PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : House of Cards : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم

yaser63
10-31-2018, 05:24 PM
http://picoup.ir/images/00100644816599086556.jpg (http://picoup.ir/)

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1856010/?ref_=nv_sr_1):RottenTomatoes: (https://www.rottentomatoes.com/tv/house_of_cards/s06/?):metacritic: (https://www.metacritic.com/tv/house-of-cards-2013/season-6)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل ششم مجموعه House of Cards که انتشار اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از دوم نوامبر 2018 (عصر جمعه یازدهم آبان 97) آغاز می شود بحث و گفت و گو نایید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

.:inf-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=40461)

hgot
10-31-2018, 05:40 PM
جمعه
قسمت یک با زیرنویس یعنی میشه دید
دم مترجمان گرم.

Alex Vause
10-31-2018, 06:03 PM
هدفم اینه بنج واچش کنم اگه قشنگ باشه. ببینیم بدون فرنک چه میکنه نتفلیکس

pgfilm
11-05-2018, 05:50 PM
با کلی افسوس از نبود بهترین شخصیت این سریال کل فصل رو دیدم ولی فک نمیکردم پایان بندی مزخرفی این چنینی داشته باشه!
کلی داستانای الکی هم پیش آورده بودن که همش بی جواب موند
کلا مشخص بود فصل خوبی نمیشه مثل قبلیاش حتی! با اینکه بعضیا میگن رو به افول بود ولی به عنوان طرفدار این سریال اصلا با این پایان بندی حال نکردم

عبدالله
11-05-2018, 10:12 PM
این خط و این نشان از من در اینجا در این تاپیک: فصل بدی در پیش است.
ای اهالی تی‌وی‌ورلد، آیا وقت آن نرسیده است که ایمان بیاورید؟!

.:SiSiBK:.
11-06-2018, 02:47 PM
ای اهالی تی‌وی‌ورلد، آیا وقت آن نرسیده است که ایمان بیاورید؟!

اتفاقن فصل خیلی خوبی بود و به نظر من از فصل قبل هم بهتر بود فقط پایان بشدت بدی داشت. قشنگ میتونستن دو قسمت دیگه بسازن و بهتر جمعش کنن :|

Longmire
11-12-2018, 06:51 PM
فقط میشه گفت بدترین فصل سریال. از همون اپیزود اول نبود کوین اسپیسی شدیدا احساس میشه درکنارش رابین رایت اصلا نمیتونه به خوبی اسپیسی بازی کنه و حتی برای یه ثانیه جاشو پر کنه
سکانس هایی که کلر به دوربین نگاه میکرد و حرف میزد سر سوزن به جذابیت خود فرانک نمیرسیدن. پایانش هم که هیچی نگیم بهتره
من که به کنسل شدن این سریال خیلی راضی تر بودم تا همچین پایانی. یکی از بهترین سریالایی که تو عمرم دیدم با این سرهم بندی از بین رفت

nosheh
11-13-2018, 09:28 AM
احتمال قوی در ذهنم این سریال رو همون فصل قبل کنسل شده میدونم و نبینم این فصل رو

mehrab 63
11-13-2018, 11:37 AM
باور کنید دوهفته ای هست این فصل دانلود کردم . زورم میاد ببینم اصلا حسش نمیاد . نظرات رو که میخونم بیشترم میشه حسم .
فکر نکنم ترغیب بشم ببینم این فصلو و با همون پنج فصل باهاش خدافظی میکنم

jokarsanaye
11-13-2018, 11:54 AM
باور کنید دوهفته ای هست این فصل دانلود کردم . زورم میاد ببینم اصلا حسش نمیاد . نظرات رو که میخونم بیشترم میشه حسم .
فکر نکنم ترغیب بشم ببینم این فصلو و با همون پنج فصل باهاش خدافظی میکنم

