PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی تئوری ها Game Of Thrones

тнor
08-18-2017, 08:37 PM
http://picoup.ir/images/68079093243761227556.jpg

توجه : اگر تا اواخر فصل هفتم سریال را تماشا نکرده اید ممکن است مطالب تاپیک به نحوی حاوی اسپویلر برای شما باشد پس لطفا بدون خواندن مطالب, تاپیک را ترک نمایید.
کم کم داریم به اخر های سریال نزدیک میشیم
خیلی از سوال های موجود جواب داده شده اند
ولی هنوز سوالات اصلی بی جواب باقی موندن

مثلا وایت واکر ها چرا الان وارد عمل شدن؟
از جان وستروسی ها چی میخوان؟
نقش کلیدی یک سری از کارکتر ها چه خواهد بود؟
آزور اهای کیه؟

و....
تئوری هاتون رو اینجا به اشتراک بگذارید و به بحث و گفتگو راجب آنها بپردازید
توجه داشته باشید که:
این تاپیک تاپیک آنچه در قسمت بعدی اتفاق می افتد نیست پس لطفا راجب قسمت بعدی پیش بینی نکنید
و از قرار دادن هر گونه مطلب حاوی اسپویلر یا مطالب کپی/پیست شده از سایر سایت های پارسی زبان در این تاپیک جدا خود داری نمایید

KING STANNIS
08-18-2017, 09:03 PM
منتظر بازگشت استنیس هم هستیم همچنان.
:Smiley30:

nasim777
08-18-2017, 11:54 PM
افرین به استارتر بابت این تاپیک خیلی عالی که جزء واجبات بود

من مخالف بازگشت ند استارک و استنیس هستم ، این چیزا رو باید تو سریالای cw دید! اینجا تو ذوق میزنه

به نظر بنده شخص آزوراهای جان اسنو هست هرچند اخیرا تئوری هایی در مورد آزوراهای بودن سندور و دنریس و حتی سر داووس و .... خوندم که تا حدودی قانع کننده بود

AAlireza
08-19-2017, 12:22 AM
افرین به استارتر بابت این تاپیک خیلی عالی که جزء واجبات بود

من مخالف بازگشت ند استارک و استنیس هستم ، این چیزا رو باید تو سریالای cw دید! اینجا تو ذوق میزنه

به نظر بنده شخص آزوراهای جان اسنو هست هرچند اخیرا تئوری هایی در مورد آزوراهای بودن سندور و دنریس و حتی سر داووس و .... خوندم که تا حدودی قانع کننده بود
من هم خیلی به این جریان فکر کردم ولی بازم فکر میکنم سر داووس از همه قانع کننده تر بود ولی فکر کنم اینجوری ها نباشه که ما فکر میکنیم ولی خداییش مسابقه اصلی بین لیتل فینگر و وارییس :Smiley13::Smiley13:

lady snow
08-19-2017, 02:06 AM
آخ آخ امان از این تئوریها. واقعا این تئوریها نصف لذت گات هستن.
۱- تولد دوباره اژدها باعث فعالیت دوباره آدرها شد. هیچ دلیل خاصی هم برای این نظرم ندارم.
۲- دلیلش مشخصه. قدرت برتر شدن. همه دنیا رو مال خود کردن. اصن جنگ جهانی اول و دوم برای چی بود. اینم همونه. میتونه حالت انتقام گیری هم باشه. چون نایت کینگ علارغم میل خودش تبدیل به آدر شد.
۳- به نظرم کارکترهای زیادی در جنگ آخر نقش دارن. یعنی فقط جان و دنریس نیستن. من حتی جیمی رو هم جزو گروه جنگ آخر میدونم.
۴- من از اول که اسم آزورآهای رو شنیدم چه تو سریال چه تو کتاب نظرم این بود آزورآهای شخص خاصی نیست بلکه یک گروه چند نفره از انسانها هستن که علیه تاریکی برمیخیزند. شاید هفت نفر یا سیزده نفر. بهرحال یه عدد معروف. همین الانم یه نگاه دقیقتر به کارکترها بندازین خیلی راحت میتونیم‌ تقریبا گروه آخر رو تشکیل بدیم

Star of GT
08-19-2017, 02:06 AM
یکی یه آدرسی چیزی بده منم این دلایل آزورآهای بودنه سرداووس رو بدونم :Smiley10: ، در مورد سر داووس هیچی نمیدونم من :Smiley39:

irani11
08-19-2017, 09:32 AM
یکی یه آدرسی چیزی بده منم این دلایل آزورآهای بودنه سرداووس رو بدونم :Smiley10: ، در مورد سر داووس هیچی نمیدونم من :Smiley39:

سر داوس همان شاهزاده ی وعده داده شده است.

تاکنون بحث و جدال های بسیاری در رابطه با آزور آهای یا شاهزاده ی وعده داده شده در اینترنت مطرح شده اند. اما یک گزینه ی دیگر را از قلم انداختیم. در تمام مدتی که ملیساندرا به همراه استنیس و جان اسنو در پی شاهزاده ی گمشده اش بود از این امر غافل شدیم که این شخص در کنار خودشان است. طبق آن چه در کتاب جورج مارتین ذکر شده، یکی از خصوصیات آزور آهای این است که از میان نمک و دود بر می خیزد و اژدهایان را با خود همراه می کند. بعد از نبرد «بلک واتر» همگان می پنداشتند که این شخص کشته شده است، اما در میان دود آتشی که تیریون باعث آن بود و از میان اقیانوسی از نمک به پاخاست و از مرگ رهایی یافت.

سر داوس تمام عزم خود را جزم کرده تا جادوگر قرمز یعنی «ملیساندرا» را بکشد. در توصیف آزور آهای می خوانیم که او شمشیری آتشین به نام «لایت برینگر» دارد و او این شمشیر را با فرو کردن آن در قلب معشوقه ی خود به دست می آورد. صرف نظر از نام این شمشیر و اینکه ملیساندرا معشوقه ی سر داوس نیست، این احتمال را در نظر بگیرید که اگر سر داوس شمشیر خود را در قلب ملیساندرا فرو کند، شمشیر خاصیت آتشین به خود بگیرد.

در اخبار پیرامون سریال چنین می خوانیم که «جورج مارتین» یک راز مخفی را به بازیگر این شخصیت یعنی «لیام کانینگهام» گفته که فقط خود او می داند.

بنظر خودم نظریه احمقانه ای هست اما چون شما خواستید از سایتی کپی کردم براتون

Star of GT
08-19-2017, 02:40 PM
ممنون ، واقعا هم تئوریه احمقانه ای هستش که :/
تئوری آزورآهای بودنه "هاوند" بیشتر به دلم نشست و احتمالش هم به نظرم زیاده

saeedporreza9
08-19-2017, 02:41 PM
سر داوس همان شاهزاده ی وعده داده شده است.

تاکنون بحث و جدال های بسیاری در رابطه با آزور آهای یا شاهزاده ی وعده داده شده در اینترنت مطرح شده اند. اما یک گزینه ی دیگر را از قلم انداختیم. در تمام مدتی که ملیساندرا به همراه استنیس و جان اسنو در پی شاهزاده ی گمشده اش بود از این امر غافل شدیم که این شخص در کنار خودشان است. طبق آن چه در کتاب جورج مارتین ذکر شده، یکی از خصوصیات آزور آهای این است که از میان نمک و دود بر می خیزد و اژدهایان را با خود همراه می کند. بعد از نبرد «بلک واتر» همگان می پنداشتند که این شخص کشته شده است، اما در میان دود آتشی که تیریون باعث آن بود و از میان اقیانوسی از نمک به پاخاست و از مرگ رهایی یافت.

سر داوس تمام عزم خود را جزم کرده تا جادوگر قرمز یعنی «ملیساندرا» را بکشد. در توصیف آزور آهای می خوانیم که او شمشیری آتشین به نام «لایت برینگر» دارد و او این شمشیر را با فرو کردن آن در قلب معشوقه ی خود به دست می آورد. صرف نظر از نام این شمشیر و اینکه ملیساندرا معشوقه ی سر داوس نیست، این احتمال را در نظر بگیرید که اگر سر داوس شمشیر خود را در قلب ملیساندرا فرو کند، شمشیر خاصیت آتشین به خود بگیرد.

در اخبار پیرامون سریال چنین می خوانیم که «جورج مارتین» یک راز مخفی را به بازیگر این شخصیت یعنی «لیام کانینگهام» گفته که فقط خود او می داند.

بنظر خودم نظریه احمقانه ای هست اما چون شما خواستید از سایتی کپی کردم براتون

خدایی قیافه سر داووس به پادشاه ها نمیخوره. همون پیاز باشه خوبه :Smiley14:

codec_pack
08-19-2017, 04:24 PM
یه تئوری هست که میگه برن استارک شاه شب هست! اینطوری هست که برن خیلی تلاش میکنه جلوی وایت واکر ها رو بگیره و به گذشته میره که دیوار رو بسازه، زمزمه هایی که شاه دیوانه میشنوه حرف های برن استارکه و در نهایت برن استارک به گذشته ای میره که کودکان میخوان وایت واکر رو بسازن و به بدن انسان وارد میشه (یا خودش هست) و در نهایت کودکان که نمیشناسن برن استارک کی هست تبدیلش میکنن به وایت واکر!

یه تئوری دیگه هم هست که میگه برن در واقع خدای نور هست!

nasim777
08-19-2017, 04:41 PM
یه تئوری هست که میگه برن استارک شاه شب هست! اینطوری هست که برن خیلی تلاش میکنه جلوی وایت واکر ها رو بگیره و به گذشته میره که دیوار رو بسازه، زمزمه هایی که شاه دیوانه میشنوه حرف های برن استارکه و در نهایت برن استارک به گذشته ای میره که کودکان میخوان وایت واکر رو بسازن و به بدن انسان وارد میشه (یا خودش هست) و در نهایت کودکان که نمیشناسن برن استارک کی هست تبدیلش میکنن به وایت واکر!

یه تئوری دیگه هم هست که میگه برن در واقع خدای نور هست!

این تئوری که برن شاه شبه به نظر غیر قابل قبوله !
اما خدای نور باز بیشتر محتمله با توجه به زنزمه هایی که برن میکنه و دیگران میشنون

اون تئوری که میگفت همه برندون استارک ها یکی هستن و همین برن همون برندون معماره که دیوار را ساخته خیلی جالب بود ولی اونم به داستان نمیخوره

nasim777
08-19-2017, 04:52 PM
یه تئوری دیگم هست که میگه جیمی سرسی را میکشه و ازوراهای میشه
اما به شخصه دوست داشتم سرسی به دست اریا کشته بشه

тнor
08-26-2017, 05:33 PM
مثل اینکه تئوری ها ته کشیدن
همین الان با یه عکس جالب روبه رو شدم گفتم با شما هم به اشتراک بزارم بلکه به نتیجه ای رسیدیم :Smiley14:(99 درصد عکس فتوشاپه)
http://picoup.ir/images/57115138395363581326.jpg (http://picoup.ir/)

nasim777
08-26-2017, 06:32 PM
اینحور که میگن انگار شاه شب هم یه استارک بوده
شاید یه برندون استارک دیگه
البته نمیدونم اون علامت چیه ولی به نظر من خیلی بعیده این دو نفر مرتبط باشن

lady snow
08-26-2017, 11:59 PM
میگن این عکس فتوشاپه.

alpay_fm
08-27-2017, 11:14 AM
یه تئوری جالب هم اینه که اریا به قتل رسیده و الان ویف داره تو لباس اریا این ور و اون ور میره تا شرایط مناسب که شد دنریس رو بکشه
دلایل هم اینه که اریا همیشه ضعیف تر از ویف بود و چندتا چاقو تو شکمش خورده بود و جاکان هاکار هم اونجوری مرموزانه پوز خند زد تو صحنه اخر شون با هم

vampire_sh17
08-27-2017, 04:16 PM
یکی از تئوری های جالبی که دیدم و البته غیر ممکن به نظر میرسه این بود که جکن هاگار همون ریگار تارگارینه که خادم خدای بی نهایت چهره شده .____.
دلایل این تئوری هم اون یک تیکه موی جکن بود که سفید بود و همچنین حمایتش از اریا چون اریا اونو به یاد لیانا مینداخت ._.
تئوری غیر ممکنیه

ویف داره تو لباس اریا این ور و اون ور میره تا شرایط مناسب که شد دنریس رو بکشه

تئوری عجیبیه ولی اگر حقیقت داشته باشه ویف چرا باید دنریسو بکشه
خادمان خدای بی نهایت چهره در صورتی کسی میکشن که شخصی بهشون پول بده تا اینکارو بکنن

afshin2014
08-27-2017, 06:33 PM
یه تئوری خیلی جالب هم که فیلمش با دلیل و مدرک در youtube موجود هست اینکه خدای بی چهره یا همون no one ند استارک هست که خودش رو به اون شکل در اورده و برای کسانی که فیلمش رو نمی تونن ببینن هم این توضیح رو می تونم بدم که اگه فصل اول گات رو نگاه کنید وقتی که ند استارک رو می خوان بکشن زیر لب میگه والار مگولس که تو فیلم میگه که این جمله رو گفته و اینجوری تغییر چهره داده :Smiley10: .. جالبه حتما فیلمش رو ببینید و سایت ها رو بخونید

http://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/824282/Game-Of-Thrones-Season-7-Ned-Stark-Alive-Sean-Bean-Arya-Faceless-Theory-Eddard-HBO-Sky-GOT

http://hollywoodlife.com/2017/07/05/is-ned-stark-alive-game-of-thrones-theory

اینم لینک یوتیوب :

https://www.youtube.com/watch?v=qkcIO22IEQs

тнor
08-27-2017, 07:14 PM
یکی از تئوری های جالبی که دیدم و البته غیر ممکن به نظر میرسه این بود که جکن هاگار همون ریگار تارگارینه که خادم خدای بی نهایت چهره شده .____.
دلایل این تئوری هم اون یک تیکه موی جکن بود که سفید بود و همچنین حمایتش از اریا چون اریا اونو به یاد لیانا مینداخت ._.
تئوری غیر ممکنیه

تئوری عجیبیه ولی اگر حقیقت داشته باشه ویف چرا باید دنریسو بکشه
خادمان خدای بی نهایت چهره در صورتی کسی میکشن که شخصی بهشون پول بده تا اینکارو بکنن
این تئوری رو فکر کنم ربط میدن به اینکه فصل اول رابرت براتیون بی چهره ها رو استخدام کرده تا دنریس رو بکشه

vampire_sh17
08-28-2017, 06:02 PM
حالا شروع کنیم واسه سیزن8 تئوری بسازیم:Smiley36::Smiley14:

lady snow
08-28-2017, 07:12 PM
حالا شروع کنیم واسه سیزن8 تئوری بسازیم:Smiley36::Smiley14:
:Smiley14:
اتفاقا یه چیزی به ذهنم رسید. این نایت کینگ با این اژدها میتونه پرواز کنه یه سره بره وینترفل با خاک‌ یکسانش کنه

KING STANNIS
08-31-2017, 09:09 PM
http://picoup.ir/images/12062837296238513591.jpg

ایا برن نایت کینگه؟

علامت خاندان استارک در اپیزود ششم ک پشت دیوار جان و دارودسته اش رو محاصره کرده بودن؟

kntu
09-01-2017, 05:20 PM

ایا برن نایت کینگه؟

علامت خاندان استارک در اپیزود ششم ک پشت دیوار جان و دارودسته اش رو محاصره کرده بودن؟

این صحنه رو من یادم نمیاد
ولی به هر حال فکر کنم یه جایی خوندم که نایت کینگ از خاندان استارک بوده
لزومی نداره حتما برن باشه

ya33er
09-01-2017, 05:49 PM

ایا برن نایت کینگه؟

دقیقه ی چندم؟؟

manowar
09-01-2017, 07:05 PM
دقیقه ی چندم؟؟

دقیقه 1:19:30

тнor
09-05-2017, 02:34 AM
بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که اگه برن میخواد چیز دیگیه ای غیر از خودش بشه خدای نور میشه
. میتونه تو زمان سفر کنه و به این و اون یه سر نخ های برسونه زم زمه کنه
.بیشتر اتفاقات سریال تا الان بر اساس زم زمه های نا معلومی صورت گرفته
1. شاه دیوانه
2. بانوی سرخ پوش
من به همین دوتا کفایت میکنم و میدونم خیلی نمونه دیگر هستن فقط نمیتونم جریان زنده کردن مرده ها رو یه جوری به برن ربط بدم شاید از چیزای باشه که بعدا یاد میگیره
تا اینجا ش رو که کاملا مطمعنم درست بوده
شاه دیوانه(برن تو گوشش زمزمه کزد) اگه دیوانه نمیشد قیام رابرت صورت نمیگرفت و نتیجه این نمیشد که جان اسنو به عنوان یه حرام زاده به دیوار بره
بانوی قرمز اگه استنیس رو تا دیوار نمی اورد به احتمال زیاد تو حمله منس جان اسنو از بین میرفت البته خیلی اتفاقات دیگر هم هست که ملیساندرا باعث و بانی شون بوده

نظر شما چیه؟

KEVIN GARVEY
09-05-2017, 03:45 AM
بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که اگه برن میخواد چیز دیگیه ای غیر از خودش بشه خدای نور میشه
1. شاه دیوانه
2. بانوی سرخ پوش
من به همین دوتا کفایت میکنم و میدونم خیلی نمونه دیگر هستن فقط نمیتونم جریان زنده کردن مرده ها رو یه جوری به برن ربط بدم شاید از چیزای باشه که بعدا یاد میگیره
شاه دیوانه(برن تو گوشش زمزمه کزد) اگه دیوانه نمیشد قیام رابرت صورت نمیگرفت و نتیجه این نمیشد که جان اسنو به عنوان یه حرام زاده به دیوار بره
بانوی قرمز اگه استنیس رو تا دیوار نمی اورد به احتمال زیاد تو حمله منس جان اسنو از بین میرفت البته خیلی اتفاقات دیگر هم هست که ملیساندرا باعث و بانی شون بوده

نظر شما چیه؟

اوه اوه، چه برنامه‌ای چیده بوده، بدون نقص

kntu
09-05-2017, 01:46 PM
1. شاه دیوانه
2. بانوی سرخ پوش

نظر شما چیه؟

دختر استنیس رو چرا سوزوند؟
رنلی باراتیون رو چرا کشت؟
اگه اینجوری بود تو گوش رنلی هم زمزمه میکرد به برادرت ملحق بشو ( میدونید که تو جنگ 5 پادشاه بزرگترین ارتش رو رنلی داشت)
چرا تو گوش سرسی زمزمه نمیکنه؟

тнor
09-05-2017, 02:53 PM
دختر استنیس رو چرا سوزوند؟
رنلی باراتیون رو چرا کشت؟
اگه اینجوری بود تو گوش رنلی هم زمزمه میکرد به برادرت ملحق بشو ( میدونید که تو جنگ 5 پادشاه بزرگترین ارتش رو رنلی داشت)
چرا تو گوش سرسی زمزمه نمیکنه؟
منظورم از تئوریم اینه که همه این اتفاقات باید دست به دست هم بدن تا همه نیرو ها در شمال علیه مرده ها هم دست بشن
رنلی یو استنیس هم دست میشدن دیگه میرفتن پیش به سوی حکومت
البته تا الان هم که پیش اومده یه سری افراد خاص فقط ارتباط میتونه بر قرار کنه که اونم به خاطر شرایط مثل اینکه درست اطلاعات منتقل نمیشه

در واقع منظورم اینه که اتفاقاتی تا الان افتادن باید مطمعن بشه که درست در همون ترتیب اتفاق بی افتن تا به نتیجه ای که اخر فصل اخر بهش میرسن بتونن برسن

kingnessi
09-17-2017, 07:08 PM
منظورم از تئوریم اینه که همه این اتفاقات باید دست به دست هم بدن تا همه نیرو ها در شمال علیه مرده ها هم دست بشن
رنلی یو استنیس هم دست میشدن دیگه میرفتن پیش به سوی حکومت
البته تا الان هم که پیش اومده یه سری افراد خاص فقط ارتباط میتونه بر قرار کنه که اونم به خاطر شرایط مثل اینکه درست اطلاعات منتقل نمیشه

در واقع منظورم اینه که اتفاقاتی تا الان افتادن باید مطمعن بشه که درست در همون ترتیب اتفاق بی افتن تا به نتیجه ای که اخر فصل اخر بهش میرسن بتونن برسن

با توجه به جمله کلاغ سه چشم قبلی: (جوهر گذشته خشک شده ) به نظر میاد نمیشه گذشته رو تغییر داد
قضیه هودور رو در نظر بگیرین : هودور آینده رو میبینه و اون مسئله براش پیش میاد ... بنابراین نمیشه گفت برن به گذشته میره و دیوار رو میسازه یا چیزای دیگه
میشه اینجوری گفت در تاریخ برن استارک های زیادی وجود داشتن که همشون در واقع یکی هستن:Smiley39:
و شاید پادشاه شب هم برن استارک باشه... در واقع برن استارک ها در طول تاریخ از آینده و گذشته خبر داشتن... اینجا قضیه جالب میشه...
یه برن استارک وینترفل و احتمالا دیوار رو میسازه (که توی کتاب هم بهش اشاره میشه و حدود 8000 سال پیش بوده) ... یه برن استارک به مد کینگ هشدار میده و باعث دیوانه شدنش میشه (عموی برن استارک فعلی که توسط مد کینگ کشته میشه) ... و احتمالا برن استارک های دیگه در طول تاریخ وستروس ... میشه گفت در واقع محافظین وستروس
حالا شاید شاه شب هم یکی از برن استارک ها باشه و از همین طریق بود که مثلا از ضعف برن استارک فعلی استفاده کرده و لشکرکشی میکنه و دقیقا از قضیه آمدن دنریس و اژدهاها هم خبر داره و ....

lady snow
11-16-2018, 03:36 AM
آخ آخ امان از این تئوریها. واقعا این تئوریها نصف لذت گات هستن.
۱- تولد دوباره اژدها باعث فعالیت دوباره آدرها شد. هیچ دلیل خاصی هم برای این نظرم ندارم.
۲- دلیلش مشخصه. قدرت برتر شدن. همه دنیا رو مال خود کردن. اصن جنگ جهانی اول و دوم برای چی بود. اینم همونه. میتونه حالت انتقام گیری هم باشه. چون نایت کینگ علارغم میل خودش تبدیل به آدر شد.
۳- به نظرم کارکترهای زیادی در جنگ آخر نقش دارن. یعنی فقط جان و دنریس نیستن. من حتی جیمی رو هم جزو گروه جنگ آخر میدونم.
۴- من از اول که اسم آزورآهای رو شنیدم چه تو سریال چه تو کتاب نظرم این بود آزورآهای شخص خاصی نیست بلکه یک گروه چند نفره از انسانها هستن که علیه تاریکی برمیخیزند. شاید هفت نفر یا سیزده نفر. بهرحال یه عدد معروف. همین الانم یه نگاه دقیقتر به کارکترها بندازین خیلی راحت میتونیم‌ تقریبا گروه آخر رو تشکیل بدیم

تئوری ساز کی بودم من :Smiley14:
فک میکنم این پست مرداد پارسال نوشته شد. اون موقع هممون حس میکردیم هزار سال طول میکشه فصل آخر بیاد. الان که گات چن روزه ترند شده رفتم تایپیک رو گشتم. خوندن حس و حال اون روزا خیلی خوبه. خدایی چه زود گذشتا. چن ماه دیگه فصل آخر میاد.
این قافله عمر عجب میگذرد:Smiley36:

manowar
04-09-2019, 03:57 PM
من یه سوال مبتدیانه بپرسم:
اول هر قسمت که فیس تمام شخصیت ها رو در خانه سیاه و سفید نشون میده دلیل بر این نمی تونه باشه که همه شخصیت ها میمیرن؟

matiyo
04-09-2019, 08:47 PM
به نظرم احتمال آزار آهای بودن برین از تارت خیلی زیاد هستش. با توجه به این که شمشیری با فولاد والریایی که از ذوب شدن شمشیر ادوارد استارک به وجود اومده رو هم داره و با توجه به اسم شمشیرش که عهد نگه دار نام دراه!(عهدی که صاحب شمشیر والریایی ، بسته تا ازش در برابر شاه شب استفاده کنه) و از طرفی کاراکتری نجیب و قوی هست احتمال اینکه طی حادثه ای تبدیل به اون آزور اهای معروف بشه خیلی زیاده.
نکته ای که نظرم رو جلب کرد تو قسمت چهار فصل پنجم این بود که سانسا تو سرداب وقتی داشت روی دست لیانا شمع روشن میکرد متوجه یک پر(که شباهتی به پر کلاغ نداشت!)شدو با توجه به این که تو ویدئوی مربوط به فصل هشتم دوباره همون پر دیده شد! موندم چه قضیه ای میتونه پشتش خوابیده باشه.
یا مثلا تو صحبتهای جان با شاه اونور دیوار! گفت که وحشی ها 6 بار به دیوار حمله کردن و هر شش بار هم شکست خوردن!
و هممون خوب میدونیم که وحشی ها به خاطر در امان ماندن از دست وایت واکرها هست که دارن به دیوار حمله میکنن تا بتونن زنده بمونن شاید این ششمین باری است که شاه شب قیام میکنه!
امکان داره که اون سربازی که توسط فرزندان جنگل به شاه شب تبدیل شد ، پادشاه اون زمان بوده باشه!ولی هرکی بوده مسلما یک فرد معمولی نبوده .چون تصورش یه کم عجیبه که بگیم فرزندان جنگل یکی رو همینجوری گیر اوردن و تبدیلش کردن به شاه شب . حتی قبل از تبدیلش داشتن با هم مشورت میکردن.
یه تئوری دیگه ای هم که وجود داره اینه که :
با توجه به این که ظاهرا جرج مارتین گفته "سریال Game Of Thrones نباید در فصل ۸ به پایان برسد"داستان رو گردش کنن! طوری که بیننده زیاد تو ذوقش نخوره و چون یاد میاد گفته شده بود که بعد از پایان سریال در فصل هشت دو یا سه تا فیلم سینمایی هم برای تکمیل شدن داستان خواهند ساخت پس امکان داره آزار آهای فرزند دنریس و جان باشه که تو سریال نخواهیم دیدش.

ESajad
04-09-2019, 09:43 PM
به نظرم احتمال آزار آهای بودن برین از تارت خیلی زیاد هستش. با توجه به این که شمشیری با فولاد والریایی که از ذوب شدن شمشیر ادوارد استارک به وجود اومده رو هم داره و با توجه به اسم شمشیرش که عهد نگه دار نام دراه!(عهدی که صاحب شمشیر والریایی ، بسته تا ازش در برابر شاه شب استفاده کنه) و از طرفی کاراکتری نجیب و قوی هست احتمال اینکه طی حادثه ای تبدیل به اون آزور اهای معروف بشه خیلی زیاده.
نکته ای که نظرم رو جلب کرد تو قسمت چهار فصل پنجم این بود که سانسا تو سرداب وقتی داشت روی دست لیانا شمع روشن میکرد متوجه یک پر(که شباهتی به پر کلاغ نداشت!)شدو با توجه به این که تو ویدئوی مربوط به فصل هشتم دوباره همون پر دیده شد! موندم چه قضیه ای میتونه پشتش خوابیده باشه.
یا مثلا تو صحبتهای جان با شاه اونور دیوار! گفت که وحشی ها 6 بار به دیوار حمله کردن و هر شش بار هم شکست خوردن!
و هممون خوب میدونیم که وحشی ها به خاطر در امان ماندن از دست وایت واکرها هست که دارن به دیوار حمله میکنن تا بتونن زنده بمونن شاید این ششمین باری است که شاه شب قیام میکنه!
امکان داره که اون سربازی که توسط فرزندان جنگل به شاه شب تبدیل شد ، پادشاه اون زمان بوده باشه!ولی هرکی بوده مسلما یک فرد معمولی نبوده .چون تصورش یه کم عجیبه که بگیم فرزندان جنگل یکی رو همینجوری گیر اوردن و تبدیلش کردن به شاه شب . حتی قبل از تبدیلش داشتن با هم مشورت میکردن.
یه تئوری دیگه ای هم که وجود داره اینه که :
با توجه به این که ظاهرا جرج مارتین گفته "سریال Game Of Thrones نباید در فصل ۸ به پایان برسد"داستان رو گردش کنن!
طوری که بیننده زیاد تو ذوقش نخوره و چون یاد میاد گفته شده بود که بعد از پایان سریال در فصل هشت دو یا سه تا فیلم سینمایی هم برای تکمیل شدن داستان خواهند
ساخت پس امکان داره آزار آهای فرزند دنریس و جان باشه که تو سریال نخواهیم دیدش.

نایت کینگ توسط ازوراهای کشته میشه ولی ازورهای باید یک ویژگی خاص داشته باشه
اول اینکه شمشیر وارلرین استیل یا دراگون گلس رو داشته باشه والرین استیل روی نایت کینگ تاثیری نداره
فقط وایت واکرهای یخی رو می کشه مثل جایی که در اپیزود هاردهوم جان اسنو یکی شون رو کشت
کشتن نایت کینگ به یک شمشیر خاص نیاز داره که اسمش لایت برینگره که اصلا مشخص نیست کدوم شمشیره
لانگ لو شمشیر جان اسنو وارلرین استیله ولی لایت برینگر نیست
داستان ساخت لایت برینگر خیلی زیباست که یک از احتمالاتی که دیده میشه اینه که
ازوراهای باید این شمشیر رو بسازه البته یکبار ساخته شده و این ساخته شدن فرایند جالبی داره
لایت برینگر شمشیری سرخ و اتیشنه مثل شمشیره بریک دادنداریونه تنها شمشیر که نزدیک به لایت برینگره
کلا داستان شب طولانی تو این سریال کلا نادیده گرفته شده که چه طور ازوراهای ادرها رو شکست داده اصلا گفته نشده
البته یک خنجری وجود داره که دست به دست تو سریال چرخیده تا به اریا رسیده
اسم خاصی نداره ولی وقتی سم تو سیتادل داشت در مورد دراگون گلس کتاب رو مطالعه می کرد عکس این خنجر رو نشون میده
این خبجر الان دست اریاست مشخص نیست از چی درست شده ولی طبق حرف سم
از وارلرین استیل و دراگون گلس ساخته شده البته سم گفته تارگرین ها برای تزیین از دراگون گلس استفاده کردن

شاه شب گفته میشه یک نگهبان شب بوده که تبدیل به نایت کینگ شده عاشق یک زن میشه
البته گفته میشه این شاه شب هم یک استارکه

شاه شب ممکنه ربطی به برن و کلاغ سه چشم داشته باشه وقتی برن قدرت سفر در زمان رو پیدا کرده
باعث بوجود اومدن یک سری اتفاقاتی شده که منجر به وجود اومدن ادرها و وایت واکرها شده
هنوز مشخص نیست شاه شب کیه فقط ی نفر رو نشون دادن که فرزندان جنگل با دراگون گلس اون رو تبدیل به ادرها کردن همین
البته تنها چیزی که تا اینجا سریال کم بهش پرداخته شده نقش کلاغ سه چشم تو این سریاله که کم گفته شده
تو سریال چند شخصیت و چیز هستند که قدرت زیادی دارند یکی جادو و جمبله که سرسی استفاده میکنه
دوم نایت کینگه که قدرت مخربی داره و به راحتی ادم ها رو به وایت واکر تبدیل می کنه
یکی دیگه هم اژدها هستند که توسط دنریس کنترل میشن و یک شخص که خیلی کم بهش پرداخته شده کلاه سه چشمه
البته اریا با قدرتی که در خانه سیاه و سفید به دست اورده به یکی از قوی ترین شخصیت ها تبدیل شده

کسایی که می تونند ازور اهای باشند :
جان اسنو،دنریس،اریا،دریک دانداریون،گندری باقی فکر مکمک این قدرت رو داشته باشند
ولی بیشتر از هم فکر می کنم جان اسنو اون شخص موعود باشه

البته اگر لایت برینگر وجود داشته باشه برای شکست نایت کینگ به ازور اهای میرسه
اما اگر نباشه چند چیز وجود داره که برای ساخت این شمشیر نیازه
یکی فولاد والرینه که دیگه وجود نداره ولی چند شمشیر وجود داره اوث کیپر،نیدل،لانگ کلو همگی از این فولاد هستند
دومی دراگون گلسه که دنریس تو دراگون استون داره الان جان اسنو دراگون گلس رو داره
گندری هم اهنگری یاد گرفته که به راحتی میتونه شمشیر رو بسازه
اما بزرگ ترین نکته ای که برای ساخت لایت برینگر وجود داره اینه که ازور اهای باید از بزرگترین عشق زندگیش برای درست کردن شمشیر بگذره
و تنها کسی که الان این ویژگی رو داره جان اسنو و دنریسه اگر این تئوی درست باشه
یک اپیزود تراژدی و بدتر از عروسی سرخ رخ میده که باعث میشه هم مثل این قسمت شوکه بشن

lady snow
04-09-2019, 11:33 PM
بله. تئوری مورد علاقه اکثر بیننده ها کشته شدن دنریس توسط جان اسنو و تولد شمشیر آزورآهای هست
دلایل: دنریس قبلا دو بار فداکاری کرده. یکبار بچش رو فدا کرد برای نجات شوهرش. بار دوم اژدهاشو فدا کرد برای نجات جان و گروهش. بار سوم خودش رو فدا میکنه برای نجات انسانها از دست نایت کینگ.
با اینکه از دنریس خوشم نمیاد ولی اگه این تئوری اتفاق بیفته چه سکانس دردناکی خواهد شد
اما ازون طرفم عده زیادی میگن دنریس توسط شاه شب کشته میشه
من به شخصه دوست دارم شمشیر لایت برینگر همون شمشیر آرتور دین باشه و توسط آتش اژدها روشن بشه

midya
04-11-2019, 06:43 PM
بله. تئوری مورد علاقه اکثر بیننده ها کشته شدن دنریس توسط جان اسنو و تولد شمشیر آزورآهای هست
دلایل: دنریس قبلا دو بار فداکاری کرده. یکبار بچش رو فدا کرد برای نجات شوهرش. بار دوم اژدهاشو فدا کرد برای نجات جان و گروهش. بار سوم خودش رو فدا میکنه برای نجات انسانها از دست نایت کینگ.
با اینکه از دنریس خوشم نمیاد ولی اگه این تئوری اتفاق بیفته چه سکانس دردناکی خواهد شد
اما ازون طرفم عده زیادی میگن دنریس توسط شاه شب کشته میشه
من به شخصه دوست دارم شمشیر لایت برینگر همون شمشیر آرتور دین باشه و توسط آتش اژدها روشن بشه

البته برعکسش هم میشه که جان اسنو به دست دنریس کشته بشه و دنریس به آزورآهای تبدیل بشه

ali_74
04-11-2019, 09:11 PM
آروزآهای یعنی همین ک ادمای معمولی ب وایت واکرا تبدیل بشن؟؟؟؟

lady snow
04-11-2019, 10:54 PM
آزورآهای قهرمان افسانه ای هست که در دوره قبلی شب طولانی آدرها رو شکست داده، با شمشیر مشتعلش به نام لایت برینگر. برخی میگن که آزورآهای همون شاهزاده موعود هست و برخی میگن نخیر این دو نفر باهم فرق دارن.
طبق پیشگوییها آزورآهای در دوره جدید شب طولانی دوباره خواهد آمد و آدرها رو شکست خواهد داد.
و بازم طبق پیشگوییها او در میان نمک و آتش متولد میشه. و نشانه تولد دوباره‌ او دیدن ستاره‌ سرخ هست. همونی که در فصل اول سریال دیده بودیم
و اما اون ممکنه کی باشه؟
ایمون تارگارین معتقد بود شاهزاده موعود یا آزورآهای دنریس هست چون تونسته بعد از سالها اژدها رو بیدار کنه و تنها کسی هست که خون اژدها داره. البته ایمون نمیدونست جان کیه
ازون طرفم رویای دنریس رو داریم. که در اون ریگار گفته اژدها سه سر داره. که تئوری اون وقتا این بود دنریس آزورآهای هست و دو نفر دیگه که خون اژدها دارن باهاش همراه هستن در اژدها سواری. حالا با توجه به اینکه فصل قبل یه اژدها از دست رفت اون تئوری یکم نقض میشه.
اما همون موقع یه تئوری دیگه با توجه به صحبت ریگار اثبات کردن. یعنی نغمه آتش و یخ. که جان آزورآهای هست. با توجه به اینکه هم خون اژدها داره هم خون یخ.
چن تا تئوری دیگه هم بوده که زیاد سرش توافق نبود. مثل آریا یا حتی سر داووس و چند نفر دیگه. محتملترین آزورآهای همون دنریس یا جان باید باشه
البته احتمالش هم هست یهو فصل آخر یه آزورآهای جدید رو کنن که خیلی جذاب میشه منکه استقبال میکنم ازین غافلگیری.
و اما شمشیر لایت برینگر
اسم شمشیر آزورآهای هست که خودش در زمانی طولانی با سختی و رنج و دلشکستگی ساخته و ظاهرا تنها شمشیری هست که میتونه آدر بزرک یا نایت کینگ رو بکشه

همه این داستانها و تئوریها بر اساس کتاب هست و تا الان در سریال خبری از آزورآهای نبوده و به همین دلیل عده ای معتقدند شاید اصلا قرار نیست در سریال آزورآهای رو ببینینم. و باید منتظر پایان کتاب باشیم.
:Smiley35:

ESajad
04-12-2019, 01:46 AM
در این سریال و در دنیای وستروس و اسوس چند نفر بر اساس دیدگاهشون به عنوان ناجی نامبرده شدن
که فقط دو تای این مورد ها قابل قبوله
یکی شاهزاده وعده داده شده که یک جا میلساندرا به دنریس این رو میگه که دنریس فکر میکنه
این شاهزاده باید مرد باششه که مشاورش بهش میگه اینجا مرد و زن نداره
ریگار فکر میکرد که شاهزاده وهده داده شده خودش باشه
یکی هم که ازور اهای نام داره که به مشخصاتی و داستانی که از قبل نشون داده شده
مرده که با این تصاویر جان اسنو گزینه ی قابل قبول تریه
اما اینجا یک نکته فر اموش شده فصل هفتم و هشتم مثل کتاب پیش نمی ره
و ممکنه فراتر از کتاب باشه مارتین گفته مت فقط پایان کلی کتاب رو به وایز و بینوف گفتم
پس اینجا هم اصلا نیازی به هیچ کدوم از این تئوری ها نیست
مثلا میشه شمشیر لایت برینگر از قبل بوده و هست ولی به دست شخص اصلی نرسیده باشه
وقتی شمشیر رو به دست بیاره می تونه نایت کینگ رو نفله کنه
اما در همین حرف هم میشه اصلا نیاز یبه لایت برینگر نباشه با همون فولاد والرین و دراگون گلس کار رو تموم کرد
یک نکته در مورد برن برام جالبه دقیقا بهش دقت نکرده بودم
موقعی که هودودر کشته میشه فلش بک نشون داده میشه سفرهای زمانی برن باعث شده هودوور در نوجوانی دچار یک اسیب ذهنی بشه
و به یک شخص کند ذهن تبدیل بشه اپیزود Hold The Door رو میگم
خوب اگر این نکته یک اشارهبه این باشه که اغییرت زمانی برن باعث شده که اتفاقات دست خوش تغییر بشن
دو حالت بوجود میاد اول اینکه :
برن باعث شده که نایت کینگ بوجود بیاد یا حالت دوم خود برن به نایت کینگ تبدیل شده باشه

matiyo
04-12-2019, 04:34 PM
هرکسی تو این سریال بنا به چیزی که در طول این چند فصل یاد گرفته و بهش تبدیل شده ، نقشی در جنگ خواهد داشت. مثل از سانسا انتظار میره نسخه زنانه و انسانی لرد بیلیش باشه نه آزور اهای!
پس کسی که آزور اهای هست باید این کاره باشه.
گندری که بهش میخوره با آریا پارتنر بشن.از طرفی هم زیاد پتانسیل تبدیل شدن به آزور اهای رو نداره حتی اگر آهنگر فوق العاده ای هم باشه!
به نظرم جان اسنو میتونه آزار آهای باشه اما در مورد شمشیر لایت برینگر نظرم روی ملیساندراست! چون هیچ دلیل دیگری برای همراهی با جان نمیشه براش متصور شد چون نه جان با روشهای قربانی کردنهای ملیساندار میتونه کنار بیاد و نه ملیساندرا میتونه نقش دیگه ای در استراتژی جنگی و مشاوره دادن به جان اسنو یا حتی دنریس داشته باشه و کارگردانها هم بی خود به کسی اجازه ادامه نقش در سریال رو نمیدن مگر این که نقشه ای داشته باشن براش و از آنجایی که قرار نیست سریال عینهو کتاب جلو بره یکی از تئوری ها میتونه این باشه که ملیساندرا لایت برینگر باشه!و توسط جان اسنو برای کشتن یا حداقل مبارزه با شاه شب به کار بره.
در مورد شمشیری هم که قراره شاه شب توسط اون کشته بشه هم (اگر قرار باشه فقط با شمشیر کشته بشه!) به نظرم سی دقیقه از یکی از قسمتهای فصل هشتم که همراه با برن به زمانی که این شمشیر ساخته شده بریم و داستانش رو تماشاکنیم میتونه کافی باشه !

FARMANDEH
04-12-2019, 06:24 PM
این بررسی تئوریها شاید برای بعضیا جذاب باشه ولی واسه من نه!
دوست دارم در همون لحظه اتفاق رو ببینم و سورپرایز بشم. ممکنه مثلا 4 تا تئوری مختلف مطرح بشه که فقط یکیش درست باشه ولی بازم همون یکی رو از قبل میدونیم و اون لذت سورپرایز شدن رو از آدم میگیره.
مطالب این تاپیک هم نخوندم اکثرشون رو به جز یکی دو موردی که متاسفانه اتفاقی چشمم خورد و امیدوارم اشتباه باشن!

دو تا سوال داشتم ممنون میشم کسی میدونه جواب بده:

1. جورا مورمونت چیکاره لیانا مورمونت میشه؟
2. شمشیرای با فولاد والریا چند تا هستن و کجان؟ یکیش که جان اسنو داره یکی هم سم از پدرش دزدید! یکی هم جیمی داد برین. به جز اینا کجا هست؟

نقشه با کیفیت و کامل و خوانا از کل سرزمینا هم اگه دارین بی زحمت بفرستین :Smiley17:

ESajad
04-12-2019, 07:44 PM
این بررسی تئوریها شاید برای بعضیا جذاب باشه ولی واسه من نه!
دوست دارم در همون لحظه اتفاق رو ببینم و سورپرایز بشم. ممکنه مثلا 4 تا تئوری مختلف مطرح بشه که فقط یکیش درست باشه ولی بازم همون یکی رو از قبل میدونیم و اون لذت سورپرایز شدن رو از آدم میگیره.
مطالب این تاپیک هم نخوندم اکثرشون رو به جز یکی دو موردی که متاسفانه اتفاقی چشمم خورد و امیدوارم اشتباه باشن!

دو تا سوال داشتم ممنون میشم کسی میدونه جواب بده:

1. جورا مورمونت چیکاره لیانا مورمونت میشه؟
2. شمشیرای با فولاد والریا چند تا هستن و کجان؟ یکیش که جان اسنو داره یکی هم سم از پدرش دزدید! یکی هم جیمی داد برین. به جز اینا کجا هست؟

نقشه با کیفیت و کامل و خوانا از کل سرزمینا هم اگه دارین بی زحمت بفرستین :Smiley17:

هر دو از خاندان مورمنت هستند مگی مورمنت مادر لیانا میشه که خواهر جور مورمنت پدر جورا بود
جورا فرمانده نگهبانان شب بود که با جان اسنو رفتار خوبی داشت و لانگ کلو رو هم به جان اسنو داد
و بعد از جور پسرش جورا رهبر خاندان مورمنت بود که به دلیلی مجبور به فرار میشه
و لیانا به عنوان رهبر جزیره خرس یکی از متحدین استارک ها شد

شمشیر والرین دیگه ساخته نمیشه چون شهر والریا کلا توسط اژدها نابود شده
برای ساخت این شمشیر اهنگرانی با دانش خاص،فولادی که ابسیدن نامیده میشه نیاز بود
این شمشیر در اتش اژدها ساخته می شد که بعد از نابود شدن اژدها و تمدن وارلین دیگه ساخته نمیشه
فقط یک عده ادم خاص می تونند این شمشیرها رو تعمیر یا دوباره بسازند
من فکر میکنم شاید گندری پسر رابرت براتیون بتون لایت برینگر رو برای جان اسنو بسازه

شمشیرهای والرینی که در سریال دیدیم :
لانگ کلو که دست جان اسنو بود
ختجر اریا استارک و شمشیر نیدل که قبلا داشت
ایس شمشیر ند استارک که توسط تایون لنیستر به دو شمشیر اوث کیپر به جیمی و ناله بیوه به جافری داده بود
گفته میشه هزار تا شمشیر والرین ساخته شده که دویست تاش تو وستروسه
ولی سریال همین تعداد رو نشون داده

manowar
04-13-2019, 05:59 PM
هر دو از خاندان مورمنت هستند مگی مورمنت مادر لیانا میشه که خواهر جور مورمنت پدر جورا بود
جورا فرمانده نگهبانان شب بود که با جان اسنو رفتار خوبی داشت و لانگ کلو رو هم به جان اسنو داد
و بعد از جور پسرش جورا رهبر خاندان مورمنت بود که به دلیلی مجبور به فرار میشه
و لیانا به عنوان رهبر جزیره خرس یکی از متحدین استارک ها شد

شمشیر والرین دیگه ساخته نمیشه چون شهر والریا کلا توسط اژدها نابود شده
برای ساخت این شمشیر اهنگرانی با دانش خاص،فولادی که ابسیدن نامیده میشه نیاز بود
این شمشیر در اتش اژدها ساخته می شد که بعد از نابود شدن اژدها و تمدن وارلین دیگه ساخته نمیشه
فقط یک عده ادم خاص می تونند این شمشیرها رو تعمیر یا دوباره بسازند
من فکر میکنم شاید گندری پسر رابرت براتیون بتون لایت برینگر رو برای جان اسنو بسازه

ایس شمشیر ند استارک که توسط تایون لنیستر به دو شمشیر اوث کیپر به جیمی و ناله بیوه به جافری داده بود

لا مصب این اطلاعات رو از کجا گیر آوردی؟!!!! :Smiley10:تو سریال که همه اینها نیست.کتابشو خوندی؟ :Smiley123: بهت غبطه می خورم حسودیم شد :Smiley13:

ESajad
04-13-2019, 08:07 PM
لا مصب این اطلاعات رو از کجا گیر آوردی؟!!!! :Smiley10:تو سریال که همه اینها نیست.کتابشو خوندی؟ :Smiley123: بهت غبطه می خورم حسودیم شد :Smiley13:
ممنون دوست عزیز
نه کتابشو نخوندم کتاب اول رو خوندم از ترجمه اش خوشم نیومد ادامه ندادم
متاسفانه پیشمون شدم کتاب رو نخوندم چون خیلی از داستان ها و اتفاقات تو سریال حذف شده
ولی چند ساله که دارم سریال رو می بینم مطالب و کلیپ های زیادی دیدم و خوندم
این مطلب رو هم در مورد لایت برینگر و ازور اهای خونده بودم

kortol
04-14-2019, 11:49 AM
خوب منم بگم تئوری هام رو

در مورد آزور آهای باید چند تا نکته رو کنار هم گذاشت :

اول اینکه فکر کنم تو قسمت های اول دوتا نبرد باشه یکی نبرد اول که شکست می خورن و یکی نبرد دوم و پایانی که پیروز میشن ..تو نبرد اول شکست بخورن و شاید چند نفر رو هم از دست بدیم اما برای شکست شاه شب بعد از این نبرد باید دنبال دلیل و راه حل باشن ..

اینکه شاه شب توسط شمشیر لایت برینگر شکست خورده رو شاید ملیساندره به جان بگه شاید هم برن.... این راه حل

شمشیر آزور اهای به سختی ساخته شده.. فکر کنم گندری با کمک سم بتونه این شمشیر رو بسازه .. یعنی سم دانشش رو بده و گندری هم تکنیکش رو . اینم روش ساخت البته شاید از خنجر آریا هم کمک بگیرن ..

شاید از برن هم کمک بگیرن که بفهمن چه جوری میشه شاه شب رو کشت ..

حالا می رسیم به مهمترین بخش برای ساختن شمشیر :

برای اینکه شمشیر تکمیل بشه باید مرحله اخر یعنی آکنده شدن شمشیر به خون عشق یک نفر و دمیده شدن روح اون شخص در شمشیر انجام بشه ..کاری که آزور آهای با نیسا نیسا همسرش انجام داد ..
چقدر این اسم نیسا نیسا با اون لقب دنریس که میسا بود همخونی داره !!!!

در نتیجه به نظر من آزور اهای جان اسنو هستش .. همون شاهزاده موعود.. جان شاهزاده هستش !

عشقش هم میشه دنریس ..یک نفر از خاندان آتش که اتش بهش سازگاره و درواقع خودش آتیشه

طبق همون چیزی که گفته شده و شمشیر لایت برینگر ساخته شده ! جان تو نبرد پایانی شمشیر رو به قلب دنریس فرو می کنه و دنریس می میره و روحش با شمشیر یکی میشه .. بعدش شاه شب رو شکست میده ..
اژدها هم در مبارزه با اون اژدهای زامبی یا از بین میرن یا یکیشون می مونه و یکی دیگه اش کشته میشه ..

در نتیجه در نبرد پایانی آزور آهای با اژدهاش میره به جنگ شاه شب و او نرو با شمشیر لایت برینگر شکست میده .

matiyo
04-14-2019, 06:02 PM
یه نظریه دارم که زیاد در راستای اتفاقات پیش رو نیست و شاید بشه گفتن تو قسمت آخر و در دقایق پایانی سریال احتمال داره باهاش رو برو بشیم !!!!هر سه اژدها درآخر خواهند مرد و از بین میرن و دیگه هیچ اژدهایی باقی نخواد ماند اما باز هم تخم!اژدها خواهیم داشت!
به نظرم ریگال و ویسیریون یه شلوغ کاریایی با هم تو سیاه چاله زیر معبد وقتی تیریون آزادشون کرد داشتن:Smiley69:
البته شاید بگید هر سه اژدها پسرن اما ما که ندیدیم! دنریس هم که نرفته بررسی کنه!فقط روشون اسم گذاشته:Smiley36:
خلاصه آخرش چندتا تخم باید باقی بمونه.
منم موافقم که دنریس زنده نخواهد ماند اما دیگه تخت آهنینی هم وجود نخواهد داشت و به قول دنریس که میگه من اومدم که این چرخ رو نابود کنم و بعد اون هم همینطور میشه. یعنی کسی روی تخت نخواهد نشست!
فک کنم انتقام آریا از جیمی و سرسی هم جزو پایانهای بسیار دلچسب و جالب برای همه باشه.
جیمی توسط آریا کشته میشه و سرسی هم وقتی داره با جیمی لنستر عشق بازی میکنه توسط آریا کشته میشه!(البته به سبک خدای بی چهره)

тнor
04-14-2019, 06:43 PM
شمشیر های شناخته شده در سریال در دست جان اسنو، برین، جیمی، سمول تارلی(فصل شیش شمشیر باباش رو که براساس ترتیب به دنیا اومدنش و پسر بزرگ بودنش بر حق مال خودش بود رو در هنگام ترک خانه با خودش به سیتیدل برد البته وجه تسمیه اسمش هارتس بین هم جالبه که به صورت کلمه ای میشه زجر قلب یا هلاکت قلب و قاتل قلب یا قلب کش، و اگه با توجه به شناختی که از جورج مارتین همه دارن و بازی های که با کلمات میکنه طبق چیزی که خوندم ممکنه قلب زمستان هم باشه) هستند.
آریا فقط خنجرش فولاد والریایی هست و نیدل به هیچ وجه فولاد والریایی نیست نیدل رو به سفارش جان آهنگر وینترفل ساخت از فولاد مرغوب و با کیفیت که توی قلعه ها پیدا میشه
البته ناگفته نماند بانوی درماند «لیدی فرلورن» هم هست که شمشیر اجدادی مطعلق به خاندان کوربری ها ست که قسم خورد های خاندان آرن از ایری هستند احتمال زیاد ازش استفاده بشه چون دارنده اش شوالیه هست (وینس کوربری Vance Corbray) و احتمالا توی جنگ حرامزاده ها هم حضور داشته پس امکان حضورش توی وینترفل هست.

manowar
04-14-2019, 08:10 PM
یه نظریه دارم که زیاد در راستای اتفاقات پیش رو نیست و شاید بشه گفتن تو قسمت آخر و در دقایق پایانی سریال احتمال داره باهاش رو برو بشیم !!!!هر سه اژدها درآخر خواهند مرد و از بین میرن و دیگه هیچ اژدهایی باقی نخواد ماند اما باز هم تخم!اژدها خواهیم داشت!
به نظرم ریگال و ویسیریون یه شلوغ کاریایی با هم تو سیاه چاله زیر معبد وقتی تیریون آزادشون کرد داشتن:Smiley69:
البته شاید بگید هر سه اژدها پسرن اما ما که ندیدیم! دنریس هم که نرفته بررسی کنه!فقط روشون اسم گذاشته:Smiley36:
خلاصه آخرش چندتا تخم باید باقی بمونه.
منم موافقم که دنریس زنده نخواهد ماند اما دیگه تخت آهنینی هم وجود نخواهد داشت و به قول دنریس که میگه من اومدم که این چرخ رو نابود کنم و بعد اون هم همینطور میشه. یعنی کسی روی تخت نخواهد نشست!
فک کنم انتقام آریا از جیمی و سرسی هم جزو پایانهای بسیار دلچسب و جالب برای همه باشه.
جیمی توسط آریا کشته میشه و سرسی هم وقتی داره با جیمی لنستر عشق بازی میکنه توسط آریا کشته میشه!(البته به سبک خدای بی چهره)
تو فصل دوم وقتی دنریس تو خانه نامیرایان میره،میبینه که قصر به ویرانه تبدیل شده و سقفش ریخته و برف از تو ویرانه های قصر به داخل داره میاد.این شاید یه کلیدی باشه مبنی بر اینکه قصر از بین میره و جالبیش اینکه تو اون سکانس دنریس به سمت تخت آهنین میره و بسیار نزدیکش میشه اما روش نمیشینه

خدایا تازه رسیدم قسمت سوم فصل سه یعنی میتونم تا فردا بقیه فصل ها رو هم ببینم؟؟!!

Hmv-
04-14-2019, 09:26 PM
زمان بندی من از این بدتر نمیشد فردا دارم میرم شهرستان فکر نکنم تا 4 5 روز بتونم ببینم قسمت اول و :Smiley10::Smiley17::Smiley17::Smiley69:

lady snow
04-14-2019, 11:40 PM
در طول سریال روی شمشیر لانگ کلو و خنجر خیلی تاکید شده. تصویر خنجر تو کتاب سیتادل و تصویر لانگ کلو وقتی که جان از آب بیرون اومد. من فکر میکنم همین دو تا فولاد والریایی در پایان سریال تاثیرگذار باشن
دیگه کم کم داریم به پایان هشت سال تئوری سازی نزدیک میشیم.

چرا کامنت قبلیم پاک شد؟ چون اسم سایت گفته بودم؟:Smiley39:

тнor
04-17-2019, 01:04 AM
نمیدونم به تیتراژ دقت کردین یا نه ولی اونجا که به کینگز لندینگ رفت و رفت توی سردابه هاش عقرب کایبورن به سمت اسکلت بالریون نشانه رفته بود
به نظر شما عقرب کایبورن توی جنگ علیه کدوم اژدها نقش مهمی قراره ایفا بکنه؟

Tha Real Nigga
04-17-2019, 01:09 AM
نمیدونم به تیتراژ دقت کردین یا نه ولی اونجا که به کینگز لندینگ رفت و رفت توی سردابه هاش عقرب کایبورن به سمت اسکلت بالریون نشانه رفته بود

من در کل ادمیم که دوست دارم همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه و عین فیلم های ایرانی کمدی سخیف به ازدواج ختم بشه :Smiley36: و دوست ندارم داستان دراماتیک بشه و اژدها های دنریس کشته بشن با این اسلحه, امیدوارم روی اژدهای نایت کینک استفاده بشه:Smiley35:

kingnessi
04-17-2019, 01:14 AM

به نظرم یکی از اژدها های دنی ... مطمئنم توی شمال پیروز نمیشن و عقب نشینی میکنن میان سمت سرسی ، سرسی هم به این آسونیا کوتاه نمیاد :Smiley35:

ESajad
04-17-2019, 01:23 AM

دقیقا این سکانس رو دیدم برام جالب بود
ویسریون نایت کینگ الان چیزی مثل وایت دراگون یا زامبی دراگونه
پس احتمالا باید با اتش کشته بشه یا چیزی مثل فولاد والرین
مثل یک اژدهای عادی کشته نمیشه
احتمال اینکه یکی از اژدهای دنریس بیشتر ریگال اونی جان اسنو سوارش شد بیشتره

Tha Real Nigga
04-17-2019, 01:37 AM
دقیقا این سکانس رو دیدم برام جالب بود
ویسریون نایت کینگ الان چیزی مثل وایت دراگون یا زامبی دراگونه
پس احتمالا باید با اتش کشته بشه یا چیزی مثل فولاد والرین
مثل یک اژدهای عادی کشته نمیشه
احتمال اینکه یکی از اژدهای دنریس بیشتر ریگال اونی جان اسنو سوارش شد بیشتره

اگه تیری که به سمت اژدهای نایت کینگ فرستاده میشه با آتش وحشی مشتعل بشه امکان کشتنش خیلی هست، به نظرم سرسی با داشتن عقرب کایبورن و آتش وحشی نقش تعیین کننده ای توی داستان داره و جایی برای بچه بازی آریا و کشتنش وجود نداره

ESajad
04-17-2019, 01:41 AM
قسمت اول فصل هشتم یک نکته داشته برای من خیلی جالب بود
البته هیچ جوابی در این مورد تا اینجا وجود نداره
تقریبا پنج بار به این نکته اشاره شده و نشون داده شده

قسمت اول فصل اول این کشتار رو دیدیم

http://uupload.ir/files/w3v_ep_1.jpg

فصل سوم اپیزود سوم
وقتی که یک دسته از نایت واچ ها سلاخی میشن

http://uupload.ir/files/i7yv_horses.jpg

فصل ششم اپیزود چهار Door

http://uupload.ir/files/2a00_trees.jpg

فصل هفتم اپیزود چهارم The Spoils of War
وقتی که جان اسنو برای دراگون گلس به دراگون استون میره و با دنریس به غار میرن
در مورد نمادهایی که توسط فرزندان جنگل کشیده شده صحبت می کنند

http://uupload.ir/files/z24t_s7.jpg

فصل هشتم اپیزود اول وینترفل
وقتی تورموند و دریک تو کسل بلک با جنازه سلاخی شده اون پسره برخورد می کنند

http://uupload.ir/files/r1hp_screen_shot.jpg

انکته تواین اپیزود این طرح با اتش خاموش میشه

تو سریال گیم اوف ترونز بی دلیل به چیزی بها نمیدن حتما یک ایده پیشت این طرحه
دلیل برای نشون دادن این طرح دارند الکی نمیشه نایت کینگ حس هانیبال لکتر بهش دست بده اینو بسازه

قدیمی ترین طرح زمانیه که فرزندان جنگل دارند نایت کینگ رو می سازند
این تصویر از بالا نشون داده میشه و درخت ویروود رو احاطه کرده جایی که نایت کینگ بوجود اومده
این نشان فرزندان جنگل میتونه باشه اما چرا وایت واکرها این طرح رو می سازند :
من و سه دلیل به ذهنم خطور کرد :
اول اینکه این میتون یک پیغام باشه برای یاد اوری قول و قرارهایی که از قبل بین نایت کینگ و شمالی ها بوده
و داره یاد اوری میکنه قول و قرارهایی شکسته شده و تاوان هایی باید پرداخته بشه

دومین ایده اینه که داره به فرزندان جنگل به عنوان افریننده نایت کینگ پیام میدن
ممکنه این پایان هدف اصلی نایت کینگ که جلوگیری از نفوذ انسان ها باشه نشون داده میشه کشتار انسان ها
در واقع نایت کینگ در جنگ های قدیمی که بین فرزندان جنگل و انسان های اولیه رخ داده بوجود اومده
تا جلوی نفوذ انسان های اولیه رو بگیره نایت کینگ از کنترل خارج میشه و غیر قابل مهار میشه
حالا ممکنه بین انسان های اولیه و فرزندان جنگل پیمانی برای کنترل نایت کینگ بسته میشه

سومین ایده اینه که نشون میده که نایت کینگ به انسانها رحم نمی کنه و همه رو می کشه
یا مرگ پایان کار انسانها نیست یا ارامشی وجود نداره چون بعد از مرگ ادم ها رو می تونه به وایت واکر تبیدل کنه

اگر کسی ایده یا حرف متفاوتی به ذهنش میرسه بگه خیلی جالب تر میشه

ESajad
04-17-2019, 01:51 AM
اگه تیری که به سمت اژدهای نایت کینگ فرستاده میشه با آتش وحشی مشتعل بشه امکان کشتنش خیلی هست، به نظرم سرسی با داشتن عقرب کایبورن و آتش وحشی نقش تعیین کننده ای توی داستان داره و جایی برای بچه بازی آریا و کشتنش وجود نداره

اینم ایده خیلی خوبیه
ولی سرسی تمام خمره های اتشین رو برای کشتن دارو دسته گنجشک اعظم به کار گرفته
تقریبا تمام تونل هایی که مد کینگ برای اون خمره ها ساخته بود منفجر کرده

Tha Real Nigga
04-17-2019, 02:42 AM
اینم ایده خیلی خوبیه
ولی سرسی تمام خمره های اتشین رو برای کشتن دارو دسته گنجشک اعظم به کار گرفته
تقریبا تمام تونل هایی که مد کینگ برای اون خمره ها ساخته بود منفجر کرده

سرسی آدم مرموزیه و بعید میدونم آتش وحشی نداشته باشه، صد درصد نقش مهمی در کشتن وایت واکرها و ادرها داره چون یه چیز عادی نیست و با جادو و این چیزا سر و کار داره، انشا الله نایت کینگ و ارتشش به درک واصل میشن

lady snow
04-17-2019, 10:59 PM

اژدهای دنریس
جهت بالا رفتن آدرنالین :Smiley69:

ESajad@
من سعی کردن یکم تو پیجای خارجی بچرخم ببینم نظر اونا چیه. این تصویر رو دیدم. و این تئوری که شاید نایت کینگ یه تارگرین بوده
البته من خودم زیاد خوشم نیومد ازین ایده

http://picoup.ir/images/13982573515578408783.png (http://picoup.ir/)

ESajad
04-18-2019, 12:43 AM
اژدهای دنریس

ESajad@
من سعی کردن یکم تو پیجای خارجی بچرخم ببینم نظر اونا چیه. این تصویر رو دیدم. و این تئوری که شاید نایت کینگ یه تارگرین بوده

عجب چیزی عالی بود
اصلا به اژدها توجه نکرده بودم ممکنه نایت کینگ دنبال اژدها باشه
چون تنها چیزی که باعث میشه قدرت نایت کینگ در خطر بیوفته اژدها هستند
نبود اژدها هم بالانس طبیعت رو برقرار می کنه
دو تا نایت کینگ هست یکی که تو شب طولانی شکست خورده
این یکی صد در صد استارکه که فرمانده یکی از قلعه های نایت واچ بوده که اسیر جادوی یک
زن میشه و تبدیل به نایت کینگ میشه و به عنوان سیزدهمین نایت کینگ شناخته میشه
حتی نشانی رو که به گردن داره رو به عنوان علامت کلاغ نایت واچ می دونند

http://uupload.ir/files/7bd2_189181e3bf9316a87f2341b44c65432d.jpg

kingnessi
04-18-2019, 01:07 AM
ESajad این داستان سیزدهمین نایت کینگ و اینا رو نمیدونستم ... دمت گرم که گفتی

پس این یارو نایت کینگ اونی نیست که فرزندان جنگل درست کردن؟

Tha Real Nigga
04-18-2019, 01:38 AM
ESajad این داستان سیزدهمین نایت کینگ و اینا رو نمیدونستم ... دمت گرم که گفتی

پس این یارو نایت کینگ اونی نیست که فرزندان جنگل درست کردن؟

من احتمال میدم همون نایت کینگی باشه که فرزندان جنگل درست کردن، من درست سریال رو یادم نیست یه 6 7 سالی میگذره از وقتی سریال رو شروع کردم و و یادم نیست در مورد منشا نایت کینگ داستانی رو گفته باشن و اگه هم گفته شده توسط ننه پیر بوده برای ترسوندن بچه های استارک چون توی کتاب اینطوریه، سریال هم کاملا بر اساس کتاب نیست و ممکنه تاریخچه کاملا متفاوتی با کتاب داشته باشه چون توی کتاب برای نایت کینگ اوریجین های مختلفی گفته شده که تقریبا همه افسانه هستن یکیش همین که قبلا یه فرمانده نگهبانان شب بوده و عاشق یه وایت واکر شده و یا این که نایت کینگ استارک هست، ن که تویایت کینگی که توی سریال دیدیم رو فرزندان جنگل درست کردن برای مبارزه با انسان های نخستین که بعد ها آزورآهای ظهور میکنه و مشخص نیست کاملا نایت کینگ رو شکست میده یا نه، فقط گفته شده آدرها شکست میخورن و سال هاست دیده نشدن گفته نشده نایت کینگ رو میکشه

ESajad
04-18-2019, 01:58 AM
من احتمال میدم همون نایت کینگی باشه که فرزندان جنگل درست کردن، من درست سریال رو یادم نیست یه 6 7 سالی میگذره از وقتی سریال رو شروع کردم و و یادم نیست در مورد منشا نایت کینگ داستانی رو گفته باشن و اگه هم گفته شده توسط ننه پیر بوده برای ترسوندن بچه های استارک چون توی کتاب اینطوریه، سریال هم کاملا بر اساس کتاب نیست و ممکنه تاریخچه کاملا متفاوتی با کتاب داشته باشه چون توی کتاب برای نایت کینگ اوریجین های مختلفی گفته شده که تقریبا همه افسانه هستن یکیش همین که قبلا یه فرمانده نگهبانان شب بوده و عاشق یه وایت واکر شده و یا این که نایت کینگ استارک هست، ن که تویایت کینگی که توی سریال دیدیم رو فرزندان جنگل درست کردن برای مبارزه با انسان های نخستین که بعد ها آزورآهای ظهور میکنه و مشخص نیست کاملا نایت کینگ رو شکست میده یا نه، فقط گفته شده آدرها شکست میخورن و سال هاست دیده نشدن گفته نشده نایت کینگ رو میکشه

درسته سریال مشخص نکرده که کدوم نایت کینگه ولی یک سرنخ گذاشته
اگر به یاد داشته باشید در فصل اول وقتی کرستر فرزندش رو قربانی وایت واکر ها میکنه
و وقتی که نایت کینگ میاد که بچه رو به وایت واکر تبدیل کنه
دوازه تا وایت واکر پشت سرش قرار داره و خودش به عنوان سیزدهم قرار داره
هنوز هدف اصلی نایت کینگ مشخص نیست خیلی چیزها میشه در نظر گرفت

тнor
04-18-2019, 07:49 PM
درسته سریال مشخص نکرده که کدوم نایت کینگه ولی یک سرنخ گذاشته
اگر به یاد داشته باشید در فصل اول وقتی کرستر فرزندش رو قربانی وایت واکر ها میکنه
و وقتی که نایت کینگ میاد که بچه رو به وایت واکر تبدیل کنه
دوازه تا وایت واکر پشت سرش قرار داره و خودش به عنوان سیزدهم قرار داره
هنوز هدف اصلی نایت کینگ مشخص نیست خیلی چیزها میشه در نظر گرفت

براساس انچه که توی این سالها حجم سوزوندم و تو اینترنت گشتم نایت کینگ و نایتز کینگ باهم فرق دارن
1-اولی در شب طولانی توسط آزورآهای شکست میخوره یا طبق یه سری فن تئوری شکست نمیخوره و باهاش به یک مصالحه میرسن و ایشون برمیگرده به سرزمین همیشه شب که توی همون قسمتی که اشاره کردید بچه کرستر رو اونجا تبدیل کردن
حتی همین فن تئورسین های عزیز میگن که شاهزاده قول داده شده اصلا ربطی به شکست دادن جناب نایت کینگ نداره و در واقع شاهزاده به ایشون قول داده شده «:Smiley36:والا یه ذره بومی سازیش بکنیم اصولا تو ایران شایدم بقیه جاهای جهان دخترا رو قول میدادن به این و اون» حالا ممکنه ایشون دنیال شاهزاده ای که بهش قول دادن که یه سری میگن جان هست یه سری میگن دنریس هست یه سری میگن بچه این دوتاست
به هر حال یه همچین چیزیه یا هم که ایشون کمر به نابودی ادما بسته و هیچ هدفی پس زمینه پیش رویش نیست
2-دومین که نایتز کینگ هست که سیزدهمین لرد فرمانده نگهبانان شب بود و عاشق شد به گفته خیلی ها ایشن آدر بودن «همون وایت واکر» هرچند به نظر من نمیتونه باشه چون تا به حال آدر مونث جای نه دیدم نه شنیدم خب اگه آدر مونث داشتیم چرا بچه کرستر رو میبردن و برای بقا شون تبدیل میکردن.
خلاصه اینکه بعد این عشق و عاشقی ایشون شروع میکنه به ظلم ستم و کارهای نابخشودنی یو اینجور چیزا بعد از اینکه بزرگان میفهمن اگه اشتباه نکنم استارک ها به ایشون حمله میکنن و شکستش میدن و تمام سوابق موجود از ایشون و راجب ایشون هرچی که هست از همه جا پاک میشه تا کسی راجبش نفهمه و نشنوه به قول خودمون ماست مالی میشه

حالا بیایم سراغ نایت کینگ سریال که به اعتقاد من همون اولی هست
خیلی ها میگن هدفی پشت کارشه یکی دو خط از شون نوشتم بالا و اون سیمبل واقعا شبیه آژدها های نماد تارگرین ها شدن چیز جالبیه هرچند هرچی گشتم غیر اینکه شبیه سجل تارگرین هاست چیز جالب دیگه ای پیدا نکردم یه جاهی هم اشخاصی گفتن که این نماد اصلا معنی نداره و همونطور که قبلا توی فلش بک های برن دیدیم توسط بچه های جنگل استفاده میشده و اینکارش یه جور نشان از عصبانیتش به اون هاست و صرفا برای توهین به اونا استفاده میکنه.
متاسفانه هیچ جای ذکر نشده که این نمیاد بچه های جنگل چه معنی نداره شاید چرخه طبیعت باشه نشان از اینکه زندگی یک چرخه است و یه نقل قول خوب از بتل استارگالکتیکا که همچین حالتی داشت: «all this has happened before and it will happen again» تمامی اینا قبلا اتفاق افتاده و دوباره قراره اتفاق بی افته. شایدم اون چرخی هست که دنریس هی میخواد بشکنه و خودش بالا بشینه
به هر حال اگر قرار باشه تئوری که برن نایت کینگ هست و برن همونی هست که دیوار رو میساز و برن اونی هست که شاه دیوانه رو یدوانه میکنه پس کل وستروس میشه یه لوپ زمانی تمام اتقاقات پشت از قبل معلوم هستن نایت کینگ از این سمبول برای این استفاده میکنه که بگه توی یه چرخه زمانی گیر افتادیم مو اینا

فن تئوری خیلی زیاده یه سری میگن نجات دهنده جانه یه سری میگن دنی یه یه سری میگن جیمیه یه سری میگن قرار نیست جنگنده خوبی باشه کافی لیدر خوبی باشه و تریون لیدر خوبیه حتی یه سری بجناب تیون گریجوری aka ریک هم میگن نجات دهنده
خلاصه اینکه بقیه دوستان هم شرکت بکنید تئوری هاتون رو بگید حتی اگه به نظر خودتون امکان پذیر نیست به هرحال این یه بازیه و همه مون توش هشتیم:Smiley41:

پ.ن: یادی بکنم از آرین عزیز که همیشه این جور مواقع تئوری های جالبی ارائه میداد

Tha Real Nigga
04-18-2019, 10:13 PM
اژدهای دنریس

ESajad@

http://picoup.ir/images/13982573515578408783.png (http://picoup.ir/)

نایت کینگ به نظر من تارگرین نیست چون جندین نژاد بر وستروس حاکم بودن نژاد اول که نخستین انسان ها بودن و با فرزندان جنگل دشمنی داشتن و بعد ها مصالحه کردن، نایت کینگ یکی از همیناست طیق چیزی که توی سریال دیدیم و فرزندان جنگل برای غلبه بر نخستین انسان ها یک انسان رو تبدیل کردن، نزاد دوم هم اندال ها هستن که اکثر وستروس از این نژاد هستن به جز شمال و دورن، در مورد تارگرین ها هم این رو بگم تارگرین ها اصلا خاندان خیلی قدرتمندی نبودن و طی اتفاقاتی و نابودی والریا میشن قوی‌ترین قومی که از والریا مونده و بعد ها به جنگ فتح ختم میشه و وستروس رو فتح میکنن(به جز دورن)،

ESajad
04-19-2019, 12:02 AM
براساس انچه که توی این سالها حجم سوزوندم و تو اینترنت گشتم نایت کینگ و نایتز کینگ باهم فرق دارن
1-اولی در شب طولانی توسط آزورآهای شکست میخوره یا طبق یه سری فن تئوری شکست نمیخوره و باهاش به یک مصالحه میرسن و ایشون برمیگرده به سرزمین همیشه شب که توی همون قسمتی که اشاره کردید بچه کرستر رو اونجا تبدیل کردن
حتی همین فن تئورسین های عزیز میگن که شاهزاده قول داده شده اصلا ربطی به شکست دادن جناب نایت کینگ نداره و در واقع شاهزاده به ایشون قول داده شده «:Smiley36:والا یه ذره بومی سازیش بکنیم اصولا تو ایران شایدم بقیه جاهای جهان دخترا رو قول میدادن به این و اون» حالا ممکنه ایشون دنیال شاهزاده ای که بهش قول دادن که یه سری میگن جان هست یه سری میگن دنریس هست یه سری میگن بچه این دوتاست
به هر حال یه همچین چیزیه یا هم که ایشون کمر به نابودی ادما بسته و هیچ هدفی پس زمینه پیش رویش نیست
2-دومین که نایتز کینگ هست که سیزدهمین لرد فرمانده نگهبانان شب بود و عاشق شد به گفته خیلی ها ایشن آدر بودن «همون وایت واکر» هرچند به نظر من نمیتونه باشه چون تا به حال آدر مونث جای نه دیدم نه شنیدم خب اگه آدر مونث داشتیم چرا بچه کرستر رو میبردن و برای بقا شون تبدیل میکردن.
خلاصه اینکه بعد این عشق و عاشقی ایشون شروع میکنه به ظلم ستم و کارهای نابخشودنی یو اینجور چیزا بعد از اینکه بزرگان میفهمن اگه اشتباه نکنم استارک ها به ایشون حمله میکنن و شکستش میدن و تمام سوابق موجود از ایشون و راجب ایشون هرچی که هست از همه جا پاک میشه تا کسی راجبش نفهمه و نشنوه به قول خودمون ماست مالی میشه

حالا بیایم سراغ نایت کینگ سریال که به اعتقاد من همون اولی هست
خیلی ها میگن هدفی پشت کارشه یکی دو خط از شون نوشتم بالا و اون سیمبل واقعا شبیه آژدها های نماد تارگرین ها شدن چیز جالبیه هرچند هرچی گشتم
غیر اینکه شبیه سجل تارگرین هاست چیز جالب دیگه ای پیدا نکردم یه جاهی هم اشخاصی گفتن که این نماد اصلا معنی نداره و همونطور که قبلا توی فلش بک های برن دیدیم توسط بچه های جنگل استفاده میشده و اینکارش یه جور نشان از عصبانیتش به اون هاست و صرفا برای توهین به اونا استفاده میکنه.
متاسفانه هیچ جای ذکر نشده که این نمیاد بچه های جنگل چه معنی نداره شاید چرخه طبیعت باشه نشان از اینکه زندگی یک چرخه است و یه نقل قول خوب از بتل استارگالکتیکا که همچین حالتی داشت: «all this has happened before and it will happen again» تمامی اینا قبلا اتفاق افتاده و دوباره قراره اتفاق بی افته. شایدم اون چرخی هست که دنریس هی میخواد بشکنه و خودش بالا بشینه
به هر حال اگر قرار باشه تئوری که برن نایت کینگ هست و برن همونی هست که دیوار رو میساز و برن اونی هست که شاه دیوانه رو یدوانه میکنه پس کل وستروس میشه یه لوپ زمانی تمام اتقاقات پشت از قبل معلوم هستن نایت کینگ از این سمبول برای این استفاده میکنه که بگه توی یه چرخه زمانی گیر افتادیم مو اینا

فن تئوری خیلی زیاده یه سری میگن نجات دهنده جانه یه سری میگن دنی یه یه سری میگن جیمیه یه سری میگن قرار نیست جنگنده خوبی باشه کافی لیدر خوبی باشه و تریون لیدر خوبیه حتی یه سری بجناب تیون گریجوری aka ریک هم میگن نجات دهنده
خلاصه اینکه بقیه دوستان هم شرکت بکنید تئوری هاتون رو بگید حتی اگه به نظر خودتون امکان پذیر نیست به هرحال این یه بازیه و همه مون توش هشتیم:Smiley41:

پ.ن: یادی بکنم از آرین عزیز که همیشه این جور مواقع تئوری های جالبی ارائه میداد

دو تا برن تو این سریال وجود داره
اولی برن سازنده که دویار و وینترفل و یک قلعه دیگه ساخته این جداست
اما یک تئوری میگه برن تو زمان سفر کرده و باعث بوجود اومدن این انتخاب ها شده وطی این سفرها نایت کینگی که الان هست
به طریقی برن به نایت کینگ تبدیل میشه این نکته واقعی بودنش خیلی سخته
ولی سفر دز رمان رو میشه اثتبات کرد این رو قبلا گفتم
با نحوه کشته شدن و دیوانه شدن هودور در نوجوانی که در اخرین قسمت اپیزود Door نشون داده میشه
اگر اپیزود رو دیده باشید می دونید هودوری که هنوز کودک بود اتفاقاتی که در اینده براش رخ میده رو می بینه

دو تئور یدیگه هست که میگه :
چرا نایت کینگ به راحتی جان اسنو رو نکشته ؟
این نایت کینگ حودش فرمانده نایت واچ بوده بعد نایت کینگ شده و قصد داره جان رو به عنوان نایت کینگ بعدی انتخاب کنه
به همین فعلا با کشتن جان اسنو کاری نداره انگار سیر تککاملی داره این حلقه

دوم اینکه نایت کینگ یک نایت کوئین داشته که الان نیستش این رو به دو دلیل نیاز داره
یکی بوجود اوردن وایت واکرها ولی الان این کوئین رو نداره احتمال میدن کشته شده باشه
و یا اسیر شده باشه و در سرداب وینترفل نگهداری میشه و میخواد نایت کوئین خودش رو ازاد کنه

سوم قبلا خاندان کرستر فرزندان پسر خودشون رو به عنوان پیشکش به نایت کینگ میدادن
ولی این چرخه الان شکسته شده و دیگه نمی تونه وایت واکر درست کنه و این قول قرار شکسته شده
و به همین دلیل به وستروس حمله کرده و علامت ها هم همین پیام رو می رسوند که قولی شکسته شده و باید تاوان پس داد

چهارم ربطی به ایده دومی داره نایت کینگ الان نایت کوئینی نداره و نیاز به یک کوئین داره
و قصد دار یکی از زیبارویان وستروس رو به عقد خودش در بیاره حالا معلوم نیست کیه
امیدورام سرسی باشه چرا که بهش میاد نایت کوئین باشه
احتمال اینکه این عنوان به دنریس برسه هم خیلی زیاده شاید هم چند کوئین اختیار کنه

احتمال هر تئوری برای سریال ممکنه فقط باید دید چه طور بازی میخوریم
البته یک احتمال دیگه هم وجود داره که ارائه میدم

lady snow
04-19-2019, 01:23 AM
THor@
شاید اون نایت کینگ استارک همجنسگرا بوده. عاشق آدر مرد شده :Smiley36:
این تئوری که نایت کینگ دنبال شاهزاده قول داده شده هست خیلی جالب بود. از بقیه تئوریها بهتر هست. عده ای هم میگفتن دنبال پسر گیلی هست چون بهش قول داده بودنش. که اصن با عقل جور درنمیاد. چون کرستر همچین آدم مهمی نبوده که بخاطر بچش همچین جنگی درست بشه. نمیدونم شایدم بوده که تونسته با نایت کینگ قرارداد ببنده
من ترجیح میدم نایت کینگ دنبال نغمه آتش و یخ یعنی جان باشه. با توجه به روحیه جان منتظر یه فداکاری خیلی بزرگ از جانب اون هستم. مثلا بره بهش بگه بیا خودمون دوتایی مشکل رو حل کنیم. (حالا نه انقدر خودمونی). مثلا از طریق برن باهاش ارتباط برقرار کنه
و اگر منطقی فکر کنیم با اون همه قدرت جادویی که نایت کینگ داره نباید به همین راحتی با این بچه بازیا از بین بره مثلا با شیشه اژدها شمشیربازی اینچیزا. (تئوری شمشیر جان و کشتن دنریس...) شاید برای همین هم در دوره قبلی شب طولانی زنده مونده.
و شعار استارکها رو داریم که همیشه منتظر بودن که نایت کینگ دوباره برگرده؟ چرا؟
به نظرم اینکه دوره قبلی شاه شب با وجود شکست خوردن از آزورآهای کشته نشده کلید همه معماهاست. وقتی شکستش دادن چرا نکشتنش که راحت شن؟ چرا با ترس به زندگی ادامه دادن؟ اما برای فهمش مجبوریم منتظر جورج مارتین بمونیم.
قبلا میگفتن این علامت بچه های جنگل شبیه کهشکان راه شیری هست. ولی اینبار که آتیشش زدن خیلی بیشتر شبیهه اژدها شده.
احتمالا در سریال از راز این علامتها هم پرده باری نخواهد شد
سریال راحتترین راه رو برای پیشبرد داستان انتخاب کرده و تمام این تئوریهایی که داریم ازش حرف میزنیم اصلا در سریال اتفاق نخواهد افتاد.

