PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود اول

HMNN
10-23-2016, 08:22 AM
http://picoup.ir/images/69801175346223582579.jpg

Season 7, Episode 1, The Day Will Come When You Won't Be
فصل هفتم, قسمت اول

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt5164772/?ref_=ttep_ep1)

خلاصه داستان اين قسمت : ریک و گروهش با بیچارگی در برابر نیگان1 و ناجیان2 زانو می زنند. کاری که نیگان می کند تا ابد مایه عذاب بازماندگان خواهد بود.

1Negan
2Saviors

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47215)

manowar
10-23-2016, 08:23 PM
باید امروز اومده باشه دیگه؟فکر می کنید چقدر طول می کشه تا ترجمه بشه؟

pinklotus
10-23-2016, 10:47 PM
باید امروز اومده باشه دیگه؟فکر می کنید چقدر طول می کشه تا ترجمه بشه؟

واکینگ دد یکشنبه ها به وقت امریکا پخش میشه که میشه دوشنبه به وقت ما
یعنی فردا صبح می تونین دانلودش کنین، دوشنبه ها میاد
ترجمه هم باید منتظر بمونین تا مترجم هر وقت تونست قرار بده، ولی معمولا زیرنویس ها تا آخر همون روز میان

jeimi
10-24-2016, 10:15 AM
اگه بخواین انلاین نگاه کنین یک نرم افزار اندروید هسته که انلاین نشون میده
من خودم 4 صبح بلند شدم قسمت 1 فصل هفت رو دیدم کفم برید

اسم نرم افزار mobdro

sinatz
10-24-2016, 01:13 PM
هولی شت :Smiley10::Smiley10::((:((:((:((:((
در عین غم انگیز بودن بی نظیر بود .
چه بازیگریه جفری دین مرگان :Smiley10::Smiley10:

KEVIN GARVEY
10-24-2016, 01:31 PM
اگه بخواین انلاین نگاه کنین یک نرم افزار اندروید هسته که انلاین نشون میده
من خودم 4 صبح بلند شدم قسمت 1 فصل هفت رو دیدم کفم برید

اسم نرم افزار mobdro

خدا رفتگان تو بیامرزه. عجب برنامه ایه.
یعنی میشه شبکه های آمریکا رو دید. من باور نمیکنم دارم میبینمشون.
خدا کنه فیلتر نشه.
خیلی برنامه خوبیه. حتما نصب کنید. تمام شبکه ها و هر چی که بخواهید داره.

داداش دمت گرم واسه معرفی ات

pinklotus
10-24-2016, 01:54 PM
واووووووووو
تا حالا قسمتی یادم نمیاد از این سریال که منو اینقدر میخکوب کرده باشه، از اول تا اخر این قسمت محشر در یکی کلمه بود
با همه حدس و گمان هایی که زده بودیم، تقریبا معلوم بود ابراهام یا گلن هستن ولی دو تا قربانی؟؟؟؟؟ عمرا کسی اینو حدس زده باشه، اینقدر ناگهانی با اون لوسی زد تو سر گلن که تا حالا تو عمر سریالیم همچین جیغ بنفشی نزده بودم
ابراهام رو که کشت گفتم تمومه دیگه ولی جدا انتظار نداشتم بزنه گلن رو بکشه، از مورگان که پرسیده بودن گفته بوده مرگ گلن تقصیر دریل بود و تنبیه اون مشتی بود که به من زد در صورتی که بهشون گفته بودم از جاتون جم نخورین و اینکه گفته بود من مرد عملم و زیر قولم نمیزنم...
ریک رو که برد تو ماشین گفتم دستش رو میخواد قطع کنه، ولی وقتی گفت دست پسرت رو قطع کن دیگه داشتم از جام میپریدم البته یه جورایی واضح بود که جلوش رو میگیره همه ش خدا خدا میکردم جلو ریک رو بگیره که گرفت و منم یه نفس راحت کشیدم

عجب بازی میکنه این مورگان، عجب شخصیتیه این نیگان، شاید بهترین ویلان کل سریاله همین بوده باشه، لحظه لحظه قسمت اول ترس و واهمه تو وجود ادمه
بیچاره مگی...دلم کباب شد وقتی گلن اون طوری بهش گفتم پیدات میکنم، بدجنس چقدرم گذاشت زجر بکشه تا ضربه نهایی رو بهش بزنه:////////////
خدا لعنتت کنه نیگان:///

نمره من 10 از 10

Artin_PM
10-24-2016, 02:18 PM
بهترین premiere تاریخ سریال...زودتر ببینید این شاهکارو
واقعا فوق العاده و طوفانی بود
از اول تا آخرش دهنم باز بود!

Hilary1370
10-24-2016, 02:25 PM
قشنگترین قسمت سریال از اول تا به اینجا بود!!!:Smiley10:
فوق العاده احساسی-ترسناک!!!:Smiley10:
هیچ قسمتی اینقد ترس رو تجربه نمیکنید...!!!:Smiley39:
خیلی غم انگیز بود اصن یه وضعی...به نظرم این قسمتو باید چند بار دید!!!:Smiley10:

Yellow King
10-24-2016, 04:53 PM
خیلی خوب بود واقعا! اوج درموندگی و بدبختی رو تو ریک دیدیم. شخصیت پردازیش فوق العادس نیگان! آبراهام خیلی ناراحت شدم مرد.. گلن حالا باز یه سری شایعه از قبل بود که ممکنه بمیره ولی آبراهام از معدود کرکتر های مورد علاقم بود. خیلی ناراحت شدم واقعا... مطمئنم باز با وجود بهنرین کرکتر و خط داستانی ادامه فصل یه چیز خسته کننده و خواب آور تحویلمون میدن!

ولی واقعا این اپیزود حقش 10 بود

yaldakh
10-24-2016, 05:32 PM
فقط نظرم اینجا رو بخونید یکم پس پیش داشت ولی:Smiley36: گفته بودم دوتا قربانی داره
http://tvworld.info/showthread.php?t=46456&page=2
نظرم اون موقع...!

نیگن گفت اگه کسی تکون بخوره میکشتش دیگه ؟؟؟من چرا فک میکنم این فاجعه نیگن فقط یه قربانی نداره فک نکنم کل گروه بیخیال بمونن حرکتی نکنن یکی دیگه هم جلو میاد کله اونم میترکونه
مثلا کله گلن رو داره میترکونه یهو آبراهام بیاد جلو اونم بکشه دوتا کشته
فقط امیدوارم قسمت اول فصل هفت رو با کارول و مورگان شروع نکنن یا کسایی که تو الکساندریا هستند و ایندی که پشت در مونده؟؟؟یه جورایی میشه گفت که قربانیش کارل نبوده ولی حرفای ایند برای آخرین بار به کارل جالب بود اگه دیگه برنگردی و اینا
امیدوارم قربانیش دریلم نباشه

کاملا حدسم درست بود اینکه قربانیا کین برا همین شکه نشدم از قربانیا ولی وقتی کله گلنو میترکوند داشت گریم میگرفت:Smiley19:
پس طبق کمیکم هستش نیگن زن ها و زخمی ها رو نمیکشه برا همین جای دریل زد به گلن
خیلی قسمت عالی و خوبی بود سکانس های میخکوب کننده و عالی از نیگنم راضیم:Smiley35:

VIVA THE ROCK
10-24-2016, 06:07 PM
“Welcome to a brand new beginning, you sorry shits"

percy jackson
10-24-2016, 06:43 PM
واقعا بهترين اپيزود اين سريال بود! و هر لحظش پر از استرس و هيجان! كشتن ابراهام شايد انتخاب خوبي بود و باعث شد ترس رو واقعا حس كنم و از ناراحتي يا هيجان جيغ بكشم ولي درباره ي گلن...از اونجايي كه از همون قسمتاي اول در سريال حضور داشت و نقش تاثير گذاري داشت و حتي با وجود اينكه انتظار كشته شدنشو داشتم ولي بازم تلخ و غير منتظره بود مخصوصا اينكه با مردن ابراهام عمرا و ابدا فكر نميكردم نفر دومي هم دركار باشه!
بيشتر از همه ولي واسه مگي ناراحت شدم :(
در كل فوق العاده بود.

Longmire
10-24-2016, 07:53 PM
شروع خیلی خوبی بود و سریال تا الان هیچ فصلش اینطوری شروع نشده بود. از همون ابتدا من منتظر دیدن شخصی بودم که کشته شده و اون چند دقیقه ابتدایی کمی حرص میداد آدمو ولی خب بالاخره معلوم شد اون کسی جز ابراهام نبوده
موقع مردن هم خوب جوابی به نیگان داد .از عکس العمل داریل خیلی خوشم اومد ولی کشته شدن گلن اونم با حرکت ناگهانی نیگان کاملا غیر قابل پیش بینی بود.
موقعی هم که ریک رو داخل ماشین برد بعید میدونستم بخواد دستشو قطع کنه ولی اینکه دست کارل رو قطع کنه ؟
این دیگه اوج خشونت بود. قشنگ شخصیت ریک رو نیست و نابود کرد و اصلا کاری کرد که ریک بگه نمیتونیم باهاشون بجنگیم. کاملا درموندگی تو چهرش مشخص بود
در کل خوب شروع شد و مورگان عالی بازی میکنه. کاملا نشون داد که فرماندار هم اگه زنده بود جلوی نیگان هیچی نیست

Mohammad Tz
10-24-2016, 08:04 PM
احساسی ترین قسمت سریال :(
فعلا نمی تونم چیزی بگم:Smiley39: ابراهام مثل یه قهرمان مرد و اون علامت انگشتش به ساشا … .بیشتر از قبل از دریل خوشم اومد با اون زخمش پاشد حرصشو سر نگان خالی کرد و اینکه مرگ گلن تقصیر دریل نبود باید بدونید نگان از قبل قربانی رو انتخاب کرده بود به محل وایستادنش دقت کنید….از دیدن قیافه گلن حالم یه جوری شد و برعکس همه من از مرگ ابراهام بیشتر از مرگ گلن ناراحت شدم….خورد شدن ریک که افتضاح بود:Smiley10:…کارل هم مثل یه مرد بدون ترس با نگان حرف میزد دمش گرم… جفری دین مورگان و اندرو لینکلن عالی بودن!
فعلن که بنظر میرسه همه اعضای گروه قراره تو شوک باقی بمونن تا مدت ها…یعنی کار خاصی جز اطاعت ازشون بر نمیاد!
من که امیدم به کاروله:Smiley35::Smiley36:

mhz98
10-24-2016, 08:26 PM
شاید این قسمت در کنار قسمت هایی مثل نبرد حرامزاده ها و قسمت اخر بریکینگ بد قرار بگیره

manowar
10-24-2016, 08:41 PM
شروع خیلی خوبی بود و سریال تا الان هیچ فصلش اینطوری شروع نشده بود. از همون ابتدا من منتظر دیدن شخصی بودم که کشته شده و اون چند دقیقه ابتدایی کمی حرص میداد آدمو ولی خب بالاخره معلوم شد اون کسی جز ابراهام نبوده
موقع مردن هم خوب جوابی به نیگان داد .از عکس العمل داریل خیلی خوشم اومد ولی کشته شدن گلن اونم با حرکت ناگهانی نیگان کاملا غیر قابل پیش بینی بود.
موقعی هم که ریک رو داخل ماشین برد بعید میدونستم بخواد دستشو قطع کنه ولی اینکه دست کارل رو قطع کنه ؟
این دیگه اوج خشونت بود. قشنگ شخصیت ریک رو نیست و نابود کرد و اصلا کاری کرد که ریک بگه نمیتونیم باهاشون بجنگیم. کاملا درموندگی تو چهرش مشخص بود
در کل خوب شروع شد و مورگان عالی بازی میکنه. کاملا نشون داد که فرماندار هم اگه زنده بود جلوی نیگان هیچی نیست

فرماندار چند قسمت تو سریال بود؟یه فصل بود؟
با این شخصیتی که نیگان نشون داد فکر نکنم تا آخر فصل از سریال بره

Red Hood
10-24-2016, 08:42 PM
حالا شد سریالی که ارزش دیدن داره! عاشق نیگان شدم! وای که چقدر خوبه این جفری دین مورگان! یاد شخصیت جوکر افتادم! جیگرم حال اومد اون صحنه ای که گفت شماها همشون سوسولین! حرف دل من رو زد بابا سه چهار فصل فقط مزخرفات و دیالوگ های احساسی تحویل ما دادید این فصل دیگه نیگان رو بفرستید تا یه خرده ادبشون کنه! اون صحنه و نگاه گلن ناراحت کننده بود ولی همچنین قدرت نیگان رو نشون می داد. بالاخره یه فصل درست و حسابی ازش اومد اگه خراب نکنن

اضافه شده در : 1

واووووووووو
تا حالا قسمتی یادم نمیاد از این سریال که منو اینقدر میخکوب کرده باشه، از اول تا اخر این قسمت محشر در یکی کلمه بود
با همه حدس و گمان هایی که زده بودیم، تقریبا معلوم بود ابراهام یا گلن هستن ولی دو تا قربانی؟؟؟؟؟ عمرا کسی اینو حدس زده باشه، اینقدر ناگهانی با اون لوسی زد تو سر گلن که تا حالا تو عمر سریالیم همچین جیغ بنفشی نزده بودم
ابراهام رو که کشت گفتم تمومه دیگه ولی جدا انتظار نداشتم بزنه گلن رو بکشه، از مورگان که پرسیده بودن گفته بوده مرگ گلن تقصیر دریل بود و تنبیه اون مشتی بود که به من زد در صورتی که بهشون گفته بودم از جاتون جم نخورین و اینکه گفته بود من مرد عملم و زیر قولم نمیزنم...
ریک رو که برد تو ماشین گفتم دستش رو میخواد قطع کنه، ولی وقتی گفت دست پسرت رو قطع کن دیگه داشتم از جام میپریدم البته یه جورایی واضح بود که جلوش رو میگیره همه ش خدا خدا میکردم جلو ریک رو بگیره که گرفت و منم یه نفس راحت کشیدم

عجب بازی میکنه این مورگان، عجب شخصیتیه این نیگان، شاید بهترین ویلان کل سریاله همین بوده باشه، لحظه لحظه قسمت اول ترس و واهمه تو وجود ادمه
بیچاره مگی...دلم کباب شد وقتی گلن اون طوری بهش گفتم پیدات میکنم، بدجنس چقدرم گذاشت زجر بکشه تا ضربه نهایی رو بهش بزنه:////////////
خدا لعنتت کنه نیگان:///

نمره من 10 از 10

من خدا خدا می کردم جلوش رو نگیره دستش رو قطع کنه! این باعث میشه من چی بشم؟ یه روانی؟ :))

yaldakh
10-24-2016, 09:14 PM
من خدا خدا می کردم جلوش رو نگیره دستش رو قطع کنه! این باعث میشه من چی بشم؟ یه روانی؟
نگران نباش با اینکه من میدونستم دست کارلو قطع نمیکنن(بیچاره یه چشمم بیشتر نداره بازم دوست داشتم بشه:Smiley36:دیگه اوج خشونت میشد این قسمت:Smiley36:

ولی خدایی برا قطع شدن دست ریک خیلی منتظر موندیم دیگه:Smiley36:

Mia_3D
10-24-2016, 10:05 PM
برای 2 فصل روش حساب باز کردن

قسمت خیلی خوبی بود و بازی جفری و اندرو(صحنه دست کارل :Smiley19:) تحسین برانگیز بود
و خوشحال شدم ک نیگن 2 نفرو زد کشت ، واسه اینکه هر بدمن ـی میومد 1 نفر بی اهمیت یا کم اهمیت میزد میکشت ، و فقط آبراهام ، زیاد ابهت نیگن رو نشون نمیداد
از همون اول آبراهام رو حدس میزدم ولی گلن ، کمی غیرقابل پیش بینی بود

من خدا خدا می کردم جلوش رو نگیره دستش رو قطع کنه! این باعث میشه من چی بشم؟ یه روانی؟
باعث میشه 1 آدم کاملا عادی بشی:Smiley36:

Cnα3ZαR
10-24-2016, 10:43 PM
این قسمت انصاقا عالـی بود !
از این به بعد وقتی به مشکلی برخوردم ، به ریک و به این فکر میکنم که بدبخت تر از من هم هست :Smiley35: :دی

MHD-KHZ
10-24-2016, 11:21 PM
متوجه گذر زمان نشدم پر از استرس و خشونت بود:Smiley10:

fasol
10-24-2016, 11:54 PM
:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10::Smiley10:

nosheh
10-25-2016, 12:07 AM
OMG:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

واقعا عالی:Smiley35:

T-REX
10-25-2016, 01:34 AM
یه اپیزود فول استرس شیک و تر و تمیز. درست به قشنگی هر شش استارتر قبلی. :Smiley88::Smiley46:
تنها نکته نایس این قسمت این بود که فقط دو نفر کشته شدن:Smiley19:. جفری هم که دیگه سنگ تموم گذاشت. اعصابمون رو کلا برده بود رو ویبره8-**. خوبه که دیگه کسی نمی تونه بگه گلن نمرده و زندست (دی)
ریک بدجوری خورد و خاکشیر شد. باید نشست و منتظر بود که حالاچه طوری می خواد انتقام بگیره؟!!!
رابطه نگان و دوایت یه جورایی مشکوک میزد. انگار نگان بهش اعتماد کامل نداره. شاید دوایت فقط داره نقش بازی می کنه تا اعتمادش رو جلب کنه و بعد از پشت بهش خنجر بزنه.

سقوط
http://uupload.ir/files/l0ww_mhjnmjhk.jpg

Longmire
10-25-2016, 01:35 AM
فرماندار چند قسمت تو سریال بود؟یه فصل بود؟

فرماندار جمعا یه فصل و نیم بود شایدم یکم کمتر. البته من واقعا شخصیت فرماندار رو دوست داشتم خیلی نامرد بود حتی به دوستای خودشم رحم نمیکرد. حیف که حضور کمی داشت
ولی خب نیگان کلا یه چیز دیگس. شین و فرماندار هم رو هم نصفش نمیشن. موافقم منم فکر نمیکنم تا آخر سریال بره

Jimmy Darmody
10-25-2016, 01:48 AM
http://up.trolls.ir/uploads/147734334606551.gifWelcome to a brand new beginning you sorry shits
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
من اونقدری شخصیتِ "نیگان" رو توی کمیک‌ها دوست نداشتم که توی سریال دوست دارم. بازی فوق‌العاده‌ی "دین مورگان" یک ویلِن فوق‌العاده ترسناک، خفن و صدالبته جذاب وارد تلویزیون کرده. من آخر فصل سوم سریال رو کنار گذاشتم اما سکانس آخر فصل 6 رو توی یوتیوب دیدم و با دیدن بازی فوق العاده "دین مورگان" خودم رو ترغیب کردم که باقی فصل‌ها رو ببینم تا به "نیگان" برسم. ضمن اینکه کمیک‌ها رو دقیقا تا همین جایی که "نیگان" وارد میشه و "گلن" رو پودر میکنه دیده بودم و از این به بعد قراره داستان تازه ببینم. فقط امیدوارم باز اونقدری خسته کننده و آروم جلو نرن و حداقل از این شخصیت بخوبی استفاده کنن.

/

KEVIN GARVEY
10-25-2016, 12:22 PM
باز هم یکی از شروع های طوفانی واکینگ ددی.

این اپیزود آنچنان روی من اثر گذاشت که بعداز دیدن پسرمو بغل کردم.
من ازون بیننده های احساسی نیستم که با گذشت سریال و با اتفاقاتش احساسم باهاشون همراه بشه. ولی این اپیزود چنان منو احساسی کرد که خداوکیلی نمیدونم چی بگم.

یکی از بهترین اپیزودهایی بود که تو این چند ساله دیده بودم.

یه کلام عالی بود

saeedrz70
10-25-2016, 01:23 PM
دیدن اینکه سریالی که Frank Darabont به اون خوبی شروع کرده بود، به این روز افتاده ناراحت کننده است. چهل دقیقه خشونت تمام. مغرهایی که متلاشی میشه. و در ادامه هدف گروه که رسیدن به جایی امن بود تبدیل میشه به انتقام. توی سریال آدم ها متعفن تر از از زامبی ها شدند. Frank Darabont توی کارهاش خیلی به جنبه های انسانی اهمیت میده. ولی الان کار تبدیل شده به یه کمیک بوکی که احتمالا نوجوان ها بیشتر بپسندن. این همه خین و خین ریزی واسه اینکه داستان کم کم داره خیلی تخت میشه...
البته کف کردم با دیدن این قسمت :Smiley10::Smiley69:

.:SiSiBK:.
10-25-2016, 02:16 PM
مرگ گلن تقصیر دریل نبود

100 در 100 تقصیر دریل بود ولی نمیشه گفت چرا اینکار رو کرد. واکنشش طبیعی بود. و فکر هم نمیکرد که نگان بخواد یکی دیگه رو بزنه وگرنه عمرن بهش حمله میکرد. ولی ناراحت اینم که برای همیشه خودش رو مقصر این اتفاق میدونه :Smiley24:

بعد از سریال رکتیفای سر این اپیزود خیلی گریه کردم بخصوص سر اون صحنه میز غذا :((

پ.ن: چرا جفری دین مورگان باید این نقشو بازی کنه که من نتونم ازش متنفر بشم؟؟ آخه چراااااااااااااا

Sajadm98
10-25-2016, 02:28 PM
فوق العاده
هیجان انگیزتر از این ممکن نبود
فقط ای کاش گلن ...

Rhaegar
10-25-2016, 02:59 PM
جذابترین بخش این قسمت ریک و دریل بودن که تا الان اینقدر شکست خورده نبودن!
دریل اولینبار بود میدیدم اینقدر ضعیف شده و شکست رو قبول کرده ریک هم که عملا به التماس افتاده بود!خیلی قشنگ نشون داده بودن که چجوری دوتا قهرمان اصلی سریال دیگه حریف این یکی نیستن و به التماس افتاده بودن!
نقش منفی یعنی این!کاری کنه قوی ترین قهرمانام اینجوری تخریب میشن و نمیتونن کاری کنن.

sh2012
10-25-2016, 03:27 PM
همیشه این سریال تو قسمت های اول هر فصل، قسمت آخر هر نیم فصل و قسمت آخر هر فصل قسمت درخشانی رو رو کرده. ولی انصاف این قسمت اول این فصل از همه ی قسمت ها متفاوت تر و دیدنی تر بود. یه بدمن فوق العاده که باعث میشه سریال چند فصل دیگه هم ادامه پیدا کنه. واقعا همون طور که همه ی دوستان هم اشاره کردن بازی جفری دین مورگان بیش از حد فوق العاده و اون تصویر چوب به دستش که با قساوت و شرارت وصف نشدنیه سر شخصیت ها رو میترکوند و می چرخید و حرف می زد .. و چقدر هنرمندانه دیالو گ های تک ضرب رو ادا می کرد... چه استحصال عجیبی تو نگاه شخصیت ها بود.....این قسمت واقعا عالی بود.. امیدوارم تو قسمت های بعدی از شخصیت نیگان بیشتر ببینیم....

zzzbj
10-25-2016, 05:42 PM
جالب بود احتمالا ریک مدتها سرشکسته میمونه حتی اگه فرصتی برا انتقام پیدا کنه چندین‌بار منفعلانه و حتی اعصاب خوردکن جا میزنه به احتمال زیاد جای کارکترهای از دست رفته جایگزین قرار میگیره تا اونجایی که تجربه سریالیم میگه مگی احتمالا پارتنر جدیدی پیدا میکنه حالا یا ثابت یا موقت اونم اواخر فصل اینم اضافه کنم قسمت آخر فصل شش و همین قسمت طوری ساخته و پرداخته شده بود که در واقع خود بیننده تو این صحنه هست و رو زانو نشسته و با ترس و لرز منتظر که انتخاب نشه

T-REX
10-25-2016, 07:55 PM
با رفتن گلن احتمالا عیسی جاش رو پر می کنه. یه جورایی این دو تا کارکتر شبیه هم هستن (زیرکی). تو فصل قبل که نتونستن رو عیسی زیاد مانور بدن ولی حالا جا براش باز شده. جای نقش ابراهام رو هم احتمالا کارکتری می گیره که مربوط میشه به گروهی که با مورگان و کارول برخورد کردند. این طور به نظر میاد که حذف گلن و ابراهام رو با شیر و خط مشخص نکردن و از قبل براش برنامه داشتن.

AdibTE
10-25-2016, 10:09 PM
ریک ضعیف و پژمرده شد تو این قسمت :|
گلن :((:(( یهو زد آخه لامصب جا خوردم؛ همش سوپرایز ها و کار های غیر غیر قابل پیشبینی انجام میشد که واقعا بنظرم یکی از ترسناک ترین اپیزود های نان-زامبی بود.
به این نکته دقت کردین غیر از 10-20 تا دیالوگ آخر همش حرفای نیگان بود :| عجب بازیگری ماشالا ماشالا :/
لذت بردیم. 10

saeedporreza9
10-26-2016, 11:21 AM
خب.مرگ این 2 نفر رو من پیشبینی کرده بودم البته نه همزمان! واقعا صحنه ای که گلن داشت به مگی میگفت پیدات میکنم اشک تو چشام جمع شد.و اما نیگان.:Smiley35: لقب جوکر آخرالزمانی فکر کنم واسش خوب باشه. واقعا دیوونه ای بود و البته خود جفری مورگان فوق العاده بود.خدایی زیر 10 کسی میتونه بده؟ من که نمیتونم.10/10

ESR
10-26-2016, 01:37 PM
عالی عالی عالی..
کل این قسمت فوق العاده بود.....
بازی جفری دین مورگان فوق العاده عالی بود..واقعا در توصیف بازی زیباش نمیدونم چی باید گفت..
کل این اپیزود رو انگشت کوچیکه دین مورگان میچرخید:Smiley10:
چقدر محشره این مرد!:Smiley30:

lady snow
10-26-2016, 05:33 PM
خيلي وقت بود به اين سريال نمره خوب نداده بودم. ولي اين اپيزود فقط 10/10 جواب ميده

naafas
10-26-2016, 06:58 PM
من از همون قسمتای اول شخصیت گلن رو دوست داشتم، به آدم تیز و زرنگ بود يادتونه که چجوری ریک رو نجات داد دلم نمیخاستم بميره دوست داشتم تا قسمت آخر باشه ولی حیف.. مرگش دردناک بود برام، آبراهام رو هم دوست داشتم واقعا یه وزنه قوی برای گروه ریک بود حیف شد ... کاش به جای این دو نفر یوجین و یکی از دخترا به غیر مگی کشته میشدن

saeedrz70
10-26-2016, 07:01 PM
بنظرم ریک برای انتقام گرفتن از ناجی ها ‌دو راه داره: یا جاسوسی و موذیانه به نیگان نزدیک بشه یا اینکه گروه های دیگه رو مثل هیلتاپ متحد کنه علیه ناجی ها

Sent from my K00Y using Tapatalk

manowar
10-26-2016, 07:22 PM
من از همون قسمتای اول شخصیت گلن رو دوست داشتم، به آدم تیز و زرنگ بود يادتونه که چجوری ریک رو نجات داد دلم نمیخاستم بميره دوست داشتم تا قسمت آخر باشه ولی حیف.. مرگش دردناک بود برام، آبراهام رو هم دوست داشتم واقعا یه وزنه قوی برای گروه ریک بود حیف شد ... کاش به جای این دو نفر یوجین و یکی از دخترا به غیر مگی کشته میشدن

آره به خدا مخصوصاً این یوجین چی کاره هست تو سریال جز گند زدن
همون اول که خبر از کشته شدن کسی نبود دعا می کردم یوجینو بزنه

nosheh
10-26-2016, 07:42 PM

آره منم فکر میکنم باید یه دختر رو هم می کشن :Smiley35::Smiley35::Smiley35: مگه ما چمونه؟؟؟ من دلم میخواست میشن رو میکشت چون با ریک هم وارد ارتباط شده بود خوب ریک داغون میشد :Smiley14::Smiley14:

یوجین رو هم می کشت خیلی عالی بود... حیف به گلن واقعن جاش خالیه

shervin4030
10-26-2016, 07:59 PM
دیروز بعد از دیدن این قسمت، اومدم اینجا تا اظهار تاسف کنم از روند سریال
و دیدم همه به به و چه چه راه انداختن !
گفتم حتما من دارم اشتباه میکنم! چون به هرحال کارشناس سینمایی نیستم و فقط حسم رو میتونم بیان کنم
اما الان به یه لینیک برخوردم:
اینجا (http://www.vox.com/culture/2016/10/23/13377190/the-walking-dead-premiere-recap-who-dies-negan)
خوندنش خالی از لطف نیست

Miss Harley
10-27-2016, 12:25 AM
من وسط های فصل پنج بود که ولش کرده بودم هِی می خواستم ببینم نمیشد :Smiley2: بعد دیدم جفری مورگان اومده گفتم واجب شد حتی :Smiley59:
هرچی سعی کردم که واسم اسپویل نشه، خب شد :Smiley14: با اسپویلشم گریه کردم :Smiley68:
آیم ترماتایزد :Smiley20:
:Smiley44:

پ.ن: تو بی آنست فک می کردم دسته قطع شه ولی این که نشد حرکت درستی بود!

irani11
10-27-2016, 01:24 AM
آره به خدا مخصوصاً این یوجین چی کاره هست تو سریال جز گند زدن
همون اول که خبر از کشته شدن کسی نبود دعا می کردم یوجینو بزنه

در حین دیدن بین این همه شخصیت دلم میخواست یوجین بمیره از طرفی هم زنده بودنش اهمیت داشت چون میتونست گلوله و اسلحه براشون درست کنه که هم به اقتصادشون کمک میکرد و هم برای جنگی که با ناجیان در پیش دارند
اون پسره از الکساندریا هم ادم بی عرضه و کم مصرفی بود و رزیتا کسایی بودن که میمردن فرقی نمیکرد.

deathpoint2002
10-27-2016, 01:36 AM
خیلی خوب بود این قسمت...همونطور که بقیه گفتن شاید یکی از بهترین اپیزودها بود .. نیگان خیلی قدرتمند و جدی نشون داد .. واقعا از مردن آبراهام ناراحت شدم...گلن هم دیگه خیلی داشت رمانتیک میکرد سریال رو .. بود و نبودش به نظرم خیلی فرق نداشت که هیجان خاصی بده به سریال ولی اینکه از اون قسمت های اول که تو تانک ریک رو نجات داد ادم رو دلتنگ میکنه ..
فصل خوبی باید باشه ... حیف که دریل نیست .... ابراهام هم نیست ... دوتا بازوی قدرتمند ریک نیستن

redman1368
10-27-2016, 03:12 AM
قسمت فوق العاده ای بود ولی واقعا دلم برای گلن سوخت.ریک رسما بی کس شد.دست راست و چپش که یکی مرد یکی گروگان گرفته شد.آبراهام هم که کشته شد.

Miss Harley
10-27-2016, 04:23 AM
یه ایستر اگ جالب؛ بدیهیه که مربوط به کمیکه پس اگه خیلی رو اسپویل حساسین و اینا تصمیم با خودتونه :Smiley36::
http://comicbook.com/thewalkingdead/2016/10/25/the-walking-dead-negan-torture-easter-egg-in-opening-credits/

Hossein_124
10-27-2016, 12:45 PM
این دوتا ویدئوی لحظات گلن و مگی هم دیدنش خالی از لطف نیست بعد از این اتفاق ..

https://www.youtube.com/watch?v=yYNVcxxXGno
https://www.youtube.com/watch?v=XFXSmVjh6sg

Tumlouk
10-27-2016, 01:03 PM
چقدر دلم سوخت از اینکه تقریبا از اوایل فصل 6 دیگه این سریال رو ندیدم ( تقریبا از اواخر اسفند 94 بود اگه اشتباه نکنم )
حتی دقیق یادم نیست اخرین اپیزودی که ازش دیدم چی بوده فقط میدونم از اوایل یا اواسط فصل 6 دیگه ندیدمش
شخصیت های فیلم رو یادمه ولی روند داستان فیلم یادم نیست
کسی پیشنهادی نداره چیکار کنم ؟
از فصل 1ـش که بخوام ببینم ایشالا سال دیگه ای میرسم به فصل 7 :Smiley36:

Hossein_124
10-27-2016, 01:48 PM
چقدر دلم سوخت از اینکه تقریبا از اوایل فصل 6 دیگه این سریال رو ندیدم ( تقریبا از اواخر اسفند 94 بود اگه اشتباه نکنم )
حتی دقیق یادم نیست اخرین اپیزودی که ازش دیدم چی بوده فقط میدونم از اوایل یا اواسط فصل 6 دیگه ندیدمش

برای کل فصل 6 که بدونی چی شد این یه ویدئو رو ببینی کافیه و همی چی میاد دستت : https://www.youtube.com/watch?v=5RYV1UHVa6c

Sajadm98
10-27-2016, 02:59 PM

منم مشکل شمارو دارم اما شروع کردم از فصل اول دیدن و هم زمان فصل هفتم رو هم دنبال میکنم
الان همه ی نسخه های بلورری فصل های قبل پخش شده دیدن این سریال با کیفیت بلوری یه حال دیگه داره
(البته من فصل 6 و کامل دنبال کردم و دارم فصل های 1تا 5 و می بینم)

KING STANNIS
10-28-2016, 03:40 AM
جمیعا فاتحه
Luciel is thirsty

animparadise
10-28-2016, 06:35 AM
بحث اپیزودیک؟؟...ااامممم..:-?

یعنی نیگان میخواسته یه زهره چشم بگیره که ریک کاملا رامش بشه!؟!. کشتن اون دو نفر فقط مقدمه ای برای بچه ریک بوده!؟!. نمایش نیگان نشون میده که او یه قدرتباز حرفه ای هستش. دو تا مثلا از بهترینهای گروه ریک رو در مقابل کشته شده های خودش کشت. و هم مثلا وادار به نوکری کرد.
بنظرم نیگان میدونه که گروهش هیچ خاصیتی(فقط بلدن بکشن) ندارن و خودش سیاست قدرتی داره. وگرنه گروه ریک رو کاملا قصاص میکرد

mohammad1992
11-01-2016, 03:31 PM
چی بگم واقعا مرگ این دو عزیز هیچ وقت یادم نمیره حالا ادامه این سریال رو چطور ببینم بدون اونا نظرات دیدم یه کابر گفته بود عیسی میتونه جای گلن پر کنه (واقعا که) هیچ کی نمیتونه جای اونا رو پر کنه به نظرم اگر قربانی نیگان آبراهام نبود جوری که سینه سپر کرد جلوی نیگان با همون چوب بیسبال میترکوندش و خیلی هم شرافتمندانه کشته شدند جوری که بقیه بهشون افتخار میکنن

Mia_3D
11-02-2016, 05:08 PM
شکار لحظه ها:Smiley14::Smiley14:
http://8pic.ir/images/5uy3gbaevibjd4orkb8w.jpg (http://8pic.ir/)

saeed_iri
11-03-2016, 06:10 PM
وای خدا ریک( Andrew Lincoln ) چه بازیگر فوق العاده ای هست ، امسال قطعا باید جایزه بگیره . عجب تراژدی بود این اپیزود :Smiley10: تو بدترین زمان ممکن این اپیزود رو دیدم اما واقعا باز هم اثرش رو گذاشت.
10 از 10
بازیگر نیگن خیلی خوبه اما ، داستانی هم که براش تعریف شده خیلی داستان قوی هست ، دوست داشتم بازیگرش گیرایی بیشتری داشت امیدوارم در ادامه بهم ثابت بشه بهترین انتخاب بوده.

Tumlouk
11-03-2016, 08:18 PM
دلم واسه گلن خیلی سوخت
البته آبراهام هم شخصیت جالبی تو سریال داشت ولی گلن چون از همون اول تو گروه ریک بود از کشته شدنش ناراحت شدم
کاش اون یوجین بی خاصیت و اون یارو ( اسمشو یادم نمیاد ) که گروه ریک رو اورد تو آلکساندریا کشته میشدن :Smiley36:
این نیگان ظاهرا خیلی شاخ تر از فرمانده و گروهشه
یکی از معدود قسمت هایی که طی این 7 فصل واقعا تاثیرگذار بود و ادم رو از لحاظ احساسی متاثر میکرد اون تیکه ای بود که ریک گریه میکرد و میگفت دست منو قطع کن :Smiley24:

eminemkamy
11-24-2016, 10:42 PM
باز هم تکرار مکررات ..یه قلدر با یه دسته از افرادش پیداش میشه چن نفر میمیرن و ریک اونا رو تا آخر فصل نابود میکنه و قصه الی هذا.............واقعا دیگه سریال افت شدیدی داره شخصا 3 قسمت اول این فصلو دیدم خوشم نیومد فصل قبلی هم چنگی به دل نزد.سلیقست ولی تعجب هم میکنم دوستان اینقدر کیف کردن با این فصل!:Smiley15::Smiley15:

Mia_3D
11-24-2016, 11:23 PM
باز هم تکرار مکررات ..یه قلدر با یه دسته از افرادش پیداش میشه چن نفر میمیرن و ریک اونا رو تا آخر فصل نابود میکنه و قصه الی هذا.............واقعا دیگه سریال افت شدیدی داره شخصا 3 قسمت اول این فصلو دیدم خوشم نیومد فصل قبلی هم چنگی به دل نزد.سلیقست ولی تعجب هم میکنم دوستان اینقدر کیف کردن با این فصل!
داداش میشه بیای بگی ک تو آخرالزمانِ زامبی ای دقیقا جز اینا "چی رو" باید نشون بدن ؟

eminemkamy
11-25-2016, 06:52 PM
قربونت برم حرفِ منم اینه سریال تا پایان فصل 5 همه ی این چیزایی که تو دو فصا اخیر میبینیم رو بهمون نشون داده فقط قیافه ها دیالوگا و بعضی اتفاقات عوض شده...اگه موضوع ندارن خب تمومش کنن اگرم دارن چرا تکرار سناریو!!!!!!چن بار تا الان دیدیم که یه عده پیداشون میشه میان و با ریکو دارو دستش درمیوفتن اخرشم شکست میخورن یه چن نفرم حذف میشه تو سریال..حداه اقل قبلا buly هایی که پیداشون میشد و یه عده دنبالشون بودن رو میشد درک کرد اما الان این همه ادم و نیرو به چه دلیل و علت دنبال نیگن راه آفتادن؟!؟!؟!