PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد هفت ساله شد ♥

yaser63
05-04-2017, 10:26 PM
http://picoup.ir/images/79919975302294835953.jpg (http://picoup.ir/)

خوشحالیم که بازهم اعلام کنیم پانزده اردیبهشت سالروز تاسیس انجمن فرار رسیده است.شش سال پیش در چنین روزی با همکاری جمعی از بهترین دوستان عزیزمان این انجمن سینمایی-تلویزیونی تاسیس شد و آهسته و پیوسته به رشد و پیشرفت خود ادامه داد.در این سال ها دوستان زیادی با همت فراوان در انجمن زحمت کشیدند تا به جایگاه کنونیش برسد و بر مشکلات فراوان پیش رویش غلبه کند جا دارد از همین جا به همه این عزیزان خسته نباشید گفته و از همه کاربران و سروران عزیز که با حضورشان به این محفل رونق می دهند تشکر قدردانی نماییم.
خوب بچمونم داره وارد هفت سالگیش میشه و باید فکر کیف,کفش,کلاه مدرسه و از همه مهمتر جشن گرفتن براش باشیم.پس این شما و این تاپیک سالگرد تولد انجمن!!!

»»تشکر از احمد عزیز The Buzzards (http://tvworld.info/member.php?u=45844) که زحمت طراحی لوگوی بسیار زیبای سالگرد تولد انجمن رو کشیدند.

Nevah
05-04-2017, 10:58 PM
خوشحالم که این انجمن با کاربرانش هفت ساله شدند
همگی در ساختن تی وورلد امروزی سهمی مهم داشتند
امیدوارم به جای حاشیه،انتقاد های بیجا از تاپیک ها، کینه های بی دلیل از کار هم ، دخالت در کار همدیگر.... دوباره ریشه سبز دوستی و همبستگی میان همه بر قرار بشه

مدیران عزیز صبر و حوصله بیشتری به خرج بدهند و به کاربران فرصت بیشتری برای نشون دادن استعداد خود به ماها نشان دهند
اگر انتقادی از کاربری دارید سعی کنید بجای قرار دادن پست در تایپیک اون مطلب را در پیام خصوصی قرار دهید
تا جنگ و جدالی ناخواسته پیش نیاید

15 اردیبهشته و این روز زیبا رو جشن می گیریم و امیدوارم درخت سبز انجمن همچنان رشد کنه و بلند و بلند تر بشه

Samankaka
05-04-2017, 11:01 PM
تبريك به همه اعضاي خانواده تي وي ورلد
از همه زحمتكشان اين سايت سپاس فراوان دارم

Luca Brasi
05-04-2017, 11:09 PM
من هم به نوبه ي خودم به تمامي دوستان تو تمامي بخش هاي انجمن تبريك ميگم
با ارزوي سلامتي براي تك تك اعضا
و به اميد در كنار هم بودن در هشت سالگي تي وي ورلد

sh2012
05-04-2017, 11:37 PM
به عنوان کسی حدود 5 سالی هست با این خانواده بودم، هر چند همیشه یه خواننده بودم ولی همیشه دوستش داشتم. انجمن همیشه زحمت کش هایی داشته و با استفاده از نقد، ترجمه و خبرهای جدید از دنیای سریال و سینما همیشه ما رو خوشحال کردن.
فک کنم فرصت خوبی باشه تا از دوستانی مثله نوژن، اشکان، میکادو، صادق (شپرد)، ایرج، امین جنرال، یاسر و... خیلی هایه دیگه که دیگه که واقعا زیاد هستند...:Smiley17::Smiley17:

ایشالا بچه دبستانی رو با همت به دانشگاهم برسه....:Smiley36::Smiley17::Smiley30:

Dexter_171
05-05-2017, 01:14 AM
تی وی ورد تقریبا تنها انجمنیِ که بین تمام انجمن های سینمایی باقی مونده و فعالیتش هنوز ادامه داره ...
امیدوارم هیچ وقت و هیچ وقت به سرنوشت بقیه انجمن ها دچار نشه چون دنیای مجازی بدون تی وی ورد غیر قابل تصوره و هرگز شبکه های اجتماعی نمیتونه جاشو بگیره.
افتخار میکنم که نزدیک 4 ساله عضو این انجمن هستم و از همه ی کسایی که در این هفت سال برای این انجمن زحمت کشیدن بسیار بسیار تشکر میکنم :Smiley17::Smiley17:

به امید جشن فارغ التحصیلی تی وی ورد :Smiley36::Smiley17:

bbas
05-05-2017, 01:49 AM
به به واقعا چه خبری تو دنیای تی وی وورلد میتونه از این خبر خوشحال کننده تر باشه
ان شاالله همگی سالم و سر حال باشید و همینطور طول عمرتون مستدام:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley1 7::Smiley17:
خیلی وقته اینجام و بیشتر خواننده بودم اما اگرم کمکی ازم بر بیاد در خدمت اساتید هستم

saeedporreza9
05-05-2017, 03:47 AM
تولد تولد تولدت مبارک بیا شمعا رو فوت کن که 100 سال دیگه هم باشی :Smiley14:
تبریک به همگی

Lou Bloom
05-05-2017, 05:21 AM
به به :Smiley41:
روزای افتتاح این انجمن رو خوب یادمه. تو انجمن همسایه بودم و برخی از دوستان به مرور از جمع ما جدا شدن و به این انجمن پیوستن. اتفاقی که باعث شد خودم اینجا عضو بشم دانلود زیرنویس سریال sons of anarchy بود. تیم خوب باعث ثبات این انجمن شده که با تموم دست‌اندازها امروزم میبینیم که هنوز تو جاده‌ست و پا پس نکشیده. شادباش به همه عزیزان :Smiley17:

TrUe.MadnesS
05-05-2017, 08:32 AM
به شخصه بین چند تا انجمنی که قبلا عضویت داشتم و همشون به نحوی پوکیدن و الان اثری ازشون باقی نمونده,
"تی‌وی‌وُرلدِ" که فقط با قدرت و وسعت بیشتر هنوز سرپاست:Smiley35:
و امیدوارم تا سالیانِ سالیانِ سال:d همچنان پابرجا و موندگار باشه.:Smiley36:
باید از کاربرای فعال و خصوصا اعضای بخشهای مختلف انجمن که با بودن و زحمتشون باعث شکوفایی بیشتر انجمن میشند,
تشکر کرد و این سالروز تولد رو به همتون شاد باش و تبریک میگم:Smiley17:

ESR
05-05-2017, 10:28 AM
من هم به نوبه خودم این روز فرخنده رو به تی وی ورلدی های عزیز تبریک عرض میکنم..
واقعا روزی نیست که بگذره و من به اینجا سر نزنم...
از قدیم گفتن با تو شاید بی تو عمرا:Smiley69:

Hossein_124
05-05-2017, 10:28 AM
فکـرشو نمیکردم هفت ساله باشه تی وـی وُرلـد؛ یعنی فکر میکردم بیشتر از اینا باشه با توجه به این حجم از کارا و فعالیـت هایِ مفیـد.

ما که زیاد نیست اینجایـیم ولی واقعا جـو دوست داشتنی و خوبی رو داره این انجمن که من احساس راحتی میکنم توش و لذت میبرم از مطالب.

امیـدوارم 70 سالگیـش رو جشن بگیریم :d

دست همه ی کسایی هم که برای انجمن زحمت میکشن درد نکنه :Smiley17:

peyman_eun
05-05-2017, 11:19 AM
من که در برابر دوستان عزیز تیم انیمیشن مثل شهاب، امین، مریم، مهدی (هر دو تا) و ... کاربر بی‌تجربه و جدیدی محسوب میشم. بعضی‌ها هم واقعأ جزو تیم انیمیشن محسوب میشدن فقط رنگشون سبز بود وگرنه از بنده حقیر فعالیتشون بهتر و بیشتر بود.
یکی از بهترین انجمن هایی که قبلأ عضو بودم الآن دیگه نفس نمیکشه! اما تی وی ورلد تنها انجمنی هست که نشاطش رو از دست نداده و پا برجا مونده. با این انجمن به لطف علیرضای عزیز آشنا شدم و از سلیقه‌ی سینمایی و موسیقاییش بسیار لذت میبرم.
خیلی دلم برای مهدی (Mahdi Razor) عزیز و مریم (Nora) عزیز تنگ شده، نمیدونم کی برمیگردن ولی باید برگردن، حداقل هر از گاهی بهمون سر بزنن و ما رو خوشحال کنن...تیم انیمیشن به شدت بهشون مدیون هست. اون موقعی که من عضو انجمن شدم یکی از بهترین اعضای انجمن نبود! خیلی دوست داشتم یک روزی به انجمن برگرده و از سلیقه‌ی محشرش بهره ببریم...ایرج عزیز با شما هستم.
یادتونه فقط و فقط یک روز انجمن با مشکل روبرو شده بود و نمیتونستیم حتی یک روز دوری انجمن رو تحمل کنیم... از همه‌ی زحمت‌کشان این انجمن تشکر میکنم به ویژه اونایی که آخر اسمشون 63 دارن.
تی وی ورلد هفت سالگیت مبارک امیدوارم تا ابد پابرجا باشی و همینطور با نشاط و پر قدرت ادامه بدی :Smiley17:

ویرایش: داشت یادم میرفت از جواد جان (Jimmy Darmody) یاد کنم، برگرد جواد جان برگرد :Smiley19: من و جواد همراه هم شروع به فعالیت در انجمن کردیم هرچند تاریخ عضویتمون فرق داشت.

Alex Vause
05-05-2017, 12:48 PM
من هم به تیم مدیریتی و تمام کاربران تبریک میگم :Smiley30: ، لوگوی خیلی زیبایی طراحی کرده دوستمون :Smiley41:

من فروم های زیادی عضو بودم ، همشون رو به نوعی گذاشتم کنار اما هنوز هم مثل اون اوایل که ثبت نام کردم هر رور سعی میکنم به انجمن سر بزنم حتی شده برای چند دقیقه ....

مطمئنا خیلی دوستان تو این سال ها زحمت کشیدند اما به نظرم لازمه یه تشکر از یاسر عزیز بکنم چون تو سال گذشته واقعا زحمات بسیار زیادی برای فعال بودن انجمن کشید

:Smiley17: :Smiley17: :Smiley17:

ThunderStorm
05-05-2017, 01:21 PM
تولدت مبارک تی وی ورلد
میشه گفت تنها انجمن خوب سینمایی کشوره که مونده.
من که تا حالا هرچی می شناختم بسته شد.مثل تی وی شو، 9 مووی، تی وی سنتر و ...

KEVIN GARVEY
05-05-2017, 01:27 PM
من از تولد 4 سالگی انجمن، تو انجمن حضور دارم.
خیلی چیزها یاد گرفتم و از همه دوستان مخصوصا یاسر عزیز تشکر میکنم.

پست بلند نمیتونم بدم والا تشکر زیاد میکردم

Davinci
05-05-2017, 03:00 PM
به به مبارک باشه
تی وی ورد یه بخشی از خاطراتمه که هرموقع دلم یاد گذشته رو میکنه, میام اینجا یه سر میزنم و توی تایپکاش میگردم
از همه ی بچه هایی هم که اینجا زجمت میکشن چه اونایی که هستشون چه اونایی که نیستن تشکر میکنم و خسته نباشید میگم.

Chandler Bing
05-05-2017, 03:11 PM
تولد هفت سالگی رو تبریک میگم به همه دوستان
دوتا تشکر ویژه دارم، یکی از یاسر عزیز که واقعا یه مدیر نمونه است و انجمن با مدیریتش به جاهای خیلی خوبی رسیده. یکی هم دوست خوبم نوژن که تو پشت صحنه هنوز مشغوله رسیدگی به انجمنه. البته انجمن بدون کاربرهاش انجمن نیست. پس تشکر سوم از کاربرهای خوبیه که با فعالیت خوبشون به زنده بودن محیط انجمن کمک میکنند.

امیدوارم بحث های هفته اخیر هم به فراموشی سپرده بشه و فضای انجمن به شکل قبلی خودش برگرده.

با آرزوی بهترین ها:Smiley17:

afshin2014
05-05-2017, 05:08 PM
"تولدت مبارک ، تولدت مبارک "... به همه ی اعضا اعم از اعضای قدیم و جدید تبریک میگم:Smiley17: ... ایشالا تی وی ورد 120 ساله بشه ... بعد از چند تا انجمنی که منحل شدن و من فقط تو اون انجمن ها عضو بودم و فعالیت می کردم به این انجمن پناه اوردم... هنوز یخم اب نشده بعد دوسال تا تایپیک جدید ایجاد کنم :Smiley36: ... از همه دوستان که تو این مدت زحمت کشیدن و باعث رونق و پابرجایی انجمن شدن ، یه تشکر ویژه می کنم :Smiley30: ... با ارزوی موفقیت و سربلندی برای همه

K.Gatsby
05-05-2017, 09:20 PM
7 سالگی انجمن نابمون مبارک باشه:Smiley30:
واقعا انجمن شاداب و فعال و منظمی داریم، به همه عزیزان و مدیران و کاربران بابت زحماتشون خسته نباشید میگم:Smiley17:
امیدوارم انجمنمون روز به روز پیش رفت کنه و به موفقیت های بیشتری برسه همینطور ک تا الان جزو برترین ها بوده
خوشحالم ک چند سالی از مطالب مفید اینجا استفاده کردم و فرصت پیش اومد ک با تی وی ورلد اشنا بشم و عضو کوچکی از این انجمن باشم
به نوبه خودم مجددا تبریک میگم و از همه مدیران و مترجمین و... تشکر میکنم، دمتون گرم همچین فضای خوبی رو ایجاد کردید
:Smiley30::Smiley30::Smiley17::Smiley17:

Arash_72
05-05-2017, 11:08 PM
ایول تبریک و ممنون که سایتو سرپا نگه داشتید این همه سال دمتون گرم عالی هستید همتون .

S@eeD-Mj
05-06-2017, 12:10 AM
خدارو شکر میکنم و برام افتخار هست که در جمع
یه خانواده صمیمی و دوست داشتنی ام . (خانواده ای از جنس تی وی ورلد )

هفت ساله شد خانوادمون ... دوستی هامون ... محبت هامون .

در این سال ها چه بزرگان و عزیزانی اومدن و رفتن از پیشمون ... (هرجا هستن سلامت و شاد باشن)

خوشحالم ... خیلی خوشحالم ... عضو کوچیکی از این خانواده بزرگ هستم که امیدوارم
سالیان سال به خوبی و خوشی پیش هم باشیم ...

(البته هرکاری ام از دستمون بربیاد واسه برپا موندنش باید بکنیم)

مبارک هممون باشه این عید و تولد انجمنمون .

خیلی خیلی دوستتون دارم ...
دست همتون درد نکنه / مخصوصاً دیگه ( اون شخص خاص ترین آدم انجمنه / یاسر عزیز ، هرجا هستی پایدار باشی برادر )

همگی در پناه حق / تنتون سلامت و لباتون پراز خنده و عاقبتتونم بخیر باشه . :Smiley30:

VIVA THE ROCK
05-06-2017, 02:30 AM
منم به نوبه خودم تبریک میگم تولد ۷ سالگی انجمن واقعا صمیمی مون رو، ایشالا تولد ۷۰ سالگی انجمن و تاپیک "واکینگ دد بحث اپیزودیک فصل ۷۷ اپیزود ۱۶" رو ببینیم :Smiley36::Smiley69:
تو این ۵ سال و خرده ای که اینجا بودم واقعا میگم جو صمیمی و دوستانه اینجا رو جایی ندیدم :Smiley17:
یه تشکر هم از بچه های قدیمی و زحمت کش انجمن بکنیم مثل نوژن اشکان میکادو ایرج برادر انزلی چی که امیدوارم به شخصه بیشتر ببینمشون اینجا :Smiley17:
یا علی ...

prongz
05-06-2017, 02:59 AM
تولدت مبارک رفیق قدیمی

raha_91
05-06-2017, 03:53 AM
تبریک و تهنیت

:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS53PHavrutKlViv4tFLnIlk3oseiuN2 OC5rKXgdUNFr_4PPWb8TQ

amiana
05-06-2017, 07:14 AM
مبارکه :)
روزهای خیلی و خوب و عمر زیادی در این انجمن صرف کردم :Smiley36:
همگی شاد و خوب باشید و ممنون برای زحمتهایی که کشیدید.

Rick Grimes
05-06-2017, 12:47 PM
https://2.bp.blogspot.com/--xL_QXrpxAI/V9j7iRUDJyI/AAAAAAAAAa4/g9d45as_EjQ_6QuGAzg4TP8kGT3spPAUACLcB/s640/7th-ANIVERSARY-celebrations-hd-ping-file.png
واقعاََ کار بزرگی ـه که یک انجمن رو بدون هیچ حامی خاصی به غیر از مخاطبین ـش، به مدت 7 سال اداره کرد.
از همینجا به تمام کاربران و مدیران قدیم و جدید تبریک میگم.

123u
05-06-2017, 03:16 PM
درود و خسته نباشید به همه دوستان گل - تبریک و شادباش به مناسبت تولد

Mikado
05-06-2017, 06:16 PM
باور کنید هفت سال در بازه زمانی اینترنت و دنیای مجازی این روزها زمان زیادی است، آنقدر زیاد که وقتی خواستم به محسن (http://tvworld.info/member.php?u=38)، ایرج (http://tvworld.info/member.php?u=16314)، حامد باتلاقی (http://tvworld.info/member.php?u=763)، مجتبی (http://tvworld.info/member.php?u=5130)، احمد (http://tvworld.info/member.php?u=5850)، فریدا (http://tvworld.info/member.php?u=30723)، شمیم (http://tvworld.info/member.php?u=28812) و خیلی از بچه های قدیمی فکر کنم حس کردم یک عمر گذشته.

شاید برای خیلی از کاربرهای جدید این اسامی فقط یک سری کاربر باشند، ولی باور کنید برای ما نفرین شدگانی که از روزهای اول اینجا بودیم، خاطره هایی تلخ و شیرین و نوستالژی غریبی است.

وقتی امروز برای نوشتن متنی به یاد محسن و خوبی هاش افتادم فهمیدم که خیلی گذشته از زمانی که کاربری دیدم که هر حرفش آرامش بخش بود و هر پستش انگیزه بخش.
به ایرج فکر کردم که عاشق خون و خونریزی و هیتلر بود! و هرچقدر سعی کردم عصبانی اش کنم حتی یکبار هم نتونستم، جمیع اضداد بود لامصب.
به حامد باتلاقی، سریال Parks and Recreation، روزهای آخر رفتنش و غمگین ترین چیز اینکه دیگر هیچ وقت برنگشت.
به مجتبی که دوست داشت جز اراذل شب زنده دار چت باکس باشه، به اسم یوزرش که همیشه باید ساعت دوازده شب به بعد گفته میشد! به مجلس کتابی که با هم رفتیم و دلبری هایی که میکرد.
به احمد که امکان نداشت روزی صبح به خیر به همه نگه و برامون آرزوهای خوب نکنه، عکس های قشنگی که از آب و هوای شمال میذاشت و به غصه اش از کچل شدن، احمد کاش کچل نشده باشی رفیق!
به فریدا، آن انتلکچوال دو آتیشه که ده سالی از سن و سالش بزرگتر بود، همه ما رو در جیبش میذاشت اما هیچ وقت مغرور نبود و همیشه از حرف زدن باش لذت می بردیم
به شمیم که مترجم بیگ بنگ و لست من بود، اولین کسی که نشان بانوی انجمن رو کسب کرد و همیشه شاد و خوشحال و پر از انرژی بود.

ستایش، به تو هم فکر کردم، به تویی که ممل مایی! به تویی که اگر این وسط اسمت رو نبرم آبروی ما رو خواهی بُرد!

و البته با همین شوخی ها و خنده ها این هفت سال گذشت، نوژن که در پشت پرده همیشه هوای انجمن را داره، اشکان که تا لحظه مرگ از صندلی ریاست بلند نمیشه! پویا که دلسوزیش برای انجمن قابل تحسینه، یاسر که از خوبی هاش خودش هم زده میشه، به امیر و امین و مانی عزیز و صد البته آن "صفر سه" نامرد!

رفقای تی وی وُرلد، لحظاتی که اینجا در مورد سریال، فیلم، کتاب، موسیقی و تمام این چیزها حرف زدیم لحظه هایی ناب بود، من نمیدانم تی وی وُرلد چقدر عمر میکند، صد البته که عمرش دراز باد، اما حتی اگر روزی پیش ما نباشی، خاطرات خوبت همیشه در یاد ما خواهد بود، دوستی هایی که در پیکسل های این انجمن شکل گرفت و حالا به دوستی هایی صمیمی در محیط بیرون کشیده شده، سریال هایی که بچه های انجمن به هم معرفی کردند و حالا بخشی از خاطرات جمعی ما شده، موسیقی هایی که در تاپیک های مختلف گذاشتیم و حالا آهنگ هایی در گوش و ماشین و اوقات فراغت ما شده، کتاب هایی که روزی به هم دادیم و معرفی کردیم و الان بخشی از کتابخانه ما شده.

تی وی وُرلد نه تنها یک انجمن اینترنتی، که یک انجمن دوستی بود و هست، جمعی صمیمی که هنوز پر نشده و جای خاطره سازی و خاطره بازی دارد، جایی که هنوز می تواند در این دنیای آشفته و به هم ریخته، محلی دنج برای آموختن و لذت بردن باشد.

باشد که همه به اندازه ما از آن لذت ببرند.

تی وی وُرلد، تولدت مبارک!

KING STANNIS
05-06-2017, 08:25 PM
one hell of a forum
Happy birth day

anzalichi
05-06-2017, 08:25 PM
امیدوارم سال های بعد هم تاپیکی این مدلی در چنین روزهایی زده بشه. انجمن TvWorl به نوعی کمک حال من برای پیدا کردن سلیقه ی سینماییم بود. به عنوان کسی که سینما یکی از اعتیاد ها و دلخوشی های زندگیشه میگم که شاید اگر TvWorld نبود هرگز عشقی که امروز به این هنر دارم رو نداشتم. از همه ی دوستانی که در این راه بدون این که خودشون بدونن راهنمایی کردن ما رو ممنون و سپاس گزاریم.

از برادر بزرگتر خودم یاسر عزیز بی نهایت سپاس گزارم. شاید هرکس دیگه ای جای ایشون بود از زیر بار مسئولیت ها و مدیریت انجمن شونه خالی می کرد ولی این آقا هرچی داشته رو نشون داده و من از سال 2012 تا الان زحماتی که این شخص "بـــــــدون منت" برای انجمن کشیده رو دیدم.. دوستی با تو افتخار بزرگیه یاسر جان..هر جا هستی سلامت و موفق باشی و باشید(بقیه عزیزان انجمن)

تبریک میگم و امیدوارم جمع صمیمی انجمن همچنان به کار خودش ادامه بده.:Smiley17:

FarboƉ
05-07-2017, 01:45 AM
سلام و تبریک به همگی!

پست هارو خوندم، کلی اسمای قدیمی رو خوندم، یاد همه افتادم:Smiley19: مرسی که انقدر خوب دارید پیش میرید بچه ها :Smiley30::Smiley30:

همگیتون خسته نباشید!:Smiley30::Smiley30:

بقیشم دیگه هرچی میکادو گفت:Smiley35::Smiley35:

Constantin
05-07-2017, 02:42 PM
تبریک میگم ایشالا که همیشه همینطوری پایدار و مقتدر به کار خودتون ادامه بدین :Smiley17:

mehrdad_dvd
05-07-2017, 06:06 PM
ممنون بابت ترجمه های خوب فیلم و سریال و استندآپ و مستند و ..... که در این هفت سال از شما دیدیم.
میخوام یک تشکر ویژه بکنم بابت ترجمه Making a Murderer
به نظرم اگه فقط همین یک ترجمه را در طول این مدت ازشما میدیم هم ارزش این هفت سال را داشت..خیلی خیلی ممنون

abbas stannis
05-07-2017, 09:59 PM
من از اینکه عضو انجمنم و با فیلم و سریال بین های حرفه‌ای مثل شما هستم احساس غرور میکنم. شاید باورتون نشه ولی به قدری خواننده ام که بعضی وقت ها میرم تو تاپیک هایی ک سریالشون رو ندیدم و بحث های شماها رو راجع بهشون میخونم. و کیف میکنم از این طرز دیدگاه هایی که نسبت به آثار هنری دارین. همچین جمع بادانش و حرفه ای و صمیمی رو کمتر جایی دیدم.
از همه ی اعضای تیم های مختلف و تیم مدیریت و کاربران عزیز هم تشکر صمیمانه می کنم. خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم و خواهم گرفت:Smiley17:

Mia_3D
05-08-2017, 12:26 AM
منم به نوبه خودم هفت سالگی انجمن رو به همه تبریک میگم
و امیدوارم سالهای سال همینجوری در اوج باقی بمونه و ب پیشرفتش کنارِ کاربرا و مدیرای خوب و زحمتکشش ادامه بده:Smiley30:

polsar
05-08-2017, 09:29 AM
تبریک بابت هفت ساله شدن این انجمن کم نظیر. امیدوارم سالهای طولانی پابرجا باشه و از ترجمه های عالی مترجمین این انجمن بهره مند شویم.

siamak5561
05-08-2017, 02:36 PM
تبریک میگم، فکر کنم از انجمن های قدیمی همین تیوی ورد مونده باشه، امیدوارم سالیان سال بر قرار باشه.

jalal-arami
05-08-2017, 03:19 PM
سلام خوشحالم عضو انجمن شدم در سالگرد تاسیس
جلال هستم و من هم به همه تبریک میگم این سالگرد تاسیس را:Smiley36: