PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود چهارم

yaser63
10-29-2018, 08:11 AM
http://picoup.ir/images/89506026320439431879.jpg

Season 9, Episode 4, The Obliged

.:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt8244690/?ref_=ttep_ep4)

خلاصه داستان اين قسمت : رویارویی ناگهانی با گناهان بخشیده نشده گذشته برنامه های "ریک" برای آینده را در معرض خطر قرار می دهد.+ (https://www.imdb.com/title/tt8244690/?ref_=ttep_ep4)

saeedporreza9
10-29-2018, 07:03 PM
وای عجب قسمتی بود.از دیالوگهای نیگان بگیر تا دعوای ریک و دریل و ثانیه های آخر که نفس آدمو بند آورد.

10/10

mohammad1992
10-29-2018, 10:21 PM
سراسر هیجان بود این اپیزود ماجرای ریک و دریل وقتی گفت داداش گفتم شاید ریک یه چیزیش بشه خیلی درام شده بود دیالوگ های نیگان محشر بود دوس دارم بقیه هم برن دیدار نیگان کدوم کارگردان سریال میتونه اینجوری بدون نقص ادامه بده فک نکنم گابریل و این جیگر بار دیگه باهم دیدار کنند بگو دلتو به کی خوش کردی دیوونه اینجوری که معلومه ریک خیلی رو کارول حساب کرده چشم امیدش به اونه شاید بتونه بعدش مرگش جایگذینش بشه ما منتظر بودیم این اپیزود مگی خودشو به نیگان برسونه امیدوارم قسمت بعدی دیگه معلوم بشه خیلی باحال میشه شایعاتی هم شنیدم که قراره حذف بشه ولی باور نمیکنم عجب فضایی داره این سریال منتظر فصل بیست هم هستم 10/10

.:SiSiBK:.
10-30-2018, 12:31 AM
چرا این کارو با ما میکنن :((

اپیزود خوبی بود. بهترین اپیزود این فصل بهش 9 میدم :Smiley24:

Mv1093
10-30-2018, 11:18 AM
آقا فصل هفت اینقدر چرت شد ک از قسمت سوم چهارم ول کردم.
کسی میتونه یه خلاصه از فصل هفت و هشت بده؟ اصلا ارزش داره این فصلو ببینی؟

Mohammad Tz
10-30-2018, 06:47 PM
قسمت خوبی بود تقریبا مقدمه ای بود بر قسمت بعدی و میشه گفت اولین فینال این فصل. هر سکانسی که ریک رو نشون میداد می زدم عقب تا دوباره ببینم چون قراره دلمون براش خیلی تنگ بشه اصلا سریال رو بدون ریک نمیشه تصور کرد حالا مگی به کنار. واقعا قراره جای ریک رو کی پر کنه برامون شاید نیگن. حالا تا قسمت بعدی چجوری صبر کنیم...

9/10

majidzendaniyan
10-30-2018, 08:36 PM
اشتباه کردی ندیدی ! به نظرم تو این چهار قسمت به طور مختصر اینجوری بود :
قسمت 1: 6 امتیاز
قسمت 2: 7 امتیاز
قسمت 3 : 8 امتیاز
و بالاخره یکهو قسمت 4 : 10 امتیاز
دارن خوب پیش میرن . روند جدیدی پیدا کرده . دیالوگ اضافه هنوز داره اما با این حال در مقاسه با فصل قبلی تا به این لحظه خوب پیش رفته

lady snow
10-31-2018, 09:15 PM
با توجه به اینکه شمارش معکوس برای حذف ریک شروع شده من این قسمت رو دیدم. قسمت بدی نبود ولی هنوز سکانسهای اضافه زیاد داره
ولی آخرش چی شد آخه؟؟ یعنی واقعا قراره اینجوری تمومش کنن؟ بعد از نه سالی که باهم تا اینجا اومدیم:Smiley104: یا بازم یه مرگ تقلبی دیگه در انتظارمونه

من همیشه اینو درنظر داشتم که بدلیل طرفدارای زیادی که نیگان پیدا کرده تهیه کننده ها حالا حالاها حذفش نمیکنن و حتی یه جاهایی گفتم شاید میخوان نیگان رو جایگزین ریک کنن. اما حقیقتا کارکتر ریک از ابتدای شروع تا الان ستون این سریال بوده و بعد از حذفش نمیدونم چطوری میخوان سریالو جمع کنن چون بقیه نقشها همیشه زیر سایه ریک بودند. حتی کارکتر نیگان در کنار ریک تعریف شده. نامه لینکلن منو مشکوک کرده. میگم شاید بازارگرمی تهیه کنندگان احمق سریال باشه. چون چه لزومی داره اینجوری سریالو اسپویل کنن برای طرفدارا

11-02-2018, 12:02 AM
با توجه به اینکه شمارش معکوس برای حذف ریک شروع شده من این قسمت رو دیدم. قسمت بدی نبود ولی هنوز سکانسهای اضافه زیاد داره
ولی آخرش چی شد آخه؟؟ یعنی واقعا قراره اینجوری تمومش کنن؟ بعد از نه سالی که باهم تا اینجا اومدیم:Smiley104: یا بازم یه مرگ تقلبی دیگه در انتظارمونه

من همیشه اینو درنظر داشتم که بدلیل طرفدارای زیادی که نیگان پیدا کرده تهیه کننده ها حالا حالاها حذفش نمیکنن و حتی یه جاهایی گفتم شاید میخوان نیگان رو جایگزین ریک کنن. اما حقیقتا کارکتر ریک از ابتدای شروع تا الان ستون این سریال بوده و بعد از حذفش نمیدونم چطوری میخوان سریالو جمع کنن چون بقیه نقشها همیشه زیر سایه ریک بودند. حتی کارکتر نیگان در کنار ریک تعریف شده. نامه لینکلن منو مشکوک کرده. میگم شاید بازارگرمی تهیه کنندگان احمق سریال باشه. چون چه لزومی داره اینجوری سریالو اسپویل کنن برای طرفدارا

بشدت با بخشی که تو تگ اسپویلر گذاشتی موافقم. از اول منم شک کردم به این قضیه ریک. خدا کنه اونی که نوشتی درست باشه :|

Mohammad Tz
11-02-2018, 01:05 AM
بشدت با بخشی که تو تگ اسپویلر گذاشتی موافقم. از اول منم شک کردم به این قضیه ریک. خدا کنه اونی که نوشتی درست باشه :|
در رفتن ریک از سریال که شکی نیست چون خود بازیگر درخواست جدایی کرده مثل بازیگر نیک در سریال فیر د واکینگ دد حتی نامه خداحافظی از طرفداران هم منتشر کرده اندرو و کاملا بعیده بازارگرمی باشه حتی تریلر خداحافظی هم براش منتشر کرده شبکه ای ام سی و دلیل اسپویل هم این بوده که همه بتونن وداع خوبی با ریک داشته باشن هرچند بخش مهمترش یعنی مرگ یا زنده موندش اسپویل نشده و پر از استرسه قسمت بعدی. در این مورد که ریک ستون سریاله حرفی نیست اما سریال وایکینگز رو به یاد بیارین که رگنار هم ستون و همه چیز سریال بود اما با مرگش سریال افت نکرد و حتی جذابتر شدپس اگه عوامل سریال یکم خلاقیت به خرج بدن سریال میتونه بدون ریک هم جذاب بمونه

11-02-2018, 01:12 AM
در رفتن ریک از سریال که شکی نیست چون خود بازیگر درخواست جدایی کرده مثل بازیگر نیک در سریال فیر د واکینگ دد حتی نامه خداحافظی از طرفداران هم منتشر کرده اندرو و کاملا بعیده بازارگرمی باشه حتی تریلر خداحافظی هم براش منتشر کرده شبکه ای ام سی و دلیل اسپویل هم این بوده که همه بتونن وداع خوبی با ریک داشته باشن هرچند بخش مهمترش یعنی مرگ یا زنده موندش اسپویل نشده و پر از استرسه قسمت بعدی. در این مورد که ریک ستون سریاله حرفی نیست اما سریال وایکینگز رو به یاد بیارین که رگنار هم ستون و همه چیز سریال بود اما با مرگش سریال افت نکرد و حتی جذابتر شدپس اگه عوامل سریال یکم خلاقیت به خرج بدن سریال میتونه بدون ریک هم جذاب بمونه

عجب اسپویل بدی کردی :(((((((((( من وایکینگز رو ندیدم :(

Mohammad Tz
11-02-2018, 01:18 AM
عجب اسپویل بدی کردی :(((((((((( من وایکینگز رو ندیدم :(
واقعا نمی دونستی؟ اخه یه مدت همه جا پر شده بود از عکس رگنار
شرمنده باید میذاشنم تو تگ اسپویلر اشتباه از من بود :Smiley17:
برای خودمم از این اتفاقا افتاده شرمنده