PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود سوم

yaser63
10-22-2018, 08:04 AM
http://picoup.ir/images/97497704567666799858.jpg

Season 9, Episode 3, Warning Signs
فصل نهم, قسمت سوم, علایم خظر

.:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt8232860/?ref_=ttep_ep3)

خلاصه داستان اين قسمت : وقوع اتفاقی اسرار آمیز علاوه بر آنکه برنامه های "ریک" برای آینده را در معرض خطر قرار می دهد باعث شکاف میان جوامعی می گردد که در حال کار بر روی ساخت پل می باشند.+ (https://www.amc.com/shows/the-walking-dead/season-9/episode-03-warning-signs)

.:SiSiBK:.
10-22-2018, 09:41 PM
یه اپیزود معمولی رو به خوب. یعنی یه ربع آخرش خوب شد :)) به نظرتون منظور مگی تو سکانس آخر چی بود؟ یعنی میخوان با نیگن همدست بشن :((

امتیاز من 6

Mia_3D
10-23-2018, 10:47 PM
بعد دو قسمت ضعیف با این قسمت تقریبن حال کردم، اواخرش خوب بود(7/10)
بنظر در قسمتای بعدی بهتر میشه این قسمت هم کلیف هنگر های خوبی داشت مشتاقم ببینم افرادی که جیدیس میشناسه کی هستن و منظورشون از A و B چیه و ماجرای دریل و مگی هم داره جالب میشه...
اون دیالوگ آرات "No Exceptions" واقعن خیلی خوب بود، نویسنده ها که کاملن باورپذیر کرد دلیل اینکه چرا مگی گذاشت آرات کشته بشه، نیگن قبل کشتن گلن همین جمله رو گفته بود

Mohammad Tz
10-23-2018, 10:59 PM
اپیزود هیجان انگیزی بود تا اینجا که سریال در وبسایت معتبر راتن تومیتوز امتیاز معرکه ای از منتقدان بزرگ گرفته که نشون از تغیرات مثبت سریاله اما در مورد این قسمت با دیدنش یه جورایی دیدم نسبت به مگی و دریل تا حدودی عوض شد یه جورایی ازشون متنفر شدم حداقل از دریل انتظار نداشتم. امیدوارم مگی به دست ریک کشته بشه که زیباترین راه برای خروج مگی به حساب میاد. دو قسمت بعدی هم با توجه به آخرین قسمت های حضور ریک به شدت مهم و پر استرس خواهد بود از دستشون ندید.

8/10

Mohammad Tz
10-23-2018, 11:04 PM
یه اپیزود معمولی رو به خوب. یعنی یه ربع آخرش خوب شد :)) به نظرتون منظور مگی تو سکانس آخر چی بود؟ یعنی میخوان با نیگن همدست بشن :((

امتیاز من 6

احتمالا میرن کارشو تموم کنن دیگه ولی کار خود مگی تموم میشه چون همراه ریک از سریال میره

saeedporreza9
10-23-2018, 11:45 PM
هرکی ندیده این قسمتو از 10 دقیقه آخر شروع کنه :Smiley36:

6/10

mehrab 63
10-24-2018, 02:06 AM
. دو قسمت بعدی هم با توجه به آخرین قسمت های حضور ریک به شدت مهم و پر استرس خواهد بود از دستشون ندید.

8/10
مگه معلوم شده ریک از کدوم اپیزود دیگه از سریال میره .
فکر کنم تا اخر فصل نگهش دارن و بخاطر مریضی ای چیزی حذفش کنن .
تو این اپیزود جایی که صدیق داشت معاینه اش مبکرد شاید واسه همین خاطر بود ..
فکر کنم مگی بدست نگان کشته بشه که عجب چیزی میشه اونجوری شه

Mohammad Tz
10-24-2018, 09:02 AM
مگه معلوم شده ریک از کدوم اپیزود دیگه از سریال میره .
فکر کنم تا اخر فصل نگهش دارن و بخاطر مریضی ای چیزی حذفش کنن .
تو این اپیزود جایی که صدیق داشت معاینه اش مبکرد شاید واسه همین خاطر بود ..
فکر کنم مگی بدست نگان کشته بشه که عجب چیزی میشه اونجوری شه
آره خیلی وقت پیش اعلام کردن ریک تا اپیزود پنجم حضور داره به تازگی هم توییتر سریال تاییدش کرد. مگی هم تا نیم فصل حضور داره اما هنوز مشخص نیست با مرگ از سریال میرن یا نه

manowar
10-25-2018, 12:02 PM

امتیاز من 6
من فکر می کنم اونجا که اون دختره به مگی گفت تو راه رو نشونمون دادی مگی هم زده به سرش بره نیگان رو شَتَک کنه ولی این احتمال هم هست که نیگان مگی رو لوسیل پیچ کنه ولی اگه اینجوری باشه مگی زودتر از نیم فصل حذف میشه پس چی میشه نمی دونم.من ساکت باشم بهتره :Smiley95:

یه نظر شخصیدیگه هم دارم(البته اگه شما به جای ص در کلمه شخصی م بذارید و اعراب ش را از َ به ُ تبدیل کنید من ناراحت نمیشم شاید اینگونه باشه) :
دلیل اینکه اکثر فصل ها(به غیر از فصل های رویایی ابتدائی)اپیزودهای ابتدائی امتیاز بالایی میگیرن اینه که بعد از چند ماه منتظر موندن سریال شروع شده و ملت هیجان زده هستن.تا تقی به توقی می خوره همه میگن هیجان سریال بالاست ولی روند سریال همون کند همیشگی و پر از حرف و احساسات هست بعد یهو ملت میبینن سریال همون روند فصول قبل رو داره پس امتیاز سریال افت می کنه و ملت میگن یه فصل ضعیف رو دیدیم و دیگه نمی بینیم...که خود من شاید یکی از همون ملت باشم.البته اپیزود اول خوب بود اما دو و سه رو با کمک کلیدهای جهت کیبورد تموم کردم

mohammad1992
10-26-2018, 11:52 AM
کل سریال عالی بود مخصوصا دریل و مگی که با قدرت داشتن میرفتن سراغ نیگان واقعا کیف کردم اهمیت ندادن به اون یه نفر دلم خنک شد اون بازیگر مذهبی هم خوب کارشو تموم کرد توی اون سکانس نزدیک بود از دستش بدیم هنوزم میگم به هیچکدوم از این گروه ها اعتمادی نیست مخصوصا جیدیس که معلوم نیست با کیا ارتباط برقرار میکنه اینا زا کجا اومدن امتیازم 10/10