PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود پنجم

yaser63
11-05-2018, 08:00 AM
http://picoup.ir/images/53036311254437108274.jpg

Season 9, Episode 5, What Comes After

.:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt8250812/?ref_=tt_eps_rhs_0)

خلاصه داستان اين قسمت : در حالی که "ریک" مجبوره با گذشته مواجه شود در تلاش است تا امنیت جوامع رو حفظ کرده و در عین حال از آینده ای که به همراه "کارل" برنامه ریزی کرده است محافظت کند.+ (https://www.imdb.com/title/tt8250812/?ref_=tt_eps_rhs_0)

mehrab 63
11-05-2018, 01:51 PM
الان چی شد ؟
ولی روی هم رفته یکی از بهترین اپیزودهای واکینگ ددی بود ‌. خیلی هیجان داشت انصافا .
کلی حال کردم .‌ کلی

saeedporreza9
11-05-2018, 04:54 PM
وای برگام ریخت!هر تیکه این قسمت عالی بود.

10/10

StarTak
11-05-2018, 05:12 PM
بالاخره این سریال جون گرفت. لعنتی عجب اپیزودی بود. دوستانی که فصل قبلی تا به اینجا رو ندیدن، حتماً نگاه کنن، سریال دوباره داره اوج میگیره.

یادتونه یه ویدیو درست کرده بودن درباره ی پایان های مختلف سریال؟ و یکی شون این بود که کل این قضیه ی زامبی، یکجور آزمایشه. با توجه به دیالوگ های جیدیس درباره ی (الف) و (ب) و همینطور هلیکوپتر، حس میکنم این تئوری قوت گرفته و کل ماجرا همین باشه.
به هر حال تو اپیزودای بعد امیدوارم مشخص بشه.

mohammad1992
11-05-2018, 05:38 PM
ارزش یه هفته صبر کردن داشت بازم نیگان عالی بود خیلی دلم میخواد بدونم لوسیل کی میده بهش ولی واسه مگی نگرانم اگه حذف بشه دیگه سریال هیچی نداره ریک هم معلوم نیست چون ممکنه اصلا برنگرده به سریال و ماجرای جیدیس که معلوم نیست وقتی بهش هشدار دادن کارهات عواقب داره یاد نیگان افتادم که گروه ریک چه بهای سنگینی پرداخت کردن پس این گروه از نیگان بدترن به نظرم امتیازم 10/10 مثل همیشه

Sherwood
11-05-2018, 07:00 PM
خیلی خوشحالم که با وجود افت فاحش سریال تو چند فصل اخیر با زهم سریال رو ادامه دادم .....این فصل سریال تا اینجا که زیر و رو شده ....فقط امیدوارم همینطور عالی ادامه پیدا کنه

نمره این قسمت هم بدون شک 10

.:SiSiBK:.
11-05-2018, 07:16 PM
این اپیزود عاااالی بود عالی. واقعن دوسش داشتم و برای اولین بار بهش 10 میدم. امیدوارم روند سریال همینطور رو به رشد باشه

ریک هم معلوم نیست چون ممکنه اصلا برنگرده به سریال و ماجرای جیدیس که معلوم نیست

یه جا خوندم قراره تو چند قسمت از اسپین آف های سریال !!!! بازی کنه :Smiley10:

Sherwood
11-05-2018, 07:21 PM
بدون شک راه رو برای برگشتن ریک باز گذاشتن ....بهر حال حالا که سریال قراره حالاحالا ها ادامه داشته باشه شاید دل ریک تنگ شه و بر گرده 2/3 فصل بعد

mehdi bayern
11-05-2018, 07:26 PM
سکانسهای رو پل خیلی خوب بود ولی قبل و بعدش شدیدا مسخره بود به طرز عجیبی مضحک بود

5/10
ریک 20 متر با پل فاصله داشت با اون انفجار چجوری پرت شد تو اب؟ بعد با اون جراحت چجوری زنده موند کلا خیلی غیر واقعی بود، زنده موندنشم شدیدا مسخره شد، خراب کردن خداحافظیش رو

Mohammad Tz
11-05-2018, 11:11 PM
عجب اپیزودی بود به جرئت می تونم بگم جزو پنج اپیزود برتر کل واکینگ دد بود و امتیاز 9.6 رو گرفته:Smiley10: یعنی بهترین امتیاز در کل قسمت ها حتی بهتر از قسمت یک فصل اول. لحظه به لحظه از استرس داشتم میمردم پر از هیجان بود من اصلا تا حالا واسه هیچ سریال یا فیلمی اشک نریخته بودم اما این اولین سریالی بود که براش اشک تو چشام جمع شد مخصوصا وقتی روی پل دیالوگ پیداشون کردم رو گفت و منفجر کرد و گریه های دریل که این سکانس رو فوق العاده احساسی کرد
از اینکه ریک زندس واقعا خوشحالم اصلا نمی تونم احساسمو توصیف کنم وقتی که دیدم زنده موند همه چی عالی بود. فکر کنم دیگه بعد از این فصل حداقل دو فصل ریک رو نداشته باشیم اما احتمالش هست تو اسپین آف جدیدی بازی کنه یا حتی به فیر اضافه بشه
سریال هم که همون اول من گفتم جون تازه ای گرفته و با توجه به پرومو چندقسمت بعدی که پخش شد از قسمت ششم حتی قشنگتر میشه اینم بگم که قسمت بعدی شش سال بعد از اتفاق های این قسمته.

10/10 بی نقص بود

majidzendaniyan
11-06-2018, 02:11 AM
اونجا که یهوو رفت تو دل پوستر فصل اول با اسب توی اتوبان ... یادش بخیر . تو اینترنت سرچ میکردم یهوو چشمم به این پوستر خورد ... خیلی سال پیش ... هنوز زیاد سریال بین نبودم ، فرار از زندان و بعد سریال لاست میگشتم دنبال یه چیز خوب ، انگاری پیداش کرده بودم . حالا لذت فصل اول با این قسمت تکمیل شده . هر چند روزهای خیلی سختی داشت و دیگه به اوج تنفر رسیده بودم . هر چند هنوزم سکانس های اضافه زیاد داره اما بهموhttps://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86_%D9%85%D8%AA% D8%AD%D8%B1%DA%A9_(%D9%81%D8%B5%D9%84_%DB%B1)#/media/File:The_Walking_Dead_Season_1.pngن یاد میدن هیچ چی بدون جزئیات تکمیل نمیشه .

hgot
11-06-2018, 11:04 AM
Amc
اعلام کرد ادامه زندگی ریک در غالب یک فیلم سینمایی تولید خواهد شد
نویسنده این فیلم گفته زندگی متفاوت ریک در گوشه ای از دنیا خواهد بود
[https://images.amcnetworks.com/amc.com/wp-content/uploads/2016/12/the-walking-dead-episode-708-rick-lincoln-1200x707-interview.jpg
منبع برنامه talking dead
نویسنده مهمان بود.

manowar
11-06-2018, 11:59 PM
جالب شد.
من که سر لج افتاده بودم و فقط یک می دادم اینبار این قسمت رو ده میدم.
معلومه داستان و اتفاقات تازه و جالبی پشت ماجراست.اصلاً یهو از این رو به اون رو شد.مثل یه ماشینی که داره از زور ریپ زدن و پت پت کردن خاموش می شه اما با یه معکوس قدرت میگیره

اون از زنده موندن ریک و اونم از پرش سریال به چند سال بعد،خیلی رویایی بود.امیدوار شدم به آینده سریال
فقط یه سوال:
جودث دختر شین هست؟؟!!!!!

saeedporreza9
11-07-2018, 02:23 AM
جالب شد.
من که سر لج افتاده بودم و فقط یک می دادم اینبار این قسمت رو ده میدم.
معلومه داستان و اتفاقات تازه و جالبی پشت ماجراست.اصلاً یهو از این رو به اون رو شد.مثل یه ماشینی که داره از زور ریپ زدن و پت پت کردن خاموش می شه اما با یه معکوس قدرت میگیره

اون از زنده موندن ریک و اونم از پرش سریال به چند سال بعد،خیلی رویایی بود.امیدوار شدم به آینده سریال
فقط یه سوال:
جودث دختر شین هست؟؟!!!!!

آره دیگه یعنی تو بعد 9 فصل نفهمیدی؟

manowar
11-07-2018, 07:37 AM
آره دیگه یعنی تو بعد 9 فصل نفهمیدی؟
نه فکر نمی کردم لوری اینقدر دیگه دامن عفت رو خدشه دار کرده باشه
همش می گفتم این دختره جودث اصلاً قیافش به لوری و ریک نمی خوره.مخصوصاً دماغش ولی افکار شیطانی رو از خودم دور می کردم

Sherwood
11-07-2018, 10:43 AM
فقط اميدوارم جوديث مثل كارل رو مخ نباشه

manowar
11-07-2018, 11:10 AM
ولی اگه یه طور این زنه پیری کارول و کشیش رو حذف می کردن بهتر بود.برای من که این دو تا خیلی رو مخ هستن

Hmv-
11-08-2018, 12:08 AM
سلام

بنظرم این زنده موندن و پرش ناگهانی سریال احتمال بازگشت ریک و میده وگرنه همون انفجار میتونست بهترین جان فشانی و خدافظی برای ریک باشه نمیدومک چرا خرابش کردن ؟ :Smiley10::Smiley30:

manowar
11-08-2018, 03:43 PM
این عکس رو پیج سریال تو اینستاگرام گذشته و نوشته
Who will rise? Don't miss a new episode of #TWD, Sunday at 9/8c.

http://uupload.ir/files/ns8a_img_20181108_144000.png

بالاخره پیرزن موهاشو بلند کرد

lady snow
11-09-2018, 12:26 AM
مهمترین نکته این اپیزود بازگشت نقش اول سریال یعنی زامبی ها به سریال بود. واقعا مدتها بود دیگه یادمون رفته بود داریم سریال مردگان متحرک میبینیم.
نکته مثبت دیگه سکانسهای ملاقات با کارکترهای قدیمی بود. حس نوستالژی داشت برای من
بنظرم احتمالا در نهایت ریک با حل معمای زامبی ها برمیگرده. ولی اگه ریک رو اینجا میکشتن مرگ ماندگاری میشد براش
کلن اپیزود خوبی بود. هرچند یه جاهایی روی مخ بود ولی میشه ازشون گذشت. تریلر قسمتای بعدی هم جذاب بود.
و من هنوز قضیه ارتباط این هلیکوپترها با اون دختره رو نفهمیدم. شاید تو اون اپیزودهایی بود که فصل قبل ندیدم:Smiley39:

arhi
11-09-2018, 03:36 AM
بالخره بعد چند فصل یه قسمت دیدم. اونم به دلیل اینکه شخصیت اصلی سریال بهش برگشت. یعنی زامبیها.

.:SiSiBK:.
11-09-2018, 03:01 PM
بالاخره پیرزن موهاشو بلند کرد

سفید بودن مو نشونه ی پیریه آیا؟؟ :Smiley19:

saeed_iri
12-03-2018, 10:24 PM
-واقعا با اکثریت دوستان موافقم ، سریال بعد از چند فصل افت ، که اگر یک اپیزود در میون هم میدیدین چیزی از دست نمی دادین ، به فرم خوبش داره نزدیک میشه و خوب این اپیزود ( تا اینجا ) گل سر سبد چند فصل اخیر بود.
-اصلا از شخصیت نیگن خوشم نمیاد ، و از نظر بازیگری و شخصیت پردازی حتی نسبت به فرماندار، ضعیف تر میدونم:Smiley15: ( نظر شخصی )
-چقدر پرداخت به شخصیت های مرده سریال خوب بود مخصوصا شین و هرشل که بازیگر اون اخیرا فوت شد و این میتونه یک ادای احترام ویژه به ایشون باشه:Smiley35:
.کاش با سارا و گلن هم رویایی داشت.
و در آخر امیدوارم ریک به زودی به سریال برگرده .
نمره من 9