PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Flash : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم سریال

yaser63
09-24-2016, 08:30 PM
http://picoup.ir/images/57780653423225678004.jpg (http://picoup.ir/)

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=43380).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3107288/?ref_=tt_ov_inf):RottenTomatoes: (https://www.rottentomatoes.com/tv/flash/s03/):metacritic: (http://www.metacritic.com/tv/the-flash-2014/season-3)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل سوم سریال The Flashکه پخش آن از شبکه CW از چهارم اکتبر 2016(به وقت ایران:چهارشنبه چهاردهم مهرماه 95) آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

.:dl-topic:.
(http://tvworld.info/showthread.php?t=47495&p=213078#post213078)

Mia_3D
10-05-2016, 05:39 PM
قسمت 1
انتظار چیز خیـــلی بهتریو واسه اپیزود 1 داشتم
اونجا ک بری برگشت مادرشو نجات داد تا با مادر پدرشون زندگی کنه ، یه بری بچه هم بود دیگه ، اون چی شد ؟؟:Smiley39::Smiley39:
بعد بری فقط 3 ماه مگه اونجا مونده بود ؟ یعنی مثلا ب پدرمادرش گفت من بچه ی 10 ، 12 ساله تونم ک از آینده اومدم بیا با هم زندگی کنیم :|
کلا اونجاشو نفهمیدم اینی ک گفتم هم چرت گفتم ولی یکی بیاد منو روشن کنه ممنون میشم
بعد چرا ریورس فلش این بریِ Earth 1 ک آخرش پیشش بود رو نمیکشه؟ (کلن همه چی تو 3 ، 4 ماه یادم رفته)
فقط خوب شد ی ساید اِفِکت هایـی داشت این اتفاقای فلش پوئنت (آیریس و جو :Smiley14: - ویلن جدید...)

mlu
10-05-2016, 06:58 PM
چرا اینقد خوبه این؟

yaldakh
10-05-2016, 11:32 PM
بعد بری فقط 3 ماه مگه اونجا مونده بود ؟ یعنی مثلا ب پدرمادرش گفت من بچه ی 7 ، 8 ساله تونم ک از آینده اومدم بیا با هم زندگی کنیم
نه دیگه بعد نجات دادنش رفت آینده و تو آینده سه ماه باهاشون بود
__________________________________________________ ____
امروز خیلی ذوق فلشو داشتم میخواستم اصلا دانشگاه نرم امروز به خاطرش:Smiley14:
ادوارد کلاریس یا همون ریوال یه نوستالژیه تو تموم ریورس فلش ها در اصل دشمن جی گریک بودش و مثل اینکه تو این فصل زیاد ببینیمش
فلش پوینتو اصلا دوست نداشتم یه جوری بود اولش دیدم بری سرعت داره باباش زندش یه جوری بود اصلا داستان های فلش پوینت چه تو کمیک چه تو کارتونش خیلی جذاب تره ولی خوب با وجود سریالای دیگه که مرتبطن باید جمعش میکردن:Smiley104:این مای بیوتیفول بوی گفتن های مامان بری دیگه با این سن سال بری یه جوری بود:Smiley14:
الان ایبورد تاونم اومد تو دوره ی حال حاضر فلش که!تازه این ایبورد تاون همونی نیست که ولز بود یه نسخه دیگشه!!کلا باید داستانش جالب باشه!!
سکانس آخرم که نوید میرور مستر میداد:Smiley35: و همچنین آلچمی رو آیینه یعنی دکتر آلچمی رو داریم
فصل خوبی در پیشه8->
فقط این آیریس چه مرگش شده:Smiley39:

Mia_3D
10-06-2016, 09:57 AM
نه دیگه بعد نجات دادنش رفت آینده و تو آینده سه ماه باهاشون بود
خب آینده هم اون بریِ بچه ی گذشته بزرگ میشه دیگه:Smiley39: خو اون چی شد ؟:Smiley39:(1 بار فصل 2 رفت گذشته بریِ اون زمانو بی هوش کرد تا جای اون از ایبورد ثاون اطلاعات بگیره تا... ، بازم ممکنه همین کارو کرده باشه ؟)

فقط این آیریس چه مرگش شده
اثراته فلش پوئنته ک با پدرش حرف نمیزنه(اگه منظورتون این بود:Smiley39:)

فلش پوینتو اصلا دوست نداشتم یه جوری بود اولش دیدم بری سرعت داره باباش زندش یه جوری بود اصلا داستان های فلش پوینت چه تو کمیک چه تو کارتونش خیلی جذاب تره ولی خوب با وجود سریالای دیگه که مرتبطن باید جمعش میکردناین مای بیوتیفول بوی گفتن های مامان بری دیگه با این سن سال بری یه جوری بود
با همشون موافقم ب خصوص آخری:Smiley14:

yaldakh
10-06-2016, 09:12 PM
خب آینده هم اون بریِ بچه ی گذشته بزرگ میشه دیگه خو اون چی شد ؟(1 بار فصل 2 رفت گذشته بریِ اون زمانو بی هوش کرد تا جای اون از ایبورد ثاون اطلاعات بگیره تا... ، بازم ممکنه همین کارو کرده باشه ؟)

خوب اون تو همون تایم لاین باقی موند بزرگ شد و وقتی این بری رفت آینده جایگزین خود به خود اون بری که بزرگ شد شد! تو فصل پیش این تایم لاین بری های مختلفو توضیح داده بودم تو یه فرومی!!
البته بعضی وقتا این قضیه تایم لاین ها یه جور گنگ میشه بری این تایم لاینو تابم لاین جدید یکی میشن گاهیم دوتا میشن!

اثراته فلش پوئنته ک با پدرش حرف نمیزنه(اگه منظورتون این بود)
میدونم اصلا گفته بودم نقطه عطف زمانی تو دیسی همین زمانیه که مامان بری کشته شد و تمام تغییرات تایم لاینی از اینجا شروع میشه و هر بار که بری میاد میره یه تایم لاین جدید به وجود بیاد منظورم اینه دلیلشو نمیدونم چرا آیریسو باباش اینجوری شدن!!شاید اثرات جانبی که بری تو این تایم لاینی که مامان بری زنده بود باخودش وارد تایم لاین فعلی کرده(تو این تایم لاین جو الکلی بود آیریس باهاش حرفی نداشت شاید اینجا هم مشکل اینجوری باشه یا آیریس معتاد باشه!!یا چیز دیگه ایه)

areff
10-07-2016, 04:16 AM
سریال هنوز هم به صورت عجیبی جذاب هست و افت نکرد،

amir_999
10-12-2016, 03:37 AM
"نه دیگه بعد نجات دادنش رفت آینده و تو آینده سه ماه باهاشون بود"
باید همین باشه.یعنی کارگردانه انتظار داره خودمون اینو تصور کنیم بفهمیم!وقتی فلش برمیگرده تو زمان، کل دنیا هم عوض میشه ها.بعد پشیمون میشه و یه دنیا رو میذاره به حال خودش!!
فک کنم خیلی مهم نیس آیریس چش شده خب معلوم میشه.:Smiley69:
فقط قضیه این میرور مستر و دکتر آلچمی چیه؟؟:Smiley39:

amir_999
10-12-2016, 08:27 PM
راستی یک سوال: فلش معکوس مثل بری یا فلش خودمون تو زمان برگشت و مادر بری رو کشت بعد بدلیل تموم شدن انرژیش تو همون زمان موند که خودشو جای دکتر ولز جازد و بگذریم که معلوم نشد چطوری خودشو شبیه ولز کرد.
اما پرسش اینه که چطور اتفاقایی که برای بری افتاد مثل فراموشی پیشرونده که باعث شد بیخیال زندگی در تایم لاین با مادر کشته نشده بشه برای فلش معکوس نیفتاد؟yaldakh جواب بده!
فلش معکوس از تایم لاینی میاد که مادر بری کشته نشده و سالها با بری در جنگ سپری میکنه که بعد برمیگرده مادر بری رو میکشه و همون تایم لاینی میشه که ما میدیدیم.درسته؟

amir_999
10-12-2016, 09:47 PM
قسمت دوم
خیلی خوب بود ومثل اینکه قراره چیزای جالبی رو بشه.این آلچمی چجوریه از همه چی حتی زندان استار لب هم رد میشه!خوب ظاهرا خودشم که میتونست بری رو بکشه:Smiley39:
جای دکتر ولز خالیه

yaldakh
10-13-2016, 01:52 AM
فقط قضیه این میرور مستر و دکتر آلچمی چیه؟؟
ویلین های کمیکن

راستی یک سوال: فلش معکوس مثل بری یا فلش خودمون تو زمان برگشت و مادر بری رو کشت بعد بدلیل تموم شدن انرژیش تو همون زمان موند که خودشو جای دکتر ولز جازد و بگذریم که معلوم نشد چطوری خودشو شبیه ولز کرد.
اینکه تو فصل یک مشخص شد چطور شکل ولز شده به وسیله یه دستگاه از آینده که باعث تغییر شکل میشه

اما پرسش اینه که چطور اتفاقایی که برای بری افتاد مثل فراموشی پیشرونده که باعث شد بیخیال زندگی در تایم لاین با مادر کشته نشده بشه برای فلش معکوس نیفتاد؟
بری هم اول حافظشو داشت قشنگ گذشته اون زندگی یادش بود ولی هربار از سرعتش استفاده میکرد باعث میشد یه قسمتی از وجودش بره و فراموش کنه ایبورد تاون از سرعتش استفاده نمیکرد تو سلول بود برا همین حافظشو داشت
__________________________________--
یه خوبی که این فصل داره نسبت به فصل پیش اینه که ریورس فلشش همون داستان قبلی رو تکرار نمیکنه شخصی که در قالب یه دوست میاد و بعد میفهمیم این کی بوده ادوارد کلاریس همون اول ماسکشو ورداشته و گفته کیه
همون طورم گفتم و جی گریک توضیح داد اون قسمت نجات دادن مامان بری نقطه عطفه تایم لینه هر بار بری بره اونجا برگرده تایم لاین تغییر میکنه(البته اینجا هم سریال یه باگ داره و زمانی که تو فصل اول میره مامانشو نجات بده اما نمیده بر میگرده تایم لاین تکون نخورده)
این مالفوی هم جالب بود (جولیان آلبرت)همیشه همه به صورت دوست ظاهر میشدن بعد میشدن دشمن بری
ولی فک میکنم این برعکس باشه به صورت دشمن اومده اما بعد میشه دوست بری(حالا یه وقت آلکمی در نیاد:Smiley36:) خیلی ممکنه هم دانشمنده هم اسمش جولیان آلبرته (اسم آلکمی آلبرت دزمونده تو آبرت مشترکن و همون مشکل چند شخصیتی بودن داشته باشه
الان این تایم لاین شده بدتر از فلش پوینت چون هر چی ویلن اونجا هم بود اینجا بیدار میشه
کیلر فراستم که داره برمیگرده گرادم بیاد خیلی خوبه:Smiley35:
تو سریال اررو هم که فقط زورشن به بچه جان رسید تا قضیه کانر هاوک تو لجند آف تومارو حل بشه

