PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نتفلیکس: Teen Wolf رو نجات بدید!

KingStranger
12-08-2016, 10:27 PM
نتفلیکس: Teen Wolf رو نجات بدید!

https://assets.change.org/photos/7/zx/fe/FMzXfeKntTRkErb-800x450-noPad.jpg?1469914453
.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=42694)

از سال 2011 که این سریال شروع کرد، سریال کاملا موفقی بوده و حرف های زیادی مقابل سریال های دیگه داشته. تاحالا در طول این 5

فصل گذشته و فصل جاری با کاراکتر های زیادی

آشنا شدیم و خواهیم شد.

حال این کاراکتر های دوست داشتنی و جذاب راه شونو به دل میلیون ها نفر در طی این پنج فصل گذشته با داستان هاشون، پیدا کردن.

چندی پیش اخباری از جف دویس به گوش ما رسیده بود که حاکی از این بود که او برای فصل 7 نیز نقشه های بزرگی دارد و خدا میدونه که

دل چند نفر رو شاد کرد، و این خبر اون روزایی اومد بیرون که MTV درحال تصمیم گیری برای آینده ی Teen Wolf بود.

اما این اواخر MTV -خدا از رییس تا آبدارچی ـشونو زجر کش کنه:Smiley104:- تصمیم گرفته که این سریال رو بعد از فصل 6 کنسل کنه و

دلیل مسخره ـشون هم اینه که میخوان بیشتر روی برنامه های زنده کار کنن و سریال هارو کم کم بزارن کنار. این درحالی بود که این

سریال با میانگین 1.5 میلیون بیننده زنده و 8 میلیون بیننده آنلاین از بهترین های دنیا بوده و هست.

حال طرفداران نه بخاطر سختی خداحافظی با این سریال بلکه بخاطر قدرتی که هنوز در سریال دیده میشه و هنوز هم پر از زندگی و

داستان های زیادی برای گفتن هست، این خبر رو دغدغه فکری بزرگی در سر خود میبینند .

حال به دلایل ذکر شده و هزاران دلایل ناگفته، کمپین جهت نجات دادن این سریال ، Teen Wolf شکل گرفته که شبکه مقابل نتفلیکس

هست که همه با کار هاش آشنایی داریم.

همین الان که درحال نوشتن این تاپیک هستم ، این کمپین نیاز به 9000 نفر و پشتیبان دیگه لازم داره تا درخواست به سران این شبکه

برسه و نتفلیکس بشینه و در این باره تصمیم بگیره.

لذا از تمام دوستان، طرفداران و چه کسایی که طرفدار نیستند بویژه کابران عزیز و گرامی تی وی ورلد ، خواهش مندیم که در این کمپین

ثبت نام کنند.

http://s8.picofile.com/file/8277757750/url.png

لینک سایت جهت ثبت نام و پشتیبانی:

Change.org (https://www.change.org/p/netflix-save-teen-wolf)

Teen Wolf رو نجات بدید!

Leonardo_D
12-09-2016, 03:33 AM
ممنون دوست عزیز :Smiley41:

به نظر من با اینکه فصل ششم سریال هست ولی هنوز در نوع خودش خیلی قوی هست!

امیدوارم کمپین به نتیجه برسه. :Smiley35:

فقط یه سوال من ثبت نام کردم، کار دیگه ای نیاز نیست انجام داد؟ :Smiley39:

Mani Vampire
12-09-2016, 05:49 AM
من اصلاً موافق تمدید شدنش نیستم، سریال‌های خوب همیشه جایی که باید تموم بشن تموم می‌شن، مثه "سانز آو آنارکی" که واقعاً تو اوج خودش تموم شد، در حالی که می‌تونست تا حداقل 10 فصل جلو بره. از طرفی هم سر ترجمه‌ی این سریال واقعاً خون دل خوردم و از ترجمه‌های موازی پر اشتباه خسته‌ام، واسه همین از تموم شدن سریال توی فصل شش خیلی خوشحال هم می‌شم! لذا با عرض پوزش ثبت‌نام نمی‌کنم. مرسی بابت خبررسانی و تاپیک :Smiley17::Smiley41:

KingStranger
12-09-2016, 11:52 AM
ممنون دوست عزیز :Smiley41:

به نظر من با اینکه فصل ششم سریال هست ولی هنوز در نوع خودش خیلی قوی هست!

