PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Westworld | بحث اپیزودیک | فصل دوم، اپیزود ششم

HMNN
05-28-2018, 12:21 PM
http://picoup.ir/images/60602076229730759362.jpg

Season 2, Episode 6, Phase Space
فصل دوم، قسمت ششم

.:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt6243304/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت: «ما هر کدام لایق این هستیم که سرنوشتمان را خود تعیین کنیم».

lady snow
05-31-2018, 01:11 AM
تئوری برنارد آرنولد درست درومد. میمونه تئوری ویلیام
فورد برگشت اما نمیدونیم این فورد، فورد واقعی هست یا فورد میزبان. به عبارت دیگه آیا اون فوردی که فصل قبل کشته شد فورد واقعی بود یا فورد میزبان. والا ازدست این آنتونی:Smiley36:

این پیشبرد همزمان چند داستان در چند لوکیشن مختلف با چند کارکتر مختلف من رو در هر لحظه یاد گات میندازه و مقایسه با اون. نظر من اینه که گات بسیار حرفه ای تر و منظمتر و هدفمندتر عمل کرد در این زمینه. یجور پراکندگی حس میکنم در داستانهای وستوورد.

به عنوان یک فن سامورایی انتظار بیشتری از دوئل ساموراییها داشتم ولی خیلی معمولی و یواش بود جنگشون. فقط یکم خون قاطیش کرده بودند
و تدی معصوم داستان ما. چه خشن شده بچمون. اگه تو فلشبک جسد تدی رو نشون نمیدادن میگفتم قسمت بعدی حتما میزنه دلورس رو میکشه.
این بروبچ گوست اصن معلوم نیست دارن چیکار میکنن هدفشون چیه واقعا

یکی از بهترین سکانسهای این فصل سکانس ویلیام و دخترش بود

Alex Vause
05-31-2018, 01:32 AM
دوستان دقت کنید این فورد نه میزبانه نه میهمان!
فورد ذهن خودش رو که توسط اون ربات های سفید تو اون گوی قرمز کپی شده بود توسط برنارد به داخل اون سیستمی که انتهای قسمت 6 دیدیم آپلود کرده. یعنی مرکز تمام کدهایی که westworld رو کنترل میکنه. فورد داخل اون کدها زنده است و نقشه هاش رو عملی میکنه.

lady snow
05-31-2018, 02:12 PM
دوستان دقت کنید این فورد نه میزبانه نه میهمان!
فورد ذهن خودش رو که توسط اون ربات های سفید تو اون گوی قرمز کپی شده بود توسط برنارد به داخل اون سیستمی که انتهای قسمت 6 دیدیم آپلود کرده. یعنی مرکز تمام کدهایی که westworld رو کنترل میکنه. فورد داخل اون کدها زنده است و نقشه هاش رو عملی میکنه.

بله دوست من. اینو دیگه تقریا همه میدونیم و حتی از قسمت اول میدونستیم

اونی که کنار دریاچه پیدا شد آرنولد هست و نه برنارد. فقط نمیدونستیم چن روزی که تو پارک سرگردون بود چه کسی ذهن آرنولد رو در برنارد کپی کرده. بعد دیدیم برنارد خودش اون گوی رو برداشت. اما اختلاف بین علما بود که اون گوی متعلق به فورد هست یا آرنولد. اپیزود شش هم دیدیم که دلورس داره با برناردی که حالا ذهن آرنولد رو داره حرف میزنه و کاملا روش نفوذ داره و عده ای میگن این دلورس بوده که گوی رو در ذهن برنارد کپی کرده و عده ای میگن شاید السا نادانسته اینکارو انجام داده و دلیل اینکه فورد اون دختر رو نکشته و زندانی کرده همین بوده. بهرحال آرنولدی که الان همراه گروه دلوس اینور اونور میره درواقع در تیم دلورس و تحت نظر اون هست. و البته عده ای هم میگن که اون گوی قرمز درواقع فورد بوده. حالا باید ببینیم چی میشه. تئوری خفن دیگری هم درمورد ویلیام هست که اگه درست باشه حسابی میترکونه

درهرصورت صحبت من در پست قبل بیشتر مزاح بود یا شاید یک نظریه دلخواه. چی میشه اگه فوردی که کشته شد درواقع میزبانی باشه که جناب فورد از خودش در اون آزمایشگاه مخفیش ساخته و فورد اصلی زنده هست و داره همه رو بازی میده

Alex Vause
05-31-2018, 03:03 PM
نه به نظر من اونی که کنار دریاچه پیدا شد برنارده. ذهنش هم بخاطر ضربه ای که خورده یکم مشکل پیدا کرده. اون گوی قرمر هم مشخصا برای فورده که توسط برنارد تو سیستم آپلود شده. دلورس هم به دستور فورد داشت مراحل ساخت نسخه میزبان آرنولد رو انجام میداد به نظرم. کاری که ویلیام با جیمز دلوس نتونست انجام بده.

به هر حال به تعداد بیننده ها نظریه وجود داره :Smiley36:

MrP
05-31-2018, 07:33 PM
منم به اين نتيجه رسيدم كه آرنولد ميزبان وارد پارك و داستان شده.
اينكه تو فصل اول يه جا بود كه فورد داشت تو مخفيگاهش ربات مي ساخت و احتمالش هست كه فورد داشته يه كپي از خودش مي ساخته و به همين دليل احتمال زنده بودنش خيلي زياده. با اينكه اين نظريه خيلي محتمل تر هستش ولي يه احتمال كه هستش اينه كه اون آرنولد باشه و اون گوي قرمز هم مربوط به آرنولد هستش.تو اين فصل دو تا ورژن از برنارد مي بينيم كه تو دو يا سه خط زماني داستانش جلو ميره.عجيب ترين چيزي كه در مورد اين هستش اينه كه برنارد زمان حال آرنولد هستش و به همين خاطر خيلي گيچ ميزنه و در اينصورت ممكنه تقابل دو ربات از آرنولد و برنارد رو داشته باشيم كه ميتونه كليف هنگر جالبي بشه.