بعدی ام .

از مترجمین (تیم انیمه ورلد) بخاطر زحماتشون سپاسگزارم :Smiley17:

Tha Real Nigga
10-13-2016, 10:53 PM
http://picoup.ir/images/12706339349463327698.png

All Out!! E01

چند وقت پیش قسمت اول رو دیدم اما وقت نشد در موردش بنویسم با این که شروع انچنان خوبی مثل انیمه های ورزشی دیگه ای مثل Haikyuu ،Kuroko No Basket و یا Diamond No Ace نداشت ولی بازم کار مد هاوسه و صد درصد باید دید انیمه پتانسیل بالایی داره و الکی مدهاوس دست روش نزاشته برای قسمت اول به نطرم خوب بود و حقیقتش دوستش داشتم با این ک مثل Occultic;Nine بازخورد های منفی داشت ولی به نطرم نباید زیاد سخت گرفت و مطمعنا در ادامه بهتر خواهد شد فقط یه چیز ازارم میده اونم زمختی کاراکتر های اصلیه کا البته اونم به دلیل داستان و ورزش راگبی اینجوریه امیدوارم بهتر از اینی که هست بشه.

8/10

http://picoup.ir/images/66459072409694340409.png

Udon no Kuni no Kiniro Kemari E01

انیمه ای که خودم معرفیش کردم عاسق این محیط روستایی هستم و از دیدن قسمت اول لذت بردم اگرچه فسمت اول مثل قسمت های اول انیمه های دیگه ای مثل Barakamon و Usagi Drop نبود ولی بازم از تعامل بین یک شخص بزرگسال و یک بچه لذت بردم و امیدوارم در ادامه بهتر از این بشه.

7.5/10

http://picoup.ir/images/31548913924707474240.png

Nanbaka E01

یه انیمه دیگه که بهش امید داشتم ولی نه انچنان زیاد در حد همون انتظار کمم هم نبود ولی بازم صحنه هاب خوبی داشت برای اپیزود اول شروع خوبی نداشت ولی بازم به خاطر عواملش چند قسمتی ادامه میدم.

6/10

http://picoup.ir/images/34896160349644071877.png

Drifters E01

با این که انیمه هلسینگ رو ندیدم ولی تعریف مانگاکا رو شنیدم و یه قسمت از این انیمه که از روی یکی دیگه از مانگا های اقای Kouta Hirano نوشته شده رو تماشا کردم با این که صحنه های اولیه خیلی گرافیک خوبی نداشت و طراحیش رو مخ بود ولی خشونت انیمه خیلی خوب بود و کمی جبرانش میکرد داستان انیمه رو هم من خیلی دوست داشتم و این ایده برام جالب بود باز هم به امید قسمت های بهتر از این.

8.5/10

S@eeD-Mj
10-15-2016, 04:06 AM
http://8pic.ir/images/se0w9cwnic9gjm9nlfrk.jpg

To be Hero
ايپزود 2

اين قسمتم عالی بود / تو 10 دقيقه آدمو نابود ميکنه .
ترسناک ترين موجودات فضايي ديگه آخرش بودن ... ترکيدم از خنده :Smiley14:

http://8pic.ir/images/2k2uvczoalczv8y8r6mi.jpg

All Out
ایپزود 2
(میخوام تکل بزنم )

نسبت به قسمت اول خیلی خوب بود با این قسمت خودشو بهم ثابت کرد فهمیدم که با کار قوی طرف هستم .
کم کم شخصیت ها هم دارن جا میافتن ... داستانشم داره بهتر و بهتر میشه .

از یه انیمه ورزشی ام همین انتظارها رو میره که پیشرفت چشم گیری داشته باشه .

http://8pic.ir/images/k5hq6e6ookdtky6ep550.jpg

Yuri on Ice
ایپزود 2

یکی از بهترین شخصیت پردازی ها تو انیمه های پاییزی هست / قسمت دومش خیلی قشنگ بود .
واقعاً یه سروگردن از بقیه انیمه های این فصل بالاست .
درام انیمه خیلی خوبه ... واقعاً اون حس انگیزه و علاقه و احساسات رو خیلی خوب تو چهره شون نشون میده .
(به اون چیزی که واقعاً بهش علاقه داری باید خیلی تلاش بکنی تا بهش برسی ) این حرف به انیمه all out هم صدق میکنه .

امتیاز ایپزود 2 : 9.2 / 10

از مترجمین هر سه انیمه از تیم (انیمه ورلد) بسیار ممنونم و بهشون خسته نباشید میگم :Smiley17:

sh2012
10-16-2016, 11:37 AM
http://8pic.ir/images/b5fig7uxhsixbktld67g.jpg

Drifters ِ

با این که سعی می کنم همیشه بزارم چند قسمت از یه انیمه بگذره بعد ببینمش، یکی از انیمه هایی رو که تویه معرفیش بودم رو تو این سه فصل از قسمت اول دنبال می کنم . خلاصه این دفعه تنها انیمه ی قابل دیدنی برام همین انیمه بود. به هر حال از Hellsing و علی الخصوص از OVA آن که به نظر خیلی یکی از بهترین OVA هاست و از اون OVA هایی که از انیمه اصلی هم بهتره خیلی لذت بردم و شخصیت آلوکارد اون انیمه واقعا شخصیت جذاب و با عمق و فضای خون خونریزیش با روحیات من یکی کاملا سازگار. Drifters انیمه ای که از لحاظ خون خونریزی و داستان و شخصیت پردازی و گرافیک جذاب در سبک خودش (گرافیکی شبیه به Hellsing ) کاملا جذابه. خون خونریزی اش هم تو این دو قسمت(علی الخصوص قسمت دوم) کاملا قانع کننده و لذت بخش بوده. فقط یه م.رد که این انیمه رو پایین آورده و تو قسمت اول بیشتر و تو قسمت دوم هم کمتر بود ، طنز کاره. طنزی که می خواد از شدت خشونت بالای انیمه و قطع شدن سر و دست ها کم کنه. ولی، تو قسمت اول رو مخ بود و تو قسمت دوم به نظرم به موقع . امیدوارم سازنده ها تو قسمت های بعدی این طنز کار رو ول کن و همین جوری تویه خشونت بی حد انیمه که انصافا هم جذاب در اومده و داستان جذاب انیمه ما رو غرق کنن ....

دو قسمت : 8.8/10

AMIRREZA RV
10-16-2016, 10:43 PM
Bungou Stray Dogs S02E01

http://up.vbiran.ir/uploads/37864147664271628571_Bungou%20Stray%20Dogs%20S01E0 2mkv_snapshot_1537_[20161016_212909].jpg

عجب قسمتی بود! اصلا انتظارش رو نداشتم که به خوبی فصل اول باشه اما این قسمت نشون داد که حتی میتونه بهتر باشه حداقل که قسمت اولش نسبت به فصل اول خیلی بهتر بود با اینکه شخصیت پردازی فصل اولش فوق العاده بود اما انیمه با فلش بک شروع شده داره گذشته دازای سان رو نشون میده که کلا شخصیتش خیلی متفاوت تر بخصوص جدی تر بوده. یک مورد دیگه ای که خیلی دوست داشتم این هست که کمدی انیمه خیلی کم شده توی فصل اول بعضی مواقع خیلی اذیت کننده بود در کل قسمت خیلی خوبی بود و بهش خیلی امیدوارتر شدم

S@eeD-Mj
10-17-2016, 01:20 AM
http://8pic.ir/images/b24pvjuahrwsfa8e49sg.jpg

3-gatsu no Lion
ایپزود 1

انیمه ی عجیبی بود توصیفی در خور انیمه شاید نشه نوشت .
ولی به قدری آرامش و سکوت و غم و اندوه تو انیمه موج میزد که آدمو روانی میکرد .
موسیقی op انیمه بسیار قشنگ بود .
و همینطور موسیقی متن بسیار دلنشینی هم داشت که با تمامی صحنه ها هماهنگی داشت .
گرافیک و شخصیت پردازیش هم به خوبی انیمه قشنگ بودن .
صداگذاری های انیمه هم خیلی قشنگ بودن ... مخصوصاً دختربچه (Momo Kawamoto) :Smiley36:

امتیاز ایپزود 1 : 8 / 10

(از انیمه دوستان ، عزیز هرکسی راهش طرف این انیمه افتاد / یه موسیقی فرانسوی در اوایل پخش میشه /
ممنون میشم اگه پیدا کرد لطف کنه واسم بفرسته )

http://8pic.ir/images/xh0zbtgrwaxqhrkuet5p.jpg

Bungou Stray Dogs
فصل اول / ایپزود 1 , 2

(فصل دومش در حال پخشه)

انیمه قشنگی هست بیشتر از شخصیت پردازیش خوشم اومد خیلی خوب بود .
گرافیک بالا و موسیقی خوبی هم داشت .
روایت داستان هم خیلی خوب بود آدمو مجبور به ادامه داستان میکنه . (کشش خوبی داره)
ژانرهای که در این انیمه به کار رفته / در این 2 قسمت : از لحاظ کمدی اصلاً راضی نبودم .
از لحاظ ماوراطبیعی بودن و رمزآلودی خیلی خوب بود / و از لحاظ اکشنم به نسبت خوب .

امتیاز ایپزود 1 : 7.5 / 10

از مترجمین (تیم انیمه ورلد) هم بابت ترجمه های فوق العادشون بسیار ممنونم / خسته نباشید دوستان :Smiley30:

S@eeD-Mj
10-21-2016, 03:53 AM
http://8pic.ir/images/hgh95nx71o79hht8oq71.jpg

Shuumatsu no Izetta
ایپزود 3

قسمتی از هر نظر فوق العاده قشنگ وعالی بود .
اصلاً نمیخواستم این قسمت تموم بشه ... بهترین بود .
موسیقی متن فوق العاده ... داستان بی نظیرش ...
دیالوگ های خیلی زیبا و پرمعنی . . .
خیلی احساساتی شده بودم یه حس غرور و پیروزی و افتخار بهم دست داده بود .
یاد شهیدان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس افتادم .
روحشون شاد و یادشون گرامی .

امتیاز ایپزود 3 : 9.5 / 10

Nanbaka
ایپزود 3

یه قسمت معمولی دیگه ! نمیدونم به چه امیدی دارم ادامه اش میدم .
اصلاً اونی که انتظارشو داشتم نبوده ...
از هیچ لحاظ این قسمت نظرمو جلب نکرد .

تیزر آخرش نشون داد که قسمت بعدی امیدوار کننده میاد !
امیدوارم بهتر بشه .

امتیاز ایپزود 3 : 6 / 10

To Be Hero
ایپزود 3

قسمت آروم و خاک بر سری بود ... البته کلاً انیمه منحرفی هست .
چیز خاص زیادی نداشت ولی آخرش غافگیر شدم ...
منتظر قسمت بعدی ام .

امتیاز ایپزود 3 : 7 / 10

http://8pic.ir/images/9xqmkrlnfzjh1ey50tf2.jpg

Yuri on Ice
ایپزود 3

این انیمه رو اول باید به عشق opیش نگاه کرد
خیلی قشنگه (دست مترجما هم درد نکنه ترجمه اش هم کردن)

این یوری چقدر خوب به آدم انرژی میده ... شخصیت خیلی باحالی داره .
قسمت خیلی قشنگی بود ( با یه اسکیت اِروسی) از دیدنش نهایت لذتو بردم .
هرچی از این انیمه بگم بازم کمه .... لامصب چقدر رو شخصیت ها کار کردن
همشون رو آدم تأثیر میذارن .دم سازنده ها گرم .

به امید قهرمانی در گرند پریکس .

امتیاز ایپزود 3 : 9.5 / 10

http://8pic.ir/images/h5nczpfjv5cxm17yv3cc.jpg

Drifters
ایپزود 2

قسمت فوق العاده ای بود خیلی کیف کردم اکشن قشنگی ام داشت پر از خون و خونریزی و خشونت . . .
شخصیت پردازیش هم داره بهتر میشه ...
و همینطور از یه داستان خیلی خوبم بهره میبره .
انیمه بسیار زیبایی هست ... هرهفته بیصبرانه منتظرشم .

امتیاز ایپزود 2 : 8.5 / 10

از مترجمین عزیز (تیم انیمه ورلد) بخاطر زیرنویس های فوق العاده قشنگشون تشکر میکنم :Smiley30:

S@eeD-Mj
10-22-2016, 01:58 AM
http://8pic.ir/images/601pcts55fdp09a9oxqb.jpg
از کیجوام نمیشه یه شات درست و حسابی گرفت ! :Smiley36:

Keijo
ایپزود 2

خیلی منتظر این قسمت بودم (دست مترجمای عزیز درد نکنه) ولی زیرنویسش دیر اومد .
قسمت خوبی بود / شخصیت پردازی دخترا خوب کار شده .
با اینکه ژانرش متفاوته /ولی ورزشی و هیجانی بودنش / انیمه رو قشنگ کرده .
تازه اول کاره ... این انیمه جا داره که خیلی هیجانی ترم بشه .
داستان این قسمتم به تمرینات پرداخته بودن و آماده مسابقات میشدن .

قسمت های بعدی مطمئناً بهتر و بهتر میشه .

http://8pic.ir/images/pth0eqitpzusuvocs50l.jpg

3-gatsu no Lion
ایپزود 2

پل رنگارنگی که یک طرفش خاطرات سرد گذشته و تنهایی هست
و طرف دیگه اش پر شده از زیبایی های زندگی مهرو محبت و مهربانی
نیمه دوم این قسمت به نسبت اولش خیلی بهتر بود با آرام بودنش حالمو خوب میکنه .
تماشای این انیمه مثل این میمونه که تو تنهاییت داری یه موسیقی آرامش بخشی رو گوش میکنی .
حس خوبی بهم میده .

امتیاز ایپزود 2 : 7.5 / 10

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ

http://8pic.ir/images/7vo1dcasf2jvgivhrmuv.jpg

Udon no Kuni no Kiniro Kemari
ایپزود 2

اگه دنبال یه انیمه ای هستید که حالتون رو خوب کنه و باهاش خو بگیرین و نخواین تموم بشه .
این داستان خوشگل (سوتا و تانوکی/پوکوچان) رو حتماً ببینید .
خیلی انیمه دوست داشتنی هست .
خیلی خاطرات خوبی تو زندگی سوتا رخ داده که مطمئناً خاطرات خیلی هامون باشن .
همه چی قشنگ به تصویر کشیده شده و اون حس قشنگ تم روستایی رو به آدم میده .

امیدوارم در قسمت های بعدی شخصیت های زیادی ام اضافه بشن .

امتیاز ایپزود 2 : 9.2 / 10

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

http://8pic.ir/images/jpd2mj3o6waorbiri471.jpg

Fune Wo Amu
ایپزود 1

هی ،امشب ماه کامله / در حالی که خوابیدی به آرامی اینُ بهت میگم /
حالات ،رفتار و روش زندگیت / برام خیلی بیشتر از هر کلمه ای معنی داره
پس لطفاً ،همونطوری که هستی بمون .

قسمت اولش خوب بود ،طراحی و گرافیک و شخصیت پردازی خوبی ام داشت .
دیالوگ هاش خیلی پرمعنی و عارفانه و فلسفی بودن از این بابت خیلی راضی کننده بود .
روایت داستانش هم آرومه . ولی مطمئناً در قسمت های بعدی جذابتر میشه .
موسیقی آخرش قشنگ بود :Smiley35:

امتیاز ایپزود 1 : 7.5 / 10

از تیم پرقدرت و زحمت کش ( انیمه ورلد) بخاطر زیرنویس هایی محشری که ارائه میدن صمیمانه سپاسگزارم :Smiley30:

S@eeD-Mj
11-01-2016, 10:59 PM
http://8pic.ir/images/9uzdy82qduarx1erhf11.jpg

Shuumatsu no Izetta

ایپزود 4

شروع احساسی و آرومی داشت ...
با شخصیت های جدیدی که وارد شدن انیمه قشنگترم شده
مخصوصاً خدمتکارِ و معلم فینه ساما.. چقدر با حال و دوست داشتنی بودن

امتیاز ایپزود 4 : 8.5
....................
ایپزود 5

لامصب چقدر موسیقی متن زیبایی داره خیلی لذت بخشه .
این قسمت با ملکه شدن فینه .
و با برگشتن ایزتا به میدان جنگ و شروع اکشن و جنگ دوباره باحال تر شد .
نقشه جنگشون خیلی قشنگ بود استفاده از ایزتا به عنوان یه نماد دشمن رو نابود کرد .

انیمه ام با 12 قسمت به پایان میرسه .

امتیاز ایپزود 5 : 9

از مترجم عزیز (prototype) بخاطر زیرنویس زیباش بسیار تشکر میکنم .

http://8pic.ir/images/y6nbfq9u7ppywt8kesfe.jpg

Yuri on Ice

ایپزود 4

خواب موندن یوری چقدر باحال بود ...
یعنی میتونم بگم شخصیت پردازی این انیمه در رتبه اول انیمه های پاییزیه .
خب این آخرین تمرینات یوری و بقیه اسکیت بازان بود چون
قسمت بعدی مسابقات گرند پریکس دوره مقدماتی رو در پیش داریم .

اوج هیجان این انیمه داره شروع میشه ...

امتیاز ایپزود 4 : 9

http://8pic.ir/images/d8zdmh6xmi5ubk4tfex3.jpg

Keijo

ایپزود 3

انیمه قشنگیه ، خیلی بهم روحیه میده . 10دقیقه اولش آخرین تمریناتشون بود
و مسابقات هیجانی (م*مه ها و ک*ون ها) Keijo شروع شد

قسمت بعدی هیجانی تره .

امتیاز ایپزود 3 : 7.5
........................
ایپزود 4

مسابقات کیجو ...
خیلی باحال بود عجب کیفی کردم ... این قدرتاشون تو حلقم ...
یه جوری همدیگرو سوپرایز میکنن که آدم اینجا دهنش باز میمونه .
از لحاظ گرافیکی واقعاً خیلی عالی کار شده ... صحنه های هیجانی خیلی بالایی داره .

این انیمه ام با 12 قسمت به پایان میرسد .

امتیاز ایپزود 4 : 8.5

از مترجمین (prototype و Blooroze) بابت ترجمه زیباشون ممنونم .

http://8pic.ir/images/z3ue55wjti3a5vynf575.jpg

Nanbaka

ایپزود 4

این قسمت خیلی قشنگ بود
همش فکر میکردم که اگه شخصیت های جدید وارد بشن انیمه سیر صعودی پیدا میکنه .
همینجورم شد و این قسمت ضعف های قسمت های قبلی رو جبران کرد و یه حال اساسی بهمون داد .

نانباکا هم با 13 قسمت به پایان میرسه .

امتیاز ایپزود 4 : 8

از (مترجم عزیز زری خانوم ) هم بابت زیرنویس قشنگشون سپاسگزارم .

To Be Hero

ایپزود 4

اینم مثل همیشه پراز خلاقیت های حال به زنه .
این قسمت قشنگ خنده دار بود ...
یه انیمه ای که تو 10 دقیقه قشنگ بخندونتت دیگه آخرشه .

امتیاز ایپزود 4 : 7.5

از (devilhunter) مترجم این انیمه قشنگ بسیار ممنونم .

S@eeD-Mj
11-23-2016, 02:29 AM
به نام خدا

خداروشکر میکنم ...
یه وقت کوچولو پیدا کردم :Smiley15: (از دست این درس ها )

خب بریم سراغ انیمه ها ...

http://picoup.ir/images/49607122150884667820.jpg

Shuumatsu no Izetta
ایپزود 6

اگه (آخرین جادوگر ،ایزتا) رو به 2 نیم تقسیم کنیم .
این قسمت به نوعی نیم فصلی بود واسه این انیمه زیبا و دیدنی .
در یک روز آرام با (چای و شیرینی خوشمزه) ،
شروع بامزه ای داشت (این لباس پوشیدن ایزتا با bo'obsهای بزرگ خنده دار بود )
و میانه احساسی (متحد کردن دوباره مردم توسط فینه ساما و دیالوگ های قشنگ ،آدمو احساسی میکرد)
و پایان غافلگیرکننده ای داشت :Smiley10:

امتیاز اپیزود 6 : 8 / 10

امتیاز میانگین نیم فصل : 8.5

Shuumatsu no Izetta
ایپزود 7

شروع قشنگ و هیجانی داشت .
خیلی اتفاقات افتاد و جنگ ایزتا و نیروی هوایی هم قشنگ دراومده بود .
که نشون داد سلاح جدید آلمانی ها یه تله ای برای ایزتا بود :Smiley35:

(سکانس های پایانی که با اون هیجان زیبا تموم میشن با
آهنگ پایانیش آدمو میخکوب میکنه تا تموم بشه ،موسیقی هاش خیلی قشنگن )

امتیاز ایپزود 7 : 8.5 / 10

Shuumatsu no Izetta
ایپزود 8

(اگه تو به قدرت جادوگر نیاز داشته باشی من اونو بهت میدم)

عجب قسمت قشنگی بود :Smiley10::Smiley10:
در حد یه فیلم و سریال ساخته شده بود ...
همه سکانس ها تروتمیز دراومده بودن خیلی لذت بردم .
به شکل عالی نفوذ یه جاسوس رو نشون داده بود ...

بیصبرانه منتظر قسمت بعدای ام .

امتیاز ایپزود 8 : 9.5 / 10

باتشکر و قدردانی از زحمات مترجم این انیمه زیبا ... (Prototype008) خسته نباشی دوست عزیز .

http://picoup.ir/images/95917149233684432811.jpg

Yuri!!! on Ice
ایپزود 5

مسابقات (چوگوکو ،شیکوکو ،کیوشو) شروع شد ...
شخصیت های جدید و (کل شخصیت پردازی) این انیمه معرکه هست .
این قسمت مینامی کنچیرو منو منفجر کرد خیلی بامزه و شلوغ بود .
یوری ام امروز تمرکزشو از دست داده بود ... نیمه دوم هاش هی می افتاد :Smiley15:
ولی با این حال ... :Smiley35:
پیچیت چولانونت هم در مسابقات گرند پریکس رقیب اصلی یوری میتونه باشه .

پیش به سوی پکن ...

امتیاز ایپزود 5 : 8 / 10

Yuri!!! on Ice
ایپزود 6

مسابقات دور اول گرند پریکس شروع شد و با پنجم شدن (کریستوف جاکومتی) به پایان رسید :Smiley36:
از کشورهای دیگه ای هم اسکیت بازان حرفه ای اومده بودن ...
و مسابقات خیلی قشنگتر شده بود ...
ولی با این حال نمیدونم چرا اون هیجان کافی رو بهم منتقل نکرد .
البته انیمه از هرلحاظ بهترین هست ...

