PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Fall : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم سریال

yaser63
09-19-2016, 06:30 PM
http://picoup.ir/images/17886151988147314155.jpg (http://picoup.ir/)

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41436).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2294189/?ref_=nv_sr_1):RottenTomatoes: (https://www.rottentomatoes.com/tv/the_fall/s03/):metacritic: (http://www.metacritic.com/tv/the-fall/season-3)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل سوم سریال The Fallکه پخش آن از شبکه B/B/C Two از بیست و نهم سپتامبر 2016(به وقت ایران:جمعه نهم مهرماه 95) آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

.:dl-topic:.
(http://tvworld.info/showthread.php?t=47467&p=212748#post212748)

kiarashfir
09-19-2016, 08:39 PM
آخه چقدر انتظار ..... نابود شدم . خیلی خیلی دیر اومد .....

yaldakh
09-19-2016, 09:46 PM
من خودم احساس میکنم فصل پیشو تو عهد قجر دیدم!:Smiley14:

.:SiSiBK:.
09-21-2016, 01:45 AM
من خودم احساس میکنم فصل پیشو تو عهد قجر دیدم!:Smiley14:

واقعن منم همین حس رو دارم. هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چی شده بود :| :))

KEVIN GARVEY
09-21-2016, 06:27 PM
یکی از بهترین ها تو ژانر جنایی با بازیه زیبای بازیگر خوش چهره و خوش استیل و خوش لحن سینما، جیلیان اندرسون عزیز.

لامصب هر دوسال یکبار فصل هاس شروع میشه به آدم همچنین حسی میده.

kiarashfir
09-21-2016, 07:22 PM
پاوول اسپکتر(جیمی دورنان ) قراره بیاد . اونم با اون فیس فوق العاده و استایل زیباش . با اون بازی تاثیر گذارش تو نقش اسپکتر قاتل ....!!!!

KEVIN GARVEY
10-04-2016, 08:26 PM
اپیزود اول انصافاً یکی از بهترین اپیزودهایی بود که امسال دیدم. یه اپیزود اتاق عمل عالی. انصافاً عالی. چقدر قشنگ کار شده. وظایف تمام دکتر ها تو اتاق عمل. حواشی و تمام کارهای روزمره تو اتاق عمل. به زیبایی به تصویر کشیده شده بود.

از این که بگذریم کاش سریال تو همون فصل دو که اسپکتر تیر خورد و.کشته میشد تموم میشد.
مثلا اسپکتر بیاد با اون شکم پاره که توش پر شده از پارچه بهوش اومده و همونجوری فرار کنه و یا بره تو فاز سریال بیخود the following و از زمین و زمان بهش کمک بباره.
از اینها که بگذریم و اگه سریال بخواد خوب جلو بره و همین توقع هم ازش میره شاید تو رابطه جیلیان اندرسون و اسپکتر زوم بشه.

این اپیزود سختیه کار دکتر ها و جراح ها رو نشون داد. انصافا هر چقدر که پول دربیارن حقشونه. نوش جونشون. :Smiley34:

justUnited
10-09-2016, 12:53 AM
این فاصله طولانی بین فصل ها واقعا شوق دیدن از ما گرفت.
قسمت دوم هم دیدم ! جدا برنامه شون چیه برای ادامه ؟!
قسمت اول که اصلا انگاری از یک سریال پزشکی برداشته بودند کاملا بی دلیل بود جریان رسیدگی اورژانس!!!
قسمت دوم هم که بازهمون روند پزشکی بود و تحقیق و تفحص از بانو اندرسون که خیلی بی هیجان دنبال میشد !
تا اینجا که نا امیدانه دارم دنبال میکنم. تمام مزه و جذابیت سریال به تعقیب و گریزش بود که کلا تموم شد ماحراش.
الان هم واقعا نمیدونم کشش سریال رو روی چی بنا کردند من که جذب چیزی نشدم.

lady snow
10-09-2016, 09:56 PM
عهههه این کی اومد. خبر نداشتم:Smiley10:

