PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود ششم

HMNN
11-28-2016, 01:37 PM
http://picoup.ir/images/38746451880303653782.jpg

Season 7, Episode 6,Swear
فصل هفتم, قسمت ششم, سوگند

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt5207734/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت: دور از همه‌ی مصیبت های ایجاد شده توسط نیگان و ناجیانش، تارا1 و هت2 بعد از برخورد با گروه رمزآلود جدیدی به مشکل بر می خورند.

1 Tara
2 Heath

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47215)

theboy
11-28-2016, 02:24 PM
حماسه ای دیگر از TWD :Smiley19:

3 هم زیادش بود فقط با خودم گفتم اگه باعث شده یه ساعت بشینی نگاش کنی لابد لیاقتش بیشتر از 1 هست، الان یادم اومد به خاطر گذشته خوبش نگاش کردم :|

یعنی خوشم میاد همه ی شخصیت های سریال فیلسوف هستند و پیچیده ترین مسائل اخلاقی و ذات انسانی رو به سادگی بیان می کنند :|

پ.ن: اینا نظر شخصی منه.

Yellow King
11-28-2016, 03:37 PM
اینجوری که داره پیش میره برای هر کرکتر یه خط داستانی جدا درست کردن فکر کنم تا آخر فصل یه 20 30 تایی بشه سرجمع!
4 دادم نمیدونم چرا انقدر زیاد دادم :/

mohammad1992
11-28-2016, 03:58 PM
بسیار فوق العاده بود کاش تو نظر سنجی امتیاز بیشتر رو اضافه کنید

snr
11-28-2016, 04:18 PM
بسیار ضعیف و غیرقابل تحمل- این کاراکتر چی بود که دیگه بخوان یک قسمت رو صرف اون کنند نظر را هم فقط دادم که مثل قضیه got به خاطر نمره پایین دادن به یک قسمت بن نشوم

.:SiSiBK:.
11-28-2016, 04:36 PM
این کاراکتر چی بود که دیگه بخوان یک قسمت رو صرف اون کنند

تارا کارکتر بدی نداره شاید شما خوشت نمیاد. بعد هم این اپیزود رو فقط به تارا اختصاص ندادن. پیدا شدن یه گروه دیگه که مطمئنن بعدها باز سر و کله شون پیدا میشه و احتمالن گروه ریک برای اسلحه برن سراغشون
نمیشه که کل اپیزودها بزن بزن و کله پوکوندن باشه. باید خط داستانی بره جلو یا نه؟ به نظر من که اپیزود خوبی بود بهش 7 دادم

mohsenshinobi
11-28-2016, 05:46 PM
اکثر سریالا ضعیف شدن چند تا از سریالهایی که تماشا میکردم دیگه ادامه نمیدم

Mia_3D
11-28-2016, 06:13 PM
تارا کارکتر بدی نداره شاید شما خوشت نمیاد. بعد هم این اپیزود رو فقط به تارا اختصاص ندادن. پیدا شدن یه گروه دیگه که مطمئنن بعدها باز سر و کله شون پیدا میشه و احتمالن گروه ریک برای اسلحه برن سراغشون
نمیشه که کل اپیزودها بزن بزن و کله پوکوندن باشه. باید خط داستانی بره جلو یا نه؟
تاحالا 10 بار این جملاتو از قسمت 2 ب بعد شنیدم ، بخدا هیچکس نمیگه اپیزود خوب فقط "بزن بزن و کله پوکوندن" ـه ، اینه ک 1 قسمت فقط ب یکی ، 2کارکتر اصلی (حالا این تقریبا فرعی هم بود) پرداخته نشه و "خط داستانیِ" همه کارکتر ها با هم جلو بره ، ک اینطور جذابیتش خیلی خیلی بیشتر میشه ، الان 2 3 فصله همین روال رو دارن بکار میبرن همش کارکتر هارو از هم دور میکنن ، 1 قسمت اختصاص میدن ب هر کدومشون :|

b3hrouz
11-28-2016, 07:05 PM
من نگاه نکردم پیش خودم گفتم میام اینجا نظر بقیه رو میخونم اگر دوباره ی قسمت اشغال دیگه داده بیرون وقت با ارزشم رو براش تلف نمیکنم :Smiley14:
خداییش حاضرم برفک تلویزیون رو ببینم واکینگ دد نگاه نکنم:Smiley15:

"Ross Geller"
11-28-2016, 07:53 PM
I'm done !!
سریال رو کامل دیلیت کردم و دیگه ادامه اش نمیدم . واقعا توهین به شعور مخاطبه که 3 فصل یه چیز تکراری رو بسازی !

m3hrdad
11-28-2016, 08:02 PM
یعنی حاضرن تا این حد ماست بندی کنن که سریال به کامیک نرسه:Smiley10::Smiley104:
فقط 5 تا سکانس رو دیدم از این قسمت که شاید روی هم 40 ثانیه هم نشد:Smiley15:حتما تارا رو هم میخان مثه مگی بکنن رییس تو این گروه جدیده که بعد بره جنگِ نیگن که همه خوف کنن مثلا بگن گروه ریک از هر یه نفرش یه رهبر میادبیرون:Smiley14:
amc بجای اینکه این سریال رو 16 اپیزودی کنه بهتره بره روی better call saul بیشتر سرمایه گذاری کنه
در ضمن اینو هم بگم که کارگردان این قسمت Michael E. Satrazemis بود در حالیکه بیشتر حوزه فعالیت این آقا به عنوان Camera and Electrical Department بوده!!! دیگه قضاوت در مورد سریال با شما...:Smiley36:

lady snow
11-28-2016, 08:45 PM
من دیگه حوصلم سر رفته. چرا اینجوری میکنن. خخ همه میدونن گروه نیگان عوضی هستن. چرا هر قسمت باید آدمای مختلف اینو توضیح بدن:Smiley15:

من دیگه از دویدن تو جنگل دنبال کارکترها و غذا پیدا کردن و دیدن اتفاقای تکراری خسته شدم.

اضافه شده در : 1

آدم سختگیری نیستم. ولی دیگه بسه بابا. :Smiley104:

اضافه شده در : 2 minutes

من مجبورم جدا جدا پست بزارم چون پستم اگه بیشتر از یه خط باشه نمیاد. دوستان یکی بیاد بگه خارجیا چه امتیازی به این اپیزود دادن. من 5/10

mohammad1992
11-28-2016, 08:55 PM
ای کاش دکمه دیسلایک رو اضافه کنن
به نظرم کسایی که میگن دیگه سریال رو ادامه نمیدیم سخت در اشتباه هستند چون نیم فصل دوم خیلی تفاوت داره من اینو قول میدم برمیگردن به سریال

T-REX
11-28-2016, 10:34 PM
نگان اینجا، نگان اونجا، نگان همه جا! :Smiley10:
خدا می دونه چه کلش آو کلنزی در راهه...:Smiley19:

انصافا قسمت مهیج و خوبی بود. خیلی لذت بردم.:Smiley17:
اگر تارا می دونست دوست دخترش دنیس مرده، حتما تو همون کمپ کنار اقیانوس می موند. شبیه جزیره زنان بود. مثل این می موند که درست با کله افتاده تو کندوی عسل.:Smiley36:
چون قبلا تارا رو داشتیم، انتظار داشتم که بیشتر به کاراکتر هیث بپردازن که نشد. ولی حالا چون ناپدید شده، ممکنه که یک قسمت رو بهش اختصاص بدن.

از اونجا که همه چیز این سریال روی حساب و کتاب، دو تا صحنه تو این قسمت نشون داده شدن که بی جواب باقی موندن. یکی تتوی اعداد رومی روی دست تارا بود که اعداد 26، 13، 22 و 9 بودن یکی هم اون تکه کارتی که سه تا حرف p روش حک شده بود.:Smiley39:
امکان داره که ناجی ها هیث رو گرفته باشند. به هر حال باید زودتر از تارا بر میگشت.

حیف که فقط دو قسمت باقی مونده. لا مصب هیچ سریالی نمی تونه جاش رو پر کنه.
واقعا خوشحالم سریالی رو دنبال می کنم که خیلی ها از فصل 3 دیگه نخواستن ببیننش و هنوز که هنوزه نتونستن ازش دل بکنن.:Smiley35:

10 از 10

http://uupload.ir/files/r6r0_gfgd.jpg

yaldakh
11-28-2016, 11:46 PM
اپیزود چطور بگم چندان بدی نبود ولی خوب الان چندین قسمت بعد قسمت اول همینطور روند سریال خنثی هستش آدم وسط سریال حوصلش سر میره یعنی این قسمت اینطوری بود که یه ذرشو صبح ببنم بقیشو با تبلت بیرون یکم ببینم اومدم خونه بازم حوصلشو نداشته باشم وسط ترجیح بدم سریال جم تی وی!ببینم به زور تموم کنم یه قسمت سریالو:Smiley14:

theboy
11-29-2016, 01:49 AM
چون قبلا تارا رو داشتیم، انتظار داشتم که بیشتر به کاراکتر هیث بپردازن که نشد. ولی حالا چون ناپدید شده، ممکنه که یک قسمت رو بهش اختصاص بدن.

الان سازنده های سریال این تیکه از متنو ببینن احتمال زیاد از خوشحالی اشک شوق میریزن که سوژه آب بندی بیشتر پیدا شد:|
یک قسمت کامل هم به هیث می پردازن:Smiley36::Smiley36:

تاحالا 10 بار این جملاتو از قسمت 2 ب بعد شنیدم ، بخدا هیچکس نمیگه اپیزود خوب فقط "بزن بزن و کله پوکوندن" ـه ، اینه ک 1 قسمت فقط ب یکی ، 2کارکتر اصلی (حالا این تقریبا فرعی هم بود) پرداخته نشه و "خط داستانیِ" همه کارکتر ها با هم جلو بره ، ک اینطور جذابیتش خیلی خیلی بیشتر میشه
دقیقا همینطوره.
اصلا یه نیم فصل هیچ بکش بکشی نباشه، ولی داستان سریع و روون جلو بره
چیزی که به نظرم تو سریال مخصوصا این قسمتش خیلی موج میزنه اینه که هرچقدرم کار به ظاهر با تکنیک یا خلاقانه باشه، تا وقتی داستان خوب نباشه یا خوب پیش نره، حیف میشه.

پ.ن: یاد فصل اول بخیر حداقل همه کاراکترا پیش هم بودن داستان مجبور بود پیش بره

Sherwood
11-29-2016, 09:39 AM
سلام .... خب این قسمت با این سبک و سیاق خیلی هم دور از انتظار نبود .... بهرحال واکینگ دد هست و قسمت های میانی کشششششششش ددددددددااااارررررررررررر رررررررررررررر......
کل 42 دقیقه سریال تو دو تا نکته مهم خلاصه شده که نهایتا در بدبینانه ترین حالت 10 دقیقه براش کافی بود
نکته اول نحوه برخورد تارا و هیث با زامبی ها و افتادن تارا تو اب و نکته دوم اشنا شدن تارا با یه گروه دیگه عاصی از دست نیگن ..... انصافا 10 دقیقه هم زیاد بود براشون ... من که تو این فصل کلا تارا رو یادم رفته بود ولی میبینم که یه قسمت کامل رو اختصاص دادن به کسی که اصلا شخصیت مهم و تاثیر گذاری نبوده که هیچ به نوع بازیش و دیالوگ هاش هم نگاه کنین کاملا متوجه میشین که واسه خودشون هم خیلی مهم نبوده .... طرف 10 تا تفنگ نشونه ش گرفتن عین خیالش نیست قبلش هم 100 تیر سمتش زدن با اون هیکل یعنی یدونه ش نباید بهش میخورد ادم یاد رمبو میفته :Smiley14:

در کل 5 قسمت گذشته رو میشد تو یه قسمت جمع بندی کرد حالا خیلی هم شل بگیریم تو دو قسمت ....حالا قسمت بعدی رو خدا بخیر کنه که میخان به کی اختصاص بدن ..... بهر حال با این روند تا سال 2020 احتمالا اینا با هم شاید متحد شن

Filmer
11-29-2016, 04:52 PM
منتظریم یه قسمت کامل هم از بانو جودیث ببینیم، امیدوارم ناامیدمون نکنن :دی

saeed988
11-29-2016, 06:55 PM
من که اصلا اهل گلگی نیستم هم واقعا صدام دار اومده :Smiley36:امیدوارم یه فکری به حالش بکنن

KING STANNIS
11-30-2016, 07:14 PM
با اینکه هوادار این سریالم اما واقعا دیگه ع.ن.ش.و دراوردن. این چ وضعشه بابا چقدر ابکی چقدر کششششششششش بسه دیگه.مگه منجی ها کین ک تا ناکجا اباد نفوذ کردن.یکی منو توجیح کنه.

Leonardo_D
11-30-2016, 10:13 PM
تا اینجای فصل به جز اپیزود اول بقیه اپیزود ها مایوس کننده بود مخصوصا همین اپیزود!!

یادمه چند وقت پیش سازنده سریال گفت بود که هیچ تصمیمی برای پایان دادن به سریال نداره و حالا حالا ها ادامه خواهد داشت.

حالا فهمیدم منظورش چی بوده، کلا میخواد کش بده سریال رو... :|

codec_pack
11-30-2016, 11:56 PM
مشکل این سریال اینه که به یه مسائلی میپردازه که ما هیچ علاقه ای بهش نداریم! چمیدونم به انسانیت و مسایل فیلسوفانه و فلان! ما اینارو در سیزن اول true detective دیدیم و دیگه علاقه ای به این موضوعات نداریم!

مشکل این سیزن این هست که نمیتونه خط های داستانی مختلف رو با هم پیش ببره! البته قبلن هم اینجور بود ولی الان دیگه واقعن بد شده! منم اسم این کار رو نوآوری نمیزارم! اسمشو میزارم ضعف نویسندگی!

سریال از چیزی که باید میبوده، دور شده! سریال لاست 6 سیزن معما ساخت و آخرش هم مارو الاف کرد، ولی حداقل تا آخرش آب و تاب هرچند فیکش رو حفظ کرد! سریال باید به پیدا کردن درمان بپردازه و هیجانی که زامبی ها داشتن و البته آدمایی مثل نیگان و گروهش! این زمینه سازی هم همش برمیگرده به جدال ریک و همراهانش با نیگان! من اگه خون و خونریزی میخواستم ببینم میرفتم سکانس آسانسور فیلم دیپارتد میدیدم!

pinklotus
12-01-2016, 12:14 AM
متاسفانه بعد از قسمت اول فوق العاده ای که داشت، سریال دوباره روال چند فصل اخیر رو پیش گرفته و وقتشو داره صرف داستان های اضافی و بی ارتباطی دوباره میکنه که راحت میتونه توی چند دقیقه خلاصه اشون کنه
تو کل این قسمت 40 دقیقه ای فقط همین پیدا شدن گروه جدید مهم بود که میتونستن بجای این همه بداهه گویی، تو خط اصلی داستانی سریال جاش بدن
واقعا قسمت ضعیفی بود حتی ارزش نمره دادن نداره، 90درصد این قسمت رو بی تعارف زدم بره جلو چون ارزش وقتم رو نداشت:/

Longmire
12-01-2016, 12:17 PM
متاسفانه سریال اینطوری شده که با یه قسمت به اوج میرسه و بقیه قسمتا رو میکنه مثل فصلای قبلش. جدیدا هم که کرکمن گفته هرکاری دوست داشته باشم میکنم خب این یعنی برای شعور و وقتی که مخاطب به پای سریالش میذاره دوزار احترام قائل نیست
فقط شده یکی دو نفر از گروه جدا بشن افراد جدید پیدا میکنن بحث میکنن برمیگردن خونه خودشون. این رویه رو چندین بار دیدیم. فقط دارن کشش میدن و آب میبندن بهش
خدایی این فصل اصلا ارزش دیدن نداره

MrP
12-01-2016, 06:16 PM
نمی دونم این سریال outcast که از کمیک رابرت کرکمن هستش رو دیدین یا نه .تو اون سریال هم مثل همین walking dead خیلی دیگه میره رو حاشیه .سریال fear the walking dead هم همینطوره.اصلا این تو هر سریالی دست داره همین آش و همین کاسه هست.اونقدر داستانو کش میده و صد جور فحش و بد و بیراه که بهش می گی آخرش با یه قسمت مجبورت کنه که سریالو ادامه بدی.
بعد از فصل 3 فقط سه قسمت اول فصل 6 بود که پشت سر هم چند قسمت خوب دیدیم.من خودم به این نتیجه رسیدم که سریال مدیون فرانک دارابونت هستش تا رابرت کرکمن.
این روند که هر قسمت رو یکی دوتا شخصیت مانور میدن هم از فصل 4 شروع شد.از اون موقع هم صدای طرفدارا دراومده تا الان ,ولی نمی دونم چرا اینقدر رو این روش تاکید دارن
ما که هر جور میسازن بازم میشینیم می بینیم و یه قرون پول هم به حساب شبکه نمی ریزیم.بازم از اونایی که پول میدن باید بپرسیم که هدفشون چیه؟؟؟

Thi JoKEr
12-02-2016, 01:45 AM
شاید این خوده سریاله که انتظاراتو اینقدر بالا برده که در هر قسمت انتظار یک سورپرایز رو داریم. ولی سورپرایز به کنار این سریال از یک روایت ساده هم عاجز شده چه برسه به سورپرایز. به خدا فهمیدیم که نیگان خیلی آدم بدیه. این همه گروه معرفی کرده به خاطر نشون دادن یه جنگ تو آخرین قسمت. این چه وضعیه که سریال داره خودش خودشو لو میده. این همه برا شخصیت ها قسمت ساختن یکی برای نیگان نساختن که بگه این از کجا اومد یک هویی. چطور ممکنه نیگان این همه رزومه قوی در زمینه جنایت داره ولی تا به حال تو فصل های قبل هیچ برخوردی با گروه ریک نداشتن . اونقدر که این نیگان سابقه داره تو فیلم واکینگ دد سابقه نداره. این طور که اینا نشون میدن مثل اینکه اول نیگان بوده بعد دورش جمع شدن بقیه سریال ساختن. به نظرم همه فقط به اعتبار فصل های قبلی هست که این سریالو ادامه میدن چون خیلی سریال ابکی شده. چقدر افتضاحه بازیه این ترا. یعنی حاظرم 16 قسمت کارل ببینم ولی یک ثانیه ترا نبینم.
امتیاز من:3
نکات مثبت: گریم- فیلم برداری - کیفیت صدا -
نکات منفی: ترا - ترکیب ترا و هیث - ترکیب ترا و هر بازیگر دیگر

redman1368
12-04-2016, 11:24 PM
یه قسمت مزخرف دیگه و اعصاب خردی برای من بیننده.بعنی فقط زمانمون رو هدر داد این قسمت بیخود.کل نکته این قسمت هم فقط این بود که اون گروه تفنگ دارن و بعدا میشه ازشون استفاده کرد.دم کارگردان گرم که 42-43 دقیقه مردم رو الاف میکنه که فقط همین مضوع رو بفهمیم.

یه بحثی چند وقت پیش با یکی از دوستام داشتم سر The Strain و Walking dead.نکته مثبت اون اینه که گیلرمو دل تورو سریالش رو ول نکرد و ادامه داد و حداقل هنوز هیجانی میره جلو ولی اینجا دارابونت سریالی که عالی استارت زده بود رو بی خیالش شد و سریال به ورطه تکرار و البته اعصاب خردی کشیده شده.

eminemkamy
12-06-2016, 12:00 AM
توهین به خودم و وقت خودمه دیدن همچین تکرار مکررات و مضخرفاتی.....خدا رو شکر که kmp دارم و کله قسمت رو تو 10 دقیقه دیدم و چیزی هم پ از دست ندادم.