PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Better Call Saul :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم

yaser63
08-04-2018, 12:07 AM
http://picoup.ir/images/16652249317561787259.jpg (http://picoup.ir/)

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3032476/?ref_=nv_sr_1):RottenTomatoes: (https://www.rottentomatoes.com/tv/better_call_saul/s04/):metacritic: (http://www.metacritic.com/tv/better-call-saul/season-4)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل چهارم سریال Better Call Saul که پخش رسمی آن از ششم آگوست 2018 (سه شنبه 16 مرداد 97) از شبکه AMC آغاز می‌گردد، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=43696&p=156454&viewfull=1#post156454):new-new: (http://tvworld.info/showthread.php?t=48809)

l-lamidreza
08-04-2018, 03:04 AM
اگه فن دو آتیشه ی BCS باشین حتما مثل من اینستاگرام سریال رو دنبال می کردین این چند روز. از پریمیر سریال گرفته تا مصاحبه ی شبکه ها که لایو و استوریش تو پیج بود، این فصل سر و صدای خیلی بیشتری داره از فصلای قبلی. تاخیر 6 ماهه ی پخش این فصل نسبت به فصلای قبلی حس خوبی بهم میده. با اینکه سریال هیچ نقصی نداره ولی فکر کنم با بیشتر وقت گذاشتن رو فصل 4 میخوان همون پرش معروف بریکینگ بد رو دوباره به جو سریال وارد کنن. روند تعلیق و هیجان بیشتر با یه فیلمنامه ی پر پیچ و تاب تر که شاید بتونه سریال رو هم رده ی بریکینگ بد قرار بده.

جا داره یه عکس باحال از هفته ی پیش تو ComicCon 2018 بذارم که مطمئنم جذابه براتون:

http://picoup.ir/images/48919047285499697329.jpg

نظر شما راجع به تاخیر زیاد این فصل و پریمیر و مصاحبه های بیشترش نسبت به سه فصل قبلی چیه؟

pro_translator
08-07-2018, 07:29 PM
اپیزود اول شروع خوبی داشت و فکر می‌کنم اپیزودهای بعدی داستان خیلی جذاب‌تر بشه...

شاید Hank هم با ورود DEA به داستان وارد داستان بشه و شاید Jesse و دوست‌هاش هم برگردن...

Tuco این فصل از زندان باید آزاد بشه...

giumartan
08-08-2018, 11:39 AM
بالاخره فصل چهار شروع شد
اصلا یه حال و هوای دیگه ای دنیای برکینگ بد و سال همین که وارد این فضا میشی لذت بخشه

Daniel Desario
08-08-2018, 12:49 PM
ادم لذت میبره از کارگردانی و تصویر برداری بینظیر سریال
نحوه روایت به گونه ای که به هیچ وجه خسته کننده نمیشه
انتخاب عالی ساند ترک و بازی رئال بازیگران اضافه کنید به تعریف های بالا
.
.
.
صادقانه بخوام بگم خیلی از حوادث سریال در فصل گذشته فراموش کردم به احتمال زیاد فصل پیشین دوباره نگاه کنم
به هر حال این سریال برای من ارزش زیادی داره و خالی از لطف نیست تماشای مجدد و با علم کامل از اتفاقات گذشته به تماشای فصل جدید بنشینم

از اپیزود اول راضیم و مقدمه ای خوبی برای اپیزود های اینده ...
باید دید مرگ چاک چه تاثیری از لحاظ روحی روانی روی جیمی میزاره

+
پوستر این فصل چه قدر هوشمندانست
فضای خاکستری با چهره ی اندوهگین جیمی که در دست نقابی داره و چهره موجه و شادی از خودش نشون میده
فکر کنم همین پوستر عوض شدن شخصیت جیمی تو این فصل با توجه به اتفاقاتی که رخ داده نشون بده

l-lamidreza
08-08-2018, 01:04 PM
اسپویلر!

فصل چهارم ام با یه پریمیر عالی شروع شد. همیشه از فصل یک تو همین انجمن خیلیامون به اینکه تک تک پلان ها حساب شده است تاکید داشتیم. تو این فصل ام دقیقا همین اتفاق دوباره افتاده.
پرولوگ اپیزود که از فصل یک با رنگ سیاه و سفید شروع می شده، این اپیزود تعلیق خیلی بیشتر و خفن تری داشت. شخصیت متواری و ترسوی سال گودمن و کلوزآپای چهره ی پراسترسش عالیه!

بهترین قسمت این اپیزود بنظرم تقابل تاثیر نقش هاوارد و جیمی تو خودکشی چاک بود. نویسنده هیچ وقت از اولین قسمت شروع سریال نخواست علنا فروپاشی شخصیت چاک رو بدست جیمی نشون بده. تو این قسمت که پرونده ی چاک رسما بسته شده، آخرین پیچش فیلمنامه ای رو هاوارد به مخاطب القا کرد از اینکه خودش رو مقصر می دونه تو کشته شدن دوستش. ولی مخاطب با حل یه معمای ساده تو ذهنش میبینه از نقطه ی اول ماجرا، هر بلایی به سر چاک اومده شروعش با جیمی بوده و درواقع کیم، هاوارد، همسر چاک (اتفاقایی که تو فلاش بک بعضی اپیزودا می دیدیم) و... مهره های بازی جیمی بودن تو همه ی این مدت.

سکانس آخرم یکم غیرمنتظره بود برام و راستش انتظار نداشتم جیمی انقدر زود بزنه تو برجک هاوارد و مهم تر از اون مردن برادرش رو راحت به سخره بگیره. سیگنال نویسنده واسه اولین اپیزود فصل نشونه ی خوبیه که بفهمیم اوج سیاه نمایی شخصیت جیمی مگ گیل از همین ابتدا شروع شده و چیزی به تبدیل شدن به سال گودمن بریکینگ بد نمونده!

Alex Vause
08-09-2018, 11:18 AM
اینقدر این سریال کشش داره که من تا تموم شد فکر کردم کلا 10 دقیقه طول کشیده ! خوراک بنج واچ کردنه :Smiley35:
بدون شک بهترین درام چند سال اخیره و بهترین سریال در حال پخش

smh2011
08-09-2018, 07:46 PM
اسپویلر!

فصل چهارم ام با یه پریمیر عالی شروع شد. همیشه از فصل یک تو همین انجمن خیلیامون به اینکه تک تک پلان ها حساب شده است تاکید داشتیم. تو این فصل ام دقیقا همین اتفاق دوباره افتاده.
پرولوگ اپیزود که از فصل یک با رنگ سیاه و سفید شروع می شده، این اپیزود تعلیق خیلی بیشتر و خفن تری داشت. شخصیت متواری و ترسوی سال گودمن و کلوزآپای چهره ی پراسترسش عالیه!

بهترین قسمت این اپیزود بنظرم تقابل تاثیر نقش هاوارد و جیمی تو خودکشی چاک بود. نویسنده هیچ وقت از اولین قسمت شروع سریال نخواست علنا فروپاشی شخصیت چاک رو بدست جیمی نشون بده. تو این قسمت که پرونده ی چاک رسما بسته شده، آخرین پیچش فیلمنامه ای رو هاوارد به مخاطب القا کرد از اینکه خودش رو مقصر می دونه تو کشته شدن دوستش. ولی مخاطب با حل یه معمای ساده تو ذهنش میبینه از نقطه ی اول ماجرا، هر بلایی به سر چاک اومده شروعش با جیمی بوده و درواقع کیم، هاوارد، همسر چاک (اتفاقایی که تو فلاش بک بعضی اپیزودا می دیدیم) و... مهره های بازی جیمی بودن تو همه ی این مدت.

سکانس آخرم یکم غیرمنتظره بود برام و راستش انتظار نداشتم جیمی انقدر زود بزنه تو برجک هاوارد و مهم تر از اون مردن برادرش رو راحت به سخره بگیره. سیگنال نویسنده واسه اولین اپیزود فصل نشونه ی خوبیه که بفهمیم اوج سیاه نمایی شخصیت جیمی مگ گیل از همین ابتدا شروع شده و چیزی به تبدیل شدن به سال گودمن بریکینگ بد نمونده!
سکانس آخر غیرمنتظره بود ولی کاملن منطقی و قابل انتظار بود. اگع دقت کنی توی کل این قسمت جیمی توی بهت مرگ چاک هست. از لحظه ای که کیم بهش خبر میده تا آخر اپیوزد مدام خیره شده به یه نقظه و کم حرف میزنه و توی این مدت داره با خودش کانجار میره. وقتی هاوارد میاد جیمی کاملن آماده هست که خودشو خالی کنه و تقصیر هارو گردن یکی دیگه بندازه

bayani
08-11-2018, 01:08 AM
یعنی من عاشق فیلم برداری و تدوین این سریال هستم ، این گیلیگان نابفه هست. بعنوان پایلت خیلی خوب بود.:Smiley35:

l-lamidreza
08-14-2018, 07:55 PM
قسمت دوم

به جز آخر اپیزود که هیجان انگیز تموم شد بعضی جاها یه خورده زیاد از حد بهش پرداخته شده مثل مشکل لیدیا و مایک که بنظرم ترکیب دو سکانس ملاقات لیدیا و مایک و تماس گاس و لیدیا زیاد بود و یا سکانسی که جیمی واسه فروشندگی مصاحبه می کنه واسه فصلای قبلی خوب بود و اینجا یخورده سرعت روند سریالو گرفته. چون هر فصل سریال 10 قسمت بیشتر نیست انتظار دارم شاید زدو خوردای خیلی بهتری رو هر قسمت ببینم!

عصبانی شدن کیم ام جلوی هاوارد عالی بود! اولین بار تو اپیزود 42 ام این حجم از تنش و از کیم دیدیم (چرا قبلا ندیده بودیم؟!)

سکانس آخرم واسم یکم ابهام داشت که گاس فرینگ از کجا فهمیده سکته کردن هکتور کار ناچو بوده! احتمال دادم شاید مایک گفته باشه ولی از فصلای قبل چیزی یادم نمیاد.

pcforlife
08-16-2018, 03:16 AM
یا سکانسی که جیمی واسه فروشندگی مصاحبه می کنه واسه فصلای قبلی خوب بود و اینجا یخورده سرعت روند سریالو گرفته.
در ویدئویی از amc (که در انتها لینک گذاشتم) باب ادنکیرک توضیح میده که برخوردش با کسانی که میخواستند استخدامش کنند بابت این بود که یاد پدرش (سادگیش) افتاده. و البته پرداخت جزئی به قصه مجسمه که برای من یه مقدار عجیب و گنگ بود.

بعضی جاها یه خورده زیاد از حد بهش پرداخته شده مثل مشکل لیدیا و مایک که بنظرم ترکیب دو سکانس ملاقات لیدیا و مایک و تماس گاس و لیدیا زیاد بود
به نظر من طولانی شدن وجود سین های با زمان بالا برای شخصیت های مختلف داستان، پرداخت به شخصیت آنها و پیچیدگیش است. مایکی که ما میشناسیم، نمیتونه حقوق بگیره و کاری انجام نده. نمیتونه بی خبری رو تحمل کنه. این باید به بیننده نشون داده بشه. حتی اگر قبلا هم نشون داده شده باشه. چون اگر ما نبینیم احساس متفاوتی نسبت به شخصیتی مثل مایک پیدا خواهیم کرد.
.
قسمت دوم هم مثل قسمت اول عالی بود. حین دیدن این قسمت، پرداختن به تاپ خوردن نوه مایک ناخداگاه منو یاد بریکینگ بد انداخت و گویا تهیه کنندگان سریال همین نیت و قصد رو داشتند.
https://www.youtube.com/embed/cP692nZT6jc

smh2011
08-16-2018, 11:27 AM
سریال داره یه روند منطقی رو دنبال میکنه. در عین اینکه خودش رو وامدار بریکینگ بد میدونه میخاد برای خودش شخصیت خاص خودش رو داشته باشه. موقعیت های مشابه و خرده های داستناگویی اولیه توی همون سبک و فضای بریکینگ بد مطرح میشه ولی نوع برخورد و ادامه یافتنش متفاوت هست که البته نکته بسیار خوب و مثبتی هست. روند تبدیل جیمی به ساول به مرور اتفاق میفته. با یک اتفاق و یک جمله تمام ویژگی های فرد تغییر نمیکنه. اول سریال جیمی فردی کاملن متفاوت با ساول گودمنی که میشناسیم بود که خودش گیر ساول گودمن ها میفتاد. روندشو سعی کرد تغییر بده با حقایقی روبرو شد . سعی کرد با کنار گذاشتنشون از اون دور بشه. درواقع اولین واکنشش دوری و فراموشی اتفاقات بود. کم کم بهشون واکنش نشون داد و سعی کرد باهاشون مقابله کنه. اولین بار کارهای کوچیک و مخفیانه انجام داد ( اون ماجرای کپی و تغییر آدرس) ولی بازم یهو نغییر نکرد. میون همون دغل بازی ها پشیمون میشد یا به حالت قبلیش برمیگشت. قضیه دادگاه با چاک به سیم آخر زد ولی بازم بعدش حس خوبی بهش نداشت تا اینکه با ماجرای بیمه سعی کرد خودشو خالی کنه. توی اپیزود اول کل قسمت طول کشید تا جیمی با خودش کتار بیاد و مرگ چتک رو بندازه گردن هاوارد..... مطمئنن این روند ادامه پیدا میکنه و بازم یک شبه همه چیز تغییر نمیکنه رفت و برگشت های زیادی رو شاهد هستیم. همین هست که روند سریال رو کند و آروم کرده ولی وقتی نگاه میکنیم میبینیم که کلی اتفاق افتاده و خیلی چیزا تغییر کرده. مثل جاده چالوس میمونه شایذ توی یک ساعت بشه 120 کیلومتر رو توی آزادراه طی کرد و کامل توی یه مسیر صاف و یکنواخت بود ولی توی همین یک ساعت توی جاده چالوس نهایت 50 کیلومتر رو میشه رفت ولی با کلی پیچ و خم، بالا و پایین، تغییر سرعن و البته وقتی به این یک ساعت نگاه میکنیم میبینیم که چقدر مناظر متنوعی رو دیدیم و بیشتر تو ذهنمون مونده این 1ساعت. خرده داستان سالامانکا و گاس به میزان و اندازه و با ریتم مناسبی بهش پرداخته شده. این وسط فقط مایک هست که به نظرم یکم لنگ میزنه. پیشینه آنچنان غنی ای نداشته مایک توی دنیای بریکینگ بد و از داستان سرراست تری برخوردار بود. الان هم همون داستان سرراست داره روایت میشه و معمولن سریال رو یکم از ریتم میندازه. البته گریزناپذیر بود. از طرفی بخاطر ساول و گاس حضورش توی سریال پرداخت شخصیتش اجباری هست( اگه نبودش هممون گیر میدادیم که مایک چرا نیست پس اگر هم کمتر بود گیر میدادیم که مثل خیلی از سریالا هر موقع لازمش داشتن وارد داستان شده و رفته) از یه ظرف هم اونقدر پیچ و خم نداره قوس شخصیتش.
سریال ناخواسته با بریکینگ بد مقایسه میشه. اونجا از فصل 3 به بعد یعنی بعد 19 قسمت یهو سریال خودشو کند و دونه پاشی هایی که کرده بود رو کم کم به بار نشوند. یک قسمت درمیون بمب های انفجاری داستانی رو شاهد بودیم. یهو همه چیز سرعتشو چند برابر کرد. ولی اینحا داستان فرق داره. روند تحولات فرق کرده. حتی از نیم فصل قبلی به این سمت که سرعت سریال چند برابر شده بازم در قیاس با بریکینگ بد کند تر به نظر میرسه

l-lamidreza
08-16-2018, 02:31 PM
در ویدئویی از amc (که در انتها لینک گذاشتم) باب ادنکیرک توضیح میده که برخوردش با کسانی که میخواستند استخدامش کنند بابت این بود که یاد پدرش (سادگیش) افتاده. و البته پرداخت جزئی به قصه مجسمه که برای من یه مقدار عجیب و گنگ بود.

چه جالب نمیدونستم amc ریویو میکنه اپیزود هارو تو یوتوب! الان که توضیح دادی خیلی منطقی شد وجود اون سکانس. کاملا با پیشرفت کاراکتر جیمی همخونی داره.

قضیه مجسمه رو متوجه نشدم. کجارو میگی؟

pcforlife
08-16-2018, 05:02 PM
قضیه مجسمه رو متوجه نشدم. کجارو میگی؟
اون مجسمه ای که توی ویترین با تغییر فوکوس دیده میشه همونی بود که موقع شب جیمی تو لب تاپش میبینتش. منتها گنگ بودن اینجاست که آیا جیمی میخواد بدزدتش و اگه اینطور باشه آخه چرا؟! چون به مایک هم زنگ زد برای کار.

چه جالب نمیدونستم amc ریویو میکنه اپیزود هارو تو یوتوب!
بله تو سایتش این کار رو میکنه و در کانال یوتیوبش.

l-lamidreza
08-16-2018, 08:00 PM
اون مجسمه ای که توی ویترین با تغییر فوکوس دیده میشه همونی بود که موقع شب جیمی تو لب تاپش میبینتش. منتها گنگ بودن اینجاست که آیا جیمی میخواد بدزدتش و اگه اینطور باشه آخه چرا؟! چون به مایک هم زنگ زد برای کار.

بله تو سایتش این کار رو میکنه و در کانال یوتیوبش.

دوباره اون تیکه ی مجسمه ی هولمز رو چک کردم دیدم دیالوگ گنگش اونجاس که جیمی به طرف میگه "یه دختری رو میشناختم که از این چیزا دوست داشت" ! تنها دختری که تو سریال اینو دوست داشت فکر کنم همون دختر منشی توی دادگاه بود که به جیمی نوبت وکالت میداد و جیمی هر سری براش عروسک می خرید و بهش باج می داد. پشت سرشم رو کشو ها کلی عروسک تلنبار شده بود.

Alex Vause
08-21-2018, 09:10 PM
3 قسمت از سریال گذشته هر طور نگاه میکنم می بینم داستان سریال اصلا پیش نرفته به اندازه 3 قسمت. اگه 3 قسمت مربوط به فصل اول سریال بود میشد قبول کرد چون شخصیت ها باید شکل بگیرند. اما الان قابل قبول نیست 3 قسمت سریال رو صرف این کرده باشیم که جیمی تبدیل بشه به ساول گودمن. وقتی فصل سه جیمی اون تبلیغ رو ساخت این پروسه انجام شد بقول جسی که می‌گفت "you need a criminal lawyer". اگه کل فصل قرار باشه روند شکل گیری criminal lawyer رو شاهد باشیم نا امید کننده است. فصل چهار نیاز به ورود شخصیت هایی بزرگتر از گیل داره. البته درسته ریتم سریال کنده ولی بازم وقتی تموم میشه انگار ده دقیقه گذشته.
یکی بهترین سکانس های سریال هم سکانس آخر همین قسمت بود بازی کیم هم فوق العاده است. داستان این فصل قوی نبوده به نظرم قسمت بعد خیلی تو روند این فصل تاثیر گذاره

l-lamidreza
08-22-2018, 10:29 PM
3 قسمت از سریال گذشته هر طور نگاه میکنم می بینم داستان سریال اصلا پیش نرفته به اندازه 3 قسمت. اگه 3 قسمت مربوط به فصل اول سریال بود میشد قبول کرد چون شخصیت ها باید شکل بگیرند. اما الان قابل قبول نیست 3 قسمت سریال رو صرف این کرده باشیم که جیمی تبدیل بشه به ساول گودمن. وقتی فصل سه جیمی اون تبلیغ رو ساخت این پروسه انجام شد بقول جسی که می‌گفت "you need a criminal lawyer". اگه کل فصل قرار باشه روند شکل گیری criminal lawyer رو شاهد باشیم نا امید کننده است. فصل چهار نیاز به ورود شخصیت هایی بزرگتر از گیل داره. البته درسته ریتم سریال کنده ولی بازم وقتی تموم میشه انگار ده دقیقه گذشته.
یکی بهترین سکانس های سریال هم سکانس آخر همین قسمت بود بازی کیم هم فوق العاده است. داستان این فصل قوی نبوده به نظرم قسمت بعد خیلی تو روند این فصل تاثیر گذاره

کاملا موافقم این قضیه از قسمت دوم برام زنگ خطر بود ولی این قسمت واقعا انتظار پیشرفت بیشتری داشتم!

سکانس آخر جدا از اینکه فوق العاده بود گیجم کرد! دلیل گریه ی کیم چی میتونه باشه؟

Alex Vause
08-23-2018, 11:14 AM
کاملا موافقم این قضیه از قسمت دوم برام زنگ خطر بود ولی این قسمت واقعا انتظار پیشرفت بیشتری داشتم!

سکانس آخر جدا از اینکه فوق العاده بود گیجم کرد! دلیل گریه ی کیم چی میتونه باشه؟

از برخورد سرد جیمی با نامه چاک شکه شد کیم فکر میکنم. دقت کنی موقع خوندن نامه به جیمی نگاه میکرد و از اینکه هیچ احساسی نشون نداد شکه شد

mehrab 63
08-23-2018, 02:58 PM
خیلی ریتم کندی داره این فصل . جیزی شبیه اعصاب خوردکنیه ....

عبدالله
08-23-2018, 06:14 PM
من نمیدونم سریال کنده، تنده، آرومه، خشنه، چیه...
فقط میدونم که هفته‌ای 1 ساعت باعث میشه کل دنیا و بدبختی هام رو فراموش کنم و لذتی محض رو تجربه کنم که بجز برکینگ بد شاید با معدود فیلم یا سریالی تجربه اش کردم

Alex Vause
10-19-2018, 02:01 PM
تعجب میکنم کسی در مورد پایان فصل چهارم بهترین درام TV چیزی ننوشته ! از یک سری جهات Better call saul از Breaking Bad هم بهتره بوده ! فصل چهار کلا از چیزی که خیلی ها پیش بینی میکردند متفاوت بود و همین یکم شاید باعث شده کمتر در مورد صحبت بشه. هر چند ریتم سریال کند بود و میتونست اتفاقات مهم تری بیافته تو این مدت و داستان بیشتر پیش بره و طرفدارا حالا حالا باید منتظر فصل جدید باشند اما بدون شک یکی از بهترین Season Finale های تاریخ Tv رو شاهد بودیم ! واقعا من خودم وقتی جیمی نامه چاک رو گذاشت کنار باورم شد میخواد صادقانه صحبت کنه ! فوق العاده بود ! جیمی بیننده ها رو هم فریب داد چه برسه به کیم !