من همه قسمت های این فصل رو دانلود کرده بودم با خوندن نظرات تصمیم نهایی رو گرفتم و دیشب همه رو پاک کردم و با خاطرات خوب فصل های قبل با این سریال خداحافظی کردم:Smiley52::Smiley16:

hgot
11-13-2018, 02:32 PM
من همه قسمت های این فصل رو دانلود کرده بودم با خوندن نظرات تصمیم نهایی رو گرفتم و دیشب همه رو پاک کردم و با خاطرات خوب فصل های قبل با این سریال خداحافظی کردم:Smiley52::Smiley16:

خیلی کار خوبی می کنید
من هم به خاطر داگ استمپر دیدم پشیمون شدم

mehrab 63
11-13-2018, 03:44 PM

فکر کنم منم دیگه باید واقعا بیخیال این فصل بشم . به قول تو با همون پنج فصل خاطره داشته باشم بهتره

erfan2086
11-13-2018, 04:22 PM
house of cards بهترین سریالی بود که تا حالا دیدم واقعا نفهمیدم چی شد فصل قبل اینجوری شد! این فصل مثل همه از یک طرف مطمئنم نمیتونم هضمش کنم از طرفی به خاطر فصل های اول و خاطرات درخشانش نمیتونم نبینم ولی احتمالا اصلا نبینم این فصل

sarkhail
11-22-2018, 10:14 PM
قسمت اول فصل ششم دیدم
والا تا الان که فقط سایه فرانک رو سریال سنگینی میکرد
وسطای اپیزود داشتم فکر می کردم کاش یکی رو جایگزین اسپیسی می کردن و داستان خودشون ادامه میدادن:Smiley39:
لامصب بازی اسپیسی به قدری قوی بود که بازی بقیه رو هم به چشم میاورد. خیلی وزنه بود لعنتی
الانم که دارم این مطلب مینویسم به این فکر میکنم هاوس او کاردز شده مثل استقلال امسال. فرماندش از دست داده و فرصتی برای پیدا کردن یه فرمانده دیگه هم نداره و ما طرفدارها هم توقعمون بیشتر شده که کمتر نشده
استقلال ... الهلال ... الدحیل ... العین ... آخ استقلال:Smiley95:

matiyo
11-23-2018, 10:50 AM
یعنی هر چی فرانک کاشته بود تو فصل شیشم آتیشش زدن!نه در حد فصول قبلی و نه حتی در حد سریالی که بخوایی وقتت رو طلفش کنی.
سریال و خاطرات خوبش نابود شد با این پایان بندی و سناریوی مزخرف.اینجاست که میفهمی وزنه ای مثل کوین اسپیسی یعنی چی.

sarkhail
11-26-2018, 08:57 AM
قسمت پنجم
فی الواقع کاری که کلیر کرد بسیار برگ ریزون بود:Smiley35:
بالاخره یه قسمت درست درمون تو فصل شش دیدیم
این مرده که تو خانواده شپرد بازی میکنه کینر بود اگه اشتباه نکنم، اصلا مناسب نقش نیست. من هر چی فیلم ازش دیدم کمدی بوده و اصلا نمیتونم هضمش کنم. دایان لین خیلی بهتره
امیدوارم باقی قسمت ها هم مثل همین قسمت 5 باشن:Smiley69:

mohsenshinobi
11-26-2018, 07:53 PM
فصل اخر سریال بود ؟

sarkhail
11-26-2018, 10:15 PM
فصل اخر سریال بود ؟

بله خدا رو شکر:Smiley36:

sarkhail
11-29-2018, 12:17 AM
قسمت هشتم و پایانی:Smiley104:
فکر میکنم تو ذوق تر از این نمیشد تمومش کرد :Smiley15:
بحث بیشتر از این نمیشه باز کرد که اسپویل میشه اما علی رغم بازی های خوبی که این فصل هم شاهدش بودیم متاسفانه نبود اسپیسی کمر سریال شکوند. واقعا هم نمیشه به عوامل دست اندرکار ایرادی گرفت. شاید اگه هر کس دیگه ای هم بود ته زورش بهتر از این هشت قسمت نمیشد
شاید هم اگه یکی رو جایگزین این نقش میکردن داستان میتونست ادامه بهتری داشته باشه یا بهتره بگم پایان بهتری داشته باشه:Smiley39:
مقایسش اصلا درست نیست اما ناخوداگاه بعد از تموم شدن هر سریال یاد بریکینگ بد میفتم. بیخود نیست به همچین جایگاهی رسیده. خوب شروع شد و ادامه پیدا کرد و به بهترین شکل ممکن و بهترین زمان ممکن تموم شد:Smiley17:
در هر صورت با یکی از بهترین سریال های س ی ا س ی تلویزیون باید خداحافظی کنیم. سریالی که به خوبی فقط گوشه ای از دنیای سی ا ست به ما نشون میده تا بدونیم با چه افرادی طرف هستیم و البته همین بازی کثیف چه بر سر پلیرهاش میاره
هنوزم برای من دوست داشتنی ترین لحظات مربوط به فصل اول و سیگار کشیدن دوتایی فرانک و کلیر لب پنجره و صحبت کردن هاشون میشه که تبدیل به یکی از به یادماندنی ترین خاطرات سریالیم شده:Smiley34:

mohsen111
12-07-2018, 04:51 PM
برای من که big fan این سریال بود شاید بهتر بود که فصل ششم بدون کوین اسپسی ساخته نمی شد. چون که در طول پنج فصل، ستاره بدون چون و چرا فرانک آندروود و بازی زیبای کوین اسپسی بود و نمی شود به یکباره همه چیز را تغییر داد. با خودم داشتم فکر میکردم به هر صورت شرکت Netflix تصمیم گرفت که فصل ششم به عنوان فصل آخر ساخت شود، آیا می توانستن بهتر از این باشد؟ راستش دیدم که هر آلترناتیوی دیگری بدتر از این بود.
حال که این سریال تموم شد همچنان برای من فصل اول و دوم بهترین فصل های این سریال بود. امیدوارم بازم از این سریالهای سیاسی ساخته شود.

444
12-08-2018, 12:19 PM
منم به عنوان طرفدار پروپا قرص سریالای سیاسی و البته این سریال اصلا نتونستم هضم کنم فصل پایانیه این سریالو بدون کوین اسپیسی و از همه بدتر اون چه پایان بندی بود که شخصیت مورد علاقه منو(داگ)به ف . ک عظما داد!:Smiley106::Smiley106:

Heisen-berg
12-24-2018, 11:38 PM
Frank is back !

https://www.instagram.com/tv/Brx4oXyljaP/

l-lamidreza
12-25-2018, 01:15 PM
Frank is back !

https://www.instagram.com/tv/Brx4oXyljaP/

قضیه چیه؟! یعنی تبرِئه شده از اتهاماتش و میخواد فصل جدید بیاد بگه نمرده بودم؟!
فکر کنم سوررئال ترین سریال تاریخ شه با اینکه حرکت :)))

پ.ن: قطعا" موهای جورج آر آر مارتین از این حرکت میریزه!

hgot
12-25-2018, 02:27 PM
آقا کسی فهمیده تو کلیپ چی گفته بگه واقعا.

Heisen-berg
12-25-2018, 03:36 PM
آقا کسی فهمیده تو کلیپ چی گفته بگه واقعا.

کلیپ عجیبیه و ایهام داره

تیترش اینه Let me be frank ; هم اشاره به این داره تو کلیپ نقش فرانک رو بازی میکنه و هم خود frank به معنی صادق ـه که اشاره داره بی پرده تو کلیپ میخواد حرف بزنه

نکته دیگه اینه که جمله های فرانک / کوین اسپیسی هم تمام ایهام داره ، هم به اشاره به کارکترش داره و هم میشه از زاویه اتهاماتی که بهش زده شده معنی کرد.

از دل شما خبر دارم. هرچند تلاش کردند ما را از هم جدا کنند، اما رابطه‌ی ما محکم‌تر و استوارتر از این حرف‌هاست. ناسلامتی من و شما همه چیز را با هم در میان می‌گذاشتیم. من عمیق‌ترین و شیطانی‌ترین رازهایم را به شما گفتم. به شما نشان دادم که مردم قادرند دست به چه کارهایی بزنند. با صداقتم شما را بهت‌زده کردم، اما مهمتر از همه شما را به چالش کشیدم و به فکر فرو بردم. و شما به من اعتماد کردید، با وجود آنکه می‌دانستید نباید اعتماد کنید. بنابراین کار ما هنوز تمام نشده، مهم نیست دیگران چه می‌گویند. گذشته از این، می‌دانم چه می‌خواهید. دوست دارید که برگردم
البته برخی از شما همه چیز را باور کردید و با نفس‌های در سینه حبس شده منتظر شنیدن اعترافات من ماندید. آن‌ها دست به هر کاری زدند تا مرا وادارند بگویم هر آنچه شنیده‌اید حقیقت دارد و آنچه به روز من آورده‌اند سزاور من بوده. تنها من و شماییم که می‌دانیم مسئله به این سادگی نیست، نه در سیاست و نه در زندگی.
می‌توانم به شما قولی بدهم. وقتی سزای اعمالی که مرتکب شده‌ام را نپرداخته باشم، قطعاً سزای اعمالی که مرتکب نشده‌ام را نیز نخواهم پرداخت.
اعتماد به نفس من هر روز بیشتر می‌شود تا روزی که تمام حقیقت را بدانید… صبر کنید، شما عملاً مرگ مرا ندیده‌اید. فرجام‌ها چه فریبنده‌اند.

قضیه چیه؟! یعنی تبرِئه شده از اتهاماتش و میخواد فصل جدید بیاد بگه نمرده بودم؟!
فکر کنم سوررئال ترین سریال تاریخ شه با اینکه حرکت :)))

پ.ن: قطعا" موهای جورج آر آر مارتین از این حرکت میریزه!

اصلا بحث برگشت سریال و این حرفا مطرح نیست.
اون تیتری هم که من زدم ، اشاره داشت به دیدن دوباره شخصیت فرانک اندروود تو این کلیپ ، نه بازگشت به سریال و هر چیز دیگه.

تبرئه هم نشده و اتفاقا زمان دادگاهش مشخص شده و احتمال زندانی شدنش هم کم نیست

sarkhail
12-26-2018, 08:39 AM
خیلی خیلی بعیده که سریال دوباره برگرده که اگه برگرده یه چیز ابدوغ خیاری میشه که اونورش ناپیدا
اما با توجه به محبوبیت کاراکتر داگ و البته گذشته پر رمز و رازی که بعضی وقت ها تو سریال بهش اشاره می شد و رابطه مستقیمی هم با فرانک داشت میشه یه اسپین اف ساخت و یه جورایی فرانک برگردوند
اما خوب همونجور که دوستمون گفت تاریخ دادگاه اسپیسی هم مشخص شده و باید منتشر باشیم ببینیم چه حکمی واسش میبرن:Smiley19:

Sherlock
06-17-2019, 01:20 AM
من این فصل رو همون وقتی که پخش شد دانلود کردم ولی هیچ‌وقت رغبتی برای دیدنش نداشتم. تا همین چند روز پیش که بالاخره از بی‌سریالی مجبور شدم برم سمتش. و ای کاش که نمی‌رفتم!
سریالی که عملا روی دوش فرانک بنا شده بود معلوم بود که نمی‌تونست بدون اون موفق ظاهر بشه. تو این فصل کلیر به کاریکاتوری از شخصیت فرانک تبدیل شده بود و همون ابهت قبلیشم به نظرم از بین رفت. هر کاری کردن که زیرک و پلید نشونش بدن ولی بازم نچسب از آب در اومد. تنها امیدم به پایان‌بندی سریال بود که اونم به بدترین شکل ممکن گند زدن توش و اتفاقی رو رقم زدن که به هیچ عنوان با هویت کاراکترها همخونی نداشت.
نتفلیکس دستی دستی یکی از بهترین سریال‌هاش رو به قهقرا برد فقط واسه این که رضایت افکار عمومی رو جلب کنه. تو این فصل فمنیسم از اون ور بوم افتاده بود.
واقعا ناراحت و عصبانی‌ام. حیف از وقتی که پای این فصل گذاشتم. :Smiley15: