PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل هفتم، قسمت هفتم

HMNN
08-22-2017, 07:53 PM
Game Of Thrones, Season 7, Episode 7
(http://m.imdb.com/title/tt5775874/?ref_=m_ttep_ep_ep7)
بازی تاج و تخت: پیش بینی اپیزود هفتم از فصل هفتم

تیزر رسمی قسمت هفتم

Watch (https://youtu.be/-5xdTlgaaaw) | 720p (https://public.upera.co/6uxJbw29)

»» شما چی پیش بینی می کنید !؟

::.تاپیک توضیح برنامه.:: (http://tvworld.info/showthread.php?t=42917)

»»لطفا از قراردادن اسپویلر و مطالب کپی/پیستی از سایت ها و شبکه های اجتماعی خودداری کرده و صرفا نظر خود را درباره اتفاقات احتمالی این اپیزود درج نمایید. با تشکر

nasim777
08-22-2017, 08:23 PM
اینجور که از اسم اپیزود پیداست جان از هویتش خبردار میشه
فایدش اینه که راهش ا ز دنی جدا نمیشه و تو فصل بعد بعد مرگ دنی میشه وارثش

سرسی شرایط صلح را می پذیره
برین به کینگزلندینگ میرسه با جیمی روبه رو میشه
بیلیش کله پا میشه
واکرا به ایست واچ میرسن
امیدوارم برن هم باشه

KEVIN GARVEY
08-22-2017, 09:19 PM
اسم اپیزود هم
The dragon and the wolf هستش انگار.

من پیش بینی نمیکنم چیزی که دوست دارم رو میگم.
دوست دارم دنریس بمیره، سرسی اون وسط یه خیانتی بکنه و کوه با تازی روبرو بشه. از اون طرف دوست دارم بیلیش به اریا و سانسا رکب بزنه و تو این گیرودار بمیره و خواهرا پیروز بشن. نایت کینگ هم دیوار رو بریزه و یه حماسه فانتزی راه بیاندازه و فصل تموم بشه.

و پیش بینی میکنم سرسی رکب میزنه و بروبچ فرار میکنن. جیمی با سرسی چپ میشه و با برن همراه میشه یا شاید سرسی از حسودی برن رو با استفاده از کوه بکشه. دنریس هم خیلی امید دارم بمیره. نایت کینگ هم فقط شاید به دیوار برسه و دیوار رو بریزه.

naafas
08-22-2017, 09:50 PM
من پیش بینی نمیکنم ولی انتظار دارم همه رو تو قسمت آخر نشون بدن از جمله یارا، تیون و یورون. کسترلی راک و وضعیت گری ورم. سمول برمیگرده به دیوار یا بعد مرگ پدر و برادرش میره خونه. تکلیف بیلیش و خواهرهای استارک مشخص بشه برین دوباره راهی کینزلندینگ میشه یا نه؟ برندون یه حرفی حرکتی یه کار مفیدی بکنه، جان از هویتش باخبر بشه، آیا سرسی موقتا صلح میکنه با دنریس یا نقشه ای داره براش؟

jon_snow71
08-22-2017, 10:56 PM
اقا هي نگيد دني بميره يا ميميره :Smiley7:
من دني رو دوست دارم :Smiley18::((
خيلي دوست دارم دختر اوبرين مارتل عزيزم زنده بمونه

lady snow
08-22-2017, 10:57 PM
از اسم اپیزود مشخصه که هویت جان برملا میشه.
من فقط فقط دلم میخواد برن یه سری به دورن بزنه و ازدواج ریگار و لیانا رو نشون بدن:Smiley69:
مبارزه کوه و سگ رو خیلی منتظرشم. ولی احتمالا میفته فصل بعد
ماجرای وینترفل رو نمیتونم پیشبینی کنم. یعنی نمیشه گفت چون آریا نووان شده پس امنیت کامل داره. امیدوارم سانسا دوباره حماقت نکنه و دوباره به خاندانش خیانت نکنه
سرسی صلح میکنه تا بعدا نقشه جدید بکشه. ولی پرمو رو که دیدم اون لشگرکشی دلیلش چی بود؟؟ البته چیزی که دوس دارم اینه که سرسی بخواد جلسه رو با والد فایر بترکونه و جیمی جلوشو بگیره
مطمئن هستم یه اپیزود خیلی عالی در انتظارمونه

Star of GT
08-22-2017, 11:19 PM
من که دوست دارم یه مرگ دردناک توی این قسمت داشته باشیم
1 - آریا با حماقت سانسا و حیله های بیلیش میمیره - 2 - جیمی یا سرسی بدست یکی از خودشون میمیره - یا 3- دنریس با مکر و فریب سرسی کشته بشه

ولی درکل امیدوارم یه اپیزود پر از هیجان و استرس پیش رو داشته باشیم و شاه شب هم دیوار رو خراب کنه و با لشکرش بریزه تو وستروس

тнor
08-23-2017, 01:26 AM
فقط جهت اطلاع دوستانی که دوست دارن وایلد فایر در کار باشه میگم که
i am mother of dragons you you Can't burn me

بیشتر دوست دارم مرگ دردناک مال بیلیش باشه
اما فکر کنم مرگ دردناکش بعد از اینکه همه شمال رو بهم بریزه اتفاق می افته
خب اگه گندی نماینده رابرت هست اریا هم نماینده لیانا ، شخصا دوست دارم این اتفاق رو ببینم تو اینده نزدیک
دوست دارم تیون یه جورای وارد عمل بشه و یارا رو نجات بده
فکر کنم نیرو های دنی از کاستلی راک عقب نشینی کنن برای احترام به صلح

عبدالله
08-23-2017, 02:12 AM
واضح هست واقعا با این مقدمه چینی ها که همه میرن پایتخت. جناب زامبی رو میذارن وسط. سرسی قانع نمیشه. تصمیم میگیره ارتش دنی رو نابود کنه. این وسط کلی آدم می میرن (از جمله کوه از سگ شکست میخوره) و در آخر جِیمی که به زامبی ایمان آورده، سرسی رو میکشه (اینطوری بچه ی چهارمی هم در کار نخواهد بود و پیشگویی محقق میشه که سرسی سه بچه فقط داره که همه رو از دست میده). در آخر هم شاه شب به اینور دیوار میرسه (احتمالا با خراب شدن بخشی از دیوار) و اینجوری قراره ما رو بذارن تو کف برای 2 سال :|

WALKING DE4D
08-23-2017, 02:27 AM
از قبل که مشخص شده بیلیش رفتنیه :Smiley36:
سمولی میرسه ویتنرفیل و برن ماجرا تارگرین بودن جان لو میده :Smiley35:
از همه بیشتر منتظر این که بلاخره دنریس و جان رابطه شون برقرار میشه اون میشه بادشاه این یکیم میشه ملکه :Smiley14:
وستروس متحد میشن علیه واکر ها فقط سرسی دیگه بیخطر چرا نمیزنن نمیکشنش نمیدونم البته برا فصل ۸ باید منتظرش باشیم :Smiley13:
در اخرم که واکر میزنن دیوار میریزن بایین سریال تمام :۹)

saeedporreza9
08-23-2017, 02:38 PM
جِیمی که به زامبی ایمان آورده، سرسی رو میکشه (اینطوری بچه ی چهارمی هم در کار نخواهد بود و پیشگویی محقق میشه که سرسی سه بچه فقط داره که همه رو از دست میده).
به نکته خیلی خوبی اشاره کردین. به احتمال 99/9 درصد سرسی خواهد مرد :Smiley36:

mockingbird
08-24-2017, 01:10 AM
امیدوارم یه فرجام منطقی واسه بیلیش در نظر بگیرن هرچند بیلیش فصل 6 کارش تموم شد وقتی با استارکها متحد شد در کل دلمون واسه اون تن صداش و دیالوگا و اون کلوز آپ ها تنگ میشه

KEVIN GARVEY
08-24-2017, 11:49 AM
ولی همه این بحث و جدل ها در رابطه با سوتی های ناحق سریال رو اگه
کنار بذاریم، بعداز تقریبا 14 ماه انتظار فصل 7 شروع شد و بهمین سرعت دوشنبه قسمت آخرش رو هم میگذریم.
باور کنید من خیلی انتظار کشیدم. اگه نگم هرروز فکر نمیکردم لا اقل هر سه چهار روز یه فلاشی میزدم. کسادی بازار هم دلیل بر طولانی شدن زمان پخش فصل 7 شده بود.

بازم باید حدود یکسال و اندی انتظار بکشیم که اونم عین برق و باد میرسه.....

راستی عمرمون داره میگذره حواسمون هست اصلا :Smiley19:

mahan birabt
08-24-2017, 02:42 PM
فقط امیدوارم از دهن این اژدهای واکر شده چیز عجیبی! بیرون نیادش که خیلی مسخره میشه !!!!!!!!!!!

l-lamidreza
08-24-2017, 02:51 PM
فقط امیدوارم از دهن این اژدهای واکر شده چیز عجیبی! بیرون نیادش که خیلی مسخره میشه !!!!!!!!!!!

اژدها فقط تحت امر نایت کینگ دراومده تغییر بیولوژیکی که روش انجام نشده بخواد گاز هلیوم بیرون بده. مثل جاینت ها و آدم های دیگه فقط چشماش آبی شده.

lady snow
08-24-2017, 10:49 PM
نمیدونم آلبوم این فصلو گوش کردید یا نه. ترک winter is here فوق العاده غمگین و سنگین هست. تم غم و غصه استارکها. ازین آهنگ معلومه قراره باز یه بلایی سر استارکها بیاد. گوش کردنش آدمو دپرس میکنه

wlh
08-24-2017, 11:27 PM
https://www.bing.com/th?id=OSC.TOOL089D5CE5220E354673B207DD178B4BD21699 23C2AD4017014B0A5A3F9149AC52&w=646&h=182&c=7&rs=1&qlt=70&cdv=1&pid=18.2

در عین حال که شاید همه این قسمت رو پایان بیلیش بدونن ولی باید به حیله گری این مرد احترام گذاشت و احتمال کشته شدن یک استارک دیگه رو داد.

احتمال اول : آریا و سانسا توی تله بیلیش گیر کنن و یکیشون بمیره. برن به خاطر آینده بینی و نیاز به کشته شدن یکی از خواهراش دخالتی نکنه. در این صورت سانسا شاید محتمل ترین گزینه باشه.
احتمال دوم : سانسا بیلیش رو با دشنه ای که آریا بهش داده بکشه و جمله معروف "در مورد گرگ تنها1" آخرین کلماتی باشه که بیلیش می شنوه.
احتمال سوم : آریا از شر سانسا و بیلیش با هم خلاص میشه.

احتمال اول میشه پیش بینی من واسه پارت وینترفل. هر چند احتمال دوم درصد وقوعش بیشتره.

1 : When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives.

AAlireza
08-25-2017, 11:49 AM
خب بجایی رسیدیم که هممون میتونیم گات و پیشبینی کنیم!!
به عنوان مثال اژدها دار شدن شاه شب که میشه گفت بیشترامون دیگه اینو میدونستیم!!واسه من که دیگه 100% بود
حالا اینو در نظر داشته باشید اونجا که تو تیزر همه هستن! جمع جمعِ یورونشون کمه:Smiley14: تو یه جایی که دور تا دور بستس همه هستن ولی دو نفرُ نشون نمیدن دو نفر که میمیرن!!! مگه میشه دنی بدون اژدها بیاد
خیلی مرگ داریم خیلی! یه داستان باید این فصل تموم شه دیگه!داستانم داستانه جانه
واقعا کسی هست که فکر کنه دیوار نمیریزه؟
اگه قرار بود نریزه براچی ساختنش:Smiley14: قانون معکوس هم در نظر داشته باشید!
من از این فصل راضی نیستم
کل مشکلم فقط بخاطر کمبود قسمت بوجود میاد الان در اصل باید ما تا اخر تابستون گات داشته بودیم ولی:Smiley15::Smiley15::Smiley15:

vampire_sh17
08-25-2017, 03:23 PM
با توجه به پرومو دیدار جان و سرسی و شاید هم دنریسو ببینیم
همچنین احتمال مرگ لیتل فینگر هم خیلی زیاده اون هم توسط اریا
و دیوار در لحظات پایانی فرو میریزد
این اپیزود زیاد سکانسی از نایت کینگ نداره و بیشترش تو وستروسه
بعد از همه اینا ما میمونیم و دو سال انتظار بی پایان ... :Smiley2::Smiley2:

naafas
08-27-2017, 09:50 PM
فردا آخرین قسمت و دوباره انتظار
چقدر زود گذشت
انگار همین دیروز بود با هیجان زیاد منتظر شروع فصل بودیم.

KEVIN GARVEY
08-27-2017, 09:57 PM
انصافاً که چقدر زود گذشت.
با همه این بگو مگو ها واسه خوب و بد بودن این فصل، منکه کلی حال کردم تا الان و مطمئنم اپیزود فردا شاید بشه بهترین اپیزود گات.

چقدر زود گذشت نیست، عمرمونه که داره میره همینجوری :Smiley104:

ShInOdA
08-27-2017, 10:50 PM
یه اتفاق غیر منتظره میتونه هایپ نگهمون داره برا فصل بعد ! تلخ تر بهتر :Smiley36:

naafas
08-27-2017, 11:07 PM
یه اتفاق غیر منتظره میتونه هایپ نگهمون داره برا فصل بعد ! تلخ تر بهتر :Smiley36:

هر اتفاقی میفته فقط آریا و جان چیزیشون نشه و همچنین تیریون

Longmire
08-28-2017, 01:38 AM
تا الان یه سال صبر میکردیم برای فصل بعدی از فردا باید دوسال صبر کنیم. به قول دوستمون که اشاره کرد عمرمون همینطوری داره میره
من حدس میزنم آخر اپیزود دیوار فرو میریزه و نایت کینگ و ارتشش بالاخره ازش رد میشن و این میشه پایان فصل هفت و رفتن تو خماری. حالا چطور میریزه هنوز جای سواله. مطمئنا اژدهایی که دست نایت کینگ افتاده باعثشه اما اون طلسمی که میگفتن اجازه رد شدن مرده ها رو نمیده چی میشه
در مورد سرسی هم بعید میدونم کنار بیاد و متحد بشه با دنریس و جان. احتمالا هاند و مانتین هم یه رویارویی خواهند داشت و امیدوارم که هاند کشته نشه.

lady snow
08-28-2017, 02:03 AM
برای هیچ اپیزودی انقدر هیجان نداشتم. امیدوارم لااقل اشک و آه نداشته باشیم پایان این فصل. یه چیزی بشه دلمون خنک شه. مثلا مردن سرسی و لیتیل فینگر. با خیال راحت دو سال بشینیم منتظر

koresh92
08-28-2017, 05:36 AM
تو رویاهای دنریس ردکیپ اتیش گرفته بود فکر کنم تو این قسمت رویاش به واقیعت تبدیل شه