عبدالله
10-19-2018, 03:23 PM
اقعا من خودم وقتی جیمی نامه چاک رو گذاشت کنار باورم شد میخواد صادقانه صحبت کنه ! فوق العاده بود ! جیمی بیننده ها رو هم فریب داد چه برسه به کیم !
برعکس شما من معتقدم مخاطبانی که سریال رو با دقت دیده بودند، صحنه گریه‌کردن ها و نقش بازی کردن های جیمی پیش مسئول بیمه (تو فصل قبل) رو دیده بودن، دغل‌بازی های این فصلش رو دیده بودن، احساسش رو به چاک توی این سیزن درک کرده بودن (مخصوصا وقتی بار اول نامه رو می‌خوند)، فریب نخوردن. از دیدن فریب خوردن کیم و قیافه شوکه شدش ممکنه به هیجان اومده باشن ولی خودشون فریب نخوردن

به شخصه از همون لحظه ای که نامه رو گذاشت کنار، گفتم ایول، ببینیم چه نقشه ای داره که نامه رو نخوند!

فرزان
10-19-2018, 07:28 PM
اون صحنه خوندن نامه من حتی یک درصد ، تاکید میکنم حتی یک درصدم به فیلم بازی کردن جیمی شک نداشتم . طوری که دوستمون گفت با توجه به اونچه که قبلا دیده بودیم مشخص بود همه ش ادا و اصول هستش و دقیقا تعجب من هم از این بود که کیم چطور باورش شد .

با این موضوع که این سریال بهترین درام این چند سال اخیره کاملا موافقم . از طرفی با این روند کند سریال هم هیچ مشکلی ندارم چون همه چیز شدیدن حساب شده هستش و معقول پیش میره .

مشکل من با این قسمتهای 45 دقیقه ای اعصاب خوردکن سریال بود که تازه اولش خلاصه قسمتهای قبلم نشون میداد .
یک سال و نیم صبر کنی بعد هر اپیزود کمتر از 45 دقیقه باشه انگار که داری سیتکام میبینی واقعا ستمه . همه چیز تو یه چشم بهم زدن تموم میشد
ترجیح میدادم هشت قسمت میبود سریال ، با مدت زمان بیشتر .

من گمون نمیکنم سریال بعد از پرش و رسیدن به زمان حال ، داستان طولانی برای روایت داشته باشه . به احتمال قریب به یقین زمان حال رو در یک فصل جمع بندی میکنن .

sarkhail
08-06-2022, 11:35 AM
از قسمت دوم می‌خوام بیام بنویسم، اما هی میگم دندون رو جیگر بذار درست میشه.
رسیدم به قسمت پنج و هنوز درست نشده.

بعد از مرگ چاک سریال دقیقاً عین جیمی مک گیل دچار یه آشفتگی و بی‌هدفی شده. نمی‌دونم این ملالت رو باید هنر نویسنده دونست یا بی‌هنریش. الان چند قسمتی هست که هیچ اتفاق مهمی در خصوص جیمی روی نمی‌ده. همون کارهای روزمره که نشون دادن‌شون اصلاً جذابیتی نداره.

از اون طرف بعد از کله‌پا شدن هکتور سالامانکا، اتفاق خاصی برای گاس و مایک هم نیفتاده. توقع میره سریال فصل به فصل که جلو میره و به سال گودمن شدن نزدیک‌تر میشه، هیجانش بالاتر بره، ولی خب تا اینجا که خبری نبوده.

البته می‌دونم که همه‌ی اینا مقدمه‌ست؛ ولی سوالی که واسم هست اینه که نمی‌شد مثلاً همین پنج قسمت رو تو سه قسمت جمع کرد؟ به نظر من که می‌شد و بیننده چیز زیادی از دست نمی‌داد.

تا ببینیم در آینده چی پیش میاد.

mehdi bayern
08-06-2022, 12:54 PM
دلیل اینکه خیلیا از قسمتای قبلی ناراضین اینه که توقع دارن پایان بریکینگ بدی ببینن ولی خب قصد نویسنده ها همچیین چیزی نیست و سریال هم متفاوته از بریکینگ بد، وضعیت خیلی از شخصیت ها مشخصه توقع دارید چی دیگه از مایک و گاس ببینید؟ چی نشون بدن دقیقا ازشون؟ این چند قسمت قبلی هم زمینه سازی بود برای پایان جین