امتیاز ایپزود 6 : 8.5 / 10

Yuri!!! on Ice
ایپزود 7

این رابطه بین یوری و ویکتور واقعاً حرفی واسه گفتن نذاشته ...
خیلی قشنگ بهش پرداخته شده ...
قسمت باحالی بود ... اون هیجانی که میخواستم رو جبران کرد ...
مرحله دومم به پایان رسید و پیچیت هم اول شد :Smiley36:

امتیاز ایپزود 7 : 9 / 10

از مترجمین این انیمه فوق العاده (HodaArian & Amin.F) سپاسگزارم ... خسته نباشید :Smiley30:

http://picoup.ir/images/80688185716752877724.jpg

Keijo
ایپزود 5

چقدر این انیمه باحاله ... :Smiley36:
نمردیم و با ورزش کیجو ام آشنا شدیم ... :Smiley14:
این فوجیساکی سان هم عجب دختر خودشیفته ای بود ...
بازیکنان قوی با یدک کشیدن (دختر ملکه و تجربه دار بودن ومهارت های فوق العاده )
غرورشون باعث میشه از همون اول بازنده به حساب بیان ...
هیجان مسابقات اونقدر بالاست که یه لحظه تکون هم نمیشه خورد ...
یکی از شخصیت های خوب این انیمه نوزومی چان هست .. خیلی دوست داشتنیه .

امتیاز ایپزود 5 : 8.5 / 10

Keijo
ایپزود 6

خب اومدیم به کمپ کیوتو ... کمپی که تمرینات سخت در انتظار نخبه ها هست .

این قسمت مانورش بیشتر رو شخصیت سایاکا و بازیکنان حرفه ای بود ...
که یه جورای میشد حدس زد که سایاکا چقدر زندگی سخت و غمگینی داشت .

هر کدوم از بازیکن ها هم قدرت خاص خودشونو دارن که اینم به
حساستر و هیجانی کردن انیمه کمک زیادی میکنه .
و اینکه از موسیقی زیبایی انیمه ام نمیشه گذشت که فوق العاده آدمو میخکوب میکنه .

امتیاز ایپزود 6 : 8 / 10

از مترجم این انیمه زیبا (Masbolofsky) هم ممنون و سپاسگزارم .

S@eeD-Mj
12-26-2016, 11:01 PM
سلامی دوباره به انیمه دوستان :Smiley17:

http://picoup.ir/images/11602183859593985935.jpg

خب فصل برگ ریزان با حال و هوای بارانی و رنگ های خوشگلش به پایان رسید ...
فصلی که پراز انیمه های قشنگ و زیبا ، برامون روزا و شباي خاطره انگيزي به آرمغان آورد...

فصل زمستان در راهه و ما انيمه بازها هم منتظريم تا ببينيم کدوم انيمه ميتونه اين سردي زمستون رو برامون بهاري کنه ...
در حال حاضر حرفی از جدید ها نمیزنم تا تیم کاربلد و محترم و فوق العاده انیمیشن (تی وی ورلد) کارشون رو تمام کنن ... دوستان خسته نباشید .

انیمه هایی که تا آخرین قسمت از دیدنشون لذت بردم ... در فصل پاییز 2016 .

یک نکته ای رو درون پارانتز عرض کنم ... (هیچوقت آخر هر انیمه یا سریال یا فیلمی برام مهم نبوده که چطور تموم شده ... درسته خوب تموم شدن قشنگه ولی ...
همیشه اون لذتی که از هر کدوم گرفتم برام خیلی مهم بوده و بخاطر همینم از خوب تموم شدن یا افت و خیزش حرفی نمیزنم )

از انیمه Drifters شروع میکنم و یکی از بهترین ها در سبک خودش بود پراز خون و خونریزی و خشونت و کاراکترهای عالی ...
روایت داستان عالی ... واقعاً از دیدنش کیف کردم ... خیلی قشنگ درست شده بود - امتیاز انیمه : 8.5

انیمه فوق العاده بینظیر بعدی Yuri On Ice هست ،که واقعاً از لحاظ شخصیت پردازی و گرافیک و فضاسازی فوق العاده عمل کرده بود،
چیزی از بهترین بودن کم نداشت همه چی تو این انیمه سرجای خودش بود از موسیقی محشرشم نمیشه گذشت :Smiley35: - امتیاز انیمه : 9

عنوان بعدیمون مربوط به ترکیب ایچی و ورزشی میشه که با نام Keijooo سر زبان ها افتاد ... نمردیمو این ورزشم شناختیم :Smiley36:
اولش فکر نمیکردم اینقدر فوق العاده عمل کنه .. موسیقی و داستان و دوبلورها و صحنه های مبارزه همه قشنگ و باکیفیت دراومده بودن - امتیاز انیمه : 8.5

چهارمین انیمه که با ماوراطبیعی بودن و شخصیت های زیاد و معماهای پیچیده کلاً نابودمون کرد Occultic Nine نام داشت ... یکی از بهترین و فوق العاده ترین انیمه ها بود .
هرچقدر معما بیشتر سردرگمی ماها هم همون قدر بیشتر میشد ،ولی کم کم با حل شدن این معماها سیر صعودی داستان هم مثل یه پازل تکمیل و تکمیلتر شد - امتیاز انیمه : 8.5

پنجمین انیمه ام Shuumatsu No Izetta نام داره که واقعاً از دیدن هیچ انیمه به این اندازه لذت نبرده بودم ، تم قدیمی جنگ جهانی رو خیلی دوست دارم .
شخصیت پردازی خوب و روایت داستانی متوسط و گرافیک و هیجانی فوق العاده زیبا و موسیقی های حماسی بینظیرش ... باعث شدن لحظات خوشی رو تجربه کنم - امتیاز انیمه : 8.5

بعدی انیمه All Out هست کاری از مدهاوس ... که شامل 25 قسمت هست و فصل زمستانم ادامه پیدا میکنه ...
از گرافیک و فضاسازی قشنگی برخورداره ولی دریغ از یه روایت داستان خوب ... ولی رفته رفته با جا افتادن کاراکترها و شکل گرفتن کمی هیجان ...
هفته هفته انیمه داره جون میگیره ... مطمئناً قسمت های قشنگی پیش رو داریم ... البته از مدهاوسم انتظار بالایی داشتیم :Smiley15: - امتیاز انیمه تا اینجا : 8

انیمه هفتم Udon no Kuni no Kiniro Kemari به به ، یه انیمه تر و تمیز با تمی آرام و فضاسازی روستایی ،از دیدنش لذت بردم ،چقدر لطیف و قشنگ ساخته شده بود - امتیاز انیمه : 8

انیمه هشتم Fune wo Amu ... دیالوگ های قشنگ ،فضای بزرگسالانه زیبا، آدم رو به عمق اقیانوس ها میبرد ... اقیانوسی پراز لغات ... پراز کراکترهایی مثل هاجیمه .
در سبک خودش خوب عمل کرد کاراکترها هم خیلی قشنگ ساخته شده بود ... دیدنش لذت زیبایی داشت - امتیاز انیمه : 8

انیمه نهم To Be Hero ... آخه به این ایده پردازی چی بگم ، وای که دیوونه کننده بود ،
هر قسمت 10 دقیقه ای ، با کلی موجودات مشنگ فضایی :Smiley14: ، قشنگ درست شده بود - امتیاز انیمه : 7.5

و انیمه دهم و آخری که انتخاب کرده بود Nanbaka بود (واسه فصل دومم تمدید شده) ولی نتونستم دیگه ادامه اش بدم از باب سرگرمی ام نتونست منو تا آخر بکشونه .
از عوامل سازنده اش تشکر میکنم ... و همینطور امیدوارم دوستداراش نهایت لذت رو از تماشاش ببرن . و از مترجماشم بینهایت ممنونم :Smiley69:

خب پرونده انیمه های پاییزی 2016 بسته شد ... از اینجا از همه تی وی ورلدی ها تشکر میکنم :Smiley34:

پیش به سوی انیمه های زمستانی ... :Smiley35: ( که از اواخر هفته بعد شروع میشن ... )