PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : American Horror Story : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم سریال

yaser63
09-14-2016, 08:39 PM
http://picoup.ir/images/56766453220369831855.jpg (http://picoup.ir/)

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41986).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1844624/?ref_=nv_sr_1):RottenTomatoes: (https://www.rottentomatoes.com/tv/american_horror_story/s06/):metacritic: (http://www.metacritic.com/tv/american-horror-story)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون ششم سریال American Horror Story که پخش رسمی آن از چهاردهم سپتامبر 2016(به وقت ایران:بیست و پنجم شهریور 95) از شبکه FXآغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47408&p=212367#post212367)

afshin2014
09-16-2016, 12:23 AM
قسمت اول

به نظرم قشنگ بود ، سبکش با فصل های قبل فرق داشت و همین که بر اساس داستان واقعی بود و افراد اصلی حادثه صحبت می کردند و شباهت بازیگر ها به اونها باعث ایجاد ترس در وجودم شد
برای قسمت اول در چند جا باعث شد بترسم (با چراغ خاموش دیدم و بیشتر به این فکر فرو رفتم که چه طور این داستان واقعیه ؟!)

امتیاز 8 از 10

erfani
09-16-2016, 02:11 AM
قسمت اول

به نظرم قشنگ بود ، سبکش با فصل های قبل فرق داشت و همین که بر اساس داستان واقعی بود و افراد اصلی حادثه صحبت می کردند و شباهت بازیگر ها به اونها باعث ایجاد ترس در وجودم شد
برای قسمت اول در چند جا باعث شد بترسم (با چراغ خاموش دیدم و بیشتر به این فکر فرو رفتم که چه طور این داستان واقعیه ؟!)

امتیاز 8 از 10

عزیزم اونهایی که صحبت میکردند هم بازیگر بودن...

ali_74
09-16-2016, 03:18 AM
عزیزم اونهایی که صحبت میکردند هم بازیگر بودن...

یعنی الکی گفتن ک واقعیه یا فقط تو سریال واقعیه؟؟؟

Artin_PM
09-16-2016, 03:44 PM
یه توضیح بدم برای دوستایی که متوجه نشدن
اول بگم این فصل بر اساس اتفاقات حادثه Roanoke ساخته شده
و همچنین به شکل مستند درست شده که یه چندنفر داستان رو روایت میکنن و چند نفر هم بازی میکن(درست مثل بعضی از مستندها)
همه هم بازیگر هستن(هم اونا که بازی میکنن هم اونا که داستان رو تعریف میکنن)
در کل این فصل فوق العاده بنظر میرسه و خیلی هم ترسناکه برعکس فصل 5 که مرخرف به تمام معنا بود
در این فصل هم مثل قبل لیدی گاگا حضور داره هر چند هنوز هم نبودن جسیکا لنج حس میشه

A_TWD
09-16-2016, 03:44 PM
بنظر من خیلی خوب بود ... یه جورایی تداعی کننده فصل اول بود برای من ، تازه شروع شده باید دید قسمت‌های بعدی چطور پیش میره

ali_74
09-16-2016, 03:46 PM
و همچنین به شکل مستند درست شده که به چندنفر داستان رو روایت میکنن و چند نفر هم بازی میکن(درست مثل بعضی از مستندها)
در کل این فصل فوق العاده بنظر میرسه برعکس فصل 5 که مرخرف بود

فصل 5 جریانش چی بود؟ اصلا فازشون چی بود؟ من نفهمیدم همه میمردن و 10 بار میمردن و 20 بار زنده میشدن اصلا خط داستانیس مزخرف بود تا الان که الانه نمیدونم داستان فصل 5 چی بود خیلی بچه گانه بود

Artin_PM
09-16-2016, 03:53 PM
فصل 5 جریانش چی بود؟ اصلا فازشون چی بود؟ من نفهمیدم همه میمردن و 10 بار میمردن و 20 بار زنده میشدن اصلا خط داستانیس مزخرف بود تا الان که الانه نمیدونم داستان فصل 5 چی بود خیلی بچه گانه بود
فصل ۵ راجع به اتفاقات یه هتل بود که توسط یه قاتل زنجیره ای به نام جیمز مارچ‌ در ۱۷۰ سال پیش ساخته شده بود همه اونایی که تو هتل میدیدی همشون روح بودن بجز اون یارو همجنسگراهه از اون طرف هم یه قاتل زنجیره ای به اسم ده فرمان که به هتل میاد و تحت آموزش جیمز مارچ که یک روح قاتل بود قرار میگیره رییس هتل هم لیدی گاگا بود که نقش کنتس رو داشت و از عمر جاودانه ای برخوردار بود

ali_74
09-16-2016, 04:37 PM
فصل ۵ راجع به اتفاقات یه هتل بود که توسط یه قاتل زنجیره ای به نام جیمز مارچ‌ در ۱۷۰ سال پیش ساخته شده بود همه اونایی که تو هتل میدیدی همشون روح بودن بجز اون یارو همجنسگراهه از اون طرف هم یه قاتل زنجیره ای به اسم ده فرمان که به هتل میاد و تحت آموزش جیمز مارچ که یک روح قاتل بود قرار میگیره رییس هتل هم لیدی گاگا بود که نقش کنتس رو داشت و از عمر جاودانه ای برخوردار بود

من هنوز فصل شیش رو ندیدم پایلوتش ... یعنی کلا ـش همینجور شبیه مستنده؟ داستانا متفاوته تو هر قسمت یا ادامه یِ داستانای قبل؟

afshin2014
09-16-2016, 04:44 PM
و همچنین به شکل مستند درست شده که یه چندنفر داستان رو روایت میکنن و چند نفر هم بازی میکن(درست مثل بعضی از مستندها)
در کل این فصل فوق العاده بنظر میرسه و خیلی هم ترسناکه برعکس فصل 5 که مرخرف به تمام معنا بود
در این فصل هم مثل قبل لیدی گاگا حضور داره هر چند هنوز هم نبودن جسیکا لنج حس میشه

پس بر اساس حادثه ای واقعی بوده دیگه ؟! بالاخره یه چند نفری بودن که این تجربه هایی که داشتن رو گفتن دیگه ! من فکر می کردم اونایی که تعریف می کنن خود افراد واقعی حادثه بودن که الان فهمیدم اشتباه می کردم ! با تشکر از توضیحات دوستان:Smiley17:

Artin_PM
09-16-2016, 05:08 PM
من هنوز فصل شیش رو ندیدم پایلوتش ... یعنی کلا ـش همینجور شبیه مستنده؟ داستانا متفاوته تو هر قسمت یا ادامه یِ داستانای قبل؟

بله دوست عزیز شبیه مستند ساخته شده
داستانا تو هر قسمت متفاوت نیست و داستان تو فصل 6 در 13 قسمت روایت میشه
شبیه فصل های قبله با این تفاوت که تو فصل 6 سریال حالت مستند داره و بر اساس داستان واقعی ساخته شده و البته خیلی هم ترسناک تره

اضافه شده در : 2 minutes

پس بر اساس حادثه ای واقعی بوده دیگه ؟! بالاخره یه چند نفری بودن که این تجربه هایی که داشتن رو گفتن دیگه ! من فکر می کردم اونایی که تعریف می کنن خود افراد واقعی حادثه بودن که الان فهمیدم اشتباه می کردم ! با تشکر از توضیحات دوستان:Smiley17:

بله دوست عزیز بر اساس داستان کاملا واقعی ساخته شده اما همونطور که گفتم اون کسایی که داستان رو روایت میکنن بازیگر هستن نه اشخاص وافعی
اگه انگلیسی خوبی دارید لینک زیر رو مطالعه کنید چون داستان فصل 6 بر اساس این واقعه مرموز ساخته شده
https://en.wikipedia.org/wiki/Roanoke_Colony

pardis123
09-16-2016, 07:59 PM
به نظرم قوی ترین آغاز در طول شش فصل بود، در فصل گذشته علی رغم ضعفهای عمده ای که موضوعات داشتند، بازی لیدی گاگا فوق العاده بود.

Miss Harley
10-14-2016, 03:33 AM
​ep 5

http://picoup.ir/images/61291536253903065847.jpg

:Smiley14::Smiley19::Smiley13:

VIVA THE ROCK
10-21-2016, 10:18 PM
بعد از دیدن ۶قسمت از این فصل باید بگم که واقعا جسارت رایان مورفی رو تحسین می کنم که تصمیم گرفت این فصل رو به این سبک بسازه، چون به نظرم ریسک بزرگی بود، اما ریسکش گرفته و فصل به شدت عالی داره پیش میره :Smiley35:
پ.ن : کارگردان قسمت ۶ هم Angela Bassett بود که از بازیگرهای ثابت سریاله

kamy_12
10-22-2016, 12:13 PM
اتفاقات قسمت 6 هم واقعیه؟

hossein370
10-22-2016, 04:34 PM
يكى در مورد قسمت شيش يه توضيح ميده!!! گيج شدم!!![emoji849][emoji848][emoji848][emoji848]

Sent from my iPhone using Tapatalk

VIVA THE ROCK
10-22-2016, 10:32 PM
يكى در مورد قسمت شيش يه توضيح ميده!!! گيج شدم!!![emoji849][emoji848][emoji848][emoji848]

Sent from my iPhone using Tapatalk

اسپویل قسمت ۶
تو ۵ قسمت اول اون شخص مصاحبه کننده در واقع کارگردان یه سریال بود به اسم My Roanoke Nightmare که سریالش بر اساس یه داستان واقعیه، اون اشخاص مصاحبه شونده هم کسایی بودن که اون اتفاقات رو تجربه کردن و کسایی هم که تو اون خونه و جنگل و اینا می دیدیم بازیگرهای اون سریال بودن. حالا تو قسمت ۶ اون کارگردان تصمیم داره که فصل جدید سریالش رو بسازه و ایده ش هم اینه که مت و شلبی واقعی و مت وشلبی بازیگر رو دوباره بفرسته تو اون خونه و ازشون فیلم بگیره ( در واقع اون کارگردان و بازیگرا سرنوشت مت و شلبی واقعی رو باور نکردن و حتی مسخره شون هم میکنن) . حالا این وسط یه سری اتفاق هم افتاده که مثلا بازیگرهای نقشهای شلبی و سازنده خونه با هم ازدواج کردن یا شلبی واقعی به مت واقعی خیانت کرده و با مت بازیگر ریختن رو هم یا بازیگر نقش قصاب مشکلات روانی پیدا کرده و اینا ...

kamy_12
10-22-2016, 11:38 PM
اسپویل قسمت ۶
تو ۵ قسمت اول اون شخص مصاحبه کننده در واقع کارگردان یه سریال بود به اسم My Roanoke Nightmare که سریالش بر اساس یه داستان واقعیه، اون اشخاص مصاحبه شونده هم کسایی بودن که اون اتفاقات رو تجربه کردن و کسایی هم که تو اون خونه و جنگل و اینا می دیدیم بازیگرهای اون سریال بودن. حالا تو قسمت ۶ اون کارگردان تصمیم داره که فصل جدید سریالش رو بسازه و ایده ش هم اینه که مت و شلبی واقعی و مت وشلبی بازیگر رو دوباره بفرسته تو اون خونه و ازشون فیلم بگیره ( در واقع اون کارگردان و بازیگرا سرنوشت مت و شلبی واقعی رو باور نکردن و حتی مسخره شون هم میکنن) . حالا این وسط یه سری اتفاق هم افتاده که مثلا بازیگرهای نقشهای شلبی و سازنده خونه با هم ازدواج کردن یا شلبی واقعی به مت واقعی خیانت کرده و با مت بازیگر ریختن رو هم یا بازیگر نقش قصاب مشکلات روانی پیدا کرده و اینا ...

این که شما توضیح دادی مشخص بود. سوال اینجاست که آیا این اتفاقات هم بر اساس واقعیت هست یا نه؟

VIVA THE ROCK
10-23-2016, 12:04 AM
این که شما توضیح دادی مشخص بود. سوال اینجاست که آیا این اتفاقات هم بر اساس واقعیت هست یا نه؟

فک نکنم دوست عزیز. در واقع به نظرم رایان مورفی تصمیم گرفته که داستان تاریخی ناپدید شدن قبیله Roanoke رو به این سبک و سیاق روایت کنه .

A_TWD
11-03-2016, 08:07 PM
واقعا فصل 6 متفاوت تر از فصل های قبلیه و حتی ترسناکتر با یه نوع جدید روایت داستان که خیلی رضایت بخشه اصلا یک ثانیه هم از دیدن این فصل خسته نشدم
میتونم به جرات بگم ترس و استرسی که این سریال داره تو این فصل خیلی بیشتر از فیلمهای ترسناک امسال که من دیدم (شاید فیلم ترسناک خوبی بوده باشه که من ندیدم اگر هست به منم بگید )

kamy_12
12-01-2016, 01:40 PM
این فصل تمام شد؟ آخه دو هفته که قسمت جدید نیومده.

erfani
12-01-2016, 03:44 PM
این فصل تمام شد؟ آخه دو هفته که قسمت جدید نیومده.

10قسمت بیشتر نداشت .تموم شد

saeed_iri
12-02-2016, 02:04 AM
کاش این سریال تو همون 5 قسمت تموم میشد ، 5 قسمت اول قابل قبول بود اما امان از نیمه دوم سریال .... افتضاح به تمام معنا ،
نمره من 5 قسمت اول = 8
5 قسمت دوم = 3

amirasdfg
12-02-2016, 08:18 PM
منم با شما موافقم.پنج قسمت اخر خیلی مزخرف بود