PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل زمستان 2019 ✵❅

sh2012
12-29-2018, 10:40 AM
http://s8.picofile.com/file/8345565900/60369812074659612891.jpg

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
(http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)██ (http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)
██ (http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)
(http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)██ (http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)

»» هدف این تاپیک همانطور که مشخصه، بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل زمستان 2019 هست که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل زمستان 2019 (http://tvworld.info/showthread.php?t=49061) به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند و متاسفانه با توجه به مشغله‌هایی شخصی که داریم تا چند هفته آینده هم ادامه خواهد داشت. همانطور که احتمالأ مطلع هستید در این فصل هم عناوین خوبی از انیمه‌های فصل چندمی و فصل اولی قرار دارند، انتظار میرود بحث‌های خوبی در این تاپیک شکل بگیرد و طرفداران انیمه در سرمای زمستان با دل‌های گرم خودشون با شور و نشاط به بحث در مورد انیمه‌ها بپردازند ! امیدواریم شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل سرد باشیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
معرفی انیمه‌های فصل زمستان 2019 (http://tvworld.info/showthread.php?t=49059)
معرفی انیمه‌های فصل بهار 2017 (http://tvworld.info/showthread.php?t=47998&p=220820&viewfull=1#post220820)
معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2018

(http://tvworld.info/showthread.php?t=48852)██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
(http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)██
(http://tvworld.info/showthread.php?t=46417)██

giumartan
12-29-2018, 01:24 PM
دلم لک زده برای یک انیمه خوب
تو پاییز که چیزی نظرمو جلب نکرد
حتما اگه کسی انیمه سطح بالایی این فصل دید معرفی کنه

1919
12-31-2018, 02:16 AM
بر اساس فصول قبلی انیمه ها و تریلر هایی که دیدم این انیمه ها رو پیشنهاد میدم
البته تا شروع نشن نمیشه قطعی گفت

1. Mob psycho 100
شونن ، جادویی ، کمدی ، مدرسه ای
اولین پیشنهاد بدون شک تعلق میگیره به این انیمه فوق العاده
این فصل سیزن دوم این انیمه پخش میشه ، سیزن اول اون با واکنشهای مثبت فراوانی همراه شد و در mal نمره بالای 8.5 رو یدک میکشه
داستان راجع به فردی به نام موب هست که یک پسر ساده دبیرستانی اما با قدرت روحی هست که توانایی دستکاری اجسام رو با ذهنش داره و قادر به دیدن ارواح هست ، و نزد استادش ریگن به کسب مهارت و روح گیری میپردازه غافل از اون که استادش هیچ مهارتی نداره ، به مرور متوجه میشن که افراد دیگه ای هم با قدرت روحی وجود دارن و این شروع ماجراست.....
پس همین الان سیزن اول رو ببینین که به انگوینگ سیزن دوم برسید ، مطمئن باشید پشیمون نمیشین
به جرات میگم کسی نیست که این انیمه رو ببینه و عاشق ریگن نشه

2. هنر شمشیرزنی انلاین
بازی ، اکشن ، شمشیرزنی
خب sao تقریبا معرف حضور همه هست ، علی رغم ضعفهای داستانی که داره طرفداران خاص خودشو داره که بعضیا هم اونو میپرستن
این فصل ادامه ی سیزن سوم که داستان الیسیزیشن نام داره پخش میشه و تا حالا نمره ی 8.14 رو داره ، اگه سیزنای قبلو دیدین از دست ندید
کیریتو دچار سانحه ای میشه و جهت درمان وارد دنیای مجازی میشه ، اونجا با دو نفر به نامهای یوجیو و الیس همراه هست و ...

3. The promised neverland
رازالود ، علمی تخیلی ، ترسناک ، شونن
خیلی از مانگا خون ها مدتها منتظر انیمه شدن این مانگای محبوب بودن ، بنابراین به لحاظ داستانی میشه گفت انیمه ی بسیار قوی هست و دیدن اون به همه توصیه میشه ، حالا استدیو مربوطه انیمه رو چطور دراورده باشه بحث جداییه ، ولی اگه بلایند می خواین یه انیمه ی جدید رو این فصل ببینید حتما این انیمه رو شروع کنید
داستان بچه های یک یتیم خونه هست که در کنار هم زندگی می کنند و اجازه ی خروج از اونجا رو ندارند تا اینکه ...

4. Kakegurui
دخترانه ، معمایی ، قمار
خب ، فصل دوم کاکهگوروی این زمستون میاد ، این انیمه سبک بصری خاص خودشو داره که در انیمه های دیگه دیده نمیشه و یونیکه تقریبا ، بازی با رنگ ها به خصوص رنگ قرمز در این انیمه در فصل اول مشهود بود ، فصل اول نمره ی 7.5 رو گرفت که نمره ی خوبی محسوب میشه ، به لحاظ گرافیکی و داستانی این انیمه به هر کسی توصیه نمیشه چون خاصه ( مثل سری مونوگاتاری ) ، پس دو سه قسمت از سیزن اولشو ببینید اگه جذبتون کرد این فصل ادامشو ببینید
داستان راجع به دختری انتقالی به یک مدرسه است ، مدرسه ای که در اون همه چیز بر اساس قمار تعیین میشه ، داستان راجع به بالارفتن پله های ترقی این دختر با قمار دیوانه کننده ی مدرسه هست

5. Tensei shitara slime datta ken
ماجرایی ، فانتزی ، جنگی
این انیمه از پاییز امسال پخش شده و ادامش در زمستون میاد ، انیمه ای که چراغ خاموش حرکت کرد اما کم کم جای خودشو در بین طرفدارانش پیدا کرد ، شروع انیمه به خصوص قسمت اول بسیار ضعیف هست به طوری که خیلیا مثل من بعد دو قسمت از پخش اون در پاییز دراپ ش کردند اما کم کم داستانش جا باز میکنه و جذاب میشه به طوری که الان نمره ی بالای 8.38 رو داره
داستان راجع به فردیه که طی یک چاقوکشی در خیابانهای توکیو به طور اتفاقی میمیره ، اما بعد مرگ به صورت اسلایم که یه موجود جادویی بی مصرف هست در یک دنیای دیگه تناسخ پیدا می کنه و با یک اژدهای مهیب ولی تنها دوست میشه و قدرشو میگیره ، سپس به یه گله گابلین برمی خوره که گرگهای جادویی قصد کشتار اونها رو دارند و سعی می کنه به اونها کمک کنه و ....
من خودم اول پاییز بعد چند قسمت دراپ ش کردم ، اما الان که نمرشو دیدم و فهمیدم زمستونم میاد ادامش ، دانلودش کردم و دیدمش ، برای تفریح و سرگرمی خوبه اما اگه ندیدینش هم اتفاقی نمی افته

انیمه های دیگه ای که نظرمو جلب کردن هم اینان

Dororo
با توجه به تریلر به نظر با یک انیمه ی دارک با محتوای شونن و جنگی و پسرانه مواجهیم ، در نگاه اول که جذاب بود و در معرفی انیمه های زمستونی توضیح کامل دادند
Bogiepoop
که لطف کردن در معرفی انیمه های زمستونی ، کامل توضیحاتشو نوشتن
Doukionin wa hiza
به نظر میاد از اون انیمه هاست که حال ادم بعد دیدنش خوب میشه ، داستان یه مرده که از یه گربه نگه داری می کنه

پ. ن
سینماییها و ova های مطرحی هم میاد

Psycho pass که معرف حضوره و یه سه گانه سینمایی ازش میاد
Made in abyss که سیزن اولش 8.89 گرفته قراره دو سینمایی ازش بیاد
Zoku owarimonogatari از سری محبوب مونوگاتاری که چند روز پیش پخش شده اما لینکاش نیومده هنوز
Golden kamuy که ova اون میاد
Boku no hyro academia قراره یک قسمت اسپشیال بده بیرون این فصل

پ . ن 2
راستی چند مدت پیش اسپشیال فصل دوم اشتین گیت هم اومد ، از دست ندید
همچنین اسپشیال یویو هاکوشو و رزیرو و ناناتسو نو تایزای

Admini3trator
01-06-2019, 07:36 PM
یمدت بود انیمه نمیدیدم ، ولی تعریف این انیمه (Tate no Yuusha no Nariagari (https://myanimelist.net/anime/35790/Tate_no_Yuusha_no_Nariagari)) رو زیاد شنیدم گفتم ببینم چطوره ، قسمت اولشو دیدم خوب بود ، تا ببینیم در ادامه چطور پیش میره .

86471181
01-17-2019, 07:16 PM
بالاخره قسمت اول the promised neverland رو تونستم ببینم

بخوام با مانگاش مقایسه کنم یه سری چیزای خیلی کوچیکی تو این قسمت نشون میده که اصلا تو مانگاش نیست، یارو خودش اجتهاد کرده

شاید زود باشه با یه قسمت این حرف رو بزنم ولی یه حس بدی که داشتم وقتی میدیدم انیمه رو اون فضای تاریک و ترسناکی که تو مانگا هست رو فک میکنم نتونسته درست انتقال بده، فک میکنم سیاه سفید بود انیمش جذاب تر میشد

1919
01-18-2019, 03:44 AM
واقعا فصل خوبیه ، من کاملا راضیم ، 8 تا انیمه رو انتخاب کردم و دارم میبینم ، همشونم خوب یا عالی ان
ولی فک کنم promised neverland ، و mob psycho و dororo فعلا صدرنشین لیستم هستن , قطعا دوتای اول رو میشه جزو آثار ماندگار در دنیای انیمه قرار داد
1. Mob psycho
داستان 80 ، آرت 90 ، موسیقی 90 ، شخصیت پردازی 100 ، هیجان100 ،کلی 92
2. The promised neverland
داستان 100 ، آرت 90 ، موسیقی 90 ، شخصیت پردازی 80 ، هیجان 100 ، کلی 92
3. Dororo
داستان 90 ، آرت 90 ، موسیقی 80 ، شخصیت پردازی 80 ، هیجان 90 ، کلی 86
4. Sao
داستان 70 ، آرت 80 ، موسیقی 100 ، شخصیت پردازی 80 ، هیجان 80 ، کلی 82
5. Boogiepop
داستان 80 ، آرت 70 ، موسیقی 70 ، شخصیت پردازی 60 ، هیجان 90 ، کلی 74
6. Tensei slime
داستان 70 ، آرت 100 ، موسیقی 60 ، شخصیت پردازی 60 ، هیجان 80 ، کلی 74
7. Kakegurui
داستان 40 ، آرت 100 ، موسیقی 70 ، شخصیت پردازی 60 ، هیجان 100 ، کلی 74
8. Fukagen mononokean
داستان 60 ، آرت 70 ، موسیقی 70 ، شخصیت پردازی 70 ، هیجان 70 ، کلی 68
نمره ی mal شونم به ترتیب اینه :
8.86 , 8.86 , 8.5 , 8.1 , 7.6 , 8.4 , 7.6 , 7.4

