PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : South Park | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل بیستم

Katy Perry
09-17-2016, 05:30 AM
http://picoup.ir/images/62222079143589581573.jpg

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=28788)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل بیستم مجموعه ی انیمیشن South Park که پخش آن از 14 سپتامبر 2016 ( 24 شهریور 95 ) از سوی شبکه ی Comedy Central شروع شده است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

afshin vatan
09-17-2016, 01:29 PM
قسمت اول خوب شروع شد از مسخره کردن جی جی ابرامز تا سرود ملی امریکا اونم از معلم شون که کمپین ریاست جمهوریش شده یه جمله:Smiley14: حالا جریان پدر کایل چیه :Smiley39:

Katy Perry
09-17-2016, 01:48 PM
قسمت اول خوب شروع شد از مسخره کردن جی جی ابرامز تا سرود ملی امریکا اونم از معلم شون که کمپین ریاست جمهوریش شده یه جمله:Smiley14: حالا جریان پدر کایل چیه :Smiley39:
قسمت اول
عاره واقعا قسمت اول خارق العاده ای بود . مخصوصا گریسون حرف نداره ... :Smiley14: ... و خب بیشترشم به کاپرنیک اختصاص داده بودن که چن وقت پیش تو مسابقه وسط سرود ملی نشست که خیلی خوبم درومد ... مخصوصا همون صحنه اول که بعد سرود ملی همه از سالن رفتن بیرون ...خخخخخ... عالی بود :دی

در مورد جریان پدر کایل هم که آخرش فهمیدیم اون تروله اون بود دیگه ... اگه چیز دیگه ای بوده من نفهمیدم ... فکر نکنم رفرنس خاص دیگه ای داشته باشه و احتمالا همونطور که فصل قبل قسمت ها دنبال هم می اومدن و موضوع کلی فصل اد ها بودن این فصلم احتمالا موضوع اصلیش ترولینگ هست ... و خب احتمالا ادامه شو تو قسمتای بعدی می بینیم ...

فک می کردم به مریضی هیلاری هم گیر بدن که ندادن ... حالا هنوز امیدوارم تو قسمتای بعد یه کاری به حالش بکنن :دی

haqern
09-22-2016, 04:22 PM
:Smiley14::Smiley14:token life's matter
پیرن کارتمن خدا بود . یه کمپینی راه افتاده black life matters اینم مسخره کردند

haqern
09-26-2016, 12:05 AM
تیشرت های token life's matters رو دارند 8 دلار میفروشند :Smiley14:
این کلیپ رو ببینید . سرود ملی آمریکاست که ساختند ولی پخش نشد ، بجاش به عنوان تریلر سریال تو یوتیوب گذاشته شده .

www.youtube.com/watch?v=U-zJL9JuOLQ

Colin Kaepernick is brave/ Cops are pigs, cops are pigs/ Wait, someone just took my stuff/ I need to call the cops./ Oh no, I just said cops are pigs/ Who’s gonna help me get
my stuff?/ Why did I listen to Colin Kaepernick?/ He’s not even any good./ Oh, I just got my stuff back/ Cops are pigs again, cops are pigs/ Colin Kapernick’s a good backup

درباره قسمت دوم هم با این که مفهوم سنگین و جالبی داشت ولی زیاد خنده دار نبود .
هوشمندانه ترین قسمتشم وقتی بود که زنه برگشت گفت احتمالا یه نفره که تو زیرزمین خونه مامانش زندگی میکنه وتو سکانس بعد جرالد خوشحال داشت از خیابون رد میشد :Smiley36:

Dream Theater
10-01-2016, 01:27 AM
فصل جدید خوب شروع شده ..دو قسمت اول فصل رو پشت سر هم دیدم و بعد از 20 فصل بالاخره توی قسمت دوم این فصل دلم به حال کارتمن سوخت

afshin vatan
10-01-2016, 01:39 AM
فقط مستر گریسون 'I don't know what the f*** I'm doing. I've got to come clean :Smiley14:

haqern
10-13-2016, 01:09 PM
تنها چیزی که میتونم بگم ، خدا مت استون وتری پارکر رو لعنت کنه . :Smiley14:
دارم میمیرم از خنده . صحنه آیک و کایل داشتم زمینو گاز میگرفتم . :Smiley14:

تک تک سکانساش عالی بود . همش با فکر ساخته شده بود . حتی pc principal هم یه تیکه خیلی خوب داشت این قسمت ، اونجایی که گفت : i am in a PC pretzel

از کارتمن غافل نشید . داره ریز یه تیکه هایی میاد ، احتمالا یه کار خرکیی میخواد بکنه .

بهترین قسمت این سیزن بود

Alireza-cRm
10-13-2016, 10:23 PM
مُردم... :Smiley14:

http://picoup.ir/images/99334056288384721757.jpg

haqern
11-09-2016, 03:14 PM
مستر گریسون رفت کاخ سفید :Smiley14:

afshin vatan
11-09-2016, 07:02 PM
مستر گریسون رفت کاخ سفید :Smiley14:

اره به خاطر رای گیری هفته قبل پخش نشد حالا می خواد چه بشه خدا میدونه:Smiley36:

EYE
05-22-2018, 01:26 PM
بعد از یه مدت طولانی سریال رو از اواخر فصل 18 دوباره شروع کردم
شدیدا دلم تنگ شده بود
فصلای 18 و 19 معرکه بودن
ولی این فصل اصلا خوب نبود...تقریبا بجز Member Berry ها نکته مثبت مهمی نداشت(MBها رسما از بدمنای مورد علاقم حساب میشن:Smiley14:)
?!Member
Ooh!I Member
:))