.:SiSiBK:.
10-10-2016, 01:53 PM
واقعن بعد از دیدن اپیزود دوم دلم برای اسپکتر سوخت. یعنی کلن هیچکدوم از کارایی که کرده رو یادش نمیاد دیگه :| شده یه آدم بیچاره و مظلوم ( البته اگه فیلم بازی نکنه :| )

mrhamed
10-12-2016, 04:15 PM
اینا فکر کردن شاهکار شرلوک دوباره تکرار میشه! آخه ژانر شرلوک طوری بود که میشد پرونده های جدید بهش اضافه کرد... این سریال همون یک فصل یا نهایتا دو فصل کافی بود. حالا تو اپیزود دوم مثلا ده ها آدم دیگه هم قبلا کشته!!! اصلا یه باند عظیم آدم کشی که اسپکتر کوچکترینشونه! خب که چی؟! اینکه سریال با تفکر یک فصل ساخته شده و هر فصلش طوری تموم شده که تقریبا سوال های جدی بجا نمونه، دقیقا نشانه اینه که داستان در ادامه منطق خودشو از دست میده مثل true detective و ...

من این سبکو دوست دارم بخاطر اینکه به روابط آدمها بشکل خاصی نگاه میکنه، مثل سریال Fortitude و متاسفانه همیشه هم آدماده ام که به مفتضحانه ترین شکل ممکن تموم بشه!

KEVIN GARVEY
10-13-2016, 01:32 AM
دیگه باید با ادامه سریال کنار بیاییم.
من به عشق همون دوفصل ابتدایی که باهاش خیلی حال میکردم دارم نگاه میکنم.
این خاطرات اسپکتر مطمئنن بازیه. تو صحنه ای که دخترش میاد تو دوربین رفت تو چشای اسپکتر و عشق به بچه اش تو نگاه اول مشخص بود. بعدش اومد خودشو جمع کرد.

این پرستار اسپکتر هم عجب دافی هستش واسه خودش. طلبه اسپکتر هم شده اساسی.
با احترام به همه پرستارای زحمتکش، آدم خوشش میاد بره بیمارستان و پرستار اختصاصی و.... :Smiley36:

nosheh
10-27-2016, 03:19 PM
واقعن بعد از دیدن اپیزود دوم دلم برای اسپکتر سوخت. یعنی کلن هیچکدوم از کارایی که کرده رو یادش نمیاد دیگه :| شده یه آدم بیچاره و مظلوم ( البته اگه فیلم بازی نکنه :| )

پس چرا من می خوام سر به تنش نباشه؟:Smiley36:

Sajadm98
10-27-2016, 03:28 PM
اینو ندیدم ولی حتمی خواهم دید معمولا سریال های غیر آمریکایی همشون ارزش دیدن دارن

nosheh
10-27-2016, 03:33 PM
اینکه سریال با تفکر یک فصل ساخته شده و هر فصلش طوری تموم شده که تقریبا سوال های جدی بجا نمونه، دقیقا نشانه اینه که داستان در ادامه منطق خودشو از دست میده مثل true detective و ...

این تیکه رونفهمیدم!:Smiley39:

در مورد the fall همون فصل دو کافی بود و من الان از روند قصه راضی نیستم... فراموشی و خاطرات و اینها!:Smiley15::Smiley15::Smiley15:

nosheh
10-30-2016, 10:16 AM
اومدم بگم قسمت پنحم رو که دیدم نظرم برگشت!

خیلی راضی ام.... :Smiley36:

nosheh
10-31-2016, 12:19 PM
OMG

:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

قسمت ششم یکی از بهترین قسمت ها بود!!!!!!!! خورد و خاکشیر کرد :Smiley36::Smiley36:

وقتشه بزرگ شی پاول اسپکتر!!!!!!

vA hid
10-31-2016, 05:43 PM
تا قسمت پنجم :

چهار قسمت اول واقعاً بیخود بود. همش یا بازجویی بود و تعریف اتفاقاتی که قبلاً دیدیم و یا انجام معالجات پزشکی روی اسپکتر. اما توی قسمت سوم و با پیدا شدن سرنخ از اون قتل های قدیمی پتانسیل اینو نشون داد که میتونه بهتر بشه. و خوشبختانه بلاخره توی قسمت پنج اون پرونده هم باز شد.
این قسمت (پنجم) خیلی عالی بود و دوباره شد همون The Fall فصل 1 و 2. اینطوری هم که nosheh نوشته انگار قسمت بعدی بهتر هم میشه. خیلی ذوق کردم، امشب برم قسمت 6 رو هم بگیرم زودتر ببینم چی میشه.