Tha Real Nigga@
بله تو کتاب نایت کینگ تارگرین نیست. دوره اول که تارگرینها نبودن. اون یکی هم که استارک بود
تو سریال هم نایت کینگ همونه که بچه ها ساختنش. با توجه به نکته ای که قبلن گفتم. سریال راحتترین مسیر برای رسیدن به پایان انتخاب کرده.

ESajad@
از نایت کوئین شد سرسی خیلی خوشم اومد. خیلییی خوب بود :Smiley14:

ESajad
04-19-2019, 03:22 AM
THor@
شاید اون نایت کینگ استارک همجنسگرا بوده. عاشق آدر مرد شده :Smiley36:
این تئوری که نایت کینگ دنبال شاهزاده قول داده شده هست خیلی جالب بود. از بقیه تئوریها بهتر هست.
عده ای هم میگفتن دنبال پسر گیلی هست چون بهش قول داده بودنش. که اصن با عقل جور درنمیاد. چون کرستر همچین آدم
ESajad@
از نایت کوئین شد سرسی خیلی خوشم اومد. خیلییی خوب بود :

از وقتی سریال شروع شده خیلی ذهنم سمت پسر گیلی میره نمیدونم چرا
یک پازل حل نشده است نایت کینگ به راحتی میتونه مرده ها رو زنده کنه
به چه دلیل بچه های انسان به وایت واکر تبدیل می کنه

یک جا ملیساندار با دنریس در مورد شاهزاده وعده داده شده صحبت میکردن
ملیساندار فکر میکرد که این شاهزاده فقط مرد باشه و استنیس می تونه باشه
اما میساندی حرفش رو تصحیح می کنه و میگه تو زبان وارلرین می تونه هم مرد باشه هم زنه جنسیت نداره
ریگار هم فکر میکرد شاهزاده وعده داده شده یک تارگرین باشه و این شخص خودشه
اینجا دو تا تارگرین داریم یکی جان و دنریس هر دو تارگرین هستند البته جان نیمی استارکه
پس ممکنه این شاهزاده دنریس باشه اما تارگرین ها همیشه می گفتند اژدها سه سر داره
پس ممکنه یکی باشه که از قلم افتاده باشه

lady snow@
الان سنگدل تر از سرسی نداریم گزینه مناسب برای تایت کینگه همینه
البته رفتار دنریس هم داره به سمتی میره که ممکنه یک سرسی جدید باشه

тнor
04-19-2019, 03:16 PM
دو تا برن تو این سریال وجود داره
اولی برن سازنده که دویار و وینترفل و یک قلعه دیگه ساخته این جداست
اما یک تئوری میگه برن تو زمان سفر کرده و باعث بوجود اومدن این انتخاب ها شده وطی این سفرها نایت کینگی که الان هست
به طریقی برن به نایت کینگ تبدیل میشه این نکته واقعی بودنش خیلی سخته
ولی سفر دز رمان رو میشه اثتبات کرد این رو قبلا گفتم
با نحوه کشته شدن و دیوانه شدن هودور در نوجوانی که در اخرین قسمت اپیزود Door نشون داده میشه
اگر اپیزود رو دیده باشید می دونید هودوری که هنوز کودک بود اتفاقاتی که در اینده براش رخ میده رو می بینه

دو تئور یدیگه هست که میگه :
چرا نایت کینگ به راحتی جان اسنو رو نکشته ؟
این نایت کینگ حودش فرمانده نایت واچ بوده بعد نایت کینگ شده و قصد داره جان رو به عنوان نایت کینگ بعدی انتخاب کنه
به همین فعلا با کشتن جان اسنو کاری نداره انگار سیر تککاملی داره این حلقه

دوم اینکه نایت کینگ یک نایت کوئین داشته که الان نیستش این رو به دو دلیل نیاز داره
یکی بوجود اوردن وایت واکرها ولی الان این کوئین رو نداره احتمال میدن کشته شده باشه
و یا اسیر شده باشه و در سرداب وینترفل نگهداری میشه و میخواد نایت کوئین خودش رو ازاد کنه

سوم قبلا خاندان کرستر فرزندان پسر خودشون رو به عنوان پیشکش به نایت کینگ میدادن
ولی این چرخه الان شکسته شده و دیگه نمی تونه وایت واکر درست کنه و این قول قرار شکسته شده
و به همین دلیل به وستروس حمله کرده و علامت ها هم همین پیام رو می رسوند که قولی شکسته شده و باید تاوان پس داد

چهارم ربطی به ایده دومی داره نایت کینگ الان نایت کوئینی نداره و نیاز به یک کوئین داره
و قصد دار یکی از زیبارویان وستروس رو به عقد خودش در بیاره حالا معلوم نیست کیه
امیدورام سرسی باشه چرا که بهش میاد نایت کوئین باشه
احتمال اینکه این عنوان به دنریس برسه هم خیلی زیاده شاید هم چند کوئینی اختیار کنه

احتمال هر تئوری برای سریال ممکنه فقط باید دید چه طور بازی میخوریم
البته یک احتمال دیگه هم وجود داره که ارائه میدم

ببنید اگر برن باعث اون اتفاقات گذشته شده پس همه اینا توی لوپ زمانی هستن در واقع مثل هودور که از قبل اتفاق اقتاده بود و برن دوباره انجامش داد
به این عکس توجه کنید
http://picoup.ir/images/45277884669653598519_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=45277884669653598519.jpg)
همه مون میدونیم که استارک ها ادم های خیلی مغروری نیستن که اینجوری حمل بشن پس احتمال اینکه این برندون هم فلج باشه هست

البته راجب این تئوری که شما گفتین نایت کینگ هم یک استارکه و اگه برداشتم از حرفا تون درست باشه نایتز کینگ شده نایت کینگ
یک جنبه دیگه هم داشت و اون رو اینطوری توصیف میکردن که وقتی نایتز کینگ با نایت کویین در رابطه بوده بلاخره این رابطه به یک ثمره میرسه و نایت کویین حامله میشه وقتی که به نایتز کینگ حمله میکنن و اونا رو شکست میدن اون رهبر خاندان استارک ها که اگه اشتباه نکنم اونم اسمش برندون بوده دلش نمیاد بچه رو بکشه و بزرگش میکنه چون بچه هم ظاهر انسانی داشته با خیال راحت بین انسان ها بزرگش میکنه بعد اون بزرگ میشه و برای خودش زن میگیره و بچه دار میشه و میگن یکی از دلایل گذاشته شدن اسم آیس بر روی شمشیر خاندان استارک ها هم همین از یخ بودن شون بوده
و حتی یکی از رهبران خاندان استارک به چشم یخی مشهور بوده.
ولی با گزینه سومت مخالفم چون نایت کینگ خیلی قبل تر از اینکه کرستر کشته بشه خودش رو نشون داد و داشت لشکر جمع میکرد حتی خیلی قبلتر از اینکه اژدها ها متولد بشن یا خیلی قبلتر از اینکه ند استارک کشته بشه و دود مان استارک ها تقریبا به باد بره بخواد انتقام فامیل هاش رو بگیر
برای چهارم اگه بچه دنی یو جان باشه چی:Smiley36:

тнor
04-19-2019, 03:24 PM
THor@

ESajad@
از نایت کوئین شد سرسی خیلی خوشم اومد. خیلییی خوب بود :Smiley14:

الان سنگدل تر از سرسی نداریم گزینه مناسب برای تایت کینگه همینه
البته رفتار دنریس هم داره به سمتی میره که ممکنه یک سرسی جدید باشه
همون جریان اینکه برای تبدیل شدن به وایت واکر و یا همون ادر بچه بودن نیاز هست احتمال اینکه دنی یا سرسی باشه خیلی کم میشه
من که هنوزم فکر میکنم یه بچه است به احتمال زیاد چون هنوز بچه شخصیتش شکل نگرفته و یا اینکه هنوز بدنش توی مرحله رشد هست و میتونه تغییر درش ایجاد بشه برای همین مجبور بچه استفاده کنه
و چون نایت کینگ سبز بنی داره و میتونه اتفاقات رو از قبل ببینه شاید برای همین به حرکت در اومده چون دقیقا میدونه کی و کجا به خاسته اش میرسه

ولی کیه که دوست نداشته باشه سرسی یخی بشه:Smiley14:

codec_pack
04-19-2019, 07:18 PM
کارگردان قسمت اول گفته نایت کینگ از این علامت برای مسخره کردن کودکان جنگل استفاده میکنه و یه جورایی به مقدساتشون توهین میکنه!

тнor
04-19-2019, 10:38 PM
کارگردان قسمت اول گفته نایت کینگ از این علامت برای مسخره کردن کودکان جنگل استفاده میکنه و یه جورایی به مقدساتشون توهین میکنه!
درسته مثل اینکه توی سریال قراره همچین باشه به نظر من که بلد نیستن بهش بپردازن
ما این سمبل ها رو درست از دقایق اول سریال داریم مطمعنن اگه چیزی درون شون نهفته نبود سریال بهاش شروع نمیشد
90 درصد تئوری های که توی اینترنت ساخته پرداخته میشن فقط ممکنه توی کتاب رخ بدن
چون واقعا نویسنده ها از لحاظ داستانی نمیتونن به پای مارتن برسن در واقع تا جای که مارتین گفته پایان کتاب و سریال یکیه مثلا حساب کنیم سریال ختم بشه به مرگ یکی از کارکتر ها و دیگری رو تخت بشینه کتاب هم همین میشه ولی اینکه سیر داستان تا اون موقع چه خواهد بود کاملا فرق خواهند داشت احتمال اینکه سیر داشتان ها شبیه هم باشه واقعا کم هست امیدوارم مارتین زنده بمونه و کتاب هاش رو تموم کنه

راجب این سمبل که استفاده شد در اخر قسمت قبل اگر نویسنده گان واقعا هیچ ایده ی جداگانه ای نداشته باشن همون ممکنه توهین باشه یا یک یاد اور که چطور خودش رو وسط همچین شکل مارپیچی وسط سینه اش ابسیدین فرو کردن درست شبیه همین بچه که از وسط سینه اش با میخ کوبیده بودنش بیه دیوار قسمت اول هم همچین کاری با یه بچه دیگه کرده بودن فقط سمبل ش فرق داشت.
البته یه سری هم میگن که شاید اشاره باشه به اونجایی که نایت کینگ رو ساختن و مثل اینکه درخت ویروود اصلی اونچاست شاید با سوزندن اون درخت مشکل حل بشه و نایت کینگ از بین بره چون منبع قدرتش اونچاست.

البته یه جا های هم زمزمه های از اینکه ممکنه شاه شب زحمت بکشه و مرده های ه زیر فینترفل دفن شده اند رو زنده کنه تواناییش رو که داره و اگر همچین چیزی اتفاق بی افته ممکنه اون صحنه ای که اریا رو دیدیم که توی سردابه های وینترفل از یه چیزی فرار میکرد اتفاق بی افته

ESajad
04-20-2019, 01:13 AM
ببنید اگر برن باعث اون اتفاقات گذشته شده پس همه اینا توی لوپ زمانی هستن در واقع مثل هودور که از قبل اتفاق اقتاده بود و برن دوباره انجامش داد
به این عکس توجه کنید
http://picoup.ir/images/45277884669653598519_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=45277884669653598519.jpg)
همه مون میدونیم که استارک ها ادم های خیلی مغروری نیستن که اینجوری حمل بشن پس احتمال اینکه این برندون هم فلج باشه هست

البته راجب این تئوری که شما گفتین نایت کینگ هم یک استارکه و اگه برداشتم از حرفا تون درست باشه نایتز کینگ شده نایت کینگ
یک جنبه دیگه هم داشت و اون رو اینطوری توصیف میکردن که وقتی نایتز کینگ با نایت کویین در رابطه بوده بلاخره این رابطه به یک ثمره میرسه و نایت کویین حامله میشه وقتی که به نایتز کینگ حمله میکنن و اونا رو شکست میدن اون رهبر خاندان استارک ها که اگه اشتباه نکنم اونم اسمش برندون بوده دلش نمیاد بچه رو بکشه و بزرگش میکنه چون بچه هم ظاهر انسانی داشته با خیال راحت بین انسان ها بزرگش میکنه بعد اون بزرگ میشه و برای خودش زن میگیره و بچه دار میشه و میگن یکی از دلایل گذاشته شدن اسم آیس بر روی شمشیر خاندان استارک ها هم همین از یخ بودن شون بوده
و حتی یکی از رهبران خاندان استارک به چشم یخی مشهور بوده.
ولی با گزینه سومت مخالفم چون نایت کینگ خیلی قبل تر از اینکه کرستر کشته بشه خودش رو نشون داد و داشت لشکر جمع میکرد حتی خیلی قبلتر از اینکه اژدها ها متولد بشن یا خیلی قبلتر از اینکه ند استارک کشته بشه و دود مان استارک ها تقریبا به باد بره بخواد انتقام فامیل هاش رو بگیر
برای چهارم اگه بچه دنی یو جان باشه چی:
Smiley36:

عکس جالبی بود دیوار برن معروف به سازنده ساخته
اما اشاره نشده که برن سازنده فلج بوده اگر قرا باشه این لوپ زمانی باشه
یعنی تمام اتفاقات زمانی سریال ممکنه برای چندین بار رخ داده باشه و برن سعی می کنه اشتباهات خودش رو برطرف کنه

ببیند دو تا نایت کینگ داریم یکی که در شب طولانی بوده یکی که فرمانده نایت واچ بوده
نایتز کینگ توسط ازورهای شکسته داده میشه اگر کشته باشه که هیچ اما اگر فقط شکست داده شده و به سرزمین های همیشه یخ بندان
تبعید شده باشه ممکنه این نایت کینگ همون فرد اصلی داستان شب طولانی و ازور اهای باشه

دقیقا به این عکس توجه کنید :

http://uupload.ir/files/gl0_white_walker_leaders_thirteen_at_temple.jpg

اما اینجا دوزاده شخص پشت سر نایت کینگ قرار دارند و شاه شب خودش سیزدهمی میشه
همین سرنخ می تونه استارک بودن شاه شب رو برملا کنه شاید دلیلی محکمی نباشه

کلا داستان و حوادث سربال با کتاب خیلی فرق داره الان باید این رو در نظر بگیریم
که ممکنه سازندگان سریال شاه شب متفاوتی رو برای سریال بوجود اوردن
چرا که تا اینجا دیده کتاب ملاک نیست فیلمنامه سازندگان سریال حوادث رو پیش می بره

شاه شب ویژگی های خاص خودش رو داره به راحتی نمی تونه بین مردم زندگی کنه
چشم های ابی بدن سفید مثل شیر باعث میشه که ادم های عادی متفاوت باشه
مثل این عکس :

http://uupload.ir/files/paa_baby.jpg

حتی اگر شاه شب به طریقی به تونه زاد ولد کنه می تونه وایت واکر بسازه
تبدیل انسان به زامبی رو میگم وایت واکر اما تبدیل مرده به زامبی رو میگن وایت

خیلی قبل بعضی از مردم وستروس نایت کینگ رو پرستش میکردن و براش قربانی می دادن
کرستر بچه های پسرش رو به وایت واکرها می داد تا بتونه در کنارشون زندگی کنه یک جور معامله باهاشون داشت
تا قبل از اینکه گیلی پسرش رو برداره و فرار کنه کلا این سرنوشت پسر گیلی یک معماست
درسته اتفاقاتی که باعث شد با نایت کینگ و وایت واکرها اشنا بشیم قبل از کشته شدن ند استارک
و حتی قبل از این بود که دنریس صاحب اژدها میشه
کلا هیچ کس هدف اصلی نایت کینگ رو نمیدونه فقط می دونیم قصد داره که شمال دنیا رو فتح کنه همین
و همه رو به گذارندن یک زمستان طولانی محکوم کنه

тнor
04-20-2019, 01:52 AM
عکس جالبی بود دیوار برن معروف به سازنده ساخته
اما اشاره نشده که برن سازنده فلج بوده اگر قرا باشه این لوپ زمانی باشه
یعنی تمام اتفاقات زمانی سریال ممکنه برای چندین بار رخ داده باشه و برن سعی می کنه اشتباهات خودش رو برطرف کنه

ببیند دو تا نایت کینگ داریم یکی که در شب طولانی بوده یکی که فرمانده نایت واچ بوده
نایتز کینگ توسط ازورهای شکسته داده میشه اگر کشته باشه که هیچ اما اگر فقط شکست داده شده و به سرزمین های همیشه یخ بندان
تبعید شده باشه ممکنه این نایت کینگ همون فرد اصلی داستان شب طولانی و ازور اهای باشه

دقیقا به این عکس توجه کنید :

http://uupload.ir/files/gl0_white_walker_leaders_thirteen_at_temple.jpg

اما اینجا دوزاده شخص پشت سر نایت کینگ قرار دارند و شاه شب خودش سیزدهمی میشه
همین سرنخ می تونه استارک بودن شاه شب رو برملا کنه شاید دلیلی محکمی نباشه

کلا داستان و حوادث سربال با کتاب خیلی فرق داره الان باید این رو در نظر بگیریم
که ممکنه سازندگان سریال شاه شب متفاوتی رو برای سریال بوجود اوردن
چرا که تا اینجا دیده کتاب ملاک نیست فیلمنامه سازندگان سریال حوادث رو پیش می بره

شاه شب ویژگی های خاص خودش رو داره به راحتی نمی تونه بین مردم زندگی کنه
چشم های ابی بدن سفید مثل شیر باعث میشه که ادم های عادی متفاوت باشه
مثل این عکس :

http://uupload.ir/files/paa_baby.jpg

حتی اگر شاه شب به طریقی به تونه زاد ولد کنه می تونه وایت واکر بسازه
تبدیل انسان به زامبی رو میگم وایت واکر اما تبدیل مرده به زامبی رو میگن وایت

خیلی قبل بعضی از مردم وستروس نایت کینگ رو پرستش میکردن و براش قربانی می دادن
کرستر بچه های پسرش رو به وایت واکرها می داد تا بتونه در کنارشون زندگی کنه یک جور معامله باهاشون داشت
تا قبل از اینکه گیلی پسرش رو برداره و فرار کنه کلا این سرنوشت پسر گیلی یک معماست
درسته اتفاقاتی که باعث شد با نایت کینگ و وایت واکرها اشنا بشیم قبل از کشته شدن ند استارک
و حتی قبل از این بود که دنریس صاحب اژدها میشه
کلا هیچ کس هدف اصلی نایت کینگ رو نمیدونه فقط می دونیم قصد داره که شمال دنیا رو فتح کنه همین

منم میدونم دوتا نایت کینگ هست که اونی که اصلیت استارکی داره نایتز کینگ هست
همونطور که پست قبلی گفته بودید نایتز کینگ با یه دختره اشنا میشه عاشق میشه
طبق افسانه ها میره شمال دیوار یه حکومت ظالمانه ای تشکیل میده ادم قربانی میکنه تا زمانی که مردم آزاد و لرد شمال علیه اش دست به کار بشن اگه اشتباه نکنم سیزده سال حکومت میکنه طبق گفته ها با جادو جمبل هم نایت واچ رو تحت کنترل در میاره تا هیچ کسی نتونه چوغلیش رو بکنه و به بقیه اطلاع بده
بعدش رو هم توضیح دادم که شکستش میدن و اون حالا یا میمیره یا فرار میکنه
ولی طبق یک سری تئوری ها ایشون قبل از اینکه به پایان کارش برسه با اون زنی که عاشقش میشه صاحب بچه میشه و اگه تئوری که شما راجبش گفتی درست باشه و اون زنی که عاشقش میشه وایت واکر باشه پس بچه حاصله دورگه انسان و واست واکر هست در راستای این تئوری به چندتا از نام های استارک ها اشاره کردم که یکشی همون بنده خداا که بهش میگفتن چشم یخی

اون دوازده شخص اصلا ربطی ندارن به موضوع ممکنه تعداد بیشتر هم باشه و اگه حساب کنی بچه کرستر که اون لحظه داره تبدیل میشه میشه چهاردمین وایت واکر یا همون آدر کتاب اون جریان سیزدهی که شنیدیی نایتز کینگ سیزدهمین فرن=مانده نگهابانان شب بوده و به تعداد وایت واکر های توی عکس ربطی نداره
اگه یه حساب سرانگشتی بکنیم و بگیم کرستر بیست تا زن داشته و حداقل سالی از این زنا ده تا شون حامله میشدن و از از این ده تا دوتا شون پسر میشدن که همون مقداری که توی فلیم نشون دادن یه دونه همون پسره که بردن سرزمین همیشه زمستان و یدونه هم پسر گیلی. توی 5 سال کرستر بهشون ده تا بچه داده که بازم تعداد وایت واکر ها رو از اونچه که توی عکس دیدیم بیشتر میکنه

نایتز کینگ فقط چندین سال به نایت واچ حکومت کرده و توسط مردم آزاد استارک ها باهم شکست میخوره
نایت کینگ اورنده شب طولاانی بوده که توسط آزوراهای شکست میخوره و به احتمال زیاد همین شخصی هست که دوباره برگشته

ESajad
04-21-2019, 12:49 AM
ولی طبق یک سری تئوری ها ایشون قبل از اینکه به پایان کارش برسه با اون زنی که عاشقش میشه صاحب بچه میشه
و اگه تئوری که شما راجبش گفتی درست باشه و اون زنی که عاشقش میشه
وایت واکر باشه پس بچه حاصله دورگه انسان و واست واکر هست
در راستای این تئوری به چندتا از نام های استارک ها اشاره کردم که یکشی همون بنده خداا که بهش میگفتن چشم یخی

طبق حرف شما این تئوری رو دیشب از یک سایت خارجی خونده بودم گفتم شاید جالب باشه
تا اینجا که شما گفته بودید استارکی که با یک وایت واکر ازدواج می کنه صاحب یک پسر میشه
به دلایلی پسر این نایت کینگ توسط برن سازنده به فرزند خواندگی گرفته میشه
و خون نایت کینگ با خون استارک ها در طول زمان ترکیب میشه و این به عنوان یک پیمان می مونه
جان اسنو ترکیبی یخ از وایت واکر و استارک از طرف مادر و اتش تارگرین از طرف پدر برخورداره
چیزی که از قبل بود جان اسنو نیمی تارگرین و نیمی استارکه
اما ازدواج یک تارگرین که نماد داتش و یک استارک وایت واکر باعث شده این پیمان از بین بره
به همین دلیل داستان تایت کینگ توسط ننه بچه ها براشون گفته میشه

تئوری دوم :
برندون استارک برای اینکه بین نایت کینگ و استارک ها صلح برقرار کنه با وایت واکر ازدواج می کنه
و دیوار رو می سازه و قلمری انسوی دیوار رو برای وایت واکرها و شمال و حد دیوار رو برای انسات ها باقی میذارند

تئوری های چندان قابل قبولی نیستند اگر بشه ربطی و دلیل درستی براشون پیدا کرد نئوری اول خیلی جالبه

тнor
04-22-2019, 12:05 AM
امروز به چندتا تصویر جالب دیدم تئوری خوبی میتونه باشه حتی ممکنه فکت باشه حالا ببینیم نظر شما دوستان عزیز چیه

http://picoup.ir/images/25883080961762550907.jpg (http://picoup.ir/)
http://picoup.ir/images/33280283286885644416.jpg (http://picoup.ir/)
http://picoup.ir/images/96803815921986839835.jpg (http://picoup.ir/)http://picoup.ir/images/93721436393635419068.jpg (http://picoup.ir/)
http://picoup.ir/images/97562625220409246558.jpg (http://picoup.ir/)

تئوری جدید که بهش برخوردم اینکه شاه شب توی شمال دیوار ساخت شده و و اگه به تصاویر دقت کنید این دختی که زیرش ساخته شده کاملا از بین رفته و رنگش هم سیاه شده این تعوض رنگ رو ارتباط میدن به اینکه شاه شب قدرتش رو داره از این درخت میگیره و احتمال زیاد باید این درخت اول از بین بره حتی ممکنه که مثل کلاغ سه چشم زیر اون درخت واسه خودش خونه زندگی داشته باشه
البته به این هم توجه کنید درخت مذکور درخت ویروود هستش و این درخت چه زمستان چه تابستان نه رنگ سفید ساقه اش عوض میشه نه قرمزی برگ هاش، چون خودش جادویی هست پس به احتمال زیاد با جادوی سیاه آلوده شده.
از این پارتش که بگذریم به اونجا میرسیم که شمال محل سکونت استارک هاست و حتی در طول زمان تا قبل از تسلیم شدن شون به تارگریان ها شاه های شمال یا همون استارک ها رو شاه زمستان میخوندن و این پسره هم که تبدیل شد به شاه شب به احتمال 99 درصد خودش هم شمالی و استارک هست حتی ممکنه دلیل اینکه بین اون همه ادم توی قلعه امبر ها لرد شون رو به میخ کشید منظورش این بود که به بقیه بگه منم لرد بودم و وسط همچین مارپیچی من تبدیل کردن و برای همین اون شکل مارپیچ رو درست کرده شاید چون کسی نیست که زبونش رو بفهمه داره با زبان اشاره یا همچین چیزی به بقیه میخواد بگه که کی هست

KING STANNIS بابک بیا چندتا تئوری هم تو بگو:Smiley36:

Star of GT
04-22-2019, 12:04 PM
به نظرتون آریا میتونه صورت وایت واکرها رو هم بگیره؟
اگه بتونه بگیره که میتونه راحت به نایت کینگ نزدیک بشه و با خنجرش بکشدش

тнor
04-22-2019, 12:12 PM
سوال جالبیه
منم دوست دارم بدونم
ولی به نظر من مشکل اصلیه که میتونه داشته باشه اینه که این مرده ها رو مثل یه هایو مایند کنترل میکنه
دراقع اینا از خودشون هیچ اختیاری ندارن پس یکی بهش نزدیک بشه قشنگ متوجه میشه و وقتی نتونه بهش دستور بده یا کنترلش بکنه سریعا عکسل العمل نشون میده شما حساب کن وقتی یکی خلاف جهت رانندگی میکنه ایا همه متوجه میشن یا نه
البته احتمال اینم هست صورت شون رو بگیره و بپوشه روی خودش دیگه کنترل نداشته باشه چون صورت هرکی رو که میگیرن کل بدنش رو میگیرن و انگار یارو هرچی که هست اینا هم هون میشن ممکنه کنترلش از بین بره

lady snow
04-23-2019, 03:21 PM
شنیدین یه عده دارن میگن شاه شب تو وینترفل نیست پرواز کرده سمت کینزلندینگ :Smiley39: ولی من بی صبرانه منتظر رقص اژدهایان در آسمان وینترقل هستم

سربازای نایت کینگ با جادو حرکت میکنن و فک نکنم آریا بتونه از چهرشون استفاده کنه. ازون طرفم توانایی نایت کینگ اونقدر هست که بتونه نزدیک شدن یه انسان رو تشخیص بده

Star of GT
04-23-2019, 04:08 PM
سربازای نایت کینگ با جادو حرکت میکنن و فک نکنم آریا بتونه از چهرشون استفاده کنه. ازون طرفم توانایی نایت کینگ اونقدر هست که بتونه نزدیک شدن یه انسان رو تشخیص بده

مگه آریا از چیزی غیر از جادو استفاده میکنه؟ اونم از جادو استفاده میکنه دیگه
ازون طرفم آریا هم این توانایی رو داره که وقتی صورت کسی رو بگیره کل هیکل طرف رو کپی برداری کنه (حتی طرز فکرش)

ESajad
04-23-2019, 07:11 PM
شنیدین یه عده دارن میگن شاه شب تو وینترفل نیست پرواز کرده سمت کینزلندینگ :Smiley39: ولی من بی صبرانه منتظر رقص اژدهایان در آسمان وینترقل هستم

اگر این ایده درست باشه
قیافه سرسی بعد دیدن نایت کینگ و دراگون زامبی دیدنیه
قسمت لذت بخشی میشه

lady snow
04-24-2019, 11:27 PM
اگر این ایده درست باشه
قیافه سرسی بعد دیدن نایت کینگ و دراگون زامبی دیدنیه
قسمت لذت بخشی میشه

آره. تهش هم بشه نایت کویین. دیگه اوج لذته :Smiley36:

The Vaiper
04-25-2019, 03:10 AM
دوستان این تئوری که میگه برن استارک ؛ همون شاه شب هست به نظرتون چقدر احتمالش هست؟

الان بین برن و شاه شب یه ارتباطی مثل هری پاتر ایجاد شده ؛ هرچی که برن می بینه احتمالا شاه شب هم می بینه به خاطر اون نشانی که روی دست برن هست

ShInOdA
04-25-2019, 01:03 PM
دوستان این تئوری که میگه برن استارک ؛ همون شاه شب هست به نظرتون چقدر احتمالش هست؟

الان بین برن و شاه شب یه ارتباطی مثل هری پاتر ایجاد شده ؛ هرچی که برن می بینه احتمالا شاه شب هم می بینه به خاطر اون نشانی که روی دست برن هست
خود بازیگر برن رد کرده این تئوری رو

lady snow
04-26-2019, 10:38 PM

این تئوری سرشار از تناقض و توهم هست.

ESajad
04-27-2019, 01:16 AM
برن قدرت وارگ کردن در حیوانات و ادم ها رو داره ولی وایت واکرها رو نمی تونه کنترل کنه
اگر یادمون باشه وایت وتکرها از تبدیل ادم زنده به وایت واکر درست میشن حتی خود نایت کینگ قبلا یک انسان بوده
ایا این امکان داره که برن بتونه تو وجود وایت واکرها و تایت کینگ نفود کنه و اونا رو کنترل کنه

دوم اینکه اگر شاه شب تو نبرد وینترفل حضور نداشته باشه که هنوز مشخص نیست ؟
کجا میتونه باشه ایا ممکنه نقشه متفاوتی رو در نظر داشته باشه
بعد از وینترفل سرزمین های خیلی زیادی وجود داره که هنوز پای وایت واکرها به اونجا کشیده نشده تازه رسیدن به وینترفل
اگر این رو در نظر بگیریم که شاه شب بتونه این نعداد افراد رو به ارتش اضافه کنه به راحتی میتونه هر جایی رو فتح کنه

The Vaiper
04-27-2019, 08:22 PM
دوستان به نظرتون هدف اصلی نایت کینگ چیه؟

به نظرتون اینکه همه رو تبدیل به واکر بی روح و وحشی کنه هدفشه ؟ یعنی اینقدر هدف ابتدایی و ساده؟
همچین هدفی در سطح سریال هست؟ در این صورت چه فرقی با مرده متحرک داره؟

ESajad
04-27-2019, 08:41 PM
دوستان به نظرتون هدف اصلی نایت کینگ چیه؟

به نظرتون اینکه همه رو تبدیل به واکر بی روح و وحشی کنه هدفشه ؟ یعنی اینقدر هدف ابتدایی و ساده؟
همچین هدفی در سطح سریال هست؟ در این صورت چه فرقی با مرده متحرک داره؟

هدف نایت کینگ دو تا سه گزینه بیشتر نیست
اول اینکه انتقامی از فرزندان جنگل می تونه باشه که باعث شدن وایت واکرها ساخته بشن
دوم هدف اسونتر و که همون نابود کردن انسان ها و کنترل وستروس
سوم هم هدفی که هنوز مشخص نیست و یک ایده است
پیدا کرده نایت کوئینی که از سال های قبل در وستروس به اسارت گرفته شده شاید هم دنبال یک نایت کوئین جدیده
یک هدف هم وجود داره که با وجود اومدن اژدها بالانس طبیعت بهم ریخته و با نابودی اژدها طبیعت به روال عادی خودش بر میگرده
این ایده چندان جالب و قابل قبول نیست

Star of GT
04-29-2019, 12:54 PM
توی کل دوران عضویتم تو این سایت یه تئوری از خودم درآوردم که نصفش درست دراومد خخخخ
فقط نمیدونم بین اون همه زامبی آریا چجوری رفت پیش نایت کینگ ( احتمال داره که اون نصفه ی تئوری منم درست بوده باشه؟ )

тнor
04-29-2019, 10:02 PM
توی کل دوران عضویتم تو این سایت یه تئوری از خودم درآوردم که نصفش درست دراومد خخخخ
فقط نمیدونم بین اون همه زامبی آریا چجوری رفت پیش نایت کینگ ( احتمال داره که اون نصفه ی تئوری منم درست بوده باشه؟ )
منم از صب همین سوال برام پیش اومده که چطور تونست
به نظر من اونطوری که جاکان هگار سرباز رهای هارن هال رو کشت تا اریا بتونه فرار کنه اریا هم از همون روش استفاده کرد و تا چند قدمیش رفت

ESajad
04-30-2019, 12:48 AM
نایت کینگ توسط ازوراهای کشته میشه ولی ازورهای باید یک ویژگی خاص داشته باشه
اول اینکه شمشیر وارلرین استیل یا دراگون گلس رو داشته باشه والرین استیل روی نایت کینگ تاثیری نداره
فقط وایت واکرهای یخی رو می کشه مثل جایی که در اپیزود هاردهوم جان اسنو یکی شون رو کشت
کشتن نایت کینگ به یک شمشیر خاص نیاز داره که اسمش لایت برینگره که اصلا مشخص نیست کدوم شمشیره
لانگ لو شمشیر جان اسنو وارلرین استیله ولی لایت برینگر نیست

البته یک خنجری وجود داره که دست به دست تو سریال چرخیده تا به اریا رسیده
اسم خاصی نداره ولی وقتی سم تو سیتادل داشت در مورد دراگون گلس کتاب رو مطالعه می کرد عکس این خنجر رو نشون میده
این خبجر الان دست اریاست مشخص نیست از چی درست شده ولی طبق حرف سم
از وارلرین استیل و دراگون گلس ساخته شده البته سم گفته تارگرین ها برای تزیین از دراگون گلس استفاده کردن

خودم هم فکر نمیکردم این ایده و دیدن یک خنجر این ذهنیت رو برام بوجود بیاره

lady snow
04-30-2019, 01:44 AM
:Smiley14:
اتفاقا یه چیزی به ذهنم رسید. این نایت کینگ با این اژدها میتونه پرواز کنه یه سره بره وینترفل با خاک‌ یکسانش کنه

اینو چی میگی :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

ESajad
04-30-2019, 02:01 AM
اینو چی میگی :Smiley14::Smiley14::Smiley14:
این مورد هم درست بود
ولی من میگم کار نایت کینگ اینجا تموم نشده شاید هم اشتباه باشه
هنور این برن خطرناکه

lady snow
04-30-2019, 02:04 AM
راستش منم تهه دلم همچین حسی دارم
ابن برن یه جای کارش میلنگه

ESajad
04-30-2019, 08:22 PM
راستش منم تهه دلم همچین حسی دارم
ابن برن یه جای کارش میلنگه

یکی از دوستان تو تاپیک قسمت سوم یک توئیت گذاشته :
بازیگر نقش نایت کینگ گفته
نایت کینگ پسر کرستر و ویسریون رو با یک اشاره و تاچ تبدیل کرده
الان برن هم همون مارک رو داره نمیشه به راحتی از دست بدمن اصلی راحت شد
دوم اینکه ببیند تو کتاب یورن گریجوی به عنوان بدمنی بدتر از نایت کینگ نام برده میشه
ولی تو سریال یک زن باز بیشتر نیست
کلا اگر بخواهیم نسبت سریال به کتاب رو در نظر بگیریم
سریال هیچ چیزی نشون نداده

тнor
04-30-2019, 09:24 PM
یکی از دوستان تو تاپیک قسمت سوم یک توئیت گذاشته :
بازیگر نقش نایت کینگ گفته
نایت کینگ پسر کرستر و ویسریون رو با یک اشاره و تاچ تبدیل کرده
الان برن هم همون مارک رو داره نمیشه به راحتی از دست بدمن اصلی راحت شد
دوم اینکه ببیند تو کتاب یورن گریجوی به عنوان بدمنی بدتر از نایت کینگ نام برده میشه
ولی تو سریال یک زن باز بیشتر نیست
کلا اگر بخواهیم نسبت سریال به کتاب رو در نظر بگیریم
سریال هیچ چیزی نشون نداده

البته اینم در نظر بگیرم برن موقعی که بهش دست زد مرده نبود و هنوزم نمیرده حالا این اگر یک درصد واقعیت باشه چون بهش دست زده تبدیل شده برای این کار باید اول بمیره درسته پسر کرستر هم موقع تبدیل نمرده بود ولی خب تا الان برن تبدیل نشده پس اگه تبدیل بخواد بشه بعد مرگش ممکنه، به نظر من که غیر ممکنه چون هدف نایت کینگ تیدل کردن برن نبود فقط بهش دست زد تا بتونه رد یابیش بکنه
یورون گریجوری هم بد من بودنش درسته ولی خب توی سریال هنوز فرصتی بهش ندادن که خودی نشون بده فعلا که فقط لوده بازی میکنه و زن بازی یه بارم بهش یه ماموریت دادن کل ناوگان دنریس که با دورنیش ها داشتن میرفتن پایتخت رو داغون کرد که هیچ خودش صف اول داشت ادم میکشت اونا دخترا رو هم از جلوی کشتی اویزون کرد من که فکر میکنم چون دارن جمع و جورش میکنن که تموم بشه نمیتونن بهش بپردازن
در نگاه من هیچ کسی جای رمزی رو برای بد من بودن نمیتونه بگیره

lady snow
04-30-2019, 09:32 PM
از برن که بگذریم من شمارو ارجاع میدم به بنجامین استارک. توسط آدرها تاچ شده بود و رهاش کرده بودن که تبدیل بشه. به گفته خود سریال
حالا آریا استارک هم توسط خود کینگ تاچ شده. اگه تا آخر سریال تبدیل نشه یعنی سریال حرف خودش رو هم نقض کرده حالا پایبندی به کتاب بماند

тнor
04-30-2019, 10:30 PM
از برن که بگذریم من شمارو ارجاع میدم به بنجامین استارک. توسط آدرها تاچ شده بود و رهاش کرده بودن که تبدیل بشه. به گفته خود سریال
حالا آریا استارک هم توسط خود کینگ تاچ شده. اگه تا آخر سریال تبدیل نشه یعنی سریال حرف خودش رو هم نقض کرده حالا پایبندی به کتاب بماند
بهتون پیشنهاد میکنم برین فصل شیش رو دوباره ببینید
اینطور بگم که تاچ شدن خودش به تنهایی کافی نیست یا مردن احتیاج به تمرکز نایت کینگ داره توی هارد هوم نایت کینگ ایستاد توی مود مخصوصش رفت دست هاش رو به ارامی بالا اورد و ملت بلند شدن
توی وینترفل هم همین اتفاق افتاد به جان نگاه کرد دید میخواد حمله کنه قبل از اون که ببینه ممکنه مورد حمله مستقیم قرار بگیره همچین قصدی نداشت برای اینکه ملت رو سر گرم نگه داره تاخودش رو به برن برسون دوباره توی مود خودش رفت و دست هاش رو بلند کرد اگه همینجوری مرده ها باحضورش بیدار میشدن اون مرده های استارک ها همون اول اپیزود شروع میکردن به بیرون اومدن از قبر هاشون

نکته اصلی راجب کامنت تون که بنجن استارک هست ایشون تاچ نشدن بلکه یکی از وایت واکر ها با شمشیرش شکمش رو سفله کرده بود و در حال مر گ که بود بچه های جنگل با دراگون گلس جلوی تبدیلش رو گرفتن و نزاشتن کاملا بمیره

همینه ها همه میگن قبل شروع فصل جدید فصل های قبل رو نگاه کنید

ESajad
05-01-2019, 12:17 AM
البته اینم در نظر بگیرم برن موقعی که بهش دست زد مرده نبود و هنوزم نمیرده حالا این اگر یک درصد واقعیت باشه چون بهش دست زده تبدیل شده برای این کار باید اول بمیره درسته پسر کرستر هم موقع تبدیل نمرده بود ولی خب تا الان برن تبدیل نشده پس اگه تبدیل بخواد بشه بعد مرگش ممکنه، به نظر من که غیر ممکنه چون هدف نایت کینگ تیدل کردن برن نبود فقط بهش دست زد تا بتونه رد یابیش بکنه
یورون گریجوری هم بد من بودنش درسته ولی خب توی سریال هنوز فرصتی بهش ندادن که خودی نشون بده فعلا که فقط لوده بازی میکنه و زن بازی یه بارم بهش یه ماموریت دادن کل ناوگان دنریس که با دورنیش ها داشتن میرفتن پایتخت رو داغون کرد که هیچ خودش صف اول داشت ادم میکشت اونا دخترا رو هم از جلوی کشتی اویزون کرد من که فکر میکنم چون دارن جمع و جورش میکنن که تموم بشه نمیتونن بهش بپردازن
در نگاه من هیچ کسی جای رمزی رو برای بد من بودن نمیتونه بگیره

نه درست نیست کسی که زنده باشه توسط نایت کینگ لمس بشه و تبدیل بشه میشه وایت واکر مثل فرزندان کرستر یا همون نود ونه تا ادر که فرمانده ارتش نایت کینگ بودن
کسانی که مرده بودن و توسط نایت کینگ زنده میشن وایت نامیده میشن وایت ها مثل سربازن وایت واکرها فرمانده ها هستند
کلا من دیدگاه منفی و پر از شکی نسبت به برن دارم رازهای پشت پرده ای داره

ESajad
05-01-2019, 12:23 AM

الان دو نفر توسط نایت کینگ لمس شدن یکی برن یکی اریا وفتی میخواست نایت کینگ رو بکشه
اگر سرنوشت نایت کینگ اینجا تموم شده باشد کلا نابود شده باشه که هیچ
اما اگر کسی قرار باشه بالانس رو دنیای وستروس متوازن نگه داره یکی از بین برن یا اریا الان این ویژگی رو دارند
نمیدونم ممکنه نایت کینگ جدیدی بوجود بیاد یا تا اینجا که دیدیم پایان کارش بود

The Vaiper
05-01-2019, 12:50 AM
الان دو نفر توسط نایت کینگ لمس شدن یکی برن یکی اریا وفتی میخواست نایت کینگ رو بکشه
اگر سرنوشت نایت کینگ اینجا تموم شده باشد کلا نابود شده باشه که هیچ
اما اگر کسی قرار باشه بالانس رو دنیای وستروس متوازن نگه داره یکی از بین برن یا اریا الان این ویژگی رو دارند
نمیدونم ممکنه نایت کینگ جدیدی بوجود بیاد یا تا اینجا که دیدیم پایان کارش بود

فکرشو بکنید ؛ اخرین دقایق سریال برن یا اریا به گونه ای چشم اشون ابی بشه و سریال با نایت کینگ شدن یکی از این ها به پایان برسه

ولی نکته ای که من رو درگیر کرده ؛ اون ارتباط چشمی نایت کینگ با برن بود ؛ چرا اینقدر تعلل کرد؟
چرا اصلا به وسیله واکرها یا فرمانده هاش برن رو نکشت؟
و سوال مهم تر برن اون همه مدت وارگ کرده بود فقط تو چندتا کلاغ ؟ همین یعنی همه کاری که دانای کل و کلاغ سه چشم می تونه بکنه همینه

lady snow
05-01-2019, 01:27 AM
اعتراف میکنم انقدر سرخورده شدم که دارم دست و پای بیخود میزنم تا ذهنم رو جمع و جور کنم. نمیتونم قبول کنم پرونده نایت کینگ اینجوری بسته بشه. ولی بالاخره باید قبول کنم

درباره وارگ برن. منم برام جالب بود برن کجاست. اینکه میگن داشت جنگ رو نگاه میکرد یا میگن روی آریا وارگ کرده بود برای من جذاب نیست

ESajad
05-01-2019, 01:31 AM
فکرشو بکنید ؛ اخرین دقایق سریال برن یا اریا به گونه ای چشم اشون ابی بشه و سریال با نایت کینگ شدن یکی از این ها به پایان برسه

ولی نکته ای که من رو درگیر کرده ؛ اون ارتباط چشمی نایت کینگ با برن بود ؛ چرا اینقدر تعلل کرد؟
چرا اصلا به وسیله واکرها یا فرمانده هاش برن رو نکشت؟
و سوال مهم تر برن اون همه مدت وارگ کرده بود فقط تو چندتا کلاغ ؟ همین یعنی همه کاری که دانای کل و کلاغ سه چشم می تونه بکنه همینه

اره یک نایت کینگ دیگه ای بوجو بیاد که خیلی عالی میشه
البته هنوز تایم لپس برن به انتها نرسیده
شاید میخواست دقیقا تو ذهنش حک بشه
ارتباطی چشمی به کنار ویسریون چند دقیقه صبر کرد دهنش باز کرد اومد سمت جان همونجا موند
کات خورد ثابت موند
تا اریا نایت کینگ رو کشت دهنش رو اورد پایین یهو پودر شد

anzalichi
05-02-2019, 05:03 PM
امیدوارم دنریس بمیره :))

اصلا دوست ندارم سریال "به خوبی و خوشی" تموم شه. قشنگ میخوام مثل اپیزود اخر بریکینگ بد یا دکستر یه ماه شبانه روز به چیزایی که دیدیم فکر کنیم. کاش هرکی زنده مونده یه آسیب جدی تو اپیزودهای باقیمونده بخوره. یه خورده سادیسمی بنظر میرسه این کامنت :)) ولی من یکی اصلا نمیخوام بعد هشت سال ببینیم دنریس و جان عروسی میکنن و همه میرن پی کار و زندگیشون.

It's the end bi**ch. Show me real shi***t

vampire_sh17
05-02-2019, 10:51 PM
چیزی که از نظر من خیلی واضحه اینه وقتی این تئوری ها به ذهن ما میرسه در نتیجه این اتفاق نمی افته -_-
مارتین بار ها و بار ها اینو ثابت کرده...
با این حال خوندن تئوری ها خیلی لذت بخشه:Smiley35:

Rezaraki
05-03-2019, 12:54 AM
چیزی که از نظر من خیلی واضحه اینه وقتی این تئوری ها به ذهن ما میرسه در نتیجه این اتفاق نمی افته -_-

مشکل اینجاست که طبق خواست مارتین هم پیش نمیره! مهم نیست طبق خواست ما باشه یا نه، مهم اینه که جور منطقی و خوبی باشه نه هول هولکی و بی منطق درست و درمون
یجورایی راب هم که تو اوج قدرت بود هم خیلی راحت و بدون جنگ مرد! همه ناراحت شدن ولی قبول کردن و درک کردن که اتفاقات و تصمیم ها و... دست به دست هم داد و این اتفاق رو رقم زد. این اواخر دیگه اونطروی پیش نمیره و اتفاقا قابل پیش بینی هم شده.
زنده شدن جان اسنو رو کسی مونده بود پیش بینی نکنه و مرگش رو؟

ali_n540
05-03-2019, 01:40 AM
به نظرم اگر تو این 3 قسمت سریال به سادگی از مسئله شاه شب عبور کنه و موضوع پیش و پا افتاده تر سرسی لنیستر بپردازه شکست بزرگی می خوره و امیدوارم تو این 3 قسمت حرفی برا گفتن داشته باشه چون این 3 قسمت حدود 240 دقیقه می شه که به اندازه یکی از فیلمهای ارباب حلقه هاست به نظرم قسمت 3 دو لبه تیغه و سرنوشت اینکه اپیزود بزرگی بوده یا افتضاح بستگی به این 3 قسمت داره.
فیلمنامه فصل 8 که تو پایان پخش فصل 7 لو رفت خیلی بهتر از سناریو فصل 8 تاکنون بوده مگر اینکه تو ادامه خلافش ثابت بشه.

lady snow
05-03-2019, 01:54 PM

جدای از کتاب
چندین بار تئوریها در سریال اتفاق افتادن ولی همه به اندازه کافی لذت بردن و اعتراضی نداشتن
چرا؟ چون طبق منطق سریال بود و در جای درست اتفاق افتاد. چون طبق خط داستانی اون کارکتر بود.
تئوریهای اتفاق افتاده مثل: زنده شدن جان توسط ملیساندر. استفاده سرسی از وایلدفایر. کمک آخرین لحظه ای ارتش ویل به جنگ حرامزاده ها. کشته شدن والدر فری بدست آریا. و مهمتربن تئوری برملا شدن راز مادر جان در برج شادی.

codec_pack
05-03-2019, 03:20 PM
تیوری که خیلی قوت گرفته اینه که برن در واقع شخصیت منفی داستان هست! سرچ بزنید جالبه!

тнor
05-04-2019, 12:18 AM
حقیقتش دیگه بعد قسمت سه من که تئوری به ذهنم نمیرسه چون واقعا همه چی قر و قاطی شد
یه خنجر شد لایت برینگر یه بچه شد ازورآهای البته نمیگم اریا لایقت شو نداره ولی خب همه دوست داشتیم یکی از شخصیت های دیگه بشه
تنها چیزی که راجب برن میتونه اتفاق بی افته اینه که دوباره شاه شب رو بسازه نه اینکه خودش شاه شب بشه
تا اونجایی که میدونیم یا حداقل نشون دادن تمام بچه های جنگل مردن ولی برن میدونه اونا چطوری شاه شب رو ساختن
نکته جالب دیگه اینه برن هرجا که تونسته اعلام کرده برن نیست و کلاغ سه چشمه به عنوان کلاغ سه چشم برن یک سری وظایفی داره مثل ثبت کردن تمام اتفاقاتی که داره می افته
و حفظ کردن شون شاید در اینده نزدیک به این نتیجه برسه که وجود شاه شب برای دنیا شون یکی از واجبات هست و بدون اون یک جای کار دنیا شون به مشکل بخوره و برای همین اقدام به درست کردنش بکنه
اینجوری حساب کنیم که شاه شب روی فصل زمستان تسلط داره و بدون اون یک زمستان بی امان اتفاق بی افته
یک تئوری جالبی هم که شنیدم اینه که شاه شب هم یه سری خاصیت مثل کلاغ سه چشم داره و ممکنه درست مثل کلاغ سه چشم قبلی که قدرت رو دراختیا برن گذاشت ایشون هم در لحظه مرگش در قدرتش رو به کس دیگه ای منتقل کرده باشه که این شخص در وینترفل نبود باشه
برن خودش گفت که در طول زمان چندین کلاغ سه چشم وجود داشته و این قدرت از شخصی به شخص دیگر منتقل شده همونطور که برن انتخاب شد اشخاص قبلی هم همونطور انتخاب شدن و حتی ممکنه شاه شب هم خصی رو انتخاب کرده و این قدرت رو بهش داده در لحظه مرگش، ممکنه یه بچه برگزیده داشته باشه که الان توی سرزمین همیشه زمستان هست.
الان داشتم به مصاحبه دیشب سازندگان سریال توی برنامه جیمی کمیل نگاه میکردم چندتا سوال ازشون پرسید
1- آیا کار مون با وایت واکر ها تموم شده
جواب این سوال رو نمیدیم
2- آیا برن میدونست که آریا قراره شاه شب رو بکشه
احتمالا
......
یه تماس تلفنی فیک هم با جیسون موا برقرار میکنن:Smiley14:
تماشا کنید + (https://www.youtube.com/watch?v=QHOT_GwlNzQ)

ESajad
05-04-2019, 12:26 AM
حقیقتش دیگه بعد قسمت سه من که تئوری به ذهنم نمیرسه چون واقعا همه چی قر و قاطی شد
یه خنجر شد لایت برینگر یه بچه شد ازورآهای البته نمیگم اریا لایقت شو نداره ولی خب همه دوست داشتیم یکی از شخصیت های دیگه بشه
تنها چیزی که راجب برن میتونه اتفاق بی افته اینه که دوباره شاه شب رو بسازه نه اینکه خودش شاه شب بشه
تا اونجایی که میدونیم یا حداقل نشون دادن تمام بچه های جنگل مردن ولی برن میدونه اونا چطوری شاه شب رو ساختن
نکته جالب دیگه اینه برن هرجا که تونسته اعلام کرده برن نیست و کلاغ سه چشمه به عنوان کلاغ سه چشم برن یک سری وظایفی داره مثل ثبت کردن تمام اتفاقاتی که داره می افته
و حفظ کردن شون شاید در اینده نزدیک به این نتیجه برسه که وجود شاه شب برای دنیا شون یکی از واجبات هست و بدون اون یک جای کار دنیا شون به مشکل بخوره و برای همین اقدام به درست کردنش بکنه
اینجوری حساب کنیم که شاه شب روی فصل زمستان تسلط داره و بدون اون یک زمستان بی امان اتفاق بی افته
یک تئوری جالبی هم که شنیدم اینه که شاه شب هم یه سری خاصیت مثل کلاغ سه چشم داره
و ممکنه درست مثل کلاغ سه چشم قبلی که قدرت رو دراختیا برن گذاشت ایشون
هم در لحظه مرگش در قدرتش رو به کس دیگه ای منتقل کرده باشه که این شخص در وینترفل نبود باشه
برن خودش گفت که در طول زمان چندین کلاغ سه چشم وجود داشته و این قدرت از شخصی به شخص دیگر منتقل شده
همونطور که برن انتخاب شد اشخاص قبلی هم همونطور انتخاب شدن و حتی ممکنه شاه شب هم خصی رو انتخاب کرده
و این قدرت رو بهش داده در لحظه مرگش، ممکنه یه بچه برگزیده داشته باشه که الان توی سرزمین همیشه زمستان هست

دقیقا شاید اصلا این قدرت رو به پسر کرستر منتقل کرده باشه
این نایت کینگ میگم سیزدهمین فرمانده است شاید پسر کرستر شماره چهاردهم باشه
و قراره ریتمی که الان نایت کینگ بوجود اورده رو دوباره تکرار کنه
البته هنوز این تاچ شدن اریا و برن شک برانگیزه

lady snow
05-04-2019, 01:01 AM
آخه هر اتفاقی هم در آینده بیفته نمیتونه نحوه جنگ وینترفل و مرگ نایت کینگ رو در اپیزود سه توجیه کنه
مثلا ممکن هست نایت کینگ یه جانشین برای خودش اون طرف دیوار گذاشته باشه. ممکن هست طبق همون تئوری برن نایت کینگ باشه. ممکن هست نایت قبل از مردن درون برن وارگ کرده باشه. ممکن هست درون آریا وارگ کرده باشه. ممکن هست برن به عمد خودش بخواد تبدیل به نایت بشه. ممکن هست به خاطر تاچ شدن ناخوداگاه تبدیل بشه. اصلا ممکن هست طی سکانس دراماتیک جان برن رو بکشه. والا هرکدوم ازینا میتونه باشه
و ممکن هست همه کارکترها آخرش کشته بشن
ولی آیا این پایان خلا داستانی در اپیزود 3 رو توجیه میکنه؟ از نظر من خیر
باورتون میشه امتیازش در IMDb شده 8/7. امتیازش از هاردهوم، بلکواتر و حرامزادگان خیلی کمتر شده. این خیلی معنی داره

тнor
05-04-2019, 01:29 AM
صرفا جهت به وجود اوردن یک بحث خوب دوست دارم دعوت تون کنم به بحث کردن راجب قرض و قوله تاج و تخت به بانک اهنین
همونطور که میدونید تاج و تخت تا خرخره توی قرض و قوله است
و ارتش طلایی هم توسط پول بانک اهنین استخدام شده.
تئوری ها تون رو مطرح کنید

ESajad
05-04-2019, 01:40 AM
آخه هر اتفاقی هم در آینده بیفته نمیتونه نحوه جنگ وینترفل و مرگ نایت کینگ رو در اپیزود سه توجیه کنه
مثلا ممکن هست نایت کینگ یه جانشین برای خودش اون طرف دیوار گذاشته باشه. ممکن هست طبق همون تئوری برن نایت کینگ باشه.
ممکن هست نایت قبل از مردن درون برن وارگ کرده باشه. ممکن هست درون آریا وارگ کرده باشه.
ممکن هست برن به عمد خودش بخواد تبدیل به نایت بشه. ممکن هست
به خاطر تاچ شدن ناخوداگاه تبدیل بشه. اصلا ممکن هست طی سکانس دراماتیک جان برن رو بکشه. والا هرکدوم ازینا میتونه باشه
و ممکن هست همه کارکترها آخرش کشته بشن
ولی آیا این پایان خلا داستانی در اپیزود 3 رو توجیه میکنه؟ از نظر من خیر
باورتون میشه امتیازش در IMDb شده 8/7. امتیازش از هاردهوم، بلکواتر و حرامزادگان خیلی کمتر شده. این خیلی معنی داره

اگر بیایم جز به جز به این قسمت نگاه کنیم
از نظر طراحی صحنه و بلاس و دکور و غیره همه چیز عالی بود جلوه های ویژه چشم نواز بودن
موسیقی متن جرف نداشت بازی ها خوب بودن کارگردانی ایرادی نداشت حتی فیلمبرداری هم خیلی خوب بود
ولی فیلمنامه نویسان این اپیزود خیلی بد و ابکی و با دم دستی ترین حالت ممکن داستان رو بهم رسوندن
خوب میشه نتیجه گرفت اگر مارتین از فصل های قبلی حضور نداشت این ایراد بیشتر به چشم می اومد
فیلنامه برای هیچ کدوم از شخصیت های اصلی به جز اریا برنامه ای نداشته جان سردرگم تمام شخصیت های اصلی گرفتار
و در حال تقلی برای زنده موندن اگر هر کدوم مسیر داستانی خودشون رو داشتند هیچ گونه ایرادی بوجود نمی اومد
مثلا جنگ جان و نایت کینگ دفاع از برن می تونست تو جنگل ویروود انجام بشه
یکی دو تا از شخصیت های اصلی از بین می رفتند خیلی گاتی تر بود چرا مثلا دوتراکی الکی جوگیر و منهدم شدن
فقط برای این بود هزینه های سریال رو کم تر کنند اصلا سکانس نابودی دوتراکی ها نشون نداد گوست نبود
الکی فیلمنامه رو در نظر نگیریم وبه باقی ویژگی های خوب این قسمت توجه کنیم بازم لذت بحش تره
اصلا به اپیزود هارد هوم نبرد حرام زادگان غنیمت های جنگی،دیوار نمی رسه
داستان های فرعی رو نتونستند درست نشون بدن شما اگر دقت کره باشید
تمام کاراکترها شکست خورده و ناامید و بی برنامه بودن وقتی اریا کارش رو کرد و نایت کینگ رو کشت همه چیز تموم شد
یعنی به هیچ وجه امیدی به زنده موندن و پیروزی نداشتند حتی جان که در مقابل نایت کینگ بود خط داستانی خوبی نداشته
چه رو زمین چه رو هوا گیج و منگ بود بهترین کاری که میشه کرد این بود که یکی مثل بلک فیش رو تو این فصل
به وینترفل می اوردن تا بتونه نقشه های جنگی خوبی ارائه میکرد و سریال کمی از این بیماری مزمن نجات پیدا میکرد

اگر در تمام این مدت برن در حال وارگ کردن نایت کینگ بود چی ؟ یعنی نایت کینگ در اختیاره برنه
دقیقا زمانی که نایت کینگ بهش میرسه وارگ کردنش تموم میشه یعنی برن داره نایت کینگ رو کنترل میکرد
یک چیزی که از ذهنم خارج نمیشه یکی ربط برن و نایت کینگ یکی هم تئوری تایم لپس برنه
نمیشه در اوج داستان سریال بدمن اصلی رو به راحتی نابود کرد یعنی تمام این سالها الکی و پوچ بود

یک نکته جالب سریال ویچر نت فلیکس و ارباب حلقه های امازون از نظر کیفیت ساخت
استاندرهای جدیدی رو بوجود میارن ارباب حلقه های نزیدک به یک میلیارد دلار بودجه ساخت داره
پیتر جکسون هم قراره باهشون همکاری کنه مدیر تولید باشه
اچی بی او در اخرین جایی که می تونست همه چیز رو در بهترین حالت تموم می کرد گریان گیر بودجه شد
چیزیکه من هیچ وقت فکر نمی کردم این شکبه تو پول خرج کردن کم بیاره
فقط به تنوع اثار نت فلیکس نگاه کنید تا قدرت اقتصادی این غول جدید رو درک کنید خیلی بهتر هزینه می کنه

ESajad
05-04-2019, 02:07 AM
صرفا جهت به وجود اوردن یک بحث خوب دوست دارم دعوت تون کنم به بحث کردن راجب قرض و قوله تاج و تخت به بانک اهنین
همونطور که میدونید تاج و تخت تا خرخره توی قرض و قوله است
و ارتش طلایی هم توسط پول بانک اهنین استخدام شده.
تئوری ها تون رو مطرح کنید

الان کسی که تاج و تخت رو داره سرسی لنیستره
ثروتمندترین خاندان وستروس تایرل ها بودن به همین دلیل لنیستر ها قصد داشتند با تایرل ها متحد بشن
الان لنیستر ها ورشکسته هستند رابرت هم بدهی زیادی داشت لنیستر ها جنگ رو پیش کشیدن تا اگر به پیروزی رسیدن
بتونند بدهی های خودشون رو پرداخت کنند در صورتی که بانک اهنین بیشتر از یک وام گیرنده فکر میکنه
میخواد وستروس رو کنترل کنه ولی ارتش طلایی الان هم پیمانه لنیستره ارتش طلایی به راحتی زیر عهدش نمی زنه
از نظر تعداد سرباز لنیستر ها برترند ولی متفقین دو تا اژدها و چندین شخصیت با تجربه در اختیار دارند
هنوز خاندان تالی بهشون اضافه نشده دورنی ها هم هستند ارتش پسران دوم هستند ایرون بورن ها هم هستند
اگر اتحادی صورت بگیره بازم برگ برنده با متفقینه فقط در صورتی که
دنریس بخواد عهدش رو با جان اسنو بهم بزنه و دیکتاتوری رو پیشه کنه شکست شون جدی میشه
البته بانک اهنین قدرت بازپس گیری بدهی هاش رو به بدترین شکل داره اما دشمنیش با متفقین نیست
چون طلبی از جان و رفقا نداره سرسی لنیستر الان بدهکاره
جالبه ممکنه بانک اهنین با متفقین متحد بشه تا طلبش رو از سرسی بگیره با اوضاعی که ارتش شمال داره
این احتمال هم ممکنه رخ بده اما الان باید مشخص بشه که کی مسئوله جان اسنو،دنریس،تریون
لرد واریس هنوز باید دید که اوضاع بعد از این جنگ به کجا کشیده میشه

البته این نکته رو بگم ارتش طلایی با تارگرین ها عهد بسته بود الان اگر متوجه بشن که دنریس و جان زنده هستند
معلوم نیست کدوم سمت رو انتخاب کنند به قول و قرارشون تکیه می کنند یا عهد جدیدشون رو ادامه میدن
چون ارتش طلایی به این معروفه که زیر قولشون نمی زنند

ali_n540
05-04-2019, 02:24 AM
الان کسی که تاج و تخت رو داره سرسی لنیستره
ثروتمندترین خاندان وستروس تایرل ها بودن به همین دلیل لنیستر ها قصد داشتند با تایرل ها متحد بشن
الان لنیستر ها ورشکسته هستند رابرت هم بدهی زیادی داشت لنیستر ها جنگ رو پیش کشیدن تا اگر به پیروزی رسیدن
بتونند بدهی های خودشون رو پرداخت کنند در صورتی که بانک اهنین بیشتر از یک وام گیرنده فکر میکنه
میخواد وستروس رو کنترل کنه ولی ارتش طلایی الان هم پیمانه لنیستره ارتش طلایی به راحتی زیر عهدش نمی زنه
از نظر تعداد سرباز لنیستر ها برترند ولی متفقین دو تا اژدها و چندین شخصیت با تجربه در اختیار دارند
هنوز خاندان تالی بهشون اضافه نشده دورنی ها هم هستند ارتش پسران دوم هستند ایرون بورن ها هم هستند
اگر اتحادی صورت بگیره بازم برگ برنده با متفقینه فقط در صورتی که
دنریس بخواد عهدش رو با جان اسنو بهم بزنه و دیکتاتوری رو پیشه کنه شکست شون جدی میشه
البته بانک اهنین قدرت بازپس گیری بدهی هاش رو به بدترین شکل داره اما دشمنیش با متفقین نیست
چون طلبی از جان و رفقا نداره سرسی لنیستر الان بدهکاره
جالبه ممکنه بانک اهنین با متفقین متحد بشه تا طلبش رو از سرسی بگیره با اوضاعی که ارتش شمال داره
این احتمال هم ممکنه رخ بده اما الان باید مشخص بشه که کی مسئوله جان اسنو،دنریس،تریون
لرد واریس هنوز باید دید که اوضاع بعد از این جنگ به کجا کشیده میشه

البته این نکته رو بگم ارتش طلایی با تارگرین ها عهد بسته بود الان اگر متوجه بشن که دنریس و جان زنده هستند
معلوم نیست کدوم سمت رو انتخاب کنند به قول و قرارشون تکیه می کنند یا عهد جدیدشون رو ادامه میدن
چون ارتش طلایی به این معروفه که زیر قولشون نمی زنند

نکته اول اگه خوب دقت کنید تو قسمت غنایم جنگی قبل حمله دنریس طلاهایی که از تایرل ها گرفتند قبل حمله به پایتخت منتقل شد و از اون طریق با بانک آهنین تصفیه حساب شد و با اضافه پول گلدن کمپانی را گرفتند.
نکته دوم اینکه دنریس بهترین ارتشش که دوتراکی را بوده را از دست داده بیشتر آنسالید ها کشته شدند و همچنین شمالی ها که به سبب کمک دنریس می تونستند متحد خوبی بشوند از بین رفتند. بجز 2 اژدها که وقتی شاه شب نتونست از بین ببردشان و تنها نیزه های یخی بر اژدها اثر داشت دنریس کسی را نداره و اطرافش اگون تارگاریان بازنده جنگ حرامزادگان، تیریون لنیستر بازنده بلک واتر داوس که خودش یکی دیگه از بازنده های بلک واتر و نبرد حرامزادگانه را به عنوان متحد داره هر چند مساله جان اسنو یا اگون تارگاریان یه چالش بزرگیه. اگه سرسی راه از بین بردن اژدها ها را پیدا کنه دنریس بازنده قطعیه و اینو منطق سریال می گه مگر اینکه اتفاقات دیگه ای بیافته.
راستی به نظرتان جیمی چیکار می کنه تو ارتش دنریس می مونه یا به سمت سرسی می ره؟ جیمی علامت سوال بزرگ قسمت بعدیه
نکته آخر املیا کلارک تو مصاحبه ای که به تازگی داشته می گه قسمت 5 چالشی تر از قسمت 3 هست با وجود اینکه اپیزود 3 در کنار ضعفهاش از لحاظ نبرد و سکانسها اپیزود بزرگی بود به نظرتان چه چیزی می تونه چالشی تر از شاه شب باشه در حالی که شاه شب از بین رفته. من گمان نمی کنم ارتش سرسی به اندازه شاه شب ترسناک یا چالش برانگیز باشه هر چند که برتری عددی داره. آیا نویسنده ها سریال را به گند کشیدند یا سوپرایز بزرگتری برای ما سراغ دارند؟
به طور مثال هر چند نبرد حرامزادگان فوق العاده و صحنه های خشونت آمیزی داشت ولی هرگر به اندازه هارد هوم استرس زا و ترسناک نبود و به نظر من برترین اپیزود سریال تا به حال بوده(برای مقایسه قسمت 3 و 5 این مثال را زدم)

mehrab 63
05-04-2019, 04:45 PM
نکته اول اگه خوب دقت کنید تو قسمت غنایم جنگی قبل حمله دنریس طلاهایی که از تایرل ها گرفتند قبل حمله به پایتخت منتقل شد و از اون طریق با بانک آهنین تصفیه حساب شد و با اضافه پول گلدن کمپانی را گرفتند.
نکته دوم اینکه دنریس بهترین ارتشش که دوتراکی را بوده را از دست داده بیشتر آنسالید ها کشته شدند و همچنین شمالی ها که به سبب کمک دنریس می تونستند متحد خوبی بشوند از بین رفتند. بجز 2 اژدها که وقتی شاه شب نتونست از بین ببردشان و تنها نیزه های یخی بر اژدها اثر داشت دنریس کسی را نداره و اطرافش اگون تارگاریان بازنده جنگ حرامزادگان، تیریون لنیستر بازنده بلک واتر داوس که خودش یکی دیگه از بازنده های بلک واتر و نبرد حرامزادگانه را به عنوان متحد داره هر چند مساله جان اسنو یا اگون تارگاریان یه چالش بزرگیه. اگه سرسی راه از بین بردن اژدها ها را پیدا کنه دنریس بازنده قطعیه و اینو منطق سریال می گه مگر اینکه اتفاقات دیگه ای بیافته.
راستی به نظرتان جیمی چیکار می کنه تو ارتش دنریس می مونه یا به سمت سرسی می ره؟ جیمی علامت سوال بزرگ قسمت بعدیه
نکته آخر املیا کلارک تو مصاحبه ای که به تازگی داشته می گه قسمت 5 چالشی تر از قسمت 3 هست با وجود اینکه اپیزود 3 در کنار ضعفهاش از لحاظ نبرد و سکانسها اپیزود بزرگی بود به نظرتان چه چیزی می تونه چالشی تر از شاه شب باشه در حالی که شاه شب از بین رفته. من گمان نمی کنم ارتش سرسی به اندازه شاه شب ترسناک یا چالش برانگیز باشه هر چند که برتری عددی داره. آیا نویسنده ها سریال را به گند کشیدند یا سوپرایز بزرگتری برای ما سراغ دارند؟
به طور مثال هر چند نبرد حرامزادگان فوق العاده و صحنه های خشونت آمیزی داشت ولی هرگر به اندازه هارد هوم استرس زا و ترسناک نبود و به نظر من برترین اپیزود سریال تا به حال بوده(برای مقایسه قسمت 3 و 5 این مثال را زدم)

اگون تارگارین رو خیلی خوب اومدی:Smiley14:

wlh
05-04-2019, 08:40 PM
valonqar theory و the dreams and prophecy in Got سازندگان اگه خیلی هم از داستان اصلی فاصله بگیرند باز هم به اصول پایبندند

The Vaiper
05-06-2019, 02:07 AM
خب همونجور که دیدین تنها کسی که از قتل عام هارنهال زنده مونده بود کسی نبود جز کایبورن دست ملکه سرسی که میشه گفت جونشو مدیون راب استارک هست و اگر کاروان جنگی راب از هارنهال عبور نمیکرد الان کایبورنی در کار نبود. حالا تئوری جدید اینو میگه که کایبورن بعد این اتفاق که به خاطر قتل عام لنیستر ها در شرف مرگ قرار گرفته بود و در ادامه توسط استارک ها به زندگی برگردانده شده بود قصد کرده تا به قصدی به لنیستر ها و سرسی نزدیک بشه تا بتونه در موقعیت مناسب مهلک ترین ضربه رو به پیکره این خاندان و حکومت مرکزی وارد کنه. یه کاری شبیه کاری که جیمی کرد در مورد ایریس تارگارین منظور ماست. همه ما اولین بار کایبورن رو برای نصب دست طلایی مصنوعی جیمی دیدیم و اون هر روز بیشتر پیشرفت کرد تا جایی که به جایگاه بالایی رسیده. خیانتی که ازش حرف میزنیم میتونه خیانت به این شکل که کشتن سرسی در کار باشه، نباشه اما شاید باز کردن راه های مخفی به روی ارتش متحد دنریس و جان و خیانتی از این جنس باشه. شاید کوه هم آماده به فرمان واقعی خودش باشه که در این صورت شرایط بسیار خطر ناکی رقم خواهد خورد و حتی شاید دستور به بران برای کشتن دو برادر دیگر سرسی فکر خودش باشد تا هر چه زود تر و راحت تر خاندان لنیستر را به سمت نابودی ببره و حتی شاید خودشم به فکر پادشاهی و نشستم روی تخت آهنین باشه
خلاصه این تئوری میتونه تئوری جالب و عملی ای باشه و در آستانه جنگ نهایی بررسی کردن اون و صحبت در مورد میتونه خیلی هیجان انگیز باشه

The Vaiper
05-06-2019, 02:26 AM

جان اسنو قدرت فرماندهی اشو تو جنگ با وحشی ها بیرون دیوار نشون داد
تو جنگ حرمزاده ها هم بد کار نکرد ؛ مرگ برادرش و احساساتش بهش غلبه کردن

سریال مثل قبل طبق قاعده پیش نمیره ؛ دنریس می تونه مثل فصل 6 که برده دارها رو شکست داد ؛
با دوتا اژدهاهایی که داره بیاد بالا سر کشتی های ارتش سرسی و همه رو تبدیل به خاکستر کنه

ThunderStorm
05-06-2019, 10:20 AM
دوستان سلام
من هنوز فصل آخرو ندیدم. یعنی صبر می کنم تا کلش بیاد بعد ببینم
حالا چندتا سوال برام پیش اومده. بعضی کاراکترا معلوم نیست چی شدن.
ممنون میشم اگه کسی می دونه تو پیام خصوصی بهم بگه چون می ترسم اینجا بیام اسپول بشه برام
ایلین پین. داداش آخریه جان اسنوشون و دایی جان اسنو که اسمش یادم نیست ولی قبل از کشتار قسمت «عروسی سرخ»رفت دست شویی دیگه معلوم نشد چی شد
ممون میشم اگه کسی می دونه تو خصوصی بدون اسپویل فصل آخر بگه

тнor
05-06-2019, 11:06 AM
دوستان سلام
ممنون میشم اگه کسی می دونه تو پیام خصوصی بهم بگه چون می ترسم اینجا بیام اسپول بشه برام
ایلین پین. داداش آخریه جان اسنوشون و دایی جان اسنو که اسمش یادم نیست ولی قبل از کشتار قسمت «عروسی سرخ»رفت دست شویی دیگه معلوم نشد چی شد
باید بگم که با دقت سریال رو ندیدی همه اینای که گفتی معلومه چی شدن فصل های قبل رو ببین البته بجز الین پین
الین پین اگه اشتباه نکنم بازیگرش مرد و برای همین توی سریال دیگه نیست و چون برای خط سیر داستان حضورش مهم نبود کس دیگه ای جایگزین نشد
داداش اخریه اگه منظورت ریکان هست که توی جنگ حرامزادگان به عنوان تحریک کننده جان رمزی ازش استفاده کرد کلی هم باهاش بازی کردی :))))
دایی جان اسنو که نیست اون بنده خدا دایی بچه های کتلین هست مثل سانسا و اریا و راب و اینا بهش میگن بلک فیش که اون هم توی فصل شیش کشته شد قبل از جنگ حرامزادگان وقتی که داشت توی قلعه ریوران با سرباز های فری و لنستر ها مبارزه میکرد

ThunderStorm
05-06-2019, 02:40 PM
باید بگم که با دقت سریال رو ندیدی همه اینای که گفتی معلومه چی شدن فصل های قبل رو ببین البته بجز الین پین
الین پین اگه اشتباه نکنم بازیگرش مرد و برای همین توی سریال دیگه نیست و چون برای خط سیر داستان حضورش مهم نبود کس دیگه ای جایگزین نشد
داداش اخریه اگه منظورت ریکان هست که توی جنگ حرامزادگان به عنوان تحریک کننده جان رمزی ازش استفاده کرد کلی هم باهاش بازی کردی ))
دایی جان اسنو که نیست اون بنده خدا دایی بچه های کتلین هست مثل سانسا و اریا و راب و اینا بهش میگن بلک فیش که اون هم توی فصل شیش کشته شد قبل از جنگ حرامزادگان وقتی که داشت توی قلعه ریوران با سرباز های فری و لنستر ها مبارزه میکرد
آره داداش دمت گرم. همینا بود. دارم از اول نگا می کنم انگار اصلا هیچی ندیدم.

ESajad
05-07-2019, 12:36 AM
تو پروموی قسمت جدید وحشتی که تو چهره یورون گریجوی بوجود میاد خیلی جالبه
بیشتر اوقات همه چیز رو به مسخرگی میگیره ولی ایتجا بدجور می ترسه یا دنریس دخلش رو میاره
یا ممکنه نایت کینگ دوباره زنده بشه و ویسریون رو دیده باشه
زیاد نمیشه به این ایده دومی بها داد ولی اینجوری برداشت کردم

ESajad
05-07-2019, 12:39 AM
دوستان سلام

این مثل این میمونه یک سینی بزرگ کیک رو ببری وسط ده بیست نفر ادم گرسنه
وقتی برمیگردی فقط سینی برات میمونه اینجوری که تمام کائنات دارند گات رو اسپویل می کنند
سینی هم برات نمی مونه از همین حالا سریال ببین و از هیجانی که انتظار سریال برات بوجود میاره لذت ببر
مطمن باشه همین انتظاری که برای دیدن قسمت های جدیدی می کشی تکرار نشدنیه
از ما گفتن بود

The Vaiper
05-07-2019, 03:17 AM
بیشتر اوقات همه چیز رو به مسخرگی میگیره ولی ایتجا بدجور می ترسه یا دنریس دخلش رو میاره

یه سریا ایده ای که دارن میگن ؛ به خاطر اسیب پذیری اژدهای دنریس
زره رزمی به اون می پوشنن ؛ و همین باعث ترس و نگاه بهت زده یورون هست

ali_n540
05-07-2019, 10:31 PM
به نظر خودشون سریالو غیر قابل پیش بینی کردند در حالی که با تماشای قسمت 4 حداقل مرگها بعدی مشخصه.
یکی از مرگهای صدر در صدی دنریس تارگاریانه با توجه به قسمت 10 فصل 2 احتمالا پای تخت آهنین کشته خواهد شد.
مرگ سرسی و جیمی بالای 90 درصد و حتی با توجه به لیست آریا مرگ سرسی 100 درصده حتی احتمال مرگ آریا و سگ شکاری با توجه به دیالوگ قسمت 4 بالاست.
مرگ دروگون احتمالش بالاست
مرگ واریس با توجه به دیالوگهای پخش شده در فصل 7 بین میلساندرا و واریس
با توجه به روند سریال این مسایل دیگه اسپویل نیست دیگه خود سریال اینا را به ما به ناشیانه ترین شکل ممکن و با توجه به قسمت 4 می گه

ESajad
05-07-2019, 11:07 PM
یه سریا ایده ای که دارن میگن ؛ به خاطر اسیب پذیری اژدهای دنریس
زره رزمی به اون می پوشنن ؛ و همین باعث ترس و نگاه بهت زده یورون هست

خیلی جالبه
اگر این ایده رو پیاده کنند میشه دنریس رو میشه پیروز این جنگ قلمداد کرد
اگر در قمسمت های قبل دیده باشید
تیریون و سر دواس مخفیانه وارد رد کیپ میشن وگندری رو با خودشون میارن
اگر این حربه با حرفی قبلا زده شده که کایبورن با استارک ها ترکیب بشه یک پاتک حسابی رخ میده

lady snow
05-08-2019, 12:00 AM

به نظرم یارا گریجوی میتونه باشه. اگه قرار باشه اپیزود پنج جنگ دنریس و سرسی باشه پس دیگه الان وقتشه ناوگان یارا رو ببینیم.

نظرتون درباره جیمی چیه؟ به نظرتون برای نجات سرسی میره یا کشتنش؟
منکه میگم عشق به سرسی چیزی نیست که به این راحتی از بین بره. جیمی از وقتی چشم باز کرد فقط با سرسی بود و زن دیگه ای در زندگیش نداشت. اومدنش به شمال فقط بخاطر قولش بود نه دشمنی با سرسی

من اون لیک لو رفته رو خوندم به نظرم چرنده برای همین بازم پیشبینی خودمو دنبال میکنم هرچند گات برای من دیگه تموم شده

.:SiSiBK:.
05-08-2019, 12:14 AM
به نظرم یارا گریجوی میتونه باشه. اگه قرار باشه اپیزود پنج جنگ دنریس و سرسی باشه پس دیگه الان وقتشه ناوگان یارا رو ببینیم.

یارا چجوری از آسمون میاد؟

قطعن کشتنش

ESajad
05-08-2019, 12:23 AM
منکه میگم عشق به سرسی چیزی نیست که به این راحتی از بین بره. جیمی از وقتی چشم باز کرد
فقط با سرسی بود و زن دیگه ای در زندگیش نداشت. اومدنش به شمال فقط بخاطر قولش بود نه دشمنی با سرسی
من اون لیک لو رفته رو خوندم به نظرم چرنده برای همین بازم پیشبینی خودمو دنبال میکنم هرچند گات برای من دیگه تموم شده

یارا احتمالا تو این قسمت باشه ولی به این شکل که یورون رو بترسونه
من بیشتر ایده ای که دوستمون گفتند و زره اهنی برای دروگو رو بیشتر می پسندم

اول فکر میکردم جیمی عشتق بریم از تارت شده و قید سرسی رو زده
ولی اخر مشخص شد ته دلش هنوز به سرسی علاقه داره
الان مشخص شده که برای چی داره بر میگرده ؟ قسمت بعدی بین تریون و جیمی یکی می میره
یعنی ممکنه رفته تا سرسی رو بکشه تا جنگ رو تموم کنه

من اون فیلمنامه لو رفته رو نخوندم حالا هرچی این فصل بد باشه ولی دوست دارم
اتفاقاتی که تو سریال رخ میده برام تازه و جدید باشند به قولی سوپرایز باشند
نمیدونم چرا اچ بی او زیر بار این رفت که سریال رو به روز افتاده
اگر سازندگان سریال نمیخواستند ادامه بدن خیلی راحت جایگزین می کردن افراد کاربلد زیاید وجود داره
بالاتر از فرانک دارابونت نبودن که بعد از رفتنش سریال والکینگ دید رو به نابودی کشوندن

.:SiSiBK:.
05-08-2019, 12:30 AM
من اون فیلمنامه لو رفته رو نخوندم

منم نخوندم واقعن دیگه چیزی از سریال نمونده که با اسپویل هم بخوایم خرابترش کنیم

دوستان اینجا که چیزی اسپویل نمیشه؟ من کل این تاپیک رو نخوندم و نمیدونم روند تاپیک چجوریه. فقط خواهشن اگه از اون فیلمنامه چیزی خوندین اینجا نگین یا تو تگ بذارین ممنون :))

ali_n540
05-08-2019, 12:36 AM

منکه میگم عشق به سرسی چیزی نیست که به این راحتی از بین بره. جیمی از وقتی چشم باز کرد فقط با سرسی بود و زن دیگه ای در زندگیش نداشت. اومدنش به شمال فقط بخاطر قولش بود نه دشمنی با سرسی

با توجه به احمق بودن نویسنده ها هیچ بعید نیست اون لیک عملی بشه فکرشو بکن جک پادشاه شدن بران با رای مردم تو آخرین قسمت واقعی بشه بزرگترین جک تاریخ فیلمو سریال خواهد شد.
اگه فکرشو بکنی اون اوایل به بران قول زن و قلعه کوچک دادند و جیمی ازش گرفت و قول قلعه بزرگتری داد در ادامه کایبرن ریوران را بهش بخشید و تریون برای فرار از مرگ های گاردن را. حالا چرا کل هفت اقلیمو بهش با منطق احمقانه نویسنده ها ندند:Smiley36:

lady snow
05-08-2019, 12:37 AM
دوستان اینجا که چیزی اسپویل نمیشه؟ من کل این تاپیک رو نخوندم و نمیدونم روند تاپیک چجوریه. فقط خواهشن اگه از اون فیلمنامه چیزی خوندین اینجا نگین یا تو تگ بذارین ممنون

نه خیالت راحت اینجا فقط از توهمات یک مغز بیمار مینویسیم:Smiley14:

یعنی ممکنه رفته تا سرسی رو بکشه تا جنگ رو تموم کنه
من دوست دارم اگه سرسی کشته میشه بدست تیریون باشه. ولی کلا اگه نمیره بهتره مثلا سرسی بشه یه دیوانه سرگردان تو کینزلندینگ خیلی تاوان سنگینتری هست

ali_n540
05-08-2019, 12:39 AM
منم نخوندم واقعن دیگه چیزی از سریال نمونده که با اسپویل هم بخوایم خرابترش کنیم

دوستان اینجا که چیزی اسپویل نمیشه؟ من کل این تاپیک رو نخوندم و نمیدونم روند تاپیک چجوریه. فقط خواهشن اگه از اون فیلمنامه چیزی خوندین اینجا نگین یا تو تگ بذارین ممنون :))
به نظرم اگر قرار همان لیک به نمایش دراد بهتر اسپویل بشه چون فاجعه است

lady snow
05-08-2019, 12:39 AM
اگه فکرشو بکنی اون اوایل به بران قول زن و قلعه کوچک دادند و جیمی ازش گرفت و قول قلعه بزرگتری داد در ادامه کایبرن ریوران را بهش بخشید و تریون برای فرار از مرگ های گاردن را. حالا چرا کل هفت اقلیمو بهش با منطق احمقانه نویسنده ها ندند

احمقانه ترین بخش سریال همین بود. با اون سلاح گنده تو وینترفل میچرخید انگار نه انگار

lady snow
05-08-2019, 12:42 AM
اون فیلمنامه که دو سال پیش نوشته بودن خیلی بهتر بود. من همون موقع خوندمش خیلی حرص خوردم ولی در مقایسه با فصل هشت به نظرم اون فیلمنامه طلا بود
این لیکی هم الان لو رفته چند جا دیدم گفتن جعلی هست. انقدر بی منطق هست که به نظرم واقعا جعلی هست

ESajad
05-08-2019, 01:38 AM
اون فیلمنامه که دو سال پیش نوشته بودن خیلی بهتر بود. من همون موقع خوندمش
خیلی حرص خوردم ولی در مقایسه با فصل هشت به نظرم اون فیلمنامه طلا بود
این لیکی هم الان لو رفته چند جا دیدم گفتن جعلی هست. انقدر بی منطق هست که به نظرم واقعا جعلی هست

انگار کانال اچ پی او در و پیکر نداره یا اپیزوداش لو میره یا داستانش
فکر نکنم هیچ سریالی به اندازه گیمز اوف ترونز حاشیه نداشته
همه جور حاشیه ای براش بوجود اومد درزکردن فیلمنامه،لو رفتن داستان،اسپویل در حد بی نهایت
من وقتی قسمت جدید پخش میشه تا زمانی که اپیزود رو با کیفیت خوب نبینم اصلا هیچ پیجی که عنوان
گیمز اوف ترونز رو داره باز نمیکنم

lady snow
05-08-2019, 05:54 PM
انگار کانال اچ پی او در و پیکر نداره یا اپیزوداش لو میره یا داستانش
فکر نکنم هیچ سریالی به اندازه گیمز اوف ترونز حاشیه نداشته
همه جور حاشیه ای براش بوجود اومد درزکردن فیلمنامه،لو رفتن داستان،اسپویل در حد بی نهایت
من وقتی قسمت جدید پخش میشه تا زمانی که اپیزود رو با کیفیت خوب نبینم اصلا هیچ پیجی که عنوان
گیمز اوف ترونز رو داره باز نمیکنم

متاسفانه من اصلا نمیتونم از هیچ اسپویلی بگذرم. :Smiley36:
به دوستانی که فیلمنامه دو سال پیش رو نخوندن پیشنهاد میکنم بعد از تمام شدن فصل برین بخونین. درسته اونم چرند هست ولی خوندنش خالی از لطف نیست. اینکه انسانها چقدر ذهن خلاق دارن و میشه هزاران پایان برای یه داستان نوشت

Daisy
05-08-2019, 07:02 PM
این قسمت سرسی و جیمی و دارو دستشون از بین می رن
قسمت اخر هم تکلیف تاج و تخت مشخص می شه
احتمال مرگ دنریس بالاست ولی به نظر من روی تخت می شینه و قسمت اخر بهش خیانت میشه و جان پادشاه می شه
اژدها هم زنده می مونه
تکلیف خیلی چیزها هم مشخص نمیشه

lady snow
05-08-2019, 09:42 PM
یه تئوری جدید دیدم. براتون بنویسم هایپ شین
در کتاب یه اژدهای افسانه ای به نام کانیبال هنوز در دراگون استون زندگی میکنه که کسی مکانش رو نمیدونه. این اژدها از گوشت اژدهایان تغذیه میکرده
حالا میگن احتمالا اون اژدها بیدار شده و به سمت یورن حمله میکنه
که با توجه به کمبود بودجه عمرا همچین چیزی رو بسازن. اینا گوست و ریگال رو سریع حذف کردن

The Vaiper
05-08-2019, 11:44 PM
یه تئوری جدید دیدم. براتون بنویسم هایپ شین
در کتاب یه اژدهای افسانه ای به نام کانیبال هنوز در دراگون استون زندگی میکنه که کسی مکانش رو نمیدونه. این اژدها از گوشت اژدهایان تغذیه میکرده
حالا میگن احتمالا اون اژدها بیدار شده و به سمت یورن حمله میکنه
که با توجه به کمبود بودجه عمرا همچین چیزی رو بسازن. اینا گوست و ریگال رو سریع حذف کردن

اینا گوست رو حذف کردن به نظرت اژدهای جدید وارد می کنن :Smiley14:

دیوید ناتر، کارگردان قسمت چهارم گفته است که جلوه‌های ویژه‌ی کامیپوتری مانع یک خداحافظی مناسب بین جان و گوست شده.
«از آن‌جایی که دایروولف‌ها موجوداتی هستند که با CGI ساخته می‌شوند، به‌همین خاطر ما فکر کردیم که این موضوع را تا حد ممکن ساده نگه داریم... این‌طور بهتر بود

raha_91
05-09-2019, 12:01 AM

امکان اینکه اژدها ی بیشتری هم در آسمان ببیند ،وجود دارد .شاید اژدها تخم گذاری کرده باشد.

ESajad
05-09-2019, 12:11 AM
امکان اینکه اژدها ی بیشتری هم در آسمان ببیند ،وجود دارد .شاید اژدها تخم گذاری کرده باشد.

اژدهای دنریس همه نر بودن امکان به دنیا اومدن اژدها خیلی کمه
اسم کال دراگو،براردش ریگار ویسریس رو گذاشته بود

тнor
05-09-2019, 01:19 AM
اژدهای دنریس همه نر بودن امکان به دنیا اومدن اژدها خیلی کمه
اسم کال دراگو،براردش ریگار فکر ویسریس رو گذاشته بود

من یه جا خوندم اژدها ها جنسیت ندارن البته یادم نمیاد توی سریال همچین بحثی شده یا نه اما توی کتاب ضیافتی برای کلاغ ها بهش اشاره شده که جنسیت شون قابل تغییره درواقع دست خودشونه میتونن انتخاب کنن دختر باشن یا پسر
مستز ایمن:
« He tells Sam that dragons are neither male nor female; Barth saw the truth of that, but now one and now the other, as changeable as flame»
خیلی ها چون اسم اژدها های دنی پسرانه هست فکر میکنن همه شون پسر هستن ولی اینطور نیست
حتی ممکنه تا الان تخمم هم گذاشته باشن اگه یادتون باشه درگون یه مدت رفته بود واسه خودش ول گردی و توی والریای قدیم هم که توی سریال نشون داد که میچرخه ممکنه همونجا تخم گذاشته باشه
همه میدونیم که قبل دنریس همه بارو داشتن اژدها ها کاملا منقرض شدن و حتی تخم های دست دنریس رسید بارو گفت که سنگ شدن و حتی گفت از سرزمین سایه های اون ور اشای تخم ها رو اوردن خب از کجا بدونیم که تخم دیگه ای اونجا پیدا نمیشه

ولی باتوجه به اتفاقاتی که تا الان دیدیم و این چرت و پرت های مزخرف شون راجب کم بود بودجه و هل هلکی جمع کردن سریال اینجور چیزا توی سریال فکر نکنم نشون یدن

تنها چیزی که ممکنه اینکه یورن رو غافلگیر کرده باشه مثل اپیزود سه که رفتن بالای ابر های خیلی اوج بگیر بعد یه هو حمله کنه یورن همیچن متعجب شده باشه

The Vaiper
05-09-2019, 06:12 AM
https://8pic.ir/uploads/%DA%AF%D8%A7%D8%AA.jpg

یکی از دوستان این عکسو برام فرستاد و نشون داد که 4تا اژدها توی تیتراژ هستش. یه بزرگ و 3تا کوچیک.
با توجه به کتاب، اژدهای بزرگ (کانیبال) زندست و توی دراگون استون داره استراحت میکنه. یعنی امکانش هست که توی سریال هم باشه؟

anzalichi
05-09-2019, 09:47 AM

یکی از دوستان این عکسو برام فرستاد و نشون داد که 4تا اژدها توی تیتراژ هستش. یه بزرگ و 3تا کوچیک.
با توجه به کتاب، اژدهای بزرگ (کانیبال) زندست و توی دراگون استون داره استراحت میکنه. یعنی امکانش هست که توی سریال هم باشه؟

اگر فرض کنیم که این اژدها قراره تو سریال استفاده بشه حداقل 1 اپیزود باید طول بکشه که نشون بدن از خواب طولانی چطور بیدار شده. این حاجیمون که ازش میگید طبق شواهد در دوران کودکی the old king متولد شده و از لحاظ ابعاد انقدری هست که دنریس و اژدها و لشکرش رو با هم قورت بده. بعد از نبرد dance of dragons ناپدید شده کسی ازش خبر نداره. یه دفعه فقط میتونه تو game of thrones اچ بی او سر و کله ش پیدا شه :d
If we do not trouble him, the Cannibal will not trouble us.

— Ser Robert Quince

و به همین سادگی هم براش نمی صرفه بخواد بالی تکون بده :)) انقدر فصل رو بد آوردن جلو که الان ند استارک و استنیس هم دوباره سر و کله شون پیدا بشه بازم غافلگیرکننده نیستن چه برسه به کانیبال

nosheh
05-09-2019, 10:33 AM
واقعا برام سواله چرا باید با این همه گردش مالی بخوان این فصل آخر اینجور سرسری جمع کنن!

:Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smiley104:

Daisy
05-09-2019, 11:37 AM

اینو الان به خودشون هم بگی یادشون رفته
دو تا قسمت ارزش نداره واسش اژدها بیارن
گوست بیچاره با یه نگاه جان از سریال حذف کردن
بعیده اژدها وردارن بیارن
خیلی مسخره می شه
استنیس از بالا حمله کنه با عقل بیشتر جور در میاد:Smiley14:

тнor
05-09-2019, 11:55 AM
اینو الان به خودشون هم بگی یادشون رفته
دو تا قسمت ارزش نداره واسش اژدها بیارن
گوست بیچاره با یه نگاه جان از سریال حذف کردن
بعیده اژدها وردارن بیارن
خیلی مسخره می شه
استنیس از بالا حمله کنه با عقل بیشتر جور در میاد:Smiley14:

از لحاظ فنی درسته ولی اینطور که اینا گرگ ها رو حذف کردن بعید نیست پولش رو روی چیز دیگه ای سرمایه گذاری کرده باشن
منکه دوست دارم یکی از این راهبه های قرمز بیاد و رگال رو زنده کنه اینطوری یه ذره مزه جنگی که قراره یه طرفه باشه بیشتر میشه
چون تا این لحظه نیرو ها برابر هستند هرچند اصولا باید نیرو های دنی خیلی کمتر تر باشن ولی خب اعلام کردن که برابر یا تقریبا برابر هستن
برای همیچن جنگ برابری نمیشه گفت یه جنگ کوتاه یا کوچک تر همونطور که سازنده ها گفتن اتفاق بی افته چون واقعا مسخره میشه البته تا اینجای کار که سعی کردن هرچه بیشتر مسخره اش بکنن بعید نیست از این بیشتر هم بشه
ولی خب ارتش سرسی اماده تره کلی هم اسکورپین روی دیوارا مستقر کرده پس باید یا یه جنگ بزرگ یا طولانی در بگیره و جان و دنی با چنگ و دندون پیروز بشن که همچین چیزی جنگ کوچکی نخواهد بود مگه اینکه فست فروادری بسازنش مثل جنگ های که راب انجام داد و فقط نتیجه کار رو نشون بدن یا هم که یه اتفاق بزرگی بی افته و ورقه برگرده مثل زنده شدن رگال یا از خواب بیدار شدن کنیبال یا هم به گفته شما بال در اوردن استنیس:Smiley14: چون توی تریلر هم چیزی خاصی از چنگ نشون ندادن بیشتر صحنه ها این ور اون ور بود حدس میزنم که حداقل نصف فیلم توی صحنه های دیگه بگذره و بعد بیان سراغ جنگ که واقعا جنگ کوتاهی میشه که اگه اتفاق عجیب غریبی نیفته واقعا توی اپیزود بعد نمیشه یه جنگ برگزار کرد که عاقبت تاج و تخت معلوم بشه

البته نظر خودم اینه که یا دنی قبل از اینکه اماده گی های جنگ صورت گرفته باشه و همه فکر میکنن ارامش قبل طوفانه از بالای ابرها به یورون یه هوی حمله بکنه یا هم که اژدها سوارمون عوض بشه مثلا دنی خودش توی جنگ باشه یا حالا پشت خط ها در حال نظاره باشه و همه فکر کنن از ترس اسکورپین اژدهاش رو نمیخواد استفاده بکنه یا هم که پای اژدهای دومی در میان باشه

mehrab 63
05-09-2019, 01:18 PM
میگن یه اژدها زیر دراگون استون خوابیده که اسمش کانیباله . شاید هم اون از خواب زمستونی بیدار بشه .
ولی در کل در کنار اینهمه انتقاد من که شخصا اصلا نمیخونمشون و خاطره گات رو از بین نمیبرم . بابا حال کنید ول کنید این حرف هارو

lady snow
05-09-2019, 02:23 PM
عاقا جدی جدی همه دنیا منتظر دراگون جدید هستن
و فعلا تئوری دیدن بچه دراگون بیشتر طرفدار پیدا کرده نسبت به کانیبال

ولی اینکه بجای دنریس، جان روی دروگون بشینه هم محتمل هست. و مثل جنگ وینترفل بره بالای ابرا که دیده نشه بعد یهو خراب شه سر یورن . خودمم کفم برید ازین نظر :Smiley10::Smiley14:

این ایده که زره بسازن تن دروگون کنن با عقل جور درنمیاد چون دراگون استون اصلا همچین امکاناتی نداره. ولی ازین دو تا .... بعید نیست همچین کاری

و اون عکس که از قسمت پنج اومده دنریس غمگین به پنجره تکیه داده. یه سری از روی لباسش میگن باردار هست. اینا دیگه چشم ایکس ری دارن:Smiley15:

Daisy
05-09-2019, 04:22 PM
از لحاظ فنی درسته ولی اینطور که اینا گرگ ها رو حذف کردن بعید نیست پولش رو روی چیز دیگه ای سرمایه گذاری کرده باشن
منکه دوست دارم یکی از این راهبه های قرمز بیاد و رگال رو زنده کنه اینطوری یه ذره مزه جنگی که قراره یه طرفه باشه بیشتر میشه
چون تا این لحظه نیرو ها برابر هستند هرچند اصولا باید نیرو های دنی خیلی کمتر تر باشن ولی خب اعلام کردن که برابر یا تقریبا برابر هستن
برای همیچن جنگ برابری نمیشه گفت یه جنگ کوتاه یا کوچک تر همونطور که سازنده ها گفتن اتفاق بی افته چون واقعا مسخره میشه البته تا اینجای کار که سعی کردن هرچه بیشتر مسخره اش بکنن بعید نیست از این بیشتر هم بشه
ولی خب ارتش سرسی اماده تره کلی هم اسکورپین روی دیوارا مستقر کرده پس باید یا یه جنگ بزرگ یا طولانی در بگیره و جان و دنی با چنگ و دندون پیروز بشن که همچین چیزی جنگ کوچکی نخواهد بود مگه اینکه فست فروادری بسازنش مثل جنگ های که راب انجام داد و فقط نتیجه کار رو نشون بدن یا هم که یه اتفاق بزرگی بی افته و ورقه برگرده مثل زنده شدن رگال یا از خواب بیدار شدن کنیبال یا هم به گفته شما بال در اوردن استنیس:Smiley14: چون توی تریلر هم چیزی خاصی از چنگ نشون ندادن بیشتر صحنه ها این ور اون ور بود حدس میزنم که حداقل نصف فیلم توی صحنه های دیگه بگذره و بعد بیان سراغ جنگ که واقعا جنگ کوتاهی میشه که اگه اتفاق عجیب غریبی نیفته واقعا توی اپیزود بعد نمیشه یه جنگ برگزار کرد که عاقبت تاج و تخت معلوم بشه

البته نظر خودم اینه که یا دنی قبل از اینکه اماده گی های جنگ صورت گرفته باشه و همه فکر میکنن ارامش قبل طوفانه از بالای ابرها به یورون یه هوی حمله بکنه یا هم که اژدها سوارمون عوض بشه مثلا دنی خودش توی جنگ باشه یا حالا پشت خط ها در حال نظاره باشه و همه فکر کنن از ترس اسکورپین اژدهاش رو نمیخواد استفاده بکنه یا هم که پای اژدهای دومی در میان باشه

به نظر من جنگ زود تموم میشه و سرسی نابود میشه، بقیه دقایق هم به خاله زنگ بازی می گذره
شاه شب یه اژدها رو کشت و خودش هم کشته شد این بلا سر سرسی سریع تر میاد

ESajad
05-09-2019, 05:07 PM
http://uupload.ir/files/kwbg_ghost.jpeg

тнor
05-09-2019, 05:33 PM
عاقا جدی جدی همه دنیا منتظر دراگون جدید هستن
و فعلا تئوری دیدن بچه دراگون بیشتر طرفدار پیدا کرده نسبت به کانیبال

ولی اینکه بجای دنریس، جان روی دروگون بشینه هم محتمل هست. و مثل جنگ وینترفل بره بالای ابرا که دیده نشه بعد یهو خراب شه سر یورن . خودمم کفم برید ازین نظر :Smiley10::Smiley14:

این ایده که زره بسازن تن دروگون کنن با عقل جور درنمیاد چون دراگون استون اصلا همچین امکاناتی نداره. ولی ازین دو تا .... بعید نیست همچین کاری

و اون عکس که از قسمت پنج اومده دنریس غمگین به پنجره تکیه داده. یه سری از روی لباسش میگن باردار هست. اینا دیگه چشم ایکس ری دارن:Smiley15:

والا مردم اشعه ایکس ها شون از رو عکس ممکنه کار کنه
ولی چیزی که صد در صد هست موهای دنریس هست که نبافته و بلند هست درنریس الان خیلی وقته که موهاشو مثل دوتراکی ها بهم می بافه و این اولین باری هست که توی سریال باز نشونش دادن برای همینم سوالات زیادی به وجود اورده
یه سری میگن صدای اژدها یی که یورون میشنوهه و وجشت میکنه شبیه صدای دروگون نیست
یه سری میگن احتمالا دروگون رفته چندتا اژدها دیگه پیدا کرده و با خودش اورده یه سری میگن تخم گذاری از قبل کرده بوده و دروگون الان داره با بچه هاش به کمک دنریس میاد
چیزی که از مصاحبه های که انجام شده میدونیم اینه که جنگ قسمت پنجم بزرگتر از جنگ قسمت سوم خواهد بود برای همین یه سری حدس میزنن چندین اژدها خواهیم داشت یا کنیبال سروکله اش پیدا میشه
فقط توجه کنید بزرگتر این نیست که طولانی تر باشه ممکنه دو دقیقه بجنگن ولی تو همون دو دقیقه کلی اتفاق بی افته

البته تئوری کنیبال اینجا ممکنه صحت داشته باشه که رگال توی دراگون استون کشته شد و براساس شایعه ها کنیبال یه جای توی دراگون استون خوابیده و ممکنه به نحوی بوی خون اژدها به مشامش خورده باشه و تصمیم گرفته باشه تا بیاد یه سر بیرون و یه دلی از عزا در بیاره و به دنیال شام بعدیش که همون دروگون ما باشه به سمت کنیگزلندینگ بیاد همچین اتفاقی بی افته در یک لحظه ممکنه هواس ارتش سرسی رو به جای دیگه ای پرت کنه و دنی سریع وارد عمل بشه و با دروگون اون وسط یه حرکتی بزنه

ESajad
05-09-2019, 07:26 PM
اگر قرار باشه تو یک قسمت بدون هیچ گونه پیش درامدی یک اژدهای دیگه رو نشون بدن
کلا سریال رو به ورطه نابودی می کشند اصلا جور در نمیاد
یک برگ برنده که سرنوشت تمام سریال رو مشخص می کنه
بدون هیچ گونه اشاره ای تو تمام فصل ها نشون بدن اگر این طور بشه
یعنی دقیقا میشه گفت نویسندگان سریال رد دادن

тнor
05-09-2019, 09:09 PM

اینکعه رد دادن درش هیچ شکی نیست
ولی اینطور تصور کن که اپیزود با باز شدن چشم یه اژدها شروع بشه و یکی دو دقیقه بهش بپردازه و بره به سمت بقیه مسائل و درست در اواسط جنگ که دارن هم دیگه رو تیکه پاره میکنن همون اژدها بیاد حالا کمک بکنه یا بی افته دنبال دروگون و توی همین هین کلی خسارت جانبی به وجود بیاد که نتیجه اش بشه مثلا از بین رفتن قسمت اعضمی از شهر یا ناوگان یورن یا حالا هرچی
یا اینکه همون اولش دنی روی اژدهاش سواره و داره میره دراگون استون که اژدها مثل دفعه قبل که اونو بدون اراده خودش این ور اون ور برد دنی رو ببره پیش دوستاش یا بچه هاش
به نظر من که با اینکه میشه یه کمک بزرگ صد در صدی از طرف نویسنده ها به ارتش دنی ولی با این حال نمیشه به نحوه وارد شدن شون ایراد گرفت
درست مثل نبرد حرام زاده گان که درست لحظه اخر شوالیه های ویل سر رسیدن و جان و بقیه رو نجات دادن همه هم به به چه چه گفتن

The Vaiper
05-10-2019, 03:42 AM

نیاز به پیش زمینه خاصی ندارن ؛ دنریس و ارتشش الان تو دراگون استون هستن
فرض کن یه دفعه ای زمین زیرشون بلرزه ؛ بعد وسط جنگ زمانی که اژدهای دنریس زخمی شده
این اژدهای جدید رو بیارن :Smiley69:

ولی انصافا یا باید این فصل رو 10 قسمت می کردن یا یه فصل دیگه ادامه اش می دادن
داستان به این خوبی و گستردگی با این همه حاشیه و نکته ریز و درشت حیف هه اینطور تموم بشه

lady snow
05-10-2019, 12:18 PM
ولی چیزی که صد در صد هست موهای دنریس هست که نبافته و بلند هست درنریس الان خیلی وقته که موهاشو مثل دوتراکی ها بهم می بافه و این اولین باری هست که توی سریال باز نشونش دادن برای همینم سوالات زیادی به وجود اورده

چون میساندی نیست براش ببافه. ولی خب بیشتر نشون دهنده فروپاشی عاطفی دنریس هست
دیگه چیزی براش نمونده. ارتشش فدای شمالیها شد. عشقش به جان سراب بود. وفادارترین جنگجوش تو بغلش مرد. تنها دوستش گردن زده شد. دو تا از بچه هاشم بیخود از دست داد.
همه اینا بیشتر از دنریس یه کارکتر درمانده و قابل دلسوزی میسازه نه یه مدکوئین.
منم فک نمیکنم چیز خاصی از جنگ نشون بدن. با توجه به محدودیت بودجه که مرتب یادآوری کردن نمیشه دو تا جنگ بزرگ تو یه فصل ساخت

The Vaiper
05-13-2019, 01:49 AM
فردا اپیزود 5 فصل اخر پخش میشه

امیدوارم این تئوری نایت کینگ بودن برن درست از اب در بیاد خیلی فکر کردیم روش :Smiley35:

دیروز یه ویدیویی می دیدم در مورد همین تئوری دلایل خوبی اورده بود برای اثبات این قضیه

این تئوری می گفت ؛ برن 3 دفعه به گذشته برگشته ! بار اول پیش مد کینگ رفته و خودش باعث شده پدر دنریس تبدیل به مد کینگ بشه
از مد کینگ می خواسته وایلد فایر درست کنه ؛ و چون پادشاه قادر به دیدنش نبوده همین اینو دیوانه کرده ؛ مثل چیزی که دیدیم بین ند استارک و برن اتفاق افتاد
وقتی که ند می خواست از برج بره بالا تا لینا رو نجات بده ؛ صدای برن رو می شنوه ولی نمی تونه ببینه اون

دفعه دوم برن به گذشته خیلی دور برگشته تا ببینه وایت واکرها اولین بار چطوری شکست خوردن ؛ ولی باز موفق نمیشه و کاری که می کنه دیوار رو می سازه
و برن سازنده همون برن داستان هست ؛ وینترفل رو هم خودش درست می کنه تا همیشه یه استارک تو شمال بمونه برای دفاع !
تو کتاب هم یه سری عکس هست از برن سازنده که روی یه چیزی به شکل ویلچر هست

دفعه سوم برن به گذشته خیلی دورتر میره ؛ و به جایی میره که نایت کینگ برای اولین بار می خواد بوجود بیاد توسط فرزندان جنگل این سکانس رو تو سریال هم نشون دادن
و برای متوقف کردن نایت کینگ تو بدنش وارگ می کنه ؛ و بعد می بینه نمی تونه بیاد بیرون چون به گذشته خیلی دور رفته ؛ کلاغ 3 چشم هم تو اپیزود 3 فصل 6 به برن میگه
اگر خیلی به گذشته بری نمی تونی برگردی

چندتا دلیل هم هست برای این فضیه ؛ جایی که برن لمس میشه توسط نایت کینگ اونجا انگار شاه شب و ارتشش منتظر یه اتفاق و اومدن کسی بودن ؛ که بعد می بینیم برن
میره اونجا ؛ دلیل دوم زمانی که برن سکانس فرو کردن چاقو تو قلب نایت کینگ رو می بینه ؛ دست به سینه اش می زنه انگار چاقو تو سینه اون فرو رفته
دلیل سوم ؛ برن جای کلاغ سه چشم قبل خودش رو به نایت کینگ لو داد ؛ چون فقط اون از واقعیت نایت کینگ اگاه بود و می دونست واقعا کیه
دلیل چهارم ؛ نایت کینگ این همه مدت ؛ چرا از بعد از تولد برن شروع کرد به پیشروی به سوی دیوار و جمع کردن ارتش و مقدمات اومدن انسوی دیوارها

اپیزود پنجم فصل 6 برن از فرزندان جنگل می پرسه چرا نایت کینگ رو ساختید ؛ بهش میگن ما توی جنگ بودیم باید از خودمون دفاع می کردیم ؛ برن ازشون می پرسه از کی
اونا بهش میگن از تو

ShInOdA
05-13-2019, 02:34 AM
با فرض بدترین فصل ممکن سریال در قیاس با خودش، چجوری میشه ایپزودی که هنوز پخش نشده و حتی درزم نکرده چند هزار نفر میرن بهش نمره میدن که میانگینش بره رو 7.2

codec_pack
05-13-2019, 10:27 AM
امتیازاتی که یه مشت هندی که کسی آدم حسابشون نمیکنه میرن به یه سریال میدن چرا اینقد واستون مهمه؟

War Daddy
05-13-2019, 03:06 PM
یعنی قراره بران پادشاه بشه؟
:Smiley19::Smiley19::Smiley19:

codec_pack
05-13-2019, 04:11 PM
یعنی قراره بران پادشاه بشه؟
:Smiley19::Smiley19::Smiley19:

بله! البته دو نوع لیک هست ولی احتمال اینکه برن شاه بشه خیلیه! شاید نقشه 3er همین بوده که شاه بشه و به خواسته ش رسیده!

البته به نظرم بهترین گزینه داووس هست و اگه برن همینجوری خرکی شاه بشه واقعن بیخوده!

raha_91
05-13-2019, 04:26 PM
احتمالا تیریون لنیستر گزینۀ مناسبی برای فرمانروایی یک کشور است،و این که تخت آهنی صاحبی نخواهد داشت.

ESajad
05-14-2019, 12:44 AM
جان اسنو چه بخواد و چه نه پادشاه میشه
اریا دنریس رو می کشه دروگون هم توسط جان کنترل میشه تریون دست راست پادشاه میشه
احتمال اینکه جان با اریا یا سانسا ازدواج کنه خیلی زیاد میشه
اگر بخوان داستان الکی با پایان برسونند سانسا با تریون ازدواج می کنه
البته اگر جان می تونست نذاره این اتفاقات رخ بده
فقط یک چیز ضدحالی وجود داره نایت کینگ کشک بود
الکی همه چیز رو بهم رسوندن

ESajad
05-14-2019, 12:46 AM
یک نکته بعد از دیدن قسمت پنج متوجه شدم
اون چشم سبزی که ملیساندرا بهش اشاره کرده بود سرسی نیست دنریسه
اریا دنریس رو می کشه

тнor
05-14-2019, 01:50 AM
یک نکته بعد از دیدن قسمت پنج متوجه شدم
اون چشم سبزی که ملیساندرا بهش اشاره کرده بود سرسی نیست دنریسه
اریا دنریس رو می کشه

از لحاظ فنی چشم های دنریس باید بنفش باشه ولی چون لنز اذیتش میکنه بدون لنز و با رنگ اصلی چشم هاش جلوی دوربین اومده و مربوط به این قسمت دنیت چشم های امیلیا کلاک رنگ شون سبزه
حالا شاید ازش استفاده ببرن و یه بهونه بشه ولی در اصل چشم های دنریس بنفش هست

ali_n540
05-14-2019, 01:56 AM
جان اسنو چه بخواد و چه نه پادشاه میشه
اریا دنریس رو می کشه دروگون هم توسط جان کنترل میشه تریون دست راست پادشاه میشه
احتمال اینکه جان با اریا یا سانسا ازدواج کنه خیلی زیاد میشه
اگر بخوان داستان الکی با پایان برسونند سانسا با تریون ازدواج می کنه
البته اگر جان می تونست نذاره این اتفاقات رخ بده
فقط یک چیز ضدحالی وجود داره نایت کینگ کشک بود
الکی همه چیز رو بهم رسوندن

بعید می دونم اینطور بشه و با توجه به اتفاقی که قرار بیفته جان اگه کشته نشه به شمال می ره و احتمالا پیش تورموند خواهد رفت و با توجه به این اتفاقات عملا زنده شدن جان تو فصل 6 بی معنی خواهد شد و بقولی تنها نقش جان تو این فصل گفتن دیالوگ she is my queen بوده و از برن هم که این همه روش سرمایه گذاری کردن چیزی نگیم بهتره حالا شاه شب و وایتت واکرها بماند تنها کمی داستان آریا خوب پیش رفت و سندور کلیگان. دنریسم درسته نشانه های بیرحمی اش تو فصل های قبلی نشان داده شده بود ولی اصلا روند داستانی اش تو این دو قسمت و مد کووین شدنش خوب نبود و برای رسیدن به این نقطه یک فصل لازم نیاز داشت این سریال همیشه اسپویل شده و اسپویل هایی که از رو کتاب بود حتی با وجود اینکه می دونستی چه اتفاقی قرار بیافته سوپرایزت می کرد ولی اسپویل های این دو قسمت واقعا حالمونو گرفت چون اصلا فکر نمی کردم داستان اینجوری بشه و اسپویل ها واقعی باشه. وقتی با فصل آخر برکینگ بد مقایسه می کنم هیجان 3 قسمت آخر برکینگ بد صدها برابر این بود هم کوچکترین لیکی وجود نداشت هم پایان بندی شاهکاری داشت.
البته اگه داستان طبق گفته شما هم پیش بره باز جالب نخواد بود کلا قسمت 5 از لحاظ سینمایی بسیار خوب بود ولی داستانش در مقایسه با ضعیفترین قسمتهای گات بسیار ضعیف بود و جمع بندی این سریال برای اینکه خوب تمام بشه بسیار سخت و عملا غیر ممکنه.

lady snow
05-14-2019, 01:58 AM
اگه بخوام انتخاب کنم ترجیح میدم بین آریا و جان، آریا دنریس رو بکشه. حیف هست با اون همه سختی که جان کشیده پایان خط داستانیش کشتن عمش و عشقش باشه اونم با یه دلیل بیخود. هرچند اگه منجر به کشتن شاه شب میشد کاملا قبولش میکردم ولی اینجا به این صورت اصلا.
دلم میخواست سانسا هم تنبیه میشد بابت خیانت به سوگند برادرش. ولی بعید میدونم برای بیوتی سوفی ترنر اتفاقی بیفته
ولی حق دنریس این نبود

ESajad
05-14-2019, 10:27 PM
اگه بخوام انتخاب کنم ترجیح میدم بین آریا و جان، آریا دنریس رو بکشه. حیف هست
با اون همه سختی که جان کشیده پایان خط داستانیش کشتن عمش و عشقش باشه اونم با یه دلیل بیخود. هرچند اگه منجر به کشتن شاه شب میشد کاملا قبولش میکردم ولی اینجا به این صورت اصلا.
دلم میخواست سانسا هم تنبیه میشد بابت خیانت به سوگند برادرش. ولی بعید میدونم برای بیوتی سوفی ترنر اتفاقی بیفته
ولی حق دنریس این نبود

تنها کسی که از تزدیک دیده که دنریس چه بلایی سر مردم اورده اریاست
اونم دلیلی میشه برای کشتنش
دنریس اینجا بهش گفت من دو تا دلیل دارم یکی عشق تو یکی هم ترس
وقتی جان قبول نکرد که عاشقش بمونه گفت بذار ترس رو انتخاب کنیم
کلا تا جایی تصمیمات جان همه تاثیر زیادی رو زندگی دنریس داشته اگر قبول میکرد
و طبق رسمی که تارگین ها دارند این مشکلی نداشت حداقل زندگی خیلی ها رو نجات میداد
اصلا برملا شدن راز پدر و مادر جان هیچ نکته مثبتی تو سریال نداشته
واقعا سانسا کاری به سیاست سانسا ندارم ولی به یکی از خون خودش خیانت کرده
این سانسا یک استارک نیست یکی از خاندان بیلیش تبدیل شده
تنها نکته ای که می شد از این فصل دید و لذت برد کیفیت تولید وساخت این فصله
هر قسمت جذابیت های بصری خیلی خوبی دارند ولی از نظر داستان اصلا خوب نیست

ESajad
05-14-2019, 10:30 PM
بعید می دونم اینطور بشه و با توجه به اتفاقی که قرار بیفته جان اگه کشته نشه به شمال می ره و احتمالا پیش تورموند خواهد رفت و با توجه به این اتفاقات عملا زنده شدن جان تو فصل 6 بی معنی خواهد شد و بقولی تنها نقش جان تو این فصل گفتن دیالوگ she is my queen بوده و از برن هم که این همه روش سرمایه گذاری کردن چیزی نگیم بهتره حالا شاه شب و وایتت واکرها بماند تنها کمی داستان آریا خوب پیش رفت و سندور کلیگان. دنریسم درسته نشانه های بیرحمی اش تو فصل های قبلی نشان داده شده بود ولی اصلا روند داستانی اش تو این دو قسمت و مد کووین شدنش خوب نبود و برای رسیدن به این نقطه یک فصل لازم نیاز داشت این سریال همیشه اسپویل شده و اسپویل هایی که از رو کتاب بود حتی با وجود اینکه می دونستی چه اتفاقی قرار بیافته سوپرایزت می کرد ولی اسپویل های این دو قسمت واقعا حالمونو گرفت چون اصلا فکر نمی کردم داستان اینجوری بشه و اسپویل ها واقعی باشه. وقتی با فصل آخر برکینگ بد مقایسه می کنم هیجان 3 قسمت آخر برکینگ بد صدها برابر این بود هم کوچکترین لیکی وجود نداشت هم پایان بندی شاهکاری داشت.
البته اگه داستان طبق گفته شما هم پیش بره باز جالب نخواد بود کلا قسمت 5 از لحاظ سینمایی بسیار خوب بود ولی داستانش در مقایسه با ضعیفترین قسمتهای گات بسیار ضعیف بود و جمع بندی این سریال برای اینکه خوب تمام بشه بسیار سخت و عملا غیر ممکنه.

جان پادشاه اینده وستروسه
اگر دنریس هم کشته نشه و به تخت سلطنت برسه مطمنا نمیذاره جان از کنارش جم بخوره
حتی اگر قصد داشته باشه به سمال برگرده چون یک تهدید واقعی است
با دیوانگی که از دنریس دیدیم کشتن جان هم دور از انتظار نیست
با ادمهای بی گناه این کار رو کرده جان که سد معبرشه

тнor
05-15-2019, 12:39 AM
جان پادشاه اینده وستروسه
اگر دنریس هم کشته نشه و به تخت سلطنت برسه مطمنا نمیذاره جان از کنارش جم بخوره
حتی اگر قصد داشته باشه به سمال برگرده چون یک تهدید واقعی است
با دیوانگی که از دنریس دیدیم کشتن جان هم دور از انتظار نیست
با ادمهای بی گناه این کار رو کرده جان که سد معبرشه

تا جای که میدونم شما هم اسپویل ها رو خوندید و تا اینجا هم درسته
ولی از این دیدگاه نگاه کنیم درسته شخصیت دنریس رو نابود کردن ولی هیچ وقت نمیتونه جان رو بکشه چون حتی از عشقش به جان هم بگذره نمیتونه از قدرت سیاسیش چشم پوشی کنه
تارگریان ها به این دلیل از قدرت انداختن چون یه شمالی سوخته شد توسط پدر دنریس درسته که لیانا دزدیده شده بود ولی تا زمانی که پدر ند استارک به کینگز لندینگ نرفته بود اتفاق خاصی رخ نداده بود
دنریس هم خوب تاریخ شو میدونه و میدونه به نفعش نیست

ali_n540
05-15-2019, 02:18 AM
ولی از این دیدگاه نگاه کنیم درسته شخصیت دنریس رو نابود کردن ولی هیچ وقت نمیتونه جان رو بکشه چون حتی از عشقش به جان هم بگذره نمیتونه از قدرت سیاسیش چشم پوشی کنه
تارگریان ها به این دلیل از قدرت انداختن چون یه شمالی سوخته شد توسط پدر دنریس درسته که لیانا دزدیده شده بود ولی تا زمانی که پدر ند استارک به کینگز لندینگ نرفته بود اتفاق خاصی رخ نداده بود

جدا از اسپویل ها که شاید خیلی ها آخر داستانو می دونند و مطمعنن همون اسپویل ها شاید با تفاوت های کوچک به نمایش در می آیند خود دنریس از پدرش به خوبی یاد نمی کرد ولی بسیار بدتر از پدرش شد بنابراین اگه طبق اسپویل ها جلو نره کشتن جان براش کار سختی نخواهد بود خصوصا که برخلاف شاه دیوانه یه اژدها با تیر بینهایت داره و می تونه به راحتی شمالو خاکستر کنه.
با توجه به گفتگوی جان و تورموند که می گه تو از جنس شمالی و کی می دونه این آخرین دیدارمون باشه و آدرسی که سریال می ده با احتمال بالای 90 درصد سرنوشت جان رفتن به شماله نه پادشاه شدن

The Vaiper
05-15-2019, 11:36 PM
جدا از اسپویل ها که شاید خیلی ها آخر داستانو می دونند و مطمعنن همون اسپویل ها شاید با تفاوت های کوچک به نمایش در می آیند خود دنریس از پدرش به خوبی یاد نمی کرد ولی بسیار بدتر از پدرش شد بنابراین اگه طبق اسپویل ها جلو نره کشتن جان براش کار سختی نخواهد بود خصوصا که برخلاف شاه دیوانه یه اژدها با تیر بینهایت داره و می تونه به راحتی شمالو خاکستر کنه.
با توجه به گفتگوی جان و تورموند که می گه تو از جنس شمالی و کی می دونه این آخرین دیدارمون باشه و آدرسی که سریال می ده با احتمال بالای 90 درصد سرنوشت جان رفتن به شماله نه پادشاه شدن

اسپویل ها رو من هم خوندم اون طوری بشه ، واقعا خیلی خیلی چرت میشه سریال

جان اگر دنریس رو بکشه ؛ دیگه کی می مونه که تبعیدش کنه به شمال؟
خودش هم اگر بخواد بره شمال ؛ الان مگه دیواری مونده که بره محافظت کنه ازش؟
اصلا فلسفه نگهبانان دیوار چیه؟ مگه حفاظت از دیوار نیست!
و مورد اخر دیگه نه شاه شبی هست و نه وایت واکری به نظرتون دیگه شمال یا کل وستروس دیگه نیاز به محافظت داره

نمی تونم قطعی حدس بزنم چی میشه مثل بقیه ؛ ولی چیزی که دوستان میگن احتمال رخ دادنش کمه

اینکه جان بره شمال و تیریون و بران و داووس و سم شورا وستروس رو تشکیل بدن
و پادشاه شدن بران هم خیلی ناعاقلانه است

به نظرم یه حالتی میشه مثل مد کینگ و برادرش ؛ که برادرش تو شمال روی دیوار زندگی می کرد و خودش پادشاه بود
جان احتمالا روی تخت می شینه و بران هم مثل کلاغ سه چشم قبلی میره پشت دیوارها

البته بعد از پایان داستان خاندان های وستروس هرگز مثل قبل نمیشن

لنیسترها که کاملا از بین رفتن فقط تیریون موند ؛ تارگرین ها هم احتمالا فقط جان اسنو بمونه ازشون ؛ استارک ها کلا 3 نفر موندن ؛ دورن ها یا خاندان مارتل کاملا از بین رفتن ، تایرل ها کاملا از بین رفتن ؛ باراتیون ها هم فقط حرومزاده رابرت موند ازشون ؛ خاندان ارن هم که فقط پسر عقب مونده جان ارین مونده ازشون

ESajad
05-16-2019, 01:36 AM
ولی از این دیدگاه نگاه کنیم درسته شخصیت دنریس رو نابود کردن ولی هیچ وقت نمیتونه جان رو بکشه
چون حتی از عشقش به جان هم بگذره نمیتونه از قدرت سیاسیش چشم پوشی کنه
تارگریان ها به این دلیل از قدرت انداختن چون یه شمالی سوخته شد
توسط پدر دنریس درسته که لیانا دزدیده شده بود ولی تا زمانی که پدر ند استارک به کینگز لندینگ نرفته بود اتفاق خاصی رخ نداده بود

خوشبختانه من هرچیزی که قسمت و داستان های بعدی رو لو میداد رو نمی خونم
برفرض مثال سریال به بدی تموم بشه دوست دارم همین بد بودن رو برای اولین بار ببینم
ایرادی که سریال رو نابود کرد بارها گفته شده مارتین کتاب رو تموم نکرده
همین باعث شده ها خیلی شخصیت ها و رویکرد جدیدی که دارند توخالب به نظر برسه همین جور هم هست
ولی اگر کلی بخواهیم نگاه کنیم دیوانه شدن دنریس دور از دسترس نبود شدنی بود
ولی مسخره اینه که نویسندگان سریال با ساده ترین روش فیلمنامه نویسی که مهران رجبی هم می دونه
داستان و شخصیت ها رو بهم ربط میدن در صورتی که این حفره ها باید تو قسمت های قبل تر کم کم بوجود می اومد
تا با کنار هم گذاشتن سرنخ ها برای ببینده قابل درک باشه مثلا دنریس به خاطر کشتن میساندی دیوانه بشه یا
به خاطر یک ضرب المثل قدیمی دلیلش باشه اصلا قابل قبول نیست
دوم اینکه من اتفاقات سریال رو کنار هم قرار دادم و گفتم اریا دنریس رو می کشه
و جان به پادشاهی میرسه دوم حتی ممکنه یک ازدواج بین سانسا و جان برای بقای صلح اتفاق بیفته
حتی به خاطر کش احساسی ای که بین اریا و جان وجود داشته این ازدوتج هم شدنیه
البته شخصیتی مثل جان تو این فصل مسیر داستانی درستی نداشته یا سر بزنگاه رسیده یا مترسکه
اصلا هیچ حرکت یا دیالوگ تاثیر گذاری رو از این کاراکتر نمی بینیم
اگر بخواهیم کسانی که به دیوانه شدن دنریس کمک کردن رو نام ببریم
اول جان قرار داره به خاطر تاثیر عاطفی ای که دنریس بهش داشت و میتونست راحت باهاش ازدواج کنه
دوم سانسا این اتش رو به پا کرده بود و باعث لو رفتن داستان زندگی جان شد
یعنی این وستروس غرق در خونه دست پخت سانساست
سانسایی که دیگه یک استارک واقعی و با اصالت نیست مثل دنریس که دیگه روی
خوشی از ثبات شخصیتی و ارامش رو حس نخواهد کرد

بدترین داستانی که برای جان نوشتند وقتی بود که ایستاد و مردن واریس رو نگاه میکرد حتی حاضر نشد پادرمیانی کنه

lady snow
05-16-2019, 01:47 AM
اصلا برملا شدن راز پدر و مادر جان هیچ نکته مثبتی تو سریال نداشته

سریال که با بدترین پایان ممکن داره تموم میشه
اما مطمئن هستم برملا شدن هویت پدر مادر جان در کتاب یه پیچش داستانی بزرگ باشه و حتما یه ربطی به هرچه که آنطرف دیوار هست پیدا میکنه. حتما یه ربطی به پیشگوییها پیدا میکنه وگرنه تبدیل به یکی از بزرگترین معماهای کتاب جورج مارتین نمیشد
به نظرم تغییر سرنوشت سانسا و عاقبت به خیریش ربط مهمی به چن میلیون فالور سوفی در اینستا و توئیتر داره. تا اونجایی که یادم هست از همه بازیگرها بیشتر فالوور داره
قرار بود پایانش تلخ و شیرین باشه. ولی اون دو تا دلقک از فرط ذوقمرگی برای شوکه کردن مردم پایانی درست کردن که فقط فنهای سانسا راضی شدن. اکثر بیننده های قدیمی دچار یه جور تلخی بی پایان شدن. نمیدونم یعنی ممکن هست قسمت بعدی اتفاق خاصی در وینترفل بیفته؟؟
خطهای داستانی در شرایطی قرار گرفتن اصلا هیچ راه نجاتی براش نیست
به نظر من دلیل اصلی پایان دادن به سریال بودجه نبوده دلیل اصلی این بود که نمیدونستن با خطهای داستانی چیکار کنن. پس تمومش کردن

lady snow
05-16-2019, 01:51 AM
اینکه جان بره شمال و تیریون و بران و داووس و سم شورا وستروس رو تشکیل بدن

با توجه به روحیات کارکتر جان بهترین پایان زندگی در آنسوی دیوار و با وحشی ها هست.
این شورا هیچ جوری تو کت من نمیره.

ESajad
05-16-2019, 01:40 PM
سریال که با بدترین پایان ممکن داره تموم میشه
اما مطمئن هستم برملا شدن هویت پدر مادر جان در کتاب یه پیچش داستانی بزرگ باشه و حتما یه ربطی به هرچه که آنطرف دیوار هست پیدا میکنه.
حتما یه ربطی به پیشگوییها پیدا میکنه وگرنه تبدیل به یکی از بزرگترین معماهای کتاب جورج مارتین نمیشد
به نظرم تغییر سرنوشت سانسا و عاقبت به خیریش ربط مهمی به چن میلیون فالور سوفی در اینستا و توئیتر داره.
تا اونجایی که یادم هست از همه بازیگرها بیشتر فالوور داره
قرار بود پایانش تلخ و شیرین باشه. ولی اون دو تا دلقک از فرط ذوقمرگی برای شوکه کردن مردم پایانی درست کردن که فقط فنهای سانسا راضی شدن.
اکثر بیننده های قدیمی دچار یه جور تلخی بی پایان شدن. نمیدونم یعنی ممکن هست قسمت بعدی اتفاق خاصی در وینترفل بیفته؟؟
خطهای داستانی در شرایطی قرار گرفتن اصلا هیچ راه نجاتی براش نیست
به نظر من دلیل اصلی پایان دادن به سریال بودجه نبوده دلیل اصلی این بود که نمیدونستن با خطهای داستانی چیکار کنن. پس تمومش کردن

توسریال ربطی نداره حتی یک سکانس درست حسابی برای این مورد درست نکردن خیلی سرسری ردش کردن رفت
اما اگر با حوصله و در زمان مناسب گفته می شد تمام ورق رو ر می گردوند
شما اگر توجه کنید کسانی این راز رو بر ملا کردن که از اصلا از جریان به طور کامل خبر دار نبودن
یا از دوستان نزدیک یا اقوام جان بودن در صورتی که می شد گفت الکی این دروغ رو درست کردن تا به جان
مقبولیت بدن و پاشاده بشه میتونه حتی دنریس هم می تونست این حرف رو تکرار کنه
حالا سوار اژدها شدن رو در نظر نگیریم برن کلاه سه چشم هم مدرکی نمی تونه ارائه بده
تنهخا کسی که از این راز خبر داره و زنده است و از جریان واقعی برج شادی خیر داره
پدر جوجن و میرا رید از خاندان ریده که از پرچم داران استارک هاست به شوالیه خندان معروفه
تو سریال به هیچ وجه وجود نداره فقط نامش وجود داره ولی فرزندانش با برن دیده بودیم

دوم اینکه وقتی سانسا پیش لرد بیلیش تو ویل بود
چندین ماه تحت اموزشش بیلیش بود از اونجا سانسا تغییر شخصیت داشته و پوسن اندازی می کنه
الان هیچ کدوم از شخصیت ها پرداخت درست حسابی ندارن و خطر داستانی ناقصی و گنگی دارند

دقیقا بزرگترین و زیان بار ترین ضرر و تخریب اعتبار شخصیت رو اچ بی او می بینه تمام طرفدارنش سرخوده شدن
بیش از هشتاد درصد از طرفداران سریال از این فصل ناراضی هستند
وقتی کتاب و داستان شخصیت ها رو سلاخی می کنند همین هم پیش نیاد
دقیقا تا فصل نهمی که اگر ساخته می شد فقط باید به کتاب پنجم یا ششم می رسید
اگر داستان ازور اهای رو کنار بذاریم تا فصل نهم تازه ما به رسیدن دنریس به وستروس می رسیدیم
هنوز استنیس زنده بود دیوار سالم بود رازی اصلی سریال اوج داستانی فصل نهم می تونست باشه
جایی که سریال الان وجود داره پر از حفره های داستانی به جا مونده از پرش های داستانی سازندگان سریاله
مثلا داستان استنیس خیلی راحت تموم شد اصلا اولین کسی که ارتش طلایی رو به خدمت گرفت استنیس بود

این فصل اچ بی او صد میلیون دلار هزینه کرده مطمن باشید کمتر از سه برابر یا بیشتر سودهی داشته
فروش اشتراک لایسنس سریال به باقی شبکه ها فروش نسخه بلوری رو 4k رو هم داره

Luca Brasi
09-08-2022, 12:37 AM
فک کنم من تنها کسی هستم که تو این برهه داره Game Of Thrones میبینه:Smiley36:
تا الان هیچ تایپیکی رو باز نکردم چون احساس میکنم پره اسپویل باشه:Smiley35:
دوستان لطفا توضیح میدید این هفت اقلیم کیا هستن؟
خانواده استارک هم جزء این هفتا است؟

codec_pack
09-08-2022, 03:47 AM
Kingdom of the North

Kingdom of Vale and Sky

Kingdom of the Isles and Rivers

Kingdom of the Rock

Kingdom of the Reach

Kingdom of the Stormlands

Dorne

قلمرو شمال دست استارکا هست. سعی کن طرفدار استارکا باشی اگه میخوای لذت ببری از سریال.

Luca Brasi
09-08-2022, 03:08 PM
Kingdom of the North

Kingdom of Vale and Sky

Kingdom of the Isles and Rivers

Kingdom of the Rock

Kingdom of the Reach

Kingdom of the Stormlands

Dorne

قلمرو شمال دست استارکا هست. سعی کن طرفدار استارکا باشی اگه میخوای لذت ببری از سریال.

اتفاقا نظر شما تو تايپيك hod بود جلبم كرد got رو ببينم (بعدش برم سراغ hod)
فعلا دارم با اقليم ها آشنا ميشم
ديشب هم حامد يه لينك داد اونم خوندم
در حال حاضر بنظر مياد وفادارترين پادشاه ند استارك باشه به پادشاه اصلي
بقيه همه دنبال نشستن رو اون صندلي اهني هستن

тнor
09-08-2022, 09:23 PM
اتفاقا نظر شما تو تايپيك hod بود جلبم كرد got رو ببينم (بعدش برم سراغ hod)
فعلا دارم با اقليم ها آشنا ميشم
ديشب هم حامد يه لينك داد اونم خوندم
در حال حاضر بنظر مياد وفادارترين پادشاه ند استارك باشه به پادشاه اصلي
بقيه همه دنبال نشستن رو اون صندلي اهني هستن
به نظر من زیاد سخت نگیر بشین سریال رو ببین و لدت ببر کیجا داره حک.مت میکنه زیاد مهم نیست البته از دیدگاه خودم اینکه چه بلایی سر کی میاد بهتر تره:Smiley36:
چون سریال تموم شده الان هرکجا بخوای دوتا مطلب بخونی بیشتر ممکنه اسپویل بشه برات
همین پست خودش برای فصل اخر هست