PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

HMNN
11-14-2016, 03:50 PM
http://picoup.ir/images/87880668320703230624.jpg

Season 7, Episode 4, Service
فصل هفتم, قسمت چهارم, خدمت

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt5207730/?ref_=ttep_ep4)

خلاصه داستان اين قسمت : گیج و واج از اتفاقات مصیبت بار پیشین، ریک و مردم الکزاندریا1 توسط نیگان ملاقات می شوند.

1 Alexandria

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47215)

manowar
11-14-2016, 04:25 PM
چند مورد:
من تو این قسمت فیلم مخصوصاً اون جاهایی که داشتن اسلحه ها رو جمع می کردن صدای ماشین زیاد می شنیدم انگار که ماشین های عبوری از جاده های اطراف دارن عبور می کنن یا اونجایی که دختره داشت التماس می کرد بادکنک هاش رو بهش بدن
اون تیکه اول سریال که نیگان سربه سر رزیتا گذاشت خیلی جالب بود خندم گرفت نیگان خیلی قشنگ بازی کرد اون تیکه رو

ADaM AhaNi
11-14-2016, 05:49 PM
متن زیر حاوی اسپویل است !

1.قسمت جذاب و بسیار گیرایی بود . تا حدودی مسیر این فصل مشخص شد ! کاراکتر نیگان فوق العادس
2.این قسمت نشون داد ترس ریک از نیگان مقطعیه . ریک در حال حاضر تو شکه و فقط به فکر حفظ جون افرادشه و بس!
ولی اگر دقت کرده باشید در دو صحنه ریک لوسیل رو محکم فشار میده و انگار دلش می خواد مغز نگان بریزه کف الکساندریا! در جایی دیگم ریک مشکلشو کم بودن افراد بیان می کنه که این مشکلم با کینگدومی ها حل میشه!پس ریک هنوز منتظر فرصته !
3.این قسمت از نظر من نوید یک زوج قدرتمندو داد ! کارل و انید! البته اگه برای فصل های بعد تمدید شه!

mhz98
11-14-2016, 05:57 PM
ترس ریک منطقی میومد به خاطر از دست دادن افرادش
بیشتر ترسش هم به خاطر کمبود افراده که اونم فکر کنم با افراد پادشاه حل بشه
چون توی دو صحنه(یا سه صحنه) هم ریک لوسیل رو هم محکم تو دستش گرفت مثلا میخواست مغز نیگان رو بترکونه.
راستی با اون نظریه که میگفت نیگان نماد ایران هست چقد موافقید؟

pinklotus
11-14-2016, 09:34 PM
سریال با اختلاف زیادی نسبت به فصل های اخیرش که به تمام معنا خسته کننده و تکراری بودن، فاصله گرفته که همه ـشم به خاطر وجود داستان نیگان هست
مورگان واقعا برای این نقش مایه گذاشته و بدون شک یکی از نقطه قوت های این فصل محسوب میشه
داستان واکینگ دد تازه با ورود نیگان داره شروع میشه و تازه جذابیت پیدا کرده، نیگان سریال رو کلا از این رو به اون رو کرده
چقدر این قسمت محشر بود از نیگان گرفته تا ریک و کارل و میشون! (فقط باید منتظر اتحاد سه جبهه اصلی داستان در مقابل نیگان باشیم که صد در صد میفته برای یکی دو قسمت آخر)
جدا این فصل تا اینجا واقعا کم نذاشته

mohammad1992
11-14-2016, 11:24 PM
سراسر هیجان بود واقعا نیگان حرف نداره دیالوگ های رکیک زیاد میگه نسخه بلوری دیگه بدتر نیگان به ریک گفت دفعه دیگه یه چیز خفن میخوام ریک چی داره هیچی مگه گوشت واکرها تقدیمش کنه یا یکی از افرادش (ارون)امیدوارم تا قسمت 16 نیگان ادامه بده چون بعدش به دنیای جدید ریک خوش امدید امتیازم 10/10

manowar
11-15-2016, 12:14 AM
سراسر هیجان بود واقعا نیگان حرف نداره دیالوگ های رکیک زیاد میگه نسخه بلوری دیگه بدتر نیگان به ریک گفت دفعه دیگه یه چیز خفن میخوام ریک چی داره هیچی مگه گوشت واکرها تقدیمش کنه یا یکی از افرادش (ارون)امیدوارم تا قسمت 16 نیگان ادامه بده چون بعدش به دنیای جدید ریک خوش امدید امتیازم 10/10

نسخه بلوری رو شما از کجا گرفتی؟

donald
11-15-2016, 08:08 AM
یکی از ضعیف ترین دیالوگ هایی هست که تو عمرم دارم میبینم.
یعنی اخر بچه بازیه.
خاکتوسر نویسنده و کارگردانش .
انگار 4 تا بچه 15 ساله دیالوگا را نوشتند

اضافه شده در : 53 minutes

همچنین علاقه کارگردان این سریال , یا شاید هم amc به ارزش های جمهوریخواهان امریکا.
از اون پیرزنی که در ابتدا رئیس الکسنداریا بود و ایده های لیبرال داشت که اخر معلوم شد نمیتونه این دنیا را کنترل کنه و نابود شد .مثل هیلاری کلینتون
این هم از این فصلش که gun controll را کشیدن جلو و اقای نیگان مثل دموکرات ها میخواد همه اسلحه ها رو ازشون بگیره !!!!!!!

KEVIN GARVEY
11-15-2016, 12:19 PM
من متوجه نشدم مگی مرده؟

T_a_h_a
11-15-2016, 12:51 PM
نه داداش.براش قبر درست کردن که نگان اذیتش نکنه و نبرتش

Mohammad Tz
11-15-2016, 03:29 PM
قسمت خوبی بود.
دلم میخواست لحظه ورود ریک با جنازه گلن و ابراهام به الکساندرا رو ببینیم میتونستن روش مانور بدن خیلی دراماتیک میشد.
رزیتا این قسمت عالی بود از همون ابتدا متوجه تغییرات شخصیتش شدم بی محلی کردن به نیگن و جواب ندادنش:Smiley35:
درمورد قبر خالی مگی هم بگم شاید یچیزایی توش باشه:Smiley39:

manowar
11-15-2016, 03:35 PM
یکی از ضعیف ترین دیالوگ هایی هست که تو عمرم دارم میبینم.
یعنی اخر بچه بازیه.
خاکتوسر نویسنده و کارگردانش .
انگار 4 تا بچه 15 ساله دیالوگا را نوشتند

اضافه شده در : 53 minutes

همچنین علاقه کارگردان این سریال , یا شاید هم amc به ارزش های جمهوریخواهان امریکا.
از اون پیرزنی که در ابتدا رئیس الکسنداریا بود و ایده های لیبرال داشت که اخر معلوم شد نمیتونه این دنیا را کنترل کنه و نابود شد .مثل هیلاری کلینتون
این هم از این فصلش که gun controll را کشیدن جلو و اقای نیگان مثل دموکرات ها میخواد همه اسلحه ها رو ازشون بگیره !!!!!!!

:Smiley10: :Smiley3:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=451018&p=8900856&viewfull=1#post8900856

donald
11-15-2016, 10:21 PM
:Smiley10: :Smiley3:

شما این هستی؟
http://img.upload724.com/images/44175454042080889547.jpg

باور کنید .یک سینما تلگرافی مثل من چقدر عذاب میکشم وقتی دارم این فصلش رو میبینم

راستی متوجه منظورت نمیشوم

Daisy
11-15-2016, 10:38 PM
قسمت به قسمت داره ضعیف تر میشه
نیگان هم اصلا جالب نیست شخصیتش ، یه عالمه خنده و بعد یهو جدی ، اون قضیه دوتا اسلحه خیلی واقعا مسخره بود
نصف نیروهاش رو ریک توی فصل قبل کشت بعد به جاش دو نفر رو کشت بعد حالا به خاطر دو تا دونه سلاح میخواست یه نفر رو بکشه ، با این روند میخواد پیش بره ، همون بهتر که این فصل نیگان رو بکشن تمومش بره

New_Sense
11-15-2016, 11:04 PM
قسمت به قسمت داره ضعیف تر میشه
نیگان هم اصلا جالب نیست شخصیتش ، یه عالمه خنده و بعد یهو جدی ، اون قضیه دوتا اسلحه خیلی واقعا مسخره بود
نصف نیروهاش رو ریک توی فصل قبل کشت بعد به جاش دو نفر رو کشت بعد حالا به خاطر دو تا دونه سلاح میخواست یه نفر رو بکشه ، با این روند میخواد پیش بره ، همون بهتر که این فصل نیگان رو بکشن تمومش بره

با اینکه نظر شما شخصی هست و من فقط جهت اشنایی با وضعیتی که الان پیش اومده بین نیگان و ریک اشاره میکنم . شخصیت نیگان روان پریشی مدرن رو به تصویر میکشه ؛ شخصیتی که خنده هاش باعث عصبانیت مخاطب و ریک و گروهش میشه ؛ برعکس به نظر من این نشون میده که چه جدیتی در درونش نهفته هست ؛ نیگان نیروهاش به منزله خانوادش نمیدونه ؛ به نیروهاش به عنوان ابزار نیگاه میکنه اینو حتما دقت کنید ؛ نیگان اصلا براش مهم نیست نیروهش بمیره ؛ یه نیروش فرار کرد و به دست راستش گفت برو برگردونش ؛ اونم راحت کشتش ؛ نیگان هم هیچکاری نکرد ؛ ولی توی دنیایی که ریک واسه گروهش ساخته مساله رییس و رییس بازی نیست ؛ ریک همه نیروهاشو دوست داره و به همین دلیل واسه هر نیروییش از بزرگ تا کوچک ؛ اهمیت قائل میشه و خانواده میدونه همشون رو ؛ و این تفکر انسانی درستی هست که سریال نشون میده ؛ قضیه دو اسلحه هم خیلی مهم بود ؛ ببینید اینقدر اهمیت داره که یک قسمت کامل رو وقت اومدن نیگان به الکساندریا گذاشتن و روش برخورد و زهرچشم گرفتن از ریک و همه گروهش ؛ با این دو اسلحه یک چیز رو نشون داد ؛ که نیگان شوخی نداره و در پس اون خنده هاش ؛ رحم نمیکنه و خیلی راحت میکشه ؛ و این تنها ریک هست که متوجه شده که شعار نیست حرفای نیگان ؛ عمل هست ؛ واسه همین حتی اسلحه میشون هم گرفت داد به ریک ؛ و حالا داشتن اون یک دونه اسلحه توسط رزیتا باعث مرگ یکیشون حتما میشه و مشکلاتی که گریبانگیرشون هست ؛ شما برگرد به گروه و کمپ پادشاه ایزیکل همشون اسلحه های سرد و نیزه دارن ؛ این نشون میده که نیگان شوخی نداره و اونا خوب اینو متوجه شدن .

الان دیگه بحث مرگ و زندگی هست ؛ همانطور که نیگان میگه ؛ یا مرگ یا زندگی ؛ که خب نیگان بدون شک اگر اون دو اسلحه پیدا نمیشد اون زن رو میکشت .