saeed988
11-02-2016, 03:42 AM
قسمت ششم هم دیدم ولی یه سری جاها واسم گنگ بود واقعا کارای اسپکتر اصلا هیچ حساب و کتابی نداشت
واقعا باورم نمیشه اینطوری تموم شد
فکر میکنم فصل بعدی با سوژه یه قاتل دیگه باشه و استلا نقش اصلی داستانه که دنبال قاتل ها میفته

donald
11-03-2016, 07:51 AM
به نظر من این سریال باید تو همون فصل اول تموم میشد . البته میتونست این سریال با با پرونده ای جدید در فصل دوم ادامه داشته باشه.
من خودم این سریال را تا سه چهار قسمت فصل دوم نگاه کردم و گذاشتم کنار .چون دیگه داشت کلیشه میشد

vA hid
11-03-2016, 02:38 PM
قسمت پایانی رو هم دیدم. اصلاً از پایان سریال راضی نبودم. خب اگر قرار بود اسپکتر دوباره بمیره چرا این فصل رو ساختن؟ همون پایان فصل پیش که تیر خورد فرض بر این بود که کشته شد دیگه.
تنها چیزهایی که تو این فصل مشخص شد پیدا شدن رز استگ بود و معلوم شد دلیل کارهای اسپکتر این بوده که در بچگی مورد سوء استفاده قرار گرفته، بعدش باز دوباره افتاد مرد. درکل این فصل خیلی بیخود بود و سازندگان سرکارمون گذاشتن.

پ‌ن: من تازه از ته هاردم The Shadow Line (http://tvworld.info/showthread.php?t=42979) رو پیدا کردم . یک سریال جنایی انگلیسی دیگه هست که ترجمش هم کار انجمن خودمون ـه. خیلی از فصل سوم The Fall بهتره.
پیشنهاد میشه.

mrhamed
11-07-2016, 02:09 AM
حداقل بهتر از اونی که فکر میکردم تموم شد، پیشنهاد مبکنم دیگه ادامش ندن!
ضمن اینکه بنظرم پاول پیروز شد... و استلا دوباره اشتباه استراتژیک وحشتناکی در بازجویی کرد! این پارادوکس در شخصیت استلا رو خیلی دوست داشتم، در اوج نبوغ، هنرمندانه حماقت میکنه!
دوستان حالا چی پیشنهاد میکنید که ببینیم؟!

kntu
04-03-2020, 09:40 PM
متاسفانه این فصل کلا اضافه کاری بود و نباید ساخته میشد

به جای این فصل میتونستن قسمت اخر فصل دوم نشون بدن که پاول اعتراف کرد و بعدش دادگاه رو نشون بدن و محکوم شدن پاول
اون پایان خیلی بهتری بود

ضمن اینکه داستان در خیلی جاها روند منطقی ای نداشت که نمونه هاش فراوونه
خیلی از خط های داستانی پیگیری نشد و رها شد
سطح امنیتی اسایشگاه به طرز احمقانه ای پایین بود
شخصیت رئیس پلیس بی ربط و بلاکلیف بود
کلی کاراکتر بی ربط با کلی دیالوگ نا به جا وجود داشت و به جاش یه سری چیزایی که باید تکلیفش مشخص میشد نشد
خانواده پاول بیخود ناپدید شدن ولی به جاش میبینیم که دکتر اورژانش میاد میشینه کنار استلا میگه خونه برم باید پوشک عوض کنم میخام بشینم ازت بپرسم گل دوست داری یا نه و اینکه زن ها قوی ترن یا مردا

ازون طرف اداره تخلفات داخلی معلوم نشد نتیجه اش چی شد
تکلیف وکیل مثلا خیلی خفن نامعلوم موند و تو کل فصل هیچ حرکت خاصی ندیدیم ازش، خب توجیه معرفی این کاراکتر چی بود اصلا؟
اگه نویسنده بعد از اتمام فیلنامه قبل از شروع فیلمبرداری مینشست یه دور میخوند فیلنامه رو به پوچ و عبث بودنش پی میبرد