Rezaraki
01-18-2019, 11:46 AM
واقعا فصل خوبیه ، من کاملا راضیم ، 8 تا انیمه رو انتخاب کردم و دارم میبینم ، همشونم خوب یا عالی ان
ولی فک کنم promised neverland ، و mob psycho و dororo فعلا صدرنشین لیستم هستن , قطعا دوتای اول رو میشه جزو آثار ماندگار در دنیای انیمه قرار داد
1. Mob psycho
داستان 80 ، آرت 90 ، موسیقی 90 ، شخصیت پردازی 100 ، هیجان100 ،کلی 92
2. The promised neverland
داستان 100 ، آرت 90 ، موسیقی 90 ، شخصیت پردازی 80 ، هیجان 100 ، کلی 92
3. Dororo
داستان 90 ، آرت 90 ، موسیقی 80 ، شخصیت پردازی 80 ، هیجان 90 ، کلی 86
4. Sao
داستان 70 ، آرت 80 ، موسیقی 100 ، شخصیت پردازی 80 ، هیجان 80 ، کلی 82
5. Boogiepop
داستان 80 ، آرت 70 ، موسیقی 70 ، شخصیت پردازی 60 ، هیجان 90 ، کلی 74
6. Tensei slime
داستان 70 ، آرت 100 ، موسیقی 60 ، شخصیت پردازی 60 ، هیجان 80 ، کلی 74
7. Kakegurui
داستان 40 ، آرت 100 ، موسیقی 70 ، شخصیت پردازی 60 ، هیجان 100 ، کلی 74
8. Fukagen mononokean
داستان 60 ، آرت 70 ، موسیقی 70 ، شخصیت پردازی 70 ، هیجان 70 ، کلی 68
نمره ی mal شونم به ترتیب اینه :
8.86 , 8.86 , 8.5 , 8.1 , 7.6 , 8.4 , 7.6 , 7.4
dororo با Durara ارتباطی داره؟ دنباله ی معنوی ای چیزیه؟

Tha Real Nigga
01-18-2019, 12:23 PM
dororo با Durara ارتباطی داره؟ دنباله ی معنوی ای چیزیه؟
هیچ ربطی یه هم ندارن و بازسازی نسخه قدیمی انیمه ای به همین نام هست, توی تایپک معرفیش کردم.

پ.ن: خیلی وقت بود می‌خواستم یه پست بزارم ولی رویه معرفی هم تغییر کرده و تصمیم به این شده که بعد از پخش یک قسمت و تماشای اون و دیدن بازخورد ها انیمه ها معرفی بشن(فصل اولی ها) تا معرفی کامل تر و جامع تری از انیمه ها ارائه بدیم و بهتر بشه در مورد نقاط قوت و ضعف انیمه ها نظر داد و بیننده بهتر تصمیم گیری کنه, دلیل معرفی نشدن انیمه ها و اپدیت نشدن تایپک به همین خاطر و البته امتحانات بود, شرمنده اوتاکوهای عزیز:Smiley17:

peyman_eun
01-19-2019, 06:04 PM
بالاخره قسمت اول the promised neverland رو تونستم ببینم

بخوام با مانگاش مقایسه کنم یه سری چیزای خیلی کوچیکی تو این قسمت نشون میده که اصلا تو مانگاش نیست، یارو خودش اجتهاد کرده

شاید زود باشه با یه قسمت این حرف رو بزنم ولی یه حس بدی که داشتم وقتی میدیدم انیمه رو اون فضای تاریک و ترسناکی که تو مانگا هست رو فک میکنم نتونسته درست انتقال بده، فک میکنم سیاه سفید بود انیمش جذاب تر میشد

قسمت دوم فضاش خیلی تاریک‌تر شد و به نظرم تا اینجا انیمه خوب عمل کرده خصوصأ قسمت دوم از نظر فنی و کیفی پیشرفت قابل توجهی داشت. هرچقدر که قسمت اول روندش کند بود به نظرم قسمت دوم روند خوبی داشت و سرعت روایت داستان هم بیشتر شده.
من که خیلی امیدوارم به این انیمه و دیدنش برام لذت‌بخشه :Smiley35:

giumartan
01-22-2019, 03:43 PM
the promised neverland
قسمت دومش رو دیشب دیدم خیلی خوب بود .خیلی وقت بود انیمه جدیدی نظرمو جلب نکرده بود.ولی این انصافا خوب کار کرده .

1919
02-06-2019, 07:17 PM
واقعا هر چی جلو میریم تو این فصل ، قسمت به قسمت انیمه ها بهتر میشن ، دو سالی میشد فصل به این پرباری نداشتیم
سکانس اخر قسمت 5 دورورو چقدر خوب کار شده بود ، من هنوز ناراحتم

sh2012
02-06-2019, 08:24 PM
http://s8.picofile.com/file/8351462518/medium_clean.jpg

واقعا هر چی جلو میریم تو این فصل ، قسمت به قسمت انیمه ها بهتر میشن ، دو سالی میشد فصل به این پرباری نداشتیم
سکانس اخر قسمت 5 دورورو چقدر خوب کار شده بود ، من هنوز ناراحتم

این انیمه تو این پنج قسمت واقعا تونست خودش رو تو دل من جا کنه. ترکیبی خون و خونریزی با انیمه Mushi Shi هست. درسته که انیمه در ظاهر اپیزودیک هست ولی شاکله اصلی اون مربوط به هیوکیمارو و کشتن شیطاین و یافتن برای این که اعضای بدن خودش رو پس بگیره. شخصیت ها تنها هدفی که دارن فعلا زنده موندنه ....
کلا از دستش ندید که هوس دیدن یه انیمه کردید
البته، در این فصل Mob Psycho 100، The Promised Neverland و .... چند تایه دیگه، بر عکس این چند سال با زمستان واقعا خوبی طرف هستیم.

1919
02-07-2019, 02:18 PM
یکی از نکاتی که راجع به دورورو جالبه اینه که مانگای اون مربوط به 1967 هست یعنی 52 سال قبل:Smiley36:
یک انیمه 26 قسمتی هم در سال 1969 از روش ساخته شده !
انیمه دوم هم که 2019 بازسازی شده قراره تو 24 قسمت پخش شه

1919
02-08-2019, 02:10 AM
توی اپنینگ دورورو دقت کردم یه چیزایی دیدم ، نمیدونم اتفاق بیفته یا نه، اسپویله یا نه
اگه حساسین نخونین
.
.
.
.
دو جا در تیتراژ هست که هیاکیمارو دست راست نداره
بعد اگه دقت کنین وقتی میا و هیاکیمارو رو نشون میده صحنه ی بعدش میا رو حذف میکنه ، که قبلش هم گریه ی هیاکیمارو رو نشون میده ، با توجه به این میگم شاید احتمالا میا قسمت بعد بمیره
یه جا هم هست چشم راست داداش هیاکیمارو کور شده ، بعد داره نبردشو با هیاکیمارو نشون میده

sh2012
02-08-2019, 01:05 PM
توی اپنینگ دورورو دقت کردم یه چیزایی دیدم ، نمیدونم اتفاق بیفته یا نه، اسپویله یا نه
اگه حساسین نخونین
.
.
.
.
دو جا در تیتراژ هست که هیاکیمارو دست راست نداره
بعد اگه دقت کنین وقتی میا و هیاکیمارو رو نشون میده صحنه ی بعدش میا رو حذف میکنه ، که قبلش هم گریه ی هیاکیمارو رو نشون میده ، با توجه به این میگم شاید احتمالا میا قسمت بعد بمیره
یه جا هم هست چشم راست داداش هیاکیمارو کور شده ، بعد داره نبردشو با هیاکیمارو نشون میده

به نظرم تو چند قسمت آینده حداقل میا رو نگه میدارن تا با درام از دست دادن میا بیشتر بشه، به نطرم با کار بی رحمی طرف هستیم که جتی میتونه به خود هیاکیمارو و دوررو هم رحم نکنه. البته شخصیت های فرعی مثل راهب و یا دکتر که برای مرده‌ها اعضای مصنوعی میسازن هم جذابیت خودشون رو دارن که نباید این فراموش کنیم.

1919
02-12-2019, 02:37 AM
در قسمت 6 بازم شاهد یه قسمت شاهکار از دورورو بودیم ، کلا هر قسمت بهتر از قبل
بعد هر قسمت تا چند ساعت دل و دماغ کاریو نداری
چقدر نبرد اخر قسمت رو قشنگ ساخته بودن

sh2012
02-20-2019, 12:18 AM
در قسمت 6 بازم شاهد یه قسمت شاهکار از دورورو بودیم ، کلا هر قسمت بهتر از قبل
بعد هر قسمت تا چند ساعت دل و دماغ کاریو نداری
چقدر نبرد اخر قسمت رو قشنگ ساخته بودن

کلا قسمت دردناکی بود، قسمت 6 و شخصیت جذابی میا رو که ساختن روخیلی سریع از دور خارج کردن، ولی خشونت و جذابیت اثر هر قسمت داره بیشتر میشه...

1919
02-27-2019, 12:48 AM
قسمت 8 موب سایکو عجب خوب بود ، سکانس اخرش فقط....:Smiley10:

1919
03-03-2019, 10:54 PM
اگه کمدی دوست دارید یکی از انیمه های خوب این فصل یک کمدی بسیار قویه که از قضا کلیپاش هم خیلی فراگیر شده با اسم بسیاااار طولانی
Kaguya sama wa kokurasetai tensai tachi no renzai zunousen
دوستداران کمدی از دست ندن , در عین سادگی حتما باعث لبخند زدتون میشه
Mal :8.38

1919
03-24-2019, 06:48 PM
به قسمت اخر انیمه های فصلی رسیدیم ، فصلی که از حد معمول قطعا بیشتر جذاب بود
این فصل شاهکارهای خوبی داشت :
دورورو که پدیده فصل بود و واقعا درخشید ، من هر قسمتش رو چند بار دیدم ، بنظرم بهترین اپیزود کل این فصل ، 6 همین انیمه بود
فصل دوم موب سایکو که بالاترین نمره فصل رو گرفته و قسمت 8 ببعدش واقعا شاهکار شد
یکسوکو نو نورلند که پیش بینی میشد خوب دربیاد ، تا حد زیادی هم همینطور بود
کاگویا ساما که طنزش عالی بود ، هر قسمت بهتر از قبل
خیلی انیمه های دیگه هم اومد که ارزش دیدن داشتند
قهرمان سپر ، که من خودم راضی نبودم فعلا ، ادامش ببینیم چطور میشه
سری جدید مونوگاتاری که 3 قسمتش اومد
ادامه هنر شمشیرزنی انلاین که هر قسمت که پخش میشه انتظارات رو کمتر می کنه متاسفانه
فصل دوم کاکه گوروی
ادامه جوجو
ادامه ی تناسخ اسلایم که یه کم افت کرد نسبت به نیم فصل اولش
فصل دوم مونونوکیان
و بالاخره اثر جدید مدهاوس ، بوگیپاپ که ناامید کننده بود
خب برسیم به بهار
فصل بهار به نظر میاد به جای گشتن دنبال انیمه جدید فقط باید ادامه ی انیمه های قبلی رو ببینیم ، اونقدر زیادن!
دورورو ، اتک ان تیتان ، وان پانچ من ، قهرمان سپر ، هنر شمشیرزنی انلاین ، جوجو ، زوکواواری مونوگاتاری
اگه انیمه جدید قابلی هم میشناسین که میاد،
معرفی کنین ، خیلی خوبه

peyman_eun
03-24-2019, 09:02 PM
اگه انیمه جدید قابلی هم میشناسین که میاد، معرفی کنین ، خیلی خوبه

این دو تا انیمه فصل اولی به نظر میاد خوب باشن:

Carole & Tuesday کارگردان نابغه ای داره که نزدیک 4 تا انیمه تاریخ‌ساز ساخته (Cowboy Bebop و Samurai Champloo و Zankyou no Terror و Sakamichi no Apollon).
Fairy Gone اینم کارگردان خوبی داره (کارگردان Drifters).

Tha Real Nigga
03-25-2019, 02:49 PM
تعطیلات عید شد و من تونستم Yakusoku no Neverland رو فعلا تا قسمت 9 ببینم، میتونم بگم تا اینجا بدک نبوده ولی میتونست خیلی بهتر از این باشه، تا اینجایی که من دیدم نتونستن طراحی انیمه رو شبیه به مانگا در بیارن و اون حس ها رو مثل مانگا نمیتونم از صورت شخصیت ها بخونم مثلا همین شخصیت مادر در مانگا یه عظمت خاصی تو چشماش میدیدم که توی انیمه بسیار کمتر هست، در کل میتونم بگم مانگا خیلی بهتر بود و امیدوارم فصل بعدی رو یه استودیو بهتر بسازه که بعید میدونم اینطور بشه. یه نکته دیگه هم که اینجا وجود داره اینه که به نظرم خیلی داره کش پیدا میکنه بر خلاف Attack on Titan که تقریبا در حد اعتدال انیمه و مانگا دارن روندشون رو طی میکنن و انچنان حس نمیکنم که داستان داره کش پیدا میکنه، کاش این انیمه رو به صورت سینمایی میساختن، که البته بازم برمیگرده به مانگاکا که داستان رو اینطور نوشته و سازنده ها تقصیر انچنانی ندارن، من مانگا رو به دلیل ساخت انیمه ادامه ندادم و نمیدونم در ادامه چی میشه و جه اتفاقاتی در ادامه پیش میاد ولی این ایده داستانی میتونست زودتر از اینا تموم بشه یا حتی به جاهای حساس تر برسه :Smiley17:

تا اینجا 7/10

1919
03-28-2019, 02:22 PM
سیزن دوم یکسوکو نو نورلند تایید و در 2020 پخش میشه

Tha Real Nigga
03-29-2019, 10:47 PM
قسمت آخر The Promised Neverland رو دیدم و با این 4 قسمت آخر امیدم به انیمه بیشتر شد و از این 12 قسمت با ارفاق میتونم بگم 6 قسمتش خوب بود که امیدوارم فصل بعد روند سریعتری رو پیش بگیره و انقدر کش پیدا نکنه و سریعتر به جمع‌بندی برسه، این چند قسمت آخر غافلگیری های خوبی داشت و قسمت آخر بیشتر با گذشته شخصیت مادر اشنا شدیم، صحنه های احساسی خوبی هم داشت که داستان رو خیلی جذاب تر از قبل کر، فقط حیف که باید یک سال دیگه برای انیمه صبر کرد :Smiley104:

با دیدن چند قسمت آخر 8.5 از ده

giumartan
04-01-2019, 09:39 AM
فقط این فصل انیمه Yakusoku no Neverland رو دیدم
اولش خوب شروع شد وسطاش یکم افت کردم اخرش باز بنظرم خوب تموم شد
در کل میتونست خیلی بهتر باشه ولی باز قابل قبول بود

Saber-j
03-05-2021, 09:26 PM
Dororo

https://uupload.ir/files/slbv_dororo3_(copy).png

غمگین ، هیجان انگیز و ترسناک

انیمه ای با بار خشونـت بالا و از لحاظ بصری چشمگــیر که هم برعکس انیمه های موجود از پرداخت به جزییات اضافی دوری کرده و هم داستان رو با سرعت خوبی روایت می کنه.انیمه ترکیـبی عالی بین رئالیسم و داستان های عامیانه قدیمی ژاپن بوجود اورده و تعادلی مناسب بین درام و اکشن برقرار کرده.داستان در قرون وسطی و دوران سامورایی ها روایت میشه و در مورد پسری به نام هیاکیماروست که در مسیر یافتن جوهر انسانیت از دست رفته خودشـه که توسط پدرش به شکلی شیطانی ربوده شده.۲۴ قسمتـه و هر قسمت ماجراجویی متفاوتی داره و به مبارزات بین خیر و شر می پردازه.