Mia_3D
10-13-2016, 10:14 AM
2

البته بعضی وقتا این قضیه تایم لاین ها یه جور گنگ میشه بری این تایم لاینو تابم لاین جدید یکی میشن گاهیم دوتا میشن!
همینو میگفتم دیگه از اول ، باید اینو شفاف سازی کنن

خیلی خوب بود ومثل اینکه قراره چیزای جالبی رو بشه.این آلچمی چجوریه از همه چی حتی زندان استار لب هم رد میشه!خوب ظاهرا خودشم که میتونست بری رو بکشه
البته اون Iron Heights بود
جای دکتر ولز خالیه
قسمت 3 برمیگرده
..........................................
چقدر هم راحت همه دشمنی هارو درست کردن ، خیلی آب بندی بود ، آیریس از جو متنفره حالا بری ی داستان میگه باز صمیمی میشن
سیسکو هم بدون اینکه بری برادرشو نجات بده باز باهاش رفیق میشه
ولی این همکار جدید بری هم بد نبود:Smiley35:
راستی ی سوال ، این رایول چرا اینقد احمقه ؟؟
اسم خودشو گذاشته رقیب ، بعد دربه در دنبال رقیبه تا شکستش بده تا نشون بده ک رقیبی نداره :| خا که چی ؟؟ واقعا انگیزه های چرتی داره
ولی خب از 1 بهتر بود بخصوص نیمه ی اول قسمت

amir_999
10-14-2016, 09:54 PM
[QUOTE=yaldakh;214007]

بری هم اول حافظشو داشت قشنگ گذشته اون زندگی یادش بود ولی هربار از سرعتش استفاده میکرد باعث میشد یه قسمتی از وجودش بره و فراموش کنه ایبورد تاون از سرعتش استفاده نمیکرد تو سلول بود برا همین حافظشو داشت

ممنون.
ولی من منظورم همون تایم لاین اصلی یا فصل قبل بود که ایبورد تاون رفته به گذشته و مادر بریو کشته و همونجا گیر کرده و خودشو جای ولز جازد و سالها موند تا دوباره فلش ایجاد بشه و از سرعتش استفاده کنه برگرده به آینده یا بقول خودش خونه.شاید چون برای ایجاد سرعت از اون دستگاهه که توی ویلچرش بود استفاده میکرد سالم مونده بود
راستی قسمت اول فصل دوی legend of tommorw هم اومده:Smiley35:

pinklotus
10-15-2016, 02:43 PM
تو سریال اررو هم که فقط زورشن به بچه جان رسید تا قضیه کانر هاوک تو لجند آف تومارو حل بشه
ماجرای این کانر چیه؟
دقیقا چه ارتباطی با پسر جان داره؟ که حل بشه؟

yaldakh
10-25-2016, 02:04 AM
ماجرای این کانر چیه؟
دقیقا چه ارتباطی با پسر جان داره؟ که حل بشه؟
کانر هاوک در کمیکها در اصل پسر الیور کوین با یه مادر ناشناس سیاه پوسته(گهگداری شدو رو مادرش میدونن!!!) که بعد از کناره گیری الیور از گیرین اررو بودن به دلایلی میاد گیرین اررو دوم میشه
تو سریالای دیسی شبکه سی دبیلیو کانر هاوک رو پسر جان دیگل معرفی کردن تو سریال لجند آف تومارو نشونش دادن تو فصل اول
من تا قبل از نشون دادن این شخصیت تو لجند فکر میکردم پسر خود الیور قراره کانر هاوک بشه ولی دیگه شد پسر جان دیگل

اضافه شده در : 4 minutes

ولی من منظورم همون تایم لاین اصلی یا فصل قبل بود که ایبورد تاون رفته به گذشته و مادر بریو کشته و همونجا گیر کرده و خودشو جای ولز جازد و سالها موند تا دوباره فلش ایجاد بشه و از سرعتش استفاده کنه برگرده به آینده یا بقول خودش خونه.شاید چون برای ایجاد سرعت از اون دستگاهه که توی ویلچرش بود استفاده میکرد سالم مونده بود
راستی قسمت اول فصل دوی legend of tommorw هم اومد
تفاوتش اینه که اون موقع ایبورد تاون به تایلم لاین خودش برنگشت مثل بری همچنین تاثیری که گذاشت رو زندگی بری بود نه زندگی خودش شاید به تایلم لاین خودش برمیگشت زندگی اطرافیانش تفاوت پیدا میکرد ولی چون رو زندگی شخصی خودش تاثیر نذاشته بود شاید حافظشو داشت
البته تو کمیک ها فامیل خونی نواده خونی بری میشه چون ایبورد تاون از نوادگان مالکوم تاون برادر دوقلوی بری النه که شب تولدش از بری جدا شد بدون اینکه خانواده الن یا خود بری بدونن

