PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sherlock | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوم

yaser63
01-09-2017, 09:46 AM
http://picoup.ir/images/69219350208639628720.jpg

Season 4, Episode 2, The Lying Detective

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3845888/?ref_=ttep_ep3)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47796&p=217713#post217713)

Serenita
01-09-2017, 04:03 PM
آیا من تنها کسی ام که قسمت پیش رو بیشتر دوست داشته؟
این همه هیاهو بر سر شخصیت منفی جدید که به نظر من اصلا چیزی در چنته نداره نه نبوغ خباثت بار موریارتی خدا بیامرز، نه چالش برانگیزی ادلر (بازگشت آبکی ) و نه منحوسیت مگنوسن رو.
معمایی وجود نداره جز در اواخر داستان. در واقع یکساعت و 17 دقیقه درام و 10 دقیقه با اغماض تریلر
باید صادق باشم که قسمت از نظر احساسی سنگین بود. دیالوگ هایی که شرلوک به دختر کالورتون(الکی مثلا) در مورد خودکشی می گه حرف هاییه که خودش بهشون رسیده. اینکه مرگ تو برای خودت نیست و رنجش به دیگران می رسه
حرفی که در مورد فداکاری مری به جان می گه که اون با این کار ارزشی به زندگی شرلوک داده که اون نمی دونه باید با این زندگی چه کنه
ریتم تند نیمساعت اول و صاحب دوست داشتنی ماشین اسپورت آلبالویی رنگ، صحنه برخورد جان و شرلوک در مرده شوی خانه از صحنه های جالب بودن
ولی.....
در کل من اپیزود قبلی رو بیشتر دوست داشتم این اپیزود چهل تیکه ای ازچند قطعه دوست داشتنی بود که نهایتا خوب از آب در نیامده بود.

.Ven0m.
01-10-2017, 03:11 AM
به این میگن هنر شاهکار سازی در قاب کوچک :Smiley17:
10/10

Sherlock
01-10-2017, 05:20 AM
Oh my gosh :Smiley10::Smiley10:
الان دقیقاً چی شد؟ یوروس همون شرینفورده؟ مگه میشه؟! باد شرقی؟ شیب؟ بوم؟! :Smiley10:
واقعاً شلیک کرد؟ هولی شت! یه اپیزود دیگه و دوباره چند سال صبر واسه فصل بعدی... :Smiley104:

ShInOdA
01-11-2017, 02:15 AM
عجب قسمت پـــــــــــــــرووویــــ ـــــی :Smiley35:
اصلا فکرشم نمیکردم قسمت دوم زمین تا اسمون با قسمت اول فرق کنه ! چقدر این قسمت عالی بود ! همه چی پرفکت بود بازی ها ، نماها ، دکوپاژ ، داستان و ...
تو این 4 فصل قطعا جز ایپزود های برتره سریاله ...

pinklotus
01-11-2017, 04:48 PM
Oh my gosh :Smiley10::Smiley10:
الان دقیقاً چی شد؟ یوروس همون شرینفورده؟ مگه میشه؟! باد شرقی؟ شیب؟ بوم؟! :Smiley10:
واقعاً شلیک کرد؟ هولی شت! یه اپیزود دیگه و دوباره چند سال صبر واسه فصل بعدی... :Smiley104:

مگه این فصل آخر نیست؟؟؟؟

om3ga
01-11-2017, 04:48 PM
اینهمه داستان و معما و فیلان ، فقط 1 قسمت تا تموم شدن فصل 4 :| و یا حتی تموم شدن کل سری :| خیلی نامردیه :|
--------
این شخصیت منفی فک نکنم به همین راحتی واش بدن...الکی الکی بگیرنش و اینا...چون خود شرلوک هم گفت احتمالا از زیرش در میره!!!
اگه کل سریال رو تموم نکنن حالا کی صبر میکنه تا سال بعد :Smiley104: شاید هم شونصد سال بعد :Smiley19:

pinklotus
01-11-2017, 11:58 PM
الان من به شدت گیج شدم
یوروس همون شرینفورده؟
شرینفورده خواهر شرلوک و مایکرافته؟ الان پس یعنی این دو تا برادر ندارن و یه خواهر دارن؟ یا جفت شو دارن و یوروس خواهرشون نیست؟
عجبا:Smiley15:

Mia_3D
01-12-2017, 01:22 PM
الان من به شدت گیج شدم
یوروس همون شرینفورده؟
شرینفورده خواهر شرلوک و مایکرافته؟ الان پس یعنی این دو تا برادر ندارن و یه خواهر دارن؟ یا جفت شو دارن و یوروس خواهرشون نیست؟
عجبا
یوروس خواهر شرلاک و مایکرافت ـه
کسی بعنوان برادرشون نمیاد تو سریال
شرینفورد احتمال داره مکان نگه داریِ یوروس باشه (نقد زومجی اینو میگه البته)

همان‌طور که خودش هم به واتسون می‌گوید، یوروس به معنای «باد شرقی» است. در فصل سوم شرلوک به واتسون می‌گوید: «یوروس در پایان همه‌ی ما رو نابود می‌کنه. این داستانیه که برادرم تو بچگی برام تعریف می‌کرد. داستان یوروس، نیروی وحشتناکی که هرچیزی که سر راهش باشه رو از بین می‌بره. اون ناشایسته‌ها رو پیدا می‌کنه و اونا رو از بالا از زندگی ساقط می‌کنه». این‌طور که به نظر می‌رسد، یوروس در خانه‌ی خانواده‌ی هولمز به قصه‌ی ترسناکی برای هشدار دادن تبدیل شده بوده است. خب، در تمام این مدت یوروس کجا بوده است؟ بهترین حدس طرفداران در این زمان این است که او در بیمارستان روانی بسیارِ محرمانه و امنی به اسم «شرینفورد» مخفی بوده است. در ابتدا بسیاری فکر می‌کردند که شرینفورد، اسم برادر سوم هولمز است، اما حالا که این برادر خواهری به اسم یوروس از آب درآمده، پس اینکه شرینفورد اسم یک مکان باشد ظاهرا ردخور ندارد. مخصوصا با توجه به اینکه در جایی از اپیزود «شش تاچر» مایکرافت از منشی‌اش می‌خواهد: «من رو به شرینفورد وصل کن، لطفا» و در جایی از اپیزود دوم هم به خانم اسمالوود می‌گوید که: «شرینفورد امنه». پس، ظاهرا جوکر از آرکام فرار کرده است!