PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود اول

yaser63
10-07-2018, 07:56 PM
http://picoup.ir/images/02702005337715475634.jpg

Season 9, Episode 1, A New Beginning
فصل نهم, قسمت اول, شروعی تازه

.:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt7901208/?ref_=tt_eps_cu_n)

خلاصه داستان اين قسمت : ریک و اعضای گروه در جستجو برای موادی که برای ساخت تمدن جدید مد نظرشان به آن نیاز دارند در اقدامی خطرناک وارد شهر واشینگتن می شوند+ (https://www.imdb.com/title/tt7901208/?ref_=tt_eps_cu_n)

alimori
10-08-2018, 08:30 PM
واسه قسمت اول خوب بود. اومدن آنجلا کنگ شورانر جدید سریال به جای اون الدنگ ( رابرت کرکمن ) تغییر خوبی بود هر چند بعیده بتونه گندی که تو فصل

های قبلی زده شده رو جمع کنه. مگی هم کلا بی اعصاب شده . خوشم اومد جلوی ریک وایساد. در کل کور سوی امیدی ایجاد شد که سریال جون تازه ای
بگیره.

بیشتر سریال رو ادامه میدم تا ببینم ریک رو چی جوری میخوان حذف کنن. امیدوارم یه پایان با شکوه واسش داشته باشن

eni
10-08-2018, 08:42 PM
واسه قسمت اول خوب بود. اومدن آنجلا کنگ شورانر جدید سریال به جای اون الدنگ ( رابرت کرکمن ) تغییر خوبی بود هر چند بعیده بتونه گندی که تو فصل

های قبلی زده شده رو جمع کنه. مگی هم کلا بی اعصاب شده . خوشم اومد جلوی ریک وایساد. در کل کور سوی امیدی ایجاد شد که سریال جون تازه ای
بگیره.

بیشتر سریال رو ادامه میدم تا ببینم ریک رو چی جوری میخوان حذف کنن. امیدوارم یه پایان با شکوه واسش داشته باشن

منم منتظرم اون اتفاق بیوفتده بعد سریال کنسلش کنم d:

manowar
10-09-2018, 01:01 AM
من دوتا تغییر بصری دیدم :Smiley36: به نظرم میشون لنز گذاشته و مگی هم لاغرتر شده.نه؟

saeedporreza9
10-09-2018, 01:16 AM
چه عجب این مگی زایید!اینطور که معلومه اینا نمیخوان برن سراغ درمان و جنگهای قبیله ای و اختلافات ادامه داره.راستی چرا نیگان رو نشون ندادن :Smiley104:

6/10

mohsenshinobi
10-09-2018, 12:11 PM
سریال ۱۰ سال دیگه ادامه داره حالا زوده برای درمان

.:SiSiBK:.
10-09-2018, 02:56 PM
برام جالبه همه بدشون میاد ولی بازم دارن ادامه میدن. خیییییلی جالبه :Smiley14:

mhz98
10-09-2018, 02:57 PM
خوشبختی یعنی داری میری سربازی و قسمت اول سریال واکینگ دد رو نمیتونی ببینی

mohsenshinobi
10-09-2018, 03:18 PM
من روی دور تند میبینم هر قسمت ۲۰ دقیقه دقت میگیره

nosheh
10-09-2018, 04:04 PM
من که از فصل هفت به بعد دیگه ندیدم :Smiley14:

saeedporreza9
10-09-2018, 04:35 PM
برام جالبه همه بدشون میاد ولی بازم دارن ادامه میدن. خیییییلی جالبه :Smiley14:

من که عادت کردم بهش یعنی اوایل مهر دیگه میدونم فصل جدیدش میاد آماده باش هستم :Smiley36:

arhi
10-11-2018, 05:45 AM
بعد از دوفصل ندیدن دوباره هوس کردم یه قسمت ببینم پشیمون شدم . پر از صحنه های تکراری جهت اب بندی و داستان قابل پیشبینی خسته کننده

Mohammad Tz
10-11-2018, 11:04 AM
بالاخره انتظارها به پایان رسید و فصل نهم این سریال محبوب شروع شد. قسمت اول خوب بود و میشد تغیرات رو تو سریال دید از جمله محیط های فیلم برداری که حس خوب فصول اول رو منتقل می کرد داستان نیم فصل هم قراره بسیار جذاب بشه اختلاف ریک با مگی و سرد شدن رابطه ی کاراکتر های اصلی با همدیگه اما سریال در نیم فصل دوم با خروج ریک کار سختی رو در پیش داره که باید منتظر هنر نمایی نیگن باشیم. آنجلا کنگ به نظر می رسه به قولش عمل کرده و سریال جون تازه ای گرفته هرچند فرقی به حال هیتر ها و مخالفان همیشه حاضر در صحنه سریال نمیکنه با نهایت احترام به اين دوستان واقعا اگه از سریالی خوشتون نمیاد لازم نیست دنبالش کنید می تونید وقتتون رو صرف برنامه های دیگه بکنید. طرفداران واقعی با این سریال زندگی کردن تو روزای اوج سریال کنارش بودن و تو روزای سخت سریال هم کنارش می مونن. در آخر امیدوارم تو قسمت های بعدی هم سریال اینچنین خوب پیش بره و افت نکنه

mehrab 63
10-11-2018, 12:16 PM
یه تاپیک نیازه تا کاربرا نظرشون درباره خروج ریک گرایمز رو بگن .
البته که احتمال مرگش خیلی بیشتره . چون اگه بخواد از گروه جدا بشه باید میشون و بچه اش هم از سریال بیرون برن و چون تهیه کننده تاکید کرده میشون فصل بعد هستش .

Alixw32
10-11-2018, 05:24 PM
واسه شروع میشه گفت خوب بود ولی بازم باید وایسیم ببینیم بقیش چی میشه با یه قسمت نمیشه نظر داد

10-12-2018, 12:51 AM
بالاخره انتظارها به پایان رسید و فصل نهم این سریال محبوب شروع شد. قسمت اول خوب بود و میشد تغیرات رو تو سریال دید از جمله محیط های فیلم برداری که حس خوب فصول اول رو منتقل می کرد داستان نیم فصل هم قراره بسیار جذاب بشه اختلاف ریک با مگی و سرد شدن رابطه ی کاراکتر های اصلی با همدیگه اما سریال در نیم فصل دوم با خروج ریک کار سختی رو در پیش داره که باید منتظر هنر نمایی نیگن باشیم. آنجلا کنگ به نظر می رسه به قولش عمل کرده و سریال جون تازه ای گرفته هرچند فرقی به حال هیتر ها و مخالفان همیشه حاضر در صحنه سریال نمیکنه با نهایت احترام به اين دوستان واقعا اگه از سریالی خوشتون نمیاد لازم نیست دنبالش کنید می تونید وقتتون رو صرف برنامه های دیگه بکنید. طرفداران واقعی با این سریال زندگی کردن تو روزای اوج سریال کنارش بودن و تو روزای سخت سریال هم کنارش می مونن. در آخر امیدوارم تو قسمت های بعدی هم سریال اینچنین خوب پیش بره و افت نکنه

من هلاک پشتکار اون 4 نفریم که یک دادن تو نظرسنجی :)) اگه دیده بودن میدونستن این قسمت اینقدری خوب بود که یک نگیره :))

گاهی وقتها از خودم میپرسم چرا مردممون اینقدر از سلبریتیها، ورزشکارها، سیاستمدارها و کلن آدمها کینه به دل دارن و همش منتظر یه عملی از جانب این افراد هستن تا حمله رو شروع کنن ولی وقتی میبینم به یه سریال هم رحم نمیکنن و ازش کینه دارن و ندیده بهش حمله میکنن . . . فکر کنم فقط باید بخندیم :Smiley14:

mohammad1992
10-12-2018, 03:09 PM
فعلا که خوب بوده خوشحالم که شر گرگوری کنده شد همش رو مخ بود 10/10

Alex Vause
10-13-2018, 01:30 AM
از فصل 6 به بعد همین طوری بعضی قسمت ها رو دیدم و به عنوان یک طرفدار twd که با اشتیاق زیادی این سریال رو شروع کردم و منتظر همچین سریالی بودم این قسمت رو هم به امید بهتر شدن سریال دیدم ولی 1 دادم. بزرگترین ایده سوزی تاریخ tv !

HRNKLR
10-14-2018, 01:08 AM
من هلاک پشتکار اون 4 نفریم که یک دادن تو نظرسنجی :)) اگه دیده بودن میدونستن این قسمت اینقدری خوب بود که یک نگیره :))

گاهی وقتها از خودم میپرسم چرا مردممون اینقدر از سلبریتیها، ورزشکارها، سیاستمدارها و کلن آدمها کینه به دل دارن و همش منتظر یه عملی از جانب این افراد هستن تا حمله رو شروع کنن ولی وقتی میبینم به یه سریال هم رحم نمیکنن و ازش کینه دارن و ندیده بهش حمله میکنن . . . فکر کنم فقط باید بخندیم :Smiley14:

ما هم هلاک اونایی هستیم که به این مذخرف به معنای واقعی بیشتر از یک دادن
شما هم بهتره به خودت بخندی
اینایی که به به چه چه میکنن یا خیلی بچه هستن یا نمیدونن سریال خوب چی هست

10-14-2018, 02:02 AM

هر سریالی که ساخته میشه رو مگه مجبوری ببینی. نبین بذار ما بچه ها ببینیم

mehrab 63
10-14-2018, 03:42 PM

هیچ فیلم و سریالی نمره ۱ نمیگیره . لا اقل ۱۰ هم نگیره دیگه یخواییم سابتهای مهم رو لحاظ کنیم دیگه ۶ بهش میدن .
دوستانیکه میگن چرته و فلان و فلان نبینن . همین که نیبینن و دنبالش میکنن کما اینکه یه قسمت رو ۱۰ دقیقه ای هم ببینن خودش گویای جذب بیننده اس.
منکه خودم از فصل سوم به اینور با پخش هفتگی دیدم و واسه هر فصل و نیم فصلش لحطه شماری کردم .

Mohammad Tz
10-14-2018, 09:38 PM
هیچ فیلم و سریالی نمره ۱ نمیگیره . لا اقل ۱۰ هم نگیره دیگه یخواییم سابتهای مهم رو لحاظ کنیم دیگه ۶ بهش میدن .
دوستانیکه میگن چرته و فلان و فلان نبینن . همین که نیبینن و دنبالش میکنن کما اینکه یه قسمت رو ۱۰ دقیقه ای هم ببینن خودش گویای جذب بیننده اس.
منکه خودم از فصل سوم به اینور با پخش هفتگی دیدم و واسه هر فصل و نیم فصلش لحطه شماری کردم .
واقعا من نمیدونم بعضی دوستان که فقط ده دیقه هر قسمت رو میبینن یا میندازن جلو چجوری سریال رو ادامه میدن!! من خودم اگه دو دقیقه از یک قسمت از یک سریال رو حتی مزخرفترین سریال هم باشه اگه دو دقیقش رو نبینم نمی تونم برم قسمت بعدی چه برسه فصل های بعدی رو ادامه بدم حالا من واقعا برام عجیبه. این سریال همیشه جذابیت خودشو برای طرفداران واقعیش خواهد داشت.

saeedporreza9
10-14-2018, 11:41 PM
واقعا من نمیدونم بعضی دوستان که فقط ده دیقه هر قسمت رو میبینن یا میندازن جلو چجوری سریال رو ادامه میدن!! من خودم اگه دو دقیقه از یک قسمت از یک سریال رو حتی مزخرفترین سریال هم باشه اگه دو دقیقش رو نبینم نمی تونم برم قسمت بعدی چه برسه فصل های بعدی رو ادامه بدم حالا من واقعا برام عجیبه. این سریال همیشه جذابیت خودشو برای طرفداران واقعیش خواهد داشت.

شرط میبندم هرکی 1 میده کلا این قسمتو ندیده!

mehdi bayern
10-15-2018, 08:15 PM
شرط میبندم هرکی 1 میده کلا این قسمتو ندیده!

شرط نبند چون من دیدم و 1 دادم، این سریال در مقایسه با سریال های دیگه به شدت ضعیف شده امتیاز الکی چرا باید بهش بدیم؟