اضافه شده در : 4 minutes

چقدر هم راحت همه دشمنی هارو درست کردن ، خیلی آب بندی بود ، آیریس از جو متنفره حالا بری ی داستان میگه باز صمیمی میشن
سیسکو هم بدون اینکه بری برادرشو نجات بده باز باهاش رفیق میشه
اینجا چقد منم اعصابم خورد شد سریال فلش داره ضعیف میشه خیلی ضعیف
مثل بقیه سریالای سی دبیلیو که بعد چند فصل افول میکنن
رابطه بری آیریسم خیلی رومخه خیلی بد درستش کردن یه عمر اینا مثل خواهر برادر زندگی کردن الان میرن دیت!!تو دیت مثلا چی میخوان بهم بگن ندونن از هم!!کاش داستان بهتری برای رابطشون بود

amir_999
10-25-2016, 06:05 PM
اینجا چقد منم اعصابم خورد شد سریال فلش داره ضعیف میشه خیلی ضعیف
مثل بقیه سریالای سی دبیلیو که بعد چند فصل افول میکنن
رابطه بری آیریسم خیلی رومخه خیلی بد درستش کردن یه عمر اینا مثل خواهر برادر زندگی کردن الان میرن دیت!!تو دیت مثلا چی میخوان بهم بگن ندونن از هم!!کاش داستان بهتری برای رابطشون بود
این رابطه بریو آلیسو خوب اومدی!
اما زود درست شدن اون مشکلات ارتباطی که خیلی بد نبود

اضافه شده در : 6 minutes

البته ایبورد تاون مگه برنگشت که کاری کنه بری النو بطور کل از بین ببره و خب نتونست کاملا موفق بشه.خب توی تایم لاین خودش بوده دیگه .که بدردش بخوره.شایدم من اشتباه میکنم و یادم رفته:Smiley39:
فلش معکوس توی افسانه های فردا هم حضور جدی پیدا کرده!

amir_999
10-26-2016, 01:08 AM
قسمت 3#
باحال میشه وقتی ولز هم برمیگرده:Smiley35:
میگم قشنگ معلومه والی میخواد بره سراغ آلکمی .نه؟
جالبه بری با فلشپوینتش کلی خوراک برای ادامه سریال جور کرده.
دوست دارم ببینم فلش معکوس کی میاد وگیدیون کی درست میشه و غیره:Smiley36:

ImoKYL
11-04-2016, 05:59 PM
قسمت 5
سریال دچار افت شدیدی شده و تا اینجا که هیچی نداشته جز آلکمی ( البته در لغت فقط!)
اصلا اون فلش پوینتی که انتظارش رو میرفت اتفاق نیفتاد
رابطه سرد و مزخرف بری و آیریس هم که دیگه از همه چی بدتر ! چه اصراری هست که این دو تا فراتر از رابطه خواهر برادری باشن واقعا !

KING STANNIS
11-18-2016, 01:31 AM
واقعا ترکونده این فصل دکتر الکمی خیلی خفنه.منتظرم حضرت زوم برگرده. زوم برگرده صلواااااات

Ali.99
11-18-2016, 01:23 PM
قسمت ۱ تا ۵ خیلی ناامیدم کرد. قسمت‌ها خیلی کلیشه‌ای ساخته شدن. داستان ضعیف بود. :Smiley39:
اسـپـویـلـر: تنها چیزی که یکم جذبم کرد توی قسمت ۶ حضور God Of Speed بود.
نمیدونم چرا، ولی داستان فلش هر موقع جدی‌ شده، جالب‌ شده. مثلا همین فصل ۲، وقتی فهمیدیم زوم همون کسی بوده که ۱۵ قسمت دیده بودیمش و نفهمیده بودیم یا قسمت ۲۲ که پدر بری رو کشت.
ولی هر موقع میبینم دو نفر با هم جَری هستند و بری میاد یه حرفی میزنه با هم خوب میشن، اصلا بدم میاد از سریال. :Smiley13:
البته توی این فصل، از بازی خوب بازیگر نقش جولین با لهجه شیرین بریـتیـشش نباید گذشت:Smiley17: ( البته حس میکنم این هم مثل همون زوم هست و اخر کار تو زرد از آب در میاد :Smiley36: )
کاش نویسنده‌های داستان یکم خلاق‌تر بودن

Mia_3D
11-18-2016, 01:40 PM
البته توی این فصل، از بازی خوب بازیگر نقش جولین با لهجه شیرین بریـتیـشش نباید گذشت ( البته حس میکنم این هم مثل همون زوم هست و اخر کار تو زرد از آب در میاد )
آخر جولین همون الکمی در میاد:Smiley14:
کلا 20 درصد سریال شده I'll go talk to her/him
چقد هم بری علاقه داره بدونه طرف مقابل کیه (مرده داره میکشش جای اینکه از خودش دفاع کنه میگه "هو آر یو ؟" ، دقیقا با همه همینکارو میکنه)

Arash_72
11-18-2016, 05:47 PM
آخر جولین همون الکمی در میاد:Smiley14:
کلا 20 درصد سریال شده I'll go talk to her/him
چقد هم بری علاقه داره بدونه طرف مقابل کیه (مرده داره میکشش جای اینکه از خودش دفاع کنه میگه "هو آر یو ؟" ، دقیقا با همه همینکارو میکنه)

چون میدونه شخصیت اول داستانه نمیمیره نمیگه منو نکش xD

KingStranger
11-19-2016, 03:11 PM
این فصل حس میکنم دران فقط مارو میچرخونن، همه چیزا خیلی طبیعی و یه جوریه، نمیتونم توصیف کنم
این فصل خیلی بد داره شروع میکنه، بنظرم ارو بهتر شروع کرد:Smiley15:

Mia_3D
11-23-2016, 08:10 PM
قسمت 7

آخر جولین همون الکمی در میاد
یعنی پیش بینی ـو داشتین ؟؟؟؟:Smiley35::Smiley35:
لذت بردید؟:Smiley14::Smiley35::Smiley35:
جایزه پیشبینی برتر سال ب طور حتم میرسه ب خودم:Smiley14:
قبول دارم یکم خل شدم :Smiley14: ، زیاد حالم خوب نیس درک کنید:Smiley36: ولی پیش بینی ـو داشتین ؟
این قسمت هم بد نبود 6/10
ولی فقط آرزو دارم 1 قسمت از این talk to her/him out of ... نداشته باشیم(قسمت بعد هم دوست شدن دوباره بری و سیسکو :Smiley15::Smiley15: و 1 سخنرانی دیگه:Smiley15:)

Toxic Fighter
11-23-2016, 10:48 PM
فصل 4 خاطرات خون آشام بود که به خودم گفتم غلط بکنم دیگه از cw سریال ببینم
گذشت تا اینکه دیدم خبر ساخت سریال فلش توسط cw تایید شد
علیرغم علاقه شدید به دنیای دی سی و لیگ عدالت مقاومت کردم و فصل اولو ندیدم ولی تعریف چند نفر از دوستان تحریکم کردم که شروع کنم.خب فصل 1 و 2 چندان هم بد نبود

ولی فصل 3 :| یه جوری از فلش پوینت و اینا حرف زدن گفتیم چی هست حالا، کاش 1 درصد شبیه به کمیک بود

الان بعد دیدن قسمت هفتم بازم میگم، من غلط بکنم دیگه از cw سریال ببینم یا همون wc

شرمنده همه طرفدارای cw.

حق بدین که به عنوان طرفدار دی سی اعصاب نداشته باشم.اون از دنیای سینماییش اینم از سریالاش.فیلم هندیا صد شرف دارن به خدا :|

yaldakh
11-24-2016, 01:26 AM
خیلی ممکنه هم دانشمنده هم اسمش جولیان آلبرته (اسم آلکمی آلبرت دزمونده تو آبرت مشترکن و همون مشکل چند شخصیتی بودن داشته باشه
ای بابا واقعا یعنی واقعا اینقد پیش بینی شده باید پیش برن:Smiley15
شاید سویتار اومده مکس مرکوریم معرفی کنن شلوغش کن الکی آخرش جمعش کنن:Smiley15:
واقعا حیفه فلشو خراب کنن :Smiley104:

Ali.99
11-24-2016, 04:52 AM
آخر جولین همون الکمی در میاد

:Smiley39::Smiley39::Smiley39:
بابا دمت گرم :Smiley17:

البته بگم که انتظار جلوه‌های ویژه‌ی جالبتری رو برای ساویتار داشتم:Smiley15: انگاری یکم سنگین بود
یه سؤال هم پیش اومد اساسی :Smiley39:
چطور بقیه نمیتونستن ساویتار رو ببـینن اما اخر کار جولین دیدش؟ :Smiley14:

نمیدونم چرا، ولی حس میکنم کلا سریالش تکراری شده. همش یه ویلن میاد که میخواد دنیا رو تغییر بده و نابود کنه و یه کاسه‌ای پشت نیم‌کاسه‌ـست که درکِش برای بِری سخته اول کار
و در ابتدا ( مثل قسمت ۵ و ۶ فصل دوم ) میگیره بری رو میمرگونه و اخرکارهم شکست میخوره :Smiley104:
یعنی خدایی ایده دیگه‌ای ندارن؟؟؟

البته بازم برام قشنگ‌ـه :Smiley69:

amir_999
11-25-2016, 03:17 AM
من که برام عجیبه چرا اینقدر از سریال ایراد میگیرید؟سلیقه ها فرق میکنه خب.من سریالی که دوستش ندارم خب نمیبینمش.همین.البته انتقاد رو قبول دارم.
به نظر من که هنوزهم خیلی داستان جالبی داره.جلوه های ویژش عالیه.
یه سریال خوب باید چند هدف کوتاه مدت طی قسمتاش داشته باشه و یک هدف اصلی هم برای یک فصلش.
خب وقتی قهرمان داستان سوپر پاور داره باید ویلین هاشم قدرتهای زیاد ومتفاوت داشته باشن که چلنج جالبی بشه.و اتفاقای پیشبینی نشده داشته باشه.الیته بعضی از دوستان تونستن شخصیت آلکمی رو حدس بزنن آفرین
این سیسکو هم مگه خوب نشده بود با بری پس دوباره چش شد با یک حرف کیلر فراست.
یا خدا این خدای سرعت دیگه چه صیغه ایه؟ فک کنم باید از کاراکترای ارو و افسانه های فردا و سوپرگیرل کمک بگیرن وگرنه فلش حریفش نیست!!

Arash_72
11-25-2016, 06:36 AM
من فکر کنم آلکمی با فلش بتونن حریفش بشن نیازی به ارو مرو نیست چون خیلی راحت فریز شد توسط کیتلین

Red Hood
11-25-2016, 01:28 PM
یه سوپ اپرای دیگه از cw وقت خودتون رو تلف نکنید سریال های ابرقهرمانی مارول و نتفلیکس یک سر و گردن بالاتر هستن

Mia_3D
11-25-2016, 01:49 PM
این سیسکو هم مگه خوب نشده بود با بری پس دوباره چش شد با یک حرف کیلر فراست.
اول ، چون زمانو ب عقب برنمیگردوند داداششو نجات بده سیسکو باهاش خوب نبود
ولی الان فهممید ب خاطر خودِ بری داداشش مره اینجوری شد

amir_999
12-02-2016, 06:50 PM

خیلی کراس اور جالبی بود.
یک سوال :اون مقاله آینده رو از کجا پیدا کردن؟گیدیون که هنوز اختراع نشده؟درسته؟
لباس پالمر از کجا اومد؟ مگه نابود نشده بود؟
یه جا گرین ارو از بری پرسید نکنه یک اسپدستر شیطانی پیدا شده که اومدی سراغ من؟ بری گفت شاید ...نه بخاطر aliiens ! فک کنم منظورش ساویتار بود.این قسمت کلا از داستان آلکمیو ساویتار دور شده بودن بخاطر کراس اور

h1tman007
12-02-2016, 08:38 PM
اون مقاله آینده رو از کجا پیدا کردن؟گیدیون که هنوز اختراع نشده؟درسته؟
اون گیدئون رو ایبارد ثاون با خودش از آینده آورده. همونی که کشته شد.

لباس پالمر از کجا اومد؟ مگه نابود نشده بود؟
مگه قسمت 6 لجندز رو ندیدی؟ آلیاژ ستاره کوتوله پیدا کردن. آخر هم گفت با این همه میشه 12 13 تا لباس ساخت

در کل ولی عالی بود :Smiley35:

mlu
12-03-2016, 01:39 AM
چرا این قسمت اینجوری بود؟
قسمت قبل ارو باید ببینیم؟

pinklotus
12-03-2016, 01:55 AM
چرا این قسمت اینجوری بود؟
قسمت قبل ارو باید ببینیم؟

باید اول قسمت 8 فلش و بعد قسمت 8 ارو رو ببینین و بعد هم قسمت 7 لجندز
کراس اور بود
سوپرگرل که اصلا سریالش کراس اور نداشت حیف حجم، چون اون صحنه مربوط به کراس اور رو دوباره تو سریال فلش نشون دادن، دیدن و ندیدنش مساویه://///////

در کل موضوع فوق العاده مسخره ای رو برای کراس اور انتخاب کرده بودن، اگه مثلا به جای این دامینتورها، در مورد دارک و ثان کراس اور میذاشتن خیلی جذاب تر بود و به داستان های سریال ها هم ربط داشت، خدایی این چی بود، فقط خمیازه میکشیدم سرشون://

Longmire
12-03-2016, 09:54 AM
واقعا حیف حجمی که مصرف شد. یه موضوع کاملا بی معنی. اصلا انگار نه انگار این شخصیتا کمیکی هم دارن انگار هرچی میبینیم از ذهن مثلا خلاق نویسندهاشونه و هر داستانی که خودشون دوست دارن میسازن. این همه تبلیغ برای این کراس اور شد واقعا این چی بود ؟
خوبه دنیای دی سی پر موضوع و ویلنه. اینا هم چسبیدن فقط به شخصیتایی مثل دارک و مرلین. پیشبینی میکردم چیز جالبی از آب در نیاد که خب درست هم پیشبینی کردم

Mia_3D
12-03-2016, 03:54 PM
قسمت بعد هم دوست شدن دوباره بری و سیسکو:Smiley15::Smiley15:
باز هم ، باااز هم نتونستن بیش از 1 قسمت بری و سیسکو رو قهر نگه دارن و سیسکو واسه چیزی مسخره دوباره رابطش با بری خوب شد :|:|

کلــــی موضوع خوب میتونس داشته باشه کراس اور ولی خدایی خیلی چرت درآوردنش ، فقط هم کمتر از 10 دقیقه جنگ داشت ک تکراری و چرت بود
ب ترتیب :
4/10
5/10
2/10

rami_malek
12-05-2016, 04:52 AM
فصل 4 خاطرات خون آشام بود که به خودم گفتم غلط بکنم دیگه از cw سریال ببینم
گذشت تا اینکه دیدم خبر ساخت سریال فلش توسط cw تایید شد
علیرغم علاقه شدید به دنیای دی سی و لیگ عدالت مقاومت کردم و فصل اولو ندیدم ولی تعریف چند نفر از دوستان تحریکم کردم که شروع کنم.خب فصل 1 و 2 چندان هم بد نبود

ولی فصل 3 :| یه جوری از فلش پوینت و اینا حرف زدن گفتیم چی هست حالا، کاش 1 درصد شبیه به کمیک بود

الان بعد دیدن قسمت هفتم بازم میگم، من غلط بکنم دیگه از cw سریال ببینم یا همون wc

شرمنده همه طرفدارای cw.

حق بدین که به عنوان طرفدار دی سی اعصاب نداشته باشم.اون از دنیای سینماییش اینم از سریالاش.فیلم هندیا صد شرف دارن به خدا :|

والا کلا شبکه cw استعداد گند زدن به سریالا رو داره چه ارو چه فلش چه ومپایر

тнor
12-09-2016, 12:01 AM
مثل اینکه قراره یه سری از دوستان به ارزوی دیرینه شون برسن:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:
البته مطمعنم خیلی های دیگه هم هستن که مثل من طرفدار ایریس هستن
البته نمیشه حدس زد کارای این سوپر هیرو ها رو :Smiley36:شاید بری یه فلش پوینت دیگه درست کرد

amir_999
12-09-2016, 03:47 AM
باید اول قسمت 8 فلش و بعد قسمت 8 ارو رو ببینین و بعد هم قسمت 7 لجندز
کراس اور بود
سوپرگرل که اصلا سریالش کراس اور نداشت حیف حجم، چون اون صحنه مربوط به کراس اور رو دوباره تو سریال فلش نشون دادن، دیدن و ندیدنش مساویه://///////

در کل موضوع فوق العاده مسخره ای رو برای کراس اور انتخاب کرده بودن، اگه مثلا به جای این دامینتورها، در مورد دارک و ثان کراس اور میذاشتن خیلی جذاب تر بود و به داستان های سریال ها هم ربط داشت، خدایی این چی بود، فقط خمیازه میکشیدم سرشون://
دقیقا به همین ترتیب قسمتهای سریالا رو برای کراس آور باید ببینید.
جالبه شما همه این سریالا رو که میبینید اونوخت شاکی هم هستید!!!

pinklotus
12-10-2016, 12:45 AM
دقیقا به همین ترتیب قسمتهای سریالا رو برای کراس آور باید ببینید.
جالبه شما همه این سریالا رو که میبینید اونوخت شاکی هم هستید!!!

چه ربطی داره دوست عزیز، من سریال های کمیکی رو دوست دارم چون کلا کمیک دوستم
اگه به من باشه مسلما سریال های مارولی نتفلیکس رو به اینا ترجیح میدم، ولی هر کدوم از سریال ها یه جایگاهی دارن واسه خودشون
وقتی خوب نباشه، رک و راست نظرم رو میگم، کلا عاشق چشم و ابروی هیچ کدوم از این سریال ها نیستم ولی خب به خاطر ژائرشون دوسشون دارم
تمام سریال ها افت و خیز دارن، آدم که نباید همیشه به به و چه چه کنه از یه سریال:)
در ضمن وقتی یه سریالی در حد مثلا سوپرگرل فاجعه باشه با همون سه دقیقه اولش شیفت دیلیتش میکنم، اینو هم فقط بخاطر کراس اور دانلود کردم که نباید میکردم:////

KING STANNIS
02-25-2017, 01:52 AM
واقعا حرفی نداره این فصل این اپیزود گوریل بازی ک همش شد انیمیشن و کیتلین هم ک هی lover جدید پیدا میکنه و بری هم خداااای امید و هریسون طنز هم ک هیچ.از وقتی زوم رفت افت شدیدی پیدا کرده.
زوم کجایی روحت شاد

Mia_3D
03-01-2017, 09:15 PM
اپیسود 14

http://picoup.ir/images/42829126730819361276.jpg (http://picoup.ir/)
http://picoup.ir/images/15883501940747286208.jpg (http://picoup.ir/)
Now, That's an Ending Bi*ch!
با اینکه قسمت و درکل فصل چرتی بوده ولی 3 ، 4 ثانیه آخر خوب بود:Smiley14:

KING STANNIS
03-17-2017, 04:05 AM
http://picoup.ir/images/51581560576970267646.jpeg

CW اعلام کرد کراس اور موزیکال فلش و سوپرگرل هفته اینده پخش خواهد شد...

Raylan Givens
03-18-2017, 12:08 AM
The Flash/Supergirl Crossover Musical Poster

http://picoup.ir/images/90197767682691427273_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=90197767682691427273.jpg)

mostafa0220
03-30-2017, 01:43 AM
من دارم خل میشم این ساویتار کیه!!!؟؟:Smiley39::Smiley39::Smiley39:

Mia_3D
03-30-2017, 05:09 PM
من دارم خل میشم این ساویتار کیه!!!؟؟:Smiley39::Smiley39::Smiley39:
اینو از جایی خوندم ک میگفت
ساویتار اینو چن بار گفته
I am the "Future" , Flash
or...
"I am the "Future Flash
:Smiley36:
احتمالا ساویتار یه بری آلن هست فک کنم همون فلش Earth 19 باشه حالا ک چن قسمت هی جیپسی و این قسمت هم یکی دیگه از اون زمین بودن...
نگران نباش تو قسمت 19 هویتش معلوم میشه
ک فک کنم یک و نیم ماه دیگه میاد :]

Mia_3D
05-03-2017, 06:36 PM
قسمت 20

https://d12qk6n9ersps4.cloudfront.net/3376974/medium-clean.jpg

So... Barry is mad at Barry so Barry is going to make Barry suffer because Barry made Barry Barry... makes perfect sense
پس... بری از دست بری عصبانیه و میخواد بری ـو عذاب بده چون بری ، بری ـو ب بری تبدیل کرد:Smiley35: کاملا با عقل جور در میاد:Smiley14:

At least the intro makes sense now
Barry Allen really is the fastest man alive :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

I am the "Future" , Flash
or...
"I am the "Future Flash

KING STANNIS
05-04-2017, 09:22 PM
http://picoup.ir/images/78058813240629904717.jpg

Holy savitar

ملت مسخره کردن
یعنی فلش و ساویتار و ریورس فلش ی طرف حضرت زوم ی طرف.
زوم کجایی ک روحت شاد...

KING STANNIS
05-13-2017, 09:51 PM
اپیزود ۲۱

http://picoup.ir/images/68527047842883759625.jpg

از اپیزود قبلی بهتر بود اما نکته ای ک شاید تعداد کمی متوجهش شده باشن اینه ک اتفاقات فلش پوینت هرجا دلشون میخواد ب نفع خودشون تغییر میدن.یعنی روال صحیحی نداره و قانونی پشتش نیس.همکاری کیلرفراست با تیم استار لب جالب بودش.نمره اپیزود 8.

kaka07
05-14-2017, 12:04 AM
بچه ها یکی در مورد این دو اپیزود آخر توضیح میده....خواهشا........
درباره این ساویتار و اثر زمانی و....
کلا گیج شدم....:Smiley10:

Arash_72
05-14-2017, 01:40 AM
اومدم جواب بدم خودمم گیج شدم من فک کنم بری زمانی که میخواست زوم رو شکست بده یه کپی از خودش ساخته و اون کپی قبول کرد که قربانی باشه؟!!! و یجورایی از بین رفت اما بعدش فلش پوینتو که درست کرد باعث شد این بری کپیه بتونه زنده بمونه و سویتار بشه !!! منم هنگ کردم!! بعدش رفته به 4000 سال پیش مثلا که بگه من اولین اسپیدستر بودم که تبدیل به خدا بشه و برگشته حالا این لباسو از کجا آورده معلوم نی یکی که کامل فهمیده بیاد توضیح بده من که اینطور برداشتم بود از قضیه!

saeed0c
05-15-2017, 05:12 PM
اومدم جواب بدم خودمم گیج شدم من فک کنم بری زمانی که میخواست زوم رو شکست بده یه کپی از خودش ساخته و اون کپی قبول کرد که قربانی باشه؟!!! و یجورایی از بین رفت اما بعدش فلش پوینتو که درست کرد باعث شد این بری کپیه بتونه زنده بمونه و سویتار بشه !!! منم هنگ کردم!! بعدش رفته به 4000 سال پیش مثلا که بگه من اولین اسپیدستر بودم که تبدیل به خدا بشه و برگشته حالا این لباسو از کجا آورده معلوم نی یکی که کامل فهمیده بیاد توضیح بده من که اینطور برداشتم بود از قضیه!

ُسریالو ندیدم ولی عاشق این طور گیج شدن ها هستم میره برای دانلود.
تشکر دوست من.:Smiley41:

kaka07
05-15-2017, 08:03 PM

ملاکت برای دیدن این سریال منو کشته:Smiley69::Smiley69:

nasim777
05-15-2017, 11:58 PM

نکن برادر من ، نکن
من خیلی پشیمونم چرا روز اول کسی نبود به من بگه دانلود نکن:Smiley15:

Arash_72
05-16-2017, 12:37 AM
هرکسی سلیقش متفاوته اگر به چیزای علمی تخیلی و ابرقهرمانو ازین داستانا دوس داری نگاه کن من خودم از این شبکه تینیجری که مثل اررو ومپایرو... نشون میدن خوشم نمیاد اما این تنها سریالیه که ازین شبکه نگا میکنم من فکر کنم جز فلش" سوپرنترال و صد هم قشنگ باشن سریال اررو که من خوذم بعد 3 فصل دیگه ادامه ندادم کم پیش میاد سریالیو کنسلش کنم! در کل شررورای داستان خود شخصیت اصلی همه خوبن جز یکی 2 تا رو مخ داره که میشه نادیده گرفت خلاصه کسیو زور نکردن دانلود کنه!! سریالای ازین شاختر هم هست که نگاه کنی اما تو سبک خودش تونسته یه چیزایی رو کنه که بیینده رو ارضا کنه.

KING STANNIS
05-18-2017, 09:39 PM
پرومو اپیزود پایانی فلش کیفیت 480

دریافت (http://s8.picofile.com/file/8295297426/VID_20170518_020339.mp4.html)

KING STANNIS
05-19-2017, 08:29 PM
اپیزود ۲۲
http://picoup.ir/images/33895193615888160009.jpg

KING STANNIS
05-27-2017, 08:21 PM
پایان فصل سوم
http://picoup.ir/images/61343754551377484426.jpg

نسبت ب سیزن قبل افت شدیدی داشت بهترین نمره ای ک ب ذهنم میرسه 8 هستش.شما villain این فصل و فصل قبلی (Zoom) رو مقایسه کنید متوجه میشید سریال ب شدت از فقر ی Super villain رنج میبره ک امیدوارم فصل بعد بهتر بشه.ضمن اینکه قوانین خاصی نداره این سریال و هرجور دلشون میخواد سریال جلو‌ میبرن ک بنظرم توهین ب شعور ببینندس مثلا فلش پوینت در نظر داشته باشین هرجا نتونستن جمعش کنن ب نفع خودشون تغییرش دادن.

شاهرخ
06-28-2017, 01:29 PM
فصل سوم واقعا افت شديدي داشت اميدوارم تو فصل بعدي جبرانش كنه از شخصيت فلش انتظارات بيشتري چه تو سريال و فيلم هاي سينمايي داريم
تو اين فصل نقاط ضعف اينقد زياد بود كه بهتره اين فصل رو فراموش كنيم

тнor
06-28-2017, 04:52 PM
کلا این فصل چرت و پرت شد
به نظرم ضعف ش هم برمیگرده به درست از اب در نیاوردن فلش پوینت بود
ساویتار هم که سرا سر شت بود نه اینده رفتن ها شون نه گذشته رفتن ها شون نه قهر کردن اسپید فورس نه به شکل ننه بری در اومدنش تو قسمت اخر که به نظرم فقط باید اسپیدستر ها میدیدنش
اون زندان شون خیلی جالب بود که باید یه نفر توش باشه حالا اینجاش رو قبول کنم اون وقت فیلاسفر استون رو کجا جا بدم که از اسپید فورس درست شده ولی به همه فلش پوینتی ها قدرت ها شون رو پس میده

پ.ن::Smiley14:دلم برای پست دادن تنگ شده بود:Smiley14:

دم تیم ترجمه هم گرم کار شون همیشه مثل خودشون پرفکته