PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل دهم , اپیزود بیست و چهارم

HMNN
05-12-2017, 02:40 PM
http://picoup.ir/images/93570733693107137386.jpg

Season 10, Episode 24, The Long Distance Dissonance
فصل دهم, قسمت بیست و چهارم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt6706254/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت: سر و کله‌ی دکتر رامونا نویتزکی، ستاینده‌ی سابق شلدون پیدا می شود.

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47368&p=212790) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=47472&p=212818)

J2V2D
05-12-2017, 05:20 PM
بعد دیدن این قسمت میخواستم کل سریال رو از هاردم پاک کنم ...

باید فصل 7 8 تمومش میکردن. خیلی خیلی مسخره شده

mehdidx
05-12-2017, 06:58 PM
یه لحظه خوشحال شدم که شر ایمی سریال کم میشه ولی شلدون گند زد با حرکت آخرش
تازه داشتم امیدوار میشدم مثل قبل بشه سریال ولی نشد.حیف واقعا

FARMANDEH
05-12-2017, 11:18 PM
آخ آخ چقدر ذوق کردم تو این قسمت وقتی دختر جدیده اومد :Smiley36:

گفتم الان شلدون هم تحریک میشه کلی اتفاقات بامزه میوفته:Smiley69:

اونوقت رفت از اون امی زشت بدترکیب نابازیگر منفور و... خواستگاری کرد :| عملا گند عظیمی زده شد به فصل بعد :Smiley104:

پیشنهاد میکنم Baby Daddy ببینید. داستانش معمولیه ولی لااقل خیلی خنده داره و افت و خیز چندانی هم نداره. الان فصل 6 در حال پخشه همچنان بامزگی خودشو حفظ کرده. :Smiley35:

Benix
05-13-2017, 03:44 AM
تا قبل از دقیقه 17 چقدر داشت خوب و جالب پیش میرفت! اضافه شدن همچین کاراکتری میتونست بیگ بنگ رو بهبود ببخشه!
ولی به بدترین شکل ممکن تموم شد! سریال میتونست این سناریو رو ادامه بده و کلی قسمت های فان و خنده دار ازش در بیاره!

باز هم باید بگم بیشترین کسانی که به این سریال صدمه زدن بازیگرای دختر این سریالن که به شخصه با هیچکدوم نمیتونم ارتباط برقرار کنم
در صدر این لیست هم امی هست که باور کنید یه قسمت نباشه بار کمدی و فان سریال بیشتره! بقول دوستمون نابازیگر و منفورهِ!

این فصل تموم شد اما سخت ترین کار برای نویسنده های این سریال اینه بتونن فصل آینده تماشاگر هارو نگه دارن! قسمت های تکراری, موضوعات بی مزه
سردی بعضی بازیگرها باهم مثل لنرد و پنی! باورم نمیشه این همون پنی فصل اول باشه که کلی خنگ بود و حرکاتش آدم رو میخندوند!

اضافه شدن استوارت و کریپکی یا همین رِمونا میتونن قسمت هایی از سریال رو جالب و بهتر بکنن ولی متاسفانه هر چند قسمت در حد یک دقیقه اینطور میشه
یادم نیست کدوم فصل از بیگ بنگ بود اما در اون فصل موهای پنی عوض شده بود و به هرحال بعد چندفصل تغییر ظاهر میتونه خوب باشه
امیدوارم فصل جدید بیان و مردونگی کنن, تیپ فوق العاده تکراری و حال بهم زن راج, ایمی رو عوض کنن! تو کل فصل راج کاپشن تنشه! ایمی هم حرفی برای گفتن نداره

پ.ن: گاهی وقتا که حوصلم سر میره میشینم و قسمت های از فصل اول یا دوم بیگ بنگ رو میبینم! بعد از اتمامش به خودم میگم پسر! این سریال چی بود و چی شد!!
همه چی از فصل هفت و هشت شروع شد که بیگ بنگ رو نابود کردن! از نویسنده و کارگردان گرفته تا بازی ضغیف خود بازیگران سریال!

http://s9.picofile.com/file/8294762650/_1478535347.jpg
یادش بخیر :)

saeed0c
05-14-2017, 09:48 AM
خوب این فصل هم خوب تموم شد از نظر من. من راضی بودم از قسمت آخر.
تا فصل بعدی باید منتظر GOT باشیم و سماغ بمکیم :Smiley10:

اضافه شده در : 4 minutes

بعد دیدن این قسمت میخواستم کل سریال رو از هاردم پاک کنم ...

باید فصل 7 8 تمومش میکردن. خیلی خیلی مسخره شده

نــــــــــــــــه عمــــــــــــــو چی فصل 8 تموم بشه. من دوست دارم تا 20 بره جلو. بدتر از سوپر نچرال که نمیشه.:Smiley36:

fafar
05-14-2017, 02:08 PM
آخ آخ چقدر ذوق کردم تو این قسمت وقتی دختر جدیده اومد :Smiley36:

گفتم الان شلدون هم تحریک میشه کلی اتفاقات بامزه میوفته:Smiley69:

اونوقت رفت از اون امی زشت بدترکیب نابازیگر منفور و... خواستگاری کرد :| عملا گند عظیمی زده شد به فصل بعد :Smiley104:

پیشنهاد میکنم Baby Daddy ببینید. داستانش معمولیه ولی لااقل خیلی خنده داره و افت و خیز چندانی هم نداره. الان فصل 6 در حال پخشه همچنان بامزگی خودشو حفظ کرده. :Smiley35:

البته نظر شما محترم ولی در جریان که هستید که سریال که معرفی کردید کنسل شده
به نظر میاد نظر بینندگان دیگه با نظر شما متفاوت

شبکه‌ی Freeform سریال Baby Daddy را پس از 6 فصل، کنسل کرد.

FARMANDEH
05-14-2017, 05:13 PM

مگه شما این سریال رو دیدین؟!
مگه تمدیدی و کنسلی همیشه بر اساس نظر بیننده هاست؟!
مگه هر چی تمدید بشه به این معنیه که خوبه و هر چی که کنسل بشه یعنی بده؟!

منم گفتم این سریال داستانش معمولیه ولی صحنه های خنده دار زیادی داره و مثل بیگ بنگ افت و خیز نداره.

این سریال الان فصل 6 در حال پخش هست و هنوز چندین قسمت دیگه مونده تا تموم شه این یعنی این فصل آخره و داستان هم تموم میشه. اون کنسلی بده که بعد از پخش یک فصل کنسل میکنن و داستان نصفه میمونه ولی اینکه قبل از شروع یا در حین پخش یک فصل اعلام میکنن فصل آخره یعنی داستان رو تموم میکنن. اتفاقی که برای این سریالها هم افتاده:

Revenge
Hannibal
The Following
Da Vinci's Demons
و...

که دقیقا همین اتفاقی که برای Baby Daddy افتاد برای این سریالها هم افتاد اما همشون سریالهای قشنگی هستن و ارزش بالایی برای دیدن دارن و داستانشون هم تموم شد.

saeed0c
05-15-2017, 05:03 PM

fafar خودتی؟ میشناسی؟
#فرهود

یک چیز همیشه توی دلم میمونه.
اون تصویر هست پست اول. چه کیفیتی داره... میبینید. چقدر باید صبر کنیم تا BD بیاد و اون کیفیت ببینیم.
اینم بگم من تا فصل 8 تونستم ریماکس FraMeSToR پیدا کنم. اصلا یک کیفیتی داره خداااااااااست.هر قسمت 2.8 گیگ.
9 و 10 میمونه.

Constantin
05-28-2017, 03:44 AM
بر عکس انتقادات دوستان دو قسمت اخرش رو فوق العاده دوست داشتم و خندیدم:Smiley17:

maliheh gh
05-28-2017, 02:41 PM
سلام به همه. من اولین نظرم تو این این انجمن هستش.
من از فصل اول سریال بیگ بنگ رو دنبال کردم. حرف دوستانو تا حدودی قبول دارم که اولاش شوخی ها خیلی بیشتر بود، ولی به نظرم تمام تغییرات(تغییر کاراکتر ها ،روابط، بازیگران جدیدو...) همه یه سیر تکاملی داشتن، همونطور که شلدون تغییر کرد ولی بدتر که نه خیلی بهتر شد، و فصل ده و قسمت های آخر جزو بهترین قسمتهاش بود . ایمی بیچاره نمیدونم چرا مورد بی مهر قرار گرفته ،خیلی خوب بازی میکنه و کارکاترش کنار شلدون بی صبرانه منتظر دیدن ازدواج و زندگی مشترک ایمی و شلدون هستم.

Central Perk
05-31-2017, 05:44 AM
قشنگ ترین بخش این سریال این بود که چهار شخصیت اصلی تو روابط اجتماعی ضعیف بودن و نمی‌تونستن با دخترا و عموم مردم ارتباط برقرار کنن و جامعه گریز بودند،

الان که دیگه کلا فرق کرده و لئونرد و پنی و شلدن و امی با هم زندگی هم میکنن! البته بعلاوه هاوارد و برنادت،

من فکر می‌کنم 5 فصل کافی بود. خیلی دیگه مسخرع شده...

انگار یه اسپین آف هم که میخوان براش بسازن...:Smiley10:

Central Perk
06-01-2017, 03:10 AM
این قسمت رو دیدم،

آخرش که شلدن میره از امی درخواست میکنه خیلی من رو یاد خواستگاری تد از استلا توی سریال How I Met Your Mother انداخت که کاملا شبیه به هم بودن...

جفت شون ناگهانی درخواست کردن و جوابی که در برابر این درخواست داده می‌شه فصل بعد می‌آد درست مثل How I Met Your Mother...

یازده فصل خیلی زیاده باید جمعش کنن... بنظرم این اسپین‌آفی هم که می‌سازن کار اشتباهیه :Smiley104: مگر اینکه خیلی تمیز و درست‌و‌حسابی بسازنش...

mohammadmr356
08-30-2017, 03:31 PM
عالی تموم شد بالاخره عقل شلدون به کار افتاد و یه کار صاف تو زندگیش کرد.کل اپیزود یه طرف اون تیکه که شلدون تو هواپیما داشت باب اسفنجی نگاه میکرد یه طرف پوکیدم از خنده.نمیدونم چطور میگین بد تموم شد.فصل یازدهم شاهد اوج گرفتن سریال خواهیم بود