PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهاردهم

HMNN
03-20-2017, 01:24 PM
http://picoup.ir/images/69094924109571903724.jpg

Season 7, Episode 14, The Other Side
فصل هفتم, قسمت چهاردهم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt5207764/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت: «ناجیان» به طور غیر منتظره‌ای از «Hilltop» بازدید می کنند و همه را غافل گیر می کنند.

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47215)

Mia_3D
03-20-2017, 02:07 PM
آخه چقد پایه ریزی
کل فصل و 16 قسمت پایه ریزیِ فصل بعد و جنگ شد (فک کنم همون All out War کامیک)
قسمت بعد هم ک 100% چی میشه ؟ تارا ریک رو میبره اوشن ساید و اسلحه میگیرن و...
یه پایان فصل نسبتا خوب و فصل تمام
ب امید برگشت روز های اوج TWD
البته قسمت خیلی بدی هم نبود بخصوص ترور عالی بود:Smiley36:
6/10 میدم

behnam_roli
03-20-2017, 05:54 PM
رسما داشت خوابم میبرد دیگه

ساشا و رزیتا دوتا از شخصیت های غیر محبوب سریال هستن و کل قسمت دیالوگهای بین این دو نفر بود. تهشم هیچی نشد

امیدوارم یه حرکتی بزنن و سریال رو از این شرایط دربیارن

chanter
03-20-2017, 07:32 PM
چقدر یه سریال میتونه ضعیف باشه خدایا.
الکی فقط دارن کشش میدن

New_Sense
03-20-2017, 09:31 PM
واقعا نمیخواستم بیام و چیزی بنویسم و سریال به دلیل فصلهای گذشته که رابطه های انسانی داشت دنبال میکردم ؛ و هنوزم دارم دنبال میکنم ولی مشکل سریال چیه ؟ و چرا اینقدر سریال هیجانش از دست داده ؟

به نظر شما فاجعه این نوع پیش روی داستانی چیه ؟ میدونم سریال براساس کامیک هست و اصلا بحثی ندارم که ایا باید براساس کامیک پیش بره و پیش نره ولی وقتی کامیک وارد فیلمنامه نویسی میشه ؛ یعنی اینکه فیلمنامه ای و سناریویی واسه داستان کامیک نوشته میشه باید تاثیرات هیجان و غافلگیری و پیش برد داستان حتما توی یک اپیزود رعایت شه .

توی این قسمت واقعا فاجعه پیش روی داستان داشتیم که من اصلا متوجه نمیشم که چرا این همه طول کشیدن ؟ و چرا اینقدر داستان وقت کشی میکنه

مثلا سکانسی که ادمای نیگان اومدن داخل هیلتاپ و خواستن دکتر رو ببرن چقدر این سکانس وقت الکی الکی بدون هیچ چیزی رو تلف کرد ؛ طرف اومد فقط یه دکتر ببره ؛ خب این نیاز نیست این همه زمان واسش صرف بشه ؛ متاسفانه سریال به شدت اینجا زمانبندی داغون و قاجعه ای داره .

دقت کنید سکانسی که دریل و مگی رفتن قایم شدن توی انبار ؛ خب این چه هدفی داشت این سکانس ؟ طرف اومد و یه مقداری میوه برداره بره ؛ هی دوربین از پشت نگاه مگی و دریل قابش بسته میشه ولی اخرش هیچی ؛ طرفم درو میبنده میره ؛ جالبه فقط این سکانس چی داشت که دریل حرف دلش به مگی بزنه همین . خیلی فاجعه هست این روش

یا اصلا چرا اینا وقت نکردن اون پشت از جایی که رزیتا و ساشا فرار کردن ؛ اونا هم فرار کردن ؟ مگه پشت خونه ها نبود خب این مسخرست این وضعیتی که بیننده میفهمه داستان تحویلی هست و برای اینکه پیش برد داستان پیش بره موقعیت انبار ایجاد میکنن ؛ برای اینکه غافلگیری پیش بیاد باید بیننده باور کنه که دو شخصیت غافلگیر شدن چرا ؟ چون دقیقا قبلش ساشا و رزیتا از اونجا فرار کردن و بیننده میدونه که مگی و دریل هم میتونن فرار کنن و این واقعا اشتباه هست .

یا مثلا سکانسی که رییس هیلتاپ پشت خونه ها با یکی از ادمای نیگان حرف میزنه چی رو میخواد برسونه ؟ خیلی خیلی وقت کشی توی داستان هست .

یا مثلا فاجعه اخر که میتونم بگم سریال رو کاملا داغون کرده ؛ اینکه این دو نفر یعنی ساشا و رزیتا تصمیم گرفتن برن کمپ نیگان ؛ خب تا اینجا درست اینا شروع میکنن پیش میرن همشم زمان کاملا اختصاصی در اختیارشون هست که باهم اختلاط کنن ؛ بعد اینا خیلی راحت وارد ساختمونی میشن که جالبه کاملا دید داره رو کمپ نیگان ؛ اینجا این سوال است مگه نیگان اینقدر قدرتمند و همه فن حریف نبود چطور یه چنین ساختمون بلند و توی تیررسی رو بدون نگهبان گذاشته ؟ و بعد جالبه اومدن نشستن و منتظر تا نگان بیاد بعد وایسادن خاله بازی و درد دل های زنونه که من کی بودم و کی شدم ؛ اینجا باز سوال هست این دو در اصل رقیب عشقی هم هستن توی این فاصله ای که هیچ ارتباطی از قبل باهم نداشتن دوست شدن و بدون هیچ پیش زمینه ای ساشا از خودگذشتگی میکنه ؛ درکش واقعا سخته ؟ مگه میشه اینطوری ؟

بعد یه سوال دیگه چی شد نقششون عوض شد ؟ نقششون این شد که یوجین رو فراری بدن ؟ خب اینا که هدفشون کشتن نیگان بود یهو توی دقیقه 90 نقششون عوض شد ؟

و یه سوال دیگه کشتن نیگان چه منافاتی داره با یوجین ؟ یعنی اگه نیگان هم بکشن ؛ گروه نیگان به هرحال یوجین نمیکشن که چون بهش مقام دادن .

بسیار زیاد هست سوراخ سمبه های داستان و سناریویی که نوشته شده و فاحعست .

یعنی سریال داره هر اپیزود 45 دقیقه رو تلف میکنه که به اخر فصل برسه ؛ نمیدونم ولی قانونا این فصل باید داستان نیگان بسته بشه ؛ اگر بسته بشه میشه به فصل بعد شاید امیدوار بود ؛ ولی اگر این فصل به فصل بعد ادامه بدن و داستان نیگان هنوز ادامه داشته باشه ؛ سریال دیگه تماما نابود شدست .

Longmire
03-20-2017, 10:01 PM
مثل همیشه. فقط سکانس آخرش یکم جالب بود.
اینطور که مشخص شده اسکات گیمپل گفته سریال از فصل 12 هم بیشتر پیش میره و به این زودیا تموم نمیشه. ظاهرا قسمت اول فصل هشتم میشه صدمین قسمت و گیمپل هم گفته بیشتر از صد قسمت دیگه میخوان ادامه بدن
البته ادامه نمیدن فقط میخوان وقت تلف کنن

Duran
03-20-2017, 10:40 PM
بنظرم تمامی قسمتهای این فصل رو میشه در یک اپیزود خلاصه کرد بقیش مایعاته ....
من که با روش جدیدی این سریال رو تماشا میکنم ..... کمک از < برای گذر سریع از مایعات

KING STANNIS
03-20-2017, 10:58 PM
امان از اب بندی...
AMC حیا کن Walking dead رها کن...نمره 7.

Sherwood
03-21-2017, 11:00 AM
یک قسمت مزخرف به تمام معنا ... اخه انصافه سال 96 رو با این قسمت ما شروع میکردیم ....

manowar
03-22-2017, 01:07 AM
همش حرف حرف حرف اونم بین دوتا کاراکتر نچسب
من هم مثل خیلیا دستم رو کلید جهت سمت راست کیبرد هست

VIVA THE ROCK
03-22-2017, 04:26 AM
مزخرف :-&
۲ نفر ۱۰ دادن، چرا ؟ با کی دارید لج می‌کنید ؟

saeedporreza9
03-23-2017, 07:07 PM
به نظرم سریالو تو 8 فصل تموم کنن برای همه بهتره. خدایی فیلم دیگه روی زامبی ها مانور نمیده. شده مثل جنگ قبایل :Smiley10: