PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد هشت ساله شد ♥

yaser63
05-04-2018, 11:30 PM
http://picoup.ir/images/35261178626969308348.jpg (http://picoup.ir/)

یه بار دیگه پانزده اردیبهشت سالروز تاسیس انجمن فرار رسید, روزی که نوژن عزیز به همراه تنی چند از دوستان قدیمی انجمن این فروم سریالی-سینمایی رو پایه گذاری کردند و از اون زمان تا حالا افراد زیادی برای سرپا نگه داشتن این انجمن تلاش خیلی زیادی کردن تا این فروم دست به دست شده و به ما رسیده تا بتونیم دور هم با به اشتراک گذاشتن افکار و نظراتمون درباره فیلم ها و سریال هایی که می بینیم چیزهای جدیدی یادبگیریم و لذت بیشتری از دیدن این آثار ببریم.جا داره به مناسبت سالروز تاسیس انجمن از همه دوستان قدیمی و جدید که برای این انجمن زحمت های بسیار زیادی کشیده و میکشن تشکر و قدردانی کنیم و بهشون خسته نباشید بگیم.
خوب بچمون هفت سالگیش رو هم گذروند و کلاس اولش تموم شد وقتشه که براش یه جشن حسابی بگیریم. به امید فارغ التحصیلیش و رسیدنش به مدارج بالاتر و بهتر.

pejmanmm
05-05-2018, 12:14 AM
تبریک به همه تی وی ورلدی ها:Smiley30::Smiley30:
خسته نباشید به همه بچه های تی وی ورلد که انجمن را سرپا نگه داشتن
مخصوصا اشکان و نوژن و یاسر و محمدامیر عزیز:Smiley17::Smiley41:
با قدرت ادامه بدید که بهترینید:Smiley69:

mhz98
05-05-2018, 12:17 AM
تولد هشت سالگیش مبارک باشه حیف که از اول عضو نبودم
سه روز پیش هم تولد خودم بود

sh2012
05-05-2018, 12:32 AM
تولد این خونه چندین ساله خودم و دوستان خیلی زیادی که اینجا پیدا کردم رو تبریک می گم ...:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

MrP
05-05-2018, 12:44 AM
مبارک باشه، هفت سال این انجمن به لطف کاربرانش سر پا بود و آرزو می کنم سالیان سال همینجور به مسیر خودش با قدرت ادامه بده .:Smiley30::Smiley30:

ShInOdA
05-05-2018, 12:51 AM
بمونی برامون تی وی ورلد :Smiley30:
انجمن ها یکی پس از دیگری تخته شدن با هر بحث و موضوعی ولی اینجا سالهاست موندگاره و سرپاست
بازم تشکر از تمام کاربران و رفقای عزیز :Smiley17:

Luca Brasi
05-05-2018, 01:02 AM
٨سااااال... عمريه واس خودش
دم همه كسايي كه براي اسم TvWorld زحمت كشيدن كه سنش به ٨سال برسه گرم
اميدورام مجموعه پا برجا باشه و هر سال تولدش رو تبريك بگيم

saeedporreza9
05-05-2018, 01:09 AM
تولدت مبارک تی وی ورلد جون:Smiley36: دم همه اونایی که بودن و هستن تا انجمن همچنان سرپا باشه داغ :Smiley17:

kingnessi
05-05-2018, 01:12 AM
سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

در این چمن چو درآید خزان به یغمایی
رهش به سرو سهی قامت بلند مباد

در آن بساط که حسن تو جلوه آغازد
مجال طعنه بدبین و بدپسند مباد

هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیند
بر آتش تو به جز جان او سپند مباد

تولدت مبارک تی وی ورلد:Smiley41:

S@eeD-Mj
05-05-2018, 01:31 AM
تولدت مبارک باشه تی وی ورلد عزیز ...
8 سالگیت به کام کاربرات (چه قدیمی چه جدید) شیرین باشه ...

با تو بود و هست که طعم زیبای دوستی و محبت رو بدون هیچ چشم داشتی فهمیدم .
با تو هست و خواهد بود که طعم وصف ناپذیر این دنیای بیکران سینمایی و سریالی رو چشیدم .

صمیمانه از ستون های استوارت که همیشه باقدرت و توان در سرپا نگهداشتنت هرچی ازشون براومده برات کم نذاشتن ،نهایت تشکر و قدردانی رو دارم .

و از اینجا دست بوس تک تک بچه های گل و دوست داشتنی تی وی ورلد هستم ... مخصوصاً پایه گذارن مکتب تی وی ورلد .

به نظرم قدیمی و جدید فرق نمیکنه ، هرکسی درحد توانش برات کاری کرده که دوباره جوانه بزنی و خودتو سربلند نگه داری دنیاها ارزش داره .

باش که بودنت روزو شبی ست واسه ما .

پروردگارا این دوست و رفیق عزیزمون (یاسر جان) رو در پناهت حفظ کن ...
آدمیست بسیار باکمالات و دوست داشتنی ... همیشه در پناه حق تنش سلامت و لباش پراز خنده و زندگیشم به کامش شیرین باشه . :Smiley41:

Lou Bloom
05-05-2018, 06:04 AM
این قافله عمر عجب زود میگذرد...
انگار همین دیروز بود که تو انجمن همسایه میگفتن یه انجمن جدید افتاح شده به نام "تی وی ورلد"; یک زمانی انقدر که انجمن سریالی فعال وجود داشت که نمیدونستیم کجا عضو بشیم!
ولی حالا تی وی ورلد تنها انجمن سریالی هست که در عصر اینستاگرام و تلگرام هنوز نفس میکشه; هر چند اندک...
دلمون برای دوستان فعالمون که دیگه نیستن تنگ شده و شخصا آرزو میکنم کاش برگردم به دوران اوج انجمن ها; به دور از اینستاگرام و تلگرامی که نه میشناسمشون نه میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم.
تبریک به دوست هشت سالمون و همه دوستدارانش. :Smiley17:

Mikado
05-05-2018, 02:24 PM
هشت سالگی این انجمن خوب و دوست داشتنی و محبوب مبارک باشه!

برای من تی وی وُرلد نشانه دوستی های سینمایی و تلویزیونی هست، نشانه بحث های طولانی و دلپذیر، دعواهایی خشن و دوستی هایی پس از دعوا، من در این انجمن با کسانی آشنا شدم که هیچ سلیقه یکسانی در فیلم و سریال و فکر و دین نداشتیم، اما بهترین بحث ها رو کردیم و بهترین پست ها رو با هم داشتیم، دوستانی که باعث می شدند من ساعت ها مطالعه کنم تا بتونم جواب یک خط یا یک سوال اون ها رو بدم و مطمئنم این یه بازی دو طرفه بود. و الان مثل سابق اینجا نیستم تا باز هم بتونم از این بحث های لذت بخش داشته باشم. shame on me

جدا از این، تی وی وُرلد هنوز برای من انجمنی است که وقتی میخوام درباره یک فیلم، یک قسمت از سریال یا بحث درباره ی زیرنویس صحبتی داشته باشم به اون مراجعه میکنم، هنوز با تمام وجود دوستش دارم و آرزو میکنم کاش بتونم مثل سابق به اینجا بیام و از نوشته های بچه ها لذت ببرم.

من از نوژن، اشکان، پویا، یاسر، امیرژنرال، ستایش، امیر و همه بچه هایی که هنوز این انجمن رو سرپا نگه داشتن با تمام وجود تشکر میکنم.

چند تا از بچه ها به خوبی اشاره کردن در همین تاپیک، که بعد از اینستا و تلگرام، واقعا بیشتر انجمن ها سوت و کور شد و تنها تی وی وُرلد از قدیم تا به الان خودش رو سرپا نگه داشته، به همت همه بچه های خوب و کاربرهای دو آتیشه تی وی وُرلد.

امیدوارم سال دیگه هم به شادی و خرمی و شنگولی و سلامتی، تولد نُه سالگی انجمن خوبمون رو شاهد باشیم و در کنار هم، از بودن این انجمن لذت ببریم.

aramis2800
05-05-2018, 08:41 PM
تی وی ورلد عزیز تولدت مبارک
نمیدونم اما خودم تی وی ورلد اولین سایتی هست که بهش سر میزنم
بخاطر وجود تو "ریک و مورتی" و "کاپلینگ" و "کباب کردن ها" و چندتایی از بهترین فیلم های سینمایی که دیدم رو شناختم و چه لذت وصف ناشدنی که ازشون بردم.
الان دیگه اینجا شده یه دایره المعارف از معرفی سریال ها و بحث های اپیزودیک. اگه بخوام یه سریال رو با وجود وقت ناچیزی که دارم استارت بزنم حتما باید بیام اینجا و نظرات تاپیک رو بخونم و از دوستای تی وی ورلدیم مشورت بگیرم.
چه خوبه که هستی

سپاس از "نوژن" و "اشکان" و "یاسر" و "میکادو" و ایرج" و "محمد امیر" که چه به لحاظ مادی و چه معنوی باعث تشکیل و ادامه فعالیت این انجمن شدن
سپاس از همه دوستایی که در تیم های مختلف مدیریت و ترجمه و دانلود و تحریریه و سینما و گرافیک و انیمیشن با فعالیت شون باعث رونق انجمن شدن
و از همه مهمتر سپاس از کاربرای سبز انجمن که با حضور و نظراتشون به انجمن طراوت و تازگی میبخشن

حواسمون به انجمن باشه, اینجا آخرین سنگر خوره های فیلم و سریال هست که باقی مونده!!!

FARZAD-P
05-05-2018, 09:22 PM
منم به نوبه خودم هشت سالگی این انجمن عالی و دوست داشتنی رو تبریک میگم

ایشالله که سالهای سال با قوت به کار خودش ادامه بده

om3ga
05-06-2018, 12:25 PM
وقتی اسم "تی وی ورلد" میاد زیرنویسای بی نقص بچه های انجمن میاد جلو چشام که همین زیر نویسا زمینه آشنایی منو با انجمن فراهم کرد.
اگه "تی وی ورلد" نبود با خیلی از سریالای ناشناخته آشنا نبودم من، که از قضا وقتی دیدمشون همشون شاهکاری بودن برا خودشون
اگه "تی وی ورلد" نبود با خیلی از گرو ه ها و خواننده های ناشناخته آشنا نبودم و لدت این موسیقیای شاهکاری که دوستان معرفی میکنن رو نداشتم
اگه "تی وی ورلد" نبود با تفکرات و دیدگاه ها مختلف در مورد فیلما و سریالایی که دوس دارم آشنا نمیشدم و نمیتونستم کامل "کشفشون" کنم
و خیلی چیزای دیگه که اگه "تی وی ورلد" نبود الان آشنا نبودم باهاشون ، بابت همه چی ممنون :Smiley17:
تولدت مبارک ای بزرگ انجمن :Smiley17:

MaMaLoM
05-06-2018, 01:22 PM
world of tv series دنیایی از سریال‌های تلوزیونی
اولین بار که این جمله به چشمم خورد فقط و فقط بعنوان یه تیتر تبلیغاتی جلوه کرد اما بعد گذشت سال‌های به این نتیجه رسیدم که این سایت و کاربراش بعنوان "دنیایی" مجزا و موازی در کنار زندگی حقیقیم جریان داشته ... دوستانی که عمر دوستیشون از خیلی رفقای کوچه خیابونی بیشتر بود و بعضا هیییچوقت ملاقاتی شکل نگرفت!
پیشرفت علم و فناوری و تغییر سبک زندگی، خیلیا رو از ما دور کرد اما یه روزگاری چتباکس انجمن شب تا صبح پاتوق یه مشت جوون گیگ و فریک بود ... تی‌وی‌ورلد واسه کاربرای ثابتش یه انجمن ساده نبوده، اونا داخلش زندگی کردن و یاد گرفتن ... کاربری داشتیم که "تمام" صحبت‌ها و تغییر و تحولات روزمره رو کپچر میگرفت و تو آرشیوش سیو میکرد گاهی اوقات در اختیار بچه‌هایی که از دست دادن قرار میداد!:دی ... مسائل حاشیه‌ای و منشوری رو داخل یاهو مسنجر با هم به اشتراک میزاشتیم ... ساعت کوک میکردیم 5 صبح پاشیم لینک‌های دانلود رو آپ کنیم که بچه‌های مترجم در کمترین زمان سابشونو بزنن ... تک تک مترجما نسبت به کارایی که ترجمه میکردن طرفدارا و مخاطبین خودشونو داشتن و اون حس رقابت دوستانه برای فعالیتِ مفید و با کیفیت دائما در جریان بود ... یه زمانی کارها از یکسال قبل برای معرفی و ترجمه و پوشش خبری از سمت بچه‌های با عشق و کاردرست انجمن رزرو میشد!!! گاهی اوقات سر اینکه چه کسی فلان فیلم یا سربالو پوشش بده دعوا میشد!!! خیلی چیزا دست به دست هم دادن که از اون فضا به شــدت فاصله گرفتیم ... گاهی اوقات خودمون مقصر بودیم، گاهی اوقات هم واقعا جبر روزگار بوده و نمیشه هیچجوره توجیحش کرد اما با این تمام این صحبتا این تی وی ورلده که هنوز سرپاس ... تولدش مبارک
:Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30:

ŞłŁΞИҬ
05-06-2018, 11:13 PM
تبریک به همه عزیزان ، مدیران زحمت کش ، مسئولین وب سایت ، کاربران گرانقدر
سالیان سال است بی هیچ چشم داشتی این مجموعه در حال فعالیت هست @**;-

hadi2006mi
05-07-2018, 12:32 AM
تولدتون مبارک تی وی ورلدیهای دوست داشتنی
از یاسر عزیز که با تمام مشغلهای کاری همچنان تلاش میکنه انجمن پا برجا باشه تا اشکان و نوژن و پویا و میکادو و امین و والتر و ایرج و نامبر و ستایش و بقیه مترجمین و بچه های که برای این ماندگاری تلاش کردند خسته نباشید
انجمن بخشی از خاطرات خوب زندگی همه ما هست

Reza-G
05-07-2018, 01:23 PM
واقعاً این قافله عمر عجب میگذرد ....
من آذر ماه سال ۱۳۸۹ بود که با تی وی ورلد آشنا شدم
اون زمانها، اینطوری نبود هر کی از ننه اش قهر کرد، یه سایت فیلم و سریال بزنه
هم هزینه ها بالا بود و هم دسترسی محدودتر
یه روز دنبال قسمت جدید بیگ بنگ بودم که تو نتایج جستجو به تی وی ورلد رسیدم
یادش بخیر پرتال هم داشت. بعدش بیخیال پرتال شدیم و انجمن رو تقویت کردیم
شخصاً خیلی چیزها از بچه ها یاد گرفتم. نوژن، محسن، حامد باتلاقی و کلی عزیزان دیگه که پیشکسوت بودند.
چقدر اسپم میدادم. اصن خداوندگار اسپم انجمن :-)
دم نوژن گرم که باعث شد من با ویبولتین آشنا شم و پلی شد برای آشنایی با php و برنامه نویسی
مبارک باشه. همگی پایدار باشید.

Tha Real Nigga
05-07-2018, 03:48 PM
منم از همین تریبون استفاده میکنم و از همه کاربران مخصوصا تیم انیمیشن تشکر میکنم و امیدوارم انجمن همینطور به فعالیتش ادامه بده و موفق باشه و کاربران فعال بیشتری به جمعمون اضافه بشن

تولدت مبارک تی وی ورلد :Smiley17:

shahramjj
05-07-2018, 05:44 PM
با تبریک و خسته نباشید به همه پرسنل تی وی ورلد و قدردانی از زحمات همه بچه ها.
پسرم هم همراه با این سایت همین روزا هشت ساله میشه امیدوارم هشتاد سالگی هر دوتون رو ببینم ........به امید اونروز...

Николай
05-08-2018, 03:04 AM
یعنی الان میره دوم ابتدایی؟
: ))
چقد من بی مزه ام

دمتون گرم
خسته نباشید
واقعن اینجارو دوس دارم
عالیه
حرف نداره
:Smiley30: