PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How i Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود پانزدهم

NOjAN
02-07-2012, 09:12 PM
http://picoup.ir/images/88873384077877533071.jpg

خلاصه ی داستان : وقتی لیلی با مارشال تصمیم می گیره که یه مهمونی توی خونه ی جدیدشون بندازه از پدرش کمک می گیره . رییس مارشال تد رو شدیدا آزار می ده و بارنی هم سعی می کنه حرکتاش رو روی یه بیوه زنِ خنگ بزنه !!

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2216757/)

.:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread198-7.html) .:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread197.html)

ممنون می شم نظراتتون در مورد این اپیزود رو مطرح کنید . :Smiley30:

Bill The Butcher
02-07-2012, 09:20 PM
بسيار بيمزه، كليشه اي و يخ...
حتي اين ايده ي روايت يه ماجرا از چند تا زاويه روهم انقد تكرار كرده ديگه جالب نيس...اصلا يادتونه آخرين دفعه اي كه تد ديت كرده يكيو كي بوده؟ بابا ماجراي اصلي اونه!!!!!

Headache
02-08-2012, 12:02 AM
بهتره مثل قهوه تلخ پول بازيگرارو ندن و پروژه يه جورايي خودش بخوابه تا با اين فضاحت بخواد پيش بره....
خدايش خيلي خيلي ضعيف بود.

pooya
02-08-2012, 01:22 AM
سریال 20دقیقه بود شاید نزدیک به 8 دقیقه اش صحنه تکراری داشت فقط یه صحنه باحال داشت آخرش بارنی مردد بود بمونه تو اتاق یا بره یه مکث کرد رفت ولی در کل اپیزود های سال 2012 واقعا ضعیف شدن. یه فکری بحالش باید بکنن

aQa GorGe
02-08-2012, 01:22 AM
از اون دوست ِ عزیزی که امتیاز 7 رو برای این اپیزود در نظر گرفتن خواهش میکنیم به جایگاه تشریف بیارن و از همین تریبون دلایلشون رو برای ما نیز تشریح کنن !!

من خودم دنبال دلیل بودم که نمره 3 بیشتر بدم که متصفانه هیچ دلیلی پیدا نکردم .
حیف اون همه پیگیری و مراجعه به تی وی شو برای زیرنویس .
ما قرار بود داستان ِ ازدواج تد رو دنبال کنیم ولی اینبار زنبور داری بابای لی لی رو دیدیم و یه طرح بسیار فجیع از شناور بودن در زمان !

Chandler Bing
02-08-2012, 01:09 PM
خیلی چرت بود

دم اینو میبینه بیگ بنگ هم میبینه

باید تموم اش کنند خیلی ابکی شده، تازه فصل هشت هم تمدید کردن:Smiley10:

slimshady
02-08-2012, 02:06 PM
من دو ماه دارم میگم این سریال افتضاحه الانم خورد به کف دیگ یا زمین یا هر چی خودتون میدونین
تو کل این قسمت فقط آخرش که بارنی تو اتق زنه بود یکم خندیدم ولی بقیش افتضاح بود
4 دادم از سرشم زیاده

ایول این نسخه جدید انجمن خیلی باحاله
تنکیو ناژنون

snowgirl
02-08-2012, 02:18 PM
من 6 دادم
به نظرم اونقدرهام هم افتضاح نبود
من این سریالو خیلی دوست دارم
قبول دارم که دارن کشش می دن و باید برن سر موضوع تد ولی هر چقدر پخشش کنن بازم می خندم:Smiley17:

NOjAN
02-08-2012, 05:45 PM
خب از حق نگذریم واقعا این قسمت بد بود . شاید کسل کننده ترین قسمت توی دو فصل اخیر. :Smiley19:

Why Me ?
02-08-2012, 05:55 PM
من این قسمت رو ندیدم ، یعنی کل قسمت ها رو ندیدم ، دارم جمع می کنم بعدا که تمام شد همه را با هم ببینم. فعلا فقط بیگ بنگ و مدرن فامیلی! می خواستم دانلود کنم که با این اوصافی که شما می گویید ، دودل شدم دانلود کنم!!!
ولی نظر کلی من این است که نویسندگان یا کارگردان این مچموعه باید یک کمی شعور هم داشته باشه! یعنی هفت فصل آدم را دنبال خودش بکشونه که بگه تد می خواد با کی ازدواج کنه! می تونست یکم جلوتر بره و مثلا بعد از ازدواجشون رو نشون بده ! واقعا چه فرقی می کرد؟ فقط توی بند اسم ها موندن ! چون اسم سریال how i met your mother است ، لابد باید تا ابد تد مجرد باشه!

.:Erfan:.
02-08-2012, 07:52 PM
از اون دوست ِ عزیزی که امتیاز 7 رو برای این اپیزود در نظر گرفتن خواهش میکنیم به جایگاه تشریف بیارن و از همین تریبون دلایلشون رو برای ما نیز تشریح کنن !!

من خودم دنبال دلیل بودم که نمره 3 بیشتر بدم که متصفانه هیچ دلیلی پیدا نکردم .
حیف اون همه پیگیری و مراجعه به تی وی شو برای زیرنویس .
ما قرار بود داستان ِ ازدواج تد رو دنبال کنیم ولی اینبار زنبور داری بابای لی لی رو دیدیم و یه طرح بسیار فجیع از شناور بودن در زمان !

ببخشید دیر شد

خیلی دوست داشتم دلایلمو بگم ولی واقعا وقتشو ندارم ... فقط اینو بگم من خیلی وقت بود سر HIMYM از ته دل نخندیده بودم اما تو این قسمت تحقق یافت!:Smiley36:

حالا اون 10 و ول کردین چسبیدین به 7 من:Smiley36: ( البته احتمالا اون موقع که پستو زدین 10 ی وجود نداشته)

WingMan
02-08-2012, 08:25 PM
دوستان اینقدی هم که شما میگین بد نبود
نظر آقا گرگه رو قبول ندارم که میگه شناوری تو زمان ایده ی بدی بوده

به نظر من جالب بود که داستانو از زوایای مختلف نشون میداد

ولی قبول دارم یکمی لوس شده ماجرا !:Smiley107:

aQa GorGe
02-08-2012, 09:54 PM
دوستان اینقدی هم که شما میگین بد نبود
نظر آقا گرگه رو قبول ندارم که میگه شناوری تو زمان ایده ی بدی بوده

به نظر من جالب بود که داستانو از زوایای مختلف نشون میداد

ولی قبول دارم یکمی لوس شده ماجرا !:Smiley107:

اولندش که با من مخالفت میکنی ها !؟!
بعدش هم ایده بدی نبود ولی چون پرداخت مناسبی نداشت به نظر نخ نما میومد
چون اون داستان فوق العاده ای که میتونست از سه زاویه روایت بشه وجود نداشت و باعث شده بود که این سه زاویه هم به درد نخور باشن
به نظر گرگانه من اگر همین کار رو تو خونه تد و با حضور تد و رابین و بارنی و زوج خوشبخت و شاید دوس پسر رابین میکردن بهتر نتیجه میداد !

pariya_gn
02-08-2012, 10:43 PM
این فلش بک نشون دادن تو این سریال انقدر استفاده شد که دیگه کاملا بی مزه شده البته نمیشه با یکی دو قسمت بد درمورد کل فصل قضاوت کرد. همه سریالها حداقل 5 اپیزود بد تو هر فصل دارن این قسمت رو باید به حساب همون اپیزودهایی گذاشت که هیچ وقت دوباره نمیبینیم و چیزی هم ازش یادمون نمیمونه!!
داستان بارنی رو بیشتر کنن بهتره! :Smiley36:
من امتیاز 4 دادم

Patriot
02-09-2012, 01:13 AM
حیف این همه بازیگر که سر این قسمت بازی کردند!

این ایده نشون دادن یک زمان توی چند قسمت مختلف هم توی این سریال نخ نما شده.بسه دیگه داره لوس میشه.اما خب تیکه های بارنی باحاله و هنوز ارزش 7 رو داره.

Ashkan_crash
02-09-2012, 02:34 AM
چیزی که برام جالبه اینه که انتقاد که خیر بلکه تخریب این مجموعه از طرف برخی از دوستان هستش این قسمت درست معرکه نبود اما دیگه در اون حد هم نبود که دوستان مثل فراستی بهش نمره میدن من 10 دادم تا بی مهری دوستان جبران شه و تا حدی بالانس شه

NOjAN
02-09-2012, 02:42 AM
چیزی که برام جالبه اینه که انتقاد که خیر بلکه تخریب این مجموعه از طرف برخی از دوستان هستش این قسمت درست معرکه نبود اما دیگه در اون حد هم نبود که دوستان مثل فراستی بهش نمره میدن من 10 دادم تا بی مهری دوستان جبران شه و تا حدی بالانس شه

آره قبول دارم . یه سری از بچه ها مثل slimshady و s4mt کلا با این سریال پدرکشتگی دارن . من موندم چرا نگاه می کنن :Smiley36:

ولی خب در کل این قسمت به نظر من هم که همیشه طرفدار این سریال بودم , خوب نبود .

blackjack47
02-14-2012, 11:15 AM
این سریال از اول به خاطر این معروف شد که از chronological order خوبی برخوردار بود و شاید یکی از بهترین تجربه ها تو این مورد باشه. راس میگین، این قسمتش خیلی لوس بود. ولی به قول یکی از منتقدای فیلم Ghost Protocol آدم باید قبل از دیدن این چیزا مغزشو یجای دیگه جا بذاره. یعنی همونطور که موقع دیدن ماموریت غیر ممکن آدم فقط از اکشنش لذت میبره، موقع دیدن بیشتر قسمتای این سریالم باید از لوس بازیاش لذت ببری. من که موقع دیدن مغزمو تو یه اتاق دیگه میذارم. ولی در کل این سریال رو دنبال کردم و پسندمه