Daisy
11-15-2016, 11:12 PM
با اینکه نظر شما شخصی هست و من فقط جهت اشنایی با وضعیتی که الان پیش اومده بین نیگان و ریک اشاره میکنم . شخصیت نیگان روان پریشی مدرن رو به تصویر میکشه ؛ شخصیتی که خنده هاش باعث عصبانیت مخاطب و ریک و گروهش میشه ؛ برعکس به نظر من این نشون میده که چه جدیتی در درونش نهفته هست ؛ نیگان نیروهاش به منزله خانوادش نمیدونه ؛ به نیروهاش به عنوان ابزار نیگاه میکنه اینو حتما دقت کنید ؛ نیگان اصلا براش مهم نیست نیروهش بمیره ؛ یه نیروش فرار کرد و به دست راستش گفت برو برگردونش ؛ اونم راحت کشتش ؛ نیگان هم هیچکاری نکرد ؛ ولی توی دنیایی که ریک واسه گروهش ساخته مساله رییس و رییس بازی نیست ؛ ریک همه نیروهاشو دوست داره و به همین دلیل واسه هر نیروییش از بزرگ تا کوچک ؛ اهمیت قائل میشه و خانواده میدونه همشون رو ؛ و این تفکر انسانی درستی هست که سریال نشون میده ؛ قضیه دو اسلحه هم خیلی مهم بود ؛ ببینید اینقدر اهمیت داره که یک قسمت کامل رو وقت اومدن نیگان به الکساندریا گذاشتن و روش برخورد و زهرچشم گرفتن از ریک و همه گروهش ؛ با این دو اسلحه یک چیز رو نشون داد ؛ که نیگان شوخی نداره و در پس اون خنده هاش ؛ رحم نمیکنه و خیلی راحت میکشه ؛ و این تنها ریک هست که متوجه شده که شعار نیست حرفای نیگان ؛ عمل هست ؛ واسه همین حتی اسلحه میشون هم گرفت داد به ریک ؛ و حالا داشتن اون یک دونه اسلحه توسط رزیتا باعث مرگ یکیشون حتما میشه و مشکلاتی که گریبانگیرشون هست ؛ شما برگرد به گروه و کمپ پادشاه ایزیکل همشون اسلحه های سرد و نیزه دارن ؛ این نشون میده که نیگان شوخی نداره و اونا خوب اینو متوجه شدن .

الان دیگه بحث مرگ و زندگی هست ؛ همانطور که نیگان میگه ؛ یا مرگ یا زندگی ؛ که خب نیگان بدون شک اگر اون دو اسلحه پیدا نمیشد اون زن رو میکشت .

با احترام به نظرتون اما قبولش ندارم ، این روند سریال رو ضعیف میکنه

T-REX
11-16-2016, 12:41 AM
در یک کلمه فوق العاده بود این قسمت و کلا این فصل:Smiley41:. انگار دین مورگان زاده شده تا فقط و فقط نقش نگان رو بازی کنه. بی نهایت غیر قابل پیش بینی. 10/10

اگر فرماندار رو می کشتی، کل گروهش از هم می پاشید و شکست می خورد. ولی به نظرم نگان درست نقطه مقابلشه. بی خود نیست که اکثریت گروهش خودشون رو نگان معرفی می کنن. یعنی کشتن نگان اصلی اهمیتی نداره. (چاره کار نیست) کافیه نگان رو بکشی تا با یه صف طویل از افرادی رو به رو بشی که آمادن جاش رو پر کنن. یک کلونی که همشون ملکه هستن. البته با رعایت سلسله مراتب.

تو فصل های قبل نیمه تاریک ریک رو دیده بودیم و این فصل هم انگار باید نیمه ذلت و خواری ریک رو ببینیم!
دوایت به هر قیمتی که شده می خواد دریل رو وادار به تسلیم شدن کنه تا اینطوری از عذاب وجدان خودش کم بشه و به این باور برسه که کار درستی رو کرده.

اون بادکنک های سبز رنگ که آنید می خواست نگهشون داره، برمی گرده به آخرین خاطره ای که با گلن داشته. اون قسمتی در فصل قبل که حاضر میشه با گلن به خونه برگرده و بعد می بینن که زامبی ها دور تا دور الکساندریا رو گرفتن و اون بادکنک ها رو رها می کنن تا مگی با دیدنشون بفهمه که گلن نمرده و زندست.:Smiley17:

تو پیج های طرفداری (http://www.walkingdeadforums.com/forum/f1002/morse-code-165392.html)مطرح شده که دریل با پلک زدن و تکون دادن سرش یک پیغام مورسی (https://www.youtube.com/watch?v=PreoIfJysrw)(کد مورس) رو برای ریک فرستاده. با مظمون "شرق" یا "شش مایل دورتر از هیل تاپ". به خصوص که در اوایل این قسمت هم تصویری از یک صفحه راهنمای کد مورس دیده شد. نظریه جالبیه!!!:Smiley12::Smiley39:

Sajadm98
11-16-2016, 11:52 AM
در یک کلمه فوق العاده بود این قسمت و کلا این فصل:Smiley41:. انگار دین مورگان زاده شده تا فقط و فقط نقش نگان رو بازی کنه. بی نهایت غیر قابل پیش بینی. 10/10

اگر فرماندار رو می کشتی، کل گروهش از هم می پاشید و شکست می خورد. ولی به نظرم نگان درست نقطه مقابلشه. بی خود نیست که اکثریت گروهش خودشون رو نگان معرفی می کنن. یعنی کشتن نگان اصلی اهمیتی نداره. (چاره کار نیست) کافیه نگان رو بکشی تا با یه صف طویل از افرادی رو به رو بشی که آمادن جاش رو پر کنن. یک کلونی که همشون ملکه هستن. البته با رعایت سلسله مراتب.

تو فصل های قبل نیمه تاریک ریک رو دیده بودیم و این فصل هم انگار باید نیمه ذلت و خواری ریک رو ببینیم!
دوایت به هر قیمتی که شده می خواد دریل رو وادار به تسلیم شدن کنه تا اینطوری از عذاب وجدان خودش کم بشه و به این باور برسه که کار درستی رو کرده.

اون بادکنک های سبز رنگ که آنید می خواست نگهشون داره، برمی گرده به آخرین خاطره ای که با گلن داشته. اون قسمتی در فصل قبل که حاضر میشه با گلن به خونه برگرده و بعد می بینن که زامبی ها دور تا دور الکساندریا رو گرفتن و اون بادکنک ها رو رها می کنن تا مگی با دیدنشون بفهمه که گلن نمرده و زندست.:Smiley17:

تو پیج های طرفداری (http://www.walkingdeadforums.com/forum/f1002/morse-code-165392.html)مطرح شده که دریل با پلک زدن و تکون دادن سرش یک پیغام مورسی (https://www.youtube.com/watch?v=PreoIfJysrw)(کد مورس) رو برای ریک فرستاده. با مظمون "شرق" یا "شش مایل دورتر از هیل تاپ". به خصوص که در اوایل این قسمت هم تصویری از یک صفحه راهنمای کد مورس دیده شد. نظریه جالبیه!!!:Smiley12::Smiley39:

چقدر تخیلی:Smiley10:

T-REX
11-16-2016, 09:21 PM
چقدر تخیلی

کجاش رو نفهمیدی؟!:Smiley3:

FARID_S
11-16-2016, 10:49 PM
این نیگان واقعا"معرکه است.

smh2011
11-18-2016, 12:22 PM
چقدر بهتر بود که کمتر سریال رو کس میدادن و خیلی راحت میشد یکی دو فصل پیش شخصیت نیگان رو اضاف کرد و به شدت به ریتم سریال کمک می کرد.
یه تناقضی که وجود داره اینه که قسمت قبل افراد نیگان رو جوری نشون داد که بالاجبار دارن این کارا رو میکنن و راضی نیستن ولی وقتی میان که اخاذی بکنن کاملن فرق دارن و هیچکدومشون حتی یکم شک نمیکنه و خیلی راحت مثل خود نیگان رفتار میکنن.

mkarimifard77
11-18-2016, 04:43 PM

من فکر می کنم که ریک هم تحت تاثیر نیگان ممکنه شخصیتش به مرور عوض بشه . دقت کنید اون صحنه ای که با عصبانیت به اسپنسر می گه اگه یک کلمه دیگه بگی فک و ددونات را خرد می کنم. این جور حرف زدن با شخصیتی که تا حالا از ریک دیدیم متفاوته ، شاید شروعی باشه برای تغییر شخصیتی ریک و تبدیل شدنش به یه موجود نزدیک به شخصیت نیگان. به هر حال باید دید که ریک این بار چطور می تونه از مخمصه بزرگی که توش گیر کرده رها بشه اون هم در شرایطی که کل سلاحهاشو و البته غرور و اعتماد به نفسش را توسط نیگان از دست داد.

Thi JoKEr
11-18-2016, 05:44 PM
به نظر من سریال داره به سمتی میره که شخصیت ها و قدرت تحمل اونها رو تحت فشار روانی مورد بررسی قرار بده. دریل که به قول خودش هیچ چیزی برای از دست دادن نداره و یک آزاده به شمار میره خب طبعا این گونه افراد خیلی سخت میشکنند در طرف دیگه ریک وجود داره که خیلی چیزها برای از دست دادن داره که کمترین اونها دوتا از بچه هاشن که این قسمت هم گفت که میخاد بزرگ شدن دخترشو به هر قیمتی ببینه. خب وقتی رهبر گروه ترس توی وجودش باشه این موضوع کل گروه رو تحت شعاع قرار میده. حدس من اینه که در این فصل به جای اینکه مانند فصلهای قبل ریک با رهبری خودش همه رو به رستگاری میرسوند این بار گروه باشند که اون روحیه ی از دست رفته رو به ریک برگردونند. ریک الان رستگاری رو در اطاعت از نیگان میدونه چون تنها هدفش زنده موندنه ولی گروهش رستگاری رو در آزادگی میبینن. تفنگی که رزیتا در اواخر فیلم پیدا کرد به نظر من شروع یک جنگ بزرگ بر علیه نیگان خواهد بود و رزیتا اولین نفری هست که میخاد روحیه جنگندگی که الان توی ریک از بین رفته دوباره احیا کنه.

Tumlouk
11-18-2016, 05:53 PM
روند سریال یجورایی داره تکراری میشه
من خودم تقریبا از همون اوایل پخش این سریال دارم دنبالش میکنم و انصافا یکی از بهترین سریالهای دنیا هست اما بنظرم کش دادنش کار خیلی درستی نیست
قطعا این کامنت من مخالفان زیادی داره اما بنظرم تموم کردن سریال تو فصل 7 میتونه کار عاقلانه ای باشه

manowar
11-18-2016, 09:44 PM
روند سریال یجورایی داره تکراری میشه
من خودم تقریبا از همون اوایل پخش این سریال دارم دنبالش میکنم و انصافا یکی از بهترین سریالهای دنیا هست اما بنظرم کش دادنش کار خیلی درستی نیست
قطعا این کامنت من مخالفان زیادی داره اما بنظرم تموم کردن سریال تو فصل 7 میتونه کار عاقلانه ای باشه

با این روند سریال این فصل به اتمام نمیرسه.چون مشکل اصلی در این سریال نیگان نبود و بحث مشکلی که اپیدمی شده بود یعنی مردگان متحرک بود
حمله به نیگان و از بین بردنش تا پایان فصل طول می کشه و اگه داستان جانبی دیگه ای پیش نیاد تازه دوباره میریم سر اصل مطلب یعنی همون مردگان متحرک هست

Sajadm98
11-18-2016, 10:15 PM
با این روند سریال این فصل به اتمام نمیرسه.چون مشکل اصلی در این سریال نیگان نبود و بحث مشکلی که اپیدمی شده بود یعنی مردگان متحرک بود
حمله به نیگان و از بین بردنش تا پایان فصل طول می کشه و اگه داستان جانبی دیگه ای پیش نیاد تازه دوباره میریم سر اصل مطلب یعنی همون مردگان متحرک هست

به نظر من که هنوز سریال خییییلی نقاط تاریک و بدون جوابی داره
با این روند کند میتونن حداقل5فصل دیگه هم بسازن:Smiley69:

hamed224
02-21-2017, 10:18 AM
این قسمت بدجوری رو اعصابه ... این ریک چرا اینطوری شده :/