PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones :خداحافظی با کدام شخصیت؟(خطر اسپویل)

ESajad
04-27-2019, 09:20 PM
http://uupload.ir/files/yic_white.walkers.jpg

این مطلب حاوی اسپویلرتا انتها اپیزود دوم از فصل هشتم می باشد.درصورت ندیدن سریال تا این اپیزود لطفا تاپیک را ترک نمایید.

به نظر شما داستان کدام شخصیت در قسمت سوم فصل هشتم سریال Game of Thrones به پایان خواهد رسید
همون طور که در قسمت دوم دیدید ارتش وایت واکر به یک قدمی وینترفل رسیده و این قلعه رو محاصره کرده
احتمال کشته دشن و سلاخی شخصیت های زیادی د راین قسمت وجود داره
شخصیت هایی که از محبوبیت خاصی در بین علاقه مندان این سریال برخودار هستند
از ارکان داستانی این سریال قرار دارند ولی احتمال اینکه قسمت سوم پایان راه این کاراکترها باشند خیلی زیاده
پیش بینی و نظر خودتون در این مورد رو در این تاپیک ارائه بدید
تا از سوپرایزهای احتمالی ها بعد از پخش قسمت سوم لذت دو چندانی ببرید

لطفا قوانین تاپیک رو رعایت کنید از اسپویل کردن خود داری کنید
لطفا بر اساس قسمت های پخش شده فصل هشتم نظرتون رو اعلام کنید
اگر شخصیتی در این نظر سنجی جامانده نظرتون رو اعلام کنید

Arash_72
04-27-2019, 09:25 PM
بهتر بود مینوشتید کدام شخصیت زنده خواهد ماند

ESajad
04-27-2019, 09:29 PM
بهتر بود مینوشتید کدام شخصیت زنده خواهد ماند
حرف شما درسته اما هرکسی که اینجا کشته نشه یک بازمانده است

areff
04-27-2019, 09:42 PM
اولین نفر : برین تارث ، اپیزود قبلی اصلا آماده مرگ ـش کردند:Smiley36:

http://uupload.ir/files/opa1_54f92fac-2e9e-4b23-bd39-b76a97bcd25b.jpeg

.:SiSiBK:.
04-27-2019, 10:51 PM
به نظر من گندری، کرم خاکستری، سر جوراه و لیانا، پادریک، برین، تیون و سگ کشته میشن. فکر نکنم تو این قسمت از شخصیتهای اصلی کسی بمیره :Smiley39:

lady snow
04-27-2019, 11:27 PM
چه تایپیک پر استرسی
هاوند. کرم خاکستری. تئون. بریک. اد. پادریک. سانسا.

برین تازه شوالیه شده انصاف نیست همون شب اول بمیره
واریس رو هم میخواستم انتخاب کنم. ولی دلم میخواد یبار دیگه با ملیساندر روبرو بشه و از رازهای کودکیش بدونم.
از نقشای اصلی یه نفر تو وینترفل میمیره. من سانسا رو انتخاب میکنم

ESajad
04-28-2019, 01:15 AM
من یک سوال دارم ؟
لطفا این جواب من رو هم کسی لطف کنند جواب بدن که عنوان تاپیک رو عوض کردن ؟
اگر پست من ایراد داشت خوب می تونستید ایراد رو برطرف کنید و ویرایش کنید مشکلی نیست تا اینجا
من قبول داشتم که ممکنه یک جا اشتباه کرده باشم یا قانونی رو رعایت نکرده باشم
ولی وقتی نمیدونم کی به دلخواه میاد عنوان تاپیک رو عوض می کنه یعنی داره به سلیقه خودش اعمال می کنه
این دیگه از رعایت نکردن قوانین و مقررات سایت فراتره اگر ایرادی وجود دارهبه شروع کننده تاپیک این موضوع رو تذکر می دادید
هم به این دلیل که مشکل برطرف بشه هم به طرف مقابل احترام گذاشته بشه به نظر من این کار جالب نبود و نیست

Daisy
04-28-2019, 01:41 AM
من یک سوال دارم ؟
اگر پست من ایراد داشت خوب می تونستید ایراد رو برطرف کنید و ویرایش کنید مشکلی نیست تا اینجا
ولی وقتی نمیدونم کی به دلخواه میاد عنوان تاپیک رو عوض می کنه یعنی داره به سلیقه خودش اعمال می کنه
این دیگه از رعایت نکردن قوانین و مقررات سایت فراتره اگر ایرادی وجود دارهبه شروع کننده تاپیک این موضوع رو تذکر می دادید
هم به این دلیل که مشکل برطرف بشه هم به طرف مقابل احترام گذاشته بشه به نظر من این کار جالب نبود و نیست

موافق هستم باشما
چند بار شده نظرات من رو حذف کردن و بعضی جاهاش رو گذاشتن بدون هیچ اطلاعی و تایپیک که هر چی زدم حذف شده!!!
نمیدونم کی هست یا چی باید بهش گفت
فقط می تونم بهش بگم
توی جامعه ای که همه مثل هم فکر می کنن به این معنی هست که کسی اصلاً فکر نمی کنه

.:SiSiBK:.
04-28-2019, 01:43 AM
خب مشخصه بخاطر اسپویل شدن یه عده عنوان عوض شده دیگه :)) یه سریا خب هنوز ندیدن و اون عنوان قبلی خیلی اسپویل گنده ای بود

mehrab 63
04-28-2019, 01:48 AM
من یک سوال دارم ؟

کاش عنوان اولی که انتخاب کرده بودی رو هم مینوشتی که کاربرا راحت تر مقایسه کنن .
من فکر میکنم عنوانی که الان استفاده شده سر تیتر جالبیه و چالش برنگیز .
عنواتی که شما هم اولش گذاشته بودی رو هم دوست دادم بدونم .
مرسی از تاپیک ....
من فکر میکنم برین و جیمی تو لحظه کشته شدن همدیگه خیلی احساسی واسه همدیگه و دفاع از هندیگه کشته میشن . کرم خاکستری هم مطمئنم . سر جورا هم همینطور .
ولی سانسا و کلا از خانواده استارک تو این قسمت کسی رو احتمال نمیدم .
کلا یه جورایی مطمئنم دنریس زودتر از بازیگرای سطح اول سریال کشته میشه .
ولی نرگ برین یا جیمی یا هر دو خیلی احساسی میشه

ESajad
04-28-2019, 02:18 AM
کاش عنوان اولی که انتخاب کرده بودی رو هم مینوشتی که کاربرا راحت تر مقایسه کنن .
من فکر میکنم عنوانی که الان استفاده شده سر تیتر جالبیه و چالش برنگیز .
عنواتی که شما هم اولش گذاشته بودی رو هم دوست دادم بدونم .
مرسی از تاپیک ....
من فکر میکنم برین و جیمی تو لحظه کشته شدن همدیگه خیلی احساسی واسه همدیگه و دفاع از هندیگه کشته میشن . کرم خاکستری هم مطمئنم . سر جورا هم همینطور .
ولی سانسا و کلا از خانواده استارک تو این قسمت کسی رو احتمال نمیدم .
کلا یه جورایی مطمئنم دنریس زودتر از بازیگرای سطح اول سریال کشته میشه .
ولی نرگ برین یا جیمی یا هر دو خیلی احساسی میشه

ممنونم از لطف شما دوست عزیز
عنوان تاپیک این بود :
به نظر شما کدام شخصیت در اپیزود نبرد وینترفل کشته خواهد شد ؟

از فصل اول تا فصل هشتم کاراکترهای زیادی از دور خارج شدن
خداحافظی با کدام شخصیت عنوان چالش برانگیزتری می تونه باشه
اصلا هیچ مشخص نیست در چه موردی بحث میشه همه طرفداران سریال منتظر قسمت سوم فصل هشتم هستند
در صورتی که تمام کائنات سریال باز میدوند دقیقا این تاپیک در مورداپیزود سوم از فصل هشتم بحث میکنه

ESajad
04-28-2019, 02:25 AM
خب مشخصه بخاطر اسپویل شدن یه عده عنوان عوض شده دیگه :)) یه سریال خب هنوز ندیدن و اون عنوان قبلی خیلی اسپویل گنده ای بود
اگر اون عده ای که سریال رو ندیدن بهتره این چند وقته اصلا انلاین نشن چون همه جا بحث این سریاله
اگر کسی هم تا حالا سریال رو ندیده بدونه هیچ لذتی مثل کسی که سریال هفتگی می بینه نمی بره
انتظار و هیجان دیدن قسمت جدید گیمز اوف ترونز خودش به تنهایی بمب ادرنالینه
شخصا وقتی سریال پخش میشه تا اون قسمت رو دانلود نکنم تو هیچ بحثی که اسم گیمز اوف ترونز رو داشته باشه باز نمی کنم
حالا هرکی سریال رو ندیده باشه هم بهش بگید تو نبرد وینترفل کی کشته میشه و کی میخواد بکشه اصلا نمیدونه چی به چیه
از پیچیدگی داستان سریال قفل می کنه بیشنر دچار اسپویل میشه

mehrab 63
04-28-2019, 03:41 AM
ممنونم از لطف شما دوست عزیز
عنوان تاپیک این بود :
به نظر شما کدام شخصیت در اپیزود نبرد وینترفل کشته خواهد شد ؟

از فصل اول تا فصل هشتم کاراکترهای زیادی از دور خارج شدن
خداحافظی با کدام شخصیت عنوان چالش برانگیزتری می تونه باشه
اصلا هیچ مشخص نیست در چه موردی بحث میشه همه طرفداران سریال منتظر قسمت سوم فصل هشتم هستند
در صورتی که تمام کائنات سریال باز میدوند دقیقا این تاپیک در مورداپیزود سوم از فصل هشتم بحث میکنه

عنوانی که شما استفاده کرده بودی مختص امیزود شماره سوم بوده ولی عنوانی که مدیریت تصمیم به تغییرش گرفته میشه گفت که از اول سریال باید حدس زد . عنوان اول بنا به شرایط الان سریاله و زمان نال که دوستمون تصمیم به زدن تاپیک گرفته ولی عنوان خداحافظی با کدام شخصیت رو میشد همون فصل دوم یا خیلی زودتر استفاده کرد .
من احساس میکنم عنوان زننده تامیک خیلی معقول تر میتونسته باشه با نهایت احترام به یاسر عزیز و بقیه دوستان و دست اندرکاران

sarkhail
04-28-2019, 09:31 AM
اگه بخوایم شخصیت های حال حاضر سریال به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم کنیم، فکر میکنم تقریبا هیچکس از شخصیت های اصلی سریال نمیمیره
خیلی از شخصیت های فرعی مثل سر جیمی و برین و شاید حتی هاوند محبوب هستن اما خوب اصلی نیستن و واسه همین احتمال مرگشون زیاده
اما شخصیت های اصلی مثل جان اسنو، دنریس، تیریون، سانسا و حتی آریا که به آخرین آرزوش هم رسیده:Smiley69: ولی فکر نکنم قسمت سوم آخرین حضورشون تو سریال باشه
حالا از بین شخصیتهای فرعی یه عده هم هستن که اصلا تو جنگ ها حضور فعالی نداشته و ندارن و خیلی دوست دارم بدونم سر اونا چی میاد. افرادی مثل شوالیه پیاز، لرد واریس و سمول تارلی

тнor
04-28-2019, 11:14 PM
ممنون از استارتر با این تاپیک خوبش
خدایش سوال سختی پرسیدی هرچند اینجور که میبینم تقریبا بیشتر بچه ها روی گری ورم مثل اینکه توافق دارن تا اینجای کار
جالبیش اینجاست که همه رای به زنده ماندن تریون و جان اسنو دادن
برام عجیبه که همه فکر میکنیم که این دوتا صد در صد قسمت بعد رو از محلکه جان سالم به در میبرن حتی با اینکه میدنیم بیشتر قسمت بعدی توی وینتر فل هست بازم سرسی رای اورده ولی این دوتا نه:Smiley14:

Red Hood
04-29-2019, 12:48 AM
تقریباً مطمئنم جیمی نگون بخت به فنا می ره

Tha Real Nigga
04-29-2019, 01:48 AM
واقعا نظر دادن در مورد مرگ شخصیت ها سخته ولی حدس من 99 درصد مرگ گری ورم هست چون خیلی کشته شدنش ضایع است و همچنین احتمال میدم تورموند جون سالم به در نبره

mehrab 63
04-29-2019, 02:34 AM
من کلا مطمئنم دنریس نالا قسمت بعد یا بعد تر کشته میشه ولی جان نه ‌ .
تریون هم میمونه تا اخر . ولی جیمی و برین و گری ورم رو نطمئنم .‌

lady snow
04-29-2019, 11:34 PM
کرم خاکستری 27 تا رای آورد. آخرشم هممون رو ..... :Smiley14:

ولی اگه این گات همون گات بود باید به قول خودش تو بزرگترین جنگ تاریخ تلویزیون چن تا کارکتر خوب رو میکشت. حداقل یدونه کارکتر اصلی

ESajad
04-30-2019, 12:40 AM
کرم خاکستری 27 تا رای آورد. آخرشم هممون رو ..... :Smiley14:

ولی اگه این گات همون گات بود باید به قول خودش تو بزرگترین جنگ تاریخ تلویزیون چن تا کارکتر خوب رو میکشت. حداقل یدونه کارکتر اصلی

غیره منتظره ترین شخصیت سریال رو کشت من که اصلا باور نمیشه
هنوز تو حس گیجی ام
اون هفت نفری که مرگ نایت کینگ رو حدس زدن دمشون گرم کیا بودن ؟