امیدوارم کمپین به نتیجه برسه. :Smiley35:

فقط یه سوال من ثبت نام کردم، کار دیگه ای نیاز نیست انجام داد؟ :Smiley39:

نه کافیه ، دست گلتون درد نکنه:Smiley17:

اضافه شده در : 4 minutes

من اصلاً موافق تمدید شدنش نیستم، سریال‌های خوب همیشه جایی که باید تموم بشن تموم می‌شن، مثه "سانز آو آنارکی" که واقعاً تو اوج خودش تموم شد، در حالی که می‌تونست تا حداقل 10 فصل جلو بره. از طرفی هم سر ترجمه‌ی این سریال واقعاً خون دل خوردم و از ترجمه‌های موازی پر اشتباه خسته‌ام، واسه همین از تموم شدن سریال توی فصل شش خیلی خوشحال هم می‌شم! لذا با عرض پوزش ثبت‌نام نمی‌کنم. مرسی بابت خبررسانی و تاپیک :Smiley17::Smiley41:

مانی جان، حرفت کاملا معقولانه ست، ولی حق بده،

طبیعی هست که طرفدارا دلشون نخواد همچین سریال

خوبی رو ازشون بگیرن، مخصوصا با این بهونه، آدم

واقعا دلش به درد میاد از این دلیل مسخره.

خود جف دویس که گفته کم کم تا فصل هفت برنامه داره.

ولی باز ممنون، که نظرتو به ما گفتی:Smiley17:.

KingStranger
12-09-2016, 09:09 PM
بچه ها این تاپیک صرفا جهت حمایت از کمپین هست.

از همتون خواهش میشه بخاطر ما دوستان ثبت نام کنن.

و با احترامی که قائلم برای همه لطفا در این تاپیک انتقاد نکنید اما هممون شنوای نظر های مثبت شما هستیم. برای انتقاد میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=42694)

pinklotus
12-10-2016, 12:22 AM
تا وقتی یه سریال مثل هانیبال رو نجات نمیدن، کلا دلیلی نمیمونه که سریال نه چندان جذاب مثل ولف رو نجات بدن
البته درسته برای خیلی ها جذاب هست ولی برای من ارزش تمدید نداره...
اکثر سریال های اینطوری همین 5 6 فصل بسه شونه، بیشتر بشن خسته کننده و تکراری میشن، مثل الان که من سه فصل اخیر رو گذاشتم گوشه هاردم و اصلا قصد نگاه کردنشون رو هم ندارم حالا ها

KING STANNIS
12-10-2016, 02:31 AM
همین الان ثبت نام کردم.فصل سومش ک راجب بانشی بودن لیدیا بود و بازیگر عالی مث Haley Webb داشت کرکتر نقش جنیفر(همون معلم دبیرستان)و داستان اون نوگیتسونه ها و نینجاهای ژاپنی اونجوری من میپسندم و اینکه بنظرم افت اصلی سریال بخاطر حذف درک هیل و بیش از حد ضعیف جلوه دادن الفای بزرگ دلها پیتر هیل هستش.خخخ کجایی همو پیتر ک ر.ی.د.ن تو سریال.خدا خودت درستش کن.

KingStranger
12-22-2016, 10:47 PM
الان شده 8000 تا، مطمئنم کار بچه های تی وی ورلد بوده.:Smiley36:

از حمایت لحظه ای و همیشگی شما متشکریم! :Smiley30::Smiley41:

bayani
12-22-2016, 11:20 PM
نت فلیکس با اون عظمتش و کیفیت ساخت بالای سریال هاش مخصوصا توی سال جاری با نمایش این چند سریال پربینندش مگه دیوانه هست بیاد اینکارو کنه :Smiley36:
اگه قرار بود بیاد سریالی رو از کنسل شدن نجابت بده باید میومد سراغ هانیبال نه این سریال تین ایجری
دلتون خوشه ها

KingStranger
12-23-2016, 01:13 PM
نت فلیکس با اون عظمتش و کیفیت ساخت بالای سریال هاش مخصوصا توی سال جاری با نمایش این چند سریال پربینندش مگه دیوانه هست بیاد اینکارو کنه :Smiley36:
اگه قرار بود بیاد سریالی رو از کنسل شدن نجابت بده باید میومد سراغ هانیبال نه این سریال تین ایجری
دلتون خوشه ها

عزیز من، یه سوال ، مگه تین ولف از گربه چکمه پوش که نتفلیکس پخش میکنه کمتره آیا؟! دردویل تینیجری باشه یا نه کنار، استرنجر سینگز تینیجری هست یا نه کنار:Smiley39: